Це hookgrip небезпечно?

Шанси втратити палець з гачка зчеплення дуже високо? Якщо ні, можуть виникнути інші проблеми, які будуть найбільш актуальними?

+536
Fredrik Karlsson 6 лист. 2012 р., 21:03:02
25 відповідей

Це питання про те, що я постійно переживає за якихось п'ятнадцять років.

Якщо я постійно тренуюся в бігу, кажуть, вказавши 8 миль в день, п'ять днів на тиждень, я відчувають "млявість", яка починається десь у середині першого дня відпочинку і стає набагато більш інтенсивної і на другий день відпочинку, після цілого дня відпочинку.

Це не зовсім втома; це щось інше, як слабкість, сонне почуття. Кілька разів я експериментував з використанням бігу, щоб зробити його піти, і він працював. Наприклад, йдемо на вулицю і робимо кілька прискорень в кілька сот метрів --- це було схоже на наїзд який-небудь великий, червоний "розбудити" кнопкою в мозку. Це парадокс: я не хочу нічого робити, просто лежати. Але енергія там бігати вибухоподібно, і почували себе зовсім протилежними потім, як біполярні гойдалки.

Я не досвід це якщо я замініть біг іншими витривалість, як пристойний обсягу та інтенсивності їзди на велосипеді. З велоспортом, я втомився в кінці бою з п'яти днів, і відчувати себе краще з днів поспіль, як і слід було очікувати.

Це безумовно не той випадок перетренованості. Ефект не вимагають великого обсягу або інтенсивності тренувань, і як я писав вище, вона збільшується при тривалому відпочинку, принаймні за кілька днів.

Це швидше схоже на своєрідний відміни препарату.

Цей ефект відомий і десь документально?

+952
Qualia 03 февр. '09 в 4:24

Навчання ваги кращий ефект походить від тренуванні великих груп м'язів з використанням високого діапазону руху. (Переміщення маси на відстань = робимо "роботи"). В ідеалі ви Ват робити так багато роботи, як можна менша кількість часу, що ви витрачаєте енергію без нарощування тонни втоми. Наприклад. Плече-знизавши 110 фунтів гантелі-це важко, але гантелі тільки просунутися на кілька сантиметрів вгору і вниз. На відміну від них робить рукою піднімає з квартири на вашій стороні, щоб перпендикуляр, передбачає більшу відстань, і якщо ви використовуєте відповідний вагу, ви могли б зробити більше роботи, ніж з іншими вправами протягом декількох комплектів.

Також, від того, що ви описали, ви повинні шукати вправи, що буде добре для когось з надколінка-тендиніт робити. Чому? Тому що ви хотіли б піти просто про вплив коліно. Одна річ, ви можете розглянути, щоб бути з це звичайна ходьба. Якщо у вас є пульс/почути-курс по інструменту спостереження (як спостерігати) вас пульс у стані спокою, а потім пішки ще 200 метрів і взяти знову свій темп. Різниця буде значна. Тому ходьба 1 миля в день допоможе. Я пропоную реальну милю, а не еліптичній машини Милі, так як вона вимагає набагато більше енергії, щоб ходити по землі, ніж на машини, призначені для зниження впливу на коліно, і підтримати вага (ручки). Поки ваші коліна стануть сильнішими, ходьба і присідання організму свою межу. Ви можете лід коліна після кожної сесії, щоб зберегти запалення подалі.

"Кардіо" дещо перебільшеними. Всі кардіо, і ваш пульс має коливатися з інтервалом тренувань в стилі, а не рівний кіль речі, як біг підтюпцем. Вони не тікають бігові доріжки весь день на самих лузер. Ви повинні завантажити серіал, або купити його на DVD і зробити все можливе, щоб включити те, що вони роблять у вашій власній моди.Є сайт для великої лузер ж, з співтовариство для людей вдома, хто бажає змінити форму, в якій вони знаходяться. Він дієта/інформація харчування і рецепти теж.

Як ви перебуваєте в контакті з вашим лікарем, можна виконувати кожну вправу ви хочете, щоб зробити його/її - але пам'ятаю його/її роботу, щоб помилитися у бік обережності, і якщо ви хочете зробити, це "занадто багато" ви ніколи не робити нічого і залишатися, як є.

Ви повинні негайно почати приготування, але і встановити дату в майбутньому, скажімо 3 тижнів, коли ви будете готові, щоб кал це твій перший день приготував. Холодна індичка дієтичне змінити його важко. Установка звичайної тренування кожен день-це складніше. Так що почніть сьогодні "намагається" змінити так, що через 3 тижні ви мали можливість більш легко реалізувати різні речі. Тоді ви будете добре йти.

+898
Sudipta Banerjee 30 бер. 2010 р., 10:20:40
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Кровопостачання (я припускаю, що це видимість вен) можуть бути поліпшені, чи дійсно заважає кілька факторів. Деякі ви могли змінити:

 • Відсоток жиру в організмі: вен вже існує, але, як і АБС, вони приховані шаром жиру. Якщо ви зменшити жирові відкладення, що підшкірний шар жиру буде ставати тонше і виявити все більше вен.
 • Утримування води: схожий на жир, вміст води може зробити вас виглядати (і почувати себе) м'який, що не дуже добре для vasularity. Мінімізувати затримку води (пити сильно допомагає), ваші вени будуть набагато більш помітними.
 • Мускулистість: чим сильніше ваші м'язи здатні контракту, тим більше вони будуть тиснути на вени зсередини. Це означає, що ви можете буквально підштовхнути ваші вени на жорсткий контракт. Треновані м'язи також мають кращий тон, що означає, що вони важче без тебе робити що-небудь, подальше пособництво кровопостачання.
 • Температура: коли-небудь помічали, як вен набагато частіше стирчать в літо? Я не знаю, якщо це дійсно температура надає такого ефекту або інших відповідних температурних впливів, хоча.

Звичайно, є деякі чинники, які не можна змінити, які також вносять зміни. Деякі люди просто мають дивний розмір чітко видно вени на руках, у той час як інші. Так що генетика явно беруть участь.

+896
grzaks 26 вер. 2016 р., 18:18:12

У мене Nokia тіла+ дані, які я використовую регулярно вимірювати себе. У той час як відстеження ваги працює, як очікувалося, я бачу деякі досить великі перепади в склад тіла. Нижче представлений графік один місяць м'язову масу вимірювань, де м'язова маса змінювалася приблизно на 15 пунктів у місяць і близько 7 в режимі короткого ряду вимірювань.

Graph of one month's muscle mass measurements

До цього моменту я була просто подивіться на довгостроковий тренд, і хай типові помилки, але я отримую до точки, де точність має значення. Я намагаюся залишатися послідовним, коли я міряю і те, що я ношу, але є інші речі, я можу зробити, щоб поліпшити оцінку? (Наприклад, пральна та/або сушильна ноги раніше часу?) Чи це, що є невід'ємний неточність у це чи всі БІА ваги і я повинен бути дивлячись на різних вимірювального обладнання?

+878
ebika 19 січ. 2016 р., 05:15:13

Ось зміцнення позі ми використовуємо в нашій практиці йоги.

Стенд з ноги про хіп-ширині плечей. Ми збираємося працювати лівій поперековій. Злегка зігніть ліве коліно і перенесіть вагу на праву і твердо стояти на правій нозі, відчуваючи чотирьох кутах права нога тисне на землю, особливо великого пальця. Тримайте праву ногу прямою, але не блокувати коліно. Ваш вага повинен бути трохи вперед на пальцях.

Покладіть ліву долоню на ліве стегно. Продовжуйте натискати праву ногу твердо на підлогу, як ви підніміть і зігніть ліве коліно, намагаючись вивести ліве стегно паралельно підлозі. З лівого боку, просто чинити опір лівому стегні, так як це піднімає. Не використовуйте більш ніж 20% зусиль, що-небудь ще ви працювати інші м'язи. Дуже невеликий опір достатньо. Ви не притискаючи рукою так як ви просто діючи як бар'єр для просування вашого коліна вище.

Перейдіть до лівої ноги.

Це також можна зробити лежачи, якщо це необхідно.

+790
user23926 23 черв. 2014 р., 07:41:47

Деякий час тому я використав, щоб прийняти таблетку під назвою укладальник 2 трав'яна добавка з ефедри. Я виявила, що це дає мені багато енергії і допоміг мені втратити значну кількість ваги. Там було якийсь час після того, як футболіст, який зловживав Epedra помер від серцевого нападу і є рефлекторна реакція на цю безвідповідальність гравців стало незаконним. Потім через рік він знову став легальним.

Мені було цікаво, чи є еквівалент трав'яні добавки доступні з эфедрой на ринку в даний час або укладальник 2 ефедри знову повернутися у формулу ще раз після зняття зі зміною закону, або є якісь інші добавки, що робить той же трюк, що хтось може надати інформацію?

+776
pgoetz 11 бер. 2015 р., 09:16:15

Можливо, просто максимальна висота одній коробці стрибок/стрибок вгору (якщо ви не хочете, щоб техніка як фактор вдосконалення). Я сподівався/очікував, що настройка дозволяє збільшити висоту.

У мене є друг, який був навчальний стрибок трохи, він виграв кілька дюймів за, може бути, 2-3 місяці інтенсивної підготовки. Але я думаю, що подвоєння вашої коробці висота стрибка набагато складніше, ніж подвоює свою вагу присед!

+707
Juliette Cagnin 14 бер. 2010 р., 12:56:04

Риб'ячий жир буде нібито допомагають при запаленнях, але проблема полягає в тому, на скільки вистачить.

Більше не обов'язково краще. Якщо ви отримали травму, і це звучить, як ви, ваш кращий друг є рис, чи відпочинок, лід, стиснення, Висота. Протизапальні препарати іноді включається.

Щоб зменшити запалення, я не бачу нічого поганого в читанні інструкції на упаковці, що містить риб'ячий жир. Ваше тіло проходить через три фази зцілення. Вони є:

 • Фазу Запалення
 • Стадії Ремонту
 • Ремоделювання Фази

Ваша мета у відношенні цих фаз, щоб пройти їх як можна швидше. Поки ви перебуваєте в болі, можна з упевненістю сказати, ви залишаєтеся у фазі запалення.

Тендиніт свідчить про зловживання. Заспокойся-продовжуючи фізичні вправи важливі, але ви ризикуєте більше шкоди враховуючи, що працюють з травмою. Якщо ви були моїм клієнтом, згинання коліна і розширення, ймовірно, буде закритий, якщо тільки це було низьке вплив, як їзда на велосипеді.

Дієтичні рекомендації знаходяться поза моєю сфери практики, і не достатньо інформації для мене, щоб відчувати себе ніяково. Ви бажаєте позбавитися від запалення, так що в цьому відношенні я вважаю, що рис є доцільним.

Середнє споживання ДГК складає від 1,2 до 1,6 г/добу для дорослого чоловіка. Верхня межа споживання було встановлено, що немає жодних свідчень про те, хто зайняв би надто багато. Я отримав, що з Національної сільськогосподарської бібліотеки: 478 сторінка, абзац, USDA про ДРІ

+670
nastiona98 6 трав. 2016 р., 15:00:38

Сидіння нахил буде приділяти більше уваги верхньої частини грудей.

enter image description here

Місце падіння будуть робити більший акцент на нижній частині грудної клітини.

enter image description here

Вертикальному машини літати будуть працювати обидві області грудної клітини. Він також особливо хороший для внутрішньої грудей, тому що вона має однакове натяг протягом усього руху, на відміну від гантелі мух, яких практично немає напруги на піку.

enter image description here

Ви праві в тому, що мухи ізолювати груди. Преса задіяні дельтовидні і трицепси. Це гарна ідея, щоб зробити так. Ви будете плато з мухами поодинці через відсутність різноманітності, щоб стимулювати організм.

+647
Kellie S Phillips 24 груд. 2010 р., 09:14:48

Я зрозумів, що слабких м'язів черевного преса призводять до поганих присадкуватою формі і тим самим обмежуючи мої успіхи в Або 5х5. Як я можу інтегрувати і програми додаткових тренувань живота для моєї програми небудь?

+470
Gary Weissman 22 груд. 2010 р., 12:36:24

Використовувати замінники їжі трясе вже більше не 2 рази в день, або один прийом їжі і один перекус в день, якщо ви перебуваєте під пильним наглядом лікаря.

Вибрати замінники їжі коктейлі, що містять не менше двохсот калорій. Вони повинні навіть мати баланс вуглеводів, білків і жирів для отримання адекватного харчування і зниження між основними прийомами їжі бутербродами.

+468
Mario Petrovic 6 січ. 2012 р., 22:06:27

Я використовував дешевий набір ваги цементу робити лавки і кучері. Це добре працює в поєднанні з поїздками в спортзал кожні кілька днів, щоб зробити інші вправи. Я спустошила штангу для жиму — штанга просто про повний з 10 важких (10 фунтів) ваги на ньому. Так що час для апгрейда. Крім необхідності великих ваг, я розглядаю отримання нового стенду, як один я отримав більше, ніж трохи сумнівний.

Ціни на пристойний вага комплект з лавкою, схоже, досить близько, щоб ціни на початкового рівня Тренажер, що я розглядаю останній. Потрапляючи в клітину —дієва сила мені робити безпечно присідання— б вгору ціни на середньорівневих систем тренажерів. Які плюси і мінуси цих різних типів обладнання? Я дійсно не відчуваю, що мені потрібно бути в змозі зробити весь комплекс вправ, так як в кінці кінців я відправлюся в тренажерний зал пару раз в тиждень в середньому.

+417
kamwysoc 27 лист. 2016 р., 11:49:28

Це імунна система, яка відповідає за запальні реакції. Запалення зазвичай призначається, щоб бути спосіб, щоб допомогти боротися з інфекцією, але, на жаль, іноді запальний відповідь організму перебільшена, більше шкоди, ніж користі. Якщо ваша "хвороба" із-за запалення, то ви хочете продукти, які пригнічують запалення, не заохочувати його. Такі продукти включають ті з омега-3 жирних кислот, таких як сардини, лосось, оселедець і волоські горіхи. Інші продукти, які, природно, можуть зменшити запалення, включають цибулю, часник, шпинат і імбир.

Ви також повинні триматися подалі від Омега-6 жирних кислот, які сприяють запаленню. Тому постарайтеся уникати рослинних олій (вважають оливкова олія замість) і глибоко смаженої їжі.

Перевірте цей сайт я знайшов у цій темі: http://theconsciouslife.com/anti-inflammatory-diet-how-to-balance-omega-3-omega-6-fats.htm

+408
marzia 23 жовт. 2015 р., 03:45:39

Я думаю, що найкращий вид на корточках на роботу до одного-Ноги Присідання-це допомога одного-Ноги Присідання. Я використовував кільця на стегнах висота, якою я тримався як можна злегка. Спочатку я відпочивала багато ваги (і баланс!) на кільцях. Врешті-решт я був ТІЛЬКИ використовуючи палець або два на кожному кільці для балансу в самий низ, і тільки після цього, мені не потрібна допомога від кілець взагалі.

Що допоможе вам розробити необхідний баланс і мобільність, і трохи допомогти в плані міцності. Тим не менше, я твердо вірю, що штанги короля для розвитку сирцевої міцність (особливо в нижній частині тіла), що це звучить, як ви ще потрібні. Я думаю, що будь присіданнях зі штангою допоможе. Передні присідання є найбільш близькими до руху пістолета, але я б покладатися на спині присідання (низька або висока), щоб забезпечити велике навантаження. (Якщо ви вже робите допомагав пістолети, вони забезпечать "аналогічна задачі" рух, усуваючи необхідність для передніх присідань.)

Єдиним аспектом це, що ви перебільшуєте планування і очікування. Я б почала робити допомогу пістолетами в даний час, поряд з вашою спиною присідати програмування. Я б не став чекати, поки ви дістанетеся до деякої довільної тому в присяд кількість. Від трьох до п'яти один-ноги присідання розганяють протягом дня, і після тренування, не повинна втручатися у ваші сили прогресу.

+381
Lei Li 8 вер. 2019 р., 11:04:32

Це абсолютно неможливо для того щоб пристрелть огрядні втрати якої-небудь конкретної частини вашого тіла.

Ще раз, це абсолютно неможливо до мети, в якій худне.

Це, принаймні, одного шматка досить добре встановлено наукою.

{У виносці, крім, мабуть, поняття своєї статі, гормонального балансу, які можуть вплинути на загальну форму тіла жінки і чоловіки мають різні візерунки жиру - але це абсолютно не має значення те, як "жир на стегнах".}

Все, що ви можете зробити, це розбити свій споживання вуглеводів і жирів на вашому тілі зникнуть, тиждень за тижнем. Але це абсолютно неможливо цільове, де зменшується жирова тканина.

Я поняття не маю, якщо ви (а) починає набирати вагу, і це відбувається в стегна або (B), у вас якраз є дуже мужні великі стегна (як деякі високі, деякі люди мають великий ніс і т. д.).

Якщо ситуація (а), просто розбити споживання вуглеводів і фізичні вправи більше, і ви будете втрачати жир з вашого тіла, в кінцевому рахунку, в тому числі і цей жир на стегнах, (повторити от тільки якщо це випадок (а). Якщо це (Б) немає абсолютно нічого, що ви можете зробити, крім генетичного подорожі в часі.)

До речі, у мене теж величезний, досить непривабливий, стегон! Хех! вони відмінно виглядають в кілті (якщо вам трапиться бути шотландцем), але це єдина перевага. Або, я міг би легко грати сказати ковзаняра в кіно :)

+314
SamekaTV 26 квіт. 2015 р., 07:26:09

Я хочу збільшити мою витривалість з вправами, в тому числі підтягувань, віджимань, присідань і т. д.

Було б краще використовувати прогресивної перевантаження і починаються, наприклад: 3х4 повторень для підтягувань та прогрес на респ за кожен день, поки я не доберуся до своєї максимальної (припустимо 3х8), а потім відпочити протягом дня і відновити...

або...

змастіть ПАЗ: зробити єдине низьке число повторень (наприклад, 3 Повторень йти) на протязі дня. Так, наприклад, кожен раз, коли я йду в мою кімнату, зробити 3 Підтягування.

або...

комбінація з двох: змастіть ПАЗ з 2 підтягувань йти в перший день, 3 Підтягування на другий день, 4-на третій і так далі. поки я не досягну точки, де я роблю 1 під моїм Максом кожен день, а потім день чи два відпочинку і резюме?

Також, з того що я читав про жирування ПАЗ, це робить ваші м'язи більш ефективно, тому, звичайно, ГТГ буде працювати лише протягом певного періоду часу, перш ніж ти м'язи так ефективно, як вони можуть бути - може бути, тоді час замінити для прогресивної перевантаження?

+278
shadak 1 серп. 2011 р., 01:26:44

Ну як я вже згадав, розтяжки через шкіри не еластичний. Пружність шкіри відрізняється від людини до людини і регіону. Я вважаю їх медалі бодібілдингу та силових тренувань, але все одно це мене турбує, тому що я не хочу, їх надто багато.Новонародженим утворюються розтяжки мають червоний колір і lightes після деякого часу, але все ж можна сказати. Я виявив, що застосовуючи касторове масло на розтяжки та області, які схильні до вас streatch знаки можуть допомогти. Я кажу це з мого особистого досвіду і не зробили багато досліджень, хоча якщо ви будете шукати в інтернеті ви знайдете людей, пропонували те ж саме. Ви можете спробувати холодного віджиму рицинова олія, який дуже в'язкий і краще, ніж зазвичай процес касторової олії. Крім того, що добре для розтяжки, касторове масло можна використовувати для лікування акне, комах і укусів комарів, лупа, грибкові або дріжджові інфекції, у мене.будь-яка проблема зовнішнього шкіри. Удачі.

+255
badblod 12 лют. 2011 р., 14:27:44

Hack squat machine

У зламати приземкуваті машини (див. малюнок вище), не має значення, якщо я поставив шайби на одну сторону? Ця асиметрія може призвести до асиметрії мої зусилля у виконанні цієї вправи? Наприклад, якщо я поставлю 60,6 кг на одній стороні і 0,9 кг з іншого боку, це може пошкодити мій хребет, плечі, або ноги, змушуючи одну сторону мого тіла, щоб зробити більше, ніж інші?

+177
JBMcClure 23 жовт. 2011 р., 15:20:12

Перш ніж відповісти на ваше головне питання—якщо медитація або йога корисна тільки після тренування—дозвольте мені спочатку прокоментувати вашу претензію з приводу його викликає нерегулярне серцебиття: ваше серце буде збільшуватися поступово (або, принаймні постійно), поки ваш організм переживає стрес від інтенсивних фізичних навантажень, і він буде поступово зменшуватися практикуючи фізіологічно заспокійливою дією, такі як медитація; не повинно бути різке збільшення або зменшення частоти серцевих скорочень, що може давати подібні негативні наслідки відчувають клінічно нерегулярне серцебиття.

Просто тому, що медитація після тренування не вб'ю тебе, не означає, що це корисно. Медитація залучення суспільства без руху не є оптимальною для дозволяє ваше тіло, щоб оговтатися від стресу інтенсивного тренування. Ніжне і помірне рух бере участь у кулдаун має важливе значення з наступних причин:

 • Це запобігає запаморочення і непритомність, викликані крові в кінцівках
 • Допомагає вашим м'язам очистити накопичення молочної кислоти
 • Допомагає в зниженні напруженості у відносинах з щільно стягується м'язів

Йога може бути набагато більш ефективним в охолодженні, в залежності від стилю і типу руху. При охолодженні важливо, що ви рухаєтеся до досягнення оптимальних результатів; йога, яка передбачає тривалі статичні пози, не відразу б оптимальний після тренування, а розтяжка в коротких повторів може допомогти в тому, щоб поступово розслабити м'язи і підтримувати гнучкість і діапазон руху.

Сподіваюся, що це допомагає!

+128
Boran YILDIRIM 22 лют. 2017 р., 02:17:46

Якщо ви перебуваєте в депресії до точки, де ви просто не працюють взагалі, або не спробувати, я не знаю ні одного негативного, що депресія на наслідки роботи, принаймні сам по собі. Більшість досліджень навколо показують, що фізичні вправи роблять благотворний вплив на депресії і може допомогти пом'якшити/запобігти депресивні приступи.

Де ви могли б отримувати вплив у тривожний розлад, який може призвести до підвищення рівня кортизолу з-за стресу. Кортизол-це катаболічний характер (тобто руйнується м'язова, а не будувати її), так що високий рівень цього стресу може підірвати ваші зусилля. Я вважаю, що кортизол також пов'язаний зі зниженим рівнем природних анаболічних гормонів в організмі, але це тільки з пам'яті, я не дивився його ще.

+109
KiwiGeorgia 30 бер. 2017 р., 20:23:58

Я не бачу яких-небудь спеціалізованих вимог для велосипедиста, крім "уникати присідань у мене ноги згоріли", так що універсальної верхньої частини тіла тренування-це здорово. Одна недбала версія може виглядати так:

 • Три сети підтягувань на максимум повторень з хорошій формі
 • Накладні гантелі прес, розминаються на три важких підходи по 8

Якщо у вас є достатньо важкі гантелі, щоб зробити його складним, тиснути тисне також великі.

Інший варіант тієї ж основної тренування (одна тяга, один поштовх, немає лави і штанги) може бути знакозмінної між підходами віджимань і підтягувань. Ви також можете грати з Renegade рядка (віджимання від гантелей, витягнувши одну гантель вгору між кожною пуш-ап). Діпи і однією рукою гребе теж відмінно.

У довгостроковій перспективі, я б обов'язково зробити один поштовх і в кожному тренуванні. Ті, штовхає або тягне може бути замінений (наприклад, торгівля діпи для віджимань), як ви почнете, щоб досягти зниження віддачі або від нудьги в одному вправі. Я також рекомендую хоча б трохи тяги і навіть навприсядки. Це дозволить переконатися, що ваші стегна залишайтеся сильними, і ви отримаєте деякі важкі, короткі ноги серед усіх тривалих велосипедних роботи.

+109
DeepVisioner 4 жовт. 2013 р., 07:43:42

В доповнення до відповіді Мзс, я рекомендую робити будь-ліфт, який включає в себе потягнути руху з різних куточків. Це включає в себе

 • Chinups/Підтягування
 • Pulldowns
 • Вкриті Рядами
 • Т-Бар Рядків
 • Гантелі Рядків
 • Схилився над штангою рядків.

Однак, з будь-яким потягнути руху переконайтеся, що ви забезпечити повний діапазон руху. Повний діапазон руху тут має на увазі, простягаючи руки до точки, де ви відчуєте розтяжку в латах і витягуючи як можна далі до точки, де ваші лікті/плечі назад якомога далі (ваша груди повинна висунути широкий наприкінці кожного повторення). Це гарантує, що ваші латів отримаєте максимальну суму стиснення і розширення, і дає їм правильну роботу. В іншому випадку ваш біцепс може виконувати більший відсоток ліфт не потрібен і вкрасти від лат.

Також, коли роблю жим/жими вниз, латів, працювати у самого заснування підйому, коли ви використовуєте повний діапазон руху (штанга/гантелі повністю вниз до грудей). Будьте впевнені, щоб зіштовхнути з вашим латів як можна більше від початкового руху вгору.

+78
ChimCha 3 лют. 2019 р., 21:24:43

Які різні підходи і плюси/мінуси кожного методу збільшення ваги у силових вправах?

Я використовую певну кількість, і коли воно стає "легко", то її збільшення і повторювати цей процес.

Я бачив інші підходи збільшуючи вагу в кожному сеті, або збільшуючи кожен день...

Є правильний шлях?

Заняття для розміру сила проти зробити величезну різницю у відповіді на це питання?

+54
Nordic Traveler 27 бер. 2013 р., 17:09:09

Я намагаюся з'ясувати, як я можу зробити важкий глют мости з еспандером спокійно. Причина я використовую еспандером-це портативний і підходить мій нинішній спосіб життя. Мій нинішній глют міст становить 110 кг з гантелями(зараз у мене немає доступу в тренажерний зал). Я зробив деякі дослідження в інтернеті і знайти різні типи опору використання смуги на мосту глют.

enter image description here

Перше, що я виявила, створює крутний момент на мої плечі. Мене турбує цей рух може створити травму на мої плечі. Це progressible руху в довгостроковій перспективі?

+22
dummyDev 5 вер. 2011 р., 21:22:37

Це гарний початок, але, як вже згадувалося, найбільша помилка полягає в тому, що це досить високо в вуглеводів і особливо швидкодіючі вуглеводи (фруктоза, незважаючи на те, що від "здорового" фрукти, найгірший в цьому плані).

Мою пропозицію було б кинути апельсинового соку. Це найстрашніший злочинець у попередньому пункті і не буде заповнити вас на все, так як є дуже мало або взагалі не волокна. Далі йти буде банан, але це не погано (ягоди достатньо поживних речовин і волокна густий і не так багато цукру або). Щоб зробити його більш наповнення, додайте трохи жирів. ПБ-це не погана ідея, ви могли б також розглянути додавання кокосового масла (моя особиста рекомендація) або, якщо ваш йогурт повної жирності (я рекомендую так повинно бути завжди), тобто більше.

+20
user33502 13 лист. 2013 р., 12:39:34

Показати питання з тегом