Постійно говориш про коротких накладів

Я копати і копати в цьому і знаходять всю інформацію повністю переважною. Я хочу дістатися до точки, де я можу надійно виконати 3-4 рази в тиждень, близько 6-8км. З початку близько 2 місяців тому, я був говориш (максі) приблизно 3км кожен другий або третій запуск. Ми не говоримо про підготовку марафону тут — я говориш про 3км! Я двічі бігав на цьому тижні, одна в 6 км і одного потиличника на 3 км, при дуже схожих умовах. Давайте подивимося на відмінності:

ПОВІСТЬ ПРО ДВОХ ПРАЦЮЄ

Добре працювати:

 1. Вечеря: великий салат + курка/моцца равіолі
 2. Темп від 5:35-6хв/км (великий для мене)
 3. Бігти в 9 вечора 4. Майже всі вниз приблизно до 4 км

Жахливо працювати:

 1. Вечеря: рибні тако з рисом і бобами і авокадо
 2. Темп від 5:35-6 почати
 3. Бігти в 9 вечора
 4. Невеликому пагорбі в 1,5 км
 5. Повне бонко на 3км.

Ці маршрути настільки гнітюче схожий, я не можу дістатися до нижньої частини його. Моє нинішнє мислення-це додаткове навантаження на пагорбі робить мене? Це єдина реальна змінна між щодня. Мої найближчі біжить, я збираюся подивитися, якщо я можу уникнути всіх пагорбів і неухильно дотримуюсь в 6хв/км темпами.

Будь-які інші ідеї? Це стає дійсно неприємно. Моєю метою було зробити в 6 км минулої ночі, але на 3км я думав, що мені доведеться лягти на землю ( і вмирати ). Спасибі всім!

[ Оновлення ]

Всім привіт!

Виявляється, поради наведений нижче досить добре. Я роблю деякі речі неправильно: я біг швидко, наскільки це можливо, я не був обережний на пагорбах, і я не дивився, моє дихання/пульс...і т. д...

Мій поточний план:

Оскільки я зрозумів, що мій NikeWatch робить інтервали, я перевів свої годинники на 3:1 Прогулянка:бігти. Я збираюся дотримуватися цього протягом декількох тижнів, а потім перейти до 4:1 та 5:1 і т. д....Я ультра обережні на пагорбах (часто я просто йду, а не нехай мій пульс підскочити занадто високо), і я також дуже обережні, Про мій темп в цілому. Я взагалі намагаюся дотримуватися вище 6хв/км.

Коротше, я просто намагаюся йти повільно. При цьому у мене не було ні одного потиличника близько 2 тижнів. Дякую за відповіді, дуже ціную час!

+876
Kimmo Koskenniemi 30 бер. 2016 р., 13:45:50
34 відповідей

Тренувань у чому допоміг побудувати свою кардіо-тренування в бігу такого, що мої рідкісні поїздки на велосипеді стало більше, ніж коли-небудь - і швидше. Це і штовхає частину ходу педалі, здається, багато сильніше від бігу.

Кажу фанатичний байкер, я дізнався, що це-відомо, що ви можете запустити у формі на велосипеді, але не навпаки.

Оскільки велосипед є упор на різні м'язи, ніж біг, то ці м'язи перетворюються в сильні для бігу?

Я думаю, він може допомогти біг на короткі дистанції, частоти обертання педалей і швидкості. Чи може це бути?

Яку користь для покращення вашого бігу, якщо така поставляється з велосипедом?

Дякую :)

+970
atCordain 03 февр. '09 в 4:24

Я думаю, що ви неправильно розрахували калорійність їжі, яку ви приймаєте або ваш високий метаболізм, який спалює всі калорії, які ви приймаєте. Як ви згадали, Ви тренування в основному складаються з серцево-судинної діяльності це також буде спалювати більше калорій.

Якщо ви хочете рости м'язи після тренування в будинку після деякі програми не допомогти вам. Я хотів би запропонувати вам приєднатися до тренажерний зал і почати підйом. Щоб побудувати м'язи ви повинні напружувати їх так, що м'язове волокно отримує мікроскопічний розрив, а потім годувати їх з білком.

В 5 футів 6 вагу між 65-70 буде ідеальним для вас. Як ви на 62.35 вам потрібно набрати 5 кг, і це повинно бути м'язової маси. Для цього вам потрібно переконайтеся, що ваші макроси є правильними. Ви повинні отримати протеїн на кілограм м'язової маси, так що всі ваші дієти протягом дня об'єднані разом коштувало близько 150г білка.

Наявність АБС залежить від вас відсоток жиру в організмі. Краще м'язову масу і знизити відсоток жиру в організмі буде, то АБС буде більш помітним.

+948
English Gent 29 лют. 2012 р., 01:10:55
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Хлопець може бути, моє пояснення неправильно, але голі зі мною.

Я багато біг, їзда на велосипеді і тренування ніг. Дві речі, які псують для мене тренування-це тренування шорти і нижню білизну. Якщо я ношу чужі труси або шорти, які занадто довго, то я поганий досвід. Тим не менше, більшість трусики, що шов на нижній з них так собі, їзда на велосипеді або біг з шва проти вашої чутливої області просто тертися об його тривалості тренування. Роздратування другий до масивної мігрені.

Крім того, уявіть, присідання, машина тисне на ноги або будь-якого виду гнучкої роботи з парою трусів готові розірвати, тому що вони тягнуться тільки так. Не весело і я відчув це, як чувак.

Носити щільні еластичні шорти для розтяжки і присідання не залишає багато простору для уяви для всіх в тренажерному залі. Трусики просто додати до легкості перегляду, тому що він схожий на пунктирну лінію відрізу (легко помітити, ще важче не дивитися на нього).

І нарешті, я мав неприємний удача побачивши в моїй лінії зору при тязі в одну з дам, які вважали її мішкуваті шорти сховав усе робив набір хрумтить в очах. Після закінчення, що реп мені довелося шукати для відводу очей.

Іншими словами, Так, ви можете піти без трусиків для простого комфорту (я особисто бачив), але переконайтеся, що ви отримали деякі гарне тренування шорти для одяг, яка не існує.

+912
miss000hara 9 вер. 2019 р., 05:25:02

У мене великі ноги. Це пов'язано з шкідливою звичкою у мене було в дитинстві, що вів до мого віку, де я буду постійно ходити навшпиньки, практично завжди стискаєш мої щиколотки. Об'єднайте це з 12+ років(футбол) і ви отримаєте масивні ноги. Або, Ну, я і зробив. Обидві ікри і стегна. Це стало проблемою в економічному, і в певній мірі соціально. Неможливо знайти штани, які підходять до талії, але досить широкі навколо ніг. Особливо важко знайти штани, які не треники, змушуючи мене йти до кравця кожен раз, коли мені потрібні штани для роботи, інші заходи.

Щоб допомогти з цим, я шукаю безпечний і здоровий спосіб втратити м'язи ніг. Чи є такий спосіб? Чи можливо через спеціалізоване навчання, а не утрималися? Я намагався не пов'язаних з тренування ніг(тільки щоденна ходьба) за пару років(!), ніякого ефекту. Це досягав шляхом розтягування?

Перед 'втрачати жир, а не м'язи'. Так, я зробила це. За моїми ІМТ я morbidly брюзглого, але у мене відносно низьким вмістом жиру тіла.

+850
Ydenko 9 бер. 2015 р., 03:17:18

Я десь читав, що ультра працює-це погано для вашого тіла, і, що навіть марафони беруть своє. Чи означає це, що якщо я не дбаю про славу закінчення марафонів і ultramarathons я так само ніколи або рідко) брати участь у подібних заходах?

Деякі довідкова інформація... я не елітний бігун, тому мої основні причини для запуску, щоб залишатися здоровим як можна довше і отримати задоволення від фізичних вправ. У більшості моїх 200 рас досі я досить багато працювати в середині пакету, і виграв всього два рази в житті (з-за відсутності конкуренції, однак).

Я тільки запустити два марафонських гонках за останні 15 років (10 і 5 років тому), обидва з яких мені не дуже подобається. Я набагато більш комфортно робити дистанціях до напівмарафону, тому що, для мене, вони ніколи не тривають більше двох годин. Я періодично роблю довше триває навчання (28 км), але знайти тих, хто зовсім нудно, не цікаво робити, і мій досвід показує, що вони досить напружений на моє тіло.

Додаткова інформація: багато блоги я знайшов на цю тему, здається, бути засноване на цьому дослідженні клініки Mayo з 2012 року

Оскільки я не спортивний вчений, я не можу судити про те, як діє дане дослідження.

Я припускав, що Скільки відстань занадто багато чого залежить від людини, не застеляв заява може бути зроблено понад те, що щотижневі дистанції стає питання здоров'я.

Крім того, можна знайти статті, які стверджують, що спортсмени можуть готуватися до ультрас зі скромним щотижневий пробіг, на основі філософії кроссфіт витривалість. Схоже, що високі обсяги дистанційне навчання у підготовці це те, що робить марафони і ультра-марафони такий ризик для здоров'я, хоча я не бачив жодних наукових досліджень, що підтверджують це твердження.

+817
MAC 22 груд. 2017 р., 22:49:00

Не приймайте душ після тренування, поки тіло охолоне, і ви більше не паритися. (інакше душ не буде 'брати', і ви будете потіти після нього.) (душ не повинен бути використаний для того, щоб охолодити вниз. Душ повинен бути просто чисто, щоб очистити себе) також, ви повинні носити сорочку з довгим рукавом після тренування, якщо це навіть віддалено на вулиці прохолодно або будь-середовищі, в якій ви будете. Не дозволяйте вашому тілу позбутися від холодного швидко. Дайте тілу охолонути природним чином. Всякий раз, коли я не хотів цього, я майже відчуваю себе хворим (гаряча/холодна/поболює).

редагувати** я повинен також додати, що багато води під час охолодження має важливе значення. Не йди від важкої тренування прям в глухий кут небудь. Поступово відходять від важкої тренування на немає.

+816
Mobin Ibn Mokbul 24 лип. 2014 р., 16:34:13

Зазвичай мої тренування в стилі віт, це не так багато повторень. Досі я цілком задоволений своїми успіхами, але після деяких незначних травм на коліно в мені цікаво, якщо зниження ваги і збільшення повторень буде легше на суглоби.

У моєму випадку, моя м'язова маса-завжди краще реагували з меншим обсягом, але це важко оцінити, якщо мої суглоби стали сильнішими чи ні. Також я не вірю в один стиль підготовки бути хорошим для всіх, без компромісів, тому, припускаючи, що ВИИТ краще для м'язової сили, мені цікаво, якщо інший вид тренування буде краще для міцності з'єднання.

Це може бути просто дурна теорія, але я завжди вважала, що зі зниженням повторень м'язи розвиваються швидше, ніж суглоби, в той час як вищі представники дало мені відчуття більшою витривалістю і більше суглобів.

 • Чи можна дати кількісну оцінку моєї спільної сила прогресу?

 • Який тип навчання сприяє сильніше + здорові суглоби? Можете обидва бути досягнуто з однаковим стилем навчання?

+803
Edu G 24 квіт. 2016 р., 00:48:11

Ви хочете exrx.net. Наприклад, це вправа, цей навчальний рада, і цей каталог вправ.

+796
Jaana Martin 23 груд. 2010 р., 11:30:14

Бічний дощечки - щоб зберегти ваші зап'ястя, ви можете приготуватися на лікоть і передпліччя, а не на свої сили.

Йога - враховуючи твої слабкі або нестійкі суглоби, я б взяв приватний урок у хорошого інструктора йоги, щоб зробити зміни і поліпшення вашої траси. Попросіть пози, або асани, які підкреслюють стабільність лопатки і зміцнюють плечі, а не підкреслюючи гнучкість. Інструктор, який навчає відновлювальна йога ймовірно, буде вашим кращим вибором. Якщо у вас є достатній контроль при стельовому положеннях важеля можна зупинити короткі позиції, що викликає ваші суглоби вивихнути або sublux.

Одна річ, ви не хочете зробити, це збільшити вашу спільну instablility продовжуючи повторити дії, які викликають їх вивихнути. Це просто стрес, ваші зв'язки і сухожилля. Удачі.

+793
Syed Hasib Akhter Faruqui 28 лип. 2014 р., 01:17:51

Перший перетворювати жир і м'язи-міф, це фізіологічно неможливо. Жиру з жирових в той час як м'язи зроблені з білків в основному.

Ви можете покращити свій склад тіла, збільшивши м'язову масу при одночасному зниженні жирової маси тіла, але два відбуваються незалежно один від одного.

Ще один міф-це тонування. Знову ж дуже схожа на м'язи -> жир. Це можна досягти 'тоноване' дивитися, але я віддаю перевагу не використовувати ці терміни, оскільки його вводять в оману.

Що стосується причини, чому ви набираєте вагу від силових тренувань. Все зводиться до декількох чинників:

 • Запалення і утримання воді: підйомно-причини травма м'язової і кісткової систем, який викликає запальну реакцію для того, щоб усунути пошкодження. Це призводить до гіпертрофії і анаболізму, якщо вам поїсти і відпочити достатньо. Більш конкретно це викликає затримку води, що збільшує ваші тіла.

 • Збільшує запаси глікогену: будь тип анаеробного підйомно використовує безпосередній енергопостачання знайдений в м'яз, яка є глікоген. Піднімаючись закликає організм накопичувати більше глікогену, тому краще підготуватися до майбутньої діяльності. Це знову ж таки збільшує загальну вагу тіла.

 • Збільшення м'язової маси: підйом змусить вас набирати більше м'язової маси тіла. Це не просто збільшення м'язової маси, а також збільшення В систем, які підтримують м'язи як сполучної тканини. Для кого-то на дефіцит калорій ви б пощастило отримати .25 фунтів в тиждень, швидше за все менше.

Там Ви маєте його, це всі фактори, які впливають на ваш вага по відношенню до навчання.

+786
user258437 29 груд. 2014 р., 03:20:13

Я плаваю два рази в тиждень. Моя найбільша проблема-це дихання і витривалість, тому я запитав учителя, якщо працює у вихідні дні буде допомогти. Вона сказала мені, що вони інший вид аеробних вправ, що людина може плавати одну годину поспіль, але не змогли запустити блок, і навпаки.

Може бути, вона перебільшувала, але я знайшов її відповісти на питання. Це так? Скажімо, якби я був бігуном, буде робити 1 годину спінінг (різні аеробні вправи) не допомагають мені стільки?

+699
Saransh 4 бер. 2016 р., 11:49:28

Кілька років тому я натрапив на когось, хто написав книгу про біль. Я був заінтригований, тому, я взяв свою книгу і охоче використовують його вчення як частина моєї повсякденному житті.

Піт Egoscue стверджує, що тіла вирівнювання плечей, стегон, колін і щиколоток є критично важливим для постави, а також знеболення. Він стверджує, що якщо будь-яка з цих структур тіла з "вирівнювання" (від травм, перевантажень тощо), тоді в результаті найчастіше біль та/або погана постава. Як він висловився, погана постава є результатом ваше тіло намагається привернути вашу увагу, щоб попередити вас про структурну проблему. І, якщо не виправити, то це може призвести до хронічного болю.

У Egoscue метод використовує оцінку постави, ходи аналізу і функціонального тестування, щоб визначити, які структури тіла є "компенсація" для інших, які не працюють правильно. Кінцевим результатом аналізу є набір терапевтичних вправ (ось приклад) з метою правильної компенсації. Деякі клянуться своїй роботі, в той час як інші називають це нісенітницею. Я дозволю вирішувати вам.

+696
LeGo63 6 трав. 2012 р., 01:08:59

Я зазвичай раджу людям почати з метою часу, а не відстані.

 • Стріляти на 30 хвилин, кожен день. Працювати якомога більше, пішки, і спробуйте запустити заново.
 • Не штовхати його занадто сильно на початку: ви, ймовірно, будете дуже сильно болить що може зробити вас пропустити тренування. Ви заповнюєте у ванні одну ложку за один раз, ви не можете прискорити процес.
 • Через кілька тижнів, якщо ви думаєте, що ви можете працювати два дні поспіль, дайте йому шанс.
 • Як тільки ви можете працювати з комфортом протягом 20-30 хвилин без зупинки, ви повинні оцінити свої цілі і можливості проводити більш структуровану програму.

Також, якщо ви шукаєте для втрати жиру, розглянемо значення цього питання і відповіді, які розглядаються силові тренування проти аеробних тренувань в цьому відношенні.

+695
Saim Mehmood 6 січ. 2013 р., 09:14:50

Я тільки що завершила Лондонський марафон, і я зараз на стадії, коли я хочу зберегти і збити пробіг поступово, а не просто зупинити. Чи є плани, щоб піти за цим?

+692
amit kumar jha 17 лют. 2017 р., 14:32:43

Я б погляньте на те, що ви їсте крім того, скільки ви їсте. Дієта складається з багатьох граней, і ви намагаєтеся зробити те, що не є природним для вашого тіла, щоб робити: втрачати вагу. Завдання полягає в тому, щоб обдурити ваше тіло на спалення свого жиру, а не просто їжа, яку ви споживаєте. Проблема полягає в тому, що багато людей вирізали занадто багато неправильних речей, і насправді стає контрпродуктивним.

Мої особисті втрати ваги подорож почалося з незбалансованої дієти. Ключ до дієти був контролюючі функції підшлункової залози. Існує ряд дієт, які схожі за своїм характером з тим, що я зробив, але є кілька принципів, щоб підбирати, навіть якщо ви вирішите дотримуватися збалансованої дієти.

 • Якщо ви не їсте достатньо білка , ви втратите м'язи.
 • М'язи спалюють жир.
 • Жиру містить 3500 калорій, і м'язів містить 600 калорій. При нестачі глюкози в крові, ви будете спалювати обидва ці разом ... думаю, що стискається швидше?
 • Вправи дуже мало калорій і мало протеїну прискорює втрату м'язової маси. Не те, що ви очікуєте?

Тепер, ви, можливо, буде потрібно більш високий, ніж звичайний білок під час схуднення і тренувань. Так що ваші зайві калорії повинні звідкись ще.

У ubalanced такі як дієта Аткінса, Південного пляжу, або ідеальний білок (той, який я використовував) призначені для тимчасового. Коротше кажучи, ви втрачаєте вагу, і "фаза" дієта для підтримки-що ваше тіло дійсно добре робити. Вони поклали тіло в стан, який називається "кетоз", який прекрасний на 3-4 місяці тягнеться. По суті, у вас дуже мало вуглеводів (менше 40 г в день) і ваша підшлункова залоза буде переключитися на секретуючі glucogon , який призначений для спалювання жиру і перетворення його на глюкозу крові. По суті ваше тіло, як і раніше отримує повний запас калорій на основі вашого BMR, але баланс приходить від ваших жирових запасів. Однак, якщо ви не маєте достатню кількість білка на одну з цих дієт ви зможете почати спалювати м'язи разом з жиром, який є не те, що ви хочете.

Іронія полягає в тому, що простий дефіцит калорій не вирішити проблему, яку ви хочете. Низький рівень цукру в крові робить вас дуже підло і робить його важко думати. Інший, часто випускають з уваги проблему, яка має той же ефект-зневоднення. Ви повинні пити багато води протягом дня. Це допомагає з втратою ваги, і це допомагає з ясність розуму.

Певні частини вашого раціону є мінімальні вимоги, і нижче мінімуму, необхідного для того, щоб задовольнити Дефіцит калорій буде більше шкоди, ніж користі:

Якщо ви їсте чотири рази на день (сніданок, обід, вечеря, снек) або більше, це допоможе вам отримати через день з більш врівноваженим темпераментом. Я також рекомендую отримати більше калорій з овочів поза свого джерела білка, ніж зерна або що-небудь подібне.

+687
ThePercept 8 вер. 2010 р., 07:59:16

Є дослідження, там, і багато особистої історії показав мені, що важкий силовий тренінг і Олімпійських підйомно вимагає величезної кількості уваги і діяльність центральної нервової системи. Коли ви навпочіпки (правильно з баром, будь ласка) важкий кількість сили волі треба проявити достатньо розуму, оскільки це кількість з-під контролю ви повинні надавати на ваше тіло, щоб переконатися, що ви рухаєтеся правильно і не нашкодити собі.

Олімпійський підйому (очищає, ривок) вимагає багато уваги, але ви також повинні зосередитися майже миттєво, а для більшості людей це вимагає місяців або років підготовки, щоб дійсно їх форма нігтів, Звичайно, якщо ви знаходитесь на низькому рівні.

Вправа в цілому насоси дофаміну, а також регулює його, і я впевнений, що спортсменів і тренерів у багатьох дисциплінах звіт в тому, що вони доб'ються величезної кількості душевних сил від переслідування своєї справи.

Що стосується їжі, я б зосередитися на збалансовану дієту, яка присвячена гірки цукор цикл крові, що багато людей. Якщо ви зменшите споживання вуглеводів, особливо простих вуглеводів з високим глікемічним індексом можна регулювати ваш настрій в позитивну сторону.

Є добавки і ліки, звичайно, що також може вплинути на ваше психічний стан, але це зовсім інша тема і справді за межами фітнес.

Деякі додаткові матеріали для читання:

http://www.joept.com/the-central-nervous-system-what-does-it-mean-for-your-training-performance/

http://en.wikipedia.org/wiki/Effects_of_physical_exercise_on_memory#Dopamine

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9000155

+636
HarshGiri 27 вер. 2014 р., 13:51:57

Коли справа доходить до оцінки харчування є свої АВСD оцінки його.

 • - Для антропометрії включає вимірювання індексу маси тіла, окружності талії і т. д.
 • Б - для біохімічних , які ви не можете легко зробити вдома.
 • C - для клінічні особливості. Тут ви подивіться на колір ваших рук , що вони червонувато-як показник адекватного заліза або дуже бліда з-за низький рівень заліза.

  Ви можете подивитися на колір сечі, якщо це темно-жовтий, це означає, що вам потрібно більше води. Якщо ви їсте достатньо води і клітковини, ви повинні спорожняти кишечник як мінімум раз на день, інакше ви будете запор. Ви кал повинен злипаються, якщо є вільні, це означає, що ви не їли добре.

 • Д - для дієтичного , і ви можете використовувати дієтичні програми, такі як М-допоміжні дієти.

+586
bdemarest 5 лют. 2014 р., 09:42:51

М'язові судоми найчастіше викликані передчасної втоми, але той час, що ви працюєте не так важливо.Ось порада про те, як їх зупинити :

 • Поїзд
 • Інше
 • Розтяжка м'язів дуже важлива
 • Випити розсіл або інший солоний розчин
 • Перебування гідратованих

  І це, щоб підтримати мої претензії та додаткова інформація про кольках: https://bengreenfieldfitness.com/2013/09/ways-to-stop-muscle-cramps/


І як для тренувань у спеку, як доктор Еміль Hodzovic сказав "продуктивність завжди буде страждати пропорційно збільшенню температури", але є деякі підказки про те, як допомогти вам зберегти прохолоду під час тренування:

 • Гідрат понад того, що ви очікуєте, що вам потрібно поту потребує заміни, і ви втратите літрів на годину, що набагато більше, ніж ви можуть поглинати, пити,продовжувати булькання навіть після того, як ви помилися, і перехід на електроліт пити, якщо це була важка сесія.Вони не покращують або збільшують вашу продуктивність, але може допомогти відновленню.
 • Якщо ви відчуваєте запаморочення, жар або почервоніння шкіри, двоїння в очах, сильна втома, слабкість, надмірне серцебиття або блювання, а потім відпочити в тіні і зволожує.
 • Коли є більше води в повітрі, менше випаровується з поверхні шкіри, що впливає на природні системи охолодження. У вологої спеки, піт стає менш ефективним.
+573
Matt Colson 15 квіт. 2016 р., 02:49:12

Я бачу всі види вимог для кожної добавки і вітамін під сонцем.

Які основні вітаміни, які необхідно приймати, коли активно працює (кардіо і силові тренажери), щоб допомогти залишатися здоровим.

 1. полівітаміни?
 2. Вітамін C ?
 3. Інші ??
+554
Hame 27 груд. 2011 р., 12:58:56

Присадкуватий зачіпає наступні м'язи:

Еректорів Spinae

Хоча ви не можете думати присед як вправа спини, м'яз, випрямляючий хребет контрактів групи м'язів изометрически-без вкорочення та видовження -- під час низхідного руху і вгору-рух фазах вправи. Група м'яз, випрямляючий хребет включає iliоcostalis, довшою і остистої м'язи, які охоплюють довжина спини по обидві сторони хребта, прикріплюючись до різних в ньому структур. Хоча м'язи не скорочуються концентрично або эксцентрически при виконанні присідання, вони основний розгиначів хребта, а також допомогти з латеральним, або в бік, хребет згинання і діапазони обертання тулуба руху.

Сідничної

Велика сідничний м'яз кріпиться до заднього, або назад, частина куприка, гребеня клубової кістки, клубової кістки і крижів всередині таз на одному кінці, і до задньої частини стегнової кістки і iliotibial група, або групи, з іншого. Це найбільший з сідничної групи м'язів, яка також включає в сідничної і сідничні м'язи. Це полегшує розширення кульшового суглоба разом з підколінні сухожилля на задній стороні стегна. Сідничні контрактів Максимус позацентрово-в той час як подовження, контролювати швидкість вниз-рух фазі присідання, і концентрично-поки вкорочення -- для розширення стегон під час фази висхідного руху.

Підколінні сухожилля

Три м'язи, які становлять м'язи стегна група - двоголовий м'яз стегна, полуперепончатая і полусухожильная-також активний коли ви виконуєте присідання. Всі три м'язи прикріплюються до сідничної горбистості на задній частині вашого тазу на верхній, і до великогомілкової кістки нижньої частини ноги, трохи нижче колінного суглоба, в нижній частині. Біцепс м'язи стегна і прикріплюється до головки малогомілкової кістки кістки нижньої ноги. Підколінні сухожилля допоможіть сідничного м'яза з стегна розширення, тому вони функціонують таким же чином, коли ви виконуєте присідання -- позацентрово під час низхідної фази руху і концентрично як ви поверніться у вихідне положення.

Чотириголового

Прямий м'яз стегна, латеральна широка м'яз стегна Інтер, і латеральної широкими м'язами медіальній м'язи іменуються чотириголового м'яза групи. Прямий м'яз стегна прикріплюється до передньої клубової поступається хребет, трохи вище кульшової западини, а іншим прикріплюються до стегнової кістки кістки, трохи нижче кульшового гніздо, на вершині; всі чотири м'яза з'єднуються в внизу, прикріпивши до надколінник спереду колінного суглоба. Чотириголового м'яза служать в якості основного розгиначів коліна, підвищення кут між нижньої і верхньої ноги. Подобається хіп-розгиначів м'язи, вони контракт з ексцентриситетом під час низхідного руху фаза присідання і концентрично під час висхідного руху фази.

Присед не робить практично нічого, за плечі, так як плече м'язів і траппов виступають в якості стабілізаторів для бару.

http://www.livestrong.com/article/416344-what-muscles-do-squats-work-out/

+548
Ivan Galeano 13 серп. 2015 р., 18:52:36

Я, звичайно, не потяг 7-річних більше, ніж те, що ваша дочка вже робить. Якщо вона вже, як правило, підходять всі зусилля і зробити упор на навичка прогресії. Вона може стати сильніше, ніж середній дитина, але з упором на спортивне навчання, як якщо б вона була молодою дорослий, фізично і психологічно непотрібне ще на кілька років. Є трохи, щоб отримати до початку дозрівання. При порівнянні дітей аналогічного розміру і зрілості, вміння однозначно велика різниця в швидкості. Дивитися місцевий зустрітися і подивитися цю гру!

+536
Gadi A 30 черв. 2018 р., 16:53:25

Я нав'язливо на самовдосконалення / мастери так довго, як я пам'ятаю.


Одне з самих пафосних / неймовірні історії з життя я чув це від:

Ущільнення військово-морського флоту, ВВС (тактичне управління повітряним партія) - Девід Гоггінс:

https://www.youtube.com/watch?v=FcxA-inpXqc (Явний)
Незручно кожен день вашого життя

https://www.youtube.com/watch?v=vyJ_hhninDw
Зміцнити Свій Розум, Як Морський Котик


Ще один з Великих (за Ле миль):
https://www.youtube.com/watch?v=wrbsrtB_AJQ
Ліс Браун: Ліс Браун: Ніколи Не Сумнівайтеся В Собі


Ось одне відео з багатьох - ось мій останній особистої колекції понад 100:

https://www.youtube.com/watch?v=_J_bOqPhuZA
Як підкорити свій розум і прийняти засос | Девід Гоггінс

https://www.youtube.com/watch?v=oIrT1eHs1b0
Самі Мотивуючі Розмовляти Ніколи! - Девід Гоггінс | Приводом

https://www.youtube.com/watch?v=78I9dTB9vqM
Як зробити себе несприйнятливим до болю | Девід Гоггінс про вплив теорії

https://www.youtube.com/watch?v=jhTBeUk4_4w
Життя з печаткою. "Реальна історія" - Частина 1

https://www.youtube.com/watch?v=kHx2DpROS3g
Життя з печаткою. "Реальна історія" - Частина 2

https://www.youtube.com/watch?v=PFRNHb_Z2kc
Життя з печаткою. "Реальна історія" - Частина 3

https://www.youtube.com/watch?v=VRLNgcroA7w
Життя з печаткою. "Реальна історія" - Частина 4

https://www.youtube.com/watch?v=62ockOFiy_Y
Як підкорити свій розум і прийняти засос | Девід Гоггінс

https://www.youtube.com/watch?v=Fzb6ST_OJus
Інтерв'ю з відставним Військово-Морського Флоту


https://www.youtube.com/watch?v=uD-bYZVcqvw
Кращий Ерік Томас - Найкращий Мотиваційний Спіч Відео #1

https://www.youtube.com/watch?v=xWYYELi61GU
Кращий Ерік Томас #3 - Кращі Мотиваційні Промови Відео #5

https://www.youtube.com/watch?v=DF9VYfiT-lg
Ерік Томас і Ліс Браун | Я переможець (мотиваційна мова)

https://www.youtube.com/watch?v=qz11Jh4kdjI
Ерік Томас і Ліс Браун | ні відмазки (мотиваційна мова)

https://www.youtube.com/watch?v=gZHEbPYGM74
Ерік Томас футів Ліс Браун : як погано ви хочете його | Краща Мотиваційна мова

https://www.youtube.com/watch?v=AvwPrcA2hTk
Ерік Томас футів Ліс Браун: вставай і бийся | Ліс Браун мотивації

https://www.youtube.com/watch?v=q5NVlmAakFs
Ерік Томас, Ліс Браун і Біллі Alsbrooks | я чемпіон (мотиваційна мова)

https://www.youtube.com/watch?v=9AEigQYfhJw
Топ-10 правил Еріка Томаса на успіх

https://www.youtube.com/watch?v=_R8gBnhyMSA
Переробила Футів. Ерік Томас

https://www.youtube.com/watch?v=83AB3p3WXBc
Я-Воїн - Ерік Томас

https://www.youtube.com/watch?v=SKKbOkLUcq4
Топ-10 правил Еріка Томаса на успіх - Том 2

https://www.youtube.com/watch?v=CsItH9Spw7o
Ерік Томас (Пов) - жити ваші мрії

https://www.youtube.com/watch?v=ozhcHDjaqN0
Ліс Браун ніколи не скаржитися, ніколи найкращий мотиваційний відео

https://www.youtube.com/watch?v=M1F94TBpUOk
Ліс Браун: Відчуйте Себе Непереможні | Les Браун Мотивації

https://www.youtube.com/watch?v=-bJmRoPb7uM
Ліс Браун: Ніколи Не Сумнівайтеся В Собі | Ле-Коричневий Мотивації

https://www.youtube.com/watch?v=wutwhc9gdIA
Ліс Браун: Психологія Великої | Ле-Коричневий Мотивації

https://www.youtube.com/watch?v=aaqz7dJpyEk
Ліс Браун: Повернути Контроль Над Вашою Життя | Ліс Коричневий Мотивації

https://www.youtube.com/watch?v=vsD9Nt9U_3U
Ліс Браун: Ставлення Лева | Ле-Коричневий Мотивації


https://www.youtube.com/watch?v=LgS_5bSXmiI
Веди Себе Як Успіх | Мотивуюче Відео Для Успіху І Вчиться (Знищують Шкідливих Звичок)

https://www.youtube.com/watch?v=NjjYVROiJIA
Бути Безстрашним (Найбільша Мотиваційна Ніколи!)

https://www.youtube.com/watch?v=wzhzkKccBi8
Бути Феноменальним

https://www.youtube.com/watch?v=j0FFNcIYZMI
Бути Сильним - Мотиваційна Мова

https://www.youtube.com/watch?v=AjZ0KbJcav0
Вірити В Себе | Мотиваційні Відео

https://www.youtube.com/watch?v=ZmAFMNmSKus
Краще Мотиваційне Відео | Мовлення Узагальнення 1 Годину

https://www.youtube.com/watch?v=As8XkJNaHbs
Найкращий Виступ Коли - Небудь Саймон Синьки На Молодь На Робочому Місці | Так Надихає!

https://www.youtube.com/watch?v=ZB3SLa1A7x8
Змінити Свій Менталітет | Нові Мотиваційні Збірник 2017

https://www.youtube.com/watch?v=8EGWEUf9Xr8
Шановні Важка Праця

https://www.youtube.com/watch?v=QrUpjCK3kpQ
Знищити Сумніву Слова | Мотивації Для Успіху 2017

https://www.youtube.com/watch?v=fOdfsOA1yLA
Дисципліна-Це Нові Мотиваційні Відео Збірка

https://www.youtube.com/watch?v=bYMUb4uQZoo
Робити Те, Що Важко

https://www.youtube.com/watch?v=VQI_XBmlQLU
Не витрачайте час - одна з найбільших мотиваційні промови відео 2017 року - тд Джейкс мотивації

https://www.youtube.com/watch?v=67fB-mqtXbY
Зусилля

https://www.youtube.com/watch?v=VjwPgmPxGwQ
Кінець Лінь, Надихаючі Відео - (Дуже Сильна Мотивація)

https://www.youtube.com/watch?v=xdfzEU5xY2M
Оскаженілий

https://www.youtube.com/watch?v=K2gyQ52jv3g
Страх Невдач І Успіхів

https://www.youtube.com/watch?v=8o1cQqoiBa8
Повернутися

https://www.youtube.com/watch?v=V3WrCx3mwNo
Встати І Зробити Це | Нові Мотиваційні Відео Збірка Для Успіху І Вчиться

https://www.youtube.com/watch?v=kirDKmZhOd8
Провести Лінію | Дисципліни / Кінець Лінь | Ранкова Мотивація | Кращі Мотиваційні Відео

https://www.youtube.com/watch?v=lsSC2vx7zFQ
Як Погано Ви Хочете Його

https://www.youtube.com/watch?v=V6xLYt265ZM
Як Здорово Я

https://www.youtube.com/watch?v=twD9MGJ3R7c
Джо Роган - мотиваційне відео [стати героєм]

https://www.youtube.com/watch?v=2B4_HtZkRVY
Слухати Це, Коли Ти Прокинешся | Ранкова Мотивація | Кращі Мотиваційні Відео

https://www.youtube.com/watch?v=FhzNSPiqO0M
Програв, А Виграв

https://www.youtube.com/watch?v=sWlXsEj1RpM
Мотивація - Стати Левом

https://www.youtube.com/watch?v=IzbCLooj-M8
Ніколи Не Кинути

https://www.youtube.com/watch?v=urzSKs-TmBc
Немає Страху

https://www.youtube.com/watch?v=n7pTeEazrWU
Більше Не Лузер (Рей Льюїс) Мотивація Для Життя

https://www.youtube.com/watch?v=M9fXOivDGU8
Неважливо, як сильно він отримує - мотиваційне відео

https://www.youtube.com/watch?v=fBN5nZc65YU
Ніщо Не Зупинить Мене

https://www.youtube.com/watch?v=BW3EA0AdZx0
Одержимий Успіх

https://www.youtube.com/watch?v=pnECGf4WsiU
Ізгой Мотиваційне Відео

https://www.youtube.com/watch?v=9G3e06N4qSs
Біль Тимчасова

https://www.youtube.com/watch?v=nb6iN6nGSgo
Потенціал

https://www.youtube.com/watch?v=e10nwjIeZoE
Довести, Що Вони Помиляються - Найбільш Хвилюючі Виступи Успішних Людей, Які Вірили В Себе

https://www.youtube.com/watch?v=CPQ1budJRIQ
Довести Їх Неправоту

https://www.youtube.com/watch?v=JSosye3xQiE
Гонитва за неможливим - мотиваційне відео

https://www.youtube.com/watch?v=OAhdERIyi8Y
Піднімаємося вгору - найкращий мотиваційний відео-компіляцію всіх часів

https://www.youtube.com/watch?v=UX2tefQHNmk
Перестаньте Вбивати Час

https://www.youtube.com/watch?v=J-pC3AjI9DI
Вжити Заходів

https://www.youtube.com/watch?v=MYKsbld6LII
Самі Мотивуючі 8 Хвилин Вашого Життя

https://www.youtube.com/watch?v=4ltDn2xqJPY
Відео, Яке Змінить Ваше Майбутнє - Одне З Кращих Мотиваційних Відео

https://www.youtube.com/watch?v=HeGPn5zxegY
Переможний Менталітет | Потужна Мотивація 2017

https://www.youtube.com/watch?v=aDCGrINPGUQ
Через Пекло

https://www.youtube.com/watch?v=OMnHeLxoWAY
Сьогодні я буду робити те, що інші не будуть! | Найкращий Мотиваційний Складання Слова Коли-Небудь

https://www.youtube.com/watch?v=T9PXj4Rj94Q
Топ 10 - Найбільш Епічних Полум'яні Промови Завжди (За Весь Час)

https://www.youtube.com/watch?v=Thnbf7al1TI
Кінцева 25хв+ надихаючі мотиваційні відео

https://www.youtube.com/watch?v=DX8ZeA7ahDg
Несподівані | Рей Льюїс

https://www.youtube.com/watch?v=9z4Kft47kBM
Неостановимо

https://www.youtube.com/watch?v=QbAQemOMi1k
Прокинутися І Працювати На Нього | Мотиваційні Відео Збірка Для Успіху І Вчиться

https://www.youtube.com/watch?v=M7RwzSuvTgs
Дивитися Це, Коли Ви Відчуваєте Лінь - Тренування Мотивація Відео 2017

https://www.youtube.com/watch?v=eRaTpTVTENU
Чим Ви Хочете Запам'ятатися?

https://www.youtube.com/watch?v=RkCFHKFCYGA
Яке ваше чому

https://www.youtube.com/watch?v=oXJ1FZKwI7c
Ви Безмежні

https://www.youtube.com/watch?v=4EiM_-oSWzI
Ви Виграєте

https://www.youtube.com/watch?v=GVG4wgCqeEQ
Мислення Успішних Людей - Кращі Мотивуючі Відео Для Успіху В Житті І Вивчення 2017

https://www.youtube.com/watch?v=SwCkU3h_yWc
Терпіти Біль - Кращий Тренажерний Зал Мотивація Відео 2017 - Мотиваційних Промов Тренування

https://www.youtube.com/watch?v=6Pq2j_ji-XE
Коли Ви Збираєтеся Здаватися | Нове Мотиваційне Відео (Дуже Потужний)

https://www.youtube.com/channel/UCR54lF_dD3f-8srmRqnTwgQ/playlists
Motivationhub За Motiversity Плейлисти

https://www.youtube.com/playlist?list=PLnHM4JExdHkswGVTYecSaCyDfK3z6A9AN
Девід Гоггінс - Найважчий Людина Жива Мотивації

https://www.youtube.com/watch?v=0kidOBV7yxY
Гоггінс Залізна Людина

https://www.youtube.com/watch?v=XtDc_iJ-j-M
Як прокинутися рано - і не бути нещасним

https://www.youtube.com/watch?v=9I_u4oZqF8c
Морський котик має 40 відсотків правило і це ключ до подолання психічних бар'єрів

https://www.youtube.com/watch?v=1qt5pkTlWBY
Один з найбільш мотиваційних відео, які ви будете коли-небудь бачити | самодисципліна

https://www.youtube.com/watch?v=e8QY0NDWqzk
Найбільш успішні люди пояснити, чому вища освіта марно

https://www.youtube.com/watch?v=7fSLbC-1b0Q
Коли ви збираєтеся здавайся - мотиваційне відео виступу збірник 1 годину

https://www.youtube.com/watch?v=G_mzgBoAur8
Ваш Єдиний Межа - Епічний Мотиваційне Відео
+532
canarsieapproach 9 квіт. 2015 р., 06:02:15

Вже близько 20 років, у мене були округлі плечі з-за надто тиснуть в основному дрібні м'язи-Пец. Я намагався змінити це протягом приблизно року тепер. Мої дослідження в інтернеті привели мене на дуже корисну інформацію та класичний стрейч вправи, наприклад. Джефф Кавальер на YouTube.

Ну, я займаюся двк незначні розтягування як пояснив Джефф протягом 1 року після моєї тренування. На жаль, без реальних результатів. Одна з головних проблем полягає в тому, що я не можу повторити цю вправу кілька разів в день. Після робити це один раз, я більше не відчуваю себе натягнуто в Малій двк. Я швидше відчуваю, стрейч / світло-біль у плечі або руці. Я думаю, що м'язи просто так сильно розтягується, як це може на день, але я чомусь думаю, що варто розтягувати його більш ніж один раз для того, щоб домогтися більшого прогресу.

Сьогодні я почав деякі дослідження і знайшов цю статтю. Це з 2012 року, але пояснює дуже добре деякі поняття. Вона свідчить, що існують різні види стретчинга: статичний, динамічний і попереднього стиснення-розтягування. Там я дізнався також, що, оскільки я хочу, щоб виправити мою поставу, важливо, щоб розтягнути для розширення, а не діапазон-з-руху. Так що, можливо, у мене були розтяжки тільки діапазон руху досі.

Будь-якої ідеї, як я можу розтягнути більш ефективно неповнолітнього Пец? Чи існують інші методи, ніж притулившись до дверної рами?

Деякі наукові поради експертів, власний досвід по цій темі або нову розтяжка поради будуть справді дивовижними. Спасибі.

+515
LULIU 11 груд. 2017 р., 08:27:06

Не турбуйтеся про змішування, просто переконайтеся, що смаки збігаються. Креатин в основному не мають ніякого смаку, так що ви можете змішати всі, але більшість ВСАА та ароматизатори на основі фруктів таке може бути, це не гарна ідея, щоб змішати його з сироваткою, якщо вони не мають аромату.

+463
KikoV 13 лист. 2016 р., 14:49:57

Немає. Жир накопичену енергію і не відноситься до секції тіла або органу вона зберігається. Система обміну речовин у вашому організмі будуть тягнути накопичену енергію звідти, куди він хоче, коли він має надлишок енергії. Багато людей повідомляють, що втрата жиру відбувається в порядку на перший, останній ..але це чисто анекдотичний, а не науковий

+451
Rohit Chawla 11 січ. 2019 р., 14:23:04

Незалежно від типу і схеми використана періодизація, дослідження показує, що це завжди має більше сили і м'язової ніж фіксований набір і повторення схеми без змін.(1)(2)(3)

Я запропонував би зосередитися на створенні свої сили в 1 реп вичерпаний перший, потім ще тиждень збирати сили в 3 Реп Максів і потім 5 реп Максів і потім ще раз повторити, щоб побачити, скільки це переноситься через місяців.

Але ви можете спробувати все, що ви віддаєте перевагу, деякі люди хотіли б мати важких днів, помірної днів і высокообъемного низької ваги днів. У підсумку нічого краще, ніж робити 5х5 весь час, тому що лінійна періодизація-це просто нерегулярності порівняно з склав наступну періодизацію навчання(4)

+398
cremes 2 серп. 2016 р., 06:11:06

Маючи дуже маленький відсоток жиру в організмі, безумовно, допомагає, Але навіть так, як це можна робити сальто і т. д. будучи настільки тонкий, в той час як люди з величезними м'язами не можу навіть підняти з землі.

Будь вправ вони використовують і чому вони не набрати м'язову масу? Існуючі м'язи стають скуштувати більш міцні сорти?

+378
Nikita P 24 січ. 2016 р., 21:54:06

Я в даний час бігу і плавання, і я хотів би розпочати силові тренування з використанням вільних ваг.

У мене є доступ до набору гантелей і хотіли б скористатися ним, але пошук програм стартер через інтернет здається важким завданням у зв'язку з великою кількістю спаму і 'дивовижні успіхи в сайтах 4 тижні тип.

Я не хочу стати величезним - але я хотів би закінчити тоноване, сильним і потрібним.

Яку б гарну програму, щоб слідувати за кимось, хто тільки починає?

+370
Michal Przybylowicz 15 січ. 2014 р., 19:54:41

Я впевнений, що ця питання обійшла, так що вибачте мене, якщо я рыгну стару тему, але сьогодні я зробив мій звичайний велосипедний часу судового розгляду (крутий пагорб), і зламав ПБ. Потім я перевірив мій HR статистика і мій середній був 172, максимальний 186 але час я провела тренінг в зоні 5 склало 14 хвилин (21:48 звичайно) ***

Мені 43 і чоловік, я б сказав, я був у хорошій формі, але навряд чи Кріс Фрум. Я приникаю в цій поїздці майже мій межа (я підкреслюю, майже) і хоча у мене не так багато залишилося в баку, я б також спростувати будь-які твердження, що я абсолютний межа і готова в непритомність або блювання. Простіше кажучи, я можу впоратися з цим рівнем інтенсивності.

Або мені дуже підходить, в чому я сумніваюся, враховуючи час коефіцієнт відстані (див. мою статистику) або дуже погані і потрібно переглянути своє навчання. Ви також можете побачити мої відновлення ЧСС хоча я не просто стоп... там були росіяни п'ють горілку в лісі у верхній частині маршруту, і я не хотів, запрошуючи приєднатися до них (відмова може образити), тому я зупинився і пішов з велосипедом повільно, але цілеспрямовано :Д

Я пам'ятаю, що нам радять не тренуватися, як це, але моє тіло не дозволить (хоча, як я вже сказав це не зовсім легко).

У когось є думки?

*** НБ я запустив секундомір, пізно, я використовую Runtastic є сам Гармін тільки на годину і я забув, щоб запустити його, а потім забули, щоб зупинити його на фініші, звідси і розбіжність у часі.

enter image description here

+229
user39533 5 лип. 2015 р., 17:15:30

Так ось пара речей, що тренування можуть складатися із:

 • Розминка кардіо
 • Охолодження кардіо
 • Мобільність дрилі
 • Динамічна розтяжка
 • Статичний розтяг
 • Спалювання жиру/кардіо тренування на витривалість
 • Розминка набори
 • Важка атлетика
 • Я нічого не забув?

Так який правильний порядок, щоб зробити ці речі?

Деякі речі я вже знаю:

 • Якщо робиш кардіо, то роби це після підйому. Це тому, що кардіо буде використовувати накопичену енергію у ваших м'язах, що необхідно для виконання силових тренувань.
 • Розігріти м'язи, які будуть використані до важкої (але в якийсь момент раніше? См. питання нижче). Однією з причин цього є, так що ви можете відчувати цю м'яз краще, так що ви можете мати кращий зв'язку між мозком і м'язами.
 • Розділити підйомників від важкого комплексу вправ для вправи ізоляції, адже вам потрібно буде безліч м'язів, що працюють разом в з'єднання руху, і якщо одна з цих м'язів вже втомилися, вони не можуть зробити це також.
 • Якщо робиш основну роботу, зробіть це після інших підйомників. Якщо ваше ядро вже втомилися, ваше тіло має більш складно підтримувати хорошу форму і влада.

Деякі конкретні питання у мене:

 • Розтяжка між сетами? Або після пару вправ? Або після всіх ваших підйому?
 • Розминка Набори Все перед початком підйому, або просто розминка перед кожним вправою? Чи як?
 • Коли робити динамічні і коли робити статичну розтяжку?
+167
hathronnathron 15 лист. 2014 р., 21:11:16

Я просто хочу, щоб додати мої власні "дослідження" на цю тему (хоча відповідь я прийняв це ще ОК).

 • По-перше, мої старі травми пішли, а проблема була в некоректній формі. Після прочитання в книзі Rippetoe, я виявив, що можу легко виконувати станову тягу. Форма має значення!

 • У всякому разі, я знайшов Сумо станова тяга більш легка вправа. І, за словами EXRX сайт, м'язи, що беруть участь дуже схожі (нормальна тяга тут).

 • У цьому відео Елліот Халс під назвою "4 виду тяги ви повинні зробити" було корисно теж.

 • За даними EXRX, це гантелі версія тяги працюють практично ті ж м'язи (нормальна тяга тут) хоча звісно навантаження на поперек буде половина навантаження з штангою (або, навпаки, можна підібрати більш важкі гантелі, якщо доступний, але потім один плече буде нести подвійне навантаження, яка, здається, не дуже хороша ідея).

+137
Mirko Vezzoli 20 груд. 2015 р., 09:26:34

Це помилка, що сила і гіпертрофія як-то взаємовиключні речі. Майте на увазі, що найсильніших пауерліфтерів тренуватися як бодібілдери більшу частину часу, де основна відмінність з'являється, коли виступати на конкурсі, де пауерліфтерів піку до максимальної міцності, а не максимальну худобу.

Сила штангіста залежить від трьох факторів:

 • (1) на площу поперечного перерізу м'язів (як великі)

 • (2) нейронної ефективності їх м'язи (наскільки вони гарні на залучення цих м'язів для підйому важких речей)

 • (3) їх anthropomorphy (тобто їх використовує)

Ви не можете змінити (3), Якщо ви йдете зробити дуже дорогу операцію, так що це виключено. Тільки (1) і (2) як в руки, і ось чому ми розробили те, що називається періодизація, тобто підготовка декількох якостей (тут гіпертрофії, сили) за певний період часу, щоб максимізувати загальну продуктивність спортсмена в кінці циклу ви отримуєте більше, щоб поліпшити (1), яка надає м'язам більш "номер", щоб стати сильнішими, які вам пропонують купити, то навчання (2), що робить вас сильніше і дозволить вам тренуватися (1), з великими вагами і т. д. Вони є двома сторонами однієї і тієї ж речі! Тепер відповім на ваші запитання:

Я зробив деякі дослідження, що гіпертрофія, але я до сих пір залишаються значною мірою нуб, так що якщо я тренуюся для міцності, дозволяє сказати, що додавши більше ваги, ніж я нині роблю по 4-6 повторень, що змусить мене неврологічно сильніше і допомагають принаймні деякі м'язи?

Ви праві, це може бути нейронна адаптація (другий фактор) з якоюсь невеликий ефект на розмір.

Чи, можливо, я повинен піти для них обох? Як ви пропонуєте мені враховувати ці зміни, так що я тренуюся на міцність, а також розмір?

Ви могли чергувати їх (подивитися на щось називають блок періодизації , яка займається цим) або навчати їх одночасно (часто в повсякденному хвилеподібною періодизації, періодизації одночасно і в західному стилі кон'югат навчання по системі à la Вестсайд) і чергувати акценти, в залежності від ваших уподобань. Ця стаття дає хороший огляд різних моделей періодизації, але трохи погугливши можу дати вам набагато більше результатів, якщо вам цікаво.

Крім того, я розумію, що називається прогресивної перевантаженням, але під яким способом його застосовувати? Сила або гіпертрофія? і як ви правильно включити його?

Це насправді так. Прогресивна перевантаження відноситься до стресор, тобто щось, що викликає адаптацію у вашому тілі. Якщо ви поступово перевантаження стрес, що породжує гіпертрофію, ви будете продовжувати прогресує гіпертрофія. Сила, витривалість і т. д.

Визначимо обсяг як абстрактна міра "роботи". Зазвичай він розраховується як набори х повторень х вага (також званий "тоннаж"). Давайте визначимо інтенсивність як міра відносного ваги: це відсоток від 1 ПМ в ліфті.

Що стосується гіпертрофії, основна гіпотеза на даний момент є те, що обсяг до 40%+ діапазон інтенсивності не впливають на його прогрес. Обсяг-це абстрактна міра "роботи". Зазвичай він розраховується як набори х повторень х вагу. Застосування прогресивної перевантаження йому тоді буде збільшуватися об'єм: від 4 комплектів 6, робота до 4 наборів 8, і це буде збільшення обсягів від 24xWeight в 32xWeight. Від 3х10 працювати до 5х10 і що буде збільшення з 30 до 50 повторень.

Є альтернативна гіпотеза, яка свідчить, що більш точно виміряти обсяг для гіпертрофії кількість "жорстких" набори (то набори, які у вас є жорсткий час закінчення).

Що стосується міцності, основна гіпотеза полягає в тому, що він регулюється за обсягом 70% до 90% діапазон інтенсивності. Ось де традиційної лінійної прогресії з набору 5 вступають в гру. У цьому випадку ви могли б поступово перевантажують, додаючи трохи ваги на штангу кожен раз, коли ви приходите в тренажерний зал.

Відносно трудових ресурсів (здатність робити великий об'єм в короткий термін), основна гіпотеза полягає в тому, що вона визначається ваша можливість повернутися у свій ЧСС після тренування. Ви могли б поступово перевантажувати його шляхом видалення 10 секунд відпочинку між кожним набором кожен раз, коли ви йдете в тренажерний зал. Або намагається зробити кілька повторень з певною вагою в мінімальну кількість сетів.

Наприклад - я Військово-повітряна Прес з скажемо 5 кг з обох сторін, тепер для прогресивної перевантаження статися, я повинен збільшити наступних повторень від 6 до 8 на 10 в наступному набори чи треба збільшувати вагу від 5 до 7,5 до 10 кг? і представники спуститися з 10 до 8 до 6?

Ви могли б зробити обидва. Збільшення першого тома, додавши кількість повторень до 10, потім збільште опір і повернутися до 6 повторень, прополоскати і повторити (це називається подвійної прогресії).

Що краще і чи є різниця? чи можу я розраховувати реп у той час як збільшення ваги?

Як вже говорилося, вони доповнюють один одного.

Потім знову, дивлячись на моє тіло рама висота 5'10, Вага 115 кг, талія 26 дюймів, 11 дюймів біцепси і просто курячі ніжки, які будуть краще для мене?

Що буде краще для вас, щоб зробити те й інше, і багато спав і їв. Ви все ще 19, коли ваші гормони все ще налаштований на зростання. Скористатися в найближчі 10 років до вашого тестостерону починається, природно, падає і йдуть поїзди.

Я б рекомендував вам прочитати цю статтю-тренер, письменник і світовий рекорд пауерліфтер Грег Nuckols: чому пауерліфтерів повинні більше тренуватися як бодібілдери

+81
380954995756 18 серп. 2018 р., 16:02:55

Для мене, так. Але, це займе деякий час. Мені довелося вивчити правильній техніці для лікування інших м'язів не приймають навантаження. Потім м'язи я хотів працювати, довелося зробити досить сильним. Ключ для мене зупиняється, коли я не можу підтримувати відповідну форму. Якщо ні, тоді інші м'язи побратися. У будь-якому випадку, це прекрасне почуття, щоб раптом усвідомити, що давно непрацюючі м'язи беруть участь і виконують роботу. Можливо, вам доведеться йти на віру якийсь час, але це станеться.

+60
regonn 9 лют. 2016 р., 02:02:13

Горизонтальні ряди, як правило, краще для корекції постави у сидячих працівників.

Ви, мабуть, хочете зміцнити свій тил-плечової групи м'язів: трапецієвидні, лопаткові дельтовидні, ромбоподібні, лопаткової преднатяжителями.

Який-небудь горизонтальній рядку, де ви тримайте лікті високо, буде робити трюк. Крім того, спробуйте виконати наступні дії:

 • Особа-тягне
 • Зворотний літа
 • Задні дельтовидні підняти

Джерело: https://www.t-nation.com/training/posture-cure

+45
Muralidharan Deenathayalan 10 квіт. 2010 р., 06:03:28

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil