Недолік білка?

В кінці лижного сезону в минулому році я вирішив зменшити мою споживання жирів і почали їсти фрукти і овочі на сніданок і обід. В цьому році я знаходжу, що я набагато менше витривалість на схилах. Після пари запусків мої стегна починають горіти після спуску тільки 100 ярдів униз по схилу і мені потрібно трохи відпочити.

+714
abryant001 28 черв. 2018 р., 10:32:03
32 відповідей

Я граю щотижня в приміщенні змішаний пляжний волейбол. Я помітив, що якщо пісок дійсно досить холодно (взимку), то після завершення гри мого другого пальця ноги (біля великого пальця) це білий, а інші пальці мають нормальний колір.

Це просто (швидше за все) проблема циркуляції...?enter image description here

+976
Memecrafter 03 февр. '09 в 4:24

Ви повинні з'ясувати для себе, дивлячись на картинку. Кожної окремої частини плечового суглоба є замалою для цього червону крапку, щоб дати якусь вказівку, що/де проблема.

enter image description here

+935
Lise Carette 18 лют. 2011 р., 01:20:55
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Взагалі ідея верховенства "не сиди після тренування" (і я не медичний експерт, - я не знаю, як діє це), що якщо ви йдете від інтенсивного тренування, щоб просто сидіти і не рухатися взагалі, кров почне басейн у нижній частині тіла. Це дозволить згодом викликати м'язовий біль і додатковий стрес для організму.

На мій погляд, це, принаймні, має певний сенс. Просто як ви не повинні піти з-за підняття тяжкості до зупинки і йду додому, ви повинні також охолонути після інтенсивної кардіо-тренування. Ви не тільки запобігти травми, але ви будете продовжувати пожинати плоди тренувань трохи довше. (Розтяжки після підйому, ходьби, після бігу і т. д.)

+849
Gulihan 13 трав. 2012 р., 11:30:03

Я не можу знайти цю інформацію в будь-якому місці.

Припускаючи, що у мене є "Чарівна миля"

Якщо я використовую Джефф Галлоуей спосіб бігу/ходьби, як повільно ти повинен йти? Якщо мій інтервал запуску 2, 1 прогулянка, як повільно ця прогулянка повинна бути чи дозволено? Я не намагаюся нічого виграти, але я не хочу обманювати самого себе або припинити свою здатність терпіти довше рас.

Я думаю, те ж саме можна запитати і про управління. Як швидко він повинен бути?

Мої 5к становить близько 43 хвилин. Повільно, але я не дуже турбуюся про це. Я ходової частини, коли я буду готовий.

5к на даний момент. Але це змінює для 10k і напівмарафон?

+836
ANURAG BHAKUNI 14 лют. 2014 р., 17:49:36
М'язова гіпертрофія передбачає збільшення розміру м'язів за рахунок збільшення розміру її клітин. Два фактори сприяють гіпертрофії: саркоплазматическая гіпертрофія, яка більше фокусується на підвищення м'язового глікогену; і миофибриллярной гіпертрофії, яка спрямована більше на збільшення міофібрили розмір.
+834
Silvia Rahmah 21 черв. 2014 р., 18:13:04

Загального правила не існує як такої.

Щоб отримати тоновані мускулиста рука і потрібно зосередитися на тому, що ти робиш. Поставте собі мету. Якщо ви хочете мати те м'язисті руки зосередьтеся на кількість повторів і підходів і вага U використовуєте.

Для початку спробувати

Початковий рівень 4 комплекти з гантелями 1 сет 4 кг 10 повторень 2-й сет 4 кг 10 повторень 3-й комплекту 4 кг 10 повторень 4-й набір 4 кг 10 повторень

як тільки ви отримаєте техніку і правильну поставу ,ми просуваємося на наступний рівень

Середній рівень

4 комплекти з гантелями 1 сет 4 кг 10 повторень 2-й сет-6 кг 10 повторень 3-й набір 8 кг 10 повторень 4-й набір 10 кг 10 повторень

зробіть це, поки у вас не досягне кінцевої мети 10 кг 10 повторень

заздалегідь рівень

2 комплекту з гантелями розминка рівня, щоб отримати, що кров тече у ваших з vains

1 сет 4 кг 15 повторень 2-й сет 6 кг 15 повторень

3-й набір буде ваш оптимальний вагу, з яким ви можете зробити 10 повторень

4-й набір буде трохи важким, щоб кинути виклик вашої власної особистості для ваших співробітників, кращий з 10 повторень з важким вагою.

Переконайтеся, що у решти під час відпочинку між вправами протягом приблизно 90 секунд, правильне дихання пози техніка, спрацьовувань ( коли U знаходяться піднімаючись вгору ) і негативні ( коли U знаходяться довівши свою вагу вниз ), переконайтеся, що ви не обманюєте під час підйому.

Якщо ви можете увійти proress, використовуючи аркуш Excel щодня основи і порівняти його з вашим вагою записаних на щоденній основі, ви можете проаналізувати, як ситуація змінилася в кращу сторону і U може знадобитися, щоб підштовхнути його ще далі

+801
Karen Peoples 23 квіт. 2016 р., 19:55:03

Коли я біль я хочу відновити тренування в басейні. Вам потрібно тільки дістатися в пояс і ви виконуєте серію вправ на розтяжку (квадрицепси, підколінні сухожилля, згиначі стегна, ікри тощо). Опір води допомагає з молочної кислоти. Це працює краще для мене і, сподіваюся, можуть бути хорошим варіантом для вашої болю, а також.

+750
user0501 16 трав. 2016 р., 16:16:14

Ви можете почати свій станова тяга зі штангою підвищені вище від землі - небудь на найнижчих налаштуваннях для одягу або штангою-навантажених пластин спочиває на стопці горизонтальних пластин.

Захисники Павло Tsatsouline такий підхід влади до народу, заявивши, що це раніше називалося "підйом працездатності".

Я виявив, що навпочіпки під важким вагою швидко виросли мої жижки гнучкість.

+741
wouter bolsterlee 24 трав. 2011 р., 02:59:16

Я хочу почати в дивані відразу 5к.

З-за логістики, сім'я і т. д., я замкнений у моїй квартирі (принаймні поки він знову нагріється)

Як зробити диван для 5K стоячи на одному місці.

Я знаю, як бігти на місці, але як ходити і бігати на місці? Повинен бути спосіб.

Диван для 5K

+734
Sara Tahcine 22 трав. 2011 р., 04:25:23

Резонно зрости ще на пару дюймів на даному етапі. Навіть в коледжі, а не загальне, це теж не рідкість, щоб мати якесь зростання (потрібно підшити брюки, наприклад).

Не треба так підкреслено про це. Вийти для боротьби та боксу, оскільки вони працюють для людей всіх розмірів. І впевненість у навчанні бойовим спортом корисно для коротких чоловіків.

+728
Mansoor Baba Shaik 14 лют. 2012 р., 09:42:04

Якщо ви почали буквально з 0 фізичної активності і почав робити все це, я розумію болючість. Дали ви їсте і мало відпочиваєте, ваше тіло буде звикнути до цього протягом місяця або двох, протягом яких вона поступово стала менш напруженою для вас.

Я б не сказав, що ти хоч і перебрали. Це звучить, як ваше тіло пристосовується до діяльності, він не звик, будучи хворим і втомленим є частиною цього процесу. Будучи перетрудишся-це щось зовсім інше.

+694
Elise Smith 10 жовт. 2010 р., 08:28:57

5х8 кардинально змінює програму. Це буде складніше, щоб регулярно додавати вагу, і стимул буде прагнути до витривалості і гіпертрофії, ніж сила. Я не впевнений, що це хороша ідея, але ви вільні, щоб побачити, як вона йде. Я б сказав, що ти різко змінюється характер програми робить це в той же час додавши безліч вправ допомоги. Ви не повинні чекати, щоб отримати такі ж результати, як православні небудь.

Аксесуар може працювати як заважати вашій основній роботі і допомогти рухів допомоги.

Коли-небудь у форматі PDF охоплює плато на стор 47 із хорошим поясненням наметах і deloads. Ви повинні перечитувати це.

Ви можете знайти його корисно подивитися на більш бодібілдинг-орієнтованих програм, оскільки це звучить, як те, що ви хочете. GreySkull LP або поштовх/тягти/планове ноги гарні місця, щоб почати. Ви також можете знайти його корисним, щоб просто зосередитися на програму сила на даний момент, і переключитися на бодібілдинг програма пізніше. Що програма Сила, ймовірно, виглядати як-небудь без змін.

+689
Willie Tupiri 4 лют. 2013 р., 18:57:13

Ну, як TonyArra каже, ці машини завжди заверстывать кількість спалених калорій.

Крім того, ви повинні взяти до уваги, що якщо ви починаєте тренування з еліптичним, це, ви не зробите перші тренування м'язів, ви не почнете спалювання жиру поки перші 30 хвилин. Так що якщо ви тренування протягом 60 хвилин, ви будете спалювати жир протягом 30хв.

Так що ви будете дійсно горить близько 200 калорій з жиру.

Редагування - калорій легкого критеріїв виміру

Спочатку ви повинні розрахувати свій базальний рівень метаболізму (BMR). Це говорить вам, скільки калорій ви спалюєте просто роблю нормальне життя (ці значення є лише приблизно). Але це складне значення meassure, як ви повинні бути в темній кімнаті, після сну протягом 8 годин і т.д... Так що ви можете виміряти ваш відпочиваючи метаболічно тариф (РМР), який розповість вам практично однакова і легше meassure. Ви можете використовувати один з цих 2 рівнянь для чоловіка:

Харріса-Бенедикта: (13.75*Вага(кг))+(5*Зріст(см))-(6.75*Вік)+66

Mufflin:(10*Вага(кг))+(6.25*зріст(см))-(5*вік)+5

Після цього, ви повинні застосувати активності фактору, що свідчить про вашому daiary діяльності (а не тренування):

 • 1.2-1.3 для дуже легких (постільний режим)
 • 1.5-1.6 для світла (робота в офісі/дивитися ТВ)
 • 1.6-1.7 для помірної (активність протягом дня)
 • 1.9-2.1 для важких (типу праці)

Тоді дійсно: щоденник активності вартість = РМР * діяльність фактора

І, нарешті, ми застосовуємо фізичної активності фактора в Мец:

 • високий вплив аеробіки: 7
 • низький аеробіка вплив: 5
 • висока інтенсивність велоспорт: 12
 • низької інтенсивності їзда на велосипеді: 3
 • висока інтенсивність ходіння: 6.5
 • низька інтенсивність ходіння: 2.5
 • високої інтенсивності роботи: 18
 • низька інтенсивність бігу: 7
 • ланцюг-тип тренування: 8
 • інтенсивний безкоштовне підняття тягарів: 6
 • помірний тренажер: 3

Тоді дійсно: щоденник вправ Вартість = Вага(кг)*тривалість занять(годин)*Мец

Нарешті: загальна тренування вартість = щоденник витрат діяльності*Щоденник тренування вартість

Це дасть вам приблизно кількість калорій, які ви спалюєте за день.

+635
Babu Balakrishnan 28 серп. 2014 р., 06:17:38

Отже, мій зростання 5'4" і я важу близько 83 кг, що дає досить погане співвідношення ІМТ. Мої рівень тригліцеридів 238 мг/дл (бажано сума повинна бути <160), холестерин ЛПВЩ 31 мг/дл (прикордонний межа 35-60), холестерин ЛПНЩ 89 мг/дл (бажано ліміт повинен бути <130). Мій рівень ТТГ на межі, яка, 6.72 мкод/мл (у дорослих, вона повинна бути 0.27 - 4.2). Мій кардіолог рекомендував мені 1400 калорій низьким вмістом жирів.

Я не знаю точно, якщо мій метаболізм працює повільно (природно), але це факт, що я був ожирінням з дитинства. В 2016 році, я втратив 12 кг ваги через дієти і фізичних вправ. Проте, за деяких обставин, мені довелося кинути тренування протягом року (майже). Я отримав все, що я втратив з допомогою дієти і фізичних вправ. Отже, я пішов до дієтолога. Вона дала мені карту і сказала, що я не повинна вступати в будь тренажерний зал, а повинні йти в протягом 1 години щодня. Я запитав її, навіщо ходити в спортзал і працювати там проблема? Вона сказала, що люди, які виключіть спортзал з якихось причин, пізніше, в кінцевому підсумку додавши ваги (жиру).

Це правда? І якщо це так, то це з-за їх повільного метаболізму або тому, що вони не урізати свій раціон після unjoining тренажерний зал? Я не міг знайти будь-яких доказів її тверджень, тому будь-яка допомога у зв'язку з цим буде корисно.

P. S. Коли я працював раніше, я використав, щоб зробити 30 хвилин кардіо потім по 1 годину міцність (опір) навчання.

+613
Smary Cherwism 12 черв. 2018 р., 04:48:36

Один колишній спринтер я говорив з згадав аналогічне болю від бігу. Лікар сказав їм, що його загальні для спринтерів, щоб мати проблеми адаптації до різних запущена форма необхідна для далеких, так спринтери лапу або бігти на носках багато.

+533
kennythirteen 28 бер. 2012 р., 08:59:06

В нижньому рядку з багатьма з цих рекомендацій полягає в тому, що вони засновані на обсервацій досліджень. Обсерваційні дослідження є попередниками проведення клінічного дослідження. Клінічне дослідження використовується для визначення різниці між причинність і кореляція. Причинно-наслідкового зв'язку, коли одна дія безпосередньо викликає результат. Кореляція-це просто коли люди спостерігали робимо одну справу, результат теж присутня.

Наприклад, серцевий напад може призвести до смерті. Люди, які їдять червоне м'ясо корелюють з серцевий напад. Це не означає, що вживання червоного м'яса викликає серцеві напади. Там дуже добре, можуть бути і інші чинники, такі як те, що пожирачі червоного м'яса є курцями (що зв'язок між курінням і серцевих нападів була доведена у клінічному дослідженні).

Суть в тому, що вам доведеться прийняти рішення на основі наявної інформації. Наш організм потребує в жирі.

 • Насичені жири--забезпечте профілактиці інсульту, здоров'я кісток, і інші переваги
 • Мононенасичені жири, забезпечує втрату ваги, знижує ризик раку молочної залози, і інші переваги.
 • Омега 3- це незамінні жирні кислоти

У ліпідної теорії є основою для більшості людей сприйняття насичених жирів. Суть в тому, що вона заснована на поганий науці. Коротше це як в обсерваційному дослідженні був перетворений в закон, не проходять клінічні випробування.

При пошуку "це добре, що таке погано" стилю статті, дивіться глибше в те, що з приводу питання-це погано. Наприклад, не всі "Екстра Вірджин" оливкова олія здати іспит на "екстра вірджин мітки". Якщо це те, що цікавить, я можу зрозуміти.

Єдина порада, яку я можу дати, що є досить розумним, щоб триматися подалі від інженерії жири, такі як олія, особливо якщо вони відбуваються, щоб бути з високим вмістом транс-жирів.

+479
jaromvogel 27 бер. 2014 р., 22:52:47

Основи АБС

АБС приходять з низьким рівнем жиру і великі м'язи сердечника. У кінцевому рахунку вага не має значення, хоча перевіряти свою вагу може допомогти в досягненні низьким вмістом жиру тіла.

Щоб отримати АБС, вам потрібно спочатку потрібно відрізати досить товстий, що ваш м'язовий тонус стає видимим. Це найкраще досягається шляхом поєднання здорової, дисциплінованою, та цілеспрямованої їсть (мені не подобається термін " дієта - це означає тимчасове звичка) і кардіо. Разом з тим необхідно нарощувати основні м'язи. Я підкреслюю нарощувати, а якщо у вас немає великих основних м'язів, ви ніколи не будете мати АБС, навіть якщо у вас нуль жиру.

Порада для отримання хорошого здоров'я і фітнес - не турбувати гонитві за "спеціальні" продукти харчування і вправ. Ви не будете отримати шість АБС пакет без пітливість жорсткий і здорового харчування - Якщо вам щось, то ви все ще будете мати ваші поганому здоров'ї серцево-судинної системи, щоб розібратися.

Ви повинні позбавлятися від жиру і наростити м'язи одночасно, так як немає сенсу від зайвого жиру -> худий -> вирізати, як скала, коли ви можете піти від зайвого жиру -> вирізати, як скеля.

Крок 1: вирізати жир

Щоб досягти цього, головне-спалювати більше калорій, ніж ви їсте. Тому, звичайно, це має двоєдину стратегію харчування і спалювання калорій. Ви також повинні переконатися, що ваші калорії споживаються у здорових формах.

Щоб добре харчуватися, спочатку вирізати всі погані речі, як фаст-фуд, солодощі та інші калорійні-інтенсивні страви (наприклад, лазіння, великі порції поганих вуглеводів, як білий рис і т. д.). Ці продукти змушують вас відчувати себе гірше. Спробуйте бути досить радикальні з цього біта, жоден з цих продуктів слід регулярно вживати в їжу якщо ви дійсно хочете втрачати жир. Тепер додайте всі хороші речі (багато овочів і фруктів, хороші вуглеводи, такі як овес і цільнозерновий рис).

Після того як ви зробили це, ви повинні дивитися ваші калорії. Спробуйте відстежити їх у простій формі і трохи читати на калорійність різних продуктів. Ви могли б бути здивовані. Також звикнути до читання інформації про поживну цінність на пакети. Я не фанат повного детального відстеження калорій, як я не думаю, що це стійке, якщо ви обсесивно-компульсивний розлад.

Для кардіо біт, ви хочете робити гарні кардіо вправи через день протягом тривалого проміжку часу. Мета принаймні годину. Дізнайтеся, що ваші речі, будь то біг, плавання або їзда на велосипеді. Якщо ви знайдете працювати на свій власний важко, може зробити командний вид спорту або групи людей здійснювати разом с. Переконайтеся, що це група людей, які зацікавлені, в іншому випадку вони будуть тільки тягнуть вас вниз.

Цей крок є складним завданням, так як вживання калорій на диво легко і спалювання калорій напрочуд складно. Погляньте на деякі сайти калорій, щоб отримати уявлення, і зробити деякі люди або навіть професіонали, щоб підтримати вас у цьому.

Крок 2: побудувати м'язи

Це повинно бути зроблено за допомогою вправ, що вам все ваше тіло, і деякі основні-орієнтовані вправи. Це не добре, щоб просто побудувати одну групу м'язів.

Для початку добре на витривалість повторень (20+), а потім перейти до більш сила і ріст м'язів повторень (10 повторень дуже важко). Поширена помилка-робити величезну кількість повторень - це замало, щоб побудувати розмір м'язів.

Базові присідання є відмінним початком, робіть три підходи кожен другий день. Ось ще АБ-орієнтовані вправи:

 • Вита присідання - поверніть тулуб на 90 градусів в один бік, як ви досягти вершини. Це відмінно підходить для вашого косі м'язи живота.
 • Підняв ногу присідання - підніміть ноги вгору так, щоб ваші гомілки пливуть паралельно підлозі, а стегна перпендикулярні підлозі. Ви можете отримати досить творча/мазохістська з цим - розтягнути ноги по горизонталі, але не торкаючись землі, потім по вертикалі, і т. д. Це весело!
 • Набивний м'яч присідання - тримайте його вище/від голову, сидіти і кидати його об стіну і зловити його
 • Великий V присідання - все тіло прямо, потім ваше тіло піднімається, як у поворот на вашій талії
 • Плаваючі флаттера удар - лежачи на спині, ноги горизонтально, але не торкаючись землі, рухайте ногами так, ніби ти пливеш з коліна прямими. Зробити це за 3 комплекти, як можна довше
 • Присідання - Почніть без ваги, потім додати ваги раз ваш стиль хороший. Відмінно підходить для основні сили і стабільності. Дивіться тут для велике керівництво до правильної техніки.
 • Тренажерний зал машини - є кілька основних спалювання тренажерами, вони, як правило, зосереджені на сиди руху, але додати ваги. Це може бути дуже ефективним.

Спочатку розберися зі своїми повторень до, напевно, 50+ у наборі для легкого присідання, потім почати робити складні, як великий V, де ви можете зробити тільки 10 повторень. Набивний м'яч великий, як ви можете просто отримати великий набивний м'яч, коли це дуже легко!

Дієта дуже важлива на цьому етапі. Як тільки ви досягли низького жиру, калорій з'їденого повинна дорівнювати вашої спалених калорій. Тепер ви повинні переконатися, у вас є хороший споживання білка. Ваше мислення необхідно відмовитися від схуднення, щоб стрибнути вгору з м'язів.

Плавання є блискучим для ABS

Всі ці сидіти вправи від моїх років в команді з плавання в середній школі. Ми взяли його досить далеко, у тому числі кілька комплектів 1000 присідань в день. Це не обов'язково для хорошої АБС! В ті дні у мене був хороший набір з АБС, у тому числі В. С. косі м'язи живота. У мене живіт досі видно, і не робити купу вправ - я просто уникав погладшати, а обов'язково вписуватися в якісь вправи, коли я можу. Я благословив з високим метаболізмом, але і з правильного харчування і фізичних вправ кожен може досягти цього.

Плавці потрібні солідні м'язи кора, а це те, що дозволяє ноги, щоб рухатися відносно нашого тулуба. Ось декілька місць, де основні м'язи є життєво важливими:

 • Дельфін стартує стіни для більшості ударів. Це потужні, подвійні ноги тяги-як стусанами під водою. Ваші основні м'язи, в основному, потрібно перемістити ноги назад і вперед як можна швидше і як можна швидше.

 • Дельфін ногами, роблячи літати

 • Контролю обертання для фрістайлу і назад. З обох цих штрихів, ви повернути тулуб на 90 градусів, щоб дозволити вам отримати максимальну тягнути. Ваші основні потреби контролювати цього обертання.

Поряд з основними орієнтованих м'язи працюють, плавання спалює багато калорій, а також роботи всіх інших основних груп м'язів в тілі, особливо в плечах. Це також чудовий вид спорту з-за відсутності фізичного впливу.

Не забувай про інші м'язи!

Якщо ви тільки робите присідання, ви будете в кінцевому підсумку з досить згорбившись статури. Переконайтеся, що ви працювати ваш назад стільки ж, і поки ти це робиш, що просто працювати на решті частини вашого тіла. Може так само зробити все ваше тіло в хорошій формі!

Вимірювання жиру

Ось кілька підходів, від кращого до гіршого (і, ймовірно, найменш доступних для найбільш доступні):

 1. Дексу сканування - це тип рентгена, тому потрібно йти в якій формі лікаря для цього

 2. Зважування у воді - це працює поза тіла щільності (жир спливає), хоча це буде робити хтось з щільної кістки і м'язи з'являються, щоб мати менше жиру, ніж вони дійсно.

 3. Шкіра супорти - це великі кліщі речі, які виміряти товщину своєї шкіри. З вимірюваннями, проведеними в деяких районах (не менше 5), а також ріст і вага, ви можете розрахувати ваші жирові відкладення за допомогою гіда. Це ціле мистецтво правильно вимірювати шкіри, так це може бути краще йти до професіонала.

 4. Електронні ваги - це часто відмінний спосіб вимірювання жиру в організмі, ймовірно, посилаючи електричні сигнали через ваше тіло.

Я ніколи не отримав вимірювання жиру тіла, я тільки вимірювати 2-3 рази за все моє життя. Зазвичай ви можете просто подивися в дзеркало і скажи, як ти збираєшся.

Я також виявив, що розрахунок буде марним. Я була виміряна приблизно 11%, але у мене практично немає жиру. Всі розрахунки є непрямими наближень, правильно розрахувавши, може вимагати, щоб ти був мертвий!

Хоча, як зазначив Мойсей/JohnP, вони зазвичай на фіксовану суму, так ви зможете відстежувати свій прогрес у якійсь мірі.

+384
azngunit81 29 бер. 2016 р., 08:38:24

Довжина кроку-це тільки дійсно застосовується, якщо ваш спробі перевірити / порівняти відстань, пройдена в ході біговій доріжці основі тренування. Відстань дано інше обладнання псевдо / еквівалентні відстані, що бігова доріжка запису аналогічні зусилля введення, все одно, як ви насправді нікуди не зникли-вони всі неправі ;-)

Виробник в основному електронний крокомір, тому основною метою є, щоб відстежувати кроки йшли, якщо хочете виміряти / оцінити інші форми фізичних вправ, і споживаних калорій, ви, ймовірно, краще шукати пульсометр.

Для інформації: існує ряд досліджень і статей, опублікованих, що оцінити / оцінки точності крокоміром і фітнес-трекерів, наприклад.

+370
Arul Kumar 14 лют. 2015 р., 10:02:01

Дослідження змішаних про важливість розтяжки після тренування. Однак приспособительное вкорочення м'язів викличе проблем.


Переосмислення Руху

Ваше тіло рухається як єдине ціле в моделі не як ізольованих м'язів. Думаю, що в плані руху не м'язи. Ось мій випадковий приклад, який, сподіваюся, має певний сенс:

Подумайте про своє хребті, як вудкою, так як він гнеться і ваш прикріплюються м'язи на вудку (ти хребті) всі постраждалі. Всі вони укорочення або подовження і витягувати з різних кутів з різними силами.

Рухаючи її в будь-якому напрямку впливу на інші додані здатність м'яза правильно працювати. Це збиває всю кінематичним ланцюгом вашого тіла. Якщо одного боку жорсткий, по суті, послаблюючи протилежні групи м'язів -- вгору і вниз по кінематичні ланцюги.

Верхній і Нижній перетнув синдром Янда демонструє цю взаємозв'язок слабке / жорсткий дисбаланс м'язів.


http://www.jandaapproach.com/the-janda-approach/jandas-syndromes/

+363
VirginieVV 23 квіт. 2019 р., 07:54:21

Я новачок в HIIT і хотіли б отримати більшу частину нашого його. Я переважно роблю критий їзда на велосипеді для моїх HIIT тренування. Як я прогресує, краще збільшити опір або збільшити швидкість ?

Випадок використання :

Припустимо, зараз я використовую рівень опору 3 і складе близько 28 миль на годину протягом 20 секунд інтервал треба збільшувати рівень опору 4 при збереженні однаковою швидкістю або залишиться на колишньому рівні і збільшити швидкість ?

Спасибі, Мартін

+342
Nico van Niekerk 13 трав. 2017 р., 01:59:53

Деякі люди можуть тренувати ту ж групу м'язів три рази в день, кожен день, місяцями значна гіпертрофія. Але інші можуть тренувати м'язову групу з такою інтенсивністю, що дні потрібні для відновлення. Як говорить Дейв, це дуже суб'єктивно.

Що сказав, Я б сказав, що це дуже малоймовірно, що ти перетренованості, особливо з простою 6-денний спліт бодібілдинг. Я б не бійтеся перетренованості маркерів взагалі, я б просто фізично вимірювати м'язову кіл і жирова маса тіла (щотижня), щоб гарантувати, що ви все-таки прогрес. Якщо що-то вам, ймовірно, доведеться голосніше в кінці кінців.

+337
newComer 25 вер. 2010 р., 07:00:44

Моєю метою є створення верхньої частини моєї спини, так що схоже, що виділено червоним кольором на цих фотографіях.

enter image description here enter image description here

+331
Alistair J 2 січ. 2013 р., 20:02:27

На мою думку, полягає в тому, що hammercurl будує ширину біцепса, як передбачається, черговий завиток. я роблю їх перед моїх грудей і ніколи не перевищує 90 градусів. якщо ви йдете вище ви орієнтовані на різні м'язи.

+326
Velarde Murguia Stephanie 29 вер. 2017 р., 21:44:18

У моєму (обмеженого) досвіду я рекомендую використовувати розумний тренер , щоб встановити собі швидкість мети. Інструмент прискорює м'яко протягом 12-16 тижнів (або меншу кількість часу, якщо ви відчуваєте, як виклик). Це дає вам indurance біг, пробіжки і швидкість тренування щотижня.

Я тільки використовувати його за 10к працювати, тому я не можу говорити за половину або повний марафон бігти, але він дійсно поліпшив мою ногу дуже багато - приблизно 46 хв. З 50+ хвилин.

+321
user3390424 20 лют. 2017 р., 01:21:48

Мікро карбюратора на велосипеді, як описано в Тому Венуто це Святий Грааль, звучить можливо. По суті, ставить свій організм в профіцит калорій в день тренування, і в дефіциті дні між тренуваннями. Також намагаються отримати багато протеїну і потреби в калоріях безпосередньо після тренування з іншими прийомами їжі протягом дня набагато менше.

Він передбачає 3-1 співвідношення (3 дн калорійний дефіцит, 1 день профіцит), коли основною метою є втрата ваги, середнє збільшення міцності, а також 3-(2-3) співвідношення (3 дні дефіцит, профіцит 2-3 дні), коли основною метою є збільшення міцності, середньою втратою ваги.

+311
lizakh2014 27 вер. 2012 р., 07:23:24

Я також згоден з тим, що було сказано про те, що стаття не серйозна або не підкріплені наукою, але я просто хочу додати, що якщо ви відчуваєте себе голодним тільки вирубка на м'ясо, ви могли б хотіти дивитися на інші аспекти вашої дієти. Енергія повинна надходити з вуглеводів і/або жиру, переконайтеся, що ви отримуєте достатньо цього. Ви не хочете бути спалювання білка для отримання енергії.

+294
kguay 15 вер. 2018 р., 09:19:56

Я знаю, що це, ймовірно, не звичайний питання, яке ви бачите тут, але в будь-якому випадку. У мене в минулому році придбали три різних офісних крісел. У них все було чудово протягом перших декількох місяців, однак після 2-3 місяці моя спина починає боліти. Немає певної частини, іноді в нижній частині спини, іноді у верхній частині спини, але вона не дає мені виконувати свою роботу. Я сиджу за робочим столом по 8-9 годин на день( я студент і розробник програмного забезпечення).

Я не знаю, що робити. Робиш вправи, здається, не працює. Я не знаю, чи було це тому, що я 197див зростанням (~ 6'7") і більшість офісних крісел не підходить для мого зросту? Якщо так, чи можете ви порекомендувати якісь бренду або навіть конкретний стілець? Це дійсно для мене проблема, це підвищує мій рівень стресу багато на верхній частині болі у мене кожен день моєю спиною.

Будь-яка допомога/пропозиції вітаються

+293
Widy Graycloud 16 жовт. 2018 р., 19:22:06

По-перше, дозвольте мені це виправити ваше розуміння гіпертрофії:

 • Ви отримаєте більше, більше втому, викликаючи повторень (див Цю статтю для отримання додаткової інформації)
 • Ніщо не надихнуло або священного діапазони повторень або навіть поставлених цілей. Вони всього лише інструменти (див Цю статтю для отримання додаткової інформації)

По-друге, потрібно розуміти концепцію втому. Статті, в яких я згадував вище, чудові місця, щоб почати, але є деякі інші основоположні дані:

 • Ваше тіло використовує аденозину трифосфат (АТФ), щоб генерувати силу
 • Коли АТФ витрачається, побічним продуктом є аденозиндифосфат (АДФ)
 • Креатин (природно існуючі білка) потім може реагувати з більшістю АДФ і перетворити його назад в АТП. Цей процес займає близько 2 хвилин.
 • Коли ваш креатин резерви вичерпані, організм змушений вдаватися до набагато менш ефективні засоби, щоб живити ваші тренування

Примітка: приймаючи креатин в якості добавки дозволить збільшити резерви у вас є, дозволяючи вам тренуватися довше. Впливає, як і більшість добавки є незначними, але присутній. Якщо у вас є дефіцит креатину, частіше зустрічається у вегетаріанців, креатин буде мати значно більш помітний вплив.

Суть в тому, що коли ви орієнтуєтеся на максимально можливу кількість повторень (AMRAP) у кожному наборі, ваше тіло може швидко відновлюватися. Навіть якщо ви продовжили свій відпочинок до 2 хвилин, ви все одно будете втрачати повторень від комплекту до комплекту.

Втома як навчання змінної

Це не рідкість, щоб навмисно запустити втома на тренуваннях. Деякі з переваг включають в себе:

 • Збільшення ефективності навчання (менше часу робити ту ж роботу)
 • Підвищеним серцево-судинним навчання
 • Піднімаючись у втомленому стані держава може заподіяти більше м'язових мікро-розривів, які, в свою чергу, зробити капітальний ремонт у більше/сильніші м'язи

Єдиний спосіб ваш останній набір мати таку ж кількість повторень, як ваш перший набір, щоб зупинити свій перший сет до відмови.

Відповідаючи на ваші питання безпосередньо

що ти пропонуєш? Я повинен обдурити в останній встановлює для того, щоб вдарити діапазон перший набір респ, або, я повинен збільшити мій відпочинок?

Просто продовжувати тренуватися, як ви тренуєтеся. Немає необхідності в симетрії між кожним набором. Тільки вдаватися до чит повторень, коли є конкретна навчальна причин робити це. Якщо ви не можете придумати, то просто працювати на збільшення загальної кількості повторень у часі.

Буде він зберегти цей ефект гіпертрофії?

Гіпертрофія зачіпає відбувається тому, що ви вимагаєте більше м'язів, ніж ви зробили вчора. Якщо ви збільшите ваш загальний повторень, або додати опір (тобто більша вага), або робити ту ж роботу за менший час, ви тримаєте гіпертрофія впливають.

Також зрозумійте, що якщо ви ніколи не вимагати більше вашого тіла, вона ніколи не вийде за межі початкового вимоги. Просто зосередитися на підвищенні вимог трохи часу, і ваші м'язи будуть рости. Це не має значення, якщо ви робите кілька сетів з однаковою кількістю повторень, або якщо зменшення повторень кожен набір.

+282
Jake2020 22 вер. 2016 р., 09:02:54

Добрий день всім!

Два місяці тому, я використав, щоб мати хороші звички: я ходив в спортзал і був мій план здорового харчування. У мене було приблизно здійснює рік, який я втратив 33 фунтів, але в той період часу, протягом останніх 3 місяців, здавалося, вже не вийде. Мої рутини в тренажерному залі був "простий", я більше зосереджені на виконанні Cadio: одна година, щоб бути конкретними. Після кардіо я зосередився на тій частині тіла, за 30 хвилин, наприклад:

 • Понеділок: ноги.
 • Вівторок: Груди.
 • Середа: живіт.
 • Четвер: Руки.
 • П'ятниця: всього трохи вище.

*3х20 в різних вправ, з тренажерами і вільними вагами.

Навпаки по вихідних, я люблю виходити з моїми друзями. Я повинен визнати, що в наших зустрічах Там завжди багато пива, яке мені дуже подобається. Я думаю, що пити пиво у великій кількості був один мої перешкоди, щоб отримати результати (втрата жиру), що я шукав моє тіло.

Протягом цих двох місяців без фізичної активності, які я заробив близько 8 фунтів, так що для мене це неприйнятно. Тепер я хочу почати все заново, але я не знаю, якщо я повинен повернутися до моєї старої рутини тренажерний зал. Я дійсно хочу, щоб зосередитися на втрати жиру, Я повинен втратити близько 22 фунтів, щоб бути мій оптимальний вагу.

 • Я повинен продовжувати такий же режим у мене? О, я повинен щось міняти?
 • Я повинен обов'язково зупинитися пити пиво?
+263
Forkerino 2 черв. 2017 р., 07:06:26

Бари безпеки повинні бути встановлені на кілька сантиметрів нижче найнижчої в барі може піти під час успішного навпочіпки. Таким чином, якщо присед йде не так в будь-якому випадку, ви просто опустіть себе в нижню частину присяд. Зробити це швидко, якщо це необхідно; зняти напругу в сердечнику, якщо це необхідно; стрибок вперед (якщо на спині) або назад (якщо штанга знаходиться перед вами), якщо це необхідно, але мета-залишатися якомога ближче до правильного присідання при навантаженій штангою раніше на спині. Якщо ви падаєте або спотыкаетесь, бари безпеки на цій посаді буде ловити штангу на досить високе становище, що він не звалиться на вас у будь-якому випадку.

Це хороша вправа психічного заспокоєння встановити поручнями на цій висоті і потім практика підроблені провал порожній бар хоча б один раз. Присідайте правильно, після чого повільно зняти напругу в погану, круглою спинкою, відвислими хіп положенні, щоб штанга доходить до інших. Маневр себе з-під штанги.

+254
natipaen 10 жовт. 2010 р., 02:35:29

Я почав теніс 1 рік тому і тепер я зайнялася фехтуванням. Я успішно вийшов з ліктьової кіготь тут шляхом зміцнення передпліч. Тепер у мене є погане кровообіг в манжету на плече (причин теж може бути жорсткість, дуже м'язистий і бідний підігріви), що призводить до втоми, низькій швидкості реакції і безсилою діяльності.

Яку розминку ви пропонуєте за манжети плеча після/перед тренуванням?

+107
Abdul Rashid Shaikh 7 лип. 2011 р., 09:34:31

Моя робота в якості розробника програмного забезпечення вимагає від мене, щоб провести дев'ять годин в день в офісі. У будівлі є тренажерний зал, але це не так добре оснащені, що я використовую його в якості основного об'єкта. Я працюю в інший тренажерний зал після роботи, через три дні все тіло розділене. Я використовую модифікований натисніть рутини і вразити цих трьох сеансів з інтенсивністю.

Останнім часом, я вставав з-за столу і ходити в спортзал як мінімум раз в день. Наприклад, тільки зараз я повернувся через п'ять хвилин сесії, де я тільки що увійшов і, не змінюючи, відкачали п'ятдесят провали на провал з моєї ноги розтягнуті між двома плоскими лавками. Потім я повернувся в свій офіс, і мій прогноз на весь день покращився настільки, що я навіть спонукала написати про досвід тепер. Я відчуваю себе краще, тому що я накачав. Вчора ввечері я тренував трицепс на реальні. Ви думаєте, що мій один комплект на провал тільки зараз допоміг або образив мої перспективи для м'язового розвитку?

Я схиляюся до того, щоб зберегти це вгору, зосереджуючись кожен день на одну з груп м'язів, які я тренував в минулому під час мого основного заняття. Я підозрюю, що додаткового періоду насосом кожен день буде давати мої м'язи більш сприятливі умови для синтезу протеїну, який буде мати тенденцію до зростання протягом всього періоду росту.

Чи є причина, по якій хтось може сказати мені, що ця додаткова робота може бути контрпродуктивним, оскільки він перериває період відновлення для м'яза, яка почалася після моєї останньої тренування один або два дні раніше?

+98
amy mccreary 8 лют. 2013 р., 12:21:13

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil