Могли б переваги однією рукою гантелі жим-жим?

Я включив гантелей, жим-жими в моєї звичайної тренування. Я використовую прогресивної перевантаження, тому кожну другу або третю тренування Я збільшити вагу піднімаю. Досі він працював добре, і я просувалася досить добре, але тепер у мене скінчилися нові млинців додати (я роблю це вдома, тому що не мають доступ в тренажерний зал прямо зараз, і я обмежив кількість пластин, очевидно). Так що моя перша ідея була поставити пластини від однієї гантелі до іншої, і я б зробив жим-жим однією рукою в той час. Так один набір складається з тієї ж кількості повторень з лівою, а потім правою рукою. Але я не знаю, чи є протипоказання й не буде такого вправи такі переваги, як звичайний жим-жим гантелі є? Твою за вашу люб'язну допомогу!

+554
rocksolid 23 січ. 2010 р., 16:05:21
35 відповідей

Результати неоднозначні, навіть у межах одного експерименту. Одним з найбільш поширених досліджень було зазначено, "періодичне голодування дисоціює благотворний вплив дієтичного обмеження на метаболізм глюкози та резистентності нейронів до травм від споживання калорій", виявили, що у лабораторних щурів, навпаки, здавалося, не відбувалося. Вони були щурі на регулярний графік годування, щури на загальне зниження калорійності їжі, і щури, яких годували такою ж кількістю калорій, як у другому випадку, але з переміжними періодами голодування. Найбільша втрата ваги була в послідовне зниження з перервами поста щурів набирає вагу такими ж темпами, як щури, яких постійно годували більше калорій. Дослідниками, які займалися швидко відступився, стверджуючи, що це має бути результатом щури жиріти поведінку, а результати не застосовні до людей, але це, здається, узгоджується з дієти дані за останні декілька десятиліть, які, здається, показують, що голодування змушує організм зберігати калорії, а не спалювати їх швидше і частіше ви відмов між пониженою і нормальної калорійності раціону, тим менше ефект в періоди зниженої калорійності раціону немає.

Так що так, ніякої магії ярлики, коли справа доходить до дієти, просто постійно беручи в меншій кількості калорій за розумною ціною. На жаль.

+960
Gangaraju 03 февр. '09 в 4:24

Я почав використовувати анаболічні в Halo від MuscleTech приблизно пару тижнів тому я отримав дуже великий з ним. Деякі частини тіла виросли більш ніж на дюйм і 8 фунтів. Один з інгредієнтів, він включає в себе креатин і цікаво, скільки збільшення вода і скільки м'язів. Чи є спосіб, щоб сказати?

До речі, я експериментував з моногідрату креатину тільки пару місяців тому з тими ж результатами, хоча жодного разу не набрали більше 5 фунтів і тільки на ногах стало більше. Плюс після того, як я перестала користуватися її втратили збільшений розмір досить швидко.

Дайте мені знати, якщо вам потрібна додаткова інформація.

До речі, деякі відгуки я читав, свідчать про наявність фактичних м'язи і не набирати воду. Так що не знаю, що думати.

Випорожнення Анаболічні Стероїди Хало

+949
Syed Aslam 27 вер. 2018 р., 18:55:36
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Мені довелося взяти перерву від роботи на 2 місяці.
При відновленні після тривалої перерви, є хороші альтернативні плани тренувань, які ви будете слідувати, щоб отримати назад свої втрачені сили і витривалості, перш ніж вони повернутися в свій звичайний графік тренувань? Або вам просто робити ті ж самі процедури з легким вагою? Спасибі.

+945
Kurolets 12 вер. 2013 р., 09:54:31

@DaveLiepmann рекомендується випивати один літр молока в день для досягнення швидкого маси. Це виглядає як хороша ідея , як це обговорюється або також.

Але в іншій статті запропонував це не для всіх.

Всі інгредієнти на 1 літр молока можна знайти, використовуючи російську.

Мої питання:

 1. Це досить багато жиру (як вони рекомендують незбиране молоко, а не знежирене молоко), цукор, і інші речі, інші, як вітаміни, кальцій, фосфор та ін П'є дуже багато молока корисні для організму? Наскільки я розумію, це лише короткий термін, поки ви не досягнете бажаного ваги.

 2. Це вага, набраний в основному з жиру?

 3. Це правда, що вагу, набрану за допомогою цієї стратегії буде втрачений після того, як ви перестанете пити 1 літр молока?

 4. В даний час я споживаю 500 мл молока в день, можете подивитися на ще 500 мл наведений вище ситуація з жиру, цукру та інших надмірний вміст, але означатиме скасування інших цукристих продуктів. Чи матиме це значення в плані набору ваги (так як це не близько до 1 галон)?

Я не хочу дискутувати, а шукаю конкретні відповіді на мої запитання.

+920
Nuttall 12 квіт. 2011 р., 12:04:43

Я можу підтягтися близько 3-х повторень. Але коли я намагаюся зробити підтягувань, я не можу підняти себе. Чому? Це ті ж самі навчання, на яких працює майже так само м'язи. У кого-небудь є пояснення цьому?

Також, коли я роблю віджимання, то після того, як я закінчу, я відчуваю, що у мене втрата слуху на короткий час. Це нормально чи це проблеми з диханням під час тренування?

+917
sdu 2 жовт. 2018 р., 23:12:25

У Nike безкоштовно 5.0 був одним з перших кросівок призначений для імітації босоніж. В "5.0" повинна була означати, що він був на півдорозі між роботою з традиційним взуття (10.0) і біг босоніж (0.0). Ви можете знайти 3.0, щоб бути гарним для регулярного бігу.

Є багато мінімалістський кросівки вам просто потрібно вирішити, що ви дійсно хочете.

+910
DarzingDroodle 25 січ. 2019 р., 23:45:27

вітаю з втратою ваги.

Понад 500 профіцит калорій-це хороша мета. це з урахуванням того, що важко виміряти точно, скільки калорій ви спалюєте кожен день. Якщо ви хочете бути трохи обережнішим про набирають зайвий жир, ви можете прагнути до 300 профіцитом калорій, переконайтеся, що для правильного підрахунку калорій.

 • 200г повсякденному протеїну досить багато, це не погана звичка, але ви будете в порядку з 150г білка в день теж.
 • Є чисті не важливо, коли, дивлячись виключно на втрату ваги або збільшення ваги, тільки калорії. Є чисті-це хороша звичка, хоча для вашого здоров'я в цілому.
 • Це неминуче, щоб набрати трохи жиру для нарощування м'язової маси.
 • 2900 калорій в день, так як вміст калорій звучить нормально, ви працюєте від 5 до 6 разів в тиждень, правильно?

Якщо ви працюєте в 5-6 разів це нормально, щоб з'їсти 3200-3400 калорій в день, щоб набрати м'язову. Це є класичною помилкою недооцінювати, скільки ви повинні є, щоб набрати м'язову. Переконайтеся, що для підрахунку калорій! Їсть більше, ніж це зробить швидко товстіють.

Якщо ви 29% жиру, різання, ймовірно, збирається допомогти вам більше, щоб відчувати себе краще, ніж зсипати, але не зупинятися на зсипати зараз, бо я сказав це. Дотримуватися вашого поточного плану на +/-3 місяці, так що ви можете відчувати чітка різниця в силі у своєму тілі, тому що перехід занадто багато і назад не є ефективним. Я думаю, що ви маєте право ідея, щоб виміряти, як це буває за пару місяців, здається, як ви ставитися до цього серйозно. Удачі помічник!

+875
Ellin 7 квіт. 2015 р., 05:00:07

У мене є вправи для нарощування м'язової маси, яка досить добре працює. Проте, моє кардіо-це не найкращий і я хочу, щоб спалити якомога більше калорій за мій час, відведений.

У мене FitDesk , який я використовую на моєму столі. На низьких швидкостях, я можу на велосипеді близько години при збереженні зосередитися на роботі. На високих швидкостях, я можу на велосипеді близько 20 хвилин при збереженні фокуса, хоча це складніше.

Я знаю, що кінцеве рішення буде їздити на велосипеді в ситуації, за якої мені не потрібно, щоб зосередитися на своїй роботі, але це те, що мені потрібно працювати.

Це краще для загального фітнесу та кардіо тренувань, мають більш високі інтенсивності тренувань менше часу або менше інтенсивності тренувань для більш тривалого кількості часу?

+764
user101784 11 лист. 2010 р., 20:32:09

АБС і назад-це дві сторони однієї медалі. Все, що ви в один впливає на інший. І будь-який дисбаланс між ними буде потенціал для травм. Коротше: ви не можете працювати ваш абс не працює спиною. Всі вправи, які зміцнюють АБС також зміцнити спину, і навпаки.

На жаль, я не знаю достатньо про стан вашого друга. Я припускаю, що за контекстом питання, що причина ваш друг не може стояти або ходити в протягом декількох хвилин з-за болю. Оскільки ви згадали травми спини був постійний, я думаю, що він страждав деякою формою хребетного диска травми або гірше зростаються окремі частини хребта разом.

Функція ядра полягає в забезпеченні стабільності хребта. У багатьох відносинах кращих, і, можливо, тільки вибір ваш друг є робота його основних изометрически. Іншими словами, його хребет не повинен бути в будь-якій згинання під час вправи, але він буде затягувати АБС, як він працює з опором. Сімейний вправ, яка дозволила б йому робити це:

Справа в тому, що у кожного з них є те спільне, що ядро залишається нерухомим, і ви можете збільшити навантаження, як ви можете впоратися з цим. Якщо ви можете знайти кілька основних вправ, які поділяють ті ж самі особливості, все до кращого.

Я думаю, найважливіший рада для вашого друга це: це, напевно, боляче, так що почати з нуля на турніку і подивитися, як це робить ви.

Я б, напевно, почати з фугасу вигинів, так як ви можете робити їх сидячи. Ви будете мати більше важелів з положення сидячи, так навантаження на порожній бар з цієї позиції може бути терпимо. Я хотів би запропонувати, починаючи з БАР у верхньому положенні і повільно опускаючи її вліво, потім вправо, наскільки біль дозволить. Спробуйте збільшити діапазон руху кожний раз, поки він не може зробити весь шлях вниз.

+738
Thirisha Mandalapu 3 лип. 2019 р., 13:01:12

Я займаюся боротьбою (я знаю, ви, напевно, думаєте, що я голодую зараз). По правді кажучи, мені потрібно скинути пару-трійку кілограмів (4 або 5), щоб зробити ваговій категорії я хочу. Я не впевнений, наскільки це реально. Всупереч тому, що деякі борці вважають, не їдять їжу, щоб схуднути і зменшує вашу енергію - ефективно робить тебе поганою борець з проблемами харчування. Я дуже світлий хлопець. Я близько 142 фунтів. Я намагаюся зробити це до 138 або менше. Наскільки моє тіло йде, я досить струнка.

Моє питання:

Як це має бути мої стегна (звучить випадкових вірно?)? За все я дуже худа, хоча я завжди думала, що у мене трохи більше стегон. Вони не дуже великі, хоча і ніхто не може сказати. Це нормально? Якої товщини повинен мої стегна на себе, я стрункий хлопець у 142 фунтів. Якщо вони занадто великі, які вправи я можу зробити, щоб краще замініть, що з м'язами і сподіваюся схуднути трохи в цій області?

Насправді, я тільки питаю це тому, що я не знаю і мені ніяково просити людей що я знаю про розмір стегон (графіком та склянці, з іншого боку, це інша історія). Я можу бути нормальною, наскільки я знаю. Якщо я нормальний, я змиритися з тим, що 142 і трохи підкачатися, щоб компенсувати верхній ваговій категорії.

Якщо це що-небудь значить:

 • Я 5 футів 11 дюймів
 • Я важу 142 кілограма
 • Я чоловік
+647
mcoromac 27 лют. 2018 р., 17:36:06

Я в основному знайомий з це вправу з іншою рукою, досягаючи до рука йде вниз. Моя розтяжка програму з ГМБ називає це "плече в поєднанні рухів". Коли я був дитиною, перевіряючи йога книги, вони називали її "коровою позу", але це зазвичай використовується, щоб звернутися в іншій позі, і замість цього ви побачите, що вона називається "корова особи поза", або Gomukhasana (і технічно також включає в себе конкретний етап позиціонування).

Коли ми робили це в бойові мистецтва або футбол підігріви більше подобається те, що ви показуєте на малюнку, він був описаний як "дійдуть руки над головою і вниз вашої задній частині, і злегка натисніть на лікоть з іншого боку, при опорі з простягаючи руку."

+594
user268910 17 серп. 2016 р., 12:31:28

Є якісь якісні приклади прогресивної тренування кроссфіт планів на більш тривалий період часу, скажімо, кілька місяців чи рік?

Починаючи з вигаданим Фітнес та рівня майстерності, він повинен бути призначений таким чином, що він поступово будує навички, сили, сили, витривалості та гнучкості.

Я не знайшов нічого подібного через пошук в інтернеті, просто блоги, як wodstar або від Crossfit Invictus у слідувати без будь-яких regognizable progresssion. Можливо, є якісь публікації в книгах або журналах про це.

+571
rogaa 3 лют. 2013 р., 12:49:28

Після довго просити, я купила Вей Руї важка атлетика взуття. Але я виявив, що моя тяга в них стало набагато гірше, не краще. Подруга розповідала, що високий каблук у них руїни станової тяги. Він сказав мені, що я краще тяги (і самозахоплення, якщо на те пішло) босоніж, ніж у взуття з каблуком.

(Він сказав, що каблук хороший для Олімпійських підйомників, де ти ловиш. Я просто роблю загальні Стартова сила присідання, станова тяга, прес, лава).

Чи правий він? Я повинен позбутися Вей Руї і просто підняти босоніж? Або іншу пару? Як мені знайти взуття, які працюють на програму моєї (для початківців)?

+529
user14981 29 лип. 2011 р., 10:46:43

Беручи особистий досвід виходу з ситуації (травми, страхи, впертість), так, як в будь-якому іншому виді спорту. Нічим не відрізняється, ніж літні люди, які займаються бойовими мистецтвами, бокс, танці, баскетбол, регбі, футбол і т. д.

Існує ризик отримання травми в будь-якому віці. Запобіжні заходи можуть бути прийняті, наприклад, поліпшення гнучкості і міцності, перш ніж займатися новим і динамічним напрямком. Також хороші підігріви і серцево-судинну витривалість корисні. Починаючи з діяльності, які встановлюють режим здорового вправи може бути здійснено в декілька етапів, можливо, щоб оцінити, а також індивідуальних потреб. Щось на зразок починаючи з гнучкості і тренувань візерунок у поєднанні з будинок аеробної потужності протягом декількох тижнів або місяців, потім додаючи силу і міць і, нарешті, адаптувати все це до паркуру.

Я роблю хіп-хоп танці як частина процесу відновлення після травм (Вік 43). Нічого не отримує мій пульс, і він навчає вас для точності руху паркур), і будинок до складних ходів нічим не відрізняється від йоги або футбол по моєму досвіду. Поважати процес фізіологічного і психічного розвитку і звертайте увагу на ознаки надмірного зневоднення і т. д., як і будь-який інший вид спорту.

+492
Bitoubi 25 черв. 2014 р., 00:54:11

Як 42-річний чоловік сам, я можу ставитися. Одна річ про старіння полягає в тому, що ви повинні керувати вашою відновлення краще, і бути більш суворими, як ти займатися вправами і режимом харчування. Ви повинні почати із з'ясування того, що перше, що ви хочете-адреса:

 • Почнемо з того, що ваше бажання-втратити жир, вам "вписатися"
 • Вирішити, як виміряти ваш поточний фітнес
 • Встановлювати короткострокові реальні цілі, щоб допомогти вам поліпшити вимірювань.

Наприклад, втратити 5 кг жиру-це хороша короткострокова мета, якщо у вас є спосіб вимірювання жиру тіла. Якщо ні, йти до загальної маси тіла.

Я виявив, що коли я став старшим і важче, високоефективних дій, як біг/бег дійсно не буде працювати для мене. Деякі поради від Алекса Виада для хлопців 185 фунтів включає:

 • Забудьте босоніж і мінімалістичною взуття. Один тільки вага тіла вимагає добре амортизує підошвою.
 • Якщо ви хочете працювати, вам видадуть при правильному кросівки.
 • Працювати на асфальті або траві, а не тротуари
 • Велосипед може працювати, але будувати його трохи в той час.

Для себе, я виявив, що силове тренування дозволяє мені поліпшити всі мої маркери здоров'я, дуже низький вплив, і допомагає підвищити свою працездатність. Я почала силові тренування близько 39.

Поправте мене, якщо я помиляюся, але мені здалося, що у вас є нереалістичні очікування того, що ви можете зробити прямо зараз-зокрема, про серйозний дефіцит калорій. Ти 3 роки від вашого колишнього вправи на витривалість самостійно (можливо, з набагато більш молоде тіло). Вам доведеться перебудувати трохи в той час. Не поспішай туди, де ви були. Ви можете або не можете бути в змозі повернутися до своєї колишньої спортивних здібностей, але це безумовно не збирається бути ніч.

 • З'ясувати, скільки в 215 фунтів людина на ваш зріст потрібно для занять спортом 3 дні в тиждень. Примітка: Ви збираєтеся на злегка активний для початку. Є кілька калькуляторів калорій там, просто вибрати один, щоб почати.
 • Взяти 500 калорій від цього числа (направляємо в середньому 1 фунт на тиждень)
 • Їдять одну і ту ж суму кожен день, незалежно від того, скільки ви тренуєтеся.
 • Тримайте білок на .82 г на фунт
 • Тримайте сало на 20-30% від вашого загального харчування
 • Всі інші ваші калорії йдуть у вуглеводи (бажано з пристойною кількістю клітковини)
 • Перебудовуватися кожні 10 кг ви втратите.

Це буде набагато більш розумним, ніж все, аж до 1500 калорій. Грубим guestimate, використовуючи 5'10" (середнє за США), а свій зріст я придумав 2608 калорій, щоб підтримувати і 2108 калорій, щоб втратити фунт на тиждень. Користуючись тим, що ви побачите дієтичний план, який виглядає так:

 • 2100 калорій в день
 • 175 г білка в день
 • 50г жиру в день
 • 235 г вуглеводів на день

Це допоможе живити ваші тренування краще. Вуглеводи дуже важливі, щоб тримати вашу енергію вгору, так що ви не копати собі яму втоми, ніж потрібно.

Наступний, вибрати свій діяльності. Я настійно рекомендую робити деякі силові тренування і деяких серцево-судинних роботі. Зроблено з розумом, вони можуть допомогти один одному.

 • Перший тиждень, тримати на кардіо на 5 хвилин у темпі роботи. Використовуйте форму, що є досить низьким впливом на першій, або отримати відповідне взуття.
 • Щотижня додавайте по 5 хвилин, поки ви дістанетеся до 20-30.
 • 3 рази в тиждень робіть силові тренування. Зосередитися на одному з основних вправ комплексу, і 2 вправи допомогу. Щотижня просто спробуйте додати 5 фунтів, поки ви не отримаєте задовільний рівень міцності.

Розумна мета для тих, хто просто хоче бути в хорошій формі, щоб мати можливість присідати і жим лежачи свою вагу тіла, і станова тяга 1,5 х вага тіла. Більше це не зробить вас краще біг або будь-які інші вправи, які ви хочете підкреслити.

Зверніть увагу, як ми починаємо дуже легкий, і побудувати на його звідти. Чим старше ви стаєте, тим більше чутливі ваші суглоби будуть впливати. Це означає, що ви будете мати, щоб бути набагато більш консервативні у створенні вашого рівня активності.

+466
Jagla Hudda 20 лист. 2016 р., 08:46:17

У мене 3-4 дні на тиждень план тренувань вагу, кожен день акцентує увагу на присідання, жим лежачи або станова тяга, як основний і кілька допоміжних вправ (верхній прес, віджимання тощо). Я недавно додав дуже легких вправ в кінці основної тренування, щоб допомогти розтягнути м'язи і т. д. з надією робиш активним охолонути і підготувати тебе до наступного тренування. Наприклад, якщо сьогодні бенч прес день і завтра станову тягу, я можу зробити деякі дуже легка тяга або доброго ранку. Я думаю, що це допоможе в тому, що на наступному тренуванні я зміг підняти трохи важче. Питання: це після тренування, легкі тренування дійсно допомагаю, тому що це розтягнення наступну цільову групу м'язів або це в основному психологічний момент, коли мій розум зосереджується на наступному тренуванні рано?

+436
RickySilas 25 січ. 2015 р., 18:52:54

Я бігун + бігун + ходунки і я вірю, що ти можеш набрати витривалості(здатності легень + сила тіла) легше в парк / дорогу / землю, ніж бігова доріжка і ви будете мати більше задоволення.

В тренажерному залі, на біговій доріжці ви отримаєте змінного струму циркулируемого повітря.

Вибрати бігову доріжку тільки тоді, коли у вас погана погода (зливові дощі, занадто холодна/ спекотна погода).

+411
Fone GT 17 серп. 2018 р., 20:38:34

Я стежив за випадкового схуднення/Фітнес-план, починаючи з 1 січня і начебто працює. Я почав з 236 фунтів і в перший тиждень лютого, моя вага коливався близько 215 фунтів. Я також втратив близько 6 дюймів від моєї талії. Моя вага становить 175 фунтів.

Попередній Режим

Сніданок: 2 варених яйця і сік суміш (я їх сама суміш: столову ложку мірну ложку сироваткового протеїну, шпинат, виноград, полуниця і чорниця з апельсиновим соком) на М/Ж/Ф, вівсяні пластівці (ті, що з клітковиною і родзинками) по вт/вт. Сніданок у вихідні дні крутиться навколо них. Харчування сніданок не був звичайний день, поки я не почав програму.
Обід: це залежить, але вона обертається навколо бурого рису або бутерброди. У той час як вміст калорій не завжди відомо (для рису), я намагаюся тримати його під 600 калорій.
Вечеря: вона коливається навколо салату (ромен, родзинки, листя салату, медово-гірчичним соусом з однією столовою ложкою вареної курки) або коричневий рис / крупи; невеликими порціями використаний як добре.
Перекуси: яблука і горіхи, я не голодний. Я займався двічі на гамбургери в цей період.

Тренування: 30 - 45 хв. маразму відео щотижня вранці. По вихідних я грав (іноді) теніс, футбол, або гантелі підйому (25 кг кожен) і хрумтить близько години або двох.

Я пішов за програму, Поки близько 3 тижнів, коли я почув про сильний підйому і прочитати про те, підтягнутим і сильним. До цього часу я вже втратив 20 фунтів.

Мій нинішній режим

Дієта все та ж (з невеликими перебудови, такі як їдять курячі рулети на обід/вечерю або вечерю пропускаєш, коли повний).

Вправа: це значно поліпшило.
По буднях, я починаю день з 3 вправи по 15 хвилин: Віджимання, в-згорток, стілець опускається. Потім, у мене є 30 хвилин тренування маразм (маразм ABS і P90X АБС по понеділках/п'ятницях, будь-яке інше кардіо в інші дні).
Вечорами

 • На Пн/Ср/Пт, я роблю вага-присідання 3х5, станова тяга та жим лежачи (вага-90 кг). Потім, я виконую якісь нетрадиційні вправи, такі як штовхання важких предметів (близько 80-100 фунтів) протягом 15-20 хв і АБС зміцнення вправи (лежачи на землі, поклавши два 70 фунтів на животі протягом приблизно 5-10 хвилин). В основному, я намагаюся робити багато силових вправ, як можна за півтори години.
 • Вт/вт для кардіо; використовується маразм і відео P90X; я додати тренування в суміш іноді.
 • Субота є вільним для всіх, коли я намагаюся зробити все як можна
 • У неділю вільний день, коли у мене немає тренування, однак, я міг би зробити деякі біцепса або АБС тренування, якщо я хочу
 • Я завжди ношу з собою 35lbs гантелі на роботу, що я піднімаю під час руху; я виконую деякі хрусти на моєму столі всякий раз, коли це можливо, і навіть ще кілька віджимань.

Моя мета не в тому, щоб не скинути зайву вагу, це, щоб мати тіло атлета: сильні, швидкі і гнучкі.

Я бачу зміни в моєму тілі, як це стає більш підтягнутою; у мене більше енергії, щоб зайнятися повсякденними справами і таких. Однак, схоже, що це не відображає на ваги. З тих пір, як я почав новий режим, я тільки втратив близько 3lbs і близько 0,5 дюйма (в 3 тижні!). Це трохи пригнічує, тому що я все ще хочу ваги, щоб піти вниз.

Мені здавалося, що я втратити більше ваги, коли я не роблю важкі вправи, ніж зараз.

Я роблю щось неправильно, що зменшення кількості втраченої ваги? Виснаження організму? Є причина, по якій моє тіло буде намагатися зберегти жир?

До речі, я дійсно не відчувати себе вичерпав у нічний час; болючість тіла, як правило, триває протягом декількох хвилин.

Я вважаю, що я тренуюся і правильно харчуюся, однак, ваги перестали показувати результати, і хоча я виглядати і відчувати себе краще, я все ще не бачу стільки результат, як мені б сподобалося (у мене ще є мішечок, який потрібно прибрати).

+394
Lindalee Osowski 2 бер. 2018 р., 03:54:47

Для мене тренування-це нормально. Але, як ви кажете, ви повинні спробувати наслідувати перешкод, рельєфу місцевості і умов, які ви збираєтеся знайти в гонці, стільки, скільки ви можете.

Також майте на увазі спортивного одягу. Спробуйте тренуватися з тією ж технікою, що ви збираєтеся носити в гонці.

Зробіть ваше найкраще і отримуйте задоволення!

+393
Otavio Cipriani 12 лист. 2017 р., 01:04:35

Відверто кажучи, вам краще всього проконсультуватися з фізіотерапевтом, щоб уникнути травми. Крім цього, одним фізіотерапія сайт рекомендує наступне:

 1. Уникайте перенапруги
 2. Щоб уникнути посади або діяльності, пов'язаної з екстремальними діапазон руху в стегнах
 3. Зміцнення м'язів, що оточують стегно, таз, хребет і коліна (найкраще порадить фізіотерапевт. Пілатес вправи також можуть бути хорошим варіантом.)
 4. Розглянемо вправи в басейні/плавання та/або їзда на велосипеді з низьким рівнем впливу засіб для зміцнення суглобів у межах нормального діапазону руху.

На стороні записки, у мене був сусід, який страждав від надмірно м'який зв'язок (можливо, як наслідок синдром Марфана) і отримали масу задоволення від гри у волейбол та фрізбі, хоча він отримує більшу частину своєї тренування, працюючи на своїй фермі. Він насолоджувався подвійний-зчленованою фокусів, але зазначив, що його дуже легко біль в суглобах, з-за чого він ніколи не робив будь-яких працює.

+376
nikfeat2010 25 трав. 2014 р., 03:36:19

Моя порада: вимикайте обігрівач (або кондиціонер)! Спати в крижаній кімнаті, так холодно, як ви можете зробити це, під 3 ковдри і, надівши теплий одяг, шкарпетки. Спробуйте його на ніч, ви помітите різницю.

+337
ixens 5 трав. 2014 р., 08:13:21

Це був досить поганий день в тренажерному залі, і це теж мій перший день. Мене знудило після того, як роблять лише 20 присідань у заключній сесії дня.

Я новачок у фітнес і не знаю, занадто багато умов і я не раніше здійснюється. Я програміст по професії.

Я зробив кілька підйомників, преса, віджимання, підтягування, розтяжка. Що ніяк не вплинуло на мене тільки маленька м'язова біль з-за причина в тому, перший день в спортзалі, я вважаю. Я зробив тренажерний зал 4 роки тому лише 4 міс приблизно. Тепер я думав, щоб почати знову.

Вправу слід: В Вага: 3 сети з збільшенням ваги однієї плити. Начебто нижче 1-й набір: 15кг 15times 2-й набір: 30-40кг 12times 3-й набір: ж або більше 10 разів

В інших: 20times як 20 присідання або розтягування варіації.

Як я втомилася після майже 50 хвилин вправ, я попросив тренера залишити і він дав мені останні дві речі, 20 присідань і хрумтить рука (для зміцнення кулака), але після виконання присідання в моєму тілі стали відбуватися дивне почуття. Я відчував, що втрачає свідомість і ООН легко дихати. Після декількох хвилин відпочинку я відчував, блювоті і після блювоти все було добре.

У блювотної маси, він був вчора води і кілька частинок їжі з вечері.

Моє питання: 1. Чому це сталося після присідань тільки? 2. Які заходи я повинен прийняти так що, якщо мій тренер буде погано, я можу допустити нашкодити собі?

+288
joware 21 лют. 2015 р., 08:57:39

Багато обладнання, як правило, у формат годинник з бездротовим підключенням віддалених пристроїв.

Ви отримаєте основні годинники з Часом, будильники, секундомір, часто комп'ютер завантажити мод.

Потім аксесуарів. Пульсометры майже все використовувати нагрудний ремінець, (лизати/мокрий ремінь, щоб змусити його працювати спочатку, як тільки ви починаєте потіти ви будете в порядку, але коли ви вперше одягнув її, швидше за все, не отримаєте значення) для вимірювання серцевого ритму і передає дані на годинник.

Тоді є два підходи до відстань.

1) ДПС:

Як ваш автомобіль або телефон з GPS, але, на жаль, не дуже добре для точності. Є проблеми, коли вона мутна, в містах з високими будівлями і не досить великий огляд неба, і дерева. (У більш пізніх моделях).

Цікаво двома друзями побіг відомо відзначені напівмарафон боку-о-пліч, носять той же Гармін 201 по GPS (більш ранньої моделі), але з різних версій прошивки. Над 21.1 K, вони відрізняються за 4К.

Проблема з GPS є сукупним помилки. Кожне показання GPS має деякі незначні помилки в ньому. В автомобіль, ви можете проїхати кілька сотень або тисяч футів між читаннями (скажімо раз на хвилину?) але біг ви, ймовірно, може мати помилки, що більше, ніж пройдену відстань. І кожна помилка не залежить від попередньої, тому він може скасувати або створити. Це залежить тільки від супутників в полі зору, і атмосферні умови.

Вусики часто великі, і тому годинник здаються більшими, але це, здається, стає краще з кожним новим поколінням пристрою.

Сказавши, що сучасні користувачі GPS, здається, люблять їх.

2) інерційні ноги стручки:

Не впевнений, якщо ці втрати тяги, GPS-пристрої стають все менше, але ці вимірювання прискорення, повернутися, щоб отримати швидкість і знову, щоб отримати пройдену відстань. Кожен крок твоєї ноги з бутоном додані розганяється вперед і decellerates, як вона рухається. Він вимірює ці і додає їх.

Є калібрування ви повинні робити періодично, але це не страшно на точність.

Якщо ви отримуєте модель, яка має комп'ютерний інтерфейс, ви отримуєте можливість скачати всі хороші речі і грати з даними.

Калорії-це завжди оцінка. Запуск х хвилин не обпектися калорій. Залежить від ваги, нахил бігу, темп бігу і т. д. Пульс допоможе трохи в оцінці, так як він дає більш точну оцінку зусиль, але всі такі різні в основному оцінку все одно.

+285
Nikki Mather 5 лют. 2018 р., 10:01:55
 1. Які реальні фізичні магазини нести їх?
 2. Є де-небудь онлайн, що я міг тоді повернутися без проблем, якщо вони не підходять моїй нозі? Я чув тут добре про це.
+277
mjmjmj 10 квіт. 2018 р., 17:49:41

Я дивлюся на будинок витривалість і фітнес в надії бути в стані, щоб запустити напівмарафон в довжину марафон біжить, не конкурентоспроможним. У мене дуже обмежений досвід з бігу (менше 2 місяців), але бачили велике збільшення моєї витривалості за таку невелику кількість часу. Тепер моє завдання полягає в тому, щоб підштовхнути себе важче досягти моїх цілей. Інтернет дає багато відповідей про високої інтенсивності інтервал підготовки (HIIT) і вигоди, які вона має на підвищення витривалості. Але я задався питанням, Які переваги, якщо такі є, усталених інтервалів, але їх багато, був би проти підходу ВИИТ.

Наприклад, Якщо я запускаю 1 стійкий миля стані, потім пішки протягом 5 хвилин, потім повторити стільки разів, скільки необхідно. Як би це порівняти з підходом ВИИТ і що б запропонувати кращий підхід до підвищення наступне :

 • швидкість
 • витривалість
+268
epylinkn 19 вер. 2016 р., 04:05:03

Через вживання алкоголю мої щоки стають більше.

І я відчуваю, що моя вага зростає.

Чи є спосіб, щоб подолати це?

+226
Pikachuk 11 черв. 2010 р., 03:35:18

Враховуючи ваш зріст/вага, ти досить худий і ваш біг не зробили багато, щоб розвивати м'язи грудей. Якщо ваші інша діяльність, працював з ними, я думаю, навряд чи ви зможете зробити набір на 145 фунтів на ваш перший візит.

Щоб справитися з цим витончено, втихомирити своє его і визнати, що ваша дочка збирається перевершити вас в короткостроковій перспективі. Почніть світло і переконатися, що ваша форма-це добре, а не напружуючись, щоб побачити, як багато можна зробити в перший день. Якщо занадто легко, крок його на наступний набір, але я пропоную вам мету для Ваг, які, здається, потребують "середнього" зусилля, щоб почати с - через день або два після тренування, ви, ймовірно, знайдете знову підкреслила м'язи протестують.

Як тільки ви отримаєте знайомі з тим, як вони виконують різні вправи, ви, ймовірно, зможете постійно збільшувати вагу на деякий час (новачки прибутку) перш ніж обмежується зростання м'язів.

+208
Jashan Singh 19 січ. 2013 р., 01:33:33

Я плаваю для задоволення разів на тиждень.

Під час тренування краще купатися в тому ж стилі протягом багатьох раунд (4/6 кіл) або краще чергувати стиль кожен раз?

Я питаю це тому, що мені було важко плавати в тому ж стилі з-за втомлених м'язів. Після фрістайлу на колінах я "віддаю перевагу", а на спині, щоб відновити на м'язи рук.

+183
r8019246 5 трав. 2010 р., 16:45:20

Мої нові роботи-схеми полягає в наступному:

 • Понеділок: Груди, спина, плечі, трицепс (підтягування долонею вперед і назад, алмазні віджимання, пуловери, трицепсів провали)
 • Вівторок: ноги, прес (присідання, випади, теля піднімає, ноги піднімає)
 • Середа: Відпочинок
 • Четвер: груди, біцепс (звичайні віджимання, біцепс кучері, гантелі, прес, груди опускається)
 • П'ятниця: ВИИТ (60-ті роки 12к/хм, 30-х 6км/год в загальній складності 10 разів)
 • Субота: АБС (піднімає ногу, крутив коліно піднімає, опускає), двоголового (біцепса кучері)
 • Неділя: Відпочинок

Я ніколи не працював після того, як схема і є все необхідне обладнання будинку (Вежа влади, лава, гантелі до 30 кг, килимок для йоги, бігова доріжка). Може хто-небудь порекомендувати мені деякі додаткові вправи чи мені може тренувати групи м'язів, в інший день або декілька разом? Я досліджував деякі вже, але знайти його так як це все дуже особисте звичайно дуже важко. Утеплення вікон буде отримана з інтернету і Ваг будуть обрані по своїй силі. Моя мета-отримати розірвав, як можливо протягом 3 місяців, але з досить відпочивати.

+159
DCorrigan 20 трав. 2017 р., 03:06:59

Після перегляду різних відео в інтернеті з людей з іншими тілами, я помітив, що їх АБС різні форми.

Дисконтування у них 4 пакета, 6 пакетів або 8 кубиків, я маю на увазі, що форми з АБС різні. Я не маю на увазі, якщо він великий чи маленький, наприклад, вони мають великий АБС і у них є 4 шт, але їх зовнішній вигляд різний. Я бачив АБС, що більш горизонтально поширюватися.

Що я хочу сказати, що АБС двох спортсменів не буде те ж саме, коли вони досягають видимих результатів. Це викликано їх різний вибір вправ або їх органи генетики дали їм іншу форму?

+158
Mannopson 10 жовт. 2013 р., 09:21:50

За останні кілька років, босоніж (або близької до неї) біг став дуже популярний. Нью Баланс, Найк, Saucony, і я впевнений, що більше вийшли з мінімальними взуття, не кажучи вже про Вібрам п'ять пальців.

Ми чуємо досить про користь від рекламних кампаній - які потенційні недоліки роботи в мінімалістичному взуття?

+140
NotARobot 23 вер. 2015 р., 05:22:34

Відповідь бэрин хороша. Загальний обсяг-це те, що ви повинні розглянути. Для EG. Якщо ви тренуєтеся ваше тіло з великою кількістю ізоляції, ніж робота ліфтів у комплексі вправ, які будуть спуститися. Більш важкими вагами це дозволить збільшити м'язову масу. Легкими вагами з великим числом повторень не збільшити розмір, але і викликає м'язи, щоб зберегти більше рідини, яка дає відчуття зростання. Цей ріст швидко зникає, коли ваші тренування або харчування зникає на деякий час. Я також рекомендую вам прочитати книгу Крістіан Thibadeau під назвою "Чорна книга секретів дресирування", він пояснює це поняття добре.

+125
Will Jackson 31 бер. 2015 р., 20:01:52

Я читав у Вікіпедії деякий час тому, що індекс зростання/вага був згенерований, використовуючи статистичні дані взяті з солдатів в якості предметів вивчення у війні, але тепер я не можу знайти статтю.

Для запису... мене цікавить чи буде він оновлюється, і як так часто, і якщо це повторюється з використанням оновлених даних.

+30
Syafiqah Yazid 14 лист. 2015 р., 09:33:23

Припускаючи, що ви говорите, ваш пульс становить 180% від норми, як 110-120, тоді так, що здається нормальним, і немає це не погано для серцевого м'яза, хоча 2 години без перерви-це занадто. Можливо, захочете, щоб обмежити його до 45 хв 10-20 хв з перервами між ними (але не як заважає перерви, більше подобається отримувати від велосипеда і повільно з неї, потім знову на...), якщо зробити цей малюнок протягом досить тривалого часу, це буде поліпшуватися, і ви зможете кататися довше, з меншим навантаженням на серце.

+27
jrvsssss 5 серп. 2015 р., 21:34:59

Дивовижна річ про ВИИТ, що це не просто кардіо, але це теж форма нарощування м'язової маси вправи. Дозвольте мені пояснити. Коли людина працює на біговій доріжці протягом 30 хвилин в стійкому темпі, вони, по суті, початок тренування на витривалість, тому що волокна, які отримують згоріли повільно сіпатися відповідальні за витривалість. Коли людина працює, щоб стати сильніше, швидше на що-ма, як правило, будемо намагатися йти після быстросокращающихся волокон, які дають вам короткі потужні вибухи енергії, яка, по суті, що робить вас сильніше. Після быстросокращающихся волокон здійснюється шляхом робити короткі вибухові руху, такі як швидкі інтервали на біговій доріжці, або дуже важкі присідання в низькому діапазоні повторень.

На підставі вищезазначеної інформації, я б сказав, що це абсолютно нормально для вас, щоб включити деякі ВИИТ в свою рутину. Я б також радимо робити це в ті дні, коли ви тренування, а не на дні відпочинку.

Як часто ви повинні робити це, я б сказав, що якщо у тебе є один день з трьох робочих днів, що ви працюєте на ногах, який повинен бути ваш день, щоб зробити ВИИТ. Якщо ви працюєте на ногах повсякденних робочих днів, як програма з 5х5, ніж я хотів би сказати, сказати, що ви повинні зробити свій власний обгрунтоване рішення про те, як часто ви повинні робити це. Що-то, щоб розглянути, перш ніж прийняти це рішення, що робити більше роботи на ноги інші, ніж присідання збільшать час, необхідне для ваших ніг, щоб відновитися і, отже, перешкодити вам від того, щоб збільшити 5 фунтів кожен раз, коли ви присідаєте, як запропонував купити 5x5 програмі (знову ж таки, це тільки якщо програма, яку ви виконаєте).

А для купання це буде знову ж таки залежатиме від погоди Ви робите це, як тільки кардіо або у вигляді графіків. Якщо ви робите це в якості кардіо він буде перешкоджати вас від м'язових досягнення мети ви встановили для себе, але якщо ви робите це як HIIT, ніж знову ж ви насправді може стати при цьому більш ніж спортивна.

Редагувати: я тільки що згадав ще одну річ ви повинні розглянути. Погода ви повинні робити ВИИТ розганяється до тренування або після тренування. Знову ж таки, це рішення ви повинні прийняти самі, але для відповіді на це питання поставити собі таке питання. Що для вас важливіше в спринті або інші тренування? Простий факт полягає в тому, що все що ви робите першим буде простіше для вас і таким чином отримати максимальну зусилля.

+26
OdessaMax 16 жовт. 2014 р., 07:07:43

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil