Тупий рутинної дзвін для нарощування м'язової маси

Привіт я шукаю тренування, які я можу реалізувати з обладнанням у мене:

 • Регульовані гантелі 5-45 кг.
 • (нераздвижные) тренування лавці.

Я також відкриті для гімнастики і кардіо.

Мої цілі, щоб наростити м'язову масу і взагалі досягти того, що називається "тіло плавця" (без доступу в басейн :( ). Я можу присвятити 45 хвилин в день, щоб це за межі 3-4 рази в тиждень я граю в теніс (одержання Справедливої кардіо).

Може хтось зі знаннями про це рекомендуємо щотижневі рутини, щоб слідувати?

Я знайшов чоловіче здоров'я статті 15 хвилин на тіло плавця. Що б забезпечити реальні результати або мені доведеться робити більше вправ? Ніколи не намагався будувати м'язи перш ніж так що я не впевнений, що процедура необхідна для досягнення результатів.

+187
Mdsharfuddin Sharfuddin 9 лист. 2014 р., 00:17:38
33 відповідей

Я тут збираю матеріал і ключові слова, пов'язані з цією темою.

Я розумію горизонтальним роз'ємом, вимагає гнучкості, таких, як підколінне сухожилля гнучкість і гнучкість кульшового суглоба. Я розумію цей відповідь так, що користувач рекомендує присідання сумо, щоб поліпшити гнучкість суглоба, де спина пряма, як нижче

enter image description here

на це відео і цей приклад не цільового стегна, що набагато

enter image description here

де самобуд цілі більш нижньої частини спини, квадрицепси і деякі люди називають це "поганий тон" , але я бачу це як форму, яка буде мати додаткове навантаження на спину і ABS, так що ви повинні бути дуже обережні. Якщо ваша мета-потрапити в горизонтальний спліт, потрібно постаратися сумо-присед більше схоже на перший самобуд. Друга активує набагато більше нижній каре, як ви можете бачити на другому знімку. Неправильно присадкуватий вигляд тільки зробить вас розчаровані, так що вибирайте ретельно, погана форма викликана жорсткість наприклад в стегнах вимагає часу і терпіння-щоб поліпшити свій активний діапазон руху використовувати різні навчальні: дуже легка вага, щоб ваш діапазон руху до межі і більш важкими вагами, щоб зміцнити м'язи. Моя рекомендація полягає в тому, щоб поєднувати тренування, так що ви отримаєте підтримку м'язів одночасно, як кращого діапазону руху. Це дозволить вам уникнути нещасних випадків, викликаних слабкими м'язами і божевільні статичний діапазон руху. Підтримка м'язів є важливою частиною здорового тренування.

Наведені нижче класифікації, присед сумо може бути зроблено декількома способами. Активна розтяжка-це коли ви тримаєте позицію 10-15 секунд. Я не можу зрозуміти, як класифікація дійсно працює, тому я не буду коментувати більше. Я використав слово "активний" раніше в контексті "діапазон руху" , на який я посилався не на "активний стретчинг". Я розумію, що активна, так що ви тримаєте вашу позицію за короткий термін 1-4 секунд, а нижче слова в контексті "стретчинг" означає більше часу, як 15 секунд.

Розтяжка

 1. балістичний стретчинг
 2. динамічна розтяжка
 3. активна розтяжка
 4. пасивний (або відпочинку) розтяжка
 5. статичний розтяг
 6. ізометрична розтяжка
 7. PNF розтяг

на цей джерело.

Можливо, відповідні інтересам

 1. Як збільшити гнучкість для досягнення повного розколу?

 2. Хороші вправи для вищого бічні удари

 3. Вправи для поліпшення балансу, коли штовхається

 4. Безпечний режим тренувань, щоб працювати в напрямку центру та передній шпагат

+973
Aeterne Satiatus 03 февр. '09 в 4:24

Я розумію, що на швидкість перегони, такі як 100м, 200м, до 10000м чоловіки мають фізичну перевагу з-за їх великих м'язів. Але на великих відстанях це не повинно мати значення і жінок, мені здається, треба вміти бити чоловіків.

WR на марафоні-2:03 для чоловіків і 2:15 для жінок.

Може хто-небудь пояснити?

+928
user20179 23 лют. 2018 р., 18:27:48
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я швидко прочитав пошуку "вживання горішків ризику для здоров'я" в Академії Google в пошуку в 2012 році і пізніше, див. http://scholar.google.se/scholar?as_ylo=2012&q=eating+горіхи+здоров'я+ризик&ХЛ=Св&as_sdt=0,5. Це, здається, не бути будь-яких ризиків для здоров'я.

Пошук для "поїдання горіхів набрати вагу" на одному джерелі, див. http://scholar.google.se/scholar?q=eating+горіхи+одержання+вага&btnG=&гл=Св&as_sdt=0&as_ylo=2012 та швидкого читання тез показує якийсь результат, що, здається, суперечить те, що горіхи є особливо ефективними для збільшення ваги.

10-12 років тому, коли я був надлишкову вагу (ІМТ>26), основною причиною є високе споживання білка трясе і занадто мало фізичних вправ. Моя ідея трясучка була, щоб зменшити стрес і я прочитав у книзі про підкреслити, що високе споживання білка дозволить зменшити гормони стресу.

+858
tony7pokolenie 7 серп. 2011 р., 05:21:19

Спробуйте нахилити гантелі або кабель летить в кінці вашої звичайної грудей, що повинен зробити це. Принаймні, це красиво спливає назовні верхньої частини грудей.

Ну кабель летить, безсумнівно, буде краще, із-за постійної тяги.

+783
SMIT PANCHOLI 3 лист. 2014 р., 13:13:22

Якщо бразильського джиу-джитсу дає вам газ, тоді джиу-джитсу є прекрасним способом, щоб збільшити ваші кардіо. Робити більше бразильського джиу-джитсу прокатки.

Занепокоєння країн кардіо для бійців ММА, особливо важковаговики, це кардіо а) може заважати спорт-спеціальну підготовку час, якого багато в цієї широкомасштабної спорту, і Б) може прийняти в суперважкій вазі стає менше, і потрібно, щоб опуститися у вазі. Оскільки ви кажете, що ви несете трохи зайвого жиру, то ви не повинні турбуватися про додаткові кардіо. Оскільки джиу-джитсу-це вид спорту для ММА, це прекрасний спосіб отримати кардиотренировку на.

+774
natalitana 13 квіт. 2013 р., 18:03:09

Не робіть самодіагностику. Зверніться до фахівця опорно-рухового апарату і отримати собі діагноз. Ніколи нічого не предполагай, а схожі симптоми можуть бути з-за різних причин.Якщо приділяється належної уваги в потрібний момент, будь-яке питання може бути виправлена.

+756
Furry NightShade 10 лют. 2012 р., 20:45:42

Я люблю періодичне голодування і я піднімаю неабияку кількість. Я часто піднімають через кілька годин після їжі і потім швидко на інший 18hrs або так. Здоровий глузд каже, що це не надто яскравий, але я продовжував бачити м'язи.

Хто-небудь експериментував з цим режимом? Він/вона знайшли м'язової маси проблема?

+755
marcy23 23 бер. 2014 р., 07:20:23

Періодичне голодування-це методика, де вам скорегувати харчування розклад між двома державами: державний ФРС (період часу, протягом що ви їсте) і голодному стані (період часу, коли ви робите не їдять). Це оптимізує спалювання жиру періодів, коли ви різання, і зменшує накопичення жиру в масі за рахунок збільшення відпочиваючи метаболізму і утилізації жиру в якості палива.

Ви можете пити воду або споживати виключно низькокалорійні напої, такі як трав'яний чай і чорний кава в голодному стані, в іншому випадку голодному стані-брейків і ви входите в стан годувати.

А якщо жувати гумку порвати періодичне голодування?

+743
jhogendorn 14 квіт. 2018 р., 14:05:39

Двигун показує, наскільки швидко і гладко бігова доріжка зможе витримати постійну швидкість руху стрічки. Деякі бігові доріжки просто не може "тримати" і бігун може рухатися швидше, ніж стрічка може піти. У цьому випадку бігунок буде змушений пригальмувати.

3.0 ТЕЦ-мабуть, підстава для "швидкість бігу". Трек зірки хочете зупинитися в лід, може потрібно щось більше. В іншому випадку вона може бути підходить для більшості людей. Хоча, бігунів, які постійно тренуються на крутих підйомах, та/або більш великі пагони (200+ кг), можливо, буде потрібно трохи більш потужний мотор.

Більший розмір ролика на інші сторони життя бігова доріжка. Ширше катки означає, що ролики самі крутитися повільніше, тому менше знос протягом запуску. Вони мають великі підшипники, щоб вони могли впоратися з великим тиском. Великі ролики просто сильніше. Потім, нарешті, великі ролики мають велику площу поверхні, щоб схопити ремінь, який запобігає прослизання ременя (особливо дратує виникнення).

Я не знаю, який ви повинні йти виключно виходячи з ваших потреб. Якщо б у мене була бігова доріжка, я б перевірити 3.0 бігова доріжка ТЕЦ під невеликим нахилом, щоб побачити, якщо він бореться. Можливо, навіть крутіший нахил, ніж я хотів нормально працювати, так що я знаю, що він більш ніж здатний обробляти мої регулярні тренування. Тоді вам з великих роликів, якщо вона проходить всі перевірки.

+705
gaheadus 8 бер. 2011 р., 13:51:06

Я б порадив вам вивчити стрейч терапія від Кит Лофлин. Він є одним з кращих, кого я знаю, для поліпшення гнучкості, як дорослим.

Хороші форуми, хороші ресурси, хороший vimeos. Всі за розумною ціною. Я навіть хотів би бути присутнім на одному з його семінарів в Європі один день.

+673
Shawn Cheng 10 лист. 2017 р., 10:43:03

Якщо ваша мета-сила, ти молодець. П'ять комплектів-це багато, сім повторень на початку не кволі для того, де ви знаходитесь, і ваші представники йдуть вгору. Ти стаєш сильнішим.

Якщо що, то перерви занадто короткі. Менше часу між підходами робить ваш кондиціонер і сила-витривалість більш значимим фактором. Більше часу між підходами дозволить вам зосередитися на міцність. Підійшовши до трьох або п'ять хвилин між сетами може бути краще.

Якщо ви робите інші напружені тренування, трьох наборів може бути багато. Якщо це ваша основна тренування, я б зберегти кількість комплектів як є.

+651
ofwgaui 21 лют. 2019 р., 07:08:36

Ви можете надіти мокрий костюм або сухий костюм. Коли ви спочатку спробуйте його, є човен відправиться разом з вами, або плавають дуже близько до берега. Ви, ймовірно, хочете, капішон, рукавички і чоботи.

Якщо ви плаваєте незахищеними в холодну воду, ви можете отримати переохолодження, ваші м'язи можуть істотно перестане працювати, і ви можете потонути. Це не можливо, щоб генерувати достатньо тепла, щоб підтримувати температуру тіла при купанні в дуже холодній воді без захисту.

+609
Ilian Iliev 1 бер. 2016 р., 06:52:35

Я хотів би зберегти ваш протеїновий коктейль в пост тільки тренування. Сироватковий протеїн є високо insulinogenic. Тому він ідеально підходить, щоб випити після того, як ви тренуєтеся, але вам не потрібно пити коктейлі протягом дня. Дотримуватися в їжі цілі продукти, м'ясо, яйця, йогурт, боби, горіхи і т. д. Вся їжа буде тримати вас повніше і тримати ваш рівень цукру в крові збалансованим протягом дня.

Якщо ви дійсно стурбовані залишаючись анаболічні протягом дня, купити ВСАА (амінокислот з розгалуженим ланцюгом валіну, лейцину та ізолейцину) і приймати по 5 грам з кожної пари води годин. Напевно взяти 5 грамів пре -, Пери-і після тренування, а також.

Я сподіваюся, що допомагає.

Майк

+606
Ragnis 21 лют. 2016 р., 15:01:45

Задати спортзал, якщо вони продають його. Я насправді не бачила тренажерний зал, де вони не служать протеїнові коктейлі.

Якщо вони не: запитайте їх, якщо ви можете використовувати свій холодильник, так що ви можете принести свій власний коктейль.

+548
user12340 25 трав. 2011 р., 17:21:28

Простий спосіб подивитися це ви дуже схильні до нахилившись вперед, коли ви приходите з нічого. Так, як ви тренувалися більш вертикально?

Цілевказування

 • "Груди колесом"
 • "Зробити так, ви завжди можете прочитати літери на грудях"
 • "Груди вперед!"
 • "Дивись вперед"
 • "Подивися вгору"

Існує мистецтво монтажу. Те, що працює для деяких не працює для всіх. Однак, ви можете бачити, загальна ідея полягає в тому, щоб зробити його більш вертикально. Наприклад, організм прагне слідувати за очима. Якщо ви дивитеся вниз, що може призвести до турі над деякими.*

Це самий простий і швидкий шлях до корекції, хоча це не безпечно.

Змусили Присідати Практика

Іноді добровільні дії просто не вистачає. Потім ми можемо змінити навколишнє середовище.

Практика навпочіпки обличчям до стіни:

        wall squat facing

Кредит: Дизель Сила

З-за стіни перед вами, ви не зможете нахилитися вперед багато (принаймні, не зачепивши обличчя). Це хороший спосіб порадувати руху і отримати м'язи, які ви хочете заґрунтувати і акліматизувався. Наприклад, ви можете зробити це в якості розминки, або між приземкуваті набори.

Можна робити далі і зробити щось подібне з баром на спині. Наприклад, якщо ви налаштувати свій присед так бар дуже близько до стійки, ви будете мати той же ефект, що стіни навпочіпки. Тобто, якщо ви нахиліться вперед, штангу влучив у стійку.

Це по суті те, що Сміт-машина робить*:

smith machine 1

Перед навпочіпки і інший підхід. Тому що бар знаходиться на передній частині вашого тіла, ви будете змушені сидіти більш вертикально. Якщо ви нахиляєтеся вперед з перекладини на тобі, ти кинеш його.

        front squat

Кредит.

Практика протягом дня теж

Нарешті, якщо ви говорите, сидіти в округлої верхній частині спини поставу весь день (кіфоз), або вам просто нахилятися вперед, дивлячись на комп'ютері занадто багато, що може бути варто працювати занадто. Адже якщо ви практикуєте нахилившись вперед весь день, природно, ви отримуєте дуже хороший в цьому русі.

sitting positions

У самому справі, зверніть увагу на позицію вище. У людини є стегна і коліна зігнуті. Насправді вони навпочіпки. Вони не роблять це навмисно, але якщо ти сидів як червоний вище X, ви б практикувати, будучи в присяд з нахилом вперед протягом декількох годин і годин кожен день.

Більше допомогти в цьому домені.

М'язи, м'язи фокус може бути переоцінена

Багато вирішення такої проблеми як "ви намагаєтеся використовувати ваш мережа назад більше, ніж передньо".

В цьому є сенс. Якщо ви були присідати, не спираючись на все, ти відчуєш, що більше у ваших квадрациклів, ніж нижню частину спини, сідниці / стегна. Адже це чому Добрий ранок вправа задній ланцюга. (Ніхто не робить їх, тому що вони намагаються вдарити їх квадріцепс.)

Можна навіть зробити гарніше і сказати: "Ваш грудної розгиначі не працюють так, як повинні були". Хоча це не завжди вірно. Ви могли б нахилившись вперед, але, не округлюючи вперед. Є різниця. (Округлення вперед де турбує травма приходить. Нахилившись вперед, без округлення нормально. Знову ж таки, це точка з добрим ранком, і вправа станова тяга.)

Знову ж таки, там можуть бути відмінності. Однак, якщо замість цього зосередитися на русі ви намагаєтеся правильно, то м'язи будуть піклуватися про себе. Плюс, немає ніякої гарантії, якщо ви пішли на пару місяць квад. зміцнення програмі, ти раптом почнуть навприсядки більш вертикально. Тіло досить специфічний в його адаптації. Приріст сили може відбутися у зв'язку із зміною техніки. (Просто тому, що ви приймаєте стероїди не означає, що ви відразу можете натисніть Далі в бейсбол. Ви повинні все ще практикувати розмахувати битою.)

*Я розумію, що деякі "міцні горішки" тут не може бути частковим, щоб дивитися вгору аля Rippetoe шанувальників або тих, хто турбується про перерозгинання шиї. А також деяким може не сподобатися ідея використання машина Сміта. Майте на увазі питання: як може людина залишатися більш вертикально. Це не те, як вони можуть присідати і все ідеальне вирівнювання. Для деяких, компенсації за наприклад, у шиї може бути варто краще, наприклад, нижньої частини спини.

+537
igorpavlov 10 січ. 2013 р., 08:11:41

"Те, що я хотів би знати, чому, якщо я не спалити більше калорій, то я, мені здається, не набрати вагу? ... Знадобляться додаткові 2000 калорій, я приймаю до сприяти збільшенню ваги?"

 • Якщо ви не набираєте вагу, то є спалювати більше калорій, ніж ви берете в, А ви не приймаєте в додаткові 2000 калорій.

"Чому б мені не набирати вагу у звичайному режимі, особливо з меншим тренування або фізичної активності, ніж зазвичай?"

 • Одне з ваших припущень невірно. Або ви горите 4000 калорій в день, або ти не споживав 4000 калорій в день. Ви сказали, що ви знаєте те, що ви споживаєте 4000 калорій в день, тому на сайті ви використовували недооцінювати свій щоденний горіти.
+536
shahrussia 24 жовт. 2015 р., 04:53:51

Я тренуюся для альпінізму пішки нагору, як описано в заголовку питання. Ваги щиколотки 2кг кожен (близько 4,5 кілограмів). Я 75 кг (165 фунтів), 178 см (5'8").

Мене дуже цікавить, скільки калорій може таке зусилля спалити за годину. Я знаю, що це досить незвичайне вправа, але оцінка, заснована на звуку допомогло б багато.

Дякую

+511
alpaca 2 лют. 2012 р., 13:46:05

Мені було цікаво, бо мені здавалося, контрпродуктивно, є сенс приймати креатин, а також беручи сечогінний?

Якщо креатин створює збільшення в розмірі за рахунок збереження води більше ваги в цілому не повинна вона здебільшого потрібна для збереження води, а також рекомендується пити багато води при прийомі креатину, щоб зупинити ваше тіло від розробки, я думаю, проблем з нирками?.

Суть питання полягає в тому, що це контрпродуктивно приймати сечогінний, у вигляді скорочень тварини, приймаючи креатин? Це зменшує ефекти креатину?

+508
william Barker Networklanguage 11 бер. 2010 р., 02:55:56

Хто-небудь знає, монітор серцевого ритму, що конкретно це: кажуть, ваш цільовий пульс є заданій смузі або зоні, можливо, 115-125. Мені потрібен дисплей, який показує загальний час, всередині цієї зони. Таким чином, секундомір тільки успіхи, якщо ви перебуваєте в цільовій зоні/смузі.

Я розумію, що всі просунуті годинник включає в себе файл ваших кадрових плином часу, які можуть бути розглянуті пізніше. Але я шукаю жити і безперервне відображення проміжок часу в зоні, в той час як ви насправді працює.

Рішення: з вдячністю Кевін Маккіннон в ironman.com і Кейт Мейєр у результаті, виходить, адже там одні годинник, який робить це....

'Таймекс гонки тренер професіонал' який: ці годинники - один з гострокутними" цифр.

Я абсолютно впевнений, це в тому, що один і тільки години, яка має безперервне часом-в поле індикації. Я перевірив з полярними і ніхто з них годинник зробити це. Дітто Компанії Suunto. Я знайомий з усіма моделями Garmin і ніхто з них робити це. Цікаво, що навіть нові наворочені з GPS-модель Таймекс, не має функції. Тому "тренер гонки Pro" (це модель кутовий цифри) представляється практично єдиним рішенням. Сподіваюся, що це допомагає хтось.

+497
nicita091 25 серп. 2016 р., 02:03:22

(Можливих) Причин, Чому Ви Присед Більше Ніж Станова Тяга

 • Ваша форма-це погано в обох вправах. Без відео або хтось перевіряє свою форму, це не може бути (Дис)доведено.
 • Ви не любите тяги; в результаті, ви (напевно) застосувати мінімальні зусилля для цього. Якщо ви хочете бути хорошим в тяги, ви повинні виконувати його частіше, насолоджуватися нею (або принаймні роблять вигляд), і стежити за собою (що може зайняти деякий час, щоб ідеально, особливо без хорошого тренера)
 • Ви не виконаєте це часто. Щоб бути краще (як і груди прес), ви повинні виконувати вправи частіше. Виконувати його, принаймні, два рази в тиждень.
 • Ваші нижні м'язи спини слабкі. Ваш нижній частині спини є однією з основних м'язів, активованих тяга; якщо він слабкий (або вже втомилися), ви не зможете станова тяга і багато.
 • Ви виконуєте тягу після виснажливого присадкуватий дня. А тяги після самозахоплення зазвичай рекомендується, виснажуючи себе навпочіпки перед тяги будуть відображені в бідні чисел тяги. Це тому, що присідання і станова тяга обидва основних м'язів (квадрицепси, підколінні сухожилля, нижня частина спини). Якщо ви міняєте рутину, ваші цифри тяга повинна зрости і присідання повинні починають страждати таким же чином. Моя особиста рекомендація, щоб повернути днів, при присіданні важкі і важкі тяги. На присед важкі дні, ви без тяги і навпаки. Це, здається, працює для мене.
 • Недостатній відпочинок між сетами, коли тяги. Це можливість, особливо коли тільки починав. Залежно від навантаження, деякі проводять між 2 і 8 хв у стані спокою. І так, тобі потрібен відпочинок, якщо ви дійсно хочете поліпшити (Ви не повинні бути supersetting на тягу).
 • Наручний Зчеплення. Так, це не має значення, наскільки сильна ваша спина, ноги і руки, якщо ваше зап'ястя зчеплення слабке, ваша тяга потенціалу буде утруднено. Є багато наручні хватом вправи можна виконувати, Прогулянка фермера є одним з моїх улюблених.

Рекомендована Програма

Або це перевірена програма, щоб збільшити вашу станову тягу, присідання, жим лежачи, rows і військової преси номери.

Якщо ви хочете поліпшення тяги, це програма, я рекомендую для вас. Звичайно, це означає, що ви не зможете лава для преса кожен раз. Це просто глазур на смачний торт :).

+426
the Killerx 12 квіт. 2016 р., 00:15:43

Не вийде два рази в день. Якщо у вас є всього три дні відпрацювати, відпрацювати ці три дні. Якщо ви не займаєтеся інтенсивними годин тренувань, ви повинні бути в змозі управляти три дні поспіль працювати. Які вправи ти плануєш робити?

+421
mukhesh 5 лист. 2010 р., 16:07:55

Задніх мостів (де ви йдете в міст, опустити себе до близько 20 см над землею, потім підняти себе в повний міст – думаю, що віджимання догори дном) відмінно підходить для зміцнення вашої спини, що дозволить поліпшити вашу мобільність на Землі, дуже корисний для грэпплинга на основі бойового мистецтва.

enter image description here

Розвиває силу рук з ручкою тренери (напр. http://www.heavygrips.com/) теж дуже корисно для грэпплинга.

enter image description here

+413
Virtual Underscore 17 лют. 2012 р., 13:31:24

У мене задня травма хрящової прокладки сльозу. Що ліфти не варто було мені з ним робити? Я можу зробити кучері, підтягування, трицепс розширень, пуловери... і т. д.? Я садимо на підлогу, як я чув, лікоть не повинен йти за спиною зі сльозою.

+386
smotru 1 черв. 2018 р., 05:11:08

Інші відповіді стосувалися силові тренування, і я згоден, що робота зі штангою дасть вам кращий удар для вашого долара. Чотири вправи, які збираються, щоб дати вам більшостей чубок для вашого самеца оленя:

 • Присідання
 • Накладні Прес
 • Станова тяга
 • Лава Для Преса

Існує кілька програм, які допоможуть вам розпочати роботу. Стартова сила - це відмінна книга для початківців програми. Це дасть вам з великою кількістю фундаментальних знань, ви колінами. Однак, як спортсмен, ви, можливо, захочете, щоб серйозно розглянути Джаггернаут метод 2.0. Метод Джаггернаут створена для спортсменів, будувати вибухову силу і т. д. У мене є книга, а це дозволяє скорегувати свої тренування Максів на основі поточної продуктивності. Це означає, що ви скористатися вашою новачка з'являється. Можливо, ви захочете зробити стартовою сили книга і метод Джаггернаут книгу одночасно. Початкова міцність забезпечує, ймовірно, одним з кращих поломки основного ліфти ви побачите. Вона також надає деякі дійсно гарні базові знання, які допоможуть вам зрозуміти іншу книгу.

Не забувайте, що харчування

Велика частина тренуваннях як спортсмен їсть як спортсмен. Це не означає, що їм все, що під сонцем. Це означає, що ви повинні є хорошу їжу і в потрібних кількостях. Одна з областей, де я думаю, що сила робить ведмежу послугу-це акцент на їжі ваш вихід з плато. Це дуже легко з'їсти купу лайна і розжиріти, якщо ви будете слідувати цій раді. Як ви згадали, що не збирається допомогти вам.

Ви знайдете масу суперечливих порад про правильне харчування, а це конфлікти, оскільки протоколи їсте працювати краще для деяких людей, ніж інші. Основи полягають у наступному:

 • Їжте багато білка з пісного м'яса (курка, яловичина, морепродукти). 0.75 г на фунт мінімум 1 г на фунт зазвичай рекомендується.
 • Їжте як мінімум .35г за фунт жиру. Вам знадобиться поєднання насичених і ненасичених жирів. Намагайтеся вибирати джерела, які є низькими в запалення.
 • Заповнити решту вашої потреби калорій з вуглеводами. Вибрати джерела з високим вмістом клітковини, так як це допомагає тримати вас більше влаштовує і підтримує інші функції організму.
 • Добавка з мультивітамінами, омега-3 і креатин моногідрату (не приймаємо замінників, 5г у день)

На сайті навчальних систем Джаггернаут ви знайдете приклади незначних конфліктів харчування. Але якщо ви розумієте, чому вони там це має сенс. Пауерліфтер Брендон Ліллі віддає перевагу більш карбюратор жорсткій дієті, в той час як пауерліфтер/сильна людина Чад Уеслі Сміт віддає перевагу більш жирні важкі дієти. Це дійсно просто зводиться до того, як їх тіла боротися з макросами.

Почніть з фіксації джерела живлення, потім робота з пошуку вашого обслуговування калорій. Після цього можна відрегулювати вгору або вниз, щоб відповідати вашим потребам в навчанні на час. Мінімуми я надав вище, там, щоб підтримати нормальну функцію обміну, як найкраще. Якщо ви виявите, що білок почне ламати ваші калорії для схуднення, спочатку переконайтеся, що ви не намагаєтеся бути занадто агресивним, то вважайте доповнення купити/казеїн. Уникнути маси гейнери, які завантажуються з цукру і декстрози, але отримаємо звичайний сироватковий/казеїн. Що допомагає вам зберегти білок, хоча ваш раціон вимагає менше калорій.

+367
wh1t3cat1k 13 вер. 2013 р., 00:55:48

Втрата жиру-це теж мета

Навчитися контролювати свій голод. Якщо ви хочете втрачати жир, вам потрібно зменшити споживання калорій. Причина, по якій ви відволіклися, тому що ваш організм виробляє гормон під назвою грелін напередодні очікуваного часу прийому їжі. Це несвідомо навчений відповідь, і як ви змінити свій раціон, ваш організм виділяє гормони в потрібний час відповідним чином.

Через кілька тижнів контролювати споживання це має слабшати.

Як відволікатися, пити більше води або зеленого чаю.

+365
Ivona Mikljanova 7 трав. 2019 р., 07:02:17

Ремонт

Просте правило: людини вміст калорій, тобто скільки вони їдять для підтримання їх поточної маси тіла,

 • вага у фунтах * 15

Наприклад, 200 фунт людина їсть 3000 калорій в день для підтримки, що 200 фунтів.

Це не Броненосець, як деякі люди є більш активними, щоб вони могли більше з'їсти, або деякі з них дійсно сидяча, тому вони їдять менше, але це дуже хороша відправна точка. (Я не можу згадати, звідки спочатку це взялося, але це один з тих старих фольклорних вправ наука, яка має свої плюси.)

Втрата Ваги

Від того, що вага тіла * 10 є гарною відправною точкою для втрати ваги. Як ви бачили, ваші тіла, 171 кг, помножене на 10, отримує вас ~1700 калорій, що калькулятори вже говорив вам.

Майже кожен мій клієнт, я вже це з вашої первинної реакції, "це здається багато калорій."

Хоча це не дивно. Цифри скачуть туди-сюди, але в середньому люди недооцінюють, скільки вони їдять так багато, це не науково обґрунтованими, щоб навіть запитати у людей в дослідженні, за їх власною оцінкою.

 • Одне дослідження показує людей може призвести до заниження десь від 300 до 800 ккал в день

Простіше = менше шансів обдурити себе

Це довгий спосіб сказати, що я б не став навіть намагатися зробити що фантазії з вашою їжею. Як намагатися змінити його день у день, залежно від тренування.

Тому що тоді інше питання правильно оцінити, скільки калорій ви спалюєте від тренування.

Це де знову народ глибоко помиляєшся, але на цей раз в їх завищення.

Наприклад, багато калькулятори запитає, скільки хвилин чоловік працював і в якої інтенсивності.

Люди незмінно недооцінювати того, наскільки інтенсивного тренування був в абсолютному вираженні. З ними він може відчувати себе важко, але калькулятор версія жорсткий може означати, що межує з професійним спортсменом по інтенсивності.

Далі людина ставить, наприклад, одна година підняття тягарів. Звичайно, вони були в тренажерному залі протягом години, але вони насправді не підняття тягарів все це час.

Нарешті, є тільки так багато калорій ви можете спалювати у день від активності. Після близько 400 калорій, організм починає компенсувати іншими способами, щоб мінімізувати, скільки калорій протягом дня, які будуть спалені.

Є всі види способів ми обдурити себе в їжі. Говорити людям, батончик мюслі з низьким вмістом жиру насправді буде в кінцевому підсумку змушує людей є більше, ніж якщо б вони не сказали, що. Люди, знаючи або підсвідомо кажуть собі "це з низьким вмістом жиру, тому я не доведеться турбуватися, як багато о, як багато я їм." (Дітер парадокс.)

Практичність

Нарешті, зосередившись на тому, скільки вуглеводів, білків, жирів, калорій, маніпулюючи його день у день, це для багатьох надто складно.

Коли ви фактор в роботі, чи в школі, громадських заходів, що особливо дістається дуже важко.

Це просто, набагато легше з'їсти певну кількість кожен день. Це краще навіть не відкривати двері "Ну, я працював сьогодні багато, так що я можу з'їсти..."

+340
zhekanax 25 жовт. 2017 р., 15:54:15

Я дістав копію з Арнхейм принципи спортивної підготовки , щоб побачити, що він повинен був сказати. Я тільки збираюся дати вам матеріалів, пов'язаних із зміцненням/розтягування, але це також перераховує купу інших терапією речі, які ви повинні пройти одночасно-якщо ви хочете, щоб дати собі кращі шанси на одужання, необхідно звернутися до фізіотерапевта для реабілітації.

По-перше, він говорить, що після розтягнення (яка включає в себе поперекові деформації) вправа має бути відкладено до паху біль безкоштовно, тому переконайтеся, що ви не почати знову занадто рано. Як тільки ви будете готові для виконання вправ, ваша програма повинна орієнтуватися на поступове відновлення нормального діапазону руху. Він також каже, що до нормальної міцності і гнучкості відновили, ви повинні носити захисний бандаж, як один з цих.

Ось пара тягнеться на згиначі стегна.На випад і допомагав розтягнути буде спрямована на клубово-поперекової. Розтяжки за допомогою гомілковостопного чином чотириголові м'язи (прямого м'яза стегна працює з клубово-поперековою як згиначів стегна). Коли робиш випад, намагайтеся тримати таз нейтральний; якщо ви нахиліть його вперед (вперед), він забирає від розтяжок. Якщо ваші стегна м'язи стали міцнішими через відсутність використання, ви повинні розім'ятися теж. Exrx має досить великий набір розтяжок для м'язів стегон (права колонка).

У книзі є приклад плану управління травма для баскетболіста-не точно так само, як алтимат фризбі, але бігу і зміни напрямку схожі. Дві-три тижні після травми, вони рекомендують робити силовий тренування один раз на день (10 повторень, 3 сети). Коли робиш нормальну вагу підготовки ви повинні залишити принаймні 48 годин між тренуваннями, тому, як тільки ви станете сильніше, і починайте збільшувати опір, я хотів припинити це робити щодня. Завжди пам'ятайте, що це не боляче. А кабель стоячу ногу підняти роботу клубово-поперекова (див. ExRx додаткові опції). Як і з розтяжками, вам повинно бути призначене для інших м'язів стегон, а також-ви, ймовірно, не використовувати їх стільки із-за травми, і тренування клубово-поперекової створить дисбаланс (так само ExRx посилання як вище, просто прокрутіть вниз). Інші м'язи, які допомагають клубово-поперекової представлені квадроцикли і АБС, так що ви можете зосередитися на них.

Щоб повернутися в біг, книга пропонує вам запустити в басейн:

Бігом в грудях-рівень води (від 10 до 20 хв) 1 або 2 рази в день протягом першого тренування тиждень реабілітації [2-3 тижнів після травми], а потім флаттера удар з плавання (болю) один раз на день протягом наступних тижнів.

Вода забезпечує досить мало опору, так що допоможе вам побудувати силу. Від трьох до шести тижнів після травми, ви зможете повернутися в біг:

Почати програму бігу на плоскому ходу, повільно прогресує до 3-мильного пробігу один раз в день і закінчуючи вісімками, почніть з перешкодами 10 метрів один від одного і поступово скорочуючи відстань до 5 метрів, з половиною швидкості, на повній швидкості. (посилання додана для вашої довідки)

Фігура вісімки підготує м'язи для зміни напряму в спорті. Застосування холоду на область після тренувань може також допомогти запобігти запалення (надлишкове запалення уповільнює відновлення).

Це звучить, як ви знаходитесь поза вікна часу для цього конкретні терміни відновлення, але в основному це речі все-таки, напевно, варто спробувати, особливо якщо ви не робили цього протягом перших 6 тижнів після травми.

+319
Stefanos13 13 жовт. 2012 р., 04:07:23

Я хотів взагалі реагувати на одну ідею я, насправді моєї особистості. І це треба йти в магазин після їжі і заповнені.

Їдемо до їжі, коли голодний, може один нашкодити вашому гаманцю. Але це, здається, набагато легше зробити нездорової їжі, коли робите так.

Збираюся після їжі не тільки змушує мене дивитися на речі багато вибору в магазині, наприклад, "звучить добре", я також помітив, що коли я роблю це, я, як правило, в магазин краще з плановим набором страв. Оскільки я не відчуваю, багато ще що-небудь. Я думаю більше про те, що їжу треба їсти, а не те, що виглядає смачно. Коли я голодний, все здається смачним.

+181
Dan Moreira 26 трав. 2017 р., 21:30:06

Минулого тижня, я намагався робити деякі вправи на підняття важких вгору. Раптом у мене напругу в шиї. Я можу поворухнутися, але відчуваю біль, коли робиш так. Я не робив ніяких вправ після того дня, і я все ще отримую болю.

Будь ласка, допоможіть мені. Як я можу вирішити цю проблему? Спасибі.

+174
avottakvot 20 серп. 2018 р., 20:15:31

Єдиний "травми" я навіть розглядати навчання через дрібні м'язи типу деформації травм. Вони нагадують мені, щоб знову зосередитись на формі, знижувати вагу різко, і тримати все інше на місці: харчування, відпочинок і відновлення, сон, рухливість.

Через короткий проміжок часу-зазвичай менш ніж за 2 тижні-- я знову тип-топ і знову готовий до завантаження.

До речі: коли я напружувати м'язи, робити що-то knuckleheaded за межами спортзалу. Якщо ви часто ранячи себе, особливо під час тренувань, це, ймовірно, хороша ідея, щоб найняти когось, що може контролювати свої рухи, щоб побачити, якщо є рух-шаблон питання.

+157
nguoixanh 18 лист. 2013 р., 14:07:16

Ми можемо тільки здогадуватися про те, чому він, зокрема, вирішили зробити це, але багато програм, особливо з упором на гіпертрофію розрахунку ваги по відношенню до вашого 1ПМ. Як ви стаєте сильнішими, ці цифри повинні бути оновлені, щоб відобразити сили збільшується з плином часу.

Основним компонентом гіпертрофії навчання прогресивної навантаження і підняття тягарів, необхідні для розрахунку 1ПМ забезпечує додатковий екологічний фактор, який сприяє зростанню м'язової

+152
RoughHawkbit 9 серп. 2017 р., 10:01:25

Вам треба знайти те, що працює для вас, залежно від тяжкості та форми здавлення ротатора плеча.

Для деяких людей плоский жим лежачи боляче, але ухил відчувається, як не дивно, нормально. Інші вважають, що штангою працювати проблематично, але гантелі робота не викликає питань.

Я пропоную поекспериментувати, але знову ж таки це все залежить від того, наскільки сильним є ваш наброс.

+107
rockerBOO 30 січ. 2011 р., 23:42:45

У мене були проблеми з упевненістю і енергії(видимий як ентузіазм), які дозволяють мені працювати і відчувати себе добре донедавна і я вважаю, що це був дієта і пов'язані зі сном. Тому що це звучить так, як ніби впевненість у собі і ентузіазм, швидше за все, велика частина ваших проблем, я пропоную отримувати мінімум 30 грамів білка (навіть краще, рекомендували уряду США 50 грамів в день) і намагайтеся спати вісім годин.

Окремо, схоже, у вас можуть бути проблеми з ганьбою з роботи, так що ви не повністю вичерпати ваші м'язи(до відмови) в громадських місцях. Можливо, ти збентежений, щоб бути поміченим, борючись з тим, що ви вважаєте легким вагою? Щоб усунути цю проблему, можна робити вправи, які ніхто не може бачити вас.

Приклади включають в себе віджимання, розширення трицепсів, кучері, і знизує плечима. Спробуйте ці з 20 фунтів. або менше і дивуюся, як форма руки вгору. Це може бути десять хвилин Супер-кожен день перед душем в приватне життя вашого будинку. Якщо ви намагалися протягом восьми років, що поганого в ще місяць з новою тактикою?

ЗИ: супер набір є одним які чергуються групи м'язів між сетами, тим самим даючи приплив молочної кислоти з однієї групи м'язів при роботі інших м'язових груп.

+88
user2543740 15 груд. 2015 р., 08:36:28

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil