Я не можу виконувати присідання без падіння

Я не можу виконувати присідання з обома ногами на землі.

Ось картинка з максимальній глибині я домагаюся без падіння (утримуючи таблицю).

enter image description here

Я цікаво, якщо це проблема рухливості щиколотки, тому що мої ноги мають дуже високу арку і на картинці я не можу покласти коліна далі переді мною.

Або якщо це проблема з силою або гнучкістю мої стегна? Коли я йду вниз я відчуваю, що вони дуже домагався.

 • Це буде можливо для мене, щоб виконати повний присед в один день?
 • У вас є порада для мене, щоб поліпшити свій діапазон руху, не падаючи?
+893
Kalel 4 квіт. 2014 р., 19:30:58
37 відповідей

Досвід показує, що, по-перше оцінити власний стан, не тільки вагу, але всі лікувальні фактори, які, як двигун автомобіля, може оцінити потенціал. Потім на рівні APT для вашого фізичного стану починають бігати невеликі відстані на порослих травою пагорбів, для сказати 400М в одну милю. Запишіть, як ви відчуваєте, і час. Спочатку кожен 3-й день дасть вашому тілу час, щоб пристосуватися / відновлення, як найважливіше для вас зараз почати режим, який є стійким. Безглуздо торкрет його початку і втомився/поранений і здався. Думаю, через рік отримати диплом від 400 м до 3 миль або далі бігати в парк. Включати інші просто позайматися з легкими вагами.

Ми конкурентоспроможні, тому постарайтеся, щоб переконатися, що перші 25% пробігу-це галоп, не захоплюйтеся ажіотаж на старті, інакше ви будете страждати за половину гонки,біг, подія і прагне знайти стійкий стан, тобто обороти де вам дуже комфортно в певному темпі і не збавляти темп....мають однакові обороти на час. Якщо ви біжите в гору не спробувати складніше, але тримає такі ж обороти і гальмувати з невеликих кроків.

Вести щоденник через рік ви будете мати дуже гарне уявлення про те, де ви знаходитесь на різних рівнях Фітнес і знаєш свій організм і скільки він може працювати без сухожиль і співавт болю/напряг. Підходить товстий людина-це корисніше, ніж сидячий товстий чоловік. Тіло було створено, щоб пристосуватися до вимог, які ми ставимо на ньому так працювати з тілом, а не хрускіт нетерпляче через шестерні заради его. Основне завдання полягала в тому, щоб бути активним протягом не більше, навіть у 80-х....спосіб життя.

Ви можете допомогти цій імпровізованій тренування пішки до магазинів, кафе, робота соціальні спортивні об'єкти і т. д. На додаток до фітнес-тренування.

Спосіб життя і не залежати від невеликих варіацій безліч, як і в суспільстві, це те, що ви є і що ви робите, що ви виглядаєте або вимірювання.

Я 96к і 6 футів і 68 і запустити 5к щотижня у парку "запустити". Подивися це всесвітня організація марафон заходів, що проводяться в більшості областей.

Працює на 25% своїх можливостей накачайте мені завжди комфортно і ніколи не спринт...навіщо рятувати, якщо що раптовий сплеск чогось шкода. Я часто мають незначні причіпки і повернути в день і тренуватися 2 або 3 рази в тиждень на чесної плід ПАРЄ, де я пихкаючи і відсапуючись від 10 до 20 і побудувати до 30 хвилин навколо горбистий парк. Я знаю, що мій двигун може працювати XYZ за 5к, але мої колеса відваляться, якщо я спробував, мої юні раси, то зараз це більш естетична вправа на виклик, щоб тримати звук такого важкого бомбардувальника Ланкастер повернуся через Ла-Манш кожен раз, коли я біжу.

Удачі вам і слухайте своє тіло....

+988
paradiso 03 февр. '09 в 4:24

Продовжуй.

Я знаю, це звучить вошивої, але те, що ви питаєте про те, що називається зменшення плями

Це вже давно розглядається як міф, а як взаємопов'язані статті йдеться, є деякі докази зворотного. Покаже тільки час.

Місяць дійсно не вистачає часу, щоб кардинально змінити ваш жир так, як ви хочете, як людське тіло дивно добре адаптується до екологічного навантаження на нього. Запевняю вас, хоча, з плином часу ви будете втрачати зайвий жир, якщо ви продовжуєте займатися спортом і підтримувати здорову дієту.

+983
Marcello Mazzilli 5 груд. 2017 р., 06:14:19
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Для мене, що спонукало мене самого в постановці цілей і їх досягнення. Ось моє маленьке твір про те, чому я тренуюся: Чому Я Тренуюся Деякі речі, які могли б оживити його і мотивувати вас: 1) вступити заняття з інструктором. Там вас з іншими студентами, а то й інструктор може мотивувати вас. 2) змінюють свої процедури час від часу 3) послухати мотивуючу музику. Я часто знаходжу, що музика, що насоси вас дозволяє виконувати більший обсяг роботи і час проходить без тебе навіть усвідомлюючи це. 4) встановити цілі для кожної тренування 5) та останній і не менш серйозно, як попередній згаданий плакат, коли робити кардіо та інше (що нудно) якщо є дівчина поруч зі мною, то це мотивує мене. Особливо, якщо вона ще на машині, я на машині! :)

Удачі вам з операцією на коліні. У мене було в минулому місяці і ще не оговталася від нього. Почав робити реабілітацію. Вам дійсно готові до нього, оскільки ця травма обійдеться вам у рік свого навчання. Вам доведеться реабілітації повернутися до форми ви були до травми, тому в основному на нуль. Перший тиждень було дуже боляче! Удачі!

+942
SolarLunix 12 лист. 2012 р., 04:33:35

Є науково-обґрунтовані список м'язів і м'язових груп по їх об'єму або масі, у середньому чоловіки (або навіть будь-яке підмножина здорової людської популяції)?

Тут легко знайти висловлювання типу сідничної і чотириголового м'яза стегна серед найбільш великих м'язів в тілі, але без точних даних. З деяким зусиллям я можу також знайти такі дослідження, як https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12012082 для конкретних м'язів і вилучати основну інформацію, таку як https://en.wikipedia.org/wiki/Rectus_abdominis_muscle#Size (від 3 робіт):

Це, як правило, близько 10 мм товщиною (порівняно з товщиною 20 мм поверхневого жиру),[2] або 20 товщиною у молодих спортсменів, таких як гандболістів мм.[3] типовий обсяг становить близько 300 см3 в неактивній indivuals, або майже 500 см3 у спортсменів (тенісистів).[4]

Однак я не можу знайти огляд. Будь-яка пропозиція? Інше питання запитує про відносний розмір з акцентом на верхню і нижню частину тіла.

+941
RootNode 24 серп. 2014 р., 12:36:17

Почніть легкі з вагами, поки ви отримаєте назад в підйом. Використовуйте цей час як можливість втратити жир (може бути 5% жиру), а потім, коли ви будете готові, щоб підняти важкий у вас повинно бути навалом тоді. Це робить набагато більше сенсу для стрибнути вгору, коли в 10-15% жирності зони тіла, тому що ваші гормони сприяють надягаючи м'язової, а не мікс з м'язів і жиру.

+915
William Cannon 12 квіт. 2010 р., 23:55:13

Я вважала, що румунська станова тяга. Оскільки вони почати зверху і йти тільки вниз, як далеко, як стегна дозволяють уникнути питання висоту.

У той час як вони не дозволяють для важких навантажень, як станова тяга сумо або піднімати-платформу станова тяга, я виявив, що вони швидко поліпшити гнучкість підколінного сухожилля (і сила теж).

+882
Ujjwal Gupta 21 жовт. 2019 р., 13:03:23

Лампочка,

Мойсей вже згадувалося про дієту, і Мойсей прав. Я не знаю багато про вашої дієті, але я можу сказати вам, що правду про стійкої втрати ваги має багато спільного з правильного харчування і мало спільного з тренування. Це працює для всіх нормальних людей (не гормональний дисбаланс).

З цим, як говориться, я не думаю, що ви повинні турбуватися про те, ви повинні піднімати тяжкості або робити кардіо щоб схуднути. Правда в тому, що якщо ви вирішите піднімати тяжкості, і ви спалюєте більше калорій, то ви споживаєте, і якщо ви будете продовжувати робити так, то ви будете втрачати вагу. Ви можете навіть зробити більш підтягнутими і рельєфними м'язами. Подивися на жінок, гімнасти і черлідери. Вони використовують свій власний вагу тіла в якості опору.

На іншому кінці, якщо ви працюєте 2 години в день, але ви споживаєте більше калорій, ніж ви спалюєте, то ви будете набирати вагу. Це вірно і для багатьох людей в тренажерному залі з біговими доріжками і еліптичними тренажерами. Це дійсно все про калорії і калорії.

Це звучить, як ви працюєте при помірної інтенсивності (сильно пітніють), тому я не буду сильно міняти. Просто переконайтеся, що ваша дієта гарна і чиста. Ось що я завжди кажу своїм пацієнтам і клієнтам!

Поради та хитрості для успішної та стійкої втрати ваги:

Їсти здорову їжу протягом дня включає страви і закуски. Намагайтеся їсти кожні 2-3 години (включаючи перекуси), щоб зберегти ваш метаболізм напружені, отже, спалювати більше калорій.

Споживають меншу кількість цукру, як це можливо. Продуктів, таких як молоко, соки, газовані напої і солодкі закуски є багато цукру, який сповільнить ваш метаболізм, таким чином, не буде ефективним для спалювання калорій. Обов'язково читайте етикетку перед купівлею або споживанням.

Пийте багато води , так що ви будете відчувати себе ситим протягом дня (12-16 склянок на день). Якщо ви їсте пізно (після 7 вечора), намагаюся їсти корисні калорії, як овочі і пісне білків. Якщо ні, то переконайтеся в тому, щоб виявляти особливу спалити ці калорії в ту ж ніч.

Так! Вправи, але і спробувати тренування з обтяженнями. Ви не повинні використовувати фактичні вагами, а в основному вага тіла, щоб отримати результати (подивіться на гімнастів). Плюс, тренування опору, як було показано, щоб збільшити ваш метаболізм. Пам'ятайте, чим більше у вас м'язів, тим більше калорій ви будете спалювати протягом дня.

Якщо ви починаєте звичку харчуватися здоровою їжею, швидше за все, ви будете підтримувати результати, тому що це так природно їжте, та не так природно, щоб тренуватися і потіти.

Я сподіваюся, це було корисно!

+865
Phyllis Fleming 14 вер. 2019 р., 23:52:33

Ваші результати будуть залежати від надлишку калорій. Великий надлишок приведе до збільшення значного зростання м'язової тканини і жиру, це також призведе до великої міцності збільшується.

Більшість прогресії виглядають реалістично для мене, якщо у вас мало досвіду силових тренувань. Дельтовидні м'яз піднімає і сидить кабельні рядки виглядають кілька оптимістично. Є особливі причини, чому ви очікуєте, що певні ліфти збільшити більше, ніж інші?

Крім цього, я хотів би дати дві поради:

 1. Зробити ноги і стегна, а також, якщо ваша мета-збільшити масу, ви не повинні ігнорувати половину свого тіла, і навіть якщо тебе хвилює тільки естетичність, тонких ніжках виглядають смішними на розвиненої верхньої частини тіла.
 2. Знайти більш складні тренування Ab, існує безліч способів тренування ваш прес, що не потрібно робити 50 повторень (що не призведе до будь-гіпертрофія)

редагувати: я просто зауважив дати. Чи плануєте ви тренування один раз в тиждень тільки? Тоді ви не можете очікувати таку силу збільшує.

+850
Renee Merrill 25 лип. 2013 р., 08:22:55

Вдаривши себе легенько палицею може бути хорошим способом для початку, якщо ви не дуже добре справляється з болем. Але щоб адекватно додати щільності кісткової тканини, ви повинні прагнути, щоб в кінці кінців (наголос на кінцевому результаті) буде вражати тверду поверхню з близько 10% від необхідної силою, щоб зламати кістку на тренуванні. Якщо ви коли-небудь хотіли зробити стиль тигра Кунг-Фу, наприклад, ви б потрібні сильні пальці і кінчики кістки повинні бути міцними, щільними і десенсибілізовані від болю. Шаолиньские ченці в буквальному сенсі тикати дерева.

Я б почав пробивати деякі газети, приклеєний до стіни, і повільно візьміть газети по мірі того, як місяці минають. В кінці кінців можна пробити твердих поверхнях без проблем. Ви будете мати закруглені ніжки і мають жорстке тіло.
Це добре не тільки для єдиноборств, але і для загальної профілактики травматизму. З віком ви втрачаєте щільність кісткової тканини, але якщо у вас вже є висока щільність кісткової тканини у вас не буде крихкою, коли ти старий.

Спробуйте додати стрибок угору кулака віджимання на ваш Bodyweight тренування. При твоїй вазі, що повинно бути адекватне вплив на ваші суглоби, для початку.

+843
SilentByte 11 груд. 2012 р., 11:17:29

Я поклав око на основі Б1 деякий час, і здається, що вони готові до запуску навесні 2012 року.

+776
Rachael63 23 січ. 2011 р., 19:09:27

Ні, є принципова різниця між рядком Pendlay і зігнутому штангою поспіль. Ні чого, якщо виконати правильна форма, плечі, які в змозі впливати.

Рядки Pendlay має тулуб більш або менш паралельно землі і ви потягніть планку до грудей (або трохи нижче) з нуля. Ви можете тягнути штангу до грудини, не маючи плечі перпендикулярно тулубу. Твої руки, як правило, між 45 і 75 градусів залежно від вашої антропометрії і біомеханіки.

Бент-більше рядків, де ваш торс на 45 градусів, плюс або мінус трохи, і ви тягнете штангу до стегон. Крім того, ви продовжуйте утримувати штангу під час вправи на відміну від починати кожен реп від підлоги, як рядки Pendlay.

Стабілізатор м'язи, які беруть участь майже ті ж, різниця може бути ті, які мають на них більше навантаження. Це є результатом відмінностей у тому, як ці вправи виконуються.

+692
Maratjuman 21 лип. 2011 р., 08:38:47

Ви тільки ходжу в тренажерний зал протягом 4 тижнів. Це займає час, щоб наростити вагу, і зростаюча маса не так важлива, як правильна форма.

Поки що менше людей, використовуючи відповідну форму, добре, що вони використовують більш важкими вагами. Проте, це часто буває, що люди використовують неправильна форма і велику вагу, який може привести до травми.

Я б турбуватися про підтримці форми з вашого поточного ваги, і як тільки ви відчуваєте себе досить комфортно з тими вагами, зробити невелике збільшення. Крім того, намагайтеся не дивитися, що роблять інші люди в тренажерному залі, часто для галочки.

+643
zga 3 лист. 2019 р., 02:44:08
 • "в середині 30-х років тепер", "Минули часи"....

  Ваше тіло має довгий шлях, щоб піти (сподіваюся). Це гарна ідея, щоб зробити час, щоб створити вправи/програму відпочинку, що збільшує ваші шанси для здорового, довгострокового активний спосіб життя. Ваша шия-це знак попередження, "канарейка у вугільній шахті", вказуючи на більше проблем опорно-рухового апарату з віком.

 • "хронічні проблеми з шиєю", "що я можу зробити самостійно, щоб виправити цю проблему?"

  Так, але вам може знадобитися професійне керівництво.

  Хронічний говорить про те, що ви хронічно викликає у вас проблеми з шиєю. Професійна оцінка. По-перше звернутися до лікаря або фізіотерапевта, щоб оцінити причину, а потім планувати стратегію, щоб скасувати свої хронічні проблеми.

  Якщо ваша біль у шиї-це проблеми опорно-рухового апарату, ваш терапевт може:

  • ставитися до того, що це неправильно (м'язів, суглобів, нервів, фасцій, поза тощо) у будь-якому місці тіла, включаючи ваші стегна і спину,
  • допомогти вам визначити, що ви постійно робите, що посилює вашу шию,
  • дайте ваші тренування (розтяжка, зміцнення і постуральний) або способи, щоб виправити ці проблеми самостійно на щоденній основі, і

  • сподіваюся повернути вас в тренажерному залі!

   Масаж може бути частиною лікування. Ваше фізичне/фізіотерапевт може також показати вам способи, щоб використовувати тенісні м'ячики, а theracane, поролоновий валик або інші методи самомасаж з кращими результатами, ніж ви маєте зараз. Вони можуть також дати свій короткий термін, коригуючих вправ або рухів робити під час роботи.

   Фізичні вправи - хоча масаж може бути корисний, вправи, ймовірно, дасть вам кращі довгострокові результати. Знову ж таки, професійне керівництво може бути корисним, заощаджуючи ваш час і енергію, щоб знайти конкретну комбінацію вправ, які працюють для вас.

   Ваш терапевт може дати вам пояснення правильного ергономічний робочий стіл налаштований як цей ОШЕЙ діаграма шоу. Налаштування вашої робочої станції налаштування може зробити велику різницю в вашому положенні шиї, суглобів і м'язів.

Однак ви вирішите зайнятися цією проблемою, переконайтеся, що слідувати-через. Удачі.

+617
John Gibler 13 трав. 2011 р., 16:02:21

Вау - занадто багато вуглеводів, особливо на ранніх стадіях. Якщо ви не вкидання тонн зелених овочів і т. д. Вони так само погано, як хліб, макарони і т. д. Виріжте овочі, фрукти і т. д. Піти з низьким вмістом жиру чистий білок протягом тижня, потім чергувати чисто білкові дні з білковими плюс кілька вегетаріанських днів. Пити багато холодної води. Крім того, не перестарайтеся жиру, пам'ятайте, що це завжди калорії проти калорій, так що з низьким вмістом вуглеводів допоможе вам досягти цього, є менше. Люди, які їдять великі шматки м'яса їжі після їжі не буде, повторюю, не втратити вагу, це фізично неможливо. Тому: підрахунок калорій,вуглеводів і дотримуватися мінімуму. І робити деякі вправи. Нічого не працює і всі хто говорить зворотне, бреше.

+485
Dmitri Gopkalo drefixs 9 трав. 2011 р., 19:38:15

Я нещодавно читав на цей сайт, що правило про те, що 37 000kJ потрібно, щоб спалити 1 кг жиру це неправильно. Я вниз-проголосували деякі називати цю цифру.

Це правда, що над стосунками-це груба оцінка втрати жиру, або як вже показано, щоб бути помилковим. Я зацікавлений в тому, які дослідження ви можете дати, що вказує вашу точку зору.

+449
Vadim VVS 17 лист. 2010 р., 13:23:25

Фізика цього можуть бути зведені до 3-м законом Ньютона;

Для кожної дії, є рівна і протилежна реакція.

Це фізичний закон, який підказує, що якщо я тебе толкну, ви автоматично штовхає мене назад. Причина, чому ви падаєте і я, це моя позиція стала більш збалансованою (я спираючись на це, тому що я був готовий до цього, як злочинець), і я поглинав віддачу. Це те ж саме, що відбувається при пострілі. Куля виштовхується вперед, але пістолет рівною мірою усунуті. Але пістолет тупий і не гострий, означає, що ви не отримаєте шкоду тримаючись його, тому що вплив поширюється на велику площу поверхні. Але до такої міри...!

Для прикладу, давайте зосередимося на вазі в лівій руці. Коли ви натискаєте цю масу вперед, він буде штовхати вас назад з рівною кількістю сили. Це означає, що ви будете витрачати трохи більше прискорення енергії.

Коли вага рухається вперед, він повинен зупинитися на мить, перш ніж він повертає. Ви почнете витягаючи вагу назад, але маса буде тягнути вас вперед. Це де ви отримаєте відчуття того, що допомагав.

Але всі сили ви докладаєте для того, щоб перемістити вагу, відбивається на вас. Тому, коли вага знову смикнули назад, і ви починаєте штовхати його вперед, він буде штовхати тебе назад, що робить цю частину руху шкідливо для вашого просування вперед.

Тепер, для випадку обидва Ваги, це точно так само, але чергуючи (тому що, коли ви натискаєте одну вагу, ви тягнете на інший вага). Іншими словами, все це додає до 0 загальний обсяг допомоги, отриманий від Ваг.

Але це не значить, що працює з Вагами не має сенсу, тому що енергія, витрачена працює модерується вага вашого тіла, і все інше, що ви рухаєтеся (одяг, рюкзак тощо). Так що якщо ти тримаєш зайвої ваги, що більше енергії йде на крок.

Швидка підказка; переваги зайва вага-це більш вигідно, коли робиш кардіо в гору, тому що енергія, витрачена набирає висоту прямо і лінійно залежить від маси (ваги) тіла і багажу.

Ну і на закінчення, перенесення важких речей під час роботи справді вигідна, але це не допоможе вам в будь-якому випадку. В кінці дня, допомогу ви отримуєте від імпульсу маса, імпульс, які ви витратили енергії, починаючи в першу чергу. Відчуття того, що допомога є, просто ви пожинаєте те, що посіяли!

+449
Farouk 29 лип. 2013 р., 05:02:22

Я завжди був хтось, хто міг би з'їсти стільки, скільки я хотів, але ніколи не отримати ні п'яді м'язів або жиру. Моя витривалість була гідною для людини, який не був спортсменом. Я міг грати в протягом декількох годин і побігати пару кілометрів. Це було коли мені було 22 роки, коли хтось рекомендував мені приєднатися до тренажерний зал, щоб привести себе в форму. Я був щасливий з початкового ваги і нарощування м'язів. Але я впав я на 2/тижня. Мої м'язи пропали. Замість цього у мене весь жир накопичується в животі. Чому це відбувається і що це, ймовірно, хороший спосіб, щоб скасувати це? Я сумую за тими часами, коли я могла що-небудь з'їсти в будь-якій кількості.

+432
AnkitNeo 20 квіт. 2010 р., 17:45:38

Я бачив відео людей, використовуючи гантелі, які кілька гнучкий в середині. Я бачив тільки ті, які є 1, 2, 3 ШПР. Кожен раз вони були використані для верхньої частини тіла травми реабілітації.

А є назва для цих спеціальних гантелей? Google дає результати, які не зовсім те, що я думаю. Я дуже хочу подивитися відео на YouTube, щоб підтвердити, я купую те, що хочу. Я хочу дуже легка вага, який прогинається у середині для верхніх реабілітацію організму.

Примітка:
Передбачається, що ці гантелі повинні бути легко / безпечніше рухатися, коли він не використовується. Користувач поранені / зашкутильгав / старий. Так, мінімальний вагу на обох кінцях ідеально підходить. Тому що опір генерованого імпульсу тільки там, коли вам це потрібно (при виконанні реабілітаційних вправ), а не там в будь-який інший час.

Моє найкраще пояснення:
Уявіть собі звичайну гантель. Збільшення довжини може бути 50%. Дозволити ближнього бути напів-гнучкі. Робити нормальні гантелі вправи, що зробить вага набагато важче.

+346
user3183539 16 серп. 2019 р., 23:13:55

Ви можете поєднати ваш щоденних поїздок на роботу з допомогою вправ ?

Наприклад, якщо ви сідаєте на автобус/потяг, можна дійти за 30 хв. По-перше, покататися, в іншому місці, а потім зробити зворотну на вашому шляху додому ? 30 хв ходьби два рази в день буде творити чудеса.

В іншому випадку, ви можете позайматися в обідню перерву ? Навіть 30-40 хвилин один раз на день допоможе.

Як вже згадувалося в іншу відповідь, лежачи на дивані і поїдаючи це слизький шлях. Я теж борюся з цим ! Спробуйте потрапити в звичку, замість їжі на стіл. Крім того, постарайтеся зробити ваші страви довше жуєш довше і пити багато води - це матиме додаткову перевагу, обмежуючи споживання калорій. Якщо ви нічого подібного мені, якщо у вас "примхливі" продукти в будинок, які гарні для їжі перед телевізором (шоколад приходить на розум), то вони будуть з'їдені перед телевізором. Так що перестаньте купувати їх регулярно ! Але не різати їх взагалі - побалувати себе час від часу.

+341
lephe 20 трав. 2018 р., 19:30:56

Я починаю свою тренування з 5 хвилин швидко побігати, щоб зігрітися. Тоді я починаю потіти.

Потім я перейду до вантажика, який змушує мене пітніти більше, в перші 20 хвилин, після чого мій піт, як правило, йде, і я закінчу інші вправи без потіння або тільки дрібні пітливість.

Не паритися є якась кореляція з Наскільки ефективні мої тренування?

У першій частині моєї тренування я більше потію, я, ймовірно, мають більш високу температуру тіла, - це підйом тягарів я роблю в цей час більш ефективні, ніж піднімаючись, що я роблю в кінці тренування, коли я не потію?

+337
adamb0mb 17 груд. 2013 р., 15:00:18

Немає ніякого способу, щоб змінити свій генетичний потенціал.

Якщо ви хочете отримати більше і сильніше, ви повинні з'їсти більше (здоровіше, краще і важливий білок) і тренування. Якщо ви хочете схуднути, ви повинні тренування і їдять менше. Своя важлива для того, щоб визначити, скільки калорій вам потрібно кожен день, а потім збільшити або зменшити їх, щоб досягти своєї мети.

З твердим словом і правильним харчуванням ви зможете досягти свій генетичний потенціал після 3-4 років навчання.

Якщо ви не задовольняєтесь з вашої генетикою стероїди був би варіант, але я б не рекомендував.

+322
Alejandra Mendez 29 груд. 2015 р., 08:22:45

Мені важко визначити чіткий розпорядок, яким ви можете слідувати для цього відрізка часу. Головні поради ви можете йти на будь-які відстані, що ви повинні прислухатися до свого організму, як ви йдете. Хороше харчування і зволоження також повинен зберігатися. І на кожному рівні ви також хочете, щоб зберегти ваші тренування цікавими, так що ви дотримуватися його.

12 тижнів дає вам багато часу, щоб наростити повільно до першої гонки. Однак, враховуючи, що ти пробігла 5 км в минулому, можливо, Вам вдасться досягти своєї мети 5к перед гонкою. (Очевидно, це залежить від того, коли ви пробігли свій останній 5к, що за банкет у вас доглянуті і т. д.) Якщо це так, то ви можете знайти ваше тіло, дозволяючи вам збільшити кількість часу, який ви витрачаєте виконуючи кожну тиждень за мінімальне навчання для 5K гонки. Прислухайтеся до свого тіла, як ви тренуєтеся, поміняйте свій графік тренувань, як ви йдете.

10к

Навчання смарт за ці перші 12 тижнів окупиться для вашого наступній гонці. Це просто робить 5к потім бігти туди, де ви почали, так? Як довго, як ви зможете збільшити час виконання (чи миль) в тиждень, скажімо приблизно +10% в тиждень, ви можете виявити, що йде від 5к до 10к-це не суттєвий стрибок. Знову ж таки, налаштувати ваше навчання, як ви йдете. Мета швидше і довше працює якщо щось відчуваю себе чудово, але й отримати достатній відпочинок, щоб запобігти травми.

21К

Особисто, перші кілька разів я почав бігати за години за раз, я знайшов себе більше зливають, ніж я очікував. Я виявив, що мені довелося працювати з харчовими продуктами (біг гелі, родзинки, бари тощо). щоб продовжувати працювати через годину. Всі люди різні. Побачити, як ви відчуваєте себе після перших запусках 15к. Він, ймовірно, буде деякий час, перш ніж можна буде додати, що останній біт, щоб дістатися до напівмарафону. Не сказати, що 5к або 10k рас легко, але я знайти розклад дійсно допомагає при підготовці до цієї дистанції. Просто, щоб ви знали пробігу ви прагнете. Щось на кшталт цього може бути хорошим орієнтиром для вас. Зверніть увагу на звужується протягом останніх двох тижнів тренувань - це, напевно, мудрі для початківців, але може не бути необхідною для досвідчених бігунів. Якщо ви робите ваші дослідження, ви зможете знайти навчальний посібник спеціально розроблено для напівмарафоні час ви хочете.

Далі

Нарешті, визначте, що для вас важливо. Я припускаю, що в цілому фітнес-це головна мета, більше, ніж ваш час в гонці. Є нескінченні 5к, 10к і напівмарафон гонки там. Так що якщо ви не готові або чогось в житті приходить, не бійтеся перенести. Ви все ще можете досягти вашої мети, навіть якщо ви не можете влаштувати гонки або дати зміни рас. Удачі і отримуйте задоволення!

+302
jkki 11 трав. 2013 р., 03:54:27

З того що я читав, проблема не в русі, як положення смуги. Коротше, зі штангою за шиєю, її дуже легко травмувати себе, і людей, які не мають належної гнучкості плеча, щоб викликати травми плеча.

У "пресі" у своєму загальному визначенні стоїть ресторан з баром в передній частині голови-це дуже безпечний ліфт і не приходять з додаткового навантаження на сухожилля і зв'язки. Це також дуже корисно у вирішенні всіх груп м'язів, на які посилається у своїй схемі.

+280
Ajit Kumar B 1 лист. 2019 р., 15:54:44

Я тренувався протягом тривалого часу і близько року я робив підняття тягарів з місцевим клубом, де я дізнався, олімпійський вага підйому техніки в ривку і поштовху.

Програма тренування була заснована на присідання майже кожен день: фронт присед і назад в нору, і звичайно інші методи підйому.

Я витратив близько 3 місяців тільки і робиш, що і я помітив, що мій вертикальний стрибок і мій вибухонебезпечність зросла в результаті сильніше квадрицепси і м'язи спини.

Я дуже раджу вам приєднатися до атлетичний клуб, де ви живете або просто піти в спортзал і зосередитися на нижній частині тіла робить більш присідання зі штангою, розгинання ніг і кучері, станова тяга і телят підвищується.

Я великий шанувальник НБА та один з найбільш вибухових гравців у Лізі Рассел Уестбрук, можна погуглити і побачити його вмочує і швидкість.

Ось відео про Russell тренування, ви можете слідувати йому і спробувати для себе.

Сподіваюся, що це допоможе, удачі!

+236
Phil Misiowiec 20 лист. 2018 р., 10:09:17

Я думаю, що багато людей несвідомо підкреслюють свою шию під час вправ (особливо важка атлетика).

Це вимагає практики, щоб розслабити шию під час цих вправ.

Якщо є можливість, вправи перед дзеркалом, і ви побачите, що ваша шия буде мимоволі розтягується при підйомі.

Виправити проблему, свідомо розслабляючи шию після того, як ви зрозумієте, що це розтягується.

Через деякий час, ви зможете підняти, не розтягуючи шию.

+175
krivos 2 серп. 2015 р., 06:21:23

Я в процесі початку навчання на олімпійській дистанції тріатлону у вересні. У мене є хороший режим для тієї, яка буде включати шість днів на тиждень (плавати, кататися на велосипеді, бігати).

Що я хотів би досягти в цьому процесі, щоб набрати м'язову масу. Я знаю, що тренування до триатлону не дуже сприятливих для приросту м'язової маси, але я не бачу причин, чому включення деякої тренування побачимо хоча б невелику кількість маси.

Маючи це на увазі, у мене є наступна процедура:

 • Груди: зниження віджимання, нахил віджимання
 • Плечі: вертикальному ряду, плече преси, задні дельтовидні підняти, знизує плечима
 • Рук: біцепса кучері, трицепсів розширень, долоні-до зап'ястя кучері, долоню вниз, зап'ястя кучері

Кожен буде виконуватися з гантелями (регульований до 40lbs) з наборами про 3х12.

Це буде будувати велику масу? Майте на увазі, я починаю по суті з нуля по навчанню ваги.

Про мене:

 • Вага - 70кг
 • Висота - 6'1"
 • Секс - чоловік
 • Вік - 20
 • Мета - верхня частина тіла маси (зокрема зброї)
 • Травми - травми безкоштовно
 • Харчування - дуже гарне (цілі продукти, Більшість рослин)

Поточний рівень фітнесу:

 • Виконайте 1 раз в тиждень (10к, с. б. 55 хвилин)
 • Цикл 3 рази в тиждень (50к)

Відвідування тренажерного залу:

В даний час немає, хоча я можу приєднатися.

+175
opticod 28 лип. 2010 р., 02:29:48

Скільки місця у вас є? Є вільний простір принаймні 5 футів на 10 футів, які ви могли б використовувати? Він навіть не повинні бути зовсім ясно, досить, що ви можете рухатися без постійно спотикаючись. Передпокої можуть служити цілі, якщо у тебе немає місця в вашій квартирі. Це те, що я роблю в непогожу погоду, або коли я не відчуваю, як одягатися, щоб працювати (очевидно, менш можливо для методу коридорі).

По черзі, якщо ви відчуваєте, що ви повинні практикувати в місці, ходьба на місці-справа піднімаючи ноги по черзі. На відміну від бігу, або біг підтюпцем, ви завжди однією ногою на землі. Як і при інших формах стаціонарні фізичні вправи, я б порадив піднімаючи коліна трохи більше, щоб компенсувати не маючи додаткових зусиль насправді рухається.

Що стосується диференціації біг і біг... чесно, це багато в чому питання семантики. Для цілей стаціонарні фізичні вправи, вони, по суті, те ж саме, тільки від того, як інтенсивно ви рухаєтеся.

У будь-якому випадку, ви, ймовірно, з допомогою методу часу а не по відстані спосіб, насправді не проблема.

+167
krugmeister65 4 вер. 2012 р., 22:47:23
Гімнастика є діяльність, пов'язана з виконанням вправи, що вимагають фізичної сили, гнучкості, спритності, координації, рівноваги і благодаті.
+162
freda 26 вер. 2019 р., 03:47:22

Останнім часом я намагаюся виправити мій поганий постави (зігнуті плечі і переднього нахилу таза). Серед усіх можливих рішень я знайшов, найбільш поширеними були розтяжки і інші вправи для зміцнення деякі слабкі м'язи. Проблема в тому, ці вправи виконуються тільки два або три рази на день протягом більш або менш 10 - 15 хвилин, і вони тільки здається, щоб допомогти, природно, тримати пряму поставу протягом не менше 20 хвилин, після цього знову починається боротьба (намагаюся згадати, щоб зберегти гарну поставу).

Я натрапив на це постава брекети онлайн (як підтяжки плечей і спини брекети), які, здається, щоб допомогти тримати плечі і стегна прямо, а носити його.

Я думав про об'єднання обох, продовжуйте робити вправи і носити бандаж для підтримки постави для решти дня.

Це підводить мене до мого питання:

Буде носити ортез на щодня (скажімо, місяць) сприяють зміцненню слабких м'язів і дозвольте мені тримати гарну поставу, навіть після того, як я перестала ним користуватися, чи це може погіршити ситуацію, робить тіло залежним і слабким?

+122
Tusharkanti Choudhuri 8 квіт. 2011 р., 12:55:38

Відмова від відповідальності: я не експерт і вам потрібно задати хороший фізіо/спорт-лікаря.

З мого досвіду (також підкріплені і багато інших, просто перевірити бодібілдинг форумах), організм адаптується до будь-якої діяльності ви регулярно ведуть. Це одна з основних причин, люди часто радять змінити їх тренування/рутину, коли вони плато на певному рівні. Просто змінюються речі можуть бути дуже ефективними.

У контексті вашої проблеми: ви вже адаптувалися до якої стиль бігу ви займалися. Імовірно, нижній каденції передбачає більшу відстань за один крок і коліна, піднімаючись все вище. Це те, що ваші м'язи і сухожилля/зв'язки звикли. Швидше каденцію працює системи по-різному.

Я б порадив обробляти швидше каденції бізнес як "нова" річ, і починаючи з малого (малу відстань напади в новій каденції) і тільки повільно ростуть.

Інше вам також може знадобитися, щоб перевірити: якщо ваш яскравий (стопи/п'яти перший) - все той же, взуття амортизація (дуже м'яка-це погано для високої частоти обертання педалей) (спробувати середніх якщо не важко), якщо взуття призначена для вашого типу пронації, Ваш "баланс" (спробуйте бігти по пухкому піску).

Інші речі, які ви повинні робити: рис (решта/лід/стиснення/підняти) на хворе коліно, колінного суглоба зміцнюючі вправи, Базові вправи.

Удачі і фізіотерапевта, в ідеалі досвід роботи з керуванням. Це звучить як ІТБС.

ЗИ: я мав ітбс з аналогічних причин, а також від переходу твердих і середньої підошві часто, і з збільшенням відстані дуже швидко.

ППС: прислухайтеся до свого організму, не штовхати свій шлях через ці симптоми - навчитеся розпізнати/відрізнити біль від втоми/виснаження від фактичного потенційні фізичні проблеми. Ви можете натиснути через колишнього, але потрібно поважати останнього.

Ох, і розтягнути побільше. До і після. Навіть якщо ви відчуваєте себе жорсткою.

+114
nAyeem 15 січ. 2017 р., 23:41:22

Ваше питання не зовсім про будову м'язів черевної порожнини. Ваше питання про "нижньої частини [що] ще трохи випирати". Ви, здається, підписавшись на Міф зменшення плями. Віра у зменшення плями означає, що ви думаєте, здійснюють свої руки/АБС/стегна/дупа буде, зокрема, зменшити кількість жиру в цій області тіла. Це якесь непорозуміння. Як exrx.net опис:

Всупереч тому, що в телемагазинах припустити, що немає такої речі як скорочення плями. Жир втрачається по всьому організму у вигляді малюнка залежить від генетики, підлоги (гормони), і вік. Загальна жиру повинно бути зменшено, щоб позбутися від жиру в якій-небудь конкретній області. Хоча жир втрачений або придбано по всьому тілу, здається, перша область, щоб отримати жир, або остання область, щоб стати худий, це животик (у чоловіків і деяких жінок, особливо після менопаузи) і стегнах (для жінок і кілька чоловіків). Присідання, качаю прес, ноги-стегна піднімає, піднімає ногу, хіп приведення, хіп викрадення і т. д. тільки м'язи під жиром.

Іншими словами, ви не можете "тон" вашої маленької дузі. Ви повинні проявляти все ваше тіло і їсти менше і краще харчуватися. Це дозволить поліпшити ваше тіло, яке буде включати вашу маленьку опуклість. Я не знаю ваш раціон, спосіб життя, або поточний режим тренувань, тому я не можу радити, як ви повинні конкретно діяти.

+97
PaydayAlabama 24 груд. 2017 р., 18:26:37

Це не просто білка, яка буде тримати вас повної довше, але також жирів і клітковини (овочі/крупи). Саме тому кращим сніданком, який я вважаю, має певне поєднання яйця та овочі. Я б настійно рекомендуємо проти поїдаючи якийсь бутерброд на сніданок з ресторану/кафе, хоча саморобний сендвіч-це здорово. Я також рекомендую триматися подалі від крупи, так як вони не насичують і пропонуємо поганому макро-спліт.

Ось деякі ідеї збалансованого сніданку:

 • Яйця та овочі: можна омлет, варені, омлет, яєчня або ви віддаєте перевагу. Овочі можуть бути сирі або варені яйця. Очевидно, це буде стосуватися приготування їжі на ранок -якщо ви їсте варені яйця предготовят в ніч перед. Яйця дуже поживний і ситний, і в той же час пропонуючи хороший баланс жир/білок.

 • Делікатесне м'ясо: не тільки зручно і швидко це дуже універсальний. Ви можете зробити бутерброди/обгортання з ним. Ввести його в салат. Або просто додати його в блюдо яйця, щоб збільшити співвідношення білків. Більшість м'ясних делікатесів нормально, але я віддаю перевагу свіжі порізи від прилавка гастроному, таких як яловичина/індичка або куряча грудка. Ви також можете зробити свій власний соус і смажити філе індички або шматок яловичини і нарізати його, щоб зробити бутерброди.

 • Простий грецький йогурт: дуже високим вмістом білка і не вимагає ніякого приготування. Можна зробити солоними або солодкими стравами з його. Одним з варіантів є використання його в лобнева стилі сендвіч з оливковою олією і помідорами (Zaata зовсім необов'язково). Ви також можете з'їсти його з вівсянкою і яйцями. Для солодше страву можна додати нарізані фрукти, такі як банани, яблука, груші або ягоди. Він також відмінно поєднується з фруктами і мюслі. Ви також можете з'їсти горіхи/горіхове масло, щоб збільшити вміст жиру.

В кінці кінців, ви дійсно не збираєтеся, щоб знайти ідеальний сніданок, це збалансований і зусиль. Це збирається зайняти деякий час жертвоприношень, вставати раніше/приготування їжі або просто управляти своїм часом краще. Але це ціна, яку ви платите за здоровий спосіб життя.

+87
Surendrababu Surender 8 лют. 2013 р., 22:19:58

Ось те, що мій багаторічний досвід життя і багато мої власні дослідження показують. Як тільки людина з надмірною вагою це означає, що є проблема, проблема охорони здоров'я. В основному це пов'язано з цукерками - всі види цукрів. Погана новина полягає в тому, що цукор є більш захоплюючою, ніж все інше. Змій спокушав Єву з яблуком. Це означає бути залежним, ми повинні залишатися чистими все це наше життя і це ніколи не стане легше. Так що знайти свій власний спосіб життя і зберегти її. Як знайти і зберегти його інша історія.

+79
mrwboilers 16 лип. 2018 р., 22:00:32

ВИИТ не зовсім фактор тут, я би сказав у вашому раціоні. Вам потрібно розрахувати свій TDEE на і з'ясувати дефіцит, у тому числі спалених калорій від тренування ВИИТ(яких дуже багато).

Я боксер-любитель і робити HIIT тренування 4 рази на тиждень, 2 години занять кожен. Один 2-годинний сеанс з легкістю спалює 1500 калорій, якщо не більше. Жорсткий спаринг входить у ці. У періоди, коли мені потрібно для підтримки ваги, я обчислити мій TDEE на і спробувати приземлитися беззбитковості на калорій в дні я працюю(щоб була енергія для його також), і жерти менше доби не вийде(що не багато.. насправді..) "головоломка" повинен йти разом на щотижневій основі для мене, хоча. У періоди, коли я вирізав, у мене дефіцит калорій приблизно на 400 калорій в день.

Тому, щоб зробити висновок - потрібно планувати свій раціон після тренування інтенсивності і частоти, і перейти на щоденний дефіцит калорій, тобто не надто великий(адже тоді ви будете втрачати м'язи). Послідовність і стійкий прогрес є ключовим.

+46
Arno Dverjging 22 бер. 2015 р., 19:25:19

У Вікіпедії стаття для повноцінного білка має наступну таблицю, в якій перераховані оптимальний профіль незамінних амінокислот:

Незамінні амінокислоти | мг/г білка

 • Триптофан | 7
 • Треонін | 27
 • Ізолейцин | 25
 • Лейцин | 55
 • Лізин | 51
 • Метіонін+Цистин | 25
 • Фенілаланін+Тирозин | 47
 • Валін | 32
 • Гістидин | 18

Які продукти найкраще відповідало розподілу амінокислот в таблиці?

+40
Moledigger 30 лип. 2015 р., 15:57:14

Дуже легко з вашим вагою.

Не стрибайте туди і спробувати змусити себе робити ваги, який ви використовували, щоб зробити, навіть з корректировщиком. Якщо ти це зробиш, ти станеш злий як чорт на дуже довгий час.

У кожній частині тіла в такому ж режимі, як ви перед (груди в понеділок, в середу ноги, у п'ятницю - чи як там), але дуже легко.

Другий раз ви працюєте, що частини тіла (на наступному тижні, наприклад), йдуть помірно з цією вагою.

Не намагайтеся поп-кровоносні судини в лоб, поки ви не впевнені, ваш організм не збирається мати неприємні наслідки на вас.

Чим ви старше, тим більше часу потрібно, щоб повернутися в гойдалки речей.

+24
Pablo Werlang 17 лют. 2014 р., 14:48:39

На тлі мене:

Мені 28 років. Я важу 205 фунтів (92 кг) і я 6 футів (1,82 м). Не впевнений, що мій ІМТ і % жиру, але я досить мускулисте, але з невеликою кількістю жиру. Більше, ніж хотілося б на мій живіт. В даний час я досить сильний, але й зовсім непридатними.

Я останній раз грав кидати (думаю, щось середнє між лакросс і хокей) близько 7 років тому. Я збираюся знову почати грати в близько 5 місяців. Як ви можете собі уявити, я не так підходить, як я був тоді. Я використовував І геть протягом останніх 7 років, працює і вільними вагами, але не з великою послідовністю, але рівно стільки, щоб залишатися трохи формі.

Тепер, я збираюся почати грати знову кидати я хочу зробити придатним і сильним, як я можу перш, ніж я почала ще в 5 місяців. Я сподівався, що я міг би отримати деякі поради по програмі, яку я міг би наслідувати, щоб побудувати силу і вибуховий фітнес, але не повністю ігнорувати витривалість фітнес.

Я робив наступне за останні кілька тижнів:

Пн: я: Вагами (жим, підтягування, гантелі прес, одна рука поспіль, гантелей, летить, сидять рядами)

Пн: ПМ: спін клас

Вт: бігова доріжка (з початку зручними робочих місць і збільшення швидкості кожні 5 хвилин)

СР: вага(плеча, прес, біцепс бар кучері, вертикальному ряду, вузьким хватом, Жим лежачи, передні і широта піднімає, трицепсів розширень, гантелі завиток)

ЧГ: я: бігова доріжка (з початку зручними робочих місць і збільшення швидкості кожні 5 хвилин)

Чт: ПМ: спін клас

Пт: Вагами(присідання, жим ногами, розгинання ніг, підколінного сухожилля завиток, теля піднімає)

СБ: Відпочинок

НД: Відпочинок

За вагами я роблю 3 підходи по 8 повторень. Піднімаючи важкий, як я можу для цих повторень.

Робить цю програму дуже добре виглядаєш для людини, яка хоче наростити м'язову масу і силу, і щоб створити хороший рівень фізичної підготовки? Кидати вимагає хороший рівень загальної фізичної підготовки, тому я не хочу, щоб ігнорувати це.

Є хороші програми для спорту, як ці?

+24
Alexey Zimarev 17 жовт. 2019 р., 07:22:02

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil