Будь здоров'я/переваги у вузький дизайн взуття?

Це про взуття:

 1. Будучи більш вузька усередині (на плеснової голови), ніж голу ногу буде, коли стояв на комфортно
 2. Тримаючи пальці разом; в кращому випадку ледве дозволяючи пальці окремо, в гіршому хлюпають їх в точку (замість того, щоб запропонувати широкому носку)
 3. Підошви іноді навіть більш вузьку частину над ним (частіше у футбол cleats)

Я біжу , як ніби босоніж, вага на стопи велику частину часу.
У взуття рекомендується для мене, стопи відчуває себе тісно і я не можу запустити пальці з-за страху перекручуючи їх. Я помічаю те ж саме з іншими людьми, але вони, як правило, не звернула на це увагу (їх загальне ставлення буття "у мене немає часу, щоб питання таких дрібниць").

З моєї точки зору - перевірив все, що міг - таке відчуття, що дизайн диктується ще яким-небудь дрібне, довільне визначення "елегантність", ніж все інше, і так як модні примхи часто перевизначити практичність, абсурдно припустити, що "хтось розумніший за мене, мабуть, вже доведено, це корисніше".

Я очікую, що ці проекти несуть відповідальність за кісточки, hammertoes, натоптиші, мозолі, врослі нігті і т. д. "Спортивний" туфлі краще, але рідко відхиляються від "стрункі ноги" естетичне.
Отже, маючи все це на увазі - які переваги?

+96
Carlos AC 13 квіт. 2010 р., 10:17:30
38 відповідей

Давним-давно я використав, щоб бігати вранці, тренування в тренажерному залі 2 дні в тиждень, і деякі бойові мистецтва. Я не був в тренажерному залі урод, але в мене були деякі хороші визначення.

Зараз, через 8 років (до 30 років), багато стресу, і дивлячись на ту частину, де я сиджу кожен день... я переконаний, я повинен щось робити знову. Я пересуватися на велосипеді і я "іноді" працювати, але це не завадило невеликий пивний живіт.

Я беру 2/3 місяці роботи перерву. Не так, я просто знову якийсь сенс у своє тіло, однак я не впевнений, як я повинен зробити найкращим чином використовувати свій час. Я був дійсно в хіт стиль навчання, але прямо зараз це не здається кращим рішенням, тому що:

 1. У мене багато вільного часу
 2. Новачок тіло набагато більш "пластичний", ніж на навчання одного
 3. Моє тіло не використовується для вправ, і він буде приймати по 1/2 місяців для мого тіла, щоб пристосуватися, перш ніж я можу зробити найкращим чином використовувати його.

Я хочу піти в тренажерний зал із-за різноманітності, погана зимова погода, а тому що я хочу, щоб додати будь-сауна/масаж для мого власного тіла макіяж місяця

Що є кращим способом для навчання, якщо:

 1. Хочете насолодитися часті тренування з самого початку
 2. Ніколи не міг зробити з напруженим способом життя
 3. Забезпечує найкращі результати у короткостроковій перспективі
 4. Робить гарне використання мого попереднього досвіду з хорошим форма/форма силових тренувань

Я розглядав тренажерний зал 4-5 днів вранці і йога вечорами. Не впевнений, якщо додати один або два пости у вихідні дні.

Пізніше я заміню його з моїм старим 2 інтенсивних тренування в тиждень/навчальний план, просто його підтримувати.

+1000
thwiegan 03 февр. '09 в 4:24

Не бачачи свій хід, я збираюся зробити припущення, що це пов'язано з диханням.

Breastroke, це легко зробити повільний хід (і в 40 хвилинах милю титулу) і дихати і виходити регулярно, поки твоє обличчя над водою. У вільній, тенденція для людей, які не є конкурентоспроможними плавців, затамувавши подих, поки людина знаходиться у воді, а потім спробувати видихнути і в той час як особа з води. Це призводить до гіпервентиляції і ранню втому.

Правильне фрістайл видих повністю , а ваше обличчя у воду, потім дихання під час фази відновлення, коли особа виходить з води.

Нарешті, в той час як вони використовують багато з тих же груп м'язів, вони використовують їх у різні візерунки, які також можуть сприяти втоми.

+996
Taher Mehtar 23 квіт. 2010 р., 23:49:49
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Насправді будь-яке тіло вага вправи може посилити розрив. Розірваної верхньою губою зменшує стабільність суглоба. Розірвані тканини не те, що навчання будуть правильними.

Вправи можуть допомогти поліпшити позиції вашого плечового суглоба і лопатки. Вправа може допомогти збалансувати і зміцнити м'язи навколо плеча так, що вони захищають плече від подальшого пошкодження. Проте ці види вправ в області реабілітації , використовуючи легкі ваги і опір смуги. Вправи для зміцнення вашому плечі буде значно нижче ваги тіла і в певному положенні, щоб не навантажувати розірваної області.

Ваша головна мета на даному етапі, щоб зменшити біль. Біль перешкоджає нормальної функції м'язів подальшого ослаблення м'язів. Відпочинок, лід, ніжна гамма і підтримки (обклейка) може допомогти зменшити біль. Ви можете спробувати якісь вправи дається вам в терапії, щоб побачити, якщо ви їх терпіти. Перевірити з вашим лікарем-це кращий рада. У Франції, ви можете перевірити з "kinesitherapeute". Удачі.

+897
Henrik 27 вер. 2016 р., 18:50:40

Я хотів би знати, як я можу досягти певних м'язів. Я не дійсно після отримання тонни м'язів, замість цього я хотів би бути те , як цей хлопець, прочитавши мої м'язи визначеними. Чи Можете ви сказати мені хороший план тренування для досягнення цієї мети? Це може бути досягнуто з рухами суміш? Я чула, що хорошою стратегією буде виконання вправ з легким вагою, ніж зазвичай, але в багатьох повторень? Я повинен спочатку побудувати масу, а потім визначити його?

Я ходжу в тренажерний зал близько 2 місяців. З початку, я зосередився на складних вправ (станова тяга, присідання і т. д.), Як я читав, вони краще для вашого здоров'я, а також для створення великих мас. Я чув, вони теж гарні для початку.

Я високий 1.79 м (5.87 футів) і вагою 73кг (161p), так що ви, ймовірно, можете собі уявити, я не жирна, але трохи худа насправді (хоча у мене є трохи жиру на животі :Д)

Велике спасибі!

+852
JDillon522 27 трав. 2019 р., 02:35:22

Болі в м'язах-це не показник перетренованості. Йти вперед і працювати.

+848
ERJAN 5 трав. 2016 р., 15:04:33

У чому переваги людини, тренування органів?

У вас є всі переваги. Покращувати ваше здоров'я, продуктивність і збільшити вашу самооцінку і т. д. коли ви починаєте бачити результати, які ви не хочете, щоб зупинити, і це спонукало вас у ваші тренування.

В якій частині мої м'язи будуть рости?

Це залежить від вашої мети. Для початківців я рекомендую комплекс вправ (жим лежачи, станова тяга & присідання). Ці вправи повністю роботі організму і допоможе вам отримати хороша структура.

Скільки підходів і повторень кожен день мені потрібно робити для м'яза зростає?

Найголовніше, щоб "шокувати" м'язи. Для кожної вправи, Почніть з 3-4 сетів по 10-15 повторень, то ви будете коректувати, як тільки ви придбаєте досвід і знаю своє тіло. Ви можете розділити своє тренування в:

 • пуш день:

  груди, передні і бічні дельти, трицепс

 • тягнути день:

  тому, дельтоподібних, біцепси

 • день ніг:

  квадрицепси, підколінні сухожилля, телят

За деякими натхнення і мотивація це бачити: як тренуватися для маси | Арнольд Шварценеггер план програми навчання

+846
DaOgre 23 квіт. 2012 р., 08:11:19

Я хотів би змінити мій режим (підняття важких два рази в тиждень), щоб підніматися зайву вагу (по понеділках) і робити інтервал підготовки (по четвергах). Інтервальне тренування я маю на увазі біг 1 хвилина на максимальній швидкості і 2 хвилини на низькій швидкості по черзі (до 15-20 хвилин). Плюс, звичайно, кілька хвилин розминки заздалегідь і охолонути після цього.

Я прав, що такий підхід все-таки дозвольте мені побудувати м'язової маси поряд з втратою жиру?

Я трохи нудно ходити в тренажерний зал і хотів об'єднати його з будь-якої іншої діяльності, але як і раніше отримувати ті ж результати (стає більше м'язів). Мені також відомо, що я уникаю кардіо, як він спалює м'язи.

+822
Jeffrey Cooper 30 черв. 2017 р., 10:46:26

Я бачив джерела, де її обговорювали, що організм отримує використовувати для кількість кофеїну, який вбирається і не створює ефекту.

Це необхідно мати на тиждень не / дуже мало кофеїну, в зробити для того, щоб отримати бажаний ефект назад?

+802
GargantuChet 21 серп. 2019 р., 07:18:03

Для мого власного плеча реабілітація, я використовував наступні:

Зверніть увагу, що хороша форма для віджимань увазі, що ваші лікті зупинитися на вашій стороні. Ви, що, маючи свій великий палець правої руки в 11 або 12 і індекс на 1 (і навпаки для лівої руки).

Крім того, я чув хороші речі про турецькому костюмі (низький вага в першу чергу).

+794
BobVicktor 17 трав. 2011 р., 22:06:29

Якщо ви не до жиру на 67 кг/173см, це означає, що ви будете мати дуже мало м'язової маси. Startving себе, якщо ви не втрати жиру, насправді може бути гірше. Ви можете бути їдять дуже мало м'язової маси у вас залишилося.

Замість того, щоб схуднути, його, ймовірно, розумніше замість того, щоб почати сила-першу програму і зробити ваш FFBM до рівня, більш підходящого для вашого зростання. Припинити низька інтенсивність кардіо, припини голодувати, підібрати силові тренування і харчуватися. Навіть не розглядайте в їжі, принаймні, не зараз. Намагаюся ходити відносно низьким вмістом вуглеводів, так що ви не отримуєте великої кількості жиру під час їжі достатньо, щоб набрати м'язову масу.

Більше м'язової маси допоможе збільшити ваш ПОВ і дадуть вам більш збалансований склад тіла з меншим вмістом жиру тіла 'відсоток'.Ті, що у вас є FFBM щось подібне до 55 кг, до 65 кг (вибрати тренажерний зал з складу тіла вимірювальний прилад) ви можете вибрати, щоб почати працювати на вашому тілі жирової маси другого. Тобто ви можете спробувати, щоб втратити жир, роблячи кардіо і низька калорійність дієти тощо. Але чому, якщо рулеткою згоден, ви можете навіть не доведеться.

+792
Marina86 31 жовт. 2018 р., 01:14:22

Я намагаюся зробити стійку завантажувані атлас камені, які мають точну вагу. Як, скажімо, 50 фунтів, 100фунта, і 200lbs. Важко точно калібрувати вага атлас камені я можу уявити, як їх вага зменшується, коли цемент висихає з плином часу, але, звичайно, це можна оцінити по відношенню до обсягу. У будь-якому випадку, це бур'яни, а в ідеалі хотілося б зробити замовлення пресформа з 50мм діаметр циліндра, що проходить через центр, але те, що я-це суцільний атлас камінь, і я думаю, що я народила 50мм отвір з свердло кладки я взагалі-то вже є з моєї великої свердлильний верстат, але після того, як просвердлено отвір, то як я можу відкалібрувати вага повинен бути важче або легше точних гир у 50 фунтів, 100фунта, і 200lbs?


Тільки у випадку, якщо це не зрозуміло, що я описую:

enter image description here

+731
P Malesh 10 черв. 2014 р., 10:04:46

Більш ніж імовірно, в грі є бали (значення), наскільки інтенсивним різні ходи, і він знає, як довго ви їх робите. Якщо ні, то це просто на основі того, як довго ви працюєте.

Цей показник використовується в процесі обчислень. Ваш вік (дата народження), зростання і вага-все це фактори. Наприклад, чим вище ви знаходитеся, тим більше енергії ви спалюєте, як твої кінцівки повинні рухатися далі, ніж хто-то коротше. Також вага стає чинником, оскільки вона вимагає більше енергії, щоб рухатися більше маса (тобто чим важче, тим більше ви спалюєте).

Суть така: це все засноване на розрахунках, і не буде більш точним, ніж рівняння, використовуваного бігові доріжки, еліптичні машини в тренажерному залі. Використовуючи пульсометр буде більш точним, так як він враховує ваш пульс у розрахунках, але всі ці наближень. Вони можуть бути досить точними для звичайного люду, але якщо ви дуже худий або дуже повні, вони можуть під або над оцінити кількість спалених калорій (відповідно).

+707
Chandan D N 29 жовт. 2017 р., 12:27:10

Якщо ви хочете отримати до 240, повернутися на 3500 калорій в день дієти. Якщо ваша вага продовжує зростати, то ви знаєте, що ви все-таки їсте надлишок калорій. Якщо ваш вага не піде вгору, то вам потрібно їсти більше.

220 фунтів потрібно більше калорій, щоб підтримувати, і тому ви не можете бачити (якщо такі є) набрати на тій же дієті, що ви отримали до цього моменту. Один з ваших кращих варіантів буде дозволяти шкалою скаже вам, чи ви їсте достатньо чи ні.

+681
nisyedlah 14 лип. 2014 р., 00:43:27

Хоча я тренуюся однаково мої руки, моя права рука виглядає трохи більш треновані і м'язисті, ніж ліву руку, і моя права рука відчуває себе втомленим після тренування, на відміну від моєї лівій руці, що рішення зробити обидві виглядають однаково?!

+680
Farhan Mahmoud 10 жовт. 2019 р., 12:35:50

+1 для спільного обертання/і т. д., Але я б також просто зробити накладні пресів з нічого-просто рухати руками вгору і вниз, з руками в різної ширини, зберігаючи лікті в одній площині з тілом.

Я також зробити вертикально орієнтований брасом при обертанні зап'ястя, через повний діапазон руху; це один з моїх улюблених "просто рухатися" е-е... рухається.

(Не пов'язано, але літнім людям дуже подобається.)

+677
neisantos 22 жовт. 2019 р., 09:17:49

Спочатку потрібно правильну техніку. Лікті притиснуті до корпусу, передпліччя і все-таки повернемося розтягнулася, лезо-кістки правильного положення... Келлі Старретт зробив кілька відео про це.

За даними м'язах - Коли я не знаю, де біль знаходиться. З цього, звичайно я знаю, що на поїзді. Якщо я повинен зробити ставку - дельтоиды, верхня частина грудей, трицепс. Але якщо хтось сперечатися про АБС - я теж згоден.

+671
Jorge Lopez 29 серп. 2017 р., 18:32:33

Я особисто тільки працювати спина до спини днів, коли тренуєтеся для події. Якщо ні, я в середньому 3,5 дні на тиждень з великою кількістю відпочинку між ними. Якщо ви працюєте на гонки або намагаються схуднути, біг через день буде більш ніж достатньо. Дуже часто, особливо під час бігу, можна в кінцевому підсумку з дуже маленькою мікротріщини в ногах, особливо якщо вони виконуються в п'яту-м'яч носком мода. Не даючи ці невеликі травми час для зцілення призведе до їх збільшення з плином часу і привести до вельми болючим травм. Краще дати ці ноги перерву на один день, перш ніж приймати їх знову

+626
Shihab Ahmed 7 січ. 2015 р., 19:51:52

Я шукаю пропозиції на 60-90 хвилинний сеанс, в комплекті з вправи, сети, ваги, реп і т. д.

Моя головна мета-побудувати швидкість на 5к забігів по пересіченій місцевості.

+611
Dineshkumar Rajagopal 26 серп. 2012 р., 23:39:49

Можливо, ви хочете, щоб додаток, але для мене це звучить як те, що ви шукаєте тренера. Ваші вимоги виглядають як список послуг fitocracy онлайн-тренери пропонують (приклад -- я не пов'язаний з сайтом або тренерів, я використовую безкоштовний додаток).

+598
Jared Nielsen 19 лют. 2010 р., 13:12:51

У мене є 30 час кола/спліт пам'ять секундоміра, що я отримав для виконання спринтів. Я думав, що це буде трохи більш зрозумілим, але не схоже, секундоміри дійсно хотів захопити те, що я намагаюся зробити?

Я просто хочу, щоб захопити тільки спринт свій час окремих кіл. Не як сукупний час. Я не хвилює моє загальне час або відстань. Тому, коли я повертаюся в пам'яті я можу побачити мої спринти спина до спини, так що я можу поліпшити в наступний раз.

Зараз єдиний спосіб я можу зробити-це свого роду "Хак"

Встановіть його в режим кола:

Натисніть Пуск - > Виконати мій спринт --> натисніть коло/скидання --> коло 1 з тактовою частотою 02"30 --> одразу натисніть Старт/Стоп --> коло 2 з тактовою частотою 00"20

Після того, як я це роблю все, що мені потрібно зробити, це натисніть Старт/Стоп, і вона почне відстежувати мої спринти, як я хочу. Але чи є спосіб зробити це без проходження через цей "Богус" жлуктити 2? (Я напівжирні)

Чи має це сенс? Я занадто багато прошу від мого секундомір? Я зовсім не любитель легкоатлетичних так що я не дуже впевнена, як це роблять професіонали, не приносячи один і буфер обміну.

+554
din mor sutta 12 бер. 2019 р., 00:17:12

Це може не бути відповіддю, який ви шукаєте, але це рішення проблеми, що я схожа. Я теж люблю користувальницькі інтервали на екрані, і дуже незадоволений, що це неточність іноді з GPS.

Насамперед, кілька порад для поліпшення роботи програми Runkeeper:

 • Якщо ви не заперечуєте ременем, отримаєте пов'язку і бігти з телефоном в цьому, а не в кишені. Це дозволить збільшити точність GPS дуже багато, тому що сигнал не буде заблокований ваш організм. Ті дні, коли я бігаю з GPS на руці значно краще відстежувати.
 • Переконайтеся, що ви не використовуєте багато інших додатків, в той час як ви відстежуєте з Runkeeper. Я б не став возитися з моїм телефоном, коли я тренуюся, і у мене тільки музики додаток і працює, коли я відстеження. Точність GPS збільшується трохи з цим.
 • Якщо ви можете, ви можете спробувати запустити в іншому районі. Коли я змінив мій біговій маршрут до одного, що було менше лісів, точність виросла багато.

Моє рішення не ідеальне, але працює відмінно. Я використовую Runkeeper для запуску і отримати GPS-трек з бігу і пам'ятаю, де я був. А потім я піду в DailyMile і поставити на маршрут вручну, в той час як я дивлюся на Runkeeper GPS стеження на інших сайтах. Я так точні відстані, тому що я точно вказавши, де я запустив вручну, і отримати точний темпі. Я вимірював синхронізації телефону з допомогою окремих секундомір кілька разів, і навіть якщо він неточний на GPS трек (іноді повністю втрачаючи сліду) це точно про терміни.

Інша річ, щоб думати про те, що вона не може бути на одному екрані, що є проблемою, але якщо було нещодавно оновлення програмного забезпечення телефону, GPS може бути зіпсував. У мене наприклад на моєму старому телефоні, Оновлення програмного забезпечення, яке в принципі зробило неможливим для блокування GPS в перші 15 хвилин. Ви повинні перевірити ваш телефон з GPS перевірити додаток , щоб побачити, якщо це доступно на одному екрані, що є проблемою, або якщо ваш телефон просто виникли проблеми з отриманням GPS блокування на всіх. Якщо телефон не може отримати блокування, то там не буде будь-який додаток, яке допоможе вашій ситуації.

+552
May Anne Suguitan Palacio 27 січ. 2017 р., 02:55:10

Рік Онг

Я не намагаюся сказати вам, не брати поради з інтернету, але я думаю, що це чудова ідея для вас, щоб піти в ПТ (психотерапевт). Спробуйте знайти пт з ОК (сертифікований фахівець з ортопедичної), СКС (сертифікований спеціаліст по спорту) або з сертифікованим Маккензі. Не те, що інші оч не зможе допомогти вам. Просто ці ПТС (сертифікований) набагато більш добре округлені, коли справа доходить до рук і ручною або механічною діагностики та лікування болю в попереку, ортопедичних і спортивних травм.

Я знаю, що це може зайняти деякий час (паперової роботи, страхування, ПТ напрямки і т. д.) і гроші, але якщо ви дійсно хочете, щоб деякі відмінні поради не тільки подбати про проблеми, з якими ви зіткнулися, але і даючи йому знову повернешся, то я настійно рекомендую вам сходити до ПТ.

Грижа міжхребцевого диска може бути в бік передньої (передній), задній (Back) або заднебокових (назад і в сторону - найчастіше). Саме тому ПТ зможе виконувати деякі спеціальні тести, в ході оцінки з'ясувати, які вправи та план лікування краще всього підходить для ваших симптомів і проблем.

Дати йому спробувати. Удачі!

+529
Alicia80 9 жовт. 2018 р., 05:19:32

Прочитавши про це, я вирішив дати виклик спробувати, і можу сказати, що це було напрочуд складно. Збереження міцності протягом 4 хвилин вимагає тонну витривалості і підготовки. Це, як кажуть, я був в змозі зробити дуже добре, тому що я зробив тонну навчання схожий на цей, і він залишив мені неймовірно добре підготовлені. Щоб бути конкретним, я зміг домогтися успіху з трьох причин:

 1. У мене багато базові сили з-за штанги силові тренування програми , які я пережив.
 2. Я вже тренував своє тіло для подібних завдань, наприклад, сто віджимань виклик.
 3. Я використовував "жирування ПАЗ," техніка створене компанією Pavel Tsatsouline, щоб ще більше збільшити свою здатність щодо віджимань.

Я не можу переоцінити, наскільки важливі ці окуляри. Маючи базові сили-найважливіша річ ви можете зробити, щоб поліпшити вашу здатність виконувати віджимання. Як тільки ви встановлюєте, що базовий рівень, то ви повинні почати підготовку вашого тіла зі специфікою і постійна практика, тому він може пристосуватися, щоб робити віджимання в 100+ серії. Обидва етапи важливі, як і порядок їх.

Якщо у вас є фізична сила і витривалість необхідні, то ви можете перенести ваш фокус, щоб оптимізувати свій підхід. Виконайте наступні кроки для оптимізації 4 хвилини:

 1. Встановити цілі віджимань робити (мій був 120).
 2. Розрахувати, як довго вона приймає вас, щоб зробити типовий пуш-ап (я використовував 1,2 секунди).
 3. Розрахувати, скільки часу вам для відпочинку. Це загальне час - кількість віджимань * Віджимання час (мій був 240 - 1.2 * 120 = 96 секунд на відпочинок).
 4. Визначте, як ви хочете структурувати ваші перерви (короткі й часті, довгі і нечасті)*. Я вирішив розділити задачу наступним чином: роботи 60-х, 50-х інших 50х роботи, 46С відпочинку, 34С на провал.

*Кожна людина має різні тіла, і те, що працює для деяких може не працювати для інших. Особисто я вибрав давно лежить у цій проблемі, тому що я ніколи не робити HIIT або інтервальні тренування, а виключно робити 60х+ відпочинок в перервах між важкою штангою підйоми. Це не може бути справа для вас, щоб робити те, що ваше тіло говорить вам робити. На відміну від автора Т-нація статті згадувалося, приймаючи часті перерви і не перенапружуючи. Різні люди вимагають різних підходів.

+529
onemanandhishat 14 лют. 2018 р., 08:04:05

Я очікував отримати трохи більше кардіо від BodyPump , але досвід був різний. Я відчував, що я зробив повну силу сесії органу. Я повинен піти за менші ваги? І мені потрібен день відпочинку між двома. І нарешті, якщо я вже займався гирями, було б більш ефективним, щоб замінити корпус насоса з BodyAttack?

+526
Mentrong Gedhek 26 вер. 2012 р., 17:18:07

Я намагався отримати більше займатися спортом і, розсіяна увага і відсутність часу, що у мене взагалі є, я дещо HIIT тренування, такі як 7-хвилинне тренування. Я знаю, що "7-хвилинне тренування" дійсно призначений, щоб бути повторений 2-3 рази підряд. Однак, я також знаю, що я взагалі майже не можу керувати, щоб отримати через 7 хвилин з моїм поточним рівнем сил, з ніг будучи досить еластичним, врешті, що це полегшення щоб покінчити з дошки.

Отже, моє питання, якщо я маю намір зробити 3 сеансу варто, я повинен підштовхнути себе, важко змиритися з тим, що, принаймні спочатку, ці другий і третій сесіях будуть брати участь мене сповільнюється, як моя витривалість носить зробити, або я повинен розтрачувати себе тим, що я втомилася наприкінці 3, але я намагаюся тримати постійний рівень зусиль?

+510
melis 19 вер. 2011 р., 10:39:15

Я ходила регулярно в тренажерний зал. Кілька років тому по ряду причин, я зупинилася і кількість вправ я робив поступово знижується нанівець.

Я не повернувся в тренажерний зал, але включили велоспорт в моє повсякденне життя. Протягом тижня я цикл від 18 до 36 км в будні дні, в залежності від мого графіка. Я займаюся поєднання віджимання з різним розподілом важіль ширини, присідання, і підйом предметів побуту, але без суворого розпорядку.

У мене в основному вегетаріанської дієти, але це, як правило, добре збалансовані. Я їм багато, але моя вага не сильно змінився за останні десятиліття, навіть після припинення тренування. Я рідко зважуюсь, і немає ваг, але всякий раз, коли я зважуюся зазвичай майже таку ж вагу. Я не великий любитель фруктів, але знову ж таки я не отримав взагалі більшу частину часу смак до солодкого. Я не регулярно їдять легкі закуски, і я не п'ю багато алкоголю (але багато води).

Знову починаючи тренування я бачив всілякі поліпшення, а грудні м'язи, які колись були досить хороші, все-таки, здається безпомічним. Я вважаю, що це частково за мого позу, яку часто критикують, але завдає мені ніякого болю або незручності, але не повністю.

Що я можу зробити, щоб зміцнити грудні м'язи, бажано без якого-небудь додаткового устаткування або відвідування тренажерного залу?

+491
Kevsangel 9 жовт. 2011 р., 02:51:42

Враховуючи ваші цілі, щоб збільшити розмір, суперсети є не настільки ефективним, порівняно з робити ці вправи на самоті. Під час виконання суперсети, кожен попередній набір робить значні успіхи у вашій здатності виконати наступний набір в послідовності, як оптимально і без. З урахуванням всіх інших рівних умов, збільшення поперечного розміру м'яза пропорційна збільшенню його здатність протистояти великим вагою. Якщо ви повинні були розділити пропонований набір вправ через кілька днів, ваша здатність підняти більшу вагу на всі вправи значно зросте, що дозволяє підвищити рівень гіпертрофії.

+399
DAVID WILSON 20 бер. 2011 р., 11:24:43

Я десь читав і чув від багатьох друзів і людей, що якщо ми залишимо бодібілдинг після певних років вона може випинатися або тіла і т. д. Це правда?

+357
sofsof2015 16 січ. 2015 р., 04:15:58

Пост навіяний які суперсети і навіть не варто робити?

Відео джерел, припускаючи, що antagonistc суперсети перевершують нормальні набори в плані м'язового зростання і збільшення міцності.

Для досягнення максимального ефекту слід надмножество потягування з кільцем діпи або з підвісним клавішею?

Джерело мого замішання: і провали і накладні пресів вертикальних моделей, які працюють на передній частині тулуба.

+263
kbb 26 лип. 2011 р., 19:59:06

В основному, ми просимо, щоб люди приходили грати в футбол, баскетбол, біг, або навіть щось просте, як просто кидали фрісбі навколо і ніхто ніколи не зможе зробити це. Вони або не відповідають взагалі, або мають дуже слабкі відмазки. Наприклад, "3 прань робити" або "спекотно сьогодні", коли це 72 і немає вітру.

Це все люди, які знаходяться в їх початку 20-х років і у відносно доброму здоров'ї. Деякі заміжня, деякі ні. Більшість комп'ютерних геніїв, які витрачають більшість з їх вільний час гри(будь-який вид) і друкувати на місцях, як обмін стека. ;)

Будь-які поради або трюки, щоб змусити їх вийти на вулицю і зробити що-то? Або я повинен просто здатися?

Також, може бути, більш по темі, будь-які вправи, які ви рекомендували б, щоб зробити їх активними, не будучи надто важко на "новачків"? Спорт і загальна фізична форма в порядку.

+263
MALA OHIGHLA 4 лют. 2013 р., 02:46:13

Я роблю тільки вага тіла присідання, як кожен раз, коли я використовувати штангу або гантелі, що моя форма йде криво я.е я перекладаю на праву сторону при русі вниз; ймовірно, тому, що я високий хлопець. Я намагався дослідити, але не міг вирішити. Я знаю, що присідання дуже важливі, але я просто не можу отримати його.

Ось мій день рутина нога в порядку:

 • 3x12reps безкоштовно присідання
 • 3х ходьба випадами
 • 3х жим ногами
 • 3х кроком ДБЖ
 • 3х розширення ніг
 • 3х підколінного сухожилля кучері

Я намагаюся зробити це, йдучи важкої на інші вправи Що я можу додати до моєї рутини, щоб заповнити недолік присідання? Я-ектоморф.

+236
minzy 15 бер. 2011 р., 11:22:23

Давайте спробуємо відповісти на це питання по-іншому. По-перше це неможливо зробити пропозицію на "безпечний" вага, як ви, можливо, бачили в одному з попередніх відповіді у кого-то були болі після переміщення на велосипеді в 40 фунтів ... (я не впевнений, якщо вік дійсно мають відношення до болю, хоча). Тим не менш, ми повинні з'ясувати, що це таке, що ми "відчувати" важко підготувати організм з якоюсь діяльністю, щоб не травмувати себе, а робити те, що ми прагнули. Існують такі фактори, важливі для рівняння:

 • Генетика: ми somewhow у невигідне становище? Під цим я маю на увазі, якщо є якісь структури розбіжності кісток, фасциальних слабкості тканин, схильні до гриж, статура і т. д.

 • Спосіб життя: ми робимо чорноробом роботу? Ми somewhow бере участь у фізичній діяльності, де ми підіймати, переміщувати, штовхати або тягнути речі regurarily екс. Wheightlifting, бойові види спорту і т. д.

Це визначає наше відчуття, що це важкий для кожної людини індивідуально.

Тепер, коли ми знаємо, хто ми є і що ми можемо зробити, ми повинні встановити деякі реальні цілі, я хочу підняти мою дівчинку не перевіряє конкретні, як є велика різниця у піднятті живого і мертвого об'єкта, і якої висоти, яку відстань і т. д. Техніку на об'єкти, які ви хочете ліфт також може змінюватись і це приводить нас до вже певне визнання. Їм пропонується стратегія підвищення вашу здатність піднімати вагу, де в даний час ви відчуваєте важкі для початкової розминки вага - так, що розминка не потрібна. Так як ми це робимо?

Нам потрібно отримати деякі вправи, які повертають усього щодня руху, наприклад: станова тяга, передній, Zercher-присідання, накладні прес і плоский жим лежачи. Для допомоги рухів (рухів, які підтримують і доповнюють основні вправи) я б порадив гімнастику ака ваги руху для досягнення здорової м'язового балансу. Навіть включення окремих вправ кінцівки (наприклад, один вириває руку, млини, згину штанів, пістолети тощо) рекомендується для податків навіть приховані м'язи і змусити тіло діяти як єдине ціле.

Тепер найважливіша частина. Вам потрібно зробити роботу, на постійній основі! Головні рухи повинні бути навчені, принаймні, два рази в тиждень і збільшити напругу regurarily. Приклад: Перша сесія: 5 синглів з 85% максимум Друга сесія: 6 синглів з 85% максимум ... до 15 синглів. Після цього я запропонував би додати деякий вага і знову продовжити на 5reps. Вправа допомога буде від 4 до 5 комплектів asmrap. Для однієї вправи кінцівок двомісних та тримісних буде достатньо, або просто використовуючи таблицю prillipin в якості посилання.

Що буде наступним; У зв'язку з новою ситуацією по азимуту, ви будете відчувати себе жахливо :) але це скоро пройде, і ви побачите збільшення вашої ССБ досить швидко, але ви повинні бути обережні і прислухайтеся до свого організму, так як м'язи звикають до навантажень швидше, ніж сухожилля, і якщо ви починаєте відчувати невеликі болючі відчуття (не болю) на зап'ястях і ліктьових суглобів слід робити на тиждень, де ви тільки й робите основні вправи і ніяка інша тренування в наступний манер. Ви починаєте сповзати з баром і вобще сингли, поки ви не досягнете вага, Де ваша форма ламаються (прийняти ваш час і зробити невеликі скачки ваги). Потім викликати його в день.

Після того як ви були терплячі і послідовні пару місяців, ви змінили чутливість вашого Гольджи сухожиль і будете мати різні почуття про те, що важке, а що ні. Ви зможете піднімати речі без розминки, для цього вам потрібно зігрітися, перш ніж ... я впевнений, що твоя дівчина буде помітити зміни в складі тіла.

+232
Darja4000 15 трав. 2018 р., 05:50:45

Можливі Дублікати:
Я недовага. Як мені набрати вагу і м'язи?

Я роблю деякі основні тренування, тобто віджимань приблизно за останні 9 місяців. Я поправилася на 7 кілограмів за цей період. Я також записалася в тренажерний зал 5 місяців тому, але у зв'язку з деякими обставинами я не можу продовжувати, але я не припиняв робити віджимання будинку. Я хочу набрати більше ваги, м'язів і сили. Що я повинен робити?

Я вважаю себе новачком, тому що у мене дуже мало знань, практики, тренування і все таке.

В даний час мої віджимання тренування включає в себе 5 підходів по 30 повторень.

Спасибі заздалегідь.

+222
Ashwani Raju 12 січ. 2015 р., 13:53:55

enter image description here

Які переваги навчання, як справжній бик, переміщаючи важкі речі на кожен день? Не на все тіло кожен день, просто важкий несе перевантажувати ноги і пасток. Як ярмо несе чергувалися зі штангою/мішок карієсу нахил,зважений альпінізм і тягне/штовхає мою машину(1800кг)

+213
dtythf 11 бер. 2018 р., 22:09:19

Мені 23 років і мій зріст становить 6 футів, моя вага 59, і я шукаю дуже тонкий. Яку дієту і програму вправ потрібно слідувати, щоб стати трохи жирними. Я навіть ходити в спортзал на 2 місяці, але не користуємося дотепер. Може хто-небудь запропонувати мені найкращий спосіб?

До речі, я не їм не овочі, їжа (але я їм яйця).

+156
Sumati Bhadra 2 груд. 2015 р., 12:58:33

М'язовий дисбаланс може мати різні причини, але пару здоровані постави і роботи. Швидка оцінка вашої постави під час різних заходів вкажу, якщо проблема криється там чи ні. Робота відіграє велику частину ви часто робите фізичні навантаження, які сприяють однієї сторони тіла на іншу. Для виправлення положення роботи, можна спробувати чергувати сторони, але це не завжди можливо. Якщо жодне з цього не допомагає, то є два популярних методів виготовлення обом сторонам рівні тіла.

Дві популярні методи включають в себе зміну ваших тренувань кілька процедур. Перший спосіб полягає в тому, щоб працювати в обидві сторони до відмови для більш слабкої сторони - більш сильна сторона буде як і раніше бути в змозі зробити більше, але це дає слабку сторону, шанс надолужити згаяне. Другий спосіб-зробити все по-нормальному, але також додати додатковий набір на слабку сторону. Який ви виберете, залежатиме в першу чергу від того, скільки енергії і часу для тренування.

+121
user13860 1 груд. 2011 р., 03:08:51

Це жахливо і неправильно? Я готовий визнати, що він знає достатню кількість більше про тренуванні, ніж я зі своїм кілька років під бар. Білл Старр теж дуже авторитетне джерело. Є деякі тонкощі, які я вважаю важливими:

 • Білл Старр рекомендую набори для 15-20 лікарню, яка відповідає всім раджу клініку я читав.
 • Тумак обертача робота насправді робиться на ізометричної утримання на вершині.
 • Вища робота реп рекомендовано сил Старр, щоб ви палицю з легким вагою

Як і в будь-якій клініці, ви повинні піднімати вагу, який не викликає болю в області травми. Вищих представників допомогти вам крові, що протікає через уражену ділянку більше, що у свою чергу прискорює одужання.

Для нормальних силових тренувань, обліку накладних робота у вашої звичайної допоможе зберегти і зміцнити ваше ротаторної манжети. Я думаю, що Rippetoe хотів зробити.

Накладні натискаючи тільки на обертає манжети? Ні, але вони також забезпечують інші переваги, такі як збільшення основних сил і впевненості в барі. Накладні натиснувши до повного блокування дозволяє зберегти плечі здоровими. Я також виявив, що висять шматки допомогти зі здоров'ям плече, а також вправи гантелі плечі. Цільова аудиторія Rippetoe є новачків і початківців атлетів, так що він намагається дати їм кращий удар для їх підготовки бак.

+53
user62758 8 черв. 2013 р., 04:00:25

Хороше запитання - відповідь полягає в тому, що не існує ідеальної позиції для руки/зброї, у тій або іншій посаді роботи/акцент на різні м'язи. Ось посилання на статтю про деяких з них: http://www.baseops.net/basictraining/pushups.html

Ідея не в тому, скільки ви можете зробити, це те, як багато ви можете зробити, які орієнтовані на м'язи, які ви хочете, щоб зосередитися. Дуже простий поштовх починається в грудях на підлозі, руки по обидві сторони грудях пальцями закрити і спрямовані вперед (повторює штангою прес). enter image description here

+32
Bunsen Burner 12 вер. 2015 р., 11:06:46

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil