Всі діапазони опору однакові?

Я планую купити опір групи, щоб зробити зважений віджимання, розтяжка і допомагали тягнути ДБЖ. Всі діапазони опору однакові? Вони всі дають мені те ж опір/допомога?

Як, якщо б я купити один з місцевого магазину, то він дійсно дав мені хорошу допомогу, і опір?

Також, ви можете зв'язати мене до хорошого Амазонки еспандером, якщо ви знаєте які-небудь? Я 70 кг і 6 футів у висоту. Мій вік-16 років. Я не можу купити групи від "Америки" сайти, так як вартість доставки дуже висока Тхо..

Спасибі! :)

+67
Menace 21 лист. 2019 р., 02:47:20
38 відповідей

Якщо ви використовуєте СЛ 5х5 плюс 2 інші програми, які ви більше не робите СЛ рутинну 5х5 - ваша спільна програма-це зовсім інший звір всі разом.

2 години в спортзалі? Це буде працювати тільки, якщо ви використовуєте стероїди.

Зробити крок назад, переглянути свої цілі і функції і виберіть програми, які ви можете переходити як мінімум 12-16 тижнів, поки відчуваю себе чудово. Занадто багато стресу і перетренованості заллє ваше тіло з кортизолу, і ви отримаєте результати гівна (якщо звичайно ви використовуєте стероїди, які я не рекомендую).

Я допускаю, що сл 5х5 може бути нудно, тому я б рекомендував ще 1 аксесуар вправ на кожен день. Наприклад, 1 вправа на біцепс в один день і 1 підборіддя-вправа на два дні.

+972
Stateless in Kuwait 03 февр. '09 в 4:24

Я не використав ці резистивний вузькі смуги призначені для надання допомоги традиційних вправ зі штангою, але я працював асистентом у двох фізіотерапевтів, і я пам'ятаю, поради пацієнтам, щоб не розтягнути Тера група (використовується в трудотерапії) протягом 3 рази в групі тривалість. Це підтвердив на використання смуги керівництво теж.

+962
Sherali Turdiyev 1 серп. 2018 р., 09:16:53
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я припускаю, що ваш аватар означає, що ви нормально грати в керлінг? Це означає, що ви можете отримати користь плавання для зміцнення ваших основних м'язів. Ти не сказав, які саме удари ви знаєте, більш ніж вільним ("кроль на грудях" я припускаю) і на спині ("вночі", я сподіваюся?). З тих, хто, при правильному виконанні, зміцнити своє ядро при обертанні, що тіло робить на кожному ударі.

Відповідь на ваше питання, хоча, так, обидва.

І припинити робити "кіл". Зробити 50 і 100 доларів і, як ви прогрес, все більше і більше відстані. Ви могли б спробувати, наприклад:

 • 2х25 назад + 1х50 безкоштовно
 • 4х25 назад + 1х100 безкоштовно
 • 6х25 назад + 1x150 безкоштовно
 • 8 x 25 є назад + 1x200 безкоштовно

або якийсь набір на кшталт того, як ваш фітнес-рівень в басейні зростає. І якщо ви дійсно підсісти, зверніться до майстрів місцевим плавати клуб тренер (дорослий басейн), і зробити вашу щотижневу зустріч разом з іншими ентузіастами.

+945
Braian 30 лип. 2019 р., 09:27:34

У 2015 році я втік чотири гонки з трьох різних дистанціях - 2 дистриб'ютори в кваліфікації 5K (9:20/км і 9:04/км), 10к (11:15/км) і напівмарафон (11:50/миля). У 2016 році я планую біг 2-4 дистриб'ютори в кваліфікації 5K, 1-2 10ks, а 15к, і напівмарафон. Я збираюся почати виробляти свої плани підготовки в міжсезоння і в наступному році.

Раніше я планував гонки до гонки. Я сама звичайна тренування у міжсезоння, але мені дійсно потрібно щось більш структурованою і орієнтованої на запуск, так що я шукаю, щоб розпочати планування. Гоночний сезон квітень-жовтень, так що я починаю планувати, як я буду тренуватися в міжсезоння.

У навчальний план генератор, який я використовую , приймаючи на вхід недавнє гонка на час і відстань, а відстань, яку я треную, інтенсивність, рівень, струм, відстань в тиждень, коли почати планувати, коли гонка, а коли я довгостроковій перспективі.

Runner's World SmartCoach Training Plan Generator

Єдине, що я про питання про те, як правильно вибрав те, що останні тренування, які я надаю. Я планую відрегулювати відстань я підготовки, інтенсивність і відстань в тиждень, відповідно для благоустрою та утримання протягом року в якості дат проведення гонок врегулювати.

Я бачу кілька варіантів:

 • Я завжди повинен вибрати моя остання гонка на час і відстань. Неважливо, що я вводжу на відстань я тренуюся, я завжди дивлюся на мого останнього часу гонки і створити план, заснований на тому, що.
 • Я завжди повинен вибрати свій найдовший гонка на час і відстань. Не важливо, що я тренуюся, я хотів би використовувати свій довгий забіг.
 • Я завжди повинен вибрати свій швидкий темп. Незалежно від того, що я тренуюся я побудую свій план навколо швидкими темпами милю я коли-небудь бачив, через відстань і час гонки.
 • Я повинен вибрати час гонки і відстань близьке до відстані, я готуюся. Наприклад, якщо я тренуюся на 5к, я використовую свої самі останні 5к часу. За 10к або 15к навчання, я б вибрав останніх 10k або напівмарафон. За половину навчального марафону, я б вибрав мій останній напівмарафон.

Який варіант кращий?

Майте на увазі:

 • Я буду відновлюючий планів протягом року, залежно від дистанції і дати і виступи в попередніх гонках. Я просто зацікавлений в тому, що базове я повинен бути з використанням для минулому кожен раз, коли я створити новий план.
 • Не використовуючи навчальний план-це не варіант. Мені потрібна структура, тому дуже загальний шаблон не підходить. Мені потрібно щось конкретне, день у день, з відстані і часу.
 • Мене не цікавлять засоби комутації. Використовуючи плани, створювані цією програмою, мені вдалося скоротити рази в 5к (як між 2014 і 2015 року, і між моїми двома дистриб'ютори в кваліфікації 5k в 2015 році) і досить тренуватися, щоб закінчити свої перші 10 кілометрів і напівмарафон.
+904
dank 14 черв. 2013 р., 21:56:24

Роблячи певні ліфти викличе (значні) нормальний артеріальний тиск у людини, так що я сумніваюся, що цього можна уникнути. Насправді, це може поставити вас на ризик, оскільки підвищений кров'яний тиск є результатом глибоко зітхнувши і збільшення внутрішньочеревного тиску за допомогою маневру Вальсальви. Що повинно бути зроблено, щоб забезпечити правильну черевної розпірки і жорсткість верхньої частини тіла під час підйомів, таких як присідання, станова тяга та накладні пресів. Навіть на жими отримувати хороші тиск в черевній порожнині допоможе стабільності. Невиконання цієї вимоги може призвести до погіршення форми в кращому випадку (складаний на присідання, закруглений ззаду на тяги...) і збільшуючи ризик травми спини, в гіршому випадку.

Так робить велика складова ліфтів, що потребують жорсткої хобот збирається дати вам вимоги, які виконати зворотне обліку артеріального тиску нейтральних. Ваш найкращий вибір буде вибирати вправи, які викликають мінімальне перевищення тиску. Ізоляція вправи, є хорошими кандидатами для цього, так як вони будуть мати менше м'язів, що беруть участь в будь-який конкретний момент часу (тобто менша кількість варіацій артеріального тиску) і, як правило, не вимагають стабільності і жорсткості всього тіла (тому не потрібно Вальсальви). Він є субоптимальних, так як ви отримуєте максимальну віддачу від своїх інвестицій часу з складовим ліфтів, але з урахуванням ваших обмежень, це може бути єдиним способом.

Коли ви говорите, ваш слух чутливий до високого кров'яного тиску, це дійсно проблема, яка буде тільки погіршуватися і призвести до пошкодження? Чи це просто тимчасова незручність? Якщо це другий варіант, в залежності від вашої толерантності для цього вам можуть просто намагаються боротися з ним. Я не можу придумати іншого рішення, тиску манжета навколо шиї, щоб блокувати потік крові, але із збереженням свідомості, ймовірно, повинен бути високим на вашому списку пріоритетів.

+901
kiw 8 серп. 2015 р., 12:38:08

Мені подобається ставити перед собою завдання так начиталися про пропуск. Я спробував пропустити до і знайшов його дуже важко.

Мені подобається ставити перед собою завдання, я налаштовувала себе, щоб вразити труднощі в плаванні та бігу і зараз я хотів би навчити за прогули.

Будує себе до 30 хвилин пропускаючи можлива мета? Я в розумній формі, але втомився себе стрибаючи через кілька хвилин (буквально пробував всього кілька разів), тому припускаю, що це техніка.

Я не зміг знайти гідну пропуск програми онлайн так було цікаво, чи є подібний підхід до 5К буде працювати за прогули, хоча я в курсі, що вони різні види спорту, але схоже, що можливий підхід, хоча я б очікувати, щоб знайти його набагато складніше.

Якісь поради? Я обманюю себе, думаючи, 30-хвилинний пропуск можна протягом скажімо 3 місяці, 3 рази в тиждень?

+887
Alberto Busto 7 вер. 2015 р., 21:08:26

Коли я бігаю, після того, як я достатньо, щоб відчувати себе втомленим, якщо я зупинюся, навіть трохи, це буде неймовірно боляче, щоб перезавантажити. Біль-це біль у м'язах, у всіх м'язах, що я використовую для запуску.

Я часто буваю в змозі достатньо пригальмувати, щоб отримати інші без зупинки і перезавантаження. Якщо я зроблю це, я не відчуваю ніякого болю.

Чому це відбувається? Є що-небудь, що можна зробити, щоб пом'якшити його?

+885
Bill Roberts 3 лют. 2010 р., 17:41:11

Я використовую машину в тренажерний зал моя квартира, схоже на це: http://www.exrx.net/WeightExercises/BackGeneral/LVNarrowGripSeatedRowH.html

Я виявив, що м'язи навколо **, де в середні та нижні трапецієподібні (можливо ці м'язи самі) мають звичай втомлюватися набагато швидше, ніж мої лати і болять більше в найближчі дні. Я не відчуваю, що я отримую хорошу тренування широта з-за цього.

Будь-які поради, щоб використовувати більш латів і менше м'язи навколо цієї області?

Якщо це допоможе, моя мета не м'язи або здоров'я перса. Моя головна мета-зробити тонше і менше, в більшості мого тіла, за винятком отримання V-подібної форми з широкою латів і плечі. Так що, якщо я втратив жиру і всі мої м'язи стали менше, крім латів, може бути, верхні грудні м'язи і медіальна/задніх дельтоподібних який я сподіваюся зробити більше, це було б здорово. Є переваги, щоб бути легше на ногах.

+845
Folatt 22 груд. 2015 р., 02:07:04

Які фундаментальні вправи робляться для того, щоб розробити хороший вертикальний стрибок?

Є одна вправа, яке є базовим фундаментом в максимальному загальний вертикальний стрибок?

+835
MarsRiki 29 січ. 2013 р., 02:42:29

М'язи-це м'язи. Однак існує кілька шляхів для м'язи витрачають енергію, і вони підходять на ваше запитання, я думаю.

Фосфаген: типові види діяльності, які використовувати цю систему для того, щоб метаболізувати СПС вибуховою, вимагають максимальних зусиль і дуже короткий за тривалістю. Штангою урвати-це хороший приклад.

Гликолитическая: типовий діяльність боротьба, яка вимагає постійного, інтенсивні зусилля, але не максимальна. Використовувати цього шляху викликає молочна кислота будувати, які повинні бути вирішені в навчання.

Оксидативний: якщо достатня кількість кисню доступний, шлях гліколізу є спрямовані в окисної системи. В найбільш відомі заходи, які використовують цей системи низької інтенсивності, довго відстань такі заходи, як марафон біг і крос на лижах. Відновлення АТФ дуже високо в окисної системи.

Вище від дракона двері

+802
pakseon 12 трав. 2017 р., 05:28:44

Наприклад, кажуть, що довгі дистанції руйнує ваші м'язи.

Як нова людина на фітнес, забудьте про це. Так працює 20-40км в один сеанс може виснажити рівні і спалити м'язи, але для більшості людей це не поширюється на всіх.

Я збираюся спробувати як біг і силові навантаження, і я хочу знати на що я повинен витрачати більше часу для моєї мети.

Обидва, і подивитися, що вам подобається? Що між ними міг би робити ваги тіла тренування до/після запуску і включення обох. Просто пам'ятайте, щоб почати повільно.

+776
GerbGerb 25 січ. 2018 р., 14:29:59

Я роблю lchf дієта і росте мій працює кожен день до того, що я бігаю близько 2 годин плюс щодня в 9 хв / км темп. Я помітив, що мій пульс був трохи підвищений у щоденних перевірок та, що, хоча я їм без вуглеводів день моя втрата ваги гальмується і навіть почала повільно повзти вгору.

Я чув від одного з подкастів Джиммі Мура, що є деякі дослідження, які показують, що за здійснення може уповільнити або зменшити або базального метаболізму. Наскільки це правда ?

+764
Michael Navalta 3 квіт. 2016 р., 15:14:58

Якщо ви новачок, я рекомендую мої інші відповіді, а саме: продовжувати робити православний стартову силу. Але є альтернатива.

Зазвичай використовується тільки в Олімпійських ліфтинг програм (ривку і поштовху), болгарський програмування, призначений для роботи кожен день, зазвичай кілька разів в день. Вони працюють тільки з дуже важкими вагами і використовувати дуже мало вправ. Це вимагає багато самовідданості і не думаю, що це, як правило, рекомендується для новачків.

+760
Milad Mantashi 24 серп. 2012 р., 01:00:09

З'їсти банку тунця. Білий albicore. Кожен може мати 2 порції і кожна порція містить 14 грамів білка. Поставити деякі Ранч і ваш добре йти! 28 грамів-це досить близько для мене, але 1 ст. л. арахісового масла буде ставити над вами верх ;)

+757
Bikash Rajak 3 груд. 2011 р., 05:46:18

Я намагаюся збільшити кількість повторень в одній руці підтягування, але протягом кількох місяців тепер я застряг на 3 повторень і не прогрес. Я пробував додавати вагу і навіть буде крок назад на деякий час, роблячи ДБЖ Арчер тягнути, але це не допомогло. Я теж пробував часткових повторень наприкінці сету без ефекту. Також зазначимо, що отримання цих трьох повторень-це для мене дуже важко, і бувають часи, що я не можу зробити ще один, так що я подумав, я не готовий підтягування на одній руці і, може бути, я повинна зробити щось легше на даний момент. Чи Можете ви запропонувати спосіб, щоб допомогти мені прогресувати?

+742
saiful islam 20 черв. 2014 р., 20:53:43

Я спробував запустити режим тренування кілька разів в останні 10 років, і я ніколи не був в змозі дотримуватися його.

Я починаю знову, і після двох сеансів я розробив травма, яка тримає мене в тренажерному залі на тиждень: я підвернув ногу або робити обертання щиколотки, щоб послабити його або при використанні вправа Планка робити задня поверхня стегна тягнеться. На попередньої спроби зібрати схему, у мене гантелі падають на груди при виконанні жиму від грудей і subluxated ребро. Просто вчора я був ламаючи коробки для утилізації і закінчився надриваючи зв'язки в спині, коли натискати або витягати картон в сміттєву корзину.

Я худий хлопець, який живе малорухливий двк спосіб життя. Моє тіло було дуже невикористану протягом дуже довгого часу. Напевно, кожна зв'язка і м'яз в моєму тілі слабкі і схильні до травм в цей момент.

Я шукаю деякі поради для вправ, які можуть допомогти розвиватися і стан все своє тіло, щоб бути більш стійким до такого роду питань. Я не хочу, щоб ця травма прийняти вітер з мого вітрила зароджується вправа, але якщо я отримую травму, це буде дуже вразила і контрпродуктивно. Може бути, я повинен бути виділення деяких специфічних вправ, який зміцнює все тіло відразу?

Працює? Плавання? Йога? Якийсь масаж? Це були речі, які скакали на мій погляд, але я не впевнений, Як вони, що я шукаю. Я відкритий для майже нічого.

Заздалегідь спасибі!

+717
0n1cOn3 6 трав. 2016 р., 13:23:55

Ваші м'язи будуть більш визначеними, якщо у вас менше жиру, що покриває їх.

М'язи будуються за рахунок білка і амінокислотних структур, жир має роль у харчуванні але не має можливості (амінокислот) для будівництва та ремонту м'язової тканини.

+669
Aheibam Langlen devi 9 січ. 2012 р., 11:40:58

Я курив з 14 років. Мені виповнилося 27 в липні. Я курив суміш тютюну та інших речей. Я в середньому близько 15 пачок в тиждень.

Зараз у мене цикл приблизно 100 миль на тиждень.

Я помітив, що мої легені одержують уизи і виховують трохи вершкового масла легенів. Я хочу кинути , це не варто мого здоров'я і я активно відчуваю, що груди важка і звужені днів після того, як я курю.

Як довго він буде приймати для моїх легенів, щоб повернутися до 100% після того, як я пішов? Я можу що-небудь зробити, щоб допомогти процесу?

+606
JWDykes2185 3 лют. 2017 р., 16:10:56

Навіть кроків за марафони здаються нормою, але вимагають дуже інтенсивної роботи ближче до фінішу. Наприклад Грег Макміллан рекомендує терміново закінчити довгостроковій перспективі, щоб бути зроблено з додатковою активізації зусиль протягом останніх кількох миль, як тест, щоб побачити, якщо це можливо, або, що більш ймовірно для досягнення мети марафону темп.

Як хтось намагається максимізувати свій час, не турбуючись про обганяти інші в кінці, то чому б не запустити на постійні зусилля, де ваш темп буде падати з плином часу, замість того щоб ваші зусилля збільшується з плином часу?

+594
Matthew Stagoll 19 лист. 2010 р., 13:39:35

Так, в залежності від ваших цілей

Скидання зчеплення , швидше за все, займе небагато часу, можливо, кілька секунд, можливо, на 10 або більше. За цей час стегна (в основному) відпочиває. Це змінює кілька результатів вправи.

Від гіпертрофії зору, тим більше ви 'відпочиваєш' між представниками, тим більше ти втрачаєш трохи часу під напругою, що означає, що м'язи будуть мати менше стимулів для зростання.

З точки зору міцності, чим більше ви відпочиваєте, тим більше м'язових волокон буде готовий до вогню, так у вас буде більше сил, щоб витягнути.

Іншими словами, якщо ви берете достатньо часу, щоб скинути хватку, так що ваш протокол 5х5 стає все більш протоколу 1х25, це змінить те, що ви отримуєте віддачу від тренування.

+560
feli210to512 7 лип. 2019 р., 06:40:29

Сьогодні середа, а в минулу суботу я почала користуватися біговій доріжці (я 5'11' і важить близько 210 фунтів). Оскільки я тільки починаю, я знаю, що мій організм повинен звикнути до цього. Після пробіжки протягом 30 хвилин в суботу, я зробив досвід Домс протягом 1-2 днів, але це було не надто багато. Вчора я зробив моя друга пробіжка (45 хвилин) і тепер Домс значно більше я думаю (я не можу стільки спати Цієї ночі). Питання, я повинен йти знову сьогодні бігову доріжку або зробити його раз на два дні або що-то ?

+520
Lowadkin 25 жовт. 2015 р., 09:47:22

Я 21-річний чоловік, з надмірною вагою з ІМТ 27.6, жиру 21.5%. Моя мета-схуднути і набрати м'язову. Я не фахівець у фітнес, тому я тут в надії отримати професійні знання.

Мій план:

Я ходжу в тренажерний зал Пн по пт.

Пн, Ср, Пт я використовую пелотона спина на велосипеді протягом 45 хвилин, де після їх класи я спалюю близько 500 кал. Потім я піднімаю гирі протягом 30 хвилин.

Потім я п'ю протеїновий коктейль: протеїн чистий білок молочної сироватки, молоко, один банан і одну чайну ложку арахісового масла.

У вівторок і четвер я просто спін байк за 60 хвилин (близько 600 кал) і зробити деякі Ab тренування. Немає протеїнові напої.

 1. Не пийте собі Шейк працювати проти моїх зусиль, щоб схуднути?
 2. Я буду про це правильний шлях? Це здоров'я-мудрих ОК?
 3. Взагалі кажучи, що ще я повинен зробити, щоб ефективно скинути вагу і набрати м'язову масу? Ви могли б порекомендувати наступне здоров'я-фітнес-мобільний додаток, наприклад, MyFitnessPal? Можливо, що більш докладна і точна?
+482
Angus Johnston 21 серп. 2019 р., 19:46:59

По-перше, я хочу погодитися з тим, що інші люди говорять: тягнути ДБЖ, підборіддя злети, провали, присідання, і дошки всі дуже гарні вправи. Я збираюся запропонувати кілька різних людей на ті.

Кілька тижнів тому я вирішила включити деякі гімнастичні рухи і вправи в моїй домашній тренування. Оскільки такі рухи вкрай складно, вони можуть бути розбиті на безліч прогресій (і додаткові вправи), які збільшують в скрутному становищі. Я буду включати деякі ресурси про конкретних вправ в кінці моєї відповіді. У будь-якому випадку, це вправи, які я зараз працюю:

 1. Планш прогресії (серії вправ, які працюють до повного планш)
 2. Передній важіль прогресії (серії вправ, які працюють на передній важіль)
 3. Л-звт

Хоча мої пізнання в гімнастиці дуже обмежений, здається, повторювана концепція в художньої гімнастики полягає в тому, що рухи можуть бути зроблені значно складніше за рахунок зменшення важеля. Наприклад, скажімо, ви робите нормальний пуш-ап, так що ваші руки знаходяться нижче ваших плечей. Тепер, Скут вперед ногами (при цьому не рухаючи руками), щоб ваші руки були тепер у відповідності з вашими ребрами. Спробуйте зробити ще раз підштовхнути вгору зараз-це буде складніше, тому що ви скоротили "плече важеля" вашого руху. Спробувати несете вперед, руки біля талії і спробуйте знову...це має бути набагато складніше. (Цей варіант пуш-ап іноді називають "псевдо планш пуш-ап" і може допомогти зміцнити м'язи, використовувані в планш).

Так що по суті, якщо ви робите вправи, де ви можете змінити кредитне плече (ці), у вас є послідовність вправ різної інтенсивності. Ці вправи також все досить інтенсивним, щоб почати з та отримати тільки складніше. Крім того, всі вони будуть вашою основною тренування досить багато, особливо в ізометричному виді (тобто в статичній манері, як колода і не динамічного руху, як сісти), а також безліч інших м'язових груп (з переднім важелем і планш у вас є штовхають і тягнуть руху). У результаті цих вправ, здається, щоб відповідати вашим вимогам. Крім того, з-за їх новизни, я знайшов їх, щоб бути дуже весело.

Деякі Зауваження/Поради

 • Передній важіль зажадає тяга вгору (сподіваюся, це очевидно після перегляду відео), так як інші люди згадали, Ви повинні обов'язково отримати один, якщо ви не вже є один.

 • Якщо ви не можете утримати перший фронт прогресії важіль (див. ресурси нижче), роботи з підйому колін до плечей (поки висить на підтягнути бар).

 • Parallettes (низькі бруси) добре, але мені не потрібні, щоб використовувати їх ще (я не дуже далеко від цих прогресій). Використовуючи сидіння двох стільців для роботи з L-сидить може працювати. Крім того, ви можете створити свій власний набір parallettes із застосуванням ПВХ-досить дешевий (див. розділ "вправи і навички" у розділі Ресурси), який є тим, що я планую зробити.

 • Якщо ви новачок у цих вправ будьте гранично уважні. Деякі з цих вправ покласти багато навантаження на зап'ястя і плечі, тому завжди переконайтесь, щоб правильно зігріти їх заздалегідь.

 • Ще раз повторюся, я не професійний гімнаст, і ця інформація, що я зібрав себе шляхом вивчення онлайн. Якщо є гімнасти читаєте це, може бути, вони можуть додати деякі додаткові підказки, покажчики і ресурсів.

Посилання та ресурси

 • По-перше, ви повинні прочитати цю статтю, яка надихнула мене використовувати ці вправи в першу чергу. У цій статті докладно розповідається про основні прогресії, що ви повинні працювати на обох планш і передній важіль, забезпечуючи набагато більш ґрунтовна мотивація, чому це хороші вправи робити.

 • Відео YouTube: Ось деякі відео, які я знайшов, щоб бути корисним, особливо передній важелем підручник, який дуже ретельно.Передній важіль навчальний посібник, л-звт підручник

 • Інші: Навик і вміння - сайт про загальну гімнастики інформація це дуже корисно, в тому числі, як побудувати свій власний parallettes.

+438
user322804 21 серп. 2019 р., 19:36:05

Встановити LAT витягує машину до 80кг, не ставте ноги під наколінники. Виконують двома руками LAT витягає вниз. Якщо ваше тіло піднімає з землі, а потім потягнувши широта потягніть ручку вниз, тобто явно зайвий опір тертя на машині. Знову спробувати на 85кг. На 85кг ваше тіло повинно відірватися від сидіння, але пулдаун машина ручка повинна також трохи рухатися вниз.

Якщо ви визначили вагу Пуї є правильним, Ви повинні бути обман трохи і, використовуючи імпульс, щоб допомогти вам з одноруким Chinup. Я зараз 81кг і може робити 75кг однією рукою LAT витягує, але я не можу зробити однією рукою підборіддя-вгору

+428
Jeff Kings Lucky 11 жовт. 2017 р., 19:32:41

Я прочитав кілька статей про тривалості і інтенсивності аеробіки,більшість з яких були у протиріччі.

Я чув, що інтервальний біг протягом 5 хвилин з високою швидкістю(на біговій доріжці) спалює більше жиру , ніж біг в нормальному темпі протягом 30 хвилин(наприклад 8.0).

Це правда?

В даний час я роблю 20 хвилин на біговій доріжці і 20 хвилин їзди на велосипеді. Я був би вдячний, якщо б ви могли мені точку в правильному напрямку.

+353
Alex Gontcharov 1 січ. 2010 р., 18:42:37

І це цілком зрозуміло, оскільки плечі є складною м'язи і поширюється повністю що ставить обмеження на гіпертрофію. Я стежив за цим і суттєво збільшити розмір і кровопостачання в мої плечі.

Примітка: дельтовидні, складаються з трьох різних волокон, також згадується в якості керівників. Передній, бічній і задній

 1. Передній або передній частині дельтоподібних набагато більш розвинений, ніж інші глави, тому можна обмежитися комплексу вправ, як накладні преси.

 2. Латеральна голівка або бічних дельтоподібних значно слабкіше для початківців, тому дуже важливо зберегти гарну форму, час під напругою, і залиште ваше его за межами тренажерного залу :) ваші м'язи не знаю, чи буде це нижче 10 фунтів або 25 фунтів Починаючи з гантеллю бічних підйомів, а потім додати варіації з кабельними бічній піднімає.

 3. Задніх дельтоподібних м'язів і задніх дельтоподібних менше м'язи, і тому не настільки розвинена, як і інші керівники. Вони повинні бути підкреслено більше з вправи задня дельта піднімає, Вт піднімає, або повернути назад летить.

Так що хороше поділ 1-складова, 1-передніх дельтоподібних, 1-бічних дельтоподібних, 1-задні дельти, і 1-знизує плечима. І в залежності від вашого настрою в той день, можна додати 1 вправа на обидві сторони або задніх дельтоподібних більше акцент на цю м'яз. Це буде хорошим стартом для плечей як всебічного розвитку плеча.

+348
kushalV 25 квіт. 2013 р., 19:22:03

Я намагаюся привести себе у форму, для досягнення цілі, якщо працює на 1,5 м менше ніж за 15 хвилин. Так холодно я в даний час працює в тренажерному залі і мій час 18:00. Я бігаю 4 рази в тиждень. Те, що я сподівався зробити, це замість того, щоб бігати на біговій доріжці 4 рази в тиждень, можливо використовувати велотренажер 3 рази в тиждень, а потім раз на тиждень, щоб не бігати на біговій доріжці.
Як би я досягти цього?

+325
Jalota 15 вер. 2016 р., 20:55:33

Соматотипів двоярусні, які спочатку використовувалися в якості вимірювання психології.

Немає задокументованих доказів того, що людина-ектоморф, мезоморф або ендоморф і не в змозі змінити. Хоча певні характеристики, як висота фіксована, такі речі, як вага і співвідношення м'язів/жиру залежить набагато більше від вправ людина виконує і дієта вони їдять.

Хоча можна сказати, що стати професійним бодібілдером-це що-то тільки мало хто може це зробити - так само, як будь професійної еліти борту "Індевора" - ці кордони не ґрунтуються на вашому "соматотип".

+247
leoperbo 2 жовт. 2017 р., 15:05:07

Я вивихнув плече близько 9 місяців тому. Я думав, що вона зажила, поки я не почав намагатися грати знову кидати спорт. Він зараз почувається нормально в будь-який час, за винятком, коли я намагаюся кинути м'яч сильно. У мене було кілька незначних (тобто не все, що боляче) підвивихи при цьому, і більше немає діапазон руху, щоб кинути дуже важко.

Прямо зараз, я обмірковую між операцією і здаватися, кидаючи на деякий час і сподіваючись на краще. Скільки часу вивих/subluxated плече продовжує поліпшуватися з точки зору стабільності і діапазон руху, якщо зміцнити за допомогою звичайної важкої атлетики, що розтягується з звичайними вправами на розтяжку і повторно не пошкодив? Якщо він зараз нестабільний, є ще непоганий шанс, що він буде поступово поліпшуватися навіть після 9 місяців?

+246
Piwakawaka 26 бер. 2014 р., 09:49:22

Після більш ніж місяця ходьба в швидкому темпі кожен день, моє тіло, здається, адаптації і тепер мені потрібно ходити по неймовірно змушений висока швидкість для того, щоб відчувати це свого роду виклик. Тому я хочу почати працювати.

Але я роблю тільки присідання повітря кожні три або чотири дні або близько того. Кількість присідань неухильно росте, і я планую обмежити їх раз на тиждень.

Біг може викликати певний стрес на коліна, тому я хочу, щоб запустити тільки один раз в тиждень так само, принаймні перший місяць, поки я не переконаний, що все йде добре.

Отже, моє питання, який же з двох альтернатив краще, для того щоб мінімізувати ризик травми коліна?

 • Біг і присідання в цей же день. Добре: це дозволяє цілий тиждень на коліна, щоб відновитися. Погано: навантаження на коліна, введеної дві речі в той же день може додати і збільшити ризик отримання травми.

 • Працює, скажімо, в понеділок і присідати в четвер. Добре: обидва виду діяльності не перетинаються в той же день, зменшуючи кількість стресу в той же день. Погано: тільки два/три дні для відновлення між діями, які ставлять навантаження на коліна.

+221
Abedo Sole 13 лип. 2011 р., 14:58:53

Я б пристосувати об'єктив, який ви переглядаєте, цього керівництва.

Будемо м'язи по м'язи, в той час як він не має заслуг, набагато складніше, ніж перегляд руху ви намагаєтеся виправити. Ви вже бачите, що з вашим дійсним Доброго ранку питання.

Продовжуючи ваш приклад, скажімо, доброго ранку працюють підколінні сухожилля більше нижній частині спини. Вони можуть бути варто для вас, значить, немає? Однак, що якщо ти робиш добрі ранку сильно поперек вигинати?

         too much lower back extension hip hinge good morning

Вище показано, як моїм клієнтом був хіп замикаючись, перш ніж він зустрів мене. (Це досить часто зустрічається з-за багатьох хвилююся, що не дозволяєш нижній частині спини круглий / флекс.) Неважливо, що шарнір працював стегна більше, ніж його нижній частині спини. Коли ви включаєте в звичку, ви знаєте, ви не збираєтеся отримати менше шансів зробити це звичкою! Для того, щоб допомогти його надмірний лордоз ми просто перестали хіп-шарнірне таким чином.

Інший приклад. Ногу піднімає зміцнення м'язів черевного преса, так?

https://www.youtube.com/watch?v=xVkxSTlONGA

Однак, підняття ніг також працюють згиначі стегна. А що, якщо ти робиш свою ногу піднімає, дозволяючи лордоз виникає? Як це?

https://www.youtube.com/watch?v=ztZtIHW4NhI

Ви збираєтеся балотуватися на ці питання багато. Ви врахуйте, розтягуючи згиначі стегна, а якщо ви розтягнути їх з великою нижній частині спини арки, що знову посилюючи руху ви намагаєтеся уникнути:

https://www.youtube.com/watch?v=N-wECCoeIDI

Замість цього, ви хочете думати про те, "як я можу не поворухнути нижній частині спини у занадто велике розширення?" Потім застосувати, що всі рухи ви робите, можливо, в поєднанні з м'язовою підходу. Наприклад, ось кілька способів, щоб розтягнути згиначі стегна, а бути більш уважними, не рухаючи нижньої частини спини-

https://www.youtube.com/watch?v=R0Gz1Y6327A

https://www.youtube.com/watch?v=XL0OkE7SIFM

Кредит і кредит (<- це посилання на повне керівництво на якнайшвидший вихід з АПТ).

Якщо ви відчуваєте, що ви занадто багато нижній частині спини арки протягом всього дня, потім просто тягне живіт трохи. Ви, як правило, не потрібні місяці зміцнення і розтяжку, щоб досягти цього. Це не схоже на тяжіння нижній частині спини набагато сильніше, ніж м'язи черевного преса, що ти не здатний генерувати будь-заднього нахилу, поки ви не витратити кілька місяців на зміцнення черевного преса.

Під високо оцінив рух підйомне. Ви вигніть спину, коли ви накладні прес?

https://www.youtube.com/watch?v=p9Nxu02Kcns

Ви хочете, щоб виправити це. (Більш детально, чому це може статися з підвісним підйомно.)

Жиму лежачи і вони часто мають великий нижній частині спини арки. Є ще один момент Ви, можливо, захочете, щоб згладити нижній частині спини (хоча це може зменшити, скільки ваги ви можете підняти).

Підтягувань і ви не хочете це відбувається,

pull ups too much lower back extension 1 chin-ups too much lower back extension

(Поради про те, як правильно підтягуватися.)

Знову, дослідивши м'язів має свої плюси. Я дав кілька посилань з більш детально показує, як це об'єктив може бути корисним, але якщо ви маєте тверде анатомії тлі, я вважаю, що у моїх клієнтів є дуже важко зрозуміти всі нюанси цього підходу. Я буду рада навчити їх деякими, але набагато як отримати ваш автомобіль фіксованої, я не очікую, щоб бути в змозі твердо засвоїти, як працює машина тільки тому, що я механік пару раз. Це набагато, набагато легше, коли я кажу їм: "Гей, перестань вигинаючи спину під всі". М'язи, як правило, піклуватися про себе (хоча, знову ж таки, я як і раніше буде приймати деякі самовіддану працю в ту сторону).

Плюс, розтяжка і зміцнення-це не гарантія нічого. Адже, якщо сидіти по 12 годин на день, але ви робите кілька вправ кілька разів в тиждень, що не може бути достатнього обсягу, щоб компенсувати весь час сидить. Тим не менш, зміна як ваш попереку рухається гарантовано...змінити те, як ваш попереку рухається.

+152
Kurru 13 груд. 2013 р., 19:22:15

Я думаю, що ви повинні

C) не робити те, що ви не готові.

Вибач за облом, але якщо ви працювали до рівня десь 120 км велогонка, здається, як чесний виклик, що може бути складно, але не дуже далеко за межами вашої зони комфорту, намагаючись змусити ніби як налаштовуєте себе на які розчарування, травми або дуже довгий відновлення після (або їх комбінації). Якщо ви можете зробити варіант, ви повинні. Але ви, напевно, знаєте. Якщо ви не можете, ви просто спалюючи себе до точки, де ви потрапили в фізичний межа. Варіант Б більш реалістичною, але знову ж тільки якщо вам. Навіть якщо це займе вічність чи ти в прольоті, якщо вашою метою є отримати, що в 120 км, ось що головне.

Але якщо ви зробили 100 км, останні 20 км були непропорційно жорсткий, 120 км просто не здається гарною ідеєю. Немає короткострокового плану буде виправити. Встановити його в якості мети на майбутнє і потяг до наступної гонки. Я не хочу перешкоджати вам, якщо є шанс, ви будете робити це, але надмірно перевтомлена тільки здається, може призвести до травм або інше погане. Це дуже тонка лінія між натисканням себе для послідовного прогресу, показуючи завзятість і йти за борт.

+139
Jimx 27 лют. 2015 р., 00:51:23

Коли викидаєш удар його часто рекомендують один скинути вагу на ній. Це робить великої різниці з тим, що становить цю вагу?

Наприклад, скажімо, у вас є хлопець з 130фунта м'язової маси і жиру нижче 10 фунтів (тобто 7% жиру) і ще один хлопець з 130 фунтів м'язової маси і 50 фунтів жиру (тобто 38% жиру). Б 38% жиру хлопець міг кинути більш потужний удар просто тому, що він важить більше?

Якщо це так, ніж це також змушує мене задатися питанням, чи якісь інші "вчення" буде надмірна вага бути активом? Як би 38% жиру в організмі людини, у наведеному вище прикладі вміти робити краще стоячи м'яч мед кидків, ніж 7% жиру людини просто тому, що він є більше ваги, щоб використовувати при кидку м'яча?

+139
Xuao Zhang 29 квіт. 2019 р., 23:29:49

За словами Д. М. Нік Еванс, щоб схуднути потрібна дієта з 50% білка, 40% вуглеводів, 10% жиру і негативний калорійний баланс.

Враховуючи, що 1 гр. білки 4 ккал, то можна порахувати, скільки білка вам необхідно, щоб схуднути без втрати м'язової маси.

Наприклад: на дієті 2200 ккал потрібно з'їдати 275gr білка. (2200x0.5) / 4 = 275gr

Вам всього лише потрібно знати, скільки калорій вам потрібно з'їсти, щоб бути в негативному балансі. :-)

+128
Adam D Richman 12 бер. 2014 р., 04:41:40

Я б порекомендував цю статтю зі штангою медицини, так що ви можете вирішити для себе при купівлі добавки. Вона написана МД/тренер/пауерліфтер і на основі наукових знань і наявних даних.

Деякі цитати:

Вам необхідно вживати більше рослинного білка (якщо для звичайної дієти рекомендують 1г/1кг маси тіла, вам може знадобитися 1,5 г/1 кг)

Як підвищується якість білка (на основі біодоступність, засвоюваність білка амінокислоти виправити результат, і амінокислотний профіль) загальний білок необхідний для оптимізації споживання білка знижується. Аналогічно, чим більше веганів, тим більше протеїну вони вимагають, тобто більше калорій з протеїну, вони вимагають, щоб отримати той самий ефект, що їх не їдять м'яса, подрібнення кісток, бекон смажити аналоги.

Ви повинні дивитися на лейцин в якості основного амінокислоти, але є недоліки в плані калорій і якість джерел (сироватка, м'ясо, овочі)

Оптимальне споживання білка за один прийом їжі буде кількість білка, що дає ~3-4г лейцину, розгалужених амінокислот (ВСАА). 3-4г лейцину за один прийом їжі, як було показано, щоб збільшити синтез білка в м'язах.

Загалом, ви повинні зробити більшу частину вашого білка з добавок, тобто від нормальної їжі. (Ось чому вони називаються добавки). Подумайте, чому ви хочете взяти порошок, чого не вистачає у вашому організмі. Потім почнеться щось, що здається розумним (продукт X, 1 мірна ложка/день або будь-який інший) і почати відстежувати Ваші успіхи. Якщо ви хочете, щоб уникнути набирає надмірна кількість жиру, окружність талії є хорошим індикатором для відстеження. Якщо справи йдуть свій шлях (витяг йде вгору, біцепс стає більше, талія залишається такою ж, що б) продовжуватися до тих пір, як він працює. І ця стаття є гарною відправною точкою, я думаю.

+102
user243628 27 лист. 2013 р., 06:50:09

що краще варіанту НИЖЧЕ, щоб зменшити жирові відкладення

1)Ранок - 80 % білок , вдень - 80 % вуглеводи , увечері - жменю горіхів і їсть тільки фрукти на вечерю.

2)приймати вуглеводів, білків , жирів та фрукти на сніданок, обід, вечерю ?

+76
user44635 16 жовт. 2010 р., 18:58:17

Весь цей час я думав, що це ОК, щоб зробити концентрацію кучері із ваша рука вільно висить, замість того, щоб ваш лікоть буде притискати свої стегна. Тепер я не бачив жодного відео чи блогів, який сказав щось проти цього, але мені просто цікаво, чи є це правильної форми чи ні. Крім того, що б допомогти в отриманні більш сильні біцепси швидше?

Крім того, після робити це так, як я бачив відео (з моїми впираючись ліктями в стегна) я помітив, що мої біцепси не випирає більше, ніж коли я роблю вільно кучері. Це означає, що цей метод більш повільний, на розвиток м'язів у порівнянні з моїм методом?

+58
Tony sowerby 13 черв. 2013 р., 21:07:58

А черепаха заморозити це, як я розумію, брейк-данс рухатися, де ви тримаєте паралельно землі зі своїм тілом вага йде на лікті. Рис:

http://www.globalbodyweighttraining.com/wp-content/uploads/Turtle-Freeze-Kevin-Newcre-Sanchez.jpg

Хіба це не по суті павич йога поза?:

enter image description here

У брейкдансера, в рис, трохи нерівні, але схоже, що вони ще по суті те ж саме?

+33
Marek Jagielski 13 бер. 2015 р., 20:38:07

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil