Як довго "розминка" в минулому?

Ми всі знаємо, ви не повинні розтягуватися холодно, але як довго після тренування помірної ваша розминка триває?

Може ви добре тягнеться більше декількох годин після тренування (без розминки робити знову тягнеться?).

+877
Reginald Rideaux 9 квіт. 2013 р., 02:26:35
38 відповідей

Мені подобається ця стаття про ABS by Марк Rippetoe.

В якості навантаження пройти 200, а потім 300+ фунтів, він стає досить складним завданням для більш досвідчений атлет, що шибко АБ необхідні присідати і тягнути правильно. При вазі вище цього діапазону, більшість ліфтерів виявили, що пояс допомагає їм виробляти важче сутички AB і, отже, краще зберігають стійкість хребта, і саме тому він є загальним, що спочатку склопідйомник присадкуватий тренування з поясом виробляє нові рівні АБ втому.

+981
pie11 03 февр. '09 в 4:24
 1. Абсолютно неможливо усунути жирові відкладення в "одне місце".

 2. Підняття тягарів не має ніякого відношення до ліквідації жирових відкладень. Підняття тягарів роблять м'язи більше (що абсолютно фантастично), але не має ніякого відношення до ліквідації жирових відкладень.

 3. Єдиним способом усунення жиру з допомогою дієти. Жирові відкладення-це просто обумовлено вживанням в їжу вуглеводів, які викликає ваша підшлункова залоза , щоб привести гліцериди (завжди присутня в крові) здати в жирові клітини в вашому тілі (стає тригліцериди). Це так просто.

(Якщо ви захопите своїм нутром і відчуваю себе "флаб", що це просто жирові клітини, вибухали, як повітряні кулі, з тригліцеридами всередині них.)

 1. Для ліквідації жирових відкладень тільки Зменшити споживання вуглеводів. Ви можете сказати: "Добре, я буду їсти вуглеводи", але це просто не буде працювати (це просто неможливо мати стільки сили волі). У вас є "Золотоволоска" кількість вуглеводів (близько 70 грам в день) ..... не занадто мало, не надто багато.

  • Зазначимо, що в сучасній дієті (за останні кілька сотень років) люди їдять дуже багато вуглеводів, ніж ця сума кожен день, тому за тиждень ви відчуваєте, що ви їсте, як не дивно, тоді ви будете відчувати себе в повному здоров'ї (і легко позбутися від жиру щотижня).

  • Абсолютно ніякої сили волі не потрібно. Єдина причина по якій люди мають голод, і "хочуть" з'їсти більше, ніж потрібно (чому б вашому тілу, можливо, ви хочете зробити це?) тому що вони їдять неймовірно високою добової кількості вуглеводів.

 2. Що стосується аеробних вправ (біг). (я) якщо у вас величезна кількість бігу (скажімо, дві години в день), який буде використовувати дуже невелику кількість калорій - тобто, ви зможете додатково з'їсти невелику кількість їжі, рівне ", що багато калорій. Однак (II) здійснює змушує вас голодний (далеко, далеко перевищує "кількість калорій ви можете з'їсти"...) так що тренування не мають сенсу, якщо ваша мета, як така, полягає в усуненні жирових відкладень.

Ось одна з багатьох книг , що пояснює лаконічно вище.

+939
Bob Niu 12 серп. 2015 р., 05:47:45
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я готуюся до марафону.

Я пробіг 15км вчора ввечері. Перші 10км були в порядку, але на швидкості (10.76 км), ніж зазвичай. Чим останні 5 км були нудними. Я випробував холодні руки, які я ніколи досі не відчував.

Я приїхав додому і жадали що-небудь з цукром. Після 15млн, холодна ліворуч.

Я відчув якісь кольки в цей вечір, не дуже масові.

Питання є наступні:

 • Я повинен помістити крихітний запас цукру в моїй кишені для того, щоб уникнути мати холодні руки?
 • Як же я випробувала холодні руки? Це не перший раз, але це перший раз, він був настільки сильним, що мені довелося перестати бігати
 • Я повинен випити набагато більше, перш ніж почати 15к навчання у вечірній час, після робочого дня?

Спасибі за Ваш внесок

+881
Doug Sheffer 14 вер. 2015 р., 22:52:13

Я 24-річний чоловік, мій зростання 5'9" і вагу близько 80 кг.

Як я можу скоротити його до близько 65 кг у короткий проміжок часу (близько 6 місяців)

Буде протеїновий порошок допомагає зменшити свою вагу?

Спасибі заздалегідь.

+867
Mujahid Usman 8 січ. 2017 р., 06:41:59

Схоже, нещодавно хешування кря вправи продукту. У 1950-х роках був сумно відомий "буцатися" відмички", яка зробила цікаві стверджують, що, "розбиваючи" жирові таким чином може бути причиною його піти. Віта майстер був популярним продуктом.

enter image description here

Тільки наукові дані, я знайшов на їх сайті складається з номера відповідного дослідження проведені на щурах говоримо про ледь помітне збільшення жировий обмін за рахунок збільшення кровотоку. Дослідження дивиться на м'язи артеріол, і кря-продукт technoshape маркетологів потім екстраполюється сказати, що він працює так само в живіт.

Навіть якщо це було правдою будь-яким істотним запасом, ви зможете збільшити приплив крові в животі, майже будь-яку вправу.

Продукт є дивиною. Якщо ви хочете бути сильним і пісний вид харчування і силових тренувань.

+773
mous16 3 лип. 2019 р., 14:48:31

Я зацікавлений у починати ВИИТ режим, щоб збільшити мою втрату ваги, але проблема у мене полягає в тому, що це займе якийсь час на біговій доріжці, щоб прискорити і уповільнити. Я намагаюся почати робити 30-секундні спринти будуть на 9-10 миль в годину з подальшим 30-секундним повільної пробіжки/прогулянки йти на 3-4 км на годину, але бігові доріжки в спортзалі протягом 10-15 секунд, щоб прискорити і уповільнити від швидкості, тобто я не можу мати всі 30 секунд безперервного бігу або спокійної прогулянки.

Що я повинен зробити, щоб зробити цю роботу? Як ви, хлопці, фактором в тому, як довго він приймає біговій доріжці, щоб прискорити і уповільнити?

+744
Hal Emmerich 26 серп. 2016 р., 05:11:41
 • намагайтеся тримати ваші плечі вниз, а не стягання лопаток
 • тримайте лікті близько до тіла
 • спробуйте знайти зчеплення, де ви "відчувати", що рух орієнтована на м'язи ви хочете працювати
 • акцент на ви тренуєте м'язи
+736
Vinay Muppana 28 жовт. 2011 р., 22:34:38

Схоже, що пряма м'яз живота відіграє важливу роль в поставі і сприяє трохи до підвищення внутрішньочеревного тиску (ВБД).

Постава стала більш динамічною і складною, ніж люди дають йому кредит. Технічно кожен мускул у вашому тілі грає свою роль в поставі.

Крім того, він використовується для магістральних/поперековий вигин, а також.

Звичайно, це робить, але пріоритетом навчання, що є досить низьким.

Я б сказав, що тулуб більше для передачі зусилля від верхньої частини тіла до нижньої частини тіла і навпаки. Вторинна і третинна функція-це стабільність, або анти-обертання (можна вважати те ж саме). На відміну від поперековий вигин, який в кращому випадку третинного або четвертинного (четвертий) розгляду.

Чесно кажучи кілька людей, які слабкі в поперековий вигин. І якщо ви можете зробити більше 8 повторень, то, що ти більше не силових тренувань, ви тренуєте м'язову витривалість. Робимо 30-40 хрумтить стає марною тратою часу, тому що поріг адаптації-це занадто мало і потрібно, щоб довго, щоб отримати тренувальний ефект за рахунок циклів згинання хребта.

Однак, у чому ж тут вигода маючи особливо "сильна" пряма м'яз живота? Сильним, я суттєво означає за межами того, що може потрібно для базових простих речах, як постава і випадкові сидіти-вгору (або хрускіт).

 1. Гіпертрофія -- якщо це те, що ви хочете, потім завантажений Поперекова згинання (кабель хрумтить, хрумтить завантажується) є свого роду вимогою ~діапазоні 6-12 повторень.
 2. Функція-особливо вибухових анти-обертання працює як pallofs або відбивні/підіймачів або в ексцентрикові анти-згинання як викочування. Все це особливо корисно для спортсменів, особливо обертальні або накладні спортсменів, оскільки він сприяє формуванню сил/передачі.

Так, жоден з цих прикладів, здається, специфічна для прямого м'яза живота в умовах ізоляції, але ти все одно не можеш ізолювати м'язи. Це міф, можна тільки підтримує м'язи в кінетичної ланцюга. Всі м'язи працюють в якийсь кінетичної ланцюга. Навіть у кризу, що беруть участь ваші згиначі стегна, ТВА, тазового дна і ваші косі м'язи живота є.

Вірменія бере активну участь у всіх цих вправ тулуба.

Я розумію, що ВБД може бути вельми корисним для підйому і переміщення важких ваги, але, схоже, це поперечна м'яз живота, що набагато більше важливо для це.

Я б стверджувати, що внутрішні косі м'язи живота і діафрагми є більш важливими, ніж ТВА для більшості людей для сильного ІАП. Дихальні та загальнозміцнювальні вправи поліпшити МПА значно краще, ніж конкретні ТВА дрилі (вакуум/всмоктування). У чому конкретні ТВА навчання є протилежністю створення хороших МПА. Конкретні ТВА робота переоцінена і на основі, як правило, застарілі дослідження.

Наприклад, який-небудь "важку" або істотно вправи допоміг особливо сильною прямою (не поперечні!) м'язи живота? Я не маю на увазі якихось надуманих "зважені сидіти-вгору" або хрускоту вправи тут.

Так. Підборіддя вгору відразу приходить на розум, коли ви повинні контролювати розширення. Хто сильний у них, як правило, мають значні сили РА. Є шматок або два дослідження, які показали, підборіддя UPS призведе до значно більш активації РА, ніж будь варіації хрускіт (навіть завантажується, якщо я пам'ятаю).

Звичайно, враховуючи, що ви не можете повністю ізолювати одні м'язи і м'язи працюють в якийсь кінетичної ланцюга. Це нерозумно, щоб зосередитися занадто багато уваги на якій-небудь одній м'язи.

Є також численні спортивні причини сильної РА, але не традиційно, як ви могли подумати (тобто криза). Вибухова сила обертання потрібна сильна РА повільне обертання, тому кожен глечик, кожна тенісистка, кожен волейболіст і т. д... Всі потрібні сильні РА (в поєднанні з іншими тулуба та м'язів) щоб запобігти травми.

+658
Xander Plooy 29 трав. 2012 р., 12:20:10

Я цікаво, якщо є квота для нарощування м'язів. Наприклад : якщо я тренуюся тільки моя рука, це буде більш ефективно, ніж якщо я треную мою руку, плюс моя нога в той же день ?

+653
Laage 21 квіт. 2013 р., 14:20:40

Негативний вплив на інакше VO2max з-за detraining варіюється трохи з різних досліджень, втрати становлять від 4-14%, коли навчання припиняється протягом не менше 4 тижнів [1-8]. Очевидно, чим довше бездіяльність, тим більше негативний вплив на інакше VO2max., в точку. Наприклад, одне дослідження показало, що спортсмени на витривалість втратив 7% своїх інакше VO2max в перші 21 днів неактивності і в кінцевому підсумку стабілізувалася на рівні 16% втрат після 56 днів (1).

Інше дослідження показало, що понад 2400 метрів запустити, жінки становили в середньому 21 секунду повільніше після 15 днів простою. [18]

Чим краще будуть підготовлені ви були до бездіяльності (вища навчання-державний VO2max) на, тим більше його зниження, коли навчання припиняється (1).

Ви можете знайти посилання на наступне посилання Посилання

+641
Sh4d0w 8 січ. 2010 р., 03:37:03

Я в бойових мистецтвах (карате Isshinyu) за 25+ років, і я повинен погодитися, залежно від того, що якщо якісь бойові мистецтва ви маєте, найкращим і найбільш ефективним способом є навчання з досвідченим інструктором. Проте - є багато речей, які ви можете зробити, поки збираю, щоб підготувати себе:

 • вам важку сумку - нічого не вчить вас, як удар жорсткий, як важкий мішок, 70lbs хв. - подивитися декілька відео - От відмінне відео виконавця Don Familton - зробіть пошук на YouTube для Don Familton - хлопець дійсно знає свою справу.
 • основні кондиціювання - ніщо не зрівняється з упором на кондиціонування, або чистий вагу тіла або вага вправа (станова тяга, жим лежачи і присідання) - все, що дає вам перевагу-це плюс.
 • запуск/біг підтюпцем - якщо у вас є кросівки, ви можете бігати, спринт, інтервальне тренування, Хілл працює.
 • скакалка - небудь навчитися.
 • читати через інтернет, або придбати книгу, Ось чудовий приклад: Дикун науки Streetfighting

Підсумок: там завжди щось можна зробити. Ви завжди можете думати про те, що ви можете зробити, якщо у тебе є час або гроші або ви можете робити те, що ви можете з тим, що у вас є. Одні з найкрутіших бійців там (Тайсон) навчилися самостійно перш ніж "офіційно" учнів.
Ось чудовий сайт з ким-то неймовірно сильним і зробив більшу частину свого обладнання сам.

+632
Ioannis Gavriilidis 4 груд. 2017 р., 04:50:21

Ви, ймовірно, слід сходити до лікаря, просто щоб переконатися, що ви не маєте будь-який тип хворобу або хворобу, яку треба лікувати медикаментозно; є деякі неприємні речі, там, що може уявити себе як важкість у ногах.

Припускаючи, що ви отримаєте зелений світло від вашого лікаря, можливо, вам доведеться скорегувати свої тренування трохи. Ви, ймовірно, або під або над навчання. Важко сказати, тільки почувши вашу ситуацію, тому що багато бігунів керувати (і робити добре) запущених шість або сім днів в тиждень, і багато інших працювати кожен день, щоб дати їх тіла якийсь час, щоб відновитися.

Деякі варіанти ви можете хотіти розглядати:

 • Взяти тиждень відпустки. Ходимо гуляти, але нічого не грати або тренуватися все що завгодно. Часто часи, коли ви тренуєтеся в тиждень, може творити дива для вирішення гострих проблем.
 • Спринти / трансфер. Це дуже важко на вашому тілі, але і зокрема гору розганяється дійсно може перетворити тебе в космічного корабля, коли пора натиснути педаль газу.
 • Пліометріка допоможе з вашим вихідна потужність.
 • Скакалка буде низькою інвестицій.

Ви хочете побити свого тіла достатньо, щоб викликати адаптацію, але не на стільки, що ви за стрес, за те, що ви можете фізично ремонт. Якщо ви почнете тренуватися наполегливіше, залишатися на безпечній стороні і поставити в більш повних вихідних дні.

Варто пам'ятати, що ви отримуєте повільніше і слабше, коли навчання, ви отримаєте швидше і сильніше відновлюється після тренувань.

+582
Chapiiz Barriienthos 25 жовт. 2015 р., 15:44:54

До речі, мої тренування спліт виглядає наступним чином: я роблю ноги по неділях, який включає в себе присідання з подальшим станова тяга, а потім натискає ногою. По понеділках я займаюся бі і назад. Я роблю лат pulldowns, сидячи кабельне рядків, а потім почати робити кучері. На що один з цих днів я повинен робити тяги?

+527
pdeschen 21 січ. 2010 р., 05:30:30

У своїй найпростішої формі, я б сказав дуже грубо 100 caloies за милю пробігу

+517
Pixelgrey 5 вер. 2018 р., 18:16:46

Я 40-річний чоловік, який вдається підтримувати базовий рівень фізичної підготовки. Більшість днів я роблю пару сетів віджимань, ходьби мої 10000 кроків і цикл на кілька миль. Але я не обманюю себе, що я нічого іншого, ніж на один щабель вище "абсолютно непридатними".

У ці роки перед дітьми, я регулярно гуляли, яєчня і hillwalked. Це все вже забуто. Але я сподіваюся, що через кілька років, коли у мене більше вільного часу, він знову стане можливо. Але я боюся, що якщо я не буду підтримувати мінімальний рівень фізичної підготовки, я не зможу "перевчити" моє тіло, коли я вдарив 50.

Я дуже зайнятий, і у мене немає багато часу приділяти фітнесу. Приєднання тренажерний зал і мови, а приділяє більше, ніж на 10-15 хвилин більше, ніж я вже робити у фітнес.

Що я хотів би бути в змозі зробити, це встати раніше і вписуються в деякі вправи раніше всіх в будинку прокидається. Здається, добрий час доби, щоб зробити це: отримати кров тече, користуватися перевагами підвищеного обміну речовин, біль у бік. Але для того щоб це зробити, я повинен бути тихим , щоб не турбувати сплячих дітей. Тому він не може включати будь-якої активної діяльності, як зірка стрибки або степ-апи.

У мене теж немає спеціального обладнання - навіть не вільними вагами - і немає місця в моєму будинку, щоб зберігати що-небудь більше, ніж, можливо, наручний ремінець вагу. Так що якщо хтось починає робити гантелі з серця нейтронних зірок, його вага всього вправи.

Так моє питання полягає в наступному: якщо я зроблю за 10 хвилин спокійного тіла на основі вправи, як віджимання, дошки чи стіни сидить вранці, це буде дуже цінною для мене сила і фітнес? І якщо так, то які спокійні вправи я повинен бути намагаючись вписатися в ці 10 хвилин для гідної круглі тіла тренування?

+483
Arnob Tanvir 13 лют. 2014 р., 03:56:11

Які вправи ви можете зробити, щоб мета верхнього середнього/внутрішня частина грудей? Це так просто, як робити нахил жим від грудей?

+441
John hawks 15 трав. 2019 р., 04:07:55

Одного разу у мене був викладач фізкультури в університеті сказав мені, що він експериментує з теорії. Теорія полягає в тому, що м'язи спалюють калорій і збільшується м'язова маса, а кількість спалених калорій протягом усього дня буде зростати, досягати втрати ваги. Ця заява є правдою? Я знайти його набагато простіше зробити, гирьовий, ніж кардіо.

+413
rolyat 27 серп. 2018 р., 20:52:29

Так, ви повинні розтягуватися перед запуском, але не сісти і досягти свого роду розтяжка. Це називається статичний розтяг, і найкраще це робити на повністю прогрітому м'язів, в кінці тренування. Що ви хочете зробити, це динамічний стретчинг, який буде ходити і бігати повільно рекомендацію. Динамічна розтяжка робить рухи, що імітують, що ви будете робити в розминки, поступово збільшуючи інтенсивність.

НОГА ЛІФТИ Гойдалки одну ногу в бік, потім поверніть його назад через ваш організм перед іншою ногою. Повторити 10 разів на кожну сторону. Почувати себе слабким? Тримайтеся за стійкий об'єкт.

СТИКОВОГО НОГАМИ Під час стояння, ходьби вперед з перебільшеною замаху так, щоб п'ятки приходять у ваші сідниці. Коли це легко, спробуйте його під час пробіжки. Зробіть 10 повторень на кожну сторону.

ПРОГУЛЯНКИ ВИПАДИ Крок вперед, використовуючи довгий крок, тримаючи переднє коліно або відразу за пальцями ніг. Опустіть ваше тіло, опускаючи спину коліном до Землі. Підтримувати вертикальне положення тіла і тримати м'язи живота жорсткі.

+382
Grigory M 22 вер. 2018 р., 05:48:04

Що гіпотетичний людина повинна займатися силовими тренуваннями. Це досить важко зробити велика сила набуває в умовах дефіциту калорій, але я знаю, що деякі фактичні олімпійського відбіркового Олімпійського ліфтерів, яким вдасться зберегти свої жирові відкладення досить худий (проблеми ваги), як вони прогресують.

Адаптація є специфічним і постійно коригується, вгору і вниз. Якщо ви не включаєте свій організм у великих сил вимагає, і особливо якщо ви перебуваєте в дефіцит калорій, ваше тіло буде відзначити відсутність необхідності в свої сили і розпочати дробленні м'язи.

Якщо ви ще не зробили реальних силових тренувань вам чесно, напевно, не так багато сил, щоб втратити (що б багато, щоб повернути). Так що, можливо, не зациклюйся на втрати м'язи, якщо ви не інвестували місяців/років на ваш прогрес.

+360
BaberHam Links 10 бер. 2010 р., 07:48:25

Після того, як мій час в армії (5 місяців), я поправилась на 6кг. Мої звички в їжі загубився і я їла все і в будь-який час. Тепер я придбав багато живота жир, але коли я дивлюся на моє тіло я не дивлюся, що тонкі більше.. тепер я знову з моєї тренування станцюємо (3 рази в тиждень). 1х у нас є витривалість і тренування витривалості і 2х основних станцюємо техніки..

Тепер я хотів би почати з фітнес в спортзалі на інші мої вільні дні, крім одного дня на вихідні. Я хочу зробити деякі підняття тягарів, щоб отримати деякі м'язи. Це занадто багато для моїх м'язів до регенерації або нормально?

План буде виглядати так:

 • Понеділок: кікбоксинг (скоро спаринг) 50 хвилин
 • Вівторок: Тренажерний Зал
 • Лютого: кікбоксинг витривалість та витривалість
 • Четвер: Тренажерний Зал
 • П'ятниця: базової підготовки станцюємо 80 хвилин
 • Субота: Тренажерний Зал
 • Неділя: Вільний

Мій друг з кікбоксингу сказав, що це буде занадто багато для тіла. Але я хочу прийти у форму як можна швидше. Це вже квітень блін.. :)

+347
Erkan Beyti 30 лист. 2012 р., 11:06:12

У мене бігають і на велосипеді-30С з нагоди, а найчастіше -10С до-20С.

Холодно, але не проблема. Борода допомагає захистити ваше обличчя. Правильна одяг для відпочинку.

Пот є дуже корисним на вашому обличчі, як вона замерзає (моя борода виглядає білим всіх лід), так як є висока вартість енергії для отримання води для того щоб рушити від 0С до -4С, тому теплонадходжень від Вашого особи достатньо, щоб запобігти цей перехід. Таким чином, коли він -30С, і лід на твоєму обличчі -4С, що є 'теплий' і ви не отримаєте обмороження з -4С, але від -30С.

Шар одягу, переконайтеся, що інший шар вітрозахисний і ви повинні бути добре.

Люди турбуються про заморожування своїх легенів, але не в будь-яку погоду ми отримуємо на землі. Може бути, по-80С, де рідкий азот починає випадати з повітря, але навіть до -40С і випробувавши на собі -35С як холодний легкі повинні бути в порядку.

У мене є друг в Північно-Західних територіях Канади, хто їздить і бігає всю зиму-30С до 45С погода.

+320
pefu 6 жовт. 2019 р., 11:50:37

Насамперед кілька фонових ліній на моє запитання, так що ви можете краще зрозуміти про що я говорю. Я-31 рік.про'. людина, працюючи майже весь день за моїм столом, практично немає часу на все для спорту, після того, як я мав справу з купою інших щоденних речей.
В останні 2 роки я набрала багато ваги (92 кг вага х 1,76 м висота), тому що мої звички змінилися (я використовував, щоб пішки ходити на роботу - тому що я встиг зробити - я ходив на танці кожну суботу - у мене були друзі, де я жив, тепер, коли я роблю у мене навіть немає дискотеки в радіусі 30 км - і так далі...).
Я ходжу у фітнес-студії два рази в тиждень (рідко коли-то, я завжди намагаюся тримати ці годин як "Недоторканні" з урахуванням кількості інших речей, щоб зробити), де я буду робити в наступному порядку: 10 хвилин кардіо, 2 рази в "коло" (кожна вправа на різні м'язи) без паузи між вправами, але з паузою між колами і в кінці 20 хвилин кардіо раз.
У мене є неприємна проблема з їжею. Я можу уникати вживання нездорової їжі, але я не можу з'їсти все корисне є, так як більшість овочів робить мене дійсно знудить. Те ж саме з фруктами і більшу частину сиру. Я їм багато вуглеводів (там не так багато залишилося в світі з усіма я виключив, чи не так?).


Я може звучати як "поляризовані", бажаючи відповіді, а не інші, але я знаю що я можу й чого не можу робити і такі відповіді, як "піти" або "їж овочі" просто розчарував мене.

Я не можу знайти більше часу, щоб робити вправи. В деякі дні я дуже втомилася і мені потрібно відпочити.
Я не можу спробувати з'їсти те, що я не роблю цього, тому що це змушує мене захворів (дослівно) і у мене немає часу або грошей, щоб сидіти у психолога і розібратися.
Є все , що може допомогти мені? Я готовий спробувати: дієти (будь ласка, розгляньте мої проблеми з їжею), різні тренування (вона не повинна перевищувати час у мене), інтегратори (вітаміни, спалювачі жиру, вуглеводів амортизатори, білки, ...).

+292
Shivansh Vij 31 бер. 2017 р., 14:46:13

Овес жорсткої конкуренції, навіть в Австралії, ви можете отримати 1 кг білка за $10, або $0.01/г.

0.99 $ / 750г овес
~13г білка / 100г вівса
=> $0.99 / ~97,5 г білка
= > ~0.01 $ / 1г білка

Вони карбюратор-важкий варіант, так що це величезний плюс, якщо ви перебуваєте в ранніх стадіях зсипати, але скоріше мінус, якщо ви на останніх етапах довбання.

+240
Richard Stober 20 груд. 2017 р., 00:59:04

Я думаю, щоб зробити його простіше для себе, ви повинні просто слідувати за одним з цих популярних програм, як Вендлер 5 3 1 або стартову силу протягом не менше 6 місяців і подивитися, наскільки вам подобається результат. Стартова сила-це хороший спосіб вивчити великий підйомників, які дають найбільшу чубок для вашого самеца оленя, коли справа доходить до отримання сильної і великої. Обидві ці програми навчить вас, як прогрес і як налаштувати ваші тренування, щоб отримати бажаний результат, як у вашому випадку.

Наприклад, Вендлер 5 31 основна сила компонент, який на основі вашого поточного рівня сили, а потім вправи, допомогою яких ви можете налаштувати для вашого бажаного результату. "Великий, але нудний" наказує робити 5 підходів по 10 з 50%+ від навчання максимум вашого головного підйому дня. Так, наприклад, на день присідань, ви робите присідання в установленому Ваг і тоді ви зробите 5 Набір 10 присідання з меншою інтенсивністю.

Я б порекомендував обидві ці програми заради навчання, як зробити підйомники і мати програму, ви можете просто підключити і грати. Ви можете знайти їх за допомогою Google.

+234
Vito Scaletta 11 бер. 2018 р., 19:19:30

Якщо у вас є доступ до траси, яка є найкращим місцем, щоб збільшити вашу швидкість. Оскільки ви в основному зацікавлені в швидкі вибухи швидкості, ви повинні зосередитися на повтори та інтервали. Ви могли б почати з 100м повторює і навіть сходи, де ви 2x100m, 1x200m, 1x400, 1x200, 2x100. Ви повинні робити 30 секунд відновлення між кожним набором.

Наступна вправа буде пагорбах. Знайти 400М-Хілл (або кількох) і зробити 5х Хілл х 5 комплектів з відновлення між кожним набором.

Темпо працює також допоможе збільшити вашу витривалість.

+203
MichaelHouse 19 лист. 2012 р., 09:54:33

Я можу дати пораду в разі навчання втрати ваги.

Вважається, краще робити легкі розминки перед тренуванням, щоб отримати вашу кров накачування і енергії, і кардіо після тренування.

Головною причиною цього є ще раз - рівень вуглеводів у вашому організмі набагато менше, ніж на початку тренування. Тому у вас є менше вуглеводів, щоб спалювати, а інша енергія доводиться брати з жиру. Крім того, як Адам говорив, робити кардіо перед тренуванням буде взяти всі будівлі м'язи/формування енергії.

Крім того, у разі втрати ваги це було б більш корисно зробити більше кардіо тренування, десь близько 35-45 хвилин. Він сказав, що жир тільки починає горіти для енергії після 30 хвилин кардіо, так 35-45 хвилин повинні зробити після тренування.

Я займаюся кардіо з тих пір я почав ходити в тренажерний зал.

+186
Bguy 7 лип. 2015 р., 15:56:37

Пара ідей:

1) перевірити харчування, особливо після ваших ліфтів. Спробуйте вживати їжу відновлення, який складається з 4:1 співвідношення вуглеводів до білків протягом 90 хвилин підйому. Якщо ви не можете отримати їжу в цей час, спробуйте випивати протеїновий коктейль, який містить вуглеводи.

2) використовувати піни ролик піни ролик був для мене переломним моментом. Дуже боляче перевертатися вузлів на ногах, але це допомогло мені зовсім трохи долаючи біль швидше. Це також допомагає запобігти і лікувати незначні травми м'язів. Ось мій завальцювання піни рутини http://joefitness.com/you-need-a-foam-roller-heres-why/ (вибачте за само-служіння посилання)

3) витрачати більше часу на розігрів і охолодження, не просто йти в розробку.

4) Ви робите велику натискання (квад домінувати) вправи, більше додати потягнути, як станова тяга, щоб допомогти збалансувати тренування. Не багато допомогти з болючість, але вона може зняти напругу з передньої частини ноги.

+130
inwisible 10 трав. 2011 р., 00:16:23

Є досить багато результатів, що ви вважаєте повністю остаточним?

Я волію йти з ExRx як зазвичай аналізують вправ лаконічно.

+121
Daisuki Honey 23 серп. 2018 р., 06:39:52

Краще "вправа" для ваших очей знаходиться в 5-хв. перерви: як часто, як ви можете. Ось простий експеримент, який ви можете зробити, щоб краще зрозуміти, що це означає для ваших очей, щоб зосередитися на екрані протягом тривалого часу.

Так що, поки ви дивитеся фільм, підніміть руки паралельно підлозі і тримайте його так протягом усього фільму. Скільки хвилин ви могли б протистояти? Тепер розумію, що під час перегляду фільму або дивитися на будь-якому іншому екрані, ваші очі роблять аналогічну роботу - м'язи туго і підтримувати 3D-форма і положення очі, щоб змусити їх зосередитися на екрані.

Тепер подумайте про це: є тип вправ, який дозволить вам тримати руку в горизонтальному положенні протягом не менше 1 години безперервно без будь-якої шкоди або біль? Очевидно, немає. Те ж стосується і очей.

+120
neo moremi 19 квіт. 2013 р., 14:17:26

Ви, здається, розуміють це вже, але для ясності: для того, щоб втратити вагу, вам потрібно калорій дефіциту. Ви можете досягти дефіциту калорій за рахунок скорочення споживання енергії (споживати менше калорій) та/або збільшення використання енергії (використовуючи більше калорій). Я не дієтолог, але я рекомендую вам зосередитися в першу чергу на те, щоб споживати менше калорій, тому що це набагато простіше-якщо ви володієте достатньою дисципліною, щоб досягти дефіциту калорій таким чином, чим більше калорій.

Мені шкода чути, що ви маєте справу з таким болем; це звучить досить незатишно. Я не знаю жодної причини, щоб не спати на вашому боці.

Будь ласка, розгляньте можливість навчання, щоб зміцнити спину, використовуючи лінійну прогресію з низьким-бар присідання і станова тяга. Якщо ви не через спину, то її підтримують м'язи будуть продовжувати атрофії, яка і ризик додаткових травм і біль буде збільшуватися. Якщо ви зміцнити спину, тоді ви знизите ризик подальших травм, і може знайти деяке полегшення від болю в спині, як (у поодиноких випадках), інші люди знайшли від силових тренувань.

+118
Pryde 14 січ. 2016 р., 01:00:44

Здійснення відбору виглядає нормально, але планування дев'ять наборів по 10 підтягувань за одне тренування, коли ти ще навіть не в тому діапазоні повторень-це непродуктивно бажане за дійсне. Так планує на шість днів інтенсивної роботи і "відпочинку" день. База ваш реп схемою на що можна зробити, а не тренування ви хотіли б бути в змозі завершити.

Ваш вибір вправ виглядає нормально, за винятком того, що ви стрибати прямо в стійку на руках віджимання, а не з допомогою прогресії (один, два, три). Плечі повинні бути ретельно і поступово працювали в повному обсязі-диск стійку пуш-ап, роблячи стійку на руках тримає, негативи, щука віджимання, і виконується в першу чергу. Не просто прописати потрібні, але довільну кількість підходів і повторень для високої майстерності заняття, що вимагає м'яких тканин викл.

Особисто я не бачу необхідності для розколу. Немає ніяких причин не робити основного вправи в кожне тренування. У вашому випадку, це означає, що велика м'язова будівельників, що на мій погляд означає, підтягування і провали. Можливо, вам доведеться змінювати діапазони реп або обсяг. Я чув те ж саме для роботи АВ. Щось на зразок цього було б розумно:

 • А) підтягування, віджимання на брусах, пістолети, працювати стійку на руках, зігнув широта піднімає, тренажері, птахи, собаки
 • Б) працювати стійку на руках, Віджимання на брусах, підтягування, віджимання, висить ногу піднімає і косою хрумтить, широта піднімає
 • Інше
 • Повторіть 3-денний цикл

Планувати ваші дні/Б/В/залишок/Б/А/Б/решта, ймовірно, теж працюють нормально.

Якщо відсутність задньої ланцюга робота вас турбує, подивитися домашні Росс Enamait підколінного сухожилля обладнання завивати, робити спринти, стрибки, стрибки, і тюленів, і визнати, що жива маса роботи по суті своїй слабкий в цій області. Подумайте про покупку однієї пари важких гантелей для чищення, гойдалки, і уривками для цільової задній ланцюга. О, ігнор задній ланцюга, якщо ви не дбаєте про легкої атлетики.

+114
venkat1424 18 жовт. 2019 р., 18:45:15

Для більшості слухачів, найкращим способом розвитку сили є виконання декількох якісних повторень складних підйомів на високий відсоток максимум, який ви можете підняти у цій вправі. Є багато супутніх факторів, але це основа. Тому, більшість програм міцності підкреслити 1-5 повторень наборів якщо сума знята знаходиться недалеко від вашого повторного максимуму кількість повторень виконується, і де суттєво відпочивати між сетами.

Supersetting в принципі не рекомендується для чистого розвитку сили. Є багато причин, щоб використовувати суперсети, і це, безумовно, може диск набирає силу, але це не оптимальний підхід для розвитку сили, на відміну від інших атрибутів.

Для збільшення розміру, як суперсети і відпочивали набори може бути доцільним, в залежності від загального програмування учня.

Неясно, яка частина з цього вимагає цитат, так як це охоплює широкий розмах спортивної науки.

+92
wazy 13 жовт. 2019 р., 00:33:54

Ви хочете виглядати м'язистими, не будучи великими. Хороша новина в тому, що це важко отримати занадто багато м'язів. Рішення трохи підняти і зробити ваше тіло жиром вниз.

"Тонизированный"

Слово "тонизированный" означає різні речі для різних людей. Це не технічний термін, як "сильний" або "потужний" або навіть "великий". Більшість людей використовують "в тонусі", щоб спілкуватися їх бажання виглядати підтягнутим і трохи спортивне, але не м'язистим або складні. Замість того щоб сказати "в тонусі", деякі люди скажуть, що вони хочуть виглядати як якийсь актор у кіно, де пояс Адоніса грає головну роль.

Brad Pitt's Adonis belt is the apple of many aspiring fitness enthusiasts' eye

Це звучить, як ви хочете виглядати м'язистим і обробкою без великої, як культурист.

Програмування, щоб виглядати м'язистим, але не великий

Ключовим моментом є: а) побудувати деякі м'язи і Б) робота за низький відсоток жиру в організмі, тому ці м'язи виглядають цілком певними. АБС не треба бути, що великий, але є шість кубиків, вони не можуть бути покриті багато жиру. Біг, підтягування, та досить контрольованих високобілкова дієта-це прекрасний спосіб для досягнення цієї мети.

Ліфт для м'язів

Я б обов'язково натисніть наступні пріоритети піднімаючись:

 • безпосередня робота АВ
 • прямі грудей і трицепсів роботи, такі як жим лежачи або провали
 • віджимань і підтягувань на турніку за значні плечі, біцепси і верхню частину спини
 • станова тяга або присідання, для загальної міцності і постави

Я б стріляти для діапазонів повторень, які виробляють гіпертрофію. Тобто, я зробив би комплектів 10 або 12, щоб зробити м'язи великими. Якщо вони занадто великі, я б перестав їсти і так сильно підніматися. Але це не можливо. Швидше за все, ви будете, як м'язи, які з'являються.

Я зупинюся на декількох наборів підтягування, віджимання на брусах, лава для пресу і AB роботі. Я не ухиляюся від проводів або короткими періодами відпочинку. Присідання і тяги буде другорядним пріоритетом, в кінці тренування з меншим обсягом. Наприклад, три або чотири рази на тиждень я міг би зробити:

 • трьох раундів схема підтягувань потім відразу опускається, спрямовані на максимальну кількість повторень з хорошій формі, з хвилину або дві (а не п'ять) на відпочинок між раундами
 • зважений Римський стілець присідань
 • один набір з 10 помірно важкі румунська тяга (плюс розминкові сети, звичайно).

або, як варіант, так як ми просто розглядаємо різні варіанти:

 • лава для преса, три важких підходи по 10
 • підтягування, стільки наборів, скільки необхідно, щоб отримати п'ятдесят повторень
 • різні роботи АБ - склоочисники, АБ сувоїв і т. д
 • присідання, один важкий набір з 10 (плюс розминка)

Бігати і жерти купити за низькою жиру

З м'яза зростає від підйому, другим пріоритетом є, щоб отримати моє тіло жир внизу. Є менше допомагає. Білкова дієта допомагає. Біг та інші форми кардіотренування допомагають.

Спробуйте приготувати їжу самі. Акцент на якісні речі, як трави годували і доглядали м'ясо, яйця, і молоко, і велика частина зелені і овочів. Уникайте газовані напої та солодощі. Мінімізувати алкоголь і смажені продукти.

Два або три рази в тиждень, я б пішла на пробіжку. Оптимально, одна з цих трас буде миля або три і ще б невеликої розминки пішли півдюжини спринти. Біг не висічена на камені ... якщо я відчув, як плавання або їзда на велосипеді гори або веслування, це все чудово. Справа в тому, щоб потрапити в деякі короткі, високої інтенсивності кардіо і трохи довше, повільніше, низькоінтенсивним кардіо у кожну тиждень.

+69
Abss A 20 черв. 2010 р., 09:35:48

Відповідь на ваше питання: Так, цифри цілком реальні.

Ви спалити ці калорії від ходьби, біг або робити домашню роботу результат (чистий спалених калорій) точно так само.

+66
Allen Tuttle 21 січ. 2010 р., 20:45:38
Мотивація-це те, що робить вам досягти своєї мети. Це суб'єктивно.
+65
Josh Egger 15 жовт. 2019 р., 11:00:30

Ще одна змінна для відстеження навчання (і життя) напруг є варіабельність серцевого ритму (ВСР). Він буде йти вгору, як фітнес покращує, але ввійде в життя стреси та перевтому впливають на здатність вашого тіла, щоб впоратися/відновити. Ось стаття д-ра Філ Маффетоне, що обговорює це.
Я використовую ithlete додаток згадав, щоб відстежувати свій результат ВСР. Там можуть бути й інші програми, що працюють однаково.

+65
Kelvin Aimienoho 23 вер. 2013 р., 23:04:56

Два окремих аспектах, з різними причинами і виправлення:

Спину гнути

 • Слабкі сідничні м'язи або напружені згиначі стегна: сідничні м'язи не можуть підтягти таз прямий. Виправити: зробити глют мости. Розтягнути згиначі стегна.
 • Слабка АБС або попереку є жорсткою: АБС не може випростати тулуба. Виправити: зробити сухарики. Торкнутися пальцями ніг.
 • Редагувати: як в коментарі вище, дошки допоможе з обох наведених вище точок одночасно.

Згинаючи лікті назовні ("лікоть спалювання")

 • Слабкий трицепс. Коли ви не кльош лікті, ви використовуєте ваші трицепси більше. Виправити: робити правильно віджимання на колінах. Або розширення трицепсів. Я рекомендую перше.
+38
dudka 21 черв. 2017 р., 23:00:10

Ви не повинні відчувати болю під час руху, а вашій спині можуть відчувати біль після тренувань. Вам необхідно навчитися розрізняти травми (розтягнення, тягне, тендиніти і т. п.) від крепатури або Домс (див. https://fitness.stackexchange.com/a/7450/3085). Як новачок, ви, ймовірно, не знають різниці поки. Моя порада щас будуть чекати, поки ваша спина відчуває себе 100% перед роботою знову, дотримуючись розтяжки, масажувати де болить, і практикуючих ваги або мітлі форма. Якщо це просто м'язовий біль, він повинен відчувати себе краще протягом декількох днів, і не відчувати, як болить після кожної нової тренування (в кінці кінців, ви не будете відчувати себе Домс).

Про даному конкретному випадку, оскільки ви відчули біль під час виконання рядки, Я підозрюю, що це був поспіль, що стало остаточною причиною цього. Але, ваша спина, можливо, були ослаблені від присідань, залишаючи його сприйнятливим до будь-яких помилок формі на рядки. Якщо ваша більш низька задня частина закруглена під час присідання (неправильна форма), два могли б поєднуватися разом, щоб викликати цю біль.

Мені подобається, що ви витрачаєте час тільки на порожній бар. Вага ти переїжджаєш прямо зараз, не достатньо, щоб сильно поранити вас, але все-таки дам вам знати про поганій формі.

Щоб допомогти правильної форми помилок, ви могли б мати досвідченого друга , який робить таку програму, як ви дивитися ваші форми. Або ви могли б зняти відео і завантажити його, щоб коли-небудь або якомусь іншому форумі (в тому числі і тут), щоб запитати ради.

+19
tam5 26 квіт. 2013 р., 04:58:11

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil