які вправи або фізичної діяльності, де малі каркаса, високі, длиннолапые люди роблять добре?

Які види вправ та фізичної активності на користь статура, що:

 • невеликий каркаса (тонкі кістки, легені ваги)
 • відносно високий (6 футів+)
 • довгі кінцівки (руки і ноги)

На що може людина з таким типом тіла може Excel або просто прогрес до просунутого рівня з низькою ймовірністю отримання травми?

Оскільки мені причини, я помітив, що я непогано тягне вправи (станова тяга, підтягування, chinups) і мають важкий час присідання зі штангою, жим лежачи, тримаючи гантелі над головою з широким хватом (у ривку або повітряні присідання).

Очевидно є багато інших факторів, що я можу думати про спільну сила, вибуховість, гнучкість, але орієнтуючись на пропорції тіла за це питання.

Деякі думки:

 • гімнастика/гімнастика користь невеликий косяк, але не великої висоти.
 • бойові види спорту (наприклад. кікбоксинг) користь довгими кінцівками, але не малу рамку.
+974
sccs 24 бер. 2012 р., 02:56:19
37 відповідей

Я повністю згоден з Еріком Gunnerson. Нещодавно Я знайшов вдома вправи на цю сторінку... але я не знаю, якщо працює-це добре для неї.

+1000
Shaneka Rutherford 03 февр. '09 в 4:24

Щоб зменшити відсоток жиру, вам потрібно спалювати жир, збільшити м'язову масу, або і те і інше.

Є два підходи, що використовуються для цього.

Ви можете зробити "стійкий державний підхід", де ви з'їсти достатньо, щоб тримати постійний вагу і достатню фізичне навантаження, так що ви не втратите м'язів одночасно. Це відомо як "рекомпозіціі".

Ви можете зробити "оптом/вирізати". В основній масі, ви їсте невелике перевищення над тим, що ваше тіло потребує і жорсткий weightlift, так що ви одягаєте багато м'язів і мало жиру. І тоді ви скоротите, де ви їсте менше, ніж ваше тіло потребує і продовжують weightlift, щоб зберегти ваші м'язи.

Я тільки зробив підхід рекомпозіціі. Він може працювати, але повільно. Робимо об'ємну/вирізати поширена серед важкоатлетів.

Не кажучи вже про те, як ви були жиру виміряний; існує багато способів, і багато хто не дуже точний. Ви не можете бути на 23%.

5% вашої маси тіла становить близько 8-9 фунтів. На 1 фунт в тиждень, ви можете втратити багато ваги. Якщо ви їсте на дефіцит в 500 калорій в день і продовжувати це робити важкої атлетики, що ви зараз робите, ви повинні зробити це.

+961
user12236 27 бер. 2019 р., 01:23:56

Обробка мій відповідь з іншої (дублікат) питання: якщо у вас немає доступу до тренажерний зал або інші фітнес-обладнання і ваша мета-збільшити вашу силу, подивіться на рекомендовані звичайної на Reddit. Цю рутину вправи, послідовно проведених з плином часу, буде надзвичайно поліпшити міцність непідготовленої людини. Як наслідок, ви також зможете додати м'язової маси і втрачати жир. Загальний вплив на маси тіла, ймовірно, буде нейтральним, але склад тіла має покращитися.

Для того, щоб додати значне (>5%) маси тіла у результаті яких-небудь вправ рутини, потрібно провести його протягом значного періоду, а також підтримання значного постійний профіцит калорій. Щоб стати великим, ви повинні з'їсти великий. Якщо у вашому раціоні достатньо для вашої активності (але не в надлишку), не збільшуються в розмірах.

+945
Lavanyak 27 трав. 2015 р., 22:32:18

Я б запропонував Phrak за Greyskull ЛВ. Це варіант стартової сили (СС) з великим упором на верхню частину тіла і естетики, ніж СС. Ви можете тренувати все тіло 3 дні в тиждень.

Якщо ви хочете зробити верхній/нижній спліт, ви повинні тренуватися як мінімум 4 дні в тиждень. Шпагат більше для культуристів, які не шкода витрачати багато часу в тренажерному залі.

Ви можете зробити набагато легше гоблет присідання, а не присідання тому в перші місяці.

Будьте обережні з станова тяга. Це не складно, але якщо ви робите це неправильно, ви можете дуже болить спина (грижа міжхребцевого диска). Дивитися відео уважно і фільм вашої власної особистості, щоб переконатися, що ви робите це правильно.

Коли робиш жим лежачи, переконайтеся, що ваші лопатки залишитися притиснули до лавки разом і тягнуть вниз. Не піднімайте з ваших плечей.

+874
trzczy 26 серп. 2012 р., 00:54:35

Енергії ви спалюєте вправи не пов'язаний безпосередньо з температурою навколишнього середовища. Насправді ваше тіло є дуже ефективним при регулюванні температура (в розумних межах). Так що єдине, що змінюється, як температура піднялася полягає в тому, що ви будете більше пітніти, щоб підтримувати нормальну температуру тіла, тому ви повинні пити більше, щоб уникнути зневоднення (див. Як зневоднення впливає на продуктивність).

+813
NewfieEdge 20 груд. 2012 р., 02:05:35

Кілька днів тому моє плече стало боліти/напряг з-за неправильної форми під час тренування. Однак, є тільки легка біль, і вона стає краще з кожним днем. Я роблю кучері біцепса, в основному, молоток кучері, але і деякі інші зміни, разом з підборіддям, і не помітив, що він надто багато насправді і не вірю, що там буде багато руху програмі плеча. Кілька біцепса кучері добре робити з болить плече?

+812
John Dave Aquino 14 груд. 2014 р., 00:53:52

Що є ідеальною основою вправ, які підготують мене до muscleups? Деякі ідеї, які я розглядаю, є:

 • Худну поки мій ІМТ 25
 • Зважений діпи
 • Зважені підтягування
 • Негативи
 • Накладні прес
 • Підтягування стрибки
 • Мертво зависає

Нічого мені не вистачає? Що є найбільш важливим? Мій ІМТ близько 26 прямо зараз і я можу завершити близько 12 ДБЖ поспіль тягне в даний момент. Яке зчеплення(и) я повинен бути з використанням?

Я не слюсар, так що моя мета-не "Киппинг muscleup". Я можу зробити це вже без підготовки.

+736
SWdream 17 жовт. 2018 р., 17:54:15

Протягом 11 років (з 14 років до 25) я зіткнувся з типовим кросівки для бігу по асфальту або доріжці поверхні. Болі в стегні, ноги, і нижніх гомілок (не шин-Шини, різні болі).

8 місяців тому я почав бігати босоніж по траві (тільки всередині внутрішнього циклу треку). Це було найкращим рішенням, яке я коли-небудь зробив. Нуль біль у суглобах. Всі види ніг і м'язи ніг виражається, що я ніколи не відчував раніше (я був досить болючим протягом перших двох тижнів, але потім я якусь серйозного росту м'язів в ногу/щиколотки/нижньої гомілки області). Мій крок вже не "п'ятою-удар", але глибше і рівніше.

Я дуже, дуже рекомендую вам спробувати біг босоніж по м'якій траві. Він повністю змінив моє уявлення працює краще. Я ніколи не повернуся до взуття або твердій поверхні.

(Слідкуйте за розбите скло або сміття в траві. Я знаходжу внутрішній контур доріжок, щоб бути безпечним і чистим. Не бігати босоніж по жорсткіше поверхню, ви можете пошкодити свій натуральний жир підошви на нижньої частини ноги)

+705
Kenneth Arnold 29 лист. 2013 р., 15:05:47

Ви повинні прагнути, щоб тримати певний темп. Це не "неможливо" потримати протягом секунди або два на кожному колі, майже будь-який пристойний коледж бігун може пробігти 4 кола і сказати вам свій час (без годин) протягом пари секунд для кожного з них. Це просто крокуючи досвід.

Для інтервалів ви описуєте, ви хочете, щоб усі зусилля, щоб бути як можна більш послідовними, весь час. Якщо ви можете легко зробити темп на першій, так і останньої, то твоя мета-це занадто легко. Якщо ви не можете зробити будь-який, це занадто важко. Це займе час, щоб зробити це правильно міряв, але як тільки ви робите ви можете легко скоректувати подальші тренування.

Ерік відноситься до тренувань з силою, одна з основних книг по вихованню велосипед (навчання і гонки з Powermeter) говорить про те, що якщо ви робите інтервали і темп/потужність починає падати, що ви перестанете інтервали. Намагаючись завершити інтервалів на більш низькому рівні ураження цілі тренування, і що ви краще переробити тренування пізніше, в більш зручний темпами. І навпаки, якщо ви робите все інтервали в темпі мета, то ви повинні додати інтервалами, доки ви не можете тримати темп, а то наступного разу, налаштування з самого початку.

+693
PCMaster1980 6 лист. 2015 р., 21:21:57

Я ходжу в тренажерний зал вже близько 4 років.

Моя вага зараз 65кг.

Моя верхня частина тіла здоровий порівняно з моєї ноги, так що тепер я зосереджений на мої ноги.

Я роблю вправи кожен день для ніг, але мої ноги ще дуже слабкі.

Є хороші чайові або дієти?

+653
Justine Cartel 31 жовт. 2012 р., 18:17:45

Слідуючи порадив фізіотерапевт для роботи в напрямку спереду спліт, тому що я майже не можу підняти мої ноги після сидіти 24 години за столом, я недавно почав розтягуватися і протягом перших тижнів відчувала, що, подорослішавши, я розумію, як робити це добре, відчувати своє тіло. Я повинна знати, що нормальної м'язової релаксації займає близько 10-20 сек. Я помітив, що я можу ще розтягнути по закінчення цього часу. Я намагаюся відчути розтяжку, але не біль, так що я можу тримати мої ноги розтягується протягом тривалого часу. Якщо була біль, я зменшив тиск до прийнятного, не дратує і не шкідливо рівні і зауважив, що 10 секунд розслабляється і нога сама тягнеться без болю, що було 10 секунд назад. Це було чудове.

Крім того, я помітив, що мені потрібно повернути ноги вліво або вправо, коли нога витягнута вперед (лікар порадив, щоб розтягнути одну ногу, піднімаючи її на певну підтримку і трохи кланяючись) бо нога яка тяглася вперед, цілком може статися, нерастянутая на все під іншим кутом.

Таким чином, мені вдалося розтягнути задні м'язи ніг дуже добре, і міг би поставити ногу на високі столи/підтримка. Однак, останнім часом, я помітив, що вона йде так легко, якби я зберегти мій таз, якщо я не перетворити його при піднятті ноги. Я відчуваю хворобливу втому навіть при низьких піднімаючи ноги.

Це цікаво, тому що я не можу використовувати мій підхід: я не відчуваю вищезгаданий задоволення, коли робиш такого роду розтяжки. Це дратує біль навіть при практично повній відсутності тиску. Замість розтягнутих м'язів, я відчуваю втому. Це дратує і я хочу негайно припинити. Цікаво також, що я відчуваю, що втома У уздовж центральної бігти ноги не знизу, а м'язи, які повинні бути найбільш розтягнутої і робити, коли я подаю таз вперед. Розтягнута нога теж починає "кільце" досить швидко в цьому режимі.

Я знаю, що почуття втоми і дзвін зазвичай виникає, коли кровоносні судини не можуть доставити досить свіжої крові до органу. Може бути справа і яка позиція тазу для розтяжки ніг вперед і вгору?

+635
MD Zaheer Uddin 27 лют. 2015 р., 23:56:09

Щоб відповісти на ваше запитання про мотивацію, я б сказав, що немає вірний спосіб одержати мотивацію. Різних людей мотивують різні речі. Тобто мотивація не отримати вас до вашої мети. Обґрунтовані зусилля і звички. Як ви чистите зуби щодня, при цьому ніхто не говорить вам робити так. Ви не шукайте мотивацію для того або прийняти душ. Це тому, що вони стали частиною вашого повсякденного життя, вони перетворилися у звички. Крім того, необхідно перетворити завдання тренування в звичку. Після цього, ви не шукайте мотивацію. Я не кажу, що є щось неправильне в тому, щоб бути мотивовані чимось, але в більшості випадків мотивація носить тимчасовий характер. Звички є постійними і вони живучі. Зробіть це, поки ви відчуваєте, як робити це.

Що стосується втоми і слабкість, може бути кілька причин для цього. Перша річ-це ваш раціон. Ви повинні з'їсти достатньо, щоб підтримувати енергію протягом всього дня і повноцінно харчуватися. Регулярно пити воду, щоб уникнути зневоднення. Це дуже важливо, так як ми складаємося на 70% з води. Ви також повинні отримати достатній сон. Коли ви спите, ваші м'язи проходять ремонтні роботи, тому дуже важливо мати хороший спальний шаблон.

Я не фахівець з протеїновими коктейлями і енергетичними напоями, тому я не можу порадити їх. Зараз свій шаблон тренування під увагу, 5 комплектів жим жим? Речі повинні бути розглянуті реп/комплект, вага ви піднімаєте за комплект. Також, якщо ви робите це правильно з правильною формою, або просто вийшло.

Якщо ви запитаєте мене, 5 комплектів прес-в середньому 10 повторень за сет, дає вам 50 повторень. Цього достатньо на день. Я зазвичай ставлю важкі, так що я ніколи не виходити за 3 підходи будь-якої вправи.

+615
rkardashov 18 лист. 2010 р., 11:27:05

Якщо у вас є якісь спортивні змагання на наступний день, бажано на поїзді? Якої інтенсивності і який вид навчання доцільно?

У моєму випадку це змагання з дзюдо.

+588
Exklusivdavo 14 вер. 2015 р., 09:44:44

При пошуку в мережі, або навіть розмовляти з тренерами, ви отримаєте нескінченну кількість процедур. Як правильно вибрати процедуру, яка для нього краще? Чи є логіка взагалі про це?

Я не рішення самих вправ, але в цілому відведення м'язових груп по днях тижня. Схоже, що кожен мікс можна навіть тоді, коли я шукаю найбільш рекомендованих процедур. Звичайно, більшість процедур не включають будь-яких пояснень, крім як "ви побачите результати Х місяців".

Єдина логічна річ, про процедури, які я чув, що це краще робити вправи на біцепс в день робити спину і трицепс, на плечі + груди вдень, тому що великі м'язові вправи, а також зусилля з арм-м'язи. Таким чином, ви забезпечити повний спокій для біцепсів/трицепсів, коли це не їх день тренування.

Це правда, може у мене є інші приклади такого роду відчуття в туманному світі рутини?

Я працюю з серпня і мої результати не є досить ситно. Я не шукаю причини, чому я не ріс так, як я хотів, але для нового життя, щоб стати більш вмотивованими і послідовними. Це так важко вибрати один, і, схоже, так... наслідків-повній.

Я маючи 4 тренування в тиждень.

+569
Lynda Strathearn Mcalonan 13 вер. 2013 р., 07:05:10

Я не можу сказати, що і не безпечно для вас. Ви повинні побачити дієтолог.

Тим не менш, в цілому це безпечно споживати протеїновий порошок.

Якщо ви вважаєте, що ви не споживає достатню кількість білка, ніж це саме те, що протеїновий порошок для.

Більшість людей, які відчувають, що вони потребують додаткових порошку потрібно більше білка, тому що вони працюють часто, але це не означає, що ви не можете використовувати його.

Примітка: Я не кажу, що протеїновий порошок дасть вам всі необхідні поживні речовини або що це вирішить ваші проблеми.

+515
user261691 14 лют. 2010 р., 21:40:31

Пол не може дати вам болю в спині, але тільки тренування грудей буде напевно дасть вам болю в спині.

М'язи грудей тягнуть плечі вперед. Верхній частині спини м'язи тягнуть плечі назад. Якщо ви тренуєте тільки груди, плечі потягнуться вперед, ваші груди буде Вам прогнувся, і м'язи спини буде дуже напружена і болить.

enter image description here

Вам буде незмінно закінчуватися, як на картинці зліва.

+501
joacmc 6 лип. 2016 р., 07:13:32

Після "відкатів", я почав відчувати сильний біль в лікті.

Я хочу знати, що, можливо, я міг би зробити, щоб заподіяти цю біль. Крім того, я хочу знати, як вилікувати біль? Я взяв перерву в тренажерному залі, так як кілька днів біль. Він скоротився, але він як і раніше залишається

+486
Yakubu Chado 13 трав. 2013 р., 21:27:00

Моя дружина змушує мене трохи "охолоджувати" одяг з матеріалу для Toggs (випарне охолодження рушники).

Я думаю, що кращі місця для цього є:

 1. Тому
 2. Шиї (все навпаки)
 3. Латів (по моїй стороні)
 4. Мої передпліччя до трохи вище мого ліктя (внутрішня частина руки "всередині" лікоть більше, ніж зовні)
 5. Храмів було б добре, але трохи жорсткий, щоб тримати тканину є (а це дуже маленька площа поверхні)

demonstration

+477
Aron Dawson 5 лют. 2013 р., 07:17:50

Я намагалася шукати інформацію в інтернеті, і в реальному житті, за правильне харчування, але кожна стаття, книга, персональних тренерів і ентузіастів, схоже, абсолютно різні думки про те, що являє собою правильне харчування. Багато інформації навколо неї будується навколо маркетингу, який залишає мене неосвічений, як і де я можу знайти потрібну інформацію, і що більш важливо, звідки мені знати, що інформація вірна?

Одна з речей, які я хочу знати, чи правильне харчування залежать від того, яким видом спорту ви займаєтеся, і зокрема, як моє харчування буде для оптимізації мого виступу в бадмінтон? Це повинно дотримуватися такої схеми харчування, як для підняття важких речей? (Я насправді робити кілька видів спорту, а також підняття тягарів, але увагу зосереджено в основному на бадмінтон)

+468
Andris Zalitis 9 лют. 2019 р., 13:53:30

Ви завжди можете пропустити будь-яку м'яз вічно, але ви повинні знати, що ви будете розвивати непропорційним тілом. Хороший спліт, ви могли б застосувати до вас 3 рази в тиждень розклад може бути потягнувши-верхній/штовхає-верхній/нижній в м'язах, які повинні бути плечі, груди, трицепс/спина, біцепс, АБС/ніг, литках

+458
uf00n3 28 лип. 2015 р., 12:54:30

Нам буде потрібно набагато більше інформації, такі як: вік, зріст, вага, жирові відкладення%, медичних проблем і дієти щоб по-справжньому оцінити ваші проблеми втрати енергії. На попереднє запитання Ви запитували про дієту, то я можу припустити, що у тебе зайва вага в якійсь мірі. Одна потенційна проблема - і це реально вгадати - можливо, ваш рівень тестостерону/зменшилися і ваші нещодавні збільшення вправи має побічний ефект збільшення рівнів Т, надаючи вам більше енергії. Погляньте на ці статті і повідомте, будь ласка, деякі відомості згадані (вік і т. д.) тому ми можемо допомогти:

+454
RotatingAnt 24 серп. 2016 р., 03:59:07

Я знайшов при фізичних навантаженнях (через Kinect, відео пілатес тощо), Що я попросив, щоб займатися моєю основною'. Як мені це зробити? Звідки я знаю, коли я по-справжньому цікавим серце, а не просто смоктати в мій шлунок?

+446
Kris Krissy 24 лют. 2014 р., 01:26:40

Ось в такі моменти ваше тіло стомлене. Більш ніж імовірно, що це накопичувальний ефект від тренінгу ви зробили до цього моменту, а неправильне харчування, і, можливо, деякі життєві стреси там. Це нормально. По суті, ваш організм потребує деяких відносного спокою.

Займе тиждень і зробити підступ роботи: половина обсягу, або половина Тома і половини ваги.

Зробити ваше харчування нормалізувався, відпочинь, а робити це. Ви повинні бути готові, щоб повернутися до обсягу та інтенсивності ви тренувалися раніше. Це нормальний цикл для сильнішає:

 • Нормальний акцент у тренуванні: тілі накопичується втома, поки ви не потрапили у наступний етап.
 • Хитрощі: стомлене тіло, і насос включається. Тепер вам потрібен деякий відносного спокою, так що ваше тіло може перейти на наступний етап.
 • Суперкомпенсация: ваше тіло адаптується до навантажень, ви ставите на ньому, і в процесі робить сам швидше/більше/сильніше, щоб справлятися зі зростаючими навантаженнями.

У цей момент Ви повинні повторити цикл, щоб заробити на суперкомпенсацию. Тепер, якщо ви повністю ігнорувати етап хитрощі протягом тривалого часу і тримати заточку вашого тіла вниз ви натисніть перетренованості. Перетренування-це стан, коли ваше тіло стає слабкішим, а ваше тіло-це більше катаболічні, ніж анаболічні. Якщо ви потрапили на цей етап вам знадобиться деякий час.

Я особисто думаю, що ви потрапили на сцену хитрощі, і підступ буде добре для вас.

+438
user3622633 2 січ. 2013 р., 19:49:45

Є дослідження, що ґрунтується на даних з Міннесоти експеримент голоду, що говорить про те, що максимальна швидкість втрати жиру становить близько 31.4 калорій жиру в жиру в день. Так що, якщо ви не в 200 фунтів осіб з 15% жиру, у вас є 30 фунтів жиру в організмі і може дозволити собі дефіцит 900 калорій в день, який ваші жирові запаси можуть забезпечити. Але я не розумію, як це узгоджується з низькою інтенсивності вправ, яка в першу чергу використовує енергію з жиру. Наприклад, припустимо, що цей же чоловік ходить по 5 годин (думаю, він в парк розваг, торговий центр тощо) І він спалює 1200 калорій, причому 60% з жиру. Він спалюється 720 калорій з жиру, але це навіть не враховуючи дефіцит калорій. Що, якщо він був на 10% жиру, тому він міг спалити максимум 600 калорій з жиру в день?

Деякі проблеми з вивченням: -Я читав деякі статті, які аналізуються в дослідженні та предметів проводиться "помірні фізичні навантаження", який не скаже мені, є чи не вони зробили тяжелоатлетическая програма для збереження м'язової маси і закликаю більше калорій буде спалено від жиру.

-Піддані були ситі, їжа схожа на те, що солдати їли би у ВВВ, так що хліб, картоплю та інші крохмалисті продукти, які з низьким вмістом білка. Це призведе до втрати м'язової маси, і потенційно менше жиру спалюється.

Ось посилання: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15615615

+379
knweiss 28 січ. 2017 р., 14:31:33

Нещодавно я прочитав статтю в чоловічий журнал:

[А] хлопець, який не тренувався протягом довгого часу, якщо коли-небудь, зміцніє швидше на простій програмі присідання, мертві підйомників і пресів, три рази в тиждень.

і він дещо змінив мої погляди на те, що я повинен робити в тренажерному залі. По суті автор стверджує, що ці 4 вправи в основному все, що мені потрібно зміцніти і буфер і все тренажерами погані, так як вони направлені на один набір м'язів. Я вирішив наслідувати його методикою, це правильний шлях?

+374
Solorad12 4 трав. 2015 р., 11:33:41

Особисто я не пот вага тіла. Ви знайдете самі м'язисті люди будуть в кінцевому підсумку на "ожирілих" стороні основний ІМТ графік. М'язи важать набагато більше, ніж жир:

enter image description here

Я хотів зробити ці зміни:

Що б зламати ваше плато, адреса гладкої частини вашого тіла, і поклав ти на твердий шлях до сили і фітнес.

+288
Kanaga Senthil Raja 20 січ. 2013 р., 03:49:29

Ви можете мати додаткові потреби для вирішення конкретних дисбаланс або проблеми з пересуванням, і я б стоячи прес замість лави, але станова тяга/присідання/підтягування/прес є відмінною основою для мінімальної силового тренування сніданок. Це прекрасний підхід. Якщо ви будете слідувати цій програмі добре, з хорошим тоном, близьких до максимальних Терезам і вам хорошу їжу і спати, ви отримаєте набагато сильніше. Якщо буде потрібно, ви зможете додати або змінити вправи протягом декількох місяців.

Також важливо мати на увазі застереження, він ставить на цю рекомендацію:

Це правда, що ви не можете робити те ж тренування назавжди; ви будете йти черствий, і тоді ти зійдеш з розуму, і тоді ви перестанете. Це також вірно, що чим сильніше ти стаєш, і чим ближче до ваш генетичний потенціал, тим більше ви повинні змішати в нові ліфти і поміняти кількість підходів і повторень ви робите, просто зробити трохи набирати кожну тиждень, або навіть кожен місяць.

...[З]oaches як Шауль кинути в Олімпійському "швидкі ліфти" — урвати, чисте-і-придурок.... Коли ви будете готові, щоб додати м'язової витривалості, це все про вагу тіла: віджимання, підтягування, підборіддя, віджимання на брусах і присідання.

Ця проста формула дорівнює 90% того, що вам потрібно знати

Примітка: 90%. Не на 100%. Але для переважної більшості, як правило, підходять люди, хочете стати сильніше, так, "присідання/станова тяга/прес/підтягування тяжкі 3 дні на тиждень" - це форма кращий підхід.

Тетяна, я також як і мінімальна програма очищення+прес/чистий+фронт присед/станова тяга (тільки в одному наборі, будучи змушені перейти до наступної вправи, як один додає вагу), плюс підтягування. Він додає вправа, очищає потужність, які допомагають розвивати силу чинності для цілей атлетизму.

+265
Tronic 29 жовт. 2011 р., 23:15:54

Я буду в літаку протягом 8 годин найближчі 2 тижні. Я знаю трохи вправи практики, які я можу зробити, сидячи в автобусі, екс. обличчя вправо, потім вліво, обличчям вниз, обличчям вгору, рухаючи плечима, переміщаючи обидві ноги, наче я іду в те ж місце, поки сідав. Ось саме. Якщо автобус зупинився, я міг би піти на деякий час і проявляти трохи там, так що я б знову свіжою і вільної від шпильок і голок.

Як ви працюєте на літаку? Все, що я можу думати прямо зараз, якщо літак досить великий, я думаю, що я буду робити віджимання, я бажаю я можу знайти більше різновидів, так що мені не буде нудно тренування + час на дорогу.

+223
Yukti Kathuria 24 вер. 2019 р., 01:58:18

Якщо ваші тренування в залі, ви повинні бути введені в світ художньої гімнастики

Дозвольте мені підігріти ваш апетит кілька посилань:

По суті,

 • Будь сильний, горизонтальний надземний-бар-обладнання для побудови сильної спини, найширші, плечі, біцепс, трицепс, і плечі через тягнути ДБЖ, піднімає підборіддя, і м'язи піднімає.
 • Ваша сходи поручнями (якщо вона досить вузька, або поставити два стільці навпроти один одного) - це ваш діп станції будувати більше трицепс і груди
 • На поверсі завжди доступні для різних видів віджимань.
 • Підлозі завжди доступно для основних вправ.
 • Заповнити 5 галонів пляшки з водою і ви можете виконувати перед присіданнями, одна рука згортуваність біцепса і накладних друк з ним.
 • Велике квартали (особливо в США) є дитячі майданчики з барами. Кранти!

Моя точка зору проста: є достатня кількість тренажерів навколо вас і поза спортзалу; розпізнавати їх, використовувати їх, і ви ніколи не будете обмежені в спортзал.

Зачекайте.....це ще не все!

 • Якщо у вас є свій особистий гантелями (або з EZ завиток бар з диска) і ви їдете до батьків, ви можете легко взяти їх з собою.
 • Під час пробіжки де-факто режим бігу, Біг є кращим способом для вас, щоб тримати себе у формі. Вплітає біг із стрибками коліна для максимального кардіо.
 • Йога та пілатес також прекрасні альтернативи. Ви можете використовувати час, щоб розім'яти тіло, суглоби і м'язи.

Де є шлях, там є офігенні спосіб залишатися у формі.

+219
CHguy1977 30 лист. 2018 р., 04:09:35

Я здивований, що немає відповіді відзначити, що Ттут немає такого немає такого поняття, як середина грудей , так як немає внутрішньої або зовнішньої грудей. Я не буду розповідати про це, але перш ніж надавати інформацію про вибір вправ, дозвольте мені пояснити деякі основи грудних м'язів.

Є два м'язи, в те, що ми називаємо груди.

 1. Pectoralis-Майор. Це ділиться на стернальная і ключично головка. Грудинная головка-це те, що ми називаємо нижньої частини грудної клітки і ключиці, що ми називаємо верхньої частини грудей. Дозвольте мені надати джерело тут і тут.
 2. Малої Грудної М'язи. Ця м'яз знаходиться під великим грудним м'язом. Іншими словами, ви не відразу побачите це і, таким чином, я не думаю, що ви дбаєте про нього, але я згадую його, тим не менш. Мабуть, це не середньогрудного.

Так що немає верхньої, середньої і нижньої частини грудної клітки для початку. Тільки верхній і Нижній.

Тепер ви повинні робити для вашої домашньої тренування.

Тим більше далеко один від одного ваші руки знаходяться один від одного в пуш-ап, чим більше ти працюєш грудей , а не трицепси/плечі, за умови, що ви робите повний діапазон руху.

Будьте обережні, хоча. Не переборщити з шириною. Якщо в нижній частині рух в зап'ястях під кутом 90 градусів з землею це, ймовірно, досить широкий. Чим ширше ви йдете, тим більше вас напружувати плечові суглоби , так що будьте обережні з технікою і ширина у вас є, щоб триматися подалі від травм.

Тому для верхньої частини грудей,

 • Ви повинні поставити ваші ноги в піднятому положенні щодо свого тіла і почав віджиматися від туди. Кут 45 градусів повинно бути достатньо. Зверніть увагу, що якщо кут дуже високий, ви почнете пристрілювати свої плечі більше, ніж ваш верхній частині грудей. Аналогія, яка може або не може допомогти вам зрозуміти, як вона працює похилого жиму лежачи. Якщо стенд дійсно схиляються, то ви схильні робити ефективно плечем прес поставивши мінімальний нулю навантаження на ваші грудні м'язи.

Що стосується нижньої частини грудної клітки,

 • Будете робити прості віджимання. Важливо положення рук, як я вже згадував раніше. Крім того, не робіть надто багато повторень, як це буде будувати більше витривалості, ніж розмір м'язів і сила. Я б припустив, що якщо це стає занадто легко, що ви покласти вагу на вас або на мішок, який можна носити для того, щоб зробити його більш складним. Я не можу знайти документ, який говорить, що діапазон повторень є оптимальним для росту м'язової маси, але все, що вище, ніж 15-20 повторень прийнято вважати, будувати більше витривалості, ніж розмір або сила.

Нарешті, я б пораду ви, як млинець, не тільки груди вправи.

+219
Ister 25 серп. 2013 р., 20:40:22

Це Прилепін таблиці, як цей http://www.eatmoveimprove.com/2012/05/prilepin-tables-for-bodyweight-strength-isometric-and-eccentric-exercises/ завіряється вченим? Чи це просто чиясь думка?

Якщо це доречно, я використовую цю таблицю, щоб сказати мені, як довго робити дошки і скільки повторень робити.

Не можу втримати планку набагато більше, ніж 6С на даний момент, так він каже, що я повинен зробити 6 повторень...

+139
Thomas Willhoite 3 черв. 2015 р., 10:55:09

Я знаю, що обидва гарні, але між вільним стилем і брасом, який є більш ефективним у зміцненні руках, плечах і верхній частині тіла?

+122
Keeline 6 груд. 2010 р., 02:06:14

Я хочу побудувати щоденна або два рази в день сила і гнучкість тренування нові вправи м'яч у мене. Які є хороші вправи для початку?

+122
Arian Gorani 16 лип. 2010 р., 20:44:52

Я не розумію в науці час мене трясе, але я їх пити відразу після тренування з двох причин:

 1. Якщо б я хотіла протеїну перед моєю тренування, я б просто з'їсти стейк, тому що, чорт візьми, протеїнові коктейлі лише білка в Шейк формі. Я використовую купити порошок + молоко + фрукти після тренування, тому що я можу споживати його як можна швидше після моєї тренування, без посуду або приготування їжі.
 2. Я не їм під час роботи. По-перше, немає ніякої можливості зробити це. По-друге, я відчуваю, що моє тіло витрачає енергію на перетравлення, а не працювати (це ще одна причина, щоб не з'їсти або випити Шейк перед тренуванням). По-третє, я не ультра-дистанції або інших супер-тривалої підготовки. Час тренування для навантаження і швидкий ковток води, не їжі.

Якщо хороша наука вийшло, що моє тіло стане, як Геркулес, отримуючи білка під час тренування, я міг би жувати в'ялене м'ясо між приземкуваті набори. До тих пір я добре закушуючи.

+78
Tyler Michill 27 жовт. 2016 р., 02:06:52

У мене приблизно в милі ходьби щоранку -- я міг би отримати більше фізичних вправ їзда на велосипеді або пішки, що ж миліше?

Деякі фону:

Я намагаюся втратити вагу ... я зараз через MyFitnessPal також відстежувати мої звички в їжі і фізичні вправи та ін ... але мені треба скинути більше 20-25 фунтів, так як я зараз в "надмірна вага" категорії ІМТ.

Що --- їзда на велосипеді або ходьба, допоможе мені більш ефективно схуднути?

+67
Ryan Dlugosz 24 серп. 2015 р., 17:49:31

Поки у мене немає ніяких досліджень, щоб підтвердити мої ідеї, здоровий глузд може піти довгий шлях:

 • Якщо вам потрібно їхати в відповідне місце, щоб бігати, як у лісі або на трасі, ви не хочете робити це частіше, ніж потрібно, як раз відходи.
 • Майже будь-яка вправа вимагає деякого часу, витраченого на розминку і/або охолодження. Якщо ви зруйнували свої тренування, ви ефективно подвоїти час провів або витратив на це.
 • Коли ви тренуєтеся, кілька хімічних реакцій відбуваються, як нарощування ендорфіну, кортизолу або адреналіну. Вони допомагають регулювати процеси в організмі, такі як збільшення артеріального тиску, стимулюючи ваше серце битися швидше або гальмують ваше нетравлення. Якщо ви розбити ваші тренування, ваш організм має відбудованих заново всі ці рівні гормонів, перш ніж він зможе працювати на достатньому рівні.
 • Працює при достатній інтенсивності викликає дуже невеликі пошкодження, які знижують його можливості. У той час як ваше тіло почне відновлювати (і завдають), було б краще, щоб дати м'язам досить відпочинку, щоб зробити так. Поділ праці означає, що ви потенційно може скасувати будь-яку відновлення ваших м'язів вже пройшли.
 • Втомлені м'язи більш схильні до травм. Так що якщо ви працювали під час першої частини тренування, і ваші м'язи втомилися, є збільшений шанс отримання травми, тому що м'язи вже не здатні витримувати високі навантаження.
 • Якщо ви працюєте досить важко, щоб почати потіти, вам або доведеться два рази душ або терпіти свій власний запах протягом дня ;-)
 • Це може залежати від типу тренування, деякі вправи вимагають від вас причини до певної міри витривалості, тому різати тренування-це не варіант.
 • Це часто не рекомендується до вживання (перебір) прямо перед тренуванням, тому поділ ваших тренувань може поставити деякі навантаження на ваші звички в їжі (якщо ви можете тренування протягом усього дня як знаменитості).

Однак, є звичайно практичні причини, чому не всі здатні на тренування протягом тривалого часу. Так що, якщо ви просто не в змозі зробити так, розходимося вправи (найчастіше) тобі не буде боляче, або.

+65
dsszzi 6 груд. 2011 р., 17:55:24

На міцність, подивитися на гімнастичні вправи типу. Багато зробити без яких-небудь матеріалом і працюють за принципом зниження кредитного плеча. Спробуйте зробити планш або сувору стійку пуш-ап, і ви, можливо, помітите, що ви могли б зробити сильніше, робить цей вид тренування. Подолання гравітації книга-хороший довідник, але є багато інших в інтернеті і на YouTube. ГМБ теж хороший, якщо вам подобаються більш орієнтованого підходу і програмування, підтримуваного відео. Присідання пістолетиком також хороший рух, щоб змусити вас усвідомити, що тіло-силові тренування може бути складним. Тоді, якщо це стає занадто легко, спробуйте робити це, маючи вагу в руці (книгу або що у вас там під рукою) Ви також можете використовувати рухи тіла для збільшення силової витривалості (замість сили, використання більш високих повторень діапазону).

Для метаболічного кондиціювання, ви завжди можете бігати, використовувати різні стимуляції для різних цільових енергетичної системи (спринт, поріг, довго, повільно, відстань, інтервали). Біг в гору може також служити в якості силового тренування.

Зрештою, ви можете використовувати цей час для роботи на речі вам уникнути, коли ви маєте доступ до всього, наприклад, гнучкість і мобільність. Я завжди беру з собою щось foamroll і еспандером в мій багаж, коли я подорожую, так що я можу використовувати їх для роботи з моєї мобільність/гнучкість

+20
762stas 21 жовт. 2019 р., 20:05:22

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil