Віз дитину з коляски (болі в спині)

Працюючи з малюками, моя подруга, щоб підняти їх і з різних видів дитячих колясок. Що призвело до більш низьких задніх проблем для неї, так як загальні поради зняття не поширюється на всі коляски. У випадку з деякими колясками, вона може підняти малюка, не нахиляючись вперед. Проте, в інших випадках це не працює.

Що таке правильна техніка підйому в підйом малюка в коляску? Або б ви хотіли рекомендувати деякі вправи для неї, щоб позбутися від неї біль у спині?

+761
Midnight 3 січ. 2012 р., 07:02:51
38 відповідей

Я чув, що розмір м'язів не пов'язана з силою

Це не правда.

При підйомі збільшити швидкість і кількість повторень. Не додати ваги; замість того, щоб зосередитися на м'язи плутанини (див. p90x).

Також подивіться, інтервальні тренування і кардіо.

Але насамперед поговоріть зі своїм лікарем. Подивимося, що він/вона рекомендує.

+984
user2064232 03 февр. '09 в 4:24

У мене були дуже напружені стегна. Я би розтягуючи їх протягом досить довгого часу тепер, і це покращився.

Коли я дивлюся на цю картину, я помітив, що прямі верхні в нижній частині спини.

Це не моя фотографія, але я дивлюся в основному такі як ця (за винятком для того, щоб майже торкнутися землі долонями мої руки).

Зараз ви скажете, що у Землі більше, але є проблема з ним.

Я чітко відчуваю, що я компенсувати не вистачає гнучкості з хребта округлення. Я відчуваю, що якщо я буду робити тільки землі торкнутися тільки мій хребет стає кругліше з плином часу.

Так це ще жижки проблема чи це чергова м'язи? Будь ласка, дайте мені конкретні розтягнути, щоб досягти положення, показане на першій картинці.

Редагувати: видалено повітря приземкуваті частина, тому що акцент повинен бути першим на дану ділянку, в іншому випадку цей потік потрапляє в складне на мій погляд. У мене є конкретна проблема і я хочу вирішити тільки цей перший.

+976
Musolin 2 лют. 2016 р., 01:40:25
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

З цих нових для купання, це займає час, щоб побудувати басейн фітнес, так як це плавання фітнес відрізняється від бігу або будь-якого іншого виду спорту фітнес. Продовжити, щоб зосередитися на своєму диханні і техніці, а також гарантуючи, що ви постійно штовхати. Чим більше ви плаваєте, тим краще ви отримаєте, і тим більше ви будете поліпшити. Так тримати!

+971
Ayecks Mpohlo 11 лип. 2015 р., 21:53:11

Не можу нічого сказати про посмикування проблеми у вас виникли, або те, що викликає його - це те, що для фізіотерапевта.

Наскільки щипати/розводячи лопатки йде - вам слід втягувати лопатки для присідання та станової тяги - як в собі, намагаючись тримати олівець між ними.

Це створює напругу у верхній частині спини і запобігає спину від округлення під час підйому, і дозволяє доїхати до стегон. Поширення ваші лопатки призводить до свободи і округлої спиною, які не те, що ви хочете зробити. Ідея створення герметичності в верхній частині спини, поряд із загальнозміцнюючою ваша серцевина-це захист вашого хребта і створення стабільності та ефективності для безпечного підйому.

Якщо вона болить, щось не так. Зупинитися і отримати його перевірили.

+957
edwareger 10 січ. 2020 р., 20:44:36

На анімаційне ТБ-шоу (дракон м'яча Z) персонажі будуть мати одяг, яка здавалася в 3 рази є вага. Поступово нарощуючи ваги (скажімо, по півкіло на день), можна бути в змозі виконувати рівномірно по тіло 3 рази їх власна вага і почувати себе нормально? Які плюси і мінуси?

+847
DDDDD 6 жовт. 2011 р., 03:58:46

Я бігаю щодня. я використовую, щоб зупинити себе з-за високої дихання, хоча я біг в хорошому темпі.

Як покращити і зберегти його стійким моя пробіжка і те, що добре пити воду після / перед бігом?

+820
Mintoo Arya 28 вер. 2017 р., 06:04:04

Люди тримають жиру в різних пропорціях протягом усього їхнього тіла. Вага не є показником вашої естетики або загальний рівень фізичної підготовки. Деякі штангісти у висоту, важить більше 200 фунтів, але їх жиру неймовірно низька, так що вони не виглядають товстими.

Якщо ваша мета-мати плоский живіт і тонкі стегна, прості і зрозумілі вам потрібно знизити відсоток жиру в організмі. Ви не можете зменшити жир в одній області, а не іншим; людське тіло ваги жиру пропорційно. Це відбувається шляхом послідовного дотримання дієти протягом тривалого періоду часу і частого вправи. Реакція організму на це теж індивідуальний для кожної людини. Деякі люди можуть дуже легко втратити жирові відкладення з мінімальними зусиллями і деяким людям доводиться працювати важче, але це не неможливо. Так що не турбуйтеся, якщо ви не бачите результати протягом трьох тижнів. Зазвичай це займає близько восьми, щоб дійсно помітити суттєву різницю.

Стосовно того, як довго ви повинні проявляти, що дійсно залежить від вашого рівня здоров'я і якщо це безпечно для вас, щоб брати участь у ньому. Якщо ви знаходитесь у відносно середньої форми почніть з 30 хвилин в день. Потім як то стає легше через тижні додати більше часу або інтенсивності (спробуйте працювати важче). Постійно змінювати свій розпорядок кожні кілька тижнів (спробуйте запустити на вулиці, коли вам нудно або робити гімнастику, якщо ви не можете дістатися до спортзалу); ваше тіло буде звикнути до Робити цей тип вправ дуже швидко, і ваші результати почнуть відставати. Найголовніше, кинути виклик собі. Ваше тіло не зміниться, якщо в ньому немає необхідності; створювати, що потрібно через інтенсивності та періодичності тренувань. Але головне-це дієта. Ви можете працювати по 10 годин в день, але якщо ви не їсте правильні продукти стабільно кожен день, тиждень за тижнем, то ви не побачите будь-яких змін. Удачі, сподіваюся, що допомагає і не соромтеся задавати будь-які питання.

+810
shahanas m 26 серп. 2012 р., 15:42:49

Я думаю, що якщо anilkumble має знання умов або фізіології, про що він просить, це буде важко для нього, щоб прийняти зважене питання. Тому замість того, щоб принижувати його, ми повинні допомогти йому зрозуміти, що він хоче знати.

Anilkumble, ви запитали, що основним областям необхідно (живіт, стегна, ноги) у кожному регіоні. Ви мали на увазі вправи? У вас є чотири основних груп м'язів в ногах. Твоя дупа (сідниці), передня частина стегна (чотириголовий м'яз), задньої частини стегна (підколінні сухожилля), спини і ніг белос колін (литкові м'язи). Існують також допоміжні групи м'язів на передній частині стегна (згиначі стегна), всередині (addductors), зовні (викрадачами), і поряд з вашим гомілки (передньої великогомілкової).

Я сподіваюся, це допоможе вам зробити більш лаконічний питання.

+800
Prerna 20 груд. 2019 р., 07:40:21

Крім спортзалу інструменти, краща вправа, щоб зміцнити і зробити їх добре виглядати і здоровим?

+785
ganesh ganesh 28 січ. 2013 р., 06:34:44

За даними Джек Деніелс, різниця наступна:

 • інтервальне тренування спрямована на збільшення вашої інакше VO2max шляхом впливу високої інтенсивності, яке не може підтримуватися протягом тривалого періоду. По конструкції він домагається, щоб збільшити загальний обсяг для тих, хто дуже високої інтенсивності, тому що у вас є перерви між кожного інтервалу.
 • довше (кілька кілометрів) пробіжок спрямований на підвищення ваш поріг лактату шляхом пристрілювати трохи меншої інтенсивності.

Дивіться також навчання інтенсивностей.

+743
karmatic 23 вер. 2012 р., 16:26:26

Є багато способів, щоб залишатися на грунті, і все залежить від того, що є правильним для вас! Всі люди різні, але я можу принаймні сказати вам кілька речей, які працювали для мене.

Особисто я знайшов всі ці речі, щоб бути корисним в тій чи іншій мірі, коли намагаються залишатися мотивованим:

 • Слухати плейлист з ваших улюблених музики: може мати кілька різних плейлистів з різних виборів пісня, щоб допомогти зберегти його цікавим
 • зберегти його цікавим і переключитися на звичайні тренування дуже швидко: те ж саме кожен раз, коли стає дуже нудно
 • винагородіть себе після тренування, роблячи що-небудь веселе: але пам'ятай, ти все ще спортсмен, щоб піклуватися про своє тіло, навіть якщо ви не активно тренуються
 • знайти партнера для роботи з: мати мотивацію хтось інший з вами це один з кращих мотиваторів для мене, і це допомагає людям
 • вимірювати і відстежувати свій прогрес: це може бути цікава сторона хобі і є дуже корисною, коли ви можете побачити свій прогрес
 • дивитися мотиваційні фільми або слухати промови

Загалом, все, що ви можете зробити, щоб зробити ваші тренування весело і цікаво буде тримати вас, повертаючись більше! Бути творчим і весело з ним.

+740
Julian Mehnle 24 січ. 2014 р., 18:22:12

Зрештою, найбільша небезпека марихуани полягає в тому, що так як це чорний ринок ви не завжди отримуєте чистий марихуана, він може бути з добавкою героїну або інших напевно шкідливих ліків. Тому я не хочу, щоб спробувати його на всіх, якщо я не знаю людини, яка дуже добре ріс.

Тому припускаючи, що це чистої марихуани, він працює як знеболювальний засіб і, що може заподіяти шкоду, як приймати будь болезаспокійливий буде. Ви не зможете сказати, якщо ваш організм відновився і якщо ви готові до наступного тренування, оскільки великий ризик перетренованості.

З іншого боку, якщо приймати після тренування це може допомогти розслабляючий і це може сприяти кращому відновленню, за умови, що він не має інший побічний ефект, але релаксація може бути досягнута багатьма іншими засобами, які не мають побічних ефектів, так що немає ніякого практичного сенсу використовувати марихуану.

+731
user30747 24 трав. 2014 р., 14:35:31

Це питання вимагає однозначної відповіді, оскільки ці два види навчання, як вони, можуть мати безліч варіацій в параметрах навчання.

Виконуючи кругову тренування можна завершити тренування в більш короткі терміни при збереженні інтенсивності: розробка іншої групи м'язів у той час як перша спирається вам значно скоротити час, витрачений на роботу вийшла. Скоротивши час тренування призводить до зниження рівня кортизолу після тренування, що скорочує час відновлення між тренуваннями.

Кругова тренування ставить більшою сумарною навантаження на організм (почасти через більш короткі періоди відпочинку, але навіть з не менш тривалими періодами спокою) оскільки м'язи перебувають у втомленому стані держави водночас. Це може сприяти стимуляції анаболічних гормонів, таких як тестостерон і гормон росту.

Робимо комплектацій дозволяє для більш повного відновлення між наборами працювали м'язи, а також знижує загальну стомлюваність організму (накопичення лактату і т. д. в крові) порівняно з кругової тренування. Це дозволяє досягти більш високої вихідної потужності під час підйому, і як такої більше набирає силу.

Як спринтер, орієнтуючись на чистому сили без гіпертрофії, я тільки використовувати комплекти. Однак, якщо прагнення до гіпертрофія або силова витривалість, то кругова тренування може бути більш цінним.

Переваги комплектів

 • Можливо, більш високий приріст сили
 • Менше втоми, простіше, щоб закінчити

Переваги схеми навчання

 • Дозволяє за більш короткий термін навчання
 • Представлена у вищих навчальних стимул
+705
Awatatah 12 груд. 2013 р., 14:09:55

Привіт я відносно новим для підняття важких речей, і у мене є друзі, які беруть креатин перед тренуванням. Вони сказали, що він дійсно допомагає наростити м'язову масу. Але я чула, що це може бути погано для вас. Наскільки це правда і чи варто ризикувати?

+685
Kevin Gardner 28 квіт. 2017 р., 01:23:38

Коли у мене немає доступу до ваг, я намагаюся отримати як багато з них:

 • Пуш-ап роботи (або звичайний, стійку, або індус)
 • Підтягуючі роботи (або підборіддя або підтягувань)
 • Присед роботи (або індуїстські присідання або пістолети або віджимання)

Це з високою віддачею вправи мені зосередитися, і я думаю, що найбільш схожі з штангою працювати. Багато інші вправи відмінні, теж, як і випади, спринт, гімнастика або різні роботи, такі як планш, важелі, і L-сидить.

Однак, бажання наслідувати 5х5 штангою рутину, використовуючи тільки вага тіла - це марна затія. Два нерозривно різних. Якщо ви хочете тренуватися з власною вагою, не прикидайся, що це щось на зразок звичайної 5х5. Якщо ви хочете тренуватися з гантелями, не прикидайся, що це щось на зразок ваги рутини. У них різні цілі, різні терміни, і різні результати. Який би спосіб ви не вибрали, чітко визначте, що ви хочете від нього. Будьте послідовні: підібрати програму і дотримуватися її протягом мінімум трьох місяців.

Вправи з власною вагою є найбільш корисним з-за елемент само-панування, або оволодіння власним тілом. Штангою робота найбільш корисна, тому що вона виробляє більше сили і влади і робить це набагато швидше, ніж будь-який інший метод.

Багато людей з метою спортивних досягнень і загального атлетизму буде поєднати два в одному: в основному маси тіла Вправи для верхньої частини тіла і в основному штангою робота для нижньої частини тіла. Це використовує сильні елементи кожного підходу: незрівнянна навантаження для розвитку спини і м'язи ніг з гантелями і максимальний діапазон руху, вправи для верхньої частини тіла.

+673
DumB4zz 26 вер. 2018 р., 14:06:22

Мені подобається цей стиль програми. Я думаю, що ваш обсяг і відбору є право. Я думаю, що ваш режим Ab є також добре. Ви будете мати задоволення робити це так довго, як ви utlize прогресивна послідовність завантаження. Ваші плечі стають працювала в наступному: лава, палуба двк, розширення трицепсів, жим на похилій кучері, станова тяга, дошки...

+621
kay mmotlanyana 17 лист. 2017 р., 00:50:57

Коли ви хочете розвинути певну частину тіла, то подивитеся на конкретні види спорту, які їх розробили. Олімпійські гімнасти мати найбільший біцепс у світі, у них біцепси більше, ніж їх голови. enter image description here

Як вони робили свої біцепси такі великі? Відповідь зважений стрейч, як ви бачите, вони роблять багато заліза хрест, який розтягує біцепси з всю вагу свого тіла. enter image description here

Так що якщо ви хочете дійсно великі біцепси почати включає зважений стрейч... або негативні Пелікан кучері на кільцях, Планш або залізними хрестами.

Якщо ви не досить сильні, щоб робити те, що почати використовувати за спиною кабель кучері і нехай вага розтягувати біцепси протягом 5-10 секунд перед керлінг, навіть просто тримаючи його изометрически теж працює.

Брюс це робити, ізометричні утримує у витягнутому положенні.

І науки підтримує цю теж Птичем дослідження. Вони бачили, що 300% зростання м'язової зі зваженими стрейч тільки найвищої м'язового росту коли-небудь зареєстрованих.

+606
user77602 14 січ. 2010 р., 15:54:07

Якщо ваш хват обмежує вашу здатність виконувати важкі підйоми (як, наприклад, важка станова тяга), то вам слід розглянути перехід до цівці гачка , як запропоновано в коментарях, або ви могли б використовувати підйомні ремені.

У будь-якому випадку, якщо у вас слабкий хват, найкраще, що ви можете зробити-це виконувати спеціальні вправи для зміцнення. Утримуючи вагу в кінці концентрична частина станову тягу протягом деякого часу, наприклад. Тепер, якщо ви хочете витрачати гроші в тренажерному залі іграшки, можна купити жир Gripz , щоб допомогти вам у цьому.

+602
Alex Grant 2 бер. 2014 р., 20:18:29

Ви могли б завантажити бар Сміт машини, покласти його на пастки, як з присіданнями (не безпосередньо на шийний відділ хребта!) і зробити їх так. Дерев'яні дошки, плити або підніжка може використовуватися, щоб помістити кулі ваших ніг на належну глибину. Однак, по 180 кг, ви можете виявити, що навантаження на хребет і всю верхню частину тіла може бути дуже багато.

Інший варіант розсаджують теляти піднімає. Знову ж, це може бути зроблено Машина Сміта (у всякому разі, це добре для чого-то). Налаштувати лавці перед ним, встановили планку на такій висоті, де ваші ноги, коли ви сидите, підходить тільки під нього, є бар близько до колін (та ще і верхньої частини ноги) і посуньте його вгору по контрактації телят. Якщо є килимок бар, це може зробити його менш незручно.

Зверніть увагу, що різні вчення говорять, що роблять упор на різні м'язи. Постійний теля піднімає, мабуть, напруга литкового м'яза (найбільш крайні литкові м'язи, які видно і з двома головами), а в сидячому варіанті, з-за коліна бути зігнуті (розслабленні литкового м'яза) більш серйозна увага приділяється камбаловідной, глибше м'язового шару. Я не впевнений, якщо це broscience чи ні, але, здається, якийсь сенс.

Загалом, з литковими м'язами не так сильний, як вони, будь-які вправи не робив на машині, відчуває себе досить складно завантажити Без щось інше в організмі стає занадто багато обкладатися податком. Штангою на спині може бути завантажений з набагато більшою вагою, ніж використовується для присідань, тримаючи його буде потрібно важка станова тяга і буде дійсно перевірити свою владу (або сухожилля, при використанні планки) і з використанням гантелей просто здається, що це б не додати достатньо ваги через деякий час. Знову ж таки, якщо ви можете впоратися з цим в плечі-завантажений стоячи ікри прес, штанга або Сміт машина може працювати. Якщо у вас є конкретний ікри прес або усаженное підвищення ікри машину, я пропоную вам дотримуватися постійного теляти підняти автомат до вас, дискомфорт і все, а може бути з допомогою машиною Сміта або штанга в шафу для усаджений теля піднімає.

+600
Sasgorilla 21 вер. 2019 р., 09:36:02

Це залежить від того, як давно ти народила дитину, тому що вся яже виношування дитини буде покласти багато знос на нижню частину спини та стегна. Проте, коли ви відчуваєте біль Взагалі робити елементарні речі, як носити малюка, то це може бути із-за того, що у вас слабка поперек, стегна і те, що звучить як більш загальної слабкості в ланцюзі задній.

Зміцнюючи ці м'язи, хоча їсть добре і переконавшись, що всі необхідні поживні речовини та вітаміни в перевірте (після вагітності полівітаміни є хорошим способом, щоб переконатися, що ви отримуєте ці), є гарним способом для початку. Для цього, присідання (без ваги спочатку) на всьому шляху вниз до підлоги з хорошій формі, дуже допоможе. Робити 3-5 комплектів 10-20 повторень щоранку і бачити, як ваш організм реагує. Якщо ви знайти його легко, збільшити, якщо ні, то робити менше повторень, поки ви не можете досягти цього діапазону.

Після освоєння присідання, це може бути гарною ідеєю, щоб приєднатися до тренажерний зал (в деяких тренажерних залах є заняття малюк+мама) і зробити деякі вправи є щоб зміцнити вас.

Сподіваюся, що допомагає!

+554
Dennis Daniel 1 лист. 2013 р., 04:56:38

Я б не сказав, що дослідження є збитковою, але це не дуже повний і дуже легко вирвані з контексту. Він націлений на які страждають ожирінням людей, які нічого не робили, і стежили за ними протягом ~5 місяців.

Це дослідження для мене кшталт "ви можете їсть весь день і позбутися від жиру". Це правда в дуже віддаленому сенсі, але збільшено трохи і подивився на нього з більш широким охопленням, він падає трохи плоский.

Дев'яносто шість ожирінням (чоловіків=48; жінки =48; вік 18-50 років) брав участь у підвідомчих 22-тижневої програми.

Далі, всі вони були в обмеження калорійності харчування , яка відома по найбільшим спонсором для втрати жиру.

Крім того, всі групи йшли тією ж гіпокалорійной дієті.

Я думаю, що більше віднімати два очки, які вже досить добре відомі:

 1. Контроль калорій найбільший вплив на жирові відкладення, особливо для людей, які вже страждають ожирінням (це безпечне припущення, що вони були в калорій понад раніше).

 2. Що в початкові 6 місяців навчання, ви можете зробити практично той же удар для вашого долара кидаючи телефонну книгу навколо кімнати, як ви могли робити більш спеціалізовані тренування.

Різниця для мене друга полягає в тому, що, ефективні силові тренування царство (на відміну від щось на зразок зумбі, як приклад), що ви тепер мають більш високий базальний метаболізм, вище щільність кісткової тканини, не менш схильність до травм, і мають навички, необхідні для прогресу у навіть більш ефективні стилі тренувань.

Але чому все це важливо?

Адже втрата ваги в поєднанні з втратою ваги. Чим менше травм, тим вище щільність кісткової тканини, тим краще буде Ваш баланс, і більш жорсткі сполучні тканини, тим більше ти будеш в змозі, щоб залишатися активним і витрачати менше часу на задній частині боротьби з недугами. Чим вище інтенсивність метаболізму-це приємна вишенька на торті.

+547
user75867 15 груд. 2011 р., 22:22:41

Всі штангетки мають одне спільне: нестисливої підошва. Більш недорогий взуття використовувати жорсткий пластик, і більш дороге взуття з дерева. В один момент часу були пауерліфтингу взуття, яка має плоску підошву. Я не міг знайти будь-який з них останнім часом, і майже всі на підборах.

Буде каблук допомагає чи ні, залежить від ліфта, а також, скільки від каблука. Наприклад:

 • Станову тягу краще виконувати без каблука. Потягнути з каблуком збільшує відстань, яку ви повинні тягнути, і ви опинитеся в невеликому скруті кредитне плече-мудрий.
 • Присідання працюють краще з каблуком, особливо Передні присідання.
 • Лава для преса може використовувати каблук для поліпшення привід ноги, але це не обов'язково.
 • Будь швидко тягнути, як очищає і ривками, уривками і т. д. найкраще робити з п'ятою.

Зрештою, це справді може бути особистим перевагою. Я знаю багатьох людей, які знімати взуття для тяги. Поки ви знаходитесь на твердій поверхні, ви будете мати краще використовує цей спосіб.

Якщо вам потрібен каблук, використовуйте штангетки. Якщо ні, то ходіть босоніж.

Примітка: робити не використовуйте Ваші штангетки робити пліометріка і коробка стрибає. Підошва не повинна бути гнучким, і вони не призначені для цього типу роботи. Візьміть важка атлетика взуття і зробити це босоніж або з різним набором взуття.

+460
Dave Broyles 1 вер. 2014 р., 14:04:05

Я тільки що закінчив читати Китайське дослідження, яке пробудила в мені інтерес до веганству вперше після довгих років роздумів вегетаріанці, як правило, трохи нерозумно, і вегани є особливо безглуздо.

Може хто-небудь (особливо досвідчених веганів або вегетаріанців) вказати мені на книги або інтернет-ресурси, щоб допомогти мені, як мені почати цей шлях? Існує безліч веганских і вегетаріанських куховарських книг на Amazon. Мене цікавить щось трохи більше, ніж це. Звісно, я визнаю, що маючи хоча б одну книгу веган-кухар буде важливо, але я відчуваю, що я хочу більше інформації про життя в першу чергу.

Деякі з типів питань, які я хотів би відповіли на це:

 1. Я повинен кинути м'ясо/молочні продукти/яйця холодні-Туреччина (холодна-соєвий замінник?)? Або простіше "полегшити" мій шлях у моєї нової дієти?
 2. Я правоподобны для того щоб випробувати фізичні симптоми, коли я змінити свою дієту? Почуття голоду? Слабкість? Болі в шлунку? Тягу? Що-небудь ще?
 3. Я повинен проконсультуватися з лікарем перед/під час/після зміни раціону?
 4. Немає ніяких підводних каменів я повинен бути в курсі, коли продуктові магазини або ресторани, щоб переконатися, що я замовляю речі (або, принаймні, як можна ближче до) Моя нова дієта?
 5. Що потрібно враховувати, щоб переконатися, що я їм повноцінний раціон?
 6. Коли я на новій дієті, я буду страждати фізично, якщо я зрідка порушити дієту і з'їсти м'ясо/сир/і т. д., Якщо це все, що у мене є?
 7. І звичайно, рецепти будуть корисні. Але знову ж таки, я думаю, що це буде легко відповісти.
+432
Evoup Yin 16 лист. 2018 р., 21:24:30

Мені б випити що-небудь після кожного тренування.

Ви робите P90X так що я припускаю, що ви намагаєтеся зробити пісний/розірвав. Якщо ви починаєте бавитись на кілька видів добавок, я б порекомендував спостереження за вашими рухами кишечника. Ваше тіло може обробляти тільки так багато більше або обробки так багато білка, але він може взяти в тонни калорій. Якщо у вас занадто багато #2 вам потрібно відрізати добавки вниз/назовні.

Також немає нічого поганого з 16 унцій шоколадного молока після тренування.

+423
semsevens 13 бер. 2010 р., 12:01:30

У мене є режим тренувань, який працює дуже добре, що включає: - Біг/спринт 150м - Відпочинок/прогулянка протягом 30 секунд - Повторіть 30 разів

Це дуже важко контролювати і відслідковувати прогрес. Я хотів використовувати деякі додатки, які можуть записувати монітор мій інтервалів та порівняння на тиждень, проте всі ВИИТ додатки не дозволять вам час бігу/спринту так важко працювати, якщо ви робите якісь поліпшення.

Я скачав 20 заявок тільки одна відповідає вимогам, однак це дуже легко встановити і видалити весь набір.

 • Пуск Таймер / Старт Спринту
 • Закінчити спринт / прес-інтервал - інтервал часу записується
 • 30-секундний відлік почнеться
 • (Повтор)
+412
arny 27 груд. 2013 р., 16:24:17

Спасибі всім за ваші відповіді та поради!! Спочатку я хочу зазначити, що я прихильник вимірювати все. Я використовую харчові ваги, мірні чашки/ложки і т. д., Так що я знаю точно, скільки їжі я їм. Не тільки заради підрахунку калорій, але також контролювати і відслідковувати мої макроси всередину, як я збираюся втрачати вагу здоровим чином, а не просто "аварія" дієта. Тому шанс, що я прогадати і над їжею був дуже тонкий. Я втратив 20-30 фунтів кілька різних випадків у моєму житті, тому я не чужий, як це працює. Однак у минулому я був не так активний, як мені було в цей раз. Тому, 1100 - 1200 цей час просто не вистачає палива. Я скористався порадою @AlexL і збільшив калорійність до 1400-1500 в день. З тих пір 4 дні тому, я втратила 4.5 кг щоранку я прокидаюся в інший фунт. Я не очікую, щоб залишитися на цю тенденцію щодня, але принаймні масштаб рухається зараз! Я також додала протеїновий коктейль у моєму повсякденному житті. Поки що все добре і я відчуваю себе дуже оптимістично!!! ☺️

+395
user71401 1 лист. 2014 р., 06:47:51

Це нормально. Буває при ходьбі швидко тому, що ти відштовхуєш від Землі складніше, ваш великогомілкової повинен працювати важче, щоб пригальмувати, і привезти назад в згинання щиколотки, і це утримує його в тому, що більше позицій, ніж при бігу. Якщо ви наростити швидкість-пішки занадто раптово, треба просто збалансувати в кінці кінців.

Ось невеличка довідка: http://exercise.lifetips.com/tip/48909/walking/racewalking/sore-shins.html

+382
EricaJoy 18 жовт. 2012 р., 09:24:15

Йдуть від 3 дні в тиждень 4 дні/тиждень, як правило, означає, що ви будете втрачати день відпочинку між тренуваннями. Так що вам необхідно планувати ваші тренування трохи більше. Погуглив трохи і знайшов цей план , щоб почати від. Він створив різних musclegroups в різні дні, так що ви повинні мати час, щоб відпочити, перш ніж знову тренування м'язів, навіть якщо ви тренуєтеся два дні поспіль.

Я виявив, що я хотів додати ще кілька вправ гирьового, оскільки я знайшов це, щоб бути весело і піднімають кардіо досить багато. Ті, як правило, працюють багато м'язів одночасно, тому я поклав їх в по вівторках і п'ятницях, мене.е до дня відпочиває. Якщо ви схожі на мене, і ви, ви, як правило, мають певну кількість часу для тренування, так що я виявив, що шести вправ з оптимальною чотири комплекти кожній.

Так що я в кінцевому підсумку з наступним графіком навчання. У musclesgroups розділені досить, щоб не дати мені питань.

В понеділок

 • Плечі, Чергуючи Гирьового Прес
 • Плечі, Гантелі Бічні Підніміть
 • Плечі, Гантелі Shrug Плеча
 • Трицепс, Штанга Лежачи Трицепси Розширень
 • Плечей, Штангу Вгору Правий Ряд
 • Трицепс, Трицепс Кабель Магазинної

У вівторок

 • Верхні ноги/спина, дві руки, дві гирі гойдалки
 • Плечі, Однією Рукою Гирі У Ривку
 • Назад, Штангою, Станова Тяга
 • Спину, Однією Рукою Гантелі Рядків
 • АБС, Машина Хрускоту Ab
 • Передпліччя, гирі, пий до дна

У четвер

 • Груди, Гантелі Похила Лава Прес
 • Груди, Гантелі Похилій Літати
 • Груди, Жим Лежачи Машина
 • Біцепс, Гантелі Похилій Завитки Молотка
 • Біцепс Штангою Завиток
 • Біцепс, Біцепс Машина Скручиваемости

В п'ятницю

 • Плечі, Однією Рукою Гирі У Ривку
 • Верхні Кінцівки, Передні Присідання З Двома Гирями
 • Верхній Частині Ніг, Жим Ногами, Машина
 • Верхній Частині Ніг, Розгинання Ніг
 • Нижня частина ніг, ікри, натиснувши на жим ногами, машина
 • Нижній Частині Ніг, Усаженное Підвищення Ікри
+381
Ganesh Beladkar 16 жовт. 2016 р., 06:40:18
Питання про велосипедних поїздок, велосипедних прогулянок або низьким велосипедах.
+344
Jacob Shetler 16 вер. 2014 р., 22:34:11

Я новачок у висить, але у мене є сила, щоб підняти мої ноги

Якщо ваше ядро не виконує роботу, то ви не тренуєтеся ваш ABS. Якщо ви будете качати ноги, а качати все тіло за обертів, знову АБС не буде працювати.

Я хочу, щоб зупинити вправи для преса і упор тільки на вправи

Ви повинні робити більше, ніж просто висячи вправи для розвитку АБС. Ви можете легко реалізувати висячі вправи, але продовжувати робити те, що ви раніше робили.

Якщо ви не можете правильно побачити свій прес Я думаю це тому, що ти не мета та ізолювати їх правильно на основі того, що ваші уявлення про висячи вправи на м'язи преса.

Ви повинні переконатися, що ви укладаєте договір, контролювати своє тіло і ізолювати м'язи живота і не використовуйте іншу частину вашого тіла, щоб допомогти вам.

Я слухати день тільки 5 хвилин, то ви не отримуєте АБС

Це не правда, ви не можете отримати ABS з усього 5 хвилин в день. Це ледь одну вправу. Якщо ви бачите, що АБС це пов'язано з низьким вмістом жиру тіла, а не фактичне м'язи.

Що ви повинні робити щось на зразок цього

 1. Зворотного Скручування 3 сету до відмови
 2. Висить ногу піднімає 3 сету до відмови
 3. Косі скручування 3 сету до відмови
 4. АБ сувоїв/дощок, 3 підходи до відмови

При цьому переконайтесь, що ви зосередитися на АБС, якщо він починає отримувати важко не почати обману і використовуючи інші частини вашого тіла, щоб допомогти. Переконайтеся, що всі роботи зосереджена виключно на м'язи живота.

+282
Mamaduka 26 груд. 2016 р., 05:14:27

Я подорожую протягом тривалого періоду і не в змозі відвідувати спортзал на регулярній основі, і не мати обладнання, як гантелі. Я прагнув зробити тренування всього тіла, але досі не можу знайти вправи для плечей. Чи Можете ви порекомендувати один?

Мої варіанти на даний момент:

 • стійка на руках віджимання. Я не дуже гарний у рукопашному бою стоїть зараз (навіть на стіні), але я тренуюся. Також здається, що це вправа має обмежену амплітуду, тому що треба щось робити з твоєю головою вдарився об підлогу :)

 • підтягування. Рідко, так як це дійсно важко знайти турнік у більшості місць, де я живу.

+237
user7116 2 жовт. 2013 р., 20:03:11

Я новачок в середній школі. Я працюю трохи більше року. Я, нарешті, досяг максимум в 55 завиток фунт з Одна рука і тепер я хотів би, щоб збільшити розмір біцепса на руках, яка становить лише 11,5 дюйма, коли зігнуті. Я хотів би також збільшити витривалість. Може хто-небудь дати мені ідеальний вагу і діапазон повторень для збільшення розміру і витривалість?

+216
Suvajit Chakrabarty 9 серп. 2012 р., 08:04:38

Ноги дуже ймовірно могло змінитися за формою, а ваша взуття неодмінно. Маючи дві пари кросівки-це завжди добре з точки зору профілактики травматизму в тому, що взуття, як правило, стрес можна по-різному і змінюються кути трохи, так що це гарна інвестиція.

У того, я хотів би спробувати:

 1. Нову пару взуття, особливо що з коробкою, широкий носок і достатньо м'якими (перевірте Найк 4.0 х).

 2. Силові тренування, розтяжка.

 3. Ортопед.

+187
SharpC 23 лист. 2010 р., 23:51:55

Я 17-літній хлопець, 190 фунтів, 5'11", працюємо шість днів на тиждень після школи, орієнтовані на різні групи м'язів кожен день (ноги, руки, груди і т. д.). Я працюю в першу чергу на набуття сили, а не маси, і добиваються цього. Я відчуваю, що мої руки взагалі не вистачає. У мене немає визначення на мої біцепси взагалі. Будь-які ідеї про те, як досягти цього ефективно?

+162
Omid Khalili 13 вер. 2014 р., 07:34:55

Як я повинен налаштувати її порції і продукти, щоб допомогти їй зробити втрату ваги вона хоче?

Зниження 4кг, просто змінивши дієту не легко, і може зайняти тривалий час. Отже, для початку, скоротити ваші цілі в половину і подивитися, чи ви задоволені швидкістю ходу після цього. Майте це на увазі.

Перш ніж поглянути на вечерю, переконайтеся, що це не залежить від шкідливих звичок перекушувати в першу чергу. Під час перекусів можна частково компенсується активний спосіб життя, алкоголь, цукерки та інші шоколадки може зовсім зруйнувати дієту.

Після цього, почати замінювати жирне м'ясо для компактної кухні. Свинина, як відомо, погано для вашої дієти і просто замінити, що для курки, особливо курячі грудки, ви могли б відштовхуватися.

Є ще більш простий підхід, що ви могли упустити. Ви пробували що станеться, якщо ви просто покладіть менше їжі на тарілці, невеликими кроками по часу? Просто, не намагайтеся морити її. Це не конструктивно і школи може зайняти багато енергії. Ця енергія повинна звідкись прийти.

Хоча в кінці, ви, здається, в основному зацікавлені в жиру у відсотках. Тренування (спалювання жиру і придбання м'язи), робить це досить добре.

+114
Rabimba Karanjai 27 січ. 2012 р., 17:50:42

Я рекомендую вам перевірити вивчити. Це додаток енциклопедії, і це відмінна відправна точка для розуміння того, що певна добавка і як вона працює. Головне, всі свої дані засновані на найкращих наявних наукових досліджень, які широко пов'язані.

Оскільки ви зацікавлені в тому, як організм реагує на добавку, ви можете знайти їх "матриці впливу людського" особливо цікаво. Він показує ступінь різних тілесних ефектів, які проявляються в реальних клінічних дослідженнях.

Креатин - це всього лише одна з численних добавок, які вони надають інформацію.

Креатин являє собою молекулу в енергетичній системі (креатин фосфат), які можуть швидко виробляти енергію (АТФ) для підтримки клітинних функцій. Це лежить в основі підвищення продуктивності і нейропротекторну властивості креатину. Креатин є дивно безпечним для більшості людей і являє собою добре опрацьований додаток.


Не як дружні для обивателя, але в PubMed - це також чудове місце, щоб знайти інформацію (тобто дослідження) про різних темах, включаючи добавки.

+106
user062295 2 груд. 2010 р., 17:35:25

Здається, що ви вже відповіли на питання.

Я просто хотів би додати принаймні дві думки.

 • 1-ий полягає в тому, що є декілька ефективних методів, таких як поза, а еволюція працює, щоб згадати лише два інших. Я вважаю, що ротація тазу повинні брати участь у всіх з них, але, можливо, по-різному.
 • 2-ой, що це було б корисно, якщо ви поширюєте ці речі на посилання ви цитуєте, може бути, вони можуть дати вам хороший контроль, і ви можете отримати пряму відповідь від творця цього методу.

Також, якщо ви хочете поліпшити ваші рухи тіла (і я вважаю так, якщо ти питаєш про гнучкість в іншому пості) в цьому випадку на талії, я думаю, ви можете використовувати інший запропонував рух Денні Дреєр, з ChiRunning: приклад ходьби.

На іншій ноті, ви можете провести відмінність між активної і пасивної ротації тазу. І ChiRunning пропонує вам краще на обертання тазу робити підйомами, даючи тулуба і рук більшу кількість рухів і зусиль.

+50
JuLeS 30 жовт. 2010 р., 18:55:20

Два або три віджимання палець справа палець/руку, чи руки?

Які методи я повинен використовувати, щоб дізнатися два або три віджимання пальцем (якщо палець сила як я можу побудувати це вгору і т. д.)

+32
Ashesh Kumar Singh 6 січ. 2020 р., 00:48:28

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil