Є підтягування і знизує протилежні вчення?

Для підтягування я використовую трохи ширше, ніж плечі і зворотного/pronated (долоні звернені від готелю) зчеплення, я важу 135 кг. Для відмахуюсь я стою тримаючи гантелі - 15 або 20 кг. - на моєму боці.

Ці протилежні вчення? Я маю на увазі, вони тренування протилежних м'язових груп?

В моєму розумінні знизує ліфт повинен лопаток, в той час як підтягування потягнути руку вниз. Так, не зовсім протилежні руху. Однак, я тягнути мої лопатки донизу і разом, як я виконую підтягування.

Може, інший спосіб вказати на моє запитання, Що таке ідеал протилежні вправи для підтягування і віджимання? Я роблю обидва, але вони, здається, не мають ідеально відповідає протилежного, як біцепс/трицепс. Я роблю віджимання в парі з зворотним гантелі мух і тягнути ДБЖ в парі з болеро.

+468
NineNineNine 30 січ. 2017 р., 14:20:07
35 відповідей

Існує, як правило різні вкладення, які ви можете зробити, особливо для пулдаун машини та рядка (та ж машина в моєму залі). Ви могли б отримати D-образною рукояткою або мотузяною ручкою, щоб додати елементи міцності зчеплення в свій трицепс pushdowns наприклад, або додати в однорічний або дворічний дерева відбивні і зворотного дерева відбивні. Є також вкладення, що я бачив в книзі, але не в магазині або в людини, що дозволяє зв'язати його навколо щиколотки на практиці рухати ногу напрямні, які будуть відмінним балансом для згинання та розгинання ніг розширення і глют-Хем кучері.

+964
fauxstor 03 февр. '09 в 4:24

Якщо хтось хоче бути ультра бігун з нуля, за скільки часу потрібно тренуватися для тіла, щоб отримати в ідеальній формі 80к ультра гонки... 6 місяців? 1 рік? 2-3 роки?

+888
evan lai 8 січ. 2018 р., 02:59:32

Якщо ви починаєте взагалі програма силових тренувань спрямовані на тренування всього тіла за допомогою штанги (присідання, станова тяга, жим лежачи, накладні преса), і годувати себе, щоб підтримати цей ріст м'язів, ви можете одночасно додати м'язи, жир, і тримати свій нинішній вага. Починаючи міцність і або два популярних прикладів такого роду програма. (Більш детально про ці програми в інших відповідей, тут і тут.)

Це може зайняти деякий тонкої настройки вашої дієти, щоб рівно утримувати вагу, так що ви можете впасти або злегка збільшити вагу якщо ви не їсте саме ту кількість, але ви повинні бути в змозі отримати близько, але ваше фізичне тіло жиру % повинні продовжувати зменшуватися незважаючи на ці невеликі зміни.

+856
akabhirav 30 жовт. 2013 р., 23:30:38

Я стежив на різні тіла частковостей, у тому числі щоденний облік ваги(160) жир (зараз 9.5%, волога (64.5%), ЧСС (42) в різний час, і кров'яний тиск (в діапазоні від 112/58 до 229/127) від березня 26, 2006 по сьогоднішній день. Я Далекий бігун і Декатлону конкурента, який включає в себе ваги, швидкості роботи і звичайно ж форми і пліометріка. Останнім часом, з-за травми, мій режим тренування ходила з 35 миль на немає. Потім, я мав нещастя впасти з даху. Застряг на посадку, але кровоточити зовсім небагато. У будь-якому випадку, справи налагоджуються. Існує феномен, званий синдром Вільсона, в яких температура тіла становить менш 98.6. Коли температура повітря опускається нижче 45 градусів, температура тіла знижується. З 9.5% кількість, я зазвичай число в діапазоні 95-96f чіпкості, але недавній холод, і не виходить, у мене до 90.2. Смерть від hyporthermia нібито відбувається в 89F. Але, мені було добре. Не було ніяких симптомів струсу або холодні частини тіла або що завгодно. Я біжу сьогодні. Нещодавно я припустив, що існує певне співвідношення повітря і темп, і жиру, що дозволяє йому скотитися до 90, без проблем.

+840
andron0203 10 серп. 2014 р., 05:32:02

Автори популярної програми C25K написали "міст 10k" програма, яка призначена для людей, які успішно завершили C25K і починається "біг 10 хв/1 хв. пішки Повторіть х 4" і є програма "легкість в 10K" тих же авторів, який починається з "виконати 3 хв/1 хв. пішки Повторіть х 5". Остання програма призначена для тих, хто вже має певний рівень фізичної підготовки і тепер дуже хоче потрапити в біг.

Програми називаються C10K, ймовірно, від різних авторів. Швидкий пошук в інтернеті навів кілька різних програм під назвою C10K всі з різними бігу/коефіцієнти ходьби.

+750
user18920 10 вер. 2015 р., 03:51:51

Втома приходить від вашої дієти. Якщо ви коли-небудь їв чисті, і пила багато рідини, ви відчуєте себе краще і більш енергійним, як тільки через кілька днів після початку. Нічна зміна нічим не відрізняється в денну зміну, просто часи помінялися. З того часу у вас залишилося, ви просто повинні бути розумними з їжею готую і спати.

З цим тоді я скажу " так " тренування після роботи та у вихідні.

Якщо ви дійсно не можете їжі PrEP і спати постійно, то як JustSnilloc згадав у коментарях - просто позайматися у вихідні дні та дні ви відчуваєте себе добре.

+738
Jonathan Cline IEEE 28 серп. 2017 р., 02:26:01

Підтягувань використовувати зворотний зчеплення від підтягувань на турніку. Базова версія мертвих-вішати підтягують, який починається на повноцінний відпочинок і розширення внизу і закінчується підборіддя вище хвата, зі зброєю в повної усадки, ковзаючі по всьому діапазону руху і з допомогою ніяких ударів або відкидаючи, щоб створити імпульс.

Варіанти включають киппинг підтягування (ногами або розгойдування тіла), надано допомогу підтягування (з допомогою групи, маючи іншої людини штовхати, або використовуючи допомогу машиною), підтягування на одній руці, і частковий діапазон-з-руху підтягувань. Міняємо зчеплення і створює чимало варіантів. Жир-зчеплення, рушник-зчеплення, і Гі-зчеплення (для єдиноборств, як дзюдо або джиу-джитсу) підтягування-все це корисно для фокусування на стисненні міцність.

+729
Darki 1 лют. 2013 р., 01:56:40

Я впевнений, ви чули це мільйон разів в статтях з бодібілдингу та форумів:

Може тільки початківці штангісти отримати м'язової маси і втрачати жир одночасно.

Для проміжних і просунутих важкоатлетів, вони можуть тільки скоротити або Навального, але не обидва одночасно.

 1. Ви можете мені дати біологічне пояснення того, як новачок може парадоксальним чином зробити два, здавалося б, протилежні речі?
 2. Чому це біологічний процес вимикається після фази початківців?
+715
Janet Clay LaPelusa 17 трав. 2016 р., 04:00:02

Вони важать стільки ж, скільки вони важать. Тому що вони відбійних плит, діаметр пластини залишається постійною, що робить його більш жорстким, щоб сказати, скільки на барній стійці. Іноді листи будуть кольорові, за скільки вони важать, але іноді вони не є. Вони можуть важити 45 кілограмів або один фунт або 10 фунтів.

+632
1v0 19 груд. 2014 р., 03:28:51

Я ніколи не чув гир до тих пір, поки останні пару років. Здається, що вони начебто недавно вибухнув, і тонни людей, що вихваляють ці речі. Я чув, що вони були популярні в Східній Європі протягом довгого часу, і нещодавно вирвався на інший світ. На моє питання чому вони так популярні? Що вони можуть зробити те, що звичайною гантелі не можеш?

+628
Al Ex 2 вер. 2016 р., 13:41:53

У мене були травми коліна, роблячи одноногий присед деякий час назад. Тепер, я можу спокійно підійти, але йдучи вниз по сходах-це велика проблема.

А пішовши, як я повинен орієнтувати свого тулуба, щоб мінімізувати навантаження на коліно? Я зігнути її вперед, чи назад?

Вперед призведе до збільшення тиску на коліно, а тому буде збільшити крутний момент, вірно?

+617
ed Zawaki 16 черв. 2017 р., 10:24:32

Це може звучати неприродно, але стиснути сідниці (сідниці) як складно, як ви можете під час підйому. Це захистить вас від вигину. Або пояснює це дуже добре. Секція "загальною болю", пояснює, як уникнути травм.

+602
Dev4m1 7 трав. 2013 р., 07:57:37

У кого-небудь є особистий досвід або інформація, що відноситься до "тенісний лікоть" або тенісних травм. Я шукаю зворотний зв'язок, що відносяться до всім віковим групам.

Я особисто бачив тільки надмірне "знос" травм у дорослих ніколи не бачили, як це відбувається для будь-якого молодого гравця?

На вашу думку з якого віку ви вважаєте за доцільне дозволити моїй дитині грати в теніс? Будь-які базові поради з безпеки вітаються.

+600
jdelacueva 4 лист. 2010 р., 14:52:32

https://www.youtube.com/watch?v=abnv4TQvTnE

Я мав задубілі пальці і зап'ястя досить довгий час. Я робив невеликі вправи на відео на YouTube, і вони дійсно допомогли.

Скутість моя живе, але як часто треба робити ці вправи?

Дякую

+594
user26087 21 лют. 2013 р., 06:14:51

Привіт я дівчина і я важу 61кг і я 160см і мені просто потрібна ваша допомога, щоб побачити, якщо я все правильно робиш все неправильно. Тому кожен ранок у мене є сирим яйцем і молоком на сніданок або салату на обід і м'ясо на вечерю, я роблю 10 хвилин кардіо тренувань, і вага і робота на ногах, я не впевнений, якщо ви знаєте, хто Джен Селтер, але я хочу таке тіло. У будь-якому разі, мій головне питання, що мені робити, щоб отримати тіло, як у неї і навколо того, як довго це займе мене Дуже ціную це!!! Дякую

+588
ZMEYKA 7 груд. 2013 р., 01:18:51

Є дуже поширена помилка тут. Багато людей думають, що деякі види вправа дасть вам один форми тіла або іншими. Міркування-це більш або менш явно), що так пауерліфтери громіздкі, працює як склопідйомник склопідйомники зробить вас громіздкою, і оскільки танцюристи у формі і худий, "працює" як танцюрист не зробить вас підтягнутим і худорляву будову. Аналогічно, багато людей вважають, що бойові мистецтва зробить вас виглядати розпатланим, незважаючи на те, що shreddedness є наслідком ваговій категорії-системи у змаганнях з бойових мистецтв. Це абсолютно не так. Якщо ви тренування, як пауерліфтери, але обмежити (замість підвищення) споживання калорій, ви будете в кінцевому підсумку розпатлане. Аналогічно, якщо ви тренуєтеся як танцюрист, але їсть занадто багато, будеш товстий, але з хорошою координацією і функціональної сили.

В реальності є тільки дві речі, які ви можете змінити. Обсяг м'язів (тобто товщину м'язів) і жирової маси. Для більшості людей, найкращий шлях до м'язової форми тіло важке підняття тягарів і обмежуючи споживання калорій. Розклад, який ви записали, безумовно, буде добре для вас, але це не зробить вас худий, це дасть вам більше м'язової витривалості і обсягу, от і все.

+553
user198819 25 груд. 2010 р., 05:04:40

Я займаюся йогою вже більше 1,5 років. Нещодавно я почав займатися Акро-йогою. Я зауважив один з моїх обмеження мої стегна. Коли я почав займатися йогою, я не могла навіть дійти до моєї кісточки пальцями. Тепер я можу дістатися до підлоги кісточками. Коли лежачи на спині, зігнувши одну ногу. Тримаючи ногу прямо і поперек плоскій на підлозі, я отримую близько 75 - 85 градусів. Для акро йога 90 - 100 градусів, необхідних для повного відпочинку в кілька основних позицій, подібно до птаха.

Ось чому я зобов'язався щодня жижки тренування.

Я досліджував типові вперед складки і навіть розтяжку відео на YouTube. Все одно я не задоволена. Більшість з пози активний або важко утримати у потрібному положенні. Де я відчуваю себе розтягнути, але не перевтома. Я шукаю деякі пози, які легше тримати. Де можна відпочити в них, просто мене відпустити. Подібно до того, як інь поза буде створена.

Поки я наводжу в трьох позах.

 1. Ногу ставлять стінці

enter image description here

 1. Стоячи нахил уперед

enter image description here

 1. Сидить нахил вперед

enter image description here

Є інші ставлять вздовж цієї лінії, що ви можете мені порадити?

Може, хтось, хто робить заняття Інь йогою можуть порекомендувати мені. Інтернет не дасть тут.

+471
Poptart 16 черв. 2011 р., 10:12:17

Відповідно до цієї статті з британського журналу клінічної фармакології, сік грейпфрута збільшує системні ліквідації період напіврозпаду кофеїну, тобто кофеїн залишається у вашій системі довше.

Ця стаття підтримує твердження про те, що грейпфрут продукти сприяють зниженню ваги. Він також говорить, що грейпфрут продукти покращують резистентність до інсуліну у людей з метаболічним синдромом.

Варто відзначити, що грейпфрутовий сік може мати небезпечні взаємодії з низкою препаратів, тому переконайтеся, що ви двічі перевірте інформацію про безпеку лікарських препаратів ви приймаєте, перш ніж використовувати грейпфрутовий сік для її чарівними властивостями.

+462
kike 12 січ. 2010 р., 15:23:16

Незважаючи на досить добре підготовлених в минулому, я завжди була слабкою в подтягиваниях. На початку цього літа, я знову почав тренування. На початку, мій максимум був лише 1-2 чистих підтягувань (я 175 см та 85 кг і я хочу залишитися навколо цієї ваги).

Спочатку я почав робити 5 підходів по 5 підтягувань 3 рази в тиждень. Тому що я не міг зробити 5 чистих підтягувань, коли я відчував, що я не міг зробити ще один ривок вгору, я зробив негативи для завершення установки. Тому зазвичай мої п'ять сетів буде виглядати 3 Підтягування + 2 негативів, тоді 2 + 3, 2 + 3, 1 + 4 чи схожі. Я намагався поліпшити кожне тренування робити більше підтягувань і менше негативу.

Під час тренування, я б теж паралельні бар провали (докладніше про це пізніше).

Це працює, але прогрес був дуже повільним, я прогресував від того, щоб зробити 5 підтягувань (тільки) мій перший набір після 2 місяців, але я все ще відчував, як я з ним борюся.

Порівнювати це з провалами, де мій максимум був лише 1-2 на початку, З приблизно тією ж програмою, після той же самий час, я робив 10,10,10,8,8 легко, так як я почав використовувати додаткову вагу.

Потім я перейшов на підтягування 5-6 днів в тиждень, щось схоже на ГТГ. Я вирішив встановити цільовий обсяг на кожен день в залежності від того, як я відчував. Через пару днів я вийшла на 10 комплектів 3-5 на день. Через тиждень, я легко роблю 12 комплектів 5 на день, і я відчуваю, що моя підтягуючі сила різко зросла. Я думаю, що вийшло дві деталі, по-перше, не йдучи над метою, навіть якщо я відчуваю, що я міг би зробити більше, по-друге, використовуючи різні захоплення (паралельна, зворотна, помилкова зчеплення на кільцях), щоб тримати мій лікоть щасливий.

А через 2 тижні після цього, я відчуваю себе чудово, ніяких слідів втоми або болю, я планую продовжити з того ж обсягу протягом 1-2 тижнів, а потім перемкнутися на щось більш орієнтоване на витривалість, так як моя мета-отримати 20 чистих підтягувань.

Моє питання:

Навіщо працювати 5х5 не так добре для підтягування для мене? Мені здається, що на початку, об'єм є головним рушієм прогресу, так що може бути не більше загального обсягу коштів швидше прогрес.

Але тоді навіщо було різних за провали, і чому він відрізняється для штанги тренування?

+375
RedGreenCode 9 лют. 2013 р., 06:18:04

Це залежить від того, який запуск Ви робите. Якщо ви робите низький відстань інтенсивність бігу, немає необхідності робити які-небудь розтягування або розминки.

Якщо ви робите більш інтенсивні аеробні працювати, ви повинні почати з низькою інтенсивності прогрівання виконати (1/2 милі повинні бути достатніми, але в кінцевому рахунку це буде продиктовано вашої фізичної підготовки і тренування вам попередження за).

Якщо ви робите бігу з високою інтенсивністю, як максимум зусиль спринтів, ви повинні зробити висхідний розминки з динамічною розтяжкою. Ви повинні потіти після цієї розминки.

Зберегти статичну розтяжку після пробіжки.

+364
pranshu shukla 9 трав. 2010 р., 16:24:14

"Будемо будувати станова тяга біцепс?", Ні, біцепс не розвивати/будувати, робити тягу, спробувати кучері замість.

+331
Aparna Chaganti 3 квіт. 2015 р., 04:17:30

Я не впевнений, що ви насправді хочете бути "жир" або дивитися м'язисті і щільно. Ви насправді дивіться в бік більш збалансованого і привабливого статури.

Отримання м'язової або стає тонкою, як вимагає зусиль і часу і не відбудеться за кілька місяців. Вам треба набратися терпіння і відслідковувати Ваші успіхи на щотижневій основі. Дієта і тренування обидва відіграли тут свою роль. Дайте собі принаймні 4 місяці видимі зміни.

Не приймає нездорові звички в їжі, або ліні, щоб отримати жир. Це дозволить зробити вам багато шкоди і запросити хвороб і слабкості.

Є більше, але їсти здорову їжу, харчування. Як додавати більше білка, більше клітковини і фрукти/овочі. Додати вуглеводів, але бути збалансовані з вуглеводами і жирами. Додати цукор/коричневий цукор і оливкове масло в свій раціон. Додати мигдаль, родзинки та волоські горіхи. Просто тому, що ви хочете збільшити масу тіла, не навантажуйте себе солодкі і жирні речі.

Включають силові тренування, вільне тіло вправи в ваш режим. Співвідношення силових тренувань кардіо повинно бути більше часу відведено, як 40 хвилин Ваг, потім по 15 хвилин кардіо. Робити силові тренування після розминки і кардіо в якості останнього вправи, перш ніж охолонути. Робити присідання і віджимання, так як вони збільшують загальну міцність тіла. Якщо включити сироватковий білок в свій раціон, це буде краще, але не обов'язково, якщо ви не отримуєте достатньо білка в іншому місці. Ви повинні їсти до і після тренування дієта. Перед тренуванням, у волокнистих вуглеводів і після тренування є білок і быстроусвояемых вуглеводів.

Сподіваюся, що це допомагає. Це з особистого досвіду і спостерігаючи за іншими людьми робити те ж саме.

+328
Farruh Habibullaev 10 вер. 2015 р., 05:04:58

Ну, наскільки мені відомо, вправи на розтяжку краще робити після тренування. Крихітні ріпи зроблені в м'язах(що не боляче, не небезпечно) і організм потребує, щоб зцілити їх. М'язи ростуть, тому що він має для зміцнення м'язових волокон для того, щоб запобігти інші крихітні розриви.

+283
Freezystem 22 черв. 2015 р., 23:20:12

Коротше кажучи, ви не можете вибрати персоналізовані функціональні.

Однак ви можете зробити деякі здорові зміни у вашому житті, більшу частину якої ви вже зробили, судячи з усього. Більшість людей мають важкий час втрати жиру на животі. Єдине, що ви можете зробити, це вести здоровий спосіб життя, відстежуючи споживання калорій, переконавшись, що ви отримаєте досить відпочивати і регулярно тренуватися.

Такі речі, як Ab тренування не допоможуть вам втратити живота жир швидше, ніж робити кардіо,навпаки, - це правда. Ви будете втрачати швидше робити кардіо, інтервалу високої інтенсивності (ВИИТ) або тяжких складових ліфтів, а не робити вправи ізоляції, як хрумтить.

+234
SnoWJoN 3 лист. 2011 р., 10:05:32

Поради Не дозволяйте ваші коліна відстежувати останні пальцях спеціально для навантажених присідання. В ненавантаженому "повітряні" присідання, де у вас немає штанги або аналогічного предмету, я думаю, що це добре, щоб ваші коліна відстежувати останні пальцях.

Що сказав, двісті присідань і пов'язані з ними програми добре, але трохи нерозумно. Їх інструкції сказано:

Опустіть ваше тіло в положення, де ваші стегна були паралельні підлозі.

Це напів-присяд. Програми, де ви зосередитися на отриманні двісті половину-присідання не вистачає балансу між іншим. Жива маса ресурсів у відповіді на це питання , ймовірно, буде набагато більш продуктивним.

+233
Gesy Yeze Abdullah 6 лют. 2019 р., 05:37:32

Багатошаровість в одязі-це розумна ідея, якщо ви живете в холодному кліматі або в місцях, де погода може змінитися раптово, [а].

то що працює в джемпер [светр] робити?

На мій погляд, це повернення до моди з фільму "Роккі". Хоча мені подобається ідея Крістофера кондиціонування тепло [Б].

Примітки:
А - я живу в Денвері, Колорадо. Ми можемо зробити якісь дуже сильні зміни погоди. Крім того, з висоти і вологості тут, можна отримати від 50°F (28°С) перепади температури протягом дня.
Б - річні максимуми (тут) часто перевищує 100°F (38°C) протягом тривалого періоду часу. Під час сильної спеки, в нічний час мінімумів рідко 20°З (11°С) крутіше.

+206
user84529 26 черв. 2015 р., 13:51:30

"інші 3-5 днів між кожної групи м'язів."

Це нонсенс, щоб оптимізувати гіпертрофії, цей оглядовий документ рекомендує частотою 2-3 заняття в групи м'язів на тиждень для початківців для помірно підготовлених фахівців.

Я йду так тяжко ... я не жартую. Я можу зробити за 50 комплектів 30-45 хвилин з невеликими перервами на 50%.

50 наборів по 10 вправ з 5 сетів, навіть якщо ви знижки розминки встановлює, що лише трохи вище середнього я бачу в своєму тренажерному залі. Інтенсивність 50% - це те, що я використовую на моєму підступ днів!

Це не так складно. Не тримайте інтенсивність і на такому низькому рівні. Ви повинні бути насправді націлені на інтенсивність 60-90% на вагу підготовки, де в 60% ви буде робити 8-15 повторень і 1-5 повторень у високій інтенсивності.

В даний час заявлено багато, що людей треба піднімати 1-5 повторень на силу, 8-12 повторень для збільшення м'язової маси і 15-20 повторень для м'язової витривалості (Стартова сила говорить). Однак більш пізні дослідження показали, що майже в кожному діапазоні повторень стимулює той же обсяг зростання м'язи так довго, як зусилля за комплект (тобто близькість до відмови) це ж між підходами.

Іншими словами, набір з 50 повторень, прийнятих на провал стимулює зростання ж об'єму м'язів, набір з 5 повторень, прийнятих на провал. В даний час, доказів, що вказують на навантаженні від 20% від 1 повторного максимуму і досягає 90% 1ПМ стимулюючи ті ж м'язи зростання, так як зусилля в наборі і кількість комплектів схожі. Це насправді згодна з Старого культуризму "логікою", тому що з використанням різницевих схем високого представника і зниження ваги, вони можуть швидше одужати і більше тренуватися. Який виробляє більше м'язового зростання.

Тим не менш, продуктивність-мудрий, ви поліпшите більшість в реп діапазони, які ви практикуєте. Якщо ви в основному підйом з 1-5 повторень, ви будете, в основному, підвищення продуктивності в діапазоні 1-5 повторень. Якщо ви в основному підйом з 15-20 повторень, ви будете, в основному, підвищення продуктивності в цьому діапазоні повторень. Ймовірно, це пов'язано з нервової адаптації, а не відмінності у зростанні м'язів; ви не "вивчає", що певний діапазон повторень, так що ваша нервова система навчиться виконувати його кращим.

Підводячи підсумки:

Ви можете тренуватися до 6 разів на тиждень за умови, що ви уважно прислухатися до свого організму і їм досить. При роботі м'язів в ізоляції, а потім дати їм відгул потім. Змінити вашу інтенсивність і діапазони повторень в залежності від ваших цілей (і, щоб зупинити речі стає нудно).

+201
HighWiredSith 25 бер. 2018 р., 00:54:26

Перш ніж використовувати калькулятор втрати ваги я рекомендую вам найкращий калькулятор калорій отримати точну оцінку ваших щоденних калорій необхідне для втрати.

+134
Madhu Sudhanan 17 січ. 2017 р., 09:24:51

Як ви натиснете на визначення гнучкості має першорядне значення. Замість того, щоб дискутувати правильне визначення, я дам деякі моменти я використовую зі своїми клієнтами.

Швидкі терміни, приклади

По-перше, гнучкість може поліпшити практично миттєво. Наприклад, у тих, хто з болем, загальним для них, щоб бути "сторожив" цього руху.

Скажімо, у вас є хтось, хто має болі в попереку коли нахиляюся. З-за цього, коли ви оцінюєте своє вміння кульшового шарніра, вони тільки перейти, наприклад, 25% в діапазоні руху.

Можна сказати "у них є жорсткі підколінні сухожилля". Однак, якщо ви зміните, як цей чоловік схиляється над наприклад, ви не дозволяйте нижній частині спини у турі стільки ж, а якщо поставити стілець перед ними, тому вони мають певну підтримку і зменшує навантаження на хребет, вони раптом мають на 50% більше діапазон руху. Щодо зміни руху бути більш нижній частині спини-friendly, або робити щось, щоб дати людині спокій, діапазон руху може значно поліпшити в режимі реального часу.

Це не нормально, що люди думають про гнучкості, але це насправді досить часто. По суті, в тому, що невеликі терміни м'язово нічого не змінилося - ми не придбали нове пристосування, яке швидко. Як стає сильнішою, ви не зміните саркомерів в секундах.

Але зачекайте! Ви можете змінити мікроскопічні миттєво теж. Наприклад, ви можете зірвати функціонально зв'язок, не розриваючи його фізично. Тобто, ви можете мати сталося травмуючу подія у вашому коліна, в результаті такого розтягування на зв'язки, що поки це не сльоза, це вже не здатні реагувати на стрейч стимул. Це не "відскік", зліва в матеріалі. Називається пластичною деформацією.

На тривалий термін приклади

Для більш традиційних, де чоловік сказав, негнущейся попереку, і вони хочуть знати, як довго це візьме, щоб не відчувати жорсткою, я зазвичай кажу їм, 4-6 тижнів, щоб помітити поліпшення. Ось чому:

Навіть якщо ти активно робиш все краще, ти розтягуєш кожен день, роблячи достатній обсяг, щоб заручитися адаптації, пасивно не.

Що це означає? Щоб бути більш ясним, ми скажемо, що активно означає, що ви свідомо маніпулювати ваше тіло (це включає в себе зміну будь-повсякденної діяльності, яка може таїти в попереку в скороченому положенні / змушуючи його зігнутися, ні розігнутися), і пасивно знаходиться в несвідомому стані. Не тільки м'язи працюють активно, вони також пасивно працювати. Вони завжди тягнуть.

Розміру м'язів це значний показник, скільки він тягне на щось, тобто скільки напруги він виробляє.

Скажімо, нижньої частини спини, м'язи працюють понаднормово, але ваша стислі терміни м'язи живота. Загальний приклад цього-передній нахил тазу. Нижніх м'язів спини потягніть задню частину тазу вгору, при певних м'язів живота потягніть передню частину тазу вгору. Вони протидіють одна одній.

Ми можемо ймовірно, сказати в нижній частині спини м'язи надмірно гіпертрофована і черевного преса недостатньо гіпертрофовані. Тому, навіть якщо ви уникаєте переднього нахилу таза (чи як там) весь час, тим нижчі задні м'язи досі тягне на попереку більше, ніж ви хочете. Це просто збирається зайняти час для

1) черевної м'язи для гіпертрофії і наздогнати і або 2) у нижній частині спини атрофуватися м'язи і заспокоїтися.

Іншими словами, ви можете розглядати це подібно до того, як довго це бере, щоб придбати примітно, гіпертрофія: 4-6 тижнів.

Якщо подивитися глибше, можна помітити, гіпертрофія швидше, але це загальноприйнятий орієнтир за межами мікроскопічному рівні. Інакше кажучи: ви можете побачити поліпшення міцності, гнучкості, м'язової маси, часто лише кілька днів. Наприклад, людина приходить на сеанс в один прекрасний день, через кілька днів це, звичайно, правдоподібно, вони трохи сильніше, більш гнучкою, що.

Але ті, як правило, не великі стрибки. Замість цього, коли хтось озирається на місяць або більше, зміна є набагато більш очевидним.

Ви можете змінити це, щоб поглянути на атрофії. Якщо ви нічого не робите на ваших ногах протягом тижня або двох, ви можете напевно помітили атрофія статися так швидко. Космонавти є хорошим прикладом цього. Два тижні в умовах мікрогравітації і вони можуть бути на 10% слабше. (Глибоке занурення на космонавтів тут.) Але вам доведеться шукати багато складніше, ніж на 4-6 тижні марка, де він просто стрибає на вас. (Середньостатистична людина не подумає, що вже 10% різниці.)

Це довгий спосіб сказати, що визначення гнучкості може бути виявлено, але визначення поліпшень теж.

Особисто, коли клієнти запитують мене, як довго, поки вони помітять поліпшення, я йду з вище обґрунтування 4-6 тижнів, хоча багато помітять поліпшення швидше. Тому що кінцевий пункт все вище, ми припускаємо, що людина чудово дотримуючись все необхідне для придбання адаптації. Висока припущення для багатьох.

+133
JustinBieber 22 черв. 2016 р., 13:35:24

Я купила термін служби складаний біговій доріжці (TR1200i, але подібні моделі, можливо, використовувати той же формат) у приватній продажу, і, здається, вона вимагає деяких онлайн-рахунку з "МГП", щоб оновити імя/вік/вага/ріст, що моя бігова доріжка відображає і використовує для розрахунку калорій.

Може хтось з USB-флешки і деякі технічні ділитися знаннями приклад того, що потрапить до ручки? Це просто один файл? Це текстові або двійкові? Це зашифровано? Я просто хочу зробити свій і без їхньої допомоги.

Спасибі!

+120
Matti Lee 12 січ. 2017 р., 03:53:05

Прогулянки, важка атлетика

Ходьба є прекрасним відправним пунктом для загальної фізичної підготовки, і для боротьби з проблемами, пов'язаними з сидять за столом протягом тривалих періодів.

Якщо ви новачок, просто про будь-яких тренувань буде вам результати. Після того як ви вже кілька десятків сесій, ви можете почати перегляд у більш повної ліфтингових програмах.

+86
LcvrTrei 12 січ. 2018 р., 07:56:40

У мене було важке час навчання очищає, але вони дійсно чудові майстри і розблокування Олімпійських підйомників відчуває, як поступати в штангу братства. В якості еталону, дивитися це на ютубі уповільнене поштовху.

У мене важкий час, роблячи вибуховою тяги (третій крок, коли ви ефективно робить вертикальному ряду). Мені стрибати? Я можу використовувати рух стегном з кінця останнього кроку? Ні?

Так що ви дійсно не хочете думати про вертикальному ряду. Покажчики для мене, що я намагаюся використовувати це:

 • Я роблю розминку вертикальне вікно стрибає. Це допомагає мати стрибки свіжі у вашій м'язової пам'яті, а не велика сила повільно працювати.
 • Бар у фізичний контакт вище колін, чіпає мої квади.
 • Мені потрібно носити обтягуючі труси, тому що БАР завжди буде пасти, буквально торкаючись моєї "області тазу".
 • Стрибати і випрямити спину/стегно. Якщо руки прямі, це буде рухати планку вгору. Після того, як він рухається зі своїми стрибати, то можна зігнути руки, щоб утримати його, як він рухається на північ.
 • Не думайте про веслування його, це буде гвинт вас в будь-який час.
 • Вам потрібен достатню вагу, щоб викликати балістичний характер руху, щоб відбутися. Порожній бар дійсно не достатньо для більшості людей і мітлі, звичайно, не. Особливо якщо ти гребеш її прямо зараз, ви хочете використовувати щось, що ви фізично не можете поспіль. Це добре, щоб дізнатися деякі деталі з порожньому барі, але в підсумку ви не можете практикувати стрибки з великих ваг, поки ви не мати великої ваги. Навіть ~100фунта може бути достатньо, щоб викликати балістичного характеру статися.
 • Перевірте кількість повітря під ~500lb чистим: ви буквально можете побачити світ під його правий черевик від стрибка. Більшість людей Землі будуть трохи ширше.

enter image description here

Як я можу зловити вагу в кінці кінців? Вона повинна в буквальному сенсі бути на моєму плечі з рукою утримуючи його на місці? Коли я спробувати цей Я завжди в кінцевому підсумку піймавши його в руки (ймовірно, бояться поранивши плече на посадку).

 • Ви отримуєте ваше тіло під бар. В бар піду, куди ти жбурнув його, і ви не збираєтеся бути в змозі надати великого впливу на його горизонтально. Тому потрібно взяти себе в барі.
 • Практика велике Передні присідання, і не прибирає, поки ви не звикнете зі штангою в стійці установки. Якщо я не зробив чистить на тиждень, я зроблю деяке світло Передні присідання так, щоб нагадати собі, де я хочу в бар, і як він буде почувати себе.
 • Особисто я вважаю, що це набагато легше зробити повний присед очищає (не очищає влада). При більш важких ваг, очищає влади стають повними очищає, тому що ви завжди зможете отримати запальничка вагою до вищої (чистої потужності установки), ніж більш важкими вагами (присед чистої установки). Я знаю всі аргументи на користь очищає владу, але за мій час я знайти нормальний присед в чистоті, щоб бути легше, безпечніше, включає в себе бонус-Передні присідання, і готує вас краще для Олімпійських піднімаючись.
 • Знову, хоча, думаю, викуримо штангою повітрі і отримувати його в положення стійки. Більш важкими вагами і повний присед чистому вигляді дозволяє падати нижче, і використовувати ваші м'язи як надувній подушці сортів, щоб поглинути зараз-гравітаційно-керований-вага. Ваші руки на перекладині (середині стрибка), як телеграфісти позиції бару. Вони не зможуть зробити що-небудь корисне. Це переднє сидіння на корточках (стійку) позиція, яку ви знімаєте для.

Мої рухи не на всі рідини (звичайно це питання значною мірою розсмокчеться з часом, як мені пристосуватися до неї).

ЮП. Найважча річ про Олімпійських ліфтинг полягає в тому, що немає часу, щоб пристосуватися. Як тільки ви починаєте, ви зробили, от і все. Це більше схоже на кидок у бейсболі, де у вас є два десятки речей, щоб відстежувати, але ви не можете свідомо думати про всі з них в середині поля. Ви повинні мати велику рух заблоковано м'язової пам'яті, так що ви можете звільнити свій розум, щоб зосередитися на окремих аспектах і не повинні тримати все це в голові.

Це питання нагадав мені відео Youtube я виклав кілька років тому, коли я вчився чисті, і хороший ліфтинг мій друг зумів дати мені певну консультацію і скажіть мені, де я облажалася. Я б дуже рекомендую отримати деякі відео з кутом як у мене є, щоб люди могли бачити ваш профіль, як він ставиться до бару. Ви зможете отримати деякі хороші пропозиції, що шлях. Я думаю fitness.stackexchange.com було б прекрасним місцем для критики.

+80
Thomas Grier 25 черв. 2012 р., 10:13:06

Засудженого кондиціонер має відмінний 10-Крок прогресії віджимання на одній руці. Він також детально тут. Мені знадобився місяць, щоб перейти від не будучи в змозі зробити один, щоб робити три віджиматися на одній руці.

В принципі, ви повинні почати робити це:

 1. Алмаз зчеплення віджимання - зміцнить руки набагато більше
 2. Віджимання з однією рукою витягнуті в сторони або на баскетбол - набагато більшу вагу на одну руку
 3. Ляскаючи віджимання - дасть вам набагато більше сил і вибухову силу

Після ви можете зробити 20 в кожному з вище, ви повинні бути в змозі зробити однією рукою віджимань. Якщо ви все ще виникають проблеми, спробуйте покласти баскетбольний м'яч під вас, так що ви можете торкнутися його грудей, щоб допомогти вам відсунути однією рукою, а не вниз, як багато.

+62
David E Butler 29 лип. 2019 р., 23:31:57

Я починаю болем у лікті, від підйому, і все вказує на теніс або гольф лікоть. Які є хороші вправи, щоб допомогти з болем і відновлення?

+56
Nandlal Rathod 18 груд. 2019 р., 11:29:22

Я думаю, що у вас не так перспективна , як і багато, що доходи приходять від тренування, яка значною мірою неправильно. Заняття в тренажерному залі лише імітується м'язів , зростання приходить від надання достатньої кількості поживних речовин до м'язів, щоб рости, і досить відпочинку для м'язів, щоб відновити . В кінці м'язової кипить розвитку тільки дві речі , перерву і ремонт . Каже , що, якщо ви не достатньо їжі, вуглеводів , білка в організмі для підтримки усього тіла вправи три рази на тиждень , будь ласка, продовжуйте з цією програмою . Що ви можете зробити, щоб збільшити прибуток , збільшити свій раціон, є більше білка . Або якщо ви думаєте, що вам не вистачає поживних речовин, то, будь ласка, зменшіть гучність .

Особисто я думаю , що робити одну частину тіла краще, ніж кілька частин тіла або всього тіла в тій же сесії , як я вважаю, краще зосередитися на одній частині тіла за один раз , добитися максимальної стимуляції, і після цього я дійсно не мають достатньо енергії, щоб робити які-небудь інші частини тіла, і якщо у мене є енергія, щоб робити які-небудь інші частини тіла, то я не вчу передбачуваної частини тіла правильно . Ви можете спробувати поділ частин тіла в різні дні протягом деякого часу , і подивимося, як це працює для вас .

+22
Tughral Hilaly 21 жовт. 2010 р., 10:50:51

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil