Звичайною для малоактивний людина з дуже поганим колінних і гомілковостопних

Я намагаюся повернутися до фізичні вправи. Я звик робити це послідовно 6 днів на тиждень і потім все життя відбулося, і я вийшов з моєї рутини. Я хочу повернутися в рутину, щоб отримати мене до точки здоров'я повинна бути знову. Нижче наводиться деяка інформація про мене і про те, що мої цілі і те, що я шукаю.

Про

Вік 34

Висота 6' 2"

Вага 244 фунтів

Коліна - погано (просто кучері нога 60 фунтів боляче (30lbs згідно з нога), тому я не роблю їх)

% Жиру ~ 30% (guestimate в додатку Withings додаток)

ІМТ - приблизно стільки ж, не зацікавлені в ньому через його невдачі, коли м'язова маса висока

Цілі:

Шукаєте статурою схожий на "сильний чоловік" статура без шість-Pack або великий, не дивлячись на "розпатлані" статура, що характерно для багатьох "виглядає".

Шукаю

Ресурси для отримання адекватного рутини разом з деякими здорове харчування поради та способи, щоб не платити грошей за здорове харчування, що теж не складний у приготуванні. Я не шукаю, щоб отримати на шляху конкуренції, просто шукаю більш здорове тіло.

Спасибі за будь-які поради і питайте при необхідності.

+676
Unreligious 3 трав. 2015 р., 02:43:32
34 відповідей

Мені було цікаво про місце вашого тіла, де ви більше пітніють під час тренування і спалювання жиру, чи є зв'язок між ними ? Наприклад, маючи більше поту навколо вашого живота, означає, що ви спалювання жиру з вашого живота ?

+970
nate pagel 03 февр. '09 в 4:24

Я почав робити вправи, зовсім недавно, і я роблю силові тренування, але здається, у мене дуже щільний графік, тому я тільки ходжу в спортзал раз в тиждень.

Що я роблю в даний момент, хоча я бігаю близько 1.5 Перед виходом на роботу кожен день(від парковки до офісу, приблизно в 5 кварталах від готелю), але я відчуваю, що це не досить.

У мене є вдома гантелі , але я не знаю, які вправи потрібно використовувати, щоб я міг компенсувати недолік часу в тренажерному залі.

Я, як правило, може мати від півгодини до години вільного часу, коли я приходжу з роботи додому, тому я шукаю вправи, які я міг би зробити перед сном. Я хочу зробити це вночі, так як я приходжу додому близько 8 вечора, і тому що мені вставати рано вранці, щоб іти на роботу(я виходжу з дому приблизно в 5:30 ранку).

Які вправи будуть найефективнішими, засновані на моєму графіку (тренажерний зал раз у тиждень, бігаю щодня) і ресурсів(гантелями будинку, півгодини в день)?

+965
Farzane 22 черв. 2010 р., 10:57:30
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Давайте почнемо з деяких основ:

 • Діанабол-це відомий анаболічний стероїд, а не вітамін
 • Креатин-це не стероїд, і він функціонує як один

У чудовій статті в Examine.com досліджує різницю.

Генетичні Відмінності

Навіть якщо ваш друг не вдатися до допомоги Діанабола, можуть бути генетичні відмінності, які впливають, як швидко ви можете отримати гарне в жимі або навіть наростити м'язову масу. Жим лежачи благоволить людям, з бочкоподібним грудьми і короткими руками, тому що вони не повинні рухати планку так далеко, як хто-то з довгими руками.

Крім того, генетичні фактори управління:

 • Як швидко можна наростити м'язову масу/чинності
 • Яку відповідь ви можете отримати від стероїдів

Коротше кажучи, деякі люди тільки потрібно трохи дозу стероїдів велика різниця, і інші можуть бути повними нон-респондеров (тобто стероїдів ніяк не впливає на продуктивність).

Існує багато ви можете зробити з просто навчання, а 5 місяців-це занадто рано в грі, щоб зрізати.

Як побудувати велику лаву

Основні напрямки для побудови великих стенду включає:

 • Техніка -- ремонт поганий метод рахунки для швидких покращень
 • Нейронна ефективність -- більше практики допоможе вам набрати більше м'язів у вас вже є
 • Розмір м'язи, більше м'язів означає, що ви можете в кінцевому підсумку більш ліфт

Більшість новачків і на початку напівпродукти дійсно стримується перші дві кулі. Поліпшення цих, ймовірно, мають найбільший вплив на ваш жим, як зараз.

Що сказав, Коли ти залишаєшся чистим і обліку від "передачі" (як з допомогою спільноти стероїд любить називати його), будьте обережні, щоб не перевірити свій максимум весь час. Сила побудована в 70-85% діапазону. Під цим я маю на увазі більшість ваших представників 70-85% від 1 ПМ. Просто щоб дати вам уявлення про те, що це означає, коли ви не знаєте ваш 1 ПМ:

 • 70% - це 10 ПМ (один набір, і ви можете зробити тільки 10 повторень)
 • 75% - це 8 ПМ
 • 85% - це 5 ПМ

Я знайшов Strengtheory.com щоб бути відмінним ресурсом для науки силових тренувань статті. Останнім часом, Грег Nuckols зробив 2 частину серії на свій препарат безкоштовно м'язи і сила потенціал.

 • Частина 1: як Великий можете ви зробити?
 • Частина 2: Скільки коштує у вас лавка і як туди потрапити

У частині 2 цієї серії, є план на 5 днів в тиждень програма, щоб допомогти вам зробити більшу частину м'язів у вас є. Це яскравий приклад того, що я маю на увазі, зберігаючи більшість своїх представників у 70-85% діапазону. Насправді, я б не перевірити свої максимуми частіше одного разу в квартал. Я особисто роблю це тільки коли я готую на конкурс, який я роблю раз або максимум два рази на рік.

+965
BlackFire 15 жовт. 2018 р., 08:11:34

Я також бачив цифри в цьому діапазоні, є кілька речей, які ви можете розглянути:

УШМ (м'язової маси тіла) - це набагато краще кількість у розрахунку, тому що жирова тканина має малу частку потреби білка, що м'язи є. УШМ не дуже корелює з ІМТ. Так для прикладу, якщо представити у вас % жиру від 20% у тебе ЛБМ = 73.6 кг, що дає 147 г білка/добу.

Я читав б/1г/lbLBM = 2,2 м/kgLBM як максимальне споживання білка. Тобто більше, ніж ви насправді не бачачи багато додаткових переваг для вживання білка; це, ймовірно, перетворюються в глюкозу. Крім того, в залежності від контексту у вашому тілі, це може мати зворотний ефект (підвищення рівня цукру в крові). Так що 2 Ви читали, напевно, до високої мети, вам не потрібен цей паркан, щоб добратися до де ви хочете бути. Ідеальним буде точка зору, моя особиста мета .8г/lbLBM = 1.76 р/kgLBM що, наприклад, у ваш вагу і 20% ЛБМ (звичайно, ви повинні розрахувати самостійно УШМ) б отримати 118 г в день.

Як @JohnP згадує, білок поставляється з великою кількістю місця і вам не потрібно зробити все це з вашого протеїновий порошок. Якщо ви доповнюєте з 2 ложок гарного протеїновий порошок, даючи вам 50 г білка, ти опустився до 68Г від їжі (знову ж таки, використовуючи мої 20% тіла, наприклад жир .8г/цільової ЛБ) і що можна з курячої грудки, кілька яєць і склянку молока.

І нарешті, Так, я знаю, що серйозні ліфтери, що буде жерти 10+ яєць/день, 4 мірні ложки сироваткового білка і м'яса на вечерю.

+873
moulenchu 15 черв. 2016 р., 07:55:49

Можна зробити короткий розтяжка навіть під час фізичної активності, а не лише в кінці?

+783
rbelow 3 трав. 2010 р., 20:09:12

Веб-МД володіє дивно збалансованим статті про креатин. Кілька основних моментів:

 • У м'ясо, таке як яловичина і риба
 • Це не поширені в овочах, тому вегани і вегетаріанці можуть бути недостатні
 • Вона також може бути зроблено в лабораторії
 • "Є деяка наука підтримки використання креатину у підвищенні спортивних результатів молодих, здорових людей під час цієї високої інтенсивності діяльності, таких як біг на короткі дистанції"

Зрозуміти, що креатин моногідрат (найбільш вивчений і затверджена форма додаткового креатину) це і робить.

 • Єдина причина це не рекомендується для людей молодше 18 років у тому, що немає достатньої кількості досліджень, щоб упевнитися, що це залишається unharmful або які дози є придатними для цієї вікової групи..
 • Це ніяк не маніпулювати гормонів.
 • При фізичному навантаженні ваші м'язи використовують аденозинтрифосфат (АТФ) для палива. Побічними продуктами є аденозиндифосфат (АДФ) і молочної кислоти.
 • Креатин вступає в реакцію з АДФ додати відсутні фосфату і перетворити його назад в АТП.
 • Креатин гігроскопічний (вбирає воду), тому пити багато рідини, коли ви доповнюєте.

Прямий ефект полягає в тому, що він покращує ваше відновлення, так що ви можете працювати інтенсивніше і довше на тому ж рівні втоми. Це вправа, яка викликає гормональний відповідь на підвищення тестостерону та зниження естрогену--не креатин.

Якщо ви їсте багато м'яса у всіх його різних формах, то шанси, що ви отримуєте правильне кількість креатину у вашому раціоні. У відсутність наукових даних, щоб рекомендувати правильні дозування для неповнолітніх, це легше порадити, що неповнолітній отримати їх харчова креатину через продукти харчування.

Надлишок креатину виводиться з організму, тому додатковий прийом препаратів може не дати очікуваного ефекту.

+741
Mihir Kale 20 вер. 2016 р., 09:33:28

Раптово зупинившись і distrupts потік крові до мозку і м'язів. Коли ви раптом зупинити кров скупчується в суглобах і небезпечно закриває потік артеріальний мозку...де 70% нашої крові тече. Цей результат cuold в сток або hemmorage в головному мозку. Єдиний Тім, Етіс прийнятно "спортивної спеціальної підготовки". Любіть футбол і т. д. Це не допоможе відстань досить працювати, щоб компенсувати небезпеки.

+739
n013e 24 вер. 2010 р., 13:43:11

Я згоден з Шон Дагган в тому, що я не думаю, що тобі варто турбуватися про це занадто багато. Коли ви не за кермом, обидві ноги працюють дуже старанно і рівномірно несучи своє тіло щодня з вашої повсякденної діяльності.

Якщо ви турбуєтеся і сором'язливим, хоча (і ми не хочемо, щоб ти був!), ви, звичайно, могли б розглянути можливість ходити в спортзал! Я завжди заохочуємо це! :) Хороші і прості вправи для нижньої частини тіла, щоб ви почали кілька присідань тіло (або зваженої штангою/гантелями присідання), литковий м'яз-піднімає (зважена або тіла), і гантелі випади.

+728
memosdp 18 груд. 2013 р., 09:58:21

Ми можете прочитати тут:

Один з моїх основних видів діяльності виконується. Я закінчив в 2001 році Окружний марафон Монтгомері в парках і Токіо марафон 2010. Я закликаю всіх, щоб завершити марафон, так як це неймовірне почуття виконаного обов'язку. З-за хронічної болю в коліні, в травні 2011 року я почав перехід на мінімалістичні працює. Я завершений перехід в близько трьох місяців, і тепер більше не п'ятка-носок працює. Моя біль у коліні, досі значно скоротилося до того, що він тепер рідко турбує.

Мінімалістичний хід:

Босоніж, також званий "природний плин", - це біг без взуття. З появою сучасних взуття, біг босоніж став менш поширений у більшості країн світу, але до цих пір практикується в деяких частинах Африки та Латинської Америки. У деяких західних країнах, босоніж виріс в популярності з-за передбачуваної користі для здоров'я.1 Наукових досліджень у практику бігу босоніж не досяг чіткого консенсусу щодо ризиків або переваг. У той час як взуття може забезпечити захист від порізів, забитих місць, впливає і погода, прихильники бігу босоніж стверджують, що він знижує ризик хронічних травм (особливо повторюваних травм стресу), викликаного п'яти вражає м'які кросівки. Босоногий руху змусила деяких виробників представити на тонкій підошві і зручного взуття, такі як традиційні мокасини і huaraches для мінімалістського бігу.

Альтернатива ходити босоніж-носити тонкі черевики з мінімальною підкладкою. Це те, що люди носили протягом тисяч років до 1980-х років, коли сучасні кросівки були винайдені.

Характер статті анотація:

Люди займаються на витривалість біг протягом мільйонів років, але сучасні кросівки не був винайдений до 1970-х років. Для більшої частини еволюційної історії людини, полози, або босоніж або мали мінімальний взуття, наприклад сандалі або мокасини з невеликими підборами і трохи демпфірування щодо сучасні кросівки. Ми задавалися питанням, як бігуни впоралися з наслідками зіткнення ноги з землею до винаходу сучасної взуття. Тут ми показуємо, що звично босоніж витривалості бігунів часто приземляються на передні ноги (передня частина удару ногою) перш, ніж принести вниз на п'яти, але вони іноді приземляються з плоскою нозі (в середині удару ногою) або, рідше, на п'яти (заднього удару ногою). На відміну від цього, звичайно взуті бігуни в основному задньою ногою ударить, сприяє підвищеній і м'яка каблук сучасні взуття для бігу. Кінематичний і кінетичний аналіз показує, що навіть на твердих поверхнях, босоніж бігунів, які передньою ногою удар генерувати дрібні зіткнення сил, ніж взути задні ноги нападників. Ця різниця пояснюється більш plantarflexed ноги при посадці і більше вимог щиколотки під час удару, зменшення ефективної маси тіла, що стикається з землею. Передньою ногою - і середини стопи-удар аллюрах, ймовірно, були більш поширеними, коли люди бігали босоніж або у мінімальній взуття, і може захистити ноги і нижніх кінцівок від впливу травми зараз відчуває високий відсоток бігунів.

+700
Eli Reid 2 груд. 2018 р., 01:51:09

Вона ховає ніжки під. Ви не можете мати вузькі джинси або шорти чи оббивка не підходить або виглядає.

+690
user30506 13 квіт. 2012 р., 03:06:23

Це по суті природа проти виховуйте питання, в якому випадку відповідь завжди " так " і "ні".

Наприклад, якщо ви росли кидок у бейсболі, ваше плече (верхня частина руки) і плечовий суглоб буквально перетворюються в по-різному форми кісток, ніж якщо ви не ростете кидали вгору. Це називається плечового ретроверсия.

Це дозволяє плечу "відкинувся" такий: humeral retroversion

Ми знаємо, що це адаптація, тому що ми побачимо пітчера не кидкова рука не володіють такою здатністю.

Це також, де вирази "кидати як дівчисько" прийшла. Тому що багато дівчата виростають не кидали, коли вони спробують викинути що-небудь у зрілому віці, вони кидали його, як штовхання ядра. Вони ганяли м'яч, так як їх рука не могла рухатися, як і вище.

Є всі види пристосувань, таких як цей. Спортивні гена робить феноменальну роботу, дивлячись на все це, навіть з посиланням на дослідження, що показують, ріс, граючи в теніс може зробити вашу домінуючу руку трохи довше, ніж інші!

Я лише навів досі кістку, але вона велика. Для багатьох видів спорту, якщо ви не можете потрапити в положення спорт, все інше не важливо.

Але є всі види інших речей, щоб розважити. Мітохондріальної щільності, є ген включений / виключений (і чи є можливість змінити це йде, як тільки ми потрапимо в певному віці).

Залежно від контексту, так, що ти ростеш не може диктувати, що ви можете зробити як дорослий.

Однак, як великий спринт тренер Чарлі Френсіс сказав: "не можна перетворити осла в скакуна."

Наприклад, те, що ви не бачите в пітчера не кидкова рука-це незвичайна можливість легко вивихнути суглоб. Що називається борозна знак. 61% професійного пітчера є, з 89% в обох руках. (Більше інформації і відео.) Тобто, вони, як правило, мають незвичайну рівень мобільності для початку.

Багато, як божевільні батьки, беріть приклад чого-ти-не-час-молодший-впливають зрілому віці вважають, що вони можуть просто практикувати їх дитину в спортивну славу. Це не спрацює, що шлях небудь.

Примітка: я використовував спорт, тому що це часто простіше ставляться, але це не зупинятися на досягнутому. Ми вивчаємо всі види речей про обмін речовин. Якщо чоловік страждав ожирінням в один час, які можуть серйозно і, наскільки ми можемо говорити прямо зараз, назавжди, змінити їх метаболізм, роблячи їх завжди більше шансів стати знову ожиріння в майбутньому.

Нарешті, в той час як більшість корекційно-це не менш важливий: звички помирають з працею. Якщо ви отримуєте в звичку біг або активна молодь, це тільки допоможе вам виглядати більш схожа на бігуна, коли ти підростеш. Адже якщо майже 3/4 людей навколо вас надмірна вага або ожиріння, і ви не в рамках, тому що ти активний, ти, звичайно, схожий на бігуна, ніж більшість! (Навіть якщо ви не працювати взагалі!)

+607
An Chin 18 січ. 2013 р., 01:54:42

Осколки кістки. Іноді травми коліна можуть відриватися фрагменти кістки або хряща. Ці шматки можуть застрягти в суглобі, змушуючи його замерзнути. Ви також можете мати біль і набряк.

Бурсит. Бурса-це мішок з рідиною, яка пом'якшує та захищає ваші суглоби. Є кілька в різних частинах коліна. Надмірне навантаження, падіння або багаторазовий вигин може викликати роздратування Бурси, що викликає біль і набряк. Двох видів бурситу званий "коліно покоївки" і "коліно священика", оскільки вони часто виникають на колінах. А "кіста Бейкера" -- набряк одного з Бурси в задній частині коліна-може також бути результатом травм і таких станів, як артрит.

+603
Eddie Shrader 6 лист. 2016 р., 20:54:14

Буряк, як відомо, покращують витривалість і знижують споживання кисню під час тренування.

Може інші багаті нітратами овочі виробляють подібні ефекти?

Дослідження, здається, зосереджені головним чином на буряки для спортивних результатів. Інші овочі може бути гарним джерелом нітратів. Якщо випробувані пили мангольд сік або буряковий сік, то можете бути впевнені, що він буде ефективний як бурякового соку?

Ось таблиця, що показує вміст нітратів з овочів.

enter image description here

+602
racerkontra 11 бер. 2014 р., 02:51:47

Травми будуть гальмувати ваш прогрес більш ніж освітлювати.

Зосередитися на техніці, якщо ви хочете довгострокові вигоди.

+576
annie chan 5 серп. 2013 р., 14:19:56

Тому мене цікавить питання, багато інших, напевно. Всі ми знаємо, що механіка тягне злети і підборіддя злети кілька, але не дуже схожі, і ми знаємо, потягування активує біцепси більше, але в кінці кінців, для спини, біцепса, черевного преса і передпліч розвиток, який з них більш вигідний?

+568
user2108772 28 лют. 2013 р., 09:38:14

Я йду в спортзал і займаюся з тяжкістю і вправи за останні три місяці,моя мета набрати вагу і м'язи.На жаль, я не набрати вагу і мої м'язи не збільшуються(біцепсів і трицепсів, отримую форму, а м'язи стають все складніше).

Я їм достатню кількість їжі в день з м'ясом і овочами.Також приймати соєвий білок протягом декількох тижнів.

Будь-які конкретні поради для набору м'язової маси і ваги?

Я можу приймати протеїновий коктейль тепер,я припускаю, що я не отримую достатньо білка для організму.

Багато людей кажуть, що тренажерний зал новачок не може прийняти протеїновий коктейль,це правда?

Спасибі заздалегідь.

+561
JoshL 8 трав. 2011 р., 20:20:55

Подвійне підборіддя-це набір жирів, тому для того, щоб позбутися від нього, потрібно зменшити кількість жиру.

Тепер, немає шляху до мети, де ви хочете, щоб спалювати жир. Ви спалюєте його по всьому тілу, або ніде взагалі.

Таким чином, найкращий спосіб позбутися від подвійного підборіддя, варто поглянути на свій раціон харчування, який є номером один спосіб зменшити жирові відкладення природним шляхом.

Якщо, втративши багато жиру, у вас ще є подібність другого підборіддя, це може бути залишкова шкіри, яка є те, що найчастіше виправити з малої, неінвазивної хірургії.

Що стосується вправ, які ви згадуєте, я намагався знайти деякі джерела, але все, що я можу знайти кілька статей тут і там, написано чисто для кліків.

Деякі з них пов'язані ляскаючи підборіддя, пощипуючи підборіддя, і робити купу - давайте будемо чесні тут - дурниці.

Примітно, що ніхто з них не джерело яких-небудь фактичних досліджень, так як, наскільки нам відомо, деякі дурні насправді пише ці статті за кліки та реклами-компанія.

Так ні, все свідчить про те, що це все туфта.

Підсумок: Якщо у вас занадто багато жиру, ви повинні скорегувати свій раціон.

+558
Pan Bydlak 15 вер. 2013 р., 12:47:13

enter image description here

Коли потрібно пити протеїнові коктейлі маючи на увазі, я роблю тільки вправи двічі на тиждень? Я повинен також брати його в дні відпочинку?

+514
kapec320 19 лип. 2014 р., 23:24:35

Причина, чому люди вам не рекомендую тренування ті ж групи м'язів 2 дні поспіль, щоб знизити ризик пошкодження ваших м'язів під час їхнього відновлення та зміцнення від вашої підготовки.

Сказавши це... це рекомендація, а не правило. Таким чином, вправи, такі як ваш Смолов присед програма абсолютно нормально намагатися оголюючи на увазі, ви ризикуєте випадково пошкодити ваші м'язи.

Я сам тренування ті ж групи м'язів 2 дні поспіль, але таким чином, що знижує ризик.

 • День 1 - інтенсивне тренування ніг (повний вагу)
 • 2 день - легке тренування ніг (половина ваги)

Чому я тренування однієї групи м'язів, щоб включити мої м'язи ведуть себе більш агресивно. Я маю на увазі - зазвичай ми відпочиваємо в нашої групи м'язів після тренування. А продовження з тими ж групу м'язів на наступний день ви ваші м'язи в шок, щоб витіснити з них, нехай і трохи менш інтенсивного тренування, ви будете отримувати вдвічі більше, як вони втомилися від вчорашнього тренування, але не в самому розпалі в режимі відновлення.

Ви коли-небудь відчували Домс (крепатуру) гірше на 2-й день? після тренування не 1-й? Це тому, що на наступний день після тренування м'язи не Досить в самому розпалі recovering...by день 2 вони знаходяться в повному розпалі і буде боліти найбільше.

В Резюме Я б рекомендував такі вправи, як і я. Маючи трохи менш інтенсивний 2-й день, якщо працювати ті ж групи м'язів. Але не намагайтеся тренування однієї групи м'язів, якщо ваш будинок є вкрай болючим. Це явна ознака того, що ваш організм у повне одужання та може тільки пошкодити ваші м'язи і отримати менше, ніж ви почали. Оскільки ви досвідчений тренер, я відчуваю, ви будете мати ніяких проблем з подвоєнням м'язової навчальної групи на максимальний результат!

Удачі!

+511
mhsquire83 18 серп. 2018 р., 21:55:09

Якщо у вас є умова, яка вимагає особливого контролю та споживання рідини, зважування під час тренування має академічний інтерес, нічого більше. Є дослідження, які показують певну кількість втрати ваги під час тренувань може зробити шкідливий вплив, але просто заміна рідини не враховує втрату м'язової глікоген і інші фактори.

Якщо ви контролюєте вага прибутку/збитку, один раз на день при тих же умовах це кращий спосіб, щоб відстежувати його, нічого більше, ніж просто для особистого інтересу.

+487
vikiller 23 серп. 2015 р., 02:25:02

Редагувати: див. інші відповіді, чому я змінив свою позицію. ігнорувати наступне.

Я не згоден з іншою відповіддю. Пояс тягне ногу від моменту удару, поки ви знову підніміть ногу, зменшуючи роботу, що ваші стегна робити.

Одна рекомендація-щоб відрегулювати нахил бігової доріжки на 4% для коригування диспропорцій.

На закінчення, так.

+474
Luca Mastrostefano 13 вер. 2016 р., 03:43:33

читаючи ваш питання, дайте мені натяк на те, що ви збираєтеся через жорстку тяги м'язів або незначні частки кісткової тканини ..

Це зазвичай і просто поради, що багато людей розвивають такі речі, а робити вправи залишаються непоміченими, тому що ви не відчуваєте ніякого болю немає неприємностей при виконанні будь-якого іншого вправи, але біль спрацьовує тільки в декількох лише позиційні вправи.

Я пам'ятаю, коли я використовую, щоб піти тренажерний зал, я не відчуваю ніякого болю взагалі, але коли я навідліг підтягування плече почало боліти .. і інструктор порадив мені, що це може бути зцілено з деякими нормальне розслаблення м'язів гель і решту тиждень або близько того .. і так, це було після тижня відпочинку, так що ви можете порадити або пройти звичайний медогляд.

+443
Bas 20 вер. 2019 р., 10:21:22

У мене була така ж проблема кілька тижнів тому, коли я шукав, щоб зробити свою рутину трохи більше добре округлені.

На даний момент я роблю:

 • Щука Прес, залежно від того, як ви зробите їх, вони можуть більше зосередитися на твоїх грудях, ніж на спині. Порівнювати їх з щукою віджимань. Чим ближче ваші ноги в ваших руках чим більше уваги ви отримаєте на ваші плечі, так як вправи часто змішують або просто під назвою Щука віджимань. (як у відео нижче)

 • Бічні мости і мости в основному були спрямовані на АБС і ядро в цілому, але використовувати багато м'язів плеча для управління.

Коли я шукаю нові вправи я часто перевірити YouTube і пошук групи м'язів я хочу тренуватися і перевірка вправ на інші сайти (як exrx) після.

Деякі відео мені нещодавно додані:
Найкращі ваги плеча тренування - показує, що ви можете зробити щуку віджимання навіть з кішкою в сторону.
4 вбивця плеча вправи *домашні тренування* - дурна музика, але і хороші пояснення.
10 вправ на плечі (маса тіла) - просто якийсь чувак робить зарядку, ніяких подальших пояснень.


Будьте обережні з відео, хоча, ви ніколи не знаєте, якщо вони зроблені з хорошій формі, так що перевірити не менше двох чи трьох інших ресурсів перед виконанням вправи. Як завжди: якщо боляче чи дивно, не роби цього.

+414
saazaan 15 груд. 2013 р., 06:34:33

Велика частина продукції онлайн броні призначений як 'всмоктуючий шар' - виготовлений з тканини, яка дуже добре малює піт від вашого тіла і дозволяючи йому випаровуватися на поверхні. Бавовна, як правило, не дуже добре це в порівнянні.

Вони дозволяють вам залишатися в прохолодному, сухому, захищеному від вітру, теплі і комфортні завдяки широкому діапазону температур і рівнів.

+414
nayyarv 26 бер. 2013 р., 02:17:15

Є багато якісних рецензованих даних із зазначенням зв'язків між аеробним тренуванням і ваше серце, але гарне резюме (з цитованих досліджень) є в цій статті з Університету Джонса Хопкінса:

[Вправу] покращує здатність м'язів витягають кисень з крові, знижуючи потребу серця перекачувати більше крові м'язи.

Відстань велосипедистів і довгостроковій перспективі бігуни можуть навіть розвивати спортсмена серце (АГС), який є в основному великим об'ємом серця більш потужних клапанів і м'язової сили. Ваше серце, як і будь-який інший м'язи, пристосовується до навантаження і виконує його більш ефективно.

Не тільки твоє серце може перекачувати більше крові за один хід (зниження частоти пульсу), але ваші скелетні м'язи (квадрицепси, підколінні сухожилля, біцепс і т. д.) На їх виробничі потужності і свій метод вимагає менше енергії. Все над вами просто стала більш ефективною.

Одна частина нас, яка не схильна сильно зміниться, хоча це легеневої системи:

Тренування на витривалість викликає великі і значні переробки в серцево-судинної, опорно-рухової та гематологічних систем. Проте, структурні та функціональні властивості легень і дихальні шляхи не змінюються у відповідь на повторювані фізичної активності і, у висококваліфікованих спортсменів легенева система може стати обмежуючим фактором для вправ на рівні моря і на висоті.

І Miguel Indurain була ЧСС на 28, але як і більшість високого рівня витривалості спортсменів він був неймовірно високий VO2 Макс з 88 з нормальним коледжу спортсмена в 50 серії.

Я хотів би отримати ваш VO2 Макс перевірив і вашої енергетики. Ваш пульс-це дійсно схоже обороти на вашому автомобілі: це добре, щоб знати і занадто багато або занадто низько-це попередження, знак, але він не може розглядатися незалежно від інших елементів, таких як коробка передач, витрату палива, паливоповітряної суміші і т. д.

Аналогічним чином роботу свого серця, просто, щоб підштовхнути перфузії крові киснем і відпрацьований матеріал в легені, і назад. Вашу кров киснем, засвоєння кальцію, а також безліч інших факторів, ймовірно, що розглядати в першу чергу. Особливо враховуючи, що добре тренований спортсмен, ваш пульс знижується протягом багатьох років (до точки), як вона стає краще і краще свою роботу.

Почнемо з VO2 max і сили, і йти звідти.

+382
Harshita Jain 18 вер. 2018 р., 20:41:06

Мені 24 роки. Я готовий робити вправи і йога теж..

+369
MarkerB 4 січ. 2017 р., 20:09:21

Отже, 2 дуже простий нефункціональним пози, коротше "Дональд Дак" (дупі стирчить, або перерозгинання шийного відділу хребта) і "Рожева пантера" (навпаки, заправляючи під зад). Це свого роду антагоністичну і тягнеться, щоб "виправити" це залежить від того, який з 2 ти більш схильний.

Один з кращих ресурсів по цій темі ІМО Елліот Халс і його звичайно канал на YouTube, що я згадав вище-це те, що він говорить про все час. Я б рекомендував дивитися відео (Пошук пози на його каналі досить імовірним). Також Келлі Старретт-це відмінне джерело, хоча його речі трохи складніше

+367
Juan Neri 30 бер. 2013 р., 08:54:50

Ви робили якийсь прогрес у відношенні weigths ви використовуєте для цих вправ? (ця інформація відсутня у вашому питанні). Якщо вам вдалося збільшити weigths більш або менш стабільно, то ви зробили прогрес. Це тільки те, що ви досі не бачу в дзеркалі (трохи терпіння).

Але якщо ви витратили 3 місяці навчання з майже такою ж weigths і повторень, то ви безумовно є проблеми. Ви згадуєте такі речі, як харчування і на тиждень тренування, але як щодо вашого якості сну? Сон часто забувається, як якщо б це не було важливо. Але це під час глибокого сну, що більша частина гормону росту, який ви отримаєте, буде відпущена. Всі зусилля йдуть нанівець, якщо ви не регулярно недосипають.

Однієї змінної, можна трохи змінити ваш час відновлення. Спробуйте вставити додаткові дні відпочинку у вашому житті. Можливо, тільки тоді ви почнете робити успіхи.

+345
Vishwa Iyer 18 жовт. 2014 р., 11:07:41

Якщо ви використовуєте калькулятор, як McMillan.com тоді ви побачите, що ви повинні вміти робити - еквівалент зусиль на різних відстанях як йти від 400М до 60 секунд до 1600м в 4:40.

Я думаю, що причина тією різницею, що ви або ваш чоловік говорить про те, що біг 400М робиться швидше спринт, ніж 1600м виконання, який не може бути зроблено, як спринт. Можливо, проблема перебільшена, намагаючись спринт на колінах або два в 1600м виконання, який зазвичай може бути забезпечено лише близько 45-60 секунд.

Деяким підтвердженням цього може бути знайдений в калькулятор Макміллана, де час спринту на 400 метрів спринт є гарним трохи швидше, ніж 400М швидкість.

Sprint and Speed training times

Я теж відчував щось подібне на 800м і я підозрюю його, тому що їм спринті багато 400М, але не набагато максимум на 800м. Я починаю думати про її роботі поряд з VO2 Макс темпі, а не всі з VO2 Макс темп відповідає 8-хвилинну гонку і все відбувається тільки 1-2 хв темп гонки.

+309
Gavin Burke 20 квіт. 2015 р., 16:46:43

Мій клуб і гребний тренажер. Персонал не дати нікому про те, як використовувати машину, тому я хочу знати правильний шлях, щоб використовувати машину, і, як зробити ефективної тренування. По ефективності, я маю на увазі один, який підкреслює все моє тіло і моє серце.

+257
Vikash Singh 30 січ. 2016 р., 17:17:33

Ми не можемо діагностувати вашу біль, але ви повинні виключити бігуна стібка.

+173
rwg05 8 лют. 2019 р., 18:51:07

Організм перестає виробляти свій власний вітамін D, коли вона достатньо він отримує достатньо добавок/раціон або сонце/натуральні засоби або комбінації.

Я по ходу лікувального харчування зараз, і я ніколи не читав нічого, що говорить, що це погано (тобто не читав нічого, щоб припустити, що добавки буде повністю відключена здатність організму виробляти вітамін D для себе). Що сказав, зайві добавки можуть викликати проблеми з функцією нирок ("надлишок вітаміну D може викликати тіла, щоб поглинути занадто багато кальцію і може призвести до нирок" - див. посилання нижче), так що це не рекомендується, що добавки стають основним джерелом вітаміну D.

http://www.vrg.org/journal/vj2009issue2/2009_issue2_vitamin_d.php

+101
Jan Hardy 11 лют. 2015 р., 11:39:58

Я частково згоден з Еріком. Zyzz не на рівні <5% БФ, він був близько 8%. Ви можете досягти такого рівня чіткості не беручи стероїдів. Як говорить Ерік, будучи в 8-10% БФ цілком можливо з напруженою роботою.

Але спочатку ви повинні розглянути дві різні речі. Ваш рівень БФ та іншої ваш м'язовий зростання.

Як говориться, ви можете досягти 8%-10% БФ рівень без стероїдів, але якщо ви хочете бути під 6%, напевно, вам доведеться взяти щось.

Те ж саме з розвитку м'язів. Це більше залежить від вашої генетики і здібності вашого тіла, щоб наростити м'язи, але ви, ймовірно, досягнуть межа, за якою, якщо ви хочете більше м'язів, вам доведеться взяти щось занадто.

Тіло Zyzz не сильно розвинених м'язів тіла, його сила була його генетика, який забезпечував йому симпатичний корпус з дуже хорошій формі. Але Zyzz був ектоморф і дуже важко набрати м'язову. Хтось з кращим розпорядженням, щоб набрати м'язову як мезоморф, але і в хорошій генетики змогли домогтися того, що тіло без прийому стероїдів.

Отже, прошу на ваше запитання зараз. Якщо ви звернетеся з "розпатланим" низького рівня БФ, так, це можливо. Але якщо ви посилаєтеся на весь організм дивиться, ви повинні розглянути те, що я сказав про розвиток м'язів.

+73
Nizamuddin Khan 3 груд. 2017 р., 08:44:26

Є кілька речей, щоб розглянути: довжина рукоятки, і вправ. Гантель ручки у мене не багато сили номер. Для мене, використовуючи більш широкі пластини буде змінюватися так, як я виконую вправи.

У якості відправної точки, більшість спортзалів мають фіксовану голови гантелі. Ці голови зазвичай не товщі, ніж якщо б Ви були не більше, ніж 5кг або тарілки 10 фунтів на бар.

Деякі вправи, такі як гантелі рядків буде погіршуватися, тому що ви не можете підтягти гантелі якомога ближче до грудей, якщо у вас 10кг або 25фунтов накладками на ручки. Інші вправи, як жим ДБ навряд чи буде впливати на все.

Для моїх цілей, усі тарілки, я поклав на мою гантель ручки 5кг і нижче (так, я американець і я піднімаю метрика).

+11
Froglette 8 груд. 2014 р., 13:23:25

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil