Як вибрати бігову доріжку для прогулянок робочий стіл ака Біжить реєстрації

Це можуть бути характеристики пристойна бігова доріжка для бігу:

 • потужний мотор
 • максимальна швидкість. Чим більше, тим краще.
 • гідравлічна регулювання нахилу
 • вага пристрою. 70кг блок буде, в середньому, більш міцний, ніж 30кг кволі іграшки.
 • ціна. У цілому, чим вище роздрібна ціна, тим краще блок
 • коментарі користувачів

Спочатку, я хотів, щоб переглянути мій локальний сайт з оголошеннями і підібрати бігову доріжку для прогулянок робочий стіл застосовуючи вище схеми оцінки.

Однак, я натрапив на статтю про workwhilewalking.com, в якому говориться, що всі ці параметри не мають значення, або навіть вводить в оману. Причина в тому, тредміл-бази, що використовується пішохідної стіл...:

 1. ...для прогулянок:

  Коли біжиш, ти штовхаєш поясу назад і в повітрі частина часу. Коли ви йдете на 1-2 км / год, ремінь тисне вся вага тіла при подоланні тертя між ременем і палубі.

 2. ...на низьких швидкостях:

  Будь двигун технічні характеристики інші, ніж крутний момент двигуна при роботі на швидкість 1-2 км / год абсолютно не має відношення.
  [...]
  При ходьбі на 1-2 км / ч, двигун буде виробляти тільки малу частину її номінальної потужності. [...]
  Коли потрібна більшість коней, щоб витягнути ремінь, то мотор забезпечує найменшу.


 3. ...протягом більш тривалих періодів часу, ніж, скажімо, біг 5x1h / тиждень

Все це в сукупності призводить до перегріву і передчасної смерті, нібито, будь бігова доріжка, яка не була розроблена спеціально для прогулянки:

Ми бачили, 2,5 л. с. двигуни, що використовуються у високопродуктивних бігових бігових доріжок перегорають раз у кілька місяців під тиском щоденна ходьба по 1-2 год протягом декількох годин за раз.

У статті, замість того, щоб схопити солодкий секонд-хенд інтернет на Craigslist, вони радять або:

 1. Розоритеся на прогулянки-спеціальна бігова доріжка.

або:

 1. Знайти клініку-спеціальну доріжку:

  Ми бачили 1.5 л. с. Двигуни в недорогі бігові доріжки спочатку розроблений для реабілітації додатків (як правило доліва на 4 миль / год) вічно при постійному використанні на біговій доріжці додатки робочий стіл.

або:

 1. Купити недорогий біг-спеціальну бігову доріжку (він же "регулярні") з тривала гарантія на мотор. Один буде пару гарантійних замін, і, після того, як гарантійний термін закінчився, буде купити ще один блок.

Мені не подобаються підходи 1. і 2. вище, з-за а) обмежена доступність цих високотехнологічних агрегатів в моїй країні б) їх божевільною ціною, як на біговій доріжці, без ухилу, без датчиків пульсу і т. д. - Я відчуваю, що я переплачую.

Що ви думаєте?

 1. Можливо, є й інші способи сказати, якщо бігова доріжка для прогулянок ?

  У той час як аргументи у статті дуже мудрий, я бачив позитивні відгук на регулярні бігові доріжки, що надходять від користувачів, які використовували їх виключно для піших прогулянок.

 2. Може бути, я повинен шукати інший тип бігової доріжки?
  Магнітна, Ручна ?
+929
ral76 7 лист. 2017 р., 02:46:07
32 відповідей

Я хотів би подивитися на свій раціон і особливо природне вироблення колагену. Це для мене була проблема, яку я мав з хворобою Пертеса. Харчування з високим поживними речовинами продукти реально допомагають, особливо при високих інтенсивних видів спорту, як сквош, де ви повинні переконатися, що ваш організм виробляє багато мастила / синовіальної рідини на інший, щоб забезпечити нормальну роботу суглобів і, що більш важливо відновлення. Багато людей шукати інші проблеми, але їжа, яку ви їсте / паливо потрапляє у ваш організм, дуже важливо. Особливо для надання допомоги у виробництві колагену - високим змістом вітаміну З харчовими продуктами, та мінералів від насіння і горіхи, такі як насіння льону і pastachios і т. д. Також враховувати при прийнятті натуральний колаген добавки при таких високих важкі часи, особливо, щоб допомогти з відновленням. Ви знайдете ці природні здорові націленість на високі поживними речовинами продукти будуть природним чином збільшити ваші відновлення і регенерації суглобів коліна...

Швейцарський м'яч може значно допомогти у зміцненні ваших ніг помістивши м'яч за спину і до стіни і сидиш на корточках і тримати, випади і лежачи на спині, ноги на м'яч, а потім потягнути м'яч underneathe вам і назад - горить, як пекло, але фантастичний природний зміцнення основних вправ.

Також пам'ятайте, ваша сила шлунка і ядра - так багато дощок і знову живіт вправи зі швейцарським м'ячем.

+948
maximran 03 февр. '09 в 4:24
 1. Під час навчання, сучасні спортсмени можуть використовувати GPS годинник, щоб відслідковувати відстань і час. У старі часи можна було б прокладати маршрут заздалегідь намітили маршрут з відомої відстані і записувати час початку і закінчення. Це, звичайно, до цих пір використовується в таких країнах, як Кенія. Для гонок, вони відстежуються операторами раси. Сучасні марафони будуть ставити маленький чіп в ваш нагрудник, який записує, коли ви перетнути лінію старту і, коли ви перетинаєте фінішну межу. Там також може бути контрольно-пропускних пунктів в середині гонки, що записувати час в певних точках.
 2. Всі світові рекорди повинні бути запущені під час офіційної гонки, яка випливає строгим набір керівних принципів для забезпечення відстеження часу і відстані точні. Як правило, міжнародні змагання, як Олімпійські ігри чиновники на місці, щоб судити про успішну запису. Тому ви не можете просто подзвонити якийсь чиновник в Книгу рекордів Гіннеса і скажи їм, що ти пробігла марафон за 1 годину. Офіційні правила держави:

Для того, для виступу має бути ратифіковано світовий рекорд з легкої атлетики, марафон, звичайно, за якими відбулося, необхідно 42,195 км[7] і вимірюється в певному порядку з допомогою каліброваних велосипедів метод[8] і відповідають іншим критеріям, що виключає "штучно швидке час" справила на курси, спираючись на схил або попутного вітру.[9] критерії включають:

Між стартом і фінішем, звичайно, теоретично вимірюється вздовж прямої лінії між ними, не повинна бути далі, ніж на 50% дистанції гонки.

Зменшення висоти між стартом і фінішем не повинно перевищувати у середньому один на тисячу, тобто 1М на кілометр.

З-за величезного розмаїття композицій, ви дуже часто не бачите "світові рекорди", але ви побачите, "поле запису", яке іноді може бути настільки ж важливим. Наприклад, Бостонський марафон є одним з найбільших гонок у світі, але не відповідають критеріям ІААФ. Ще один трек запису-це неймовірний ноги.

 1. Вони не мають нічого, щоб зважити їх вниз на світовий рекорд спроб. Під час перегонів, є водні станції вишикувалися на різних контрольно-пропускних пунктах. При необхідності спортсмен буде взяти й випити склянку або пляшку з водою під час роботи. Я не знаю багато про записи Денніса, але якщо б мені довелося вгадувати, він просто болтами наскрізь і стосуються наслідків, а ланцюга на перемогу. Є, звичайно, ніщо не заважає вам несучи свої води. Це дуже характерно для людей, щоб носити СІП ремені або camalbacks. Хоча завжди перевіряйте правила гонки. Кожна раса відрізняється. Для тренування, можна носити пояс SIP або camalback, а також. Вони будуть тягнути вас вниз, але це краще, ніж бути в середині ніде, після двох-трьох годин роботи, а води немає. Як правило, довго-повільно-дистанцію проходить не про швидкості і відстані, тому додатковий вага підходить. Інший підхід полягає в тому, щоб створити свій власний "водні станції", встановлюючи пляшки води по всьому вашому маршруту. Плюс в тому, що немає ніякого додаткового ваги. Оборотна сторона люди будуть красти їх іноді.
+937
Inomoz 19 вер. 2010 р., 22:44:16
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я тренувався протягом чотирьох років навчання, і двічі потрапили в біду, а робити жим лежачи, що привело мене до переосмислення, як я з жиму штанги лежачи.Оскільки жим лежачи є складовим руху, його не завжди треба, що грудні м'язи будуть здаватися по-перше, у часи свого плеча або трицепс, Що почати давати і один, щоб зупинити їх встановити чи реп. мета.

Кращий спосіб боротьби з цим-почати з важким вагою, а потім тримати на зниження ваги з однієї категорії в іншу по десять фунтів (залежно від ваги підходить саме вам). Цей шлях до того часу ви будете на п'ятий чи шостий комплект ви будете більш впевнено штовхаючи вага без особливої небезпеки він падає на тебе і все одно йде у відмову. Спробуйте обмежити ваші повторень від шести до восьми вихідний важкі набори, і ви знайдете, що з третього або четвертого набору однакової ваги, щоб бути більш складним, щоб вам було комфортно з попередніми. Як згадано іншими, перемикання на dumbles теж хороший варіант. Я не згоден, що перехід на Сміт машини краще, оскільки руху Сміт машини контролюється і дуже жорсткою, і на мою думку не правильний.

+887
shuuyaAmt 21 січ. 2017 р., 12:51:03

Деякі дослідження показали, що протеїнові добавки можуть забезпечити деякі скромні полегшення від крепатура (презервативи) в той час як інші дослідження показують, немає такого ефекту.

Це може бути щось варте ваше розслідування, щоб побачити, наскільки добре ви відповісти на нього.

+840
271 24 лист. 2012 р., 15:17:08

Якщо все ви хочете, щоб зменшити жир і підтримувати/збільшувати м'язи, їж трохи менше і додати більше білка, якщо це можливо, 100 г не погано, але могло б бути краще.

Ваших тренувань, сну і харчування, здається, дуже добре, так що треба бути просто вирізати кілька (зразок 500) ккал/день, щоб отримати худий.

+833
Babovka 9 лют. 2017 р., 12:48:30

Повністю згоден з вищевикладеним, додам, що потрібно правильно харчуватися, щоб мати якого-небудь прогресу на будь-які пов'язані зі здоров'ям мети. Я чув, деякі кажуть, що до 90% вашого фітнес має відношення до дієти.

Для м'язів, продукти з високим вмістом білка, багато їжі, і якщо ви відчуваєте необхідність, протеїн. (порошок)

Струсити вага марно, зробити набір з 15 паундів або 20 фунтів гантелями і робити різні заходи, піднімаючись. Віджимання, підтягування, гантелі кучері, рядках і різних пресів і плече піднімає допоможе вам у "пляжні" м'язи, ви, напевно, цікавить.

+831
Jay Blue 16 трав. 2015 р., 03:20:15

Майк Ментцер, колишній "Містер Всесвіт" (тільки вищий бал), їли близько 100 грамів білка щодня. Він поставив під сумнів догми бодібілдингу (і був, напевно, найбільш скандальний культурист коли-небудь) і аргументовано немає сенсу жерти багато білка, тому що білка не використовуються для енергії, як вуглеводи і жир. Це означає, що не залежно від вашого рівня активності. Я пропоную прочитати , скільки білка Бред Пілон (автор жерти перестати жерти), де він проаналізував безліч досліджень на споживання білка. Серед іншого він згадує, що в наукових дослідженнях "високий вміст білка" означає 0,55 до 0,7 грамів на кілограм. У культуризмі "високим вмістом білка" - це 2-3 грами на фунт! Він каже, що споживання білка повинне становити від 70 до 120 грам в день в середньому, навіть для користувачів стероїдів. Ось ще одна стаття для вас, щоб перевірити: http://mennohenselmans.com/the-myth-of-1glb-optimal-protein-intake-for-bodybuilders/

Пам'ятайте, що це доповнення компанії, яким належать всі найбільші м'язи журналах, і що вони використовують ці журнали для реклами власної продукції. Індустрія харчових добавок-це мільярдний бізнес! Як ви думаєте, Джордж Hackenschimdt став одним з найсильніших людей, коли-небудь жили на початку 20-го століття, ніяких добавок взагалі? Все, що йому треба було важко працювати, гарне харчування і побільше відпочивати, і те ж саме відноситься до вам і мені.

+818
james carney 30 лист. 2019 р., 16:16:06

Темп конкретні поради для збільшення сили, могутності, гіпертрофії та витривалості буде залежати від:

 1. Вправи на вибір (sqauts наприклад, вимагають набагато більше часу на відновлення, ніж кучері)
 2. Рівня підготовки (початківці та ті, хто були підйому протягом багатьох років, відновлюватися за дуже різних швидкостях)

Взагалі, я скажу, що сила і силових тренувань (навантаження) буде потрібно більше часу для відновлення між підходами, ніж гіпертрофія і тренування на витривалість (які часто вимагають більше повторень при менших навантаженнях).

Я радий, що ви згадали форма як критично важливі. На жаль, багато людей ігнорують, чим і розвивати погані звички, які важко змінити і збільшити ризик отримання травми.

+791
user289933 10 черв. 2017 р., 14:04:52

Я сиділа на дієті і втрата ваги близько 3-4 місяців і в основному роблю кардіо, але все одно робиш, а також опору. В середньому я втрачаю 9lb в тиждень, однак у мене сьогодні зважили і сказали, що мій жир не пішов на все ще залишається на 40%.

Може хто-небудь будь ласка, пролити світло, чому це і як те, що я міг зробити, щоб принести моє тіло жир?

Оновлення:

Моя дієта (той же весь тиждень, крім неділі)

Ранок
- Вівсяні пластівці (30г) + вода + цукрозамінник
- Або каша + цукрозамінник 

Обід:
- Тунець / курка / біла риба

Вечеря:
- Стейк / Курка / Тунець + (Протеїн Шейк)

Немає вуглеводів, пити нічого, крім води.

Школа

Орієнтовно, в середньому, 6 днів в тиждень:

Ранок

Опір (12 повторень 3 комплекти):
 - Метелик завитки (8кг+)
 - Машина Сміта (40кг - 60кг)
 - Станова тяга (50 кг)

Кардіо:
 - Бігова доріжка (ходьба на позначці 5.2 слова з інтервалом в 1,5 хвилини на швидкості 12.5 - 15.5)

Вечір:

Опір
 - (В основному ті ж, машина груди, і блискавки провід - ж повторень / сетів)

Кардіо:
- Більше кардіо на вечір, більше гуляйте часу. Мета спалити близько 1к калорій в день.. так що 500+ вранці і 500+ увечері.

П. С. Без вимірювань було прийнято, мені було запропоновано стати на машині і покласти руки на цей бар.

+764
BaC 28 січ. 2015 р., 23:57:46

Пару речей дійсно

 • Сну позначається на тому, як хороша ваша ранкова зарядка піде -або в будь-який час насправді - багато в чому залежить від того, наскільки хороший ваш сон. Якщо ви отримуєте поганий сон, ви особливо будете почувати себе втомленим і млявим вранці. Так що вам як мінімум 8 годин і переконайтеся, що більшість з них у нічний час.

 • Прийняти гарячий душ прямо, як ви прокинетеся. Це допоможе вам прокинутися, і я відчуваю, допомагає розігріти суглоби.

 • Пити багато води для зволоження. Я також рекомендую деяким чорний чай для додатковий імпульс кофеїну.

 • Існує багато ви можете зробити як предтренировочного харчування. Або невеликий перекус або протеїновий коктейль або навіть деякі ВСАА з вуглеводами в них. Експериментуйте з різними речами.

 • Крен піни, статичного і активна розтяжка (мобільність)

 • Зробити коротку кардіо-4-7 хвилин, починаючи з дуже легких інтенсивність забудови до ~75%інтенсивності -80% в кінці.

..і ви повинні бути готові до роботи!

Я не рекомендую працювати в той момент, коли ви прокидаєтеся, замість того, щоб чекати близько 40 хвилин.

+753
robinbb 30 січ. 2013 р., 21:43:43

Я програміст, витративши приблизно останні 5 років, не роблять вправи. У мене відчуття, що я дійсно потрібно, щоб почати працювати. Особливо коли я спробував надіти один з моїх костюмів ( які носив дуже рідко ) і він не підійшов.

В юності я використав, щоб бути цілком здоровим, я б вправи кожен день вдома або в тренажерному залі.

Незважаючи на знання, що мені потрібно зробити щось про це я ніколи не робив. Я хотіла почати ходити в басейн, але мені не хотілося витрачати £30 - 50 фунтів на місяць на абонемент в спортзал, щоб просто поплавати.

Він не був до вчорашнього дня, що я порушив тенденцію і не по своїй волі. Нещодавно в моїй квартирі приятель почав ходити в тренажерний зал і досить активна людина в цілому. Після декількох напоїв він зловив мене, припускаючи, що я міг побити його під час гри в сквош ( після гри в настільний теніс місцевий паб ).

Він подзвонив мені вчора з роботи, щоб сказати мені, що він забронював корт для гри в сквош протягом того вечора. Будучи досить низьким, я не злякався.

Однозначно найкраще, що я міг зробити. Дивно, як миттєво добре ви себе відчували навіть після короткого сплеску фізичної активності.

Хоча суть не в цьому.

Важко мотивувати себе, щоб піти в спортзал після так довго без тренування. Він ще сильніше тиснути на себе, коли ваш там.

Однак спорт буває різний, можна не струсите на інших людей, не псувати їм задоволення. І ти не можеш слабак, бо ти не дозволяєш собі бути слабаком. Те ж саме відбувається під час гри наші природні лиха, щоб бути конкурентоспроможними будуть тримати вас віджиматися без вас, навіть думати про це.

Я знайшов сквош повинен бути відмінний вид спорту для пом'якшення собі назад до тренування. Він має тільки два спец, так що ви не відчуваєте, як не грає з-за страху найгірших показників серед групи простінків. Він дає інтенсивні тренування, але іншим способом, ніж стрибати на біговій доріжці. Ви використовуєте багато невеликих сплесків енергії, так що ви не відчуваєте, як втома після 10 хвилин. Як пояснив конкурсний характер тримає вас відбувається. Але його також весело, як тільки ваша гра не відчуваю, як щось ваше змушуючи себе робити.

Проблема не знайти гарне вправа робити, поки сидів за столом, його знаходить мотивацію, щоб вийти і вправи.

Тому знайти хлопець програміст або один і йти замовляти собі в сквош і тенісний корт.

+669
Becky Putnam 1 трав. 2019 р., 05:01:21

Як бігун на довгі дистанції, який робить кроссфіт, я б подивився на цей хороший біт і експериментував з собою протягом останніх двох років.

А порівняй вчення говорить (принаймні, на два тренажерних зали в ДК), що витривалість-це погіршений режим харчування, я прийшов до висновку, що практика робить досконалим. Якщо ви хочете зробити ваш найкращий у марафон, потрібно багато, довго працює. Якщо ви хочете провернути 100 повторень зменшується, вам потрібно зробити багато високою підтягування реп. Це досить простий, і це робить сенс для мене. Немає ніяких ярликів.

Я не знаю науки, як наші м'язи працюють, але я вважаю, що ми виконуємо краще після повторного досвіду. Після двох років кроссфіт, я набагато більш розвинена людина, здатний зробити набагато більше з моїм тілом, ніж бігати на великі відстані, але мої довгі дистанції часи страждали.

Простіше кажучи, кроссфіт робить вас краще кроссфіт, який є чертовски гарним показником функціональних можливостей у житті. Однак, якщо ви хочете, щоб виграти 15К, перейдіть на бігунів світу і знайти хорошу програму навчання.

+615
Ahmadposten 11 лют. 2019 р., 15:54:44

Я створив свій власної програми, я просто хотів бути впевнений, що це реалістично і achivable. відправна точка, що я можу зробити прямо зараз.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/12CtPBiob9z2ldYrgoGgDEFp09liBYNQXuDdfJZvGpMQ/edit?usp=sharing

173см 68кг 30yo

+555
Man Chee 17 серп. 2011 р., 13:24:27

Це дійсно не має великого значення - ви піднімаєте один і той же вага незалежно від того, скільки (або мало) ви переносите свій центр тяжіння, переміщаючи ваші ноги. Надмірні заокруглення нижній частині спини можуть бути інші наслідки, але я не знайшов жодних посилань на це. Тим не менш, зберігаючи ваші ноги прямо активує м'язи живота (особливо верхній прес З мого досвіду) більше, а значить краще тренування. По суті, ця стаття порівнює АБС м'язової активації для різних вправ з використанням ЕМГ. В показує, що досить дивно, що вага тіла chinup активоване пряма м'яз живота (основна "АБС" м'яз) найбільш з усіх вправ. Це також доводить, що висить ногу піднімає (відкосити від бар і підніміть ноги на 90 градусів) є хорошим вправою живота теж. Так, для максимальної тренування ви можете спробувати, щоб тримати ваші ноги під кутом 90 градусів (тобто паралельно землі) при виконанні підтягування (я бачив це називають "л-сидіння підтяжка"). Це хороший, майже повний тіла тренування, але я не буду цього робити, якщо ви не готові. Будьте обережні, щоб підтримувати правильне напругу протягом усього руху, в іншому випадку ви ризикуєте травми.

Коротше кажучи, суворої форми підтяжка, коли ваше тіло знаходиться у прямій лінії протягом всього руху. [той факт, що кожен робить їх в певному сенсі не означає, що вони мають рацію, наприклад. у посиланні, яку ви дали, цей хлопець у ролику насправді не отримує підборіддя над поперечиною, він просто торкається до нього в кращому випадку]

Звичайно, якщо ваш бар не досить високий, ви будете мати, щоб зігнути ноги.

+539
islamiya707 28 жовт. 2010 р., 00:39:47

Я зробив два раунду програми MadCow 5х5 і закінчуючи 13-місячний цикл програми 5/3/1 Джима Wendler (12 місяць починається на наступному тижні я отримав великий вигоди з обох. Я не хочу перейти на іншу програму або перезавантажити 5/3/1 з новими Макс #и. Я подивився на метод Куб і хотілося б почути від людей, які зробили MadCow та/або 5/3/1, що вони переїхали і що вони будуть рекомендувати (прохання відповідати тільки якщо ви насправді хто-небудь з цих чи подібних програм). Так яку програму ви порекомендували б і чому. Поточна Макса

 • Присед - 315lbs
 • Лавка - 250л БС
 • Мертва тяга - 425lbs
 • Прес - 165 кг
+527
mas 8 січ. 2011 р., 20:21:05

Виходить, що horsestalls використовувати півдюйма товщиною 6 на 4 килимків, які ви можете мати, доставленого будь-яким продуктів конярства бізнес. Вони важкі. Вона займає дві людини, щоб перемістити один (або один дуже молодий сильний чоловік). Я купив деякі з них для підвалу раз в тренажерному залі. Це здається дуже складним завданням, щоб встановити їх, але це було не так вже погано.

Подивимося на прикладі,

+523
Sheri Hathaway 20 трав. 2019 р., 10:15:19

Силові тренування дозволяють поліпшити ваш фітнес-вище без підготовки, але це буде не дуже добре в порівнянні з реальним кардіотренувань. Для того, щоб поліпшити свою кардіо фітнес вам потрібно натиснути системі легеневої/серцево-судинні минуле своєї зони комфорту, як ви штовхати вашу систему, м'язові і кісткові, щоб поліпшити вашу силу.

Проблема з силового тренування полягає в тому, що вам не витримати більш високі тарифи серця протягом дуже тривалого періоду часу (під час підйому) і залишають занадто великий відпочинок між ними, поки ви дозволяєте вашим м'язам відновлюватися. Ви можете переконати себе, що носити монітор серцевого ритму під час тренування. Ви, ймовірно, виявите, що ваша середня швидкість під час сеансу не є дуже високою, що ваша ставка тільки шипи для дуже коротких періодів під час підйомів.

Щоб дійсно поліпшити ваш фітнес, ви повинні підтримувати високий пульс протягом розумного проміжку часу. ВИИТ-це хороший спосіб отримати максимальну віддачу будь-якого часу, витраченого на кардиотренировку. Майте на увазі, що кардіо робота може зажадати від вас, щоб відрегулювати свій раціон трохи, щоб переконатися, що ви поповните свій рівень глікогену адекватно.

+465
cyphics 18 трав. 2016 р., 08:36:28

Слід розрізняти болю насправді біль у м'язах з-за тривалих тренувань або серйозних ушкоджень (у більшості мій досвід-який час ви можете зробити різницю) працює травму-це погана ідея. Але це звучить, як ви повинні знати, що відбувається з вашим тілом по-справжньому. Я б вам порадив звернутися до остеопату, його попередній вид фізіотерапії і вони мають глибокі знання про те, як працює ваш організм, і про всю цю механіку.

У мене теж був поганий травми, Орто 1 і 2 фізіотерапевт не може допомогти мені. Остеопат може.

+457
Jack Man 14 черв. 2019 р., 04:39:24

Є два різних відповіді на ваше питання. Для друзів, які говорять, що вони спали протягом 30 днів без перерви на сон, ці друзі, очевидно, тягне ногу. Щоб зробити речі більш ясно, неможливо спати протягом 30 днів поспіль, не вмираючи, так що якщо ваші друзі, ймовірно, "живий", то вони брешуть. Я повинен також зазначити, що світовий рекорд за кількістю днів без сну дзвонить близько 11. Якщо хтось пройшов повз 2 або 3 тижні без сну, вони помруть. Побічні ефекти від нестачі сну зберігаються більш ніж один день може бути галюцинації, сплутаність свідомості, нечіткість зору, імунної системи закриття(я не вірю, що це назавжди, хоча, як і інші речі), невиразна мова, іншими словами, людина, який був не вистачає нормального сну буде відчувати поруч симптомів, що чоловік, який був напідпитку. По-друге, друг, який говорить, що він спить близько 2 годин на день теоретично можна це робити, але він в кінцевому рахунку вмирає від серцевого нападу після того, як близько 10 років тому я раджу вам запропонувати йому додати близько 5-7 зайвих годин сну на його нинішньому рівні, з тим він становить близько 7-9 годин в день. Якщо ваш друг хоч і спав 2 години на добу, він, ймовірно, в даний час дуже дратівлива людина, а також показувати ознаки виснаження і плутанина постійно, припускаючи, що він займається цим вже протягом 4 або 5 днів. Він також буде мати чорні або фіолетові кола під очима.

+436
philwilks 12 лип. 2014 р., 21:08:01

Натхненний Натан Уїлера , якщо я можу бігати, так можна!, Я почав сьогодні програму C25K. Справи йшли добре, але я зрозумів одне: перші тренування по програмі C25K складаються з набагато більш запущено, ніж перших тренувань C10K. У своєму пості, Натан показує скріншот з самої першої тренування програми C10K:

5 хвилин розминки, потім біг 30 секунд і прогулянка 4:30 сім разів.

Перші тренування C25K йде як це:

5 хвилин розминки, потім чергувати 60 секунд бігу з 90 секунд ходьби протягом 20 хвилин (8 разів).

Це 4.5 більше хвилин бігу в два рази (40 проти 20 хвилин)! Тому, враховуючи той факт, що мета біг часу/відстані в два C10K, ніж у C25K?

+412
Martin Stein 7 трав. 2018 р., 01:35:44

Там цієї дискусії, серед багатьох тренерів і фахівців, на яких це оптимальний відрізок часу спортсмен повинен бути навчання, щоб підвищити міцність, продуктивність, розмір м'язів і т. д. У цій статті я хочу зосередитися на важкої атлетики та спортивної зали. Я читав багато статей про те, що навчання більше 1,25 години в тренажерному залі шкідливо, тому що ваш організм виробляє кортизол. Звичайно, є такі ключові фактори, як дієта, досвіду і т. д.; Тому я хочу звернутися до себе. Я 21-річний чоловік з 4-річним досвідом у піднятті тягарів. Зараз я в "вирізування", так я у калорійному дефіциті, але мої тренування складаються в основному силові тренування. Це означає, що представники нижчого і встановлює високі. Довжина моєї тренування близько 2 годин, але це з-за того, що у мене 2-3 хвилини відпочинку між підходами (також я реалізую кардіо в кінці) так це приблизно 1/1.25 годин фактичної роботи. Хочу додати, що я не відчуваю втоми у вихідні дні і я не можу сказати дуже багато про продуктивності, тому що я тільки почав цю "нарізку-фаза". Я боюся, я можу втратити занадто багато м'язової маси на тренування довго під час калорійного дефіциту . Чи потрібно мені турбуватися?

Я забув додати, я тренуюся 4 рази в тиждень:

Понеділок: Груди/Плечі/Кардіо

Середа: Спина/Пастки/Кардіо

Четвер: Руки/Кардіо

Неділя: Ноги

У дні відпочинку, якщо я відчуваю себе енергійним я міг би зробити деякі кардіо. В робочі дні в кардіодиспансері становить близько 15 хвилин (в гору, ходьба на біговій доріжці).

+396
Jayant Choudhary 2 серп. 2016 р., 01:58:53

Ні, це не повний спосіб порівняння виступів, бо це тільки 3 змінні (рем/комплект/вага), із сотні.

Якщо ви хочете солідно порівнювати їх, вам доведеться приймати у вигляді рахунку, зміна, час, проведений в концентричні/ексцентрическые частини підйому, період відпочинку між повторень, час відпочинку між підходами, і список продовжується і на.

Я маю на увазі, ви можете сказати, що ці все одно кожен респ? Майже напевно немає. І навіть якщо ви могли, є ще багато інших змінних, щоб розглянути.

+358
ltgbau 30 жовт. 2019 р., 07:39:11

Є (як мінімум) два різних способу дивитися на це.

 1. Додавання м'язової маси => більш високий базальний метаболізм
 2. Після тренування метаболічні ефекти

Перший з них є, що чим більше у вас м'язів, тим більше енергії ваш організм буде вимагати для підтримки себе. Ймовірно, ви можете знайти калькулятор базальної швидкості метаболізму, і введення різних значень ваги, щоб побачити, скільки різниця це зробить, якщо ви, наприклад, щоб отримати/втратити 5 кілограм.

Друга-це інша історія. Деякі люди ажіотажу після вправи "спалюють" надходять з наприклад, висока інтенсивність інтервал підготовки. Після цих видів навчання спостерігається незначне підвищення метаболізму протягом деякого часу після тренування. Тим не менш, це набагато менше, ніж кількість енергії витрачено на тренуванні, таким чином, після exersize вплив можна вважати незначним.

+348
natasha honest 2 груд. 2014 р., 06:46:34

Ви хочете розвинути функціональну силу, але зараз ви не робите програму силових тренувань.

Дивіться мою відповідь тут дуже схожий на питання: які-небудь пропозиції про те, як я міг би покращити мої тренування?

+281
Avril Cole 6 січ. 2010 р., 01:52:03

На самому початку цього відео http://www.youtube.com/watch?v=z8WiRpPoZu8 жінка використовує якийсь ремінь, щоб компенсувати її, на жаль, зараз не вистачає сили, але це миготіло занадто швидко, щоб розгледіти назву виробника.

Мій (намертво пов'язані) питання: це найкращий варіант для людини з відсутньою або поранені або іншим чином непридатними для використання рукоятки в тягу? Чи існують інші палять видах? Може їх використання приведе до більш травми (хребет, лопатки)?

Погуглите на «тяга для інвалідів», «станова тяга травми руки» і т. д. Нічого не трапиться, і в магазинах на спортивні товари для інвалідів якось уникати підняття важких предметів.

Є мульти-ремінь» тут http://www.roguefitness.com/monster-multi-strap але здається, що це буде зламати хлопцеві шию, він повинен намагатися підняти 100+ кг

+270
dugost 13 січ. 2013 р., 01:30:58

NipGuards мають зовсім інший спосіб, щоб запобігти натирання, краще, на мій погляд, ніж пластирі або гелі. Вони у формі восьмикутника, з порожнистим колом посередині, який

дозволяє кінчик соска, щоб залишатися захищеним, не володіють подразнюючою клей намазаний на найбільш чутливу частину соска. NipGuards® безпечний, медичний клей, який наноситься безпосередньо на підставу соски, а не груди – так піт не впливає на клей і волосся на грудях просто необхідно відштовхнув.

Вони водонепроникні, так що ви можете носити їх в дощ, і зручні під будь-який одяг. За даними сайту, вони були розроблені і запатентовані марафонці, використовувані тріатлетов, і

100% гарантовано працювати в найбільш виснажливих випробувань людської витривалості і в самих екстремальних погодних умовах.

Ні мій чоловік або я працювати більше, ніж на кілька миль за раз, тому я не можу поручитися за це, але там можуть бути деякі тут читачів, які можуть. Як жінка, я точно знаю, що ти маєш на увазі чутливість, і хоча вони відмінно підходять для чоловіків і жінок, я вважаю, що вони точно відповідають критеріям потрібно.

+181
Rohit Soni 11 серп. 2018 р., 16:07:28

Те, що я дізнався від здавлення ротатора плеча в обох моїх плечах в той же час:

1) особа тягне: напевно, одна з кращих речей, які ви можете зробити для ваших плечей. Відмінна вправа для зміцнення як задніх дельтовидних і зовнішні позиціонери плеча. Він також працює дуже добре для реконструкції та prehabbing ваші плечі.

2) рядки: додайте деяку форму рядки для кожної сесії і відповідати або перевищувати клавішею гучності з ваших рядків. Я пішла робити тільки Pendlay рядків і нахилився над рядами один або два рази на тиждень, щоб гребти принаймні 6 разів на тиждень (за 4 заняття в тиждень). Це не тільки виховання мого знехтувати, але це робить його більш природним для мене, щоб тримати спину в потужне положення при натисканні.

3) динамічна розтяжка: між кожним набором надавлюють рухами (накладні, на лавці, з гантелями або штангою, не важливо), я роблю або група пулл-апарт, або плечового суглоба, іноді обидва. Обидва ці допомогти послабити туго плеча, розтягнути грудні м'язи, і сприяти витягнув лопаток.

Все це показало мені, що плеча (принаймні мій) добре реагує на високі частоти тренінг / курс. Тільки реабілітувати вправами, так як сяють буде дуже низькою, вона повинна бути безпечною, робити їх на початку або в кінці більшість або всі ваші тренування.

+175
Alsolock 10 груд. 2018 р., 03:18:19

Цілком ймовірно, все віджати, що ти робиш.

 • Занадто багато об'єм: 10x10-це дуже великий обсяг програми. Більшість ліфтерів дотримуватися навколо 3х10 або 4х8 для гіпертрофії.

 • Вона також може бути м'язовий дисбаланс. Ваші грудні м'язи сильніше ваша спина-м'язи, і він спить з (дуже складна) структур в плечах. Відпочити від жиму на пару тижня і зробити ще кілька рядків/pulldowns/підтягування/особа-тягне.

+148
edi 7 бер. 2011 р., 15:38:35

Ти насправді "попередньо habing" правильно – шляхом зміцнення лопатковий преднатяжителями. Оскільки ви також вражати як вторинного, так і первинного (в меншій мірі) зовнішні позиціонери, посилення ізоляції непотрібно.

Розуміння Травми Плеча:

Обертає манжети плеча травми, як правило, буде надмірне / наброс травм. В результаті повторюваних мікротравм м'язових сухожиль, які кріпляться на руці.

Як сухожилля складаються з колагену і немає кровопостачання, зміцнення підтримують м'язів (як ти робиш) є способом піти. Більшість травм плечового суглоба піддаються лікуванню і не вимагає хірургічного втручання..

З точки зору м'язів; біль у плечі часто виникає через відсутність стабільності лопатки. Контроль цих м'язів забезпечує рух лопатки і дозволяє важіль, щоб досягти над головою.

+90
Yarite 21 лист. 2017 р., 04:28:37

Це може бути удача генетичних малювати, конкретні генетичної допомагає визначити вагу тіла і як швидко ви наберете або втратите фунтів. Дослідники, які вивчають геном людини, ізолювали гени, які впливають на розподіл жиру та розвитку, індекс маси тіла і апетиту, повідомляє Національний інститут здоров'я. Генетика відіграє велику правило, однак є й інші чинники, такі як коли ви піддастеся хронічний стрес або вам недостатній сон, можуть набирати вагу набагато легше, ніж інших людей. Стрес впливає на вибір продуктів харчування при русі від бажання нездорової "їжі комфорту", як жирних, солодких страв. Це може також призвести до безсоння, яка заважає нормальній функції гормонів лептину та греліну, які сигналізують організму, коли є і коли зупинитися. Методики, як йога, глибоке дихання, прослуховування музики або читання може допомогти зберегти ваш рівень стресу. Набрати вагу легко, безумовно, здоровіше

+39
Mojtaba Hosseini 21 лют. 2016 р., 00:57:47
Як безпечно і ефективно наростити м'язи, то для краси або для міцності. Також, як працюють м'язи фізіологічно.
+26
EL DOGE 5 січ. 2011 р., 04:08:01

Нещодавно я дізнався, що в кількох вулицях від мого будинку в місті побудовано безкоштовний відкритий тренажерний зал. Проблема в тому, що машини в тренажерному залі не використовую будь-яку вагу, і наскільки я знаю, у них немає правил. Я не знаю, скільки їм штовхання або підніматися при їх використанні.

Фото однієї з машин im кажу: rowing machine

Тепер у мене два питання:

 • Чи є сенс занять в залі, або я краще всього роблю свою тіла процедури? Може бути, я повинна змішувати два? Якщо у спортзалі може бути корисно їм готові використовувати його, але я хочу зробити більшу частину роботи з вправами. Я вже кілька делегацій в цьому році і я не зможу відвідувати будь-які тренажерні зали на всіх протягом декількох тижнів, так що я хотів би бути в змозі зробити основою мого навчання скрізь.
 • Чи є спосіб, щоб визначити, якою % від мого ваги я піднімаю/штовхає/тягне на різні відкриті машини? (Наприклад, дозволяє сказати, що гребний тренажер дозволяє мені тягнути 70% мого ваги)

ФОН НА ПЕРШЕ ПИТАННЯ

Я роблю або 5х5 на 2-3 тижні, але потрібна штанга і гантелі занадто багато проблем, оскільки у мене немає стійки для присідань будинку. Тренажерний зал знаходиться дуже далеко і останнім часом вони підняли ціни. Також їм жити в квартиру, так що я дійсно можу купити все необхідне обладнання. Ок, я можу, але я просто не готовий зробити це. Thats, чому їм налаштування ваги програма щоб "замінити" його, див. мій останній питання тут: ваги силові тренування

Зараз моя головна мета-скоротити мій Bf% від 26% до 15%. Я хочу, щоб звести до мінімуму втрату м'язової маси, або навіть збільшити свою м'язову масу, так як я не дуже просунутий і повинні бути здатні робити це. Підвищення загальної фізичної підготовки є другорядною, але важливим завданням, особливо на спині - у мене слабка спина, і я сутулитися велике (сидячи робота в офісі).

Що стосується дієти, я не вважаю калорії, але їм багато білка і обмеження вуглеводів. Я худну з 11.2012, але в минулому місяці мій вага, здавалося, стабілізується на 75 кг і близько 24-28BF%(з 93кг і 35BF%)

Я хочу бути в змозі зробити задоволення фізичної діяльності протягом тижня, не руйнуючи мій план тренування за перетренованості. Ці розваги можуть включати в себе плавання, їзда на велосипеді, гри в сквош, ПГС стрілялки ігри, трохи історичного фехтування і т. д. Я просто іноді робити деякі з тих речей, коли я відчуваю це - іноді раз в тиждень, іноді 4 рази в тиждень.

+22
Aiken Drum 15 черв. 2018 р., 16:01:27

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil