Як розминка для керівника прес?

У початковій чолі сила на прес, Rippletoe пише

Прес-починається в стійці з порожньою бар. Після міцного плеча розминка, підхід барі.

Я вважаю, це означає, що стирчати в порожньому барі не є плечі розминки. Які вправи треба робити, перш ніж натиснути?

+829
Adiii 17 серп. 2010 р., 13:22:30
38 відповідей

На питання, як просили, здається, "я можу довіряти бодібілдера на основі їх зовнішності?" Я б сказав, що немає - занадто багато спортсменів були спіймані на брехні протягом десятиліть. Це включає в себе невідомі любителі, які брехали дослідники, щоб отримати в спортзал, огляди і т. д. Це серйозна проблема для спортивної науки. Що сказав, Ви могли б бути приємно здивовані тим, що ви будете виконувати, коли ви спробувати. Пам'ятайте, ви дійсно не знаєте, ваш генетичний потенціал, і свій вроджений талант зусилля. Нарешті, не турбуватися про раптово прокинувшись, дивлячись, як Халк - хвилюватися, коли ти одного разу прокидаєшся і раптом зрозумівши, що ти 50 кг зайвої ваги з хворою спиною. Останнє видається те, що відбувається з більшістю людей.

+992
Eric Knorpp 03 февр. '09 в 4:24

Простий факт полягає в наступному: якщо ви не втрачаєте вагу, ви не перебуваєте в дефіцит калорій.

Це так просто, як це. Зазвичай, проблеми:

 • Ви не ставите все, що ви їсте в програму
 • Ви недооцінюєте енергію в те, що ви їсте
 • Ви переоцінили, скільки ви насправді пересуватися щодня

Часто поєднання всіх вище.

Є кілька способів обійти це. По-перше, в моєму досвіді немає спосіб довгострокової втрати ваги без безперервного зусилля, щоб тримати себе у калорійному дефіциті. Ви автоматично починаєте їсти великі порції, якщо ви не будете контролювати, що ви їсте.

Якщо у вас є якась стабільна звичка їсте, де ви їсте більш або менш те ж саме кожен день, Ви можете просто спробувати видалити щось зі звичайної їжі. Я наприклад з'їв хліб з кожним прийомом їжі, прибравши його, я більш або менш скоротити 200 ккал. Видаливши інші подібні речі з моєї дієти я зуміла поставити себе у калорійному дефіциті, не обтяжуючи річ.

В основному, правда, самий простий спосіб видалити всі види упереджень-просто вага все, що ви їсте. Це займає багато самовідданості, але це вірний спосіб дізнатися, що саме не так з вашої дієти. Це робить його набагато легше діагностувати харчування. Через деякий час ви відчували себе на скільки ви повинні їсти, А ви тільки вага вашої їжі, якщо ви прийшли на липкі точки.

Ви спалити 1800, 2000, 2600 або будь-який інший калорій в день-це зовсім неактуально. Просто урізати свої калорії, поки ви не втратити вагу і взяти його звідти.

+962
Sebastian Ziegler 4 лют. 2016 р., 05:31:11
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я їжджу на роботу на велосипеді в будні - приблизно 10 миль в день. Я теж займаюся силовими тренуваннями. Для періодичне голодування, такі як 5:2, на калорії обмеженому днів прийому Єдиної енергетичної ліміт 600 калорій. Як я 6'6"/2 метрів у висоту і 220lb/100кг я буду спалювати більше енергії на коммутіруют, ніж 600 калорій буду споживати кожен день посту.

Я повинен змінити обмеження калорій з урахуванням цього? Хто-небудь в курсі досліджень, які показують, що метаболічні переваги 5:2 періодичне голодування впливає на щоденні тренування? Також, є якісь причини для здоров'я молодий, здоровий чоловік, не робити 5:2 переривчастий швидко?

Як в стороні, я не хвилює 5:2 періодичне голодування для контролю ваги, збільшення або втрата ваги. Привабливість полягає в тому, що дослідження показують ефекти включають зниження маркерів раку, діабету і пов'язаних з віком зниження розумових здібностей. Посилання аж ніяк не доказ, але корелюють з того, що я читав і чув за ці роки. 1, 2, 3, 4

+944
Ali Parsai 5 квіт. 2012 р., 13:29:00

Я 6-2 я важу 8 кг, і я не можу здатися, щоб з'ясувати, якщо працювати на одну м'яз в день-це краще, ніж працювати на групі м'язів в день, у мене теж швидкий обмін речовин і я не можу бачити, щоб отримати хороший рутинної так що, якщо хтось може допомогти, що буде високо цінується

+940
Henrietta Sabbagha 26 жовт. 2014 р., 13:22:00

Це залежить від того, що ви робите прямо зараз. Якщо ви не використовуєте, що зараз, то так, починаю запускати 3.2 км, 2 рази в день дозволить знизити ризик виникнення травми, зокрема, надмірне травми (наприклад, переломи, синдром iliotibial група, тендиніт Ахіллового сухожилля, наприклад).

Однак, можна побудувати до цього благополучно обсяг навантаження. Є правило бігуна, який говорить, що не збільшують ваш щотижневий пробіг більш ніж на 10% в тиждень. Силова тренування, яка навантажує все тіло (штангою присідання і станова тяга) може збільшити щільність кісткової тканини і знизити ризик стресового перелому, якщо щось вас турбує, але 10% правило повинно бути достатньо, щоб уникнути цього.

+902
SBP5293 15 трав. 2010 р., 11:04:54

Якщо ви дійсно не можете відійти від екранів, подивіться на Ф. Лакс, яка змінює яскравість і колір екрану в залежності від часу доби, де ви знаходитесь. Це не виправить проблему екрану-час біля ліжка часу, але я виявив, що вона пом'якшує його. Його можна швидко і легко відключити, якщо у вас є колір-чутливої роботи.

+885
Donna Rodriguez 13 січ. 2014 р., 20:32:01

Ах, мабуть, один з найбільш філософськи складних аспектів фізіології. Це майже релігійне випробування в рамках силового тренування співтовариства.

Я не впевнений, що є один фактор. Де ми завжди можемо сказати "це причина обмеження". Однак, я можу навести кілька факторів, які можуть вологі апетит.

Площі поверхні до об'єму

Клітини сферах.

surface area volume sphere equations

Це співвідношення площі поверхні до об'єму дуже важливо, коли справа доходить до функції клітини. Чим більше об'єм, тим більше харчування потрібно. Однак, як клітина отримує більше, спостерігається непропорційне збільшення обсягу по відношенню до площі поверхні.

surface area volume ratio diagram Кредит.

Отже, клітина не може отримати необхідне харчування після певної точки. Це як тварина ставало все більше і більше, без збільшення розміру рота. В якийсь момент, вони не можуть отримати достатньо їжі більше, ставлять обмеження на їх розмір.

Потім природна позиція "ну і що? Ми можемо просто створити більше клітин, ніж наші нинішні великі". Це різниця між гіпертрофією (поточної комірки більше) і гіперплазії (нові клітини). Це обговорюється вже давно, але в минулому я перевірив без істотних (скелетних м'язів) гіперплазії був знайдений, за відсутністю кращого терміну, звичайні люди.

hyperplasia hypertrophy

Нюанс тут-це наркотики. Якщо ви культурист приймають препарати для росту м'язів, то гіперплазія може бути на столі. Це вважається одним з найбільших переваг стероїди тощо.

Знову ж таки, гіперплазія-це нескінченно обговорювана тема в силі і світі кондиціонування. Так було впродовж десятиліть. Частиною проблеми є підрахунок м'язових волокон є, мабуть, те, що жоден дослідник не хоче / може зробити точно. Але що повинен щось сказати. Якщо це те, що важко знайти різницю кількість волокон, це навряд чи має великого значення, якщо взагалі. (В той час як знаходження різниці в розмірах волокна знаходиться в зародковому стані.)

Тестостерон

Думаю, що тестостерону як працівники, які допомагають тримати будинок. Якщо у вас є більше тестостерону, що протікає через ваше тіло -більше працівників - більше або номер для тестостерону повинен бути розміщений (рецептори), ви можете тримати більше м'язів - більше будівлі.

Це звичайно викинути теорію, чому люди мають індивідуальні обмеження, коли мова заходить про те, скільки м'язової маси вони можуть тримати. Кількість тестостерону, що протікає через людей варіюється зовсім небагато, отже, кількість м'язової людина має властивість мінятися зовсім небагато. Звичайно, можна приймати препарати для збільшення цей природний межа, але для збільшення кількості проходить через тіло марно без збільшення можна використовувати.

Це теж вважається, чому деякі краще реагують на стероїди, ніж інші. Чарлі Френсіс, тренер спринтерській сумно знаменитого Бена Джонсона, сказав, що іронія з наркотиками кращі спортсмени-ті, хто отримає більше з них, за рахунок більш андрогенних рецепторів. Ви можете побачити Ленс Армстронг довести це, коли запитали, чи є він обманює. Він розповість вам все робили це, але він, чесно кажучи, зауваження можливо, він відповів на наркотики краще, ніж його конкуренти, що дає йому несправедливу перевагу. Що він втрачає цю перевагу, таким чином, властива. Де він уже був попереду них, наркотики чи ні. (Він був підлітком витривалість феномена.)

Рецептор розумно, що ви починаєте з те, що ви в кінцевому підсумку. (Принаймні, теоретично. Не впевнений, якщо це був розглянутий.)

Я розумію, що не може бути задовільної відповіді, але багато хто питає, чому це як питати, чому наші гени не може перепрограмувати себе, щоб виростити новий палець або зробити себе вище. Це не те, що люди можуть зробити. Епігенетика-це не моя сильна сторона, але я не здивуюся, якщо деякі частини геному, які назавжди замкнені після певного віку.

Компроміси

Коли справа доходить до звичайних людей, я думаю, це досить зрозуміло, у нас є обмеження, і те, що деякі з цих факторів. Однак, що обмеження одна людина не гарантується, щоб обмежити іншого.

Моя особиста теорія меж витривалості-це кількість тепла, людина може розсіяти. Що сказав, двох бігунів може бути мають ті ж обмеження, але якщо їх менше, обсяг на тілі, наприклад, менше телят, з тією ж площею поверхні, тоді вони будуть розсіювати більше тепла, збільшуючи їх продуктивність. Це одна з причин, кенійці настільки домінуючим. Більше площа поверхні; менший обсяг. Їх кінцівки довгі і худі; їх торси короткі і вузькі. Але якщо ви можете зменшити ваші обсяги. (Цікаво, ви помітили, афро-американці домінують більше як подія відстані йде вгору. Більшу відстань => тепло стає більше хвилює, де афро-американці мають невід'ємне перевагу?)

Компроміс-це ті, хто краще розсіювати тепло не зможете впоратися з холодною погодою, а також. Всякий раз, коли ви отримуєте щось в біології, ви втрачаєте щось.

У виживаності хворих, він запропонував діабету 1 типу є позитивної адаптації до холодної погоди. Діабетики писати більше => менше води в організмі => менше шансів замерзнути.

Суглоби більш рухливими менш стійкі, і навпаки. Саме тому пауерліфтерів світового класу виглядають настільки жорсткими і навіщо балерини світового класу виглядають так, ніби вони хотіли розірвати навпіл зі штангою на них.

Ті, хто намагаються бути прекрасними у всьому зрештою посередній у всьому. На кроссфіт ігри цікаво дивитися, але ні один з цих хлопців мають вражаючі ліфти або раз у порівнянні з єдиним важкоатлетів і бігунів.

Кроляча Нора

Я б також вказати вам на ці два відео на питання "чому?":

Технічні: https://www.youtube.com/watch?v=36GT2zI8lVA

Смішні: https://www.youtube.com/watch?v=4u2ZsoYWwJA

+874
tdudz 29 трав. 2016 р., 07:30:14

Усвідомлення

Перший крок полягає у виявленні відчуття плоскою задньою панеллю, стрільби нижній частині спини м'язами, вигинаючи спину, збереження або втрати задню арку, а стегна рухатися. Практика "supermans" на підлозі, піднімаючи ноги і груди. Заглибитися в те, що ти вважаєш правильним положення, то відчує з вашої сторони або поглянути на себе в дзеркало.

Підсильте це відчуття, використовуючи Румунська станова тяга та присідання, тримаючи деревинку або мітлу вгору і вниз по спині, торкаючись крижах, між лопатками і в потилиці.

Періодичного огляду

Після того як ви домоглися відчуття правильного положення спини, важливо отримати Випадковий відгук про те, як ваша проприоцепция робить. Я запитаю у знаючого склопідіймача, щоб поглянути на мій станова тяга (або чисті або на корточках) і дайте мені знати, як моя задня арка виглядає. Я теж візьму з собою камеру зі штативом і подивитися, як це виглядає для мене.

+874
Vladyslav Panchenko 27 вер. 2018 р., 15:58:27

Максимальний пульс не є еталоном продуктивності. VO2 є також одним з компонентів поряд з м'язової витривалості. Ви не можете натиснути на серце, щоб піти в певному інтервалі для досягнення фізичної мети. Крім того, тіло має дуже чітка механіка для контролю серцевого ритму добровільно, який не може бути змінений як такої...

+871
Neel thakkar 24 черв. 2012 р., 07:59:05

Я просто почав MadCow програми та оцінити підхід до щотижневі поліпшення і регламентированность - але, я звик 15-18 вправ за тренування (3-4 рази в тиждень протягом приблизно 1 1/2 години) - список вправ займе у мене близько 20 - 30 хвилин.

Хто-небудь слідував цій програмі? і якщо так, які додаткові вправи ви робите, щоб отримати обсяг?

+779
demeitrus Haulcy 12 лист. 2012 р., 04:09:03

Мені потрібен килимок для вправ, що супер сильна і запобігають ковзанню на кожній стороні. Я зробив різні речі, але ніхто з них не працював. Я відкритий для будь-яких рад чи рекомендацій продукту.

Примітка: Я буду виконувати важкі глют мостів з опором смуг(200 фунтів) на цей килимок.

Примітка: у мене є бюджет до 100 доларів США. Але мені потрібні вправи мат може виконувати свою роботу. Більшість вправ килимки на ринку призначені тільки вправи і пози йоги, але не для важких вправ.

 1. Класичні Вправи Мат

Я подивився в мережі і купіть класичне вправа Mat, який має пунктирною шару, але цей шар не сильно допоможуть розсувні проблеми і він ковзає на важких опір групи вправи на підлозі.

 1. Клей нековзною колодки

Я намагався виправити цю проблему з присосками. Встановлено прилипача non-Slip пускові майданчики, він працював дуже добре, але вони ранять мою шкіру спини.

 1. Нековзним килимок колодки

Я спробував нековзним килимок колодки, але це тільки заважає ковзанню килимок для йоги на підлогу, це не заважає моєю спиною, сповзаючи на килим.

 1. Мокрий рушник на килимок

Я поклав мокре рушник до пунктирною поверхні килимок для вправ, але цей метод не працював.

+754
Andrei Zolin 4 січ. 2015 р., 06:05:44

Гарна ідея, щоб оживити ваші дощечки, щоб поширювати свої лікті трохи з тобою руки вперед (не всередину).

+736
pro neon 5 квіт. 2012 р., 22:33:57

Немає. Діарея-це симптом того, що відбувається всередині вашого шлунка. Ваші черевні м'язи знаходяться зовні, і не робить ніякого впливу на травну систему.

Якщо у вас є проблеми з діареєю, ви повинні поглянути на те, що ти їси, як погане харчування є основною причиною проносу.

Якщо ви впевнені, що це не дієта, зверніться до лікаря. Ви могли б мати інфекції, такі як гастроентерит, що дуже дратує і до того ж дуже заразна.

+726
jamienay 18 серп. 2011 р., 14:31:18

Не працювати так багато; масовий пробіг призводить до скорочення м'язової маси. Спринтери, ото, прагнуть до високо-розвиненою мускулатурою, також не типова "модельна зовнішність".

Марафонці (професійної сорту) мають набагато менше жиру, ніж у звичайної моделі.

Він також робить велику різницю, що таке "модельна зовнішність" Ви Після; є багато моделей "скінні фет" і навіть близько не підходять. Але в цілому, дієта/режим тренування моделей є менш інтенсивним, ніж у спортсмена, тому що вони не спортсмени.

+724
piTer 14 січ. 2020 р., 18:11:41

Дослідження показують, що силові тренування здатні збільшити витривалість. Це повинно поєднуватися з роботою на витривалість для максимального впливу

підвищення максимальної міцності для конкретного вантажу під час повторного дії становить менше 40% для фізичних осіб 1ПМ. Після підготовки повинна бути спрямована на підтримання максимального рівня міцності і поліпшення локальної м'язової витривалості в специфічних завдань.

Джерело

Я розмістив питання на сайті наших партнерів для велосипедів без остаточної відповіді, але отримала деякі корисні пропозиції.

Які вправи я можу робити, що дозволить мені працювати з приблизно у 3 рази навантаження на велосипеді?

+497
Leslie Peak 3 вер. 2014 р., 17:19:27

Рекомендації я схопив діжку з Jack3d які в основному lemonaid з тонною кофеїну, але він також містить креатин. Випивши всього одну дозу з 8 унцій води, я обожралась на наступний день мій животик.

Я взяв креатин Моногідрат моно і гідро окремо перед і не помітив жодних здуття живота. Я пробувала іншу суміш минулому році (фактично, газованої води і креатину, без кофеїну) і було деяке здуття живота, але я був в змозі отримати його з діуретиками.

Діуретики не допомагають у цьому випадку. У чому ж справа? Як зменшити здуття живота при прийомі креатину?

Вода в це напевно ~гр до 64 унцій сер в нормальні дні.

+479
Marwa 9 січ. 2010 р., 01:12:29

Ви тільки втратите ваги, якщо є менше денної норми споживання калорій. Я хотів працювати, скільки калорій споживати в день, додатки, такі як фітнес приятель допоможе з цим. Потім кожну пару тижнів скоротити загальне добове кількість приблизно на 100-200 калорій.

+478
Igor Moura 23 вер. 2019 р., 12:03:55

Це правда, що він відрізняється, деякі джерела включають в себе, деякі ні, мій досвід показує, що єси більшість джерел включає РМР-кількість спалених калорій. Там схожа ситуація з технологією BMR калькулятори, вони, як правило, використовують формули, які мусують БМР, як Харріса та Бенедикта.

Причина, ймовірно, в тому, що люди більш щасливі, побачивши, що вони йшли за годину замість 250 ккал 150 ккал.

+466
Joshua Blair 9 серп. 2019 р., 15:01:36

Стартову силу, або 5х5 і 5х5 Madcow популярні і аналогічна штангою силові тренування програм. Всі вони використовують ті ж ліфти і використовувати набори з 5 і тренує все тіло 3 дні в тиждень. Стартова сила-це для абсолютних новачків, тому низька гучність: 3 підходи х 5 повторень. Або 5х5 для початківців - проміжні штовхачі тому гучність вище: 5 підходів х 5 повторень. Madcow 5х5 призначена для середнього ліфтерів. З важкими вагами неможливо дати 100 % зусиль на всі 5 комплектів, так зусилля збільшили з 50% зусиль на перший сет у 100% зусиль на останній набір.

Це означає, що один може тільки коли-небудь знадобиться одна програма з деякими незначними змінами по дорозі.

Я думаю, що ці програми є великими, але одна проблема у мене полягає в тому, що на тренування йде багато часу. Важко дати 100 % на 3 великих ліфта в тому ж тренуванні. В даний час я роблю стартову силу і витрачати Каліфорнія. 90 хвилин на кожному тренуванні. Очевидно, ця проблема буде тільки посилюватися, як я рухаюся від 3 до 5 комплектів.

Рішення я розглядаю це, щоб розділити програму на нижню частину тіла і верхні дні тіло і тренуватися кожен musclegroup тільки 2 рази в тиждень:

 • Вівторок: жим лежачи, штанга рядка (зброя)
 • Середа: присідання (, АБС)
 • Субота: накладні прес, підтягування (зброя)
 • Неділя: присідання, станова тяга (з АБС)

Якщо я використовую 5х5 набори це призведе до 10 комплектів тиждень для присідання та 5 підходів в тиждень на жим лежачи. Це трохи більше, ніж Стартова сила, яка має 9 комплектів в тиждень для присідання та 4 комплекти в тиждень на жим лежачи. Однак обсяги все ще може бути трохи низько. Одна проста ідея у мене є для фіксації цього потрібно зробити 10 повторень, а не 5 на останній набір.

Ще одна ідея, що у мене є для фіксації цього додати 1-2 комплекту додаткових вправ після кожного основного підйомника: - випади після присідань - провали після жим лежачи - похила лава після накладні преси

Я також помітив, що деякі критикують стартову силу для заподіяння "Т-Рекс як фізичні дані", що означає " великі ноги, але крихітні руки. Саме тому я додав деякі додаткові "пушок" в кінці кожного тренування: ABS і зброї. Я думав, може bodysaw і pallof прес для преса і біцепса кучері і трицепсів розширень для зброї і 2 комплекти х 10 повторень.

Я сподіваюся, що навіть з урахуванням додаткових вправ на кожному тренуванні брати Каліфорнія. 1 година.

Що ви думаєте про цю ідею?

+428
rengyfree 4 лист. 2011 р., 05:12:17

Це звучить як проблема з вашим (стоячи) накладні друку або форма або максимальна ізометрична сила в ядрі. Змінивши вправа, яке видаляє обидва ці фактори і поліпшити їх не представляється як продуктивний спосіб збільшити ваші накладні преси.

Не багато детальніше про вашу історії навчання (набори, повторень, навантаження, частоти), важко зрозуміти, як це виправити. Може бути збільшеного об'єму або частоти з підйомником допоможе. Може бути, плече, рухливість така, що, потрапляючи в правильному стельовому положенні досить складно, що ваш нижній частині спини позиції спотворюється, і тому ви повинні працювати на вашому витрати мобільності з гірки пристінні, індуїстські віджимання, стійки на руках, і більш ретельне плече розминки. Може бути, ви повинні підступ. Може бути, потрібно зробити ще додаткові попереку і працювати в животі. Важко без детального журналу тренувань, а також форма перевірки відео.

Так що Так, ви могли б замінити (стоячи) накладні Прес з сидячою накладні преси. Це не допоможе ваших постійних накладних прес.

+408
lampos mavridis 24 січ. 2012 р., 23:02:59

Я студент, і хотів би знати, так що я застряг з план харчування, і не мають великого доходу, щоб вийти і купити продукти кожні вихідні, що є хорошими способами, щоб харчуватися здоровою і як залишатися мотивованим, щоб піти в спортзал, так як будучи інженером студента є жорстким, так як робота в школі забирає багато моєї енергії.

+377
Jean336 16 черв. 2011 р., 13:20:03

В залежності від того, наскільки високий ви, можливо, буде потрібно розглянути набирають вагу, якщо ви хочете ознайомитися з АБС. Цей Прес-це м'язи, які потрібно тренувати, якщо ви хочете бачити їх, як і квадрицепси, біцепси або інші м'язи.

Якщо ви перемкніть свою увагу також на харчування, відновити належним чином, і стає сильним (при хорошій формі!), АБС покаже себе природно.

+365
Nilz 22 січ. 2014 р., 21:59:46

В даний час, я роблю силові вправи і кардіо вправи через день, 6 днів в тиждень.

У силових вправ:

 1. Груди і трицепс.
 2. Біцепси і спина.
 3. Ноги і плече.

4-5 вправ з альтернативними набори (3 комплекти з 10 повторень) для кожної частини.

В кардіо вправи:

 1. 2км біг.
 2. 10 хв їзди на велосипеді.
 3. 10 хв степпера.
 4. Планка Вправи.
 5. Тренування АБС.

Оновлення

Моя дієта проста. Я використовую варену сочевицю, яйця, тофу, сирі горіхи, молоко в моїй білкової дієти. Я не використовувати будь-сироватковий протеїн та інші дієтичні плани і заходи безпеки. Пропоную мене і збагатити свої знання до дієти, яка дуже важлива для організму.

У мене досить м'язової маси, але тіло змішується з жиром і м'язову масу. Потрібні більш якісні тренування розклад або пропозиції, щоб отримати розірвав тіла.

+333
George Manning 25 бер. 2015 р., 04:25:33

Я хотів би запитати це, напевно, дуже очевидні і дурні питання людям, які знаходяться в фізичній формі, але...

Я шукав останнім часом більше фізичної активності, і я поняття не маю, де я повинен почати.

Я грав у футбол багато (як в поїзді у футбольному клубі), коли я був молодшим і у мене завжди були проблеми з пахом штамів (зараз я більше усвідомлюю, що я хочу сказати, я не був готовий досить добре перед тренуваннями тоді), і це привело мене до висадки в одній точці. Я багато чого не зробив ПА з тих пір, тепер, 8 років потому, я відчуваю, що це останній дзвінок, щоб пом'якшити фізичні проблеми, які я почав недавно.

Я відчуваю себе дуже слабким фізично - як мої м'язи слабкі, тому мої зв'язки, у мене теж є відчуття, що мої суглоби (особливо коліна і лікті) дуже зношені, пошарпані і "сухо" (сподіваюся, ви знаєте, wihat я маю на увазі!). Маючи це на увазі, я виключив біг від можливостей (а також тому, що я просто ненавиджу бігати що б мені швидко втрачають інтерес).

Є будь-який вид фізичної активності, який буде безпечний для суглобів і зв'язок, хоча б допомогти мені побудувати досить м'язової сили, щоб поступово змістити навантаження з цих м'язів, так що я міг потрапити в рух "просунутих" і вимогливих заходів (таких як футбол наприклад)?

Бажано було б те, що я можу робити вдома, але це також може бути те, що я можу просто знаходитися поруч практика.

Я думав про плаванні, але басейни можна легко дістатися, де я живу і мій щільний робочий графік буде дуже важко регулярно ходити в басейн. Так що в принципі, я б хотів попросити альтернативу зі схожим рівнем навантаження (в плані суглобів і зв'язок).

+328
Benjamyn Tonny 6 трав. 2019 р., 07:58:07

Це важко відповісти, що, оскільки є кілька факторів, які є постійними (наприклад, опір води), а деякі ні (ККД плавця).

Причина того, що брас є повільним, тому що велика частина тіла перебуває під водою, і, таким чином, загрожує опір. Ви не можете потрапити на поверхні води, і літак, як ви можете у фристайлі і в деякій мірі на спині.

Тим не менш, Філіп Skyba (засновник physfarm триатлет і тренер) нічого придумати рівняння для апроксимації вихідної потужності під час купання, однак це не зовсім "правило", як це належить за деякими оцінками метальні ефективності, які є унікальними для окремих, але і постійну для цієї особистості. Так що ви могли б отримати досить гарне уявлення про ваших власних вихідна потужність, але вам доведеться переміряти для кожної людини.

Крім того, оскільки вихідний потужності пов'язано з опору, тим швидше ви йдете, тим більше енергії вам доведеться докласти для менших і менших збільшеннях, тому що більше енергії буде просто подолання коефіцієнт аеродинамічного опору.

PDF-файл рецензія для рівняння можна знайти тут: Філіп Skyba плавати формули сили

+288
user6137856 27 лют. 2019 р., 22:05:21

Це залежить від того, як здорово ви вже тому, що якщо ви вже в досить хорошій формі, то вона була б дуже гарною звичайної як довго, як кілька розривів були введені протягом 5-10 хвилин, але якщо хочете потренуватися, то я би сказав, Може бути, почати з ним трохи легше, тому що ви не можете бути в змозі зробити все це в перший тиждень можливо створити це поступово в перший тиждень? поки ви не зможете робити рутинну краще. Хоча я б особисто спробувати свої рутини в перший день, якщо я був вами, щоб побачити, якщо ви здатні це зробити і якщо так, то продовжуй, а якщо ні то це все, що ви вважаєте, що ви здатні робити з того, чого досягли в той день. Ви повинні розігріти і теплі іноді, щоб не тягнути, навіть якщо це просто трохи позайматися, щоб переконатися, що ви чогось не напружують. Але так, я думаю, що це добре :)

+235
Yati 14 лют. 2019 р., 18:41:34

Іншим важливим моментом є те, що сідло має бути достатньо широким для тих кісток підтримки і не ширше. Місце надто широкою для вашої анатомії обов'язково викличе роздратування, і місце, яке є занадто вузьким зобов'язаний викликати дискомфорт через плоті-між тазовими кістками підтримує більше навантаження, ніж він призначений для. Також, розглянемо деякі коригування кут сідла -- найбільш зручні позиції схильні бути ідеально рівною, або з передньої частини сидіння під кутом вгору трохи (який може бути трохи нелогічним).

Хороший буквар на цю тему можна знайти на сайті Шелдона Брауна.

+207
ACO 10 трав. 2017 р., 22:40:17

Цікаве питання ви виклали. По суті, ці низькі енергії щільні продукти (LEDF) насправді, якщо подивитися на дані для них, і вони не ставлять під загрозу або обдурити голод. Наприклад, вивчення слідувати за людьми протягом року і знайшли цю стратегію вигідною.Перейдіть по цьому посиланню для деталей цього дослідження: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17556681. У LEDF також багаті поживними речовинами, і коли за ним також може допомогти вам харчуватися здоровою і навіть досягти ваших енергетичних потреб, наприклад, подивіться на це http://preventcancer.aicr.org/new/images/photos/various/EnergyDensityPR.jpg. У засланні цієї картини ви зрозумієте, що він зображення показує приклад LEDF на частку якого припадає близько 1500kcal і всього потроху додаючи ці продукти можна легко дістатися до 2000kcal добової норми споживання енергії. На відміну від заповнення себе з високою густою їжі енергії, яку буде не швидко насичують нас, і таким чином змушує нас прийняти більше калорій, ніж необхідно.

Таким чином, ясно, що якщо ми спочатку подивимося на зразки LEDF перш, ніж ми починаємо думати про таких гормонів, як грелін, а також оцінити практичні докази, LEDF є стійкою і ефективною стратегією для втрати ваги.

+129
user117065 16 бер. 2012 р., 23:22:28

Це насправді цікаве питання. Хтось думав про це Джулс Мітчелл, який тільки що випустив книгу на розтяжку. Якщо я правильно пам'ятаю, в подкасті, вона сказала, що "туго" - це не значущий термін у світі анатомії і біомеханіки. Причина в тому, що немає ніякого способу, щоб виміряти то м'язи "жорсткі" чи ні. М'яз може бути сприйнято як "щільне" фізична особа, але немає ніякого способу для лікаря, щоб підтвердити або перевірити, що сприйняття. Медичної/біомеханічні світ має справу з речами, які можуть бути виміряні, так що "герметичність" просто немає місця в цьому світі.

У той же час, якщо хтось сприймає м'яз як, будучи напідпитку, це повинно бути ознакою того, що щось відбувається. Мітчел говорить про те, що коли хтось розуміє, що м'язи тверді, там можуть бути якісь мікроскопічні пошкодження тканин, а нервова система намагається захистити тканини, запобігаючи людини від переїзду, що частина їх тіла. Герметичність, далі, є захисним сприйняття, створені вашої нервової системи, щоб запобігти вас від переходу деякої частини вашого тіла.

Ви можете покласти в коробку з написом: "цікава ідея".

+120
user76674 7 черв. 2010 р., 04:43:31

Здається, що 'частота', 'об'єм', і 'інтенсивність' відповідають

 • сеанси на тиждень або зняття
 • набори на сеанс або
 • повторень в сеті або
 • загальна повторень або
 • вага в реп

але я не впевнений, який термін до чого. Або зробити деякі більш загальні смисли?

+116
Will Adler 30 трав. 2010 р., 17:03:20

Ви не можете перерахувати ваш вік або стать, але загальний відповідь полягає в тому, що ви не зможете виявити виправити/зменшити, потрібно зменшити і поліпшити загальний стан і знизити загальну вагу. Всі магазини сало по-різному, і місця, які ви вказали, будуть самі круті/останні місця для вас, щоб побачити поліпшення. Моя рекомендація: якщо ви бачите покращення вашого фітнесу та здоров'я, а потім продовжити, і ви побачите поліпшення в тих областях, де ви хочете, — але це може зайняти більше часу. ПЕТ себе на спині для зосередження на своє здоров'я і поліпшення, які ви зробили і продовжуєте.

+114
mzeroes 23 квіт. 2016 р., 10:56:57

Від: Які плюси і мінуси бігу порівняно з ходьбою?

Якщо ви біжите 10 км, ви, ймовірно, знайдете, що це важко зробити що-небудь ще до кінця дня. Пішки 10 миль залишить вас буде більше енергії.[зю]

Чому ходьба залишив нам більше енергії? Чи є докази за це претензії?

+102
vitalinka565 24 черв. 2018 р., 17:25:39

В моїх довгих (близько 25к), коли я фінська запах мого тіла, такі як аміак, я прочитав це в інтернеті через перетворення в енергію м'язів, щоб я міг сказати що моє тіло-це не спалювання жиру, як повинно бути? інше питання, яке я хотів би запитати, звідки я знаю, коли моє тіло горить правильно жир? Я маю на увазі є якийсь індикатор? як запах аміаку-це спалювання м'язів?

+77
Enrico B 9 лют. 2011 р., 21:40:37

Всупереч відповіді Джона, я теж чула, що aspertame поганий для постійного споживання. Ваше питання змусив мене більш пошук по темі і придумав наступні джерела

 • http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2011/11/06/aspartame-most-dangerous-substance-added-to-food.aspx: витяги з джерела:

  Як аспартат (та глутамату) заподіяти шкоду

  Аспартат і глутамат виступати в якості нейромедіаторів у головному мозку, полегшуючи передачу інформації від нейрона до нейрона. Занадто багато аспартату або глутамату в мозку вбиває певних нейронів, дозволяючи приплив занадто багато кальцію в клітини. Цей приплив викликає надмірної кількості вільних радикалів, які вбивають клітини. Нервові пошкодження клітин, яке може бути викликане надмірним аспартат і глутамат, чому вони називаються "excitotoxins". Вони "порушують" або стимулювати нервові клітини до смерті.

  Аспарагінова кислота-це амінокислота. Забрали його у вільній формі (незв'язаної з білками), це значно підвищує рівень у плазмі крові аспартат і глутамат. Надлишок глутамату і аспартату в плазмі крові незабаром після прийому аспартама або продукти з безкоштовними глутамінової кислоти (глутамату попередником) веде до високого рівня цих нейромедіаторів в певних областях мозку.

  Ризик для немовлят, дітей, вагітних жінок, літніх людей і людей з певними хронічними проблемами зі здоров'ям excitotoxins великі. Навіть у Федерації американських товариств експериментальної біології (FASEB), який, як правило, недооцінює проблеми і імітує управління партійної лінії, нещодавно заявив у відгуках, що глутамінова кислота слід уникати жінок дітородного віку.

 • http://www.cancer.org/cancer/cancercauses/othercarcinogens/athome/aspartame. Висновок з цього посилання полягає в тому, що немає переконливих доказів того, що aspertame є канцерогенним (відповідність Івана відповіді).

Зараз немає переконливих доказів проти aspertame. Це, як кажуть, я особисто не всі дієтичні напої. Я п'ю воду більшу частину часу, і якщо/коли мені знадобиться сода, я йду на реальний, повний перетертих версії. Отак,

 • Я нормирую, що я п'ю. І якщо/коли я вип'ю зайвого, я знаю, що я повинен спалити його
 • Я знаю, що я споживав. І головне, мені це подобається. Я не хочу ставити синтетичний цукор/що б моє тіло, що може мати наслідки пізніше.
 • Я нагадую собі про цілі пиття і діяти відповідно. Я знаю кілька хлопців, які п'ють ці "дієтичні напої" постійно, тому що вони припускають, що вони низькі перетертих. І я бачу своє тіло жирів збільшується.

Коли-то непереконливі (і навіть коли він є), це завжди ваш особистий вибір, щоб визначити, якщо ви хочете його чи ні.
Для мене є час, щоб побалувати себе і є час відмовитися. Ваш пробіг може змінюватись.

+67
Badlarry 14 груд. 2013 р., 22:09:31

Нахил плеча підняти, здається, кращий варіант. Ті ж списки посилань плескати віджимання і віджимання пліометричні глибина як хороші варіанти, так як з ваших коментарів, що здається, що це більше відповідно до вашого поточного вправи.

Крім того, sarretus бере участь в якості стабілізатора в більшості передньої дельтоподібного вправи, як над головою в прес. Існує безліч програм (як СЛ 5х5) організовані навколо ідеї, що дрібні м'язи так, як це повинно бути навчання тільки в якості стабілізаторів у великі, складні, функціональні вправи, як прес.

+59
victor212 19 лист. 2013 р., 20:56:28

Від того, що ви написали, це звучить як у вас є subtalor ф'южн (нездатність рухатися гомілковостопного боку в бік, але деякі вгору і вниз).

Зараз обмежена кількість вгору і вниз (plantarflexion / згинання) буде означати, що ваші литкові комплекс (3 м'язи загалом Гайструк / камбаловидних і підошовна м'яз) буде просто не потрібно функціонувати як зазвичай, щоб забезпечити (вниз) сила, як твоя кісточка не рухатися в цьому напрямку багато.

Тому, на жаль, Ваш теля на тій стороні завжди буде менше, і це не можливо, щоб побудувати міцність / маса схожий на іншій стороні поки м'язи не застосовується.

Як Примітка боку, я б серйозно не дотримуючись порад робити будь-яку важку скорочення литкових м'язів, важкій вазі тягнеться і т. д. Так як це єдине місце, витрачати сили на синтез. Вони, на жаль, не допоможе, але цілком може призвести до подальшого пошкодження.

+56
Aharon 17 серп. 2012 р., 10:07:32

Відстань 400М використовується для підготовки для 5K рас, мабуть, так може раз робив на тренуваннях використовуватися для прогнозування часу 5K гонки точно?

Тоді якщо не перегони на короткі відстані, єдиний спосіб передбачити 5к часу?

Насправді це все одно що запитати, якщо є схожі тренування за 5к як тренування Яссо 800С для прогнозування часу марафону.

+46
joh 20 лип. 2019 р., 07:18:51

Я надмірна вага, і втратити як мінімум 18 фунтів. Незважаючи на всі мої зусилля, які я визнаю, не дуже відповідає, я не зміг зробити багато відмінностей. Мій лікар каже мені, що це може бути пов'язано з моїми проблемами, гіпертиреоз, а також.

Є в будь-якому випадку я можу прискорити процес?

+25
Rehaan Khan 31 жовт. 2010 р., 20:28:49

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil