Хорошому Положенні Стоячи, Не Думаючи Про Це

Коли я стою або при ходьбі, і розмірковував про щось крім моєї пози, я проявляю трохи поперековий гіперлордоз, значна частина грудної кіфоз і трохи вперед голову (як мої професійні та особисті заняття передбачають використання комп'ютера).

Близько 18 місяців я регулярно займатися спортом і працювати на розтягування згиначів, зміцнення основних, сідниць, рядків і т. д.

Коли я дивлюся в дзеркало, я можу брати участь в черевній прямий, тяга трохи з сідниць, і поставити мою груди, і я бачу, дуже симпатична поза. Однак, коли я не думаю про це (а це в 99% випадків) я регресувати.

У мене стоячи/сидячи (вгору/вниз) робочий стіл, але коли я стою і займатися правильну поставу свідомо, а потім повернутися до моєї роботи. Незмінно через деякий час я помічаю, що я дозволила мого живота випинатися і відпочивав багато ваги в поперековому відділі хребта. Потім я її виправлю.

Загалом, мені легше визначити хороші і погані поставою в положенні стоячи і сидячи, а коли я стою, що я можу говорити людина, яка має гарну поставу протягом коротких періодів часу. Але коли я сиджу, я більш-менш зрозуміло, що я роблю і що я повинна робити, і як це погано насправді.

Моє запитання складається з двох частин:

1) Люди, які проявляють чудову поставу, треба думати про це?

2) Яку позу відносяться до стоячи пози? Зокрема, які типи позу помилки сприяють поперековий гіпер лордоз, грудний кіфоз і вперед голову, коли стоїш?

+55
MartinsDeee 5 лист. 2011 р., 12:08:38
30 відповідей

У мене є 20кг гірей і в змозі зробити 30 хитань без втомлює. Я повинен змінити розмір гирі(32 або 36 кг ?) або збільшити кількість повторень ?

+997
nkgtech 03 февр. '09 в 4:24

Я збираюся почати тренуватися або половину або повний марафон. Проблема у мене є, я живу в пустелі, жарко...весь час, навіть рано вранці в середині верхнього 80-х років до низьких 90-х років. Так працює зовні не ідеал для мене. У мене бігова доріжка, і я роблю велику частину моєї роботи над цим.

Я читав статті про використання бігова доріжка для деякої тренування, але не всі. Більшість радять використовувати ухил 1-2% для імітації опору вітру.

Чи є конкретні плани навчання, які можуть бути легко адаптовані для занять на біговій доріжці?

Я стурбований тим, що бігова доріжка не зрозумійте мене готова до гонок, так як я не будуть тренуватися на вулиці. Я повинен спробувати додати деякі зовнішні маршрути до дня перегонів?

+994
Leherenn 10 лист. 2011 р., 20:01:10
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Основна відмінність у різних формах або трицепсів череп дробарки '(або жим) є участь різних м'язів. Як ви міняєте своє положення відносно напрямку сили ваги, деякі м'язи повинні працювати більше, а інші менше працювати.
Це в першу чергу м'язи грудей:

 • Нейтральний лежачи трицепсів: обох, верхній і нижній грудей повинні зробити деякі роботи.
 • Розширення похилій трицепс: цей варіант працює в основному у верхній частині грудей.
 • Скорочення трицепсів: цей варіант працює в основному в нижній частині грудної клітини.

Зверніть увагу, як нейтральна позиція працює вже всі м'язи. Так що якщо ви не відчуваєте, як нижній або верхній частині грудей потребує деякої додаткової роботи, щоб позбутися від дисбалансів, немає необхідності робити всі ці вправи, а деякі штангісти можуть запропонувати.

Зверніть увагу, що ви також можете використовувати різну ширину хвата, чи перевернутий зчеплення, щоб досягти такого ж ефекту без змінної лавці.

+988
Ridwan Hutanto 31 січ. 2012 р., 07:57:35

Магазин відмінні кросівки для бігу, піших прогулянок і відпочинку взагалі. Я вважаю, що біг босоніж покращилася мій фітнес, а також загальні експлуатаційні властивості -- навіть із звичайною взуттям. Але вони володіють цікавою особливістю, що моя дружина любить, щоб нагадати мені: вони смердять. Не просто трохи смердить. Це "покласти ті речі, на внутрішньому дворику і піти прийняти душ" рівень смороду.

Штати вібрам, що ви можете мити свій магазин у пральну машину, а потім сухе повітря. Це дозволяє позбутися від смороду на короткий термін, але вона зазвичай повертається після того, як носити взуття кілька разів. Якщо я ношу Injinji шкарпетки з черевиками він тримає сморід, але це не буде практичним раз Міннеаполіс виходить з арктичної зими.

Заради мого шлюбу, що найкращий спосіб зберегти мій магазин від смердящего?

+944
CARL ERN VINELES BANUA 5 груд. 2018 р., 07:16:17

Коротка відповідь на це питання немає.

З повагою до вашого статурі вашої діяльності, визначити форму, а ваше харчування визначає розмір. Це працює в певних генетичних параметрів, звичайно, але ці дві речі буде визначити, що ваше тіло пристосовується к. Адаптації є ключовим, оскільки організм не раптово перетворення, коли його діяльності або зміни харчування, а повільно підлаштовується.

Так як дитина ваш організм пристосувався до цих речей. Я не знаю скільки вам зараз, але якщо ви знаходитесь в підлітковому віці на початку 20-х років, то цілком можливо, що ваше тіло все ще утримує деякі з цих пристосувань (враховуючи, що ви зробили це так довго). Цікавим прикладом цього є Річард Sandrak (ака "Маленький Геркулес"), які ретельно навчали з 4 років до 11 або близько того, як культурист. Після цього, він перестав гойдатися і нібито тільки зробив вигляд діяльності кардіо разом з трохи ваги роботи. Він зараз в його середині 20-х і досі має більше м'язів, ніж середній хлопець.

Це, як кажуть, ви, схоже, неправильно зрозумів. Вам не судилося тримати вашого поточного статури назавжди. Ваше тіло буде адаптуватися до формою і розміром відповідний вашої діяльності і харчування відповідно. Якщо ви шукали накачати м'язи за чотири роки і не робили так, то ви просто зробили щось неправильно. Можливо, ви тренувалися неправильно, ви, можливо, були в їжі, або як - важко сказати, не знаючи більше. Незалежно від того, в той час як діяльність вашої молодості може сприяти вашої комплекції як молодий дорослий, вони аж ніяк не визначальним фактором у нинішній комплекції вашого тіла.

+881
Fred Malan 18 квіт. 2011 р., 17:27:34

У вас є повний діапазон руху? Немає явних набряків? Ніякої нестабільності? Ви все ще в змозі працювати, так, схоже, не надто на даний момент серйозний, хоча напевно то, що ви хотіли б виправити раніше, ніж пізніше.

Кращий діагноз прийдуть від відвідування лікаря або фізіотерапевта. Вони зможуть оцінити вас за м'язового дисбалансу і т. д.

Щоб краще підготуватися до зустрічі, чи навіть вміти задавати питання краще на нашому сайті, ви можете поглянути на цю сторінку з Клініки Мейо: http://www.mayoclinic.com/health/knee-pain/DS00555/DSECTION=preparing-for-your-appointment

+845
lucasarcotti 14 лист. 2011 р., 13:09:17

Я виявив, що, використовуючи мазі Деситин або інші 'попрілість' допомагає зняти біль і набряк. Нанесіть на уражену ділянку рясно і протерти його. Я пропоную застосування двічі на день.

enter image description here

Попередження: ці висипання мазі є активні інгредієнти, а, отже, переконайтеся, що у вас немає алергії і припиніть використання, якщо шкіра стає гірше. Обов'язково дотримуйтесь інструкцій точно.

Ви напевно хочете, щоб переконатися, що ваша шкіра перестає тертися матеріал, який викликав КАФ.

+835
Vijay Gawas 6 лип. 2016 р., 18:00:47

Мені 43 років, 5'-9" і 145фунта. Я зараз їм трохи світла, піднімаючись світло, біг і деякі додаткові кардіо урізати деякі небажані тіла і грудей жиром.

Коли я закінчу, моя мета-набрати вагу в м'язах. Я планую вирізати кардіо і відточує свою програму ліфт. З того що я читав, мені потрібно взяти набагато більше калорій, ніж зазвичай, можливо, 3500/день. Чим я стурбований, всі ці калорії повертаюся в жир.

Що мені потрібно зробити, щоб переконатися в тому, що я додаю достатню кількість калорій для нарощування м'язової маси, але не так багато, я додаю на жир?

+824
Ivaylo Ivanoff 20 груд. 2016 р., 17:57:44

Після запуску, іноді мої м'язи ноги задерев'яніли.

Який спосіб прискорити "одужання", коли це відбувається?

+816
Gregor Weber 12 груд. 2017 р., 07:12:52

Я перебуваю в моїх 30-х, нове для роботи і підготовки, щоб пробігти свій перший марафон. В даний час я в 15-20 км/тиждень Марк і з нетерпінням чекаю мого першого тайму в листопаді і мій перший марафон в грудні.

Я до сих пір люблю пити вино і зрідка випити кілька пляшок за ніч, що не обов'язково впливає на мою підготовку графіка прогресу досі, але я боюся, що він може в майбутньому.

Я повинен кинути пити на всю мою підготовку? Це добре мати пару келихів вина, 3-4 дні/тиждень, без суттєво ускладнюють мій прогрес або обмежити мій виступ чи це нормально так довго, як я залишаюся належним чином зволоженою і їсть, добре спить і т. д.?

+810
HansRX 17 лип. 2011 р., 01:58:18

У разі запалення/бурсит не дуже серйозним, ви могли б все-таки тренування, хоч і досить заспокоїться, доки його відволікають, ймовірно, буде здоровіше, і ви не повинні відчувати ніякого болю під час тренування. Тому що бурсит виникає із-за постійного розтягування сідничного м'яза, вертлюгової Бурси , ви повинні працювати на вашому тазостегновому суглобі міцність і стабільність. Я пропоную скоротити інтенсивність тренувань, поки ваші болі і створили достатню міцність, так що ви не будете зловживати структур навколо Бурси. Як Physioadvisor.com пропоную:

Ігноруючи симптоми або прийнятті болю, відношення приросту не буде-це може призвести до стан стає хронічним. Негайного, адекватного лікування у хворих з вертельнимі бурсит має важливе значення для забезпечення якнайшвидшого одужання. Після бурсит-це хронічне, зцілення істотно сповільнюється, у результаті помітно збільшується час відновлення і підвищення ймовірності повторення подібних порушень у майбутньому.

Таким чином, ви повинні почати робити вправи, лікар дав вам на регулярній основі, бажано кілька разів на день, так що ви можете поширювати навантаження. Ці вправи допоможуть вам поліпшити силу і координацію стегна, які згідно E-Orthopod.com допоможе знизити тертя в Бурса.

Деякі вправи можна виконувати за Buzzle.com:

 • Iliotibial групи розтягнути на стороні схиляється: цей iliotibial групи Stretch нічого, крім боці, спираючись на стіну. Стояти на відстані стопи від поверхні стіни, з травмованій стороні біля стіни. Спертися на стіну поклавши долоню на поверхню стіни. Хрест здоровою ногою за іншу ногу і спертися ніжно на стіні. Повторіть те ж саме для іншої сторони.
 • Ногу підняти: Ляжте на тренувальний килимок на неураженої боку. Використовуйте вашу руку, щоб підтримати голову. Тепер, затягніть м'язи стегна на ураженій стороні і підніміть ногу над підлогою. Підняти ногу 8 до 10 дюймів над підлогою і переконайтеся, що ваші коліна залишаються прямими, в той час як піднімаючи хвору ногу. Потримайте позицію протягом декількох секунд і повторіть вправу. Виконайте 3 підходи з кожного сету 10 повторень.
 • Iliotibial групи стрейч - стоячи: стояти у вертикальному положенні. Тепер, поклавши руку на неураженої ногою за травмованої ноги, як у першому iliotibial групи стрейч. Нахиліться і торкніться пальців ніг пальцями. Потримайте позицію протягом 30 секунд і повернутися у вихідне положення і повторіть вправу три рази.
 • Хіп розширення: Ляжте на тренувальний килимок на живіт і покладіть руки крім твоєї сторони. Тепер розмістіть ваші долоні, таким чином, що вони стосуються килимок для вправ. Тепер повільно підніміть хвору ногу над підлогою, затягнувши м'язи стегна. Бачу, що ваші коліна залишаються прямими, коли ви підніміть хвору ногу. Потримайте ногу в піднятому положенні на декілька секунд і повільно опускаємо. Виконайте 3 підходи з кожного сету 10 повторень.
 • Стіни навпочіпки: стояти у вертикальному положенні обличчям навпроти стіни. Місце здійснення м'яч або баскетбол за спину і притулитися до стіни. Тримати своє тіло прямо і повільно присідайте, щоб зробити ваші стегна паралельні підлозі. Потримайте позицію протягом десяти секунд і посуньте вгору на стіну. Повторіть 10 разів, 3 підходи. Детальніше про бурсит кульшового вправи і біль у стегнах.
+800
Brian Cheah 31 груд. 2014 р., 09:38:33

Глюкозамін є досить популярним і займає чільне місце в аптеках та супермаркетах в Австралії.

Я був коли-то рекомендованих GP, щоб приймати глюкозамін таблетки, щоб зменшити спільну біль, як я тренуюся досить регулярно і іноді є спільні болю.

Чи є докази (рецензування робіт і т. д.) що глюкозамін насправді працює побудований хряща в суглобах?

Мій особистий досвід я не помітив якоїсь відчутної різниці.

+775
Dan Quirk 16 лют. 2019 р., 16:17:02

Я не з ожирінням, ні з надмірною вагою, але у мене все ще є жир, що накопичився навколо талії(який дав мені ці потворні ручки закоханості). Крім цього, у мене немає на мені багато жиру. Я пробував тривалих кардіо сесій(вирізаючи на вагах) просто зауважу, що я вам рівномірно "тонше" і талія досі стирчав. Потім, ото, підкреслюючи, на вагах, щоб отримати "великий" насправді нехтує черевної області. Чи є спосіб, щоб отримати "великий" (з м'язами, звичайно) і одночасно позбутися від цього жиру? Я маю на увазі дієти, я б на час нарощування м'язової маси - це обов'язково перешкоджають втраті жиру на талії? Я читав подібне питання , але це не зовсім те, що я говорю, крім того були перевантажені технічними деталями.

Спасибі.

+725
alex30 21 січ. 2010 р., 16:26:30

Я чув, як люди стверджують, що стероїди або просто навіть вище натурального тесту з тіла прибрати жир, незалежно від дієти. Я думаю, що ця ідея виходить від тих, фітнес-хлопці YouTube, які роблять масові калорій запої і розсікали тіла круглий рік. Він стверджував, що вони можуть з'їсти все що завгодно і не набирати ні грама жиру, тому що вони на таких великих кількостей екзогенного тестостерону та інших препаратів. Це правда? Хлопці на передачу може постійно знижувати свій жир, але при навантаженнях на м'язи і їдять як свині весь день і мати досконалі тіла?

Натурали не можу здатися, щоб зробити це-або, принаймні, люди, які стверджують, щоб бути. Я вже тривалий час намагаюся до мого тесту, природно, сподіваючись, що мій жир продовжать знижуватися, незважаючи на поїдання надлишків калорій, але це не має ніякого значення. Я підняв свою чортову тест від 435 до 830 за менш ніж 2 роки, але я, здається, не втрачає жир швидше або нарощування м'язової маси або швидше небудь. Я відчуваю величезну різницю в лібідо і М

Загальні переконання хочете сказати, що ви просто 5 грам тренболон і кленбутерол і сидіти весь день, і ви будете розпатлане з тоннами м'язів, навіть якщо ви працювали, як два рази на рік. Деякі natties самі вбивства і досягти шість пакетів АБ жир, дивлячись, як скелети, тому що вони втрачають стільки м'язи, коли занурення під 10% жиру без препаратів і/або підтримувати його. Хлопці на передачу, здається, не тільки зберегти, але й отримати значну м'язи навіть під час різання.

Як це пов'язано з тестостероном? Як вони можуть стільки жерти і не товстіти? Дієта так і не втратити oucne м'язи і навіть будувати якісь? Препарати дійсно чарівно?

+722
RosemaryFlorio 13 бер. 2016 р., 23:51:29

Я роблю з власною вагою, вправи для кілька років тепер з посередніми результатами (я знаю, що результати можуть бути краще при підйомі, але через брак часу, робити БО вдома-це вихід для мене). Щоб поліпшити свої результати і пристосувати мої обмеження, я зробив свою власну програму, засновану на моєму досвіді з YAYOG і почати ваги, враховуючи, як моє тіло реагує на різні види подразників.

В принципі моя програма-це спліт рутини з тренувань на чотири дні на тиждень (Понеділок, Вівторок, Четвер, П'ятниця - для чого це коштує), присвятивши два дні, щоб штовхати/тягнути вправ і два дні жив/ноги. Більш-менш я буду будувати свою програму на шлях від початкової ваги, наприклад старт з допомогу підтягувань, тоді ексцентричні підтягування, звичайні підтягування і т. д.

Я зроблю чотири комплекти кожної прогресії, перший з яких розминочний сет із зменшенням навантаження (наприклад, 3/4 віджимання) та подальшої нормальної наборів з повним навантаженням (наприклад, звичайні віджимання). Я буду прагнути до 8-12 повторень за підхід, поступово збільшуючи кількість повторень, поки не досягнете 12 повторень, потім переходите до наступної вправи від прогресування. Я знаю, що це трохи відпочити, але я буду прагнути набори з двох хвилин.

Тренування:

 • День 1: віджимання, підтягування, щука пуш-ап, австралійські підтягування
 • День 2: сидячи, ноги-підняти (або кільце хрускоту), (зниклих без звістки), планка (максимальний час утримання)
 • 3 день: віджимання, підтягування, провали, Autralian підтягуючі
 • 4 день: повторюємо 2 день

Моя мета полягає в тому, щоб побудувати силу і помірні м'язи. Є щось покращити в цій програмі? Чи існують які-небудь недоліки seriaous? Які додаткові вправи ноги я можу включити в день 2/4?

+699
mzimmers 11 лют. 2015 р., 05:21:47

Нахилився над рядами не погано для вашої спини, коли ви звикли регулювати вагу. Однак, коли нахилився рядка (рядки АКА Pendlay) досить близько до вашого вазі станової тяги, як буває на SL5x5, то це важко, щоб збалансувати це. Наприклад, я за 500 фунтів deadlifter і зручно рядку 200 фунтів для представників. Вам занадто багато за що і я схильна образити мою латів в бар спускається занадто швидко.

Є кілька способів отримати адресу рядка, але спочатку важливо знати, що це дійсно допомогою вправ. Це означає кілька речей:

 • Допомоги там набиратися сил для основної роботи (присідання, жим, станова тяга, оверхед прес)
 • Допомоги краще з вищим представникам і помірний вагу.
 • Це прекрасно, щоб поміняти роботу на щось інше, що еквівалентно.

Залишаючись "строгий" з SL5x5

При такому виборі, ми збираємося змінити послідовність рядків, і коригувати техніку небагато. Це означає, що ви будете мати, щоб скинути вагу, щоб звикнути до нього. Наступні пункти методики для рядка Pendlay (який просто суворий нахилився рядка):

 • Зігніть коліна трохи, щоб ваші стегна, щоб виступати в якості кантілевери (це для кращого балансу)
 • Підніміть штангу до грудей, і утримуйте протягом секунди. Примітка: панель повинна бути торкаючись грудини.
 • Контролювати всі шляхи до підлоги.

Якщо ви виведені з рівноваги зі штангою в такому положенні на грудях, ви занадто далеко вперед і повинні принести свої стегна назад. Є основна модифікація, яких ми домагаємося, і повинні допомогти вам почувати себе все у ваших латів.

Як у програмуванні це, я б зробив такі зміни:

 • Почніть з ваги, ви можете зробити 3х8 строгих повторень з вищевказаної технікою.
 • Кожен раз, коли ви робите поспіль, збільшити повторень в кожному наборі по одному. (3х9, 3х10 і т. д.)
 • Після того як ви робите 3х12, збільшити 5 фунтів і починати з 3х8

Що уповільнює прогресування рядків, але дає вам більше обсягу при цьому. Що будуть будувати деякі м'язи спини, і допомогти з здатність вашого організму переносити назад на роботу. Це також діапазони реп, що, здається, краще працювати для вправи допомогу, на мій погляд.

Альтернатива Pendlay рядків

Якщо б мені довелося вибирати мій улюблений однорядном виконанні, це буде гантельний ряд. Більш конкретно, він, стоячи на колінах, однією рукою гантелі рядків також відомий як Крок рядків. Вони допомагають створити ваш ручка для тяги, натисніть на лати краще, сучасніше і краще підтримується.

 • Встаньте на коліна на лавці, так що одна рука і одне коліно в Контакті (одній стороні), інша нога стоїть на землі, а друга рука тримає гантель.
 • Привести гантелі до грудей, утримуйте для швидкої паузи
 • Опустіть гантелі під контролем і повторити
 • Коли набір закінчиться, повторіть з іншою рукою.
 • Якщо ви не можете відповідати повторень на одну руку, набір гантель вниз і коли ви будете готові закінчити з 1 більше реп, ніж сильні руки.

Примітка: ваш торс повинен залишатися в нейтральному положенні, якщо ви відчуваєте, що вам потрібно покрутити його, щоб отримати вага вгору, потім ви почали занадто важким.

Для програмування це, я хотів би використовувати "350" тип прогресії:

 • У вас є 3 набори, щоб спробувати і зробити 50 повторень (кожною рукою).
 • Тільки дати собі 1-хвилинним відпочинком між сетами. Один набір робиться з лівою рукою і правою рукою зробив послідовно.
 • Якщо ви, не просто повторити вага і спробувати додати повторень
 • Якщо ви потрапили на 50 або більше повторень після 3-го набору, в наступний раз, коли ви збільшуєте 5 фунтів
 • Не очікуйте, що всі три сети, щоб бути однакова кількість

Одним з переваг одного озброєного гантельний ряд є те, що вона є односторонньою роботи і це легше виправити, лівий/правий дисбаланс з ними. Почніть з ваги ви не впевнені, ви можете зробити 12-15 повторень в першому сеті. Якщо ви почнете "занадто світлий", вас наздожену досить швидко. Як приблизного орієнтира я вибрав би вага, що становить приблизно 30% від жиму лежачи Для початку.

+608
user59437 10 лют. 2014 р., 00:44:37

Відмова від відповідальності: я ніяк не пов'язаний з Concept2. Я досвідчений весляр своїми Concept2 весляр.

Машина, яку ви процитували, - це низька вартість весляра. Як така, вона не буде мати функціональні можливості, які тісно імітувати на воді (тобто "більш реалістичною академічного веслування досвід"). Однак, якщо вас лякає ціна, то я б пішов з одним Ви процитували, тому що це дозволить для кращого досвіду, ніж гідромашини. Якщо вартість не є проблемою, будь ласка, розглянути "золотим стандартом" Гребні тренажери – в Concept2 весляр.

Для порівняння, Concept2 весляр включає в себе системний монітор для відстеження ваших занять веслуванням. Одного ви обрали. По-друге, Concept2 весляр забезпечує набагато більш зручне і природне положення ступень. Ви вибрали забезпечує "підніжка", яка може стати незручним через деякий час. Я б також переглянути свій вибір, так як це не високий рейтинг (наприклад, дві зірки з п'яти).

Як використовувати гідравліку в якості опору механізму, є деякі машини, які не дозволяють необмежену рух (тобто ви можете витягнутися в пряму лінію), але, я б все одно не рекомендую їх. Вони, як правило, поступаються по матеріалу і конструкції. Крім того, гідравліка забезпечить постійний опір по всій Веслування хід. , Що саме по собі не природно досвід веслування. Це мій досвід, що гідравлічний опір не дозволить вам повністю відновити точно так само як і маховик б з Веслувального ходу складається з диска, а потім у фазу відновлення.

Нарешті, я був би обережнішим зі споживанням поради від персонального тренера (як зазначено в засланні в Шона відповіді), тому що вони, як правило, не володіють достатньою якістю досвід роботи на весляра. Ви також можете знайти його корисним, щоб прочитати мою відповідь на подібне питання на гребному тренажері.

+522
crocefisso 29 трав. 2017 р., 10:26:26

Еритропоетин (ЕПО) є природним речовиною в організмі, який допомагає в червоні кров'яні клітини (РБК) виробництва. Вона була спочатку розроблена в якості зовнішнього препарату на початку 1900-х, щоб допомогти людям з поганою вироблення еритроцитів або іншими патологіями захворюваннями, такими як анемія.

Сам по собі ЕПО нічого не буде робити, щоб підвищити експлуатаційні властивості. Що вона робить зробити, це дозволить вам зробити більше роботи, надаючи більше кисню до працюючих м'язів. Це дозволяє працювати важче, що, в свою чергу, повинні зробити вас швидше. Це натхненник, а не миттєвий результат.

Однак, є досить багато недоліків добавки ЕПО в Інакше нормальна людина. Одним з найбільших є те, що, коли ви штучно збільшити відлік RBC в крові, це також не збільшувати плазми/сироватки (рідкої частини крові), так що ваша кров стає густішою. Це робить його більш важким для серця перекачувати кров по організму, а в поєднанні зі зниженою ЧСС (дуже поширений побічний ефект підходить), ви сильно підвищите свій шанс інсульту і смерті, особливо коли спить. Там було більше 20 смертей в професійний велоспорт в останні роки пов'язано з використанням ЕПО.

Очевидно, люди роблять свій власний вибір, але якщо ви розглядаєте додавання ЕПО я б настійно рекомендуємо Вам ретельно досліджувати його і розуміють небезпеки і ризики, які ви приймаєте в своєму житті, таким чином.

+509
James Kim 24 серп. 2019 р., 03:45:32

Для отримання АБС? Звичайно.

Для спалювання жиру? Немає.

Роблю тренування АБ не робить багато на шляху спалювання жиру. Спалювання жиру відбувається, коли ви споживаєте менше калорій, ніж ви витрачаєте за певний період часу. Як такої, це те, що краще зробити на кухні.

Для більшості людей, розмір АБС не проблема. Це шар жиру на ньому. Так що якщо у вас дійсно недорозвиненими АБС, робиш багато роботи АБ в основному перебір.

Але при цьому сказали, що АБС-це м'язи, як і будь-який інший, і буде реагувати на гіпертрофію, як і будь-який інший. Але оскільки це досить невеликої групи м'язів, вони дуже обмежені в тому, скільки ви можете сподіватися отримати.

Я впевнений в тому, що ви будете мати набагато більше успіху в отриманні правильної програми тренування з складових ліфтів, яка буде незмінно зміцнювати всю серцевину, включаючи АБС.

+503
Anna46 26 серп. 2013 р., 20:37:42

Якщо тяги занадто багато, щоб зробити кожну тренування очистити владу від столу потім ще підтягувався нормально. Щось на зразок наступного буде добре:

Відповідь: присяд, жимі, підборіддя і назад розширення

Б: присідання, жим, станова тяга / чергувати з подбородками і назад розширення

Що тримає вас тяги один раз в тиждень, присідання три рази в тиждень, і підтягування і робиш розширення, коли ви не тяги. Це хороший спосіб, щоб продовжити. Це дуже близько до програми Тягар початківців Wunsler (наприкінці книжки, як приклад обліку Примітки). Можна також приймати поради від Rippetoe в Уічіто-Фолс початківців програма:

Уічіто-Фолс Початківців Програма

Понеділок: присед 3х5, жим лежачи/прес-3х5 (змінний), Підтягування: 3 сети на провал або додати вага при заповненні більше 15 повторень

Середа: присед 3х5, прес/Жим лежачи 3х5 (чергування), станова тяга 1х5/Powerclean 5х3 (чергування)

П'ятниця: присед 3х5, жим лежачи/прес-3х5 (чергування), Підтягування: 3 сети на провал або додати вага при заповненні більше 15 повторень

Звичайно, ви б зняти чисту силу. Оскільки у вас підборіддя-UPS в кількох місцях програми, ви можете включити один з них для підтягувань та отримати переваги обох стилів.

Інший варіант-навчитися влади чисті. Це не така вже й погана ідея.

+467
Ifrah Alam 4 серп. 2010 р., 00:06:09

Шоколадне молоко, як уже згадувалося вище-це здорово. Якщо ви тільки що завершили дуже складно або дуже довго працювати, спробувати Endurox. Він допомагає відновити організм і направлений на витривалість спортсменів.

Так, тіло хоче ефективно спалювати калорії в перші 30-60 хвилин після запуску, так що заправлятися швидко. Це включає в себе зволоження, а також. Шоколадне молоко-це добре, але з'їсти що-небудь з деяких поживних речовин, а також. Щось просте, допоможе забезпечити ваш шлунок не дасть вам питання. Мій улюблений пост-довгостроковій перспективі їжа 2 за-просто яйця, рис (цільне зерно), а також салат або трохи фруктів. Це може бути важко зробити це після кожного запуску, якщо ви біжите протягом тижня. За ті короткі дні, шоколадне молоко і деякі фрукти буде достатньо, якщо ви перебуваєте в крайньому випадку. Але я Реко отримувати хорошу їжу після того, що дуже багато зусиль.

+417
Jason Lance 12 вер. 2016 р., 07:23:18

Я досить досвідчений у фітнес та бодібілдинг, що я маю на увазі, я був в тренажерному залі близько 5 років, я не професіонал, ні фітнес - "гуру" і спеціаліст в будь-якому випадку, але я все одно завжди запитую себе, якщо я повинен іти повний діапазон руху при виконанні вправ для кожної групи м'язів.

Є так багато різних думок деякі кажуть, що повний діапазон руху краще, ніж частковий спектр, і навпаки.

Коли я виконую вправу з частковим діапазоном це допомагає мені, щоб отримати постійне напруга на м'язи я працюю, і я можу тренуватися з вагою обважнювача і я напевно одужаю насоси, ніж "повний". Я не впевнений, наприклад, чому багато особисті тренери рекомендують робити, скажімо, вправи преса гантелями дуже ретельно, я маю на увазі, вони скажуть: не опускається нижче очей або на рівні вуха. Я завжди відчуваю, що я можу піти нижче і не нашкодити собі і те ж саме з іншими вправами. Не буду Нижньому займатися більше м'язів, щоб працювати старанніше і не допомогти побудувати м'язи швидше в довгостроковій перспективі? Здається, що якщо ваша головна мета-здоров'я, коли робити часткові більше підходить і звичайно ж, я вірю, що роблю "повний спектр" ставить вас на більш високий ризик отримання травми.

Особисто мені подобаються обидві сторони і, схоже, вони обидва дійсно працюють, але ви могли б запропонувати мені робить повний діапазон руху весь час або іноді перемикатися між "повні" і "часткові", коли моя головна мета-наростити м'язову масу.

Яких-небудь пояснень, чому один краще, ніж інші б реально допомогти і чому ви думаєте, що один конкретний шлях краще, ніж інші, я маю на увазі дайте мені докази, щоб підкріпити свою думку.

+404
Robley Roussel 27 груд. 2013 р., 23:08:52

Може це бути генетичним, у деяких спортсменів, наприклад, коли він біжить в родинах, і тим самим сприяє особам атлетичні здібності? У мене завжди було відмінне здоров'я і протиріччя трохи вище СО2. Я ніколи не курила. Колись в молодості я була дуже спортивна, в якій будь-яке навчання, я б швидко досягти успіху. Я завжди помічав, це з різною швидкістю, ніж мої однолітки, тому що я не вклав стільки зусиль. Він завжди був автоматично припустив, що я доклала чимало зусиль. Я відчував себе зрадником, тому що я не дуже стараюся. Істота жіночої статі в дуже традиційній сім'ї, я пішла з легкої атлетики, так що я б не звинувачував не в "жіночний" достатньо. Я була дуже жіночною, неправедне сталося успадкувати екстремальний атлетизм і здоров'я. Я шкодую, коли я був молодшим, соромитися або турбуватися про думки як звір. Я дійсно вважаю, що велика частина здібності, результати лабораторних аналізів,були більше генетичне, і не стільки від кондиціювання. В цей день (а мені 42) я до сих пір отримати подібні результати в нашій лабораторії тести як дуже підходять спортсмени на тренуванні. Низька частота серцевих скорочень, трохи більш високі рівні СО2, низький кров'яний тиск і всі інші аналізи крові в оптимальному діапазоні. Як я не тренуюся для занять спортом в цей час я займаюся розробкою думка, що деякі з цих показників (низький кров'яний тиск, низький пульс, трохи вище, СО2 та ін) може бути просто генетично присутній у деяких людей, природно, таким чином, дозволяючи їм спортивне перевагу, коли вони все-таки вирішили на поїзді. ІДК. Нікому зіткнутися з цим? Я цікаво, якщо це може бути просто генетично нормальній у деяких людей з атлетичною вдачею. Так, є деякі екстремали засипали всією сім'єю і екстремальний атлетизм з'являється в минулих поколіннях. Саме тому я припускаю, що існує генетичний компонент до нього, я все ще відкритий для пояснень.

+300
Alice Wonder 29 черв. 2010 р., 14:50:33

Нещодавно Я записалася в тренажерному залі Fit хрест. Я чув про людей, отримати травму, але і про людей, набирає силу і рухливість після травми через в'яжеться діяльності хрест. Хто-небудь що-небудь про це знаєте?

+216
Craig Brown 12 вер. 2018 р., 16:48:44

Я 50 і, через болі в попереку і різні проблеми з суглобами, я поступово міняю свій режим тренування для изометрию. Проблема в тому, що вони не схоже на роботу для мене.

Почав з заміни хрумтить з дошки три місяці тому. Може тримати планку протягом 90 секунд, що є досить хорошим за його словами, в Google; відчуття навантаженні м'язи теж присутні. Ще, мені не подобається візуальний результат і, об'єктивно, штани згодні. Я грушоподібний.

Побачивши це, я вирішив додати ізометричні вправи шиї як тест. Ніколи не робив вправи для шиї, так що з чистого аркуша і хороший показник: ніякого ефекту на два місяці.

Безумовно, Я роблю ізометричні вправи неправильно(ли). Якісь поради? Яких типових помилок потрібно стежити?

+181
user209936 29 вер. 2010 р., 20:40:46

Відповідь на це запитання виявилася важче, ніж я спочатку думав, що це буде, тому я вирішив поставити його тут.

На моє запитання, яка оптимальна тривалість реп в режим тренувань призначена для максимального зростання м'язової маси (так не на силу або витривалість).

Якщо ви можете надати посилання на оригінальне дослідження, що було б дивним.

+174
Abdul Saboor 4 лют. 2015 р., 00:26:18

Я постараюся, щоб покласти це з точки зору непрофесіонала

Велоспорт використовує в основному ноги, але використовує практично всі м'язи вашого тіла. На велосипеді, вона тренує ноги і серце, щоб бути в змозі доставляти кисень до працюючих м'язів. Однак, це не дуже добре з адаптацією зброї/як працює. Тому, коли ви бігаєте, ваша верхня частина тіла і ядро буде втомлюватися, тому що ці м'язи не звикли приймати багато кисню.

Холодна температура коштує насправді допомогти вашій витривалості. 10-18 градусів за Цельсієм проблем не повинно бути. У теплу погоду ви потієте більше, що зменшує обсяг крові, що зменшує кількість кисню ваші м'язи отримують. Також у теплу погоду, ваш організм намагається позбутися від тепла тіла, забезпечуючи шкірі більше крові (тобто зовнішні поверхні вашого тіла). Коли це відбувається, знову ж таки, ваші м'язи отримують менше крові і, отже, менше кисню. Це займе трохи більше часу, щоб зігрітися в холодну погоду.

Здібності ваших легенів приймати кисень практично не є обмежуючим чинником для витривалості. Ви повинні були б бути в дуже великій висоті, де мало кисню або надзвичайно спортсменом (тобто, інакше VO2max близько 68), де у вас є можливість використовувати кисень на божевільній швидкості.

Ще одна річ. Споживання кави буде насправді тимчасово збільшити вашу витривалість. Він містить кофеїн, що збільшує частоту серцевих скорочень і сприяє збільшення доставки кисню до м'язів. Насправді, багато конкурсів межа витривалості, скільки кофеїну ви не дозволяється вживати перед гонкою.

+153
wonder7 9 трав. 2017 р., 08:27:19

Я приєднався до місцевої тренажерний зал близько 9 місяців тому і незважаючи на деякі випадки, коли я пропускаю тиждень я ходжу регулярно середньому 4-5 днів на тиждень.

Здорово! Яку програму ви переслідуєте? Якщо ви не дотримуєтесь програмі ви будете боротися, щоб прогрес на більш важкі ваги і виховати багато м'язової маси. Ви повинні встановити цілі, ви хочете бути сильними?/великий?/вибухоподібно потужний?/швидко?/хороший боєць?/і т. д.

Я не можу дозволити собі дієтолог і я не вірю що я знайшов на Інтернет небудь.

Добре, дієтологи не потрібні. Не будьте недовірливі з інтернету, є деякі люди на реддите/R/фітнес, Т-нації, YouTube і ось що дійсно розуміють, що потрібно розвивати силу на всіх рівнях.


Що мені потрібно робити, щоб набрати вагу?

З'їсти більше.

Просто "їсти більше" не працює для мене, так як я не можу їсти, якщо я не голодний (без закуски).

Ви не збираєтеся зробити великий, якщо ви не можете отримати більше калорій у вашій системі.

Зазвичай я радив би вам кулінарну книгу і почати заробляти деякі страви, навчитися готувати як насправді це кумедна діяльність, що ви можете вчитися і велике мистецтво життя. Але в 16 років ви, ймовірно, що живуть на батьківщині, тому його трохи складніше. Я підозрюю, що найскладніше буде умовити своїх батьків, щоб купувати і готувати більше їжі.

Однак, оскільки ви молоді і не маєте досвіду у важкій атлетиці я можу гарантувати, що ви отримаєте користь від виконання GOMAD протягом 2 місяців або близько того.

Що GOMAD?

Пити рАллон ПроФ Міже з Д'Ай

http://stronglifts.com/gomad-milk-squats-gallon-gain-weight/

Літр молока становить близько 4 літрів. Ви повинні робити це кожен день протягом принаймні 1 місяць. Ви отримаєте близько 25 фунтів.

Як зробити GOMAD

GOMAD не буде працювати, якщо ви випиваєте 1 літр молока 3 дні з 7, пропускати тренування і зневажати їжею. Будьте послідовні!

 • 1 американський галон молока щодня. Дорівнює 4 літри. Поширення споживання. Приклад: 1/4 на сніданок, на обід 1/4, 1/4 після тренування, 1/4 на вечерю.
 • Їжте Кожні 3 Години. Їжте сніданок, обід, вечеря, перед сном і після тренування. Молока в якості перекусу добре. Не бути голодним: їсти ваш шлунок повний.
 • Присед. Підняття тягарів дає організму стимул для нарощування м'язової маси. Присідати багато. Перевірити або 5×5 , Якщо ви не знаєте, з чого почати.
 • Відслідковувати Прогрес. Фотографувати передній/задній/боковій, слід жирових відкладень за допомогою жиру супорта і зважуйтеся кожні 2 тижні. Вести тренувальний щоденник.
 • Відстежувати Калорії. Якщо ви дуже активні, вам буде потрібно близько 5000kcals/день, щоб набрати вагу. Ви це робите GOMAD + харчування кожні 3 години. Відстежувати Ваші калорії з додатком, як MyFitnessPal, так що ви знаєте, ви отримуєте те, що вам потрібно. Не друге припущення.

  Детальніше: http://stronglifts.com/gomad-milk-squats-gallon-gain-weight/

Слідкуйте за GOMAD і синхронізувати його з важким, структуровані тренування як-небудь або стартову силу і ви будете набирати вагу, і велику частину цього ваги будуть м'язи.

+137
Mor Eru 30 серп. 2012 р., 14:14:24

Можна, звичайно, робити добре робити повну тренування тіла 3 рази на тиждень, і це може бути добре стратегії для початківців. Ви також можете мати хороші результати, якщо ви задалися метою створити свій власний план тренування, але, як ви вже згадали, Ви новачок, так що шанси є план, розроблений ще хтось з великим досвідом може бути краще підходять для вас.

Ось дві дуже хороші безкоштовні програми для новачків тренування:

Програма для чоловіків початківців тренування

Жіноча програма тренування початківців

+95
Bruce Zu 7 черв. 2012 р., 13:43:45

Основна причина для тренування найслабшою боку, вперше буде гарантувати, що ви не робите зайвих повторень на ваші сильні сторони, і потенційно збільшуючи різницю в силі між двома. Однак, мій досвід показує, що це-тільки занепокоєння, коли ви вперше почати тренування ваги, і за умови, що ви тренуєте кожну сторону не менш вони навіть з плином часу.

Так що, якщо ви не робити більше роботи з більш сильною рукою, неважливо, що ви починаєте. Ви можете зробити вашу слабку сторону першого, тоді просто підберіть повторень з більш сильною рукою. Або ви можете зробити свій сильніше першого, тоді змушувати себе по повній, що кількість повторень з більш слабкою рукою (навіть якщо доведеться зробити невелику перерву перед заключною мало).

+75
alikewmk 13 лист. 2018 р., 02:59:42

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil