Альтернативні вправи для повісити чисті (меніска)

У мене порваний меніск, і я шукаю альтернативу, щоб повісити прибирає.

Hang Cleans

Лікар сказала мені, що я можу робити якісь вправи як:

 • Я впевнений, що моє коліно зовсім не згинається до 90º або більше
 • Це усуває глибокі присідання і повісити очищає.

Чи є альтернатива, яка використовує стільки м'язи, як відкосити прибирає?

В цей момент я роблю станова як показано на зображенні, але я не впевнений, що він використовує так багато м'язів, як відкосити очищає

Dead Lift

+945
Bido 29 серп. 2012 р., 12:21:09
32 відповідей

Взагалі кажучи, для запуску ви ніколи не повинні носити бавовна. Як тільки він намокне, вона саднить і болить.

Варіанти:

 • Одягай нічого під шорти. Більшість шорти вкладиш, який може бути цілком достатньо.
 • Носити короткі спортивні штани. Це в основному для перетирання, щоб запобігти шкіру стегна терлися один об одного. Вам не треба носити нічого. Особисто я ношу шорти поверх колготок (якщо дуже жарко), тому що я не хочу, щоб показати, що багато.
 • Носити вбираючі труси. Особисто я використовую одяг Чоловіча Патагонії® 1 стрейч труси. Я ношу труси, потім колготки, потім шорти. Труси означає, що колготки залишаються кілька гігієнічно.

Нарешті, я рекомендую ліберальне використання тієї чи іншої форми мастилом (я використовую BodyGlide) навколо нижніх областях. Це особливо важливо для довгих перегонів, коли вона мокра і коли жарко.

Найголовніша порада-намагайтеся грунтовно системі задовго до гонки. День перегонів є не час, щоб з'ясувати, що ваша система саднить!

+988
Gorba4ev 03 февр. '09 в 4:24

Оптимальний Тренувальний Стрибок Без Обмежень

"Ариох" рекомендує присідання, пліометріка, і швидкість роботи з субмаксимальными вагами для поліпшення стрибків у висоту:

Спортсмен, який бажає покращити свій вертикальний стрибок не тільки присідати, але і повинен виконувати різноманітні роботи по наданню допомоги визначається як підвищення міцності навпочіпки і особливо удосконалення навичок стрибків. Як стрибати вимагає великої витрати сил в мінімальний проміжок часу, вправи, такі як присідання слід виконувати для збільшення м'язів, як м'язи поперечного перерізу суттєво залежить вихідна потужність. (30) при бажанні збільшити потужність шляхом самозахоплення, щоб допомогти у вертикальний стрибок, чоловік повинен тренуватися, щоб генерувати високу ступінь сили.(31 ,32 ,33 ) це робиться шляхом самозахоплення динамічній манері, де один намагається генерувати велику кількість енергії при використанні субмаксимальних Ваг. Це було показано, щоб забезпечити більшу навчальних стимулом для поліпшення вертикального стрибка. (34) програма, що складається з сесії раз на тиждень важких навпочіпки, балістичних піднімаючись, і пліометричні тренування, з кожним проводиться під час окремої тренування, повинні забезпечити максимальні стимули, при цьому забезпечуючи максимальне відновлення і суперкомпенсацию.(35,36)

...

30 сила-швидкість зв'язку і стомлюваності сила і витривалість підготовлених випробовуваних. Kanehisa год; Ikegawa с; Т unaga Цой, Ю. Ю. Такахасі, Х., Ітай, Ю., & Такамацу, К. (1997).

31 порівняння тренувальних ефектів від живлення тип і Навального типу в силових тренувань. Медицина і Наука в спорті і вправи, 29(5), додаток реферат 54.

32 Hellebrandt, А. Ф. (1972). Фізіологія моторного навчання. Р. Н. Сінгер (ред.), Показання автотранспортними навчання (С. 397-409). Філадельфія, Пенсільванія: Леа & Febiger.

33 Христина, В. Р. (1996). Основними факторами передачі навчання: наслідки для підвищення спортивних результатів. В до-У. Кім (ред.), Продуктивність людських чинників у спорті (С. 25-52). Сеул, Корея, корейське суспільство психології спорту.

34 Вілсон, Дж, Ньютон, Р. У. Мерфі, Дж, & Хамфріс, Дж. (1994). Оптимальною тренувального навантаження для розвитку динамічних спортивних результатів. Медицина і Наука в спорті і вправи, 25(11), 1279-1286.

35 Морріссі, М. С., Харман, А. Е., & Джонсон, М. І. (1995). Режими тренування: специфічності та ефективності. Медицина і Наука в спорті і вправи, 27, 648-660.

36 Кремер, Дж., & Ньютон, Р. У. (1994). Навчання для поліпшення вертикального стрибка. Спортивні Наукового Обміну, 7(6), 1-12.

Для мене це звучить як щотижнева програма навчання, яка складається з:

 • одне тренування, де ви працюєте на максимальної сили з присіданнями і, можливо, тяга
 • одне тренування, де ви працюєте на швидкість і сила присідання з вагою субмаксимальної за кілька зроблено з швидко швидкістю барі як можна повторень. Це нагадує сучасному читачеві рішуче динамічних зусиль тренувань Луї Сіммонса. Можна також використовувати присідання, очищає, очищає потужність, вихоплює, вириває влада, або стрибки з гантелями або жилет вагу.
 • один пліометричні стрибки і тренування техніки

Обмежують тренувальний стрибок у Вправи

Я підозрюю, що завантажені роботою буде значно ефективнішим, ніж вага тіла тільки стрибати тренувань, але тренер Зоммер в побудові гімнастичних тіла не кажучи вже про пістолетах (одноногий Bodyweight присідання, зберігаючи всю стопу плоскої) і стрибки пістолетів зроблено на висоті. Він рекомендує додавати жилетку вага на них теж. Я пробував ці, але тільки бавився.

+973
Michael Condon 24 жовт. 2011 р., 10:15:22
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Функція Камбаловідной

 • Камбаловідной допомагає Гайструк і інші м'язи в задній частині ноги під час циклу ходи, піднявши п'яти від Землі під час руху.

 • Він стабілізує щиколотку, оберігаючи його від вигину, так як це уповільнює рух вперед гомілки.

 • М'яз також має дуже сильну силу Тюрінга назовні стопи або супінація, яка стабілізує зовнішньою стороною стопи в землю.

 • Його дія також допомагає коліна. Коли гомілка рухається вперед це зупиняє надмірне рух так, що колінний суглоб може бути продовжений.

Камбаловідной Травм

Травми камбаловідной м'язи зустрічаються відносно рідко. З-за своєї прихильності до гомілки, камбаловідной найчастіше залучені до запалення окістя (синдром медіальної великогомілкової стрес).

Як стопи рулонів в ході амортизація, камбаловідной допомагає запобігти ногу від надмірно pronating. М'язи можуть надмірно тягне на кістку, викликаючи запалення в кістково-м'язового з'єднання.

Аксесуар soleal м'язи також були залучені в синдром лапок тунель. М'язи можуть продовжити більш дистально у внутрішню частину щиколотки. Він буде займати місце в передплесно тунель і під час активності і заповнюються кров'ю, викликаючи здавлення заднього великогомілкового нерва.

Лікування

Гострі Травми
Лікування гострої травми камбаловідной включають в себе:

 • Інші помістивши ногу в plantarflexed або вниз постави.
 • Лід можна наносити поверх носок або рушник на задній частині ноги щоб зменшити біль і набряк.

 • Стиснення у вигляді бинтом, також допоможе зменшити деякі з набряк в області.

 • Будь-яку взуття, яка має невеликий клин, який тримає п'яту вище стопи також дозволить звести до мінімуму навантаження на регіон.

Хронічні Травми
Хронічних випадках проблеми з камбаловідной зазвичай пов'язані з синдром медіальної великогомілкової стрес (запалення окістя).

Лікування хронічної травми камбаловідной включають в себе:

 • Зміна активності і змін в робочі поверхні.

 • Взуття з додаткової підтримки і ліфт, щоб зменшити стрес для камбаловідной і запобігти ноги від pronating.

 • Ортези для запобігання надлишкової пронації і стресів на камбаловідной.

 • Протизапальні препарати для зменшення запалення.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22578743
http://www.southfloridasportsmedicine.com

+973
kakkarot 30 вер. 2012 р., 11:38:39

Якщо ви подивіться на вартість харчування в барі, схоже, їх претензії багато в чому БС. Продукт має високий вміст цукру і, здається, впишеться в середині-високий ГІ/ГЛ кронштейн так не буде забезпечувати повільне споживання енергії (низький ГІ продуктів пов'язаний з цим). І відчуття повної фактором є, швидше за все, від 500мл води ти п'єш з ним, а не в барі.

Facts

Секрет почуття повного поєднання білків з вуглеводами, що також дає вам додаткову перевагу, допомагаючи транспорту збільшився триптофан від білка. Є тонни досліджень , щоб підтримати це, цитую одне:

Результати цього дослідження демонструють, що макроелемент склад їжі впливає прийом їжі на вечерю і самооцінка заходів від голоду, задоволення і хвилювання з приводу їсть. Ці дані підтверджують попередні висновки про те, що заковтування вища білкової їжі може призвести до збільшення ситості. Як високопротеїнових обід і збалансований обід призвело до зниження споживання їжі в вечеря, ніж високо-вуглеводний equicaloric обід.

+970
MGR 1 лип. 2017 р., 07:00:39

Можливі Дублікати:
Я недовага. Як мені набрати вагу і м'язи?

Я 18-річний хлопець з висоти 6 футів. Я мав тонке тіло з мого дитинства. Моя вага близько 66 кг. Хоча я не роблю багато вправ, але доводиться кататися по 6-8 км щодня. Я не хочу стати товстої, але швидше за все бажають залишатися здоровими і відповідати тіло. Я беру майже всі мої дієти і не існує ніяких обмежень в цьому. Бажаю якщо б ви могли сказати Мені дієта або вправи, що я можу зробити, щоб досягти бажаних результатів. Спасибі!

+842
Jovan Perovic 20 черв. 2019 р., 22:48:43

Велике досвідченого культуриста волі стверджують, що гантелі є менш ефективними, і для більш високих повторень і в тому, що штанги, що дійсно важливо... це правда?

+825
Florian Brinker 21 лист. 2018 р., 02:34:51

Я не вірю, що є якісь дослідження, які показують, що ці вправи допоможуть побудувати "квадратну груди" (що б це не було). Однак, я думаю, що намір консультацію означає, що ви повинні внести зміни в свої тренування.

З ExRx...

Варіація

Основною передумовою для продовження адаптації є зміна. Продуктивність зменшиться, якщо одні й ті ж вправи і тренувальні навантаження тривають протягом тривалого періоду часу (aka Житла). Варіанти навчання гальмують проживання і у кінцевому рахунку, на стадії вичерпання сказав. Поляризаційний навчання стимул за цільовою реакції між тренуваннями також може допомогти відновленню між тренуваннями. Ці зміни опосередковано сприяє відновленню після метаболічний шлях не оподатковуються в той же самий шлях кожен тренування. Як Новачок, домогтися прогресу на кожному тренуванні. Варіація притаманна через відносно швидкого прогресу в первісному етапах навчання (див. початковий рівень тренованості). Як прогрес сповільнюється, тонкі зміни повинні бути зроблені в інші шляхи для прогресу, щоб продовжити (див. варіації приклади нижче).

Без коливання, ви, як правило, стають "несвіжі" і прибуток буде плато. Що включає в себе будь-яких шансів на "квадратнее грудей".

+812
user981839 15 січ. 2020 р., 10:32:10

так, я працював на певні м'язи і помітила, що жир, що м'язи згоріли, ось чому ви помітите, що жир в основному накопичується навколо м'язів районах, які знаходяться в основному в стані спокою, тобто бомж , живіт, верхня частина стегон, грудей, в той час як ви помітите, що ікри , передпліччя, біцепс, верхня поверхня стегна, плечі рідко мають жиру в цих областях, так як вони використовуються щодня

+811
Nox19 6 жовт. 2011 р., 08:03:14

Щоб відповісти на це питання, мені доведеться зробити деякі спрощення і допущення, тому що справжньої кінематика досить складні.

Обчислимо потенційну енергію, яка являє собою кількість енергії, необхідної для переміщення маси до певної висоти проти гравітації:

Е-потенціал (в Дж) = маса (кг) * прискорення вільного падіння (м/с2) * Висота(м)

що відповідає: 93 * 9.8 * 12.2 = 11,119.08 Джоуль. В той час як це, здається, багато, 1 ккал = 4186 Дж, тому вам це буде тільки коштувати 2,6 ккал.

Потужність (Ватт) = енергія (Дж) / час (у секундах)

Таким чином, приймаючи на 12000 Дж / 30 секунд = 370 Ват

Інші моменти враховувати:

 • рівняння обчислює енергію і силу, необхідні, щоб підняти свій мас-12,2 метра, зробити це, очевидно, означає, що ви будете мати, щоб перемістити тіло. Враховуючи ефективність вашого тіла, ймовірно, між 20-30%, ви дійсно будете мати, щоб спалити до 5 разів на кількість необхідної енергії.
 • при бігу ви звий ноги вперед, піднімаючи їх вгору для того, щоб забалакати їх ефективно. Якщо ти біжиш нагору, необхідних сил навколо суглобів ноги будуть вище, тому що ви відкидаєте їх проти тяжкості і піднімаючи їх вище, ніж при звичайному бігу. Ці сили не враховуються в рівнянні, але чим швидше ви біжите тим більше потрібно сил.
 • розмахуючи руками допомогти прискорити ваше тіло, але, очевидно, це має свою ціну. Як бовтаючи ногами, розмахуючи руками вимагає додаткової енергії, які ігноруються.

Вам може бути цікаво, не так важливо, як швидко я біжу вгору по сходах? Ну з урахуванням енергії, щоб підняти ваше тіло залишається постійною, тому ми повинні принаймні використовувати таку кількість енергії. Для цього треба було обчислити кінетичну енергію:

Е-кінетична (Джоуль) = 0.5 * маса (кг) * швидкість (м/с) * швидкість (м/с)

враховуючи, що ми знаємо, що необхідну енергію можна оцінити швидкість метр в секунду. Беремо загальна кількість енергії (11,119) і ділимо його на 30 секунд, щоб отримати величину потенційної енергії в секунду = ~370 Я. потім взяти квадратний корінь з енергії в секунду, ділимо на 0.5 * маса, що дає нам 2.82 метра в секунду. Це відповідає ~10 км/год, що цілком ПАРЄ.

Звичайно, ви можете запустити вгору по сходах швидше, але це просто розрахунок виходячи з того, скільки енергії потрібно, щоб піднятися. Також необхідно враховувати, що переміщення по горизонталі на певному відстані коштує енергії. Але як я сказав, я зробив багато спрощень і тільки розрахувати необхідну швидкість і потужність.

Хоча, як бачите, біжить вгору по сходах, становить близько 370 Ват, що є дуже солідні тренування. Але очевидно, що це підтримується тільки на 30 секунд, і я сумніваюся, що вам вдасться утримати його протягом тривалого часу.

+792
Muhammadfaizal Peyjalkarat 30 жовт. 2016 р., 14:15:16

Як я можу йти про це і те, що всі комплекси вправ мені включити для кожної частини тіла ?

Це просто. Вибрати повне тіло сила рутини, СЛ 5х5, 5х5 МКФ, СС, ppl і т. д.

З цим сказав, будь Ласка, продовжувати робити присідання, випади, розгинання ніг та ін. Тримайте м'язи ніг. Не хвилюйтеся, ваші ноги не будуть вам величезних, як ті, Містер Олімпія.

+673
Onimusha 9 черв. 2011 р., 19:06:24

Є багато варіантів, ви можете зробити...

 • Повільніше Каденції Респ.
 • Низька інший дроп сети.
 • Навчання Оклюзії.
 • Одностороння тренування для ніг.
 • і т. д.

Ваш кращий вибір, ймовірно, буде важче знайти гантелі. Є тільки три способи нарощування м'язової маси, механічного напруги (опору), метаболічний стрес (насос/спалити), і пошкодження м'язів (не плутати з травмами). Ви можете бути настільки винахідливі у створенні більш механічних напружень з тим же вагою, це залишає тільки метаболічний стрес і пошкодження м'язів, як ваші кошти нарощування м'язової маси. І справа в тому, що пошкодження м'язів буде все менше і менше ймовірно, чим більше ваші м'язи звикають до навантаження. Так що дійсно єдине, що тобі залишається,-це метаболічний стрес - це тільки ви досі.

+673
Quincy Glenn 6 лист. 2015 р., 05:06:35

Ваші зап'ястя може стати товщі, але ні, вони не будуть рости з-за м'язів, тобто сухожилля.

+665
TKH 5 лют. 2017 р., 01:33:01

6'1, 84кг, 25 років, чоловік, ЧСС 90, при цьому програма отримує до 167, як виміряно з Garmin Предтечі з датчиком пульсу кріплення ремінця.

Нові тренування 3 підходи по 15 підтягувань (АЛТ. день підтягувань) суперсет з 3 комплектами 16 стрибок випади, потім суперсет з 45кг штангою (3х 8) присідати і (3х 8) стоячи штангою для жиму від плечей.

Ще не дійшли до наступної частини мого життя, так що не згадати його.

Пульс шипів у кожній вправі, а потім ближче до кінця я починаю відчувати себе дійсно хворий і притулитися до деяких обладнанням, то залишити (мій розпорядок недобудова). Я в обморок після того, як буде надто важко на один одноногий гантелі присідання 6 місяців тому, так що б уникнути їх, так як.

Я тільки спробував це новий алгоритм в два рази, і у мене ще в цей раз (ледве-ледве перший сет присідань в минулий раз, цього разу я зробив все, але останній суперсет присідання+прес).

Це нормально, і я повинен будь чоловіком, я повинен працювати більше, щоб отримати хорошу фізичну форму, перш ніж потрапити в це, чи це те, що мені треба пройти лікаря?

+491
patrick kinata 15 лют. 2012 р., 00:23:09

Я хочу знати, чи є ця книга мені допоможе, але все одно, чи я просто набрати м'язову витривалість без маси.
Я хочу набратися сил, але я також хочу бути в хорошій формі і не мають спортзалів в будь-якому місці поруч з моїм будинком, так мені порадили прочитати цю книгу, оскільки це залежить від вправи
які думки ?

+480
Khansa Bhatti 16 квіт. 2013 р., 08:22:03

Я тут недавно ноги розминаю, як вони були трохи жорсткою. Я роблю цілу серію різних тягнеться, але я зосередився в основному на мої стегна. Тепер я можу докоснуться до пальців ніг протягом 60 секунд (довше, якби я хотіла, ура!) однак я помітив, що я борюся з одного стретч зокрема...

Коли я розім'яти підколінне сухожилля на лежачи на спині, використовуючи рушник , щоб витягнути ногу до мене, я помітив, що все ще болить і я не можу витягнути ногу прямо ще (ліва нога можете йти далі ніж моє право). Однак, якщо я використовую дверної рами, щоб розтягнути мої ноги я можу отримати мої ноги абсолютно прямі і не скрізь поруч, як багато навантаження на мої ноги.

Я намагаюся зрозуміти, чому використовуючи рушник, я не можу отримати мої ноги так просто, як я можу через двері. Мені потрібно сконцентруватися на розтяг деякі інші м'язи з цим?

Моя кінцева мета-бути в змозі піднімати ноги вгору в повітря без необхідності використовувати рушник або стіни. Мені 24 і жінки. Будь-які поради ви, хлопці, було б здорово. Спасибі.

+466
Neel Patel 18 жовт. 2016 р., 06:00:16

У мене є три дні на тиждень план тренування (важка атлетика Пн,Ср,Пт, в основному рук/тулуба, плечей, спини спліт respecively, на годину або більше) і я роблю кардіо у перервах між (у залежності від часу року, біг або танці). Я в принципі хочу набрати форму і в цілому відчувати себе здоровішими.

Вранці, я був би мотивований, щоб зробити короткий біг навколо будинку (8 хвилин), а потім робити віджимання, хитання преса - це "30 хвилин тренування перед сніданком", так сказати. Тепер я задаюся питанням, якщо це фактично може бути контрпродуктивним або якщо це добре. Вранці діяльності досить легкий в порівнянні з підняття важких речей, кажуть, але я не впевнений, що якщо, наприклад, відпочиваючи фаз для зброї (які повинні бути більше, ніж один день) також означає, Я не повинна віджиматися і т. д. щодня.

+308
user275598 13 черв. 2018 р., 04:38:00

Будучи студентом, я не дуже багата. Я зараз не можу дозволити собі абонемент в спортзал або купити тренажери. На щастя, мій сусід був досить добрим, щоб дозволити мені брати його обладнання. Досі я був в змозі отримати з гантелями і штангами, що він позичив мені.

Нещодавно я зрозумів, що я не тренував силу хвата протягом довгого, довгого часу. На жаль, тільки захоплення він володіє занадто складно для мене.

Ось техніка у мене в мої розпорядження:

 • Одне тренування силова лава
 • Декількох вагових дисків (2,5 фунта, 5 фунтів і 10 фунтів)
 • Дві штанги барів
 • Дві гантелі барів
 • Два 15 фунтів гантелі

Із цим спорядженням, є вправа, яку я міг зробити, щоб поліпшити силу хвата руки'?

+301
Graviton 9 лип. 2010 р., 14:54:29

Будуть працювати ті ж групи м'язів два рази в один і той же день - справа стоїть додаткові м'язові волокна рвати, щоб потім набирати масу? Або це не варто (зайві зриваючи тільки крайові) враховуючи тривалий період відпочинку між двома сесіями (скажімо вранці і ввечері)? Чому?

Приклад: робочий верхній і середній грудної клітини вранці і ввечері знову, працюючи до відмови в обидві сесії, використовуючи велику кількість повторень і помірний вагу. Там буде відпочинок для групи на найближчі пару днів, а правильне харчування-це регулярне.


Ось кілька подібних питань, але вони не збігаються:

+298
MAXdB 16 квіт. 2019 р., 01:50:00

У кого-небудь є досвід купання в морі?
Я живу в Індії і море поруч з моїм будинком знаходиться Бенгальська затока. Це море шалено жорстокий. Перетин першої хвилі-це дуже важко. Перший день сьогодні, я перетнув їх успішно, але потім багато страждав.
Після перетину першої хвилі, він був трохи порівняно спокійний. Так я відчуваю, що я можу зробити тренування напередодні на мій міжнародний тріатлон в Малайзії цього вересня.

Може хто-небудь будь ласка, запропонуйте деякі хороші плавати вправи для морського плавання?
Чи це треба, що я тренуюся в басейні на швидкість, а не море і море поплавати просто, щоб відчути не на швидкість навчання?

+296
Raisy Clutch 17 бер. 2010 р., 15:44:35

У мене були тяги близько місяця або так. Тільки сьогодні, я зробив 6 комплектів тяга, причому останній встановлений на 60кг (132.27 кг) на 5 повторень. Є відео, записане мною на цей останній набір тут.

Після перегляду відео, я помітив, що є невелике закруглення у верхній частині моєї спини. Зокрема, мені сказали, що це округлення було викликано мої плечі злегка ротированными під час руху, і не тримаючи мою груди вгору.

Питання 1: чи це Є серйозним приводом для занепокоєння?

Враховуючи, що станова тяга-це таке складне рух, я часто мають проблеми з підтриманням відстежувати всі справи. Один конкретне питання, яке мене турбує наступне:

Питання 2: як насправді "влада" з моєї квадроцикли знизу?

Мені здається, що мої квади тільки дійсно удар в дію трохи від підлоги. Можливо, позиція почала мій зад (на початку відео) занадто низька? Я високий і досить довгими кінцівками.

Нарешті, будь-які коментарі про мою тязі форма з відео, буду вдячний.

+280
Lucas de Oliveira 24 черв. 2018 р., 09:02:40

Це може бути дуже складно. Причина, по якій ви зазвичай відпочиваєте між тренуваннями дня, щоб дати м'язам час, щоб оговтатися від розпаду м'язів від підйому. Я чув від людей, ламаючи верхні процедури тіло "руки і плечі" і "груди і спина". Чому я не волію цей метод з-за того, ви все ще використовуєте м'язи ваших рук, коли ви робите груди і спину (і навпаки). У той час як вони не є основними м'язами використовується, вони все ще використовуються (подумайте, скільки ваших трицепсів допомагає при жимі лежачи, або скільки на твоєму плечі спереду ви використовуєте, коли робите похилого жиму).

Я думаю, жорсткий розпорядок ноги є одним з найбільш втрачені можливості штангісти. Наприклад, ви не хочете виглядати як Халк на ходулях. Але робити присідання використовує великі групи м'язів в комплексі шляху, який є дуже корисним для вашого тіла (не кажучи вже про жорсткою).

+263
Anup mani tripathi 17 груд. 2018 р., 08:34:14

Розмір м'язів слабо корелює з м'язовою силою. Побачити це дослідження, яке порівнює розмір чинності м'язи ніг і в цьому дослідженні.

Немає ідеального спосіб, щоб побудувати розмір і силу одночасно, але це, звичайно, можна зробити це ефективно.

Пам'ятайте, що важкі гирі та набори з низькою кількістю повторень(менше 5) побудувати м'язову силу. Набори з 8-12 повторень, збільшити гіпертрофію.

Приходять два варіанти на розум:

 • Є дні, які зосереджуються на міцність будівлі, так і окремих днів, спрямовані на формування розміру

 • Виконувати важку, з'єднання рухів на початку тренування, і запальничка, аксесуар рухів в кінці тренування.

Я вибрав перше. З мого досвіду, це відмінний спосіб, щоб тренуватися і розмір і міцність.

Орієнтуючись на міцність або розмір, а не обидва, принесе найбільший прогрес.

+234
rouen 20 вер. 2011 р., 09:30:56

Так.

Щоб розвинути силу, потрібно прогресивно перевантажувати ваші м'язи під час тренування. Перевантаження м'язів призводить до зростання м'язів. Якщо ви починаєте з 20 фунтів гантелі і прогрес вже 40 фунтів гантелі за місяць або так; це значить, що ти став сильнішим.

Неважливо, чи використовуєте ви гантелі, штанги або тренажери. Якщо ти поступово збільшуючи опір, ти стаєш сильнішим.

+230
Matt Solnit 16 трав. 2015 р., 00:07:16

Чи є пільги на біговій мочили у воді?

Я був напівмарафон останнім часом гонка довжина. Температура була високою, вище 25 ºС. Там були бігуни, які, в ініціалізації сайтах (я не впевнений, що правильне слово, пробачте, проміжні точки, в яких організація пропонує вам рідкі або тверді напої), взяв кілька пляшок води, винос першими на себе і пив його, дивлячись, як вони просто впали в басейн.

Мені було цікаво, якщо це дає реальну вигоду (як поліпшити охолодження, менше пітливість і випадання незначного зволоження).

Я скоріше думаю, що це є образливим і може призвести до вичерпання води для інших гонщиків, але я зацікавлений в фізіологічних і деталей, а не в етиці.

Редагувати: ймовірні переваги охолодження "сенсація" і деяку додаткову допомогу з терморегуляцією. Але, це забезпечити міцне терморегуляції чи це тільки контрпродуктивно? Я думаю розпилення води для цілей пожежогасіння, що є більш ефективним, ніж обливом для падіння температури в приміщенні.

Редагувати: після обговорення і переосмислення, які слова використовувати в пошуку я знайшла деякі протиріччя, пов'язані з інформацією:

+194
Wembo Mulumba 11 лист. 2015 р., 00:56:23

Ваше тіло тільки будує м'язи, коли ви відпочиваєте. Отже, важливість гарного сну і принаймні 1 день відпочинку на тиждень. Без відпочинку, ви просто не поліпшити стільки, скільки ви могли б з-за втоми.

Є дуже багато факторів грають тут зі сну, можливості, попередньої підготовки, тренувального циклу, дієта і т. д. щоб бути в змозі сказати, який рівень впливу буде. Ваш відповідь буде унікальним.

+175
Mina Habib 13 квіт. 2013 р., 10:42:16

Ви можете набрати висоту після статевого дозрівання? Немає.

Ви можете набрати висоту з допомогою вправ? Немає.

Ваша кісткова структура визначає ваш зріст і після статевого дозрівання вже пройшов, що фіксується. Звикати бути на висоті ви, прийняти і обійняти його. Я 5 футів 4 дюйми і я думаю, це здорово.

Що стосується вправ для нарощування м'язової маси, зробити складовою штангою рухів будівлю до важкої ваги з лінійної прогресії (додати 2,5 фунта кожен раз, коли ви йдете в тренажерний зал), ходжу по 5 комплектів 5:

 • Присіданнях Зі Штангою
 • Штангою, Станова Тяга
 • Штангою, Жим Лежачи
 • Штангою Накладні Преси
 • Штанги Поспіль

Якщо ви хочете додати деякі аксесуари, щоб ваша штанга роботою, розглядають:

 • Робота АБ (АБ-колесо, висить ногу піднімає, дошки
 • Тяга/Потягування
 • Діпи

Примітка: Для вимірювання прогресу, інвестувати в рулетку і правильно виміряти себе.

+150
Shawn Patrick Rice 19 жовт. 2011 р., 20:32:39

Я ніколи не чув Kettlercise перш ніж так подивився деякі відео. Kettlercise не дуже вимогливі. Менш важке дихання, ніж моя 12 хвилин/милю темп пробіжки. Є дуже вражаючі твердження про те, скільки калорій Kettlercise можна спалити, як 657 калорій за 45 хвилин (24yo Ф, 5'6", невідомого ваги)
Я спробував з допомогою спалених калорій як функція кадрової формула* на цій сторінці:

Чи можна виміряти кількість спалених калорій від пульсу?

Цю формулу придумує цифри, я думаю, достовірні для моїх калорій, коли я бігом (*у мене є дуже гарна оцінка моєї реальної VO2max) на.

Але з кадрів, які будуть потрібні для 24yo жінка, щоб дістатися до 657 кал/53 хвилин, вимагає від усіх видів екстремального значення у Формулу вище. Інакше vo2 max = 50, 70 кг, СР ч = 195. Ці цифри мають сенс(??) Це формула, яку неточним?

Або б мені право думати, що Kettlercise витрата енергії, звичайно, може бути перебільшена?

+141
mytrexisnice 8 лип. 2018 р., 02:20:55

Жовта частина називається жовток. Це насправді не так погано, як реп він отримує, хоча їсть 12 яєчних білків за один раз трохи завищена. Але я залишу це в спокої.

Пошук Google для "дешеві джерела білка" подарує вам цілий потік відповідей, майже всі з яких є дешевими почасти тому, що вони повністю або менш марнотратно. Повідомлення від сестра сайті поради бувалого охоплює його. Ось деякі поширені з них просто для довідки.

 • Консервований тунець - 25 г білка/100 г
 • Суха сироватка - 15 м/20 м хоча не вся їжа, все дешево і ефективно.
 • Яловичого фаршу - 25 г/100 г (варені)
 • Фарш з індички - 27 г/100 г (варені)
 • Куряча грудка - 29 г/100 г
 • Печінка(яловичина) - 20 г/100 г
 • Мигдальне масло -15 г/100 г - високе хороший дієтичний жир, але і високим вмістом білка. Дорожче, але може уникнути проблем з бобовими.
 • Молоко 2% - 3 г/ 100 г - знову ж таки, високим вмістом дієтичних жирів, але і дешевий джерело білка
 • Арахісове масло - 25 г/ 100 г - ж, як з мигдальним маслом (високої жирності), а також бобових, деякі люди не переносять.
 • Багато чого з цього складена на основі короткий огляд (або, 2008) і (Марка повсякденному яблука, 2007). Калорійність значення беруться з FatSecret.com, яка також дасть вам повну інформацію про поживну цінність.

  Варто також відзначити попередні питання протеїні: скільки це занадто багато і є максимальна кількість білка людський організм може поглинати в день?, і взагалі пройдіться по всій категорії протеїнів.

  +124
  Matti 23 серп. 2013 р., 19:29:04

  Я хочу мати шість пакетів, але я абсолютно ненавиджу кардіо.

  Є набагато більше, що йде в досягненні "шість Pack" АБС, ніж просто робити кардіо. Генетика, дієта і послідовності навчання відіграють велику роль. Якщо у вас немає генетичної схильності до шість пакетів, ви, звичайно, можете поліпшити те, що у вас є, змішуючи кардіо з силового тренування.

  По-перше, немає ніякої магії рутини або комплекс вправ, щоб досягти шість пакетів. Тонни хрускотів раптом не буду давати вам, що подивитися. Ви повинні бути готові покласти час, щоб тренуватися регулярно і їдять здорову худий (чистий) дієта. Великий АБС, як правило, вимагають купу дисципліна, і багато важкої роботи протягом певного періоду часу.

  Більшість людей схильні виконувати вправи, які націлені на прямий м'язи черевної тільки. Згоден, це видно шість кубиків м'язів, але, ігноруючи зовнішні косі м'язи живота, зубчастої, а нижній прес прийняти для незбалансованого статури.

  Нарешті, я думаю, що ви з видом на додаткову вигоду, що кардіо забезпечує за межами потенційно отримати шість АБС пакет. Кардіо, безумовно, зміцнить ваше серце і допомогти вам у житті набагато кращого життя при збереженні відповідного ваги тіла.

  Мій голос-робити кардіо, незалежно від "шість пакетів" звернення АБ.

  +83
  toombzie 24 жовт. 2017 р., 23:52:50

  Наприклад, якщо я використовую один із цих калькуляторів, яка говорить мені, скільки калорій, щоб з'їсти, якщо я поклав, що я сидячий він каже мені, щоб з'їсти (наприклад) 2000 калорій. Якщо я поклав, що я помірно займатися 3 рази на тиждень він каже мені, щоб поїсти (Ф. екс.) 2300 калорій.

  Наприклад, цей калькулятор від здоров'я вага форум рекомендує майже вдвічі більше калорій за когось працювати важко, ніж той, хто веде малорухливий спосіб життя. І він рекомендує його для схуднення.

  Це не має сенсу для мене, якщо я піду від сидячого до того, щоб стати дуже активно, звичайно, я хотів би з'їсти те ж саме кількість калорій, щоб схуднути? Чому калорії рекомендації калькулятори порадите мені з'їсти більше калорій при роботі, навіть якщо моя мета-схуднути? Чому хочеться їсти більше?

  І це, здається, має на увазі, що є сенс проявляти все менше і менше.

  +69
  user3595194 21 вер. 2010 р., 11:23:32

  Здоровий-це нечіткий термін. Він, ймовірно, не має великого значення, якщо ви їсте транс-жири, Біг-Маків і протеїнові батончики, салати, кіноа і Туреччини, за умови, що макро поживних речовин дорівнюють.

  Що має значення-це кількість білка. Крім того, є здорову їжу, якщо він дійсно здоровий, дозволить вам жити краще і довше.

  +37
  acesmndr 10 лют. 2010 р., 05:39:10

  Просто практикуючи знову і знову стиль плавання не обов'язково робить вас краще плавати. Крім того, ви, можливо, посилюючи негативні аспекти у вашій техніці.

  Що потрібно включити в свої тренування є плавання вправи. Вони являють собою спеціальні модифіковані вправи, щоб змусити вас зосередитися на одному аспекті техніка одночасно. Ось випадковий приклад плавальні вправи , але ви можете легко знайти більше прикладів після пошуку Google.

  Зараз, щось дуже важливе. Ви говорите:

  з брасом мені комфортно до 50м. Коліна почали хворіти після цього

  Це добре відома проблема, пов'язана з брасом, коли зроблено неправильно. Це відбувається тому, що ваш брасом техніка потребує в поліпшенні, і це дуже важливо в цей момент, що ви робите все можливе, щоб виправити його, інакше ви можете пошкодити коліна. Проблема називається брасом коліно або коліном плавця і може в кінцевому підсумку призвести до стану, званого хондромаляция надколінка. В кількох словах, протягом хлыстовые руху нога breastroke ви, ймовірно, штовхає тільки від стегна і залишаючи коліна трохи розслаблені. Отак одні колінних зв'язок може сприймати поперечні сили. Існує також багато інформації навколо, ось випадкову посилання з описом проблеми.

  Ви повинні зосередитися на вашій техніці. Це важливо для захисту коліна при русі шийного відділу хребта при стрільбі м'язи ніг. Це також може допомогти зміцнити ваші стегна і м'язи навколо коліна в цілому. На вагу тіла з однієї ноги станова тяга є хорошим місцем для початку.

  +12
  Muhammad Faizan Khan 23 серп. 2016 р., 17:13:15

  Показати питання з тегом

  $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil