Прес-механізм Арнольда гантель

Чому це вигідно або шкідливе, щоб повернути руку в гору, якщо я не повернути буде перешкоджати якась м'яз або нерв?

+172
Lazare Rossillon 19 серп. 2015 р., 14:53:10
38 відповідей

Якщо тренажерний зал ви маєте на увазі вагу, то так, ви робити не потрібно ваги, щоб отримати буфер.
Всі види тіла-силові вправи дадуть вам тонус, сила і м'язова маса, якщо все зроблено правильно з правильним харчуванням.

 • За 6 пакетів, ви потрібні обидва вправи з хорошим харчуванням (знизити відсоток жиру в організмі)
 • Віджимання є дивовижними для грудей, трицепси і навіть ядра. Вам потрібно зробити зміни
 • Тягнути ДБЖ дасть вам V-подібну форму і більше м'язів на спині. Крім того, потрібно зробити зміни

Зараз я рекомендую в додаток ви :

Навприсядки не тільки тонізує і зміцнює м'язи ніг, але це дає УР сердечника, допоможе вам побудувати 6 кубиків м'язи і виробляють набагато більше гормонів росту, і таким чином допомогти і додати м'язової маси.

Для віджимань, це те, що я називаю "вибух" тренування. Як тільки ви зробите це, ви будете розуміти, ви отримаєте біль у м'язах і навіть у місцях, де не підозрювали м'язів.

Проте, будь ласка, зробіть ці дві вправи крок за кроком, з гарною поставою, тому що якщо ви не дбаєте ви могли б нашкодити собі.
(я травмував коліна, тому що я перестарався, берпи і я стрибати по діагоналі не прямо.. Я отримав те, що називається Колтун синдрому і мій лікар сказав, що мені треба відпочити від ніг Вправи протягом 6 тижнів. Однак якщо ви робите це правильно, ви побачите його, ймовірно, кращий вага exericse для харчування, тонусу, спалювання жиру і збільшення м'язової маси).

Як для варіацій я настійно рекомендую Марк Лорен книга, вона налічує близько 111 вправи варіацій з повним процедур для різних рівнів (початковий,середній,...)

+985
Fellmelon 03 февр. '09 в 4:24

Я: надмірна вага 30-річний чоловік.

В цьому році був особливо активний рік* провідні мене, щоб рости все більше зацікавлені в отриманні у форму. З-за цього та інших причин, це привело мене, щоб почати нову роботу в каторгу.

це ставить мене на ногах 12 годин в день, займаючись фізичною працею, з великою кількістю прогулянок. І незабаром після цього почалися мої великі пальці ніг стали постійно забарвлюючи і оніміння при натисканні на них.

Як правило, моя перша думка буде діабет, надмірна вага або деякі інші захворювання, але я не знаю ні одного, що дещо роздратований інтенсивного тренування. Якщо це важливо, до цього завдання я зробила все, босоніж.

Моє питання: це нормально? Буде забій ноги відчувати себе такою? Буде він йти? Або це швидше за все більш важкому стані.

 • В цьому році була аномалія.
+918
V K Jain 25 січ. 2016 р., 14:30:19

LarissaGodzilla,

Значення і анекдотичний досвід показав, що самозахоплення вага допомагає при болю в колінах.

Поки я не можу дати ресурс-обґрунтовану відповідь на даний момент, моя теорія полягає в тому, що:

 • Навприсядки підвищує міцність вашого тіла, включаючи стегна, ноги в цілому, і тіло. Тому що ноги стали сильнішими, м'язи здатні більше підтримувати вагу ніг і знижує тиск на колінні суглоби.

Якщо я можу знайти ресурс, щоб підкріпити цю теорію, я буду оновлювати мій відповідь з ним.

Тримати на корточках :).

+853
Starkey 18 трав. 2015 р., 13:19:58

Вашої звичайної тренування це добре, але підтримувати свій раціон в правильну сторону, тому що харчування дуже важливо. Переконайтеся, що ви споживати 200 гр білка і 0,5 ГМ вуглеводів * (вага тіла в кг) в день.

Замість того, щоб споживати 3 великих прийомів їжі, розділіть їх на 6 невеликих прийомів їжі, який допомагає вам підтримувати ваш метаболізм на постійній швидкості. В принципі ваша дієта в дні тренувань має бути з високим вмістом білка і низьким вуглеводів і під час відновлення дні висока вуглеводів, низьким вмістом білка.

+742
528 29 лип. 2015 р., 16:45:35

Я 173см, 67 30 кг йоу чоловік. У мене співвідношення жиру близько 12%. Я хочу кинути 1 кг жиру і набрати 4 кг м'язів за пару місяців. Я ходжу в тренажерний зал 3 рази в тиждень і використовуючи шейкер протеїн два рази в день. Я низьким вмістом вуглеводів. те, що пропонується кількість курки/індики/страви з червоного м'яса, що я повинна споживати щодня?

+738
Bharat Soni 18 квіт. 2013 р., 04:12:53

Ось посилання на Чі бігу з коляскою статті. Вони рекомендують використовувати прогулянку-розумне додаток, щоб звільнити ваші руки дозволяють краще форма і верхній руху тіла. Якщо не використовуючи вкладення, ось деякі рекомендації для новачків чи бігун з коляскою.

@Іво - Коротка посилань: Навчання чі бігу з коляскою ускладнює техніку, тому що коляска заважає вашій руці гойдання, обмеження верхньої руху тіла. Коляска додає опору, і чим-то перед вами, вона схильна пригнічувати нахилом вперед, що робить вас стояти більш вертикально.

Вони рекомендують прогулятися-розумний адаптер, бар, що допомагає вам рухатися вперед з центру, а не штовхає вперед руки. Це дає вам свободу і форму, що ви шукаєте чі з бігу.

Якщо ви штовхаєте коляску без прогулянки-розумний адаптер, не напружуючи руки і плечі, і протистояти спокусі стояти більш вертикально - використовувати своє ядро. Ви можете вимкнути штовхають зброю. Продовжити нахилятися вперед техніки, зберігаючи ваші ноги розслаблені.

@Давид - останнє зауваження на своє запитання про згинаючи лікті. Моє вивчення Тай-Чі адрес, трас і розкриття суглобів, щоб дозволити вільний потік Ци, тому згинаючи лікті до 90 градусів може бути занадто гострого кута (в моєму розумінні). Також, ви хочете відчуття розширюється за плечі і пахви. Піти на це розслаблене відчуття рух вперед.

+704
Haizad Fadlilalaili 25 вер. 2011 р., 10:55:10

Кажу з досвіду, я можу сказати вам, що добре підготовлені культуристи не відчувають болю, коли позує в конкурсі. Вірніше, коли це зроблено, вони зазвичай відчувають втому. І це тому, що тримає різні пози під час змагань-це від ізометричного скорочення. Успішні культуристи зазвичай практикують, видаючи за кілька годин до конкурсу. Позує допомагає, щоб додати останні штрихи на малюнок.

Типовий конкурс складається з двох частин. У "предрешение питання", де всіх конкурентів конкретного класу зобов'язані виконувати і утримувати різні пози, поки судді результат їх від різних факторів. Це дозволяє суддям проводити порівняння між кожного конкурента. Кожна поза, як правило, проводиться протягом багатьох секунд. Конкуренти намагаються справити враження на суддів, показуючи свою завзятість і впевненість у кожній позі (звідси різноманітні вирази кожного учасника). Судді часто запитують конкурентів повторювати і утримувати пози, які цілком можуть привести до "розхитування".

Друга частина конкурсу-індивідуального позування. Це відбувається після "перерви" в "предрешение". Знову ж, конкуренти просять провести позах, але це індивідуально хореографії на музику. Та учасник сам вирішує, як довго тримати позу, щоб справити враження на суддів.

В залежності від рівня конкуренції, весь захід може тривати весь день. Зайве говорити, що після изометрически договірних кожної великої м'язи в кілька разів тіла, легко відчуваєте себе виснаженим, виснажених і стомлених.

+703
Pierre Lasorak 23 трав. 2019 р., 22:01:17

Немає м'язів, які безпосередньо накладаються на область ключиці, так що ви не можете покрити його. Покопавшись в Інтернеті, схоже, це не рідкість питання. Загальне рішення полягає в нарощуванні м'язів з обох сторін, що б верхні грудні і трапецієвидні м'язи. Що стосується які вправи робити, верхні-двк, як правило, викликає зниження віджимання (ноги підняті) якщо ви хочете використовувати ваші тіла, жим лежачи нахилом, якщо ви хочете використовувати обважнювачі. Для пастки, як правило, знизує плечима, стійка на руках віджимання, і рука кола , щоб побудувати їх.

+690
KBW2004 26 жовт. 2017 р., 07:56:45
Державі було б уникнути, за участю м'язів живота, якщо вона залишається на шляху прогресу.
+645
user4103 1 січ. 2020 р., 19:24:24

Ви повинні зосередитися на слабких руку. Я настільки правша, що я не можу витримати. Коли я в спортзалі, я повинен зробити дуже узгоджені зусилля, щоб ізолювати мою ліву руку. Я також помітив, що моя ліва рука природним чином формуються шкідливі звички від мене не домінантною рукою. Тому, коли ви зосереджуєтесь на неї, а також зосередитися на належній формі. Не ухилятися від виконання трицепсів-віджимання, французька-бар кучері і т. д. Просто бути дуже свідомим найслабшою рукою.

Також слід пам'ятати, що організм кожної людини індивідуальний. Моїй правій дельтоподібного м'язи, здається, помітно менше м'язи живота, ніж лівої. Тому мої плечі виглядають ассиметрические. Хоча моє праве плече трохи сильніше, ніж зліва. Я нічого не можу вдіяти, але спробувати і взяти результати.

+593
robc 17 жовт. 2017 р., 05:46:15

Є кілька причин, ви не могли бачити м'язової маси і тільки жир набирає.

Я почну з першого, що приходить на розум, і найбільш вірогідний з моєї точки зору. Ви. Фотографувати, їх багато. Якщо ви знаходитесь в надлишок і отримати м'язи, ви, природно, теж будуть набирати жир. Це буде виглядати, як ніби ти набрав в основному жир, коли насправді ти набрав жиру і м'язів. Якщо у вас є фотографії, ви можете порівняти себе в них. Коли ви втрачаєте зайвий жир після того, як ваш Навальний, ви зможете повернути рельєфність м'язів і ви можете побачити, які успіхи значно легше.

Я також цікаво, як ви тренуєтеся. 5-6 раз в тиждень? Легкі ваги? 1ПМ це? Велика Кількість Повторень? Низьке Число Повторень? Скільки коштують ваші сеанси? Ти робиш кардіо? Який тип навчання ви робите? Всі ці важливі чинники в тому, як ви тренуєтеся.

Якщо ви їсте в надлишок і бити рівні білка ви помітите приріст м'язів, що забезпечують ви працюєте адекватно.
Ваше тіло буде розвивати більше м'язів, якщо ви:

А.) дає вашому тілу привід будувати більше (так ваш організм адаптується)

Б) дає вашому тілу необхідні інструменти для нарощування м'язової маси (протеїн, повноцінний відпочинок і т. д.)

+568
Jai Jai Zyst 6 трав. 2013 р., 08:50:25

Їдять частіше, не важливо для втрати ваги.

Також дане дослідження стверджує:

Їжі від трьох до шести прийомів їжі в день до їжі, що містить 0,4-0,5 г/кг ваги білка до і після силового тренування, ймовірно, максимізує будь-які теоретичні переваги терміни поживних речовин і частоти. Однак, зміни в термінах поживних речовин і частоти видається, мало впливає на втрату жиру або м'язової маси збереження.

Це міф, який був розвінчаний багато разів.

Тому з фізичної точки зору, це не має ніякого значення. Найбільша річ, щоб турбуватися про їжу на невеликий дефіцит калорій, щоб сприяти зниженню ваги і високу якість продуктів для підвищення рівня енергії і збереження м'язів.

Так що, якщо їм 2-3 години в день допомагає в цьому, то всі кошти, зробіть це. Деякі люди відчувають себе більш голодними, коли вони їдять рідше, і це мотивує їх до переїдання, коли вони, нарешті, поїсти. Їсть кожні 2-3 години може змусити їх відчувати себе ситим протягом дня, який допомагає з послідовністю. Це завжди краще, щоб поїсти в частоту, що дозволяє стабільності, що означає, що він повинен відповідати навколо вашого життя.

+541
user77333 19 груд. 2013 р., 00:07:05

Тільки те, що говорить назва. Яким буде компроміс втрачати вагу тільки біг на біговій доріжці замість того, щоб робити окремі тренування м'язів групи?

+503
Ho1 25 квіт. 2011 р., 01:58:10

Добрий день люди,

У мене постійно працює (30-45 хвилин) щодня протягом останніх 3 тижнів і помітили раптове падіння витривалості за останні 3 дні, я не значно змінив свій раціон.

Я перевірив моє кров'яний тиск вчора ввечері і зауважив, що це на 10 пунктів нижче, ніж зазвичай по обох шкалах.

Компанія Fitbit серцевого ритму свідчення свідчать про те, що я не потрапивши в зону кардіо, як багато за останні 3 дні і вчора був найгіршим.

 • Відчуваю себе втомленою, ніж зазвичай, коли працює.

 • Після вчора відпрацьовував запаморочення (частота серцевих скорочень показує, що я не потрапив в зону кардіо взагалі)

ці ознаки дефіциту калорій або я за виробляти? або щось ще?

enter image description here

(Я не вважаю калорії)

+489
Zahirul Hoque Zahir 7 груд. 2010 р., 07:43:05

Deloading, в ідеалі, має бути спланованою і навмисної частини навчального циклу. Це зазвичай відбувається кожні 4-8 тижнів в залежності від рівня фізичної підготовки і інтенсивності тренувань. Ідея в тому, щоб давати організму тривалий період відновлення і бути абсолютно свіжою для початку нового тренувального циклу. Ви можете зазвичай говорити, коли приходить час, тому що ви починаєте відчувати постійно виснажений і слабкий. Ви можете навіть почати не зміг виконати вправи і побачити цифри йдуть вниз.

Коли підступ, нарешті, потрапляє, ви робите одне і те в скороченому обсязі і вазі. У важких випадках, ви можете просто взяти тижневу відпустку.

Ваше питання звучить трохи по-іншому. У вас є презервативи, які настільки суворі, що межує з травмою (якщо це не прямий до травми). Що зазвичай буває, коли збирається занадто сильно і занадто швидко, не даючи вашому організму достатньо часу, щоб адаптуватися до підвищених тренувальних навантажень.

Так ось кілька правил, яких необхідно дотримуватися.

Якщо презервативи настільки суворі, що перешкоджає вашої здатності, щоб завершити тренування, то ви ставитеся до неї як травму. Ви сидите, лікуйтеся, потім спробувати знову і меншою інтенсивністю і нарощувати. Вам доведеться змиритися з тим, що ти не на тому рівні ще.

Якщо Домс більше неприємність, і ви не заважали, то продовжуємо далі.

Редагувати:

У зв'язку з #1 і #2. Основна відмінність полягає в тому, як підступ. Люди готуються до змагань повинні, ймовірно, використовувати підступ на практиці і отримати краще в техніці. Ви робите ті ж рухи, але в 10-20% падіння у вазі. Це також допомагає в тому, що він гарантує, що ви ніколи не виникнуть простої в роботі (що може призвести до тяжких Домс, коли вони повернутися в повному обсязі як згадувалося раніше).

Люди не готуються до змагань, мати більше свободи у тому, як вони підступ. Вони просто повинні робити, як вони відчувають, краще всього підходить для них.

+476
asedsami 26 лист. 2019 р., 19:26:21

Після тренування ви збільшуєте метаболічні попит на тілі. Тобто, за рахунок руйнування м'язів під час силового тренування, ви посилаєте сигнал про те, що вони повинні адаптуватися і зміцніти. Вони роблять це шляхом збільшення анаболізму; вода переходить в м'язи, щоб створити більш ефективні хімічні процеси, амінокислоти слідувати, відходи видаляються. Всі ці процеси управляються приплив крові; у будь-який час у вас стрес на організм, чи то психологічне чи фізичне тіло намагається адаптуватися. Для того, щоб робити, що повинно збільшити приплив крові.

Я біжу одну годину без перерви щодня. Я за навчання? Ви також можете знайти мій відповідь на це питання intresesting, як вона ставиться до вашого питання.

Крім того, як говорить Дейв в коментарі, одна з причин-це підвищена симпатична диска. Такий ефект не тривалий, але у нього є свої частини. Я хотів би закликати вас, щоб прочитати про "варіабельності серцевого ритму". Є багато хороших досліджень на цю тему. В основному, це залежить від співвідношення між парасимпатичної і симпатичної диски.

Під час тренування ви збільшуєте симпатичної диск; тіло переходить до боротьби або втечі режимі. Протягом цього часу він не може відновити. Тобто, тіло залишається в стані катаболізму. І пульс вище. Чим швидше ви відновити свій парасимпатичної диск, тим швидше організм може почати відновлюватися, міцність збільшується, а пульс може впасти назад предтренировочний значення. Одним добре відомим способом відновити співвідношення, роблячи холодний-вниз. Їжі теж допомагає. Але від того, що я бачив літератури, найкращий спосіб на сьогоднішній день є занурення в холодну воду. Є навіть дослідження, які показують, що просто ваше обличчя промивають холодною водою протягом декількох хвилин відновлює варіабельності серцевого ритму і тим самим прискорює відновлення.

+469
Nsain38 14 лют. 2015 р., 04:59:28

Цей вид екстремальної програмі схуднення, як Лариса каже, буде мати негативний вплив на ваше тіло, і крім того не дуже стійке. Виходячи з вашої ваги, і ваше опис вашого тіла, набагато кращий шлях для досягнення ваших цілей буде починаючи тяжелоатлетическая програма з контрольованою дієти.

У той час як ваша головна мета може бути плоский живіт, ви побачите, що ви побачите значні поліпшення з підйомниками, які включають багато м'язів, такі як станова тяга, присідання, жим лежачи. Я не можу викласти тут, у важкій атлетиці план, оскільки ви не просили, але знаю, що подібні вправи приведуть вас до результатів ви прагнете. Якщо вам обов'язково потрібно схуднути, а потім зберегти вашу дієту на нормальному рівні, як ви почнете тренування; дефіцит створюється шляхом вироблення призведе до втрати ваги. Я б рекомендував, однак, з вашою вагою, що кращою стратегією буде їсти трохи більше, додати більше білка в свій раціон, і зосередитися на м'язи, а це принесе вам ближче до тіла я думаю, ти шукаєш, ніж чиста втрата ваги буде.

Як Примітка боку, ви можете мати нормальну кількість жиру на вашій, але просто відсутність м'язів під ним. Веб-МД пропонує хороше резюме роль жир живота і пояснює, як кожна людина має жир є в якійсь мірі. Якщо ви знаходитесь в такій ситуації, важка атлетика, безумовно, слід дотримуватися стратегії :)

+407
Halah Al Shebli STUDENT 23 вер. 2014 р., 08:10:34

Я розглядає можливість покупки гарного набору ваги гантелей (Pro порада: отримати їх в інтернеті) і лава, так що я можу працювати з дому. Тим не менш, я великий фанат присідання, але я не хочу також придбати олімпійський вага бар і пластини. Чи є якісь вправи, які можна виконувати з гантелями, які в основному еквівалентно присідання?

Спасибі!

+406
Quentin Benjamin 17 черв. 2014 р., 01:08:47

Не беручи до уваги будь-яких добавок, таких як ВСАА, кофеїн і т. д., Як я можу найкращим чином оптимізувати себе для твердої енергії за 1-1.5 годин тренування, чи то силові тренування або кардіо або суміш з двох?

Я розумію, що вуглеводи дають енергію, прості для швидкого і складним за більш сталого, але у мене є важкий час з часу або травлення.

Будь рекомендації про те, як себе паливо протягом дня і підготуватися до тренування, засновані виключно на споживання їжі та часу? Особливо, коли метою є "зрубати" і вважають за краще скоротити кількість калорій?

+399
dieroste 1 черв. 2013 р., 02:38:08

Наступні пару Стеллар відгуки, я вирішив завершити період нерішучості, у себе ви самі собі тренажерний зал, прочитайте explainy частина і розпочалася основна програма.

Цікаво, чому YAYOG жодного разу не говорить про розтяжці після тренування.

Це настільки очевидно, що ви повинні зробити їх, що бездіяльність-це не проблема? Звучить жахливо, враховуючи те, як книга, здається, написана з абсолютними новачками у вигляді (деякі основні моменти знову і знову).

Чи це те, що вам не потрібно, щоб розтягнути? Сьогодні я зробив випади, які, звичайно, напружити і розтягнути ті ж м'язи поперемінно, але і інші вправи, здається, не володіють цією властивістю.

Поки я новачок в цілому річ фітнес-тренування, я грав в гандбольній команді конкурентоспроможним, так що у мене є якась концепція (хоча і невірне у них може бути) з приводу того, як потрібно підходити занять спортом. Ми завжди розтягується, і після цих тренувань я, звичайно, відчуваю, що я повинен розтягнути.

Отже, загальне вчення/консенсус на розтяжку після тренування з вагою власного тіла?

+384
Hudson 21 січ. 2010 р., 15:00:49

7 хвилин тренування ніколи не був призначений, щоб означати лише 7 хвилин. Я роблю три повторення, і це великий 30 хвилинного тренування (включаючи розминку і охолонути).

Джерело 7 хвилин тренування високої інтенсивності кругове тренування з використанням ваги тіла, говорить:

Наш підхід поєднує в собі аеробні та силові тренування в один тренувальний бій, який триває приблизно 7 хвилин. Учасники можуть повторити 7-хвилинний бій від 2 до 3 разів, в залежності від кількості часу, який вони мають.

+373
madison vt 25 черв. 2015 р., 13:59:19

Бігові доріжки бувають різної ширини пояса. З точки зору тренування, яке значення має ширина ременя?

+364
Laxii 4 груд. 2014 р., 22:43:49

"Зростання плита" - це зона активного росту кістки, і більш схильні до травм, чим більш загартовані місцях кістки або кістки, після чого зростання плиту закрила. Це були якісь претензії по затримці росту із-за травми, збирається приїхати.

По мірі зростання пластини травма може ефект росту кісток, звичайно, підняття важких предметів може вплине на ваш зріст. Так може, йдучи по вулиці, граючи у футбол, або будь-якої іншої діяльності, де відбувається пошкодження.

Таким чином, реальний питання, щоб оцінити, чи є підняття тягарів носить надмірно високий ризик нанесення травми проти зростання пластини інші фізичні навантаження, які не вважаються "небезпечними".

Це не так. Звичайно, це передбачає, що ви будете слідувати здоровому глузду практику, виконують вправи, в техніці, кількість ваги і коректувальників. Це вірно в цілому, щоб уникнути травм, щоправда, не лише для цього типу травми.

+362
James Gerard Losse 13 лист. 2016 р., 04:58:31

Досі я ніколи всерйоз не зробити повну тренування тіла. Я чув хороші речі про нього в мою користь, так що я вирішив написати власний повний план тіла. У мене 4 дні в тиждень, і мені було цікаво, якщо я міг би отримати будь-яку консультацію з нього.

Зріст/вага : 173 см (5'8"), 68 кг (149.6 кг) Цілі: набрати масу, схуднути Історія: працюю пару років

Так ось моя програма:

День 1 (акцент на спину): станова тяга 4х 5-8 повторень

Суперсет - Сидить зігнувшись двох гантельний ряд 4х 8-12 - Нахиляйте гантелі прес 4х 8-12

Суперсет - Мотузку прямі руки Пулдаун 4х 8-12 - Фугасу прес-4х 8-12

Суперсет - Гантелі випади з 3х 10 - Румунська станова тяга 3х 10

Суперсет - Арнольд гантелі прес 4х 8-12 - Вертикальному ряду 4х 8-12

Суперсет - Гантелі біцепс кучері 4х 8-12 - Лежачи Гантеллю Розгинання На Трицепс 8-12

Жиросжигающая хрускіт м'ячем 4х до відмови

День 2 (наголос на ноги):

Присідання 4х 8-12

Суперсет - Сміт машина жорстка ногах станова тяга 4х 8-12 - Сміт машина жорстка теляти підняти 4х 8-12

Суперсет - Однією рукою гантелі рядків 4х 8-12 - Зниження гантелі прес 4х 8-12

Суперсет - Бічних відводів на фронт піднімати 4х 8-12 - Особа тягне 4х 8-12

Суперсет - Стоячи, гантелі долонями в прес-4х 8-12 - Зовнішнє обертання з кабель 4х 8-12

Суперсет - Трицепс магазинної мотузку кріплення 4х 8-12 - Стоячи одна рука згортуваність кабелю 4х 8-12

Висить ногу підняти 3x до відмови

День 3 (акцент на груди)

Суперсет - Жим гантелей 4х 8-12 - Жим гантелей вузьким нейтральним хватом 4х 8-12

Суперсет - Машина Сміта нахил жим лежачи 4х 8-12 - Гантелі сидячи рядків 8-12

Суперсет - Постійний кабель летить 4х 8-12 - Стоячи кабельне рядків 4х 8-12

Суперсет - Зважений лавці занурення 4х 8-12 - Вузьким хватом EZ-бар curl 4х 8-12

Суперсет - Однією рукою лінійний пригнічувач 4х 8-12 - Сидить зігнувшись задніх дельт піднімаю 4х 8-12

Суперсет - Одна нога присіданнях зі штангою 4х 8-12 - Підлога глют хам підняти 4х 8-12

Суперсет - Пий до дна 3x до відмови - Hyperextensions 3x до відмови

День 4 (акцент на плечі)

Суперсет - Стоячи армійський жим 4х 8-12 - На колінах знизує 4х 8-12

Суперсет - Схилився над низьким шків бічних 4х 8-12 - Перетнув пастку підняти 4х 8-12

Суперсет Крутний капкан плечима 4х 8-12 - Однією рукою кабель кросовер 4х 8-12

Суперсет - Трицепс накладні розширення з мотузкою 4х 8-12 - Кабель кучері молоток мотузка кріплення 4х 8-12

Суперсет - Жим ногами 4х 8-12 Ікри прес на ногу прес машина 4х 8-12

Суперсет - Використовувати ІСО поспіль 4х 8-12 - Віджимання 4х до відмови

Поки я тільки зробила в перший день і я думаю про перехід у вертикальні ряди на щось інше, тому що вправа не так це просто шкідливо для плечових суглобів.

+320
vijay tomar 14 жовт. 2018 р., 06:01:48

Максимум VO2-об'єм кисню для отримання енергії спалювати і пов'язаний з траси, які коротше, ніж 5-8 хвилин. Нічого більше, ніж це ваше тіло повинно боротися з накопичення лактату кислоти у ваших м'язах. Іншими словами, Я думаю, що його ярмарок, щоб сказати його хорошим предиктором для спринтів припускаючи, що ви насправді підготовлені і пройшли підвищення кваліфікації, щоб зробити цей тип працює. Більшість, якщо не всі, з цих провісників не може бути використана для прогнозування рази.

Може бути, 12-хвилинний тест можна краще передбачити, як швидко ви можете запустити 10к.

Отримати ваше тіло прояснюється лактат краще, що вам потрібно зробити, бігає швидше, при цьому в якості, а просто повільніше, ніж ваш поріг лактату темпами, приблизно 1-2 рази в тиждень. Легко працює або перехресне навчання з одним 2-3 години бігаю кожні 1-4 тижні.

Поріг лактату-це напевно найбільш вірогідним фактором, що обмежує свої 10к швидкості.

Насолоджуйтеся 10к(и)!

+300
Paul Filmer 14 жовт. 2011 р., 23:18:03

Я намагаюся зробити якусь роботу, щоб отримати масу і м'язи. Для того, щоб розвинути м'язи набрати вагу:

 • Це краще робити всього тіла тренування день за днем або ж певної групи м'язів кожен день (Понеділок груди, вівторок ноги ...)?
 • Це краще робити вправи з важким вагою або легкими?
 • Це краще робити багато наборів з кількома повтореннями або кілька наборів з великою кількістю повторень?
 • Я повинен робити вправи швидко чи повільно?
+295
Zirzirikos 23 лют. 2016 р., 14:21:46

Я вирішив почати з бігу, так як є бігова доріжка в нашому домі. У мене дуже низька витривалість, тому я вирішив почати працювати.

У мене немає вправ, так як я народився. Я 5 футів 9 дюймів (~ 176 см) і близько 2 місяців тому, я була 64кг. Я не знаю, скільки я важу зараз, але, напевно, трохи важче, так як я просто майже сидіти за ці останні 2 місяці.

Бігова доріжка має тільки максимальна швидкість 12 кілометрів на годину.

Які-небудь поради, Перш ніж (як розтяжка), під час та після бігу? Як, наприклад, розтягнути трохи, перед запуском, потім ходьби протягом 2-3 хвилин на 3kmph, потім перейдіть в 6kmph на 3-5 хвилин і, нарешті, піти на 9kmph як можна довше. Після цього ідіть знову до 6kmph на 3-5 хвилин і 3kmph протягом 2-3 хвилин.

+289
tuckerchapin 26 вер. 2017 р., 17:30:34

Деякі штампувального обладнання, як квадрат штампування Pad з гумками, може бути прикріплений до рами дверей.

Маючи доступ до дверної рами, ви також можете отримати творчу і прикріпити подвійний кінець сумка до нього. Наприклад, використовувати турніка в якості точки кріплення для верхнього шнура і водоналивное основу на дні шнур. Турнік, це також пристрій, який дуже портативний, відмінно підходить для вага тіла вправи. Додати віджимання і присідання деякі (можливо, з невеликою кількістю води, вага) і у вас хороші тренування з портативною технікою.

Не запитав, але, можливо, корисно: для того, щоб відповідати мінімальним обладнанням також пошук літератури, тренування в'язень " або " ув'язнений-зонний та ЗМІ.

+268
muranos 7 жовт. 2015 р., 00:54:34

я тут, щоб запитати, як я можу збільшити моя вага, і форми мого тіла.

Я їм такі речі щодня:

Вранці сніданок в 6:00 - молоко, змішати фрукти і чай Вранці сніданок 10:00 - смажене яйце і 3 чапаті

Вдень обід в 1:10 вечора - овочів і чапаті - близько 6 середніх коржів

вечірні закуски близько 6:00 вечора, як бутерброди, печиво і кава

вечеря приблизно в 8:30 вечора - рис, м'ясо або будь-які овочеві, солодкі з вечерею кожен день.

я м 5,6' FT і моя вага складає всього 52 кг після дієти при правильному таймінги з березня 2011 року

я хочу, щоб збільшити вагу і зробити моя особистість, розумний, сміливий в групи по 10 чоловік..

Будь ласка, запропонувати деякі поради для мене..

Редагувати : я чоловік у віці 26yrs живе в Індії, і чапаті складаються з пшеничного борошна. у мене немає ідеалу моєї споживання калорій, як я можу підрахувати, що.

+257
user67020 29 січ. 2019 р., 21:08:40

Де найбільша кількість деформації в обох ситуаціях? Які мінуси для здоров'я?

Які будуть наслідки при збільшенні на спринт?

+238
Fulkron 25 лют. 2010 р., 12:41:40

Ти набрала близько 18 кілограмів за 14 тижнів, або близько 1,5 фунтів на тиждень, що є розумною швидкості, при якому набирати вагу під час "підйому", тим більше, що ви були (і залишаються) досить під-ваги для вашого зростання.

Я не рекомендую намагатися втрачати жир ще. Розглянемо продовжує нарощувати сили і ваги, поки ви не зможете продовжувати додавати вагу, щоб ваші вправи під час кожної наступної тренування без скорочення загального обсягу (тобто кількістю підходів і повторень), або поки ваш вага не досягне 190 фунтів або так, якою б не відбувається спочатку.

Це складно, але не неможливо, щоб наростити м'язову масу, втрачаючи жир. Як правило, тіло має або одночасне збільшення або одночасне чисте скорочення в обох. Ми використовуємо силові тренування для косих анаболічних/катаболічних процесів, шляхи побудови та підтримки м'язів.

В якості ремарки: якщо ви дійсно "важку", то п'ять тренувань в тиждень занадто багато. Вашій тіло потрібно час, щоб відновитися і адаптуватися до стресів, які застосовуються до нього у тренажерному залі.

+234
bchertel 20 бер. 2017 р., 09:26:31

Програма P90X, безумовно, працює. АБ ріппер х робіт. Вона дуже інтенсивна і були пару вправ я все ще не міг зробити, а також іншим після того, як я був за програмою на місяць.

Є тест в програмі P90X, який буде визначити, є чи не ви зможете робити вправи, так що робити в першу чергу. АБ-Різник х відео становить близько 10-20 хвилин (я не пам'ятаю), але це дійсно сильно.

Є також дієти, які ви повинні слідувати, в тому числі купівля таблетки і протеїнові коктейлі від компанії Beachbody компанії, але я не робив цього. Я думаю, що відео достатньо, але ви, ймовірно, не отримати результати, які ви хочете від АБ ріппер відео.

Ви не повинні робити вправи кожен день, і Тоні Хортон каже, що у відео. Ви дійсно повинні були працювати на інший набір м'язів кожен день. Я думаю, що в моїй програмі я зробив АБ ріппер х три рази в тиждень після звичайного тренування.

+202
Asasuser 3 груд. 2013 р., 13:57:58

Я хотів би зробити всі види оцінок, що відносяться до фітнес-це не складно/дорого.

Вони повинні складати звіти, які можуть бути зрозумілі аналогічних фахівців. В ідеалі повинна бути можливість повторити їх і порівняти стан.

Я в цілому думав, як рівновагу, гнучкість, ядро.

Я не стільки шукаю конкретних вимірювань, але оцінки, які я можу задати фізіотерапевтів та інших професіоналів, щоб зробити для мене, і є якийсь вихід.

Мета полягає в тому, щоб знати, чого просити, коли я розмовляю з професіоналами.

+194
Online Selenium Trainer 6 трав. 2017 р., 05:23:54

Я буду використовувати перетягнути кучері, тому що це, здається, найкращий механізм ізоляції руку. Так як це тренує довгої головки трицепса, розтягуючи його, як він отримує зігнуті і те ж саме відбувається і на біцепс, і це також тренує задні дельтовидні і трохи збоку теж. Так що це дійсно найкраща "рука" вправа окремо, так як він буквально працює вся верхня рукоятка і деякі передпліччя з-за плечей і активності плечелучевой згинання в ліктьовому суглобі, насправді це може розглядатися як складне рух, оскільки він робить так багато м'язів.

Прогресивна перевантаження буде застосовуватися, завтра почну з 15 кг підходи по 15 повторень, і я буду поступово збільшувати кількість повторень/вага/комплекти як дні проходять повз.

Сьогодні я випробував всі руки одне повторення вичерпано;

Підборіддя UPS= 15 повторень

Обтяжений підборіддя= 1 повторення з 25 кг

Накладні прес= 1 повторення з 35 кг

Одна рука розширення накладні трицепсів= 1 повторення з 12 кг

Одна рука згортуваність Bicep= 1 повторення з 20 кг

Чи можу я розраховувати мастилом канавку, щоб викликати тендиніт, і це дасть мені краще становище, і я можу чекати, щоб менше ніж за один рік подвоїти свої послуги окружність плеча? Я вже тренуюся щодня протягом майже 2 місяців тепер і ніколи не розроблені спільні проблеми, але я також ніколи не пробували змащувати ПАЗ.

Крім того, скільки сетів в день я повинна почати?

+192
aassdd 23 лист. 2010 р., 20:15:34

Давайте подивимося на позитивні сторони:

 • Дуже висока роботи реп Вам буде сильним, і спалювати жир.
 • Тренування високої частоти (5 днів поспіль) також прискорює спалювання жиру.
 • Підборіддя UPS побудувати великий латів, і багато вправи комплексу
 • 200 віджимань буде побудувати міцний трицепс, груди і плечі (передні дельти)

Далі мінуси:

 • Всього в 10 хвилинах їзди на велосипеді для нижньої частини тіла? Це, безумовно, потребує більше протягом тижня.
 • Присідання будувати ваші згиначі стегна більше, ніж АБС, але немає нічого, щоб збалансувати, як румунська станова тяга
 • Це не дуже добре збалансований і в ньому дійсно відсутні деякі великі шматки.

Ви згадали, що в даний час ви робите багато вправ, ізоляції, і я припускаю, що ви робите ці естетичні або бодібілдинг цілей. Те, що я не знаю, чи є це новою програмою-це навіть заміна за обсяг роботи, які ви робили або будь то збільшення або зменшення загального обсягу робіт.

Я думаю, тренер тренажерного залу, персональний тренер в тренажерний зал ти ходиш. Якщо ви платите йому за його послуги, я був би більш вимогливим відповідно орієнтований на тип роботи, яку ви хочете зробити. Якщо ви не платите йому за його поради, то ви не вправі ігнорувати його.

Мої рекомендації?

 • Зробити ваш раціон в порядок. Ви не зможете надати на них погане харчування, а ось де ви збираєтеся розтане самий жир.
 • Робити кондиціонер працювати кожен день. 20 хвилин їзди на велосипеді було б ідеально. Велоспорт-це все концентричні руху, що означає, що є дуже мало, щоб оговтатися від, і це не вплине на вас так само, як біг.
 • Робити основну частину вашої роботи з складних вправ. Ці зробити більше, щоб спалювати жир і будувати м'язи, ніж ізоляція роботі.
 • Заповнити в деталях з ізоляцією роботи з приведення деталей, ви відчуваєте, не вистачає.
 • Силові тренування кожен день вимагає боротьби з втомою. Гідний підхід для 3-х важких днів, що характеристика комплексу вправ і 2-3 світлих днів, тільки ізоляція роботі.
+163
Icarin 26 черв. 2010 р., 03:03:24

Це у більшості людей знань, що вагітні жінки взагалі не повинні займатися із-за ризику нашкодити дитині при тривалих і напружених тренувань.

Якщо одна була вагітна, але ще хотіла вправи для її здоров'я - скільки вправ є безпечним? В який час безпечно здійснювати під час вагітності?

+71
user211166 24 лист. 2017 р., 14:48:29

Кажуть, сидить багато для нашого покоління, але Хтось на зразок мене, хто має інвалідність, що обмежує їх здатність стояти протягом тривалого часу або просто переїхати? У мене є фізичний недолік відомого amyoplasia, який є поширеною формою артрогрипоза. В моєму випадку я не можу зігнути коліна повністю (близько 45-60 градусів). Я схиляюся до здогаду, але я міг випрямити спину. Моя права нога повернена назовні, трохи і мій баланс-це добре, але не відмінно. Від того, що мені сказали, поки у мене не буде більше операцій або потрапити в нещасний випадок, я не повинна погіршуватися, як ті, з пані мій стан робить його важко для мене, щоб рухатися, хоча я можу ходити нормально, якщо я впаду я не можу встати. Однак, якщо я впаду будинку, я завжди міг використовувати меблі, щоб підповзти і встати, стояти. Так що я не ходжу стільки, скільки мені, мабуть, варто. Останнім часом в останні кілька років я прийняв інтерес в технології, але я турбуюся за всіх останніх дослідженнях і звіти про сидить, що я занадто багато сидів. Використовуючи стоячий стіл може допомогти, але мої ноги починають хворіти через кілька годин занадто багато коштують. Будь-які ідеї, щоб допомогти протидіяти проблема сидить занадто багато?

+47
Gabi 22 груд. 2017 р., 16:05:09

Я не хочу піднімати будь вагу я не зміг виконати концентричне рух в хорошій формі, але в той же час я читав (а я думаю, що це почалося з Артура Джонса та скандинавської дослідної групи, за словами Еллінгтона Дардена по книзі), що ексцентричний ділянка руху є більш важливо для отримання розміру. Оскільки м'язи сильніше ізометричне скорочення, ніж концентричне скорочення, і сильніше відцентровому стисненні, ніж ізометричне скорочення, вона в деякому роді має сенс, що ви хотіли додати трохи свінгу, щоб отримати вагу ви не підніміть concentricly до повної втоми м'язів eccentricly. Я також не думаю, що свінг-це обов'язково погано, якщо це для одержання ваги в змозі виконати рух з важким вагою, але я також думаю, що було б краще мати вагу мучив, щоб почати ексцентричний і використовувати завантаження ексцентричний рух, щоб допомогти виконати концентричне рух після.

+44
Michael Hoffman 5 черв. 2015 р., 12:33:06

Показати питання з тегом