Тягнеться, щоб допомогти відновленню після підняття важких речей

Я читала, що розтяжки після сеансу ваги може допомогти з Часом відновлення.

 1. Це правда? Це здається нелогічним для мене, як і будь-якого реального підйому сесії ваги призведе до мікро-розриви в м'язових волокнах. Я бачу, як такі речі, як крижані ванни або контрастний душ може допомогти зменшити запалення, запобігти або зменшити Doms і, отже, зменшити час відновлення, але я не бачу, як вже розтягування пошкоджених м'язів допоможе. Мені було б дуже цікаво, якщо хтось може пояснити ось основний фізіологічний механізм.
 2. Якщо розтяжка після тренування корисні які рекомендовані тягнеться і методи? Вони повинні бути виконані по-іншому, щоб підкреслити, відновлення для підняття тягарів проти стягнення з біг або просто загальна гнучкість?

Для довідки у мене (я думаю) досить стандартний двічі на тиждень дводенний спліт з щоденними близько п'яти хвилин швидкої ходьби для розминки і затримки. Я розминка для комплекс вправ (прес, присідання і станова тяга, виконавши сет у 50% моєї цільової вагу).

Верхня Частина Тіла:

 • Лава Для Преса
 • Бічний Підйом
 • Летить
 • Вертикальному Ряду
 • Бент-Більше Рядків
 • Діпи
 • Станова тяга

Нижньої Частини Тіла:

 • Присідання
 • Нахил Жим Ногами
 • Планк
 • Бічні Планки
 • Присідання
+739
kubik4112 21 жовт. 2017 р., 04:07:45
37 відповідей

Палиця з реальною їжею. Єдиний раз, коли протеїнові порошки корисні після тренування. Вони дуже insulinogenic. Тому вони не є ідеальним джерелом білка протягом дня, якщо ви хочете, щоб залишитися худий. Палиця з курка, індичка, яйця, яловичину, молочні (йогурт). Якщо у вас є відраза до продуктів тваринного походження, бобові, горіхи та бобові завантажуються з білком так само, вам просто необхідно поєднувати їх із зернами, щоб отримати повний набір амінокислот, так як вони є неповними самостійно. Ці продукти завантажуються з білком і вони набагато більш наповнення, задоволення і підтримки протягом дня. Зберегти його простим і не загоняешься.

+969
hrregister 03 февр. '09 в 4:24

Хтось каже, що якщо ти граєш в баскетбол або щось подібне, ваша довжина буде зростати. Дійсно, я не вірю в це. До речі, я хотів взяти свої ідеї. Що ви думаєте про це?

Що стосується

+964
Amazonasmann 14 трав. 2017 р., 21:56:06
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Сьогодні я спробував бирка EAS AdvantEdge 100% сироватковий протеїн.

Нижче опис на сайті:

23 г високоякісного протеїну. Тільки 3 грама вуглеводів. Висока концентрація ВСАА. Білка на палива, що допомагає прийняти спортсменів йти. Для підтримки максимальної продуктивності і оптимального росту м'язів, протеїн ви кладете в ваше тіло потребує, щоб бути високою якість. Шал на 100% сироватковий протеїн висока біологічна цінність білка, що природно рясне гіллястий ланцюг амінокислот ( ВСАА). Дослідження показано, що амінокислоти з розгалуженою ланцюгом - ізолейцину, лейцину, і валін - підтримка м'язового білка синтез і таким чином може допомогти м'язи відновитися від фізичних навантажень. Шал на 100% сироватковий протеїн ізольовані через ряд кроки фільтрації, і напівфабрикатом для легкість змішуваність. Це справляє відмінний смак, високоякісний білок це легко змішується у воді або улюбленого напою. 100 відсотків білка в цьому продукті відбувається від сироватки.

Я хотів би знати, якщо пити такі коктейлі, шкоди низкоуглеводная дієта?

+928
CookieMonster 22 квіт. 2013 р., 02:35:33

Кожній сажні можете виконати кожну з цих речей, і зосередитися на різні групи м'язів. Моя пропозиція, просто поплавати! Якщо ви плавали багато, як дитина, просто взяти його назад.

Почнемо з деяких з найбільш простих ударів, як брасом, поки ви не побачите деякі аеробні поліпшення. Якщо ви відчуваєте себе комфортно з цим, і стає нудно. Переїхати в плаванні на спині і вільним стилем.

Плавання в басейні робить все, що ви шукаєте, і є багато інформації, там про те, як зробити краще!

+866
Radamanthus 19 вер. 2014 р., 00:35:08

Якщо ваш тренажерний зал має силову раму, можна встановити дуже низьку стійку тягне. Приклад: https://www.youtube.com/watch?v=gkg3Rd4Vnls

Інший варіант-робити станову тягу, але не торкатися землі кожного повторення.

Або запустити в стані rdl, але робити повний спектр тязі руху, не торкаючись землі.

Один із способів, щоб допомогти з цим, а не використовувати тарілки 45lb з кожної сторони, використовуйте 25 lbers, тому у вас є більше місця, поки ви потрапили в землю. Приклад: https://www.youtube.com/watch?v=9rYbDx8vzao

Це одне з найбільших відмінностей з РДЛ - в станову тягу, ексцентрична (опускання) фази, як правило, не працював стільки, як у УДР, тому що люди нерідко не контролюється, звідси і шум при торканні землі. Як ви припустили, "вага краплі."

Якщо в одному ти хоча у звичайній позиції, то відмінності настільки незначні, що вони не в більшості справу. Якщо ви конкуруєте, те, що здатність підняти штангу з мертвої почнеться, внизу, дійсно важливо. Коли ти просто намагаєшся працювати деякі м'язи, це не страшно.

Чорт, якщо нарощування м'язової маси ваша мета, ви можете зробити аргумент, що ви хочете, що додатковий ексцентриковий роботи, що означає, Рфлс мають перевагу.

(Я не хочу робити це концентричний ексцентричний проти дискусії, але ось одне дослідження показує переваги ексцентрикового навчання на квадрицепсе гіпертрофії.)

Крім того, мій досвід в спортзалах було не так багато власників тяги є проблеми, це ставлення, яке занадто багато закінчують мати, а робити їх. Якщо ви рохкало, де люди 20 футах від тебе чую, репетують, даючи вільний вага впаде, ось де проблема. Але це не подобається ні те, що треба.

+865
slakchris 7 груд. 2018 р., 09:16:57

Мені 26 чоловік вагою 65Kgs і я підкачався за останні пару місяців і я їла мало за моє вміст калорій. В цей час у мене взяли аналіз складу тіла і виявляється, що я заробив ~700 грам м'язової маси і схуд в 45 днів ~3 кг жиру. Це нормальне і здорове враховуючи, що це перший раз працюєте ?

+857
lammyee 4 трав. 2014 р., 15:47:29

Моє припущення полягає в тому, що асиметричність ви спостерігаєте, не має нічого спільного з натягом або відсутність розтяжки. Я думаю, що форму вашого тазу та/або голівки стегна є асиметричним. Я бачив те ж саме, але набагато гірше, в даму мого клієнта. Вона має два ендопротезування кульшового суглоба, і одна із замін довелося робити два рази (я думаю, що вони облажались першого). Коли вони повторюють заміна тазостегнового суглоба, їх доводиться знімати набагато більше ваших власних кісток. В результаті, два її стегна дуже асиметричною, і одне її коліно не піде вниз, коли вона перетинає ноги.

+808
user19008 24 груд. 2011 р., 10:59:07

Я не можу робити зауваження, так що я повинен робити замість цього відповіді. Я збирався сказати в основному те, що Санчо зробив, але і додати, щоб взяти більше днів відпочинку. Або 5х5 і Техас спосіб пропоную виробити 3x/тиждень, що я визнаю, є досить привабливим, але я повинна зайняти 2-3 дні, правда з кращими результатами, коли мій schedul сил мені, щоб не тягати залізо протягом 3 днів. Збільшення м'язи відбувається переважно у сні, і в іншому випадку, коли ви не робите багато. Підняття тягарів тільки сприяє цьому, але ви повинні дозволити вашому тілу робити це.

Крім того, скоротити ваші тренування, так що він підходить протягом 30 хвилин, це буде хорошим стримуючим фактором для рішення, що Санчо казав ефективністю.

+773
Angel Sancho 30 жовт. 2013 р., 08:17:03

По-перше, якщо вам потрібно схуднути, не планую робити це швидко, як цей підхід зазвичай закінчується в йо-йо дієти, де то ви втратите отримати все назад. Швидше за все, план по зміні способу життя, що включає в себе розумне харчування і вправи для довгостроковій перспективі. Втративши понад 1 до 2 фунтів в тиждень може бути надмірним і призвести до втрати м'язів, а також.

+757
Brian Goodwin 28 жовт. 2014 р., 06:52:02

Я особистий тренер і працював з неабиякою кількістю клієнтів зі сколіозом. З тих діагностувати себе з нею тим, хто вже їх хребет зростається від T1 до Л4, протягом 30 років.

Моє правило з ними я просто більш обережні з будь завантаженням їх хребет до початку. Ми не можемо сказати, що ми не завантажуються взагалі, хоча їх хребта. Адже при ходьбі, утримуючи сумку, що навантаження на хребет.

Ось кілька прикладів того, що ми можемо зробити-

 • А чим присідання зі штангою, ми келихоподібних навпочіпки: https://www.youtube.com/watch?v=DXCBZe7j284 (ви можете побачити, що жінка, спираючись на її право. У неї були деякі сколіоз.)
 • А не станова тяга, ми зробимо тяга-трос: https://www.youtube.com/watch?v=hXlD1qCJOZo
 • З більшістю клієнтів я буду знімати щось на зразок додати 5 фунтів в тиждень, щоб їх ліфти. З одним із цих людей, я міг би зробити це 5 фунтів щотижня на що-небудь зі спини.

У мене немає ніяких жорстких правил, і не думаю, що ви можете мати їх, тому що кожна людина буде занадто різні, щоб малювати пензлем. Наприклад, я обіцяю, що дослідження не збирався допомогти мені розібратися клієнту з більшістю її хребет зростається, від операції, що було 30 років тому.

Деякі інші загальні правила, хоча в мене є,

 • Якщо людина був діагностований у дитинстві, я більш обережний з ними, ніж
 • Якщо людина говорить, що вони не знають, що вони були, поки вони були наприклад 30 років, то це може бути просто функціональний сколіоз (не фактичний кісткові аномалії), і в такому разі мене більше хвилює те, якщо можна "вирівняти"

Інакше кажучи, якщо людина був поставлений діагноз молодих, то вам доведеться прийняти деякі асиметричні рухи. Якщо вони були діагностовані пізно, то ви могли б тримати їх прямо під час роботи. Якщо ви можете тримати їх прямо, ви не повинні бути пов'язані з навантаженням на хребет.

(З мого досвіду, ще один простий спосіб відрізнити цих людей є ті, хто має вроджений сколіоз часто стоять. Очевидно, швидко глянувши на них. Якщо вам потрібен транспортир, щоб зрозуміти це, не варто турбуватися про що.)

Нарешті, немає жодних причин, щоб одружитися на певні вправи. Знову сівши, тяги, ці не потрібні ліфти, щоб бути в хорошій формі. Є багато альтернатив.

У багатьох випадках мені довелося уникати їх, тому що людині не комфортно з навантаженням їх у ті моди. Це не означає, що я збираюся спробувати і переконати їх тязі або присяд тоді. Якщо вони гарні при ходьбі випади або ноги натиснувши, я теж.

+752
ghoti 10 груд. 2012 р., 05:41:51

Я завжди вважав, що якщо я біжу швидше, я не можу бігти так далеко. Це так просто для мене. Якщо я хочу бігти на довгу дистанцію, я не можу бігти так швидко. У підсумку, як я запустити ця відстань більше, або збільшити дистанцію ще більше, я можу запустити його швидше.

Крім того, я завжди дивувалася моїм раз в день гонки. Є набагато більше мотивації, щоб тримати вас відбувається трохи складніше.

Якщо ви виявите, що ваші довгі траси, надто легко і ви думаєте, що ви повинні старатися, ви можете розглянути підвищення цільового часу. Може бути, ви недооцінили ваших здібностей!

+747
Jim Mullins 10 груд. 2012 р., 00:19:09

Саме ІМТ паршивий проксі для фізичної форми - просто запитаєте важкоатлетів - і він повинен бути відкалібрований на фізичні дані дорослої людини, тому я не розумію, як він може правильно застосовувати маленьким дітям. Краще використовувати стандартний зростання/вага діаграми, щоб побачити, де дитина падає порівняно з іншими дітьми (тобто з точки зору процентиль).

Редагувати: наприклад, графіка знайшли тут, і, зокрема, хлопчиків і дівчаток у віці 2-20 графіка.

+719
Alexey 10 черв. 2014 р., 07:33:12

Тренування були оновлені

Я хочу створити фітнес-програму, з допомогою переміщення ваги тіла. Мені дуже подобається ідея гімнастику. Прямо зараз, я роблю 3 схеми:

 Віджимання (підлозі вузьким хватом) : 15
 присідання (повна) : 15
 Планк : 1-2 хв
 Підтягування (звичайний) : до відмови (5, якщо мені пощастить лол, я не отримав турніка до недавнього часу)
 Підтягування (звичайний) : до відмови (5, якщо мені пощастить лол, я не отримав турніка до недавнього часу)
станова тяга

Редагувати: я повинен був про це раніше, але я не використовую в тренажерному залі. У мене є штанга з гантелями, так що я можу зробити мертвих ліфтів, але я не можу робити присідання з ним.

Редагувати: причина планки так високі, тому що у мене є, підвищувало мій відпочинок, тому що я бігаю по вихідним і я тренуюся на силу. Якщо ви хочете заявити про здравости цієї ідеї, будь-ласка, дайте відповідь на мій пост про це.

Я почав бігти на мого offdays, так що тепер у мене є 3 днів в тиждень, 3 дні тренування і один день відпочинку

Ніхто не хоче покритикувати мою тренування/запропонувати альтернативні вправи

+706
Ken Kanz 7 трав. 2016 р., 21:41:29

Відео вашого руху буде дуже корисно. Однак, основною причиною цього є поганий жижки гнучкість. Гарна новина полягає в тому, що самозахоплення-це відмінний спосіб розтягнути м'язи. Тепер ви можете вирішити цю розсовуючи свої ноги далі один від одного, що дозволить вам скласти свій зад вниз, не нахиляючи вперед. Крім того, гарний розумовий ключ, щоб уявити собі купюру в 100 $за кожною п'яті, і ви не хочете, щоб хто-то витягнути його.

+646
user75578 8 квіт. 2017 р., 12:31:52

Це цікаве питання, як "виробництво молочних продуктів" допоможе вам втратити вагу з-за їх високої концентрації кальцію (Джерело). "Лактоза", зокрема, те, де вуглеводів в молоко, і складні вуглеводи перетворюються в глікоген в печінці і використовується для джерела енергії в організмі, тим самим запобігаючи організм від спалювання жиру в якості ресурсу.

Лактоза-це дисахарид, похідне від конденсації галактози і глюкозо - Вікіпедія

Споживання надмірної кількості вуглеводів призводить до засвоєння в організмі рівень цукру в крові, викликаючи організм виробляти більше інсуліну. Інсулін сприяє і допомагає накопиченню жиру в організмі.

В резюме, "молоко" і "молочні продукти" в модерації не буде мати великий вплив на втрату жиру, але надмірна кількість "лактоза" буде. Зверніть увагу, що лактоза-це напряг з кислого молока, залишивши практично без лактози сир для виробництва сиру, із-за чого ваші тверді сири практично не мають вуглеводів в них, хоча звичайно досить лактози щоб викликати реакцію у людей алергію на лактозу.

+586
BatchyX 5 лист. 2019 р., 23:46:23

Примітка Для тих, хто відчуває болі в спині. Ваш хребет тримається вертикально і пряма м'яз живота (прес) і еректорів spinae (нижньої частини спини). Вони діють в опозиції, як хлопець проводу провести до радіо вежі. Якщо напруга на одній групі м'язів більше/менше іншого, буде навантаження на хребет. Що може статися, якщо м'язи преса слабкі, нижні м'язи спини будуть тягнути на хребет більше, ніж нормальні, викликаючи напруження в цих м'язах. Так, парадоксально, біль у нижній частині спини може бути з-за слабкого черевного преса.

+566
Zhigang An 31 серп. 2013 р., 17:35:32

Скоріше всього, це абсолютно нормально. Тіла не симетрично, і в той час як ви можете мати ту ж Вену на правій руці, це не обов'язково означає, що він виконується в тому ж місці.

+516
WILLIAM HEYM 9 бер. 2018 р., 14:42:31

Загальновідомий факт у світі фітнесу полягає в тому, що більша частина результатів від дієти. Тепер, я знаю, які продукти є здоровими, а які ні. Це не проблема для мене; однак я, здається, проблеми з їжею ДКП, і я дійсно ненавиджу текстуру салату. Я виразно на ходу, тип людини, я завжди в русі, і мої діти роблять життя ще більш неспокійним. У зв'язку з цим, ідея приготування вашої їжі завжди був непростий для мене. Я зробив це один раз (за тиждень їжу) і абсолютно ненавидів його. Це зайняло кілька годин, моя їжа завжди була прісною і несмачною, а потім розігрівати це зробило його ще гірше. Так що в підсумку, мені от цікаво, якщо ви, хлопці, можете мені допомогти?

 • Які є дешеві альтернативи їжу готує?
  • Такі речі, як коробки їжі і швидка легка їжа бажано, але не обов'язково.
 • Я не фанат наступні:
  • Рибу (хоча я їм тунця)
  • Салати
  • Морепродукти
  • Авокадо і однойменних плодів.
  • Більшість динь.
  • Сквош і цукіні

Я знаю, що я завжди можу возиш мішки з моркви і подібних овочів, але я сподівався, що хтось знає якісь всім серцем страви, які є все, що мені може знадобитися в простий альтернативою. Чим дешевше, тим краще, очевидно, тому, що мої діти отримують всі хороші речі. :Д


Також, будь Ласка, зрозумійте, що я буду вважати готує їжу продукти, які швидко і важко зробити несмачним. Наприклад, кидали 5 фунтів курячої грудки в котел з 10 нарізаний солодкий перець і чилі порошок є свого роду важко зіпсувати і тільки займає близько 20-30 хвилин на підготовку за тиждень обід.


Заздалегідь спасибі!

+491
Subcitizen 28 лип. 2013 р., 04:44:54

Отже, в зал я ходжу, має стандартний вага тарілки, від 5 кг до 25 кг до 5 кг з кроком...на днях я була стійка навпочіпки, я хотів піднятися трохи, але зрозуміла, що не можу йти в 1 кг з кроком тому мені довелося додати 5кг, я виявив, що мій стовбур дав небагато.

У мене питання при спробі зробити сильніше те, що я повинен робити ОК? подобається моя форма була розбіжностей при спробі підняти важку вагу, щоб бути чесним, я думаю, що навіть якщо б я тільки додав 1 кг, моя форма не постраждала б.

як погано, чи що? рекомендується при спробі стати сильніше?

+454
Andrei Lavreniyuk 13 лип. 2017 р., 19:45:27

Виклик всіх досвідчених бігунів. Будь ласка, порадьте, як я можу втрачати жир під час тренувального циклу.

Це, здається, складний баланс калорій, щоб підтримувати поїзд на продуктивності при спробі втрачати жир. Я намагався скоротити калорії, але були деякі труднощі під час важких тренувань, де мене огрели ніж у середині без енергії.

Я-24-річна жінка і вага близько 130 кг. Я біжу близько 40 миль на тиждень, але я очікував, щоб піднятися до 50-60 у найближчі тижні (двох тренувальних циклів марафон з марафоном наступної весни в кінці). Я в ~1:38 половина форму марафону.

Моя нинішня дієта дуже здорова, у мене немає проблем з поїданням поживними речовинами продукти, і я рідко їм щільно калорій і оброблених продуктів. Риба, трава годували яловичини, курки, індички, свинини. Салати 2 рази в день з домашнім лимонним місо або яблучного вичинка під оцтовим. Смажений в духовці буряки, солодкий картопля, брюссельська капуста, мінестроне і овочевий суп вегетаріанський стир-фрай, ви називаєте його. Я люблю бігати Їжте повільно кулінарних книг, але реалізувати їх високої жирності.

Типовий день для мене буде: вівсянка ж/ фруктами салат з капусти з смаженої овочів і джерел білка суп і салат з/ овочі і білок

Я вип'ю зайву снек білків після важкої тренування, іноді протеїновий батончик або пляшка пити, але я віддаю перевагу курчати або яйця з рослинною клітковиною. До темпу мені подобається пляшка напою, який становить близько 200 калорій. Але пробіжок буде між 8-13 км, так що багато витрата калорій за цей день.

Будь-які поради про те, що коригувати в плані споживання калорій і макроси, а також не говориш мої тренування?

+435
user6782299 25 лют. 2018 р., 19:21:06

На підставі цієї статті від каталізатора в Університеті Брауна, так і немає.

Після 295 спостережень, результати були. Ви потієте, коли ви плавати? Роду. Плавці середньому поті 123 мілілітра на кілометр проплив, але ця цифра значно нижча, ніж у середньому ставки в піт на інших видах вправ (близько третини поту швидкість бігу і половина велоспорт).

Ця стаття посилається на австралійське дослідження "зміни маси тіла та добровільної рідини споживання елітного рівня ватерполистов і плавців." Кокс Р., Е. М. широкий і Л. М. Берк, знайшли за цей клас. Він стверджує, що:

Розрахункову середню швидкість піт і швидкість споживання рідини протягом тренінги для чоловіків-ватерполистов був 287 мл/год і 142 мл/год, відповідно, зі швидкістю 786 мл/год і 380 мл/год протягом ігор. Під час тренувань для плавців, розрахункову середня ставка піт і швидкість надходження рідини на кілометр був 138 мл/км і 155 мл/км, відповідно, а для жінок-плавців, 107 мл/м і 95 мл/м.

+422
Doctors in Delhi 18 січ. 2018 р., 09:10:18

Я хотів продовжити вносити які-небудь зміни в свій раціон повільно і поступово, або іншими словами не зробити радикальні зміни.

Ви можете почати з документування ваших поточних звичок у їжі. Відслідковувати своє харчування і калорії за допомогою журнал/ноутбука або використовувати онлайн/Мобільний журнал як мотивація.

Ваш коментар журнал через два тижні і подивимося на можливі продукти, які можна дозволити або додати, вилучити або замінити. Фіксація цих змін протягом приблизно 1-2 тижнів, поки ви не отримаєте повісити його. Після цього терміну, знову переглянути і цілі на наступний ряд змін. Не соромтеся регулювати кількість внесених змін (тобто більше/менше), на основі того, наскільки добре вам вдалося за останній період. Звичайно, ви як і раніше відстежувати харчування, вірно? :)

Приклади

 • Заміна: замість перекусів на картопляні чіпси, я з'їсти жменю мигдалю.

 • Додам: я їм яблуко та/або банан кожен день.

 • Виключити: я перестану є подвійні чізбургери з гамбургерами 'R нас.

Зосередитися на тому, добре, добре-округлі основного блюда, що означає сніданок, обід і вечерю. Правильне харчування може зменшити ваш снек тягу.

Розумове Усвідомлення

Якщо ви ловите себе перекушувати в різні моменти дня, спробуйте запитати себе , чому ви перекушувати.

Тобі нудно, стрес, депресія? Коли ви курили ви, можливо, сформувалися несвідоме бажання палити в певний час або у відповідь на певні подразники. Наприклад, я бачив курців світла-вгору після кожного прийому їжі або кожен раз, коли вони відповіли на телефон.

Як тільки ви усвідомлюєте ці звички, ви можете сказати собі "ні" і вибрати кращу альтернативу, як склянка води. З плином часу ви будете заново тренуватися, щоб автоматично перейти на закуски, яка не збільшить вашу талію.

10 Придушення Апетиту Харчовими Продуктами

Я включив в список 10 апетит продукти з чоловіче здоров'я , щоб дати вам деякі закуски ідеї. Зверніть увагу, що це не панацея, але ви можете виявити, що перекушувати вони можуть зробити вас почувати себе менш голодним:

Яблука, Насіння Льону, Кофеїн, Вода, Худія, курячий і овочевий суп, Васабі (гостра їжа), вівсянка, лосось, Мигдаль.

+405
StRiDeR 21 черв. 2013 р., 11:50:26

Там завжди була дискусія про динамічної та статичної розтяжки, і коли найкращий час для використання обох.

В якості прикладу, за дві години до мого футбольних ігор, я віддаю перевагу використовувати динамічний стретчинг, перш ніж статичний розтяг. Причиною цього є те, що ви хочете активувати і отримати кров накачування через ваші системи перед будь-статичний розтяг повинно бути зроблено пізніше.

Але, коли справа доходить до підйому, я пропоную динамічної розминки до початку тренування, а потім статичну розтяжку після тренування, щоб допомогти процесу загоєння.

+402
Shreyash Limbhetwala 15 трав. 2010 р., 18:38:17

Це залежить від цілої купи змінних: вік, стать, тип роботи.

Коли я вирішила схуднути я почала рахувати калорії і в середньому я горів 1400 калорій в день.

Я пропоную вам почати відстежувати Ваші калорії протягом наступного місяця.

+356
Bryan Gross 17 черв. 2018 р., 21:20:06

Люди, які проявляють чудову поставу, треба думати про це?

Деякі так, деякі ні, деякі будуть.

Багато людей проявляють гарну поставу, тому що вони мали достатню кількість фізичних вправ у той час як ростуть. Наприклад, молоді фермери будуть майже як правило, стають дуже міцні і сухощавы з-за кількості фізичної праці, який йде в їх ролі в господарстві.

Інший чоловік змушений працювати над своєю поставою, поки вона не стала другою натурою. Тобто вони зробили це свідомо так довго, тепер те, що вони не повинні думати о. (Особисто я потрапляють в цю категорію.)

Між тим, деякі люди просто повинні зробити свідоме зусилля, щоб тримати їх розправив плечі, груди і підборіддя і т. д.

Як поза, стосуються положенні стоячи? Зокрема, які типи позу помилки сприяють поперековий гіпер лордоз, грудний кіфоз і вперед голову, коли стоїш?

Я не буду сильно вдаватися в те, що кожен з них, але ви врахуйте, сидячи і стоячи, і це вагома причина для занепокоєння, принаймні, поперековий гіперлордоз. Малорухливий спосіб життя, багато сидить, як відомо, викликає жорсткий хіп-згиначів, який, у свою чергу, є однією з головних причин поперековий гіперлордоз. Звичайний лічильник для цього потрібно регулярно розтягувати згиначі стегна, навіть щодня.

Грудний кіфоз-це в основному симптом більш серйозних захворювань, таких як хвороба Шейермана-Мау, остеопорозу з компресійними переломами хребта, множинна мієлома або прямої травми (аварії, падіння тощо). Все, це не те, що ви повинні бути стурбовані результаті зміни постави.

Вперед положення голови (ФХП), за винятком викликаних щось драматичне, що те, що можна виправити, щоденні звички, як питання з щільно згиначі стегна. І в значній мірі, ви повинні ставитися до нього, тому що це може призвести до великих і гірші речі, як хронічні болі в шиї, і все, що можна винести з цього.

Вправи для виправлення ФХП багато, і ви можете знайти безліч простих вправ для його погуглити. Зазвичай я не фанат дощу, але я визнаю, що їх статтю з цього конкретного питання - це дуже добре.

+353
Thabang 21 груд. 2011 р., 14:36:25

Пін-присідання зі шпильками нижче колін проти Присідання коробка з коробкою нижче колін проти Повний присед нижче коліна

Що присед варіант краще для росту м'язів задньої ланцюга?

Особисто я вважаю, що повний присед дозволяє мені використовувати більшу вагу, навіть з 2 секунд паузи. Але у інших variatins грант більше зростання, оскільки вони відчувають себе сильнішим?

+344
William Joseph 26 бер. 2016 р., 19:33:53

Немає ніяких фізіологічних причин, які пили воду перед запуском-це погано.

Деякі люди не переносять води пересмикування в живіт під час їх роботи. Це може викликати багато дискомфорту або навіть м'язові спазми. Деякі люди можуть навіть трохи нудить від нього. Ви також можете чути і відчувати, як вода хлюпоче навколо, якщо ви вип'єте достатню кількість яких може бути досить дивно. Так що в цьому сенсі деякі люди почувають себе погано, тому що це можуть бути за них. Проте, це справа слабких допуск для роботи на повний шлунок. Це не означає, що є якісь негативні впливи.

+308
ck1221 3 лют. 2016 р., 09:16:03

Відповідь дуже багато залежить від того, де ви знаходитесь. Взимку на березі Середземного моря в південно-сході США або Південної Каліфорнії або як це нікого не турбує. Взимку в Ла-Манші або в Сіетлі буде клопітно. Плавання на відкритій воді, де я живу, не дуже приємно взимку.

Плавання в сухому костюмі ураження цілі, тому я припускаю, що ми говоримо гідрокостюм плавання. І в досить холодній воді вам знадобиться неопрену кришки. Трохи холодніше, рукавички і чоботи теж. Якщо цього не достатньо, не для будь-якої довжини часу. Дійсно, якщо вам так холодно, ви не можете зробити принаймні півгодини, немає особливого сенсу в біду надягання гідрокостюма, я б сказав. Цей поріг є, напевно, десь між 12 і 15 °С, в залежності від вашого спорядження і того, наскільки інтенсивно ви плавати, щоб зігрітися.

Припускаючи, що ви триматися подалі від переохолодження, що є потенційною проблемою при тривалому впливі в будь-який час року, поки вода не вище 30 °C, не видно було б якої-небудь конкретної небезпеки на відкритій воді, які є винятковими для зими. Є хвилі, течії, човни, складності навігації і так далі в будь-який сезон.

Є змагання, де вони складають 25 погонний метр свердловини під льоду і рас, без гідрокостюмів, але з сауною поруч, якщо ви дійсно в моржування.

Крім того, я рекомендую щось подібне, щоб залишатися видимими:

Плавця буй на Amazon

+306
Bsereny 2 груд. 2018 р., 10:37:16

Це питання - це загальне питання про придатність але він не вирішує важливих особливостей boulderers, такі як міцність шкіри, сила палець/руку/руки м'язів і визначення дисципліни. Останній є трохи неоднозначним, але те, що я намагаюся виміряти рівень визначення: можливо, деякі тести шлях з пастками.

Як boulderers оцінити їх рівень фізичної підготовки?

enter image description here

+197
Luka Munyi 12 трав. 2013 р., 07:41:07

Я здивований, що ніхто не згадав про це, але якщо у вас є почуття орієнтації, ви можете просто дати собі термін, який дасть вам приблизну відстань, щоб бігти, а потім просто виходите на вулицю і біжіть!

Я зазвичай роблю це, коли я хочу йти на ніч у місті. Просто виберіть орієнтир на розумній відстані і біжать до нього. Не вказано конкретний шлях, спробуй розберися. Таким чином, ви можете дістатися до місць, які ви ніколи не отримали б в іншому випадку.

+190
funkypopcorn 6 квіт. 2018 р., 01:58:06

Терміни брас є одним з фанковим речі, щоб отримати вниз, і я рекомендую дивитися відео на YouTube Олімпійський і світової зустрічає, як вони будуть мати деякі підводні знімки кращих плавців рівня. Є також відмінне навчальне відео.

Для впорядкування зі стіни, в ідеалі ви хочете, щоб руки прямо "над головою", з руками на одного (долоні до задньої частини другої сторони), з головою в передній частині зброї, а не між ними.

Це триватиме до першого підводного тягнути, то вони будуть на мить на вашому боці, поки ви не почнете свій повний хід.

За час, коли я використовував, щоб навчити новачків, я описав його як намалювати перевернуте серце (руки перед початком, що, як правило, будуть загостреними знизу Валентина стиль серце), тяга "Тягне" серце, і тоді одужання "ріже його посередині".

Ноги повинні почати згинати і, підійшовши до тіла десь на зовнішній дуги "серця", перш ніж вона починає згинатися в середину з руки, і потім ви пинаете приблизно в той же час ви "вирізали" серце і засунути руки вперед. Якщо ви будете чекати до тих пір, поки руки повністю випрямлені, ви втратите деякі з двигунів, і ви працюєте проти себе, коли ви натискаєте на руки. Ви трохи навіть якщо ви продовжити час ногами, але це зведено до мінімуму в цьому випадку.

Особисто, так як я плавала змагально так довго, що навіть моя лінь інсульту і ті, де я тримаю голову за цей же час. Це незручно для мене, щоб купатися в моїй голові, тому я майже завжди, принаймні, половина мого обличчя у воді під час гребка.

Практика, дивитися відео, і якщо у вас багато проблем, немає ніякої заміни для кого-то, насправді, дивлячись на ваш хід, подивитися, якщо є інструктори у вашому районі.

+186
Trenton Schulz 14 лип. 2010 р., 17:57:59

Я не набігався, але, як для підтримки загального здоров'я і стану, роблячи 30+ хвилин кардіо і 30 хвилин силових вправ кожен день.

Я плавав кожен день по 30-35 хвилин щоранку перед сніданком, який працював так важко перевантажити або травмувати себе таким чином, і це було дуже свіжо.

Тепер я не можу плавати більше (басейн закритий), тому я шукаю підходящий простий варіант для щоденного освіжаючої кардіо.

Можна замінити просто на 30-35мин бігати кожен день? Що б бути хорошими темпами? На даний момент, я роблю це кожен день, і робити близько 6,5-7км якщо мій Vivosmart HR це вірити.

Отже, що ви думаєте? Це хороший спосіб підійти до втрати плавання? Один з мінусів полягає в тому, що один з моїх днів сила також спрямована на ноги, що робить біг трохи складніше.

+177
OpiumAlice 2 лип. 2013 р., 07:30:06

Тому я знайшов швидкість каната, тих, хто дійсно легкі скакалки в моєму гаражі, і мені потрібно працювати, тому я взяв її в мій будинок. Я пішов на YouTube, але здавалося, що там були тільки підручники з допомогою товстою мотузкою, і я не хочу витрачати гроші, тому що я дешево, і я хочу використовувати скакалку для чогось, так як я можу досягти тих же результатів зі швидкістю мотузки. Моя мета зараз-поліпшити витривалість, так як я втомлююся після менш третини милі, а також побудувати сили верхньої частини тіла.

+134
Alarmed Dino 18 серп. 2011 р., 15:27:55

400М в 70-ті роки це дуже добре. Будь ласка, вкажіть, що ви тренуєтеся, і я буду оновлювати моя відповідь.

Що стосується вашого питання, це технічно вважаються ВИИТ, але ви не отримаєте багато користі від неї крім деяких сил. ВИИТ використовується для поліпшення часу відновлення після інтенсивних тренувань. Поправте мене, якщо я помиляюся, але для швидкості, HIIT тренування, як правило 200-400 метрів (1-2 хвилини) з рівної або більшої довжини повільний біг або ходьба. Тим, хто тренується для довгих перегонах, як половина марафонів і т. д., Як правило, мають більш тривалі інтервали, як 400-800-1600 метрів легкий біг або ходьба між інтервалами.

+69
Kris Awaurhet 26 серп. 2011 р., 09:03:21

Мені 29 років, 5'10", 165 фунтів, 12% вміст жиру в організмі людини. У мене так малої сідничної розмір Максимус і я хочу отримати там якийсь розмір. Я роблю хіп-насуви, глют мости, присідання, станова тяга, розширення гіпер-і будь-яка зміна нижньої частини тіла Вправи для сідниць, я споживають в 2,2 рази кг УШМ білок з високою біодоступністю джерел, досить макро і мікро продукти, але ще не достатньо результату. Я не вірю про генетичний межа, якщо ви не рівень молозиво. Так що мені потрібні деякі поради і рекомендації про методи розвитку сідничного м'яза(не про те, як зробити хорошу дієту).

+56
user4598119 16 жовт. 2012 р., 03:12:29

Після того як я зробив деякі дослідження, це мій поточний план:

 • Одну просту річ я можу зробити, це заморозити пляшку з водою, потім розкачати його під арок за 5 хвилин кілька разів в день. Це і масаж і лід він болісно арки.
 • Схоже, я, можливо, підошовний фасциит, який часто зникає протягом трьох-чотирьох місяців. Я планую використовувати Еліптичні тренажери і їзда на велосипеді, які схожі на біг, але не переживайте мої ступні, поки біль не вщухне.
 • Також я планую поговорити з ортопедом про біль. У цей момент, оскільки нові туфлі, вставляє, і атлетична стрічка не допомогла, я думаю, що лікаря може бути необхідним.
+40
user1632776 29 лип. 2013 р., 13:33:32

Причина в тому, що коли ви використовуєте рушник, щоб тягнути ноги, відбуваються дві речі одночасно:

 • ваші підколінні сухожилля натягнуті, як ви зігнути стегно і продовжити коліно
 • але це теж договірних, як стягнути рушник має бути урівноважене такою ж кількістю поштовх від ноги, це означає, що обидві ваші ікри і задня поверхня стегна буде працювати

Розтягування і стискання м'язів у той же час цей спосіб є дуже ефективним способом, щоб розтягнути, але з рушником, дуже легко тягнути занадто сильно і заподіяти біль.

Кілька речей, які ви можете спробувати:

 • тримайте ноги прямо, але робить велику петлю з рушником, і нехай ваші ноги менше, ніж вертикальна (можливо набагато менше), поки біль пішла
 • покладіть рушник в бік і працювати на спині піднімає ноги. Ляжте, зігніть одну ногу для опори, випряміть іншу ногу (той, який ви хотіли б розтягнути) і підніміть її так високо, як ви можете без болю. Ви можете допомогти, вказуючи/згинання ніг, як показано тут.
 • якщо у вас є гумова стрічка, ви можете спробувати кілька замкнуту ланцюг тягнеться так само, наприклад, стоячи спліт стрейч і одноногий стрейч:

  split stretch one legged stretch

Примітка: Ви також можете використовувати якусь вагу, наприклад. набивний м'яч або гантелі замість групи.

Ці досить ефективні для розтяжки, а також зміцнити м'язи ніг одночасно.

+39
user196420 6 вер. 2010 р., 20:55:06

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil