Які вправи ви б порекомендували для відносно здорової людини, працюючи з дому?

Я позаштатний програміст, працює з дому, я недавно зрозуміла, що мій фізичний стан стало гірше, тому я хотів би почати з якоюсь програмою вправ, які можна робити вдома, було б прикольно і я б у кінцевому підсумку побудувати деякі м'язи або зміцнити своє тіло (не дуже потрібно для втрати ваги - принаймні поки що :)).

Я не кульгавий, я плаваю іноді і я граю в місцевої аматорської ліги з бадмінтону. Я багато спорту в минулому (єдиноборства, сквош на пару років, тренажерний зал, скелелазіння, плавання, принаймні, раз на тиждень протягом ~5 років). Але я лінивий став в останні два роки, тому я хочу це змінити :)

Так що ви думаєте, це хороша система вправ для такої людини? Я чув про різні як P90 або інші, але я не можу вирішити, який підійде.

Спасибі велике за будь-які відповіді

+883
user103511 5 жовт. 2018 р., 18:17:26
31 відповідей

Я читала прийнято відповідати на які компроміси ваги проти повторення? в якій користувачеві додати цю картинку:

enter image description here

Однак я здивований дав поради щодо тренувань. За даними картинку, щоб отримати м'язової маси ви повинні практикувати принаймні п'ять разів на тиждень ! робити від 4 до 8 наборів з 6 до 12 повторень.

Питання : чи є ці поради на картинці правильно (науково ) ? Щодо днів відпочинку, що відіграє важливу роль у побудові м'язів ? З іншого боку, якщо це не зручні тренування, що є оптимальним сетів-повторень програми для того, щоб зробити м'язи маси , і скільки разів потрібно тренуватися на тиждень ?

Спасибі заздалегідь.

+991
groza2354 03 февр. '09 в 4:24

Відповідаючи на ваше питання складне і вимагає припущення в кращому випадку. Здатність відновлюватися від тренування-це дуже індивідуальна річ. Існує безліч факторів (дієта, стрес, вік і т. д.) що необхідно враховувати, однією з яких є сон. І рівень інтенсивності тренування також буде впливати на ваші здібності для відновлення і нарощування маси.

Це повністю перекреслить мої тренування?

Я так не думаю. Будівля маси (природно) - це довгостроковий процес. Ви не повинні відчувати себе, як це було даремно сесії". Той факт, що ви визнали важливість сну повинно служити стимулом у подальшому дотримуватися.

Що я можу зробити, щоб компенсувати його сьогодні?

Я б не хвилювався про це. І я б не намагався працювати "сьогодні", щоб компенсувати це. Ви ризикуєте поставити свого тіла (і ЦНС) в дефіциті. Якщо ви плануєте тренуватися "сегодня", я хотів підійти до тренування як "ремонт" сесії.

+817
baz 24 бер. 2010 р., 09:47:40
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Брет Контрерас стаття, найкращий Ab вправи використовує ЕМГ, щоб перевірити, які вправи краще включити АБС. (ЕМГ електроміографія реєструє електричну активність м'яза.)

Брет діаграма середньої і пікової активації для кожної м'язи, для кожної вправи. Середня активації середнього рівня скорочення м'язів у вправі руху. М'язи можуть мати різні рівні активності в різних точках діапазону, пік активації або точки найвищого рівня активації в ході повторення й інший спосіб вимірювання вихідного м'язи.

Всі статті добре читати. Висновки Брета за топ-3 вправ для кожної м'язи живота і м'язів спини є:

 • Пряма М'яз Живота

  Маю На Увазі: Підборіддя Вгору, Висить Ногу Підняти, Колесо Ab

  Пік: Підборіддя Вгору, Висить Ногу Підняти, Швейцарський М'яч Хрускоту

 • Внутрішня Коса

  Маю на увазі: Ab колесо від ноги, Ab колесо з колін, Bodysaw

  Пік: колесо Ab з ніг, Bodysaw, Торнадо кидок м'яча

 • Зовнішня Коса

  Маю на увазі: Ab колесо від ноги, висить ногу підняти, Bodysaw

  Пік: Турецький Вставати, Висить Ногу Підняти, Bodysaw

 • Еректорів Spinae

  Маю На Увазі: На Колінах Підйомника, Хв, Реверс Гіпер

  Пік: На Колінах Підйомника, Торнадо Кидок М'яча, Розширення Поперекового

Так, якщо його розміщень електрод точний, вище кращі вправи націлені на окремі м'язи живота. Цікаво, він також повідомляє про різних рівнях активації м'язів різних частин прямого м'яза.

+812
jalpesh patel 3 січ. 2012 р., 01:06:16

Немає нічого страшного у вживанні протеїну до або під час тренування. Деякі дослідження припускають, що це може призвести до підвищення результатів. Ось один з прикладів.

Інші дослідження, такі, як цей один, стверджують, що це не так, хоча, і це в той час, як ваше тіло реагує на тренування, коли навантаження на протеїни до тренування, ця різниця не в кінцевому підсумку призвести до збільшення синтезу м'язового білка. Він, здається, не мають негативних наслідків, хоча, так що роби що хочеш.

Підсумок: це, ймовірно, не робить великої різниці.

Що, ймовірно, все ж має сенс завантажити на вуглеводи до тренування. Це дозволить переконатися, що у вас є достатньо енергії, щоб виконати добре і уникнути стресової реакції (збільшення кортизолу) під час тренування. Якщо вам не вистачає вуглеводів у вашій системі під час тренування, ви будете відчувати підвищене навантаження, а якщо ви робите ваше тіло буде насправді заспокоїтися. Ваше тіло має більше шансів наростити м'язи в спокійний стан, ніж в напружений стан.

Так сказати, реакція на стрес не може тривати дуже довго, тому він не може зробити таку величезну різницю, якщо ви чекати, поки після тренування. З іншого боку, нестача енергії може вплинути на вашу продуктивність тренування, яка, в свою чергу, може вплинути, наскільки добре ви можете працювати ваші м'язи.

Ось науковий огляд , в якому обговорюється вуглеводів до, під час або після тренування. Загальний консенсус, здається, що вуглеводи до тренування може бути гарною ідеєю, і вуглеводи після тренування практично незамінним.

+799
vfl1x 2 лист. 2010 р., 12:29:18

Я працюю, щоб отримати шість пакетів і як у приказці "Все починається з кухні", тому я почала шукати дієти на Google. Дивно знати, що різні сайти мають різні плани дієти.

Один сайт стверджує, що яєць, купити протеїни та варені овочі достатньо.

У той час як інший сайт стверджує:

Але якщо ви не досить їсте протягом дня, ваше тіло переходить в режим голодування і уповільнює його метаболізм, що робить його ще важче втратити вагу.

Мене бентежить що дієта хороша, щоб втрачати жир так само допомагають мені синхронізувати з моєї тренування в тренажерному залі для набору м'язової.

Отже, що таке правильна дієта для зниження жиру і набрати м'язову масу?

 • Менше жерти й більше зосередитися на білок (за посиланням на сайті 1)
 • Достатньо харчуватися так, що обмін речовин організм може працювати належним чином ( згідно посиланням на сайті 2)

Інформація

Я додаю нижче у розділі, Якщо хтось може допомогти мені визначити правильний план для мене
Я вегетаріанець, я відкритий для овочів, фруктів і молочних продуктів. але не для яєць [причина: це не вегетаріанське - з мого попереднього питання]

+736
Jimmy Krasnow 15 трав. 2017 р., 05:53:12

Прямо від летючої миші, ви не можете зменшити жир з певної частини вашого тіла. Зменшення плями-це міф.

Більшість груди вправи ти дивишся будете будувати свою груди пропорційно. Загалом, більше схиляюся руху (ближче до над головою), тим вище двк зона буде використовуватися. Чим більше скорочувалося рух, як у провалля, нижній ДВК області.

Ви побачите підтримку на exrx м'язи смоли для різних нахилу руху/падіння.

Просто укласти її в там, ви повинні мати збалансовану програма силових тренувань. Ви ніколи не будете по-справжньому розвинутою грудною кліткою, якщо б ви не досить сильна, як добре. Гірше, неврівноважені силові тренування можуть привести вас до травм землі. І як бонус, хорошою силового тренування програми дійсно допомогти вашій втрати жиру.

+675
lwm 7 лип. 2011 р., 19:20:04

Є стаття на muscleforlife.com який посилається на безліч досліджень:

... Вони взяли 6 звичайних нетренованих чоловіків і внутрішньовенно вливають їм збалансовану суміш амінокислот як у спокої, так і після тренування ноги. Після тренування настій привели в 30-100% більше синтез білка, ніж у решті настій.

Існує достатньо переваг, послетренировочное харчування хочете використовувати його.

+647
Trina Stoner 21 жовт. 2017 р., 09:55:45

Чому мої ноги затікають в холодну погоду в той день, я працюю на них?

Нещодавно, після тренування ніг, як правило, досить інтенсивні тренування, які варіюються від високої інтенсивність низька висока репутація ваги, вони почнуться судоми, Якщо я перебуваю на вулиці в холодну погоду. Вчора було особливо погано після особливо інтенсивного тренування ніг. Я приїхав додому, вийшов зі свого автомобіля, температура була, ймовірно, близько 28F і мої квади відразу тісно. Мені довелося практично повзти в мій будинок, а потім сісти на підлогу, поки вони не нагрілися. З минулого досвіду, якщо я розтягнути їх, коли це станеться, мої стегна почнуть судома і тоді це просто порочне коло судоми ніг. Крім того, я зазвичай їм два банана кожен день.

Як я можу запобігти це від все це час у майбутньому?

Редагувати

Досі, загальний консенсус, здається, пити більше води. Я повинна була вказана в питанні спочатку, що це не повинно бути проблемою, тому що я п'ю хоча б літр води щодня.

+633
visakh vijay 17 трав. 2016 р., 12:56:01

Можливі Дублікати:
Курячі ніжки + сідниці вправи - відео-тренінг без обладнання (на дому) або з обладнанням?

Я новачок (чоловік) і хочете отримати насос масу на мій живіт, стегна і ноги (вони дуже тонкі в порівнянні з моєю верхньої частини тіла)

Я хочу зрозуміти, які основні напрямки цілі в кожному регіоні:

 1. Попки
 2. Стегна
 3. Ноги

для того, щоб набрати масу і м'язи?

У мене немає знань в якому б корпусі тіла, ні у мене немає знань про популярних термінів.

+587
user208512 12 квіт. 2018 р., 18:40:55

Єдиний спосіб набрати вагу-з'їсти більше калорій. Неважливо, в який час дня це.

+581
user9878940 27 бер. 2017 р., 06:46:49

Мабуть, я можу тримати важкі гантелі, ніж інші, але вони можуть розчавити мене за руку набагато складніше у рукостисканні. Це говорить мені, що ручки підтримки і розчавити зчеплення може бути дуже багато, крім. Я вірю, що є насправді не т від захоплення сила в бар, тримаючи сила. Я можу тільки закрити тренера захоплення, близько 100 фунтів. кілька повторень, і мої руки і передпліччя мертві.

Я можу, однак, триматися до 200 фунтів. гантелі протягом декількох секунд (однією рукою).

Я теж можу зависнути в барі з майже мого ваги додано (200 фунтів. + 200 фунтів. = 400 кг. висячи підтримка).

Втім, я знаю хлопця, який не може виконати до подвигів, але його хватка в рукостисканні досить значний (пересилює моє). Він також не може закрити набагато більше, ніж у мене в захоплення, але має сильне дроблення зчеплення.

Мій головне питання, як дроблення зчеплення відрізняється від підтримки м'язового почуття? Та і той же набір м'язів, використовувані, щоб закрити рукою?

Як це повинно мати сенс, що я ледь можу стиснути разом 100 фунтів. захоплення навесні, але може триматися до 200 фунтів. ручка гантелі? Або підтримка 200% своєї ваги вільно висить з бруса, але не розчавити яблуко з моєї домінуючою рукою?

Я завжди чую, як люди говорять, що я не дуже сильний своїми руками в рукостисканні з якоїсь причини (моя сила зчеплення становить близько середньому для дорослого чоловіка в тисняві псі), але середня людина не може провести 200 фунтів. гантель в одній руці. Хто-небудь може пояснити, як силу руки так сильно варіюється в різних підйомників (наприклад, розчавити 200 фунтів. гриппер, не можу триматися до 200 фунтів. бар, або повісити За 200 фунтів. додано ваги, але не можу відкрити банку з огірками)?

+558
Vagos 16 квіт. 2010 р., 17:45:53

Велотренажер може тільки дати вам грубу оцінку того, як далеко ви могли б пішли на реальний велосипед для аналогічних зусиль. Це включає в себе припущення щодо вашої ваги, шестерні довжина, розмір коліс, як аеродинамічні ви може бути і т. д ... Це також не може пояснити опір вітру (яка зростає пропорційно квадрату швидкості, коли ти розженешся), ухил шляху, трансмісії ефективності.

Стандартний дорожній велосипед 700C колеса, використовуючи, 25С Шини і компактний Шатунів (50:34 кільця, 11:28 зірочки) має діапазон розвитку від 2,6 м і 9,6 м в рукоятку революції. Можна вирахувати тих, хто використовує велосипед калькулятор. Так що ваша 2М насправді на нижньому кінці дороги, вибір велосипеда.

Кращий показник ваших зусиль, які більше узгоджуються між реальним велосипеди і стаціонарні тренер харчування. Більшість сучасних велотренажері може забезпечити досить точну кількість енергії, на основі як швидко ви крутите їх загін опору. Цей блог дасть вам уявлення про те, як ви можете перетворити середньої потужності на спалювання калорій за допомогою простої формули енергії (ккал) = СР потужність (Вт) х тривалість (години) х 3.6.

+556
SBOdin 25 вер. 2013 р., 01:14:20

Я повинен утриматися від фізичних вправ хоча б раз на тиждень. Може бути, два рази, але сподіваємося зробити це тільки раз на тиждень.

Ми можемо зробити динамічний / статичний розтягнути ці дні. Особливо якщо у нас є спільні жорсткості, мені.е хіп-жорсткість.

Дякую

+516
yanigisawa 6 груд. 2015 р., 15:27:53

Старий мій тренер сказав мені, що підтягування є способом більш ефективним, ніж використання лат випадаюче машина. Чи Правда це і якщо так, то чому? Якщо ні, то чому ні?

+499
Kara 8 лист. 2018 р., 19:03:11

Це буде виглядати так:

chart

Це в основному прямі лінії. Не брати відхилення від прямої лінії занадто серйозно. Є багато інших факторів (вітер, відстань, форма і т. д.) що не має сенсу намагатися виміряти його занадто точно. Графік вище на 30-річний чоловік з 70 кг і 1,75 м, розрахована з виправленою зустрів значень, взятих з збірника фізичних навантажень. Ви можете зробити свій власний графік з ваших особистих параметрів цієї таблиці.

Добре відомо, що ви спалюєте приблизно однаково калорій в км незалежно від швидкості. Вдалий чисельну збіг дозволяє спростити формулу і просто взяти швидкість в км/год, щоб отримати, скільки калорій ви спалюєте за кг в годину. Для прикладу: 100 кг людина працює на 12 км/год спалює близько 1200 ккал в годину і 50 кг людина працює на 20 км/год спалює близько 1000 ккал/год.

+476
chintu patel 24 лип. 2011 р., 05:36:15
На питання, що стосуються використання гімнастичних кілець у вправі.
+398
Kevin Sirois 6 січ. 2018 р., 07:44:54

Моя пропозиція полягає в тому, щоб почати повільно і не перестарайтеся. Набір дуже невеликий, досяжні цілі, які можна виміряти кожну тиждень.

Наприклад, ви можете почати шляхом йти на прогулянку кожен день під час обідньої перерви на роботі, а також доповнити прогулянка з деякою натяжкою. Палиця з цим протягом більше трьох тижнів (так що це стає звичкою), а потім додати щось ще в списку, наприклад, пробіжки або деякі важка атлетика.

Ви також можете підписатися на клас в місцевому тренажерному залі або общинного центру. Розклад і соціально-групові аспекти екологічного класу, може допомогти тримати вас мотивованим і також дадуть вам місце, де ви повинні бути.

Мій місцевий тренажерний зал працює буткемп і навесні, і влітку, і восени, і я всерйоз подумую його собі, тому що мені важко залишатися послідовним в моєму залі.

+392
vetotchka 14 лют. 2019 р., 08:26:33

Я відчуваю себе трохи ніяково, представивши цю відповідь як, на відміну від більшості представлених вище відповідей, у мене немає особистого досвіду, тільки епізодичні.

Коли я лазила, там був завсідником скеледромі, який був фантастичним альпініст і нижче коліна протез (він насправді прийшли на пару нам одного разу ввечері і запитав, чи немає у кого шестигранним ключем, він міг би позичити, щоб затягнути ногу... напевно, одна з найбільш дивних речей, які мені коли-небудь задавали під час сходження).

Я рекомендую даючи сходження спробувати. Ви можете піднятися в тип відповідно вашим можливостям, особисто я використовую мої ноги багато і лізти в дуже спокійній манері, в той час як мій напарник лізе в більш динамічній формі, використовуючи багато сили верхньої частини тіла.

Як я вже сказав, Я не знаю, якщо це справедливе пропозицію, виходячи з ваших особистих обставин, але це може бути щось розглянути.

+381
Jun Sato 28 черв. 2018 р., 02:56:34

Його не погано. Ви, ймовірно, переносячи свою вагу при цьому. У мене є стандартні віджимання кандидат від армії. Є кілька різних способів зробити віджимання і якщо ви робите набір в кожну сторону ви отримаєте більше від тренування і зробити більше в цілому. Великий імпульс чинності Ive отримав від віджимань прийшли з неодноразово переживає м'язової недостатності по-різному в тому ж тренуванні. Використовуючи колінах став звичайною частиною мого життя. Також став шанувальником 8 вважати віджимання, де ви починаєте стоячи і вниз два потім відновити. Я не дуже сильна в моїх руках, тому мені завжди доводилося працювати більше, ніж іншим, щоб отримати цю силу, так що був хороший спосіб для мене, щоб отримати його.

Для присідання хоча я ніколи не схопив мене за ноги і пішов раді, що це зашкодить твоєю спиною, але я зробив те ж саме в цілому. Є купа способів теж роблю situp.

Насправді я почав робити те ж саме для бігу, пов'язаних з силовими тренуваннями.

Та тому відповідь-так, тому що в цілому ви продовжити тренування себе, щоб зробити це одним з основоположних рух...

... чорт, - ще один привід для довгих пробіжок.

+369
mefiX 15 лют. 2013 р., 03:01:07

Він може, але я не можу сказати, що це викликає проблему у вашому випадку, або інша частина вашого раціону. Факт в тому, що різні дієти працюють по-різному на різних людей. Ви може бути алергія або непереносимість окремих компонентів свого раціону, або добавки ви приймаєте. Ви сходіть до лікаря і перевіртеся в лікаря, якщо проблема зберігається. Чому б не відправитися його протягом декількох тижнів, і подивитися, як це працює? Якщо ви просто хочете добре виглядати, вам не потрібні, але це тільки моя думка.

+361
Rayhan Kazi 12 вер. 2019 р., 12:22:07

Фокус і рішучість

Цукор викликає звикання, і при помірних дозах це не шкідливо вплив високих доз цукру призводять до інсулін шип і залежність, з видалення або зниження цукру веде до догляду симптоми, схожі з опіоідами.

Газовані напої (і самий сік) ще гірше, так як вони не тільки містять цукор, а кофеїн, який також викликає звикання, а також розроблені смак палітри , що ні вгамувати спрагу, зробити вас повної або фактично задовольнить вас.

Я ненавиджу говорити в абсолютних поняттях, але сода-це зовсім погано для вас.

Так досить страшні речі, ви можете кинути соду, але є кілька перешкод.

 1. Сода має прекрасний смак - ні, це дійсно не так. На смак вона солодка є різниця. Ви думаєте, він пробує зараз добре, але це через кондиціонування. Ваше тіло використовується для заданого рівня солодощі та набори соди і задовольняє цю потребу.
 2. Я можу перейти, хоча дієтична содова? - Ні, ви не можете. Дієта сода має набагато менше калорій, але ми починаємо бачити, що штучний цукор, зберегти це бажання на цукор вище, ніж нормальний рівень, тому люди продовжують шукати високим вмістом цукру.
 3. Отже, фруктовий сік тоді? - Ні, це так само погано. Цукор-це цукор незалежно від того, де воно відбувається. Газовані напої і фруктові соки іноді лікувати, не те, що ви хочете розвести вас.
 4. Але що щодо рахунки? - Вони будуть смоктати, але це того варто. Я думаю, що на даний момент такі речі, як фрукти не дуже схоже, такий самий удар, як Кокс, і ви будете праві.

Я не збираюся цукру пальто це - йти на низький цукор дієта буде смоктати, тому що цукор виведення-це реальна річ. Протягом 2 тижнів все йде за смаком прісним, тому що ви не отримуєте таку ж відповідь ви звикли.

Отже, як можна перемогти цю шкідливу звичку?

 1. Отримати журнал - піти і купити деякі соди, трохи молока, маленький торт і свіжі фрукти. У трохи кожного з них, і в книжці, напишіть як ці смак. Випий соди, писати про це, тобто шматок фруктів (полуниця, найкраще для цього), писати про них - вони на смак надто терпкий, напевно. Молоко, напевно, на смак жирна. Не потрібно бути занадто науковим, але те, що ми хочемо зробити, це увійти, як на смак ці речі змушує вас почувати себе, і ранг їх солодкість.
 2. Провести хоча б місяць без цукру. Ні соди, ні фруктовий сік, ні цукру в каву або чай, не надто солодке печиво, торт і т. д. Навіть спробувати обмежити споживання фруктів, але їжте більше свіжих овочів, щоб замінити втрачені вітаміни. Протягом перших декількох днів або навіть тижнів, це буде смоктати. Мета тут полягає, щоб отримати ваше тіло звикли мати набагато менше цукру, ми хочемо скинути те, що ваш організм мислить як солодкий.
 3. За цей час пити тільки воду. Коли ви відчуваєте, "пити, пити воду - я ставлю в лапки, тому що його, ймовірно, не спрагу її тіла жадали соди.
 4. Після принаймні місяць, ми збираємося повторити Крок 1. Не дивись на те, що ви написали, але спробую і їдять одні і ті ж речі. Їжа на смак різні? Скільки якнайсолодше зробити фрукти і молоко, здається? Якщо ви не говорите, досить солодкий, поверніться до кроку 1. Молоко містить цукор.
 5. "Нормальна" їжа знову ж на смак солодкий? Чудово, тепер ми можемо відновити цукор в раціоні - в міру, але оцінити все. Вам потрібен цукор у вашому каву або молоко, зробити його досить солодким? Не всі і не кожен напій повинен бути солодким. Чай, особливо зелений чай, прекрасна без цукру і чудово п'ється протягом всього дня.

Головне, що треба пам'ятати, що добувати соду, або обмежте споживання цукру не означає, що світ без смаку. На цій стадії ви повинні знайти, що невелика кількість цукру достатня, щоб задовольнити вас. Але, обмежуючи свій цукор, ви почнете помічати, як приємно і інші аромати, такі як терпкість у полуницю, або ледь відчутною гірчинкою чаю і кави як задовольняють, як надмірно солодкі газованої води.

+296
Michael Navalta 21 трав. 2017 р., 10:14:04

Я дуже раджу поглянути на Марка Сиссона і Робб Вулф сайти. Це дуже ефективний і здоровий спосіб схуднути. Також тренують групи м'язів, а не окремих м'язів.

Виглядає це ефективний спосіб зробити це, але переконайтеся, щоб почати на рівні, який вам підходить і не перетренуватися.

Також погляньте на низькій посиланням, що я виклав. Це прості вправи, які можна робити вдома, що не займає більше 30 хвилин. Також вони спрямовані на групи м'язів і рухові стереотипи, а не гіпертрофія. Таким чином, ваш обмін речовин переходить і ви використовуєте більше енергії в стані спокою і в нічний час.

Переконайтеся, що ви триматися подалі від цукру, пшениці, рослинні масла, транс-жирів і високим вмістом фруктози Кукурудзяний сироп, і ви повинні схуднути як поїзд!

+287
yaroslav 27 трав. 2019 р., 04:48:40

Я постійно чую про оцет використовується для втрати ваги. Є принаймні одне дослідження, щоб підтвердити це.

Ось посилання на дослідження: оцет прийом знижує вагу тіла, жировою масою тіла та тригліцеридів сироватки в Брюзглых на японську тематику

Хто-небудь пробував таке або чув від інших досліджень?

+282
robz 26 лист. 2018 р., 17:19:58

Коли я роблю будь-яку вправу, яке вимагає від мене, щоб тримати мої ноги на 90 градусів, як і передові виточки передні важелі, пістолет присідання, і висить-присісти тримає, я відчуваю, що моя тензора faciae м'язів м'язи, які з боків моїх стегон, кілька прогинаючись у себе, і вони сильно болять. Це із-за тісноти або нестачі сил? Як розтягувати і зміцнювати м'язи, що необхідно виправити цю проблему?

Спасибі.

+272
jolla 14 лют. 2011 р., 17:56:56

На Runkeeper дозволяє відстежувати Ваші тренування весело, соціальних, і легко зрозуміти, так що ви можете поліпшити якість ваших фітнес. Cardiotrainer це безкоштовний додаток для Android-смартфонів, що дозволяє відслідковувати і записувати всі ваші фітнес діяльності.

+257
JTCarter 20 вер. 2011 р., 23:38:20

Я роблю пробіжки вранці, близько 5 днів на тиждень, з 6 до 6.30. Я бігаю близько 1,3 км, а потім повернутися звідти пішки.

Крім того, я споживаю будь-вміст цукру протягом дня як чай (в 8 ранку), сир(на сніданок, 9 ранку), кава з печивом(в 11 ранку і потім в 4 години дня), всі ці близько 1 до 1,5 чайної ложки цукру в кожну.

Все, що я хочу знати, якщо я роблю досить, щоб компенсувати мою споживання цукру?

Спасибі!

+225
joannblackmon 22 бер. 2016 р., 00:36:51

Насправді, зростання-це багато в чому спадкове.

Тим не менш, харчування які наслідки це з екологічної точки зору, а не тренування (це має невеликий ефект, якщо ви не професійний пауерліфтер, марафонець або тому подібне). Так ні, ви не можете збільшити висоту, роблячи певні вправи. Поняття, що навчання в баскетбол або волейбол робить вас вище, є невірною; професійні баскетболісти штучно вибраних населення, тобто, якщо ви високий, ви більше правоподобны для того щоб грати в м'яч.

Наприклад, робити важкі тренування вагу в підлітковому віці може негативно позначитися на зростання, так як поживні речовини, спрямовані від зростання кістки і в бік зростання і підтримки м'язів. Хронічні захворювання впливають на зростання аналогічним чином, шляхом впливу поживних речовин.

Ваш висота визначається як середнє твоїх батьків +7см для чоловіків-7см для жінок. Є деякі погойдуватися-номер; у випадку, якщо ваш "генетичний потенціал" складає 170 см, то ваші результаті висота буде на пару см вище або нижче, в залежності від зовнішніх факторів. У разі, якщо ви маєте великий запас калорій, і всі необхідні поживні речовини, тоді ви можете досягти вашого максимального генетичного потенціалу.

+199
JeanRick 11 квіт. 2011 р., 13:37:22

Очевидно, немає ніякої шкоди, що працюють на АБС кожен день, як ви наголошуєте його власної ваги. Але бажано дати дні відпочинку до АБС, у разі якщо ви націлені на abdomianl області з зовнішніми вагами. наприклад, стоячи шків сухарики або сухарики з гирями на грудях, підйом ніг з вагою колодок і т. д

+147
JamesEChappell 6 січ. 2011 р., 07:09:14

Я читала різні сайти, які говорять про безглютенової випічки або низький глікемічний індекс продуктів, але як же ці речі відрізняються від низьковуглеводні дієти?

+135
milad hashemzadeh 6 вер. 2019 р., 11:35:23

Мені 15 років і почав підйом близько 5-6 місяців тому. Я почав піднімати, тому що я хотів попою і м'язисті ноги. Я завжди була худою, так що я набирає вагу в м'язи. Моїй правій сідниці завжди була більша за ліву. Так як я почав підніматися, я відчуваю, що вона стала більш помітна. Я не впевнений, якщо право на насправді більше, або вліво-це просто піднятий. Я читав в іншому місці, що це також може бути жир, а в мене трохи більше правої грудей. Може бути, права сторона має більше жиру?

Як я можу це виправити? Як довго це триватиме? Також будь-які поради щодо підняття взагалі було б здорово.

+95
MightyAtom 23 черв. 2019 р., 00:25:31

Я граю в баскетбол і я хочу збільшити свій вертикальний стрибок, але на даний момент мої руки, як і раніше, худий, так я зможу набрати м'язову масу на руках, а також зробити мій вертикальний стрибок вище?

+31
TomRid 30 бер. 2018 р., 17:10:36

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil