Як втратити м'язової маси, для підвищення витривалості?

Я раніше надмірна вага людини, який втратив вагу і зацікавлений у витривалості видів спорту, таких як дистанції.

Я відчуваю, що моє попереднє надмірна вага рами залишив мене з кремезний/округлі литкових м'язах, а не довго сухий мускулатурою бачив на інших спортсменів, хто завжди був струнким. Я, природно, тонкий, підставив людини.

Я хотів би скинути зайву вагу м'язів для підвищення витривалості, але не можу знайти багато інформації про те, як досягти цього.

Відомий приклад-сер Бредлі Уіггінс, який, за повідомленнями, втратив близько 2 камінь для переходу від олімпійській трасі велосипедиста, переможець Тур де Франс.

+92
Rajat Pandita 17 груд. 2012 р., 14:00:38
29 відповідей

Питання є досить розпливчастим, але є кілька потенційних причин ви не набирає м'язи. Пам'ятайте, все це тільки можливості, так як важко діагностувати проблему з дуже обмеженою інформацією.

1) Ви не були підйому протягом досить тривалого періоду часу. Після двох місяців скасування, ви "може" помічати зміни у своєму тілі, припускаючи, що ви були робиш неправильно деякі інші речі (наприклад, наступні).

2) не підніматися у вазі. Піднімається дуже легко, коли ви робите це? Ви піднімаєтеся по 5 хвилин в день або 90 хвилин? Ти сказав, ліфт, світло, ну світло не може працювати для вас, якщо ваша мета набрати м'язову.

3) не їдять достатню кількість калорій. Мені сумнівно це одне, просто тому, що попередні коментарі більш правдоподібно, але якщо ви не споживаєте досить калорій, ви будете мати труднощі з отриманням м'язів.

Сподіваюся, що це допомагає... відредагуйте ваше питання і надати детальну інформацію, якщо ви шукаєте більш конкретну відповідь.

+989
Rox Kelii 03 февр. '09 в 4:24

Я шукаю пропозиції протеїн, який я можу споживати 30grams після пробудження. Я вегетаріанець, але я їм яйця. Не дуже захоплюйтеся споживав 5 варені яйця насамперед з ранку.

Я почав тренування (бокс буткемп два рази в тиждень і катання на гірських велосипедах раз на тиждень) протягом останніх 4 тижнів, а після прослуховування Тім Ферріс поговоримо, я хотів би дати йому шанс.

+984
Enkia 7 лист. 2012 р., 19:29:50
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я недавно почав отримувати в форму, в основному шляхом підрахунку калорій в MyFitnessPal і стає все більш серйозно ставиться моя дорога велоспорт хобі. Я в моєму кінці двадцятих років і в іншому випадку щодо підходить, але треба схуднути на 25 кг, щоб досягти мого ідеального ваги.

Тому що у мене так багато ваги, щоб програти, я націлена на досить агресивну мета 1 кг в тиждень. MyFitnessPal також говорить мені, що я повинен з'їсти 1000kcal нижче мій витрата калорій в день. В день, коли я не тренуюся це означає 1540kcal, але, як я вже вправи більше я отримую, щоб з'їсти більше, і в кінцевому підсумку є десь між 1500 і 2500 ккал в більшість днів, таким чином, компенсуючи витрачені калорії і в'ються навколо 1000kcal чистий дефіцит, +/-200kcal або так. Це працює добре для мене і я втрачаю вагу.

Але тут з'являється дивний день, коли я або поїхати на більш тривалий пробіг, чи я пропустити їжу з якогось приводу, і мій чистий дефіцит калорій можуть різко знижуватися. Наприклад, сьогодні я їздила на 4 години при середній швидкості 27км/год, Як MyFitnessPal мені підказує, що на мій вагу, 4 години "енергійні" велоспорт витрачає 4000 калорій, але це звучить для велика для мене, тому я вибираю більш "помірної", який дає мені 3200. Додайте до цього мої підстави 1540 калорій а це значить, що я повинен з'їсти 4740kcal сьогодні.

Поки що мені вдалося близько 3000 (сніданок, обід, вечерю плюс карбюратор навантаження під час їзди) і я відчуваю себе чудово. І я дійсно повинен йти вперед і змусити себе з'їсти більше 1740?

Це відбувається в середньому раз на тиждень. З іншого боку, одного разу я тиждень у мене "завантажувальний день", коли я можу піти в паб і поїсти в ресторані, який ставить мене більш межа цей день калорій.

Я нашкодив моєї втрати ваги, не липнуть до мінімуму споживання на щоденній основі? Я завдаю собі біль? Чи це все ще в довгостроковій перспективі?

Існує багато змішаних інформацію про це в інтернеті ("режим голодування", знижений обмін речовин, втратити м'язи і т. д.), але я не можу знайти нічого, що засновані на будь-яких достовірних джерел.

+964
Leslie T 23 жовт. 2011 р., 08:45:20

Мені біг або скакалка протягом п'яти хвилин, повертає всі мої суглоби, робити якісь випади, а потім почала підніматися.

Не думаю, що це. Просто додайте вага у шматки від п'ятдесяти і дев'яносто фунтів. Зробити один сет з п'яти повторень при кожному стрибку. Якщо ви хочете залишити кілька повторень з більш важким розминки набори, або додати другий набір тільки у барі. См. Це питання для інших прикладів.

Цього прогресування від легкого до важкого з кожної штангою вправи. Більш докладні інструкції і причин такої розминки можна знайти в стартову силу другого або третього випусків.

+847
Cujo67 27 лют. 2017 р., 17:45:33

Щодо босоніж на асфальті є те, що воно не забезпечує демпфування, так що ваші коліна будуть озвіріли трохи більше. Моїм найкращим спогадом вони радять працювати на "м'якший" підпіллі, коли ви ходите босоніж. Крім цього, асфальт буде дуже жарко, дуже швидко, до точки, де ви могли б також бути ходьба на вугіллі ;)

Так що Так, ви могли бігати босоніж по асфальту, але я б сказав: Ідіть в парк і почати працювати на траві.

+843
TejasArjun 11 груд. 2013 р., 06:25:14

Я вважаю, це дуже малоймовірно, що ви спалюєте більше калорій на еліптичних тренажер, ніж бігти в тому ж темпі на біговій доріжці. Бігова доріжка більше подобається використовувати вільні ваги, в той час як еліптичний тренер просто потрібен поштовх в правильному напрямку, щоб продовжувати йти круглі. Крім того, відштовхуючись однією ногою автоматично переходить в інший, який майже безкоштовний обід!

По суті: все те, що робить його відмінним також, що роблять це погано.

 • Так, він має менше впливу на коліна, але це також означає, що ваше коліно подовжуючи м'язи тренуються менше.
 • Так, з допомогою вашої зброї збільшує інтенсивність тренування, але тому, що зброї їзди ноги, ось і все енергії твої ноги не збираються надавати. Ви виграєте деяких, ви втрачаєте деяких.
 • Також насильницьких довжина кроку не може бути правильним для вас, в залежності від вашого розміру і фізичного стану. Працює на іншій частоті впливу ефективності і інтенсивності тренування, а також.
 • І, нарешті, опір на еліптичний тренажер з маховика, яка вимагає опору повітря. Як мені пояснили на інше питання, це не масштаб дуже природно. Тому тренування на 75-80% від максимальної частоти серцевих скорочень, які, ймовірно, що вам потрібно для ~700 калорій/30 хвилин, ви б смішно частота або ненормально високий опір.

А для того, щоб дізнатися правду: я настійно рекомендую вам спробувати всі апарати з таким же пульсометр, а не довіряючи побудований в одному. Таким чином, ви можете порівняти почастішання серцебиття, коли ви збільшуєте опір машини в три/чотири кроки. Робити це еліптичний тренажер, велотренажер і бігова доріжка, і ви отримаєте набагато краще уявлення про те, чи це насправді правильно заходи.

Заключне Примітка: це більш важливим робити що-небудь незвичайне, так що якщо еліптичний тренажер змушує вас повертатися більш часто, ніж піти на це! Крім того, є дослідження, які показали, що еліптичні тренажери можуть бути відмінною заміною в зимовий час, але вони повинні були тренування на 80% від максимальної частоти серцевих скорочень, яка була порівнянна з інтенсивністю їх нормальної роботи вправи і бігуни скаржилися, що це було важко тримати це в секреті. У будь-якому випадку: в 3 рази більше калорій, ніж на біговій доріжці, абсолютно не можливо!

+759
oevjioer 31 бер. 2016 р., 14:22:38

Відмова від відповідальності: у мене 910, але я думаю, що це ж за 920, а також

Коротка відповідь: так

Довгий і докладний відповідь:

Сидячи на плани навчання всередині компанії Garmin Connect, є кілька навчальних планів для спринту або олімпійській дистанції.

enter image description here

Одного разу я вибрав план і набір це дата початку

enter image description here

enter image description here

Він був доданий в мій календар підключитися.

Як тільки в календарі підключення, ви можете просто відправити план на ваш пристрій.

enter image description here

enter image description here

 • Це приклад тренування з плавання.

enter image description here

Як ви бачите, ви отримуєте плавання на X секунд, тільки це не вбудований в колінах. Роби як я: просто друкувати практики і помістіть його в бік басейну, де ви в будь-якому випадку відпочивати :-)

+657
Sajoi8 13 вер. 2013 р., 16:45:02

Я читав, що присідання і станова тяга сприяють загальний ріст м'язів в організмі. Чи означає це, що якщо я хочу збільшити зростання швидше, скажімо, в моїх руках, я повинен скористатися своїм зброєю в той же день, як я роблю один з цих важких складових ліфтів?

+613
Armin Ghanizade 30 січ. 2017 р., 18:28:25

Специфіка фізичних вправ свідчить про те, що, якщо ви хочете плавати краще, займатися плаванням. Робота з упорядкування форма повинна допомогти знизити енергетичні витрати і підвищити ефективність роботи вашого ходу. Краще дихання допомагає вам плавати довше. Кондиціонер допомагає вашої серцево-судинної системі працювати краще.

 • Форма: цей питання/відповідь-адрес, як поліпшити свій фрістайл темп. Провести час з хорошим тренером з плавання, щоб максимізувати ефективність вашого удару.

 • Дихання: дихання теж дуже важливо вміти плавати відстанях добре. Цей питання/адреси як на практиці правильно дихати, видих у той час як ваше обличчя виявляється у воді, так що ви готові вдихнути, як тільки ви повертаєте голову.

 • Тренування опору: опір трубопровід-це ефективний спосіб концентрично зміцнити м'язи вам потрібно для вашого інсульту, ЕСП. грудях, верхній частині спини і плеча. Ви можете використовувати групи, як ви виконуєте свою силу удару на суші , долаючи опір стрічки або кабелю опору, як в цих відео Відео 1 і відео 2 .

  У басейн, ви можете використовувати опір шнура, прикріплених до тіла в басейн, щоб додати опір, як ви плаваєте. Якщо у вас немає плеча або ротаторная манжета проблема, плавати рукавички можна додати опір для ваших тренувань.

  Якщо у вас є доступ до загальної тренажерному залі або Васа трейнер, ви можете лежати на ньому на животі і проаналізувати свій хід проти опору вашого тіла ваги (чим більше кут, тим більше опір).

Просто майте на увазі ідея специфічності тренування. Статичні вправи для підняття тягарів не переводь, а також потреби вашого плавати інсульту, як ці типи динамічних тренажерний зал ланцюга або інтервальні тренування буде.

+566
Akekapon Petchrak 22 груд. 2016 р., 05:20:37

Це нормально, тому що після важкої тренування ви йдете на вечірку і ви не приймати які-небудь інші. Йду на вечірку, як робити більше вправ.

Ось чому, що сталося з вами, коли ви робите тренування ніг. Нічого не робіть після вправ для ніг. Все, що вам потрібно, це трохи поспати.

Ноги-це єдина частина вашого тіла, що ви не можете знати, якщо вони втомилися або не після тренування.

+548
Saurav Wahid 27 серп. 2014 р., 21:19:45

Найбільш важливе правило при отриманні/втрати ваги, є те, що це відбувається на кухні.

Dietting

Вага втрачається, коли калорій ви споживаєте менше калорій ви спалюєте протягом періоду. Так що якщо ви витрачаєте 2500 ккал на день, споживання їжі повинно бути менше, ніж це. Але коли я кажу "день", що я дійсно маю на увазі будь-який більш тривалого періоду часу. Це ваш #1 джерелом зміни ваги. Дієта.

Розробка

Виходить, всупереч поширеній думці, не є основною причиною для втрати ваги. Однак, хороший звичайної тренування зроблять ваше тіло стосується втрати ваги безпечним шляхом. Ваше тіло звикає до різного ступеня зміни ваги, регулярно переносячи активність.

Мій особистий фаворит затягує сніданок в користь 30 хвилинах ходьби вранці. Я мав великі результати з цього. Ідея тут полягає в тому, що ви розкрути свій метаболізм шляхом отримувати ваше тіло рухатися перед сніданком. Звичайно, сніданок би зробити ваш метаболізм почав, але мені простіше з ним, коли я вже виходив і якийсь час.

Крок від цього можна повністю пропустити сніданок, але це залежить від ваших власних звичок і потреб.

Загалом, гуляти недооцінений, на мій погляд. Є багато, щоб бути сказаним для діяльності, де ви рухаєтеся навколо, і тримати у вертикальному положенні, поки повністю не обтяжена зайвою вагою. Розглянемо прогулянок по різним типам місцевості, а також, для додаткового залучення вашого балансу та основних м'язів.

(Я можу редагувати цей пост не пізніше, як я пам'ятаю інші речі. Не соромтеся задавати уточнюючі питання.)

+545
anori 3 лют. 2015 р., 11:06:41

Я також оцінюючи TRX, але багато вправи орієнтовані на початківців. Побачити цей PDF.

+485
digEmAll 18 лип. 2012 р., 10:03:15

Я чув, що, розповідаючи людям про свою мету, я більш ймовірно, для їх досягнення. Це правда?

+465
Akshay Nalange 28 трав. 2016 р., 11:57:07

Я починаючи бігун (виконується протягом прибл. всього за 2 роки зараз) і я в даний час стикається з величезною зануренням в мої учбові вистави.

Дозвольте мені почати розповідь 2 місяців тому. На початку вересня я пробігла свій перший напівмарафон. Це був не винятковий часу (02u03m), але я запустив його без болю і почуття (ТОО) вичерпані. Після гонки я взяв 2 тижні відпочинку з оздоровленням-бігати перед тренуванням для наступної гонки, яка була на другому тижні жовтня. Там я побіг 14.5 км , знову ж таки, не примушуючи себе, і навіть установка піар на 10к. Після гонки я знову знадобилося деякий час, щоб відновитися.

Але з тих пір цю гонку, здається, нічого не виходить. Кожне тренування стала викликом (навіть рекуперації & ЛСД-працює). Мої ноги відчувати себе дуже втомленим і часто незначне (втоми)відчувається біль. Наприклад, минулої суботи я тренувався в лісі/горах. Відпочивши 3 дні до тренінгу я думав, мої ноги були б відновлені. Але після не менш 7 кілометрів мої ноги почали благати паузу. Я продавив, але врешті-решт здався на км 12. Я зупинився на 5 хвилин, перш ніж продовжити ще на 3 км. Темп під час тренування був хороший (в межах), але мої ноги відчував себе жахливо.

Я отримую багато спати, правильно харчуватися, перестала бігати інтервалами, роблячи менше пробіг, контролювати пульс під час пробіжок, але чому я не отримую бажаного відчуваю в ногах (як у вересні/початку жовтня).

Хто-небудь стикався з тією ж проблемою? Це все в моїй голові? Я в розпачі за будь-які поради/рекомендації/поради.

Спасибі за ваш час.

+456
Snoop Dog 14 жовт. 2012 р., 10:24:00

Кожен організм індивідуальний. Так що немає ніяких встановлених правил будь-хто міг слідувати за впевненим результати пожежі. З побудови тіла потрібні роки, багато спроб, щоб пізнати своє тіло все більше і більше і досвіду, щоб зрозуміти все це. Так що дати однозначну пораду не є 100% можливих. Що сказав, мій 35-річний досвід у спорті, що м'язи отримують легко нудно. Для перемикання навчань завжди був для мене хороший рада. Я б вважав за краще, якщо я тренування кожної м'язової групи двічі в тиждень робити різні вправи кожен раз. Так як кожна вправа робить кілька різних м'язових волокон, в інший кут, а також простягає його по-різному негативні руху, це забезпечує максимальну ефективність для моїх тренувань. Можливо втомиться і занадто сильно перевтомлювати м'язи, виконуючи ті ж вправи два рази в тиждень. М'язи ростуть, коли вони відпочивають після того, як був збитий в тренажерному залі. Через три дні, здається, занадто коротка перерва між ними робити ще раз ту ж процедуру. Все це реально особистий досвід і тільки реальні конкретні поради я можу дати вам експериментувати і будьте винахідливі у ваших тренувань.

+439
Paul Peter 13 лют. 2012 р., 06:28:31

У віці 24 ваш фізичний ріст більш або менш узгоджені, так що "немає" не існує легких способів зростання, я боюся. Я чув історій, коли люди працюють на своїх кістках, щоб змусити їх зламати і зцілити, зламати і зцілити... набирає може пів сантиметра кожен раз. Я не знаю, що це правда, але я можу тільки припустити, що це зовсім не звичайна, вона не буде покриватися медичної страховки і, що це, напевно, боляче до крайності.

Повертаючись до "нормального" зростання, зростання у висоту відбувається навколо хряща кінці довше кістки, які складають кістяк (наприклад, стегнової). Хрящова тканина поступово накопичується кальцій, а в кінцевому підсумку перетворюється в кістку, цей процес називається "недосконалий" (зазначимо, що цей опис процесу спрощено). Це відбувається, як правило, з дитинства до підліткового віку, а іноді пов'язані з болю в суглобах у дітей. Коли тобі 18-20 будь-яких серйозних змін, які повинні були статися, вже сталося в департаменті по висоті, і організм починає "заливати" кістки і побудувати в товщину, а не довжину (знову ж спрощено).

Є кілька речей, які, за чутками, викликати або стимулювати зростання у висоту, одним з таких прикладів є риб'ячий жир. Я не використовував їх сам, як вони досить дорогі, але я знав людей, які зробили, коли ми були менше (~14-15 років). Правда, деякі отримували значно вище, але ще раз ви ніколи не знаєте, коли це з-за риб'ячого жиру, або те, що таблетки, які вони приймають, або їх природне зростання ногами на більш високу передачу. Дослідження близнюків було б цікаво прочитати, де генетичні фактори, можна припустити, бути рівним серед суб'єктів. Я, на жаль, ніколи не траплялися такі статті.

Нарешті, дієта теж важлива, звичайно. Споживання молочних продуктів пов'язана зі зростанням дітей і підлітків, проте цілком імовірно, що відносини більше субстрату, ніж активний компонент. Іншими словами, молоко не може призвести до вас вище, ніж те, що ви повинні бути (виходячи з ваших генах) але вживати в хороших кількостях він, ймовірно, допомогти вам досягти свого потенціалу зростання.

+436
Ebrahim ElSayed 9 жовт. 2015 р., 08:58:43

Мій Ансер в декількох частинах

Ви можете не поспішати годинник Це займає час, щоб побудувати м'язової маси і консистенції. Немає ніякого способу, щоб пропустити цей. Кілька місяців не реально довго. Безкоштовний статури препарат найбільш вражаючий для кого-то в їх середині 30-х років з десяти послідовних років тренувань.

+405
Iggy B 26 січ. 2017 р., 04:05:10

Так скажімо, ви працюєте 30 хвилин до однієї години щодня, під яку категорію це? Це, звичайно, не теплий-вгору, тому що це досить довго. Це вважається довгі дистанції? Або біг на довгі дистанції в десятки кілометрів?

Я просто люблю працювати, але хочу, щоб все було в міру, іноді мені насправді йти два рази в день. Ось як сильно я люблю його. Це як наркотик.

+362
trianta2 23 груд. 2014 р., 01:00:14

Я не лікар, але

 1. Я не думаю, що колінні бинти використовуються для підтримки пошкоджених суглобів. Якщо вага тіла Присідання викликають дискомфорт зважені присідання слід уникати. Також я думаю, що обгортання коліна не настільки хороший для відновлення, тому що вони обмежують приплив крові в області.
 2. Я не кваліфікований, щоб відповісти на це питання.

Що сказав, Я не можу підкреслити досить, наскільки обережний ви повинні бути з вашими колінами. Зв'язки ростуть повільно і займе більше часу для відновлення, ніж м'язи. Я серйозно раджу вам звернутися до лікаря-професійний і насолодитися низький вплив і "легкий на суглоби" спорт. Плавання, їзда на велосипеді (не по бездоріжжю) і т. д. У мене є друг, який порвав зв'язки і це те, що я хотів би закликати вас, щоб уникнути.

+341
alex sandr 20 бер. 2019 р., 01:30:33

Новачкам потрібна практика і я не думаю, що один щотижневий сеанс достатньо, щоб освоїтися з будь-ліфт. Однак, Stronglift фокусується на корточках і новачок отримає загальне нижня частина тіла сила робите це, щоб його витягнути, швидше за все підемо (якщо Ви дійдете до 365 фунтів протягом 3 х 5 навпочіпки, ваша тяга не збирається залишитися на 225! Ви, швидше за все, ручка 385 фунтів 1 х 5).

Однак в один прекрасний момент, сидячи навпочіпки отримує більш невибаглива, і тяги стає дуже невибаглива. Виверт-22-це: проміжний склопідіймача для роботи техніку з важкою вагою на становій тязі; я можу зробити мільйон казковий повторень в 315, але мої навички отримує виклик всякий раз, коли я отримую північно-400 повторень, або на північ від 460 на один. Я не думаю, що роблю тільки один важкий сет на тиждень достатньо, щоб розвивати цю навичку.

Я використовую два заняття в тиждень, в суботу я на негнущихся ніг тяга для гучності, робите 5 х 5 з деяким наростити (може виглядати як (після розминки) 275 х 5, 295 х 5, 5 х 315, 335 і 350 х 5 х 5 // це не новачок сесії), а в середу я станова тяга важка для зменшення обсягу, робити набори, поки я не стала трохи втомилася (це залежить від того, як я відчуваю). Вчора я зробив 2 комплекти з 5 на 425 і відчула, що я зробив. Це не так багато простору, але це була одна з найважчих сесій я коли-небудь робив; я повинен працювати дуже старанно, якщо я їду від 500 до 600! Я тренувалася протягом 2 років, тому я знаю, що я можу відновитися протягом тижня.

+268
Calimero 1 трав. 2012 р., 21:37:33

Чому я не можу робити віджимання (лол), але я чудово можу зробити 13 кг 4series 30 повторень, на трицепс і біцепс тренування? Плюс це складний рух сенсу я не enfoquing все на одну м'яз?

Якщо у вас є рекомендації про те, як почати віджимання, не соромтеся, допоможіть мені будь ласка.

+234
Jamesco 11 трав. 2018 р., 06:56:30

Ні, він не вдарив всі три головки плеча (припускаючи, що ви маєте на увазі передню, латеральну та задню дельтовидні.) Розбивка стійку на руках віджимання.

Механічно я не розумію, як можна працювати всі м'язи плеча, Якщо ви можете зіткнутися з наступаючим опір широкому діапазоні кутів плеча може спрямовувати силу. Гімнаст рутини на кільцях, ймовірно, зробити це, але це вважається як одне вправу?

Ви повинні бути в змозі знайти невелику репертуар плеча вправи , які вражають всі м'язи голови і в'яжеться з вашим гімнастика рутини. Я не можу сказати, наскільки видиме розвиток було б.

+232
Rafey Sheikh 31 груд. 2016 р., 08:00:49

просто почав робити підтягування знову через деякий час у мене прям підтягнути бар для домашнього використання... тому, коли я пішла на це, я робив це протягом приблизно 10 хв. потім перестав робити десять повторень кожен раз, але приблизно через годину вона починає боліти коли я намагався зробити більш підтягування або інших подібних заходів. що я можу зробити, щоб допомогти їй оговтатися і те, що сталося? чи може це бути розтягнення зв'язок на обох зап'ястях?

мені 17, чоловік спасибі заздалегідь

+177
Anton L 3 лип. 2011 р., 06:47:09

Я роблю планку тримати в хорошій формі, так принаймні 2-3 місяці. Я вам игрулю через 10 секунд, хоча я можу тримати його між 60-75 секунд. Я не бачу ніяких поліпшень в тремтіння.

Що це означає? Це слабке ядро?

+170
Alexander Sandler 21 трав. 2015 р., 14:10:35

Станова тяга-це дуже втомлює, дуже інтенсивних фізичних навантажень. Ви також тільки один раз підняти штангу при становій тязі, вони не повинні бути вправи для повторення, це є частиною тієї причини, станова класифікується як станова тяга. Я б порадив робити 1х5, він буде як і раніше будувати м'язи, і немає нічого поганого з програмою. І просто до відома, якщо ви виконуєте вправи Ab, чи ні, ви все одно повинні дотримуватися 1х5.

+165
alenagor35 30 черв. 2013 р., 18:09:19

Залежить від ваших цілей. Якщо ви хочете пробігти 5 кілометрів, є багато змінних, щоб вчитися і на практиці: ритм, темп, спільних втома, і багато іншого, що ви просто не відчуєте, роблячи біг на місці.

І є матеріально-технічні/математичні питання з вимірювання 5 кілометрів підтюпцем на місці.

Вам дійсно потрібно подивитися, наскільки ви цінуєте ваше здоров'я і фітнес. Абонемент в спортзал може бути доступним в більшості країн і навіть доповнено місцеві органи влади в деяких теж (США хамлом, Великобританії і Ради тренажерні зали тощо).

+158
Ahmed Mohsen 14 лист. 2016 р., 10:30:17

enter image description here

Нерівномірне грудей. Будь ласка, допоможіть..

Жиру буде близько 9-11%

+131
Sever 17true 18 січ. 2013 р., 14:53:06

Якщо ваша мета просто скинути вагу, ви безумовно хочете, щоб переконатися, що ви додати біг/бег в свій розпорядок. Якщо справа у втраті жиру або поліпшення складу тіла, то це менш важливо.

Якщо ви подивитеся в середніх бігунів на довгі дистанції, їх статура дуже худий і жилавий. Плавці, адже вони стільки через верхню частину свого тіла, навіть якщо вони дуже сухорляві, вони схильні носити багато м'язів в області спини, грудей і плечей. Що м'язи = вагу. Коли я використав, щоб плавати змагально в мої шкільні роки, я б насправді набрати вагу протягом більшої частини сезону який доданий м'язи (хоча я був у найкращій формі, і втрата жиру), а то багато б йдуть в кінці сезону конусності.

Наскільки тренуванні вага йде, ви, ймовірно, хочуть зробити більш високою-реп набори для побудови сили, але сила протягом тривалого періоду часу. Будучи в змозі висунути набагато більше ваги на кілька повторень не переводити добре діяльності, як плавання і не біг на довгу дистанцію біг, які не вимагають мить, один вибух зусиль (за винятком самого початку, але тоді ви ще всю гонку).

Краще працювати з меншою вагою протягом 30 секунд (якщо зробити 25 повторень в цьому циклі, якщо ви можете зробити це легко, збільште вагу. Якщо ви отримуєте до кінця і борючись з тих останніх кількох повторень, ви отримали це право).

Я хотів працювати на "вимкнено" днів, коли я не плаваю. Ваги, я розділю вправи на торс (груди, плечі, спина) на один день, кінцівки (ноги, руки), з іншого боку, і альтернативної, отримуючи в чотири або п'ять днів в тиждень. Основна робота - кожен день.

Я віддаю перевагу гантелі перед купанням, тому що якщо я втомився від цієї ваги, я все-таки вмію плавати, просто не так швидко такими темпами, на мій повторення, але я все ще отримую загальна відстань, яку подолали. Якщо я втомлений від купання, що означає неможливість для переміщення вантажів, і втратити це вправа на користь.

+78
copilot0910 12 лип. 2010 р., 22:55:39

Робота на зміцнення ваших основних м'язів спини. Сила рук не допоможе вам багато, якщо ваш основний починається перекидання. Вам потрібно, щоб підштовхнути себе з вами основної і нижньої частини спини і тримати його там.

Один із способів працювати над балансом, щоб поширити свою вагу, розділяючи ваші ноги і ступні назовні (схоже на роздвоєння центр), коли ви тримаєте вашу нижню частину тіла вгору. Схожа ідея в пересмикування, коли ви починаєте шукати предмети на руках або підборідді. Маючи більшу вагу на вершині, насправді змушує балансувати легше. Розподіл ваги допоможе в навчанні, що робити з вашими м'язами конкретно з'ясувати, у який бік рухатися, щоб вирівняти центр тяжкості. Як вам поліпшити Ви можете закрити цю прогалину, ваші рухи, щоб компенсувати буде ставати все більш і більш тонким, і вага стане більш сконцентрований в одному районі.

+70
tmartin 7 серп. 2019 р., 01:00:38

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil