Купуючи велотренажер, магнітна проти спина?

У попередні десятиліття, я був відносно сильний велосипедист, роблячи в середньому від 120 до 150 км у тиждень. З тих пір Я переїхала і народила дитину і просто не може отримати протягом тривалого відкритий прогулянки.

Я використовував стаціонарний велосипед в тренажерному залі протягом багатьох років, і я, як правило, дрейфують на велосипед-тип системи з програмами, які автоматично регулюють складності. Читаючи між рядків, здається, це магнітокерованих для опору. Я використовував спін-стилі велосипеди з нагоди, і я не можу їх пригадати почуття багато різних їздити.

Тепер я б хотіла придбати велотренажер для дому. У мене є ідеальне місце, внизу ігрова кімната з хороший телевізор, щоб скоротати час. Тепер я повинен вирішити, який стиль потрібно придбати:

Якщо я йду в спін маршрут, звук проблема? Не ланцюги і ременя, яка різниця?

Магнітні велосипеди тихіше? Це може бути проблемою.

Для дому-стиль мотоциклів, може магнітні системи пропонують свого роду опір тренажерному залі можуть?

Для базових домашніх тренувань, є вагомий аргумент для одного і іншого?

+574
Sarah Spangler 30 трав. 2012 р., 23:47:00
26 відповідей

Я згоден з іншими, ви повинні запитати лікаря, якщо вона продовжує завдавати біль.

Моя порада не професійний, а як ви думаєте, це може бути простак? Це може бути викликано нестачею вітамінів, у тому числі фосфору, магнію, кальцію, натрію і калію. Однак, схоже, що калій може бути найважливіший вітамін для запобігання судом. Я використав, щоб отримати гострі болі в литках, коли дефіцит калію. Продукти з високим вмістом калію включають авокадо, банани, курага, гриби, шпинат і лосось, і багато інших.

Щасливий працює!

+994
Citizen TFA 03 февр. '09 в 4:24

Назад присідання, низький-бар або ні, краще, щоб Передні присідання, оскільки вони дозволяють більш важкі вантажі. Деякі кажуть, що назад присідань використовувати більш підколінні сухожилля і сідничні м'язи, ніж переднє сидіння на корточках, але я знайшов це не викликає серйозну заклопотаність.

Передні присідання прекрасна вправа, і я впевнений, що вони будуть майже так само як присідання. Ви не будете просуватися досить швидко, але я сумніваюся, що ви зможете помітити.

Зараз я заміняю Передні присідання для присідання з-за проблем, гнучкість у спині, плечах і стегнах. Це нормально. Але уникнути назад у нору назавжди, тому що це багато роботи, щоб виправити ці проблеми-це не дуже гарна ідея, та не входило в мої плани. Я абсолютно плануєте повернутися ще раз навпочіпки, і я працюю над відновленням цієї здатності, тому що, уникаючи вправ, завдяки поправно питання не найефективніший спосіб жити.

+952
Cvetomir Denchev 23 груд. 2019 р., 08:36:49
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Є трекер активності (на зап'ясті, як Fitbit або Jawbone), який вимірює частоту серцевих скорочень у додаток до всіх інших вимірів?

Вони всі, здається, просто міра нікчемна статистика.

Спасибі.

+942
javardo 8 трав. 2018 р., 06:42:50

Ну, ІМТ в залежності від ваги і висоти. і оскільки ви не можете реально збільшити зростання, вам потрібно набрати вагу як ви говорите. Вам же кажуть в "здорову" сторону, я буду вважати, що це означає максимум м'язової маси з мінімальним зростанням жиру.

В залежності від вашого фітнес-історії, це буде визначати, як "швидка" набору ваги. Наприклад, якщо ви не вага навчалися раніше, то ваш організм не має поняття, що навчання ваги стимулу і, як наслідок, його доведеться негайно пристосовуватися як механізм виживання у зовнішніх впливів. В основному, ви будете набирати вагу швидше, незалежно від того, на даному етапі. Якщо у вас є історія тренувань, це буде трохи повільніше, але так як ви задаєте це питання, можна з упевненістю припустити, що ти ще на початкових стадіях.

Технічно кажучи, ви можете лише додати вагу, якщо ви споживаєте більше калорій, ніж витрачати, мені.е ви їсте більше, ніж ви спалюєте під час тренування або через метаболізму. Так як ви сказали, "здорового" ваги, це трохи складніше, оскільки потрібно мінімальний набір жиру. Ну, керівництво ти б споживати приблизно на 14-15х ваш Bodyweight у фунтах для підтримки ваги вам, так що, в залежності від того, як швидко ви хочете отримати результати і скільки жиру набрати потрібно обмежити, ви збираєтеся хочете, щоб споживати приблизно на 15-20х ваша вага в кг З цих калорій, вам необхідно як мінімум 1 г білка на кг ваги. Нам потрібен білок, тому що коли ви розбиваєте ваші м'язи під час тренування, білки є основним способом ваш організм будує їх назад, і назад вгору сильніше і більше (враховуючи, що ви з'їли). Інша частина ваших калорій буде надходити з вуглеводів і жирів очевидно...як багато чого буде залежати від вашого карбюратора толерантності. Як правило, ви не хочете, щоб з'їсти занадто багато солодких продуктів, так як вони дозволять вам стати резистентність до інсуліну, а інсулін є одним з найбільш анаболічних, якщо не більшість, гормонів в організмі (Анаболічні засоби будувати м'язи спини, а катаболічні, навпаки, разом ці дві складові метаболізму). У будь-якому випадку, є багато відмінних ваги дієта статті там, але це повинно направити вас в правильному напрямку, це завжди краще, щоб зробити ваші власні дослідження і власні експерименти на власному тілі, оскільки ніхто не знає ваш організм і ваші звички краще, ніж ви. Кожен з нас унікальний, і генетика не грає ролі, так що просто майте це на увазі. Якщо ви новачок, то можна стверджувати, що ви навіть не повинні тримати ці поради на увазі, і що ви повинні просто є..їжте багато, їжте часто, то їсти більше...просто їж, поки ти не можеш...потім зробити це знову.

Я швидко зазначити, що сон-це дуже важливо, так як відпочинок-це коли ваше тіло будує себе резервну копію, тому якщо ви не отримуєте достатньо сну (принаймні 6 годин на дуже мінімум), ви зможете зупинити свій набирати вагу.

З точки зору фізичних вправ, будь ласка, не будьте одним з тих людей, які важать 100фунта всіх кісток і ходжу в тренажерний зал тільки для роботи зі зброєю...це одна з найтупіших речей, які я коли-небудь бачив, але це відбувається кожен день. Просто думаю, якщо ви хочете стати більше, то чому б вам навчити маленьких м'язів на вашому тілі? Я не кажу, що не треба навчати їх за все, але напевно не більше, ніж двічі на тиждень, як ви отримаєте більш просунуті, ви можете грати навколо і побачити, що працює. Отже, самий простий спосіб, для того, щоб додати маси, це робота великої м'язи...має сенс? Це значить почати робити руху суміші, я.е присідання, ваша тяга, жим, рядків, підтягування, прес витрати, провали...і т. д. Не тільки ці рухи будуть набирати більше м'язових волокон, вони також звільнити більше гормонів з-за їх рекрутування, це дуже важливо для ліфтерів, які не доповнюють гормонів (стероїдів і гормону росту). Не треба все ускладнювати, просто ходжу в тренажерний зал 3, 4 або 5 разів на тиждень (обов'язково зробити не менше 2 вихідних днів, оскільки ваші м'язи не зростуть, якщо їх відновити), підняти деякі ваги...є тренувальний план, тренувати певні групи м'язів в певні дні або все тіло або розділені на нижню і верхню. Вам не потрібно робити "братан" спліт, який є, коли вся всесвіт робить груди і трицепс, спину і біцепс, ноги, плечі і руки, якщо ви не хочете. Просто ходити в спортзал і тренуватися. Для оптимального росту, візьміть вагу, який ви можете ледь зробити 12 повторень з і зробити це за 3-4 комплектів 8-12 повторень, і ніколи не забувайте, щоб прогресувати в тренажерному залі... це означає, що якщо ви невдаха 135lbs по 4 підходи по 8 повторень минулого тижня, спробувати 140-145 за 4 комплекти 8 тепер намагаються поліпшити, спробувати перезавантажити м'язи, тільки в цьому випадку вони будуть рости. Знову ж таки є багато статей, набагато більше, ніж я можу описати тут, так що просто піти шукати їх, експериментуйте самі, зробіть своє дослідження, і найчастіше просто залишаються відданими...зрештою, люди, що ви бачите, що, набагато міцніше, сильніше, стрункішою, більше, все більше хотів, і вони зробили роботу, щоб отримати там.

Що ви повинні винести з цього:

 • Їм багато і потім ще трохи.
 • Поїзд великих рухів не скорочення литкових м'язів і передпліччя кучері.
 • Спати...багато.
 • Не вірю в ці інтернет-шахраїв і чудодійних дієт і таблеток, і отримати "50 фунтів за 4 тижні" стверджує.
 • Покласти в роботу і залишаються відданими.
 • Найголовніше, завжди намагатися прогресувати, побити свій попередній власної.
+911
Tom Mickey 1 бер. 2015 р., 16:59:03

Я хотів би спробувати робити 2 години кардіо кожен день протягом тижня. Може і 3 години, якщо я можу. Мені було цікаво, якщо б були якісь побічні ефекти?

Моя мета полягає в тому, щоб збільшити дефіцит калорій до 2000-3000 в день. Моя денна норма буде близько 1500 калорій.

+908
Ryan Mirman 23 січ. 2013 р., 20:25:57

Загальні поради по харчуванню і набирає вагу, див., наприклад, що я можу зробити, щоб почати набирати вагу? або у мене не вистачає ваги. Як мені набрати вагу і м'язи? або подивіться на зразок тренування/план харчування.

Існує ряд доказів, що сироватковий протеїн може бути більш потужним, ніж інші(можна погуглити доповідь на тему "прийом сироваткового гідролізату, казеїну або ізоляту соєвого білка: вплив на змішане синтезу м'язового білка в стані спокою і після тренування опору у молодих чоловіків", на жаль я можу тільки після обмежена кількість посилань)

Ваш ІМТ (18.3) пропонує вам трохи недовага і треба дійсно з'їсти більше. Харчові добавки, як сироватковий та інші протеїнові коктейлі (до речі, харчові добавки, спеціально призначені для набирає вагу називаються гейнери) може допомогти вам набрати вагу, але їх не вистачить.

Моя пропозиція: почитайте по посиланнях вище, але повірте, той, хто протягом багатьох років мали ІМТ 17.3: якщо ви вже не робите так, ви повинні почати працювати і робити якусь фізичну активність. Слідкуйте за своєю вагою і уважно набирати жир, переконайтеся, що ви отримуєте (в основному) у м'язах, а не в жир.

ТЛ;ІН: почати їсти (більше і здорові!) і підніматися ;-)

+897
infek 25 серп. 2014 р., 19:54:17

Больовий синдром пателлофеморальные може бути ваше запитання. Я натрапив на це, коли робив деякі дослідження на відстеження колінної чашечки після того, як мій MPFL (медіальної Пателлофеморальные зв'язки) замінено. Інша назва ПЗБП-це "бігуни коліно". Багато бігуни помічають подібні болі твої mistracking колінної чашечки. Зв'язки починають зношуватися з-за постійного впливу при роботі і може бути причиною ваших болів тривати тільки поки ви не почнете ходити. Деякі дослідження можуть бути хорошими, так що ви можете визначити будь-які можливі засоби для свого болю. Сподіваюся, що це допомагає.

+835
Erika R 4 січ. 2011 р., 23:31:15

Коли робиш вправи з метою робити 5 підходів у вправі, є тими 5 комплектів для м'язів або для тренування? Сенс в наступному; якщо я хочу зробити як плоскої, так і похилій жими треба розділити їх так, що вони рівні 5 комплектів, чи я можу зробити 5 підходів на вправу, яке призведе до 10 наборів для м'язів?

+804
DanaNForbes 26 лют. 2010 р., 03:12:20

Будучи втомленим протягом дня-це не нормально навіть ваші тренування інтенсивними. У мене була схожа проблема, я відчував себе дуже втомленим після моїх тренувань. Пізніше я з'ясував, що у мене є проблеми з високим кров'яним тиском.

Будь ласка, йдіть до лікаря і обстежитися ваше тіло, особливо серце. Вживання енергетичних напоїв не є реальним вирішенням, і може погіршити ситуацію, так як вони можуть впливати на ваше одужання.

Крім того, підйом дуже важкий, кожен день не є оптимальним і може спалити вашу центральну систему norvous з.

Якщо немає ніяких проблем, пов'язаних з вашим здоров'ям, спробуйте ці

 1. Система тренування змінити. 2 або 3 рази в тиждень, паралельних стиль дає оптимальні результати.

 2. Якщо ви знаходитесь на дефіцит з'їсти більше.

 3. Достатня кількість сну.

 4. Пийте достатньо води, їжте овочі та приймати вітаміни в таблетках.

Будь ласка, тримайте мене в курсі.

+763
marcelope 24 лип. 2018 р., 06:06:55

Обважнювачі вплине на те, як ви рухати ногами і створюючи додаткове навантаження на коліна, що не дуже хороша ідея. (я.е: це жахлива ідея)

Обтяжений пояс є кращим способом, щоб додати вагу, але буде досить незручно. Зважене куртка забезпечує кращий розподіл ваги.

Однак, я б опротестувати причину, чому ви хочете, щоб додати ваги під час бігу.

Біг ставить вже досить багато стресу на ваших суглобів, збільшення ваги всього лише означає, зростає ймовірність травми. Не варто.

Ви повинні думати про те, що ви намагаєтеся досягти, і дивитися в твердих перевірені методи навчання для досягнення цих цілей.

Наприклад, якщо ви хочете спалювати більше, просто підняти ногу або зробити інтервали - ви будете спалювати більше, гарантовано.

якщо ви хочете поліпшити свій час спринту, набираю вагу при бігу-це не вирішення проблеми. Набагато краще була б ідея програми силового тренування з присідання, станова тяга, забирає з важкими вагами в поєднанні з гору, спринт та інтервальний тренінг - і звичайно регулярні спринти.

Щоб значно збільшити силу, вам необхідно важких вантажів, і, як важкі навантаження небезпечні, ви повинні звертатися з ними з безпечного контрольованого руху, як присідання і станова тяга, а не бігати і втомлюватися при перенесенні тягарів. Крім того, якщо ви можете зробити більше 10 повторень, це не досить важким, так що забудьте про бігу з вагою, просто робіть присідання, станова тяга і очищає.

Якщо ви наполягаєте на працює з вагами, хорошим рішенням є упряжні роботи. Йти близько 10% маси тіла для спринтів і ви буде набирати швидкість.

Що ви не повинні робити щось, що ставить суглоби під загрозу. Поранити коліно і ви будете протягом 6 місяців. Абсолютно контрпродуктивним.

Ваш перший крок-прояснити ваші цілі, чого ви хочете досягти, і наукові програми для цього.

+760
Ntwobike 30 лист. 2019 р., 19:28:12

Якщо вашою метою є втрата ваги, ваша мета повинна бути, щоб споживати менше калорій, ніж ви витрачаєте. Що стосується розриву між сніданком і обідом, це трохи занадто довго. Чому б вам не розбити обід на 2 частини? Таким чином, система не буде голодувати протягом 9 годин і ви не в кінцевому підсумку їдять тоннами під час вечері.

Їсть невеликий вечеря нормально, якщо ви не були активні протягом вечора. Крім того, правильне харчування є дуже необхідним, коли справа доходить до досягнення якої-небудь мети.

+755
Memo 8 лип. 2019 р., 11:55:22

Офіційний гімнастичні кільця шириною 2,8 см, в той час як більшість спортзалів є широкий 3,0 див. Як гімнасти носити прокладки/рукавички, кільця, які вони використовують, відчувати себе товщі. Багато кроссфіт як кільця 3,2 в ширину.

Основна відмінність між різної товщини, як легко можна домогтися "помилкового" захоплення. Вузькі кільця роблять його легше.

Так що якщо у вас є маленькі руки і ви хочете, щоб практикувати жорсткі м'язи ДБЖ, хрести чи інші додаткові гімнастичні рухи пропоную купити 2,8 - 3,0 см кільця. Якщо ви просто хочете зробити діпи, рядків, Киппинг м'язи злети та інших основних рухів, які ви могли б купити все, що завгодно.

Дерев'яні кільця краще (у приміщенні звичайно), ніж метал або пластик, тому що вони більш чіпкі.

+686
mynameismarcin 6 квіт. 2013 р., 11:53:05

Бігова доріжка, звичайно. Ваше тіло буде звикнути до парку або будь-якому ОКР. Де ви considor пішки, тоді як бігова доріжка допоможе вам у varition. І як ви сказали, що ви можете приділяти більше часу пройти деяку відстань без бігової доріжки, то це не допоможе так сильно.. тому що чим більше ви будете прикладати зусилля в найменший час, тим більше ви будете втрачати вагу, порівняно з іншими метод, який ви згадали.

+675
naib khan 13 серп. 2015 р., 14:50:50

Існує два підходи до розгляду

Витрата Електроліту:

По-перше, як і багато інші відповіді вже визначили, що це важливо для поповнення електролітів, а також води.

В принципі, ваші м'язи повинні позитивно заряджених і негативно заряджених електролітів, щоб нормально функціонувати, але ваш організм втрачає їх разом з потом, коли вам важко. Позитивних електролітів, беруть участь у скороченні м'язів, тоді як негативний електроліти необхідні для стягування/релаксації.

Є багато різних типів електролітів, а натрій і калій є найбільш поширеними і простий в додаток. Щоб доповнити свій споживання можна шукати попередньо змішаний напій, який містить достатній рівень, по суміші, як Эмерджен-c електро (це натрію безкоштовно, так що ви повинні додати свої власні), або створити свій власний на основі рецепту знайдені в інтернеті.

Хлорид натрію продається як поварена сіль і хлорид калію продається як проста сіль або замінники солі'. Коефіцієнти/рецепт може бути знайдений шляхом пошуку в інтернеті для 'ДМІ заміна електроліту напій'. У той час як багато 'зміїне масло продавець на продаж дорогих електроліт добавки, основні інгредієнти (тобто натрію/калію) насправді можуть бути придбані у великих кількостях дуже дешево.

В сторону: спортивні напої можуть містити електроліт добавки, але, як правило, містять більше цукру, ніж нічого. Змішати відомих історичних 'енергетик', що спортивний напій був ближче до гіркий смак чистого електроліту суміші, ніж цукор вода, що продається в магазинах сьогодні. Їжа для роздумів, якщо ви намагаєтеся скоротити споживання зайвих вуглеводів.

Змінити спосіб пити воду

Як ви п'єте води також важливо, як і скільки ви п'єте. Це займає деякий час (а також досить електролітного балансу) для вашого тіла, щоб поглинати воду. Він може відчувати себе освіжаючий пук величезних кількостях, коли ви хочете пити, але ваше тіло буде змивати воду вона не вбирає, а також додаткові електроліти.

Це займе трохи часу, щоб привчити себе робити це несвідомо, але він має помітну перевагу під час тренування.

В сторону: я дізнався про це від одного з моїх інструкторів по пустелі на місяць довгий похід через пустелю марновірство АЗ.

+664
mykospark 8 трав. 2016 р., 11:43:34

Я не можу зробити повний вагу тіла підтягування, тому я займаюся допомогу близьких. Я намагаюся слідувати формі описаний на exrx.

У мене є декілька питань, які, ймовірно, пов'язані, тому я прошу їх як один:

 • З якою швидкістю? На exrx, дама займає близько двох секунд на один повний REP (вгору + вниз). Коли я концентруюся на тому, щоб тягнути руки/плечі в основному, я беру близько десяти секунд. Коли я роблю це швидше, я не можу зосередитися стільки на моїх руках. Що краще?

 • Як мені організувати мої тренування? Я повинен вважати повторень, або піти на час, або гібрид чи що? У будь-якому випадку, я не можу гарантувати, що всі представники будуть рівні як під час набору або від комплекту до комплекту, руки/спина стала слабшою, і мої ноги робити більше.

 • Як я можу відслідковувати прогрес? У мене є сильне включення-виключення відносини з тренування, тому я хочу що-те, що дозволяє мені відслідковувати прогрес, щоб тримати мене вмотивованим, і я хочу бути впевнений, що не затихне.

+597
alenka310187 27 лют. 2018 р., 13:05:20

Я був у морській піхоті, і я використав, щоб бігти 3 км з 50 фунтами, з піском у моїй раку. Я не рекомендую робити цього, ваші шанси на травми великі. Якщо ти не в армії вже, я хотів би закликати вас, що вам не потрібно навчитися працювати зі зграєю. Ти поїдеш в табір, і ви будете робити дуже мало працює з рюкзачком. Ви будете робити багато "нагинати" (ака ходити) з важким пакетом. Тільки одиниць я бачив, що бігати часто з зважений набір снайперів/розвідників і т. д. Навіть тоді, вони роблять те, що я називаю "старий човгає", а не з бігу. Якщо ви вирішили тренуватися з зважений пакет, я б запропонував навантажувати вниз свій рюкзак і сяду на тренажері, якщо ваш тренажерний зал має один. Це буде палити вам і буде більш тісно імітувати типу зусиль, ви будете вказавши на буткемпе і т. д.

+476
Alvin Henry 24 квіт. 2012 р., 22:36:46

Продовжуючи постійно перемикатися планів не дозволить для оптимального вигоди. Підібрати програму і дотримуватися його.
З'їсти більше. Якщо ви тільки придбали невелику суму за цей час ви не достатньо їжі для підтримки оптимального набратися сил. Ви повинні, як Новачок, ставлю на мінімум півкіло або більше в тиждень і споживаючи необхідну кількість макро поживних речовин. Цей рівень харчування повинен бути оптимальним для який відновив сили і м'язової.

Як і програма Rippetoe є хорошою стартовою програми, які мають можливість новачкам швидко набирати міцність в лінійному порядку і заробити на ньому. Хоча 5/3/1 також продовольчу програму він використовує довгострокові періодизації, що дуже повільно для новачка, тому що по суті це просунута програма ліфтерів.

Залишатися послідовним, є послідовним, добре спати і піднімати важкі.

+475
Bong Sambath Isis 30 лип. 2015 р., 16:33:04

Я був плавцем і те, що моя команда була в тому, що у нас був встановлений графік роботи з понеділка по п'ятницю; у понеділок, середу і п'ятницю ми будемо в басейні працює над витривалістю, а по вівторках і четвергах ми будемо робити на суші тренувань, таких як біг, Ab тренування, віджиматися речі, як, що ми не користувалися ніякими вагами, коли ми працювали. Це було в основному наших днів відпочити від плавання. Маючи набір розклад дійсно допомагає, я втратив гарного кількість ваги, підтягнуте тіло і відмінна кардіотренування!

+311
lei ruanlei 24 лист. 2012 р., 05:17:32

Їли кашу на ніч-це нормально, хоча додаткові вуглеводи можуть відкладатися у вигляді жирових відкладень з плином часу, якщо ви їсте занадто багато, а потім спати. В той час як ви спите, ваш метаболізм значно уповільнює роботу і ваш організм не використовує енергію з каші, тому ваш організм може почати зберігати це у вигляді жиру. Оскільки вашою метою є втрата ваги, спробуйте з'їсти за 2 години перед сном і пити воду, щоб заповнити вас, якщо ви все ще голодні. В якості додаткового напівфабрикати, зверніть увагу, сповнені цукру, ви могли б спробувати перемикання на кукурудзяні пластівці і використовувати без калорій підсолоджувач, наприклад, Canderel.

+290
FilipG 15 жовт. 2014 р., 17:33:26

Можливо

Але є багато віруючих в голодному навчання, де у вас є ваш перший прийом їжі після тренування.

Можливо, потяг трохи пізніше в той же день, і переконайтеся, що у вас є надлишок калорій в дні тренувань.

+272
ronald sid 28 серп. 2013 р., 01:58:31

Найкраще лікування для зневоднення профілактики, обов'язково пити достатньо води протягом дня. Одним з простих способів сказати, якщо ви починаєте зневоднюються ваша сеча. Якщо це ясно, світло-жовтий, то ви знаходитеся зволоженою, колір темніший, ніж вказують на зневоднення.

 • Деякі напої краще, ніж інші? Чи є кращий?

Воду краще пити. Однак, спортивні напої під час/після тренування є прийнятними.

 • Не боротьба з dehyrdation маю на увазі виключно пити? Існують продукти, які можуть бути корисні?

Ось список продуктів , які містять велику кількість води. Приклади включають диню, помідори і банани.

Зверніть увагу, що прийом їжі буде лише близько 20% вашого щоденного споживання води, що означає, що ви повинні зробити інші 80% через питну.

Одне зауваження з приводу солі,

За словами доктора Робертса, навіщо потрібна сіль перебільшена, оскільки середній бігун насправді втрачає дуже мало солі за один або дві години. "Поки у вас є трохи солі у вашому раціоні, немає, мабуть, величезна необхідність солі в рідині", - говорить він.

 • Є навколишнього мене ключ?

Ні, це не ключ, але це фактор. Вправи в вологість абсолютно важче на вашому тілі , тому що потім ви виробляєте, не випаровується, не ефективно охолоджувати шкіру. Оскільки ваше тіло не охолоне, ви продовжуєте потіти!

Зверніть увагу, що він не повинен бути гарячим, щоб бути небезпечним:

Продуктивність падає і термічної травми стає реальною загрозою. Смерть настала при температурі повітря менше 75 градусів F (24 ° С), а відносна вологість повітря вище 95%.

 • Спить/дрімає після цього корисно?

Немає. Після тренування ваше тіло все ще потребує воді, щоб отримати регідратація, яка може зайняти кілька годин. Спальний означає, що ви не пили!

Ресурси/Посилання

Детальніше про дегідратації з цим часто задаються.

+243
Mkoch 14 вер. 2012 р., 11:27:21

Не існує дієти, яка була показана в клінічних випробуваннях, щоб забезпечити довгострокову втрату ваги. Ті, які були добре спроектовані і показують короткочасну втрату ваги (див. вивчення абетки), мають мінімальні втрати ваги, яка послідовно відновив протягом року. Люди, які втратили значну вагу і стримати його носять одиничний характер і, як правило, вибудував всю свою життя тримати вагу, тренуючись кілька годин на день, і обмеження в харчуванні таким чином, що б бути діагностовані як розлади харчової поведінки.

А це можливо, що якась дієта і поєднання фізичних вправ, може призвести до успішної втрати ваги і підтримки ваги, немає такої дієти або фізичних вправ поки не доведено існування наукою. І саме тому після будь-яких відомих в даний час дієта повинна бути зроблено з низькою очікувань. Він не працював на яких-небудь клінічних випробувань, тому немає ніяких підстав очікувати, що він буде працювати для вас.

+203
jjjjjjjjjjjjj 4 січ. 2019 р., 08:25:24

Ось чудова книга: http://www.amazon.com/New-Rules-Lifting-Maximum-Muscle/dp/158333338X/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1299858336&sr=8-1 що розповідає про 6 основних кроків, які повинні бути у будь сили позайматися (тяга звичайно бути #1). Повні вправи тіла є кращими, не турбуйтеся про ваших біцепсів і витрачати час переглядаючи свій раціон. Одним з останніх поліпшень, які я зробила останнім часом тримає звіт, що я роблю, як я працюю - вона дає уявлення, де мені не вистачає і зміцнює добре.

+149
Rogih 10 трав. 2019 р., 22:51:49

Простіше кажучи, вуглеводи, які будуть виступати в якості палива. Вуглеводи перед бігом як поповнити свій бензобак, перед поїздкою на великі відстані.

+120
SeppeDev 19 груд. 2014 р., 02:19:25

Коротка відповідь: Ні. Більш тонку відповідь: Це залежить.

Є дві групи, які можна скинути жир і наростити м'язи одночасно. Це взагалі актуально для новачків, у яких надлишки жиру. А також люди, що раніше був сухорлявий і м'язистий, але втратив його з-за неактивність.

Крім цих груп, ви повинні бути в дефіцит калорій, щоб втрачати жир (вміст білка висока, щоб протриматися на стільки м'язової маси скільки це можливо). Або надлишок калорій, щоб набрати м'язову.

+97
Martin Plummer 24 черв. 2016 р., 11:16:30

Це велике питання, і один, який я пройшов кілька років тому. Перше, що я хотів зробити, це попередити вас про розмір середині стопи бігу ви намагаєтеся зробити. Якщо ви не повільно пристосовуються до цим ви отримаєте багато нових травм. Теля, Solious, ахіллові, підошовні фасції. Він повинен бути повільним системного підходу.

Перше, що ви можете зробити, це зосередитися на роботі повільний і відслідковувати Ваші форми. Перша вправа, що я хотів зробити, це практика нахилившись вперед, то відступаючи. Нехай ваші ноги зловити вас. Це змусить вас земля на кулях ваших ніг (або стопи). Ви можете зробити це за 25-50м на час.

Як тільки ви звикнете до цього відчуття, ви можете спробувати 1км траси, змушуючи себе працювати на середній частині стопи. Знову ж таки, тримати їх повільно. Чим повільніше ви йдете, тим менше вплив ви будете мати на інші частини вашого тіла, що ви не дуже використовуєте.

Переконайтеся, що ваші стегна під ваше тіло, ви повинні бути трохи вперед, але не сильно. Сконцентруватися на посадку гладко і не хвилюйтеся, якщо ви натисніть п'яти небагато.

Наступна річ-це взуття. Якщо у вас є працюючий магазин, який дасть вам тест, ходи, ви можете їх відео ви. Переконайтеся, що ви скажіть їм свої цілі. Ви можете спробувати один раз в тиждень в щось на зразок Vibrams, або це може бути безпечніше бігати в Ньютонах. Ньютонів дасть вам подушку, коли ви робите п'яти, а також змушує вас кулі ваших ніг. Як тільки ви отримаєте техніку вниз, ви можете вибрати взуття з дуже маленьким п'яти на носок краплі. Може бути, 4мм.

Це буде повільний процес, сконцентрувати увагу спочатку на форму, потім швидкість. Якщо ви біжите з дихання, щоб тільки потім взяти ходьби перерви. Зрештою ваша прогулянка перерви стають все менше і менше!

Я знайшов ця стаття була корисна зміна запущена форма

http://runblogger.com/2010/09/changing-running-form-my-journey-to.html

+65
xxDmitriyxxx 5 бер. 2011 р., 00:06:16

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil