Суворої кето дієта - все одно не худну

Мені потрібна допомога будь ласка.

Мені 40, жінка і 173см у висоту

Я використав, щоб бути здоровим і активним, але за останні 8 років поєднання болю в попереку, депресія і безсоння означає, що вже скотилися зовсім небагато.

Я важив 95кг 2 тижні тому, в ідеалі я хочу бути 67 кг або трохи менше. Тому мені потрібно, щоб втратити близько 28кг. Я вегетаріанка, готую з нуля і мають досить гарне уявлення про біології, харчування і т. д.

Я мав деякий успіх з голодування і кето-дієти в минулому. Так я почала свою дієту з 5 дня швидко, щоб запустити кетоз.

Я роблю аналізи крові на кетони і цукор в крові щоранку. На 3 день мій рівень кетонових були >1.5 - так звана оптимальна зона кетоз. Я закінчила свій пост на 5-й день і перейшли на харчування переважно жири і трохи білка, переконавшись, що він був пригнічений в карбюратор. Я продовжував голодування, вживаючи лише одну дуже скромну їжу кожен вечір.

На 7-й день я скинула 4кг, в основному глікоген і вода вагу я думаю.

Дні 8 та 9 не було ніякої подальшої втрати ваги, але моя кетонових зараз >3, тому я вирішив перейти на дієту з низьким Carb (<20 г), ще їсть один раз в день, а також намагається обмежити калорії до 500-800.

Я дотримувався цієї акцією. Сьогодні день 16 і я не втратив будь-яку вагу ще на всіх. Я застряг на 91кг.

Я розумію, втрата ваги, іноді в наметах, але, враховуючи, що я на досить суворий режим, є багато ваги, щоб програти, і я просто в початку моєї дієти я досить плутати про те, що я отримую не так.

Я здавала аналізи крові в березні минулого року, який перевіряв мою щитовидної залози і т. д., І я здоровий. Так як я сіла на дієту я не робив які-небудь інтенсивні фізичні вправи, а я веду активно - гуляю з собакою, важкі садівництво, допомагаючи одному переїжджати на іншу квартиру (насправді це було досить інтенсивного!)

Я знаходжу цієї дієти досить легко дотримуватися, коли я бачу результати, але я отримую дійсно деморалізований на даний момент.

Ідеї, будь ласка...?

+468
Turiski 9 трав. 2013 р., 19:52:24
29 відповідей

Я працюю на деякий час тепер і я зрозумів, що мої м'язи струсити всякий раз, коли я піднімаю вагу. Не схоже, що це із-за ваги. Я могла б зменшити вагу на жим штанги і я б все одно потиснув. Я все одно завжди отримую через роботу, але тряска є завжди. Що може бути пояснення цьому? Це проблема низького рівня цукру в крові в результаті не вистачає їжі?

Спасибі.

+995
tigerkoley 03 февр. '09 в 4:24

Пару книг Стюарт МакРоберт.

Або за холодець і інсайдер розповість все довідник методика навчання ваги або наростити м'язову масу, скинути вагу, виглядати відмінно. Третя-по суті, перші дві в одній книзі.

Ви, ймовірно, може піти з просто техніка книга, Як і докладна інструкція на ліфти досить убога. Я бачив тільки стартову силу вдаватися в такі подробиці, але, на жаль, це поширюється тільки гантелі, і не у всіх є доступ в тренажерний зал зі штангами. За холодець охоплює багато питань, які часто ігноруються в інших книгах, наприклад, процедури перевірки Вагів, перш ніж ви підніміть, щоб переконатися, що це безпечно, зважування млинців, щоб переконатися, що ви насправді завантаження однакову вагу на обидві сторони замість того, щоб мати 1-2кг різних викликає дисбаланс, що в підсумку може призвести до травми. Техніка книга визнає, що не всі вправи підходять для всіх людей, і замість того присідання з вільними вагами краще всього, ви повинні робити тільки їх, то насправді йде у трохи детальніше про те, як краще використати альтернативні варіанти, такі як жим ногами машини, якщо присідання не безпечний і прийнятний варіант для вас.

Для остаточного джерел живлення, що не зовсім одна. Джулі Данилюк має велику цитату; "7 млрд. дієти на 7 мільярдів осіб", і це дійсно істина. Якщо ви вважаєте, харчова непереносимість, алергія і спадковість, що може бути хороший рада для однієї людини, може бути жахливий рада для іншого. Що сказав, її книга - страви, які виліковують запалення - цілком добре. Один, запаленні відбувається з допомогою вправ, тому дієта, яка не погіршить це завжди гарна ідея, і два, він викладає програму для з'ясувати, яка саме дієта для вас. Вона починається з основного набору продуктів, які зазвичай не викликають проблем для більшості людей, а потім поступово додавати додаткові продукти в свій раціон, так що ви можете побачити, як ваш організм реагує на них. Навіть якщо ви вирішите не слідувати своїй програмі, або зробити її книзі, все, що ви читати і слідувати, ймовірно, слід вздовж цих ліній. Якщо людина пише книгу, не розуміють, що різні люди мають різні потреби, вони, очевидно, не зрозумів тему харчування досить добре.

+985
Vgay 3 трав. 2019 р., 01:57:52
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Схоже, деякі варіації від запалення в лікті. Це може бути викликано:

 • Повторюваний стрес бере участь у гандбол або інші спортивні види діяльності, пов'язані з
 • Загальні запалення в поєднанні зі стресом
 • Травми через гіпер-розширення або вплив

На щастя, через запалення травми розчинів досить схожі на гострі (разові) травми:

 • Лід суглобі, принаймні, знеболити область
 • Компрес на суглоб і переміщати її через його повний діапазон руху-не забувайте, внутрішньої і зовнішньої ротації, як ви робите це. Примітка: починайте з невеликих рухів і збільшити діапазон руху, як біль дозволяє.
 • Зняти стиснення
 • Інше спільне

Для боротьби з хронічною (повторно)травми вам доведеться змінити деякі інші речі:

 • Використовуйте легкі силові тренування з високою повторень, щоб отримати кров, щоб позбавитися від запалення
 • Змінити свої тренування в обов'язковому порядку включати "пре-хаб" (коригуючі дії до запалення набори)
 • Змініть вашу техніку, якщо винна техніка

Легкі силові тренування для реабілітації ліктя можуть включати як згин ліктя (деякі форми завитка) і розширення (натисніть або кабель розгинання на трицепс). Використовуйте легкий вага, що не призводить до погіршення суглоба, і що можна використовувати для 3 або 4 підходи по 10-15 повторень. Після цього 3 рази в тиждень протягом декількох тижнів, ви повинні помітити спільних почуває себе краще. Приділяти більше уваги на дії, які ви використовуєте менше. Також не блокуйте лікті під час розширення вправи, тому що ваша мета-приплив крові через суглоб.

Важливо: якщо травма відбувається із-за травми під час спорту, не так це перевірити, щоб переконатися, що немає ніякого номера-запалення пошкодження. Якщо є травматичне ушкодження на додаток до запалення, в протоколі я виклав все буде гірше до тих пір, поки травма не буде усунена.

+945
syabankechik 23 лип. 2019 р., 08:01:46

Я шукаю, щоб змінити мої тренування, тільки, щоб тримати мене мотивованим (я роблю це кожні 3-4 місяці) і питає, якщо там були якісь тренажери/вільні (з відкритим кодом як) програми схожі на CrossFit або p90x. Проблема полягає в тому, що вони вимагають спеціального обладнання чи DVD......і я б не хотів нічого платити.

+861
Etherious 28 лип. 2015 р., 00:47:08

Задайте собі питання:

Яка ймовірність повторного поранивши палець?

Палець буде брати стільки, скільки потрібно, щоб видужати, і тікати не збирається змінювати, що істотно достатньо, щоб турбуватися про це, якщо на всіх. Поки існує низька ймовірність того, що ви збираєтеся хворіти палець знову робить якої-небудь діяльності, немає ніяких причин, щоб уникнути цього.

Ви можете відчувати незначні болі від удару ноги, з іррадіацією вгору до пальця, або ви не можете. Я не думаю, що це повторно поранивши його, але він не може відчувати себе добре. Трохи льоду протягом 20 хвилин, ймовірно, змусить його відчувати себе краще після завершення тренування.

Ви, ймовірно, повинні бути обережні, якщо ви не хапають воду з такою рукою під час роботи.

Тільки ці дві речі я можу думати, що могло б викликати у вас будь-яких проблем.

+789
JavaMachine 17 жовт. 2010 р., 17:33:35

Одна з причин, чому мастурбація вважається, впливають на ріст м'язів, тому що це впливає на рівень тестостерону. Недавні дослідження показали, що природні рівні тестостерону просто не мають ніякого ефекту на ріст м'язів.

Нове дослідження вчених з Університету Макмастера показує вправи, пов'язані з тестостерон і гормон росту не відіграють велику роль у побудові м'язів після важкої атлетики, незважаючи на поширену думку про зворотне. [...]

"Ідеальний настрій для важкоатлетів, що підвищення рівня гормонів після тренування відіграє ключову роль у побудові м'язової тканини", - пояснює Даніель Вест, провідний автор обох досліджень та аспірант на кафедрі кінезіології в Макмастер. "Це просто не той випадок".

У першому дослідженні, вчені вивчили реакцію чоловіків і жінок учасників інтенсивного тренування ніг. Незважаючи на 45-кратну різницю в збільшенні тестостерону, чоловіки і жінки були в змозі зробити новий м'язовий білок з однією швидкістю.

"Оскільки нових м'язових білків в кінцевому рахунку складаються на зростання м'язів, це дуже важливе відкриття", - каже Вест.

"У той час як тестостерон напевно анаболічні та сприяє зростанню м'язів у чоловіків і жінок у високих дозах, таких як ті, які використовуються під час вживання стероїдів, наші результати показують, що природним рівнем тестостерону не впливають на швидкість синтезу м'язового білка."

Джерело

+762
rapdean 15 трав. 2011 р., 13:47:17

Я вишиванку працювати 5 місяців тому. Досі я не використовував нічого, що не виходило з мого кухонного столу. Вчора я замовив з bodybuilding.com за 5 фунтів золота білка і 15 квест протеїнові батончики. Їм трохи погарячкував, так це після рішення питання. Вони шкідливі для зростаючого підлітка. Їм до речі 18. Може вони Каус проблеми. Мій батько, здається, вони будуть але все ж...?

+698
George Beilskyte 17 черв. 2013 р., 07:50:08

Це пов'язано на це питання: це погано, що мої ноги повернути назовні, коли я біжу?

Я маю такий досвід, але мої обставини трохи по-іншому, як я вважаю, у мене є фізичний стан, що змушує мене рухатися в цьому напрямку.

Я не багато на даний момент, за виснажливої болю в коліні, що біг викликає. Нещодавно мене вмовили пройти оцінку у фахівця школи, який записав мене і вказав на кілька речей неправильно з моєї технікою, що, ймовірно, відповідає за мій дискомфорт. Зокрема, той факт, що мої ноги вивертати і я за це їх лають за болю в коліні.

Я взяв кілька уроків, і я в основному фіксований хрест-над. Однак, я не можу здатися, щоб виправити цю явку, не викликаючи болю. Якщо я роблю те, що мені говорять, то зовнішній край ноги забирає майже всю навантаження і в розширеному засіданні, результати щиколотки і гомілки болю. Я намагався пояснити їм, але вони, схоже, звикли мати справу з людьми, для яких явка є легко можна виправити - тобто ніяких фізичних причин для цього.

Поясню ще от - якщо я сиджу на підлозі з коліна вертикально, мої ноги виявилися приблизно на 15 градусів. Мої ноги і розвернувся по відношенню до вертикальної площини на ту ж суму, тобто якщо я сиджу в тій же позі біля стіни, тоді я можу розмістити зовнішні краї до стіни, але подушечки пальців ніг близько пальців ширина х відстань від стіни.

Це означає, що коли я ходжу, якщо я повернусь ногами до того, що вони спрямовані строго вперед, я йду майже повністю на зовнішні краї моїх ніг.

Питання в тому, що я повинен робити? Моя проблема виправлена - тобто якщо я намагаюся бути пряміше, з часом почне працювати краще, або я повинен прагнути до землі з моїм природним вийти позицію?

Я не знаю, хто я повинна говорити про це - працює в школі виявляються знайомі з тим, як впоратися з моїм станом. Попередній "спеціаліст", здавалося, дуже мало знаю про бігу, а з задніх-видовище було марно для мене.

Прийнявши поради від різних людей за останні кілька років, що я шукаю тут-це інформація від людей, які знайомі з моїм станом, та мають досвід роботи з спроб вирішити її. Якщо у вас немає такого досвіду, будь ласка, не додавайте свій двох-Пенниуорт в пекло.

+687
leylandski 22 квіт. 2011 р., 20:24:20

В цілому це хороший варіант, ви орієнтуєтеся кожній частині тіла, але переконайтеся, що ви не перестарайтеся. Ви тренування повністю залежить від вашого рівня витривалості. Спробуйте консультації з лікарем, якщо у вас виникли продовжити хвороба. Просто пам'ятайте, не більше ніж зробити це, поступово. Відпочинь тримати ваше серце битися нижче 100 і знову вдарив.

+686
Sarvesh Mishra 18 квіт. 2013 р., 06:03:05

Найбільш поширена річ, яку я міг знайти при пошуку "м'яч біля пупа" була грижа. Грижа-це не нормально, але і не втрачаючи всі ваші м'язи протягом місяця. Справа в тому, що не є офіційним медичним діагнозом, це не ясно, що саме це було, тому що це також може бути пухлина. Коли маєш справу з грижею, ви дійсно не повинні робити будь-яку важку роботу, як це може зробити речі гірше. Зазвичай це займає більше часу, ніж місяць, щоб втратити значну кількість м'язової маси.

Я скажу, що є багато людей, які стверджують, щоб бути спеціалістом, який дійсно не. Є також фахівці, які отримують результати у формі, яка є не самим безпечним. У мене був особистий тренер намагався навчити мене правильно присідати. Однак, він був не особистий тренер, який спеціалізується на підготовці вагу, і він не був кимось, хто тренує ліфтерів, які змагаються. У той же час, хоча я б не назвав його знавцем, якщо б я сказав йому, що він змінить свої плани, якщо він думав, що це було щось серйозне, то він сказав мені йти до лікаря.

Є деякі ризики, пов'язані з відміною, що ви повинні розглянути. Найбільш розповсюджені ризики є штами м'язові і суглобові болі з-за того, намагаючись зробити занадто багато занадто швидко, або неправильна техніка. Це не означає, що ліфтинг-це погано, або як небезпека, як грати у футбол. Розтягнення зв'язок гомілковостопного суглоба є поширеною ризику в баскетбол або будь-який інший вид спорту, де потрібно швидко змінити маршрут, але це не означає, що баскетбол-винен в травмі.

+686
quimnuss 12 лют. 2014 р., 03:38:44

Поширена помилка трицепс pushdowns (особняк його не відчуваю) Ви рол ваші плечі за вагу, щоб допомогти вам штовхати його вниз. Є багато методик в інтернеті там, щоб виправити це, але я вважаю, нахилившись вперед, зберігаючи спину прямою, голову вперед, щоб переконатися, що я повністю зосередитися на трицепс, не рухаючи плечі і лікті, як правило, зробити трюк.

+647
Arne Bolen 28 бер. 2016 р., 03:00:22

Отже, я зробив помилку, запитавши випадкового хлопця на місці і дозволити йому зробити для мене. Хоча у мене ніколи не було ніяких проблем з цією технікою, цей хлопець явно не знав, як до старту. Він витягнув його на супер високий, і я втратив герметичність, потім він кинув її на мій живіт замість грудей, потім в барі просто за моє плече і зробив чмокающий звук, і це було для цієї тренування. Це явно моя вина, бо я дозволю кому-то мені без встановлення правил безпеки.

Тепер, коли я виходжу з напружених плечей, мені цікаво, що таке контрольний список щодо безпеки, якщо ви просите за місце?

+579
dataista 27 січ. 2012 р., 09:49:33

Це типу симптом варто перевірити з вашим лікарем для консультації. Порушення зору може бути ознакою високого кров'яного тиску і/або інсульту. Стаття, @Берін зазначає, що артеріальний тиск може різко зрости, якщо ви тримаєте ваше дихання, як ви докладаєте. Тому, варто запитати вашого лікаря про ваших симптомах і тренера про вашу техніку.

+533
CesarD 16 груд. 2011 р., 00:48:39

Я постійно роблю запуску програми Сила Rippetoe кожен понеділок, середу і п'ятницю протягом двох місяців. Сьогодні (у четвер), у мене призначена зустріч з інструктором, пройти якусь техніку, яка буде, ймовірно, включати в себе багато повторень з помірними вагами у всіх основних підйомників.

Я повинен зробити в п'ятницю тренування в суботу, а?

+527
geofrizz 2 трав. 2015 р., 01:59:05

Кетогенної дієти мають сумнівну користь, якщо не зробили за медичними показаннями (наприклад, спроба контролю епілепсії). Вивчення кетогенної дієти дуже неоднозначні результати.

Якщо ви їсте тільки 160г білка, тобто щоденний прийом 640 калорій, які на межі голодної дієти. Це не дуже бажаний результат небудь. Жири необхідні, але якщо ви тримаєте з'їсти ~ 1600 калорій в день жиру, ви будете мати інші проблеми зі здоров'ям. Споживаючи, що багато жиру почнуть результат в інших умовах, особливо якщо зроблено протягом тривалого періоду часу.

Метаболізм-це не співвідношення 1:1, тобто якщо я не їм 200г жиру, моє тіло буде приймати 200 грамів жиру, щоб зробити його в магазинах. Організм в принципі сам вирішує, що і де він буде приймати від отримувати поживні речовини і енергію, яку він має. Якщо він воліє брати її з м'язів, це будуть. Все, що ви будете робити, якщо ви будете їсти тільки білок-це змусить ваше тіло, щоб взяти те, що йому потрібно, звідки б він міг його знайти.

Дослідження багато разів доводили, що дієта практично не має значення, будь то дієта Аткінса, Південного пляжу, грейпфрут, жирами, що завгодно. Просте обмеження калорій є найбільш важливим фактором.

Їжте здорову їжу різних елементів (магазин краях магазину), переконайтеся, що ви отримуєте достатньо білка і тримати на 10-20% менше калорій, і ви побачите бажані результати. Враховуючи, що ви важка атлетика, що може бути вище, ніж ІМТ діаграми (які ненадійні для підтягнутого тіла в/м'язово) говорять, що ви повинні бути, але нехай дзеркало і Ваше здоров'я буде кращим гідом.

Враховуючи питання про ескімоської дієта, яка зазвичай 50-75% жирів, засновані в залежності від сезону; ескімоси дієта з високим вмістом жирів, які є мононенасичені і дуже високим вмістом Омега-3. Якщо хтось їсть дикі зловили друк/риба/моржів, вона буде набагато вище в насичених жирів, яка дуже поширена в західних дієт і нездорової.

Ескімосів дієта також варіюється від 50-75% жиру в залежності від сезону, дієта, описана в питанні, є прямою 65-70% з жиру щодня. І, поки інуїти не може мати проблеми зі здоров'ям найчастіше пов'язані з високим споживанням жиру, вони страждають від ожиріння, яке зводить нанівець втрати ваги, який необхідний.

+465
Alperen KAYGISIZ 11 квіт. 2019 р., 20:15:19

"Це дієта сода менш здорового, ніж звичайна сода?"

Істерія навколо аспартама в дієтичні напої не обґрунтовано доказами

Це дуже важко довести зворотне, але просте спостереження, що сотні мільйонів людей брати містять аспартам напої кожен день без мабуть викликає яких-небудь помітних епідеміологічних доказів всі ефекти повинні мати певне значення. Наскільки я можу сказати, що немає таких доказів не було представлено і більшість "доказів" - це просто анекдотично.

"Є аспартам викликати рак?"

За даними Національного інституту здоров'я, немає ніяких доказів того, аспартам викликає рак.

"Є аспартам з'їсти отвори в клітинних мембранах?"

Немає ніяких переконливих наукових доказів того, що нормальне використання аспартама як цукрозамінника в продуктах харчування викликає проблеми з видів запропонованих.

Звинувачення проти аспартама були зроблені з 1970-х років. Наукові дослідження докази в сукупності не підтримують стверджує, що аспартам є явно шкідливої запропонованим способом.

+448
Anna Ira Hurnaus 14 вер. 2017 р., 17:34:16

Я не думаю, що ви можете спалити жир тільки на руках, і, здається, ти в будь-якому випадку надмірна вага. Чому ви хочете позбутися від жиру на руці? Це, ймовірно, не має значення. Якщо це для естетики, ви, ймовірно, зробити краще просто спробувати, щоб додати м'язової маси, що фірма на руки, незважаючи на жир, який на них.

+367
matvey77 8 січ. 2016 р., 02:42:15

Є декілька різних типів штани, що допомогти відновленню, але жоден з них дійсно "штани" в традиційному сенсі. Більшість з них є компресійні колготки, або ви також можете отримувати компресійні панчохи або рукава стиснення, що кришка від трохи нижче коліна до верхньої частини стопи.

Є кілька марок компресійних панчіх, наявних на ринку, кілька брендів 2XU, Зут і концепцій склянку. Ви також можете отримати медичну версію КЕП або Тед шланг, і це в основному той же ефект. Ви можете отримати їх у будь-якому місці від $20 - 200 $в залежності від бренду і розміру.

Є також великі надувні чоботи/штани, зроблені пару виробників (NormaTec і відновлення насос), які інкапсулюють всю ногу або просто чобіт, і вони працюють шляхом накачування і спускання камер в штани для масажу, поліпшення кровообігу і зменшення набряклості і втоми. Є досить багато елітних спортсменів на витривалість, які використовують ці Кріссі Веллінгтон (3 рази їм чемпіон світу), меб Keflizighi (Оли срібло в марафоні), та інші цього рівня, що може виправдати витрати. Вони біжать $1000-2000 за комплект.

Компресія в них працює від 10-30мм рт. ст. (Для порівняння, тонометр взагалі буде прокачуватися до 140-180 мм рт. ст. на максимальному), в залежності від фасону, виробника і де по нозі вона знаходиться.

Мій N=1 полягає в тому, що я ношу стильні рукава стиснення на моїй правій ікри, щоб контролювати набряк, поки я відновлювався ахіллове, і вони працюють дивно для цього. Так як це мій перший досвід з ними, я не можу сказати, наскільки добре вони відновитися для довгих подій на витривалість, хоча деякі з моїх підшефних Тріатлон друзі присягаються їм.

+338
vulkanino 14 черв. 2010 р., 07:08:20

Кількість калорій ви спалюєте в даний момент часу залежить від того, наскільки фактичний фізичний труд ви робите в той час, не на те, що тип вправ ви робите, або як швидко ви це зробите.

Коли на гіпокалорійной дієті, ви можете втратити частину м'язової маси під час тренування на витривалість, але менш імовірно, що під час тренування опору (Таблиця 1, в PubMed, 2017). Високобілкова дієта може допомогти вам запобігти втраті м'язової маси (див. ту ж статтю).

Я не впевнений, якщо виникають перерви під час тренування на витривалість можуть допомогти вам запобігти втраті м'язової маси.

На закінчення, вам втратити жиру в організмі, коли ви знаходитесь на гіпокалорійной дієті і робити вправи на витривалість або опір, або не тренуватися. Кращий план-це той, який ви можете дотримуватися довгостроковій перспективі; немає необхідності обдумувати всі цифри.

+336
Chad WALSTROM 15 жовт. 2015 р., 16:22:31

Може бути, ви можете додати деякі наручні конкретних силових вправ в кінці тренування?

Наприклад, є наручні кучері, але й палець кучері, чи фермера ходить.

Є також дуже гарне відео , в якому описується вся процедура.

+294
user61912 5 черв. 2016 р., 02:33:31

Одна з великих речей про плавання полягає в тому, що це дуже багато методик, заснованих, і в той час як м'язова сила може компенсувати до деякої міри, коли вона починає рости вона буде найближчим часом наздогнати і перегнати побільше дітей, тому що це хороша форма.

До тих пір я буду продовжувати, як ви були. Беручи участь у багатьох спортивних, в її віці є великим, це означає, що вона активна, любить фізичні вправи і активність, і з часом вона знайде те, що їй подобається найбільше. Речі, які вона робить на її власний (стійки на руках, pressups тощо) повинно бути достатньо, щоб тримати її добре розвивається як легка атлетика і весело.

Сім років не надто молодий, щоб почати структуровану програму навчання, якщо (і повторюю якщо) вона має вигляд "осіли" на одному виді спорту, як і її головний фокус. Є багато видів спорту, де діти починають структуровані навчальні програми у молодому віці(плавання, гімнастика, єдиноборства, відразу ж приходять на розум), але це не обов'язково означає, гантелі, тренування, все таке.

Так в резюме, дайте їй насолодитися спортом, якщо вона отримує зовсім засмучений з плавання і хоче робити щось інше, нехай їй дати, що спробувати. Якщо вона вирішить, що плавання для неї, то ви можете подивитися, можливо, буду працювати з тренером для відповідних вправ з плавання.

+283
predator92953 12 черв. 2010 р., 13:19:05

Ми знаємо, що вуглеводи використовуються для негайного і запасу енергії (глікогену) перш, ніж бути перетвореним в жирові відкладення.

Ми також знаємо, що білок використовується для відновлення тканин, головним чином м'язів для бодібілдерів, перш ніж перетворюється в жирові відкладення. Перетворення білка в жир 20 разів менш ефективно, ніж перетворення вуглеводів на жири, тому організм не легко почати це перетворення.

Так що харчовий жир використовується для Перш ніж перетворитися в жирові відкладення? З якою готовністю тіло робить це перетворення порівняно з вуглеводів і білків, і при якій відносній швидкості вона робить це? Я задаю це питання, тому що слово "жир" може бути помилковим, як "холестерин". Я дізнався з попереднього питання тут, що харчовий холестерин не обов'язково підвищує рівень холестерину в крові. Може бути, цей же принцип стосується і жиру...

+282
Woodhead 7 січ. 2010 р., 00:52:10

Зацікавлені в реалізації було життя-довга боротьба за мене. Я минулого літа була проривом, хоча це теж може спрацювати для інших.

Мені дуже подобається документування речі. Я люблю подорожувати, але важко змусити себе піти. Мені потрібно було вбити час, поки я чекав для кого-то, і я вирішив пройтися по стежці на березі озера поблизу, де я чекав. Пізніше я вирішив документувати деякі innformation слід за допомогою GPS на телефоні. Було більше маршрутів в цьому районі, тому я вирішив зіставити їх. Потім я увійшов в цю інформацію на картах Google для інших.

Отже, що я виявив, що я не ненавиджу активності, мені просто потрібно, щоб перетворити його в досвід і творчий досвід. Тепер я насолоджуюся документування інформації про туристичних маршрутів в моєму районі, і констатувавши, що в інтернеті інформації для інших, щоб отримати вигоду.

Сподіваюся, це може змусити вас задуматися про фізичної активності в різні бік. Удачі!

+263
Ghartal 29 черв. 2019 р., 14:43:12

Я б не радив набирає стільки ваги за один місяць. Ви не збираєтеся будувати більш ніж 1 фунт м'язів в один місяць, що означає, що ви будете купувати за 20 фунтів в місяць.

Це дуже шкідливо! Що ваги негативно вплине не тільки на рівень гормонів...збільшити рівень естрогену, знижуючи рівень тестостерону, і уповільнення вашої щитовидної залози.

Це дійсно погана ідея.

+248
kathy c 20 квіт. 2016 р., 06:44:33

Харчова піраміда(и) в принципі марний для практичного цифри, але ви не можете звинувачувати загальні рекомендації: збалансований підхід, як правило, краще.

Справжній дієтолог, ймовірно, буде необхідно, щоб дати точне дієтичне цифри, і це, напевно, залежить від того, який атлетика ти робиш. Але переконавшись, що ви отримуєте достатньо білка (на сніданок і протягом дня) і складних вуглеводів (особливо рано вранці) - це, ймовірно, хороша ставка.

+234
Vishal Nathani 6 трав. 2010 р., 09:03:56

Тягачі

 • Хіп-Викрадачів: Сідничної & Мінімус
 • Приводять М'язи Стегна: Приводять М'язи Лонга, Бревис & Максимус

enter image description here

Типи Скорочення

 • Концентричне скорочення: м'яз укорочення і генерування сили
 • Відцентровому стисненні: м'язи подовження і створення Сил

Активація М'язів

Під час кожної бічної крок
(Тільки дивлячись на активацію ключових м'язів стегон)

enter image description here

1. Ведучий (або переміщення ніг): концентричне звуження кульшового викрадачів
(Виробляє сили як розтягнути браслет і вперед ваші ноги)

2. Трейлінг (або позиції ноги): відцентровому стисненні стегна викрадачів
(керування рухом)

Після кроку
Ведуча нога стає вага опорної ноги (або позиція ніг).

enter image description here

3. Ведучий (або позиції ноги): концентричне скорочення кульшових додатиuctors
(керування рухом)

4. Трейлінг (або переміщення ніг): відцентровому стисненні стегна викрадачів
(керування рухом)
Примітка: натягується гумка створює силу для просування вашого відставивши ніжку

+176
Dadan Satria 8 січ. 2018 р., 20:35:13

Додавши цю відповідь на всяк випадок ще одна людина спотикається через нього.

Якщо ви робите зважений підтягування, стає дуже важливо тримати спину прямою. Ваше тіло прагне пила навколо трохи, коли ви робите підтягування швидко, і додатковий вага бовтається від вашої талії може тягнути і смикати на спині в ООН-забавні способи.

Якщо ви тримаєте вага, підвішеним на ланцюгу, я вважаю, це досить зручно для того, щоб тримати вагу близько до тіла, щоб мінімізувати ефект пила. Таку відстань, що літають всюди:

enter image description here

Проти цього, куди вага:

 1. вертикально ближче до його талії
 2. приготувався його стегна і коліна
 3. тому що вага уперся, ви повинні мати щільну нижню частину спини та стегна для підтримки тиску.

enter image description here

В залежності від ваших цілей, як тільки ви можете зробити ~10 звичайних підтягувань, спробуйте додати деякий вагу. Я завжди чешу голову і люди, які роблять всі види кабелю і роботи машини і залишити обтяжені підтягування (і провали). Вони феноменальні складних вправ.

+147
Tom Meadoff 5 лист. 2015 р., 15:01:28

АБС м'язи, як і будь-який інший м'язи у вашому тілі. Чим відрізняється типовий режим вправ. Більшість людей тренуються з АБС хрумтить, присідання і т. д., рівносильні дуже високий-реп вправи з малою вагою. Порівнюємо з лава для преса де ви робите більше сетів з 10-12.

Це висока-реп вправа є, ймовірно, не дуже ефективний набагато більше, ніж може бути витривалість для дуже легких робіт. Звичайно, з-за малої ваги, це всього лише потрапивши в повільно скорочувальних м'язів, швидко відновлюватися, щоб ви могли робити такого роду вправи кожен день.

Якщо ви хочете наростити м'язову масу, силу і масу, я думаю, ви повинні включати більш важкі ваги, що означає меншу кількість повторень до відмови, що означає, що з участю ваших швидко скорочувальних волокон, що означає, що більше відпочивати між тренуваннями як швидко скорочуються волокна (три види, насправді) потрібно більше часу для відновлення, ніж повільно скорочуються.

Все це сказав, "скульптурні" АБС йде в першу чергу про втрату жиру тіла, а не робити вправи для поліпшення форми і зростання вашого черевного преса.

+84
echristopherson 14 вер. 2018 р., 10:28:11

В інтернеті повно навчальних партнерів для вас. Ви не зможете тренуватися з ними, але результати проведення в громадському місці і створюючи деяку форму конкуренції, ймовірно, буде великою підмогою для вас.

Це одна з речей, яка допоможе кроссфіт став так популярний, кожне тренування-це змагання, і ви можете розмістити свої тренування на головній сторінці коментарі.

Є також сайт, як fitocracy.com, dailyburn.com, myfitnesspal.com що допоможе.

Особисто я працюю в день (вод) від http://www.crossfitfootball.com/. Ці вправи все є еталоном для виміру, або час # або повторень або вага.

+79
Dan Isbell 14 трав. 2010 р., 18:24:51

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil