Коліна і середнього віку

Середнього віку не занадто далеко для мене. Я люблю бігати і робити присідання. Коли хороша погода у мене тиждень буде щось на кшталт: присідання, вихідний, працювати, 2 вихідних, присідання... Весна прийшла, і я почав бігти (повзти навкарачки всю зиму). Тепер у мене є деякі болі в коліні.

На моє запитання, зробити коліна як правило, "йдуть погано" в середньому віці, так що ніхто не може дійсно тримати до напів-агресивний підйому і виконати рутинну, як вони це робили раніше, чи буде на колінах тримати (і зміцнити) як не переборщити?

Очевидно, що суб'єктивний відповідь в значній мірі, але я думаю, є досить великий компонент тут, щоб виправдати питання.

+795
Morteza Kabiri 1 серп. 2014 р., 14:43:15
29 відповідей

Є наукове дослідження, яке доводить, що обмеження калорій запобігає швидке одужання від хвороби. Ось посилання: http://www.sciencedaily.com/releases/2008/11/081125113102.htm

+989
Christopher Jones 03 февр. '09 в 4:24

Як кардіо-та важкої атлетики відіграють важливу роль у втраті ваги. Важка атлетика допомагає, як ви сказали, шляхом побудови м'язів, яка у свою чергу спалює більше калорій протягом дня, навіть коли ви не в тренажерному залі. Кардіо з іншого боку-це відмінний спосіб спалювати калорії в пачках в одне тренування. Ваша проблема, здається, що у вас є тільки 3 дні на тиждень, що ви можете дістатися до тренажерного залу, який не дає працювати на кардиотренажере днів, не піднімаючись.

Через Вище, я дуже рекомендую робити HIIT тренування типу. Висока інтенсивність інтервальних тренувань дозволяє спалювати велику кількість калорій під час тренування, а також побудувати деякі м'язи, які допоможуть вам спалювати калорії, навіть коли ви знаходитесь поза межами тренажерного залу. Тепер очевидно, що це не накачати стільки м'язів, як би регулярної важкої атлетики сесії, але, враховуючи той факт, що у вас є мета втратити жир, а не вагу і тільки 3 рази на тиждень тренування, я думаю, що це ваш кращий вибір.

+979
Miupy 14 бер. 2013 р., 20:55:33
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Шия-це частина тіла, на багатьох наземних і вдруге-водних хребетних, що відрізняє голову від тулуба або тулуб. Прикметник (від лат.), що означає "шиї" шийний (хоча це більш часто використовується, щоб описати шийки матки).

Вікіпедія: Шия

+946
Slayerfucked 23 серп. 2018 р., 04:05:50

Ось inforgraphic, що пояснює дуже добре взаємозв'язок між сном і фізичними вправами: enter image description here

+941
user115746 13 бер. 2010 р., 05:16:19

Двома способами, але спочатку з'ясувати, що відчуття запаморочення або принаймні переконайтеся, що ваші тренування з кимось, хто знає, що вони повинні наглядати за тобою. Я не можу думати про час, я був запаморочення після зупинки швидко, так, що б налякати мене. Так що ви знаєте, для порівняння, мій пульс не опускається дуже швидко після певного моменту. Після навчання в 160 ударів в хвилину, він впаде до 130 швидко, то 110 після 30-60 секунд може, потім вниз і протягом найближчих 5-10 хвилин. Мій пульс 45 уд, який відрізняється від більшості людей в тій же самій формі, що я перебуваю.

Ви повинні включити деякі високої інтенсивності тренувань у вашої звичайної. Спринт в протягом 10-20 хвилин за один раз. Йдіть всі за 5-10 хвилин. Я роблю це для роботи, тому плавання може мати невелика різниця в термінах.

Два вам потрібно з'ясувати, що означає низьку інтенсивність. Ви можете зробити це за допомогою моніторів серцевого ритму і визначення того, що кожна зона означає. Наприклад, коли ваш в'їзд в аеробній зоні це означає, що швидкість вашого дихання просто починаю бути більш ніж нормально. См. графік тут для більш достовірної інформації. Інший спосіб зробити це, запустивши з кимось, щоб допомогти їм почати біг, який змусить вас їх більш повільними темпами, змусити себе сповільнити, використовуючи годинник, або дуже короткі і повільні кроки робити лінь бігати.

+934
tapsyk 18 груд. 2015 р., 08:00:10

Я завжди бачу багато професійних спортсменів, що їх груди/грудна клітка зі сторони-вид дуже широкий.

Для нормального середньостатистичного людини, мої руки можуть охопити всю мою сторону-вид на мої груди.

Як би мені збільшити розмір/ширина в грудях? Я хочу досягти чогось, як на фото нижче.

enter image description here

+921
Jane Lau 11 черв. 2019 р., 23:09:54

Так що ваш сценарій вимагає тіло-силові тренування без об'єктів (крім, може бути, стіни). Є тонна ресурсів на тіло силові тренування для вас в інтернеті. Я навіть не буду починати описувати їх.

Q2: я б сказав, найважча з них будуть м'язи, використовувані для витягати, як у тебе нічого не буде тягнути. Я думаю про м'язи спини і біцепси. Питання 3: може бути, міст вправи для спини. В4: легше м'язів, щоб побудувати б більшість інших: "що штовхають" м'язи, такі як м'язи грудей, так як ви завжди можете покластися на підлогу, м'язів-стабілізаторів, як АБС зі всякими дошками, м'язи ніг від бігу, присідань і стрибків...

+910
trs79 5 квіт. 2012 р., 15:52:02

Так що у мене трохи плече накинув в моє праве плече, і я намагаюся зробити деякі плеча і обертальної манжети стабілізації вправи для зміцнення і послабити ці м'язи, як Келлі Старретт показує в цьому подкасті. Я починав з відносно низькою вагою, а також 25-гирі холдингу протягом 3 хвилин, два рази на кожній стороні. Я думаю, що після деякої практики я буду працювати в Туреччині, вставай, який, здається, бути більш широкої тренування стабільності плеча.

Моє питання було, звідки мені знати, що я насправді зміцнення цих м'язів, використовуючи статичний тримає? Я не можу здатися, щоб з'ясувати, скільки вага і скільки сетів потрібно робити. Чи повинен я відчувати біль після дня або що-то? Я повинен просто тримати гирі як близько 70% моїх максимальна тривалість? Я повинен бути збільшуючи статичну тривалість зберігання кожне тренування або щотижня?

Я хочу переконатися, що я починаю повільно, так що я не посилить моє плече. Але я також хочу, щоб мати можливість оцінити свій прогрес. Спасибі.

+890
Awards Engraving 9 січ. 2013 р., 03:47:33

Я займаюся кікбоксингом з місцевим тренером в моєму місті за останні 2 місяці. Я помітив, що за одну годину тренування він змусив нас робити те ж вправи з незначними змінами. Я читав деякі статті, які говорять, що якщо ми робимо одні і ті ж вправи щодня, то наше тіло пристосується до нього і не отримаєте очікуваних результатів. Ось чому я думаю, що в спортзалі хлопці займаються різними видами тренувань в день, щоб мати деякі варіації.

Чи Так це дійсно важливо і це правда?

+882
Maciej Kucia 26 трав. 2017 р., 13:55:55

Привіт мені 16 років і 10 місяців. Мій зріст 5'5" та вага всього 47кг. Я занадто тонкий, так що у мене немає подруги. Я хочу бути здоровою. Я хочу, щоб почати тренування набирають вагу. Але я турбуюся про це. Тому що я хочу бути вище також. Всі говорили, що це може каскадерів мого зросту...

Взагалі вагу набирають тренування зростання????

А також розкажіть, що видів домашньої тренування я можу зробити для збільшення ваги. Зараз я їм дуже багато і робить 10х3=30 віджимань в день. І робить підтягування теж.

+856
Bharat dadheech 11 трав. 2011 р., 13:07:34

Гаразд, дві речі:

 • Режим харчування і плани мають майже ніякого впливу на кого-небудь на початківців або середнього рівня. Цитат залишилося в якості вправи для читача.

 • Не отримуючи достатню кількість калорій, в цілому набагато більш імовірно, щоб бути велика угода, але навіть тоді, кілька важкі дні не заважають нікому. Але хронічно не вистачає їжі-це, напевно, один з головних причин, чому люди (для початківців і для середнього рівня) не наберуть стільки, скільки вони хочуть.

+760
hakam fathurrachman 16 січ. 2013 р., 07:06:10

Насамперед, не хвилюйтеся про "стати Халком". Середній хлопець, який працює 3-4 рази в тиждень і їсть розумна дієта ніколи не пройдуть повз фіт/тоноване етап, який ви шукаєте.

По-друге, ключ до гарної програмі новачка поцілунок: тримайте це простим, дурним. Єдине, що вам потрібно турбуватися про те, 1) послідовно підкреслювати свої м'язи регулярно працювати, і 2) поступово, але постійно збільшувати зусилля ви прикладаєте до тіла (тобто збільшення ваги ви використовуєте трохи кожне тренування). Спіймали ідеальної частини тіла спліт або останній навчальний FAD є контрпродуктивним для новачка.

По-третє, зосередьтеся в першу чергу на форму та вагу прийде. Якщо ви хочете поліпшити свій склад тіла як можна швидше і уникнути травм, ви повинні переконатися, що ви правильно робите вправи, через повний діапазон руху з відповідною навантаження.

Якщо ви новачок шукає, щоб додати розмір і сила, і ти готовий визнати, що немає ніяких ярликів, я не знайшов кращої програми, ніж позначив Марк Rippetoe у своїй книзі стартову силу. Компаньйон веб-сайту: http://startingstrength.com/. Якщо Ви читаєте цю книгу, вивчити вправи за його методикою і прогресії, і слідувати його програмою новачка точнісінько ви будете просто бачити значні поліпшення в свій склад тіла і силу протягом декількох місяців. Це не означає, що немає інших програм, які також будуть працювати для вас, але я ніколи не бачив іншу програму, яка дистилює сутність програми підготовки початківців вага так добре.

+699
Matt Malone 30 черв. 2019 р., 02:38:40

Ніщо не підготує вас за те, що на ваших ногах протягом тривалих періодів часу, як , будучи на ногах протягом тривалих періодів часу!!

Я знаю, це може звучати як щось з Національного пасквіля кіно, але це правда. Є багато речей, які можуть поліпшити вашу силу, гнучкість, витривалість, здоров'я серцево-судинної системи і т. д., Але якщо ти будеш ходити, я почну ходити.

Крім того, ви можете витратити деякий час на плавання або їзда на велосипеді, або робити різні вправи для ніг.

+627
Jomo 31 трав. 2019 р., 15:10:38

Деякі люди можуть спалювати вуглеводи більш ефективно, ніж інші. Я зараз на 50,30,20 (ПФУ) і я мав хороші результати. Я виразно спробувати спочатку нижче карбюратора, як це має кращий показник успіху. Якщо у вас є проблеми покласти на м'язи я додати більше калорій в 200 разів.

Ваш апетит може бути безпосередньо пов'язаний з ваш метаболізм і так, що б моє припущення, чому ви не відчуваєте, як їдять більше, ніж ви. Кращий спосіб збільшити ваш метаболізм, щоб їсти більше і частіше (за іронією долі), що в свою чергу підвищить ваш апетит.

Ось дієта, яка становить близько 2800 калорій (50,30,20) (білків,жирів,вуглеводів).

Прийом їжі 1: 4 яйця + 1 тост + 40г протеїновий коктейль 
Їжа 2: 230г м'яса + 200г овочів + 50г рису
Їжа 3: 25г мигдалю + 40г протеїновий коктейль 
Їжа 4: 230г м'яса + 200г овочів + 50г рису
Їжа 5: 25г мигдалю + 40г протеїновий коктейль 
Їжа 6: 230г м'яса + 200г овочів + 25г + мигдаль (без рису)

Додайте до цього якісний риб'ячий жир, полівітаміни і пробіотики для поліпшення травлення. Всі ваги є сирі і 'м'ясо' відноситься до всього, нежирне (куряча грудка без шкірки, пісна яловичина фарш, тунець тощо). Виключаються овочі картопля - просто дотримуватися зелений волокнистий, як брокколі. Порошок протеїну повинні бути з низьким вмістом вуглеводів, як це можливо (без цукру). Пийте багато води (не менше 3,5 літрів), але не на повний шлунок їжі!

Пам'ятаю, його в основному про їжу. Як і все це, вам потрібно тренуватися 3 або 4 рази в тиждень і жорсткий. Кожен поїзд набір на провал. Запишіть кількість повторень/ваги й переконатися, що ви завжди додаємо повторень або ваги (постійно зростаючої інтенсивності). Існує набагато більше, щоб все це, але це буде хорошим початком. 15-20 повторень на з'єднання, такі як присідання і станова тяга буде спалювати сало самий час зростає (або хоча б підтримки) м'язів. Забудьте кардіо - і забудьте присідання.

Це звучить, як ви вже маєте уявлення про прислухатися до свого тіла. Спочатку ви будете почувати себе, як ви змушуєте їжі і інтуїтивно ви будете відчувати, що ви їсте занадто багато. Це дозволить швидко змінити ваш метаболізм отримує передачу. Ви будете насолоджуватися стійкі рівні енергії протягом дня.

Удачі.

+571
quede 4 лист. 2017 р., 13:57:26

Одні вправи не допоможуть вам тут, як ви не можете визначити зменшити жир в будь-якому місці на вашому тілі. Немає конкретного плану тренування, які допоможуть вам в цьому випадку.

Вам потрібно створити дефіцит калорій, роблячи поживні зміни (в основному), щоб втратити загальну жиру в організмі.

Щоб прискорити і поліпшити процес, необхідно розробити безкоштовний збалансованої тренування. При адекватному поєднанні силового тренування (щоб зберегти м'язову масу і вплив форми м'язів), тренування серцево-судинної системи (для здоров'я серця і окислення жирів імпульс, тому що ви можете не тільки тренування опору) і мобільності навчання (для підтримки здоров'я суглобів, діапазон руху і низкопороговые рухові функції).

Ви повинні в значній мірі тому що він здоровий і підтримувати дефіцит калорій, але ви завжди зможете створити більший дефіцит харчування більше, ніж вправа. Це, як кажуть, вправи, харчування + завжди дає кращі результати, ніж самостійно, навіть харчування-тільки-зміни.

Сподіваюся, ваше тіло витягує ваші жирові відкладення в тих же місцях, де він в останній раз поклав його на, але це не завжди так. На жаль. Продовжуйте тренування і розвивати хороші навички раціонального харчування, довго після того, як ви домоглися зменшення/усунення любовних ручок.

+570
Kian Horton 12 квіт. 2010 р., 22:39:55

У мене є 6 місяців, щоб тренуватися в плаванні (200 м вільним стилем у 50-метровий відкритий басейн). Мій рівень на даний момент-початківець/середній, з досить хорошою технікою. Я повинен зосередитися на тренуваннях на довгих дистанціях, або набори короткі відстані, або поєднання цих двох? Або, може, навіть плавати просто набори 200м на повній швидкості? Якою б гарною тренування для моєї мети? Мій поточний час складає близько 3:30 і мені потрібно опустити її приблизно на хвилину.

+564
ngstigator 25 бер. 2011 р., 22:54:11

Я хотів би додати деякі попередження - ви можете уникнути дуже активні кардіо або тренування тільки після того, як ви мали більшу їжу. Хоча він не може заподіяти ніякої шкоди, як такого, але це може перешкодити травленню або змусити вас відчувати нудоту.

+516
SimplyLearning 14 трав. 2012 р., 20:30:28

Я будую зараз собі 2-спліт двотактний тренування і трохи боротьби з у якому порядку ставити вправи. Три правила я прямував з моїм попереднім Верхній-Нижній-плани:

 1. Поїзд від великих до маленьких м'язів (наприклад, почніть з верхньої частини спини і закінчується біцепс).
 2. Тренувати одну групу м'язів від початку до кінця (наприклад, не летить після жиму лежачи, тому що він націлений на ті ж м'язи).
 3. Поїзди АБС в кінці тренування для того щоб забезпечити достатню стійкість корпусу під час тренування.

Це працював великий верхній-нижній-Спліт я роблю, але з новим двотактний у мене виникли деякі проблеми. План я хочу займатися в майбутньому:

Пуш

 • Жим ногами/присед, 3х 8-10
 • Випади, 3х 10-12
 • Однієї ноги стоячи теляти піднімає, 3х 8-10
 • Лава для преса, 3х 8-10
 • Літати, 3х 10-12
 • Плече преси, 3х 10-12
 • Бічний підйом, 3х 12-15

Тягнути

 • (Румунська) станова тяга, 3х 8-10
 • Сидить скручиваемости ноги, 3х 10-12
 • Підтягування, 3х 10-12
 • Схилився над поспіль, 3х 10-12
 • Зворотна літати, 3х 12-15
 • Хрусти, 3х 10-12

Я можу слідувати цій звичайної тренування, як зазначено, чи я повинен змінити порядок вправ? Очевидно, що вправи, як покійних, присідання і випади повинні бути поміщені на початку тренування (Правило 1). Але я впевнений, тоді з теляти підняти або скручиваемости ноги, відповідно (Правило 2) або робити ці вправи в кінці, тому що вони тренують відносно дрібні м'язи (знову ж, правило 1).

+419
user92354 11 трав. 2019 р., 15:03:28

Як я можу тренуватися бігати/бігати/березня при проведенні 50 до 100 фунтів? Такі, як навчання зробити вентилятор танець (САС березня) танець з віялами

На моїй першій спробі в поїзд, я поставив дві 10 фунтів щиколотки вага і деякі важкі книги в рюкзаку (на загальну суму близько 25 фунтів), при запуску у мене були болі в rhomboideus основний області.

На наступний день я біг без рюкзака, і я відчував себе легким, як пір'ячко, але болю в спині мене турбує.

Як я можу збільшити вагу без шкоди моєю спиною? Рюкзак не відскакує, і я завжди переконайтесь, щоб розтягнути, є якийсь секрет в армії біг/бег з важкими вагами?

Погода, де я тренуюся нерівна, холодна й сніжна. Я використовую 5.11 Раш 24 рюкзак і Блэкхок чоботи.

Пов'язана інформація

 1. Каталог, що містить деяку інформацію про чоботи тут, мабуть, нейтральна (без інверсії підтримка) взуття (хороша річ) і мобільний (легкий тощо).

 2. Деякі каталог інформація про рюкзаку (розслідування)

+375
Omar Elmeghrbel 25 лип. 2019 р., 15:18:14

Я намагаюся уникнути травм будь-якою ціною, поки ще тренування на силу. Я, здається, не мають найбільші здатності до відновлення (чоловік 42 років, здоровий, але не в змозі спати більше 6 годин на день у середньому).

Я працюю раз на чотири дні (у мене була тренування раз на три дні, але завдяки цьому корисний сайт, мені стало відомо місяць тому, що це було занадто багато для мене). Але навіть зараз, в ніч перед наступною силового тренування я ще можу сильно натискати на м'язи і відчувати невеликі болючі відчуття.

Це не біль. І мені треба сильно натискати пальцем для того, щоб відчувати цей біль. Але вона є, можливо, сигналізуючи про те, що мої м'язи ще не відновилися. Чи означає це, що я перенапружувати? Я контролювати інші змінні, такі як мій РЗНИ, що зазвичай піднімається трохи кожен день перед тренуванням , але повертається до нормального життя на наступний день.

+316
Bob Schmidt 15 жовт. 2012 р., 12:15:26

З довідки кнопку:

Ви заробляєте "дуже активні хвилини", коли ви носите цей браслет, а робити кардіо тренування і вправи високої інтенсивності, як біг, біг, аеробіка, їзда на велосипеді, гребля або що-небудь, де ви не працюєте до пот.

За замовчуванням вам дається початкова мета 30 дуже активних хвилин день на основі рекомендації Центру Контролю Захворювань по 20-30 хвилин щоденної помірної до інтенсивної діяльності. Ви завжди можете змінити ваші дуже активні хвилини мета, щоб задовольнити ваші потреби.

Що не так вже багато, хоча я підозрюю, що він повинен бути в змозі підняти вперед прискорень.

Інші довідки відзначити вашу турботу про велоспорт:

Всі трекери Fitbit оптимізовані для ходьба, біг, і взагалі побутової діяльності і способу життя. Це не буде точним для діяльності, як їзда на велосипеді, але запис буде, що ваші були активні, якщо ви носіть трекер під час ходьби або бігу активності. Для підвищена точність, перейти до: http://www.fitbit.com/activities або натисніть кнопку значок "журнал операцій" з Панелі управління, щоб вручну увійти діяльність як їзда на велосипеді. Це дозволить більш точно оцінив калорій горіти для тренувань, як їзда на велосипеді повинні бути включені в ваших щоденних підсумків. У нашій онлайн-базі тренувань дозволяє легко зберегти і отримати доступ до улюблені заняття.

і:

Всі трекери Fitbit оптимізовані для ходьба, біг, і взагалі побутової діяльності і способу життя. Це не буде точним для діяльності, як їзда на велосипеді, але запис буде, що ваші були активні, якщо ви носіть трекер під час ходьби або бігу активності. Для підвищена точність, перейти до: http://www.fitbit.com/activities або натисніть кнопку значок "журнал операцій" з Панелі управління, щоб вручну увійти діяльність як їзда на велосипеді. Це дозволить більш точно оцінив калорій горіти для тренувань, як їзда на велосипеді повинні бути включені в ваших щоденних підсумків. У нашій онлайн-базі тренувань дозволяє легко зберегти і отримати доступ до улюблені заняття.

Ось більш детальна інформація про керівництво лісозаготівлі.

Враховуючи, що Fitbit гнучкий використовує 3-осьовий акселерометр, я думаю, він починає вважати дуже активні хвилини, як тільки він зауважує відхилення від моделей відомих заходів, таких як звичайна ходьба, сидячи або лежачи/сну. Особливо якщо ви належите до повторюваним малюнком, він повинен бути в змозі вірогідно визначити, що ти робиш щось.

Моя порада для їзди на велосипеді: помістіть браслет навколо щиколотки, вони можуть записувати ніяково даних, але це, звичайно, буде дуже надійним.

+286
Saturnu 4 груд. 2015 р., 02:08:46

Я читав трохи впираються ці програми, я бачу деякі результати в форумах в інтернеті взагалі, але будь-досить хороший спосіб і правильному харчуванню можна досягти результату.

Я хотів би знати, якщо:

Чи є документи або наукові дослідження, які доводять дієвість і ефективність стартову силу і сильний піднімає спосіб? (Може бути, порівняно з іншими програмами навчання)

Хотілося б побачити папери в основному про лінійної прогресії і скинути вагу .

+279
zyrdfy 26 квіт. 2015 р., 20:16:23

Мені дуже подобаються сильні ліфти, але це не добре працювати для мене. Занадто багато скидає і не робить його попередніх скидає. Правда, моє відсутність прогресу, імовірно, зумовлено більш в моє відсутність правильного харчування і сну, ніж помилки в програмі. Мені сказали, що Greyskull є гарним проміжними програма, так що я причина того, що він вимагає менше, ніж початківці програми, як СЛ. Але мені цікаво, чи можливо для когось, хто раніше Новачок, щоб досягти прогресу з проміжної програмі. Є досить наступним стимулом, щоб викликати значне адаптації?

Підставу для прийняття такого гібрида є те, що мені подобається ББ рядків, але вони нездійсненні в ГС. Я б просто включити їх в якості доповнення до лавки днів, але, за днів з лавці і станова тяга, Станова тяга моя буде страждати від втоми від рядків.

У день:

 • Жим 2х5, 1х5+
 • Ряду 2х5, 1х5+
 • Присед 2х5, 1х5+

Б день:

 • ЗНМ 2х5, 1х5+
 • Якийсь завиток в 3х8
 • Більше?
 • Дл 1х5+

Примітка: 1х5+ комплект являє собою набір AMRAP, з мінімум 5, щоб вважатися успішним.

І вони будуть чергуватися на НМГ, як СЛ. Як в одній тижня, в понеділок, середу і п'ятницю; потім навпаки наступного тижня.

І я буду використовувати прирости ГС. Ось 5 ЛБ збільшується навпочіпки і дл і 2,5 LB на все інше. Вага збільшується будь раз не менше 5 повторень виконуються в кожному сеті.

Про мене: у мене вага близько 200 фунтів на 5'8" і мій нинішній присед 1ПМ становить 225 фунтів і лавка 165 фунтів. Моя мета-це насамперед сила.

+276
jdaury 21 трав. 2013 р., 17:28:45
 1. Ви дійсно не робите будь-який вид силових тренувань. Віджимання, присідання і хрусти, звичайно, краще ніж нічого, але вони далекі від ефективного міцність навчальний план. Якщо ви хочете дотримуватися ваги тіла ви можете, і є деякі великі книги ( http://amzn.to/1v01hXz ) що ви можете перевірити, щоб отримати вас на вірному шляху. Я б теж весна ~$40 за парою гімнастичних кілець. Що дозволить вам робити соуси, підтягування, рядків, важелі, л-сидить, метелики, м'язи вікна, рол-аутів, і, напевно, з десяток інших високоякісних вправи.
 2. Ваш сніданок повинен бути більш істотним. Я не знаю, наскільки великий, що куля ти їж, але це звучить, як ви отримуєте кілька сотень калорій. Я б удар, що, можливо, до 600. Використовувати сайт як dailyburn.com або myfitnesspal.com щоб відстежувати Ваші калорій на тиждень і отримати деяке уявлення про ваших макросів.
 3. Сочевицю/курка/свинина/шпинат/Яловичину добре звучить, але вам дійсно потрібно, щоб мати загальне уявлення в макро поживних речовин. Мета (грубо) 1г білка на 1кг маси тіла. Високо активного навчання людей подвоїться, але як мінімум піти на 1г до 1кг.
 4. Силові тренування будуть збільшити свій базальний рівень метаболізму, але чесно може бути в режим голодування, враховуючи свої обмежені калорії. Монітор все, що ви їсте за тиждень, зробити еталоном того, що ви їсте, і перейти звідти. Знайти деякі онлайн калькулятори, які можуть дати вам деякі рекомендації щодо того, скільки калорій і скільки білків/жирів/вуглеводів ви повинні вживати щодня. Це хороший калькулятор: http://iifym.com/iifym-calculator/
+265
dharmesh 2 серп. 2010 р., 11:42:56

Що мій новий терапевт використовує прописати для того, щоб допомогти зцілення не дуже сильні сухожилля проблеми є повільним ексцентричних вправ, ака негативними фазами, з дуже легкими вагами, два або три комплекти, три рази в день, кожен день.

Тепер, я думаю, що вам не треба бути семи п'ядей у чолі, щоб зрозуміти, що те, що корисно для зцілення та зміцнення травмованого сухожилля, швидше за все, щоб бути корисним у зміцненні здорового сухожилля, а також.

Ось кілька посилань на місця, де я бачив свого роду підтвердження на це питання, і посилання на наукові праці:

Цю посилання tendinosis.org з цьому пункті, серед інших цікавих даних:

Дослідження показали, що навантаження на сухожилля паралельно його довжина допомагає колагенові волокна ростуть краще паралельне вирівнювання і швидкості процес зцілення. (...)

Деякі дослідження показали, що ексцентричні вправи особливо корисно для тендіноз. [50, 51, 52, 53, 54] ексцентричні вправи при м'язи змушені подовжувати, а це контракти, тому що це використовується в якості гальма або поглинати енергію, а робити "негативна робота".

Це іншу посаду в Т-нації, підкреслена ексцентрика навчання каже:

Ексцентриковий навчання є також відмінний спосіб для лікування тендиніту, коли у порівнянні з концентричним вправи (Мафі і співавт. 2001). Це може бути стверджував, що ця форма навчання є корисним для травмованих спортсменів і що це безпечніший, ніж концентричні тренування, навіть якщо навантаження більше.

Але краще на це питання, сухожиль і тендиніт-це це одне (в Т-нації теж):

Веб-серфінг в один день, я натрапив на повідомлення групи новин, що описано дослідження, проведене на бігунах при тривалому, хронічному Ахілла тендиніт. У дослідженні взяли участь новий метод лікування, який досягається чудові результати протягом всього 12 тижнів. (...) У дослідженні, проведеному в Швеції, використовують дві групи з п'ятнадцяти літній екс-бігунів, які не змогли запустити з-за хронічне запалення ахіллового сухожилля. (...) У спеціальну програму вправ включав проведення теляти піднімає ноги як прямі, так і злегка зігнута двічі на день, сім днів на тиждень по три підходи по 15 повторень (щоб gastros і камбаловідной). Суб'єкти виконана концентричній частини вправи (підйом п'яти) з непошкодженій щиколотки і використовується потерпілої сторони ексцентрика зниження фази в повільному, контрольованим чином. (...) В кінці дванадцять тижнів, всі пацієнти в групі заходи повернені на карту до травми рівень. (...) Останнім часом два з п'ятнадцяти бігунів у групових вправах, чотирнадцять були раніше працює безкоштовно болю(...)

Судіть по собі.

+254
Bubs McKeg 8 лют. 2018 р., 06:44:34

Більшість кардіотренажерів на сьогоднішній день показують, скільки калорій ви спалили під час тренування. Є також багато різних списків, що активність спалює скільки калорій за певний період часу.

Цікаво, якщо ці цінності включають в себе темп відпочиває. Припустимо, з причин простоти мій базальний рівень метаболізму дозволяє спалювати кожен день 2400 калорій або 100 калорій щогодини. Якщо я сиджу на велосипеді протягом однієї години, і це показує, що я спалила 600 калорій на 100 я б все одно спалили в комплекті? Я спалити 3000 або 2900 калорій в цей день?

Це важливе питання, особливо для легкого навчання, дозволяє ходити як приклад. За даними цього калькулятора, одна година ходьби спалює 245 калорій. Припустимо, я ходжу трохи більше 2 годин, я спалив 500 калорій. Я думаю, що я повинен/можу з'їсти 500 калорій більше в той день, коли я міг тільки спалити 300 більше, ніж я б без прогулянки.

Щоб зробити довгу питання короткий - це швидкість, відпочиваючи опік зазвичай включається, коли кількість спалених калорій під час тренування розраховуються?

+212
Mollask 7 жовт. 2017 р., 13:32:26

"Є кілька речей, виліплений в камені, за винятком того, що ви повинні присідати або ти слабак." -Марк Rippetoe так, за словами тренера Ріп, та ви повинні бути на корточках. Присідання для ніг, спини, м'язів живота і т. д.

Як для зниження ваги тіла та живота, що набагато більше залежить від того, що ви їсте, а не на корточках.

+158
UtilityBill 2 вер. 2016 р., 23:39:18

Я почав регулярні тренування кілька місяців тому (після року не так активно). Я тепер регулярно витрачати 1 годину на біговій доріжці кожен день і почав втрачати вагу. Я, звичайно, контролюю свій раціон харчування в цілому поїдання вівсянки і молока, пісного м'яса, фруктів і жирів тільки оливкове масло і їдять майже нуль цукру (думаю, вівсянка і банани допомагають підтримувати цукор-рафінад у гостях).

Справа в тому, що іноді, хоча я не дуже строгий (їдять занадто багато пармезану або занадто багато білого хліба) на мої звички в їжі я все ще втрачає вагу.

В чому логіка тут? Моє тіло було практично не спав і зараз, що мій основний обмін речовин почав я прощений за якоїсь помилки?

+105
dlg 17 жовт. 2018 р., 14:46:54

В даний час я сидів дві перегородки з колег, хто використовує бігову доріжку робочий стіл. Він каже, що це дає йому багато більше енергії протягом дня. Він кілька разів ніби спіткнувся.

+70
user8209076 24 лют. 2015 р., 07:50:31

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil