Як я можу оговтатися від декількох годин великих калорій на еліптичному?

Я намагаюся схуднути, і довелося дивитися деякі відео на YouTube для огляду, так що я провів останні 5 годин (близько 3500 калорій) на еліптичному тренажері робиш максимальний опір і максимальний нахил, і через 2 години він відчуває, як голки стирчать в мені, а також надає біль у нижній частині спини. Як мені відновити?

+825
erave 13 серп. 2018 р., 00:58:48
30 відповідей
Метаболічний еквівалент (мет): показник, який використовується для вираження відносних енергетичних витрат на фізичну активність, порівняно з базовою на базовій 1 зустрілися надає особі під час відпочинку (сидячи спокійно).
+981
Satvik Choudhary 03 февр. '09 в 4:24

У той час як популярна думка полягає в тому, що зменшення плями-це міф, є багато цікавих понять, які є неправильними, так що все ще може бути варто досліджувати.

БАД Джефрис є стаття про використання изометрию для зменшення плями. Я б сказав, що це варто постріл, як ізометричні вправи робить багато сенсу для ядра і навіть якщо це не спрацює, ви в кінцевому підсумку набагато сильніше.

З іншого боку, якщо є конкретна причина, чому ви хочете тримати свій живіт і груди жиром, ви могли б також піти для позбавлення від всього цього.

+980
linda jane 20 вер. 2018 р., 20:11:27
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Свій раціон харчування повністю неадекватний. Враховуючи ваш зріст/вага/вік, я обчислити ваш загальний щоденний витрата енергії в 2100kcal/добу у дні без тренувань. Якщо припустити, пристойний тренажерний зал програма (тобто починаючи силу, або, або деякої іншої лінійної прогресії штангою сила програма за участю присідання, станова тяга і клавіші) ви, напевно, треба спочатку збільшити споживання їжі, принаймні, 2800kcal для того, щоб отримати в будь-якому місці, і тоді вам потрібно буде зробити ще більше збільшує, як ви прогресу.

Не збільшуючи свій раціон харчування, ви перестанете прогрес протягом місяця навчання.

+949
mirzawook 29 лип. 2014 р., 01:16:45

Отже, всього лише кілька речей, так як це дуже популярна посаду, і я вважаю, що це важливі люди знають, що вони роблять.

Ви можете приймати креатину після тренування, тому що він, ймовірно, все ще разом працювати, попередньо переваги тренування набагато більш значним, так як креатин дає вам "додаткова енергія" для виконання ваших повторень.

Друга річ, гейнери, на мій погляд непотрібних. Це в основному цукор і в поєднанні з ароматизованим сироватковий протеїн і посередня дієта, ймовірно, може призвести до діабету.

І, нарешті, справу з не беручи вашого ВСАА з сироватковим є те, що вони в основному те ж саме. Я не зовсім впевнений, коли приймати ВСАА, хоча, як я не експериментував/досліджував сам.

+885
rahmatfajar15 20 квіт. 2016 р., 23:41:27

У мене зворотний ефект: босоніж-це круто, і я віддаю перевагу його, але він будує в мої щиколотки і може тимчасово зробити їх досить щільно. Присідання вимагають мобільного гомілки та щиколотки.

Це може допомогти в стабільності гомілковостопного суглоба і мені не уникнути босоніж з цього приводу, але я не думаю, що це допомагає з моїм присідання.

+873
StarWind0 24 бер. 2014 р., 07:26:37

Я люблю ходити довго-я маю на увазі, десять миль-прогулянки. Частково це тому, що я вчився на Сьюзен Б. Комен 3 дні ходити близько року тому, і я внадився брати дуже тривалі прогулянки з-за цього.

Однак, деякі мої знайомі кажуть, що я повинна почати працювати, тепер, коли я йшов на І геть протягом року. Я чула різні суперечливі відомості про ходьби і бігу, тому я вирішив запитати Тут.

Припускаючи, що відстань є константою (тобто, що я ходити або бігати, скажімо, п'ять або десять миль, незалежно) і що час-не фактор (якщо це займе дві години або чотири, не так вже і важливо для мене), як ходьба і біг порівнюємо? Тобто, які плюси і мінуси, медичні і фітнес-мудрий, ходити і бігати?

+871
Old Monk 9 бер. 2017 р., 23:16:48

Головне зрозуміти, що потрібно спалювати більше калорій, ніж ви споживаєте, щоб втрачати жир. Для довгострокової втрати ваги і загальне поліпшення здоров'я, я рекомендую сполучення фітнес з хороших звичок у їжі.

Це велика картина - тепер на ваші запитання:

 1. Обидва. Тіла рекомпозіціі допоможе вам спалювати жир - два йдуть рука об руку.
 2. Це про баланс і що "менше калорій, ніж з" мантри. Є всі види комбінацій продуктів, що різні люди будуть рекомендувати, але ось деякі правила з мого досвіду:
  • Всі фрукти та овочі, як правило, щоб дати вам більше віддачу від витрачених коштів з точки зору кількості їжі ви можете з'їсти на калорій.
  • Білок допоможе вам залишатися повним довше.
  • Вуглеводів дасть вам енергію (і живити ваші тренування). Вибираючи складні вуглеводи, такі як хліб з цілісної пшениці, може допомогти вам залишатися зарядженими, не отримуючи прості цукру (не завжди правда, в залежності від інгредієнтів проти маркетингу, так що це завжди гарна ідея, щоб прочитати інгредієнти, мітки). Є багато людей, які скажуть вам значно скоротити або навіть виключити вуглеводи, але я не один з них.
  • Жирів і цукру, що ви хочете з'їсти менше. Ваш організм має потребу в жирах, особливо "хороших" жирів, що ви знайдете в авокадо або оливкову олію, але в розумних кількостях.
 3. Продовжувати тренуватися. Робити все, що ваше тіло дозволить вам це робити - ти спалиш більше калорій, ніж якщо б ви нічого не робили. Плюс є переваги для вашого серця, легенів, обміну речовин і т. д. Біг є ідеальної загальної тренування, і це дуже гарна вправа regimine для багатьох людей. Особисто мені подобається кругова тренування краще, щоб отримати максимальну віддачу від моїх тренувань (кардіо плюс тренування з обтяженнями). Багато людей вважають, що пробувати нові речі (йога, плавання, танці, підняття важких предметів і т. д.) тримає їх цікавить, а також тримає своє тіло гадати. Незалежно працює для вас, поки ви рухаєтеся.
+821
Olivier Barbut 4 січ. 2018 р., 20:18:04

Я почну відповідь з того, що я упереджений (як в моєму імені користувача, rrirower). Але, я б упущенням, якщо я не пропоную використовувати весляр до ваших кардиотренировкам. На мій погляд, весляр надає одну з найкращих досвід загальної підготовки, тому що він працює багато м'язів одночасно. І, оскільки він вважається відносно низький вплив, ви повинні бути в змозі використати його з мінімальними або немає дискомфорту, поки ви реабілітації ваша травма.

Я хотів би запропонувати вам поглянути на мій відповідь на таке запитання: Як я можу готуватися до марафону з поламаним носом? для більш глибокого розуміння, чому весляр може бути добре підходять для вас.

+792
tylerkenepp 28 лип. 2010 р., 03:48:35

Я роблю ВИИТ для по2, поліпшення і цікаво, якщо це допоможе також з втратою ваги.

Я читав багато суперечливих відомостей, у тому числі один хлопець, який сказав, що "є дослідження на цей, який буде опублікований найближчим часом" (але ні дати-ї статті (arrggg!).

+779
user73779 28 вер. 2013 р., 21:55:43

Я 20-річний, 150 фунтів чоловік, який займається або за трохи більше півтора місяця. Я підняття тягарів протягом приблизно двох років, так що я не повний новачок. Я робила великий приріст сили і я дуже задоволений виконанням програми. Тим не менш, я відчуваю біль в моїх м'язах і я цікаво, якщо я повинен перестати підніматися на деякий час.

В моїх обіймах я відчуваю тупий ниючий біль починаючи від моїх бічних дельтоподібних м'язів ще до мого ліктя. Біль, здається, гірше, коли я роблю штангою рядків, але він також болить при виконанні пресів і довго після того, як я працюю. Коли я вдома, а ліфт або щось тягне вбік, я відчуваю, що тупий, ниючий біль.

Крім того, в нижній лівій латів (і тільки ліва), має більш гострий біль, яка напевно від займанщини. Я не впевнений, чому я отримую цю біль. Я думаю, що його з-за того, що в прагненні зберегти груди і спину прямо я насправді вигинаючи спину.

Ці болі не болі в м'язах. В даний час я тільки проштовхуючи його якось не дуже болючою. Це погана ідея? Я підозрюю, що відповідь-так.

Редагувати: для уточнення, я працюю 3 дні в тиждень по програмі. Для руху рук, як накладні Преси та лавці, я намагаюся відпочити на максимум 1 хв 30 між підходами. Для присідання я зазвичай відпочиває близько 2-2.5 хвилин. Для кожної вправи я зігрітися з 2 комплектами порожній штангою, потім 3, потім 2 повторень збільшуючи вагу. В кінці тренування я роблю з допомогою вправ. Набори 3х8 підтягування на накладні дні преси, і 3х12 набори діпи на лавці день.

Я напевно підняти на більш важкої стороні, що моє тіло здатне. Коли я вперше початку моєї роботи присідання, що перший реп відчуває себе дуже складно, майже як я не зможу закінчити навіть перший респ. Речі стають трохи легше після першого сету, і я можу зазвичай отримати всю 5х5 ст. Однак велика сила, хлопці, говорити про те, вибухових. За винятком моїх рядків і тяги, нічого не відчуває вибухових щодо моєї тренування. Я ледве зводжу повний 5 повторень з присідання і накладні преси.

+714
user68564 13 лип. 2010 р., 15:09:12

Я роблю з інтервалом 2 хвилини скакалка з 1 хвилинною перервою між кожним інтервалом, під час якого я ходжу бадьоро. Це покращить мої довгі дистанції часу?

+713
LeFA 4 бер. 2013 р., 08:19:18

Є деякі прихильники цього виду мислення, такі як воїн дієти і голодування (жерти перестати жерти). Приміщення по суті те ж саме, що ти виклав, і багато людей мали успіх з цим підходом.

Тепер, небезпечний розумовий процес звалювати все в ту ж потребу в калоріях. Штангіст потрібно багато більше калорій, ніж той, хто порівняно осілий спосіб життя. Ваші 3000 ккал щодня посилала мене в режим голодування, і що до того, як я почав тренування. Мій БМР ще в квітні був близько 2000 ккал/добу, а в даний час набагато більше (приблизно 2400 ккал/добу і більше).

Коротше, ваш рівень активності та обсягу м'язової маси може надати сильний вплив на метаболізм, ніж час поїдання їжі.

Тим не менш, є також ряд людей, які добре справляються з кількома невеликими порціями протягом дня. У певному сенсі це єдиний спосіб отримати свої потреби калорій для їх рівня активності та їх базального метаболізму (BMR). Є один-розмір-підходить-всім підхід, але ряд принципів, ми можемо використовувати, щоб зробити обґрунтовані корективи в наш раціон. Ви виклали один з таких принципів.

+686
wombat run 3 черв. 2012 р., 10:33:39

Цей термін ми використовуємо в цій ситуації є "прогресивної перевантаження", або відсутність таких.

Так, ваш організм може пристосуватися до одним рухом на одному рівні інтенсивності. Наприклад, деякі люди можуть робити 100 віджимань, але якщо вони не додають якийсь сорт (збільшився вага, різні методики), вони не стають сильнішими від цього. Їх м'язи просто адаптувалися до цієї конкретної рутини.

Це як якщо ваш математичний клас складався з рішення 2+2 весь день. Ви робите роботу, але скільки коштує ваша математика розвивається навик?

Ми впроваджуємо передові перевантаження на наші процедури для того, щоб набратися сил. Це означає, що ми можемо зробити те ж саме вправу знову і знову, але ми вживаємо заходів, щоб переконатися, що м'язи напружені по-різному кожен раз.

Це може бути, як у вашому прикладі, збільшуючи вагу з регулярними інтервалами. Він також може бути зміна схеми набір/Докл.

Тепер, якщо ви робите ті ж 6-7 вправ протягом багатьох років, ви могли б бути зниклих без вести на певні м'язи. Ця проблема найчастіше вирішується шляхом перемикання певних вправ кожен зараз і потім. Знову ж таки, це різноманітність дозволяє нашим м'язам випробувати різні штрихи, щоб вони не стали занадто самозакохані.

Також відзначимо, що "збільшуючи вагу кожні 2 тижні або так" теж має свої межі. Очевидно, ми не можемо робити це вічно. І це ще одна причина, чому ми звертаємося до різновиди.

+681
David Lo 12 бер. 2010 р., 16:51:29

Я бачу дві причини:

По-перше, ви могли б розробити стегон після перерви або, може бути, ви потрапили на м'язи з різних кутів. Наприклад, мало варіацій вправ, таких як присідання, розгинання ніг і ноги кучерями може працювати на ваші стегна з різних сторін.

По-друге, ви могли збільшити вагу або додані деякі нові вправи в режим ноги.

Я не думаю, що є про що турбуватися, якщо біль не вщух і зараз ОК.

+672
Eric Schanet 12 квіт. 2014 р., 06:32:50

Я класичний ектоморф у віці до 18 років, я був у спортзалі важко близько місяця зараз і були в стані спостерігача якийсь прогрес з обох машин і вільними вагами.

Проте, хоча я старався, я дійсно не виросла моя дієта як я повинен був, так мій тренер в тренажерному залі сказав мені купити мас гейнер та/або сироватковий протеїн порошок.

Тому я попросила батька зробити для мене, але він(і, чесно кажучи, більшість людей в нашій країні) оточують міфи про побічні ефекти цих коктейлів. Він каже мені, що мої м'язи розслабляться, і я отримаю жирних пізніше, коли я перестану ходити в спортзал, крім хімічних і оброблених інгредієнтів в ньому.

Не тільки це, він також, здається, бути соціально-погано в нашому суспільстві, і люди, які нещодавно перенесли тіло перетворення, незважаючи годинами пітніти в спортзалі, дивляться косо і сміялися, як якщо б вони приймали допінг-речі. Вони будуть ставитися до вас, як ніби просто їж багато протеїнового порошку, сидіти перед телевізором, і стати мезоморф з ектоморфа в кілька місяців.

Тому я хотів би попросити, щоб ви розповіли мені про те, як зробити домашні коктейлі, які кілька еквівалентний стандартної ринкової маси гейнери або протеїнові коктейлі (так як і моя потреба в калоріях, потреба і потреба в протеїні набагато нижче позначки).

Є багато статей в інтернеті, але багато хто з них випливають різні процедури, і деякі з ненадійних джерел, як, наприклад, деякі додавання порошків білка на суміш (яка знищує мета), деякі додати овес, деякі ні і т. д.

У віці 18 років, я тільки важить 105 фунтів або 48 кг, так що я дійсно потрібно багато кілокалорій і білка, тому що я вважаю, що кожну тиждень в тренажерному залі я роблю краще механічно, але недостатньо живлення для моїх м'язів.

І я дійсно не дбаю багато про те, як вона на смак, поки його багатою речі, за винятком одного,

я можу замінити арахісове масло мигдальне масло? з арахісом не люкс, мені дуже добре, коли у великих кількостях, моя інтуїція щасливий хлопець з мигдалем, хоча.

+670
francisaugusto 19 серп. 2012 р., 14:37:18

Я думаю, що ви відповіли на питання правильно задавала питання. Не йдіть на провал. Ви повинні бути обережні щодо жиму? Так, я думаю, що це вправа, де люди реально страждають більше всіх, в барі скинувши на них (груди або набагато гірше, горло). Я б рекомендував використовувати штангу на початку вашому житті і як ви втомлюєтеся, переходять на гантелі. Це дасть вам досвід використання штангою навчання і можливість провести його з меншим ризиком травм, використовуючи гантелі.

Я тренування поодинці (спортзал будинку) і мав два досвіду, де я не міг підняти штангу з мене...демпінг з боку (як Дейв згадувалося вище) є можливість, ви також можете придбати страхувальні опориenter image description here.

+662
Sevriety 27 січ. 2013 р., 01:32:49

Це звучить, як ви знаходитеся в дуже гарне місце, щоб почати зсипати. Якщо вашою головною турботою є вашим нутром, тоді я спробую робити все можливе на шляху до чистої маси. Пріоритети білка (я пропоную 1г на 1 кг ваги тіла) при збереженні цукру низька, і помірну кількість жирів і вуглеводів. Ви можете знайти більш детальну інформацію про дієту тут - http://www.bodybuilding.com/fun/graniero1.htm

Основні переваги зсипати в цей момент, що дозволить вашому тілу швидше відновитися між тренуваннями, і в свою чергу піднімати більшу вагу. Якщо ви хочете, щоб стати сильніше і з'являються все сильніше, це буде найшвидший найефективніший шлях. Крім того, оскільки ви зривати ваші м'язи, більшість їжі, яку ви їсте (особливо білок!) буде йти на ці м'язи, а не своїй інтуїції. Це, ймовірно, не зникнуть, принаймні, не відразу, а тому, що інша частина вашого тіла буде збільшуватися в розмірах, він стане пропорційної і дати вам краще зрозуміти обвести в майбутньому.

Це буде працювати тільки якщо ти дотримуєшся хороший план тренажерного залу! ППЛ-це не погана ідея, хоча я б сказав, що це більше для середнього і за ліфтерів. Якщо ви ще не чули про стартової сили або 5х5, я хотів би запропонувати, дивлячись на один з них, так як вони відмінно підходять для початківців. Не бійтеся додавати аксесуари вправ і кардіо, Якщо ти у запій і хочете йти вище і поза, вони допоможуть!

+598
rampr 18 квіт. 2019 р., 21:48:15

Бути більш ясним про ту біль, яку ви відчуваєте. Це тупий біль, яка зберігається на протязі дня? Якщо так, то це просто будинок, який є тим, що ви отримуєте, коли ви не працюєте протягом тижня або довше, а потім знову працювати.

Якщо він гострий, це пов'язано з ваших суглобів та/або сухожиль. Але від того, що ви описали, ви не отримаєте біль коли ви робите прес. Тому я припускаю, що машина не працює ваші дельтовидні стільки.

+576
ShaneC 18 трав. 2017 р., 10:40:14

Хороший спосіб збільшити вашу ногу висотою підйому, щоб використовувати обважнювачі. Ноги несуть в собі величезну частину ваги вашого тіла (на середньої людини). Тренувати м'язи, що беруть участь у підйомі ноги.

Використовуючи легкий вага щиколотки (близько 1,5 кг) і піднімаючи коліно, щоб його максимально високому положенні. Промити і повторювати виконання 10-12 повторень на кожну ногу. Змінити повторень у вашій власній спроможності. Вага може бути збільшений з важкими вагами щиколотки з часом.

Якщо ви не володієте обважнювачі можна використовувати кабель машина опір в тренажерному залі. З сторона, яка йде навколо щиколотки вище ваш тренер. Знову ж таки, це пов'язано з підняттям коліна вгору і повільно повернулися на землю. Переконайтеся, що почати з дуже малою вагою.

Я тренуюся з вагами щиколотки, щоб поліпшити стабільність і силу своїх ударів в бойових мистецтвах. Тримаючи мене за коліно високі до удару вийшов (фронтальний удар).

+544
Raijin92 31 серп. 2013 р., 06:11:02

Я грав багато останнім часом баскетбол і хочу покращити свої вертикалі. В даний час це не так уже й погано, але я припускаю, що нижче середнього показника по низьким баскетболіст (десь близько 30-32").

Так що краще, що я можу зробити, щоб збільшити свій вертикальний?

+532
Ted Shifrin 29 лип. 2010 р., 06:17:17

1) Ви повинні зіткнутися з машиною. Відвернувшись працювати, але він змушує вас погані позерство.

2) Ви повинні знайти місце для руки, щоб залишитися. Якщо ви віддаєте перевагу прямі руки, ви повинні нехай ваш біцепс буде латів відпочинку. Це дуже легко використовувати м'язи на руці, не усвідомлюючи цього. Якщо загнеться-це більш комфортно, як тільки ви отримаєте в правильному положенні, ви повинні заблокувати всі від грудей на місці. Це буде гарантувати, що ви не намагаєтеся тягнути вниз з будь-якої іншої м'язи.

3) Ваше тіло повинно бути прямим від плечей по талії до колін. При виконанні хрускіт думати про переміщення ребер прямо під груди в пупок. Видих поки ви хрустите. Це допоможе вам підключити ваш живіт.

4) Це залежить від вашого рівня міцності з вашою основною. Якщо, спираючись навіть на кут 80 змушує вас схилити спину або дворняжка з твоєї дупи це занадто далеко. Чим далі від коліна машини, тим складніше буде. Адже це не тільки працювали м'язи живота таким чином, ви також того, щоб використовувати всі ваші стабілізатора м'язи, щоб утриматися від падіння вперед.

5) Намагайтеся усвідомити себе, а не інших. Всі люди різні і починається на різних рівнях. Просто зробіть ваше найкраще з найкращому вигляді і вам буде добре!

+529
Vishal Khopkar 7 груд. 2018 р., 14:07:22

Я б порекомендував є менше їжі частіше. Є один дуже великий їжею і один невеликий прийом їжі не добре, виходячи з мого досвіду

Я так само, тільки я їм всього близько 3800 калорій в день. Я 6"2' (1.88 м) і 155 фунтів (70 кг), хоча мій вагу тіла назад, перш ніж я почав підніматися, і коли я з'їв тільки близько 2200 калорій в день було 130 фунтів (59 кг). На думку деяких ІМТ калькулятори, при моєму зрості це анорексія. Так що немає нічого пощастило мати гіперактивного метаболізму.

Майже кожен день я змушую себе прогодувати, поки я не можу навіть проковтнути. У цей момент тоді я вип'ю склянку молока, і я до сих пір погано додає у вазі. Я був у лікаря і за аналізами крові, я абсолютно нормальний, просто не вистачає їжі.

+502
James Firemage 3 квіт. 2017 р., 23:09:21

Я почав дертися кожен день 10 сходових прольотів. Зрештою, я важко і серце швидко б'ється дихати. Мої литки болять трохи...

Я напевно покращиться, хоча це займає всього близько 5 хвилин в день?

+473
Mohd Arif 19 лист. 2014 р., 08:56:12

Я не впевнений щодо 12-15 повторень, а ось на кордоні розмір і тренування на витривалість. 8-12 повторень призначеної для саркоплазматическая гіпертрофія, яка означає, наскільки набирає міцність розмір йде, розмір перевагу. Якщо ви робите 15 повторень, що може стати контрпродуктивним мета якщо розмір (залежно від навантаження), не допомагає сила або витривалість, що багато чого небудь. Наскільки я можу сказати, що тренування рецепт дуже довільний. 3 підходи по 10 повторень-це класична, і багато людей ще не поміняв. Схоже, вони просто злегка збільшив повторень.

Якщо ваша мета Фітнес і сила, ви хочете зробити набагато менше повторень і великими вагами, що не дозволить вам зробити набагато більше. Комплектів 5-6 на кожну вправу. Я не раз ваш період відпочинку, хоча якщо у вас є більше відпочивати, ніж 5 хвилин, які, певно, здогадується, що ви закінчите протягом дня. Якщо ви відчуваєте себе прекрасно, роблячи це з допомогою всього лише 30 секунд відпочинку, потім йти вперед і тільки решту 30 секунд, але змушуючи себе йти лише через 30 секунд не має сенсу. 5 повторень в основному буде сприяти сила яка приносить користь все інше, в тому числі кардіо, ви отримаєте розмір прибутку від цього теж - це неминуче, як тільки ви натиснете дійсно важкі ваги, але не до такої міри, що культуристи отримують.

Ви отримаєте безліч думок по швидкості, і я не впевнений, що це дійсно важливо. Якщо ви піднімаєте більш важку вагу, абсолютно ясно, що ти сильніший. Якщо ви підняття важкої ваги швидко або повільно, ти все одно підйом важкої ваги, так що мета досягнута. Якщо ви хочете швидко зробити повторень, але не можу з-за ваги, Напевно, це добра ознака того, що ти стимулюючи ваші м'язи достатнім для забезпечення міцності. Якщо ви можете зробити їх все швидко, ви, ймовірно, виявите, що ви могли б зробити ще кілька повторень.

Також важливо мати на увазі спокій. Ви не стають сильнішими, коли ви піднімаєте тяжкості, в тому, як ти робиш, що ти насправді слабшає. Ви стаєте сильнішими, поки ви спите, і коли ви пильнуєте, але відпочиває. Взяти хоча б один день відпочинку між тренуваннями. Як ви починаєте бити важкими вагами, ви повинні бути беручи більше - якщо у вас плато, можливо, прийшов час, щоб додати додатковий день відпочинку. Навіть якщо ви робите шпагат по частині тіла, вам ще потрібно принаймні, один день на руки, щоб оговтатися від проведення вагами.

+433
Skilling 26 лист. 2010 р., 15:51:09

Вправа також викликає ураження ЦНС (центральної нервової системи) втома

Аналогічним чином, що ваші м'язи/суглоби, необхідно відновити ЦНС вимагає відновлення.

Тривалого стомлення в ЦНС (тобто > тиждень є важливою ознакою перетренованості). Якщо ви відчуваєте, що "смажений" треба більше спати або відпочити трохи.

Сон, прийом їжі більше калорій, і зменшення зовнішнього напруги повинно допомогти.

Ось посилання на деякі додаткові поради , щоб скорегувати свої тренування для додаткової допомоги. В основному, це зводиться до двох речей. Або не роби все по максимуму, час та/або розклад для досить відновлення (тобто сон/відпочинок).

+329
RSettle 17 квіт. 2016 р., 16:00:02

Я розумію, що серцево-судинні вправи відразу ж піднімає температуру тіла, що робить його важче, щоб спати на даний момент. Але потім, після 5 годин, температура тіла падає нижче, ніж це було прямо перед початком тренування, що робить його легше спати.

Тому, коли я хочу спати в 10 вечора, це добре, щоб закінчити 20-30 хвилин тренування по 5 годин.

А якщо 5 годин проходить і я не працювали, я втратив всі шанси використовувати цей механізм? Чи є якісь зміни я можу внести в діяльність, я б зробив це призведе в моє тіло саме остигає швидше?

+256
seraph pl 10 лип. 2010 р., 21:48:35

"Не соромтеся, напишіть мені на будь-які натяки або дідусів пораду ви могли б мати. Я роблю це у свій вільний час". - з вашого профілю

Якщо ви хочете привести себе в відмінну форму і виглядати спортивним, то стане спортивне. За 1-2 години прогулянки і нормальне харчування буде тільки вам так далеко, theres не дуже, кого я знаю, хто це, що я хотів би розглянути фізично або більш здорові межі - можливо, тонкий в деяких випадках з людьми, які правильно обмежувати калорії і мати певний набір генів. але вітер міг змести їх геть! іншими словами ніхто, хто у відмінній формі - тобто сильні, швидкі, багато серцево-судинну систему, витривалість. Це не має сенсу, що моя бабуся, яка ходить навколо будинку щоранку може обігнати спринтера. прогулянки і дієта в кращому випадку зробить вас skinnyfat. ви можете добре виглядати в одязі, але...

Я не кажу вам, щоб стати спринтером, але якщо ви хочете бути в пристойній формі, ось моя пропозиція;

 1. налаштуйте правильне харчування. відстежувати Ваші макроси; IIFYM (якщо це відповідає вашим макроси). їж нормальну їжу. що стосується добавок, тільки ставитися до себе з покриттями споживання вітамінів, і риб'ячий жир.

 2. спати, як мінімум 7 годин здорового сну на добу. більше краще, але не перевищує 12.

 3. слідкуйте за міцністю режим тренувань, от пару я рекомендую:

 4. тільки розвиток сили м'язів не зробить з вас округлі спортсмена. зробити гірку розганяється 2-3 рази в тиждень, щоб побудувати витривалість і кондиціонування.

Ці 4 пункту є справді основою для того, щоб стати хорошим спортсменом. Підйом важкий, як ви можете, не порушуючи форму, дотримуйтеся програми, відстежувати прогресії. Ви будете здивовані, як швидко ваші сили і м'язової маси поліпшується, якщо ви прямуєте по 100% на ці точки.

Мій останній порада полягає в тому, що будинок краще тіло вимагає самовіддачі і часу, і вправи не означає кінець його життя. так що викиньте ваші доповнення-просування фітнес-журнали з вас-розхристані-в-12 тижнів програм, які йдуть типовий бодібілдинг спліт! ти ніколи не закінчиш, починай і продовжуй, по дорозі ви знайдете нові цілі.

+222
Tony Suffolk 66 20 вер. 2012 р., 00:57:18

Да - а Гармін Foretrex 401.

Це старомодне "військові" Гармін ви носите на зап'ясті - вільний перегляд. Вона включає в себе карти-схеми екрану.

enter image description here

Зверніть увагу, що більш сучасні, модні wristgps менше, але немає даних, немає карти.

(За "картою" я маю на увазі не меню, а екран білий з чорною лінією, показуючи свій власний слід, а також шляхові точки, lapmarkers і т. д. Ви заощадите.)

(Я думаю, ви могли б бігати з Гармін Дакота, яку вам вішають на шию (або просто засунути в кишеню, я думаю) і що має актуальні карти. Але це не так добре, як 401!)

До речі ..... інші, ніж графік, ще одна величезна перевага з-старому 401 над новими моделями, що можна натиснути кнопку, на дисплеї пульс (або дійсно відстань, час, швидкість, або будь-який інший), що проявляється у величезних, величезними цифрами. Цифри набагато, набагато, набагато більше, ніж на будь-якому іншому зап'ясті-інструмент. Ідеально підходить для дивлячись на те, коли стукає по.

+152
Lerkel 27 лип. 2019 р., 15:01:42

Ви не можете отримати м'язи і схуднути одночасно. Thats право. Але це так неправильно.

Час безперервної. Ваш не завжди в дефіциті калорій. Ваші не завжди профіцит, калорій теж. Ви не їсте 24-7. Ви не займаєтеся спортом 24-7. Ваше тіло проходить через усі фази.

За тривалий період часу, припустимо місяць, це більш ніж можливо, щоб втратити жир і наростити м'язи. Зауваж, це може не бути найбільш ефективним підходом.

Поїзд важко. Поїсти в чистоті. І з'їсти в потрібний час. Ви будете втрачати жир і наростити м'язи в найкоротші терміни.

+59
alexx88 18 вер. 2011 р., 00:21:31

РК

Я займаюся, якщо протягом року або близько того. У відсутності будь-яких клінічних випробувань, і поки я не строго відповідаючи на ваше питання, я сподіваюся, що ви дійсно хочете, щоб дати, якщо йти. Розглядайте це:

 1. Надаючи великий розрив у часі між останнім прийомом їжі за день і перший прийом їжі на наступний день, що ваш мозок і тіло працюють на? Ми можемо зберегти тільки 100 грам або близько того, як глікоген печінки, який може використовуватися головного мозку (м'язового глікогену фактично не використовується для живлення мозку). Найбільш логічна відповідь-це ваше тіло стане огрядним, адаптовані. Ваше тіло буде регулювати механізм метаболізувати жир і ваші мітохондрії мають зробити більш ефективними при спалюванні жиру.

 2. Додайте до цього той факт, що їжа, яку ви їсте не нудотний, оброблених вуглеводів. Ви відправляєте знову сигнал до вашого тіла, щоб краще використовувати жир в якості палива і стати ефективним спалювачем жиру.

Тоді можна обійтися простим тіла-% жиру перевірити за рік, щоб довести, що ви дійсно перетворилися в ефективний спалювач жиру. Я прийшла до висновку, що іноді простіше зробити експеримент, де N=1, а не покладатися на клінічні випробування. Коли я їм шматок торта завантажується з глютеном, я знаю, як жахливо я відчуваю себе на декілька годин - туман мозку. Я більше не потребую велике клінічне випробування для того, щоб переконати мене в тому, що глютен-це проблема з X% населення.

+26
Manoj CJ 9 бер. 2011 р., 23:37:57

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil