Скільки може бути розвинена низькі грудні м'язи грудей

у мене видно низька Печ, але я не знаю, якщо я потрапив на це місце або я можу розробити його набагато більше.Моє питання укладено в попередньому реченні, скільки може бути розвинена низькі грудні м'язи грудей?Я думаю, що це не може бути більш "видимими" більше "вниз" або "поза".Є ліміт цих?Ніякі препарати,тільки тренування і правильне споживання продуктів харчування.Я хочу запитати "відстань" може бути отриманий низький Печ.Скільки вона може "рости"

+883
eoghanm 11 лют. 2015 р., 22:48:10
25 відповідей

Я переніс серйозну розтягнення чотирьох місяців тому. Настільки серйозно, що моя рука відчула, як він збирався впасти протягом наступних трьох місяців після скасування. Або, в перший місяць, навіть роблячи один поштовх вгору, і лікар каже, що це тепер повністю відновлений. Я теж думав, що це до 4 тижнів після повернення. Це дає дуже м'який болю, нічого близько до те, що було раніше. Що стосується мого коліна, я пошкодив його місяць тому і теж тільки трохи біль при присіданні і це повинно бути травми від бігу, який пройде 2 місяці лікувала лікар каже. Якщо я продовжити його, воно клацає, але це не повинно бути постійне пошкодження. Я повинен звільнити або продовжувати працювати? Це змушує мене засмучувати, знаючи, що місяці пройшли, і я, не піднімаючись, тому що життя коротке, і якщо мені 20 років я, напевно, тільки залишилося близько 60 років. Допомогти?

+967
W Li 03 февр. '09 в 4:24

Коли я вперше отримав vibrams, я бігала кілька разів в тиждень в рамках підготовки до полумарафону. Я почав носити їх з дому на деякий час, і мені вони дуже подобаються, але у мене склалося помилкове враження, що я міг би піти прямо до працює, тому що я не відчувала ніякого болю. Так я бігав навколо будинку, 400 метрів або близько того, і пішов додому. Немає проблем, але на наступний день я ледве могла ходити за м'язів і біль у ногах.

Якщо я повинен був почати знову, я б почав з 100 метрів або менше в перший день і дуже повільно працювати ваш шлях вгору. Це не займе багато часу, щоб пристосуватися, але початковий період перебудови було складно і не зовсім очевидний під час бігу.

Я також запропонував би починати працювати на трави. Відсутність або захисту може призводити до кам'яної синці на перший погляд. Я не знаю, якщо ваші ноги стають більш жорсткими, або якщо ви просто навчитеся крок по-різному, але ця проблема зникає з часом.

+943
rina 2 квіт. 2018 р., 16:13:11
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ну, щоб отримати право на точку, то він помиляється.

Опір групи допомагали віджимань і підтягувань на турніку є відмінним способом, щоб тренуватися unassited віджимань або підтягувань на турніку. Якщо ви хочете бути в змозі зробити, наприклад підтягування, ви повинні робити, допомагати і робити LAT витягає вниз машини після того, як ви можете не допомагав підтягуватися більше тренуватися для додаткової потужності.

Є багато різних груп опору, які дають різну підтримку. Хтось може підтримувати до 40кг, інші можуть тільки підтримувати до 5кг Таким чином, ви можете знизити допомогою ви отримаєте, коли ви починаєте відчувати, він стає легким, до точки, де ви використовуєте 5кг групи. Після того як ви зробити близько 5-8 підтягувань на турніку з допомогою цієї групи, ви можете, ймовірно, зробити 2 або 3 без сторонньої допомоги. І там Ви маєте його, ви досягли успіху в роботі з самостійної підтягуєшся!

Не варто думати, що ви повинні зробити один або інший (при підтягуванні або лат тягнути вниз), ви можете зробити обидва і мати краще з обох світів!

+909
0x5f3759df 7 трав. 2010 р., 14:04:52

Я думаю, що у мене було те ж саме. Якщо я правий, це свого роду запалення на місці прикріплення ахіллового в результаті чого запор вапна, що робить його більш важким для крові, щоб пробігти ті м'язи. Це не легко діагностувати, так як більшість високотехнологічних сканерів не бачив, але старий добрий простий ехографії certainnly і це набагато дешевше...

Якщо це ваша проблема, ви можете зцілити його довго відпочивала і уникаючи shoques і високою віддачею спорту, як біг, стрибки і біг. Але якщо процес уже на подальший стадії спокою буде недостатньо. Якщо відпочиваючий не працює йти до фахівця і задати опції ЭУВТ лікування.

Сподіваюся, ти одужаєш швидко!

+819
Tru 2 бер. 2014 р., 22:16:12

Насамперед, якщо ваші пальці постійно знаходяться під стресом і вони не відновлюються належним чином, це може призвести до пошкодження нервів в області зап'ястя і ліктя, яка відома як повторювані стрес травми. Багато сил свій "палець" у скелелазіння і теніс породжується передпліччя. Тому підвищення міцності передпліччя збільшить силу ваших пальців.

Дозвольте ваших пальців і рук, щоб відновити. Ви не хочете повторних травм стрес. У мене було затискання ліктьового нерва з-за інтенсивних тренувань з професійними тенісистами. Я не чіпав тенісної ракетки на один рік і я все ще є невеликий дискомфорт в зап'ясті і лікті.

Якщо ви любитель тенісу, то я не рекомендую інтенсивні силові тренування, це дозволить значно підтягнути ваше тіло. Якщо ви є серйозним гравцем, необхідно збалансувати тренування вага з йогою або ВИИТ. Я зазвичай коробку, так як це тренує стегна, обертання, швидкість і ноги.

Також ви повинні постійно розім'яти пальці та передпліччя для того щоб запобігти напружені м'язи.

Пам'ятайте, Фітнес і тренування-це марафон, а не спринт. На жаль, мені довелося вивчити цей нелегкий шлях від інтенсивного тренування.

+759
Elliot Treble 5 черв. 2019 р., 19:41:39

Я збираюся як тренажерний зал і CrossFit додаткових днів для регулярно останні 3-4 місяці. Останнім часом я почав відчувати наголосив про ходити в спортзал. Я відчуваю, що я зниклих решта після приходу з роботи і готується піти в тренажерний зал тренування\ - це схожий на регулярні заняття і нервують. Це нормально, що люди проходять? Є хороший спосіб впоратися з цим?

+722
Arush Aggarwal 28 серп. 2013 р., 12:48:28

Я чув дещо різні люди говорять різні речі з цього питання, деякі люди кажуть, що немає кардіо на відпочинок... але деякі люди кажуть, що його добре

Мій нинішній розпорядок :


Понеділок : Верхня Частина Тіла

Вівторок : Кардіо (Плавання)

Середа : Ядро

Четвер : Кардіо (Плавання)

П'ятниця : Ноги

Субота : Відпочинок

Неділя : Відпочинок


Розрив між м'язів днів ОК? Або ви більше не робите будь-яку вправу-між, наприклад, що кардіо плавання?

(21 рік, чоловік до речі)

+698
S Joseph Spell 16 бер. 2015 р., 12:37:08

Я беру участь в короткий, але крутий підйом в гору бігти. Це всього 910 метрів, але він йде до 314 метрів. Рекорд траси становить 7:58, у той час як середній тренажер (чоловік), ймовірно, близько 14:00-15:00. Результатів минулих років (тільки для чоловіків):

# Час:
1 08:00
10 08:54
100 10:33
500 12:12
1000 13:15
2000 15:18
2500 16:43
3000 19:28
3300 34:00

Я завжди закінчувала десь між 11:00 і 12:00. В цьому році я в гіршій формі, ніж коли-небудь, так що я сподіваюся, я можу вирізати кілька секунд за рахунок зниження мого ваги. Я хоч і цікаво, я отримаю велику, скидаючи 1,2,3.. кіло до гонки, чи буде втрата м'язів заважає мені виступити краще?

Я 187 см, 86 кг

Для довідки: я не хочу схуднути в цілому, але я готовий зробити це тимчасово, щоб отримати гарний час. У мене немає часу, щоб тренуватися більше, чим я зараз займаюся, тому шлях до втрати для мене вага просто вживаючи менше калорій.

Будь-які інші поради, звичайно, добре отримав!


Чиста фізика (якщо він був)

Якщо це був чистий підйом вгору, і припускаючи, що в гонці на час на 12:00, і маса тіла 86 кг, це зажадає в середньому на 410 Вт. Припускаючи, що я ще здатний виводити однакову потужність після втрати ваги, то закінчення часом буде 12:00 масштабується з коефіцієнтом вага / 86 кг. Так що, якщо я спускаюся до 83 кг, я зможу закінчити в 11:34.


Але, це не прямо вгору лізеш...

+666
eniri 24 лют. 2018 р., 02:52:36

Якщо ваш організм здатний витримати напругу вправи на травми без погіршення вашого стану, то ви повинні проявляти. Як ви змогли визначити, чи дійсно ваше тіло може витримати напругу? Єдиний спосіб-це фізичні вправи і спостерігати за результатом.

Є очевидні ризики в цьому. Ніхто не може порадити вам, чи дійсно ви повинні взяти на себе ці ризики. Тільки ви можете вирішити для себе, чи варто відновлювати тренування, щоб уникнути втрати фізичних здібностей варто ризикувати зробити подальше пошкодження до вашого тіла.

Якщо ви вирішили спробувати здійснити з вашої травмою, є кілька речей, які ви можете зробити, щоб мінімізувати ризики ведення подальших ушкоджень.

Починайте кожне вправу дуже повільно. Дістатися до початкової точки напруги на тілі і визначити, чи дійсно ви відчуваєте себе в безпеці продовження. Якщо напруги ви відчуваєте не знайомий, ви можете вибрати на стороні безпеки і стоп.

Всі ваші повторень повинно бути дуже повільним і контрольованим. Виконуючи їх, ви більше правоподобны для того щоб бути в змозі відчувати біль і зупинити рух, перш ніж біль приходить; будь-які швидкі або різкі рухи можуть призвести до миттєвої болю.

Зверніть увагу, як ваше тіло відчуває себе після завершення набору. Іноді напад болю затягується. Аналогічно, зверніть увагу, як ви себе почуваєте після всього тренування, і протягом декількох годин і наступні дні. Зробити це допоможе визначити, як ваш організм витримав стресу фізичних вправ.

Це ітеративний процес; необхідно постійно контролювати своє тіло після кожного тренування. На додаток до оповіщення вас, коли ви штовхнув себе занадто далеко, цей процес також допоможе вам дізнатися рівень дискомфорту, з яким ви можете спокійно продовжувати працювати.

+663
TheGreenOne 19 трав. 2010 р., 00:25:32

Хоча крейда працює дивно для зчеплення (як скелелаз я можу підтвердити з досвіду), я постараюся надати іншу відповідь, а не повторювати те, що інші вже відповіли.

Ви могли б просто отримати зчеплення стрічки (як для тенісних ракеток) і оберніть його навколо бару (це зроблено, щоб вижити елементи, і не буде пошкоджувати бар, я не розумію, як люди з цим проблема).

Те, що інші відповіли кілька способів для вас , щоб поліпшити зчеплення з дорогою, не використовувати тимчасове рішення.

+629
user2865326 18 січ. 2017 р., 18:17:20

Яку кількість тренувань/відпочинку/їжа вам потрібно для досягнення ваших цілей, не однакові для всіх. Є один-розмір-підходить-всім без плану, що говорить "робіть ці вправи, спати х годин, і їдять саме ці продукти", яка буде працювати для всіх.

Коли ми чуємо, хто тренується щодня, він говорить нам це: вони досить відпочивають на протязі усього дня (Не каламбур), і вони їдять потрібну кількість їжі. Це не буде перебільшенням думати, що будь-яку кількість часу вони проводять навчання, іншу частину дня чистого відпочинку і прийому їжі.

Той факт, що вони перебувають у відмінній формі, зовсім опосередковано, в тому, що років і років вони витратили на навчання підготувало їх тіла на цей стрес. Їх тіла просто навчилися процвітати в цій рутині.

Я розумію, деякі з них знаходяться в незвичайній формі, але чому б у "важливо інше" правило відноситься і до них?

Він зовсім не застосовується. І вони витратили багато часу, з'ясовуючи, яку саме суму навчання вони можуть робити щодня, поки ще вистачає часу і їжі, щоб повністю відновитися.

Цілком ймовірно, що в процесі калібрування, у них були періоди, коли вони страждали від хронічної втоми з-за занадто багато тренувань і занадто мало відпочинку, і ступив вниз кілька надрізів для того, щоб знайти своє особисте ідеальне співвідношення.

+578
abhinawbharat04 3 лист. 2010 р., 12:12:04

Я пропоную вам ваш хода досліджені експертом. У більшості великих міст можна знайти або працює тренером або фахівцем магазину, який ви можете розмістити на біговій доріжці і записати свій крок на відео. Потім вони можуть запропонувати поради, які варіюються від кращого footplacement, правильну техніку руку, щоб коригувальні взуття.

Багатьох бігунів-аматорів і знижка важливість, тренували або тренуються в бігу, думаючи, що це "природно". Плавання теж, але ніхто, здається, питання є професійний досвід.

+503
askvictor 16 січ. 2012 р., 11:02:31

Я не любитель присідати , щоб відпрацювати мої ноги, в основному з міркувань безпеки.

Це добре, щоб зробити 45 градусів жим ногами замінити присед ?

Роблячи це в поодинці, я можу побудувати собі пару сильні ноги?

+502
Nathar Leichoz 27 січ. 2015 р., 02:03:26

Я хочу знати, як підрахувати, скільки м'язової маси на відміну від власне жиру.

+489
Hendra Kusumah 14 трав. 2012 р., 18:32:04

Він буде, до певного моменту. Якщо ви можете зробити тільки 5-10 прямі повторень до того, щоб зламати то все-таки досить важкий, щоб будувати пристойні м'язи для вас. Як тільки ви можете зробити близько п'ятнадцяти або більше в ряд, тим не менш, він почне ставати все менш ефективною.

+489
Guy Klages 28 трав. 2017 р., 04:18:18

Для вирішення шестирічний пост:

Людина, що дає вам порада, не знаю, про що вони говорять.

Якщо у вас є якісь інші серйозні медичні проблеми, які ви не сказали нам про те, що це в принципі неможливо для 95-кг 21-річний чоловік у присяд 25 кг таким чином, що вони гостро або хронічно травмувати себе, навіть якщо вони навмисно намагаються це зробити. Людське тіло просто не так крихка у такий сценарій.

Це, як кажуть, варто присідати, і присідати з хорошій формі, але навчитеся робити це, беручи рада від кого-то, хто дійсно знає, про що вони говорять.

+482
Bruce Enyaw 5 серп. 2014 р., 10:19:49

Будь-який раз, коли ви змінюєте щось фундаментальне у форму, вам доведеться пройти через процес переучування. Коли ви звикли не мають п'яти підняв, правильне важкої атлетики взуття може кинути тебе. Особливо якщо це серйозні зміни, як більш дюйма ліфта.

Вей Руї взуття на 1,25" каблук за даними MaxBarbell, який є досить значним, якщо порівняти його з 0.6" в Addida за PowerLifts або 0.75" Найк Romaleos 2 взуття. Це може бути розмір каблука, що викликає масу проблем. Переконайтеся, що ви перевірити ще раз ваш присед глибина із взуттям. Мені довелося йти трохи глибше з моєї Addida тренерів PowerLift. Вплив на моя станова тяга була незначною з 0.6" п'яти.

Багато пауерліфтери вибирають для станової тяги тапочки, які мають плоский, жорсткий нестисливої підошва. Це дає вам стабільність, ви хочете в хороший підйом взуття, але без ліфта.

+392
Lars Fischer 20 бер. 2019 р., 01:20:57

кращим варіантом є вибір двох вправ, наприклад мої зірки стрибків і присідань, а також в 2 рази при розтягуванні вправи або динамічне напруження. вони будуть стомлювати ваші м'язи, працюючи в ізоляції. наприклад, квадрицепси, Встаньте прямо і підніміть одну ногу (пряма нога), так високо, як він буде йти від стегна, у верхній частині руху утримувати її протягом 10 секунд, повільно секунд, виконайте цю вправу по 10 разів на кожну ногу, чергуючи. тоді для присідань можна використовувати гантелі для додаткової стійкості, але робити їх повільно і паузи між рухами, зробити його супер контрольованих йде вниз і повертається вгору ви будете почувати себе рвати м'язи під вас.

+347
Wiko Leny 24 лют. 2011 р., 18:11:38

Є величезний розрив між прийомами їжі. Розділити харчування на 5-6 невеликих прийомів їжі. Я не експерт, але це допомогло мені. Може бути, ви можете почати робити деякі вправи - планки, віджимання, присідання. Включають близько 10 хвилин в день для цих вправ. Це моя скромна думка. Сподіваюся, що це допомагає

+328
Stefan Bicher 25 вер. 2012 р., 15:59:08

Якщо ви відчуваєте ознаки запаморочення, головні болі, м'язові болі, і т. д., то це, безумовно, хороший час, щоб відпочити і дати відпочити своєму тілу.

Крім того, ви повинні переконатися, що ви отримуєте правильне живлення/зволоження, з'їсти що-небудь легке перед тренуванням, а також після.

+318
XspeedPL 28 лип. 2013 р., 11:52:26

Ви їсте дуже здорово, але я думаю, вам потрібно більше вуглеводів. Якщо ви робите це багато, тоді вам знадобиться більше вуглеводів. Крім цього, ви вживаєте дуже гарне кількість білка :)

Хоча, просто рекомендація, ви не повинні тренування так близько, щоб, коли ви лягаєте спати, я вважаю, що це робить ви спите не так добре, але у кожного.

+215
Einyer Sanchez 12 трав. 2016 р., 15:30:33

Два чинника, ви сказали, що впливають на центральну нервову систему (ЦНС) і, отже, продуктивності, отже, зростанню. Вони не такі впливові, як і інші фактори, такі як харчування і відпочинок, але досить впливовим для тих, хто активно бере участь у два.

Перш ніж відповісти на ваші питання, варто відзначити, що ЦНС бере участь у важких вправи, Вправи на витривалість і т. д. Тому крім ваших м'язів, що вимагають відпочинок і ремонт, ЦНС також потребує відпочинку і відновлення. Це означає, що його слід розглядати в сенсі відновлення (який впливає на продуктивність праці та економічне зростання). Якщо вона не відновиться ви не зможете виконати, а також в тренажерному залі (щодо концентрації, витривалість, сила).

1• канабісу курити, безумовно, впливають на ваш ріст і продуктивність. Якість крові йде до м'язів зменшується. Ваш гемоглобін буде бажано прив'язати до окису вуглецю, ніж кисню. Кисню вимагається під час тренування і в процесі відновлення. Кисень зберігається в м'язах, я вважаю, для використання під час тренування, коли кисню в крові мало, так що, якщо знижується, значить буде вашої м'язової продуктивності і, отже, зростанню. Є й інші ефекти, такі як якість ваших легенів і вашою здатністю розчиняти кисень з повітря.

Є дослідження, що показують, що канабіс може знизити рівень тестостерону. Тестостерон є дуже впливовою в зростанні м'язів. Її зниження відбудеться зниження зростання швидше за все.

Коноплі надає безпосередній вплив на ЦНС. Він індукує відчуваю хороший ефект. Після цих ефектів носить, можуть виникнути депресія, почуття, які можуть опосередковано впливати на ваш зріст, що ви не можете з'їсти, не може здійснювати також і ви не можете спати, між іншим. Чи відчуваю хороший ефект, допомагає вам краще спати, це теж особисте мінлива, щоб розглянути. Якщо вам краще спати, потім його, можливо, перевагу, якщо б не його можливий недолік до вашого зросту.

Вплив конопель на ЦНС також означає ЦНС можливо, потрібно час і ресурси, щоб повернутися до своєї "здорової" / "нормальний" стан, де він може підтримувати повсякденну діяльність і на вершині, що ваш вага вправи в звичайному порядку. Якщо ви не відпочити ЦНС достатньо, ви можете продовжувати випробовувати почуття млявості, відсутність визначення, втома, депресії, ЦНС ще не відновився повністю, означає, що ви буде працювати добре в тренажерному залі, тому потенціал зростання може бути зменшений.

Коноплі також допомагає зменшити набряк і біль. Це допоможе вам вправу краще в тренажерному залі? Якщо це так, то з нетерпінням чекаємо можливості кращого росту, з огляду на всі інші чинники виявляються (харчування, відпочинок тощо). Хоча ви можете також поранивши себе, приховуючи біль і продовжуючи використовувати м'язи. - Зменшення болю і набряклості допоможе вам краще спати? Якщо так, то ви будете одужувати, ремонт та кращого росту, знову ж таки, враховуючи інші фактори в достатніх кількостях/рівнів. Якщо ви залежні від цих наслідків і, отже, не можу заснути без конопель, то ваш зріст може бути зменшений. Все залежить від обставин.

2• злягання (секс) багато в чому передбачає нервової системи, м'язів теж. Ті почуття, які відчував під час акта наводяться допомогою гормонів і здійснюється через ЦНС. Кульмінація і щасливий фінал в кінці статевого акту також широко залучати в ЦНС, тому участь люди відчувають втому і сонливість після. М'язи, що беруть участь у сексі різноманітні, так що ваші м'язи потребують відпочинку може бути використаний під час злягання, а в подальшому може бути вичерпаний останні відновлення потрібно до наступної вправи, а може і ні. Всі непрямі.

Чоловіки можуть використовувати до 300 калорій під час сексу. Якщо вам потрібно 3600 калорій в день для активного способу життя, що потребують м'язового зростання, 300 калорій секс прирівнюється до двох годинників вартістю калорій, або одна дванадцята від загального споживання калорій. Якщо ви релігійні про калорійності їжі, то це значення є значною, вона може легко перекинутися під ваші цілі, і зупинити вас від цього ростуть м'язи. Ваше тіло може почати ламати інші м'язи для відновлення пошкоджених.

Ефект злягання на зростання непрямих - ти будеш добре харчуватися, і добре відпочивати, щоб протидіяти ефекти, і, можливо, вони працюють у ваших інтересах? Ваше харчування і відпочинок, як чоловік достатньо, щоб виробляти більше сперматозоїдів, відновлюються і ростуть м'язи, не порушуючи інші вниз? Ви не збираєтеся відпочити досить і натомість впливати на відновлення та ремонт, отже, впливає на продуктивність в тренажерному залі і тому зростання?

Ефекти канабісу, більш непрямі, але все ж варто відзначити, для важких або постійних користувачів. Чи збираєтесь ви прийняти його досить, що ви ЗПН не в нормальний здоровий стан? Тоді так, ваше відновлення буде залежати, і, отже, зростання (непрямі).

Ресурси:

+205
nullPointerException 11 лист. 2016 р., 05:32:09

Довга коротка історія.

Я тренувався протягом 4 місяців (Біг 20 хвилин в день і гантелі піднімати, і те 5-7 разів на тиждень) і я схудла на 6 кг (~13lb); я був дуже гордий результатом (в основному тому, що я не очікував, що багато ваги для цієї легкої тренування), але після перевірки мого ІМТ я досі прямо на кордоні з надмірною вагою (ІМТ 24.9) і ще 6кг вище мого ідеального ваги.

Тому мої запитання, для того, щоб досягти мого ідеального ваги:

  • Я роблю потрібну кількість вправ, але мені потрібно більше часу?.
  • Мені потрібно більше тренуватися?
  • Мої тренування правильно чи ні те, що мені потрібно змінити?

Деталі.

Відпрацювання.

Починаючи чотири місяці тому:

  • Працює будні: 20 хвилин щодня; спочатку було 4 дні в тиждень (тому що я вибіг з дихання досить легко), але зараз я роблю 5-7 днів в тиждень і я починаю відчувати, що 20 хвилин не досить довго, навіть іноді (особливо якщо в попередній день я не втекла) я навіть не парилася.
  • Біг годин не регулярно: коли я йду, щоб запустити я йду в різний час, але в 6 вечора до 9 вечора діапазону.
  • Після запуску, я піднімаю гантелі, 200 завитки молотка і 200 поверх натисніть на змінний серія 25.
Спосіб життя.

За останні 20 років:

  • Я сиджу майже весь день: на роботі, в машині, вдома.
  • Переплуталися спить будні: 5-6год з понеділка по п'ятницю, і з 9-10ч в суботу і неділю.
  • У мене було щоденне споживання алкоголю, між 1-2 пива в день (я зменшив її до 1-2 банки пива в тиждень, коли я почала займатися спортом).
  • Я не приймати які-небудь піклуватися про Їжа, я їв, навіть не дотримуючись графіка за мій вечеря, але за останні 2 роки я скоротила вживання м'яса. перемикаючи його в бобових; я до сих пір іноді їм м'ясо, в основному курка.
Вага і висота.

Я зменшив свою вагу в 6кг (~13lb) від 77 кг до 71кг, я завжди беру вимірювань з легкої одягу і без взуття. Мій зріст 169см мій ІМТ право на обмеження надмірної ваги.

Я не контролював свою вагу до останнього 6 тижнів, так що я не знаю, якими темпами він падав, але за останні тижні він знижувався з 74 кг до 71кг поступово, після досягнення позначки 71кг я з усіх сил намагаюся зробити його подальше падіння.

Я знаю, що ІМТ не враховує співвідношення м'язів/жиру і мені сказали, що жир легше м'язів Тан, але я сильно сумніваюся, що більша частина ваги мені стало м'язи.

Мій ідеальний вагу, здається, на 65кг Марк, але це не виглядає, як моє тіло хоче , щоб вдарити, що Марк, так що я цікаво, якщо це "ідеальний вагу" ідеально підходить на всіх, або, може бути, мені просто потрібно змінити своє звичайних фізичних вправ або я, можливо, буде потрібно більше часу для досягнення мети. Я не дивлюся на упаковку і не дивлячись на підтягнуте тіло, я просто хочу, щоб втратити певний вагу.

+121
Randhir kumar 5 лип. 2010 р., 23:29:53

У переважній більшості випадків, це не має значення, коли ви їсте. Важливо те, що ви їсте і скільки його. Якщо ви отримуєте більше калорій, ніж ви витрачаєте, то ви наберете вагу. Якщо взяти в меншій кількості, ви втрачаєте вагу.

При цьому сказав, Потрібно знайти метод, який є прийнятним для вас. Більшість дієт не тому, що люди не можуть витримати зусилля. Тому дуже важливо знайти спосіб (обмеження калорій), який є найменш важким для вас, щоб слідувати.

Цілком ймовірно, що деяких людей важче проявляти помірність у нічний час, особливо у втомленому стані держави. Тому вони можуть знайти себе обжерливістю в 10 вечора, коли вони їдять в менших кількостях раніше в той же день. Крім того, можливо, що вид їжі ви лягаєте вночі бути більш сприятливою для високого навантаження калорій (наприклад, "закуски", високими смаковими жиру і/або солодкої їжі, горіхів і т. д.).

Для тих людей це може бути вигідно, щоб просто багато не їсти на ніч. Інші будуть робити краще з низьким вмістом вуглеводів або з низьким вмістом жиру дієта (кожен з яких може привести до більш низькі калорії входу), або стратегія мати кілька невеликих прийомів їжі кожен день, або постить і т. д. і т. п.

Гормональні зміни, викликані їжею, яку ви вживаєте або вашого часу може мати наслідки для деяких людей деякий час на полі, але дуже плямистим на що. У кращому випадку, це має значення лише для невеликого уточнення, а не для повсякденного підхід до схуднення. Коротше, вони могли б бути корисні для спортсменів, які намагаються "зробити" вагу", і навчання на передньому краї.

+58
scar45 7 квіт. 2018 р., 02:29:44

Я шукаю джерела, де я можу отримати інформацію про дизайн вправ, зокрема інформацію, яка має хорошу наукову основу.

Моя кінцева мета-розробити тренування, що і аеробний компонент, спрямованих на збільшення мого здоров'я серцево-судинної системи і потенційну витривалість, а також сила/силової складової.

Досі я тренувався таким чином, що я після 10 дня циклу, через день я бігаю 30 хвилин, а на сусідніх днів я вага підйому, чергуючи 5 різних груп м'язів (ноги, руки, груди/АБС, спина, плечі). Вантажопідйомне складено таким чином, що якщо я зроблю зброю на один день, в наступний раз, коли я навчаю моїх руках буде на початку наступного циклу.

Мені турбуватися про це режимі тренування полягає в тому, що це не розраховані. Я не думаю, що я використовуючи такі ефекти, як суперкомпенсация або інших наслідків я не знаю.

Інші питання мене турбує відсутність пліометріка або стабільності м'язових вправ, які можуть бути корисні в протягом дня і важливо не забути. Чи дійсно я достатньо відпочиває під час моїх роботи аутів і між собою виходи.

В кінці дня, я хочу виробити процедуру, яка використовує час я вклав у неї кращий (на шляху до моєї мети), мінімізуючи ризик отримання травми.

+16
HoniGoon 27 січ. 2010 р., 14:17:12

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil