Здоровий ЧСС

Я читав, що нормальний пульс у стані спокою коливається від 60-100 ударів в хвилину, що є величезним, марним пропозицією. Графіки я бачив, здається, суперечать цій нормі, де говориться, що відпо у 80-х роках на хворій стороні. Так, що це?

Я 30-річний чоловік, 5'2", 130 фунтів і я живу досить малорухливий спосіб життя. Отже, я повинен хвилюватися, що мої співвідношення становить близько 85-88?

+549
tu leyan 28 бер. 2012 р., 00:54:07
31 відповідей

(1) У вас є два дні інтенсивної м'язової тренування будівлі, які знаходяться у верхній частині тіла і ніг. Я б не назвав ядро-день як день м'яз (якщо ви робите тягу на день!?). Основний регенерує досить швидко, так що вам не потрібно більше відпочивати у цей день. Для ніг і верхньої частини тіла, вам дійсно потрібен відпочинок. Але день відпочинку більше призначені як день, де ви не раз тренувати м'язи важко. Це не означає, що ви не можете зробити будь-які види діяльності, як плавання, пропуск і т. д. насправді заходів у дні відпочинку є надзвичайно корисний для регенерації та відновлення. Нічого не робити в дні відпочинку і сну протягом усього дня буде просто уповільнити ваш метаболізм (я зробив це вже давно не так). Пам'ятаючи про вашої м'язової діяльності, а не призведе до поліпшення результатів у наступному тренінгу. Так що ви робите дуже добре.

Але... (2) Ви робите дві половини-ноги заняття (плавання) перш ніж ваша нога день. Так ти, напевно, втомився в п'ятницю і не можете принести всю вашу силу у ваші тренування. Значить не будуть шокувати ваші м'язи ніг так сильно, як ви могли б зробити, якщо ви не зробили б дві кардіо тренування в дні перед. Це може означати, що ваші ноги не встигнуть відновитися. Тим не менш, ви, ймовірно, зробити сильніше, але це може закінчитися в екстремал втому. Але з плином часу ваше тіло буде звикнути до нього.

(3) Таким чином, щоб завершити це абсолютно ОК, щоб активувати м'язи між м'язом-будівлі днів. Але не перестарайтеся, щоб ваші м'язи можуть йти з повною силою, на наступному тренуванні. Бо якщо ні, то ваша мета набрати м'язову масу буде займати набагато більше часу.

+898
Quantaliinuxite 03 февр. '09 в 4:24

В одному дослідженні виявили, що холодної води занурення після тренування ослабленого довгостроковій перспективі успіхи в м'язової маси і сили. Тим не менш, у дослідженні були використані 10 хвилин повного занурення, який є значно більш інтенсивний вплив, ніж холодний душ при тій же температурі. Холод-експозиції також відбулося відразу після тренування, і було б нерозумно очікувати, що негативні наслідки можуть бути зменшені, якщо б це сталося через 8 годин, а не відразу після закінчення тренування. Однак немає ніяких даних про те, що це лише здогадки.

Я пропоную вам зробити особисту оцінку впливу холодним душем над своєю поведінкою і мотивацією. Тобто Якщо ви виявите, що у вас є більше м'язів, болючість, коли ви переходите на холодний душ, і що болі в м'язах можуть призвести до вас пропускати тренування, тут справа в тому, що душа дозволяє вам отримати додаткове тренування в майже напевно буде мати більший позитивний ефект, ніж будь-яка сила-згубні наслідки вона може мати. Або якщо ви відчувати себе більш вмотивованими і енергійними після холодного душу, і ці переваги можуть зробити це варто. Навіть якщо ці ефекти є лише плацебо, вони все ще корисні, якщо вони допомагають вам працювати більше і покращити ваше життя іншими способами.

+877
Manyak 16 лип. 2016 р., 03:52:47
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Підготовка пастки, - це те, що ви шукаєте.

Вправи ви повинні дивитися на:

 • Особа тягне
 • Знизує плечима
 • Вертикальні ряди
 • Станова тяга (не ізоляції, але, як і раніше будує майже всі на спині)
+870
cineista 15 жовт. 2017 р., 17:55:12

Продуктом тваринного-це будь-які матеріали, отримані з організму тварини. Приклади жир, плоть, кров, молоко, яйця, і менш відомі продукти, такі як желатин і сичужний фермент.

Так що молока явно тваринницької продукції.

Веганство-це практика утриматися від вживання продуктів тваринного походження, особливо в дієті, і пов'язане з філософією, яка заперечує сировинного статусу тварин.[9] послідовником веганства називають веганскої.

Отже, вегани не п'ють молоко.

Джерело: Вікіпедія

+792
Gagan Deep 4 січ. 2015 р., 23:43:45

Я піднімати тяжкості, щоб стати сильніше і краще виглядати, мені цікаво, як довго це займе для м'язів і відновлення після тренування. Я типова рутина тренування для кожної групи м'язів, я працюю кожну групу м'язів два рази в тиждень, це було б вигідно займатися 3 рази на тиждень для кожної групи м'язів або навіть більше? Я можу працювати майже кожен день і ніколи не отримати біль у м'язах, біль Незалежно від.

Час відновлення відрізняється велике для досвідчених і початківців склопідіймача? Можливо, що всі мої групи м'язів можуть відновлюватися, як через 12 годин після тренування?

Заздалегідь дякуємо вам за інформацію, яку ви можете надати мені

+786
Inuka Shanesh 27 квіт. 2013 р., 10:42:28

Я тренування багато близько 10 років тому, тоді з-за життя у підсумку більше не працює. Я знову став ходити в тренажерний зал регулярно близько 1,5 років тому і я отримав м'язи спини дуже швидко. Так швидко в тому, що мені було потрібно якийсь час, щоб звикнути до надмірного росту, коли лягаєте спати вночі.

І я тепер при додаванні нових м'язів. Я не досліджував це сам, але я не думаю, що м'язові волокна зникають. Вони можуть у спущеному стані і чекають, щоб бути покликані знову.

+712
Mina Melek 15 лист. 2018 р., 03:00:31

Давайте зробимо це ясно

Періодизація-це спосіб концептуалізації професійної підготовки, розроблених російськими тренерами, які допомогли маніпулювати часом , з яким спортсмен відреагував на навчання.

Навіть для новачка періодизація-це насправді більш корисним, ніж сліпне.

Питання між досвідчених спортсменів і початківців-це про двох основних пунктів:

1- мінімальна навантаження, необхіднамінімальна навантаження, що спортсмен вимагає для отримання суперкомпенсации, а значить і результатів.

2- неоднорідність цільових навичок: розподіл навантаження на декілька цільових зменшиться обсяг навчальної навантаження кожного збирається зробити.

Якщо для новачків це добре для декількох навичок одночасно ( тому що кожний з них буде отримувати потрібну кількість вантажу ), його не те ж саме для просунутого спортсмена. І коли я кажу "мистецтво", я маю на увазі або умовної потужності анаеробного харчування або координаційна навик, як і trowing улюблену молотком.

З цією метою у 80-х роках, Володимир Issurin придумав блоку періодизації: а multipeak представлення концепції періодизації, що сприяло скороченню годин/рік співвідношення навчання і в кінцевому підсумку підвищити продуктивність. Нині це поняття широко застосовується в більшості провідних тренерів рівня.

У будь-якому випадку те, що ви просите простіше: так, ви насправді благо periodizing ваше тренування, навіть якщо ви новачок.

Терміни в основному на основі того, наскільки добре ви знаєте спортсмена і його/її тіло ( або ваш, якщо ви хочете застосувати це до себе ) і реакції він не має.

Зменшення обсягу в тренуванні сили насправді важливо, тому що в той же час інтенсивність йде вгору, якщо його мікроциклу реалізації і в той час ви помічаєте більшу частину вашого прогресу.

+658
Giovanni Curiel dos Santos 12 лип. 2019 р., 16:28:47

Якщо я розрахувати для визначення VO2max на кожній спліт прогону, використовуючи формулу з тут. Б оцінити інакше VO2max протягом всього циклу буде означати всіх на шпагат?

+609
Anutosh Datta 24 груд. 2014 р., 22:35:25

enter image description here

Ця діаграма описує ситуацію досить добре, що ми можемо прочитати з того, що ви будете досягти саркоплазматического гіпертрофії навіть після того, як 15 повторень, але наскільки я знаю, відмінний вибір, щоб додати об'єм 10-12 повторень.

+591
Larysa Shevchenko 19 груд. 2017 р., 10:33:58

Якщо ваша мета - набрати вагу, м'язи, і тверда сила - то 3 дні програма у вас вище (як загальні, як це заявлено), представляється вірним. Це справа штовхаючи себе в кожній програмі вправ - відданість і рішучість. Ваш тренер повинен бути в змозі дати вам їсти. як довго вона повинна прийняти, перш ніж ви побачите результати - як правило, це може бути 3-4 тижні, але це все засновано на тому, як сильно ви штовхати себе. Інший ваш питання про потягування будучи мірою фітнес...? Я чув те ж саме сказати про жимі лежачи, станова тяга, присідання і т. д. # З chinups ви будете вимірювати, що і втілилося в верхній частині спини і сила руки - на основі ваших програм, ви повинні почати, щоб бути в змозі зробити потягування після того, як ви близькі і здатні станова тяга ваш власний вага - це все займає час. VPeric дав посилання на хороші вправи, щоб поліпшити свої chinups - перейдіть по посиланню.

+566
mtklr 14 серп. 2018 р., 04:54:37

Я думаю, це той випадок, коли деякі сили працюють на верстатах може допомогти батькові створити достатньо сили, щоб витримати його вагу до точки, де він може віджиматися. Справа в тому, що він буде мати, щоб почати трохи повільніше і нарощувати оберти звідти. 60 не те, що старий, але якщо він абсолютно арешту він, ймовірно, втома досить швидко. Для досягнення мети знижується на 25 кг / 10-12 кг ви збираєтеся мати кращий вибір, щоб атакувати його на декількох фронтах:

 • Дієта. Здорове харчування-це перша частина битви, але він повинен менше їсти, якщо він хоче важити менше. Втратити 1 фунт / 0,5 кг в тиждень це хороший темп.
 • Кондиціонер. Скромний початок, як ходьба 20-30 хвилин на день буде дуже хороший старт.
 • Силові Тренування. Оскільки він не в змозі зробити багато тіла-силові вправи, на даний момент, це хороше застосування при використанні машин для легенів, ніж тіло-робочий вагу. Це також допоможе поліпшити його якість життя в цілому, коли він може отримати вгору і вниз без того, щоб думати про це.

Мета тут не робить спортсмен, але допомагаючи йому рухатися більше і краще рухатися. Ми також не знаємо, наскільки добре він буде підлаштовуватися під вправа, або якщо він має якісь проблеми з серцем затяжний. До речі я б його прогрес буде:

 • Починати дієту і відразу гуляти
 • Через пару тижнів, якщо він має справу добре з ходячими, додати в деяких світлих сил працює.
 • Протягом наступних кількох тижнів, якщо він може вдарити маси тіла навантаження, він може почати тіло-силові тренування

Світло силових тренувань повинні мати наступні компоненти:

 • Присадкуватий руху. Почніть з жиму ногами роблю 3 підходи по 5 повторень і додавання 5 фунтів кожен раз, поки він не може жим ногами вагу його тіла. Після цього він може прогресувати в організмі-вага присідання.
 • Тягнути або кульшового/шарніром руху. Вони можуть бути Румунська станова тяга з порожнім баром, гирьового гойдалки, або розширеннями (вага тіла)
 • Прес руху. Почати з похилої жиму машини, і використовувати такий же підхід, як присідання рух, поки він не може натиснути 70% від своєї ваги для набору 5. Це приблизно те, що буде необхідно для підтримки віджимань.

Раз він може робити рухи, вага тіла, робота по збільшенню повторень з ними і додати деяку різноманітність до них. Він буде здоровий, якщо він може вдарити масою тіла 50 присідань, 30 віджимань і 50 назад розширеннями все в той же день (кілька комплектів). Він також буде здатний рухатися досить добре.

+563
mrrobot 7 серп. 2010 р., 20:14:24

Я припускаю, тому, що ви говорите не була поділена-це питання не про вас, не будучи фізично в змозі виконати цю роботу (з-за недостатнього відновлення, наприклад), але просто, що ви не відчуваєте, як він. Є дві відповіді.

Легко

Якщо ви вирішите прийняти, що ти не зонований-в, просто візьміть його світло у цей день. Робіть розминку телеапаратури і вобще стільки тренування, як ви відчуваєте, як робити.

В залежності від того, як програма налаштована, це може означати, що ви зруйнували ваші шанси на прогрес на цьому тижні (якщо ти на щось складне, як техаський метод), чи це може просто означати, що ви повинні повторити цю тренування в наступний раз, коли ви в тренажерному залі (якщо ти простий А/Б). Це не може бути велика справа.

Жорсткий

Повернутися в зону. Ось деякі речі, щоб допомогти вам зробити це. (Кожна з цих тем буде гарантувати повний питання/відповідь про себе, так що я просто дам короткі покажчики).

+540
Solinco 17 квіт. 2019 р., 12:08:09

Я недавно почав з допомогою додатків, таких як MyFitnessPal, щоб розрахувати кількість енергії і поживних речовин ми споживаємо, і зробити деякі прості обчислення для мене. Однак, всі ці програми, здається, бути направлені на споживання калорій і не більше.

Як жирів, натрію, цукру, вуглеводів ефект моєї дієти втрати ваги? Калорії пропорційно кількості жиру (і т. д.) і, отже, є точним поданням? Просто керуючий калорій бути точний спосіб контролю ваги?

+472
One Zero 19 квіт. 2018 р., 01:42:56

Я зазвичай виходжу у вечірній час для прогулянок, щоб зробити деякі фізичні вправи робити, як у мене сидячий спосіб життя (я багато сидіти на робочому місці, так як я програміст). Я пішки близько 30-40 хвилин або іноді майже протягом 1 години і ходжу пішки близько 7 годин вечора. Під час ходьби я відчуваю бажання поїсти і попити. Це добре, щоб поїсти або попити під час прогулянки? Якщо так, то що краще їжа або фрукти або добавки, які я можу носити з собою під час прогулянки?

+423
user67232 4 бер. 2012 р., 00:46:35

Редагувати: я редагував його, щоб додати залежно від корисні поради подано у відповідь на користувача meanderingmoose

Я займаюся важкою атлетикою вже деякий час, залишаючись в основному добре знати розпорядок(або->madcows, greyskull LP, на 5/3/1)


Основна інформація(можливо, це актуально):

Висота 6 футів

Вага 77кг

1ПМ жим 105 кг

Станова тяга 150кг 1ПМ

Присед 150 кг(330-фунтового)

Штанга рядків 1ПМ 80кг

ЗНМ 1ПМ 70кг


Я не роблю більше прогресу в будь-якій нормальній процедури, хоча я їм 500 калорій зайвого дня.

Рутини я хотів спробувати я зробив на місці шляхом прийняття всіх основних підйомників, і покласти їх в порядку, який зупиняє їх від впливу один одного.

(Не включаючи розминки один комплект)День 1: жим 5х5 станова тяга 1х5

День

День 3: штангою рядків 5х5,жим 5х5

День 4: накладні 5х5

5 день: Присідання 5х5

6 день: Жим 5х5, штангою рядків 5х5

День Повторити

Так вони все зробили без зазору, крім повторити.

Так це буде працювати?

+421
Destiny School IT 9 черв. 2011 р., 06:43:42

Після того, як хтось досяг своєї фітнес-цілі, як їх тренування і план харчування може бути змінений, якщо вони більше не хочуть схуднути або наростити додаткові м'язи?

будь ласка, скажіть мені про це .......

+409
rajpal sangwan 27 лип. 2010 р., 10:17:19

Бэрин Loritsch розмістив цю статтю кілька разів - 3-ї Світової присед - положення, ви можете бути в той час як вдома грати. Що я дійсно рекомендував би балансує ваші роботи і домашньої гри з регулярними вправами. Навіть якщо ви сидите прямо, сидіти весь день не здорового впливає на ваші стегна, АБС і т. д. буде боляче вам в більш пізні роки. Кожні 1-2 години 45 хвилин потрібно вставати і ходити в протягом декількох хвилин. Немає ніякого способу, щоб компенсувати недолік фізичних вправ, нічого не роблячи, але будучи активним і фізичних вправ. Поратися, працювати і насолоджуватися.

+383
Jameslorese 29 жовт. 2011 р., 22:11:02

На соціальні сайти, я зазвичай бачу і рекламу, в якій культурист (який, трапляється, колишній баскетболіст) пропонує план харчування на 90 днів, яка допоможе знизити вагу і повернутися в форму.

Просто є деякі дієти протягом декількох тижнів можуть змінити людський організм природним і нешкідливим способом ?

Чи буде вона працювати ?

Посилання: https://us.lazarangelov.diet/

+377
ahvargas 21 груд. 2015 р., 22:10:25

Організм перестає адаптуватися і почне розслаблятися, коли ви даєте один і той же тип і кількість стресів.

Будівництво м'язів вимагає безперервного прогресу і різноманітності.

Як доведено кілька разів за програмами підготовки засудженого, підвищуючи стійкість може бути корисним, але не потрібно для збільшення м'язової маси.

+340
mary313 2 лист. 2017 р., 17:39:22

Лата досить пов'язаний з підтягувань. Також біцепс і цілого ряду м'язів верхньої частини тіла.

Я пішов Від бути в змозі зробити рівно 0 підтягувань, 11 в один комплект і ~33 протягом 90 хв тренування (крім вправ) в рік, і це включає в себе якесь свято розривів і пошкоджень, що уповільнює мене значно. Наскільки я зрозуміла з прочитаного про нього і моєму власному досвіді, що немає кращого вправи для розвитку сили підтягуваннями...чим підтягування самі! (Тим не менш, будь-яка рука/плече/назад посилення, ймовірно, допомогти деяким, і ви повинні робити це в будь-якому випадку).

Що я зробив-спочатку просто напружувати там на півдорозі на деякий час. Тоді я б зробив такий собі "міні підтягувань", де я просто підвелася на кілька дюймів і потім знову вниз на стільки, скільки я міг зробити. Врешті-решт я був в змозі зробити один. Потім витримують з цим, і потім 2 і так далі... я думаю, що терпіння дуже необхідно для цього проекту.

+311
Paromita Chakraborty 2 січ. 2015 р., 20:07:53

Як і в будь-якому виді фізичних вправ, можна отримувати травми, роблячи це неправильно. Сходження По сходах, щоб уникнути деформації коліна, щоб тримати своє тіло через коліно, піднімаючись. Коли йде кроком, ставити ногу на сходинку, перенесіть вагу на нього, а потім поштовх вгору. Можливо, ти вже робиш це, оскільки сходження на свою вагу далі, це незручно для більшості людей, але я вирішив, що варто згадати.

+269
Arkain 16 квіт. 2011 р., 10:12:35

Дозвольте мені привнести певний контекст. Я впевнений, деякі з вас бачили мій пост про геморой. Я пішов і дізнався, що це був тромбованих і сьогодні вранці у мене був згусток крові видаляється. Лікарі сказали, що у мене не було, щоб зупинити підйом сьогодні, але сказав, Звичайно, підйом може викликати ще один геморой(я припускаю, що я отримав його від напружених тиск на мене ззаду, сидячи).

Я відчуваю себе добре, але моя дупа трохи болить. Я все ще хочу продовжувати ліфта, але я не хочу, щоб піти і зробити випадкових виділень і я хочу бути обережним повернуся в робочих наборів.

Зараз моя статистика виглядає наступним чином:

Присед: 225lb Станова тяга: 225lb лавку: 180 рядків: 105 ЗНМ: 105

Зараз є кілька причин, я роблю або на відміну від розколів та інших процедур. Це легко слідувати і дотримуватися. Він не приймає мене так довго, у спортзалі. Це досить вичерпний і збільшення міцності неймовірною. Однією з головних причин, мені подобається те, наскільки вони ефективні в короткий проміжок часу(наприклад, витрата калорій).

Може інтенсивність(вага) скоротиться, і обсяг за комплект(повторень) збільшені, щоб дати мені таку ж калорій або тією ж інтенсивністю, що тренування, де я роблю все на мій робочий вага би так не напружуватися або покласти непотрібне тиск на мою дупу, поки вони заживають бути випотрошеним?

Це лише тимчасове зміна, поки я відчуваю себе більш впевнено, щоб повернутися в мої робочі набори. Спасибі.

+245
PhilipPirrip 21 жовт. 2012 р., 18:58:23

Я 15-річна дівчинка і 5'5 у висоту.
Як я можу збільшити мій зростання в плані харчування і вправ? Є якийсь конкретний план дієти або рутинній практиці потрібно, що міг би домогтися цього? Я хотів би бути принаймні 5'7.

+224
pallavi 15 січ. 2019 р., 12:20:59

Для хлопців, які знаються на тренування на витривалість, вже зараз зрозуміло, що низька інтенсивність стійкий стан серцево-приносить один ключ адаптації, що Віт не в змозі : збільшення ударного об'єму серця (іноді його також називають ексцентричній гіпертрофії або серцевого викиду навчання, але серцевий викид будучи ударний об'єм х частота серцевих скорочень, я вважаю, ударний об'єм, щоб бути більш точним)

Мабуть, це пристосування може бути ініційований тільки коли робиш низької інтенсивності (тому серце має часу, щоб пройти повний дилатації) протягом тривалого триває період (1x60 хв. викличе адаптації, 3x20min або Не в меншій мірі, наскільки я знаю).

Мені цікаво, якщо інтервальні тренування типу з розумними зусиль/управління відновленням ще може привести подібні пристосування? Будь-яке посилання буде оцінений.

+220
Office Clearance 8 квіт. 2013 р., 16:48:46

Ще до Костко, худий кишені, та пепсі я впевнений, що відносини між енергетичними рівнями і голод був дещо більш прямими.

Голод, викликаний пептид (двоюрідні гормону) під назвою грелін. Багато речей може викликати це злети і падіння, включаючи графік сну. Більшість людей відзначають, що в дні, коли вони отримують поганий сон, на наступний день вони будуть набагато голодніше і зробити поганий вибір продуктів харчування. Це, очевидно, не має нічого спільного з запасами енергії у вас почався день, і якщо їжа дійсно перестав голоду в короткий термін, то просто їм великий сніданок буде зупинити цикл.

Яка зв'язок від голоду і енергії?

Це все дуже складно. Для більшості людей, почуття голоду через інсуліну шипи:

...що підвищення інсуліну виробляють підвищене відчуття голоду, підвищена сприймається приємність солодкого смаку, і збільшення споживання їжі.

Він трохи в'язкий цикл, тому що їли прості вуглеводи (хліб, рис, цукор, борошно тощо) виробляє інсулін, який робить їжу смачніше і робить вас голодним. Інсулін є анаболічним гормоном, який забезпечує для зберігання жиру.

Якщо ми обдурити голод, з'ївши LEDF це не зупинити енергією потрібно для тіла ?

Немає. Ви, швидше за все, набагато більше енергії, ніж ваше тіло потребує, щоб пройти через день і, можливо, через місяць або два, просто в жир і цукор (і в меншій мірі м'язи) резерви.

Якщо ви були 4% жиру мисливець збирач живе 300 тисяч років тому, то так, ви дійсно хотіли б переконатися, що ти насосешься кожну калорію ви можете отримати ваші руки на і не хочете відмовитися від їжі. На жаль, ми поділяємо ту ж біологію наших предків і маркетингу продуктів компанії знають, як працювати з цим.

Не голод-природний сигнал для потреби в енергії ?

Не для переважної більшості людей в розвинених країнах. Як було показано вище, почуття голоду може існувати, тому що з'їв занадто багато хліба або не виспався. Я не знаю, якщо є які-небудь дані про нього, але я ризикну припустити, що західний обиватель ніколи б не було голоду, викликані іншими причинами, ніж помилкові сигнали, більшість з яких спроектовані харчових підприємств.

Якщо ви отримуєте шанс, я рекомендую дивитися (обміну) фільм їжа, Inc.

+180
bvli 28 серп. 2017 р., 07:35:29

Гаразд - тепер я готовий. Ви тренуєтеся 3 рази в тиждень, ваш нинішній акцент в основному на верхню частину тіла (дивлячись на ваш режим) і дивлячись на вправ/підходів/повторень, це виглядає, як ви тренування близько 30-40 хвилин....одним із питань ви зіткнулися, полягає в тому, що вам не вистачає сили, щоб підняти більшу вагу, і ваша мета полягає у створенні маси. Давайте повернемося до основ:

 • зменшити кількість повторень і збільшити вагу, так що ви можете виконати 5 комплектів 5 повторень кожної вправи
 • дозволяє працювати з ногами щотижня (здається, ноги/сідниці зникли з вашої поточної рутини всі разом)
 • у будь-який інший день (за межами 3 запланованих днів) ви можете зосередитися на кардіо
 • для кожної вправи, що нове - дайте собі 3-5 днів, щоб зосередитися на техніці макс, чим більше вага, щоб отримати вас до 5 х 5 підходів/повторень

Ось така рутина, я б порекомендував:

День 1: Ноги

 • Присідання (перехід від стандартних до присідання коробка від тижня до тижня)
 • Зворотні Випади
 • Очищає
 • АБС

День 2: Руки

 • Лава Для Преса
 • Рядків
 • Відкати (Трицепс)
 • Кучері (змішати його з тижня на тиждень)
 • АБС

День 3: Спина/Плечі

 • Станова
 • плече прес
 • Доброго Ранку
 • АБС

Почніть світло і кожні 2-3 тижні збільшувати вагу з метою бути в змозі завершити всі 5 х 5 комплектів/повторень і при необхідності останній комплект скачування на більш легку вагу для виконання. Можливо, ви захочете змінити вправи від тижня до тижня, але кожен з днів зосередитися на тих областях, перерахованих (ви можете додати деякі руки до ваших ніг день, щоб розбити нога 3 вправи підряд - але тримати в центрі уваги, де вона повинна бути). У програму 5 х 5 дозволяє більше зосередитися на міцність/розмір, ніж 3 х 10 (х повторень) програми, більш аеробної. Удачі.

+179
Lorenzo Pasquinelli 28 черв. 2012 р., 04:03:19

Я рекомендую програму СС ( Стартова сила) як Новачок.

http://startingstrength.wikia.com/wiki/The_Starting_Strength_Novice/Beginner_Programs

У цій програмі ви будете робити присідання 2 рази в тиждень. і тяга 1 раз в тиждень.

Зробіть це, поки ваші ліфти починають гальмувати (близько 6 місяців), потім перемикач до програми проміжними тренування.

+141
Snickersxosha 16 січ. 2010 р., 16:32:51

Якщо я споживаю рівних кількостях (скажімо,) манго, один в заморожені шматки, інший при кімнатній температурі, я їх перетравити на різних швидкостях? Тобто, вони будуть по-різному впливати на рівень цукру в крові, тим самим контролю ваги наслідки або бути легко доступні для енергії?

Наступним з того ж нагрів напої впливають на швидкість поглинання?

+131
Alessandro Morandi 23 січ. 2017 р., 07:10:10

Більшість вправ литок? ходиш на напівзігнутих. Цієї статті робить гарне резюме опис

Якщо ви не боляче більше на землі, ви повинні знайти басейн, щоб зробити вправи ходьба. Ви можете почати на дрібній стороні. Як тільки комфортно, перейти в глибокий кінець і ходити, не торкаючись ногами багато чи не на всіх залежно від глибини. Хоча досі ходиш на напівзігнутих. Ви можете ходити в глибину достатньо, щоб тримати голову вище, але все тіло під аби більше тиску, що чиниться на вас. Тоді як вам краще, вам до глибини, на якій ви перебуваєте повністю під, взагалі навшпиньки стрибає так, що ви висуваєте свою голову за ковтком з кожним кроком. Якщо тобі не комфортно з глибокої води, ви можете купити піна пояса плавучості, яка буде тримати вас на плаву, але і дозволить Вам рух. Деякі громадські басейни в США навіть є плавучість пояса ви можете взяти. Басейни, в яких заняття аквааеробікою дуже часто мають цілий букет з них для класів, які можуть бути запозичені, коли заняття проходять не в сесії.

Я настійно рекомендую вправи в басейні як у воду додає загальний тиск, але і зменшити тип гострого тиску ви отримуєте на землю.

Короткі цього використовувати кілька біль переживаючи патчі такі як тип з Японії (зелена і біла коробка) поки ви використовуйте кроки, щоб зробити скорочення литкових м'язів. Це допоможе зменшити біль для вас і дозволить вам отримати через ваш "перший етап". Використовуйте їх економно і зупиниться, як тільки ви більш комфортно.

+104
leyu clinic 30 квіт. 2011 р., 18:08:40

Краса прогулянка фермера є його простота. Ви можете додати його до будь-якої програми навчання і зробити програму краще. Я зроблю деякі версії зарядженим носити в кінці кожної силового тренування тренування.

Ось приклад, як вони можуть бути вбудовані в програму:

День 1 – Натискний День. Додати один комплект стандартної фермерської прогулянки.

День 2 – День Тягнути. Додати один комплект один-руки фермера ходить.

День 3 – День Ноги. Додати один набір йде нерівномірно фермера, різний вагу в кожній руці.

Мета кожним тижнем збільшувати навантаження або тривалість набору.

Тиждень 1 – пішки 25 футів вгору і назад 3 рази

Тиждень 2 – пішки 30 метрів вгору і назад 3 рази

Тиждень 3 – Збільшення ваги і ходьби 25 футів

Тиждень 4 – пішки 30 футів з більш важку вагу

Обов'язково запам'ятайте ваші номери і дистанцію і спробувати поліпшити його в тиждень.

Щотижня я повернути типу фермера носити, чергуючи з ручками з гирями до жиру-хват гантелей. Різноманітність навчання нескінченний. Проте, ключ до успіху в прогулянка фермера не в доступності, а як ви гуляєте з вагою.

На закінчення, не краща розминка вправа є й інші вправи краще для розігріву, але, що також залежить від програми ви прямуєте.Якщо ви займаєтеся пауерліфтингом, вам не зігрітися прогулянка фермера.

+33
Vasily Sliounaiev 4 лип. 2012 р., 14:24:10

Я ходжу в тренажерний зал протягом 4 тижнів, і я помітив, що є багато людей, які піднімають набагато більше, ніж мені, але вони менше, ніж мене. Я коротко поговорив з деякими з них і їхньою метою є виразно розмір (і вони насправді робити 6-10 повторень в середньому). Вони роблять щось неправильно або це просто різниця в генетиці?

+33
antmw1361 5 січ. 2018 р., 11:26:55

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil