Втрата ваги загадка

Я хочу знати, як я можу позбутися від жиру і наростити м'язи одночасно.

Це моє нинішнє становище.

 1. У мене грудей жиром.
 2. У мене маленькі руки.
 3. Товстий живіт.
 4. Живота жир на спині.

Я йду в тренажерний зал чотири дні в тиждень. Зробити розклад тренажерний зал добре.

Тренажерний Зал Розклад.

День 1

Біцепс,груди,плечі, тренування і ABS.

День 2

Трицепс, спина,тренування рук і преса.

Але все одно я не досягну своїх цілей.

Я хочу знати цей графік підходить для мене?

Поради будуть оцінені.

+138
Shilpa p Nair 18 бер. 2014 р., 14:40:52
31 відповідей

Багато спортсмени хочуть стати сильніше не стає більше. Це загальна вага класу види спорту, як Олімпійська важка атлетика, дзюдо, змішані єдиноборства, бокс та боротьба, оскільки спортсмен хоче залишатися один і той ж вагу як під час сильний і спортивний, як це можливо. Це також поширені в сфері спортивних та інших змагань, такі, як веслування, де зайва вага-це дорого носити з собою.

Ці спортсмени використовують силові тренування, щоб отримати міцніше, але не набагато більше. Дієта-це величезна частина цього, як підтримка великої кількості витривалості і спортивної підготовки. У тренажерному залі, вони будуть присвячені лише кілька повторів з великою вагою. Одномісні, двомісні і тримісні номери (менш ніж у чотири рази), при низькому загальному обсязі, буде тренувати максимальну силу, уникаючи при цьому значного посилення м'язів.

+1000
400desert 03 февр. '09 в 4:24

Якщо ви тільки починаєте бігати, у вас є прекрасна можливість докласти зусиль, щоб дізнатися правильну форму, перш ніж розробляти якісь шкідливі звички. Мінімалістський взуття дійсно може допомогти, щоб стимулювати певний тип посадку ноги, тому що відсутність проміжного або підйом п'яти робить його легше, щоб приземлитися на план або середині стопи і п'яти вражає будете почувати себе незручно або боляче. Але ви не отримаєте хорошій формі, просто одягнувши таку взуття, ви повинні інвестувати час, щоб вивчити нюанси правильної форми і, зокрема, як вона ставиться до власного тіла. Гарна книга або тренер може бути так само цінний, як хороша взуття.

Нормальні кросівки, щоб не зачепити мій сам, коли я не зможу працювати "правильно"

Може бути, традиційна взуття для бігу дозволить уникнути болі або дискомфорт в короткостроковій перспективі, якщо ви працюєте з неправильної форми, але в довгостроковій перспективі ви не схильні до розвитку стресу травми, незалежно від типу взуття, яку ви носите якщо у вас поганий формі.

Легше спробувати мінімалістський взуття, Якщо ви новачок в бігу. Коли досвідчені бігуни спробуйте перейти на мінімалістський взуття, вони повинні бути обережні, щоб почати повільно з нових туфель і поступово відновити пробіг, звернути увагу на зміни в механіці і форма і т. д. Але якщо ви новий бігун, ви все одно повинні зробити це, так що нема чого втрачати в спробі мінімалістський взуття.

Зараз також хороший час, щоб спробувати справжній босоніж. Легше спробувати це як початок бігун. Я сказав, що мінімалістський взуття може допомогти стимулювати деякі аспекти хорошій формі, але я вважаю, що повний босоніж може бути більш безпосередньо корисні для хорошій формі, і те, що ви дізнаєтеся в той час як босоніж можна перенести на будь-який тип взуття, яку ви носите на все працює. На відміну від ходити босоніж мінімалістський взуття, як і раніше обмежує рух і гнучкість вашої стопи в деякій мірі, і ще щит свій страх від відчуття (добре чи погане) землі. Додаткову зворотний зв'язок, якщо навчитися прислухатися до нього, може вести всякі дуже невеликих коригувань, щоб допомогти вдосконалити свою форму. З цієї причини я частина моя бігає босоніж, як засіб для адаптації і досконалою формою.

Незалежно від того, який ви виберете—традиційна взуття мінімалістський взуття, босоніж, або їх комбінації—зараз саме час вчитися хорошій формі, нарощувати поступово, і з'ясувати, що працює для вас.

Звідки я знаю, я занадто виснажений, щоб правильно працювати і повинні зупинитися на день?

Загалом, це може бути корисно, щоб знайти план навчання для нових бігунів, не обов'язково в якості абсолютного рецепту, як довго доведеться бігати кожен день, але принаймні як керівництво що ви можете налаштувати для ваших потреб. Це може дати вам загальне уявлення про те, скільки ви могли б очікувати, щоб працювати кожну тиждень, і як поступово збільшувати кілометраж або інтенсивності.

Більш конкретно, якщо ви відчуваєте біль в ногах, у суглобах і т. д., ви повинні, ймовірно, зупинитися на день. Як починати будь-які нові вправи, це нормально, відчувати біль або втома, але біль є ознакою того, що ви коли-небудь досягнуть межа протягом дня, або щось не так. Можливо, ваша взуття не підходить, або дещо про вашу формі викликало занадто велике навантаження на ноги і суглоби за день і т. д. Або, може бути, що деякі з дрібних м'язів в ногах або великі м'язи в ногах вже просто досягли своєї межі протягом дня: особливо з мінімалістським або босоніж, є пристосування ваше тіло потребує часу, щоб зробити. Ноги особливо потрібно час, щоб зміцнити.

Оновлення

Тут представлені три великі дискусії на цьому сайті, заглибитися в техніку бігу і мінімалістичний хід досліду.

+973
Abhishek Meena 12 жовт. 2014 р., 09:17:08
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я був в і навколо військових за 25 років, і я використав тренажерний зал, душові кабіни більше 30. Незважаючи на це, у мене ще є питання з приводу неписаного етикету душа в тренажерний зал, роздягальні.

Етикет значною мірою залежить від сексуальної орієнтації, але універсальні правила такі:

Золоте правило: стояки роблять громадські душові незручні.

Інші Правила:

1) завжди душ до і після плавання в басейні або сауні (вологе або сухе).

2) Завжди носите з собою рушник, коли збирається і душа (і/або сауна). Деякі хлопці, можливо, хочу бачити тебе голою, але ніхто не збираюся розповісти вам. Інші хлопці просто не хочуть бачити тебе голяка.

3) носіть в'єтнамки або якій-небудь іншій формі захисту ніг, щоб захистити вас і оточуючих від грибка стопи та іншими принизливими (див. Правила 8 і 9).

4) йде нормально, або вийти з душу. Просто не розмовляють про секс, жінки, а інші чоловіки, чи все, що може викликати збудження. Бачити Золоте Правило.

5) Навіть якщо хтось ставить на шоу для вас, не дивіться йому в очі (особливо якщо вона викликає у вас -- див. "золоте правило").

6) тримати руки при собі. Чіпати тільки те, що твоє. Спільне використання шампуню і миття тіла-це добре, але не фізичний контакт з іншою людиною.

7) не грати на мотлох, навіть не трохи. Навіть якщо холодно і протяг у душі і ви сором'язливі про усушку. Навіть якщо ми не дивимося, по суті, все, хлопці, можете усі сказати, коли хтось смикає його, щоб компенсувати холодне повітря усадки. Вам більше не доведеться витрачати час і увагу на непотрібні, ніж потрібно, щоб вимити і обполоснути його.

8) не дрочити в душі. Більшість людей не хочу тебе бачити. Навіть ті, хто не хочуть бачити ви не хочете, щоб крок у вашому чоловікові ГОО.

9) не писати в душі. Ніхто не хоче відчувати запах їдкий запах сечі. І ми не хочемо дивитися це крутитися нанівець з піною шампуню. І ми не хочемо, щоб крок до неї.

10) взяти всі свої речі з вами. Якщо ви голитеся в душі або використовувати останній миття тіла/шампунь, візьміть своє сміття з вами. Якщо ви один з тих своєрідних типів, який носить його труси, бандаж, або тренажерний зал шорти в душ, переконайтеся, що ви берете свою промежину піт пройшовши крізь одяг з вами.

11) висушити якомога більше, в душі і зберегти свою дупу обличчям до стіни, в той час як ви робите це. Тому що мало кому хочеться сидіти на лавці і бачити вашу голу дупу або мотлох на рівні очей, в той час як ви витріться насухо.

12) Не звертайте повагу до інших на їх тіла або частини тіла. Якщо хлопець має велике визначення його грудні м'язи, дельти, квадрицепси, або (особливо) сідниці, тримайте його при собі або згадка за межами роздягальні. Навіть стільки, скільки я насолоджуюся з ким загравати зі мною, я не хочу, щоб це прийшло від хлопця поруч зі мною...у роздягальні в тренажерному залі. Це страшно.

Якщо хлопець натурал, пам'ятайте золоте правило. Якщо хлопець не натурал (гей, Бі, цікавий і т. д.), є застереження в правилах, але тільки якщо відомо, що інший хлопець не пряма.

Ці правила я придумав, грунтуючись на 30 років стоїть спостереженнями і досвідом.

+954
user19280 1 січ. 2010 р., 04:53:34

Коли роблю підтягування або chinups, що виходить з нижньої частини (руки прямі) на сьогоднішній день є самим важким для мене. Я можу зробити принаймні 15 chinups поспіль, коли я йду лише на 50-60%, але якщо я йду вниз, весь шлях я можу зробити тільки 1 або 2 жорстких chinup/підтяжка відразу (з 5 сек перерва між кожним реп я можу зробити 20, але не підряд).

Так чи є спеціальні вправи або вправи для поліпшення нижній частині підборіддя злети і підтягування?

+918
Mandar Chaphalkar 10 груд. 2015 р., 21:44:42

Як можна отримати більше, будинки без ваг, таких як жим лежачи, гантелі або що-небудь ще. У мене немає залозки вага вдома, але у мене тренування кожен день, наприклад, віджимання, присідання і провали, але не бачу ніяких результатів. Я не знаю в чому проблема. Я просто хочу, щоб деякі пропозиції про те, як отримати більше і сильніше у себе вдома. Будь-який один є ідеї?

+910
brianfath 5 жовт. 2013 р., 03:47:31

Відсутність статичної програма передбачає постійне поліпшення. Якщо ви хочете продовжувати збільшувати гнучкість з плином часу, ви повинні зробити щось подібне регулярно відвідувати заняття з йоги, де вправи, використовувані прогрес з плином часу і ви схильні велика кількість різноманітних рухів.

+894
missmatsuko 13 січ. 2013 р., 17:57:23

Ні, ви не робите правильний обсяг. Ти робиш занадто багато. І надто мало.

Занадто багато керлінг, занадто мало всього іншого.

Якщо ви хочете побачити прогрес, необхідно зміна у вашій тренуванні. Якщо ви просто завити весь день, ваше тіло буде просто отримати хороше в керлінг. Він навіть не потрібен для нарощування м'язової маси, він просто буде створювати нові нейронні структури, щоб допомогти вам зробити це конкретний рух.

Вам необхідна повноцінна програма тренування для всього тіла. Як @TestWell каже, потрібно присідати і все.

І я знаю, що ти думаєш. "Самозахоплення не робить нічого для моїх руках".

Що ж, ти помиляєшся. Коли ви робите повний-тіло програми, існує синергізм між всіх груп м'язів і вправ. Вашій ЦНС (центральної нервової системи), а також ваші кістки будуть розвиватися, і це те, що буде приносити результати в усьому. І навприсядки (як і всі інші вправи) є невід'ємною частиною цього.

Є багато хороших програми для новачків там. Я вважаю, що SL5x5 є одним з найпопулярніших. Тобі краще почати їсти.

І я обіцяю і гарантую, ви побачите більше результатів за 4 місяці, що, чим би ви в 1 рік, що ви робите прямо зараз.

+889
Nickay 28 лип. 2019 р., 04:15:47

Я не знайомий з цією конкретної добавки, але я можу відповісти на ваше запитання, з'ясовуючи, скільки м'язів і скільки води. Ви можете звернутися до професіонала і їх виміряти м'яса, жиру, води і ваги шляхом провідності через ваше тіло, але це відносно дорого і довго. Робити це вдома, по суті, означає, що ви важите часто себе і отримати ручку на середній вагу.

Чому я кажу 'середня вага' тому що ви можете виграти або втратити більше, ніж 5 фунтів в день просто у воді вагу, в залежності від того, скільки ви п'єте, як важко вам працювати, і навіть просто як сухий навколишнього середовища навколо вас. Неможливо належним чином контролювати. Тому зважуйтеся 3 рази в день протягом декількох днів, і отримати середній з цих гир. Це дасть вам зрозуміти, що знаходиться досить близько до вашого "істинний" вагу тільки за допомогою загальної шкали. Будь-які зміни більш ніж на кілька фунтів, які будуть майже напевно вказують м'язів або зростання жирів - у вашому випадку, я б сказав, що це безпечне припущення, що більшість буде різниця м'язів.

+875
Mark Santcroos 3 черв. 2011 р., 05:23:37

Моя найбільша проблема з переднім кролем (вільним стилем) плавання полягає в тому, що я, природно, удар в чотири рази за цикл (тобто в два рази на кожну руку), такий, що я завжди штовхається з тією ж ногою, коли рука входить в воду. Це робить моє тіло рол гірше на лівій стороні, і я знаходжу це дуже важко дихати в цю сторону.

Я думаю, що навчитися штовхати в два або шість разів за цикл (тобто один раз або тричі за одну руку) могли б поліпшити свою техніку багато, але я знаходжу його дуже важко отримати повісити його. Я можу почати нормально, але після декількох ударів, я візьму дихання, а потім повернутися з двома ногами, не розуміючи, або повністю втратити ритм і почати погойдуючи ногами неузгодженим чином.

З двох ударів за хід, я відчуваю, що це змушує мене прискорити мої удари, щоб тримати мої ноги від занурення між ногами; У, з шести я відчуваю, що у мене немає часу, щоб вмістити все в кайф.

Крім "просто продовжуйте практикувати", як я можу змінити мій удар?

+868
Troubadour 16 лист. 2011 р., 23:07:07

Закулісні зчеплення дозволяє більше біцепса і широта активація, а також дозволяє до однієї третини більше ваги порівняно з знизу-вгору... але найголовніше-це або зчеплення відчуває до вас. Ви будете мати деякі люди говорять вам, що ви повинні зробити їх так чи інакше, але саме на основі їх біомеханіки. Ви повинні робити обидва вправи протягом 3 місяців регулярно кожному, і тільки тоді ти дізнаєшся, що зчеплення-більше чи менше-для вас.

+865
Anik kumar Bhushan 30 черв. 2010 р., 16:08:26

По-перше, давайте подумаємо про це в більш загальному сенсі (тобто це не конкретна людина, який викликає ця проблема). Наприклад, коли ви не на пару днів, і ти проходиш бігунок поки ти за кермом, ти відчуваєш себе дивно ревнувати? Такі думки проходять через вашу голову, такі як "тьху, я не бігав уже два дні. І виглядати це людина намагається терти його." Ви коли-небудь чули про раси, яку ви пропустили або забули й думати: "чому не я запустити цю гонку? Я такий нероба!" Я думаю, що це загальне. Ось як я відчуваю іноді.

Схожі думки у мене: "як мій останній запуск?" Якщо він був "дуже коротким", або "дуже повільно", то подібні негативні почуття можуть з'явитися: "чому не я приникаю більше?"

Як і будь-який вид спорту чи хобі, я думаю, кращий спосіб впоратися з цим (страхом? ревнощі? невпевненість?) варто пам'ятати, що вас дійсно повинні бути просто змагаєшся з самим собою. Причина того, що ти бігаєш, тому що тобі це подобається, вірно? Ви працювати для вас. Я бігати за мною. Хіба ми всі просто намагаюся зробити швидше або краще на довгих відстанях, ніж колишній версією самого себе?


А тепер про твою невістку. Може бути, вона буде відчувати це нові неймовірні відчуття як заново народився бігун. Намагайтеся уникати відчуваючи загрозу з її боку. Подумайте про своє власне працюючому шлях, свої власні цілі. Сприймаю це як позитивний: може бути, ви будете полягати в тому, що її палаючий вогонь під вас, допомагаючи вам зберегти ваші цілі. І якщо ви залишатися спокійними і продовжувати працювати для вас, сподіваюся, її не буде турбувати вас так багато. Може бути, ви можете ходити один до одного за порадою. Або навіть увійти разом гонки в один день!

+840
user66051 2 квіт. 2018 р., 01:59:04

Мені 26 років і мій зріст становить 166 сантиметри. Я раніше важила близько 184 фунтів два роки тому, в результаті чого Я записалася в тренажерний зал і почав займатися спортом під наглядом тренера. Мої тренування там в основному зосереджені тільки на кардіо, м'язи кора і сідниці. Після декількох місяців, я виявив, що моя вага повинен бути близько 144 фунтів.

Після отримання нового місця роботи і влаштовуючись на нове місце, я приєднався тренажерний зал ще зовсім недавно (~ 4 місяці), де тренер припустив, що я повинен почати займатися бодібілдингом, якщо я зацікавлений. Я почав вправи з бодібілдингу під його керівництвом (-- більшість з яких набухають) на 90-100 хвилин в день і 6 днів в тиждень, але він запитав мене багато разів, щоб не продовжувати будь-які кардіо-вправ, заснованих на все, тому що він говорить, вони забороняють м'язи нарощувати швидкість або сповільнюється їх зростання (іншими словами) і я його послухав. Це дещо турбує мене зараз, тому що я все ще можете ясно бачити значну кількість жиру в і навколо моєї талії, включаючи руки, груди, стегна і сідниці. Я також почав приймати креатину моногідрат після перевірки бачачи деякі популярні форуми і взяти ~ 2gm у день дуже добре змішується з 16 унцій теплою водою. Більше того, я важу 157 кілограм зараз. Звичайно, я роблю вправи, які націлені тільки на серце, але це не так ефективно, як я думав, що вони будуть і зараз я трохи хвилююся, що буде, якщо я почну приймати сироватковий протеїн разом з креатином і продовження поточної тренування і дієти візерунком. Я хочу, щоб уникнути спалювання жиру, тому що у мене є проблеми тривожності, і з-за високої концентрації кофеїну в деяких з них.

Будь-яке цінне пропозицію і/або зворотний зв'язок буде високо цінується. Спасибі!

+834
majalis 27 січ. 2019 р., 07:39:32

Я використав, щоб бути бігуном на довгі дистанції і велосипедистів близько півтора років тому або близько того (~10-15 км/день) в 6:30 темп. Важила 118 фунтів 5'6" 18 м/О чоловік. Я приєднався до інженерної школі і втратила, що працює здатність, тепер я шукаю деяку допомогу.

Я недавно почав знову на велосипеді, і я хотів стати потрібним, але хочу переконатися, що я правильно їм. Я в даний час приблизно ~150 км/год буде близько 18.5 миль / год до 19,4 км / год для кожного тренування. Я важу ~134 фунтів 5'8" 19 р/О чоловік і гадаю, що моя добова калорійність харчування повинна бути. Оцінює мій калькулятор калорій 5.5 до - 6к+ спалених калорій в тиждень на моїй поточної доріжки.

Я майже нічого не знаємо про правильне харчування і хочете, щоб переконатися, я отримую достатньо білка, вуглеводів і т. д., Щоб збільшити свою ефективність в якості гонщика. Чи є якісь поради хто може дати мені? Спасибі велике

+753
Awoken 15 трав. 2019 р., 06:20:31

Перевірити www.dojofitness.io

Я вважаю, що це додаток охоплює всі ваші потреби. Це дозволяє працювати з вашим тренером через додаток, щоб створити тренування і дієти плани і відстежувати / контролювати прогрес. Це також дозволяє розміщувати результати і змагатися з друзями.

+744
user199476 27 вер. 2014 р., 09:49:45

Мій загальний досвід це так, тримати плечі знизав плечима.

Майже у всіх випадках, де вага заблокована над головою, тримаючи плечима знизав буде більше безпеки, ніж все інше. Так, знизавши будуть займатися пастки, але і допомагає привести плечі у вертикальній площині (подумайте про притягнення плечі, або приклад я часто використовую для моїх спортсменів "через руки").

Попередження: Анатомія бере участь: за плюючи, ти допоможеш підняти лопатки виставляючи суглобової (плече розеткою вгору, створюючи кишеня для Hummerus сидіти. І далі, приносячи плечі місцях вага у відповідності з вашим центром рівноваги. Без цього скелета береться з рівняння, спираючись на суглоби і сухожилля, щоб утримати і стабілізувати вагу. Це призведе до непотрібного перевантаження, збільшуючи ваші шанси на травми.

Думати про двох видах атлетів, яким необхідно проводити у всіх просторових положеннях: гімнасти та олімпійських будівельників. Подивіться будь-який образ, і ви помітите, гімнаст плечі відповідно до їх спинами (не штовхає вперед, як би для повітряних тисків). Олімпійські ліфтери часто помітно, пробиваючи головою вперед, який відкриває груди і виводячи плечі.

Нарешті, якщо у вас виникли труднощі з рухливістю тримаючи вага на активному плечима, потім попрацювати над цим, перш ніж намагатися утримати над головою вага протягом будь-якого періоду часу.

+699
user16 6 черв. 2014 р., 13:40:09

Є хороший вага вправи антагоністом в присяд? Таким же чином підштовхнути вгору і тягнути вгору або перевернута поспіль?

+667
ANKUR 25 черв. 2012 р., 06:17:34

Щоб "включити" м'язи потрібно активно ізолювати і напруженою, що те, що "розум-скорочення м'язів" - це (аналогічно, коли хтось пише Слово kegals в інтернеті і читач свідомо вміти думати і робити їх. Його, що думати і договірних, що важливо.

Біль у м'яза можуть бути з-за щільно згиначі стегна, поширена проблема з мостами. Робимо плоскостопість випади та інші хіп-згинача простягається мобільності може допомогти.

Просто зосередитися на стискаючи твою дупу.

+656
winterfruit 31 жовт. 2019 р., 17:31:16

Шкода псувати твої мрії, друже, але я б сказала, що ти можеш, на максимумі, тільки зробити по-справжньому безпечним кількості близько 300 віджимань, три рази в тиждень. На жаль доносити прийнято відповідати, але зробити 5000 віджимань в день п'ять разів на тиждень зашкодить вам на благо. Тут будуть деякі побічні ефекти пуш 100-200 вікон два рази в тиждень:

 • Розвинена груди, трицепс, плече і м'язи передпліччя
 • Загальне збільшення основних сил
 • Сильніше, здоровіше кістки

Тут будуть наведені деякі результати 5000 віджимань в день п'ять разів на тиждень:

 • Екстремальні м'язові болі/втоми
 • Пошкоджений хрящ в зап'ястях
 • Ослаблення імунної системи призводить до кількох застуди
 • Постійне пошкодження нерва в більшості районів верхньої частини тіла
 • Артрит занадто рано розвивати у ваших руках, зап'ястях і пальцях
 • Втрата м'язової маси/ослаблені кістки
 • Фізична потворність
 • Крайнього голоду/зневоднення
 • У рідкісних випадках, смерть

Тепер що б ти волів вибрати? Я ще хотів би запропонувати, проте працює за фактичною тренажерний зал, тому що просто як біг може пошкодити ваші ноги протягом багатьох років, якщо ви робите це часто, віджимань може іноді зробити те ж саме з зап'ястями. Знову ж таки, я просто намагаюся бути тут безпеки з тобою, робити віджимання на випадок не такий вже й поганий, як правило. Удачі, приятель. Це дійсно гарантованим ефектів, не просто засунути їх подалі. Ви будете нашкодити собі, якщо непосильною працею.

+516
rotanimod 15 лип. 2011 р., 11:21:51

Я вже стикалася з цим протягом тривалого часу, то вам краще прямо зараз, але не вирішена завершена.

Перша причина, бо це ваша нога може бути супінація/пронація, принаймні, це те, що я мав.
Ви можете відправитися в лікарню і зробити простий тест, результат такий : http://2.im.guokr.com/gkimage/34/vn/tp/34vntp.png
Ліва-нормальна/хороша арка, і переконайтеся, що у вас так виглядає.
Попросіть лікаря пояснити, якщо це трапиться з вами, ви можете отримати чіп, щоб вирішити це.


Друга можлива причина-це зовнішній вигляд ніг, навіть не перетинаються, але цвях назовні або всередину такий : https://usercontent1.hubstatic.com/9908266_f260.jpg
як ви можете бачити останній носок дивиться направо, а не зверху.
Це може порушити ваші зовнішні арки рядка такий : cms-assets.tutsplus.com/uploads/users/110/posts/21733/image/lateral-arch.jpg
(Я не мати досить високу репутацію, і клієнт StackExchange заважає мені розміщувати більше 2 посилань, скопіювати/вставити в нову вкладку самостійно)
і в результаті хворій нозі тиск зображення як.
Ця проблема не лише на мізинець, він може зламатися всередині арки, коли ви отримуєте вид на палець.
Третьою причиною може тому, що відносини між м'язами.
Наприклад, мій литкового м'яза міцніше, але не боляче.
Це тому що моя великогомілкової м'язи болять, ось що сказав доктор.
Я також помітив, що головна зона болю іноді приходив від довгого розгинача пальців, але вона поширилася на великогомілкової м'язи.


Є ще кілька можливих причин, але ви, можливо, буде потрібно надати більше деталей, як фото вашої ноги, так що кожен може допомогти по темі?

Після всіх цих, я собі допомогти спеціальні устілки, шкарпетки ніг, і тепло довше перед тренуванням. Якщо я одягну ці та хоча б попередити до 30 хвилин, я звільнюся від болю навіть грати 3 і більше годин в футбол. Якийсь плюс введення, і повідомлення після занять спортом (з тенісним м'ячем).
Так що йоги після тренування, щоб розширити м'язи або поролоновим валиком буде дуже корисно.

+485
Zogratz 6 бер. 2012 р., 21:36:16

Коли мені було шість чи сім, я грав на вулиці, бігаючи і лазячи по деревах і парканах, поки я не "потрібно", щоб повернутися додому, тому що темніло і мої батьки наклали строку для задоволення прибув. Поки ти дитина не промокнути в його одязі - він повинен бути ОК.

Якщо ви турбуєтеся про те, що він піддає себе велику кількість вправ, зверніть увагу, що існують кілька ліг/клубів по всій країні для молодих людей його віку не тільки про кожну подію в трек & поле. www.USATF.org ймовірно, є інформація про нього. Я сумніваюся, що PS3 перевершує той рівень навантаження.

+456
bharat7777 9 вер. 2014 р., 00:31:31

Я збираюся припустити, що ви виходите з переважно спортивного плавання тлі.

Там повинен бути базовий обох, але я схиляюся до акценту, що потрібно бути механіком, плавець, перш ніж ви зможете дійсно почати ефективно працювати на вашій формі. Навіть якщо у вас 2000 ярдів/метрів з кроком 50 (два корпуси або один круг) працюють строго за формою, якщо у вас немає на фітнес, щоб пропливти дистанцію 200м, як тільки ваш фітнес не вдається, ваша форма буде найближчим часом.

Крім того, є деякі докази, що грубі недоліки у свій хід буде правильно, як ви отримаєте слюсарем, так що ви можете проплисти пристойну відстань, деякі з ваших найгірших помилок, які будуть виправлятися самі. Очевидно, дрібним штрихом не чарівним чином виправити себе, але деякі з найбільших недоліків буде.

Моя рекомендація буде дотримуватися програми, такі як Рут Kazez 0 - 1 милю програми (6 тижнів плавати 1 км) для отримання хорошої базової підготовки, то можна розробити програму, яка буде продовжуватися, що фітнес при додаванні в хід доопрацювання свердла.

Хороші вправи для поліпшення ходу:

 • Догонки свердла
 • Пальці Перетягнути
 • Кулак Дриль
 • Однією Рукою
 • Парній
 • Сторони ногами

Однак, там може бути якась межа, скільки ви можете поліпшити свій хід самостійно, без зворотного зв'язку з інструктором. Не тренер, а тренер-це той, хто може побудувати за сезон тренування, інструктор навчає штрихів і уточнень. Вони можуть бути одним і тим же, але часто не. Для інших відгуки, я настійно рекомендую SwimSmooth програма, яка є хорошим інтернет-ресурс, і там теж багато техніки на YouTube відео, яке ви можете пройти.

+383
SvAsud 21 лист. 2013 р., 05:57:18

Не бути Дис-приємно, ви, можливо, почали в тон, а може насправді почав втрачати дюймів, так що ви повинні зняти мірки, а також за допомогою ваг.

Я часто помічаю, що клієнти втратили жодної ваги, але вони втратили 2 дюймів навколо талії.

Як в попередніх коментарях, тиждень-це дуже короткий проміжок часу, щоб побачити різницю. Коли ви тренуєтеся більше ваш організм вимагає більше калорій, щоб просто підтримувати вагу. Тому, якщо ви тренуєтеся більше і їсте ж ви втратите вагу.

Удачі вам у вашому подорожі

+272
testabcxxc 1 груд. 2017 р., 14:49:57

По-перше, вітаю визнаючи потенційну проблему, і починаю вживати заходів, поки ви ще молоді. Будинок життя фітнес-звички набагато легше Зробити стартовою у вашому віці.

Кілька речей, які я хотів би зазначити, що може допомогти. Як вже було сказано, м'язи важать більше, ніж жир, тому якщо ви заміните такою ж кількістю жирової маси м'язової маси, в цілому ви будете важити більше.

Для фітнесу і їжі, є кілька червоних прапорів, які я конспектирую.

 1. Немає плану - ти робиш "одні сидять присідання", деякі випадкові речі, які ви знайшли в інтернеті, і кілька дощок тут і там. Це дає невеликий ефект, але до чого? Вам потрібно визначити якісь цілі. Короткий (6 місяців), середньострокові (від 6 міс до 2 років) і довгострокові (більше 2 років) цілі типу. Потім придумали повний, добре округлені всього тіла тренування план для досягнення цих цілей. Без плану, ви будете просто як колоди навколо робити речі, і цікаво, чому це не працює. З'ясувати, що мета, а інший планування буде легше.
 2. Немає план харчування - зверніть увагу, я не кажу, що дієта. Дієта-це короткострокова річ, як правило, занедбані після початкового успіху носить. План харчування-це постійні, довгострокові звички, покликані забезпечити успіх вашого фітнес-плану (див. Примітку № 1). Для втрати ваги вам необхідно просто спалювати більше калорій, ніж ви їсте. Погляньте на ваші фітнес/план ваги, і подивіться, як ваша дієта дійсно складає. Є купа калькуляторів навколо, використовувати їх в якості відправної точки, але розумію, що вам може знадобитися для регулювання вгору або вниз, так як вони всі просто здогадки.
 3. Вести щоденник/журнали - цікаво, чому ви набираєте вагу навесні? Або Чому ти завжди відчуваєш себе обвислі на четвер? Ви не можете знати, що може бути причиною, Якщо ви не відстежуєте історію. Також, поки ви дійсно знаєте, скільки калорій в різних продуктах, які ви їсте, ведення харчового щоденника/журналу релігійно може бути дуже повчально, скільки калорій ви їсте. Це може включати позики або купувати ці продукти. Ти б здивувалася, дізнавшись, що насправді являє собою виступає проти того, скільки ваш, напевно, є.

Тепер, кілька моментів і речей, щоб думати.

Знайти собі заняття/вправа, яка вам дійсно подобається. Якщо вам не подобається те, чим ви займаєтеся, буде важко підтримувати в довгостроковій перспективі. Занадто багато разів люди запишіться в спортзал, дізнався, що це важка робота, і що вони не дуже люблять ходити в спортзал, і вони краще їздити на велосипеді. Здорово! Проїхатися на велосипеді. Просто знайти те, що ви можете робити, що вам сподобається, а також буде надавати фітнес-переваги, які ви шукаєте. Якщо це не повна тренування тіла, з'ясувати, що ви можете доповнити.

Те ж саме і з вашим планом харчування. Якщо ви дійсно , як їдять Палео, або Китай вчитися або щось, тоді гаразд. Поки воно відповідає вашим потребам тренування і ви насолоджуєтеся їжею, мають у нього. Просто продовжувати цей щоденник, тому що можна об'їдатися на гарні речі так само легко, як сміття. Базовий план щодо позбавлення, тільки пам'ятайте, що якщо у вас є морозиво з шоколадним сиропом і посипкою, ви повинні розмістити його в ваш підрахунок калорій.

Дивлячись на дані за місяць-це короткий термін. Вага може коливатися на кілька кілограмів вгору і вниз в день. Зважуйтеся в той же час при однакових умовах, та подивитися на довгострокові тенденції. Не сподівайтеся, що ви вчора важила, що ви важили минулого тижня. Турбуватися про те, що ви будете важити до 6 місяців або рік. Використовуйте маленькі кроки, щоб побудувати великі, і якщо ви отримаєте трохи за один тиждень, не картайте себе. Втрата ваги-це марафон, а не спринт.

В 16 років, як і раніше росте. Ваги і іншого може коливатися протягом наступних декількох років, просто пам'ятайте, що і тримати очі на ціль. Це абсолютно чудово, що ви починаєте це, але робити це правильно з самого початку дозволить вам заощадити час, дізнатися вас ближче до де ви хочете бути, і мінімізувати шанс ви кинути або спробувати стерти згодом шкідливих звичок.

+226
BitShifter 25 трав. 2018 р., 09:44:37

Я тільки що виявив гарне вправа calisthenic, що я відчуваю себе краще, ніж описано. Є аніматор людського тіла, де я можу перемістити його, записати його, а потім поділитися ним?

+203
Jawuharah Shivan 26 трав. 2017 р., 22:55:07

Сидять в загальному-це чистий отрута для хребта (пошук в інтернеті 'сидіння-це нове куріння) Для вправа насправді ви повинні вважати добре збалансований навчальний план, у тому числі і всі частини тіла в рівній мірі на всій території. Концентруючись в основному на хворе місце, в свій раціон ви просто переносячи дисбаланс з одного району в інший. Втома основних м'язів є кращим прикладом для дисбалансу. Ваше тіло є справжнім посилаю вам чіткий сигнал сміливі, яскраві літери. Мій особистий рада: Отримати в гармонії з вашим тілом. Він постійно спілкується з вами, говорю вам, кожну деталь ви повинні знати, але на мові, якої ти не розумієш. ДІЗНАТИСЯ ПРО ЦЕ! ЗМІШАТИ ЙОГО Прагнете, щоб тримати періодів в сидячому положенні дуже короткий. Встати, потягнутися і рухатися якомога частіше поруч. Перемикач часто сидіннях. Грати це! Задіяти різні групи м'язів в положенні сидячи, контракт, тримайте, відпустіть. Виклик собі на час, ви можете провести скорочення. Або навіть пропустити стілець абсолютно з нагоди, залишаючись на корточках (в робочій області), як можна довше.

Будьте ласкаві до свого тіла і він буде добрий до тебе. Все найкраще для вас!

+186
Abel Borges 1 трав. 2012 р., 02:28:06

Я роблю вправи кожен день, але у мене немає плану. Я використовую, щоб зробити деякі віджимання, хитання преса і т. д. кілька місяців тому. Сьогодні піду гуляти, але це теж не щоденний. Я хотів би планувати свої тренування, але я дійсно не знаю, як це зробити. Не могли б ви мені допомогти?

+184
KillianKemps 17 трав. 2015 р., 18:13:36

Виглядає дуже пристойно, але я турбуюся про мюслі. Це сильно залежить від марки, але мюслі можуть мати надзвичайно високу кількість цукру в ньому. Якщо ви хочете побудувати основні сили, переконайтеся, що ви не їсте. Переконайтеся, щоб отримати достатньо білка (приблизно вашого жиру вага тіла в кг в 2,5 рази в грамах), і більшість з решти калорій з жиру. Цукру повинно бути обмежено (до)тренування, і інші вуглеводи добре, як довго, як ви приймати невеликими порціями. Я запропонував би йти на повний жиру йогурт з горіхами, а не з низьким вмістом жиру йогурт з мюслі. На вечерю, він виглядає добре, не перестарайтеся з картоплею, використовувати досить корисне масло під час смаження (арахісове масло або оливкова олія) і складають на курку.

+98
user10274 26 січ. 2012 р., 17:57:06

Намагайтеся уникати відцентровому стисненні, який в основному викликає біль в м'язах, в перші кілька днів вправ, робити концентричні і отримати довідку для ексцентричної частини. Це допоможе багато :-) насолоджуйтесь

+85
Svante 21 груд. 2018 р., 23:25:19

Я в даний час після зміцнення планової, запропоновані @DaveLiepmann 3 дні в тиждень.

Витяги з цієї теми - Ці тренування правильно для будівлі тіла

2.У кожному тренуванні ви будете присідати, натискати і тягнути. Тисне чергуються між лавкою і накладні. Тягнути по черзі станова тяга і очищає влада. Якщо ви не знаєте як чистої енергії, 3 комплекти підтягуєшся до відмови буде робити. Тяги є 1х5 (1 Набір з 5 повторень, після розминки), очищає влади 5х3, а все інше-це 3х5.

3.Додати 5 фунтів на кожен ліфт в кожне тренування. Так що якщо ви починаєте з 3 підходи по 5 присідань у 135 фунтів, ваша наступна тренування буде 3 підходи по 5 присідань в 140 фунтів.

З причини для мене тренування 5 днів у тиждень, що моя робота дуже напружена, і я знаходжу це тренування в спортзалі допомагає зняти стрес і швидше просунутися до моєї цілі в плані формування свого тіла з розміром.

Моє питання я можу тренуватися 5 днів на те, як це,

1 День - Присідання, Прес, Тяга.

День 2 - Бі і три

3 День - Присідання, Прес, Тяга.

День 4 - Плечі І Спина

5 День - Присідання, Прес, Тяга.

Дейв

+67
busayaphol 4 трав. 2016 р., 17:46:31

Фізика мудрий, влада-це те, що ми зазвичай говоримо тут:

Power equation

Тобто, скільки роботи ви можете зробити (робота = ф * д) і як швидко ви можете зробити це.

Ми також знаємо,

 • Сила = маса * прискорення.

Крім того, ми можемо розбити рівняння влади,

 • Потужність = Сила * Д/Т

який є,

 • Потужність = Сила * Швидкість

Іншими словами, ми можемо ясно бачити силу є частиною історії, і можливо, щось набагато більш інтуїтивним, скільки змусити м'язи можуть генерувати явно пов'язано з тим, наскільки він великий.

Тому, якщо ви можете генерувати більше сили за той же проміжок часу, то більше розмір м'язи буде корелювати з виробляти більше енергії, тобто більш підривних.

Аналогія автомобіля часто корисно. Кинути більший двигун в автомобілі, він може виробляти більше енергії.

Але, ви не можете залишити інших у спокої машину. В якийсь момент, більший двигун збирається зазіхати на недоліки інших частин автомобіля. Можливо, вам потрібно більше болтів на колесах. Або більший вихлоп. Або драйвер з меншим страхом натискання на педаль. Я не експерт в авто, але я думаю, ви зрозуміли ідею. Ви не можете ставитися до сутності як тільки одна частина.

Це де біологія сміється над класичною фізикою. Це не прямо вперед. Ви просто не можете сказати комусь "зробити більше м'язи" і припустити, що вони будуть більш вибухонебезпечною.

Цілком очевидно, що багато людей, які намагаються наростити м'язи і набрати багато жиру. Якщо вони наберуть більше ваги, ніж вони наберуть чинності, їх співвідношення потужності і ваги підуть вниз. Вони можуть в кінцевому підсумку повільніше! (І ось чому наркотики так поширені при високому рівні продуктивності. Вони роблять це набагато легше для м'язової маси з меншим вмістом жирів.)

Деякі конкретні приклади

Крім того, відстань, яку ви хочете створити свій владою над може змінити ваше "ефективну владу". Спортсмени НФЛ є гарним прикладом.

Якщо ви хочете генерувати багато енергії, але тільки дуже коротко? Ви могли б у кінцевому підсумку хоче бути дуже великий, аля електромонтажників.

Хочете створити що потужність трохи більше часу? Ви в кінцевому підсумку менше, півзахисники Аля і працює спиною.

Хочете генерувати потужність більш далекі відстані? Навіть менше, аля оборонних спиною і приймачі.

Відстежувати спортсмени також працюють. Як ми переходимо від 100 метрів до, скажімо, 800 метрів, кожен отримує стрункішою.

Насправді, я чув, що Ленс Армстронг міркувати про співвідношення потужності і ваги. Це не отримати набагато більшу відстань, ніж Тур де Франс! І, відповідно, спортсмени не набагато легше, ніж "Тур де Франс" велосипедисти.

До речі, одна з причин, я вірю, що ви бачите це неминуче скорочення розмірів тіла-це здатність тіла розсіювати тепло має вирішальне значення. Більше тіла = більше влади = більше тепла. Тіло дуже добре , не дозволяючи собі перегрітися.

Крім того, однією з причин афроамериканці домінують події, пов'язані з харчуванням (за умови, що подія проходить орієнтованих) з-за їх будови тіла, що пов'язано з їх більш пізні африканського походження, яка пов'язана з їх здатністю розсіювати тепло

Чим довше (біг) подія, тим більше домінуючою афроамериканці сталі.. (Ви бачите білий НФЛ електромонтажників. Ви не бачите cornerbacks білий НФЛ.)

Виродки

А чому ви зіткнетеся з якийсь худорлявий чуваки, хто вдарив, як вантажівки, ось де нервова система може прийти в гру. Наскільки мені відомо, Чарлі Френсіс, найкращий спринт тренер, і, напевно, кращий спортивний тренер в історії, вперше ввів це, paraphrasingly, "це не просто як швидко ви можете укласти контракт. Це те, як швидко ви можете розслабитися".

Коли ми скорочуєте м'яз, що створює жорсткість. Ви не можете піти в наступні скорочення до скорочення розслабляється. Якщо ви зігніть стегна, щоб працювати, потрібно відпочити, що згинання стегна, так що ви можете піти на розширення стегна.

Ще зовсім недавно я бачив Стюарт Макгілл оформити це як "м'яз пульсує". Застосовуючи його для спортсменів ММА. Ось миленька читав, що насправді згадка Брюса Лі: https://www.backfitpro.com/documents/Strikefasterandharder.pdf

+62
Mike Eshva 2 лют. 2014 р., 08:19:48

Способів, щоб тон мого живота вгору?

По-перше, читай верхній відповідь тут: які вправи потрібно виконувати, щоб зменшити жир в конкретній області тіла?

Що сказав, Ви повинні є м'язи і потрібно попрацювати. Оптимальні вправи для нарощування м'язової маси ваші м'язи сердечника:

 • Колесо Ab (на колінах або стоячи)
 • Висить Ногу Піднімає
 • На Колінах Кабель Ліфт
 • Вправа з м'ячем (зважений) хрускіт
 • Турецького вікон
 • Планк

Зробити схему з деяких або всіх з них. Вони в порядку важливості/ефективності. Однак, ви могли скорегувати ваш вага рутинну значить вам не треба робити багато вправ ізоляції, подібних наведеним вище (докладніше нижче)

Загальна думка про рутині

 • Ходьба/біг: спробуйте включити інтервальні тренування, через 500 метрів після пробіжки на 200 метрів, а потім повторіть. Скоротити час прогулянок і подовжити вигинів з плином часу, поки ви не звикнете з марафон/Біг для 5K. Перевірити дивані-до-5к програму.
 • Гирі: гирі вправ і згинання ніг це вправа допомоги в порядку, але якщо ви дійсно хочете, прогресії, а для того щоб побудувати міцність, а потім перевірити, чи коли-небудь (5х5) програму (і угробити скручиваемости ноги). Як мінімум, ви повинні зробити: присідання зі штангою, станова тяга, жим лежачи. Присідання і станова тяга (і верхній прес) всі роботи з вашою основною, так як він використовується для стабілізації під час підйомів. Крім того, приєднатися до кроссфіт/тіла-насос класу/гирі в спортзалі і ходити два рази в тиждень. Якщо ви програма, призначена тільки для вас задати у коментарях тут і я намалюю що-небудь.
 • Дієта: в цілому виглядає добре для втрати ваги, але я був би стурбований тим, що воно не є сталим, відстежувати калорії і значення макроелементів у свої щоденні страви і переконатися, що ви отримуєте те, що вам потрібно. IIFYM.com можете допомогти вам сказати, що ваші потреби і myfitnesspal.com (додаток і) може допомогти вам відслідковувати.
+16
KDeveloper 23 лист. 2018 р., 13:43:48

Показати питання з тегом