Як включити людей з інвалідністю у вашому тренажерному залі

В останній раз у вас був інвалід у вашому тренажерному залі? Якщо ви схожі на більшість власників фітнес-компаній, це, напевно, було давно. Як ви можете впоратися з цією ситуацією?

+148
Peter Keller 27 лист. 2015 р., 22:57:58
31 відповідей

Я шукаю поради про те, як зменшити ноги маси, не обов'язково жир, а м'язова маса. Намагаючись досягти стрункішими стегна та сідниці за рахунок скорочення м'язів.

Працює кращий метод? А якщо так, то більш висока інтенсивність (швидкість) сеанси рекомендується або низької інтенсивності і більш тривалі сесії?

+973
Chimango Chisuwo 03 февр. '09 в 4:24

Я бачив відео хлопець катострофической помилкою при згинанні і падали з майже закритому положенні

Я теж це бачив. Він був thumbless зчеплення. Оберніть ваші пальці.

Він навіть мав 3 коригувальники, тому я більше не вважаю коректувальників бути надійною безвідмовної.

Робота корректировщик не зловити в барі, коли ви упустите його з висоти. Робота коректувальник, щоб допомогти вам отримати вага назад, якщо ви не реп. Ви досі більшість штовхає, а корректировщик це останній біт, який потрапляє в бар. Вони не відповідають за ваше життя.

Ключова різниця між тим, що він робив і що я роблю, що я не Макс на лавці. Я завжди працюю в діапазоні 5 повторень

Це теж максимум. Якщо ви працюєте на свій максимально можливий 5-ПМ, то останній представник кожної групи повинен бути максимально жорстким, щоб закінчити, як ваш 1ПМ, так і у вас та ж проблема.

Отже, моє питання: як я повинна про катастрофічно не подобається, що в діапазоні субмаксимальних реп? Буде завжди бути в змозі повільно опустити глухий кут підйому в більш високі діапазони або один ліфт в стійці харчування, якщо вони хочуть 100% безпека?

Ви не повинні бути стурбовані, тому що ви повинні мати коректувальник, коли ви намагаєтеся встановити, що ви знаєте, буде важко виконувати повторень. Або так, або захисне огородження, щоб зловити бар.

Не знижки коректувальників тільки тому, що ти побачив, що одне відео, де вони не змогли зловити вагу, тому що це не їх робота.

+966
Dan Claudiu 4 лист. 2014 р., 19:51:03
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я знаю, що я не хочу втратити або набрати вагу, якщо я підніму і з'їм мою точну потребу в калоріях (у тому числі спалених калорій під час тренування) - але що буде з моїм відсотком жиру? Не будуть м'язи рости, а жир не згорить?

+940
lolimans 27 трав. 2018 р., 21:17:54

Це ОК, щоб змастити ці речі. Якщо так, то які? Якщо ні, значить моя машина доживає останні дні?

Це кардіо ковзання.

+934
Isa Hassen 10 груд. 2019 р., 02:04:56

Пояснення бэрин хіти на купу серйозно хороші моменти, але як діабетик, яка дуже зацікавлена в причинах і наслідках моєї хвороби, я думаю, що я можу заповнити деякі прогалини.

По-перше, важливо розуміти, що всі вуглеводи ви їсте в кінцевому підсумку зводяться до цукрів. Особливості змінюватись в залежності від типу карбюратора, але я почну з основ і перейдемо до конкретики.

Збільшення споживання вуглеводів неминуче призведе до підвищення освіти у віці просто тому, що є більш глікемічний матеріали для того щоб зробити віку. Виникає питання, скільки споживання вуглеводів доступний як глікемічний матеріал? Це стає трохи складним. Ви можете отримати уявлення, подивившись на глікемічний індекс продуктів, які ви їсте. Чим нижчий індекс, тим менше глікемічний матеріали, які виходять з продуктів харчування. Отже, столового цукру і білого рису дасть вам багато, але житній хліб збирається дати вам багато менше.

Тепер, волосистої дані: глікемічний індекс-це повністю залежить від того, що ви їсте разом. У мисці сухі пластівці буде відносно високим глікемічним індексом, але миску вівсяні пластівці з цільними або сире молоко (яке має багато жиру в ньому) буде мати набагато більш низький глікемічний індекс, тому що вміст жиру і білка в молоці буде буфер, як вуглеводи швидко засвоюються, і навіть скільки засвоюється зовсім. Це не має сенсу, щоб перестати їсти тарілка каші на сніданок якщо ви все ще перекушувати на Снікерс на обід. Доступні глікемічний матеріалу у вашому тілі не будуть істотно порушені. Основне правило полягає в тому, що чим більше жиру і білка ви споживаєте вуглеводів, тим повільніше ці вуглеводи будуть вам поглинені.

Крім того, втомилися підшлункової залози теорія дійсно добре відоме серед діабетиків; ми називаємо це виснаження підшлункової залози. Це є основною причиною діабету 2-го типу і навіть в деяких випадках діабету 1-го типу, коли підшлункова залоза повністю вичерпані. По суті, орган, будучи втомленим приблизно такий же, як втомлені м'язи. Якщо занадто багато вимагали від органу занадто довго, він буде не в змозі йти в ногу з вимогами і просто заглохне. Відмінність тут не між "хорошим" і "поганим" інсуліну, а здатність інсуліну. Здорова підшлункова залоза може виділяти велику кількість інсуліну в короткий проміжок часу, щоб належним чином реагувати на високого вуглеводів їжі. Втомлений підшлункова залоза може виділяти менше інсуліну, тому він займає більше часу і довше, рівень цукру в крові, щоб повернутися вниз. Абсолютно виснажена підшлункова залоза може виділяти майже немає або майже немає інсуліну, тому для практичних цілей рівень цукру в крові ніколи не зійде, так як людина буде мати, щоб поїсти знову до глюкози з його/її останнього прийому їжі можна заглибити.

+923
Elegant Coder 29 груд. 2012 р., 16:30:00

Якщо ви новачок в бігу дихати, природно через рот. Це найкращий спосіб, щоб отримати більше кисню і co2 з. Зачекайте, поки ваша серцево-судинна система вам іншими, щоб спробувати техніку ніс/рот

+909
Juliagera 26 січ. 2018 р., 10:56:30

Ironmind: сильніше розуму, сильніше тіла Рендалл Дж. Strossen

Велика частина успіху в навчанні, будь то бодібілдинг, пауерліфтинг або Олімпійських ліфтинг-це ментальний аспект (ігнорування генетики). Є купа різних планів, які мають справу з фізичними аспектами навчання, і всі вони, як правило, працюють, але якщо ваш розум не там, де він повинен бути, то ви будете або не досягти свого повного потенціалу. Розум переходить у тіло.

+907
hachipark 23 груд. 2014 р., 22:35:37

Немає такого поняття, як "правильна" рутини. Плани тренувань повинні бути виготовлені у відповідності з цілями і знання, як для досягнення цих цілей. Проблема в тому, що багато різні люди пропонують різні плани для досягнення цих цілей. Це тому, що існують деякі розбіжності щодо того, чи є будь-який підхід обов'язково працювати для всіх людей. З цього приводу є кілька різних підходів, але здебільшого вони все ще працюють, переконавшись, щоб підштовхнути м'язи до її межі в той час даючи йому час на відновлення.

Ваше питання конкретно про те, скільки разів на тиждень потрібно тренування м'язів. Я зустрічав 3 основних способи зробити це:

 • Мета кожної м'язи раз в тиждень. Це класичний приклад, розраховані на різні групи м'язів у різні дні (наприклад, спину і біцепс в понеділок, груди і трицепс Середовище тощо). Це спільна великих рухів compoound з великою кількістю вправ ізоляції для того, щоб дійсно підштовхнути всі м'язи і дати їм цілий тиждень, щоб відновитися. Це свого роду тренування вам рекомендується в основному культуриста типів.
 • Мета кожної м'язи навколо два рази в тиждень (приблизно кожні 4-5 днів), використовуючи більш складні вправи (наприклад, станова тяга, підтягування) та функціональних рухів (тимчасової спринти та інші ходи). Це зажадає менше вправ ізоляції, і більш великий загальної тренування тіла. Більшість м'язів маленькі і тому, ймовірно, занадто сильно штовхнув використовується для ізоляції вправи два рази в тиждень. Але, будучи використані як частина комплексу вправ може дати їм тренування кожні кілька днів. Цей вид тренування рекомендують Джейсон Ferrugia та інших і стає набагато більш популярним, як ви можете бачити на підйом каналів на YouTube і блоги просувають більш функціональний підходи.
 • Цілі дрібні м'язи коли-то, більше (наприклад, ноги, лати) два рази в тиждень. Я чув від людей в тренажерному залі, робити великі м'язи двічі в тиждень. Це альтернативний підхід, який обґрунтовується в силу великих м'язів відновлюється швидше. Але я не знаю, якщо це правда, це просто інший підхід. Я думаю, що бафф чуваки на Ютубі використовувати цей підхід.

Справа в тому, що кожен з підходів може працювати, якщо ви натискаєте себе. Причина в тому, що ви помітите, що кожен з них скористається механіки тіла і час реабілітації. Тому раз у тиждень підходи буде використовувати більше вправ ізоляції, тому що є усвідомлення, що м'язи потрібно трохи більше часу на відпочинок. Більш функціональний підхід використовує більше м'язів одночасно, тому чим менше м'язи втомилися, але не наполягали на їх абсолютний максимум.

Найголовніше полягає в тому, що поки у вас є збалансований підхід, працюють всі м'язи, і штовхає їх принаймні раз в тиждень, ви повинні бути в порядку.

+840
code6 19 груд. 2015 р., 21:16:47

Я зламав ключицю на початку квітня, що в результаті я перенесла операцію, щоб відновити пошкодження і металеві пластини вставили. Мені дали ясно вчора повернутися в тренажерний зал і сказали, що я можу зробити, раз вага так довго, як я не більше ніж зробити це.

Є у кого-небудь пораджу тип вправ, що я міг зробити, що не зашкодить моєму плечу, але допоможе мені ще раз наростити м'язову масу?

+831
v0lk 27 черв. 2017 р., 14:03:54

Я читав про це так званий "догорання" ефект від тренування високої інтенсивності. Для наступних 24 годин, ваш організм повинен спалювати більше калорій, ніж зазвичай. Я завжди працюю близько 10 вечора-північ, так що я йду спати в годину моєї тренування. Чи означає це, що я втрачу вплив післяопікових, або ж продовжити на наступний день?

На додаток до цього, це правда, що є кілька переваг для роботи в ранок на відміну від вечора?

+806
Nitzan Israeli 25 трав. 2014 р., 18:32:10

Я 6.1 і 196 фунтів (89 кг) та ІМТ теж надмірна вага. Вимірювання ІМТ стверджує, для мого зросту я повинна бути 82kg, для того, щоб просто не бути брюзглы. Цей вимір не враховує, що м'язи важать більше, ніж жир. Це така дурна міра ожиріння, але до цих пір використовується в тренажерних залах, лікарі та медичне страхування. Це не слід сприймати як точне точці виміру, а керівництво до вас в межах.

Іво був хороший відповідь на вимірювання жирових відкладень тут. Якщо вам пощастило бути студентом університетського курсу по харчуванню/фітнес-центр і доступ до сучасної вимірювальної техніки, яка старіє ІМТ, дотримуватися ІМТ є досить хорошим, але дати йому зовсім небагато approximatation, я використовую +- 4кг.

Оновлення
Ось цікава нова альтернатива ІМТ називається байцієї статті на ожиріння)

+754
opensas 27 трав. 2011 р., 22:03:57

Креатин може поліпшити вашу здатність виконувати коротко, переміжної, високої інтенсивності вправ. Це особливо корисно в тренування і спринт тренування. Беручи креатину, ви збільшуєте ваші м'язи магазинах креатинфосфату (PCR), який використовується в АТП/ПК енергетичний шлях (використовується для коротких сплесків інтенсивної діяльності < 10С). При збільшенні магазинах ПЛР ви можете збільшити продуктивність системи АТП/ПК і скоротити час відновлення. Хоча ви можете побачити деякі кращі спектаклі з добавок, це в першу чергу підходить для дозволяючи вам тренуватися довше і важче, тому спеціальної підготовки ви зробити, це буде важливо.

Якщо ви говорите про повторюваних спринтів, які перевищують 100 м ви йдете, щоб побачити все меншу віддачу від добавок чим довше ви йдете. Щоб досягти покращень у цій області, ви будете потребувати, щоб зробити деякі навчання, орієнтованого на шлях гліколізу.

Якщо ви відповісте на питання в моєму коментарі я зможу дати більш конкретну відповідь про те, як тренуватися для досягнення результату.

Оновлення: судячи з усього вам потрібно створити свій кардіо бази більше. Не знаючи часу, я не можу давати жодних порад. Ви можете продовжувати тренування як ви робите їх, і чому вони не призначені для кардіо тренувань вони будуть виконувати цю функцію, поки ви не в змозі підтримувати зусиль і напружень в анаеробних молочнокислих системи. Якщо у вас багато часу, це буде набагато ефективніше слідувати плану периодизированные тренування, яка будує кардіо бази перед переходом на етапи, які зосереджуються на швидкості молочнокислого і alactic.

+710
BertNase 1 лип. 2015 р., 06:45:34

Розглянемо приклад, Людина Х , який вага сказати :90 кг.
Тоді розглянемо інший чоловік, у якого вага теж :90 кг.

Обидва мають однакову вагу, але Х має більше м'язової маси, ніж Я. що це означає?
це означає, що ваші тіла-це сума різноманітних факторів:

 • Ваше тіло жирової маси (процентний вміст жиру)
 • Ваше тіло м'яза(м'язової) маси (м'язової маси)
 • Вашого тіла Складу вода
 • Кістки
 • і т. д..

Таким чином, м'язова маса чистої м'язової маси без жиру. Чоловіки мають більше м'язової маси, ніж жінки , адже їх складу тіла і фізіології має більше м'язів, особливо у верхній частині тіла. Таким чином, це робить відсоток більше м'язів, ніж у жінок.

Для розрахунку м'язової маси вам потрібно спочатку виміряти свій відсоток жиру в організмі. Ви можете зробити це, використовуючи машини (деякі не дуже точний) або з допомогою супорта. Супорт-це найбільш швидкий і дешевий інструмент, який ви можете мати.

Перевірте це відео про те, як користуватися штангенциркулем, і цій посиланням , щоб ввести виміряні дані і використовувати калькулятор, щоб отримати свій відсоток жиру в організмі і м'язової маси.

Пам'ятайте дві речі:

 • вам буде потрібна допомога, щоб зняти мірки
 • Цей метод є приблизними, завжди консультуйтеся з лікарем для найкращі найсучасніші методики
+607
James Chapler 8 жовт. 2012 р., 09:53:13

Для бігові доріжки, велотренажери і т. д., Мені подобається використовувати профілі, щоб зробити речі більш цікаві. Спробуйте всі профілі пагорб і подивитися, які з них вам знайти жорсткий / приємним і спробувати поліпшити свій час. Це було схоже на змагання проти себе, і ви побачите, що ви натискаєте, щоб досягти своєї мети.

+555
ipohwl 4 лют. 2016 р., 06:23:52

У мене була ця ж проблема років тому, і те, що працювало для мене було відмовитися від спортзалу і зайнятися замість бойових мистецтв. Це ще і відмінна тренування—деякі силові тренування, гнучкість, багато-багато кардіо—але найприємніше те, що ви постійно освоюють нові технології, навчання або удосконалення методів ви вже знаєте. Це вправи для розуму, так само як тіла, і це допомагає тримати мене цікавлять більше, ніж зал міг.

+523
Xrx972 10 трав. 2017 р., 18:04:12

Кращою заміною пити після тренування кардіо є шоколадне молоко. У нього є 3:1 карбюратор співвідношення білка, яка була визначена як оптимальна, це дешево і легко доступні. (Є дослідження, які посилаються на це.)

Кардіо вправи, особливо якщо ви тренуєте великі відстані (наприклад, марафонці, триатлоністи і т. д.), Де ви працюєте протягом більше 1 години, це так багато про стягнення як завгодно. Поповнювати запас рідини (знову ж таки, шоколадне молоко :D), і отримаєте хорошу їжу реальна їжа незабаром після цього, і ви повинні бути добре йти.

+438
Richard Fong 26 серп. 2015 р., 03:38:10

У мене була саме ця біль, на жаль, я не можу повторити пояснення, яке я отримав від мого терапевта, але по суті це було питання дисбалансу.

Спробуйте це, тримайте руки прямо, руки стикаються один з одним, близько 20 см аппартов, як можна нижче, т. е. нижче талії, потім повільно підніміть їх перед собою, прямими руками, поки Гей прямо над головою. Ніякого болю?

Якщо це так, то зробити те ж саме, але тримають мотузки або щось еластичний між долонями, долоні, як і раніше, звернені один одного і тримати мотузку натягнутою, потім зробіть те ж рух. Якщо це біль і колишній не у вас є проблема з тримати ваші плечі вниз у певних рухах.

Вправ я повинен робити зовнішні і внутрішні повороти, як тут: http://www.bodybuilding.com/fun/criticalbench24.htm

І тієї ж мотузкою-рух, 2 підходи по 15, кожен день, з досить "смикнути", щоб ви втомилися в 15 повторень, в ідеалі у вас щось еластичний, тому що вона буде активувати ваші м'язи більше.

+419
katmoon 10 лип. 2018 р., 12:11:18

Я хотів би знати, чи є формулу для цього?

Формулу краще взяти вік, вага, зростання, підлога запущених отримаєте, часу для розрахунку

Реф calcuator http://www.mapmyrun.com/improve/calorie_calculator/

Є формулу можна отримати спалених калорій? Дякую за допомогу

+331
user1748 16 черв. 2017 р., 19:05:11

Для мене це звучить як у вас слабкі сідничні м'язи. Це загальна проблема для бігунів. Як правило, це відбувається стегна взяти на себе. Потрібно робити вправи, що активують їх. Станова досить хороший для цього. Або балансуючи на одній нозі і торкаючись ним статі у різних положеннях. Ці 2 вправи Вправа Максимусе сідниці. Ви також можете стати на одну ногу, утримуючи стегна на одній лінії стисніть м'язи сідниць і підніміть іншу ногу в сторону(стопи злегка повернені всередину. Цим будуть займатися сідниці МЕДИУС. Як буде "добрих утр", і гойдалки КБ(коли виконано правильно)

+297
Raphel George 24 лист. 2017 р., 12:35:50

З безкоштовні альтернативи, ви не збираєтеся зустріти багато гравців, які можуть змагатися з програми Nike преміум-класу. Насправді, ви, ймовірно, потрібно використовувати комбінацію з одного або більше різних додатків, щоб зробити так.

Якщо ви хотіли випадковим кругова тренування або тренування, спробуйте: sworkit.com. Він випадковим чином генерує тренування на основі вашого бажаного рівня програми, і надає гідів на виконання кожної вправи.

Якщо у вас вже є програма на увазі і хотіла, щоб відстежувати свій прогрес/історія, пошук для конкретної програми Play/магазин додатків. Коли я зробив, або я знайшов не менше 5 підходящий безкоштовних додатків, щоб використовувати для моніторингу своїх досягнень.

Якщо ви шукаєте більше на соціальний аспект роботи, спробуйте fitocracy.com. Він перетворює банкет в гру "прокачування", де ви можете конкурувати і грати з друзями.

+252
Marion MacKinnon 5 лют. 2016 р., 03:44:28

Я в даний час одужує від цієї хвороби, якою я займаюся вже більше року. Я отримав ортопедії два місяці тому, і вони дуже допомагають. Якщо ви не бачите прогресу з них потім обов'язково знову зверніться до лікаря, щоб побачити, якщо посадка повинна бути скоригована. Ваш лікар повинен вже розклад для регулярної перевірки для цього, принаймні, на початку їх використання.

Також, крім потягуючись вранці, ви можете спробувати робити деякі теля тягнеться на ніч перед сном, а також. Це може допомогти запобігти ваші ноги від задубіли у ваш сон, який може поставити навантаження на тканини.

Більшість великих навчань були покриті (мої перші думки були, велоспорт, веслування, плавання). Скелелазіння-це ще одна можливість поки ваш обережні, як ви використовуєте ваші ноги - ніяких різких рухів.

Ви могли б також розглянути деякі з ваших опір тренування в поєднанні або кардіо-і силових тренувань. Використовуйте легкі ваги з великою кількістю повторень або видах calisthenic вправ (віджимання, підтягування тощо). Робити вибухи з короткими пауз і сконцентруватися на збереженні частоти серцевих скорочень в цільовій зоні. Можливо, ви не отримаєте оптимальних результатів сила, але я знаходжу ці тренування буде весело зміна темпу для мене.

Удачі!

+249
Rangarajan 19 квіт. 2012 р., 08:05:35

Працювати шість днів на тиждень Тиждень тиждень, мені здається, це може бути проблемою. Ваше тіло потребує відпочинку, а також. Я думаю, принаймні, якщо ви підштовхуєте себе до нових цілей ви повинні працювати один день і відпочити поруч.

Працювати три рази в тиждень для мене завжди було солодке пляма. Тоді ви завжди можете наростити вправи на короткострокові цілі, а потім відпочивати цілий тиждень. Більше не завжди краще.

Якщо це ваша мета, то втрата ваги може зробити вас здоровим. Я, звичайно, ніколи не збиралася зупинити, коли я важив 130 кг, але тепер, коли я важу 105 кг тягнути вгору набагато більш досяжна прагнення.

+178
Maxsyza 11 лист. 2011 р., 01:27:34

Я не можу піти спати одну ніч, але я старалася. Але 2 з моїх друзів стверджували, що вони сплять близько 30 днів без перерви! Ніщо не може бути важче вірити, що зі мною!

Я знаходжу це важко повірити, але їхні обличчя виглядали так, ніби казали правду.

І ще сказав, що він спить близько 2 годин на день.

Чи це можливо?

+176
Lenafliman 13 бер. 2018 р., 08:11:12

Спробуйте вирізати всіх вправ зі штангою і гантелями присвятити себе роботі на найближчі 2-3 місяці. Кожна людина завжди має домінуючу руку або ногу (кидок, удар і т. д.). Працювати на деяких тренування хвата (тримає 2 25-45pd пластин з пальців для часу, наприклад), присвятити себе БД ексклюзивна робота (кучері, пуловери, летить, лава, нахил, піднімає, трицепсов і т. д. 2 рази в тиждень або так). Щоб дійсно зробити підкреслювати успіхи свої слабкості і не дозволяйте его встати на шляху. Пройти повний діапазон руху проти важку вагу і не обманювати вправу з неправильної форми.

+149
Gaspar Correa Vergara 6 вер. 2016 р., 22:54:38

Зони частоти пульсу, цільової пульс, ЧСС резерв і т. д. Може бути корисний для фітнес-програми, проте все залежить від знаючи вашого максимального серцевого ритму.

Я хочу знати, що мій максимальний пульс, не теоретичне середні як 220 - вік. Що є кращим способом, щоб знайти свою справжню максимальний пульс?

Також... на тому ж рівні зусиль, мій пульс на велосипеді значно нижче, ніж при бігу. Максимальна ЧСС залежать від активності або будь-яких інших факторів, крім віку?

Спасибі.

+135
Loek Le Blansch 15 січ. 2017 р., 23:06:07

У мене є набір відрізків я взагалі не впевнений, де я отримав їх, але вони, здається, працює для мене. (Я використовую їх для загального розтяжку, а не силові тренування).

Тепер, коли я почав тренування, використовуючи стартову силу, є конкретна програма стрейч я повинен робити? Або я повинен просто робити свою звичайну рутину?

+116
Mkekala 29 вер. 2014 р., 19:58:08

Історії жінок здійснювати

Моя подруга сказали, що вона не могла тренуватися дзюдо, тому що це було якось заподіяти їй шкоду репродуктивним органам. (Ніколи не було, вона запитує, чи Може це мало для неї.) Ми знаємо, що навіть зовсім недавно, в 1970-х, жінки були усунуті від марафонів за схожим підстав:

enter image description here

Я впевнений, що багато лікарів навчені в ту епоху ще заливати те ж, що дурня. Вправи-індукованого безпліддя є одним з найстаріших анти-жінка ПГО в історії жінконенависництво. Сигнали тривоги повинні піти, коли ми чуємо це.

Є у неї вода?

Скільки панікерства новинах ви чуєте про чоловічому безплідді, викликаних дзюдо, або присідання, чи футбол? Практично ніхто, незважаючи на те, що насінники набагато більше піддана зовнішнім травми і пошкодження від перегріву. Точно так само, як багато історій безпліддя (або випадання матки) ви чуєте серед жінок, піднімати тяжкості, бігати марафони, займатися степ-аеробікою, грати в дзюдо, або CrossFit? Скільки інцидентів, як повідомляється, загальнонаціональний кожен рік? Мільйони жінок наполегливо тренуватися. Ми хотіли б бачити епідемію, якщо ця діяльність загрожує значними ризиками.

Іншої відповіді стверджує, що присідання причиною опущення матки, який є серйозним захворюванням. Ідея полягає в тому, що присідання підвищують внутрішньочеревний тиск, який штовхає матки вниз у піхву. Те, що залишилося відзначити ступінь, у якій це є фактором ризику порівняно з іншими причинами: "старіння, пов'язані з послабленням зв'язок, що утримують матку вгору; маючи пологах; і зниження вироблення естрогену".

Що ще викликає внутрішньочеревний тиск? Такі спільні заходи, не тільки важкими фізичними вправами. Щось кожен день какати достатньо. Стаття застерігає від присідань для цієї жінки-не всі жінки-тому що вона нещодавно пережила опущення матки. Це не скасувати присідань для жінок. Це просто кажучи-жінка-спини-в-кухня панікерства БС.

Аналогічним чином, ідея про те, що присідання причиною безпліддя вражає мене як нерозумно. Вони не особливо грубі вправи. Яєчників жінки дійсно так слабкий? Я думаю, що ні.

Навпаки, ми бачимо, що велику роботу може, для деяких жінок, у деяких випадках, причиною порушення менструального циклу. (Слід зазначити, що не буде працювати, звичайно, також негативні наслідки.) Короткий пошук в PubMed, в результаті нічого не припускаючи, що присідання особливо шкідливі для здоров'я жінок.

Присідання-це все одно стрьомно

Приводом уникати присідань не для якої-небудь з цих анти-жінка тропів, ні неіснуючими небезпеками. Це тому, що сама вправа не надто велика. Присідання не такі ефективні при навчанні АБС, і вони можуть поставити навантаження на поперек.

Що ще більш важливо, зменшення плями-це міф, тому що вона не допоможе зменшити живіт жир більше, ніж присідання зі штангою або їзда на велосипеді буде.

Ваш друг не повинен робити присідань, але вона не повинна їх робити, тому що вона занадто зайнята, піднімання тягарів, біг або бокс, не тому, що вони представляють певну небезпеку для її тендітної жіночої природи.

+77
Konstantin Kelemen 26 груд. 2014 р., 15:58:32

Одна різниця буде кут тіла, по відношенню до гравітації. Це можна порівняти з похилою/нейтральний/зниження жимів/трицепсів розширень, де аналогічні зміни позиції використовуються. Змінивши спосіб вашого тіла позиціонується, вам доведеться використовувати різні стабілізуючі м'язи (в основному верхній/нижній частині грудної клітини різною мірою).

Ще одна причина для зміни розстановки ваги полягає в тому, що в момент зміни зброї:

 • Для підвішування вага від пояса діп, безпосередньо під ваше тіло, руки і т. д. Вам не доведеться боротися з будь-хитні руху, як момент немає зброї.
 • При піднятті ваги з області шиї (як у вашій першій картинці), ви будете мати істотно більший важіль, що постійно тягне вас за. Щоб уникнути перекидання від занурення станції, вам доведеться активно працювати проти цього момент руку і стабілізувати своє становище. Це додасть додаткову навантаження на стабілізуючі м'язи.
 • Крайній приклад: коли одягати обтяжені манжети на гомілках і подовжувати ваші ноги перед вами, стає набагато ясніше. З цієї варіації, ви б працювали м'язи живота набагато більше, ніж нормальних, крім рук, грудей і т. д.

Інших позицій може впливати положення тіла, момент зброї і стабілізувати потреби по-різному, використовуючи різні м'язи різною мірою.

Майже всі вони будуть різні навантаження на організм, ніж базова занурення', так що ризик безумовно є, так як м'язи не були використані таким чином раніше.

Також вважають, що чим довше плече сили між тяжкістю і ваші плечі, тим більше навантаження на плечі. Тому більшість варіацій додатковим вантажем на плечі, що може підвищити ризик травми, якщо вас втратить форму або переборщити.

+58
user138737 27 січ. 2012 р., 09:20:07

Багато бігуни намагаються перейняти цей стиль просто тому, що це стрес від вашого коліна. Захоплення навколо Vibrams був хорошим прикладом того, як ви були змушені змінити свій стиль.

Я б почав з нейтральним працює взуття. Щось з невеликим або без п'яти на носок краплі. Великий каблук тим більше шансів, що вам доведеться зробити п'яти.

По-друге, ви повинні зосередитися на середині стопи заводу, а не м'яч ногою рослин. Це дасть вам перевагу не підкреслюючи свого коліна, а також ослаблення на ваших телят і Ахілла.

І, нарешті, почати повільне і короткий. Можна навіть спробувати пару Vibrams (http://us.vibram.com) але я наголошую, що ви повинні йти повільно і не надто далеко на початку.

Теля піднімає кожен день допоможе також стретчинг. Ви повинні почати біг не більше 400 метрів, потім поступово збільшуйте відстань і темп. Ваші телята, природно, буде боляче і туго, але не більше ніж зробити це. Є люди, які повні марафони в barefeet, але вони мають багаторічний досвід в управлінні, що шлях

+51
Gusenviel 3 груд. 2017 р., 19:35:43

Я знайшов якісь формули, засновані на висоті (як і Дівайн, Робінсон, Міллер), але я хочу, щоб обчислити ідеальний вагу в залежності від статі, віку та зросту.

Чи це можливо? Якщо це так, якісь формули існують і як їх використовувати? Чи є інші способи визначення ідеальної ваги?

+32
djtech42 2 лют. 2011 р., 14:46:35

Тому я пішов в тренажерний зал сьогодні, я сів на лавку і зробив 10 комплектів 10 повторень, використовуючи середні ваги, пішло близько 30 хвилин, єдине, що я зробив інше, ніж їзда на велосипеді і трохи підборіддя злети, і тепер моє плече відчуває себе трохи поболює? Хто-небудь знає чому?

+15
Nezz609 31 трав. 2019 р., 09:07:30

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil