Якою повинна бути ідеальна влада trademill мотор для 70 кг людини?

Я хочу створити trdemill для побутового призначення. Моя вага близько 70кг. Отже, якою повинна бути ідеальна потужність двигуна буде використовуватися?

Будь-відео-підручник для створення trademill також допоможе враховуючи низьку вартість.

Спасибі !

+79
John F 20 жовт. 2015 р., 04:48:42
39 відповідей

Погляньте на деякі інші ваші особисті звички, яка ваша дієта подобається? Хороша дієта може вплинути на концентрацію. Скільки ти спиш? Скільки вправ? Все це може негативно позначитися на вас. Після цього подивіться на вашої медичної історії, ви коли-небудь перевірялися на цукровий діабет? Низький рівень цукру в крові пекло на концентрацію. Ви коли-небудь були поміщені на ліки для таких речей, як додати чи депресія? Можливо, ви захочете поговорити з вашим док, в наступний раз ви отримаєте техогляд про це. Не ходіть в хвилюванні, намагаючись самостійно діагностувати на Google, але краще поговорити з справжній професіонал.

Удачі.

+946
SIMON ALISON 03 февр. '09 в 4:24

Я професійний комп'ютер. Моя робота передбачає сидіння на ПК протягом всього дня без особливої фізичної роботи.

Мені 32, чоловік.

Я хотів би знати, яка кількість калорій я повинна споживати на день з їжею і скільки я повинен "провести" через фізичні вправи, щоб тримати мене здоровим.

Будь ласка, дайте мені знати.

Спасибі!

+865
CommanderP 16 вер. 2018 р., 15:47:49
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Їм 22 роки, 170см, ~вага 90х, починаються якісь зусилля, щоб прийти у форму. Я збираюся в тренажерний зал 3 рази в тиждень, я змінила свою дієту з низьким вмістом вуглеводів. Моя основна мета-знизити мій БФ%, але я не буду проти, отримати м'язової маси і функціональної сили. Їм намагаються зробити на 10-15 БФ% діапазону у рік (у даний час близько 30-35BF%) і отримайте в розумній формі (сила, витривалість і т. д.)

У той час як в тренажерному залі, я зазвичай роблю кілька лат pulldowns, станова тяга, присідання, benchpresses, плече преси, кабельні рядків, підколінного сухожилля кучері. Я намагаюся залишитися в 6-10 респ в заданому діапазоні.

Тепер, я б хотів, щоб кинути в деяких кондиціонер на мій план тренування, так що я можу, наприклад, бігти за автобусом або трохи поплавати, не задихаючись і хапаючи ротом повітря. Я думав, що додавання в деяких плавання та інтервальний біг би бути кращий спосіб, щоб зробити це.

Ще, я трохи стурбований зіпсувати мій зал для тренувань і перетренованості.

Вчора я спробував Табата стиль навчання і встиг зробити 8 комплектів 10 сек спринт 30 секунд ходьби, і він відчував себе добре, і я відчуваю, що сьогодні наслідки - все моє ноги "знають", вони отримали хорошу тренування. Але сьогодні мій день тренажерний зал, і їм цікаво, якщо звичайний присед/deadlifiting/випади-це гарна ідея?

Коли я ходила в басейн кілька днів тому, я знайшов плавання досить утомливо. 16 25м провали найкраще, що я міг зробити, роблячи перерви кожні 3 помилки (або навіть після кожного, в залежності від того, якщо він був брасом або на спині) і я задихався hevaily. Хіба таке плавання, підриваючи мій спортзал зусиль, щоб зміцнити свою м'язову масу і метаболізм? Я повинен тон його вниз і зробити його трохи більш буль-буль грати навколо, просто, щоб мати деяку низьку інтенсивність руху і вправи? Думаю, прогулянка в парку замість пробіжки або виділеного працює.

Тому, щоб прояснити мої питання і відокремити їх від довідкова інформація:

 • Я можу поставити інтервал спринті у моєї звичайної тренування, не заважаючи моїм підняття тягарів зусилля?
 • Якщо так, я повинен робити це в дні відпочинку, або ж днів, як я ходжу в тренажерний зал?
 • Як часто можна робити спринті?
 • Чи можу я включити плавання в свою рутину, не заважаючи іншим?
 • Наскільки інтенсивним повинно бути плавання?

Примітка: Я читав перетренованості мої ноги робити кардіо тренування і ноги питання, не всі відповіді, які я шукала

+813
Eric W 24 вер. 2013 р., 06:51:58

Лікар сказав, що не можна здійснювати більше , тепер я бачу Начо ( Реал Мадрид Ф. З. півзахисник ) можуть грати у футбол, а також anyoe ще , високий рівень і ранг , хоча він diabets з 12 років ! я буду радий, якщо ви мені допоможете .

+782
RNP 4 трав. 2017 р., 23:33:46

Я 15-річний хлопець, стоячи на крихітному 5 футів 6 дюймів і важать всього 8 кам'яних і 1,1 фунта, мій жир індексу становить всього 10,7% і від мого дослідження це означає, що я повинен піти на худий або "подрібнення" фітнес-план. Проблема я ходжу тільки в тренажерний зал раз у тиждень із-за школи та тренувань. Це проблема дієти або я можу зробити більше в тренажерному залі? Це також може бути корисно відзначити, що я зазвичай триматися подалі від розділу freeweights, як це зазвичай упаковані! Може хто-небудь порекомендувати фітнес-план або навіть додаток на Android, яка могла б мені допомогти? Ура

+754
yogece 7 серп. 2012 р., 14:56:04

Я граю танець революція і подібні ігри, щоб тренуватися. На особливо складних рівнях, я откинусь на спину і тримайся міцніше за мене, викладання моя вага на це і на мої руки і зап'ястя, щоб мати можливість рухатися швидше, витрачаючи менше енергії. Після цього протягом декількох тижнів, мої зап'ястя починають хворіти.

Це як це виглядає, коли я використовую бар: https://www.youtube.com/watch?v=JZC-q9qY3Uw (це не я на відео, але це позі користуюся.)

Існує три способу я вважаю за допомогою панелі підкреслює мої зап'ястя:

 1. Звичайно, більшу частину мого ваги на руки на пару хвилин, одночасно багато рухаються, напевно штамів мої зап'ястя, особливо якщо мої зап'ястя згинаються тому, як у відео.
 2. Я часто переводити в барі, щоб не використовувати його в середині пісні. Для того, щоб не перериваючи комбо при переході, я приникаю в барі з моїми руками, тому я вам його як можна швидше. Я помітив, що це часто боляче мої зап'ястя трохи більш інтенсивно, як я перехід.
 3. Точно так само, коли я вперше захопити бар в середині пісні, я зазвичай намагаюся, щоб схопити його як можна швидше і може упустити весь мій вагу на моїх зап'ястях під час переходу.

Як я можу використовувати бар і ще перехід і вихід з нього швидко під час гри, не пошкоджуючи свої зап'ястя? Є певні пози, я повинен бути з допомогою або особливим чином мені слід розташовувати моя вага на моїх зап'ястях? Є вправи, які я можу зробити, щоб збільшити свою силу зап'ястя, так що вони менше шансів отримати травму?

+732
Mark Jonell Santos 13 серп. 2018 р., 22:40:04

З-за ваших цілей, я б сказав, що план підготовки не треба.

Для деяких людей, скажімо, які намагаються запустити свій перший 5K, план потрібно будувати їх до цього моменту. Однак це не є необхідним для вас, тому що ви вже змогли досягти своєї мети, який працює в декількох дистриб'ютори в кваліфікації 5k в тиждень.

Єдине що я б запропонував покласти в неї просто стежачи за будь-які зберігаються болі в суглобах. Якщо це станеться, то змінити що-то (туфлі, пробіг на тиждень, запущена форма).

+684
Geurt Ploeg 16 бер. 2016 р., 15:42:52

Важливим аспектом є те, що ваша середня денна доза про те, де ваш рекомендованих калорій.

Іншим важливим аспектом є, Де ваші калорії приходять від. Якщо у вас дуже мало білка, ваше тіло буде грабувати Петра, щоб заплатити Павлу. Як ваші м'язи і органи термозбіжна для ремонту зношених клітин, ви в кінцевому підсумку зіткнутися з наслідками для здоров'я. Це, звичайно, знижує ваш метаболізм (менше загальної клітини, щоб піклуватися про), що дозволить збільшити вашу частку жиру в м'язи.

Як довго, як ви тримаєте як мінімум 1 г білка на кілограм м'язової маси тіла, ви зможете уникнути цієї ситуації (калорія на рахунку протягом дня у бік). Це залежить від того, високий/низький вуглеводи і т. д.

+675
tiredpixel 27 серп. 2013 р., 07:52:33

Мабуть, найпоширеніша причина полягає в тому, що багато людей просто не піклуються про те, як фітнес-працює, але хотілося б отримати/залишатися у формі. Або, у них купа справ і немає вільного простору для створення придатності або задуматися про свої успіхи.

Відповідна аналогія-це технічна підтримка. Багато людей просто не піклуються про те, як комп'ютери працюють, або не мають часу, щоб витрачати досліджувати свою проблему в інтернеті. Вони можуть бути розумними людьми (як лікар кажу), але вони зволіли б платити кому-то для вирішення своїх комп'ютерних проблем (дійсно іноді дають вказівки по телефону/screenshare програма).

У мене є хронічні захворювання і витратили величезну кількість часу, досліджуючи їх управління. Але я просто не хвилює аналізу результати аналізу крові. Мене цілком влаштовує платити лікареві для інтерпретації моїх клітин, функції щитовидної залози, антитіл, тригліцеридів, концентрації препарату, функції печінки та нирок і т. д. і т. д.

+646
Matt Hudson 25 лист. 2012 р., 03:22:09

У RunAmocs з м'якого Зірка взуття хороша. У мене є пара, які я розглянув тут. Насправді мій коментар говорить більше про перехід до мінімалістської взуття працює, ніж самі туфлі, але ви можете отримати ідею. Вони дуже легкі взуття з Вібрам 2мм гумова підошва. Коли я вперше поклав їх на вони, здавалося, не дуже щільне прилягання, як я звик. Але ж вони дуже легкі та гнучкі, вони насправді залишатися на ногах дуже добре.

Мої причини для отримання цих замість Вібрам п'ять пальців носять двоякий характер:

 1. Я теж незвичайної форми великих пальців на ногах.
 2. Я хотів опцію, щоб надіти шкарпетки.
+646
JHarden13 1 лип. 2019 р., 12:29:58

Є кілька причин, чому це відбувається, але деякі швидкі з них:

 • Адреналін
 • Неврологічний набір
 • Ми ніколи не вимагали більше, ніж 20-30% від наших м'язів

Адреналін допоможе нам тимчасово збільшити кількість сил, які ми використовуємо в будь-який момент часу. Відповідь адреналін займається кожен раз, коли ми піднімаємо тяжкості, але і до боротьби або втечі ситуації. Це дає нам перевагу, яке ми повинні йти вище нашої нинішньої здібності. Без відповіді на адреналін наш набір м'язової маси дуже обмежена.

Один аспект, що сила орієнтована ключ штангісти в неврологічні підбір. Як ви тримаєте збільшення ваги, коли ви тренуєтеся, то ваше тіло набирати більше м'язів ліфт, як це можливо. Продовжуючи штовхати конверт, тренер сила буде перевищувати 20-30% ліміту.

Нарешті, тому що ви ніколи не вимагав більше, ніж 20-30% від сили м'язів, ваше тіло вже адаптувалося на нижній рівень набору м'язової маси. Ви повинні зробити роботу, яка вимагає більше від ваших м'язів, щоб набрати більше їх за один раз. Хтось може присідати 1000 фунтів використовує майже 100% своїх сил, навіть коли вони піднімають редукторний (при присіданні костюми).

+616
Read 22 жовт. 2016 р., 23:44:43

Щоб отримати сильні, піднімати важкі

Постійно рухатися на вас підняти ваш пульс і втома бере верх. Не думаю, що ваші м'язи стають втому, але замість того, щоб думати про все ваше тіло. Наприклад, станова тяга та жим лежачи використовують абсолютно різні групи м'язів, але ви не знайдете тих, хто збирається робити значна тяга після важкого судова колегія встановила. Те, що ви робите це, в основному, кругова тренування, як і раніше дійсним активності, але ви не збираєтеся стати сильними".

Ваше визначення міцності можуть бути різними, але найбільш поширеним є можливість перенести щось важке, раз". Ваш режим розвиває м'язову витривалість.

Який шлях краще для сили: зробити один тип тренінгу відразу або повернути по-різному одні й заощадити час, необхідний для відпочинку (або жодної)?

Ні. Вам необхідно рух суміші, кинути машини і піднімайте штангу. Присідання, станова тяга, прес.

+595
user306315 1 серп. 2015 р., 07:41:42

Я хотів би знати, якщо, крім генетичних причин, так як багато м'язів у мене, я буду жити довше і уникнути хвороб.

+556
oshirowanen 25 серп. 2015 р., 20:50:46

Високий серцевий тренування, швидкість (біг, плавання)

 • Потрібно поповнити запаси вуглеводів та електролітів
 • Спортивні напої є, ймовірно, зволіли
 • Фрукти допомагають заповнити вуглеводи, деякі краще, ніж інші

Низький пульс/високонавантажених тренувань (силові тренування вдома/тіло)

 • Потрібно поповнити запаси білка
 • Найкраще використати протягом 1 години після тренування

Особливі властивості банани на інші фрукти?

 • Банани (картопля) мають багато калію
 • Калій допомагає запобігти або боротися з м'язові спазми/судоми

оригінальний відповідь:

Це дійсно залежить від типу тренування. Для високого серцевого тренувань, як біг і плавання, це добре для поповнення вуглеводів, так як ви, швидше за все, спалили їх усіх до тренування. У цьому випадку будь-які фрукти допоможуть поповнити ваші вуглеводи--як спортивний напій.

Як кажуть, за все тренування, деяку форму білка після тренування також корисно. Головна причина в тому, що м'язи, які просто працювали, будуть шукати більше білка, щоб побудувати себе назад в наступний раз. Це абсолютно важливо мати протеїн, якщо ви не силові тренування.

Банани та картопля також містять багато калію, який дійсно може допомогти впоратися зі спазмами м'язів. Якщо ви регулярно відчуваєте ті, Ви можете бути дефіцит калію. Вам доведеться поповнювати, що після тренування.

На жаль, там один розмір не підходить для всіх відповіді.

+537
Ian Pootis 16 груд. 2010 р., 04:16:51

Існує недавнє дослідження, припускаючи, що якраз все навпаки. Як правило, призводить до короткострокового підвищення апетиту. Результати цього дослідження показали, що якщо ви з'їли щось перед тренуванням, ваш мозок не компенсувати ці калорії скільки треба, так що ви в кінцевому підсумку їдять більше в цілому.

+506
user13610 22 лип. 2017 р., 18:35:23

Так. Вам напевно потрібні конкретні скельні туфлі (або ваші власні або позикові/ орендований). Вони не будуть бовтатися на ногах, як і інші туфлі, і вони забезпечують стабільність кантом, який не покладається виключно на твердість вашої ноги. Хоча ви можете бути в змозі піднятися дуже легко маршрутах з регулярним взуття, Якщо ви повинні були спробувати маршрути з меншим плацдарми ви дізнаєтеся миттєво, чому скельні туфлі питання.

+495
gbolo 16 бер. 2018 р., 11:53:52

Коротка відповідь на ваше запитання, якщо з допомогою рукоятки може призвести до втрати жиру на животі і ногах, це так, це можна. Щоб позбутися від жиру вам потрібно втратити загальну жиру в організмі. Ніякі вправи не націлені на втратити жиру від якоїсь конкретної частини тіла. Таким чином, використовуючи ваші руки, якщо ви спалюєте достатню кількість калорій, то це призведе до втрати жиру там, де це необхідно, а ваш організм досить розумний, щоб це зрозуміти. Інтерв'ю червоний Нік Скотт, якщо вам подобається,

http://www.cutandjacked.com/cutandjacked-interview-wheelchair-bodybuilder-nick-scott

Він в інвалідному кріслі, так як він був підлітком, але не тільки він успішно втратив величезну кількість жиру, він збудував також солідної комплекції.Так, при наявності контролю над своїм раціоном, регулярно займатися спортом і мають достатній відпочинок, ви можете досягти будь-якої мети, яку ви хочете. Найкращі побажання до вас.

+491
Karma Hammonds 22 лист. 2018 р., 14:16:26

М'язи в ядрі такі ж як і інші м'язи в організмі, тобто бути сильнішими, вони потребують відпочинку. Щоб мати видимих АБС, це більше питання % жиру, а не сила.

Мій власний досвід зміцнення основних є те, що поєднує в собі інформаційні вправ (наприклад, йога, фітболи,.. що не носить м'язи вниз) і силові тренування (наприклад присідання, станова тяга,..) краще.

Втрата ваги з метою мати "шість кубиків" транслюється в інші відповіді, наприклад, бачу локальні жирові скорочення, біг і шість пакетіві шість пакетів горі rotine.

+475
Arlett 4 груд. 2014 р., 12:02:05

Так що діпи повинні бити трицепс, так? Ну сьогодні в моєму залі я зробив близько 40 з них, і моя груди все ще відчуває, як його розширюється зараз, але мій трицепс не. Це нормально? Провали можуть бути удари в груди, а не трицепс з якоїсь причини?

+472
mantlepro 21 вер. 2019 р., 12:13:05

Щоб обійти цю проблему, ви можете розділити свій раціон на пуш+АБС, тяги+ноги. Тому що ви маєте рацію: багато вправи для спини включають також біцепси. Це тому, що ваша спина головним чином використаний для витягаючи рух, і ваш біцепс Як добре.
Грудей використовується в основному для штовхаючими рухами, і ваші трицепси, а також.

З цієї причини, трицепс і груди йдуть разом і біцепс і спину.

+469
user3171982 14 січ. 2019 р., 18:49:54

Мені просто цікаво, чому у мене швидкість так багато гуляти і мати багато витривалості, щоб йти за хорошою кроків протягом довгого часу, але кожен раз, коли я терпіти не втрачають дихання миттєво.

Не speedwalking такий же тиск на серці, як біг? Я маю на увазі на кілька градусів вправа змушує серце качати кров все більш і збільшення кисню потрібно?

Так чому не працює, навіть працює повільніше, ніж швидкість ходьби, мене втомлює більше, ніж speedwalking?

+455
Deborah Lusby 11 бер. 2011 р., 00:11:39

Це цілком нормально. Все, як правило, на користь однієї чи іншої сторони-як правило, ваша домінуюча сторона буде сильніше. Одна сторона може завжди бути трохи більш пружною, ніж інші, але ви можете зробити різницю набагато менш помітними, виконавши чергування одностороннього руху, такі як зважені випади, крок злети, пістолети, спліт присіданняі т. д.

+430
Giridhur 30 бер. 2018 р., 05:28:47

А я зв'язала пару книжок для вас у коментарях, я думаю, що найкращий підхід буде дивитися з ядерної безпеки і контролі (Національний міцність і кондиціонування асоціації) типу шлях, як вони дивляться на вагу навчання не тільки як самостійний вид діяльності, але в якості ключового компонента різних спортивних тренувальних програм.

Ви повинні мати уявлення про спорт, який ви хочете застосувати його, і знаю, як зламати рухів кожного виду спорту, і зрозуміти, які типи вага кімнати буде підтримувати ці рухи.

Так що якщо у вас є певний вид спорту в увазі і можуть виглядати на вагу навчальний посібник спрямовано на спорт, ви, ймовірно, будете хотіти, щоб поглянути на книги для сертифікації (в законі, ЦОК {сертифікованих міцність і кондиціонування спеціаліст}), або за кінезіології орієнтованих підручників (що також дасть вам багато фізіології за вправи, який ніколи не є поганою річчю).

+415
user100425 2 лист. 2014 р., 21:23:44

Дозвольте мені починати, кажучи, я маю ступінь бакалавра у вправі науки і ніякі лікарі на моє ім'я. Це, як кажуть, це більше схоже на пошкодження нерва. Самі Вікі схему як нерви проходять через руки, і ви побачите, де саме нерви біжать. Це може бути викликано ТЗА-вирівнювання суглобів, м'язів, тиснуть на нерв або навіть зовнішнього тиску (думаю, що терпне нога після сидіння на дивані). Якщо оніміння прогресує або не піде через деякий час (після тренування) потрібно негайно звернутися до лікаря.

Тепер у мене була пацієнтка, мені скаржаться на цю ж проблему. Вони спробували розтяжка, лід/теплова терапія, НПЗЗ, і т. д. Справа в тому, що працював, і я рекомендую вам спробувати знайти хорошого масажиста, який може працювати руку у нормальний стан.

+412
barryp 19 черв. 2014 р., 06:57:25

Коли я розділив моїх тренувань, я намагаюся класифікувати вправи, так що я не якусь одну річ в тій же сесії. Наприклад, як накладні і жим лежачи-це величезна кількість актуальних робота і, можливо, повинні бути розділені.

Здійснення Класифікації

 • Сила, гімнастика, сила, витривалість, незалежно від. Вони не застосовуються, так як ти робиш, по суті, вся сила руху.
 • Штовхає проти тягне. (Присідання можна вважати свого роду "поштовх" або власної третьої категорії).
 • Не вдаючись у бодібілдинг-стиль специфічності, верхня проти нижньої кузовні роботи можна розділити.
 • Площинах руху, наприклад, горизонтально відштовхує (жим, віджимання), накладні штовхає (верхній прес, стійки на руках), штовхає вниз (оомз), або Multi-літак штовхає (як індуїстські віджимання).
 • Основні і додаткові вправи. Важкий, низький-реп вправи, які використовують великі обсяги м'язів бувають різні, ніж незважені, вища-реп вправ, які може використовувати менші м'язи. Наприклад, високий-реп невиважені провали більш додатковий, ніж важкі трійок накладні преси.

Способів відокремити подібні вправи

З вашого розколу, я бачу проблеми з Pendlay рядків і підтягування разом, а також два преса я говорив. Оскільки у вас є підтягування, підтягування і Pendlay рядків, я б сказав, що ви повинні або втратити одне з вправ, додайте тренування, або його заступник у межах або тренування B, як це:

Відповідь: підтягування/підтягування Б: Pendlay рядків

Якщо ви почнете перевтомлюватися тип руху, робить обсяг роботи замість важких регулярних множин також може бути корисним. Наприклад, багато проміжних щотижневих шаблони рекомендуємо 70% або 80% присадкуватий день середини два важких присідання днів. Це дозволяє раніше працювати рух і адаптація їздити без шланга вашого одужання.

Мій План

Я б також розділити на дві великі навчання, присідання і станова тяга. Я хотів організувати ваші вправи, так як, використовуючи типові номенклатури, яка залишає комплектів підігріву (який може бути більше, ніж 2):

Тренування

 • штангою Присідання 3х5
 • гантелі за голову натисніть 3×5
 • Підтягування, 3 підходи на максимум (додавання ваги, якщо необхідно)
 • діпи, 3 підходи на максимум

Тренування B

 • штангою, станова тяга 1×5
 • жим гантелі 3х5
 • Підтягування, 3 підходи на максимум (додавання ваги, якщо необхідно)
 • зважені присідання (машина)

Даний розклад розділяє два великою важкою нижньої частини тіла-домінантні вправи (присідання і станова тяга), а також два преса гантелі. Ти ще робиш два нагальних рухів (присідання та прес накладних) в той же день, що не ідеально, але має бути нормально. (ДІПС може бути визнаний співучасником роботи, на відміну від важких накладні пресів.) В цей графік, ви робите одну велику важке вправу, один важкий прес, Верхня-тіло тягне, і одного додаткового вправи (присідання і віджимання). Зверніть увагу, що я кинув Pendlay рядків, оскільки ви робите підтягування прикольна.

Подальші Дослідження

Практичне програмування на Rippetoe і Кілгор має програму проміжних Спліт, і розглядаються відповідні принципи докладно. Я б купив копію, якщо я були ви.

+348
goofrider 6 квіт. 2013 р., 07:44:40

У вас є один або більше з наступних: назад біль, біль у попереку, жахлива форма, або травми спини. Я б порадив проконсультуватися з лікарем, так як це звучить для мене біль у попереку якщо вона триває більше декількох тижнів. У той же час, припинити ці вправи, якщо вони болять. Є інші альтернативи, машини ймовірно, шлях до нормально лікаря. І якщо ви відчуваєте біль де завгодно в якому-небудь вправі зупинити. Ви будете нашкодити собі або більше нашкодити собі.

+316
Joe Michela 9 лют. 2014 р., 17:01:27

Тримати секундомір в руці, натиснути на нього в той момент, коли ви починаєте біг, зупинка на фініші, а потім додати 0,2-0,25 С, щоб імітувати реакцію як в реальний старт. Якщо вам незручно бігати з секундоміром у руці, то є хтось ще раз, почніть терміни НВП перша нога вдаряється об землю, і в кінці додати близько 0,6 сек.

Це єдина ефективна стратегія вартість для тих, хто "просто цікаво". Існують також лазерні ворота, силою чутливих пускових блоків і т. д., але кожен коштував сотні доларів.

+253
sashalon 5 квіт. 2014 р., 07:27:07

Що жир зникне, якщо ваш відсоток жиру досить низький. Немає людини з 8% жиру (або жінка з 15% жиру), який має подвійне підборіддя.

Ви, напевно, не треба так низько, як ці цифри, щоб позбутися від подвійного підборіддя, але просто продовжувати працювати в даному напрямку. Це повільний прогрес... ви можете навіть не помітити різницю, якщо ви фотографуєте прогрес.

+250
Banana22 18 квіт. 2017 р., 13:06:05

Ну, по-перше, якщо ти не відразу дали можливість поговорити з особистим тренером, перш ніж почати працювати з ними, ви повинні рішуче наполягати на для цього. Ви абсолютно у своєму праві знати, з ким ти працюєш. Перш ніж я зупинився на моєму нинішньому тренажерний зал, я ходив на кілька спортивних залів і моє інтерв'ю дієтологи і тренери були вкрай завуальованим. Я ніколи не був одним з них дивляться на мене косоокий на мої запитання. Іноді це може бути важко, щоб отримати час, щоб задати питання, так як деякі зали мають свої персонал дуже зайнятий, але якщо ви можете отримати час там немає ні душі, хто знайде уточнююче питання дивне.

Наскільки що питати, найкраще, що ви можете запитати 'Який план для одержання мене до моєї цілі?' Це ставить більш глибокого розуміння тренера програми на місці. Якщо вони дадуть вам відповідь, який фокусується на конкретних м'язових груп, спеціальні вправи, або конкретні цифри, ви можете бути впевнені, що їхні знання досить дрібне, і ви, ймовірно, не хочуть з ними працювати. Справжні дресирувальники знають, що цифри слідувати програмі, а не навпаки.

Хороший знак у відповідях на це питання тренер говорю про конкретних підцілей, щоб отримати вас до вашої кінцевої мети. Якщо ваша мета полягає, щоб покласти на 15 кг м'язової маси, може бути, ви чули, що перший крок-це навчання гнучкості, другий крок-тонізація, що у вас вже є, і тоді третій крок-повноцінний силовий тренінг для збільшення м'язової маси. Ще один хороший знак-почути ці підцілі, а потім почути підтвердження циклу зміни підцілей. Тіло дуже сильно взаємопов'язані, тому ви не можете просто зробити одну річ весь час - це може викликати інші проблеми зі здоров'ям. Я зустрічав бодібілдера в місцевий офіс хіропрактика, який буквально розірвав зв'язки на плечі, бо його біцепс був надто великим і важким для неї. Це дуже екстремальний результаті постійних силових тренувань, не змінюючи мети, але це може статися і особистий тренер повинен бути в курсі.

Редагувати: ще один хороший питання, щоб запитати, щоб дізнатися, скільки інших людей вони в даний час навчання, і скільки людей мають схожі цілі, щоб ви. Якщо тренер бачить 15 осіб, що всі хочуть тренуватися для спортивних змагань і ти єдиний, хто зацікавлений у хороших старомодних здоров'я, це не підходить просто тому, що нинішній акцент дресирувальника.

+229
Jonathan Rioux 20 січ. 2016 р., 13:16:03

Якщо ви їсте тільки білок і тренування з важкої атлетики, що робить ваше тіло спалювати жир для отримання енергії або перетравлювати ваші м'язи або з допомогою білка ви з'їли?

+211
Saurajeet 7 лют. 2017 р., 20:45:00

Ваш вчитель правильно: аеробний підготовляти конкретні і практика зробить вас краще бігун, але не обов'язково робити багато для вашого плавання. Для одну річ, біг не допоможе вам більш ефективно адаптуватися до рухів, які необхідні вплав. Крім того, серцево-судинної системи є специфічним на клітинному рівні; це не системна річ у життєвій мудрості.

Тіло науки (стор 40) доповіді на одному виступі вивчення:

Елегантний дослідження було проведено в 1976 році, в якому експериментатори набирається тринадцять предметів і навчали їх на велотренажері. Однак, у них потяг тільки одну ногу; інша нога не навчання на всіх. Навчена нога зайнятих у спринті та/або витривалість (стаціонарний) протокол. Предметів проводиться чотири або п'ять таких тренувань в тиждень протягом чотирьох тижнів. Після дослідження, коли дослідники протестували випробовуваних VO2 Макс з вправи з навчені кінцівки, вони відзначають збільшення VO2 макс 23 відсотки. Це малої інтенсивності, стаціонарний вправи повинен виробляти центр адаптації серцево-судинної системи, але коли експериментатори протестували випробовуваних нетреновані ноги, вони виявили, що нетреновані кінцівки показав ніяких поліпшень в VO2 Макс на всіх.

(Дослідження: Б. Салтин і співавт., "Характер навчання відповідь: периферичної і Центральної адаптації одноногі вправи," готель Acta Physiologica Scandinavica 96, немає. 3 (березень 1976): 289-305.)

Це також говорить про те, що якщо ви виберете запущений вправа, будь-яке поліпшення в ваш VO2 Макс буде обмежена ноги для бігу. Це не має центральну адаптація, як м'язи тулуба і зброї, багато в чому незачепленим, і ефекту не буде передана будь-якій іншій вправи модальності.

Моя вам порада: якщо ви хочете підвищити витривалість плавання, то плавайте.

+171
ShaneK 28 січ. 2011 р., 09:45:24

Я ношу сорочки на моїй спині, це в основному дає вам додатковий шар шкіри і величезну підтримку. Допомагає з поставою. Я знаю бігунів, футбол/баскетбол/футбол гравці носять шорти стиснення, щоб допомогти уникнути розривання/тягне м'язи паху. Інші причини, розносяться і я впевнений, що є й інші причини...

+91
Nipun Kaplish 14 бер. 2016 р., 07:02:50

iSmoothrun http://www.ismoothrun.com/ є GPS працює програма, яка має підтримку Bluetooth пульс датчики і не мають вбудований в "соціальної мережі". Це дозволяє експортувати в онлайн-сервіс по вашим вибором або формат даних.

Чаво http://www.ismoothrun.com/faq.html держави він підтримує Полярний H7

+80
Ed Travis 25 лют. 2010 р., 04:14:06

Я використав, щоб регулярно працювати близько 35 хвилин кожен день. Це був проміжок стиль роботи з 30-секундні спринти кожні 7 хвилин або близько того. Я зберігав це протягом приблизно 2 років. Моя витривалість значно збільшується, але я не втратити будь-яку вагу.

Нещодавно я вирізав біг і початку циклу роботи, що на 20 хвилин в кожну сторону, і всього за 2 місяці я втратив купу ваги.

Хоча я роблю 5 хвилин вправ на велосипеді, я б подумав, що біг буде більш інтенсивної роботи, що з підтримкою власної ваги, а не накатом.

Мені просто цікаво: чи є причина, чому їзда на велосипеді здається мені більш ефективним?

+70
user9243166 6 квіт. 2018 р., 14:15:57

У мене є звичка використовувати парна (волога спека) після того, як я позайматися в тренажерному залі. Я роблю це щотижня.

Це корисно для відновлення? Я повинен використовувати парну відразу ж після тренування, або я повинен чекати?

+49
Antonio Domiti 11 вер. 2014 р., 21:07:18

Я був велосипедом близько місяця і дуже подобається. Однак мої ноги просто не тримають мене. Я біжу 6 км два рази в тиждень велосипед 6-8 3 до 4 днів в тиждень. Будь-які пропозиції про те, як я можу поліпшити, було б здорово. Ох, не впевнений, якщо це має значення, але я не великий ласун вранці, поки я їхав на велосипеді. Я їм протеїновий батончик і воду для пиття.

+29
Shahroz Asif 4 січ. 2018 р., 08:18:03

Є заходи, де я вважаю свою фітнес-вище середнього:

 • Довготривала витривалість (піші прогулянки або їзда на велосипеді протягом декількох годин)
 • Піднімаєтеся вгору, або піднімаючись по сходах

У мене є друзі (однієї статі, одного віку зі мною), які мають менше витривалості в цих областях, що означає, що вони або повільніше, ніж я, або вони показують більше (або раніше) ознак стомлення (потовиділення, дихання), ніж у мене.

Проте, є інші види діяльності, де вони мають набагато більше витривалості, ніж у мене:

 • Грати в теніс
 • Бігти протягом 5-15 хвилин, намагаючись отримати як можна далі.
 • Їзда на велосипеді в гору (3 хвилини)
 • Бігла, щоб встигнути на потяг

Як ви можете бачити, це в основному райони, де у вас є, щоб дати максимальну продуктивність протягом короткого часу (не менше 15 хвилин).

Цих заходах, відчуваю біль для мене. Коли граєш у теніс, я часто відчуваю сильне бажання зробити перерву. Тим не менш, мені подобається робити довгострокові заходи, перераховані у верхній частині.

Які можуть бути причини такої різниці?

Е. Р. у мене є невеликі легкі, менше гемоглобіну, або, може бути, більше витривалість замість сили генів?

Які методи навчання я міг зробити, щоб поліпшити свої короткочасної витривалості?

Я займаюся навчальних наборів 12 хвилин на стаціонарному велосипеді (в тренажерному залі) протягом року тепер. Я роблю тому, що я хочу зробити краще короткострокову витривалість, і я сподіваюся, що грати в теніс буде більш приємним, якщо у мене більш короткострокові витривалість. За ці 12 хвилин тренування, я намагаюся отримати як можна більше продуктивності. Мій пульс опускається до 170 БПМ (зараз вище, ніж 175) під час такого тренування.

Однак я не бачу ніяких поліпшень. В даний час я не отримаю більше продуктивності на велотренажері, ніж коли я почав робити ці вправи, і я не бачу яких-небудь змін до види діяльності, перераховані вище.

Вдячний за будь-які ідеї та пропозиції.

+26
CommonSurname 29 черв. 2015 р., 05:09:13
Це дійсно добре, щоб швидко втратити стільки ваги?

Та все нормально. Головне, для того щоб отримати збалансоване харчування з достатньою кількістю калорій у ній. Ви можете знайти ваш вага приходить в норму, як ви почнете, щоб покласти на м'язи. Просто переконайтеся, що ви прислухатися до свого організму і відпочити, коли ви відчуваєте, що вам потрібно.

Скільки буде чемпіоном спортсменів ІМТ може бути (дуже цікаво на що)?

ІМТ-це жахливо метрика для дуже здорових людей. Він враховує тільки зріст і вагу, так що, очевидно, хтось більше м'язової маси, ніж у Сомон однакової висоти будуть мати більш високий ІМТ. Його не рідкість для спортсменів, щоб бути "ожиріння" (>27.5) на цій шкалі.

+22
avex 27 жовт. 2019 р., 23:16:59

Особисто я використовував пояс, присідання з вагою щонайменше як 135lbs. Хитрість полягає в тому, щоб використовувати пояс не тільки для підтримки, але і для зворотного зв'язку в належній формі.

Якщо ти у важкий вагу, який ви можете використовувати пояс, незалежно від фактичного фунтів.

Найбільший аргумент у мене проти ременів полягає в тому, що люди, здається, забувають, хороші присадкуваті форми при їх використанні(тобто штовхаючи їх животи в пояс і знову вигинаючи спину). Якщо ви тримаєте хорошу форму пояса допоможе вам більше всього.

+14
Lulu Rose 10 січ. 2016 р., 07:35:52

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil