Буде зменшення мозолів поліпшити або погіршити пухирів (працює)

У мене мозолі на внутрішній стороні подушечки пальців ніг. Я пробував кілька пар кросівок і ще отримати стійкі пухирі під мозолями. Я б хотів, щоб звести до мінімуму утворення бульбашок під час бігу.

Я повинен зменшити розмір мозолі, щоб зменшити утворення пухирів при запуску, або вони утворюються для зменшення ефекту утворення бульбашки, і позбавлення від них призведе до зростання бульбашок?

+381
user154437 10 жовт. 2019 р., 06:38:29
35 відповідей

Якщо ви можете отримати ваші руки на P90X йога, дати йому спробувати; це на годину, хоч півтора.

У ньому є всі рухи йоги, які ви бачили в інших програмах, і рухи повільно і обережно. Інструктор показує модифікованих версій рухається, тільки у випадку, якщо ви не досить сильні, щоб виконати складні.

Він також має деякі додаткові вправи, спеціально розроблені для основних/АБС, а також стрейч вправи.

Єдиний мінус-це тривалість, це занадто довго (півтори години), але ви завжди можете направити його на конкретні вправи, які ви хочете або виконати його в ті дні, у вас є достатньо часу.

Відео дійсно допомагає з вашої гнучкості.

+992
Adamkhan 03 февр. '09 в 4:24

Відмінний питання! Насправді відповідь більш складний, тоді я подумав.


Ваші глибокі м'язи живота в першу чергу стабілізатори. Ці м'язи в основному складаються з типу I, окислювальних м'язових волокон. Вони відповідають за підтримання постави і кісткової підтримки. Як такий, клітинні зміни відбудуться в ці волокна. Гіпертрофія (або зростання) у свій глибокий черевної мускулатури буде незначним - як вони часто активовані протягом тривалого часу.


Фронт "кубики" м'язів (ваша пряма черевна м'яз) - це скоріше "гібрид" м'язи, що мають роль у стабільності хребта і руху. Дивно, як мало існує досліджень, пов'язаних з ростом або гіпертрофія цього м'яза або навіть її склад волокон.

Підсумок:

З дослідження я знайшов:

У чоловіків -- так, певною мірою, ваші черевні м'язові волокна (retcus м'яз живота) може фізично зростати (звана гіпертрофія), однак дослідження не включали жінок.

Як дуже низький рівень тестостерону у жінок і приблизно в 100 разів вище у чоловіків.

В жінках я знайшов ніяких прямих доказів підтримки черевних м'язових волокон зростання (гіпертрофія). Однак, застосовуючи фізіологічні і гормональні відмінності, це досить безпечно припустити, що черевні волокна зростання буде мінімальним.


https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3013134/ https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/2917954/
https://www.endocrine.org

+973
Wrighty 22 лип. 2013 р., 17:56:32
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я думаю, вам потрібно визначити, що це таке, що ви бачите як не вистачає на вашій поточної підготовки. Це допоможе вам оцінити, якщо філософія підготовки тренера сумісна з тим, як ви тренуєтеся, і якщо у них буде хороший матч для вас. Більш розпливчастим ваші цілі, тим важче буде для вас обох, щоб придумати правильний план тренувань.

Поки у вас є конкретне уявлення про те, що ви хочете досягти, сплачуючи за будь-тренер-це погана ідея. Гарний час, щоб платити за тренера-це коли:

 • У вас є конкретні методи, які ви хочете вчитися, і тренер досвідчений у викладанні них
 • У вас є конкретна проблема навчання, і ви потребуєте допомоги її вирішення. Тобто знайти правильний мобільність роботи або кондиціонер, сумісний з іншими навчальними.

Коли ви можете визначити, що саме потребує поліпшення, ви не повинні запитати, які послуги вам слід звернутися, адже ви вже будете знати. Ви також будете знати, якщо тренер є правильним чи ні. Наприклад, якщо ваш раціон переплутала, ви б пішли до дієтолога, а не тренер олімпійського підйому.

+966
micseydel 1 серп. 2012 р., 05:16:23

Каякінг-це хороші вправи для HIIT. Спробуйте зробити 10 з інтервалом 1 хвилина, 30 секунд, 1 хвилина, щоб отримати хороші, теломер будівництва і не турбуватися про кількість кроків-це моя порада.

+961
Christopher Messner 12 квіт. 2017 р., 13:03:54

По четвергах я працюю на груди і трицепс. Це, мабуть, мій улюблений день тренування, за винятком останнього компонента, який є плоскою, похилою і потім зниження летить.

Мій нинішній четвер виглядає так:

3х8 плоскої лаві гантелі прес.
3х8 похила лава гантелі прес.
3х8 зниження лава гантелі прес.

3х10 pulldowns трицепсів.
3х10 дробарки черепа.
4х8 Жим вузьким хватом.

3х10 плоский лаві летить.
3х10 похила лава летить.
Зниження 3х10 жим летить.

Як ви можете бачити, є багато всього відбувається. І в довершення всього, я тренуюся з одним, що робить цю тренування я довше одного становлять в середньому не більше 2 годин. Інша справа, що летить не так вже і приємним, порівняно з іншою частиною тренування.

Це потрібно для цього безліч варіацій летить кожен день груди? Я бачу гарний формування розмір+, але я відчуваю, що приходить від природно друку, а не все летить, що я роблю. Я бачу практично ніякої різниці, якщо я чергуватися між плоскі, ухил і падіння летить кожен день груди і зробив тільки 1 може бути?

+876
Ragerin 22 січ. 2011 р., 05:50:42

Я зазвичай сплю на боках. Я не відчуваю себе комфортно на спині, плюс я хропіти в такому положенні. Однак, іноді, коли лежачи на боці я в кінцевому підсумку покласти руки під щоку (долоні на щоки). Це вигини моєї шиї, викликаючи болі в шиї, коли я прокидаюся, болить зап'ясті, і це змушує мене так хропуть, що робить її нещасною ;) я теж відчуваю себе менш відпочив, коли я робив це, ніж я зазвичай роблю.

Оскільки це відбувається, поки я сплю, як я можу виправити мою поставу і запобігти мене від підсовуючи руки під щоку?

Наша ліжко має жорсткий матрац і я лягла на тверду подушку, яка повинна бути правильної висоти (мої шийні хребці вирівнюються з іншою частиною хребта, коли я лежав на ній).

У випадку, якщо це має значення: у мене постійно виникає біль в шиї з-за перед комп'ютером більшу частину дня. Я роблю годину прогулянки кожен день (30 хвилин робота, 30 хвилин тому) ці останні кілька тижнів в спробі бути більш активними і скоро почне нарощувати темпи для більш інтенсивних фізичних навантажень. Мені 27, 1 метр 85 і важить трохи більше 90 кг

+851
th1rdey3 4 трав. 2011 р., 14:39:17
Одна з технік плавання.
+817
joe ball 11 лют. 2011 р., 20:44:59

Ти схожий на одного з щасливчиків. мені був поставлений діагноз кісти Бейкеров 3 місяці тому і він не показує реальний знак іти. Це було болісно в лікарні і мені дали знеболюючі і протизапальні и. Це трохи допомогло, але нога як і раніше погано. В результаті поїхав на документи близько місяця тому, щоб отримати його зливають і укол стероїдів. Що працювала, але не довго, повернутися до креслярської дошці. Він почав, щоб полегшити вгору трохи, я сподівався, що ще місяць чи 2 і я зможу робити дуже легкі фізичні вправи. Дуже хвилювався, що це просто знову, як тільки я піду на футбольному полі.

Ось чому він пішов, я думаю. Футбол два рази на тиждень протягом останніх 5 або 6 років. Мені 35 в цьому році і, схоже, мені доведеться повісити мої чоботи. Я дійсно не можу ризикувати ще один з цих лохів, як він тримав мене з роботи на тиждень і я шкандибала на роботу кожен день протягом 3 місяців після.

Абсолютний кошмар, я не хотів би його на мій найлютіший ворог. Проблема ви повинні спиратися на неї, напевно, цілий місяць, але я просто не можу піти. Плюс у нас новий будинок і всі вироби треба зробити. Не можу дочекатися мої дурні ноги, щоб стати краще.

+811
vdbuilder 11 лют. 2010 р., 07:33:37

Ймовірно, відсутність рухливості гомілковостопного суглоба. Ви можете використовувати штангетки щоб компенсувати це, але це не вирішує проблему, просто дозволить вам присідати в безпечному положенні з вашої поточної мобільності

Ви повинні рулон піни і розім'яти ікри. Можна зробити глибокі присідання протягом 2-3 хвилин, орієнтуючись на ваші щиколотки (і додати тарілку або щось під передньою частиною ноги, щоб збільшити натяг, якщо ви хочете), та/або цього: http://myfiveminuteyoga.com/wp-content/uploads/2012/10/feet-to-bricks.jpg

Також переконайтеся, що ваші щиколотки розігрівається до самозахоплення, піни прокатки або розтягування

+803
wumi 6 січ. 2011 р., 07:41:27

Я тільки втратив близько 35 кілограмів жиру і тепер я дивлюся на будинок деякі м'язи за літо. Я 5 11 і близько 172 фунтів. Я шукав навколо для деяких інформація і я звузив мої можливості двох програм. Мої цілі в першу чергу, щоб отримати деякі м'язи навколо моїх грудях, в основному мають більш визначеними клює і позбутися від жиру в області живота і зробити області живота набагато складніше. Краще певними біцепси трицепси також було б здорово, але не основний упор. Я була зосереджена на Яких 5х5 на деякий час і здається, що багато програм, проте я чув, що вона більше спрямована на набуття сили і не обов'язково для отримання більш визначений вид. Інші програми, які я знайшов таке:

https://www.jackedfactory.com/best-chest-exercises-workouts/

Програма, здається, подобається те, що я хочу зробити, дійсно, але я не знаю, або 5х5 може надати мені ті ж результати. Я б скоріше піти з 5х5 або просто з-за програми і більш легким графіком. Що ви мені порадите? Як щодо чого-небудь, як-небудь 5х5 в один день, то решта потім чисто груди тренування і відпочинку і так далі, і так далі?

+731
Web4Fun 22 квіт. 2013 р., 19:21:43

Якщо ви втомилися, що ви можете зробити тільки 75% від запланованої тренування, після тренування ефект від тренування буде набагато менше, ніж якщо б ви зробили 100% від плану. Жим 55кг, коли ви зазвичай в жимі 75кг не зробить вас набагато краще жим 80кг.

Вам потрібно подзвонити в середині тренування, слід:

 • закінчити тренування як наказано (часто важко або неможливо)
 • скоротити час тренування, і просто форма роботи, і повторіть заплановані тренування в ваш наступний запланований день тренування
 • перервати тренування повністю зосередитися на їжі і відпочиває

Вибираючи між цих трьох залежить від того, як догорів ви відчуваєте, і якщо ви думаєте, що це з-за однієї помилки (наприклад, пропуск обіду) або постійної перетренованості (наприклад, ви тренувалися більше, ніж зазвичай, або ви відчуваєте млявість в декількох тренувань).

+723
Brenda Bailey 3 трав. 2011 р., 00:19:12

Я був з допомогою БМР і Харріс Бенедикт рівняння. Я отримав негативний результат, коли я використовував наступну інформацію, просто цікавість:

 • Вік: 80
 • Висота :1feet 0 дюймів (тобто 12 дюймів)
 • вага :22 кг
 • Стать: чоловік
 • Рівень активності-->мало або немає вправа : з BMR х 1,2

Потім за допомогою формул у згаданих посилань:

Чоловіки: з BMR = 66 + ( 6.23 x вагу в фунтах ) + ( 12,7 х висота в дюймах ) - ( 6,8 х вік на рік )
 ==> ПОВ = -188.54 
 ==> Потрібна енергія = РУП * рівень активності = -188.54 * 1.2 = -226.248

Я знаю, що інформація, ймовірно, не часто (80 років, 1feet 0 дюймів, 22 фунти), але що це означає, коли ви отримуєте негативний БМР і негативну енергію потрібно?

Я не пробував всі можливі варіанти, де U може мати від'ємне значення (при від'ємному, в цілому потрібно: ліва сторона < права сторона , де права сторона - ( 6,8 х вік в рік ) ) але якщо припустимо дієтолог використовує цю формулу на клієнта і отримує негативний результат, що вони роблять?

+718
Afflatus 6 лип. 2010 р., 00:41:15

Так я живу в штаті Вісконсін, і я візьми мою моторний човен на озері Мічиган кожну тиждень або близько того, протягом цього літа, як правило, близько 30 або 40 миль. Я буквально щойно звідти. Це вода, наскільки око може бачити. У всякому разі, у мене є вбудований на сходи і стабілізатори я використав, щоб повернутися на корабель, коли я закінчу купатися. Я вийду в рятувальному жилеті та плавати і насолоджуватися тишею і спокоєм протягом приблизно 20 хвилин. Мене турбує лише те, що відбудеться, якщо мій човен не потоне або я не можу повернутися на неї або щось. Я чоловік у віці 27 років,зріст 5"10, важить 155 і купалася в моїй шкільній команді. Це нормально?

+706
EmmyBo 3 трав. 2015 р., 06:46:08

Мені цікаво, якщо хто-небудь може сказати мені різницю між DotFit бари і "Снікерса"?

В тренажерний зал я піти продавати ці бари, але в супермаркетах я бачу "снікерса" і не впевнений, якщо вони мають різні цілі або те ж саме, але тільки різних марок.

Мій тренер рекомендується в проміжках між прийомами їжі, що я їм "бар dotfit" між прийомами їжі, але, як я вже сказав тренажерному залі я працюю продає тільки "Барс dotfit".

+698
Abraham Jaison 25 черв. 2015 р., 20:18:09

Основна перевага йоги налічує понад силові тренування і кардіо роботи є:

 • Гнучкість м'язів
 • Рухливість суглобів
 • Сила через весь діапазон руху - наприклад, на плече забирається через всю його диска під час до собаки/вниз-собака серії
 • Деякі люди вважають, що це шлях для духовного розвитку. Я вважаю, що важкі присідання можуть заповнити цю нішу, а також.
 • Воно містить конкретні практики для рівноваги і контролю дихання.

Як на основні сили, штанги і гімнастичні вправи набагато перевершують. Тримає планку-це одна річ, щоб запитати вашого хребта монтажників і ABS, але на корточках або тяги штанги важче, ніж ви-це зовсім інше.

Хоча докази - це ясно , що розтяжка до або після тренування не знижують хворобливі відчуття в м'язах або травми падіння, я виявив, цікаво (і без об'єктивних вимірювань), що трохи йоги вранці зменшує хворобливість м'язів від важких тренувань робити день чи два раніше.

+678
Ram bhise 15 лист. 2017 р., 13:37:07

Остерігайтеся будь-яких рекомендацій ковдру ви читали для чого-небудь фітнес або пов'язаних з харчуванням!

Рекомендації можуть бути правильними... для певного населення. Це не означає, що це правильно для вас особисто.

Ваш найкращий варіант полягає в наступному:

 • Вам і залишатися активним
 • Акцент на повільне і неухильне вдосконалення
 • Навчитися терпінню з Процес

Нижче наведені деякі найбільш загальні принципи харчування, які працюють для великої кількості людей:

 • 0,8 г білка на кожен фунт загальної маси тіла. 1г / фунт легше запам'ятати, і це не зашкодить вам на всіх.
 • 20-30% ваших калорій з жирів. Жиру близько 9 калорій на грам.
 • Всі інші з вуглеводів.
 • Намагаюся триматися між 8-15% загального жиру в організмі

На основі досліджень, більшість білків людина може використовувати природно близько 0.83 грама білка на фунт. Нічого більше просто не використовується для нарощування м'язової маси. Вуглеводи дуже важливі для заправки активний спосіб життя.

Повільний і стабільний

При спробі збільшити масу тіла, або зменшити ваші жирові відкладення, карбуючи крок завжди буде вибивати "швидкі успіхи".

 • При спробі отримати більше: збільшення 200-300 калорій в день, і спробувати зберегти її до 1 фунта на місяць більше
 • При спробі зробити менше: зниження 400-500 калорій в день, і намагатися зберегти її до 1 фунта на тиждень

Просто майте на увазі, що ви як і раніше росте, а 15-17 років, коли більшість хлопчиків зростають швидше. Ви, ймовірно, рости швидше, ніж зростання темпами я рекомендував. Не психуй, просто намагаюся тримати себе в здоровому жир тіла і насолоджуватися процесом.

Просто стрибки в 5000 калорій в день, ймовірно, зробить вас жир. Людям, які потребують такого роду їжею працював до цього рівня за роки навчання.

Божевільні

Я рекомендую робити деякі тренування в тренажерному залі. Знову ж таки, я рекомендую повільне і неухильне вдосконалення. Що сказав, Не дозволяйте на барі вас лякати. На одному з моїх змаганнях з пауерліфтингу, 14-річний хлопчик deadlifted за 315 фунтів.

Перевірте свої ресурси

Я запрошую вас, щоб перевірити мої рекомендації з інших ресурсів. Я знайшов навчальних систем Джаггернаут і Strengtheory дуже хороші ресурси на людей, яких я поважаю. Багато чого з того, що я рекомендую я узагальнив з декількох статей з цих сайтів.

+641
nadia minniti 7 жовт. 2015 р., 20:00:41

Я використав, щоб бути в змозі зробити 50 віджимань за один раз без проблем, коли я працював майже регулярно. Я зупинився, коли раптом при виконанні віджимань, як я був би близький кінець і напружуючись, щоб отримати ці останні, м'язи на шиї (під підборіддям) починають відчувати, що вони дійсно тягнуть/напряг. Якщо я перестану їх робити, у мене немає ніякої болі в шиї або проблеми після, але це досить страшно, коли це відбувається. Мені просто цікаво, чому це відбувається?

+579
JanSGNm 23 лют. 2015 р., 12:00:21

Абсолютно так. Я був неймовірно худий, але повністю змінив моє тренування за порадою особистого тренера. Я звик до важкої роботи на біцепс з нульовими результатами.

Я змінив свої тренування, щоб зосередитися на основних і найбільших м'язів тіла, наприклад, ноги і груди, і мої руки різко збільшився в розмірах і що робити після нуль біцепса кучері або що-небудь, безпосередньо орієнтованої на руках!

Вправи як станова, машина жим ногами, армійський жим і т. д. є ключем до створення великого зброї.

+575
khepri33 9 жовт. 2014 р., 10:49:06

Мені 18 років і Моя нижня частина тіла ширше, ніж верхня частина тіла .коли я одягнена моя сорочка виглядає коротше, ніж мої штани і мої стегна ширше, ніж мій вибір. Моя груди 36 дюймів живіт на 39 дюймів база 41 дюймів І мої стегна 42inches Будь ласка, допоможіть мені, я перебуваю в глибоких глибокий проблему... Спасибі☺

+482
Kapil Saini 9 квіт. 2017 р., 03:29:20

Ну, я отримав тут через "ігрову мишу може витримати прискоренням до 50g. Я не думаю (і це думка), що люди можуть зробити нічого такого, що до кінця своїх кінцівок. Виявляється, є у Вікіпедії сайт про G-сили https://en.wikipedia.org/wiki/G-force#Human_tolerance. Не особливо корисно, за винятком двох речей. Один, рак-богомол може справити силу 10,400 р з Snap кіготь. Так для нашої команди, я б вибрав рак-богомол для максимального прискорення біологічного. (Блоха прискорення для всього тваринного може бути категорія.) Другий момент у статті, що людина, що беруть участь в аварії, спідвей Індіанаполіс вижив миттєвих сил м 214 ГС. Це було уповільнення і стаття не розповість про те, що ця сила була розрахована. Сили G визначається вартість, за якою об'єкт прискорює (чи decellerates0 протягом заданого інтервалу часу. Ставки водієм автомобіля гальмування може бути значно повільніше, ніж швидкість автомобіля гальмування, тому що турбота призначений для зминання і сповільнить швидкість водія уповільнення. У статті також говориться, що одна крапля метра твердого предмета на тверду поверхню може зробити миттєвий сил м 1000 ГС. Не зовсім актуально для ігрових мишей, але . . .

+386
tansompol 29 лип. 2012 р., 09:33:56

Я біжу 531 3 дні в тиждень, поєднуючи з ЗНМ й станову тягу в один день. На моє запитання, Що робити для допомоги в ці дні? Для мене присідання і жим я нудний, але великий, але я в замішанні, Що робити на мій ЗНМ/день станова тяга.

Дякую

+380
Aaron McMillin 24 бер. 2011 р., 21:52:33

Я знаю, що після виснаження запасів глікогену, організм починає використовувати жир в якості палива. Якщо я продовжувати працювати годину або більше в такому стані, моє тіло починає використовувати білок для енергії через деякий час? У мене є трохи жирку, так що я не думаю, що я втрачаю білки м'язів? Я прав?

+343
chandan choudhury 16 серп. 2017 р., 18:18:23

Моя рутина перед відвідуванням тренажерного залу зазвичай включає оздоблювальні роботи, трохи розслабитися після їжі і ходити в спортзал. Я завжди їла заздалегідь просто тому, що я голодний в цей момент, однак я недавно почав робити присідання і інші вправи для плечового на додаток до решти моєї вагами працювати.

Я АБ акцизів ООН-обов'язково складно, поїдаючи заздалегідь?

+327
Candunc 22 січ. 2015 р., 06:10:23

Зі здорової підшлункової, і план харчування, що дозволяє йому, ваше тіло почне спалювання жиру 6 годин після Ваші вуглеводів. Якщо ваша дієта дуже високим вмістом вуглеводів і підшлункова залоза-важко встигати, він ніколи не буде спалювати жир. Думаю, більш повну відповідь буде з точки зору глікемічного впливу замість ковдри вуглеводів.

Я б хотів деякі довідкові матеріали перейти за посиланням. Інформація у мене була від медсестри, що спостерігав за дієти я була на. Найпоширеніше час, що у всіх нас є принаймні 6 годин ніяких вуглеводів, поки ми спимо. Ще одна причина для гарного нічного відпочинку. Примітка: за даними того ж джерела, ваше тіло може зайняти до 12 годин, аби зламати складні вуглеводи і перетворити його в цукор для тіла, щоб використовувати. Ось чому бігуни карбюратора в ніч перед гонкою, а не вранці. Їм потрібен заряд енергії після вуглеводів переробляються.

Як до того, що ваш організм спалює під час тренування, це функція вашого серцевого ритму. Зона навчання будується навколо різних порогів , що ця вправа не для вас. Суть в тому, що чим нижче пульс, тим більше жиру ви спалюєте, і чим вище пульс, тим більше цукру ви спалюєте. Якщо ваша мета-схуднути, то краще ходити на біговій доріжці по годині тримати ваш пульс у зоні 1, що пробігти 5 кілометрів. Є й інші посібники для вищих зон серцевого ритму, так що збалансований план кардіотренування будуть мати їх всіх накрило.

Підсумок зон:

 • Зона 1 (Здорове серце зони): переважно спалювання жиру. Різних джерел буде мати цей рейтинг на 100% спалювання жиру до 85%, як за посиланням, яку я використовував.
 • Зона 2 (фітнес-зона): спалює більше калорій, більшість джерел буде це спалювання жиру близько 80-85%
 • Зона 3 (аеробна зона): аеробні-з киснем, 50% жиру, 50% цукру
 • Зона 4 (анаеробна зона): анаеробний-без кисню, 15% жиру, 85% цукру
 • Зона 5 (зона харчування/швидкість): максимальна продуктивність, 10% жиру, 90% цукру
+302
mikeds 5 лист. 2015 р., 12:46:17

enter image description here

Після моєї звичайної 4 комплекти летить, я роблю ще один підхід з важким вагою розтягуючи мої грудні м'язи так довго, як я можу як вкладене зображення, розтягнення може тривати від 10 до 15 секунд в залежності від ваги, який я використовую.

Я хотів би вашої критики на цей стретчинг тренування мій. Я хотів би знати, наскільки безпечна ця тренування в довгостроковій перспективі.

+287
Ryan Gooler 19 лип. 2018 р., 06:02:38

Днями я робив станову тягу і як я почав рух (приніс гомілки до бару) і зробив рух legdrive, я відчув біль в моїй нижній частині спини. Я відразу ж зупинився і за останні два дні, моя поперек була біль/Боляче. Я маю на увазі, що я все ще в змозі функціонувати, і біль стала більш тупий, але боляче часом, щоб встати, і, звичайно, занадто нагинатися боляче.

Що я повинен робити? Я знаю, що щось було неправильно, напевно, в цей момент з мого формою (хоча я практикував безпечний вид протягом тривалого часу, і це моя перша пов'язана станова тяга травми!). Він почував себе краще від Вчора, але що ще я можу зробити, щоб допомогти з цим?

+279
KKKK 28 лют. 2017 р., 22:07:50

Одного разу я чув, що основні дефініції серцево-судинних вправ "Вправи, які підвищують пульс на певний час"

Це правда? Якщо так, я можу вибрати будь-які вправи(наприклад, торкаючись носком,піднімаючи ноги і т. д.) Для втрати ваги?

+273
user246974 14 бер. 2011 р., 17:36:06

Так, дельтовидні м'язи беруть участь у вправі. Що стосується "смикатися", ви не повинні відчувати ніякого болю або дискомфорту, виконуючи вправу. Якщо "смикатися" не проходить, зверніться за медичною допомогою, або спробувати інша вправа грудей. Посилання, яку ви надали для цього вправи представлені всі потенційно зачепленій частини тіла. Ви побачите, що дельтовидні вказано. І, положення вашого тіла на лаві-це не важливо, якщо ви будете слідувати належній формі

+251
bulatovasveta 5 груд. 2010 р., 12:27:51

Дейв має право на. Опір групи станова тяга не замінить прямий важкий покійних на їх. Вони всього лише додатковий вправа для створення більш сильній тязі.

Гантелі б бути гарною альтернативою, якщо ви можете отримати деякі важкі, що може забезпечити максимальні переваги.

+163
NRK 23 серп. 2017 р., 01:13:21

Є два штучних підсолоджувачів в цей продукт: сукралоза і ацесульфам калію (також відомий як туз-до). Мета використання двох підсолоджувачів, щоб отримати кращу цукру, як смак, ніж з одного підсолоджувача.

Ви можете прочитати відповідні статті в Вікіпедії на ці речовини, але досить сказати, що жоден з них не дуже добре часто вживати, навіть якщо вони Гра (в цілому визнані безпечними) чи є свобода волі/схвалення уряду. Ми можемо говорити про великий ЛД50 досліджень на тварин, або кількість досліджень на людях, але, зрештою, ніщо не є повністю безпечним--токсичність-це захід впливу з плином часу, і надлишок нічого погано не важливо, що ви ставите в вашому тілі.

У світлі цього, найголовніше, якщо ви хочете використовувати добавки у здоровий спосіб, щоб зробити це в міру. Як важко це може бути для отримання харчування за рахунок свіжих продуктів, добавок полягає в тому, що--доповнює ваш звичайний раціон, а не замінювати його. Це не про збільшення зручність, дозволяючи скоротити вживання, як велика частина вашої дієти, як ви можливо.

+137
poumpoumk 15 бер. 2012 р., 02:23:44

Тести данк-кращий (на мій погляд) єдиним вірним способом оцінити БФ%. Всі інші видаються досить неточними.

+87
KeithNYanasekaran 27 січ. 2010 р., 02:28:35

По-перше, трохи передісторії: я 5'9" бач 22 років, студент і я вірю, що десь близько 5-10 фунтів за вагу я б хотіла зберегти. Я активно займаюся спортом, особливо довгі дистанції (шкала марафон) працює і добре бути в цілому набагато здоровіше.

Проте через низку нещасних випадків, залишаючи праве коліно і ліве зап'ястя в змозі бути повністю використані. Я також почав проводити набагато більше часу сидячи перед комп'ютером, в основному, тому що я вчуся.

Тепер найцікавіше: моє зап'ястя і відчуваю себе набагато краще і я тільки що отримав ОК від лікаря почати працювати, а моє коліно перебуває у виграшному становищі. Я дуже мотивований в отриманні мою форму назад наверх, де він був, але мені не вистачає правильної організації (моїй хорошій формі приходили природно, як я бігала багато і практикують бойові мистецтва і плавання).

Тому я шукаю інструмент (можливо веб/комп'ютер/основі iOS або методології), які могли б допомогти мені спланувати мій раціон і мої вправи. Декілька ключових речей, які виділяються для мене:

 • Він повинен вміти розповісти мені як можна точніше, що я повинна готувати і їсти. Це найбільш важлива частина для мене, так як у мене немає досвіду в кухні взагалі і в галузі мого здоров'я, я впевнена, що мені потрібна найбільша допомога. Я не можу підкреслити це достатньо (навіть якщо я знаходжу це трохи сумно), я впевнений, як тільки я почав, я буду в змозі підтримувати здорову дієту протягом тривалого часу.

 • Мені б хотілося, щоб він зміг порівняти моє споживання калорій/калорій.

Велике спасибі.

+72
user146592 13 жовт. 2018 р., 23:15:51

Яка різниця? Я дивлюся на варіанти струсити і деякі з них містять сироватковий ізолят, деякі з них містять сироватковий концентрат і деяке інше.

+70
user63417 11 жовт. 2019 р., 05:41:03

Почасти причина сидячи навпочіпки глибоко, щоб уникнути м'язового дисбалансу, але це не моя головна причина. Присівши на паралельний або вище використовує колінного і тазостегнового суглоба за допомогою м'язів, ніж підлозі-присідання або інші часткові руху. Це добре для мобільності та міцності для різних завдань. Глибоке присідання також захищає колінного суглоба шляхом поступового зміцнення її тканин шляхом навчання.

Точки на корточках не ставити більше вага на штанзі, а щоб зробити своє тіло більш здатним складних завдань. Повний присед, або, принаймні, паралельно присідати, робити це краще, ніж часткове присідання.

+50
user2874977 20 вер. 2015 р., 14:29:21

Я зробив як їзда на велосипеді і роликових ковзанах. Велосипед ніколи не робив багато для мене, крім задоволення від катання, але катання на роликах, особливо після того, як пішов у спортзал.

Катання на роликах спалює багато калорій, і якщо стежка добре проклали, ви можете перемикатися між двома.

Цей рік я був роликових ковзанах два рази в тиждень вздовж цієї асфальтованої стежці вздовж озера Онтаріо і втратив багато ваги, не намагаючись.

+22
chainstair 28 лют. 2018 р., 19:41:04

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil