Це вірний спосіб зробити повні тренування тіла?

Я новачок у фітнесі. В минулому році я зробив бро-шпагат і в цьому році я проводжу повні тренування тіла. У мене тренування 3 рази на тиждень (М, Ж, Ф) близько 1 год 30 хвилин. Приклад тренування протягом дня будуть: жим лежачи, плече преси, присідання, згортуваність кабелю, трицепс передача, лат тягнути вниз + 15 хвилин кардіо.

Скажімо для грудей, я зробила штангою, жим лежачи в понеділок, жим гантелей на середу, похила лава прес в п'ятницю. У наступний понеділок, продовжувати робити всі інші вправи на груди. Я роблю це для всіх інших тренувань. Таким чином, різні частини грудей активізується кожні 3 дні.

Все тіло розбиває я бачив в інтернеті говорить про чому повторює і той же набір вправ, не подобається те, що я роблю.

У мене питання: чи краще дотримуватися того, що я роблю? Чи краще, щоб покрити всі частини тіла в один тиждень і змінювати варіації на наступному тижні. наприклад: робити жим лежачи, похилого жиму і зниження преса в тиждень і не летить на наступному тижні.

Я хотів би отримати деяку зворотний зв'язок на процес, який я виконую. Це правильний спосіб підходу повну тренування тіла?

+432
Virginia Virginia 19 черв. 2015 р., 17:03:15
32 відповідей

Просто після закінчення тренування ваги, ви можете їсти все, що вам подобається, не їж, снек, ви називаєте його. Як довго ви зустрічаєтеся ваше загальне співвідношення калорій і цілі на день, сила тренування типу не вимагають спеціальної після тренування харчування.

Звідки відбувається плутанина у всі розмови про "золотий час" для дозаправки, але це дійсно тільки для розширеного аеробні вправи типу витривалості. Дослідження показали, що 3:1 вуглеводів до білка співвідношення споживання (наприклад, шоколадне молоко, ось тому-то вона рекламується як ідеальний після тренування пити, взагалі-то) отримує вуглеводи/глікоген назад в м'язи швидше, ніж в інших споживання, особливо коли споживається протягом 10-45 хвилин (іш) після тренування.

+941
Roxoradev 03 февр. '09 в 4:24

Не змішувати гарячу рідину з порошком білка, з мого досвіду це "вариться" і стає дуже брудно і відокремлює. Що я знайшов, щоб бути дуже смачно змішувати кімнатній температурі кави з шоколадом протеїновий порошок.

+935
Hamza rasaee 16 бер. 2015 р., 12:48:49
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я б порекомендував вам виконати вправи, які ізолюють біцепс. Наприклад, однією рукою гантелі кучері. Є багато інших вправ, які можна виконувати, але справа в тому, щоб спробувати ізолювати м'язи. Спробуйте зробити від 10 до 12 повторень.

+915
Laurensius Tony 16 черв. 2012 р., 20:37:39

Ваше тіло потребує для підтримки температури, коли ви гуляєте на сонці, у вас є два фактори розминка, у вас також є дві речі, охолодження, контакт з відносно холодного повітря випарного охолодження від пітливості.

Коли температура піднімається, першого холодного фактор слабшає, якщо повітря вологе, другий фактор буде слабкіше, оскільки це стає все важче, щоб ефективно потіти. Тоді ваше тіло буде перемикатися з однієї регуляторної системи (пітливість), більш критичною, що робить вас зупинитися, що робить вас втомленим.

Так що навіть якщо ви будете використовувати набагато менше калорій, ви будете почувати себе більш втомленим.

Я думаю, що вам краще залишитися круто, як ваше тіло адаптується до спеки, ви теж можете мати деякий вплив на вибір одяг, яка буде відображати якомога більше сонячних променів (тому білі одягу.)

Плаває альтернатива? Навіть якщо вода тепла, вона все ще нижче 37 градусів centigrate і з водою, це охолодить вас набагато швидше.

+856
LauMuz 25 бер. 2018 р., 09:06:34

Кращий спосіб отримати краще на акро йога-це практика більш акро йога. Якщо класи добре продумані, так що ви можете переходити від більш простих, доступних варіантів до більш складним, ви швидко отримаєте необхідну гнучкість у дорозі. Як новачок в акро йога, майте на увазі, що це завжди краще, щоб влитися в новий режим тренування, не змушуючи занадто багато результатів, даючи вашому тілу час, щоб пристосуватися.

Якщо ви хочете доповнити тренування з сольною практиці, то це буде більш ефективно, якщо вправи схожі на те, що ви будете робити з партнером. Акро йога тренування-це в основному динамічні (або рухомих або стабілізувати вагу в нестійкому положенні). Взяти, наприклад, птахів, де ви повинні підтримувати і баланс тіла вашого партнера на ноги. Тобто, ваші стегна будуть завантажені в розтягнутій позиції. Я не кажу, що розслабилися статичний розтяг не корисно для вас, це може бути, але це зовсім відрізняється від того, що вам потрібно для акро.

Кілька ідей для вправ, які працюють підколінні сухожилля подібним чином, те, що вам потрібно в акро: одна нога стрейч птах, лежачи одна нога піднімає, лежачи ноги протягнеш один проти групи, однієї ноги станова тяга.

+852
Pierre Yves Schobbens 3 лют. 2017 р., 15:38:42

Я в даний час на план тренування. на обід у мене один мішок з тунця і одне ціле авокадо. Я трохи втомилася від тунця. Чи можу я замінити мішок з тунця і авокадо в протеїновий коктейль?

Протеїновий порошок, що у мене, якщо у мене є дві кульки- є 1 грам цукру, 50 грам білка і 220 калорій - я теж його з водою замість молока.

+812
user304606 10 жовт. 2014 р., 20:00:53

Так, але дайте йому тільки максимум 5-10 хвилин вашої звичайної, з коротким (30 сек) період відпочинку між ними. Це, безсумнівно, принести результати. Ключ до видимості вашого АБС втратити якомога більше жиру, як ви можете. В іншому випадку, ви можете побудувати м'язи, але не побачиш його, як жир покриває площу.

+794
Magus Verma 14 січ. 2014 р., 22:10:54

Загалом, коли справа доходить до розтяжки, ви тільки хочете, щоб розтягнути розігріти м'язи. Якщо ви спробуєте розтягнути холодні м'язи, вони стануть травмований, і коли вони ремонт стане менше/сильніше. Коротше: стрейч згодом.

Наступне питання-скільки діапазон руху ви потребуєте в зап'ястях? Якщо вашої тренуванням ви йдете через повний діапазон руху, що вам потрібно, є мало підстав, щоб спробувати збільшити. Проте, робити рухів руки, ви зазвичай не робите кожен день може допомогти уникнути повторюваних травм стресу.

Є кілька зап'ястя тягнеться і повної рутини, які ви можете зробити. Ви не хочете, щоб зробити всі з них з причин часу або вони не для вирішення проблеми, що виникла у вас.

+745
ikambadrahul 9 січ. 2012 р., 02:10:28
Питання про висока інтенсивність інтервал підготовки.
+744
xind 21 черв. 2016 р., 13:42:25

Вітаю, у тебе крепатура (презервативи для стислості).

У тебе все добре. Якщо ви розминка перед вправи знову потрібно більше перекачувати кров по м'язам, і він зникне. Після кількох сеансів ви не повинні одержувати їх більше.

Домс приймають 24-72 годин, перш ніж вони іноді вражають.

+622
mylesKenny88 27 серп. 2016 р., 04:53:03

Theres не дійсно така річ, як "короткострокові витривалість" або "довготривала витривалість", найбільше активності специфічної адаптації.

У крайнощі, розглянемо 100м спринтер, а марафонець, як на піку. Обидва цих атлетів "працюють" тим не менш, спринтер буде бити на Короткий курс марафонець, але це не говорить спринтера слюсар, але більш пристосований для цієї задачі.

Можна сказати адаптація, як 100м спринт і марафон існувати легко візуалізувати континуум ведення діяльності. Як ми в парі з двох бігунів знову на більш тривалий курс, то різниця між ними стане менш вираженим, з марафону бігунів на довгі дистанції адаптації, ймовірно, даючи їм перевагу як найближчим часом на 5 км відмітки (якщо не раніше) - при надлишковій масі спринт і різниця в оптимальних крок зробить його більш важким для спринтер для підтримки форми.

Однак, спорт і взагалі активність не так просто, як наш континуум працює. Тепер давайте подивимося, що може статися, якщо ми виставимо в команді спринтерів проти команди марафонців у грі футбол. Тут різні пристосування починають викликати більш цікаві відмінності. Швидкість спринтерів дасть їм можливість швидко пробити повз марафонців, однак марафонців здатність йти на великі відстані їх інтересах, як гра пройшла. Однак ні підготував для спортивних конкретних адаптацій футболу, які вимагають швидких змін у напрямку.

Короткий відповідь, визначити види діяльності, які ви хочете виконати добре і займатися цим. У вашому випадку, ви дивитеся на швидкі аеробні заходи, де є багато збігів між необхідними навичками, у цьому разі в основному швидка коротких накладів і сплесків швидкості.

Для них самогубство біжить, сеанси пагорб траси і неодноразові поїздки на короткі відстані (1-2км) проходить на час допоможе. Хілл працює в основному складаються з пошуку пристойного розміру гору, бігти, як можна швидше, спускаючись і повторювати. Що стосується тенісу, і знову, поки до заходу можуть допомогти з вашої серцево-судинної функції, пам'ятайте, що теніс вимагає вміння швидко переглядати і змінювати напрямок, і часто вбік або назад, що не зробили під час регулярних пробіжок. Так що поки вище, можуть допомогти вам "довше" ви можете ще знайти собі втомлює, як активність різна.

+561
Vorberg 22 серп. 2015 р., 21:44:53

Я б порадив тренуватися, як ви йдете брати участь у перегонах. Якщо ви працюєте слід раси, зробити більшу частину вашого навчання по стежках. Точно так само, якщо ви плануєте гонку на підтримку викладачів, практика в основному на підтримку тренерів.

Це здорово, щоб використовувати vibrams / мінімалістський взуття, як вони (позитивно) змінити свій крок, ритм і ногою вдарити, але я спробую тривати довгий, довгий час розслабляюся в них перед марафоном. Ви вказали, ви не послаблюючи в них за останні 4 місяці, але це все ще відносно невелика кількість часу присвячували своє життя працює.

Може бути, спробувати 3/4 дні в тиждень в Vibrams і 3/4 днів тренери, а потім гонки в трейнері. Як взуття буде приносити користь, як ви продовжуєте перехід на 100% мінімалістична.

Зберегти мінімалістський роботу і удачі в марафоні.

+548
Schubi Duah 14 січ. 2019 р., 02:03:01

Я згоден, що 60 грам струсити трохи надмірним, але я стверджую, що 40г струсити відповідний розмір порції в залежності від вашого складу тіла і рівня активності.

Що стосується часу їжі, я б сказав, що ви могли б більше користі від цього трясти, якби ти його відразу після тренування замість того, щоб насамперед з ранку.

Єдина причина, чому я не пропоную трясти насамперед з ранку є те, що в ідеалі вам би повільніше поглинати білки і вуглеводи вранці. Багато людей п'ють протеїнові коктейлі насамперед з ранку, і робити чудово. Це краще, ніж пропускати сніданок.

+546
anotherlatenight 17 бер. 2019 р., 19:00:45

Більше людей мають цей питання і подібні питання. Як правило, протягом тривалого періоду не просто на тіло. Навіть якщо ви маєте гарну поставу, стоячи протягом тривалих періодів часу може бути важко терпіти, особливо якщо ви значно збільшили скільки часу ви стоїте. Люди, які сидять в протягом тривалих періодів часу мають проблеми. Навіть люди на постільному режимі, які не рухаються вам питання. Ми створені, щоб рухатися. Біль може показують хороший привід піти до лікаря.

Що ще ви могли б почати з прямо зараз: 1. Робіть перерви руху кожні 20 хвилин, як ви кажете, що почуває себе краще. Якщо ви застрягли на громадському транспорті спробувати ходьбу на місці. Інші можуть подумати, що вам потрібно попісяти, але це того варте :) 2. Зробити швидко поставу перевіряють кожні 20 хвилин ось відео приклад перевірки і скидання поставу.

+536
Tom Susel 16 січ. 2013 р., 06:43:35

Проблема з GPS і серцевий ритм, а всі дані, що маленький Гизмо дати вам полягає в тому, що вони є короткостроковими показниками, що, як правило, діє тільки на той момент часу. Тим не менше, кожен хоче використовувати їх, щоб змінити спосіб вони завтра поїзд, і він не працює.

Візьміть ваш пульс. Сьогодні ви виходите, і ви запустите в 6 км і назад, і це вітряно і холодно, і в підсумку ви отримаєте середню ЧСС 180. Через чотири дні після цього, ви виконаєте точно такий же курс, і це безвітряна з помірних температурах, і ваш середній пульс 165. Ти раптом додавати у ці чотири дні?

Дані відомості. Краще збираються і усереднюються протягом тривалих періодів часу (місяців, років), і замість порівняння одного тижня до наступного, ви подивіться на тенденції в будь метрики ви відслідковуєте. Так що якщо ви шукаєте на частоту серцевих скорочень, ви хочете побачити загальну тенденцію зниження за одні і ті ж типи курсів/умови, як ви отримаєте слюсарем. Або, якщо ваш пульс залишився таким же, як, сподіваюся, ви використовуєте його в більш швидкий час.

І навпаки, якщо вам відслідковувати його і за останні 3-4 тижні ви помітите збільшення частоти пульсу, то ви можете подивитися на фактори, які на нього впливають. Ви були посилені, є різні, не спить, перетренованості і т. д. і виправити його.

З причини, яку я вказав єдиний показник, який має значення раса раз, полягає в тому, що ви можете тренуватися за номерами все, що ви хочете, але якщо ваша раса не поліпшується, то ви перевищено ваші здібності, або щось ще, що ви повинні розглянути.

Чищення рядів, я відстежувати пробіг і час навчання, і я знайду сили з powermeter на велосипеді, але я ніколи не відстежував пульс на всіх. Якщо вони коли-небудь вийдуть з комерційно життєздатного powermeter для взуття (є деякі спроби, але мене не вразив поки що) я буду першою в черзі, але HR (для мене) просто не багато метрики, там теж багато чого впливає на це. Однак, інші люди клянуться підготовки кадрів, так що ваш пробіг може змінюватись на один.

+532
Diganta 8 трав. 2012 р., 21:56:50

Коли я вперше почав займатися кунг-фу, я пішов від нуля активність для ведення помірної до інтенсивного тренування три рази на тиждень. Часто часи, я відчуваю тиск в моїх вухах, коли дихати дійсно важко. Через кілька місяців, я не відчуваю цього тиску. Останнім часом я хоч раз пережив це, але я практикував, коли моє тіло було в натруджених держави.

Почуття це те, як в той момент, перш ніж ви поп ваші вуха з-за зміни атмосферного тиску (наприклад, коли літаки їзда або ліфтів).

Це нормальне явище? Що я можу зробити, щоб зробити його стихають або запобігти його?

+507
Jonathan Hartley 19 трав. 2017 р., 12:08:34

Один ключовий момент для всіх тих, хто пропустить його:

Якщо ви любите підніматися, вона перетворюється на хобі, яке ви з нетерпінням чекаю, а не рутиною і величезні накладні витрати

Існує багато розуму роботи в цьому виді спорту, так само, як будь-яке інше.

+476
DinoOcch 27 лют. 2016 р., 11:33:22

Деякий час тому я почав працювати над моєю першою підтяжки - я займаюся негативів досить довго. Нещодавно я вирішила, що спробую зробити підтяжки, і я зробив. Протягом тижня або двох я роблю 3-4 підтягування в ряд, в залежності від того, як хороший день im маючи.

Нещодавно я відчуваємо фарбу на моїх зап'ястях. Я не можу дійсно точно визначити ситуації, в яких це боляче, але це має тенденцію бути, коли я, використовуючи силу, щоб тримати зап'ястя прямими або коли там це шок для нього (наприклад, розмахування кулаками в сумку).

Im мислення мої сухожилля і суглоби не можуть бути готові до викликів уявляю їх з мого підтягування.

Що я повинен робити? Я повинен відпочити від підтягування? Я повинен обернути мої руки? Слід мені звернутися до лікаря? Як підготувати мої зап'ястя для майбутніх вправ?

+473
warlock 28 квіт. 2016 р., 10:41:09

Я думаю, що ваша відповідь буде ні, як я розумію, як L-карнітин діє в організмі. ALCAR в це ацетилированная версія L-карнітин, і це відбувається природним шляхом, а також тіла, створюючи свій власний по мірі необхідності.

Ковтаючи його вже ацетильованого може збільшити наявність його в організмі. Це трохи збиває з пантелику те, як вона тасує В і з клітини, і він перетворюється на L-карнітин, потім повернувся в камеру з ацильными заступниками.

У теорії, це сприяє більш ефективного використання жирних кислот за рахунок глюкози, але велика кількість Коа (Коензим а) може блокувати його, і ALCAR сприяти підвищенню утилізації глюкози (яка, теоретично, завадив би сказав, глюкози перетворюються для зберігання).

Підсумок, цілком можливо, це може допомогти, але на мою особисту думку, можливість досить тонкий, я б краще їсти здорову їжу і нехай мій організм перетворює L-карнітин ALCAR ДЛЯ природно (що він робить).

+469
somboss 29 черв. 2012 р., 11:47:24

enter image description here

Тільки м'язи в Червону відчувати біль після віджимань, чому у мене не вся груди болить відчуваю, що я роблю не так?

+454
Malin De Silva 10 квіт. 2015 р., 13:05:35

Ви, ймовірно, корисно мати терапевта або мануальна оцінки.
Якщо ви віддаєте перевагу, щоб спробувати з'ясувати це на свій власний пошук по сайту для грушоподібної для отримання додаткової інформації.

З тих пір як ти визначив ударів як PSISs, і ви відтворити вашу біль при обертанні ноги (точніше стегна на внутрішній або медіальної ротації), подивимося на м'язи, які кріпляться до крижів (який є частиною спільних Сі).

Ви побачите, що є 6 м'язів, які з боків (зовні) обертайте стегна (пальці подалі один від одного) з грушоподібної прикріплюючись до крижів. Якщо ці туго і ви спробуєте повернути пальцями всередину, ви тягнете на бічні ротатори, які прикріплюються до крижів і може поставити навантаження на спільних Сі. М'язи працюють по-різному, якщо стегна зігнутому або розігнутому.

Ви можете розтягувати ці м'язи. Ви можете масажувати ці м'язи. Однак, це варто побачити професіонала, щоб провести оцінку і встановити Вас з відповідними розтяжки, зміцнюючі вправи і прийоми, масаж з тенісним м'ячем і/або поролоновим валиком. Професіонал зможе перевірити свої ряди і ізолят, які м'язи слабкі і які міцніше і вирішіть, чи вам потрібен якоїсь стабілізації. Сподіваюся, що допомагає.

+446
Odin May 4 бер. 2010 р., 17:01:44

ТЛ;ІН, фіксуючи лікті в порядку.

"Замок" своїх суглобів-це просто доводячи їх до максимальної амплітуди руху. Це найсильніша позиція, що ви можете бути, Тому що ви використовуєте повну силу вашого тіла і довговічність (ви також більш безпечно зміцнення сполучної тканини). Єдиним винятком є, коли ви претендуєте раптової сили на кінцівку, де ви повинні поглинути частину цієї сили. Класичний приклад є згинаючи коліна при приземленні з трампліну. Для статичного утримання як стійку, ви хочете, щоб заблокувати лікті.

У відповідності з загальними застереженнями, як вже говорилося нижче, це може бути поганою ідеєю, щоб заблокувати ваші коліна на щось на зразок обтяжливого жим ногами. Це почасти тому, що коліна розтягували відносно легко, і вага може викликати ушкодження, якщо він згинає їх назад. В цілому, підтримуючи технологію Hyper-Extension-це погана ідея, але вона схильна відчувати себе так незатишно, що більшість людей не залишитися на цій посаді недовго (нога натискає можуть бути небезпечні в цьому відношенні, тому що ви звикли підшипник вага на ногах з-за постійного, так легше "тримати" там і не розуміють, дискомфорт). Крім того, в той час як механізм іноді сперечалися, стояли з замкнутими колінами може призвести до непритомності. Мій кращий розуміння, що це насправді пов'язано не стільки з заблокованими колінами, ніж коли стоїш як і раніше, викликає прилив крові, або з загального перенапруження, таких як спекотна погода і тяжкі форми. З задерев'янілих ніг, ти не можеш рухатися ваші м'язи, щоб стимулювати кровообіг, і ви можете бути менш імовірно, щоб зрозуміти, що ви перебуваєте стає слабким, тому що коліна не починають пряжки перше, що означає, що він б'є вас всіх.

Ще один нюанс, в той час як я на нього, хоча я не думаю, що це відноситься до вас, не кожен може зафіксувати суглоби в правильному положенні. Деякі люди не досить гнучкий, або надто гнучкі, і доводиться працювати менше, ніж повністю поширюється позицію.

+357
SaiTeja Pinoju 30 черв. 2015 р., 09:05:28

Моя дружина вирішила стати функціональним тренером і вчиться в даний момент, щоб мати таку кар'єру. Мені моя країна (Україна) такого роду навчання є не модною професією. Я сумніваюся, що вона буде називатися-досить.

От мені і цікаво, наскільки він популярний в США і Європі? Це хороший вибір prefession? Це досить модний в інших країнах?

+331
user170674 26 лист. 2017 р., 08:36:04

Ваша програма може бути вдосконалена шляхом спрощення і упор на об'єктивні показники прогресу.

Забудь про креатин, купити амінокислоти глютамін, і інші дорогі добавки. Ви не так далеко від вашого генетичного потенціалу, що це марна трата грошей. Ви можете зробити неймовірні успіхи новачка без них. (Полівітаміни, це прекрасна ідея.)

Падіння жиму ногами, що з "Ротором" в назві, і всі інші ізолюючих вправ.

Маючи меншу кількість вправ, дозволяє об'єктивно виміряти ваш прогрес з плином часу, тому що ви будете повторювати ті ж вправи.

Зосередити свої розумові і фізичні сили на більшу кількість ваги ви піднімаєте з хорошій формі в ці консенсусу вправи:

 • сидіння навпочіпки Barbell тому
 • штангою, станова тяга
 • штангою накладні преси
 • штангою або жим гантелей
 • чиста сила

і кількість повторень ви можете виконати ці стандартні вправи:

 • віджимання
 • підтягування
 • діпи

І аеробно, в 1 Час виконання миля-відмінний, об'єктивний тест.

Найголовніше, ходжу в тренажерний зал як мінімум три дні в тиждень, і роботу з серцем і душею кожен раз, коли ви йдете. Ви побачите переваги дуже швидко. Удачі сер! Ми, які повинні підняти вас вітаю.

+314
Sintaloo 20 черв. 2010 р., 04:29:50

Поки немає болю і коліно в ногу(натискаємо вас коліно), ви, ймовірно, добре йти. Якщо ви відчуваєте біль або дискомфорт, ви захочете купити пару штангетки. Це в будь-якому випадку добре використовувати, так як він покращує поставу у всіх видах вправ для ніг.

+298
Brandon Sherman 9 лист. 2015 р., 04:23:20

Ось відео, яке демонструє жиму в силовий клітці. Він має досить високу арку, але це єдина альтернатива, якщо нижче, безпека дійсно є надто низьким.

Іншим варіантом є, щоб зробити пін-прес. Це не повний діапазон руху або замінити звичайний жим лежачи, але це хороший додатковий вправа, яку можна обертати із звичайною лавці.

І, нарешті, жим гантелей порівнянна зі штангою і набагато безпечніше при навчанні самостійно. Також як @MaedeRubenstein зазначив, переконайтеся, щоб тримати бар/гантелей на грудях. Навіть коли починається в'янення, просто нехай воно прийде вниз до грудей. Намагаючись кинути його назад на гачки, може привести вас пропустити і бар дроблення шию. Якщо він приземляється на груди один метод-просто кинути його до стегон, і просто сидіти.

+268
user66848 21 серп. 2015 р., 07:46:47

Чи має вплив температури на працюючому підвищити продуктивність з відстані? Це буде означати щось на кшталт 5к може бути зниження на 3% у СР темпі, але на напівмарафон знизившись на 8% середн темп. Ці цифри є лише випадковими значеннями, щоб спробувати прояснити питання. Також я прошу стосовно гарячій стороні ідеал 50-60F працює великі.

+253
user301602 31 жовт. 2017 р., 17:28:32

Я буду підтримувати мої набори х повторень?

Якщо ви доб'єтеся х набори х повторень на вправу і зберегти при цьому повторень і вагу, але робити це щотижня ви будете добре робити цю вправу. Він стане легше, і Ваше тіло буде адаптуватися. Ви не отримуєте яких-небудь значних м'язів, але ви, швидше за все, збереже поточні статури (в залежності від вашого режиму).

Як я можу зменшити час тренування?

Поставити більш складні вправи і скоротити вправи ізоляції. Madcow 5х5 може працювати, наприклад:

день 1: присед 5х5 (важкий) + 5х5 жим (важкий) + 5х5 штангою поспіль (важкий)

день 2: Присідання 6х5 (світло) + 5х5 армійський жим (важкий) + 5х5 станова тяга (важка)

день 3: присед 5х5 (важкий) + 5х5 жим (важкий) + 5х5 штангою поспіль (важкий)

Які найкращі стратегії для відновлення до того ж здібності у мене були до перерви після того, як я почала знову займатися спортом?

Вага підступ на 60%, місяць перерва-це дуже багато. Використовувати програму лінійної прогресії, щоб повернутися до своєї первісної можливості.

+195
bpow 23 бер. 2016 р., 03:32:32

Що це кращий спосіб робити дошки для тренування черевного преса? Скільки треба зробити за один сеанс навчання? Не можна намагатися провести максимально можливу в будь-який час або в заданий час стільки повторень можна?

+155
bicounet18 22 січ. 2017 р., 09:42:23

Перші кілька пунктів, щоб розглянути:

 • 6-8 тижнів-це не досить довго, щоб втратити всі свої сили
 • Це досить довго, щоб втратити трохи твоєї сили
 • Ви буде вболівати перші тижні робити.

Відповідь буде по суті такою ж, як на питання ви зазначили, це всього лише питання ступеня. Немає нічого більш деморалізуючого, ніж намагатися працювати з вагами, які ви використовували раніше, але тепер ви боретеся з ними. Ви хочете, щоб підступ у тій точці, де вага відчуває себе легко.

Рекомендується використовувати в якості відправної точки, щоб покласти вашу максимальне число підступ як 20% нижче, ніж коли ви зупинилися. Потім візьміть день, щоб перевірити, де бар починає відчувати себе важкі для свого 5 повторень множин. Якщо він відчуває себе легко, всю дорогу до 20% кількість підступ тоді зупинятися на досягнутому.

Як приклад, припустимо, що кінцеві цифри були щось на зразок цього:

 • Присед: 225 фунт -> 20% -> 180 кг максимальна вага підступ
 • Лавка: 155 фунто -> 20% -> 125 кг максимальна вага делаод
 • Станова тяга: 305 фунт -> 20% -> 245 фунтів максимум підступ вага
 • Накладні прес: 95 фунтів -> 20% -> 75 кг максимум підступ вага

Ті б розумно, починаючи з бару і працює. Оскільки або все про 5 повторень множин, ми дбаємо про те, що ви можете зробити 5 повторень. Та тому що ви будете робити кілька наборів по 5 повторень, ми збираємося бути дуже консервативними. Коли ви робите тестування, його завжди буде 5 повторень множин, і ви перестанете, коли бар починає відчувати себе важкі. Потім використовуйте вагу на майданчику до того, як ваш початковий вагу.

Використовуючи присідання в якості прикладу, більш низьку міцність тіла дуже невибагливі. Проведіть своє тестування такий:

 • бар Х5 -- повинен бути легким, але ще раз зробити рух.
 • 105 Х5
 • 120 Х5
 • 135 Х5
 • 160 Х5
 • 180 Х5

Якщо ви все ще відчував себе сильним після 180, просто зупинитися і використовувати, що зараз.

Використовуючи лаву в якості такого прикладу, верхню міцність тіла-це те, що більшість початківців повинні боротися. Проведіть своє тестування такий:

 • бар Х5 -- повинно бути легко
 • 85 Х5
 • 110 Х5
 • 125 Х5
 • 140 Х5
 • 155 Х5 -- починає відчувати себе тут важкі

У цьому випадку ви буде використовувати 140 для початку.

Таким чином, ви можете почати свої тренування, не побоюючись, що ви збираєтеся пропустити повторень відразу. Ви зможете швидко відновити сили ви зупинилися, і повинні працювати на створення нових сил. Або ви можете зробити драконівський метод і просто почніть з 50% від того, де ви зупинилися, якісь Мехді може виступати.

+155
7rystan 4 груд. 2013 р., 18:18:35

Для програміста, який не реалізує за довгий час, я б порекомендував щось на зразок дивана в 5К план, або будь-подібний план, який отримує вас бігти 5 кілометрів (3 миль) протягом двох місяців. Як Іво Flipse вказав, що з управлінням ви спалюєте багато калорій і використовувати багато м'язів, але ви не хочете переборщити, як Новачок. Біг-це те, що можна зробити скрізь, все, що вам потрібно-це схема і хорошу пару взуття, щоб не поранитися (неправильна взуття є важливим фактором в управлінні травм). Піти в магазин, де вони можуть аналізувати ваш стиль (з камерою) і порадьте, яку взуття потрібно виходячи з цього. Особисто я знаходжу це дуже мотивує, щоб мати план на моєму iPod: музику і тренер говорить, коли бігти або йти поперемінно. Я такі тільки в Голландії, але, можливо, є й англійську, щоб знайти в інтернеті.

+154
sdd 5 вер. 2010 р., 13:14:02

Ви зможете наростити м'язову масу на правої гомілки з використанням стрес-відновлення-адаптація, яка лежить в основі ефективних силових тренувань. Тобто, у вашому випадку, ви можете прогресивно перевантажувати ваші литкові м'язи, роблячи зважений однієї ноги теляти піднімає на відповідних інтервалах часу, зі збільшенням роботи-маса.

Почніть з трьох сетів з п'яти ("3х5") один-ногий теля піднімає тільки з вашого тіла. Якщо це занадто складно, тоді почати тренування з допомогою: використовуйте свої руки, щоб підтримувати достатньо своєї ваги для вашого дозволяють закінчити наборів.

Наступного разу (через 48-72 години), постарайтеся використовувати свої руки, навіть менше, або немає взагалі. Наступного разу після цього, тримай п'ять фунтів ваги (наприклад, гантелі) в правій руці. Продовжуйте додавати вага звідти. Будьте впевнені, щоб харчуватися і досить спати, щоб забезпечити відновлення, тобто зростання м'язів.

+19
xuchuanyin 3 лют. 2011 р., 13:16:54

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil