Я повинен скласти або різати сало?

Я потрапивши в тренажерний зал на 6 місяців, коли я почав у мене було близько 20% жиру в організмі, я був худий хлопець з великим товстим животом. Зараз після 6 місяців силових тренувань і кардіо я зменшив жиру до 14% без втрати або набирає вагу, і я краще верхню частину тіла.

Зараз я б поставив на 5 кг (11.5 кг) і я хочу зменшити жирові відкладення до 10%. Мої нинішні габарити-це 65кг (143Lbs).

1) я повинен знижувати відсоток жиру в моєму тілі, і коли її досягне 10% запустити калорійний надлишок дієти?

або

2) чи Варто починати калорійний надлишок дієти і набирають вагу, як тільки я досягну своєї мети скоротити жир до 10%?

3) Якщо я зроблю другий підхід, я отримаю більше жиру на збільшення ваги?

+444
Stiglich101 13 лист. 2013 р., 21:07:56
30 відповідей

Як вже сказали, перевірте з вашим лікарем перед початком нового вправи режим УЭЦН. бо ви говорите, що у вас надмірна вага і турбують коліна. Я теж згодна з @Жеремі, що спорт-фізичний терапевт або фізіотерапевт можуть допомогти вам з конкретною програмою на коліна. Часто зміцнення м'язів стегон (сідниці) допомагає звести до мінімуму біль у коліні. Тоді ви могли б включити ці вправи в свою рутину тренажерний зал.

Що стосується сквошу, вона вимагає швидких стартів та зупинок. Це може бути важко на коліна. Якщо у вас є доступ в басейн, можна плавати в глибокий пояс у воді, щоб стан ваших ніг для швидкого прискорення і гальмування потрібні.

В динамічної розминки Важливо отримати ваші частини тіла готові до швидкі рухи.

Швидко отчаливай також може бути важко на квадрицепси, підколінні сухожилля, литкові м'язи і ахіллове сухожилля. Регулярна програма розтягування і після того, як ви граєте, допоможе уникнути травм і дасть вам необхідну гнучкість. Наступні питання/відповіді певних відрізках:

До речі, сквош-це весело і відмінний спосіб вправи для схуднення. Швидкий інтенсивними нападами, як інтервали.

+991
staff 03 февр. '09 в 4:24

Я дивився епізод "наука рукопашного бою" на "Нешнл Географик", який показує елітним солдатом бути в змозі підтримувати високу бойову продуктивність в середовищі з низьким рівнем кисню. Цей солдат протестовані, мають більш низький пульс, ніж середня людина.

Як тренуватися, щоб досягти низького пульсу як елітного солдата? Таке навчання дозволяє контролювати серцевий ритм, щоб продовжити симуляція смерті?

+874
dvorkin007 14 черв. 2019 р., 04:09:05
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Якщо ми правильно передали ми автоматично використовувати праву сторону більше не думаючи про це.Як ніби за щось поліз на верхню полицю, натягуємо, використовуючи тільки праву ногу, або грати в будь-якому вигляді спорту, ми легенів з правою ногою першої.

У вас були серйозні травми в минулому, як у вашій литкового і камбаловідной м'язи (ікри)? Це може бути причиною ваших судом.

Спробуйте робити якісь випади і я хотів би запропонувати вам використовувати тільки ліву сторону - крок вперед з лівої ноги, опустити праве коліно так що вона падає на землю під прямим кутом і відсунути з лівою ногою тримаючи всю вагу на п'яту не стопи. Ще один хороший спосіб, щоб спробувати це 'коліна встати - почати на колінах на підлозі і встати через першій ліву ногу. Зворотний колінах з допомогою лівої ліворуч. Спробуйте 15-20 з них кожен день.

Я сподіваюся, ви прийшли правильно.

+854
Steve Alcorn 10 серп. 2013 р., 12:30:18

Цей нещодавно трапилося зі мною вперше, коли я бігала в шльопанцях. Я маю на увазі мої пальці, так що ремінь в середині може залишитися і, о диво, біль! Я зрозумів, що якщо мої пальці злегка зігнуті донизу під час мого бігу (через вільної взуття або щось ще), це дійсно працює на моїх м'язів. Тому я постараюся звернути увагу на те, як я біжу, бо трохи навантаження на ваші пальці і ваші роботи ваші м'язи набагато більше, ніж це необхідно.

+852
dingyaguang117 22 серп. 2016 р., 07:10:41

У мене Гармін 305 Предтеча, і використовував його протягом року. Я люблю його. Він пропонує навчання, і програма показує графіки і показує звіти. Є 3-ї партії програмного забезпечення для ще більшої функціональності.

+820
Bill Ferrins 7 лист. 2019 р., 16:21:21

Якщо ви застрягли в тій же вагу за пару місяців, то ви безумовно потрапили на плато. Є пара намічені шляху я використав, щоб прорватися через плато, і один бонус випадковим чином.

Спосіб 1

Знизити вагу ви сидите на корточках і почати будувати назад вгору повільно. Я дуже рекомендую це Джим Вендлер 5/3/1 для такого підходу, але те, що повинно працювати, це відкинути присяд вага близько 80 - 85% того, що він на даний момент (так, скажімо 60 кг на 5 повторень), потім додати найменше значення, ви можете кожен раз (зазвичай 2,5 кг).

Припускаючи, що ви коли-то навприсядки тиждень, і збільшити на 2,5 кг в тиждень, це займе у вас 8 тижнів, щоб повернутися до спроби 80кг на 5 повторень. За ці 8 тижнів, ви не вистачає яких-небудь ліфтів, оскільки вони в основному нижче поточної 5 ПМ.

Спосіб 2

Присідання кожен день. Я використав це в минулому, щоб зламати плато і поліпшити мою техніку присідання. Ідея полягає в тому, що ви берете суб максимальна вага (так що, я б сказав 65 - 70кг) та щодня працювати декілька підходів по 3 повторень в цій вазі. Зверніть увагу, 3 повторень, а не 5. Це свого роду схожа на Павла змащувати ПАЗ технікою, він просто отримує вас набагато більш зручним і здатний на корточках, що вага так само, як на корточках в цілому.

Коли робиш те, що вага на пару комплектів відчуває себе комфортно (я думаю за 3 тижні пару сетів з 3 повторень в 70кг), потім підняти вагу трохи і продовжуйте. Коли ти відчуваєш себе добре, знову перевірити свій максимум.

Цей метод є "на дотик", так як не існує певного прогресу, він більше покладається на відсутність его і зняття можливість просто увійти і зробити роботу, не думаючи про це занадто багато. Це також допомагає деякі психологічні проблеми у людей з метанням важким тягарем на їх плечі і присідає з ним, якщо ви зробили щось кожен день протягом 3 тижнів, потім він, здається, не так серйозно, як накручувати себе робити це раз на тиждень. Що приводить нас до...

Спосіб Бонус 3

Випадково. Після закінчення попереднього методу, деякі люди просто натисніть ментальний блок на певну вагу. Моя подруга застрягла в 120кг для 3 Повторень. Він застряг там місяць тому, коли він намагався 125кг, він отримав один дуже непевною репутацією і вище злиняв на ліфт. Один сеанс, ми базікали ні про що, поки він вантажив у барі, не звертаючи уваги, він ламав його, відступив назад і вдарив 3 суцільні присідання повторень. Потім хтось вказав йому, що він неправильно завантажений в барі, і як він думав, було насправді 120кг 130кг.

З цього моменту, він зумів вразити 130кг кожен раз.


Всі ці методи передбачають, що ваша техніка присідання є твердою. Це може бути варто того, щоб хтось знаючий, щоб критикувати вашу техніку і якщо є які-небудь питання, фіксувати їх перед збільшуючи вагу.

Я особисто тримаю в допомогу вправи, які ви робите (крім розширення ніг, у мене нічого хорошого сказати про них), але й кидати в поперек працювати на корточках днів, у формі зворотного розширення, зворотний hypers або доброго ранку.

+758
Lonely Darkness 10 черв. 2016 р., 08:18:47

Якщо сума, яку ви були в змозі підняти за раз йшов вниз, і ви зацікавлені в м'язи для естетики, я думаю, що ви повинні зробити одну з двох речей:

 • Перейти на новачка програма 3х5 як стартову силу, або-або, для того щоб отримати більше і сильніше. Як тільки ви відчуваєте, що ви досить великий, ви можете скинути вагу за допомогою кардіо і дієти, або переключитися на бодібілдинг, як один у вас є зараз.
 • Або ви могли б зробити один з цих новоспечених програм, з коротким metcon тренування/кардіо в кінці кожного тренування

Бодібілдинг процедур як один ви на більш підходящі для людей, які вже досить сильні. Якщо ви втрачаєте заземлення, ви повинні, ймовірно, більше жерти, не більше трьох разів на тиждень, і зосередитися на менш підйомників, зробити важче, на меншу кількість повторень.

+723
justinpc 22 лип. 2019 р., 17:49:47

Довгий час я страждала від болю в спині, Біль у шиї та біль навколо очей-все на правій стороні. Зовсім недавно я дізнався, що я можу зробити лицьові болі відразу зникають (при перегоні), якщо натиснути на підборіддя/голова назад (ще чекаю), і нахилити голову на бік близько 1/3 шляху до плеча. Я помітив, що якщо я наклоню голову більше, ніж це, я втрачу корисно розтягуватися і просто відчуєте розтяжку на стороні моєї шиї).

Я зробив всі види так званих сходова, що піднімає лопатку і трапецієвидна простирається в минулому, без результатів. Але цей підборіддя-спина-пліч-нахил стрейч, здається, дійсно допомогти. Так що м'язи/Анатомія я спеціально націлені на цій ділянці?

+715
Snazzy757 10 лип. 2013 р., 06:32:14

Якщо максимізація біг плюс роблю трохи верхньої частини тіла естетичної діяльності є те, що ви хочете, це звучить як відмінна програма. Я не обізнаний про бігу на довгі дистанції, але для мене це виглядає досить добре. Ви присідання і тяги, щоб максимізувати свій біг сила і культуризм в руки і плечі. Це у відповідності з вашими цілями.

Єдиний твік, я б зробив на стороні ліфтинг полягає в тому, що якщо ви збираєтеся присідання і станова тяга, 5х5, ймовірно, занадто багато простору Для хтось займається. (Це може бути правдою з верхньої частини тіла, але я не впевнений). Я хотів би спробувати 3х3, або 10 простих наборів з 2, або нагрівається в жменю важкі сингли, але ніколи не вище трьох повторень у сеті. Я використовую кілька наборів, щоб додати об'єму, а не більше повторень у сеті. Я чув кілька анекдотичних звітів менше плюс ще цей вид силових тренувань поліпшується короткі і середні дистанції (марафон) в спрособствует. Це допоможе зберегти ваш приріст сили неврологічної стороні справи, а не заохочувати додано м'язової маси. Він також буде легше на відновлення ресурсу, який я очікую, щоб бути перевантажені все працює, що ви робите.

Можливо, вам доведеться працювати більше, але це за межами мого розуміння.

+704
linhadiretalipe 6 лют. 2015 р., 19:36:48

Я дуже зацікавлений у піднятті гирі, але у мене була пахова грижа близько 8 місяців тому, і хоча я повернувся до підйомно-я дуже боюся, щоб змушувати себе обмежує, тому що я не хочу рекурсії.Будь-яка допомога чи поради, так що я можу бути більш безпечним?

+675
kinjal shah 3 серп. 2012 р., 03:23:21

Болить що-небудь? Якщо ви знаходитесь в болі, ви, можливо, захочете проконсультуватися з фізіотерапевтом/спортивних лікарем, перш ніж намагатися здійснити свої підбори.

Якщо ви не болю, ви можете йти вгору і вниз на носочки, щоб працювати п'ятах з використанням ваги тіла або ви можете зробити постійний теля піднімає , якщо у вас є доступ в тренажерний зал. Машина дозволить глибше розім'яти і стоячи на кроки (від сходи/сходова клітка) будуть працювати так само, якщо ви хочете, щоб почати з тіла-ваги (рекомендується). І розтяжка п'ятки через регулярні перегони , а також вручну (тобто згинаючи ноги в одну сторону і назад та проведення) буде достатньо, щоб розтягнути його.

+657
parry gill 3 бер. 2016 р., 04:14:28

Взявши трохи відрізнятися тактом, враховуючи відсутність устаткування, чому б не піти на основному з власною вагою Тренування?

Я тренувався виключно з власною вагою протягом декількох місяців, коли я був дійсно зосереджений на моє сходження, і я був вражений обсягом м'язів я придбав (а кількість жиру я втратив).

Є деякі дуже хороші ресурси для тренування з вагою власного тіла, деякі з моїх улюблених з золотою медаллю органів, Аль Kavadlo і Підлогу Уейд (посилання немає, але ви можете прочитати інтерв'ю з ним.

Якщо ви просто хочете щось можна зробити в короткостроковій перспективі, а потім вибрати одну вправу з кожної категорії нижче (враховуючи приблизно в порядку зростання складності) і якщо можна зробити 2 суцільні набори прогресія повторень або часу (в дужках), переходимо до наступної вправи в списку для вашої наступної сесії.

Нижньої частини тіла 1:

 • Стіни сидять (30 секунд)
 • Вага тіла Присідання з допомогу (використовувати щось тягне на м'яко дати деяку допомогу при вставанні, 30 повторень)
 • Вагові присідання (25 повторень)
 • Допомагали пістолет присідання (використовувати щось, щоб підтягнути на допомогу, 10 повторень на кожну ногу)
 • Пістолет присед (знижувати величину опору, поки ви не можете зробити це)

Нижньої частини тіла 2 (почати з більш слабкій стороні перших)

 • Спліт присідання (15 повторень на кожну ногу)
 • Зворотний випад або болгарські спліт присідання (15 повторень на кожну ногу)
 • Креветки присед (5 повторів на кожну ногу)
 • Креветки присед з лавки

Тягти (це передбачає, що ви тягніть, не більше 2 комплектів цих, вони важливі)

 • Перевернуті рядка (20 повторень)
 • Негативні підборіддя (в основному, дозвольте собі вниз від верхньої частини підборіддя за 5 графу, 10 повторень)
 • Підборіддя (по 10 разів)
 • Підтягнути

Пуш

 • Натисніть вгору з руки на лавці (30 повторень)
 • Натисніть вгору з рук на підлогу (20 повторень)
 • Прес з ногами на лавці (20 повторень)
 • Прес з руками закривати (15 повторень)
 • Натисніть вгору з одного боку підвищений (почніть з низький блок і зберегти підйомний блок, поки ви робите підвищений 1 простягнув руку прес вгору)
 • Однією рукою натисніть

Ядро / абз / область шлунка

 • Лежачи підвернути коліно (15 повторень)
 • Лежачи ногу підняти (15 повторень)
 • Висячі підняти коліно (15 повторень)
 • Висить ногу підняти

Не соромтеся, щоб кинути в деякі працюють стійку, тому що це виглядає здорово, і деякі перехідні працювати тільки якщо ви можете (в принципі, я не знайомий зі сколіозом, так що я не знаю, якщо подолання-це хороша ідея чи ні).

Примітка: деякі з це залежить від мого особистого досвіду, деякі від того, що я читав у різних книгах. Це керівництво, а не Біблії. Я дуже рекомендую, дивлячись на деякі ресурси, які я згадав вище.

Примітка 2: Якщо ви турбуєтеся про своє gainz руку (там дуже багато роботи, руки в рутину), то ви можете зробити якісь завитки в кінці кожного тренування.

Примітка 3: Якщо вам не треба нікуди робити перевернуті рядка або підтягування, то можна обійтися однією рукою гантелі рядків з лавки, зробити набори з 10, коли ви можете зробити 4 підходи по 10, збільшити вагу. Це може призвести до ситуації, коли ви можете гребти більше, ніж гантелі ручки будуть тримати, в такому разі, користуватися штангою щоб зробити одну рядків руку.

+624
Chris Brew 2 жовт. 2017 р., 03:41:47

Я тепер після здорового куховарська книга Їж тренер тіла. Я роблю HIIT підготовки рутина, яку він запропонував за 20 хвилин, 4 рази на тиждень. Плутанина у мене кількість жиру я споживав після його кулінарної книги. Його логіка є вуглеводи тільки після HIIT сесії і їжа зі здоровими жирами в інший час. Він передбачає вживання здорових жирів допомагає схуднути? Як це можливо? Може хто-небудь пояснити мені, будь ласка? Маючи повну авокадо з беконом на сніданок, що здорові з кількістю тренувань мені робити?

+594
Sulabh Jain 30 січ. 2012 р., 14:00:47

Група опору використовується, щоб збільшити діапазон руху і руху, такі як збільшення високі стрибки. Група працює, роблячи тіло більше працювати на місцях, де гумки кріпляться, і більше сліз організму для відновлення і нарощування м'язової маси.

+578
dnisheotamedia 19 серп. 2010 р., 10:32:49

Наприклад, розглянемо полівітаміни, як Опти-Мен або Оранж тріад або АОР Орто-ядра, і т. д.

Такі мультивітамінні добавки дійсно корисні для здоров'я, або це марна трата/можливо, навіть шкідливі?

+548
Jerry Fan 29 груд. 2012 р., 19:53:40

Якщо у вас немає плавання тлі заява "я можу плавати тільки 250 поки мої легені видають" говорить про те, що у вас або проблема форми, не знаю, як правильно дихати, або обидва.

Якщо ви хочете поплавати для фітнесу, та не дуже піклуються про продуктивності аспект (або змагань з плавання або тріатлону або схожі), то я б порекомендував-це програма, таких як 0-700 або 0-1650 (1 миля). Ці програми розроблені, щоб отримати вас до плавання точки, де можна з комфортом плавати в милі, і потім звідти ви можете піти далі в плавання, якщо хочеш.

Якщо ви потрапите в програму і як і раніше виникають проблеми з диханням, я хотів би запропонувати одну або дві сесії з інструктором по плаванню. Швидше за все, підозрювані не правильно штовхати, та/або не правильно дихає. Обидва будуть дуже заважати вам у плаванні прогрес.

+495
Ruto Collins 10 трав. 2017 р., 02:09:57

Я намагаюся готуватися до марафону, але я отримую це група дискомфорт приблизно 3 милі мої маршрути. Я пробував інші, специфічні тренування, різні черевики, і KT стрічки, але дискомфорт не йде. Я навіть відчуваю це небагато, якщо я просто доторкніться до стороні коліна, де її група проходить повз. Чи є у кого вірний ліки від це проблеми групи?

+481
Gil Hassin 1 лип. 2018 р., 09:39:46

Нещодавно я натрапив на різні терміни, коли справа доходить до структурування тренування, і одним з них є поняття "фінішер" вправи.

enter image description here

Якщо не вважати моєю "попередній питання" , який "якщо вони дійсно обов'язкові добре структурований режим" або принаймні вигідно, йде ця плутанина у мене з відео на YouTube я чув інші умови.

Кілька "обробників" і "пальники" те ж саме? Також я червоним про "драбинки", і ви можете побачити приклад цього у цьому athlean-X задня тренування відео на 8 хвилині:38, де він говорить про прогресуванні штангу потиснути вправи, щоб завершити сесію, маючи "висхідні представники" природи (https://www.youtube.com/watch?v=eE7dzM0iexc). Я припускаю, що, можливо, все обробники не сходів, але сходи обробники? І які переваги роботи в "прогресивну" бік? Уклавши з яка структура тренування фінішер, спасибі.

Я намагався не бути переважною питання(и)!

+475
Atul Acharya 29 січ. 2016 р., 17:59:08

Ашваганда вважається одним з кращих Т-бустер доповнення, як вказано тут.

Також Росія Р6 Т-бустер має ашваганда в ньому.

Моє питання чи Можу я взяти ашваганда корінь/таблетки до тренування? Буде це поліпшити продуктивність?

+438
Victoria Ruiz 24 лист. 2013 р., 00:46:34

Хто-небудь знає щоденні тренування, які можуть зробити мене тонкий при одночасному нарощуванні м'язів? Я не маю на увазі повний на тренування люблю ходити в спортзал, тому що немає спортзалу, де я живу. Я їм досить здоровий, так що насправді, не дивлячись на дієту. Зараз я роблю 20 віджимань кожну годину, кожен день, але через 1 тиждень він yeilded ніяких результатів. Це може бути занадто рано говорити, якщо цей метод працює, але я б все-таки оцінити й інші ідеї.

+425
user3025352 3 черв. 2017 р., 00:41:22

Ряд речей вискочити тут.

 1. Віджимання, як відомо, не багато розробник передпліччя. Подивіться на підтягування, або гантелі фермера ходить, або станова тяга.
 2. Чому стіни віджимання? Якщо ви можете зробити підлоги віджимання, ви повинні зробити це.
 3. Ви повинні збільшувати кількість повторень ви можете зробити стільки, скільки ви можете. Тримайте трохи "в танку"—не йдіть в абсолютному відмови у кожному сеті–але ви повинні збільшувати кількість повторень в сеті стабільно з плином часу. Якщо ви ще не можете зробити підлогу віджимання те, що повинно бути вашою метою.
+393
Sadasivam Subramoniam 15 вер. 2010 р., 22:45:46

Make it to be more and strong-defined as this on

Я хочу зробити мій низький Пец, як це на екрані.Я роблю віджимання (підвищений).Які вправи я можу робити вдома, щоб отримати такий?Якщо мені потрібно я можу додати.Я їм правильно.Мені потрібні тільки домашні тренування, щоб отримати цей definision на нижній "куточок" мого Печ.

+385
Stiles 9 груд. 2016 р., 13:17:39

саме те, що інші говорили, але якщо ваші ноги болять спати з компресійні колготки! Мої ноги відчувають кожен день як новий.

+328
gtasthehunter 20 лист. 2016 р., 22:35:37

Я рекомендую особливу увагу на те, як ви позиціонуєте і переміщаючи лікті в обох вправах. Під час повітряних притиснувши лікті повинні бути попереду, а не збоку, на лаві лікті повинні бути ближче до тіла (ближче хват здоровіше). Обидва викликають більше напруги на плече і стабілізуючих м'язів плеча, якщо не зроблено належним чином. Крім того, я роблю особа тягне і стійки на руках (по часу, напр.: 4 х 1:00) після надання допомоги моїх тренувань і запобігання травм.

Військова печатка приклад: https://www.youtube.com/watch?v=H6P7U176yhI (вправа на 2:36)

Жим приклад: https://www.youtube.com/watch?v=4T9UQ4FBVXI

+296
Enormous Trousers 17 трав. 2011 р., 14:30:07

Немає.

Якщо ви вже каталися на певну інтенсивність (потужність) вага буде тільки зробити вас повільніше при розгоні або їзді в гору. Е. Р.: Якщо ви не здатні виводити 200Вт протягом години (і їзда при тій владі), що вихідна потужність і відповідно споживання калорій не зміниться, ти просто будеш повільніше.

+226
Karen Gevorgyan 17 бер. 2018 р., 04:23:31

Ви дійсно поранений? Якщо ви не видужати і повернутися до підйому. У протилежному випадку.

Я повинен скинути вагу за місяць? Ні, ні, якщо ви прямуєте плану в стартову силу.

Я читав починаючи сила і він нічого не говорить про початківець атлет де-завантаження на місяць, щоб практикувати свої форми. Якщо ви тільки 2 місяці прогресивної перевантаження регламентований і ти не стаєш сильнішим з кожним позайматися потрібно дивитися на ваш сон, харчування та зволоження.

Якщо ви отримуєте ваш 3х5 на жим лежачи на 115lb яку вагу ти робиш на наступній сесії? 120фунт або 125lb. Це буде величезний стрибок. У стартовому складі вони будуть виступати на 2lb. Ваш спортзал 1 кг ваги? Використовуйте їх. Якщо не клин будь-1кг гантелі, що аеробні класи використовувати під кліпи або піти в Walmart і купити 2 гантелі 1 кг і привести їх у спортзал з вами.

Не біжи поперед паровоза. Поставивши 5лб на вашому ліфтів на місяць-це хороший прогрес.

+221
Bulan 9 груд. 2017 р., 23:56:31

По-перше, Райанов рада про ведення теляти піднімає в моєму власному досвіді, здається, знизити ризик судом. Найпростіший спосіб зробити це, зайшовши в одну з лавок, навколо басейну біля стіни і просто нарощувати їх з однієї ноги. Повторіть 20 разів на кожну ногу повинно бути хороше початок розминки ваших телят.

Тоді я дуже рекомендую цей пост поплавати гладкою про пипець техніці при вільний стиль плавання. В основному кістки з-за поганої техніки, ви змушуєте ваші ноги в витягнутому положенні, а ногами, напевно, тому, що ти занадто сильно зігнувши її в коліні.

Самий простий спосіб виправити це, щоб спробувати не ноги зовсім, наприклад, через колоду або ще щось між ніг і просто перетягніть ваші ноги уздовж нерухомо. Звідти ви можете почати працювати за вашою методикою.

Найголовніше, щоб вивчити удар від стегна, що означає, що ви тримаєте ваші ноги витягнуті і досить спокійну і спробувати почнеться в тазостегновому суглобі і перевести всю вашу ногу, не згинаючи коліно.

Також не намагайтеся зробити потужні удари, тому що якщо у вас немає координації м'язів, проте, він, ймовірно, викликати судоми. Замість того, щоб спробувати зробити невеликі швидкі удари або просто удар 'ліниво': ліва рука проти правої ноги, права рука проти лівій нозі, прополоскати і повторити.

Подивимося, як піде і обов'язково дайте нам знати, як ви прогрес!

+203
Mike Tubby 22 жовт. 2015 р., 12:56:50

Поговоріть з вашим стоматологом, вони будуть в змозі вести вас. Моя щелепа замикав, коли я біг і ми з'ясували, що поїдання яблук перед запуском! Хороший, щоб з'їсти їх, але додаткове навантаження на щелепи перед тренуванням був причиною. Щоб розслабити щелепи я промасажую бік моєї щелепи, обережно, по обидві сторони.

Але найкраще ваш стоматолог, вони фахівці і всі різні. Зуби симптоми/щелепу іноді в оману.

+193
Artemack 9 бер. 2012 р., 23:09:14

Схоже, ви досить гнучкий і стегна, не потрібна додаткова розтяжка.

Я зосередилася на зміцнення м'язи замість розтягування. Додати станова тяга або інше калічити вправ ви віддаєте перевагу, щоб ваш фітнес-рутину в тренажерному залі.

Занадто велика гнучкість може бути причиною травми.

+153
Tomasz Kowalczyk 2 бер. 2012 р., 04:44:15

Я зламав моє зап'ястя, коли я був дитиною. Я займаюся бодібілдінгом, але моє зап'ястя стає боляче час від часу. Я шукаю альтернативні плани тренувань без використання мого зап'ястя, так що я міг би дати моє зап'ястя відпочити на пару тижнів.

+74
DaVolfman 26 лют. 2017 р., 18:25:18

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil