Змішуючи сироватковий протеїн + ВСАА + глютамін

Я в даний час приймає мої сироватки додаткові BCAA і глютамін, порошки. Деякі люди скептично ставляться до користі, я перевірив це сам, і для мене це працює.

Я трохи сумнівався з одним певним аспектом цієї суміші. Я можу змішати інгредієнти в невеликий контейнер, і тримати його, як тиждень? Чи є якісь хімічні реакції між ВСАА, глютамін і сироватковий, коли зберігати їх разом в одному контейнері? Замість того, щоб тримати їх окремо і тільки змішувати їх разом, прямо перед вживанням?

На мій погляд, оскільки три компоненти всі сухі порошки, я думаю, що немає хімічної реакції. Але все ж мені цікаво, якщо хтось знає відповідь на цю проблему?

+245
Michelle Herrmann 2 черв. 2015 р., 21:00:52
37 відповідей

Я знаю про важливість гарного сну після силового тренування, за рахунок вивільнення гормону росту під час глибокого сну.

Неважливо, наскільки сильно я намагаюся, мій організм відмовляється спати більше 6 годин. Йду спати рано я прокинутися спонтанно до будильника. Єдине виключення відбувається, коли я сплю дві години або менше (не часто), то моє тіло дозволить мені спати протягом 8 або 9 годин-наступного дня.

Кілька днів тому у мене була моя сила тренування після того, як спав лише 2 години. Я не виступають набагато гірше, ніж зазвичай. Цікаво, оскільки у мене були деякі борг сон, я міг би піти спати рано тієї ночі і до 9 годин роботи в природних після тренування спати!

Що приводить мене до наступного: можливо, це не погана ідея, щоб обмежити час сну в ніч перед тренуванням, так що ви отримаєте більше спати вночі, якраз перед виставивши ваших м'язів мікро-травми в тренажерному залі.

Це відомий метод? Це нездорові?

+935
DraGo19rus 03 февр. '09 в 4:24

Як бігун, я схиляюся до поєднання арахісове масло і желе бутерброд з бананом та шоколадом молоко або воду (або вставити ваш улюблений спортивний напій). Це забезпечує деякі прості цукру для негайної енергії, складні вуглеводи для довгострокової енергії, і купа електролітів для заміни тих, втратив під час бігу. Я почав робити це після читання про дивовижні переваги молочного шоколаду. Перевірте тут для отримання додаткової інформації.

Сподіваюся, що це допомагає.

+903
cyberpunk soul 15 черв. 2017 р., 07:50:28
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ось трохи теорії для вас.

Вам краще, коли ви покласти навантаження на ваші системи. Інтервали мають потенціал, щоб покласти багато стресу на вашій системі, і, отже, дати вам багато поліпшень.

Однак вони працюють тільки якщо ви можете працювати дуже важко на них, і тільки ви можете зробити це, якщо ви не дуже добре відпочили.

Якщо ви робите інтервали, коли ви не дуже добре відпочили, вони будуть відчувати себе важко, але ти не підеш досить важко, щоб отримати вигоду від них. Ви будете витрачати ваш час.

+899
user2616508 19 серп. 2014 р., 19:49:30

Я знаю, що під час роботи, люди, не призначених для земель каблук-перше, а, навпаки, земля на подушечках ніг. Я спробував це при ходьбі, але це набагато важче зробити, і я не впевнений, що він навіть нічого не допомагає.

Це нормально п'ятою-удар при ходьбі? Це доцільно тим чи іншим способом?

+878
dfens123 6 січ. 2016 р., 13:51:02

Я можу тримати планку протягом 20-30 секунд, набагато коротше після того як я зробив деякі інші роботи. У мене є пара ідей про те, як отримати більше обсягу і ефект від сеансу:

 • Утримуйте її, поки тримає ідеальну форму, стає дуже важко зробити, відпочили 20 секунд, повторити кілька разів
 • Встановити таймер на 45 секунд, може бути, провести до проведення ідеальною формою стає надто важко, починати знову, тримаючи дошку після чергового гудка, повторити кілька разів
 • Потримайте 10 секунд, відпочити 10 секунд, повторити кілька разів

Звичайно, фактичні значення за час буде змінюватися. Чи існують інші способи досягнення моєї мети? Який я повинен вибрати, і чому?


Редагувати для уточнення:

Моя мета полягає в тому, щоб зміцнювати мій основний станом здоров'я і повинні бути сильніше в цілому. Я припускаю, що тримають планки протягом короткого періоду часу = мало ефекту навчання. Тому я шукаю структурований спосіб, щоб отримати найбільший ефект від тренування.

+841
yajay 9 вер. 2015 р., 13:17:27

Із-за тривалої їзди і невизначеною роботи, зараз я здатний лише на тренування два рази в тиждень. Планую зробити madcow.

Як я розумію, є 3 дні в madcow 5х5:

День 1 5х5, день 2-Відновлення, 3 дні 3х5 плюс новий 3RM.

Що плануєте їм потрібно зробити, це хіт дня 1 і 2 в один тиждень, і день натисніть 3 тижні після. І розклад буде повернути звідти.

Так це буде виглядати

Тиждень 1; зробити 1 день в четвер, день 2 неділя Тиждень 2; день 3 у четвер, 1 день у неділю. І так далі

Я додаю Віт з БВ присідання, присідання, і віджимання з їх варіаціями у вихідні дні. Я хочу побудувати до пістолета присідання і віджимання Спайдермена. Цікаво, якщо це буде працювати...я маю на увазі, я міг би просто знайти 2 день тренування.. хоча я не знаю, що існує

+833
vitali4ek 4 бер. 2017 р., 23:39:04

Дізнайтеся відповіді на Як зміцнити зап'ястя? як вам потрібен стабільний/сильні руки і сильні розгиначі зап'ястя, щоб мати міцне зчеплення з поверхнею.

Потім працювати на свою владу безпосередньо, з видавлюванням вправ: м'яч, захоплення чи шпаклівки. Міцність на зчеплення йде в основному від 4-го і 5-го розрядів, тому theraputty особливо ефективний, оскільки він чинить опір кожен палець, як ви стискаєте.

Повне розкриття: захоплення і шпаклівка фотографії приходять з магазину Amazon нашого сайту. Я намагався завантажити але не вийшло.

+814
LostInTheTrees 6 серп. 2015 р., 04:10:02

Я досить багато читав в інтернеті про бактерії ви можете бути інфіковані на купання у прісноводних озерах. Цікаво у мене були друзі кажуть мені, що під час купання в озері, ви повинні тримати голову над водою.

У багатьох випадках, уникаючи занурення не варіант, і ти все одно фрістайл плавати. Це загальні для людей, щоб використовувати беруші або noseplugs або що-небудь подібне? Якщо промислове забруднення не особлива проблема, де ти плаваєш, чи будете ви приймати якісь заходи?

+809
Wal Dir HH 4 жовт. 2010 р., 07:20:38

По-перше, зробити сильний

Люди, які ще не зробили силові тренування слід уникати надмірно завдань-спеціальні вправи. Замість цього, вони повинні бути сильними в цілому. Як Марк Rippetoe ставить його:

Сила є найбільш загальної адаптації. Це всього отримуються за допомогою вправи, які виробляють найбільші сили проти зовнішнього опору, і, як така, завжди краще тренувався з п'яти або шести основних вправ. Ті ж вправи, які є правильними для слабких футболістів і важкоатлетів, є правильними для слабких волейбол і бейсбол гравців, адже найкращий спосіб зробити сильний завжди буде те ж саме. Сила не є специфічним, і не можуть ефективно бути придбані з допомогою вправ, які імітують конкретних спортивних рухів, тому що ці рухи мають потенціал, щоб виробити стільки сили, скільки взагалі вправ зі штангою, і, отже, не здатні приймати слабкі спортсмени так сильні, як штангою навчання.

В першу чергу люди дивляться з метою оперативного цілому приріст сили, як правило, стартову силу (у вікі є як швидкі-і-брудні, як можливо; книга - це найкращий і самий докладний огляд на цю тему я бачив) або (книги реєстрації), який є найбільш підходящим для спортсменів або людей, які були неактивні протягом декількох років. Будь-який з них буде нормально.

Однак, будь-яка проста програма початківців штангою сила також буде добре. За Марка Сиссона огляд:

Фундамент вашого життя повинна бути велика складова ліфти: присідання, станова тяга, жими (жим і накладні), підтягування, рядків, діпи, уривками, потужність очищає, живить і ривків. Ці беруть участь кілька м'язів під час запуску вашої гормональної системи.

Просто тримайтеся подалі від кишеньковий довідник з купою вправ, машин та велика кількість повторень (8-12).

Потім, питома міцність

Після деякої загальної сили (і не раніше!), Я б порекомендував зосередитися на вправах, які включають підтримку пози проти важких навантажень, а також сили верхньої частини тіла, особливо зчеплення працювати. Для мене це означає станова тяга, фермера прогулянки, турецька зробити ДБЖ, віджимань/підтягувань і преса.

+751
Little Miracle 22 жовт. 2018 р., 05:14:50

Розглянемо, які вправи ви робите з допомогою автомобіля. Якщо у вас істотно інша машина, ніж зазвичай, це комбінація натискати при відносно низькій інтенсивності і підтримуючи ногу в повністю висунутому або в основному висунутому положенні (я особисто знайшов, що, найчастіше, тримаючи ноги парять у готовності велика частина навантаження, ніж ні, але це сильно залежить від того, чи є ви перепочити ногам, які ви не використовуєте на підлозі або на боці). Отже, які вправи підходять, що? Я б особисто піти на одноногого нога натискає, якщо у вас є маса машин, присідання на одній нозі , Якщо ви робите ваги. Зробити їх з обох боків до знемоги. Там, напевно, будуть якісь невелика різниця між ніг, але не сильно. Якщо ви хочете тренуватися за ноги тримали в засідці на зміну, стоячи на одній нозі, з однієї ноги витягнув нагору, використовуючи м'язи ніг будуть ваші вправи. Там теж поїзд в обидві сторони.

Чесно кажучи, я не думаю, що ви побачите реальні м'язовий дисбаланс від цього. Там не достатньо вправ, щоб розраховувати, навіть з півтори години на дорогу, але ці речі ви можете зробити, щоб принаймні відчувати себе краще про це.

+708
Samsamuel 11 серп. 2010 р., 01:05:20

Не піднімаючись на провал на увазі, коли ви не можете зробити з хорошій формі, або ви не можете підняти взагалі? Крім того, що означає "гарна форма" означає? Скажімо для жиму - якщо може потиснути руки і піти в сторону, але він встає, робить, що "граф"?

+697
Skribe Martinez 30 лист. 2017 р., 12:32:50

Я 23-літній/ 84 кг/ 178 КМ огрядним хлопцем. Я почав програму втрати ваги. Я біжу навколо 6-6.5 км (бігова доріжка + Алыпкачев), покачати прес, вправи живіт, а потім зробити 2-3 спринти день і зробити те ж саме 6 разів на тиждень.

Я також зменшив мій споживання калорій.

Сніданок - кукурудзяні пластівці/каші/фрукти/вівсянка

Обід - Суміш Овочів + Хліб + Салат + Рис

Вечеря - Молоко + Капуста

Після тренування - 300 мл м'ята лимон з медом (відразу після тренування)

Мені порадили кілька хлопців у тренажерному залі, що я повинен замінити мій "Після тренування + вечеря" дієта з сироватковим протеїном протеїновий коктейль (300 мл молока + сироватка + банани). Хочу запитати, якщо його правильно робити.

Спасибі заздалегідь.

+688
Naps62 19 лип. 2011 р., 22:37:00

Одного разу в мої 20 років у мене був стрес і я тупо намагався переломити гантелі flyes занадто швидко і занадто велику вагу. Щось пішло серйозно неправильно, більш або менш під моєї правої лопатки, і я зовсім звільнився від підняття важких предметів.

Зараз мені 40 і назад у зал. Я намагаюся робити вправи, які задіють велику кількість м'язів одночасно, тобто присідання, жим лежачи і так далі. Але я не можу робити станову тягу, не відчуваючи болю. Так, я пішов до лікаря і він говорить про застосування теплі і масажі і так далі, але є щось більше, ніж біль. Я відчуваю, як мої лопатки слабко фіксована і я боюся, що я міг знову пошкодити спину.

Так що моя ідея змінюється тяга збірник вправ, які працюють так само м'язи окремо, так що я можу адресувати ті, які викликають дискомфорт по-різному, можливо, буде для багатьох низька-вага повторень, поки поступово підсилюючи зони.

Я уявляю, що два з них є: зворотна гантелі літати, і машина розгинання спини. Будь-які інші пропозиції?


Пізніше редагувати місяців до

Біль робити тягу пішов після прочитання в СС, як робити станову тягу з правильною формою і почати з дуже легких ваг. Це було просто викликані намагаючись підняти з не-прибирається лопатками і округлої спиною (слава богу, я незабаром перестав). Форма має значення. Я думаю, що всі повинні бути змушені читати якісь стандартні основний документ при вході в тренажерний зал, попереджаючи від небезпеки, не дізнавшись належній формі. Це дійсно проблема. Хто знає, скільки хлопці отримують важкі травми через відсутність інформації.

+665
Rex Line 22 лист. 2011 р., 23:03:43

У мене є деякі дуже вузькі верхні м'язи спини, які, здавалося б, ніяка розтяжка може послабити. Які деякі альтернативні або додаткові підходи можна зробити, щоб послабити напружені м'язи поза типовою розтягування?

+586
Michael Kuckuk 29 бер. 2016 р., 07:30:11

Головне що у мене є цей модний мутант м'язи гейнер що радить мені приймати 4 чашки в день, коли я тренування - 2 склянки до тренування і 2 склянки після. Це дуже добре для мене. Але справа в тому, однак, що я відчуваю себе трохи соромно, коли я не п'ю її протягом дня я не працювати - я його пити, щоб набрати вагу, але я не п'ю його регулярно, як я тільки йти в тренажерний зал 3 дні в тиждень.

Я повинен бути спокійний? Або я повинен пити це справа кожного і кожен день?

+585
Tjerk 8 квіт. 2012 р., 00:50:09

Мені сказали, що хороший рада для подолання початкових хапаючи ротом повітря, коли через фрістайл/кроль-це видих у воду протягом перших декількох ударів, потім нормально дихати після цього. Це працює для мене. Мій особистий гід температура для надягання латексу шапки менше, ніж 16 градусів за Цельсієм, що відбудеться пізніше цього тижня на Брокуэлл Лідо!

+569
Anfid 6 вер. 2017 р., 15:55:51

Чи є сенс потренуватися 7 днів в тиждень, виконуючи силові тренування, за умови м'язових груп змінюється кожен день з достатньою кількістю відпочинку між кожним тренуванням, або це буде згубно довгостроковий?

Крім того, буде працювати сидячий робочий стіл-завдання вплинути на це (наприклад, це може бути вважається, адекватний відпочинок через тиждень)?

Якщо це робить ніякої різниці, моя мотивація для схуднення і м'язів-набрати.


Фон:

Я зазвичай ходжу в тренажерний зал на годину, з звичайною 30 силові тренування хвилин і 30 хвилин кардіо. Міцність-навчання завжди цілі різні групи м'язів кожен день (наприклад, грудей, спини, ядро, ноги, руки і т. д.) ... І я зазвичай намагаюся кататися так, щоб ті ж самі м'язи не будуть повторно спиною до спини, щоб дозволити стільки відпочивати між ними, як це можливо. Тренування, як правило, середньої та високої інтенсивності рівень.

Зовсім недавно, я робив зусилля, щоб зробити цей день в відміну від моєї старої рутини ходити 5 днів в тиждень, але я хочу переконатися, що це не буде мати негативні наслідки для себе в довгостроковій перспективі.

Досі я не відчував нічого негативного поки. Зокрема:

 • Я все ще бачу покращення в моїй загальної гирьовий
 • Я до сих пір стабільно втрачати вагу (слід було очікувати, так як я буду постійно спалювання калорій)
 • Мені не боляче коли я так роблю (так як я мета альтернативної групи)

Однак, там не було помітних відмінностей в м'язової маси за моїми компанія Fitbit Арія 2 шкали (точність якого я не повністю довіряю). Крім того, я знайшов багато статей кажуть, щоб відпочити хоча б один день на тиждень, проте ці статті НІКОЛИ не здається, щоб вирішити велоспорт-м'язи-груповий підхід.

Один додатковий мотиватор на це питання полягає в тому, що я працюю в бюро-робота, яка тримає мене в нерухомому положенні протягом ~8 годин в день протягом тижня, і тому я не впевнений, якщо це може розумно розглядатися як форма відпочинку протягом дня (порівняйте це з кимось, хто може робити високої інтенсивності роботи переміщення важких предметів).

Будь-яке розуміння в цьому буду вдячний

+564
Koustav Ray 14 бер. 2019 р., 22:11:56

Після важкої роботи, це завжди гарна ідея, щоб негайно не припиниться, а швидше охолонути. Що є конкретною метою охолодження? Не правильно остигання позначаються на фактичної ефективності роботи сам?

+533
promefeus 30 січ. 2011 р., 11:36:57

Важко знайти корисну інформацію на фрукти та овочі. тому що вони написані не на стороні пакета в супермаркеті, так це те, що вам потрібно, щоб досліджувати для себе.

About.com є розбивка на багатьох продуктах, включаючи фрукти та овочі. ось посилання:

Інформація про харчування для окремих фруктів

Інформація про харчування для овочів

Для отримання більш докладної інформації, включаючи м'ясо і рецепти, перевірте посилання:

http://caloriecount.about.com/

+527
theodinspire 14 вер. 2012 р., 15:42:08

Може хто-небудь пояснити, чому коли ви їсте рясний прийом їжі на вечерю або не дарма їдять занадто багато, ви прокидаєтеся з масивними голоду?

Минулої ночі був мій чит їжі, але я зробив це (більшість з дешева піца, коли мій звичайний раціон, як правило, риба і горох на вечерю)

+502
Shirley Jean Beckel 21 груд. 2013 р., 11:52:34

Я планую створити план підготовки себе для різних заходів, поєднавши з зовнішніми факторами, специфічними для кожного заходу, які сприяють експлуатаційні характеристики. Є посилання для розуміння тих? Спасибі.

+493
Boris Javier Barrera 6 бер. 2017 р., 13:06:39

Я готуюся до полумарафону в жовтні і почалися мої тренування два тижні тому. Я звик працювати, як частина моєї тренування з боксу, але кинув 7 років тому, коли я зламав руку. Я ніколи не бігав далеко, зазвичай 2/3 милі.

Однак, коли я вперше почала працювати обидва коліна відчуваю себе дуже хворий. Я хоч і досить 10 хвилин біль знімає багато чи йде повністю.

Я боюся, що я роблю важкі пошкодження на коліна біль. Я великий хлопець (6 футів 3, 18ст) але у мене достатньо тренерів для мого стилю бігу.

Я чимось образив чи там зігрітися я міг зробити для полегшення вирішення цієї болем? Я приймаю глюкозамін в рідкому вигляді і робити різні тягнеться на даний момент.

+467
Sussan 20 серп. 2011 р., 12:40:08

Ви не зможете ідеально виміряти кількість калорій ви споживаєте щодня. Краще всього використовувати веб-сайт, таких як мотивація , щоб отримати грубу оцінку.

+414
kamalesh 18 трав. 2010 р., 04:02:33

В основному лягла спати опівночі і не заснути до майже 4, так у мене 3 години сну минулої ночі. Щоб зробити справи гірше, я вчора пропустила тренування (або 5х5), тому що М/б/ф краще вписуються в мій графік на цьому тижні, так що тепер я дійсно відчуваю, що я не повинен пропустити сьогодні.

Тому я просто хочу переконатися, що я не ставлю себе на ризик отримання травми, тому що я перевтомився?

+282
amadorschulze92 18 черв. 2011 р., 09:04:32

@Алік вже доставлено відмінний відповідь на ваше запитання. Так от я просто додати кілька слів. Як сказав, що протеїнові коктейлі є лише добавки і володіють тим перевагою, будучи легко приготувати. Якщо ви турбуєтеся про солі і вміст ртуті дуже добре, ви можете змінити його з квасолею і сочевицею, а також нежирного кварка. Дивитися білка і терміни дуже ретельно-це важливо, якщо ви дійсно передовий або дуже калорійний дефіцит, якщо це не так, просто є “здорові“ і не переживати із-за декількох більш або менш грамів білка безпосередньо після тренування

+273
dewet 1 серп. 2013 р., 15:08:56

Опис в книзі розповідається, торкаючись правої руки перед лівою ногою, а права нога йде вгору, а потім каже його повторити з лівої рукою, а що ви завершили одне повторення, коли ви зробили це. Потім він каже, щоб поміняти ноги. Так, при виконанні сходи (1 реп, потім 2 разів, потім 3 повторень тощо), є одним зробити правою ногою два рази один реп, то взагалі двічі наліво, двічі направо, а другий двох повторень, і так далі? Або "представник" повинен бути в два рази на правій і два на лівій?

Я проконсультувалася своєму сайті, але форум , здається, постійно вниз.

+253
Tonya Cato 31 бер. 2014 р., 08:51:45

Я виробив звичку ходити протягом півгодини, приблизно через годину після вечері. Я йшов швидко, його просто на нормальну швидкість, що я зазвичай ходжу. Я думаю, що це допоможе в травленні і дати мені міцний сон. Тепер я читав різні статті в інтернеті, деякі з яких виступають проти цієї звички, а деякі підтримують цю практику. Кажучи по-науковому, оскільки ходьба в помірному швидкості призводить до вібрації в шлунку внаслідок кращого контакту між їжа і кислоти в шлунку. Але це те, що я можу думати. Будь-які поради з цього приводу будуть корисні. Спасибі.

+250
Axel Durazo 5 лют. 2011 р., 18:46:50

Різниця в налаштуванні. Повний присед-це частина чистого тязі, хоча людина приймає слабину зі свого тіла, перш ніж тягнути, так що різниця чистого станової тяги від звичайної станової тяги-це більше відмовка, ніж нічого. Ваш камінь спотикання (або слабке місце) в ліфті зазвичай продиктовано положення планки щодо ваших ніг, коли ви починаєте:

 • Бар ближче до гомілок означає, що каменем спотикання буде отримувати в барі з підлоги, але якщо ви можете отримати його, ви можете заблокувати його.
 • Бар ближче до Ваших ніг, означає, що каменем спотикання буде більше на локаут.
 • Рекомендоване положення, якщо ви новачок в тренування-бар по середині стопи.

(Ця інформація Пол Картер у свої сили-життя-спадщина книгу)

Подвійний удар або гак хороше зчеплення на розминок сетів, але в підсумку бар буде надто важким для вашого зчеплення з цими. Ось коли вам потрібно перейти на разнохват. Разнохват розтягує біцепс в suppinated боку (сторони, зверненої в бік від вас), тому дуже важливо, що ви не намагайтеся Flex, які біцепса під час підйому. Якщо ви будете слідувати ці кроки, ви не будете мати ніяких проблем:

 • Кріплення вашого тіла (руки повністю розширений з не гнутися, спину починаю відчувати себе штангу не насправді тягне його з підлоги).
 • Тримати жорсткої поперекової області (попереку) під час підйому. Гнучкість у грудному відділі (верхня частина спини) в порядку і на важких ваг очікується.\
 • Тримайте голову в нейтральному положенні. Піднявши його вгору або витягнувши його з боку в бік, залишить вас відкритим до деформації шиї.
 • Натисніть п'ятки через підлогу.
 • Блокування: коліна, стегна і плечі утворюють пряму лінію через ваші щиколотки.

Станова тяга є кінцевою задній ланцюга руху як набір м'язів йде:

 • Підколінні сухожилля
 • Сідничні м'язи
 • Нижньої частини спини і м'язи живота
 • Uppper тому
 • Шия
+190
vovanise1 8 черв. 2015 р., 09:17:19

Я тільки що приєднався до місцевої тренажерний зал недалеко від мого будинку. Деталі мого тіла:

 • Зріст: 5'8"
 • Вага: 56 Кг

Моя мета-набратися сил, форми і м'язи. Мені 24 роки.

Після приходу в тренажерний зал, я виявив, що я можу зробити тільки 10-7-4 віджимання. Раніше, коли я тренувався, я міг би зробити 10-12-10. Я їм "ЮВО сировинної муки", як запропонував мій тренер разом з іншими стравами, як зазвичай.

Я в правильному напрямку? Я планував відвідати тренажерний зал чотири рази в тиждень. Якщо я роблю щось неправильно, чи можете ви це з'ясувати і запропонувати рішення для мене.

Спасибі заздалегідь.

+141
erkki 1 лют. 2013 р., 06:17:56

Я хочу і повинна це знати, щоб бути в змозі отримати деякі траси за розкладом. Я не виросла в районі затоки або океану, тому я не знаю, наскільки близько до істини це. Іноді, коли є багато гроз над головою такий, що немає простору між ними (і більше) блискавка, здається, натисніть тільки з морською водою.

В цьому конкретному випадку це правда, що блискавка тільки в солоній воді і трохи безпечніше працювати?

Мабуть, має сенс електрично з хмари на хмару, плюс хмара солоної води нижче, шляхів стійкості до більшої кількості джерел статичного заряду.


Всього на сьогоднішній день в окрузі Пинеллас, Флорида блискавка залишився прикутий до води, але близько полудня Пан ручки мали безліч блискавок, які з'явилися тільки на суші. На жаль, її неможливо дізнатися, якщо було похмуро і потягнувся за воду і землю.


--Вилучений просторікувати проти закриття голосу.


Відповідь: ні, бо погода змінюється дуже швидко, за 1-2 години.

Хоча блискавка карта показує, що всі блискавки стриманою воді протягом декількох годин поспіль іноді він змінюється і починає йти по землі без будь-якої очевидної причини для його на будь радар або будь-який вид то ж похмуре небо.

+106
Josh Meech 6 квіт. 2015 р., 09:12:58

Якщо ви маєте на увазі чисто м'язової фітнес, я сумніваюся, що це багато. Але пересмикування не здається, щоб допомогти мозку.

Жонглювання посилює зв'язки в мозку

Ми показали, що є зміни в білій речовині мозку – пучки нервових волокон, що з'єднують різні частини мозок – в результаті навчання абсолютно новий навик, - пояснює Доктор Йохансен-Берг.

Як вони сказали, це може бути будь-який новий навик, а не просто жонглювання - жонглювання, а також поліпшити координацію рук і очей.

Користь для здоров'я жонглювання

Друга перевага пересмикування-фізична. Практика жонглювання покращує синхронізацію тіла і ритму, а також периферійний зір, зорово-моторної координації і зорової реакції.

+103
Rishabh Verma 30 серп. 2018 р., 16:47:29

Це розумно, щоб поглянути на фітнес, коли ви молоді, з оглядкою на запобігання проблеми, як ви віку.

Біль у спині може мати безліч причин. Деякі причини пов'язані з дегенеративними змінами суглобів, обмеження в м'яких тканинах (м'язи і фасції), захисний м'язовий спазм, дегенерація диска і/або пролапсу і остеопороз (ослаблення або витончення кісток).

Для усунення цих причин профілактичні програми повинні вирішувати вашу поставу, гнучкість, силу, рівень активності і міцності кісток.

 • Налаштування програми тренування

  Постава гарна постава-це поєднання міцності, гнучкості і розбиваючи періоди тривалого позиції з рухом зривається. Вправа для поліпшення постави сюди входять: у мене дуже погана постава, що я можу зробити?

  Зміцнення ваших основних" м'язів, таких як ваш абс (поперечна м'яз живота і косі м'язи живота більш, ніж на пряму м'яз), м'язи спини (paraspinals, латів і multifidi), верхньої частини спини і м'язи лопаткової, і м'язи стегна. Присідання, станова тяга, hyperextensions/зворотній hyperextensions, дощок і т. д. зміцненню цих ключових м'язів. Інші вправи і стратегії поліпшення постави включені в оптимальні вправи для черевної тренування.

  Балансування вліво/вправо і спереду і ззаду м'язи також важливо при плануванні силових тренувань. Наприклад, більш розвинені і жорсткі грудні м'язи затягнути лопатки (див. protrated плечового пояса), що призводить до надмірного подовження і ослаблення м'язів верхньої частини спини і лопаткової м'язів, як ромбами і середнього пастки.

  Гнучкість - більшість з нас думають у плані м'язової довжини, але й мислити в термінах фасциального ковзання. В короткі щоденна розтяжка програма, належної гідратації і уникнення тривалих статичних поз допомагає тримати вас гнучкою.

  Щільність кісткової тканини - одна з кращих речей, які ви можете зробити, поки молодий, щоб збільшити щільність кісткової тканини за допомогою фізичних вправ і правильного харчування. Тренування з обтяженнями сприяє збільшенню міцності кісток. Хороше харчування, включаючи адекватний рівень споживання кальцію і вітаміну D необхідний для здорових кісток. Знизити фактори ризику, такі як куріння, відсутність фізичної активності, і важке споживання алкоголю допомагає знизити майбутньому остеопенії/остеопорозу. За даними Міжнародного фонду остеопорозу на здоров'я кісток:

  У дитинстві та підлітковому віці особливо цінно для підвищення кісткової маси за допомогою вправ.

 • Мінімізація повторюваних дій або тривалий позиціонування - повторюваний зрушення сил носіть на диск. Слухати спину і, коли він говорить, що досить, пора приймати його поради і змінити те, що ви робите.


+96
starrify 8 лип. 2015 р., 07:06:50

Коли ви дивитеся на будинок більше м'язової маси ви повинні запам'ятати основні правила гіпертрофії, що я відчуваю, іноді забувають що ще відбувається у вашій програмі тренування. Є 3 дуже важливі засади, що всі йдуть у напрямку нарощування м'язової маси:

Посилення Напруженості

З незаконним відповідь гіпертрофічній потрібно стимулювати м'язи як можна більше, а це означає, примус як багато зусилля через напругу, як це можливо з кожного повторення. Саме тому уповільнення темпу представника, будує м'язи ефективно, тому що це відразу збільшує стрес і напруження.

Причина це працює, тому що додатковий стрес і напруга, тим більше "треба" з м'язів, який прирівнює до зростання участі високий поріг рухових одиниць (HTMUs). Порушуючи ці мотоблоки-це найшвидший спосіб, щоб стимулювати більше м'язових волокон, що в кінцевому підсумку прирівнюється до глобальної розпад м'язової тканини і гіпертрофії.

Прогресивна Перевантаження

Прогресивна перевантаження-це ще один ключовий принцип прискорюючи темп гіпертрофії, яка означає, що протягом певного періоду часу ви ввести додатковий стрес більше вага, більше повторень або більше часу під напругою. Щось, що відповідає створити обстановку, в якій ваші м'язи ще ніколи не доводилося стикатися з таким рівнем стресу перед.

Планується Періодизація

Періодизація-це те, що я відчуваю, що більшість із співтовариства фітнес-центр не використовувати, який є, чому вони в кінцевому підсумку застоялося і не зумівши пробити повз нього. Недостатньо просто піти в тренажерний зал кожну тиждень і наполегливо тренуватися, необхідний методичний підхід, щоб уникнути плато від налаштування.

Наприклад, різні тренувальні обсяги та діапазони повторень буде незаконною іншу відповідь і навантаження на ЦНС (центральна нервова система), що означає, що, обертаючи щотижня ви можете уникнути плато. Як прямий результат цього ви в змозі продовжувати рости швидше, що робить вашу тренування більш продуктивною.

У кінцевому рахунку, безперервно створюючи гіпертрофія йде про розуміння науки за нарощування м'язової маси і знаючи як маніпулювати цими в позитивну сторону.

Зверніть увагу, що це чисто з навчальної точки зору і дієти не згадується, хоча це важлива і дуже велика тема.

Джерело: Ніл Хілл, і безліч досліджень з різних журналів.

+95
tomchuk 15 січ. 2011 р., 01:18:58

Чому деякі люди кажуть, що глибокі присідання шкідливі для колін, тому що вони чули це від когось і просто сліпо повторюють його. Деякі обізнані люди кажуть, це тому, що зв'язки надколінка в розтягнутій позиції в нижній частині присідання. Однак, це не проблема, якщо ви не мають вже існуючі проблеми з колінами (якщо ви звернетеся до лікаря): сухожилля зміцнить обробляти все більших і більших навантажень.

Якщо ви виконувати будь-які вправи без прогріву ви не більше шансів отримати деформації/незначні травми. Рух-це прекрасно і як це невиважені (без штанги) руху, і поготів.

Як Примітка сторони, в нижній половині руху, тобто обмежує поле вважається набагато більш складним, так як потребує кращого балансу і гнучкості, щоб бути в змозі висунути з положення. Маючи коробку означає, що ви не зробити це частиною руху.

+88
amreever 22 квіт. 2013 р., 11:20:49

Мені подобається myfitnesspal.com

Це в першу чергу калорії трекер, але він також веде журнал харчування, тренувань, і вага. Це безкоштовно і для iPhone/Android/ожина додатків.

Розрахунок калорій їжі використовуйте відмінну базу даних продуктів і адекватну базу вправ. Продукти є більшість продуктів, популярних ресторанів, і рецепти з популярних кулінарних книг і сайтів. Ви також можете додати свої власні рецепти.

Вправи використовуються для розрахунку спалених калорій. Це засновано на вашій тренування і вашої ваги. База даних достатньо повний, але є деякі обмеження, і багато припущень, які не завжди дають точні оцінки, але це може бути притаманне якомусь підрахунку спалених калорій (у мене немає можливості перевіряти їх оцінками).

Є відмінні можливості соціальних мереж. - ви можете чірікать, розмістити на facebook, або створити спільноту на сайті. Я не використав ці.

Ви можете завантажити їжа і журнали тренувань. І є якісь зачатки зведення даних, які надаються сайтом.

+64
VS7 4 трав. 2013 р., 09:42:26

Як правильно робити планку

Дивлячись здалеку, ваша верхня частина тіла може здатися паралельно підлозі, але це не те, що дійсно робить різницю. Головне, щоб задіяти потрібні м'язи. По-перше, переконайтеся, що ви не руйнуються у верхній частині спини. Розширити і знижують ваші плечі, і ліфт між лопатками. По-друге, переконайтеся, що ви не палицею куприк вгору. У положенні планки злегка нахилити таз: переміщення верхньої частини стегна злегка вгору, куприк вниз. Це дозволить подовжити свій хребет і активувати потрібні м'язи навколо ваших плечей і ядра. Переконайтеся, що ви можете дихати рівно і effortlessly в живіт.

Як переконатися, що ви все робите правильно

Простіше, щоб хтось вас поправити, торкаючись місця, де у вас є проблеми, і ніжно поправивши вас, так що ви отримаєте відчуття для того, що словесні інструкції, маю на увазі. Якщо ніхто не доступний, ви можете спробувати отримати почуття наступним чином:

 • Покласти на коліна. Це важливо, навіть якщо ви можете зробити це з колін підняв. Подивіться в дзеркало так, щоб верхня частина тіла паралельна підлозі. Натискаємо килимок з передпліччя. Потім, тягнути з колін вперед, як якби ви хочете, щоб витягнути свій килимок вперед (нічого не треба рухатися, просто відчувати сили). Це буде активувати ваш основний і випрямити (або навіть злегка згинає) хребта. Тільки тоді, коли ви не знайомі з цим, а потім підніміть коліна, але вам потрібно зберегти таке ж почуття навколо вашого ядра і плечі.

Як прогрес

Як тільки ви можете зробити 2-3 хвилин, переходити до більш динамічної версії (наприклад. піднімаючи одну руку-ногу, або робити його на нестійкі поверхні, кулі і т. д. тому потрібно більш стабілізувати). Немає необхідності робити годин. Якщо ви можете зробити за кілька хвилин, перейти на щось більш складним.

Удачі!

+46
texasbluesman 6 груд. 2011 р., 07:20:21

я використав, щоб бути товстим і я ж висоти, як ви. Я тренуюся зазвичай через 6-7 днів на тиждень і щодня їм правильну їжу, я не обманываюсь багато, може бути раз в місяць. І мені все-таки вдасться набрати вагу. Я багато не їм, або близько 1000 до 1200 калорій. Для людини я буду звільнили за це, що занадто мало або занадто багато залежить від людини. Але колишній товстий людина легше набрати вагу, ніж худий чоловік.

+45
Keegan Quinn 18 січ. 2014 р., 19:23:44

Показати питання з тегом