Це насправді дозволяє контролювати м'язи черевного преса до рівня, що проводиться інструктором Айкідо В 2008 Неймовірний Халк кіно?

Мова йде про рухи шлунка зробити "інструктора з айкідо" в "Неймовірний Халк" фільм від 2008.

У форматі GIF зображення, що показує цю сцену можна знайти тут (GIF-файлів з цієї сторінки).

Цей вид м'язів живота управління насправді можливо або це просто комп'ютерна анімація?

+175
user3831886 30 жовт. 2018 р., 09:48:10
32 відповідей

На жаль, в той час як ви говорите, у вас є невеликий живіт, якщо ви не можете побачити ваш прес, ви не худий. Висунувшись до вашої дієти, а не вправ.

Найпростіша річ, щоб зробити, якщо ви хочете втрачати жир і пісне швидко (тут передбачається, що повністю здорові і нічого подібного діабет або що-небудь ще ) перестати їсти всі продукти з цукром в них.

Перевіряємо мітки, майже все, що ви купуєте упакованих має в ньому цукор. Якщо ви можете керувати, щоб виріз цукор зі свого раціону, ви будете висуватися в пару місяців, природно.

Скорочуючи прийом вуглеводів (тобі потрібно білка і жиру, щоб компенсувати втрату калорій) прискорить цей процес. Знову ж таки, якщо здоровою, ваше тіло не насправді потрібні вуглеводи або цукор. Він здатний робити глюкозу з жирів.

Якщо ви дійсно хочете вправи, які гарні для міцності АВ, розглянемо присідання і станова тяга. Всупереч тому, що наша культура повірите, ваш абс для підтримки внутрішньочеревного тиску на рівні, який компенсує навантаження на наш хребет, коли ми піднімати і переміщати. Іншими словами, вони змушують вас кишка тонка проти вашого хребта, так що ви не вистачати, коли ви піднімаєте речі.

Вони не змусить вас нагинатися, хоча вони дійсно допомогти з цим рухом, і беруть участь в наданні допомоги pelvice рухатися серед інших рухів тулуба. Однак, їх головна функція полягає в тому, щоб зберегти ваші кишки на місці, і підтримає вашу спину.

Таким чином атлетика вправи, які змушують вас підтягнути все тіло, щоб завершити ліфт дозволить значно зміцнити своє ядро.

 • присідання
 • станова тяга
 • накладні натискання будь-який вид стоячи
 • Олімпійські ліфти
 • і чим-небудь подібним
+995
lakshya 03 февр. '09 в 4:24

Я переїхав в інше місто і записався в тренажерний зал вчора, Вчора моя тренування складалася з 15 хвилин бігу на біговій доріжці на 10 миль / год з 3% ухилом і 3 комплекти нога натискає, 35 повторень за комплект на 110 фунтів, де 1 комплект швидко виштовхнути і повільно (для енергії). Я забув додати, що час відпочинку між кожним набором становить 15 секунд, я хотіла, щоб Макс мій пульс, він працював, я міг почути це більше, ніж музика.

так от я на роботі і очі пониклі...у мене не було харчування після тренування, у мене було багато води. Але на сніданок у мене була вівсяна і це про нього.

це мої питання на даний момент, вибачте, якщо у мене є пучки занадто багато в один:

 1. Я повинен взяти речі, як кокосове тренування вода після поповнення електроліту?
 2. Я можу взяти ці добавки електроліту під час моєї тренування? тому що я дуже сильно потію і втратити багато під час моєї тренування.
 3. Я повинен врятувати, приймаючи речі, як білкових добавок на наступний ранок або взяти їх десь після моєї тренування?
 4. Що робити мені терміново потрібно поповнити після тренування, щоб знизити втому, вода є очевидним і мінерали і т. д.. Я знаю, що тіло діє як губка деякий час після тренування тому краще в цей час, щоб взяти речі, як білка, але мені б дуже хотілося, щоб зупинити/знизити втому.

Я сплю по 6 годин в день, як правило, не більше і не менше.

Я читала статті на ці питання, але тут я можу описати свої тренування і одержати більш підходящий відповідь, заздалегідь всім дякую за допомогу.

+958
Doctor Henry 18 лип. 2011 р., 15:44:33
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Розминка-це дуже хороша ідея, але вона не повинна складатися з того, що ви зазвичай думаєте про якості розминки. Прогрівання повинна складатися з непомітних наближень, що ви дійсно будете робити. Тому для Ваг, які можуть бути переживає рухів без ваги, потім з легким вагою, перед тим як йти на роботу. Для роботи що буде ходити першим. Для бейсболу це буде гра. І так далі.

Найголовніша причина для розминки ви зможете помітити які-небудь проблеми, перш ніж вони стануть серйозними. Якщо ви помітили якісь незвичні болю або проблем робить вага тіла Присідання, що це хороша ознака ви не повинні сидіти на корточках з важким вантажем на ваші плечі. Це може бути скутість, якщо у вас трохи більше розминки ви працюєте розслабляє, але також це може бути травма (від чого завгодно, може бути навіть просто погано спав), а ти краще просто не робити цю вправу протягом всього дня.

+944
J C Lawrence 23 жовт. 2013 р., 02:17:37

В даний час я працюю близько 4-5 днів в тиждень, намагаючись отримати близько 6-7 різних підйомників в день. Орієнтуючись на основні групи м'язів кожен день, наприклад 1 день ноги, день руки 2 день груди 3 і т. д. Нещодавно я боровся, щоб пройти через тренування та отримувати лише близько 4 різних підйомників. Є які-небудь пропозиції про те, як омолодити моїх тренувань, так що я можу отримати назад всі мої набори.

+890
Jon Mills 5 серп. 2011 р., 08:25:54

В цьому питанні є деякі обговорення ефекту носити щиколотки ваги весь день. Деякі відповіді також йдуть на ризики для здоров'я, на жаль, без посилання на джерела.

Які ризики, коли носити щиколотки ваги під час "нормальної" діяльності, такі як ходьба, приймаючи по сходах, проходимо ще кілька, сидячи за столом?

+839
Sidda 6 лист. 2011 р., 02:56:04

Основне правило, якщо ви не зміните свій спосіб життя, ви не зміните ваше тіло. Так що якщо ви тримаєте рівень вашої активності ж, і їж свій TDEE на знаходиться в режимі обслуговування". Ви не зможете набрати або скинути вагу. Ви можете навіть recomp небагато, але по більшій частині ви будете залишаються тими ж. Якщо ваш рівень активності знижується, ви в кінцевому підсумку втратити продуктивність і м'язової маси і вам доведеться коригувати свій раціон для нижнього TDEE на.

Як ви в кінцевому підсумку зробити це залежить від способу життя. Ви можете відстежувати кожен день або навчитися інтуїтивно харчуватися. Ваші дії стають звичками, які ви робите регулярно.

Однак, що просто стає нудно з часом. Я думаю, що більш раціональне рішення-це поворот на іншу мету. Люди роблять це весь час. Люди, які втрачають багато ваги стають культуристами. Культуристи стають пауерліфтерів. Бігуни стають альпіністи. Після вашої дієти і тренування підлаштовувати під нові цілі.

+813
stackupforpp 23 лист. 2010 р., 02:53:08

Після цього на деякий час, я дізнався, що справа доходить до калорій. Його досить просто, коли ви думаєте про це. Всі калорії-це енергія. Якщо ви отримуєте більше енергії, ніж організм витрачає, ви набираєте вагу. Якщо ти споживаєш менше енергії, ніж ваш організм витрачає, ви втрачаєте вагу. Поки ви перебуваєте в дефіциті калорій, ви будете втрачати вагу. Я гарантую це :) тепер що стосується плану харчування, ви можете їсти все, що ви хочете, як довго, як ви тримаєте себе в калорійному дефіциті. Якщо ви хочете дотримуватися вегетаріанської дієти, то погляньте на цю посилання:

http://www.mayoclinic.org/healthy-living/nutrition-and-healthy-eating/in-depth/vegetarian-diet/art-20046446

Найбільш важливою частиною будь-якої дієти є мікро-поживних речовин. Будучи збитковим в якихось важливих мікро-поживних речовин може бути шкідливим для вашого здоров'я! Добавки можуть бути корисні, але вони ніколи не бути замінники їжі. Так що не більш ніж зробити це! Постарайтеся зробити своє харчування якомога більше з усього, багаті поживними речовинами, харчовими продуктами.

Всю ідею метаболізм сповільнюється сміття. Перевірити які-небудь достовірні дослідження, проведеного на ньому, і ви побачите самі. Цьому сприяє індустрії харчових добавок, так що ви можете купити більше продуктів, так як ми всі знаємо, штангісти будуть нічого купувати. Немає ніякого чарівного втрата ваги їжі, ні трава, яка може допомогти вам спітніла або щось подібне. Будь-який продукт ви бачите в інтернеті чи по телевізору, що стверджує, що ви будете втрачати вагу це фігня. Хитрість-це просто важка робота. Активний відпочинок, відстежувати Ваші успіхи і бути наполегливим. Результати будуть слідувати :)

Удачі!

+805
Jim Freund 11 лип. 2014 р., 11:05:45

Ви можете раптово зупинити на будь-якому етапі тренування. Немає тут проблем безпеки. Але навіщо стрибати на і з рухомої біговій доріжці, коли ви легко можете плавно зупинити бігову доріжку.

+804
1miguelcortes 20 серп. 2016 р., 10:04:50

Щоб відповісти на ваше питання: чому кокосове молоко використовується стільки спортсменів?

Вміст поживних речовин: Based on raw from the water and grated meat

Як ви справедливо стверджував, що існує висока кількість насичених жирів, це пов'язано з високим рівнем кокосове масло, Управління, які, значок, ДСНС, пекла, АХА, британська НСЗ, і Док не рекомендується споживати у значних кількостях з-за високих рівнів насичених жирів.

Однак, вплив кокосового масла не є незначними. Examine.com підкреслюється, що основними причинами, що кокосове масло споживається:

Більшість з кокосового масла (65%) складається з середніх ланцюжків тригліцериди (MCT). Дослідження показують, заміна калорій з МСТ не перевищуючи добової потреби в калоріях може призвести до невеликого, але значне збільшення швидкості втрати жиру з плином часу. Це ефект з'являється, щоб бути трохи більш потужний у людей з надмірною вагою.

Кокосове масло може також тимчасово підсилюють метаболічні процеси і швидкість, з якою жири розщеплюються для вивільнення жирних кислот, процес відомий як ліполіз. Цей ефект виникає, коли кокосове масло Перший додав до раціону харчування і зникає через два тижні.

При додаванні кокосової олії в раціон навряд чи викличе помітні втрати жиру ефекти, але воно може замінити інші харчові жирні кислоти для того, щоб тонка настройка дієти

Підводячи підсумок, кокосове молоко має високий вміст жирів з-за кокосового масла. Кокосове масло, як було показано, щоб допомогти людям, які мають надлишкову вагу, поліпшити свою швидкість втрати жиру (за умови, дієта При дефіциті калорій). Все це вказує на кокосове молоко найбільш корисно для тих, хто на кето дієті. Кето дієти воліють спортсмени на зрізі, тому що він дозволяє зберегти м'язову масу під час втрати ваги.

Для збалансованого робить спортсмен кроссфіт (до 1x 2x на тиждень), я повинен пити кокосове молоко або щоденник знежирене молоко?

Повністю залежить від ваших dietry вимоги, якщо ви знаходитесь на зрізі (напевно? як ви згадали 'тонування'). Щоб потрапити на низький відсоток підшкірного жиру (і вам 'тоноване') ви повинні з'їсти менше калорій, ніж загасити. Dietry жир як тип їжі не має суттєвого впливу на склад тіла. Я пропоную вам прочитати хоча б цю examine.com питання. Єдиний спосіб точно знати, які з них використовувати, буде працювати ваш калорій і макро-поживних пробою і порівняти його з вашим дизайном дієті.

+802
Shailesh Kumar 1 січ. 2019 р., 12:26:59

Я б не покласти занадто багато уваги на частоту серцевих зон і числа калорій. Загальне правило для втрати ваги є двома крайнощами. Ходьба і біг. Joggingis середній рівень і він може отримати вас в біді, якщо ви робите дуже багато (наприклад. перевиробництво кортизолу, жиру гормон). Щоденні прогулянки ви робите звучить добре для ваших цілей.

Я б почав змішування в деяких високих інтервалами інтенсивності в кінці вашого силові тренування або на протилежних днів, час дозволяє звичайно. Ви можете спринт, робити вправи. Режим дійсно не має значення. Знайти щось інтенсивно ви можете зробити від 20 до 30 секунд, а потім дайте собі хвилину, щоб відновити і повторюють 7 або 8 разів. Калорій ви спалюєте, коли ви робите реальну роботу не так вже й важливо. Це інтенсивність, що вважається. Чим більше ви працюєте, тим більше калорій ви будете спалювати в період після тренування, і ось де реальна втрата жиру відбувається. Погуглите 'епос'. Є багато відмінних статей

Намагайтеся не загрузнути в роздуми. Я був там. Це контрпродуктивно.

Сподіваюся, що допомагає,

Майк

+761
Demeter 24 лют. 2017 р., 23:06:14

Я зацікавлений в використанні спінінг (групи стаціонарних байк класу) у рамках на довгі дистанції-біг навчального плану (від напівмарафону до ультра марафон). Типові плани включають в себе біг по щонайменше 4 днів в тиждень і щотижневий пробіг у 50mi 20mi (або більше). Я закінчив перш, ніж марафони без велоспортом (або багато крос-тренінг) але я хочу додаткову перевагу, що приходить з крос-тренінг в дні відпочинку від бігу (уникати травм і додавати також мотивуючі фактори).

Вона повинна бути враховуючи, що мені легше/важче на основі почуття, я не крутіть день довгий/повільний біг, і з дня у день зміни (наприклад, інструктора і їх план на день, сам велосипед тощо).

Мені цікаво, Як правильно вибрати рівень інтенсивності і є це більш вигідно орієнтуватися на темп (швидкість) або опір. Чи це випадковий характер цієї форми крос-тренінг основна перевага? (Я думаю, це схоже на стиль бігу фартлек навчання.) Нарешті, заняття 1 година - це мудрий, щоб дозволити цей тип навчання фактично витіснить деяку кількість працює? тобто щотижня нехай N годин обертання зменшити на N годин (до певного моменту).

+745
Scott Mann 23 бер. 2018 р., 12:43:46

Я зробив досить інтенсивне тренування ніг і вирішили взяти інший день для відпочинку. Я безумовно був молочної наріст на наступний день, і мої ноги були трохи болить. Однак, коли я прокинувся на другий день, мої ноги стали ще більше хворіти тоді за день до цього. Вони недостатньо хворий, щоб турбуватися мене, я їх в цьому болить після тренування, я просто цікаво, якщо є пояснення, чому м'язи може бути більш біль після відпочинку?

+745
aswin 19 квіт. 2011 р., 23:33:48

Вважати людину, яка може зробити процедуру, планую піти в тренажерний зал (через багато особистих проблем), хто хоче привести себе у форму, дуже хороша і ергономічна форма і посилення м'язів.

Як можна знайти і побачити сотні вправ з вагою тіла по всьому інтернету.

Тепер моє питання, навіщо потрібні гантелями та іншими вагами? Що вони пропонують більше, ніж маса тіла для фітнес-програм і набирає м'язи?

+717
Gawly 1 бер. 2014 р., 07:16:02

Я 6'4 250 фунтів, а нині бразильського джиу-джитсу та кікбоксингу практик (хоча я дуже рідко конкурують). У мене є кілька улюблених методів, які я використовую, щоб залишатися в пристойній формі боротьби:

Двома руками, легені (~35 фунтів в нашому випадку) гирьового гойдалки. Я дійсно намагаюся зосередитися на водінні дзвінок, і через кульшовий дій піп у дзвін вгору. Вибухонебезпечність, особливо в стегнах, відмінно підходить для доповнення ударної потужності.

Я теж недавно закохалася в кувалду. Багато людей потрапили шин в приміщенні, але я віддаю перевагу, потрапивши купи щебеню, для чого це коштує. Я зазвичай чергуються з обох сторін з допомогою 12 фунтів молоток.

Я зазвичай дизайн моєї тренування в інтервалах залежно від тривалості туру я тренуюся для.

Наприклад, якщо я тренуюся для 3-хвилинних раундів, я буду робити махи КБ на хвилину, гойдалки санки на хвилину, потім тінь коробка (зазвичай працюють на основі певного набору комбінацій на хвилину).

Решта скільки часу ви відвели в перерві між раундами, і повторити цикл максимальна кількість раундів поєдинок може продовжуватися.

Це напевно газ у вас досить добре. не перестарайтеся, особливо перші кілька разів. Я тренуюся в класі два рази в тиждень, піднімати важкі три рази, виконувати легку аеробну роботу двічі, а високоінтенсивні анаеробні кардіо тренування як це максимум два рази на тиждень (рухливості і гнучкості коли я можу). Що сказав, Ви, ймовірно, повинні відчувати його на собі.

+646
cksubs 16 лип. 2016 р., 14:00:02

За останні півроку я працюю на мою груди, використовуючи сидить кабелю літати і машини літають. З сидячого кабель полетіти я натискаю вниз злегка на дроти, щоб ізолювати грудні м'язи від дельтоподібних. Досі все було дуже добре, Печ гарно росте.

enter image description here

Є така річ, як нижній і верхній прес? Якщо так, то яким чином працювати верхні грудні м'язи, не залучаючи дельтовидних і латів?

Я знаю, що машини літають приймає його частково там, як він повністю покриває двк. Але є щось, щоб ізолювати верхні грудні м'язи?

Всі дослідження я зробив, говорить немає такого поняття, як нижній, середній і верхні грудні м'язи. У кого-небудь є досвід культуризму на це?

+595
Shivam Mathur 7 трав. 2019 р., 23:02:28

Я завжди був обережний Ваг - це займе у мене місяці дуже стійкий прогрес, перш ніж я відчуваю себе як вдома з ними. Для порівняння: йога і кардіо природно для мене. Єдиний раз, коли я серйозно Ваг (і я маю на увазі як додаток до кардіо речі) був в моїх двадцятих років.

Я також, як правило, легко отримати травму з гирями з тривалим часом відновлення. Я також мав два незначних операцій за останні 20 років - диск защипами.

Проте я відчуваю, що, як я стаю старшою, я дійсно потрібно, щоб додати ваги, як я відчуваю, що моя втрата м'язової маси зараз не до сміху.

Я займаюся гарячої йогою 4 рази в тиждень.

Я не дуже зацікавлена в зсипати вгору - я просто хочу схуднути, привести себе в форму і виглядати і відчувати себе краще.

Так от питання - це додавання силові тренування в моєму йогою, все-таки гарна ідея? і якщо так будь-які важливі замітки, які я повинен знати.

+591
user75680 29 лист. 2017 р., 12:11:43

Як все вже сказано, ваша рука втомлює раніше, ніж ви завершите повний реп.

Статичний бар тримає, турнік висить, важка станова тяга без лямок, защемлення плити.

Разнохват викликає певні диспропорції в розвитку м'язів, якщо ви не залежною від них. Swithching між цим і подвійний удар дасть вам найкраще з обох світів.

+567
Nouman Tajik 12 січ. 2018 р., 23:23:58

Втрата ваги в кінцевому підсумку спускається на дієті. Дуже важко надомної погана дієта. Так що я б циферблат, в перший, а потім просто насолоджуватися на відкритому повітрі з вашою дружиною, як ви розтопити жир від дефіциту калорій.

+550
chaitanya kiran 30 січ. 2015 р., 14:12:09

Також може бути, що ви недостатньо добре збалансовані з точки зору міцності. Результатом цього може бути погана форма, як і інші люди дзвонять, але якщо я намагався побити мого друга в конкурсі підтяжки:

 1. Втратити всі зайву вагу (жир) ви можете --> Я люблю голодувати
 2. Робота нашого ядра/біцепс/спина/груди
 3. Робити віджимання з хорошій формі, як вже було запропоновано
 4. Йога --> завжди покращує свою форму на що-небудь, здатність підняти, і простягає мені, щоб я не образився
+539
jlesuffleur 13 лип. 2012 р., 08:26:35

Припустимо, я на висококалорійне харчування (я.е зсипати дієта), підняття тягарів, і я теж піду гуляти 3 години в день.

Ходьба є не аеробне тренування, тому співвідношення глікогену проти жиру використовується в якості палива-це дуже добре зважені у жир. Я не зовсім впевнений, про співвідношенні, я думаю 80/20 в середньому на 3 години. Тепер... гуляли 3 години-це досить багато (це у гіпотетичному випадку, ви отримаєте крапку), але я впевнений, що я міг оцінити (з деякою похибкою) скільки грамів жиру я спалив на кожній прогулянці кожен день, і якщо я підведу підсумок за тиждень-це багато.

Моя точка зору (питання): чи це Може бути спосіб (швидше розуму) для отримання м'язової маси і втрати жиру одночасно?

Я знаю, що досягнення обох результатів одночасно не представляється можливим (принаймні не перевантажили/не новачок фізичних осіб), але я не впевнений, що станеться в цьому випадку.

Будь-які ідеї або папір, що передбачає відповідь?

+505
Johnjason Romano 22 трав. 2013 р., 02:43:30

Обидві погані

Вони не плани, а просто список випадкових навантаженнях і випадкових наборів і повторень.

Щоб зробити хороший план, вам потрібна модель прогресії, що допоможе вам про те, як і коли збільшувати кількість повторень, набори або вага.

Слід також направляти вас про те, як вибрати вправи для своїх воріт, ну навіщо так робити вправи, які ви ненавидите робити, що не має ніякої користі для вашої мети?

+467
Shyla 15 трав. 2015 р., 14:28:16

Ви можете шукати дослідження про "залишкові явища навчання" для різних спортивних характеристик, наприклад, аеробної витривалості, максимальної сили, ...

Середні цифри вказують, аеробні пристосування витривалість тривати близько 30 днів, сила теж. Анаеробних гліколітичних адаптації триває близько 18 днів, силова витривалість близько 15 днів, а максимальна швидкість 5 днів.

Ці цифри пояснюють ідея periodizing для змагань. Якщо ви тренуєтеся на 100м тире, то ваша програма навчання повинна дозволяти максимальну швидкість навчання у ваших конкурентів поки ГПП повинні бути встановлені на початку сезону.

+425
AlexWoe89 24 вер. 2012 р., 11:59:02

Будь-які рухи веслування зі штангою і підтягувань на турніку.

+381
Osama Akber 17 лют. 2015 р., 11:30:26

Це тому, що хрусти в основному націлені на верхній прес.

Щоб пристрелть нижній прес Я пропоную робити висячі ногу піднімає або зворотний сухарики. Якщо висить ногу піднімає не важко для тебе на даний момент також можна робити піднімання ніг лежачи на підлозі. Статичні пози (наприклад, планкен, наприклад) також буде розвивати свій абс в цілому.

Про біль, як ви її описали, не відчувати болю в якій-небудь м'яза або спина болить від лежачи на землі? Я ніколи не відчував нічого подібного раніше, роблячи хрумтить.

+343
Wes Denton 27 бер. 2013 р., 03:09:52

Ваш режим-це добре для загального схуднення та фітнесу, але я не думаю, що (не зумівши завершити дистанцію комфортно), що є оптимальним для 5K навчання. Я б рекомендував додати в масу понад між тепер і тоді, будьте обережні, щоб не перестаратися відстань.

Зараз ви працюєте 3 дні в тиждень, хоча ви не докладно, скільки ви бігаєте на ці три дні. Я б почав з додавання в два більше днів працює, навіть якщо це 10 хвилин кожен з цих днів. Дістатися до точки, де ви постійно працює 5-6 днів в тиждень, знову ж таки, навіть якщо це всього 10-15 хвилин на пару днів. (15 хвилин біг робить великий ланцюга підігріву).

Є кілька речей, які будуть працювати на вашу користь. Один день у день послідовності. Друге-вага. Апокрифічні перекази полягає в тому, що ти на 2-3 секунди швидше на милю за кожен фунт ви втрачаєте вагу. Мій досвід (багато років працює кросу та триатлону) полягає в тому, що я отримую набрати близько 3-4 секунд за кожен фунт я втратив.

За тиждень до гонки, я рекомендую легкий біг, не більше, ніж 15ish хвилин за сеанс. Ви можете додати декілька 30-секундних сегментів збільшується швидкість (часто називають успіхів), але в цілому тиждень має бути просто переболію. В день гонки, вам за 10 хвилин прогріву як близько до початку, як ви можете (але не пропустіть початок, я так робив пару раз і то хреново). Ігнорувати поле і просто запустити свій власний темп.

Як тільки ви закінчите гонку, то ви можете переглянути свій тренувальний режим і встановити деякі нові цілі для себе.

+323
d6rkaiz 23 січ. 2014 р., 23:45:12

У якомусь сенсі ваша програма не так вже погано. Ось деякі позитивні моменти я бачу його.

 • Присідання в якості вправи нижньої частини тіла. Присадкуватий є одним з найбільш ефективних будівельників для нижньої частини тіла сили. У той час як станова тяга б хорошим доповненням, якщо ви збираєтеся зробити тільки одну річ, навприсядки буде кращим вибором.
 • Присідання і підтягування-цілком доповнюють один одного. Діпи будуть працювати трицепси і, в залежності від форми грудей. Підтягування будуть працювати біцепси і спини (особливо найширші м'язи спини).
 • Припускаючи, що ви новачок, 48 годин між тренуваннями і роблячи кожний повний тіла тренування-це хороший підхід. Новачки можуть відновитися в ці терміни так 3 тренування всього тіла в тиждень, або кожні 2 дні, це добре.

Але є деякі недоліки, а також, судячи з інформації, яку ви дали тут і в інших ваших запитань.

 • Ніякого обладнання. Без жодних гантелі чи інші методи збільшення ваги, ви можете збільшити кількість повторень і/або зниження часу відпочинку між підходами. Особливо для присідань, які швидко вичерпують потенціал для стимулювання збільшення сили і росту м'язів. Навіть з підтягування і провали ви повинні робити зважені версії як тільки ви можете зробити 15 з хорошій формі.
 • Дуже обмежений вибір вправ. Вам потрібно зробити так, аби додати у деяких станова тяга, жими і рядків. Хоча можна віджиматися замість лавки і перевернуті рядки з бар або щось ще можна вхопитися (наприклад, краю міцну реєстрації) ви б зіткнутися з тією ж проблемою з прогресивної перевантаження.

Якщо я можу бути чесним, я думаю, що весь ваш підхід до тренувань є помилковим. Ви хочете використовувати мінімальний або ніякого обладнання будинку, замість того, щоб йти в спортзал. І ви не хочете дотримуватися розкладу, хоча це дуже простий і цих днів сприяє веб-сайтів і додатків.

Не бажаючи використовувати обладнання або піти в тренажерний зал, як тільки проводити час в симулятор водіння на ПК з клавіатурою, а потім очікуючи, що ти зробиш штрафу в реальний трафік за кермо реального автомобіля. Звичайно, це краще, ніж нічого, але не чекайте нічого, але мінімальні результати і припинилося тільки в ваш прогрес.

Не бажаючи продовжувати розклад або нотатки схоже на поганий настрій, а також. Це дійсно не повинні бути складними.

Там немає ярликів в гідної підготовки. Ви робите те, що треба або витрачати час на біг на місці, нікуди не поспішаєш. Вибач, друже, але хобі взяти інвестиції часу, зусиль і достатньо зазвичай трохи грошей.

+319
Caitlin Allman 22 черв. 2013 р., 15:04:28

Я Вчуся плавати (тільки фрістайл) з грудня минулого року.
Проблема в тому, що я не в змозі постійно плавати навіть на 30м.

Ось як я плаваю

 • Відсовувати від стіни
 • Удар на кілька метрів (без дія важеля)
 • Початок дії руку з мого першого вдиху
 • Дихання після кожних 4 тільки дії рукою (по три вдиху)
 • Зупинити з-за втоми ніг

Дихання була проблема на початку. Тепер у мене є ритм і правильне обертання головою (принаймні я так думаю).
Я керувався тренер і він каже мені, що я набирає силу, і він буде приймати для мене трохи більше, щоб наздогнати інших.

Чи є які-небудь плавальні вправи, які я можу зробити, щоб виправити цю ситуацію? Я думав, використовуючи дошка kickboard може побудувати силу в ногах - схоже він не допомагає або я роблю щось неправильно з kickboard

Я дізнався на спині самостійно (за допомогою відео на YouTube) і вміти робити 50м комфортно. Чому мої ноги заплуталися, коли займатися фристайлом?

+271
Kevin Garcia 26 бер. 2012 р., 12:03:48

Дуже здорово, що ви любите біг вгору по сходах. Ви праві в тому, що спускається має незначний негативний ефект на ноги, зокрема коліна. Бігти на те пішло, має менший вплив на суглоби, якщо ви топати. Велика частина тиску на м'язи гомілки, яка, очевидно, хороша річ... з часом ваші м'язи ростуть сильніше. Ви повинні також перевірити, змагання з бігу по сходах під назвою "вежі працює". Де спортсмени з усього світу змагаються в скелелазінні знаменитих веж.

Що стосується взуття, тут немає певного стандарту, але я б порекомендував плоскій підошві з потужним зчепленням, щоб уникнути нещасних випадків через спотикання. Удачі і насолоджуйтеся піднімайтеся!

+246
Rainer Mohr 23 жовт. 2018 р., 11:45:29

Я 17-річний спортсмен і намагаюся ефективно наростити м'язову масу. Я, можливо, тренування 3-4 рази в тиждень по годині з комбінацією біг, віджимання, скручування, підйом і потягування в різних цілях. Я працюю, щоб збільшити мою витривалість, а також маси та сили, я часто пити сироватковий протеїн після тренування, але деякі мої знайомі п'ють його до тренування. Я хотів запитати у співтовариства, якщо воно є більш дієвим або ефективним, щоб випити його до або після тренування, щоб збільшити м'язи.

+206
janny13 7 лист. 2013 р., 16:52:08

У той час як більшість це було охоплено в тій чи іншій формі, я також рекомендую науки паркур відео на Гонконг склепіння. Єдине, що я думаю, не повністю прихована в попередньому відповіді тут полягає в тому, що це дійсно параболічного руху. В дайв-Гонконг, ви приземлитеся ваших руках, як ви спускаючись з вершини стрибка, що, природно, тримає ноги вище.

+154
woolpool 22 вер. 2012 р., 09:26:37

За останні 6 місяців я займаюся 3 дні два рази на тиждень у наступній структурі:

 • Ноги і плечі
 • Груди і трицепс
 • Спину і біцепс

Я бачив дуже хороші результати з цією рутиною (я впевнений, це досить поширена план) але останнім часом я не дуже багато читав Про робити груди і спину в один день.

Я подумую змінювати свій розпорядок, щоб:

 • Ноги і плечі
 • Груди й спина
 • Біцепс і трицепс

Але я дуже сумніваюся, що маючи дві великі групи м'язів (груди і спина) в той же день. Я завжди був під враженням, що відновлення не принесе добрих результатів, якщо ви потрапили кілька великих зон. Я раніше тренувати біцепс і трицепс в той же день з кращими результатами, ніж в даний час я відчуваю, але мій нинішній розпорядок в цілому краще працює.

Це змінило б мати кращі результати, ніж мій нинішній режим? Які плюси і мінуси того, що я роблю зараз проти пропонованого рутини? Я торкнувся якийсь матеріал про молочна кислота пересуватися в корисне русло під час тренування, Якщо ви чергуєте грудях і спині наборами, але я не впевнений, що правда, а що ні.

Моя мета-маса.

+105
PiLove 14 бер. 2018 р., 08:55:18

Звичайно, ваш вага змінюється протягом дня. Ваш вага відрізняється ранок/вечір, до/після їжі, і так далі. Природно, якщо ви відстежуєте свою вагу, ви повинні виміряти свою вагу в один і той же час кожен день.

Однак, з цікавості, я знайшов варіанти як високо як 2 або навіть більше кілограмів. (Назвемо його 2% до 3%.)

У кого-небудь є конкретна інформація на нормальні або звичайні коливання ваги через 24 години на добу? "Два чи три кілограми" просто дико занадто багато?

Я розумію, що "екстремальні менеджерів ваги", такі як боксери, штангісти і так далі, можна цілеспрямовано варіювати їх вага на величезну кількість за день або менше. Втім, що я питаю про ось це нормальний варіант для типового людини, їсть і п'є нормально, напевно, зробити за годину аеробного тренування в день.

У будь-якому випадку - до нормального життя-це зміна ваги так висока, як 2-3 кг за день, незвичайне? Яка норма?

+20
Wayne Smallman 2 лист. 2019 р., 09:31:44

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil