Виправлення округлі плечі, регулюючи положення для сну, йду руки німіють

Я страждаю з округлими плечима і злегка вперед шию з-за поганої постави сидіти і переднього нахилу тазу, який скоротив мій згиначі стегна причиною моєї верхній частині спини, щоб компенсувати гиперкифоза. Я намагаюся виправити все це зараз і одна з речей, які я хочу зробити, це змінити своє положення для сну. Тому що наші м'язи мають властивість адаптуватися до позиції ми тримаємо їх, і я часто сплю на боках з моїх плечей кілька округлий, я вирішив почати спати на спині.

Більш того, замість того, щоб тримати руки з боків, я хотів би спробувати, щоб тримати руки в тому ж положенні, вони будуть при виконанні гірки пристінні, який є одним з вправ, я дізнався хороша для виправлення округлі плечі (тут і тут). У ковзання стіни, п'яти, сідниці, верхня частина спини, плечі, голова, лікті і зап'ястя всі поміщені проти стіни; ковзання руки вгору і вниз, в той час як трапецієвидні і ромбовидні продовжується контракт. (Вперед шиї є наслідком подовженого / слабкі трапецієвидні і ромбовидні м'язи. Тому, зміцнюючи їх, слід звернути подовженість.) Крім того, в нижній частині спини повинен бути в контакті зі стіною, що може бути досягнуто шляхом скорочення м'язів черевного преса. В ліжку, я можу домогтися цього, помістивши пару подушок під коліна, яка вкінці нахиляє таз і вирівнює викривлення в нижній частині спини. (Редагування: будь ласка, див. мій питання тут сплю з подушками під коліна.)

Лежачи на ліжку, я помітив, що якщо я зігнути руки на 90 градусів в ліктях, долонями вгору, з мої зап'ястя над моєю головою (як ніби я збираюся виконати ковзання стіни, але лежачи на моєму ліжку), моя ліва рука починає німіти через хвилину або близько того, а конкретно з моєї біцепса, передпліччя, і частина мого зап'ястя і долоні уздовж великого пальця. Я думаю, що це із-за поганої гнучкості і, як наслідок, погана циркуляція крові. Крім того, ні один з моїх зап'ястях безпосередньо контактує з ліжка (у мене підминати або додати вагу, щоб мої зап'ястя, щоб лягти долілиць; точно так само, коли я виконую гірки пристінні, я повинен натиснути мої зап'ястя до стіни, так як вони не лежать біля стіни, природно).

Я цікаво, якщо це нормально, щоб спати, як це і є оніміння-це те, що буде краще з часом. Більше того, поставивши руки до "положення стіни слайд" овернайт допомогти виправити мою поставу?

+594
nemo 22 черв. 2010 р., 10:12:04
37 відповідей

Я не хочу здатися грубим, але те, що ви просите змушує мене вірити, що ви не зробили жодних досліджень в цьому. Гуляючи певний точну кількість кроків не реально нічого, крім ...ну, вважаючи свої кроки. Якщо ваша мета-схуднути, перше, що ви повинні зосередитися на вашій дієті. Враховуючи, що ваш раціон правильно, ви будете втрачати вагу, незалежно від того, якою діяльністю ви займаєтеся. Я можу посилання на купу статей про це, але я думаю, що ви повинні досліджувати деякі з цих речей на свій власний. Тим не менш, я дам вам кілька порад про те, як досягти того, чого ви хочете.

Насамперед, забудьте про цю кореляції бізнесу. Втрата ваги, харчування і т. д. не лінійні процеси, і в значній мірі залежить від індивідуальних.

Мій кращий рада, якщо ви хочете схуднути, буде дотримуватися встановленої дієти як до низкоуглеводной високим вмістом жиру (так як ви тільки ходить, ви дійсно не потрібно вуглеводів для будь-яких інтенсивних фізичних вправ, крім волокна, звичайно). Гарною основою, буде приймати ваш вага в кг і множимо на 14. Це більша чи менша кількість калорій необхідно для підтримки ваги, де ви зараз. Тому залежно від того, скільки часу ви хочете втратити цю вагу, наприклад, якщо ви хочете втратити близько 0,5 фунт на тиждень, відняти 500-600 ккал від цієї цифри, і домогтися, щоб споживати таку кількість кожен день. Так що, якщо ви важите 165 фунтів, тоді вам потрібно буде приблизно 1700-1800 калорій в день, щоб втратити півмільйона фунтів на тиждень (знову ж таки, зверніть увагу, це не зовсім лінійний).

Цих калорій, оскільки ви хочете зберегти м'язи, переконайтеся, що ви отримаєте принаймні один грам білка на кг ваги, я.е 165г оскільки більше м'язів означає більш високої швидкості обміну речовин. Близько 20-30% ваших калорій повинні надходити з жирів, а решта-з вуглеводів з низьким глікемічним індексом, орієнтуючись на волокна.

+991
Chodhary Shivam Raghuvanshi 03 февр. '09 в 4:24

Я не повністю відмовитися від моєї лопатками, але займатися досить сильно м'язи, втягніть лопатки в більшості великих навчань: передній присед, спину присідання, станова тяга, повітряна прес, підтягування, і так далі. Якщо ти округляючи верхню частину спини вперед під час будь-якого з тих, що-то слабкий і неправий.

+979
Ricky Gu 28 лип. 2016 р., 20:07:39
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Залучення м'яз буде збільшити розтягнути на сухожилля і зменшити розтяжки на м'язи. PNF і інші прийоми по черзі скорочуються і розслаблюються м'язи, щоб подолати "рефлекс розтягування" і вирішити ваші тканини більш подовжити.

Там може бути значення для договірних м'язів "кінець діапазону їх діапазон руху. Це більше схоже переживає повний активний діапазон руху вправи, як на всьому шляху вниз на пуш-ап. Це може допомогти мобільність, але це не розтяжка. Якщо ви все ще шукаєте для отримання додаткової інформації про м'яко договірні м'язи, коли він розтягується подивитися "кінець навантаження спектр".

+965
tmpfssuck 19 лип. 2012 р., 17:05:11

Мій тренер говорить мені, що я не повинен поїсти перед походом на сеанс плавання. Але я відчуваю себе голодним під час сесії.

Рутинну я іду в сесії:
1 до 2 годин біг і вільні вправи(власна вага тіла або тренування з обтяженнями). Він в основному лежить в діапазоні від 90 хвилин.
Після чого ми спускаємося в басейн і плавати за 90 хвилин до 120 хвилин.

Що я їм тільки до початку сеансу?
Як важко мені з'їсти?
Я чекаю відповідей, пов'язаних з плаванням, як він включається і що є основною тренування в сесії.

+937
Anthony Covill 15 жовт. 2018 р., 17:12:14

Сподіваюся, є деякі завзяті плавці на цей обмін, який може допомогти мені тут. Нещодавно я взяв плавання як вправа, так як мій тренажерний зал і великий басейн. Однак, я помітив, що мої окуляри будуть пітніти майже відразу. В межах тривалості одного кола в басейн я не бачу нічого на всіх. У чому секрет збереження ясні очки? Це підійде? Тип? Бренд? Деякі окуляри настільки хороші, що вони просто чинять опір запотіванню?

+922
Nurul Jannah Soft 11 черв. 2019 р., 12:00:30

Я шукаю доказової як присідати керівництво (і насправді зал більше взагалі).

Безкоштовно онлайн було б здорово, але для тренажерного залу, як правило, я був би щасливий, щоб придбати книгу.

Очевидно, що керівництво все це на основі деяких доказів, я сподіваюся на керівництво, яке дивиться на клінічних даних чи випробувань (за наявності), оглядах літератури і т. д.

Щоб уточнити, я хочу, щоб повідомити керівництво моєї спортивної діяльності, а не науки - я б хотів знати, коли я читаю такі речі, як 'не дозволяйте ваші коліна виходять за пальці ніг або ви ризикуєте пошкодити коліна, що ці погляди базуються на доказах, як і вище (якщо така є, або ж ці рекомендації тільки на основі біомеханіки перших принципів або будь-який інший).

+904
muted 22 серп. 2010 р., 10:38:47

Найкращий підхід полягає в тому, щоб спробувати міні-експерименти за те, що працює для вас. Деякі люди можуть впоратися з вуглеводів краще, ніж інші, і деякі люди чутливі до певних видів вуглеводів.

У моєму "технічне обслуговування" керівництва після того, як я схудла, я отримав наступні рекомендації:

 • Білок з кожним прийомом їжі 4 рази в день
 • Сніданок: змішайте одну порцію кожного з вуглеводів, білків та жирів
 • Обід: змішайте одну порцію кожен з білків і жирів
 • Вечеря: змішайте одну порцію кожен з білків і вуглеводів
 • Закуска: просто білка
 • Пийте багато води (мінімум 2 л у день)
 • Вуглеводи повинні бути цілі зерна або інші повільні для перетравлення вуглеводів (наприклад, квасоля)
 • Жири є такі речі, як сир, горіхи, олія, молоко і т. д.
 • Раз в тиждень повеселитися супроводжується не Carb день

На причини для цих принципів були:

 1. Вуглеводи і жири змішані разом може заподіяти вам набрати вагу ... так що обмежити його один раз на день і не змішувати їх, коли ви можете
 2. Вуглеводи зайняти до 12 годин, щоб з'їсти їх пізніше в той же день, так що ви не відчуваєте приплив енергії, коли ви повинні спати
 3. Вуглеводи вранці та ввечері під час їжі дасть вам приплив енергії, коли ви прокинулися і можете використовувати його.
 4. Весело день є, щоб кинути свій обмін речовин, щоб тримати його від адаптації до нормального харчування (і маючи фунтів повзти назад вгору). Без вуглеводів день є, щоб компенсувати веселий день.

Тепер, ці керівні принципи. Навіть в межах цих керівних принципів, деякі люди не можуть впоратися з певним вмістом вуглеводів/білків або вуглеводів/жирів їх комбінацій. Інші можуть досить добре впоратися з цим. Коли ви не можете впоратися з комбінацією ваше тіло реагує в кілька способів:

 • Надлишок води вагу за метеоризму
 • Indegestion (ті, з целіакію не може впоратися з клейковиною)
 • Вище, ніж звичайного ваги.

Ваше тіло буде коливатися в межах кількох кілограмів на день, але якщо ви помітили, що вранці після їди, що ви дійсно не відчуваєте, ну і масштаби, подумайте, що ви їли на вечерю. Це може бути один з інгредієнтів не згоден з вами. Це коли ти знаєш комбінацію-це погано для вас.

Хоча наведені вище рекомендації працюють для обслуговування, це не тільки спосіб підтримки. Якщо ви їсте працює для вас, і тримає вас, де ви хочете бути, здорово.

Зараз, на жаль, немає списку комбінацій, що погано для "більшості людей", або якщо там були, що список обов'язково буде ставитися до вас. Ми всі різні, тому нам доведеться коригувати. Наприклад, ви можете виявити, що ви чудово з картоплею + сир + яйця, але не використовувати хліб замість картоплі. Або ви можете виявити, що тільки певні сорти хліба-це погана комбінація для вас.

+899
holmeschiu16 16 січ. 2012 р., 03:54:12

Фраза про те, що ви хочете дивитися на це, "гейміфікація", це досить новий напрямок в мотивації, а це в основному як застосовувати концепції гри, такі як підвищення репутації, досягнення значки, привілеї для вищих респ гравців (ця система звучить знайомо? :) ) у повсякденному поняття від гри до праці і досягти більш високого рівня роботи і вихідних.

http://wellnessforce.com/resource/7-best-gamification-fitness-apps-for-2015/

Це одна з перших хітів, коли пошук Google для фітнес-додатків, гейміфікація, і включає в себе FitRPG як рекомендовано вище, а також кілька інших. Я знаю, що там багато велосипедистів і тріатлетов, які використовують Страва як стимулюючого засобу, тому вам просто необхідно знайти додаток і спільнота, яка відповідає вашим інтересам.

+882
fideli 1 лют. 2019 р., 03:17:48

Робимо повні віджимання (ніс мало не торкався землі, спина пряма/стегна вниз, руки повністю випрямлені, коли вгору)? Одного разу я виявив, що робить їх половина насправді саморобну plateued рано, перемикання на повний віджимань допоміг після, звичайно, значне занурення в немає. Я міг би зробити в першу чергу!)

Також, ви можете хотіти додати більше вправ. Для Bodyweight вправ, я знайшов сайт Росс Enamait корисно: http://rosstraining.com/blog/

+882
lindak 10 груд. 2010 р., 19:30:29

Від того, що ви сказали, я припускаю, що обсяги в ногах-це в основному м'язи, але і з стегнами, як у олімпійського велосипедистів, мабуть, досить значним рівнем жиру. Досягнення цього розміру з-за чисто м'язи дуже складно. (Однак це сміливе припущення, тому, будь ласка, поправте мене, якщо я помиляюся.) На нижче 10 фунтів, отриманих в процесі навчання, ймовірно, частково з-за затримки рідини в організмі, ріст м'язів і збільшення жиру від їжі, щоб компенсувати навчання.

Жиру може бути знижено з допомогою дієти, як і попередні відповіді вже сказали. Почніть з відстеження кількість калорій ви споживаєте зараз, відстеження макросів (жирів, білків і вуглеводів у вашому раціоні) також можуть бути корисні, а потім зменшити калорії ~300-500kcal і перерозподілити свої макроси. Хороший баланс становить близько 50% вуглеводів, 30% жирів і 20% білка, хоча це залежить від вашої діяльності. наприклад, вправи на витривалість, можливо, знадобиться більше вуглеводів, силовий тренінг вимагає більше білка для росту м'язів і т. д.

Хоча підрахунок калорій може бути корисна, і багато людей клянуться їм, це також важливо, щоб з'їсти правильні речі, різноманітні фрукти і овочі, складні вуглеводи, фэш м'яса (або інших натуральних джерел білка, Якщо ви вегетаріанець і т. д.).

Але є ще багато невизначеності щодо дієти і втрати ваги, але його справа пробувати різні підходи, поки не знайдете той, який підходить саме собі.

Що стосується розмірів м'язів, але якщо ви хочете продовжити підвищення міцності/витривалості, ви зможете наростити м'язову масу. Це, ймовірно, не різко/швидко збільшуватися, так як звук, як ви вже досить добре розвинена.

І як heropup сказав, якщо його естетичну річ, почати тренування верхньої частини тіла, щоб поліпшити пропорційність. Наскільки я розумію, це не знизить швидкість росту м'язів в ногах (якщо, звичайно, це забирає час від тренувань ніг.)

+873
user69233 13 лист. 2019 р., 16:36:55

Коли ти худа і хочу зробити більше, першим кроком стає тільки сильніше. Спочатку вам дійсно потрібно тільки щоб відстежувати, скільки ваги ви піднімаєте кожен раз, і скільки ви їсте (калорій).

Якщо ви досить їсть, і відпочиває один день між сеансами піднімаючись, ви повинні побачити ваші цифри піднімаючись вгору, кожен раз, на місяць або два.

Після того, як ти став сильніше і придбав якусь вагу (деякі з яких будуть жиру), то ви можете звернути свою увагу і на такі речі, як відсоток жиру в організмі.


Редагувати

Я повинен додати, ви повинні вибрати правильний ліфти, якщо ви хочете бути в змозі бачити безперервний, поступовий прогрес. Великі ліфти, використовують велику кількість м'язів (присідання, станова тяга, жим, оверхед прес) дасть вам. Ви не можете очікувати, що ваш біцепс, щоб мати можливість піднімати більше 5 фунтів кожен раз, коли ви потрапили в тренажерному залі, але ви можете очікувати великих груп м'язів, щоб працювати разом, щоб бути в змозі підняти більше 5 кг кожен раз.

+862
Kim Auger 26 лют. 2012 р., 00:48:29

Я зробив це кілька разів, експериментуючи з кетогенної дієти. Я настійно рекомендую вам почати з набагато меншої дози і працювати ваш шлях вгору, як пити, що багато масла може викликати нудоту, якщо ви не звикли до нього.

Щось ще, щоб розглянути, що оливкова олія з високим вмістом Омега 6 незамінних жирних кислот, але низьким вмістом Омега-3. Ви, можливо, захочете, щоб побачити, якщо споживання НЖК з коефіцієнтом наплутав може викликати проблеми зі здоров'ям з плином часу.

Ви можете хотіти розглядати інші масла, такі як риб'ячий жир і кокосове масло.

Коли я була на високим вмістом жирів, я справді знайшов густих вершків (вершків, не збитих вершків), щоб бути самим простим рішенням. Я змішав його з шоколадний протеїновий порошок, і це має прекрасний смак. Питання тут може бути високий рівень холестерину, Якщо ви схильні до проблем холестерину.

+852
Antonio Perera 21 бер. 2017 р., 02:02:03

Це, звичайно, можливо, я, здається, виріс мій BMR в останнє десятиліття, тренуючись важче, довше і частіше, а їсть багато більше. Моє тіло, здається, пристосувався до цього різко збільшується ПОВ.

Зараз я їм близько 3800 ккал в день, а БМР формула говорить, що мій БМР має становити близько 1700 ккал/добу. Немає жодних сумнівів про те, скільки я їм, тому що зважити і виміряти всі їжа, яку я їм кожен день. Мені потрібно зробити це, тому що я їм величезна кількість їжі для кого-то мій розмір; без вимірювань я б готуйте занадто багато або занадто мало їжі.

Я також знаю, що це ПОВ, що є надзвичайно високим, і не просто загальний метаболізм, тому що на канікулах, коли я, як правило, користуються набагато менше, я зазвичай трохи схуднути. А я тоді взагалі їм трохи менше, різниця становить всього лише кілька сотень ккал/день; вечеря в готелі ще близько 1800 ккал, це більше, ніж за даними БМР формула моєї всієї споживаної енергії на весь день має бути.

Можна стверджувати, що я може мати деякі проблеми з переварюванням їжі, але в мене всі ознаки людини з швидким обміном речовин. Е. Р. Я можу досить добре переносять екстремально холодних умовах.

Вім Хоф розробила ще один спосіб, не дуже, спрямованої на підвищення БМР, але у нього є такий ефект теж. Беручи щоденний холодний душ і певних медитативних вправ, ви можете збільшити ваш ПОВ за бажанням. Е. Р. Вім Хоф побив рекорд льоду на витривалість, під час його рекордної спроби він не тремти, пульс практично не збільшується. Таким чином, додаткове тепло від його тіла не за рахунок додаткового скорочення м'язів:

Р-н Хоф сказав, що він може витримати температури як у нього є здатність повернути свою температуру, з допомогою розуму.Саб-Зіро

+823
Wayne Liu 26 серп. 2010 р., 15:14:29

Інших відповідей тут виконали велику роботу, відповідаючи на питання, для однієї людини, піднімаючись ще на один день, ніж на іншому. Але вони всі опущені деякі дуже важливі фізики.

Довжина кінцівок відіграє важливу роль у фізиці з важкої атлетики. Наприклад, чим довше ваші руки, тим далі ви повинні рухатися в бар для жиму лежачи. Високі люди, як правило, повинні витрачати більше енергії для жиму лежачи певної ваги, ніж люди, тому що вони повинні перемістити вагу за рахунок більшої різниці у висоті і пропорційно більша зміна гравітаційної потенційної енергії. Так що з тієї ж м'язової сили, дві людини можуть напружуватися в різній мірі підняти ту ж вагу. Біцепса кучері-ще один хороший приклад. Чим довше передпліччя, тим більше крутний момент, який чиниться на руку під дією сили тяжіння на вазі. Якщо передпліччя не опиняться на Х% більше, ніж чуже, і ваші м'язи прикріпити на М% більше відстані від вашого ліктя ефект буде залежати від того, х або Y більше. Тільки якщо X=Y буде ніякого ефекту.

Так що відповідь на твоє питання, якщо м'язи сильніше, ніж Б, це ще може бути можливо для фізики, щоб дозволити Б піднімати більшу вагу, ніж А.

Ця стаття підводить підсумок красиво.

+805
vitali4 23 трав. 2015 р., 11:42:17

Є одна річ, яка може бути не так серйозно, як рабдоміоліз або пошкодженням нирок, але це набагато більш частими.

Це те, що люди використовують НПЗЗ як знеболюючі під час тренування. Я професійний спортсмен, і моєму досвіду більше 90% спортсменів мають цю звичку, що приймають НПЗП для Домс і біль, щоб пройти навчання.

Яка функція болю? Щоб попередити людину що-то є або запалений або пошкоджений. Покриваючи, що біль під час тренування ви ставите додаткове навантаження на вже пошкоджені структури. Ви ризикуєте не тільки подальших травм, але і перевантажень через несправний рухів чи інших видах деформації, що біль буде сигналізувати.

Використовуючи НПЗП під час змагань, щоб позбутися від болю і домогтися максимальної продуктивності, це нормально. Але використовувати їх для цієї мети постійно може тільки нашкодити.

Крім того, НПЗП є частим збудником виразкової хвороби. Довгострокове використання, ви опинитеся на прямий ризик цього. Надалі aggrevate проблема в тому, що симпатична нервова система активізується під час тренування, що знижує слизу (захисний механізм шлункової кислоти), що утворюються в шлунку.

+785
Frankm Diaz 18 жовт. 2017 р., 03:38:46

Я вважаю, що це пов'язані і продовження до мого попереднього питання. Я роблю віджимання щодня протягом 2-х місяців регулярно, не пропускаючи жодного дня. Я роблю 5 повторень по 15 віджимань. У мене тут питання, я не впевнений, якщо я роблю це правильний шлях. Я всього лише тримаю моє дихання до 15 віджимань. Я десь читав в інтернеті про дихальні техніки від професійних бодібілдерів. Деякі кажуть, що утримувати дихання, інші говорять, що вдихати, коли йде вниз, і видихніть, коли йде вгору, а хтось стверджує, що це інший шлях навколо.

Так, я заплутався з цими кілька думок/пропозицій. Що це ідеальний спосіб дихання, який хороший для нашого здоров'я, не маючи побічних ефектів, при виконанні віджимань.

+737
Akshat Singhal 24 черв. 2016 р., 03:56:31

Я роблю "так".

Тобто, я з'їдаю шматочок шоколаду (цукерки, тістечко або молочний коктейль) для "швидкої" енергії перед бігом.

Тоді "справжній" сніданок після того, як я закінчив тренування.

+710
Raul Leon 18 бер. 2016 р., 12:47:25

У мене буде багато часу на один тиждень, і я думаю, як використовувати це для силових тренувань найбільш ефективно.

Я звик по три тренування (Пн-Ср-Пт) з вагами і тренажерний зал кільцями в тиждень (1-2год), з одним вихідним днем в період відновлення. Тепер, коли у мене багато часу на цьому тижні, я хотів би зробити більше, але мені цікаво, як я можу зробити це найбільш ефективно, без ризику травм.

 • Моє розуміння полягає в тому, що м'язам потрібен час для відновлення - це навіть сенсу більше тренуватися?
 • Має сенс розподіляти тренування за весь день в коротких сесій або тренувань в один присід кращий варіант?
+695
Colin Watson 12 жовт. 2015 р., 14:34:12

Я спробую відповісти на ваше запитання з мого власного досвіду.

Я раніше курив багато, майже пачку сигарет в день. Я все ще мав достатню кількість сил, і я Тонкий людина природним.

В якийсь момент, я вирішив попрацювати над витривалістю, витривалість. Я вибігла на бігову доріжку поряд з повною жінкою, і не зміг виконати більше п'яти хвилин, не задихаючись. Моє серце так калатало так сильно, що у мене закрутилася голова. Що змусило мене зрозуміти - будучи 24 років, в той час, що настав час кардинально змінити своє життя.

Як мені досягти цього?

Нарощувати поступово, і буде визначатися. Психічний завоювання було для мене - набагато більше, ніж фізичних, так як ви повинні просувати себе далі, навіть якщо вона болить, горить у ваших легенях.

Я почав їздити на велосипеді, як біг був спочатку дуже інтенсивним. Не їздити на ньому щодня, але кожен день, як я хотів, щоб мої повільно відновлюється статурі і м'язам повністю відновитися до наступного тренування.

Через два місяці, я почав займатися бігом на біговій доріжці, роблять інтервали. Таким чином, я міг продовжити свою витривалість і далі, в той час даючи собі час, щоб відновитися. Я слідував цій схемі:

 • 3 хвилини ходьби ( розминка запобігає судоми в литках )
 • 2 хвилини бігу
 • 1 хвилина ходьби
 • 6 хвилин бігу
 • 1 хвилина ходьби
 • 10 хвилин бігу
 • охолонути

Як тижні й місяці, я збільшив швидкість і втік довше, перш ніж сповільнюється темп до швидкості ходьби. Я завжди тримав цей інтервал Основні, як це дозволяли мої відновлення, щоб поліпшити. Я думаю, що це важливо, щоб підштовхнути свої межі, але не перебільшуй, як він буде робити вам більше шкоди, ніж користі.

Я кинула палити за 8 місяців, і я в змозі працювати 45 хвилин в середньому 12км/год Я багато поту, проте я одужав протягом десяти хвилин відпочинку. Це поліпшення я вирішив триматися від сигарет і жити здоровим життям.

+687
Herbert Marshall 19 січ. 2012 р., 14:03:55

Я боксував протягом чотирьох років і вийшов один з кращих тренажерних залів в Краснодарському краї. Це було без надмірностей, і ніякі відмазки типу місця в одному з найгірших районів США. Але вони викотилися хлопців для олімпійської збірної, як цукерки. У нас теж був тренер, який визнається на міжнародному рівні. Я дам свої методи відповісти на ваше питання, так як ви більше або менше питати, як довго це бере, щоб боротися.

2-4 тижні. Робити щось, що ви робите, це просто стільки психологічний, так і фізичний. Ви повинні працювати обидва одночасно. Ні ви лізете в свою зброю і бойові дії тільки після того, як ви були в хорошому стані.

Для нових людей у нас завжди була приказка - "отримати свою дупу на ринг". Ми ніколи не будемо говорити про те, наскільки сильна, наскільки слабкий, наскільки добре хтось дивився навчання, як у формі, хтось, як сильно хтось вдарив, поки ми не бачили їх у кільце кілька разів.

Ваш вид спорту нічим не відрізняється від цього. Дозвольте мені дати вам приклад. Мій другий тижня я був у відмінному стані. Тренер подивився на мене і запитав, Якщо я був готовий до бою. Він у мене і ветеран (з форми колишній Золоті рукавички чемпіона) лонжерона. Три рази за чотири хвилини. Чотири хвилини, можливо, також були чотирьох годин. Він побив мене в першому турі. Другий я отримав кілька ударів. На півдорозі через секунду ми обидва тремтіли і готовий роздавати. Під час третього ми стояли в 6 метрах один від одного і штовхнув рукавички один одного кожні 30 секунд. Ми не могли рухатися.

Отже, моє питання ви хочете отримати в своє вбрання як можна швидше і почати "справжній" тренінг. Ваги та інші речі зайві. Це не реальна річ. Навіть якщо ви ледь можете рухатися першим, хто піклується. Потрапити в наряд і намагаються пройти (інтенсивний) імітація тренування. Це має бути набагато більший шматок, ніж ваги і біг.

Також ви сказали, що ви хочете мати відмінний контроль меча. Бігаючи спринти не допоможе. Ви хочете Спар 2-3 рази в тиждень, роблячи роботу з мечем на боці кожен день.

Своїм звичайним заняттям, хоча бокс в комплекті: вагами 4 рази на тиждень (45 хвилин), 2 рази довго кардіо, 4 супер інтенсивні тренування рази 1 годину (мішок роботи, скакалка, ніг, рук), 2-3 спаринг-матчу на 4 хвилині раунду (аматорських раундів були 2 хв. тому далі).

Носіння зброї і працювати мечем буде кожен день після перших кількох тижнів або, принаймні 2-3 днів на тиждень. Як швидко ви отримаєте цей оптимальний рівень сильно залежить від кількості часу, який ви поклали в, рівень зусиль, тренерський вам (практикуючих шкідливі звички 2 години в день отримує вас не де), і ваша природна здатність. Ви могли б бути у формі і досить добре в 3-6 місяців. Але, безсумнівно, це буде включати в себе стільки ж роботи, ви отримуєте на висоті в спорті, не тільки у формі.

Примітка: Ви не вводите крос-фіт змагань. Потрапляючи в формі-це здорово. Однак, як ви виконаєте це пов'язано з вашої поточної здатності виконувати роль грає зараз і як швидко їх можна забрати. Це може бути якась кореляція з тим, наскільки добре ви знаходитесь у формі, але я схильний думати, що це 10-20% від всього рівняння. Я боровся багато товстунів, які не могли присідати Джек, який міг надерти дупу за чотири раунди.

+665
JR87 13 груд. 2015 р., 14:05:47

Я тренування вранці також і те, що я знайшла найкраще для себе з'їсти 2 рази. Близько 30 хвилин до тренування я їм приблизно по 1 порції на кефірі. Це допомагає мені пройти через моїх тренувань і тримає мій шлунок з розуму. Потім, після того, як я приймаю душ, у мене 2 штуки пшеничний тост з арахісовим маслом і бананом. Я відчуваю, що вуглеводи з тостів допомогти отримати мене через день і арахісове масло і банан є просто додатковими наповнювачами, поки я не отримаю шанс, щоб поїсти знову.

Сподіваюся, що це допомагає.

+650
user34677 9 жовт. 2012 р., 12:48:39

Вашого ваги складається з багатьох частин, одна товста Метт, однієї м'язової маси, але рівень води і кількість їжі в травній системі є ще один. Цей останній можна вважати шуму, вони роблять це важче, щоб знати щось втратив вагу чи ні.

3 тижні-це не обов'язково достатньо часу, щоб знати, якщо ви насправді втратили жирову масу, 3 тижні хороша дієта втрата ваги близько 3 кг втратила, але води та їжі у вашому тілі може легко змінюватися більше, ніж це.

Чи знаєте ви худнути чи ні, я б рекомендував навчитися рахувати калорії (Google його), зважування щоранку і знаючи, що одного зважування не скажу свою точну вагу.

+578
Georg Fuss 28 черв. 2012 р., 09:43:26

Якщо ви хочете збільшити загальний час під навантаженням (на основі інших постів, твоя велика ймовірність), це було б гарний час, щоб збільшити вагу. Так, днями енергетики ви вже побудували базу, щоб тримати більшу вагу.

Чому б не поїхати, принаймні, 5лб у всіх ваших ліфтів, і зберегти хоча б тих же підходів і повторень ви робите?

Аргументи за і проти додаткові набори дійсно залежить від ваших цілей:

 • Будівля тіло намагається збільшити час під навантаженням, яке зазвичай підкреслює більше підходів/повторень
 • Силові тренування тримає кількість сетів/повторень постійним, поступово додаючи більше ваги
 • Піднімаючись на провал робить час після тренування, значно менш приємного, яке прагне травмувати людей. Може не бути проблемою для вас.
 • Більшу вагу в той же підходів і повторень більше навантаження, що також означає більше м'язів. Я кажу вам, це не займе багато часу, перш ніж вона стане дійсно складною.
+507
Ieda Uzairie86 18 трав. 2017 р., 07:00:52

Не завжди це щось значить. У той час як ваш організм досить реагувати і вимиває відходи досить часто, він також втрачає воду і електроліти. Переконайтеся, що ви зволожують себе правильно і регулярно. Якщо ви коли-небудь бачив тренування Брок Леснар, що хлопець втрачає близько половини галона галон тренування протягом однієї сесії, але ми не бачили бійця, як він? У восьмикутнику або на рингу, я ніколи не бачив поблизу 300 фунтів в перемістити вагу так швидко. Так що, не хвилюйтеся, вам просто потрібно, щоб тримати себе зволоженою і рівень солі в організмі зберігається.

+484
Jonathan Cender 30 квіт. 2013 р., 17:17:32

Почати, як і всі інші

Очевидно, ви не відпускали з роботи Все ваше тіло, тому що якщо ви просто тренувати певні зони, ти псуєш своє тіло, так що насамперед вам до регулярних тренувань, і почати звідти.

Скелелазіння спеціальної підготовки

Єдиною областю, де скелелази просто перевершити кого-небудь ще, є співвідношення між силою зчеплення і маси тіла. Крім того, ви збираєтеся хочете, здатність тягнути вага вгору. Це те, що всі вже тренується за замовчуванням; підтягування.

Зчеплення

Є багато речей, які ви можете зробити, і мені особисто подобаються ці, тому що ефект має не тільки силу хвата, але мої передпліччя.

 1. Мертво зависає. Знайти бар, де ви можете повісити прямо вниз, не торкаючись підлоги, і кинути виклик собі, щоб повісити там в загальній складності 1 хвилину. Якщо ви не можете зробити це за один раз, просто падають вниз, дайте собі 5 секунд, потім вставайте і продовжуйте. Як ви прогрес, ви можете збільшити загальний час, або продовжує випробовувати себе на 1 хвилину, і подивитися, якщо ви можете зменшити кількість разів ви впадете.

 2. Мертво тримає. Та ж концепція, але замість того, щоб висіти в барі, ви навантажите штангу з вагою, і робити те ж саме, що і вище. Для різноманітності можна змішувати, скільки ваги ви використовуєте і/або тренувань.

Потягнути свою вагу

Робити підтягування, у всіх його славних різноманітність. Є так багато способів, щоб змішати це.

 1. Орієнтація зчеплення. Ви можете не схильний (кісточки звернені до вас), лежачи (кастет, зверненій убік), нейтральної (кастет, зверненої в бік один від одного), а також деякі інші, які, по суті, являє собою золоту середину між нейтральними і одним з інших. Ви будете знати, коли ви бачите його.

 2. Ширина хвата. Тут, ви можете змішати речі шляхом зміни як близько ваші руки один від одного; від дотику, на ширині плечей, плечі, або навіть дуже широкі. Знову ж таки, ви побачите в барі, і знаю. Він часто нахиляється в кінці, тому зайві широким хватом легше на зап'ястях.

Все це дасть вам можливість підняти свою вагу за верхнім хватом, тренуючи свій верхній частині спини, біцепси і м'язи спини.

Змішуючи його в свій план тренування

По суті, якщо ви тренуєтеся кожен день, Ви можете робити це кожен раз, коли ви працюєте. Зазвичай ми працюємо за правилом великого пальця, де ми даємо нашим м'язам 48 годин, перш ніж знову працювати з ними.

Наприклад, якщо у вас роздвоєння, де ви працюєте, ніг, грудей і спини роздільно, що підтягування в якості основного вправи на спині день, але на ногах і вдень груди, ви кидаєте в підтягування в кінці. Це не тільки гарантує, що ви працювати ваш весь організм, але це також дає вам перевагу , теж працює підтягування, коли ваш організм вже вичерпав. Є багато вигоди, які будуть отримані при роботі, поки не втомилися, і все одно йдуть на це.

+449
Gmae 27 лист. 2018 р., 05:59:58

З того, що я зібрав:

 • Велоспорт майже нічого, як передбачається, щоб зробити його схожим стероїди і нормальне використання їзда на велосипеді і вимикається. Багато випадкових добавок буде мати "розкладу велоспорт".
 • Немає жодних доказів, щоб показати, що їзда на велосипеді креатин допомагає нічого. Ви можете отримати велику кількість креатину тільки з їжею. 1 кг лосося ~4,5 г креатину, і червоне м'ясо там теж. Так що ніхто велосипед "риба" або "м'ясо", навіть якщо вони містять рівні креатину на рівні з нормальними добавками.
 • Велоспорт креатин, здається, взагалі "ця штука не може бути гарним для мене, тому я постараюся, щоб не мати його в моїй системі весь час, так що я мінімізують всі погані наслідки".

Останній це не жахлива ідея, але я не в курсі будь-яких побічних ефектів креатину, крім крихітних незначна меншість людей з pre-існуючими умовами.

+351
charlesomo 2 жовт. 2019 р., 15:12:30

Мені подобається плавати, так як це не тільки здорові, але і свого роду медитація. Більшість днів, я буду плавати в милі або так пізно (тому що відкритий басейн). Я помітила, що як я роблю це кожен день, я, як правило, потрібно більше спати. Зазвичай я сплю по 7-7.5 годин, але після роботи кожен день протягом 3-4 днів, здається, що мені потрібно 8-9, щоб просто функціонувати. Це нормально? Я думав, що працювати повинен дати вам енергію. Крім того, у мене є м'який безсоння (частина з причин, чому я почав займатися плаванням в першу чергу).

Примітка: Я розумію, що є такі посади, як цей, але я не знайшов однієї конкретної проблеми.

Спасибі.

+319
Floyed Lobo 13 черв. 2015 р., 23:40:16

Може, їзда на велосипеді з однією ногою поліпшити витривалість і збільшити повільно скорочуються м'язи з коротких тренувань?

Теорія

Коли групи м'язів втому, вони починають набирати великих рухових одиниць. Це може пояснити, чому, коли ви вимотані, тренування відчуваю себе сильнішим, і чому постраждалих від поліомієліту втому рано.

З однієї ноги на велосипеді, одна нога VO2 Макс є близько до того з двох ногах. Це означає, що більш великі рухові одиниці можуть бути націлені рано, враховуючи той же рівень споживання кисню. Більше наших м'язових волокон, буде дано сигнал до збільшення щільності капілярів, збільшення мітохондрій, збільшення мітохондріальних ферментів, підвищення антиоксидантного захисту та інших видів адаптацій.

Моє розуміння

На підставі мого розуміння, якщо у нас цикл 1 годину з однією ногою, використовуваних у нозі може і не думаю, що він здійснював до 2 годин в термінах патерну вербування! З їжею між двома атракціони можуть заправлятися більш дрібних рухових одиниць, запобігаючи деякі з великих рухових одиниць від учнів.

Можливі вигоди

Якщо це спрацює, ми зможемо зламати фітнес-плато або підтримки витривалості з більшою гнучкістю в наш розклад. На думку деяких коментаторів, тривалих поїздок слід робити все в один присід, так що на велосипеді на роботу, працюю 8 годин, і додому їхав все по-іншому для нашого організму, ніж їзда в два рази відстань до роботи потім залишаються на ніч на роботі.

Якщо ви робите групової поїздки, це може допомогти тим повільніше вершників встигнути за тобою, поки у тебе є хороша тренування.

Вона також може знизити кров'яний тиск, так як дослідження показали, що більш високий тип I волокна знижують артеріальний тиск. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15837823

Ще одна перевага полягає в тому, що здійснював нозі може штовхати сильніше, ніж у двоногих тренувань при меншій частоті серцевих скорочень, не викликаючи задишки. Ті проблеми зі здоров'ям, такі як гіпертрофічна кардіоміопатія або високий кров'яний тиск може знадобитися обмежити їх частоту серцевих скорочень під час тренування, щоб залишатися в безпеці.

Проблеми

Що ми можемо зробити, це переконатися, що ми не тягнемо на змаху. Ми могли б використовувати противагу на педаль невикористану сторони або редизайн зірки, щоб зробити змаху легше. Ми також повинні пам'ятати, щоб вправу іншою ногою на іншу тренування.

Це дійсно працює на практиці?

+310
user246900 3 квіт. 2012 р., 12:47:55

Сказати, що ви виконуєте вправу, яке змушує вас мати відповідну форму і певну ступінь гнучкості, щоб правильно виконувати. Наприклад, пістолет/накладні/Передні присідання. Якщо я сильно акцентують увагу на збереженні правильної форми (повний діапазон руху, не йдучи навколо суглобів і т. д.) як я прогрес в напрямку більшої навантаженням, це діапазон руху "цемент" себе?

Я питаю, тому що розтяжка-це, на мій досвід, дуже тимчасові. Він добре працює як дриль перед тренуванням, але, тільки розтяжки не у мене. І я в розпачі певної гнучкості.

За підсумками: я розглядаю ідею розтягування протягом тривалого часу всі м'язи і просто зробити кілька глибоких присідань стійка і т. д. щоб дійсно мобілізувати цю форму. Досі я робив з посередньою формі (паралельним) і вона стала як бар'єр, який я не можу пройти. Навіть для легкої ваги.

+299
Jeanne Pratt 2 трав. 2019 р., 08:27:16

Беручи ібупрофен або інші нестероїдні протизапальні засоби (протизапальні засоби, які зменшують біль і набряки) перед Для вправи можуть маскувати біль. Біль може бути ознакою попередження, щоб зупинити вправа, щоб запобігти захворювання суглобів або пошкодження м'яких тканин. Тому, якщо ви берете його перед тренуванням, ви ризикуєте посилюючи проблему.*

Однак, якщо у вас хворі суглоби, які заважають вам займатися спортом, протизапальні препарати, прийняті перед тренуванням, дозволяють переносити легкі вправи і отримати переваги фізичних вправ. Це буде нагода обговорити його використання з лікарем. Тривале або регулярне використання ібупрофену має побічних ефектів.

Побічні ефекти та попередження

З Медлайн плюс побічні ефекти включають:

 1. “Люди, які приймають нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП) (крім аспірину), такі як ібупрофен можуть мати більш високий ризик виникнення серцевого нападу або інсульту, ніж люди, які не приймають ці ліки".

 2. "НПЗП, таких як ібупрофен, можуть викликати виразки, кровотечі, або отвори в шлунку або кишечнику".

Медлайн дає довгий список речей, які ви повинні обговорити з вашим лікарем та/або фармацевтом, перш ніж використовувати ібупрофен або НПЗП. (ліки, вітаміни, харчові добавки, продукти рослинного походження, віку, стану здоров'я і т. д.)

*Також, ви не згадали, який тип вправ. Там були проблеми з спортсменів, які приймали ібупрофен перш ніж витривалість. Це включає в себе зниження рівня натрію в крові (гіпонатріємія) і зміненою функцією нирок (Нирки).

У цій статті, Ібупрофен-НПЗЗ і витривалість описує ряд досліджень і знайшли змішані результати, в тому числі

... це не завадило пошкодження м'язових клітин

...може перешкодити маркери для болю в м'язах

...бігунки, які вживали НПЗП до марафону були діагностовані із зміненою функцією нирок

...Використання НПЗП, здається, бути чинником у розвитку клінічно гіпонатріємія діагностується на основі забору крові після гонки

...дослідження показало, що використання ібупрофену в порівнянні з незастосування спортсменами не змінює пошкодження м'язів або хворобливі відчуття і пов'язані з підвищеними показниками запалення-повна протилежність причини, що спортсмени приймають НПЗП в першу чергу!

Тому, хоча в даний час багато спортсмени приймають НПЗП, існує певний недолік.

+239
mono blaine 28 квіт. 2010 р., 13:41:10

Вам потрібно зробити діпи. Почнемо з провалів на брусах і прогрес в кільце діпи.

Віджимання не конкретні практики для штовхає рух м'язів вгору.

+224
SURESH BHAI 17 січ. 2014 р., 21:18:00

Схожий на Міський, я теж користуюся також.

Поки я зробив мою власну процедуру (по книзі більше, стрункішою, сильніше Майкл Меттьюс), додаток також має співтовариства тренувань інших людей, ці тренування можуть бути відфільтровані за рейтингом означає, що ви можете слідувати цікавих тренувань з відмінними відгуками.

Великий бази даних вправ дозволяє урізноманітнити свій раціон, якщо це те, що ви шукаєте (хоча я рекомендував би тримати ту ж процедуру протягом декількох тижнів, оскільки це дозволяє безпосередньо порівняти свої успіхи відстежувати зниження надмірної ваги).

+157
user200360 21 лист. 2017 р., 09:47:24

Оцініть, будь ласка, і скажіть мені, якщо я роблю щось неправильно або не ефективно.

У мене є робота і дитина, тому мій час дуже обмежена. У мене теж немає грошей, щоб купити гантелі або абонемент в спортзал. Мені теж подобається ідея зробити навчання ваги.

Єдине, що я собі є підборіддя вгору бар, гиря 8кг та 16кг гиря.

Те, що я збирався зробити, було повним тілом позайматися перед роботою щоранку в понеділок, середу і п'ятницю.

Моєї попередньої тренування можна перекусити б склянку води і банан арахісове масло на цільнозерновий тост.

Моя тренування буде складатися з будівлі до 6 комплектів 8 потягування, віджиматися, присідання і присідання.

Коли я можу закінчити 6 повних комплектів цих вправ я додам моя вага 8кг для кожної вправи і вибудовувати це ще раз, потім додати мої 16кг і так далі.

Дозвольте мені знати, що ви думаєте.

+120
Kan Qayyum 29 черв. 2013 р., 12:18:19

Жонглювання відмінно підходить для портативний кардіо, і може бути зроблено всередині або зовні. Він спалює 280 калорій на годину. Я пропоную можливість вивчати/практикувати жонглювання такі речі, як віджимання, скручування, присідання, випади і т. д. Ви можете створювати свої власні ланцюги. Прикладом може бути:

 • Практика жонглювання на 5 хвилин.
 • Зробіть 15 присідань.
 • Практика жонглювання на 5 хвилин.
 • Зробіть 15 випадів.
 • і т. д.

Це все-таки важливо, щоб отримати енергійне кардіо пару раз в тиждень, але жонглювання ідеально підходить для дощових днів, коли тренажерний зал закритий, або коли ви хочете змінити свою рутину. І не важливо, як упакований ваш багаж, ви звичайно можете помістити набір куль там.

Нижче інструкції, але також багато як жонглювання відео на YouTube.

Як жонглювати кульками

 1. Почну з м'ячем у правій руці, руки по швах, лікті зігнуті під кутом 90 градусів. Використовуючи зачерпуючи закулісні руху, кидок м'яча з однієї руки в іншу приблизно на рівні чола. Повторюйте, поки ваші кидки з однієї руки в іншу гладкі і зручні.
 2. Провести один м'яч у кожній руці. Використовуючи закулісні руху, кинути м'яч в правій руці ліворуч. Коли м'яч досягне своєї найвищої точки, кинути м'яч з лівого боку під першим м'ячем і на праву руку. Другий кидок повинен бути на тій же висоті, як і ваш перший кидок. Повторіть, на цей раз починаючи з лівої руки замість правої. Практика, поки це не гладко. Пауза в кілька секунд між кожними двома кидками.
 3. Тримати дві кульки у правій руці і один м'яч у лівій. Кинути м'яч у праву руку над лівою. Коли м'яч досягне своєї найвищої точки, кинути м'яч з лівого боку під першим м'ячем (як і в кроці 2). Коли піки м'яч, кинути м'яч з правого боку під другий м'яч і знову наліво. Продовжуйте робити це так, що кожен раз, коли м'яч піки, ви кидаєте м'яч під ним і над іншою рукою.
+95
user50698 14 вер. 2018 р., 19:17:24

Його важко знайти достатню схеми для ілюстрації цього, але я поясню, як вмію.

Для звичайної людини, вчення не "піднімати зі спиною" - це хороший рада

Тим, хто не звик підніматися, що середня людина може порахувати важкі навантаження (припустимо 20кг коробка), згинаючись у попереку, щоб зняти причини округлення хребта. У поєднанні зі слабкою підколінні сухожилля і м'язи спини, це округлення веде до надмірної навантаженні на хребет і може привести до пошкодження диска.

Замість цього, люди вчать стояти близько до ваги, витягнути його закрити і підйому з положення присідання, використовуючи сильний чотирьохядерний м'язи. Піднімаючись з цього положення допомагає тримати спину прямою і мінімізує тиск на диски хребта.

Але, піднімаючись зі спиною-це не обов'язково небезпечно

Як ви зазначили, є багато вправ, які використовують м'язи нижньої частини спини, такі як розширення і станова тяга. Тим не менш, ви помітите, що всякий раз, коли люди виступають за цими вправами, вони підкреслюють важливість хорошій формі - багато іншого, що в більшості інших випадків. Колись займався або в курсі як випрямити і зміцнити хребет, і коловорот з "основних" м'язів, підвищення внутрішньочеревного тиску, тяги абсолютно безпечні. Таким чином, для тих, хто має 100кг станова тяга, яка тримає гарну форму, прямі ноги піднімати 20кг вікна від підлоги абсолютно безпечно.

Що це означає для вас?

По-перше, завжди тримати сильний/прямий хребет при підйомі все, що не є збалансованим і рівномірним штангою. Одна різниця між важкою атлетикою і чому вчать, як "безпечного робочого місця підйому" - це навантаження, як правило, однорідним і легко ліфт в тренажерному залі, в той час як вікно на робочому місці може бути незбалансованим і важко тримати. Так добре форма хребта є найбільш важливою частиною підйомника.

По-друге, продовжувати міцність нижній частині спини. З хорошій формі немає абсолютно ніякої небезпеки для тренування нижній частині спини як і будь-якої іншої частини тіла.

+85
FiveCHJ 19 квіт. 2017 р., 23:05:20

Протягом типового тижня в тренажерному залі, я бачу кілька типів захисту важка атлетика, підтримує, і засоби, використовувані безліччю людей, включаючи мене. Такі речі, як важка атлетика ремені, наручні обручі, браслети, рукави і т. д.

Коли є правильне і неправильне час для використання цих?

+82
A S V N Phanindra 27 січ. 2014 р., 17:33:20

Поки я треную свої м'язи виглядають добре, щільний і сильний, але після того як я закінчу навчання, це не той погляд.

Я хочу знати, якщо є що-небудь, що може допомогти мені, щоб зберегти той же зовнішній вигляд, як у мене під час тренування?

+41
iJustWantVolume 12 черв. 2017 р., 05:38:59

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil