Енергії низьке після втрати ваги

В ході двох досить активних тижні, я втратила близько трьох кілограмів. Після тих тижнів, я відчуваю мало енергії, і більше впливає те, наскільки їжа, яку я їв в останні кілька годин, ніж раніше.

Іншими словами, в минулому я міг обходитися без їжі протягом декількох годин, не відчуваючи, як у мене було мало енергії. Після цих двох тижнів, я більше не можу. Це нормально?

Я повинен додати, що я високий близько 180 см, а тепер важу 87 кіло. Так, я безумовно не вагу.

+486
Mike DeRousse 12 лист. 2018 р., 09:54:22
37 відповідей

Я чув, що їсти після тренування втрата ваги знизить ефект схуднення. Я чув, що я повинен чекати, принаймні, за 2-3 години до їди що-небудь або не споживати жир або щось подібне.

Є в будь-якому випадку це може бути правдою?

+982
Mikemayers 03 февр. '09 в 4:24

Я просто перевіряв працює з трьох різних користувацьких тренувань, запланованих перед моєю тренування оцінка:

enter image description here

Він проходить через чотири тренувань в тому порядку, як вони заплановані. Вони були описані як багато різних зон вона, його колір і загальну тривалість. Що, ймовірно, дає проблеми з вашою програмою C210k, тому що всі вони мають майже таку ж кількість інтервалів, з такою ж інтенсивністю, тільки співвідношення довжини інтервалів різні. На жаль, ця інформація не входить!

Найкращим виходом є, щоб включити Пейсер, натисніть на кнопку Вибрати тренування один раз і потім почати тренування. Таким чином, він завжди підбере комплекс вправ, який перший в розкладі. Ви впевнені, якщо ви один раз натиснули, вимкніть його і знову, щоб знову спробувати.

Крім того, вибрати одну з тренувань з себе неоч, який нагадує C210k як можна більше.

+932
user80574 26 січ. 2013 р., 18:21:40
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це AAEI(накопиченої активності ефективний показник)

enter image description here

Ви можете побачити тут

Що стосується...

+859
iPad Guy 21 лют. 2017 р., 03:14:47

Мій батько використовував, щоб бігати марафони в 3 години, так що він може вважатися успішним бігуна-любителя. Я пам'ятаю тижні дуже задовго до його рас. Він їв багато вуглеводів і пити воду весь час. Особливо за 2-3 дні до гонки він обійшов будинок з 1,5 л пляшками води, зробивши пару ковтків кожні 15-20 хвилин. Намагайтеся не пити безпосередньо перед і після їжі, і не занадто багато за один раз. Водопоглинання-це фізіологічно обмежені, і пити більше просто скидає цінні поживні речовини з вашої системи.

Він часто змішують безалкогольне пиво з водою, або додати трохи бульйону.

Я особисто пропоную з'їдати кілька бананів в день, щоб запастися магній і часто розім'яти ноги. Належної гідратації, сіль, магній і розтяжки є кращою профілактикою від спазмів під час тривалої фізичного діяльності. ГЛ

+846
MajinSaha 11 лют. 2017 р., 00:45:55

У мене схожа проблема, як я регулярно граю у футбол, тому я намагаюся бігти з усіх сил. Я відчуваю біль, особливо в стегнових і литкових м'язів.

Я пропоную вам зробити кілька теплих вниз і розтяжка після тренування, це допоможе вам оговтатися раніше.

У мене теж є благо задньому дворі басейн і після футболу я зробив кілька кіл, а також деяких працює на мілководді. Поєднання холодної води і легкі вправи начебто велика допомога. Може бути, ви можете приєднатися до тренажерний зал, який також має басейн.

Також будьте обережні, так як ваше тіло може бути вам кажу, що він може обробляти тільки два сеанси на тиждень.

+801
Afridi Hossain 1 лют. 2011 р., 03:02:55

Ваше навчання дійсно залежить від ваших цілей. Є кілька факторів, які автори програми повинні враховувати:

 • Тренувальний ефект: це допоможе вам досягти мети X? У цьому випадку збільшення м'язової маси.
 • Відновлення: як швидко може хто-небудь знову тренуватися, якщо вони роблять цю процедуру один раз. Або що вони можуть зробити, в той час як тіло оговтується від якоїсь попередньої роботи.

У якості особи, що виконує роботи, є деякі міркування, які ви повинні переконатися, що правильно для досягнення ваших цілей:

 • Харчування: ви їсте у відповідності з вашими цілями? Щоб набирати масу, ви повинні з'їсти більше, ніж якщо ви намагаєтеся зберегти масу або скинути масу. Однак, ви не хочете набирати масу занадто швидко або більшій частині це буде жир.
 • Сну і стрес: це зворотній бік тієї ж медалі. Чим більше зовнішніх стрес-тим менш імовірно, ви будете в змозі йти в ногу з жорсткою програмою. Чим більше сну ви можете отримати більше, ви можете зробити в тренажерному залі.

Повна програма для тіла ви можете працювати, але це не відразу видно, чому. На поверхні це один набір кожного в діапазоні 8-12 повторень, який не виглядає як багато обсягу. Однак, існує 12 різних вправ, тому більшість основних м'язових груп, щоб вдарити кілька разів, але з різними вправами.

 • Ноги: присідання, випади, станова тяга, ікри розширення
 • Спина: Станова тяга, підтягування, присідання
 • Трицепс: Французький жим жим лежачи, армійський жим, прес, трицепс
 • Біцепс: Підтягування, гантелі кучері
 • Груди: жим лежачи, пулл-оверов
 • АБС: потягніть за кадром, віджимання, станова тяга

Якщо я пропустив якісь основних груп м'язів, вибачаюся. Коли я зосереджую на гіпертрофію роботи я тільки частково в режимі культуриста і я думаю більше в плані того, що допомагає мені працювати краще в моїй спортивній.

Рутинну комбінація рухів з'єднання та ізоляції навчань. Це виразно розроблений з культуристами на увазі. Для того, щоб зробити цю роботу якомога краще, мої рекомендації полягають у наступному:

 • Максимізувати ваші зусилля: вони повинні бути 8,10,12 реп Максів ви працюєте. Залишайся з вагою, поки ви не впевнені, ви можете тиснути з усіх повторень після додавання ваги.
 • У навчальному щільною: маса будівлі, де ви хочете поставити великий стрес на вашому тілі в силу адаптації. У вас немає спринт від станції до станції, а не сидіти на лавці протягом 10 хвилин відпочивати від ваших Максів. Примітка: це може вплинути на ваш реп Максів для подальших вправ.
 • Їжте добре: ви хочете набрати близько півкіло кожні 3 тижні, але ви також хочете харчуватися як здоровий, як це можливо. М'язи як вуглеводів, так що я б перекіс у бік свій раціон більше вуглеводів, ніж жирів, але напевно, принаймні, взяти хоча б той мінімум жиру, щоб тримати своє тіло щасливим.
 • Спіть спокійно: м'язів відбувається вночі, коли ви спите. Недолік сну підриває ваші зусилля, щоб наростити м'язової маси більше, ніж все інше.
+782
Madhusudana Reddy Sunnapu 20 груд. 2018 р., 05:24:18

Моя головна мета полягає у збільшенні м'язової маси через силу / важка атлетика. Я розглядаю беручи глютамін і було цікаво, якщо це приведе до більш швидкого і більш повного одужання, яке може привести до кращого росту м'язів?

Іншими словами, я не ризикую отримати максимальну віддачу від тренування з точки зору підвищення за наявності тільки одного дня відпочинку між тренуваннями і не дозволяючи моєму тілу достатньо часу для відновлення? Якщо "так", беручи глютамін допомогти зменшити наслідки цієї проблеми і забезпечити більш повне відновлення з більш прибуток?

Не впевнений, що це робить різницю, але я в даний час на креатин добавка, яка, здається, працює відмінно.

+701
Cameron B 10 вер. 2019 р., 04:35:39

Для тих з вас, хто знає про 200 сидіти і 100 віджимань програма, це було б гарною ідеєю, щоб об'єднати дві програми в одну? Програма працює шляхом поділу тренування на 3 рази в тиждень, з днем відпочинку між кожною. Я думаю зробити наступне:
Понеділок, Середа, П'ятниця: віджимання
Вт, Чт, Сб: присідання

йде за їхнім планом, я повинен бути в змозі закінчити обидві програми близько 6 тижнів.

Це ефективне? Або однієї програми заважають один одному?

+686
Briauna 21 лют. 2013 р., 23:48:38

Я вважаю, що це здоровий глузд, щоб уникнути вправи після ночі два пива (Зимородок сильний650 мл контейнерів з 8% вмістом алкоголю). На наступний день після пиятики, я відчуваю себе слабкіше і жорсткіше і спазми кілька днів, якщо я зроблю свою звичайну зусилля у вправі.

Але "день після" тренування погана ідея, незалежно від кількості випитого? Вчора у мене було 500 мл тієї ж речі, і я відчував, що краще не займатися сьогодні. Який рекомендований спосіб відновлення мій темп після п'янки?

+670
Balrog68 19 серп. 2019 р., 10:40:53

Велосипеди у моєму залі показують поточну потужність у Ватах, і я намагаюся з'ясувати, що це означає, будь-яка матеріальна форма.

Я знаю, що 1 Вт = 1 дж / секунду. Я знаю, що 1 дж = 0.239 калорій.

Так, наприклад, якщо я в середньому 200 ват за годину їзди, що це означає.

Це значить я штовхнув 200 Вт за всі 60 хвилин запису (з 200 * 0.239) = 47.8 калорій (здається дуже низько!)

або я штовхаючи 200 Ватт кожну секунду дає мені (200 Вт * 0.239 калорій в Ват) * 60 * 60 хвилин = 172080 калорій в годину (здаються смішними)

або 200 Ватт в хвилину (200 Вт * 0.239) * 60 хвилин = 2868 калорій на годину, що здається дуже високою.

+655
JuliaTheMad 20 лют. 2011 р., 17:04:01

Я пройшов через багато питань на цьому сайті і інших, але я не можу знайти точно, що саме я шукаю, тому я знову прошу його тут.

Я 23-річний чоловік. Я намагаюся, щоб отримати не менше 10-12 кг. Я шукаю здорові вегетаріанські (тільки) дієтичні графік. Я роблю звичайний 1 годину тренування в спортзалі.

Мій нинішній раціон:

Ранок: 4 банана і 1/2 ЛТ. Молоко перед походом в тренажерний зал

Сніданок : 2 чапаті

Обід : 4 Чапаті 1 чашка рису, салат, овочі

Вечеря : 5-6 чапаті , 1/2 молока

Примітка: Я Інженер-програміст (програміст), так що її не можливо для мене, щоб з'їсти весь час в офісі.

Ви можете запропонувати вегетаріанську дієту і графік для отримання 10-12 кг вагою. Мій нинішній вага 55кг.

+651
cherryhunter 7 серп. 2016 р., 10:45:31

Нещодавно я зробив своп мінімалістський взуття адаптації стопи працює. Я намагався змінюючи своє взуття протягом 4-6 годин, у той час, щоб почати на роботі, так як я ходжу цілий день на роботі. На цьому тижні було гірше, тому що я штовхнув себе занадто сильно, так як я був так хочеться. Коліна, гомілки, п'яти, все кричала на мене, щоб збити його. Я зробив крок назад у моєї звичайної тренажери більше часу, ніж мої мінімалістський взуття. Я поступово налаштовував себе на носіння мінімалістський взуття весь день, але знадобилося майже два місяці, щоб побудувати достатньо сил в ногах, щоб ручку ходити весь день без болю протягом дня. Мої гомілки все ще страшенно боляче до минулого тижня, коли я шукала пози для мінімалістського бігу і знайшов те, що називається "Ци біг". Вони відзначили, що злегка нахиліться вперед, з голови і хребта підняли дозволить розвантажити навантаження на гомілки. Мої ікри були трохи поболює до кінця дня, але нічого нестерпним. Мій висновок, що був просто експеримент, щоб побачити, якщо мої ноги відчувають себе краще це:

Мінімалістський взуття і гарна постава в поєднанні зробили величезну різницю в тому, як я відчуваю в кінці дня. Я йду принаймні 8 миль кожен день, і крім трохи achyness з допомогою моїх м'язів я біль безкоштовно. Мої ноги звикли відчувати, що вони зламали навпіл. Моя спина раніше хворіти від високих підборах тренерів. Колінах пульсувала біль від п'яти вражає весь день. Тільки не поспішайте отримати ваші ноги звикли робити більше роботи. Вони в труні більшу частину свого життя. Ваше тіло буде дякувати вас за це. Просто пам'ятайте, щоб бути терплячими з самими собою.

+643
glennwalker 8 лип. 2014 р., 03:10:59

Якщо ви перевірити EXRX м'язова активації на зігнутому штангою поспіль, ви помітите, що десяток або близько того м'язи, які складають біцепс і передпліччя syngerists і динамічні стабілізатори: не тягачі.

Таким чином, хоча руки, звичайно, бере участь у ліфт, вони є чи не головною рушійною силою.

Навіть якщо ви перемикаєте на закулісні зчеплення на штангу Бент-за ряду, який буде приділяти більше уваги на ваші лати, ваша спина нагадує Першодвигун, хоча я уявляю, що там більше навантаження на біцепс.

І ви можете довести це собі: ти можеш нормально штангою рядків значно більше, ніж можна завити. Веслування 180lbs для 5RM типовий вагу, щоб побачити, але я дуже сумніваюся, що людина буде керлінг 90 кг 5RM для тих же повторень.

+637
Mirella 16 серп. 2012 р., 18:59:21

Не впевнений в точності назви, але багато людей просто називають це "трицепсів стрейч"

У цьому відео пояснюється, як виконувати розтяжки.

+623
tairabenks 17 січ. 2017 р., 02:13:22

З різних питання я дізнався, що я, ймовірно, потрібно більше електролітів під час роботи. Я в даний час працюють 30 хвилин на одному диханні, можливо збільшення в майбутньому до години.

Поки я пив воду перед запуском та великою кількістю води після.

Як я можу поліпшити, тобто те, що я повинен пити? Я б хотів уникнути дорогих спортивний напій з великою кількістю маркетингу і замінити його чимось я можу зробити у себе вдома з більш або менш натуральних інгредієнтів (вода, соки, сіль ...).

Я також хотів би декілька порад про те, як пити? Пити до і після достатньо? Якщо ні, як ви носите ваш напій? Просто пляшку в руках, або рюкзак з водою?

+611
Daniel Wagner 5 трав. 2016 р., 00:49:11

Хто-небудь з високою аркою перейшли на Босоніж взуття? Якщо так, то як далеко ви зможете запустити в них? Чи відчували ви біль у колінах? Робить арку вашої ноги відчуваю, як вона була розтягнута?

Моє занепокоєння:

Якщо я вирішу працювати в "нейтральне" взуття я відчуваю біль у колінах, коли я бігаю по 10км. Хрящ треться разом з зовнішньої коліно, і хлопчик боляче. Я переключився на деяких Мізуно хвиля вершників і покласти в деяких арка устілки і побіг приблизно в 10, в половину марафону і марафону без болю в колінах. Зараз я зацікавлений у випробувати деякі босоніж взуття, ймовірно, деякі з vivobarefoot або аналогічна марка, але я боюся, що я знову відчуваю болю в колінах з-за моєї арки. Так як я знайшов пару черевиків, які усувають мої проблеми з колінами, я не наважуюся спробувати щось нове.

+597
Rotsek 7 лист. 2010 р., 19:23:28

Подивіться на розклад у вигляді бігу, вони чергуються через і знайти той, який вони не роблять достатньо.

З вашого списку, пробіжок в якості прикладу.

Також спробуйте організувати щось соціальне, як після напоїв, кави або просто обідом.

+569
user2435529 18 лип. 2019 р., 18:04:28

+1 нуль вуглеводів вбиває вашу енергію і свої розумові здібності/здоров'я (ваш мозок є найбільшим споживачем глюкози). У короткостроковій перспективі це добре для прибутків, як у таборі втрати ваги або тренуєтеся для події, але це не спосіб жити добре.

Уникайте газовану воду і цукерки, але в житті для "хороших вуглеводів" (довга ланцюжок), як мигдаль, солодкий картопля, квасоля, цвітна капуста. Я не думаю, що зможу жити без пива, але сода-це рідкість для мене. Смажену рибу не схоже, щоб додати вагу для мене, але і пиво про ступінь моєї споживання хліба.

Також: інтервальне тренування/Табата. Ваше тіло виробляє різні види глюкозу на основі того, як ви зумовили його (який є, Чому біг на довгу дистанцію-це не підготовка до марафону і навпаки). Я запропонував би позичити мені кілька тренувань з crossfit.com (або просто піти в поле, я роблю).

+560
user160300 23 лист. 2014 р., 19:02:23

Це моя друга тиждень від VO2max навчання, де кожен тиждень має 2 дні відпочинку. Я треную все тіло протягом тижня. Мені потрібно з'їсти багато. Якщо я мало їм, катаболізм мене будить. Я вже взяв в 2 рази більше вітамінів:

enter image description here

де мінерали мг, залізо, цинк, марганець, мідь, селен, кром.

чим зазвичай, і в два рази казеїн на ніч-після того, як м'язи почали знову відчувати себе добре. Коли я відчуваю скутість, вживати більше вітамінів послаблює організм: він працює, я не знаю, чому. Це майже неможливо, щоб знати, що це досить: я треную почуття-як з великими вагами, як це можливо, довгими паузами і стільки разів, скільки можливо. Я тренуюся в тренажерному залі.

Чи є які-небудь рекомендації, як набагато більше вітамінів, харчування і т. д. здоровий спортивний чоловік приймати протягом тижня інакше VO2max?

+551
jeremy price 19 лют. 2019 р., 19:06:11
1. Скільки білка потрібно в цілому, щоб набрати масу/м'язи на дупі?

Досить хороше правило, яке використовується в бізнес-колах є 1 г білка на фунт ваги тіла щодня, хоча багато нові дослідження показали 0,7 г на кожний кілограм ваги, щоб бути настільки ж ефективним. У вашому випадку, 80г білка буде хорошою мішенню, з 90г до 113Г бути достатньо.

Що стосується загальної кількості калорій, дискусії між JJosaur і mirower досить інформативна. Якщо ви тільки починаєте тренування з обтяженнями, ви можете бути в змозі піти з загального вміст калорій (навіть дефіцит) і ще наростити м'язову масу, а ваш організм адаптується до нових вимог. Пізніше, однак, загальним профіцитом калорій буде гарантувати, що ви будете набирати м'язову масу.

Є кілька хороших калькуляторів в інтернеті, де ви можете ввести свою вагу і рівень активності, щоб виробити базальний метаболічно тариф, і потім звідти ви можете працювати, скільки вам потрібно з'їсти, щоб бути в профіцитом.

2. Які продукти я повинен їсти?

Щоб набрати вагу в здоровому способі, то краще перейти на продукти, які є одночасно і поживним, і висококалорійна. Є так багато бодібілдинг скоби є в інтернеті, але насправді ви не можете піти неправильно з яйця, горіхи, насіння, риба, незбиране молоко, вершкове масло, курку, червоне м'ясо, зелень, і стільки овочів, скільки ви можете зручно поміщається ст. Плоди зазвичай добре, враховуючи вміст цукру.

3. Якщо я зроблю протеїновий коктейль, скільки білка він повинен бути?

Зазвичай однієї порції сироваткового порошку містить від 20 до 40 г білка. Знову ж, є деякі нові докази там, припускаючи, що 20г це достатня кількість для одного струсити.

4 Що мені треба зробити/з'їсти перед тренуванням?

Оскільки ви намагаєтеся наростити м'язову масу, я пропоную вам зосередитися в першу чергу на опір і силові тренування. ExRx.net відмінний ресурс показує вам, як правильно виконувати рухи з вагами, мінімізуючи ризик травм і отримати максимальну віддачу від тренування. Це завжди гарна ідея, щоб спробувати вправу з дуже невеликою або ніякої вага першим, щоб отримати правильну форму, темпи і діапазон рухів.

Оскільки ви згадали, бажаючих працювати ваш зад, ви, ймовірно, будете зацікавлені в рухах, як присідання, виваженим і глют мости.

http://www.exrx.net/WeightExercises/Quadriceps/BBSquat.html

5. Я повинен пити протеїновий коктейль до або після тренування?

Хоча я згоден з JJosaur, що дієта-це дійсно важливий компонент, щоб бути стурбовані, є непогана тенденція в літературі показує, що 20 до 40 г білка, спожитого протягом кількох годин до силового тренування, і протягом 90 хвилин після тренування опору, це гарний спосіб дати собі найкращий шанс для нарощування м'язової маси. Або може бути в якості їжі або в шейкері, і багато в чому залежить від уподобань.

https://jissn.biomedcentral.com/articles/10.1186/1550-2783-10-5

+532
mattnedrich 17 лип. 2012 р., 01:01:54

Я знаю, що багато бігунів запастися вуглеводами перед пробіжкою. Яка вигода від цього? Я чув, деякі люди кажуть, що ви вперлися в стіну", якщо ви не приймаєте в деяких вуглеводів перед запуском. Я припускаю, що це як удар плато в своєму узвозі, де ти не можеш подальшого прогресу будь. Це правда?

Я на кетогенній дієті (низький/ні-карб) нормально, але, здається, мені, безумовно, краще, коли у мене є деякі вуглеводи перед пробіжкою. Чому вуглеводи роблять таку велику різницю під час тренування, в той час як кетонові тіла є прекрасними для палива всього іншого дня?

+496
Arik1972 20 лист. 2012 р., 04:11:15

Це нетривіальне, так як тіло має 3 різних, але пов'язаних, метаболічні підсистем див. Харчування для здоров'я, фітнесу та спорту, або як тренуватися для спорту, коли три метаболічні шляхи взаємодіють між собою?. Так спринтер, ймовірно, тільки в анаеробних умовах споживають АДФ присутній у їх м'язах і, можливо, використовувати деякі енергії їх цукру в крові. Обидві ці підсистеми перетворення мають менші накладні витрати, ніж аеробно перетворення енергії з жирів, АТФ і АДФ.

У будь-якому разі ігнорування біг на короткі дистанції, спалювання калорій-це, по суті, аеробний процес, як правило, можуть бути апроксимовані / виліплених з поглиненого кисню і накачали м'язи, серце твоє (об'єм О2 [по2] і частоти серцевих скорочень [ЧСС]).

Ряду зовнішніх змінних, що впливають на калорій, необхідне для проходження певної відстані: маса тіла, швидкість, опір вітру, градієнта температури, розмірів серця.... але по суті, це частота серцевих скорочень і об'єм кисню, що визначити, і може бути використане для оцінки кількості енергії, що споживається за певний період.

Існує декілька досліджень отримано рівняння регресії, які намагаються моделювати залежності між змінними, перерахованих вище, таких як СКУД рівнянь, але в вашому випадку зустрілися таблиці, напевно, більш цікавий. Як вони перераховують на різні види діяльності / швидкість відносна вартість енергії, індивідуального їх виконання.

Можливо, також варто прочитати про: наскільки надійний даного дослідження залежність між ЧСС і кількість спалених калорій?


Наступні математику я підняв з моїх попередніх відповіді: метаболічний рівнянь для анаеробних вправ? (нижче).


Зустрілися = vVO2Max = інакше VO2max / 3.5 = kCalBurnt / (bodyMassKg * timePer formingHours)

оцінюється по2 = (currentHeartRate / MaxHeartRate) * інакше VO2max

де: MaxHeartRate = 210 - (0.8 * ageYears)

Ккал/хв ~= 5 * massKg * по2 / 1000

Примітка: 5 ккал / хв постійний, передбачає тільки вуглеводи перетворюються, протягом короткого періоду. Якщо вправа стійка аеробно протягом періоду ця величина падає до 4.86 , щоб відобразити поєднання жири і вуглеводи перетворюються в енергію.

Ряд сайтів зустрічав оцінок за конкретними видами діяльності, наприклад.

Так що просто використовувати формулу вище, щоб оцінити кількість калорій, витрачених на виконання конкретної вправи, наприклад. Якщо ви витратити 6 хвилин на еліптичний тренажер (середня навантаження), який був призначений зустрів бал 5.0, і ви важите 80 кг, вы'dend з:

KCalBurnt = мет * bodyMassKg * timePerformingHours
 = 5.0 * 80 * 0.1 
 = 40 ккал

В СКУД рівняння можуть бути цікаві:

Рука Эргометрия з VO2 = (3 * workRateWatts) / bodyMassKg + 3.5

Эргометрия ногу: по2 = (1.8 * workRateWatts) / bodyMassKg + 7

Крокуючи: по2 = (0.2 * (кроків за Хв)) + 1.33 * (1.8 * stepHeightMeters * (stepsInAMin)) + 3.5

Ходьба: з VO2 = (0.1 * metersWalkedInAMin) + (1.8 * metersWalkedInAMin) * (fractionalGrade) + 3.5

Робота: по2 = (0.2 * metersRunInAMin) + (0.9 * metersRunInAMin) * (fractionalGrade) + 3.5

+488
Miguel Soeiro 5 груд. 2018 р., 05:49:41

Коли роблю жими гантелями, чергую долонями і долонями назовні. Ви можете чергувати на реп на основі реп, або встановлюють, або тренування на основі тренування, або навіть стека на основі стека. Долоні звернені всередину або назовні дає різні простягається внизу, робіт передпліччя по-різному, і в залежності від кутів, може вдарити трицепси по-різному. Поекспериментувати з ними і подивитися. Чергуючи, ви вдарили кожного м'язового волокна. Зворотним хватом, Жим долонями вгору ставить велике навантаження на зап'ястя і робить акцент на трицепси. Нормальне зчеплення з долонями вгору фокусується на трицепс. Останні два не використовуються, що дуже традиційно.

Крім того, широким хватом, Жим робить акцент на зовнішній груди і плечі, у той час як Жим вузьким хватом ставить акцент на внутрішню груди і трицепс.

+485
Jorge Dominguez 26 серп. 2010 р., 20:54:59

Немає.

Стартова сила-це розроблена з певною метою, і вона написана так це за причини. Однак ви можете морфінг б ви хотіли, але тоді це вже не SS3x5, і краще або гірше, ви не можете очікувати таких же результатів.

+442
Oriens Han 21 лист. 2015 р., 15:25:12

Я буду бігти напівмарафон за два з половиною місяці. Це буде третій напівмарафон я втік. Я сподіваюся запустити його в дві години; мій попередній рекорд становить 2:08. Мій пульс 52.

З-за зимовій вулиці і трас, де я живу, моя підготовка до цього напівмарафон все було на біговій доріжці. Я роблю відстань, швидкість і нахил працювати. Один припустив, що я повинен перетнути поїзд. Піднімати тяжкості, плавати, або щось інше, ніж просто працює п'ять днів на тиждень на біговій доріжці.

Є наукові докази , що крос-тренінг допоможе мій напівмарафон продуктивності? Більш конкретно, чи є докази того, що витративши півгодини на плавання, піднімання тягарів, або щось подібне, було б більш вигідно, ніж витрачати півгодини на біговій доріжці? Я визнаю, що крос-тренінг може допомогти моїй загальної фізичної підготовки, але тільки я прошу про напівмарафон продуктивності.

+364
AhMuay 18 вер. 2019 р., 19:09:51

За словами мого лікаря у мене виникли проблеми з попереком диска. Я відчуваю біль майже весь час, коли я стою або зігнути своє тіло назад.

Тепер я набирає жир і не знаю, як я можу втратити його, як я не можу робити важкі вправи. Що є ефективним способом, щоб схуднути, враховуючи мою нижню проблемою?

+350
Hajni 17 квіт. 2019 р., 14:10:08

Так, це гарна ідея, щоб зберегти фіксований час спати і прокидатися час.Але з-за нашого щільний графік він не може бути можливим для кожного.Беручи достатній сон дуже важливий для нашого здоров'я.Це дуже важко для сну, але ми повинні зробити це.Іноді це дуже важко для нас, щоб піти спати не менше восьми годин з-за роботи стрес або особисті напруженості.Щоб виправити всі ці проблеми, вам доведеться робити медитації і фіксувати час рано лягати і рано вставати.

+342
poeticGeek 23 груд. 2010 р., 22:49:54

Я думаю, що ти про 17? Подумайте про те, що ви дійсно ... дійсно шукають в цьому житті здоров'я серцево-судинної системи і техніку ніндзя.

Якщо ви ще не зробили, забрати Дао Джіт Кун До тієї ніхто інший, як безформна форма, Брюс Лі. Також, на перспективу, тренуюся в спарингу або просто жити, будь ласка, дивитися Дракон:Історія Брюса Лі

Енергійно виходив з питання для тебе ніндзя? Якщо піші прогулянки до 45 градусів класах не достатньо для вас, спробуйте фермерів прогулянок. Просто тягати із собою купу води з обох сторін, більше, ніж потрібно. Це дуже низька віддача порівняно з усіма бігає, але, якщо ви маєте намір плавати важко звинувачувати вас...

Це єдиний повністю всього тіла анаеробних і аеробних вправа, яку я знаю і, звичайно, тільки порівняно, нульовий вплив.

Я не знаю специфіку вашого коліна або інших malladies але я дам вам найкраща інвестиція у вашому житті безкоштовно - високотехнологічний здоров'я далеко інфрачервона сауна. Слухайте їх, купуйте один чоловік один і дивитися диво станеться.

+248
TBTB 20 бер. 2019 р., 21:27:59

Ви не повинні мати проблеми з кадрами з дверима. Ці бари засувки на дверні рами, двері та не втручатися, якщо ви тримати їх повністю відкритими. Просто як нижче. Я використовую для цих і у мене немає проблем робити підтягування, chinups, або ноги піднімає.enter image description here

Є інший варіант також, як показано на зображенні нижче.

enter image description here

Всі вони доступні в інтернеті, для дуже номінальної ціни, але, як ви сказали, що ви хочете побудувати, перший буде більш застосовно до вас.

Сказавши, що завжди тримайте факторів безпеки під час їх використання.

+238
Sillenoz 8 вер. 2010 р., 16:01:40

Безумовно, це перевірено.

Стрес-тести є одним із способів, що кардіологи перевірки порушення функції серця, бо серце може проявлятися порушенням ритму в той час (під навантаженням такі як ти при запуску), і бути абсолютно нормальним в інший раз.

Це може бути дотик плеврит (запалення зовнішньої оболонки легень) від бронхіту, або це може бути щось ще. Будь-якого виду болю в грудній клітці повинні бути перевірені професіоналом.

+202
TheDetective 28 серп. 2016 р., 12:59:01

І моя дружина і моя донька мають вправи індукованої астми, і те, що ви описуєте схоже на те, що вони займаються. Звернутися до лікаря, щоб визначити, які саме проблеми ви відчуваєте насправді.

Якщо це вправа індукованої астми, лікар дасть вам інгалятор, так що ви можете використовувати його, коли ваша груди починає підкручувати. Що дозволить вам здійснювати.

Але коротка відповідь полягає в тому, що це не нормально мати дихальні проблеми під час тренування. Типовий утруднене дихання, яке виходить від енергійних вправ досить швидко нормалізується після відпочинку. Набагато раніше, ніж ви говорите.

+196
Bastl 3 вер. 2016 р., 16:19:32

Я 5 футів 11 дюймів у висоту і важить близько 95 кілограмів. Рекомендується бігати/бігати по 20 хвилин в день? У мене ризик пошкоджувати коліна? Ідея запущена, щоб схуднути і набрати масу витривалість та витривалість. Я роблю присідання і випади, щоб зміцнити м'язи на ногах.

Редагувати: Я хотів би задати подібне питання про пропуск/скакалки. Буде стрибати протягом 2 хвилин щодня (близько 100 стрибків) викликають серйозні довгострокові травми? Я вважаю скакалки дуже приємне вправа, але у мене іноді тупий біль (скутість) трохи вище колін і звідси питання

+187
Vanessa Ibarra 20 лип. 2018 р., 07:51:37

Я 5"6' хлопець, який приймає активну участь в футбол (Футбол) та інші заходи, як тренажерний зал і гімнастика.Проблема з-за мого невеликого зросту,мені потрібен високий стрибок, щоб компенсувати різницю у висоті з суперником гравця(наприклад, заголовок).Є якась особлива підготовка, я можу зробити, щоб збільшити вертикальний стрибок і досягти? (наприклад, для. Я також хотів би збільшити моєї досяжності як взяти високу планку по вертикалі.)

+177
DarrenGardner 2 бер. 2019 р., 12:08:17

Ви можете спробувати віртуальний тренер кал (додому) додатка. це безкоштовно і отримав понад 100 оффлайн відео Вправи для хорошої домашньої тренування.. повна платна для тренажерного залу.

iOS посилання

Посилання В Google Play

Добре позайматися!

+124
tete 15 серп. 2010 р., 19:36:12

Моя порада буде виглядати в упор присівши.

Порівняно з ваш поточний вагу тіла вправи, ви будете мати більше динамічне навантаження на ланцюг дозаду, що присідання ваги тіла або на стіні сидіти. Ви також отримаєте хорошу аеробне тренування.

Одна робота з рутини , які підходять віджимання дуже добре tabatas.

Що стосується вашого коліна, проконсультуйтеся з лікарем. Мій власний досвід свідчить, що проблема в колінах треба робити з технікою у вправах і перегравали їх. Тобто, виходить повільно і обережно в початку.

Для миниал інвестицій, який відповідає вашій маленькій квартирі, я б також розглянути гирі.

+80
marco11 1 січ. 2015 р., 01:54:40

Охолодження організму в основному відбувається через випаровування води, будь то вода в поту або зовнішнього джерела. Є додаткове охолодження, яке відбувається, коли облили водою в тому, що частина тепла, ймовірно, буде переведений у воду, яка потім відвалюється. З іншого боку, ви збільшуєте кількість ваги ви носите, особливо якщо у вас є абсорбент одягу, і ви збільшуєте ризик роздратування від мокрого одягу.

На стороні записки, і частково рішення змінити, щоб додати коментар, де ви починаєте отримувати негативні ефекти, пітливість працює через випаровування. Всупереч переконанню багатьох, замочують у піт-це не дуже хороша річ, оскільки це означає, що ваш організм не справляється з охолодженням. В ідеалі, піт випаровується так швидко, як це відбувається від вашої шкіри, щоб ви опинилися зі слабким блиском, на худий кінець. Носіння одягу, ускладнює процес, тому що тканина може поглинути вологу і, коли у вас є достатньо води в одязі, він діє як ізоляція, утримує тепло у воді на внутрішні шари. Ваше тіло буде реагувати на це сприймається додаткового тепла більше пітніти. Якщо ваша одяг вже насичений, то вода буде просто капати, забезпечуючи невеликий виграш, але і запобігати природне охолодження за рахунок випаровування. В холодну погоду, як на вашій другий посиланням, це буде також означати втрату правильної терморегуляції, і, отже, збільшення ризику переохолодження, тому що ваше тіло перестане потіти, але процес охолодження буде відбуватися випаровування води з поверхні.

У кінцевому рахунку, вбираючи у себе воду, коли одягав це погана ідея. Вбираючи у себе воду, де в тебе немає одягу (с. Ф. топлес полози) може мати деякі незначні переваги, але в основному даремно воду. Якщо ви тренуєтеся, щоб бігати промок (скажімо, хтось підготовку до жорсткої Маддер-тип події, або солдатом, який тренується для роботи в погану погоду), то ви отримаєте незначний вплив навчитися жити з побічними ефектами, але це все одно, що обговорювати переваги працює з забій ноги.

В якості постскриптуму, є голоси в моїй голові кажуть, що лити воду на себе може також зв'язуватися з захисним масла у вашій шкірі, збільшуючи ризик сонячного опіку і обвітрювання в чому таким же чином, що плавання або облизуєш свої губи може збільшити ризик. Я не думаю, що це відноситься і тут, так як це відносно невелика кількість води, яка падає на поверхню (на відміну від тривалого занурення, як у плаванні або тиск облизати губи), але це щось розглянути.

+46
Katarina 16 вер. 2016 р., 16:15:29

Насичення киснем крові піде вниз повільно, як тільки інтенсивність вправ підвищується, то швидше за все швидко впаде до або нижче 90%, коли ви перевищите максимальне споживання О2 (тобто ви не можете дихати ще важче). При низьких значення SpO2 ви зможете швидко дістатися до виснаження. Ви можете знайти статті на цю тему на Армстронга або 3fatchicks.

Проблеми з світлодіодний напальчника полягає в тому, що вони, як правило, не дуже добре справляються з артефактами руху. Тому під час тренування ви можете в кінцевому підсумку з поганою читаннях, що проходили значення або немає значення взагалі.

Частота пульсу має тенденцію бути легше використовувати в якості фізіологічного параметра при моніторингу рівня зусиль.

+35
Scott Emmons 20 лип. 2012 р., 20:00:03

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil