Якщо ви не можете розім'яв руки висять, ви обов'язково змінює свою гойдалку?

Я можу зробити підтягувань в діапазоні 6-8, але я не можу зігнуті, руки висять з підборіддям над поперечиною більш ніж на кілька секунд. Я мимоволі використовував імпульс, щоб отримати мій підборіддя в бар без повного діапазону руху? Чи може моя анатомія прийняти розім'яв руки висять важко, з моїм топ-інтервал руху трохи нижче підборіддя?

+75
soulmerge 3 груд. 2013 р., 18:09:32
25 відповідей

Судячи з вашого опису, єдине, що ви повинні справді турбуватися про те, зневоднення (головний біль, запаморочення, судоми), або теплової захворювань (тепловий удар, теплові судоми, гіпертермія). Ваш організм взагалі перестане вас надати собі більше, ніж він здатний. Якщо тиснути до межі, то може виникнути запаморочення, сивіючі зору і нудоту. Ці симптоми не пов'язані безпосередньо з вашим серцевого ритму, а, скоріше, нездатності вашого тіла, щоб отримати кисень в ваш мозок і очі (бо він використовується в іншому місці). Якщо ви здорові, ви можете натиснути себе, а решту, якщо вам якісь особливо сильні ознаки, щоб зупинити, якщо ви добре блювати на узбіччі дороги.

М'язові штами також є можливість при overexerting себе, але різного роду перенапруження, ніж ви описали.

Одне рідкісне стан, що б почати уявляти собі 12-24 годин після дуже інтенсивних фізичних навантажень з неадекватною гідратації є рабдоміоліз (інший опис).

+940
michael Kapilya 03 февр. '09 в 4:24

Справа в тому, коли ви робите планка м'язи живота знаходяться в постійному напруженні протягом часу, ви робите це і коли час під напругою-це більше, ніж хвилину, що вона працює на витривалість м'язи, а не гіпертрофія. Щоб зробити дошки, поки ви не можете зробити їх протягом хвилини, а потім додати зважити або перейти в більш важку варіацію.

+908
Paweenanat280541gmailcom 09006 13 бер. 2019 р., 06:15:31
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я використовую один із варіантів Техаського спосіб. Я хочу додати Табата спринт на мої щотижневі тренування. Питання в тому, коли? Мій вибір:

 1. Понеділок. Я вже роблю 5х5 на 80% присідань, лава, очищає потужності. Плюс дошки.

 2. СР. Світлий день: 70% келихоподібних 3х3 присідання і верхній прес, плюс 3 комплекти 12 підтягування та 5 комплектів спину викликає.

 3. У п'ятницю я роблю 1х5 на 90% з присідання, жим і станова тяга, плюс дошки.

Я повинен прийняти в понеділок серйозний день виснаження, додавши в спринтах, і, можливо, у п'ятницю буде краще, так що у мене є вихідні, щоб відновитися. Рекомендації?

+854
Ilya Rutenburg 22 вер. 2015 р., 12:13:30

Я біг протягом останніх 12 років, маючи спочатку в школу з ХС. Враховуючи цей факт, я зазвичай завжди було цікаво в бігу на довгих дистанціях, однак протягом минулого року або так, я змістила акцент у спринті.

З того, що я зараз розумію про матерії, спринтери воліють мати високе співвідношення швидко-скорочуються, м'язові волокна. Те, що я хотів би знати, чи принаймні отримати деяке уявлення про те, що це швидко/повільно скорочуються співвідношення м'язових волокон ніг містять (не заходячи в лікарню і просити біопсію, якщо це взагалі можливо).

Під час пошуку на YouTube, я не змогла знайти жодного відео, які демонструють, як отримати оцінку цього співвідношення, окрім цього відео, однак, хлопець тестує його грудей, і, Імо, його тест не призначений дуже добре.

Це, як кажуть, чи є спосіб, щоб принаймні кілька точно перевірити швидко/повільно скорочуються співвідношення м'язових волокон, особливо в ногах?

+810
littleO 29 жовт. 2013 р., 04:48:23

Будь-яку кількість додаткових вправ споживає додаткові калорії. 1 миля або 1 метр, не має значення.

Вам не потрібно, щоб збільшити споживання, щоб компенсувати, особливо якщо вашою метою є втрата ваги, а не продуктивність.

+800
Tweetros 6 жовт. 2013 р., 19:34:32

Найпростіша відповідь-використовувати соєві білкові порошки.

Більш докладну відповідь полягає в тому, що потрібно внести безліч дрібних змін, як

 • Перемикання з кіноа замість рису
 • Перехід на цільнозерновий пасти
 • Збільшити використання нут, горіхи, бобові, соєві продукти, лляне насіння і кедрові горіхи
 • Їм більш регулярним, невеликими порціями
+742
Evan Wieland 24 квіт. 2011 р., 22:53:15

26yo. 183см 73кг. Чоловік. Художня гімнастика. Рутина: компанія BWF рублів Почали в жовтні. Вже нічого не міг вдіяти. Я прогресував в силі, звичайно. Але порівняно з іншими, прогрес йде занадто повільно. 6 місяців повинно бути багато, щоб зробити 3х12 у всіх базових вправах з художньої гімнастики. Як підборіддя, поштовх, віджимання на брусах, перевернуті рядка. Але я далеко від нього. 2 підборідь я можу зараз зробити. Коли мій Макс був віджимання 3х10. Потім раптом він опустився до 3х5. ВТФ. Ймовірно, БКС. Я видалив прийому креатину? Я набрала вагу в перші 3 місяці. Був просто жир. Немає м'язів. Я б навіть сказав, що я втратив багато м'язів, так як я тренуюся. Як деякі люди роблять БКС важкі запалення. Для реального. Сон, харчування відмінне. Якщо я не наберуть достатньо сил, в місяць мені не доведеться думати про набір ваги. Коротше: я заробив хоча сила, в 100 разів повільніше, ніж інші. Я не наберуть гарне кількість м'язової маси. 20 фунтів в перший рік... я бажаю.... Я міг би, що.

Редагувати: Програми від компанії BWF рублів: 3 комплекти, 5-12 повторень Негативні підтягування, початківець креветки присідання, діпи, перевернуті рядки, нахил віджимання

Останні тренування записано: https://photos.app.goo.gl/KtY9tVvih6MzDi8i7

Дієта: https://i.imgur.com/QbUy2Kg.png це веганські я знаю. Але за даними сучасної науки, це не порушить міцність і розмір прибутку.

Я теж думаю, що я втратив м'язову масу, так як я почав тренуватися.

Редагувати: Ось останні тренування.

розминка: 5-10 палицю суглоба, 5-10 присідати неба сягає, 10+ зап'ясті пізнання, 30-х років deadbugs, 10 арки висить, 10 присідань

 1. негативні потягування, 1 повний, 10 сек 5x4x3

 2. початківець креветки присідання(значить коліно не йти до Землі, але землі вище на щось) 10x12x8

 3. провали негативний, 6 сек 4x6x5

 4. перевернуті рядка, 6x9x6x4

 5. нахил віджимання, 7x5x6x5

Я намагаюся додати лінійно повторень, але це не можливо. Я просуваюсь, як культурист, який тренується з 3 років. Дуже повільно. Допоможіть мені, будь ласка. Я читав і дивився майже всі в інтернеті. Нічого, це мені не допоможе.

+679
Rohan Chawla 27 лист. 2010 р., 17:58:04

Спочатку ви повинні переконатися, що ви не робите у ваших тренуваннях, але каже, що якщо довго бігти в 13 миль, то так, ви можете зробити марафон в 15 тижнів. В ідеалі ви хочете 16-18 тижнів для підготовки, але якщо у вас вже працює 13 миль у підпункті 2 годин ви знаходитесь в пристойній формі.

Ви повинні дивитися на план тренувань з метою близько 4 годин. Дивлюся на вас 1/2 марафон Час і набирав цифри https://www.mcmillanrunning.com/ ви повинні закінчити в 4:02, який є солідна кількість.

Потрібно тільки пам'ятати, що в 13 милях набагато легше, ніж в 26 милях і вам дійсно дізнатися, як ви себе почуваєте після 20 миль. (Реальна половина шляху!)

Якщо ви подивіться на цей план, http://www.halhigdon.com/training/51142/Marathon-Advanced-2-Training-Program тоді ви вже чверть шляху. Просто будьте обережні, щоб не наростити вам пробіг швидко, або ви могли отримати травму.

Пам'ятаю, на практиці ви підігріваючи і гідратації під час свого ж довго працює.

+662
btctools 29 жовт. 2010 р., 22:08:07

Максимальний потенціал м'язова сила вимірюється в PCSA

М'язової маси \Cos\довжина волокна

Так що розмір м'язів має важливе значення для міцності, математика-це не думка.

Потенціал загальну міцність також залежить від того, сухожилля ліміту, більшу частину часу сухожильними ліміт фактор, а не м'язи, тому що м'язи насправді сильніше, ніж сполучної тканини.

MassLimit_{сухожилля} = TensileStrength_{сухожилля} \рази (2 \разів \Пі \разів Radius_{найменша несуча кістка} \рази (\Висота розд 4 \разів 0.1) \дів Acceleration_{гравітації}

І ефективність м'язів-це теж річ, деякі люди можуть використовувати більший відсоток їх м'язової маси відразу, ніж інші люди, різниця мінімальна більшу частину часу, але надзвичайно рідкісні винятки дійсно існують. Мабуть, не той випадок для Брюс Лі швидше за все, він просто дуже сильний сполучної тканини і середня ефективність м'язів.

Але ви також повинні враховувати, що Брюс Лі був в основному на навчання з изометрию і анекдотично кажучи, більшість стажистів, яких використовують изометрию мати велику силу, будучи, як худий, як Брюс Лі, заглянути в художній гімнастиці.

Проте я не знаю жодного дослідження, яке порівнює результати між ізометричний тренінг і нормальне навчання.

Є також ліміт кісточки враховувати, незалежно від того, як сильні ваші сухожилля і м'язи, якщо скелет не може тримати темп тіло просто розвалиться. Найменша кістка, поперечний переріз, щоб витримати твій вага буде ваша межа. Ланцюг сильна, як найслабша ланка.

Ви можете тільки тягнути до такої ж вагу, як ваші кістки пальців дозволить вам або ви можете тільки присед таку ж вагу, як ваші ноги дозволяють вам.

площа кістки (Пі \разів радіус\разів радіус)

+612
Jay T 12 трав. 2014 р., 18:03:17

Я чув його часто, що розмір м'язів, наприклад біцепс, не пов'язані з як сильний хтось. Це правда?

Дивись, наприклад, цей образ ГУ Яньли, хто переміг найсильніший чемпіонат двічі:

enter image description here

У той час як м'язистий хлопець, здається, не порівняти за розміром сказати, Ронні Колеман, бодібілдинг чемпіон:

enter image description here

Я поставив запитання про міцності будівлі, поки не стає занадто великим, фізично з відповіддю, сказавши, що це можливо. Отже, яка зв'язок між розміром м'язи і сила?

+524
siebenschlaefer 22 вер. 2013 р., 11:57:25

Все своє життя я робив вправи (біг, біг підтюпцем, плавання, танці, баскетбол, єдиноборства, тренажерний зал тощо)

Я знаю, що багато генетичні фактори, які роблять мене майже неможливо, щоб зменшити жир на руках. Якийсь хлопець сказав мені, що у мене вода, а не жир, то зараз я не можу робити вправи щодня (пару раз в тиждень).

Як спалювати жир?.

Моя вага - 50 кг
Мій зріст - 1.60 м

Я худий чоловік, але тут проблема-це жир на моїх руках.

+522
Corey Toolis 14 лип. 2016 р., 02:00:17

Я на велосипеді кожен зараз і потім, але звикли їздити на велосипеді досить часто, перш ніж. Єдине, що не змінилося-це, як я смертельно втомився миттєво. Втоми є м'язовий і вся справа в ногах, як м'язова біль.

Хтось сказав мені, що ви повинні боротися через втому, щоб отримати витривалість, але я б на велосипеді майже кожен день по 3-10 км і результат буде зношені ноги, що б продовжувати втомлюватися на наступний велосипедах діяльність у той же час я втомлююся останнім. В принципі, ніяких змін.

Я відпочиваю і розтягування, їсть добре, і роблю все, що треба, просто до відома. Я завжди ненавидів, як би я на велосипеді з друзями, і вони будуть продовжувати йти і йти, і я повинен був би робити перерви.

Я не можу зрозуміти, в чому може бути проблема. Чому я ніколи не звикне до велосипед? Чому мої м'язи ніг, просто вимирає за лічені секунди педалювати? Я роблю інші вправи для ніг, але викладати їх всі, так що я не перенапружуватися, як іноді присідання і випади, станова тяга і т. д. і т. д. і т. д.

Я помітив, що мої ноги ніколи не побудувати витривалість без болю. В принципі, я можу підштовхнути себе, але я просто надмірної болю. Якщо мені комфортно їздити, щоб уникнути болю, я повинен педаль дуже повільно і не значно швидше, ніж пішки. Я пробував деякі з кращих велосипедів є з повним повітрям шини, виправити положення сидіння від педалей для мого зросту і т. д. Неважливо, що мої ноги швидко стекти.

Я пробувала низька швидкість установки і намагався працювати мій шлях вгору, але після того ж швидкість була досягнута, я в кінцевому підсумку того, щоб використовувати занадто багато сили, щоб тримати швидкість, і вона стає знову повторюється проблема.

Я ненавиджу це, тому що я бачу людей, які катаються на велосипеді весь день і не сказавши ні слова про втому ніг. Мої ноги не підкосилися і я можу присідати майже 260 кг. весь шлях вниз і всю дорогу до сировини.

Якими способами я можу навчити ноги, щоб не втомлюватися від цього? Я пробував на велосипеді рідше, ніж один раз в день, але безрезультатно. Я пробував розтяжку до і після, але нічого, все ще втомленим, якщо я занадто багато педалей.

Я не хочу йти занадто швидко, ні занадто повільно; це питання тільки, що швидше, ніж швидкість равлики (всі послідовно більше 5 миль / год). Він починається як дуже незначна кількість м'язи болять, але перетворюється в біль, якщо я так тримати, особливо в найближчі дні, коли це той світ, але нещасним м'язи болять.

В основному, я відчуваю себе за біль, але не бачачи вигоди. Я робив це постійно протягом 2-4 місяців.

+442
Nick Sillito 13 лют. 2014 р., 12:50:55

Розтягуючи пальці і тримати всі свої сили, активно притискається до підлоги допомагає розподіляти тиск від зап'ястя. Експеримент з якимись дошками, де ви спочатку подумайте, натиснувши всією долонею і пальцями до підлоги, роблячи якомога більше, а потім спробувати розслабитися і навіть відриваючи пальців від підлоги, так що вага зосереджений в п'яти вашої руки. Для деяких людей, це боляче, так що певні рухи ручкою безпечніше.

Але що, якщо ви хочете зміцнити ваші руки і пальці? Я не думаю, що хто-небудь сказав би Брюс Лі , щоб поширити його руки. Пальця віджимання, гирі, віджимання, і інших варіантів (ось забавний список) призначені для створення нестабільності, так що ви працювати різні групи м'язів. Вони прекрасно підходять вправи, де биток викладати руки безглуздо, але стабільності як і раніше має значення.

Щодо лопаткової стабільності, моє припущення (тільки припущення) полягає в тому, що ти чула, що хтось думає, що людина, яка поширює їх руки будуть природно згинатися і стабілізувати інші частини тіла. Як якщо б Ви були, щоб стиснути кулаки, не думаючи занадто багато, ви також демонструвати свої біцепси, грудні м'язи, або АБС трохи? І якщо ви думаєте про нього трохи більше, можна стиснути кулаки, не згинаючи ті і інші м'язи? Образок стабільність схожий. Вам це потрібно, але потрібно усвідомлення тіла і фактичний верхній частині спини сила для того, щоб мати реальну лопатковий стабільності.

Остання посилання: ось хлопець з досить твердий поштовх вгору, і його руки виглядають відносно спокійно на підлогу.

+329
animelover32 6 груд. 2012 р., 05:35:02

(Часткова відповідь в якості доказу/дослідження, зазначені відсутній)

Переваги регулярних важких тренувань

 • Ваше тіло прийме на швидких musclemass, якщо регенерація приурочений відразу.

 • Ваше тіло буде адаптуватися через деякий час, побачити силачів

Мінуси

 • Не підходять і непотрібні для початківців. Стільки стимулів не потрібно, але збільшує ризик отримання травми і погана форма

 • Бики важкі, їх робота повинна бути видна в порівнянні з їх масою і статура. Ви можете піднімати неправильно або занадто багато

 • Бики зручно рухатися весь день і їх фізична праця-це не просто годину в тренажерному залі, але зазвичай набагато більшу кількість свого часу.

 • Важких ваг покласти багато стресу на суглоби навіть при правильній формі. Це може призвести до проблем зі здоров'ям, після довгого часу.

 • Бути природним: зривати або крайньої болючості у м'язах у результаті їх потребують кілька днів, щоб відновитися. Робити так щодня з таким же м'язів призведе до перетренованості.

 • Використовуючи високо анаболічних препаратів: ви, ймовірно, не буде перетренованості, але як суглобів і т. д. відстають musclegrowth ви ризикуєте травми з важкими вагами

+326
Mikasa Anaru 24 жовт. 2014 р., 08:10:20

Коротка відповідь? Продовжуйте робити це! Ідея цих програм, щоб отримати вас до точки, де ви можете робити всі ці віджимання і присідання. Ж з дивана на 5к/10к програми. Збільшує вашу витривалість і свої сили розсудливо-це тільки частина битви. Інша частина, щоб зберегти його.

Тепер, я не знаю про вас, але ідея робити купу віджимань і сидіти вікна не звучить, як він буде тримати мій інтерес дуже довго. Так що альтернативи для підтримки існуючої програми є перехід на інший тип програми, яка кине виклик вам надалі. Якщо ваша мета-сила, ви можете отримати тільки досі, використовуючи тільки ваш вагу тіла. Ви можете подумати про перехід на силові навантаження, або поступово додавати вагу вашого тіла (таких як пластини штангою на спині).

Крім того, ви також можете займатися іншим напрямком фітнесу. Якщо вам коли-небудь здавалося, біг, єдиноборство, їзда на велосипеді або плавання, це все різні завдання, щоб тримати вас відбувається.

+311
Sandbox 24 січ. 2010 р., 14:23:35

Якщо ви намагаєтеся набрати вагу, то переконайтеся, що ви їсте надмірна кількість калорій кожен день і що ви працюєте. Два рази на день не треба, і може навіть призвести до більш шкоди, ніж користі.

Протеїновий порошок є ще одним доповненням, яке може бути корисним, якщо у вашому раціоні не вистачає білка. Я уявляю, якщо ви їсте в надлишок, що ви, ймовірно, не потрібно робити ніяких додаткових білкових добавок.

Продовжуйте піднімати важкі ваги, щоб сприяти зростанню м'язів і достатньо їжі, так що ваше тіло має матеріали, необхідні для будівництва м'язів.
Ви зможете набрати м'язову масу під час.

+249
kevin nguyen 4 лист. 2017 р., 20:43:53

Коли ви говорите про ногах, існує тільки одне слово, яке має значення: присідання. Це одна вправа, щоб управляти ними всіма.

Почати просто робити вага тіла (Вт) присідання. Якщо ви не можете зробити це, потім почніть робити простягається мобільності для вирішення будь-яких місцях заважає вам робити правильний присед БВ. Тут основна увага має бути навчання вашого тіла, рух, і практикуючи хорошу форму (наприклад, паралельно, пряма спина і т. д.)

Після того, як вам вдасться комфортно зробити ЧБ присідання з правильною формою, то це час, щоб почати додавати вагу. Ви хочете, щоб почати світло і потім поступово додайте невеликими порціями на кожному тренуванні. Ви можете додати ваги, в ідеалі зі штангою і робиш присідання, де ви додати 5лб кожного тренування. Менш ідеально було б робити гоблет присідання з гантелями.

Починаючи з низькою і потім повільно, ви дозволяєте для м'язового дисбалансу, щоб виправити себе протягом довгого часу, не піддаючи навантаження на м'язи.

Все це, як мовиться, завжди варто проконсультуватися з фізіотерапевтом. Я випадковим незнайомцем в інтернеті, вони не сертифіковані і кваліфікований фахівець, який насправді може вивчити своє тіло і виявити помилки, (в той час як найкраще, що ми можемо зробити, це вгадати).

+238
Mascarpone 30 квіт. 2014 р., 17:09:40

Немає ніяких проблем з приймаючи вашу дитину з собою на пробіжки. Ми говоримо про неспішної підтюпцем в дуже повільному темпі на дуже невелику відстань; його, звичайно, не звучить, як ви хочете, щоб ваша дочка спробувати на наступному "Залізній людині". Коли ж наше суспільство почне допит чи це добре для дітей, щоб рухатися навколо трохи? Звичайно, це добре. Справді, було б більш шкідливим, якщо ви не дозволите своїй дочці брати участь у таких заходах. Бути активним на ранній стадії, можна запобігти дитяче ожиріння та інші проблеми зі здоров'ям у майбутньому.

Ось дослідження, припускаючи, які види діяльності підходять для різних віків. Як бачите, переваг фізичної активності дітей всіх віків, і працює нормально навіть для 3-річного.

Звичайно, інтенсивність повинна бути скоригована на її вік, але поки ви не зробите вашу дочку Хафф і пихкати, поки вона буквально синіє, немає ніякого ризику. Якщо вправа виявиться занадто багато, буде дуже явних ознак, таких як м'язові болі, нудота, запаморочення, і так далі. Якщо ваша дочка скаржиться на якісь подібні симптоми, визнати її, сказати їй, щоб відпочити і не змушувати її бігати. Крім цього, це прекрасно.

+225
Richard Snow 23 бер. 2017 р., 14:40:21

Я на низкоуглеводная дієта для 4-ї (або 6-й раз?) і я відчуваю себе голодним весь час, і особливо після того, як я їм. Я думаю, що його тому, що ваш організм спалює жир швидше, ніж зазвичай, тому ви відчуваєте оманливе, як ви не їсте достатньо калорій.

+223
Siraj Mohamed 15 трав. 2015 р., 08:06:55

Немає. Вам потрібно багато більше опору, щоб виростити них, той опір, який не дозволить вам зробити 60к повторень, або навіть 60.

+143
1730 13 трав. 2011 р., 09:40:50

Правило № 1: Тримаєте його простим Правило № 2: складіть план і дотримуйтеся його (принаймні на 2-3 місяці) Правило № 3: не нашкодити собі

Я використовую мій домашній тренажерний зал і місцевим YMCA протягом багатьох років, і насправді отримати більше тренування вдома. Я схильний йти до р на більш "соціальні" аспекти. Враховуючи, що, я думаю, ви повинні включати в себе деякі "соціальні" аспекти своєї підготовки, щоб забезпечити вам залишатися мотивованим. (це може бути раз на місяць зібратися разом в таборі).

Що стосується домашнього навчання - зберегти 3 вищевказаних правил. Я настійно рекомендую вам першу закупівлю 2-х книгах:

Що б ви не робили купити купити якісні, але купувати дешеві (подивіться на Craigslist або продажу гаража або попросити друзів). Я б порекомендував лава для жиму і гантелі. З цих двох предметів можна створювати значне звичайної тренування, яка буде тримати вас відбувається протягом року або близько того. Переконайтеся, що лава добра/міцна (я завжди дивлюся на Амазоні за відгуками) і для гантелей, тримати їх проста (рис нижче, не входять регулюючи ті. В цілому (на цих двох пунктах) ви, ймовірно, витратити до $90.

Так кроки, щоб взяти: 1 - купувати книги і читати їх 2 - Зробити хорошу лавку і гантелі 3. побудова простої план і дотримуватися його - якщо ви тренуєтеся 2-3 рази в тиждень або 3-4 години в тиждень протягом декількох разів тренування 4 - перебування в ній протягом 3-6 тижнів хв. і оцінити, де ви знаходитесь, і якщо ви робите прогрес.

Удачі вам, що ви робите це дивно.

simple dumbbells

+86
teranova1 26 вер. 2013 р., 04:40:37

Я роблю CrossFit та кілька хлопців у моїй коробці божевільні спортсменів на витривалість. Кілька з них нещодавно зробив ультра марафонів. Інші, ніж багато бігати, вони слідують ЦУ вод. МВ-це просто програма кондиціонування. Якщо ви виконаєте це, це допоможе вам тренуватися на вашому 15км. Але ми універсалом, так що ви, ймовірно, не буде швидким, навіть якщо ви заповніть його з комфортом.

Якщо ви хочете, щоб завершити його і зробити все можливе, ви повинні з'ясувати, що люди з швидким в 15 разів.

+47
ropeladder 5 бер. 2011 р., 01:44:50

Коли ви говорите

дихати в, Л, Р, Л, Р; видих, Л, Р, Л, Р

ми називаємо це 4:4. Це 4 кроки на вдих, 4 кроки на видих.

Дане дослідження намагається проаналізувати деякі динаміки дихання людини під час роботи. Хоча це досить довго і технічної, це було написано про більш простими умовами тут.

Суть його передбачає, що 2:1 шаблон-це більш вигідно, тому що, як ви рівномірно розподіліть вагу на видиху зміщується на обидві ноги.

У будь-якому випадку, 8:8 ви згадуєте, здається надуманим. Якщо ви в змозі зробити 8:8, я стверджую, що ви не дуже втомилися. Коротше, більш вибуховою вдих, збільшити тираж.

+41
user357118 3 жовт. 2011 р., 17:42:30

Кран являє йога ходів:

http://www.yogajournal.com/poses/468

Жаба так, як я розумію, це в основному рух по гімнастики, який навчав, як прогресування, серед іншого, планш:

forg tuck

Вони майже те ж саме, тільки з різними назвами?

Зауважу, що в крані представляти пос осіб, коліна вище ліктя, тоді як в жабі підіткнути пік вони нижче. З того що я читав (твори Крістофер Соммер) жаба виточки повинна мати коліна вище ліктя, так що я думаю, що пік просто не той великий пік.

Будь-які ідеї?

+27
Ramakrishnan Kannan 4 бер. 2016 р., 09:17:37

Після року силових тренувань і cardios, мені підходить і добре збудований. Починаючи з наступного року я буду дуже зайнятий з-за роботи і сім'ї і в мене не буде часу, щоб належним чином здійснювати. Але я не хочу lsoe м'яз, яку я збудував.

Я намагаюся зрозуміти, які будуть мінімальні вправи для підтримки м'язів?

+13
Peter Meier 16 квіт. 2015 р., 20:55:49

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil