Чому м'язи болять після тренування?

Чому м'язи болять після роботи їх складно? Я помічаю це, особливо коли я тільки почала працювати після того, як не працювати на деякий час.

+82
Jakob Pinggera 22 черв. 2017 р., 01:44:40
35 відповідей

Якщо ви шукайте способи поліпшити свій біцепс м'язи, багато вправ можна робити.

Відмінний спосіб-це стрибки на бар (який можна використовувати для підтягування), стає головою вище воріт, а потім дуже повільно опустіть себе вниз. Повторювати це 5 разів буде залишити вас дуже виснажений, але повторення з плином часу будуть радикально поліпшити свої біцепси.

Якщо ви шукаєте хороший спосіб тренувати інші м'язи, простий спосіб зробити це 15, 12, 10, 8, 6, 4 метод. Ви починаєте на легкий вага для себе, і робити 15 повторень. Рухатися він вагу трохи нижче, й у 12 з них. Продовжуємо знижувати вагу, поки ви не отримаєте до 4. Якщо ви можете зробити це 4 вагу, знизити його ще далі і далі, поки ви більше не може.

+969
Remzi Ahmeti 03 февр. '09 в 4:24

Вашою першою і найбільшою помилкою було очікувати видимих результатів вже через місяць. Всі результати ви отримуєте за такий невеликий період часу, невидимі для неозброєного ока, просто тому, що ви бачите надто часто в дзеркало.

Мені здається, що ваша дієта добре, якщо ти намагаєшся оптом. Тобто набирати вагу, як в плані м'язів і жиру. І чесно, ось що ви повинні робити якийсь час. Потім, ви можете вирізати, що означає зниження жиру у відсотках.

Але насправді, якщо ви серйозно хочете цим зайнятися, взяти раніше-зараз (якщо ви ще цього не зробили), і поїзд вже рік як мінімум, потім починаєш порівнювати.

Крім того, увійти тренувань. Для гарного довгого часу, зміни не будуть видні в дзеркало, і єдина річ, яка скаже вам, що ви робите успіхи, це числа ви записали під час тренувань.

+957
AzureWorld 7 вер. 2017 р., 17:08:54
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ви повинні додати підтягування/chinups у вашому повсякденному житті, а також присідання на одній нозі, щоб збалансувати ваші тренування, щоб вразити кожну частину тіла.

Є способи, щоб додати опір для тренування без ваг. Ви можете спробувати додати навмисного опору скороченням м'язів (стисніть сутички на больові точки), або з допомогою еспандером, наприклад.

+955
Ani Vrej 10 лист. 2011 р., 11:45:56

З усього, що я читав, слід задати собі питання: щодо все тіло або спліт (з акцентом на різні м'язи протягом одного дня тренування): може я повністю пуш/податковий мої м'язи в порядок і набратися сил, розмір і т. д. (залежить від ваших цілей) одночасно або мені потрібно зосередитися на одній головній групі м'язів (Груди, спина, сідниці/ноги) на час, щоб отримати мої результати?

Так що, якщо ви задоволені своїм прогресом з повним рутини тіла, залишайтеся з ним. Якщо ти вичерпав свій запас часу/зусиль в одній тренування і не бачачи прогресу, або змінити те, що ви робите, додаючи вага чи вправи, або фокус (спліт).

+909
Matt Bean 18 лип. 2013 р., 21:59:09

Людський розум не призначений для робити 2 речі одночасно. Можливо, ви чули люди багатозадачності, але насправді, вони просто перемикання фокусу між 2 речі. Вони стверджують, як багатоцільових, насправді стрибки назад і вперед між 2 завдання. В результаті, продуктивність страждає на обох кінцях. Це, можливо, не повністю застосовні до вашої ситуації, але якщо ви дивитеся телевізор, ви зосереджені на шоу, а не на тренування. Я не кажу, що немає ніякої користі на всіх, але не так сильно, як повністю зосереджений режим тренування може доставити. Є також шанси, що ви можете нашкодити собі. Я знаю, що 10 кг-це не багато, але достатньо, щоб нашкодити, якщо його впустити випадково.

Чому б не відпочити від ТБ, коли вони показують ці смішні оголошення, і прокачаемся за цей час?

+908
enz1ey 3 трав. 2011 р., 08:03:48

Це взято з правил ІПФ, див. Правило 4:

Причини дискваліфікації присед:

 1. Недотримання сигналів головного судді на початку або завершення ліфта.
  1. Подвійний стрибок у нижній частині підйомника, або будь-який рух вниз під час підйому.
  2. Нездатність взяти на себе вертикальному положенні, з колінами замкнені на початку або при завершенні ліфта.
  3. Крокуючи назад або вперед або рухаючи ногами з боків. Погойдування ступень між м'ячем і п'ятою допускається.
  4. Нездатність зігнути ноги в колінах і опустити тулуб до верхньої поверхні ноги в тазостегновому суглобі менше, ніж у верхній частині коліна, як на схемі.
  5. Зв'язатися з бар або ліфтера на коригувальника / навантажувачі між сигналами головного арбітра для того, щоб зробити ліфт легше.
  6. Контакт ліктів або передпліч з ніг. Невеликий контакт дозволяється, якщо немає підтримки, яка могла б допомогти ліфтер.
  7. Будь-які падіння або скидання після завершення підйому.
  8. Недотримання будь-якого з пунктів, викладених в розділі правил для присідання.

МГЛ правил

+884
Elliot Boney 28 серп. 2015 р., 10:45:36

Поки Ваш облік калорій ви спалюєте і їли вище вашого TDEE на ваші доходи не постраждають.

+873
Ingvar Lond 15 серп. 2014 р., 11:47:43

Я роблю підтягування на двох дерев'яних кілець. До цього я використовував металеві прути в моєму місцевому парку. Поки я не отримаю шматочок шкіри (де пальці з'єднати долоні), як коли я був з допомогою, більше, нижня третина мого пальця зараз в депресії і шкіра виштовхується нагору. Це дуже боляче, а робити підтягування, а не через бар.

Хтось мав це станеться з ними? Що мені робити? Я знаю, що я можу носити рукавички, але я не хочу здатися слабаком і волів би, щоб моя рука кондиціонерами, щоб впоратися з цим, враховуючи, що я хочу прогресу займаюся паркуром далі.

Я спробував з допомогою крейди тренажерний зал, але не виявили ніякої різниці і біль не вщухає.

My hand

+868
Sarastro 2 трав. 2012 р., 14:52:14

Обов'язково сходіть до лікаря і отримаєте його перевірили, чи є історія в сім'ї у всіх і це як крайня, як ви кажете.

Для загальної енергетики, щось на зразок мигдаль, в'ялену яловичину, протеїнові коктейлі та хороші.

+831
bigm1980 26 черв. 2011 р., 23:00:47

Коли я почав займатися важкою атлетикою я був у подібній ситуації. Важливо відзначити, що сама по важкій атлетиці вимагає часу і послідовності. Ви не побачите результати відразу. Керівництво для початківців я рекомендую здоровань Стів Кук на кампусі 12-тижневого тренер коледжу (посилання наведено нижче). Навіть якщо ви не спортсмен коледжу це програми, які я пробував сам і відчуваю, що це гарне місце, щоб почати. Для людей не привчити до важкої атлетики, в даному керівництві піде на все, що допоможе перевершити ваші тренування, так що ви можете максимізувати вправи(включаючи харчування, добавки, докладні тренування графіки тощо). Є багато гідів там, в залежності від ваших інтересів. Все зводиться до того, що ви хочете досягти, тим не менш, я вважаю, що це гарне місце для початку.

Посилання: http://www.bodybuilding.com/fun/steve-cook-big-man-on-campus-12-week-college-trainer.html

+747
Daniel Castro 23 вер. 2010 р., 08:14:26

Мої 2 центи...

При піднятті тягарів, найголовніше для відновлення-білок. Отримати 50 грам в як можна швидко (і повторювати кожні 4 години) допомагає вам відновити м'язи, щоб подолати хворобливі відчуття.

Після запуску, вам потрібно вуглеводів перевантажити м'язи, а протеїн допомагає відновити. Я бачив багато місць , які пропонують 3 до 1 або 4: 1 співвідношення вуглеводів до білку. Шоколадне молоко, а також може бути нагорода за тяжку працю. :-) Я вважаю, що багато йогурти мають подібне співвідношення. Маючи банана з меншим вмістом вуглеводів йогурт також працює для мене.

Всі люди різні, але я вважаю, що пити багато води як швидко, наскільки можливо, і потім їсть щось з вуглеводів і білка дуже швидко це найкраще для відновлення. Деякі місця говорять 30 або 60 хвилин, але я знаходжу, що я краще, швидше реагувати.

Головне - прислухатися до свого організму. Якщо протеїнові коктейлі (або горіхи, або молоко, або нічого) не відчуває себе добре, не змушуйте його.

+708
Chris DiMartino 6 жовт. 2017 р., 15:44:42

Щоб виправити поставу зажадає часу; проте, це можливо і легко зробити.

Необхідне обладнання

 • Дзеркало в повний зріст або відбиваючої поверхні
 • Стілець

Процедура

 1. Погуглите "правильне положенні стоячи" і "правильну позу" і завантажити деякі зображення
 2. Встаньте перед дзеркалом, наслідуючи правильної постави в "правильному положенні стоячи" зображення
 3. Практикуйте позу кілька разів перед дзеркалом.
 4. Практикуйте позу кілька разів без дзеркала.
 5. Практикуйте кроки 2 - 4 за допомогою "правильну позу" зображення
 6. Взяти знімки з вами скрізь, де ви йдете, намагаючись якомога краще наслідувати позицій.
 7. Протягом декількох днів, ви почнете отримувати повісити його.

Швидше за все, ви почнете відчувати деяку біль у спині через деякий час. Це з-за слабких м'язів попереку. Ви потрібні сильні м'язи спини для правильної постави. Щоб зміцнити м'язи спини, виконувати

 • підтягування або потягування.
 • Дошки (також званий міст)
 • коліно ДБЖ теж (якщо можете).

Ви також повинні практикувати часті прогулянки в гарну поставу. Ваші м'язи спини будуть зміцнюватися через деякий час.

Вам може знадобитися повторно налаштувати ваш робочий стілець/стіл, щоб відповідати правильної постави.

Сядьте прямо на роботі; не сутулитися.

Всі ці виправить вашу поставу, будь-який біль зникне в короткі терміни.

Тепер, скачайте ці картинки :).

+704
oxide94 6 серп. 2018 р., 11:56:33

Я займаюся хіп-мостів за останні два тижні (я тренуюся три рази в тиждень). Я не прагну отримати мускулисте тіло; я просто тренувався, щоб поліпшити мою фігуру (я не товстий).

Проблема з мостами, що коли робиш їх і намагаються підняти мої стегна, я відчуваю біль у чотириголового, а якщо я пристреливаю квадріцепс, а не сідниці. Це нормально?

Дійсно, що мене збентежило, те, що говориться в цей відповідь. Він сказав:

Що це говорить мені, що у вас немає сильного зв'язку між мозком і м'язами з ваших сідниць. Це називається патерн нейром'язової набір, який в основному означає, що ви використовувати ваші квадрицепси, щоб зробити більшу частину роботи, тому що ви розробили. Це дуже поширена"

Це правда? Якщо це так, я використовую тільки мої квади ?

Якщо так, то як активувати мої сідниці? Спасибі заздалегідь.

+623
tim93422 10 трав. 2010 р., 02:15:24

Перейти на однорічний робочий стіл віджимання. Розставте ноги трохи більше, і залишити підтримуючої сили за межами центру: ви отримаєте більш інтенсивні тренування, побудови сили в руках і додавання деяких додаткових основних м'язів.

Якщо ви можете робити 25 з двома руками ви можете, ймовірно, зробити 5 з одним при необхідності, почніть від стіни і опуститися нижче, як ви будуєте додаткову міцність.

+591
Ali l 16 лист. 2016 р., 19:08:10

Ви можете тренувати своє мислення поряд з фізичною підготовкою. Вам слід зосередитися на аеробних і анаеробний поріг навчання з наборами, які заважають вам отримувати з бігу. Приклад: 8 - 10 х 100 з інтервалом, який дозволяє 5-15 секунд, решта з великими труднощами, як тільки ви обосновываетесь не дозволить вірно спринті. Якщо ви випадково зробити спринт рано, вам ще знадобиться, щоб влаштуватися в і перетерпіти. Зосередитися на тому, як ви відчуваєте, пізніше в наборі і змушувати себе використовувати правильну техніку. Якщо ви можете зробити це, але робите, ви на правильному шляху. Це допоможе розвинути психологічне мислення, яке необхідно виховувати в 500 вільним стилем.

+588
neolancer 28 бер. 2014 р., 21:44:19

Це добре, щоб тренування у спортзалі , коли я страждаю від діареї ? чи краще взяти відпочивати в цей день ?

Будь ласка, дайте мені деякі пропозиції з цього питання....

+579
Hi Im Tbbers 15 серп. 2014 р., 09:44:41

Я віддаю перевагу якості кількості - є багато, щоб бути сказаним для м'язових волокон.

Зосередившись менше на тренування, я б порадив вам регулярно харчуватися - як по маслу. Споживати перший протеїн. Встановити будильник на час прийому їжі, і постарайтеся закріпити його з точністю до хвилини! Ваше тіло оцінить регулярність виявиться краще використовувати наявні поживні речовини - так довго, як ви повністю зволоженою. Це призводить до 'заводний' випорожнення далі рекомендується пити склянку води кожен раз, коли ви мочитися.

Приклад добавку в ваш раціон буде додавання 'скромний' миска каші (з кулькою білка), у проміжках між їжею і тренуваннями.

Ніколи не варто недооцінювати кашу!

Якщо ви хочете просто набрати вагу (брудний зсипати?) і працювати звідти: їжте як вам хотілося - але помістіть його між двома шматками хліба і додати сир.

Всього найкращого у ваших починаннях.

+564
Amber Y 6 лют. 2016 р., 22:33:06

З проханням цього я читав глави 2 "фізіології фізичних вправ інтеграції теорії і програми", яка пояснила для мене. наприклад, "витривалість підготовлених осіб метаболізувати більше тригліцеридів або жирних кислот і менше глікогену або глюкози в одній і тій же абсолютної навантаженні"

Це питання може бути більш лаконічно переформулювати як: "а аеробні вправи (на витривалість) навчання зміні РИ або швидкісному метро RER в спокої?"

Відповідь так,

Індивідуальна чутливість до тренировк-наведеної втрати ваги пов'язана із змінами в спочиваючої використання субстрату

+515
Jon Halloran 14 груд. 2017 р., 23:46:16

Щоб збільшити швидкість бігу, ви хочете, щоб мета ланцюжка "задній", яка включає стегна, сідниці, нижню частину спини і м'язи живота.

Оскільки це питання стосується вашої дочки, я буду уникати будь weightlighting вправи з тренуванням ваги в такому юному віці є спірним і, як правило, не рекомендується.

Замість цього я намагатимусь зосередити увагу на тіло-силові вправи. Я хотів би використовувати мікс-і-матч наступні вправи:

Натисніть на пагорб, але зробити це швидко і коротких, і ви отримаєте максимальну кількість тренувального ефекту з мінімальними ризиками травм. "Найкращий спосіб набрати швидко-м'язові волокна скорочуються, щоб запустити на максимум інтенсивності", - говорить Хадсон. "Найкращий спосіб побудувати силу ніг Хілл працює. Отже, ми запускаємо тотальну вгору по крутому схилу. Але ми тримаємо його 10 секунд, щоб уникнути виробництва лактату і стати втома." Працює не більше 10 секунд повторює також знижує ризик травмування, свій швидкий біг часу. І пагорби за своїм характером зменшити ризик отримання травм, так як нахил скорочує відстань, яку ви повинні "падати" або земель, зниження впливу. "Дослідження показують, спринт в гору, що м'язи знаходяться в постійному 'перевантаження' і нервова система стрільби важко", - говорить Хадсон. "Це такою ж швидкістю, благо як трек розганяється, але безпечніше".

+508
robjob27 6 черв. 2018 р., 09:33:29

Коли Ви дійдете до останніх, іноді ви просто повинні дійсно хрюкати. Ти тихий тренажер або ж ви готові кричати останні? Якщо це так, використовувати свою волю за допомогою крику.

Що стосується віджимань, мабуть, можна приліпити на 20? Як ви будете в кінцевому підсумку перевищити це число за допомогою простого повторення і кондиціонування - ви можете контролювати/калібрування зусилля кожного пуш-ап, так що ви на цей номер.

+501
pacoseventeen 26 лист. 2017 р., 22:48:23

Так, всі шипи підходять всі кросівки (припустимо, що ви використовуєте трек шипи), але питання не в тому, коли вони всі підходять, питання Ти повинен задати, "які шипи мені черевики?". Якщо ви працюєте на відстані або навіть середньої дистанції ви хочете короткі зубці.

Фактичний розмір буде змінюватись, в залежності від вашого взуття. Деякі черевики мають втоплені гнізда для шипів, комусь витягнути з нижньої частини взуття. Якщо розетка втоплена, ви можете щуки, що є 1/8" більше. Як правило, це D або МД взуття повинно бути 1/8 - 1/4" Спайк. Ти не біжиш так швидко, і хоч ти на пальцях це не зовсім та сама, як спринтер. Ще, як спринтер ви не хочете, довгими шипами. Більше шипів може привести вас, щоб зловити ваш палець і послати ви над головою зцілює.

Списи і пересіченій місцевості, як правило, мандат більше шипів.

Єдине, що вам не доведеться турбуватися про шипи з точки зору сумісності, Як ви встановите шипи. Існує два різних типи ключів Спайк залежності від типів шипів. Деякі з них наклеп та інші простий клин. Якщо у вас є обидва типи ключів шип вам не доведеться турбуватися про це. Однак нитки шипи все буде те ж саме.

+479
Tala 2 квіт. 2017 р., 18:16:45

У мене була аналогічна проблема з перекладом. Мій правий біцепс був сильніший, ніж лівою, так що моя ліва широта зробив важку роботу в парі з моєї правої руки. Я досить новачок в тренажерному залі, але я тренувався з підтягування та віджимання протягом багатьох років. Я намагався робити деякі підтягування близько місяця тому, і, помітивши, наскільки сильніше моїй лівій широта була, ніж моє право.

Я ще на шляху до фіксації цього, але я поділюся, що я роблю.

Зняти деякий вага, значну суму. Мета 8 простих повторень, без ознак руйнування. Після того, як ви знайшли цей вагу, налаштуватися на виконання вправ.

Коли мова заходить про мою стратегії реп, я роблю повільно '1 з половиною торгових представників. Прагнучи побудувати розум м'язові зв'язку. Це дійсно допомогло мені отримати мої латів на тому ж рівні, мої підтягування і тяги Даунс почувати себе набагато краще, тому що тепер у мене є великий розум м'язові зв'язку. Наприклад, я налаштувати LAT витягає вниз і пройти через цей процес для кожного представника.

 • Потягніть вниз з акцентом на початок тягнути з м'язами спини, а не біцепси
 • Потримайте ізометричне, стискаючи обидві латів
 • Повільно зняти напругу в моїх латів, дозволяючи планку підняти до середини мого діапазону
 • Знову потягніть вниз, зосередившись на управлінні латів
 • Контролю виходу напруги за м'язами спини, щоб підняти нехай піднімають планку і кінець реп

+461
wkrueger 23 трав. 2010 р., 20:22:38

Я жінка. 113 фунтів. Я збираюся почати працювати, тому що я хочу, щоб мою дупу, щоб отримати більше. У мене є сироватковий протеїн. На ці питання у мене:

 1. Скільки білка потрібно в цілому, щоб набрати масу/м'язи на дупі?

 2. Які продукти я повинен їсти?

 3. Якщо я зроблю протеїновий коктейль, скільки білка він повинен бути?

 4. Що мені потрібно зробити/з'їсти перед тренуванням?

 5. Я повинен пити протеїновий коктейль до або після тренування?

Спасибі. Будь-які поради будуть оцінені.

+457
user237010 19 лют. 2010 р., 15:26:15

Класифікація кросівок може здійснюватися різними способами, як показано нижче:

 • управління рухом туфлі компенсувати пронація, коли ноги "рок" на щиколотці
 • демпфірування взуття компенсувати супінація, коли ноги "відірвись" на щиколотці
 • нейтральна взуття є нейтральними по відношенню до пронації і супінації
 • стабільність взуття пропонуємо додаткову жорсткість внутрішня підошва

Всі вони можуть бути розділені по біговій стиль:

 • підборах яскраві туфлі додати додатковою прокладкою під п'ятою
 • середньої/передньою ногою вдаривши мати мінімальний каблук, щоб уникнути його контакту з землею спочатку

І, нарешті, складається без штучної підтримки категорії:

 • мінімальний взуття, з тонкою, гнучкої підошви для близько-до-босоніж почуття (це взагалі індукує середньої/передньою ногою впадає в очі), і додаткова кімната для природного поширення пальцями ніг (або з окремим носком кишені)

Але це було тільки про ваше здоров'я і вашого стилю бігу. Тепер, який тип ландшафту ви прагнете?

 • траса взуття легкий з шипами в нижній частині для кращого зчеплення
 • дорога кросівки, з амортизацією, забезпечують додаткову зносостійкість на твердих поверхнях
 • слід взуття на пересіченій місцевості, бездоріжжя, з агресивним малюнком підошви, іноді з шипами, зазвичай з кращої водонепроникності

І яка довжина треку?

 • спринт взуття, як правило, жорсткий, легкий, і знову з шипами (в основному кросівки)
 • середні відстані черевики розрізняються найбільш, вага не важливо, вибрати на місцевості
 • марафон і за його межами, м'який і легкий черевик, як вага стає важливим ще раз

Більш вичерпне керівництво ви можете знайти за адресою:

http://www.rei.com/expertadvice/articles/running+shoes.html

+451
sbilmis 24 лист. 2016 р., 22:17:34

Ви не збираєтеся робити які-небудь шкоди для вашого тіла і змусить ваші м'язи зрив. Я міг би зробити ДБЖ' перед запуском і потім гуляти потім додому.

+373
info tech 10 трав. 2011 р., 00:51:41

Що ви відчуваєте, можливо, крепатура (презервативи). Хоча це взагалі не привід уникати тренувань, якщо вони настільки сильні, що ваш діапазон руху і гнучкість скомпрометований, тобі треба відпочити. Однак, як ви помітили, Домс зазвичай проходить після невеликої розминки. Якщо ви можете зігрітися і відновити повний діапазон руху, йти вперед і займатися спортом. Домс зазвичай тільки дуже поганий перший раз, коли ви працюєте в певній групі м'язів після тривалої перерви від тренувань. Тому, навіть якщо вам потрібно взяти кілька додаткових днів відпочинку після першого тренування, то вам не потрібно наступного разу.

+361
al404IT 20 трав. 2012 р., 10:44:56

У мене виникли труднощі з програма 5х5 і з-за присідання. Я постарше (за 50) і вирішив, що мої ноги були отримувати достатню фізичне навантаження з проточною і звичайної роботи. Розмір м'язи на ногах у мене добре, і я отримую біль у попереку, так сильно присідаючи таким чином я зрушив програму небагато. Я роблю після присідань тижні, і я вибрав з'єднання верхньої частини тіла Вправи з бази даних bodybuilding.com замінити присідання. Я тільки вибирайте вправи, які оцінюються вище 9.0, для яких у мене є техніка будинку. Удачі

Посилання на базу даних: https://www.bodybuilding.com/exercises/finder/?mechanicetypeid=1&muscleid=1,10,12,15

+352
argelird1 Rd 25 січ. 2017 р., 18:47:24

Ви, припускають, щоб надерти лікті, це допомагає "замкнути" в барі у тебе за спиною і правильна форма. Якщо ти втомилася, можливо, ви просто створюєте занадто сильне напруження. Я знаю, коли я роблю деякі вправи, спину отримати синці, тому що я несвідомо стискаючи всі разом.

Мій би пропонуєш роздягнути вага планку і працювати на вашу форму, ви можете зробити це без яких-небудь незвичайних дискомфорт. Потім повільно створити резервну копію на ваш робочий вагу з однієї і тієї ж формі.

+345
tekar 21 черв. 2011 р., 12:12:09

Всі форми фітнес є ризики. Я думаю, що ви ОК, щоб продовжити на наступних умовах:

 1. Ви не чуєте те, що стосується, як газ або є підстави вважати, що шкідливих газів в замкнутому просторі.
 2. Ви не вірите ваша фізична безпека піддається ризику в цьому районі.
 3. Ви зупиняєтеся, щоб відновити, коли ви досягнете межі, або якщо ви в будь-якому випадку почнете відчувати слабкість.

Також було б гарною ідеєю, щоб знайти партнера, щоб зробити це з вами. Тоді ви б упевненість в тому, що там є інша людина в разі надзвичайної ситуації, і це зміцнить бойовий дух і товариство.

+335
verb 7 черв. 2016 р., 07:46:07

Це буде залежати від хвата і ширини, що зчеплення на швейцарський бар.

У suprispinatus викрадає верхньої частини руки (відводить її від тулуба), так що якщо у вас швейцарський бар з широким хватом, ви як і раніше будете потребувати, щоб перемістити верхню руку, щоб вмістити. Головне швейцарської бар буде домогтися повороту ручки (а значить і передпліччя), які не мають значний вплив на загальний рух.

Є альтернативи (з кращими результатами, ніж традиційний жим лежачи, наприклад, летить, кросовери, і інші речі подібного роду. Однак, в будь-який час на передпліччі йде, ти втягнув у це Супра. Оскільки це в першу чергу певний стабілізатор, що тебе це напружує досить часто вказує мені, що або ви використовуєте занадто багато ваги або у вас є де-небудь форма перерву. Я рекомендую мати когось поглянути на вашу форму для оцінки.

+263
stergin 27 квіт. 2014 р., 18:05:50

При власній вазі 101kg, у мене наступна 1RMs:

Накладні прес: 60кг Жим: 95кг Станова тяга: 170 кг Присед: 120кг

Нічого особливо дивного, але він як і раніше займає достатню кількість тренувань, щоб отримати тут, як я починала 140 кг дуже слабкий розумник, який би нічого не зробив, але сидіти за столом протягом більше десяти років. Знадобилося трохи поставу і рухливість роботи, перш ніж я міг зробити ці ліфти належним чином.

Однак, незважаючи на це рівень сили, я не помітно м'язисті. Я не очікував побачити рельєфність м'язів, так як мій рівень жиру в організмі залишається занадто високим, але мої руки майже охляв, і мої стегна просто ледь помітні вигини м'язів.

Я в основному тренування з наборами по 3-5 повторень. Ось чому я не розвинув великий розмір м'язів? Це турбує мене трохи, що я навіть не дивлюся, як я ходжу в тренажерний зал.

+185
14agjzjkm 17 груд. 2010 р., 02:27:24

Нинішня теорія свідчить, що існують два типи м'язової маси, саркоплазматического, і myofibrallar. Саркоплазматического в основному рідина, майже марно. Ви можете викликати саркоплазматического адаптації через велику кількість повторень, низької інтенсивності. Думаю, будівля тіла. Миофибриллярного-це реальна функціональна маси, тобто фермер, сіно кожен день.

Так, зрештою, переконайтеся, що маси ви будуєте насправді корисно-ліфт великий, правильно ліфт, часто ліфт. "Згорить" так часто асоціюється з навчанням-ваш ворог в цьому випадку. Переконайтеся, що ви наближаєтеся до вашої тренуванні з здоровій логіці.

Якщо маса миофибриллярного в природі, ви побачите хороший результат.

Намагаються швидко відповісти вибачення за відсутність джерел.

+137
Kelly Walsh Smith 26 лип. 2016 р., 05:44:25

Ну я б рекомендуємо циклу, як ви відчуваєте себе найбільш комфортно. Я б порекомендував вам цикл в середньому темпі працювати і вирішувати щодня, як ви хочете, щоб цикл повернувся. Може бути, вам потрібно зняти стрес або агресію, так що просто вкусити свій кермо і йти повним ходом. Може бути, ти все одно вже вичерпано, так що просто тримати його повільно.

Велоспорт 18км щодня буде, звичайно, мати позитивний вплив на ваше тіло, але він не буде творити чудеса, змінюючи вашу дієту, ймовірно, мають більший ефект.

+120
Joshua Curry 5 бер. 2016 р., 16:26:56

Кілька місяців тому я пошкодив поперекової м'язи і зв'язки навколо нього. Я його з тих пір і це було зцілення, і я хотів би повернутися в речі, які я змушений був кинути.

Я б хотів знати, як я можу знизити шанси або повторно поранивши його?

 • Як я можу їх розтягнути? (Я не впевнений, що правильно розтягуватися, щоб досягти цього)
 • Як я можу безпечно зміцнити м'язи?
 • Я можу захистити, зміцнюючи м'язи навколо нього, і які вправи треба робити для цього?

І все інше, що б допомогти.

Додаткова інформація: мені боляче перевтомлюватися його з плином часу, повільно поранивши його грати в алтимат фризбі - багато spriting і змінюючи напрямок важко, так багато маленьких янкі на м'язи без необхідності підігріти його достатньо (це моя думка). Тепер я не повернуся в фрісбі, а замість цього почали робити менш напруженої діяльності. Я почав вивчати вітряні млини (брейк-данс рухатися) і я думаю, поперекової опрацьовується, тому що мені потрібно качати ноги, щоб створити імпульс для руху.

+96
user40171 23 бер. 2010 р., 17:17:28

Я згоден з більшістю прийнято відповідати, але майте на увазі, що існує деяка дискусія про те, чи бути встановлені в працюючому магазині є кращим способом, щоб знайти правильний взуття. Побачити це Нью-Йорк Таймс стаття: минувщини і прийдешнього запуску

+62
Khaled Harkat 16 квіт. 2014 р., 14:11:19

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil