Можна тільки відчути ключичної головки (верхньої частини грудей) опрацьовують протягом Похилі віджимання

Похилі віджимання гарні для вся груди або тільки верхня частина грудей?

+38
Mitchell Whitaker 6 груд. 2019 р., 04:17:06
31 відповідей

Способів Отримати Менше Інформації

Перше видання книги значно більше тренер-орієнтований, ніж другий. Можливо, ви помилились видання для вашої ситуації? (Інший мій відповідь передбачає, що у вас є друге видання.)

Якщо ви шукаєте менше інформації, як ви почали, ви могли б спробувати або 5х5 замість, або дивитися через стартову силу Вікі і виділити важливі частини. Основи програми у вікі. Основи техніки на вікі. Це, ймовірно, ваш кращий ставку.

Проблеми, Властиві

Але подобається нам це чи ні, просто повчитися. Ви будете повинні прочитати книгу як мінімум двічі, і перечитайте конкретних розділах, як ви знайдете необхідні. Єдиний ярлик буде тренером, партнером по тренуванні або в тренажерному залі, який добре розбирається в програмі. Навіть тоді, ви будете робити багато знань. Тобто суть штангою силові тренування.

В цій частині я спробую відповісти на ваші конкретні запитання

Для розминки, я обертатися всі суглоби від пальців рук до пальців ніг (з приділенням особливої уваги всіх суглобів тулуба), потім п'ять хвилин пересування (біг, скакалки, повітряні присідання, коліна піднімає), щоб отримати мій пульс. Тоді я починаю навпочіпки з порожньою бар. Я думаю, що це досить близько до того, що Ріп рекомендує, але у мене є специфіка від Тома Курця.

Я не пам'ятаю якихось особливо круто вниз по програмі. Я раджу сидіти відразу вниз, щоб не влипнути.

Відпочиваючи означає не робити нічого, що вимагає зусиль. Його форуми є прекрасним місцем, щоб дізнатися точно, що це означає, але по суті: якщо ви граєте іншими видами спорту, бігати, робити додаткову піднімаючись, не їдять досить, (чи є спосіб занадто багато, і ви вже надмірна вага), перейдіть на довгих bikerides або походи, ви не відпочиває належним чином.

Програма досить проста. (Єдина складність в тому, якщо ви хочете підібрати варіант, і є мінімальний рівень складності, необхідні для того, щоб бути інформативним.) Робота три рази в тиждень. Почніть з присідань, то тисне, то тягне. Присідання присідання. Натискає по черзі лавці і накладні. Тягне по черзі очищає потужність і тяга. Для кожної вправи, робимо п'ять повторень з порожній бар, потім додати п'ятдесят фунтів (або близько того) і зробити чотири, і так далі з великою вагою і меншою кількістю повторень, поки ви не отримаєте ваші робочі ваги, де ви робіть три підходи по п'ять присідань і преса, один набір з п'яти для тяги, і п'ять наборів з трьох за владу прибирає. Стежити за тим, скільки ви піднімаєте у кожній вправі. Кожна вправа отримує п'ять (тисне, чистить) або десяти (присідання, станова тяга) фунтів важче в кожному тренуванні як можна довше. При додаванні десять фунтів не представляється можливим, додайте п'ять. При додаванні п'яти не можливо, додати 2.5, якщо є, або де-навантаження на бар 20% в вашої наступної тренування і відновити додаючи вагу.

Якщо вам потрібна більше інформації, то ви повинні читати книги.

+999
user3563097 03 февр. '09 в 4:24
Я високий 190см, вага 96кг. 

Моя дієта: Сніданок: 2 варених яйця.

обід: курячі грудки, 1/2 чашки білого рису.

Немає вечерю або закуски, але іноді я беру: маленькі шоколадки (Кіндер).

Моє розклад тренажерний зал за останні 1 тиждень:

20 хв кардіо спалює близько 350 ліцензій. 

повний цикл підйому тіла в основному верхня частина тіла, піднімаючись. 

30 хв кардіо на біговій доріжці спалює близько 270 ліцензій. 

Я приймати добавки: купити 100% протеїн про 50grams в день.

і 2 купюри амінокислоти 2222 таблетки .

Цей графік хороший, щоб втратити жири і набрати м'язи ?

Примітка: Я використовую мій fitnesspal програми і більшу частину доби він каже, що я не досить ліцензій.

Що краще, що я можу зробити на даний момент.

в даний час я споживаю близько 650 калорій в день,

55% вуглеводів, 30% білка, 15% жирів.

я буду горіти в цілому 650 кардіо і близько 300 підйому, ( я 100% впевнений щодо підйому о, скільки я спалюю)

+912
alexancha 12 бер. 2012 р., 21:32:31
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я думаю, що більше інформації буде корисно, де болить, і які вправи(и) ви виконуєте. Біль спосіб вашого тіла сказати "стоп", що ви не продовжити робити те, що може викликати коротке (чи довгу) термін "шкода" - в залежності від рівня болю, ваш поріг природної болю і де біль. Багато разів біль-це ознака того, що ви виконуєте вправу неправильно - тому, будьте обережні і отримати допомогу/консультацію до судового розгляду. Зв'язки-штами, сухожиль-сльози і кісток-стрес-фактур є загальними для новачків в тренуванні і може зупиниться будь подальший прогрес.

+900
Xander Newlun 22 серп. 2015 р., 13:48:42

Які причини для кого-то, щоб зайнятися пілатесом, як його або її основний фізичної активності (наприклад, як інші люди роблять силові тренування, йога, або біг)? Що робить пілатес тягне за собою?

+869
Sami49 19 вер. 2015 р., 17:58:41

Обидві системи пропонують високоінтенсивних тренувань, які охоплюють всі аспекти phyical фітнес. Відмінності в бізнес-моделі.

Кроссфіт

 • Використання ваг та іншого обладнання.
 • Спортзалі.
 • Сертифікованих тренерів допоможуть вам у цьому.

Фрилетикс

 • Тільки ваги (деяке обладнання ще потрібно).
 • Громад.
 • Товариші спортсмени і (free1) мобільний додаток допоможе вам разом.

Тому, якщо у вас є гроші і потрібна мотивація extrinsical тренажерний зал і тренери, CrossFit може бути ваша річ. Якщо ви вимагаєте незалежності і низька ціна, будь-який час може працювати на вас.


 1. Повний комплекс вправ/тренувань і індивідуальний графіки навчання не вільні.
+859
SergiusRush 12 лип. 2015 р., 00:33:58

Ну я бачу ніхто не хоче відповісти на це питання, тому я даю йому спробувати:

1.Немає.Це не нормально відчувати болі в спині і неважливо, які вправи ви робите.(І я досвідчені люди кажуть, що у них та ж біль, що ти перенесла протягом цього ж вправи, але після розміщення їх руки право вони мали взагалі ніяких проблем)

2.Ваша спина хитається, тому що я припускаю, що ви тримаєте ваші руки під дупою не під спину.Спробуйте покласти руки під крижова кістка.

3.Чому ви думаєте, що це?

4.Дивитися (2).

+789
Martin Ocando Corleone 31 лип. 2015 р., 03:26:49

Так що моя улюблена програма навчання підведи мене, або я повинен сказати, що я не в змозі підняти себе до його рівня :-(

Останні 2 місяці були важкими на СС. Спочатку я хотіла скинути вагу, а потім подорожі і нерегулярного харчування + хвороби і травми не дали мені досягти якогось прогресу. У мене майже не збільшилися на будь-якому з ліфтів. Моя програма включає в себе СС + штанга рядків(120 фунтів) в даний час крім верхнього преса всі мої ліфти близько до 220 фунтів, який за 10-15 фунтів більше, ніж 2 місяці тому, але мене переслідують травми. Я важу 195 фунтів. У мене часті болі в попереку, одна з яких є постійною паралелограми. Обертання на спині викликає біль в середній частині спини. Однак згинання і підняття тягарів-це не така вже велика проблема. Також здається, що моє одужання не так добре, може бути з-за харчування.

Який перерву я можу зробити, щоб зцілити спину, зберігаючи сила ?

Що б бути кращим способом, щоб повернутися на програму ?

+634
Cozzmy Cosmin 31 трав. 2018 р., 19:13:24

Є програми, такі як Чи syncmytracks , які намагаються синхронізувати свої тренування з десятком основних постачальників, і більшість додатки додали можливість синхронізації з принаймні одним з агрегаторів, наприклад. Підходить Google, Apple Здоров'я, Як MyFitnessPal.

+628
Jiger Jain 9 лип. 2019 р., 23:38:43

Є відбійні плити, сталеві пластини, калібровані пластини, і так далі. Які ще типи є, і що кожне використовуване/хороший? Плюси проти мінусів?

+609
Kaidi G 1 жовт. 2014 р., 23:48:27

Я часто люблять встановлювати короткострокові цілі, які дійсно не працюють для втрати ваги. Я цікаво, якщо є загальний принцип, я повинен підкорятися, як схуднути на 1 кілограм два тижні - яка швидкість втрати ваги я повинен домагатися? Я був би вдячний, якщо у кого-небудь хороша інформація або джерела, які обговорюють цю тему.

+606
zhanara1 30 бер. 2010 р., 12:07:24

Коли я купую продукт, і він говорить, як поживні речовини на 100г-це

Жир 100г
 Насичені 30г

Коли я вважати мої калорії тоді, я повинен написати, що кількість 70г жирів і насичений 30г, тому він становить 100г

Або його треба 100г жиру і додаткова 30г насиченим?

Дякую

+523
Taylor Ray 9 лют. 2015 р., 22:03:23

Це можливо і ефективно, але я рекомендував би йти на міцність, використовуючи перші рухи суміші і більш конкретні гіпертрофія другий. Основною причиною цього є боротьба з втомою. Від втоми, викликаної важким комплектом впливає на більш легкі набори менше, ніж навпаки.

Програма Вендлер 5/3/1 будується такий підхід. Частина сил першого та особливості 3 робочих наборів 1-5 повторень, де верх, набір для як можна зробити на запрограмований вагу. Після того як ви робите силові тренування, ви додаєте в 5 наборів 10 для гіпертрофії. Щоб завершити програму, ви також буде працювати на мобільність і кондиціонування.

Ви знайдете цей підхід працює набагато краще, з важкими рухами з'єднання, що використовується для міцності роботи, чим менше рухів типу ізоляції.

 • Руху суміші, такі як лавки, присідання, станова тяга, підтягування, віджимання на брусах, все зачіпають кілька груп м'язів. Завдяки цьому, він більш ефективний на зміцнення всіх м'язів активізується.
 • Ізольованість рухів, таких як завитки, розширення трицепсів, грудей мухи, краще зробити обсяг для гіпертрофії вплинути і/або здоров'я суглобів.

Суть в тому, що чим менше м'язи, що беруть участь у рухах ізоляції тільки збирається зробити такий сильний самостійно. Для того щоб ваш розум і тіло, щоб погодитися на більш важку вагу, розум повинен бути впевнений, що інші частини тіла можна впоратися. Це одна з причин, що станова тяга обмежені тим, що ви можете зчеплення. Розум ставить і рве, якщо він думає, що ви не можете тримати планку, а це мимовільний рефлекс. Оскільки з'єднання рухів подбати про декількох групах м'язів, коли ви повернетеся на роботу ізоляції ви зможете зробити це на більш високих Ваг.

Альтернативний підхід теж працює. Це подібно до того, як Хепберн процедури розбиває речі. По суті, за кілька місяців ви працюєте на силу, в першу чергу, і коли ви не можете зробити більшого прогресу, таким чином, ви перемкнетеся на гіпертрофію протягом декількох місяців. І альтернативний.

Я особисто віддаю перевагу робити сила і гіпертрофія роботи в тій же сесії. Обидва вони необхідні, щоб стати сильніше (мої цілі), і це тільки питання регулювання частка роботи, яка входить в те, що я хочу підкреслити в будь-який момент часу.


Просто додаткова примітка: не варто зациклюватися лише на одному наборі схеми/Докл. Іноді, коли ви в'їхали на плато, ви повинні змінити свій підхід. Іноді вам потрібно додати кількість підходів, або повторень. В інших випадках ви урізати комплектів/повторень і збільшити вагу.

Простий і ефективний спосіб збалансувати цю систему-почати з базового набору схеми/Докл. Це може бути 3х8 наприклад. Просто продовжуй в тому ж вазі і намагатися працювати до 4х12. Коли ви натисніть, щоб збільшити вагу, який ви використовуєте, і почати з 3х8.

+502
rukuto 23 черв. 2014 р., 16:04:35

Ви, напевно, хочете знайти нову тренажерний зал. При відсутності такої очистки вага і стійка Присідання це, швидше за все, в будь-якому разі призведе до збільшення обсягу квадрациклів. Просто треба знайти інші вправи, щоб допомогти потрапити в сідниці і стегна

+480
Gastan 5 лип. 2011 р., 08:39:19

Для жиму, ви отримаєте більше вигоди з сенсорним і йти (не відскакують від грудей). Якщо ви коли-небудь плануєте робити змагання, ви також будете мати, щоб поїзд зупинився повторень (1С паузи на грудях).

Присадкуватий і стрейч-рефлекс вбудований, і контрольований відскік допомагає завершити респ. Важливе слово тут є контрольованою. Ви не хочете втратити герметичність із-за відмов.

Загалом, якщо ви відмов барі на всіх, не втратити напруга. Як тільки ви це зробите, ви зменшили силу можна застосувати, або ще гірше зробили самі схильні до травм.

+457
Cryptocurrency Courses 2 серп. 2015 р., 02:30:10

А інший відповідь говорить, що основний принцип побудови маси прогресивної перевантаження, що означає збільшення обсягу вагу ви піднімаєте на кожній сесії. Однак збільшення обсягу ваги не тільки про збільшення ваги.

На мій погляд, не варто зосередитися тільки на отримання моєї 10 повторень, ви повинні прийняти кілька речей під увагу :

 • Вага (ви підніматися більше, ніж в минулий раз ?)
 • Час відпочинку (ви відпочиваєте менше, ніж в минулий раз ?)
 • Кількість повторень (досить прямо вперед)

Якщо один з них збільшити (при інших рівних), то це прогресивна перевантаження і ви знаходитесь на вашому шляху. Мета полягає в тому, щоб працювати більше (навіть трохи) кожен раз, коли ти піднімаєш.

+449
Sir Execute 17 груд. 2018 р., 08:27:32

Що станеться, якщо я досягну межі?

Що якщо я не зможу зробити 5 повторень

Якщо мені не вдається в один і той же вага

Ви, ймовірно, досягнете межі 5х5 на ЗНМ швидко, програма повідомляє вам підступ і перейти до 3х5 після 3-4 сеансів відмови. На сайті є вся інформація про deloading. Хоча по суті, так, ви досягнете сенс робити ту ж вагу, а інші збільшити ліфтів. Я спустошила мою 1х5 станова тяга на 135 кг і присед в 100кг, але мій 1х5 ЗНМ заглохла і перестала тижні до.

Я можу працювати у вихідні дні?

Мехді поради не застосовувати у дні відпочинку. Коли ваги отримують до вашого 1ПМ ви будете просто потрібні ці дні для відпочинку.

Я тільки що закінчив програму, і я дуже щаслива з моїм зростом нуб і прогрес в своїй формі. Я відчуваю себе сильнішим, в результаті і рекомендував би його знову, це точно.

+441
Olushayo Toy 13 вер. 2019 р., 20:06:15

Як сказав Грег... Більшість вправ мети повільно скорочуються м'язових волокон, тому їх можна тренувати щодня. Однак, так як повільно скорочуються, м'язові волокна мають велику схильність до зростання, вони не могли б бути те, що ви хочете пристрелть для того щоб отримати 6 пакет. Тим не менш, без зниження жирової маси тіла, скульптурні АБС ніколи не показують.

При навчанні АБС, потрібно пам'ятати про цільової групи м'язів в декількох по-різному кутів для того, щоб робота кожної частини серцевину.

+416
Geronimo 20 лист. 2018 р., 19:43:08

Я дуже багато про вашої позиції і можу зрозуміти, звідки ти прийшла. Якщо ви готові до деяких однозначної відповіді, чому ви можете прочитати на.

Крок 1: пройдіть обстеження на всі можливі аналізи та діагностику, щоб підтвердити, якщо ви вже зробили якісь пошкодження чи ні. Мені поставили діагноз порушення толерантності до глюкози.

Крок 2: почати ненавидіти себе прості і зрозумілі. Це частина психологічної підготовки, яка допоможе вам підібрати рутини і продовжити його.

Крок 3: вибрати смарт-тренувань, які можуть допомогти вам спалювати більше калорій за менший час. Найголовніше, що вам потрібно зробити вагу і силові тренування на відміну від більшості, хто буде робити тільки кардіо. Спробуйте вдарити 10 калорій на хвилину, що б ви не робили, будь то бігова доріжка або еліптичний тренажер і не більше 200 за раз.

Наприклад: під час ходьби/пробіжки на біговій доріжці завжди йти на максимальний кут з трохи меншою швидкістю, ви ніколи не повинні працювати на висоті нахилу, хоча щоб уникнути пошкодження коліна. А по еліптичних завжди йти на максимальний опір.

Мета горить близько 100-150 калорій менш ніж за 10 хвилин. Я роблю близько 200 за 10 хвилин на еліптичному.

Кардіо (100+ кал/10хв) - вага (4 комплекти) - кардіо (50+ кал/10хв) - вага (4 комплекти) - кардіо (100+ кал/10хв)

Вам потрібно опрацювати кожну частину тіла щоденно замість того, щоб робити вправи ізоляції. 1 вправа для кожної ноги, спина, груди, плечі, трицепс, біцепс, прес та ікри.

Крок 4: Пити правильно: як можна більше пити теплої води і достатньо, щоб тримати вас добре зволоженою. Бажано почати свій день, випивши суміш лайма і меду в теплій воді.

Правильно харчуватися - є за 5 прийомів їжі в день і ніколи не пропускайте сніданок і не їм після 8 вечора. Уникати гріха харчовими продуктами. Раз в пару тижнів свиня-на все, що ви хочете і знову прищепити почуття провини і ненависті.

Крок 5: Щодня зважуйтеся. Зважування-це теж мистецтво, потрібно зважити себе в той же час кожен день після того, як така рутина. Я віддаю перевагу зважування після кожного тренування. Це дає мені миттєвий зворотний зв'язок і мотивує мене.

Крок 6: Тримайте тренажерний зал журналу. Ви можете використовувати ваш смартфон, щоб відстежувати свій прогрес і свій раціон. Я використовую також

Крок 7: Пам'ятайте, кожна людина має унікальний організм і він реагує окремо, так що ви повинні продовжувати розвиватися ваш режим.

Крок 8 Добре спати як мінімум 7 годин в день

Це не прогін поради млини і багато, що йде врозріз з так званої норми.

+401
The Matt 9 жовт. 2014 р., 21:03:41

Він брав участь в якості культуриста протягом 20 років, я можу сказати вам, що існує безліч підходів до стимуляції росту м'язів. Але, найголовніше-це тренувати "розумний". Знаю, що ваше тіло може терпіти і відсунути його трохи далі. Це не обов'язково означає, щоб підняти "важкий зад" Ваг. Тим не менш, ви повинні штовхати своє тіло за точку, де ваші м'язи адаптуються до навантаження, яка розміщується на них. На мій погляд, я б використав перший набір, як досить невеликої розминки. Досить досягти 10 до 15 повторень. Мета полягає в тому, щоб зігріти і підготувати м'язи до навантаження він отримає наступний. Наступні набори слід збільшувати навантаження на м'язи, які ви тренуєте. Цей підхід повинен бути скоректований у наступні тижні, коли ви зможете підняти більшу вагу. Крім того, ви повинні правильно харчуватися і досить спати, щоб підтримати підвищені вимоги на вашому тілі. Нарешті, переконайтеся, щоб розтягнути м'язи навчаються після кожного набору.

+395
JamesDill 26 квіт. 2013 р., 00:04:08

Я знайшов тему про спалених калорій формула, яка доступна тут. Але як я дивлюся на це, деякі лінії не так ясно і зрозуміло для мене, як я очікував.

Як ви можете бачити, є деякі бесіда фактор, що я дійсно не знаю, що це для.

Чому він використовувати для розрахунку спалених калорій за кілометр, а потім підраховувати кроки за милю? Спасибі.

text

+388
Monmoy Sarker 12 січ. 2013 р., 23:37:58

Я розумію, що для витривалості треба робити, в крайньому випадку, близько 24 повторень у сеті. Більш, що занадто багато для будь-якої вправи, в тому, що він робить вправи неефективні або небезпечні? Робить, наприклад, один набір 70 віджимань ineffectivd або небезпечно; і, якщо це так, чому?

Спасибі.

+370
Karr 20 черв. 2013 р., 03:22:30

Це звучить, як ви потрапили плато у вашій втраті ваги, це станеться. Тіло прагне гомеостазу, так що якщо нічого не змінити в протягом декількох місяців, ви досягнете точки, де ваше тіло "щасливі", де це не прогрес.

Вибравшись на плато, як правило, не надто складно (з мого досвіду), потрібно просто міняти. Я хотів би уникнути, використовуючи схуднення, але це тільки моя думка і в мене немає наукової основи для цього.

Замість цього, я б сказав, що спробувати і змінити ваші тренування, Якщо ви зазвичай робите вагу, кинути в деяких інтервальних тренувань. Якщо ви робите інтервальні тренування, кидаєте в стійкий стан кардіо-і силовими.

Ідея полягає в тому, що ваше тіло буде адаптуватися до все, що ви запитуєте, що вони роблять, і більш ефективно робити цю вправу, і таким чином, ви будете спалювати менше калорій, а робити це. Спробуйте зробити щось, що ви ніколи не робили раніше (або не дуже часто), що ваш організм не звик. Це буде набагато складніше, ніж ви очікуєте, але воно, сподіваюсь, допоможе у втраті зайвих кілограмів.

В якості альтернативи можна спробувати зменшити щоденне споживання калорій трохи більше, щоб побачити, якщо це допомагає. Я завжди вважав, що змішувати ваші тренування більш кращим.

+294
rona10 9 вер. 2018 р., 12:35:01

Я купив вобуляцию дошки для зміцнення м'язів кора, я вважаю, що мій син був слабким на тій підставі, що я страждаю від болю в спині, знайти присідань складно і так далі.

Але купивши його я знайти його не приходить з якої-небудь документації і в інтернеті, вказують її основне використання для підвищення міцності щиколотки.

Просто стоячи на ньому, здається, щоб привернути мою ядро і не легко, але це терпимо, але я шукаю як правильно його використовувати. Також деяким способом вимірювання мої основні сили будуть корисні.

+275
Ninten 22 серп. 2012 р., 16:33:32

Не впевнений, що ви розумієте під "працювати спиною" якщо це означає, що кожен muclse від низу пояса до низу шиї, або якщо ви маєте на увазі "задня", як тільки нижні м'язи спини - ті, що вам дійсно боляче або образливо для тих, хто погано спиною, витягніть їх спинами і т. д.

Якщо ви намагаєтеся отримати м'язи попереку форму, вам не потрібно 210lbs кабельних рядів. Є похилі установки для спини-розширення в більшості тренажерних залів, які можна використовувати для роботи ті elowrr м'язів спини. Також, якщо ви просто лежав на підлозі животом вниз, і Flex ви назад (вправа під назвою supermans) ви побачите, що навіть без ваги(або medball ніс у руках) кілька гарних комплектів цих серйозно активувати і працювати ті м'язи нижньої частини спини до такої міри, що коли ви встанете, ви будете почувати себе герметичність і стояти прямо.

Повернутися розширень на підлогу: http://www.youtube.com/watch?v=Bw9YuQTTc58

Повернутися розширень на платформі: http://www.youtube.com/watch?v=ph3pddpKzzw

+211
mepler 20 жовт. 2011 р., 06:41:36

Гаразд, серцевого ризику не можуть бути зважені на одних ІМТ. Є багато факторів, в грі тут. При оцінці здоров'я серця, найбільш фізичної культури використовує інакше VO2max. Чим вище для визначення VO2max, тим краще серцеву функцію. Це може бути оцінено в будинку, просто приймаючи вашого (ЧСС у спокої/максимальна Пікова ЧСС)*15. Ваш максимум піка серце може бути знайдений на 220-вік=максимальна ЧСС. Це вимір говорить, наскільки ефективно працює ваша серцева система подачі кисню до тіла. Чим вище VO2max з, тим здоровіше ваша серцева система. Штангісти мають сильного серця, однак інакше VO2max не збільшився. Бодібілдерів мають сильне серце, але зміни в серцевому м'язі не інакше VO2max. Стероїди будує швидко м'язи. На жаль, в лівій частині серця стає більш м'язистим, а також у результаті скорочення об'єму заповнення. Як правило, будівельники тіла з використанням гормонів росту і стероїдів, як правило, призводить до diastyolic серцевої недостатності. Якщо серце не може достатньо наповнити, він не може катапультуватися. Бігуни, як правило, мають високий інакше VO2max, де серцевий м'яз побудована сильніше, щоб викидати більше крові ефективно забезпечувати тіло киснем швидше. Високий інакше VO2max значить, ваше серце не повинні наполегливо працювати, щоб забезпечити ваш організм. Більшість великих м'язистих чоловіків, які живуть довго, як Арнольд Schwartzneggar, Дуейн Джонсон і т. д. зазвичай мають одну річ загалом, вони біжать. Біг-це те, що рятує є серце, зберігаючи для визначення VO2max вгору. Таким чином, там ви йдете, Наука за божевілля. Якщо я щось пропустив чи встиг що-то неправильно заповніть, будь ласка, поправте мене. Я завжди так само навчання.

+192
oldsoldier 23 січ. 2016 р., 11:03:57

Ну ви не згадали свій вік , тому що тоді я б відповів відповідно. Ви згадали, що ви за вагу хлопцеві,значить, маючи це на увазі, я б порадив вам обмежити свій біг , тому що в довгостроковій перспективі ваші ноги і гомілки суглоби почнуть хворіти, оскільки вони будуть під великим тиском. Просто стояв поміщає багато напруги на них, то якщо ви почнете бігати, тиск/напруга наростає . Сказав , що якщо ви будете бігати на довгі проміжки часу , кожна річ буде добре , але пізніше, коли ви будете десь в 40-50 , ви почнете відчувати ефект від нього. Потім другою причиною обмеження вашого ходу , якщо ви працюєте занадто багато , Ваше тіло почне використовувати м'язи як палива, так як вони є великим джерелом енергії для організму. Повірте мені, що може статися , і я бачив, що сталося. Вам потрібно обмежити свій біг від одного до двох сеансів на тиждень. Виконуючи силові тренування три-чотири заняття в тиждень . Також біг/кардіо-сесії повинна бути обмежена 30 -45 хвилин на максимум, і в ці сесії , виконувати різні серцево-судинні вправи, а потім ви будете надавати зміни в організмі.Розрізняються час для серцево-судинної вправи, які ви робите. А спалювання жиру і отримати м'язи в той же час дуже багато чого можна . Я зробив це, я роблю це, і це теж без будь-яких добавок або стероїдів.

+192
rjh427 17 бер. 2013 р., 03:58:42

Крім стандартних низкоуглеводная рух, головною основою цієї позиції є лектини, які знаходяться в зернах. Зернові лектини вважається помірно токсичними.

Деякі вуглеводи, здається, щоб захистити організм від деяких з цих лектинів (наприклад, глюкозамін захищає від лектини пшениці), але не завжди 100% ефективно.

Додаткові відомості див. У розділі цієї статті про лектини, який містить докладні роз'яснення та посилання на джерела досліджень.

+154
cbmckay 18 жовт. 2012 р., 15:12:22

Якщо у вас є підозра, це може бути від дисбалансу м'язів. Якщо грудні м'язи більш розвинені, він може тягнути плечі вперед змушує вас опустити голову і трохи прогніться назад. Щоб виправити це, ви повинні працювати ваш трапецієвидні м'язи вправи Веслування.

+118
Dushyant Rathore 13 вер. 2012 р., 04:33:15

Це дійсно не така велика турбота. Найбільша різниця в навантаженнях на спину є те, що плечі злегка вдарив по-іншому. Зверху ручка розподіляє вагу штанги по всій плече, і suppinated зчеплення потрапляє між хребтом і лопаткою. Так що так, є невеликий дисбаланс. Але велика частина це як раз як ваші природні руку. Він просто буде відчувати себе більш природно, потягнути з одного боку suppinated, ніж інші, як він буде почувати себе більш природно, пишу однією рукою, ніж інший.

Для більшості людей це не так вже важливо. Як ви стаєте сильнішими, вам доведеться використовувати різні варіації основних підйомників, щоб побудувати більше сили. Це не рідкість для людей з 300 кг+ станова тяга тягнути з лямками з баром трохи нижче коліна, як один з варіантів.

Якщо ви дійсно стурбовані невеликим дисбалансом, або ви розробляєте біль у suppinated руку по плече, то я рекомендую наступні:

 • Додати конкретну роботу на ваших плечах, в тому числі і зовнішньої ротації
 • Витягніть подвійний зверху на розминку, і не перейти на разнохват, поки це дійсно необхідно.
 • Тягнути важче підігріви лівої руки, але тримати задану роботу(и) з вашою сильною стороною.

Особисто я використовую перші дві кулі часто, але лише зрідка я поміняю зчеплення. Останній конкурс Моя станова тяга була 230 кг, і я сильніше, ніж зараз. Поки я не отримав мою тягу за 200кг, що я помітила якийсь дисбаланс.

+81
Bodden 11 бер. 2013 р., 14:23:00

Креатин не заподію вам шкоди. І я бачу це надає хороші переваги для вас, тому що те, що ви описуєте, схоже як HIIT (висока інтенсивність інтервал підготовки).

Спосіб креатину може допомогти вам тут, забезпечуючи кращу витривалість шляхом збільшення відновлення м'язів під час набору/інтервалів.

Крім того, креатин зміцнює м'язи, так що ви будете мати більше чинності ваших ударів. Це, само по собі, це тимчасовий ефект, а вправи ви робите, в той час як під цей ефект, забезпечують постійний прогрес.

Крім того - і я просто припускаю, що це бажано - креатин збільшує обсяг м'язів, роблячи їх більш сприйнятливими для перенесення води вагою. Це не те, що ми називаємо "розірваний" оскільки інфляція є свого роду м'яким, але при цьому затримка води збільшує синтез білка, так що ваші м'язи будуть мати більший ефект від вашої багатої білками їжі.

Для більш лабораторний халат пояснення цього, ви могли б поглянути на деякі з цих посилань;

+44
aseke 22 січ. 2012 р., 10:10:33

Так що я намагався зробити у роботі за минулий рік, але я школяр, який не має часу (або вміння, на жаль) для спортивних і абонемент в спортзал просто не варіант. Я намагаюся тримати себе у формі, роблячи цю рутину, але чим більше я думаю про це, тим менше практичних здається. Те, що я роблю, 46 віджимання (я не знаю, чому я зупиняюся на 46, а не 45, але я роблю), 18 локони з 15 фунтів гантелі в кожній руці, деякі передпліччя вправи (3 види і 25 кожній руці, але він не дуже інтенсивний), 15-17 присідання з 15 кг гантелями в сторони, а потім планка десь від 1min30 на 2хв. Тоді я намагаюся робити це в 3 рази більше, так що всього 4, але я розтягувати його протягом 3-5 годин в залежності від того, як утомливо мій день був. Я з усіх сил усе більше й більше з цього, його дуже важко змусити себе і часто я роблю тільки 2 або 3 комплекти в день. Я повинен спробувати зробити це все відразу або може бути 2 комплекту, а потім трохи відпочити і потім інші два? Я не дуже задоволений своєю нинішньою ситуацією і не бачив багато поліпшень в якийсь час (може бути, я став м'якшим). Будь-які поради будуть оцінені.

+29
AKV 1 лист. 2017 р., 17:51:57

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil