Який набір навчальних тижня я повинен вибрати в залежності від Формули книга "Деніелс"

За даними "Деніелса запущена книгу Формула" є можливість створити план тренувань для різного часу приготування (1-24 тижнів).

Daniels mesophases

Е. Р. у вас 6 тижнів до проведення заходу ви хочете взяти участь. Так, за даними книги, ви повинні вибрати 3 тижнів від етапу у мене "ранній сезон" (фонд) і 3 тижні фази IV "звужується і піка" (якість). Кожен етап складається з 6 тижнів, і ви повинні вибрати тільки три з них.

Тому питання , Які тижня я повинен вибрати в кожній фазі?

 I етап: траса № 1-3; IV етап: номер 1-3;
Або фази: на № 1-3; IV етап: в № 4-6;
Або фаза I: номер 1, 3, 5; IV етап: з № 1, 3, 5;
Або ...?

Я не міг знайти будь-яких посилань, які тижня на вибір. Також є кілька тижнів у фазі IV, що немає конкурсу, тому ці тижні не повинні бути останніми. І це стає ще складніше, коли у нас є деякі, але не всі тижнів з етапу II "швидкість, сила, та Управлінням економіки навчання" (раннє якість) і Фаза III "високоінтенсивний тренінг" (перехід якості).

+309
user213857 15 лют. 2012 р., 06:28:18
37 відповідей

В процесі одне питання породжує інший, МЗС Рубінштейн зробив зауваження про те, що сказано в мій оригінальний питання. Мені здається, це досить цікаве питання сам по собі, тому ми тут. Коментар був:

Ніколи не підтримуйте, завжди збільшуєте інтенсивність тренування, або змінити, щоб тримати своє тіло від використати для тренування, що знижує його ефективність.

Якщо моя мета для моїх силових тренувань-це більше доповнення до моєї іншого фітнес-цілі, і я задоволений тим, як сила я досягла, дійсно є якісь причини продовжувати старатися? Наприклад, моє початкове цілі підтримки загального здоров'я. Додатковим бонусом буде можливість повернутися в бойових мистецтвах, які я упустив за пару років із-за різних проблем зі здоров'ям посилюються моя вага в той час. У бойових мистецтвах, абсолютна міцність (тобто те, що ви можете підняти) насправді не значать. Ваша техніка і ваші здібності, щоб потік від одного руху до іншого є більш важливим. Насправді, ваша сила безпосередньо пов'язана з вашою технікою. Ось що робить маленький чоловік з поліомієлітом в одна нога може розчавити кокос в повітрі, в той час як Арнольд Шварценеггер може мати важкий час, роблячи те ж саме.

Тому замість того, щоб Полінга за Вашу думку про те, згодні ви чи не згодні з заявою Мзс, я попрошу мого звичайного mutipart питання (сподіваюся я більш зрозуміло):

 1. Чи існують які-небудь негативні наслідки, щоб тримати вагу постійним під час виконання тренування? (передбачається, що ви вже там, де ви хочете бути)
 2. Якщо постійне зростання важливий, як ви не стати надмірно м'язистим хлопцем так що ви можете вписатися в одязі? Я наполегливо працював, щоб отримати вниз, щоб розмір я, і замінивши мій шафа-це дорого. Я б не хотіла повернутися.
 3. Як ви справляєтеся вимогам силового тренування, коли ви хочете тільки як доповнення до інших фітнес-діяльності? (кардіо/біг, єдиноборство і т. д.)
+998
Aphikrit Saravasri 03 февр. '09 в 4:24

Якщо у вас є простір для нього, штангу може працювати. І так, ви хочете, як короткий прямою штангою, як ви можете отримати ваші руки на. При відпрацюванні питань балансу, використовуйте смугу вивантажується. Зап'ястку не повинно було стабілізуватися, щось настільки громіздким і використовує дуже різні (читай, жорсткіше).

Чесно кажучи, через штангу не рекомендується для турецької вставати з-за важелів, що беруть участь. Було б краще, щоб отримати гантелі ручкою ви можете завантажити з великою вагою. Пара у мене можуть бути завантажені до 150 фунтів (~67,5 кг).

+987
Peter Bingham 25 трав. 2011 р., 10:05:14
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я тренуюся 4 рази в тиждень. 20 хвилин роботи вагу в 40 хвилинах. Зазвичай з 7 до 8 вечора. Я просто хочу харчуватися здоровою їжею, а не добавки. Я чув, що шоколад з кокосом гарного і здорового в дієті, хтось займатися спортом. Це правда? Якщо так, то яким чином я повинен їх з'їсти і коли?

+987
Papa LegBa 12 жовт. 2010 р., 18:07:46

Якщо це боляче, коли ти так робиш, не роби цього. Ця відповідь є прагматичним.

Є певні ізоляцію трицепсів вправи, які я просто не можу робити, зокрема, трицепсов і дробарки черепа. Якщо я роблю ці вправи протягом будь-якого періоду часу я буду розвивати хворобливу тендиніт. Якщо це тендиніт єдиний спосіб допомогти біль-це дати йому деякий час. Якщо ви хочете працювати ваші трицепси спробувати варіації лавці.

+962
Rajbir 30 лип. 2017 р., 01:04:18

Струсніть його добре

Ваш коктейль повинен мати багато протеїну і включати тваринний білок і ВСАА. Чому? Волошки, у якого є деякі хороші ООН-підсолоджені сироваткові, говорить нам:

Загалом, хоча як тваринною, так і рослинною їжею містять протеїн, якість протеїну, що відрізняється. Висока якість (повне) протеїну забезпечує достатню кількість всіх дев'яти незамінних амінокислот. Продуктів тваринного походження, таких як м'ясо, птиця, яйця і молоко, які вважаються високими-якість (повного) джерела білка, порівняно з овочами, які не містять або низький рівень деяких незамінних амінокислот, за винятком сої.

Я рекомендую молоко, банан, ягоди, йогурт і ложку сироваткового порошку, і якщо вам подобається, арахісового масла або іншого горіхового масла. Більшість сироваткових порошків в поєднанні з ВСАА, так що вам не потрібно, щоб отримати їх окремо.

Правильне Використання

Пийте коктейль відразу після тренування. Не замінити м'ясо оптом з сироваткових коктейлів. Сироватка призначена для використання в якості доповнення для зручності, а не як основне джерело білка, такі як молоко, яйця або м'ясо.

Якщо ви хочете замінити м'ясо в цілому на морально-стійкість причин, а не тільки після тренувань, збільшити споживання молока і яєць і подивися на місцевих, годували травою, трава-готовий, вільний вибір м'яса.

+907
nuraishah106 10 лип. 2012 р., 00:43:11

Я сам рок-гітарист та вокаліст, і після репетиції (тим більше концерт), яке може тривати більше півтори години я дійсно відчуваю іноді вичерпаний.

Зверніть увагу, що це не моя робота і калорій калькулятори не включають захоплення.

Треба своє споживання калорій, якщо він/вона робить живі виступи на сцені, які витрачають багато калорій?

Напружене спів або вчинок може дійсно зробити вас потіти, і зробити ваше серце битися дуже швидко.

+856
HelpMatters 30 груд. 2018 р., 01:47:06

Я збираюся почати працювати, я купив собі кросівки для Над pronators мене на п'яті(до сих пір не дуже впевнений, що це означає, що при запуску). Але у мене є кілька питань про бігу.

 1. Я буду вставати рано, щоб зробити мій працює (як тільки я буду відчувати себе більш комфортно, знаючи, що не багато людей там, щоб дивитися мене :P) близько 6:30 ранку. Було б краще снідати до або після бігу? Якщо раніше, як довго, перш ніж я повинен з'їсти перед бігом?

 2. Я ще не здійснюється протягом тривалого часу, і коли я зробив свою витривалість, був страшенно тоді. Так що хороший спосіб швидко нарощувати витривалість, щоб мати можливість працювати довше? На даний момент я сумніваюся, що може працювати без зупинки довше, ніж 3-5 хвилин.

 3. Інша справа, що я хочу, щоб покращити моє гнучкість, це дуже погано. Що є краще в цьому прості способи?

Якщо це допомагає, я не особливо хочете схуднути, але просто, як правило, збільшується, хоча це буде бонус. Я б не сказала, що я величезна, але, безумовно, на розмір кремезний, я 5'7 і важу близько 80 кг...

+819
Jordi Corominas 11 черв. 2012 р., 11:27:47

Це залежить від ваших цілей. Особисто мої цілі-набрати вагу.

Моя дієта відповідає багато культуриста дієти досить добре. Я не надто хоч і суворий, він легко здійсненно.

Ранок

 • 6:30 ранку - зона "відмінний бар" білка і 1/3 склянки вівсяних пластівців (цільнозернових) (в суміші з яблучним) - Це дає хороший баланс білків і здорових вуглеводів і цукрів. Сніданок-дуже важливий прийом їжі в день! Не передати його. Я б subsitiute яйця тут, Якщо у вас є час, щоб зробити їх!
 • 8 ранку - банан
 • 9 ранку - арахісове масло, бутерброд (хліб з цілісної пшениці з 1,5 порції арахісового масла)
 • 11 ранку - індички, курки, шинки, 3 аркуша салату Ромен (трохи жиру і смак - це бутерброд з дуже високим вмістом білка)

Вдень:

 • 1 вечора - (те саме, що 11 ранку)
 • 4 вечора - порція арахісового масла
 • 5 вечора - 6-8 унцій курячої грудки на хліб з цілісної пшениці

Час тренування! - (Час варіюється в залежності від мого розкладу на день)

Вечір:

 • (Не більше 30 хвилин після тренування) - після тренування Шейк
 • 8 вечора - 6-8 унцій курячої грудки на листя салату
 • (Перед сном) з арахісовим маслом на цельнозерновом хлібі - це дуже важливо, тому що ви перебудувати багато Ваші м'язи поки ви спите!

Просто підтримувати високопротеиновой дієти, подібної до цієї, і я вважаю, ви будете задоволені!

Субота: (або день відпочинку)

Редагувати: я повинен також значно підкреслити важливість пити багато води.

 • Їж, що хочеш! Не обов'язково здорові.

Я бачив багато особистої вигоди, використовуючи цю дієту. Я придбав 40lbs в останні 2 роки. (від 120-160) мені 20 років і 5' 11".

+812
shipra 11 трав. 2012 р., 23:21:21

Одним із способів досягнення додано м'язів, як це поступово додавати більш важкими вагами для тренування витривалості. Наприклад, замість того, щоб тікати можна запустити, потягнувши ваги або обтяжений санки. Ви також можете використовувати пагорби, щоб додати складності, дозволяючи гравітації дають відчуття додаткової ваги.

Це, як мовиться, якщо ви використовуєте довгі дистанції ви не хочете, щоб зробити занадто багато наповнювачі. Особисто Я великий шанувальник тренувань, тому що ви отримуєте в поєднанні кардіо-і силових тренувань. Якщо ви обмежуєте себе в свій власний вагу тіла або помірно важкими вагами, то ви будете ще набирати м'язову масу.

+696
gul 2 трав. 2010 р., 23:37:02

Враховуючи твій нинішній графік навчання, ваш основний навантаження низької інтенсивності навчання в рекомендованих межах 2-3 годин (від 120 до 180 хвилин, див., наприклад, ЦКЗ рекомендації) в тиждень.

Якщо припустити, що 1.5 до бігу займає 8-10 хвилин і ви робите це двічі на день, п'ять днів на тиждень плюс 60 хвилин в тренажерному залі -> 140 до 160 хвилин.

Основне навантаження високої інтенсивності не повинен бути високим, Нью-Йорк Таймс: в 4-хвилинне тренування, наприклад, 4 хвилин високої інтенсивності вправ на тиждень.

Тому рекомендується (враховуючи, що у вас немає конкретної мети і ви не хочете за поїзд):

 • Один або два рази в тиждень робити 4 хвилини Табата, наприклад, з віджимання або альпіністів.

 • Для цих днів ви пропустите парковка журналу, пробіжку, здійснити прогулянку або пробіжку вночі

Припускаючи, що занадто легкі гантелі, щоб вплинути на ваші великі групи м'язи і враховуючи, доступних обмежений час, від них мало користі. Розглянути питання про заміну їх з одним або двома гирями

+684
vdb 10 квіт. 2019 р., 16:43:16

Це звучить як ніби у тебе немає м'язової витривалості, і дійшли до кінця цієї myophibrilar циклу навчання (1-6 повторень в сеті). Лавка любить Тома. Люди з великими руками схильні до лавки краще, ніж люди з меншим зброєю.

Я розумію, якщо ви не намагаєтеся виглядати як культурист, але вам потрібно додати корисної маси до рами. Я не кажу вам, щоб вийти і поїсти, як Майкл Фелпс. Просто їжте більше і зробити необхідну роботу, щоб отримати великий. Також перевірте сирої лавці серії по Пол Картер.

При додаванні арки не роблячи різниці і ви біжите з енергії, перш ніж ви можете закінчити піраміду, то ви повинні зосередитися на саркоплазматическая гіпертрофія і м'язова витривалість на деякий час. Саркоплазматическая гіпертрофія не тільки на розмір, це для підвищення вашої системи енергозабезпечення в м'язах. Якщо ви нічого не робите для вашої енергетичної системи, ви збираєтеся бігти з енергії, перш ніж ви можете підняти більш важку вагу.

Ви можете спробувати працювати з Madcow або Вендлер 5/3/1 з допомогою великої, але нудний пакет допомоги для трохи, як обидва зробили хороші речі для моєї лавці.

Madcow організовує роботу такий:

 • Понеділок: 5х5 нарощує набори (збільшення 12.5% поки ви не натиснете свою вагу працювати на топ-сет)
 • П'ятниця: 4х5 нарощує набір перші 4 комплекти в понеділок, тоді набір з 3 до 5 кг важче, а потім набір 8 в Вага 3-й сет.
 • Наступний тиждень використовуйте верхнє вага з п'ятниці за свою вагу роботи на тиждень.

Так, скажімо, у вас 100 фунтів, як ваша вага роботи на тиждень. На тиждень буде виглядати наступним чином:

 • Понеділок: 50x5, 60x5, 75x5, 90x5, 100x5
 • П'ятниця: 50x5, 60x5, 75x5, 90x5, 105x3, 75x8

Вендлер 5/3/1 використовує набори з 5, 3 і 1 або більше за вагою роботи, де ваш топ сет на стільки повторень, як ви можете. За допомогу, ти б знову на лаві біля 50%, а не 5х10.

Ви можете шукати програми і зробити їх основних рисах (і кілька калькуляторів, щоб взяти плюси роботи з неї). Філософія Вендлер це:

Будь-яка хороша програма буде вирішувати сила, гіпертрофія, мобільністьі кондиціонування.

Це звучить, як ви були крім гіпертрофії і це обмеження, що ви можете зробити.

+672
Sumanta Sahoo 30 бер. 2014 р., 23:58:20

Почніть з більш коротких відстаней і працювати ваш шлях вгору. Змусити себе пробігти всю дистанцію, навіть якщо ви біг в дуже повільному темпі (очевидно, не змушуйте себе, якщо ви починаєте відчувати біль).

Якщо ви хочете трохи більше структури, можна погуглити "навчальний план 8К" або "напівмарафон навчальний план" і так далі. залежно від раси. Що приємно про плани підготовки полягає в тому, що вони спроектовані так, що ви "пік" в день гонки, і часто вони рекомендують крос-навчальних днів.

+654
samt 28 груд. 2017 р., 19:40:25

Назва говорить сама за себе, я чоловік, 5% жиру, 18-річного курця, який вже намагається з'їсти достатньо, щоб заробити м'язи з мінімальною кількістю жирів збільшення в чистій об'ємної дієти (покладаючись на добавки тільки тоді, коли не може задовольнити мої потреби і ніякого фастфуду) , але я також практикувати бойові мистецтва і моя серцево-судинна система не може впоратися з моїми потребами. Я можу вийти з подих, як при запуску багато просто робити ноги або вправи і робити занадто важкі вправи без відпочинку між ними.

Так які ж вправи будуть мати краще співвідношення калорії, витрачені на поліпшення кардіо вимірювання, такі як VO2 Макс?

Або іншими словами, який удар буде найбільш "жорстким", щоб моє серце і легені менше витрачається калорій?

Я впевнений, що повинні бути якісь дослідження, емпіричні дані, або дані, порівнюючи результати численних методів навчання, щоб побачити, який є найбільш ефективним?

Зауваження : в ідеалі хотілося б витратити не більше 20-30 хвилин за це 3-4 тижні, чим менше, тим краще.

Цілі : моя перша ціль-ріст м'язів. Я на "сірою зоною", про роботу на ріст м'язів і жиру управління, і в той же час поліпшуючи свою серцево-судинну систему, тому я питаю тут, його необхідно знати такі речі, як побудувати тренування, яка оптимальна за даними моїх цілей і бажань, що не розходиться з іншими цілями. Я буду вимірювати, як довго я можу тримати пульс на рівні 80% і мій v02 дозволяє максимум раз на тиждень. ( Я вдячний за будь-які поради щодо поліпшення вимірювань, я міг би використовувати)

+652
Varna Depp 22 квіт. 2018 р., 14:11:53

У мене є гібридна гіпотеза: присяд форма не так і було неправильним, близько двох років, ви не працюєте над її оновленням, і ви витрачаєте свій бюджет на відновлення wods та інших підйомників. І навпаки, присідання-як ніхто-буде краще, якщо ви все зробите правильно і зосередитися на ньому.

Ось частина, де я кажу, що ми не можемо нічого знати не бачачи перевірка форми. Неможливо знати, що сталося з присідання, не бачачи нічого. Неможливо знати, що сталося з вашим колишнім досвідом піднімаючись, не читаючи вашого, сподіваюся, вся підйомно-харчування лог. Ці факти повинні бути очевидні.

Так чому ж я підозрюю, що проблема-це просто погана форма? Тому що ~100 фунтів там, де в іншому випадку щодо спортивне жінок розмір часто бачу проблем в присяд. Це коли ліфт перестає бути проблемою, подолати які можна сліпо штовхає трохи складніше. Доброго ранку, сидячи перестає працювати. Це коли ви повинні насправді правильно підняти вагу або він не буде працювати.

Ви говорите ваш великий мобільності, тому що ви маєте глибокі присідання, але як у вертикальному положенні-це груди, а ви що? Мобільність для присідання не обмежується тим, що ви описали. Твоя спина належним чином зігнулась у його природний вигин у нижній частині, або вам доводиться нахилятися вперед? У вашому завантажений присідань, може бути, ти втратила герметичність при екстремальних прикладом підморгнув знизу, або ви можете підтримувати вертикальне тулуб. Ти хоч натякни, що це проблема, але спробувати злізти з гачка, на підставі антропометричних ідіосинкразія. Я давно стегна теж-рішення було більше уваги бездоганно вертикальна передня присідання і груди піднялася висока-бар присідання. Дивні габарити часто означають одне переваг від незвичайного фокуса в іншій області, як рухливість гомілковостопного суглоба, гнучкість згиначів стегна або середньої частини спини сила.

Незалежно від того, у чому проблема, б'юся об заклад, що стійка або високий-бар присідання перед кожною тренування кроссфіт дозволить вирішити проблему. Роблять від 3 до 5 важких сетів з 5, принаймні, два рази в тиждень і 70-80% що на інші дні, ймовірно, було б достатньо.

+651
Ronelio Rolle Ramos 31 січ. 2015 р., 18:53:12

Визначення м'язів-це, по суті, про появу м'язів, видимість м'язів, і відмінність між окремими м'язами. Це досягається поєднанням наявності базових поверхневі (близько до поверхні) м'язи і мати низький відсоток підшкірного жиру, так що м'язи не видно.

+650
Vivianne 8 черв. 2017 р., 01:38:06

У мене є додаток під назвою спортом, який дозволяє створити план 5К з кількістю тренувань ви хочете, і дні довгі. Також він може відстежувати Ваші працює і допомагає вам побачити, де ви можете поліпшити і так. Я використовую його і від лежень тепер я можу реально працювати.

+607
Stark Gameing 27 бер. 2016 р., 23:13:00

Те, що ви відчуваєте-це явище, що відноситься до дрифту серця - в результаті чого, якщо ви були в постійному темпі, ви побачите ваше серце підвищення ставки на перегони. Це пояснюється напруження, яке відчуває тіло при тривалому вправи. Разом з тим, альтернативою є те, що якщо ви тримаєте постійний серцевий ритм, то ви побачите темпі спуститися вниз для того, щоб тримати зусилля те ж саме.

Як ви запустите, ви почнете виснажувати ваші м'язи глікогену, аж до точки, в якій ви можете помітити, що ваше серце збільшити швидкість помітно сигналізації виснаження. Ви можете поліпшити вашу продуктивність, в результаті чого в серці стабільності курсу, виконавши аеробно - тобто, в легкому, комфортному темпі (не менше 75% від hrmax). Це дозволить вашим м'язам адаптуватися, що призведе до збільшення економічної обкатки, який проявляється швидкими темпами за цей час.

Так, в певній мірі, ви завжди будете бачити хвіст-у ПАРЄ, або збільшення ЧСС, однак послідовне аеробне тренування буде мати помітний вплив на стабілізацію темпу.

+546
Tophen 22 жовт. 2018 р., 11:23:31

Насамперед, ніхто не бере ці карти тіла серйозно. Вони призначені для культуристів у формі конкурсу, тому вони не застосовуються для багатьох людей.

Не бачачи, важко сказати напевно, але я впевнений, ви, як правило, мають більшу вагу в нижній частині тіла. Я кажу це в основному із-за вимірювання вашої талії і литках. Це, як кажуть, Я думаю, що ваші стегна не надто великі, але занадто товстий. Ці виміри є тільки гарні порівняння, якщо ви дуже худий.

Крім того, більшість людей не мають великої ваги в свої руки. Ваші передпліччя значно менше, ніж ця графіка ідеально підходить, навіть більше, ніж біцепси. Це означає, що ви несете набагато менше м'язів, ніж ця таблиця посилань.

Розвитку плеча обмежується пастки сили, і ваш розмір пасткою відображається у вимірі шиї. За старою військовою висота і вагу, якщо ви були запропоновані вагу для свого класу, то вони б виміряти вашу шию. Якщо вимірювання шия була досить великий, у ньому вказується, що ви несли більше м'язової маси, ніж звичайна людина, і так ваш додатковий вага може бути скасований.

Я не думаю, що ви повинні прагнути мати однакові розміри, як у таблиці, але в таких же пропорціях, як на графіку. Ви повинні бути такий же відсоток менше, ніж кожного виміру.

+542
Mark Hammond 22 черв. 2019 р., 17:57:39

Існує велика кількість різних катаболічних шляхів, які організм використовує, з яких аеробних/анаеробних дихотомія ви уявляєте корисна характеристика.

Ці процеси не є взаємовиключними один одного, але замість цього відбуваються безперервно регулюється ферментів в різних тканинах, які самі реагують на концентрацію хімічних речовин в організмі, а показники типу навантаження організм відчуває. Див.: http://www2.ufp.pt/~pedros/bq/integration.htm:

М'язи використовують глюкозу, жирні кислоти, кетонові тіла і амінокислоти в якості джерела енергії. Він також містить запас креатин-фосфату, суміш з високим вмістом фосфору-передачі потенціалом, який здатний phosphorilate АДФ до АТФ, тим самим виробляючи енергію без використання глюкози. Кількість креатину в м'язи-це достатньо для підтримки близько 3-4 х навантажень. Після цього періоду м'язи використовує гліколіз, перший в анаеробних умовах (так як це набагато швидше, ніж цикл лимонної кислоти), а пізніше (коли підвищена кислотність уповільнює phosphofrutokinase достатньо для циклу лимонної кислоти, щоб стати не-обмеження швидкості) в аеробних умовах.

Окислювальні шляху досить безперервно, щоб зберегти життя і наповнювати тканини, які використовують анаеробного перетворення енергії. Деяким з проміжних продуктів циклу будуть регулювати інші цикли.

На практичному рівні, там, здається, достатньо доказів, що висока інтенсивність інтервальних тренувань має сильний вплив на середньостроковий період на витривалість в той же час, як поліпшення короткострокового спринтерських здібностях і силі, на відміну від більш низької інтенсивності 'стаціонарний' діяльність, яка в основному залежить від окисного шляху, тільки дійсно розвивається колишньої. Дивись, наприклад, Табата та ін: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8897392 (часто з'являється), і пізніші публікації, які посилаються на це: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed?db=pubmed&cmd=link&linkname=pubmed_pubmed_citedin&uid=8897392.

Для хардкорних витривалість марафонського бігу та довгі дистанції на велосипеді і плавання, я так розумію, що ви повинні тренуватися по-різному, щоб отримати підготовку пристосувань, які могли б допомогти з заправкою і так далі.

+516
mohammadreza salehi 15 груд. 2017 р., 05:11:09

Якщо ви не можете з'їсти достатньо, якщо ви спробуйте піти в nutricionist пояснивши вашу проблему, і він не може дати вам junt рішення при вживанні нормальної їжі, він може сказати вам взяти карбюратор-трясе. Вони мають високе співвідношення калорії і обсяг. Я не кажу, що ви просто пити гейнери весь день. Просто спробуйте поєднати його зі здоровим високої калорійності дієти. Якщо ви не можете з'їсти достатньо, будь execice вас буде спалювати більше жиру і м'язи. Однак, якщо ви стали їсти більше ви можете спробувати, щоб зменшити серцево-судинних вправ і зосередитися на вагах просто звести до мінімуму катаболізм.

+503
needhelpnow 7 трав. 2017 р., 16:20:21

Найкраще, що ви хочете зробити, це мати гарну форму, таким чином, ви не раните себе в будь-якому випадку. Це перше і головне. Друге, що хороша форма означає, що ви працюєте м'язи добре і оптимально. Тому постарайтеся тримати вас у формі в кращому якості, що буде працювати краще для вас у будь-якій перспективі.

Що ви можете зробити, це спробувати зробити метод (форма) вправи, які можуть допомогти вам отримати Рух прямо на дуже повільне місце, а потім стає більш інтенсивним, як ви йдете вперед, сподіваюся, до точки, де вона стає другою натурою.

Я пам'ятаю, як навчитися бігати, і нам довелося тримати наші руки приблизно 90 градусів замкнені, спина пряма, голова прямо, і прагнути до високих коліном (але не занадто).

Удачі!

+500
Seasons 9 квіт. 2015 р., 10:43:21

Глюкоза 6 атомів вуглецю. Вам не потрібно, щоб підвищити синтез АТФ, достатньо виробляється з жиру / кетони. Крім того, АТП, ні вуглеводів, ні анаболічним потенціалом, а викид інсуліну після прийому D-рибозы може бути — але вона буде виганяти тебе з кетозу. Маючи вуглеводів у м'язах робить їх більше, просто тимчасово, це не збільшить кількість / розмір / сила / витривалість м'язових волокон.

Гликогеновые запаси не виснажені кетозу, їх можливо лише шляхом тривалої високої інтенсивності тренувань. Замість того, щоб спробувати ВИИТ. Тіло може поповнити глікоген з жиру, він просто займає більше часу (1-2 дні), ніж від з'їдених вуглеводів. Витривалість (наприклад, тривалий період низьких зусиль інтенсивність) повинна бути збільшена в кетоз, оскільки організм може чинити на жири, ніж вуглеводи.

Кетоз не викликає атрофію м'язів, зовсім навпаки. Якщо організм знає, як використовувати жир, його не потрібно перетворювати білки (амінокислоти) у глюкозу. Це станеться лише тоді, коли організм вуглеводів-пристрасть, не в кетоз. Знову сила, він не загубився, ви можете довести це на вуглеводної для тренування високої інтенсивності, іноді.

Як мені здається, ви зовсім заплуталися у відношенні того, як тіло працює, тому, будь ласка, читайте на метаболізм і ESP. кетоз перший. Якщо ви по-справжньому відчуваєте всі ці негативи, ви робите це неправильно і може бути, ви навіть не були в реальному кетоз. Забудьте про D-рибоза і виправити перший кетоз.

+487
PeCaDe 1 бер. 2012 р., 22:55:49

Скинувши 1 кг жиру оч при додаванні 4 кг м'язів в "пару місяців" це неможливо для більшості людей

При додаванні 4 кг чистих м'язів в рік-це те, що може бути досягнуто, тільки якщо ви абсолютно новим для підйому, якщо ви добре працюєте, і якщо ви відмінно поїсти.

У вас повинно бути як великі прибутки, так як можна хоч і щоб домогтися цього, я б рекомендував вам скинути жир, а потім відправитися на скромний зсипати ділянки, спрямовані по 2 грами білка на кг маси тіла. Насправді там немає ніяких доказів для більшого збільшення З більше білка, ніж.

Wether ви отримаєте ваш білок з м'яса або протеїнові напої не зробити величезну різницю. Можливо, ви хочете отримати деякі креатин, якщо ви їсте хоча низька кількість м'яса.

+482
tmtchll88 4 жовт. 2015 р., 08:58:47

Піти на тренування ВИИТ, які є інтенсивними і не вимагає ніякого обладнання. Акцент робиться на коротку спалах високої інтенсивності, а не нудні довгі вправи.

Одна річ, люди часто забувають, що неважливо, що ви робите харчування-це запорука.Якщо у вас є ваше харчування правильним і їсти правильно, то ви не повинні занадто турбуватися про те, щоб залишитися худий. Пам'ятайте, алкоголь, як відомо, збільшують мізки чутливість до запаху і смаку, який призводить до витрачання більш жирна і солона їжа.

+474
Chelsea Wood 23 серп. 2010 р., 06:27:30

Є така тенденція в сучасному фітнес-лякати людей про небезпеку цього занадто багато, занадто важкий або не досить добре підготовлений, ... Зрештою, люди витрачають більше часу на підготовку до навчання, ніж власне навчання. Це нудно і контрпродуктивно.

Навчання ваги-це добре. Просто зроби це розумний спосіб, прагнучи до правильної техніки і правильної завантаженні. Крім того, всі ефективні методи для досягнення мобільності і збільшення фактичної зміни структури тіла (наприклад, щоб виправити свої нахилу тазу або плечей) використовують певний вид навантажень. Статична розтяжка-це старий спосіб. Йога може допомогти, але завантажується розтяжка більш ефективна. І вгадайте, що ... гирьовий зроблено належним чином не може бути завантажена на розтяжку і поставу :)

Просто застосувати простий принцип : прогресивна перевантаження. Почати консервативне, прислухайтеся до свого організму відповідь і відповідним чином змінити (збільшити стрес, зберегти її постійним або зменшити його).

+441
Justin Shenk 9 вер. 2010 р., 10:10:57

Я розумію, що я вступив у партію пізно, але у мене є одна пропозиція для бічної колатеральною зв'язки тягнуться. Раніше у мене були болі в колінах, коли я побіг, що йде від бічної колатеральною зв'язки але мені пощастило і знайшов хорошу розтяжку для неї.

Це може бути дуже просте рішення, але його варто постріл, тому що у мене більше немає проблем з цією зв'язкою.

Сісти на землю, спиною від Землі, і ваші ноги на землі прямо перед вами (~90 градусів). Згинати і витягати ноги/пальці так далеко, як ви можете; це повинні почати робити зв'язки випирати небагато. Тепер спробуй зігнути тулуб якомога далі на пальцях; це дозволить посилити розтяжку. Якщо ви не знаєте, що я маю на увазі, згинаючи тулуб, просто постарайтеся торкнутися пальцями ніг за допомогою рук, а ноги/пальці загинаються вперед. Він робить те ж саме, але якщо ви досягнете з вашої руки він розтягується литках а так само зв'язки, а не тільки зв'язки.

Якщо ви спиратися на ліву ногу при нахилі тулуба, ви повинні відчути зліва розтягнути зв'язки більше. Якщо спиратися на праву ногу при нахилі тулуба, ви повинні відчути правильно розтягнути зв'язки більше.

Якщо вас це бентежить, дайте мені знати, і я можу зробити відео на YouTube або щось.

Я сподіваюся, що це допомагає!

+413
rahulghayal 17 серп. 2019 р., 22:03:43

Проблема з вагою тіла вправи

У світі вільних ваг, у вас є щось, зване одним-ПМ (ОРМ), що визначає максимальну кількість ваги ви можете підняти вашого рівня міцності. За допомогою цього ОРЗ можна розрахувати інтенсивність будь-тренування з допомогою простої формули, яка, якщо я правильно пам'ятаю (повторень * вага) / ОРМ. Що примітно тут те, що якщо ви хочете регулювати інтенсивність тренування, ви можете або скорегувати повторень або ваги (або обидва). Це робить настройку і доведення інтенсивність тренування дуже легко, і це значно зменшує потребу у програмі "піраміда".

Однак, в світі маси тіла (вправи БВ), речі абсолютно різні. Шляхом видалення ОРМ і ваги з рівняння, єдиний спосіб збільшити інтенсивність для будь-якої конкретної тренування, щоб збільшити кількість повторень. Якщо я хочу покращити свою силу і порушити гомеостаз, мій єдиний варіант, щоб зробити більше повторень, ніж у попередньому тренування. На даний момент проблема повинна бути прозорою: ви можете тільки збільшити кількість повторень до тих пір, поки ви натисніть на плато.

Саме тому підхід піраміда існує і є настільки ефективним для вправи БВ: тому що це робить його легше для вас, щоб збільшити загальне число повторень за тренування і прорватися через плато. Конкретні чинники, які сприяють цій ефективності програми є:

Допомога новачкам

Вправи БВ можуть бути вкрай анти-новачків, з-за їх високої стартовій масі порівняно з FW, де ви можете почати з як низько як 1 фунт ваги. Новачок віджиматися до знемоги може тільки бути в змозі зробити 2-3 повторень в сеті, і, як наслідок, збільшення інтенсивності стає експоненціально складніше у початковій стадії. У наведеному вище прикладі, просто додавши 1 реп стане збільшення 33-50% за інтенсивності. Адреса піраміда це шляхом диспергування додано представники різних наборів, наприклад 4/1/3/2/2 замість 4/4/вихлоп і здаватися.

Підвищення інтенсивності

Припустимо, ви робите 4 підходи по 5 віджимань, де 5-це ваша точка виснаження. Як збільшити інтенсивність? Ви повинні піти в 6, але це буде збільшення на 20% за інтенсивності, досить великий пробіл, щоб стрибати. Можливо, цей розрив настільки великий, що ви не можете стрибати, він просто зупинився на 4х5, щоб побудувати силу. Роблю 4х5 може бути достатньо, щоб збільшити вашу силу на 15%, а не 20% потрібні, а зараз ти в точці, де роблять 4х5 вже не достатньо, щоб порушити гомеостаз і побудувати м'язи, ви повинні збільшити інтенсивність робити так ("Виверт-22"!). Саме тому в програмі "піраміда" існує, тому що це дозволяє збільшити інтенсивність вправ БВ на більш швидкий, але більш прийнятного, і, отже, розвивати силу швидше.

Менше розчарувань

Якщо ви застрягли на певної репутації протягом досить тривалого часу, психологічні бар'єри, які можуть прийти в гру, щоб переконати вашого тіла, щоб не пройти повз, що реп, незалежно від того, чи ви не в змозі. Беручи збільшує інтенсивність в більш дрібні і більш керовані шматки, вас будуть бити менше стін і бути менш розчаровані вашим прогресом. В результаті психологічних бар'єрів буде набагато менш значним фактором у прогресії.

+396
Matthew Coetzee 9 лип. 2012 р., 12:31:24

Цитата з відповіді я вже написав в коментарі:

Якщо у вас є типова індійська дієта, як я (хоча я не хочу, щоб певний тип або стереотип тут), це, напевно, дуже вуглеводно-важкі. Це означає багато пшениці, рису, картоплі та цукру. [...]

Валили пшеницю, рис, картоплю й цукор, щоб як можна рідше (це може означати тільки одне чапаті за один прийом їжі і без рису, або близько двох столових ложок рису), і залийте фрукти, овочі (що зовсім не означає картопля) і бобові.

давайте ігнорувати всі ці калькулятори (які є дуже неточними до речі, всі різні. Якщо ви отримуєте більш жирний і не схоже, щоб отримати більше м'язів, ви робите щось неправильно. Навчіться дивитися на себе і адаптувати свої звички в їжі. Потім ви можете використовувати калорії, щоб змінити свій раціон.

Протеїнові добавки жодною мірою магічно набирає м'язи. Я не думаю, що вам потрібно більше білка, ваша дієта здається досить багатий білком. З іншого боку, він, здається, не вистачає овочів і фруктів, принаймні з того, що я прочитав у вашому питанні.

Я не можу дати вам багато порад про ваших конкретних тренуванням, за годину або за 20 хвилин ви можете зробити дійсно великий тренування, що дійсно напружує м'язи, або ви могли б зробити тренування, яка практично не впливає, складається з багато пауз і т. д.

 • Повторити спеціальні вправи часто достатньо, щоб мати ефект. З повторюю, я не маю на увазі повтори, які можуть бути, залежно від ваших цілей, між малою кількістю сили або більшу кількість на витривалість, але я кажу про наборах. У всіх випадках між 3 та 5 комплектів для всіх вправ, залежно від вправи.

 • Різноманітність-це важливо. Ваш організм звикає до певних вправ. Так що якщо ви завжди робите ті ж вправи, поставити деякі зміни в них.
  Якщо вам не вистачає ідей для занять:
  Гантелі вправи
  Вправи, відсортований за м'язової групі


 • Форма-це важливо. Ви можете зробити багато помилок при роботі. З поганим формі ви не отримаєте результати, які ви шукаєте. Намагаюся робити вправи повільно, коли ви використовуєте ваше тіло, щоб кинути свою вагу, ви робите щось неправильно. Підступ у точці, де ви можете зробити ваші тренування таким чином, що ви можете зупинитися і провести в будь-який момент спектр вправ руху.

 • На відміну від вищесказаного, покласти на більшу вагу, якщо ви можете. Ви повинні напружувати ваше тіло. Якщо ви робите 5 повторень 5 підходів і не відчуваючи нічого, потім ви робите кілька повторень або використовуючи недостатньо ваги. (Знову ж таки, в залежності від ваших цілей)

Ви повинні, навіть якщо ви в основному працюєте з гантелями, перевірте - небудь. Цей сайт дав мені кілька хороших ідей для мого плану тренувань, хоча я не використовую гантелі.

+327
TenMinJoe 10 бер. 2015 р., 09:19:49

Ви правильно визначили поганих продуктів, так що це гарний початок. Ви не згадали напої; Якщо ви вживаєте солодкі напої (навіть зі свіжих фруктів) вам краще зупинитися.

Проблема в тому, що ви замінили все це з фруктами і горіхами. Плід досить затребуваний. Це абсолютно вірно, що він здоровий. Але вам не потрібно стільки поживних речовин. Це не так, якщо ви не їсте кілька кілограмів 'супер-їжа' ви будете malnutritioned.

Що правда полягає в тому, що сучасні фрукти мають багато фруктози. І це в основному цукор.

Спробуйте замінити багато фруктів, зараз ви їсте з овочами.

Не прагніть з'їсти все, сирі або в будь-якій формі блогу hipsterish пораджу. Їдять його таким чином, що вам це подобається, так що у вас є хороші шанси зберегти після дієти.

+253
Uueerdo 7 серп. 2011 р., 03:51:03

Для всіх практичних цілей немає.

Однак, я пам'ятаю, як читав дослідження пару років тому про тучних клітин в безпосередній близькості від м'язів, які отримали тренувальний стимул бути тепліше, ніж в інших жирових клітинах, і що існує кореляція між температурою жирових клітин і від їх бажання бути використана організмом в якості енергії, хоча я не пам'ятаю, де я читав це.

Реферат реферат це, в основному, зводилися до того, що людина, який був вже дуже-дуже худий, з трохи твердолобі жирові відкладення в конкретній частині тіла може потенційно скористатися кидати додатковий обсяг на цій частині тіла, але і для всіх намірів і цілей, середня людина не побачите зменшення плями.

+227
Esuk 19 груд. 2019 р., 15:42:02

Істинний початківець плавець-це той, кого не комфортно у воді, ще не навчився плавати або триматися на воді. Як правило, курс для початківців вчити комфорт у воді, елементарних спині, брасом і кролем. Якщо ви можете триматися на воді і плавати 1 довжина, ви насправді не є новачком.

Проміжні плавців роду вельми різноманітні. На нижньому кінці проміжного, ви можете плавати 1-4 довжини в комфорті, ви знаєте, пару ударів, і досить комфортно у воді. Як ви отримаєте до просунутий середній, то ви знаєте, всі чотири удари, ви зможете робити повороти, і може легко плисти 200м і вище. На високій цілі, ви можете робити в основному зменшені версії команди з плавання тренувань.

Як тільки Ви дійдете до просунутого рівня, ви маєте повний комфорт у воді, ви можете робити всі чотири удари добре, повороти, маневрувати під водою, щось на зразок цього. Більшість членів команди з плавання буде в Advanced Intermediate до просунутого рівня. На цьому рівні також працюють над невеликими тонкими уточненнями інсульту для того, щоб збільшити вашу швидкість у воді.

Так що якщо ви можете зручно плавати кілька кіл і мати, як мінімум, знайомство з брас/плавання на спині, потім ти впав десь в проміжному сегменті.

+200
Gedas Kutka 23 бер. 2012 р., 17:06:12

Ви повинні звернутися до лікаря для хорошої діагностики. Інтернет не дуже вийде... Але коли я читаю ваші симптоми, я думаю, це може бути трохи на злам у задній частині вашого jointcapsle коліно. Ця травма відбувається швидко, коли ви біжите по пересіченій місцевості. Якщо це так, то ви повинні відпочивати, тому що розтяжка не допоможе.... ЗВЕРНУТИСЯ ДО ЛІКАРЯ.

+172
MrCleanX 30 жовт. 2018 р., 11:15:38

Погляньте на харчування дані, це сайт, який дає вам всі подробиці ви повинні зробити своє власне дослідження на фрукти та овочі. У ньому міститься інформація про зміст жиру, білків і вуглеводів, що амінокислоти в їжі і т. д.

+141
Lars Nygaard 30 трав. 2010 р., 10:22:26

Я кілька надлишкову вагу (ІМТ 28) і в основному сиджу за своїм столом весь день, так що я був досить калорій, позбавлених харчування. Я бігаю три рази в тиждень по півгодини, а іноді і покататися на велосипеді. Я також отримую достатньо сну, так що я отримую багато відпочинку.

Моя вегетаріанська дієта дуже збалансована, я отримую досить волокнами, фрукти, овочі і їдять м'ясо-замінники.

Так от мені цікаво як ваші звички впливають на ваше одужання?

Тобі потрібно якась мінімальна кількість певних поживних речовин при роботі або немає необхідності турбуватися, як довго, як ви, не мають скарг на здоров'я?

Я подумав про це, тому що я починаю більше Домс, поки я не суттєво змінити свої тренування, але ніяк зменшити споживання калорій.

Я хотів би деякі більш конкретні приклади про те, як збалансувати обмеження калорій з повним спектром запасних поживних речовин (макро і мікро).

+130
snazzybucket 20 груд. 2012 р., 09:15:29

Я помітив, що у порівнянні з моєю всього тіла,мої сідниці виглядають трохи маленькими.(Я знайти повні сідниці виглядають дуже спортивне і доповнити хорошим нижньої частини тіла дивитися).Також я не роблю ніяких глют ізоляції як у мене немає кабелю або колективах.Я роблю тільки присідання і DL для нижньої частини тіла,але особисто я відчуваю, що це моя генетика, який чомусь винен. Тому я хочу знати, як вирішувати сідниці як відстаючі частини тіла відносно продуктивності і гіпертрофії.

+103
Drew Rosenberg 22 лип. 2019 р., 07:30:18

Ні, підривних рухів не обов'язково призводить до травм. Виконано правильно після періоду акліматизації, підривних рухів цілком безпечні. Рекомендації повинні бути повільними, усвідомленими, і під контролем у всі часи означало для населення. Більшість людей слабкі, схильні до травм, і навряд чи здатний шукати інструкції підривних рухів. Тому рекомендацією уникати підривних рухів є обґрунтованим. Однак, краще і рекомендації будуть для цих людей, щоб зміцнювати й удосконалювати себе, щоб вони могли безпечно виконувати вибухові руху.

Ми бачимо цей розрив між загальні рекомендації вправи і спорт рекомендації Регулярно займатися спортом. Наприклад, людям кажуть: "Не затримуйте дихання під час реп", а не про те, як правильно затримувати дихання. Люди повертаються в бік менш ефективних методів, оскільки вони менш вимогливі. Це розумно, але вона встановлює нижню планку так само. Люди, які ніколи не напружуються з більш складних вправ ніколи не побачите величезні переваги, що це приносить.

Безпечне вибуховий рух можливо: один управляє запуском (і зловити, якщо вона існує) з правильною формою. З правильно підібраними вагами і раціонально підібрані вправи, що це безпечно і не призводить до травм. Раціонально підібрані фізичні вправи-один, відповідний рівень міцності. Я може бути готова до влади чиста, коли вам потрібно зміцнити нижню частину спини в тязі перед владою чистий. Ви можете бути готові для спринтів, а мені треба повільно протягом декількох тижнів. Вона може бути готова для гирьового гойдалки в той час як він повинен працювати спочатку на вагу тіла рухів.

Аварії звичайно трапляються вибухові вправи, як вони роблять вправи виконуються повільно. Аварійність трохи вище, але переваг набагато більше, а також.

+93
Dat 1 вер. 2014 р., 17:21:59

З кращим буде в світі, маючи 10 днів на роботу над собою не зробить, що більшу частину впливу. Тіла рекомпозіціі, що ви після втрати жиру, м'язів) набагато більше зусиль.

Моя рекомендація буде спробувати і робити те ж тренування, що ваш ПТ ставить вас, хоча ви в даний час знайти його вимотує, з часом можна до цього пристосуватися, за умови, що ти одужуєш адекватно, і тоді у вашої власної особистості-фізичні вправи, як ви зазвичай робите.

При погляді на внесення змін у ваше тіло, послідовність в часі-це найголовніше.

Що я б також звернути увагу на інші аспекти вашого життя з повагою до ваших цілей; чи достатньо ви їсте? Ви отримуєте достатньо сну? Ти потягуючись і роблячи мобільності роботи (який може допомогти з болями в спині). Вони часто нехтують речей, які ви можете працювати на свою відпустку.

Як твоє харчування? Це ключ до втрати жиру. Якщо ваш раціон не великий, або ви їсте занадто багато або недостатньо, взяти час, щоб з'ясувати, як краще харчуватися і робити приготування вашої їжі / приготувати просту, поживну їжу. Може бути, взяти швидкий факультатив, провести день на кухні і вивчити кілька рецептів. Є багато ресурсів онлайн для здорового харчування, і спробувати знайти деякі Вам подобається!

Як твоє відновлення? Якщо ви не відчуваєте, як ви відновлюєтеся після тренувань достатньо добре, то подивіться на вашого сплячого середовищі і подивитися, якщо ви можете поліпшити його взагалі (знову ж таки, в пошуках інформації про краще спати повинні дати безліч результатів). Піти замовити сеанс масажу, взяти кілька уроків йоги, щоб попрацювати над гнучкістю і остинь небагато.

Якщо ви відчуваєте себе повністю згорів від вашої підготовки, і Ви були ударяю його за пару місяців, то це не боляче, щоб взяти тиждень відпустки і просто робити деякі легкі вправи. Зайнятися плаванням, відправитися в похід, зайнятися йогою (хоча деякі з них дійсно може бути досить інтенсивним).

Я знаю, що це не відповідь ви хочете... кажу вам, щоб потрапити в спортзал по 17 годин на добу, працювати кожну частину тіла 121 раз в ці 10 днів і, як правило, гірше не стало б набагато сексуальніше відповідь, але, чесно кажучи, ти робиш правильно по відношенню до вашої підготовки на даний момент, просто на нього палицею, він займає час, щоб зробити зміни.

+92
user124096 5 трав. 2011 р., 05:16:17

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil