Що-то з 100 калорій, але 24р цукру добре їсти, коли на дієті?

Я купила кавун ароматизований лід з супермаркету, тому що вони мають 100 калорій на чашку і 0г жиру і насичених жирів. Але у них є 24р цукру.

Їжа це бути проти мого схуднення наміри?

+686
Ahmed Mazen 16 черв. 2013 р., 05:47:05
36 відповідей

Якщо ви не звикли до здійснення, і це звучить, як ви не так-то так, така мінімальна активність буде будувати м'язи.

До певного моменту.

У цей момент, роблячи 20 віджимань не зроблять вас сильніше; це зробить вас добре виходить робити 20 віджимань.

Щоб стати сильніше, вам доведеться додати більше ваги (наприклад, перемикання на одну руку віджимання). Що зробить вас сильніше.

До певного моменту.

На цьому етапі вам потрібно продовжувати збільшувати вагу. Ця тенденція буде продовжуватися, як ваше тіло пристосовується до кожної нової навантаження.

Віджимання можуть тільки ви досі. В кінцевому підсумку ви повинні почати benchpressing (якщо ви не зміст, щоб залишитися з силою віджимання ви дали).

С. П. збільшуючи кількість повторень будуть будувати мало сил, але прогресивної перевантаження (додаючи трохи ваги на кожному тренуванні) набагато більш ефективні при будівництві м'язів.

+960
Lalman Tiwari Mmm 03 февр. '09 в 4:24

Так що я роблю програму силових тренувань (початкова міцність), в якому кожен раз, коли я тренуюся я можу збільшити вагу підняв невеликий приріст.
На другий день я був на тренуванні і я 'стіну', в якому я був на півдорозі через набір, і раптом відчуваю, що не можу підняти штангу більше. Я відчуваю, що це було, ймовірно, пов'язано з тим, що я ще не їла в той день, але це змусило мене задуматися, що ще:

Враховуючи, що ви повинні з'їсти певну кількість в цілях підтримки м'язового розвитку, які ознаки того, що ви можете дивитися, що ви їсте недостатньо/занадто мало/дуже багато?

Я чув історії про професійні силові тренажери, що мають в 'боротьбі' , щоб поїсти достатньо, який, здається, передбачає, що необхідні кількості може бути досить великим....

+928
alarmedposter 27 черв. 2013 р., 05:36:57
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Правильне харчування залежить більшою мірою від вашого спорту/ фізичної активності вибору. Навчання людей для естетики потрібно з високим вмістом білка і низьким вмістом вуглеводів дієти, тому їх м'язи виглядають чіткими і визначеними. Вони не завжди потрібні високі вуглеводів для енергії до і після тренування. Для гри в бадмінтон або що-небудь, що вимагає багато витривалості і бігають, тобі потрібно трохи більше вуглеводів, і ви могли б послабити трохи білка. Але в цілому базова структура балансу в харчуванні не змінюється. Це гарна ідея, щоб піти на 40-40-20 розділити між білками, вуглеводами і корисними жирами. Піти на деякі фрукти, такі як банан, перш ніж грати, так що вони тримати вас відбувається під час діяльності.

+908
Raboo 5 жовт. 2017 р., 02:28:14

Насамперед, Ласкаво просимо у фітнес-клієнт StackExchange.З вашого графіка і пояснення, схоже, що ваш спосіб життя і інтереси/мотивація тільки дозволяє робити короткі тренування на певний період, а потім повернутися до нульової позначки. Так, спочатку може здатися, що це одне і те ж . Ви будуєте фітнес до певного рівня після певного періоду часу. Це може бути більш або менш однакові, але як вона може звернутися до інших, ми можемо сказати тільки після розгляду кількох факторів.

 1. На якому фізичному стані новачка(вага, генів, стану здоров'я, рівня фізичної підготовки, віку, харчування, відпочинку).
 2. Скільки вони по спіралі вниз, після їх зупинки.
 3. З якого рівня вони розпочинають наступний етап навчання після перерви.

Дозволяє пояснити їх по одному.

 1. Деякі люди мають досить хороший рівень фізичної підготовки, навіть якщо вони не роблять ніякої підготовки. Може бути через гени або те, що вони роблять, які можна задіяти в господарствах, які включають важку фізичну роботу. Так що, якщо хто-то подібне починається, і хто-то, хто регулярно непридатними і навіть не може рухатися без сторонньої допомоги, їх результати не будуть однаковими. Вік, раціон харчування і відпочинку також зробити якийсь великої різниці в результатах ви хотіли отримати. Хтось, хто 60, а хтось 18, їх результат не буде таким ж протягом певного періоду часу. Точно так само люди з однієї вікової групи, де одним добре відпочиває, той добре і їсть чистий б кращий результат, ніж іншому, який живе на піцу та десерти і майже не спить. Про хвороби і нездужання, хтось з хронічним захворюванням, розлад дихання, таких як астма, не буде мати ті ж результати для однієї і тієї ж мети, порівняно з тим, хто з медичної точки зору без хвороб.

 2. Коли люди зупиняються, де вони в кінцевому підсумку? Вони зберігають свою форму, або в кінцевому підсумку 400+ кг. залежно від цього, результати чергового туру може змінюватися. Крім того, віковий фактор. Ми всі знаємо, що з віком м'язова маса дегенератів і зв'язки і суглоби стають слабкими.

 3. Це тісно пов'язано з пунктом 1 і 2, а також включає в себе будь-які травми, як ви підтримуєте себе у період, як ваші сильні м'язи, і що мотивує їх на наступні.

Таким чином, це може працювати для вас, але це може не працювати для всіх, для всіх причин, які я згадав вище. Що стосується вашого випадку, здається, що після кожного тренування ти сильніше і готовим до наступного після перерви, який допоможе вам підвищити навчання на наступній сесії, як ви вже не новачок, але хто-то, хто повернувся з перерви і його організм вже звик до того, що він зробив раніше. Таким чином, будь-прогресивний навантаження або інтенсивності може бути отримання кращих результатів у послідовних сесій. Чесно кажучи, я не в курсі будь-яких досліджень, яка підтримує вашу теорію, але якщо це ваше спостереження, і ви зробили зусилля, щоб записати його, і він працює для вас, тоді дерзайте. Крім того, продовжуйте стежити за ним, щоб побачити, якщо це послідовної і прогресивної протягом більш тривалого періоду, або деякі випадкові злети і падіння. Хороша робота, я повинен сказати.

+870
Salman Mudez Abdi 2 трав. 2018 р., 22:13:38

Я скінні фет , фізично слабкий, хлопчик [ 26 ] з 6.1 висотою [ 1.83 ] і зменшується моя вага до 78 кг [ 171 фунтів] до 71 кг [156 фунтів] . у мене ще є трохи живіт і я хотів позбутися, що повністю. разом з тим, я хочу, щоб отримати деякі форми і м'язи. зараз я роблю кардіо 60 - 90 хвилин на тиждень і я перебуваю в дефіциті калорій.

що я хочу знати-це "я хочу зробити силові тренування також" разом з кардіо.

Так скільки кардіо і скільки силових тренувань - це не надто багато для мене ?

чи можу я піти з 5 днів [ 30 хвилин/день ] сила навчання і 3 дні [ 30 хвилин/день ] кардіо в тиждень ?

+747
LilRazi 10 серп. 2017 р., 05:27:03

Якщо у вас погана постава, як і багато поколінь Y це робити з вічно натиснувши на телефони, відео ігри та перегляд веб сторінок, виправляючи це зробить більшість з того, що вам дали. Зберегти ваші суглоби, добре зволоженою, зберігаючи себе добре зволоженою.

Хоча висота, в основному, генетичні, діти можуть їх зростання, страждаючи від недосипання, погане харчування, наркотики або алкоголь. У вашому віці у вас зараз перестали рости, так що нічого іншого, крім імплантатів нога робить нічого (або майже нічого) для вашого зростання.

Редагувати: просто маленька історія

Я в кулінарії багато років тому я був у парі з цим хлопцем, близько 6'2, Хороший дивитися, хороша збірка, але ви могли б просто бачити, що він не мав довіри. Я була в шоці, коли він сказав мені: "хреново бути лисіє, чи не так?"

+725
ashley meyers 11 бер. 2018 р., 21:43:52

Є тонкощі з різними добавками. наприклад, я беру багато (45 мг) цинку в день. Беручи так багато цинку означає, що я повинен взяти мідь на інший Зубець день, так як цинк може перешкоджати засвоєнню міді. Також цинк може дати стимулюючий ефект, тому його краще не вживати на ніч. Коні для курсів.

+720
Spoty 29 лип. 2013 р., 02:32:51

Мене звуть Мальок і я недавно купив приземкуваті клітини, штангою і гантелями. Я зробив тренувальний вага раніше, але не в 7 місяців.Я дуже хочу повернутися до неї. У мене почалася 20-реп-присед програма і мені цікаво, яку вагу має спочатку. Мені 16 років і 120фунт. Мій присед 7 місяців тому був 225lbs. Я до сих пір роблять добрі успіхи з цією програмою, якщо я почну в 100фунта по 20 повторень? Чи це занадто низько?

Спасибі за вашу увагу,

Мальок

+712
jcupitt 1 лют. 2016 р., 20:37:03

Я розглядаю, щоб купити набір гантелей (максимум. ~120кг) для навчання на дому (2-й поверх). Однак я не впевнений, про те, наскільки небезпечно це буде для підлогового покриття, і, як голосно це може бути до сусідів.

Тепер розглянемо основні вправи з гантелями спрямовані на зниження або повне тіло, я хочу знати, які з них я могла б зробити безпечно (щодо гучності і безпека пол) без будь-якого додаткового захисту або з одні матюки.

Я б припустив наступну класифікацію:

Без будь-якого додаткового захисту

 • Румунська станова тяга
 • Болгарські спліт присідання
 • Zercher присідання
 • Штанги штовхачів
 • Передня і задня присідання
 • присідання зі штангою над головою (з відносно легка вага)

всі з них, звичайно, не в максимальній діапазоні повторень.

З одні мати, як цей чи цей

 • Зважений глют мости
 • обтяжений хіп-насуви

Не можливо в квартирі

 • звичайна станова тяга (з невеликим скиданням ваги в кінці руху)

Динамічні руху, де вище ймовірність, що людина повинна відпустити штангу на значну висоту:

 • Уривками
 • Поштовх, ривки
 • Очищає
 • Чистий і ривків

Однак я не знаю його. Для деяких вправ, таких як накладні на корточках в барі досить високі, і якщо ви дозволите йому йти, килимки не допоможуть стільки з-за висоти. Навіть вага не був занадто високим. Те ж саме може бути справедливо навіть для задня і передня-присідання.

Для хіп-насуви і звичайна станова тяга ви можете на обох є проблема, що вага падає на землю. Проте я відчуваю, що це легше контролювати цей зважених хіп-насуви, ніж у тязі.

Так що було б здорово, якби хтось більш досвідчений міг би уточнити, які вправи будуть в безпеці у себе вдома без охорони, що буде з одні мати, як пов'язано вище, і яка буде небезпечна у всіх випадках.

+692
Quintin Willison 29 трав. 2015 р., 10:31:55

Ваш раціон повинен значно більше білка. Незважаючи на те, що ти думаєш, він не змусить вас набирати жир. Навпаки. Коли тіло-будівельників/фітнес моделі вирізування жиру в їх організмі вони мають тенденцію до збільшення їх білків і жирів.

 • На сніданок ви повинні з'їсти яйця разом з яєчними білками. Це допоможе засвоєнню і травленню, даючи вам жирних кислот вам потрібно. Спробувати 1 варене яйце і 3 яєчних білка. Ви також повинні з'їсти невелику порцію фруктів або соку, а також.

 • Додати якесь м'ясо на свій бутерброд. Ще більше білка має важливе значення для втрати жиру, і тебе тут нема.

 • Я хотів уникнути рисом і чапаті, як ви вже з'їли два скибочки пшеничного хліба за годину до і вживати достатню кількість клітковини. Знову додати м'ясо з овочами. Що стосується рису, якщо ви не Індійський, і ваша мета полягає у втраті жиру, то ваша толерантність до вуглеводів може бути дуже погано. Намагайтеся уникати рису на деякий час.

 • Якщо ви вживаєте сік після тренування це добре, поки ви чекаєте близько 30 хвилин, але розглянемо протеїни і жіросжігателі. Це час, коли ваше тіло дійсно потребує. Особисто я б просто з'їсти трохи фруктів на відміну від соку.

 • Уникайте солодких булочок і чаю, якщо це вершки і цукор. Це штраф один раз в тиждень або близько того, але не кожен день, якщо ви намагаєтеся вирізати жир. Чай буде корисним в цей час, припускаючи, що це не вершки або цукор.

 • Ви не повинні їсти вуглеводи дуже пізно вночі. Якщо у вас є що-небудь з'їсти, розглянути їдять дуже маленькі порції мигдаль, пекан і кілька ягід просто, щоб запобігти голоду. Ви буде споживати необхідні жири і зменшити споживання калорій таким чином.

 • Трохи молока нормально перед сном і допоможе вам спати.

+688
Alexander Mann 11 квіт. 2017 р., 07:06:57

Теорія про те, що багато культуристи вважають, що тіло буде поглинати більше білка, якщо споживаються протягом однієї години навчання. Маючи збовтати перед додати в чергу білка організм може засвоїти.

Це правда, що тіло поглинає білок з різною швидкістю в залежності від типу білка та їсте ви регулярно їжу поруч з коли ви приймаєте протеїн. Коли ви тренуєтеся, це робить багато речей в руху щодо вашого гормонального балансу. Наприклад, ваші м'язи більш чутливими до інсуліну, який вуглеводів після тренування сприяє відновленню і знижує ризик перетворення цих вуглеводів в жир.

Однак дослідження щодо строків білка досить непереконливими. Поки у вас є білок протягом дня, ви будете в порядку.

Можливо, кращою альтернативою протеїновий коктейль доза амінокислот з розгалуженою ланцюгом (ВСАА) до і/або під час тренування. Це не податок на ваше тіло, як багато, щоб перетравити, тому що вони вже досить сильно розбита. Тим не менш, вони дійсно допомагають відновлення і енергетичні рівні в той час як ви піднімаєте.

+642
Yuval F 10 січ. 2011 р., 15:46:30

Виникнувши у Франції, паркур-це мистецтво отримувати від одного місця до іншого в найбільш ефективним чином. В теорії, паркур-це вміння швидко орієнтуватися перешкод у надзвичайній ситуації. Паркур тренінги дозволяють людям долати перешкоди на індивідуальній основі і вибрати оптимальний спосіб для отримання передав їх, залежно від типу перешкоди, фізичні здібності Трейсер, і ситуації. Особлива увага приділяється рідини, гнучкість рухів, і навчання іноді проводиться навчання в бойових мистецтвах.

+582
Jan Marek 4 лип. 2017 р., 05:54:22

М'язи не можуть бути побудовані на вершині жиру, що просто не, як люди (або будь-яких інших тварин, які я знаю) будуються анатомічно кажучи. Втім, можна наростити м'язову масу, отримуючи, зберігаючи або навіть втратити жир. Останній з яких носить умовний характер (як правило, вимагають або новизни для силових тренувань або надмірна вага).

Звучить так, ніби ти хоч на правильному шляху до мене. Просто переконайтеся, що ваше харчування, і ви досягнете своєї мети.

+568
Zhayn Swank 13 лип. 2015 р., 23:30:26

Це не може бути добре підходить для Q&A форматі фізичної фітнес, але я все одно спробую.

Я бігаю вже близько десяти років, і, незважаючи на спроби багато різних кросівок у спеціалізованих магазинів, я ніколи не була запропонована пара кросівок Найк, щоб спробувати. Маркетинг і присутність в магазинах приводить мене до думки, Найк, повинно бути, один з найбільших виробників взуття працює, якщо не найбільша, так що я вважаю, це дивно.

Одного разу я запитав у магазині, і вони сказали, "Nike взуття трохи відрізняється. Вони мають тенденцію бути дуже м'якими на фронті".

Я від помірної до важкої overponator, який працює тільки до половини марафонської дистанції.

Я можу назвати три можливі відповіді:

 1. Найк не робить взуття підходить для бігунів, як я, або тому що "вони такі різні" або, може бути, вони просто не роблять модель, яка відповідає моєму опису
 2. Найк не такий великий, в працює світ, як я думаю, вони просто ще кросівки виробник, який має багато маркетингу. Я, напевно, не було б цієї публікації, якщо б я не намагався, як компанії ASICS або Saucony.
 3. Так, це дивно (вам не треба роздумувати про причини, якщо це відповідь)
+537
Tianna Rose 29 лип. 2016 р., 20:16:59

Біль у м'язах виникає через пошкодження м'яза від тренування. Це добре, так як він говорить вашим м'язам адаптуватися. Як відрізнити болю і травм, ви можете працювати, поки болить. Насправді, працювати ті ж м'язи, ймовірно, знижують біль, ви відчуваєте. Після розминки, ви можете знайти більшість ваших біль розсіялася.

Одна річ, ви можете зробити на ваших вихідні дні , щоб зменшити біль-це активне відновлення. Це включає в себе легкі фізичні вправи, що збільшує приплив крові. Просто ходьба або їзда на велосипеді повільно-приклади, що б допомогти з болючість ніг.

Нарешті, ви можете використовувати лід, щоб зменшити запалення, зменшити біль і прискорити процес одужання.

+515
Elena Alexandra Dobrescu 16 бер. 2013 р., 17:33:46

Плавання-це не ідеальний спалювання жиру вправи. Він спалює менше калорій, ніж біг або їзда на велосипеді (http://www.nutristrategy.com/activitylist3.htm) і незважаючи на опір води і нарощування м'язової маси ефект не досить інтенсивним, щоб викликати "горіння". Плюс, плавання робить мене неймовірно голодний!

Що сказав, плавання-це приголомшливе вправа, оскільки воно забезпечує як аеробіка і низькосортних верхньої частини тіла тренування опору з мінімальними спільне вплив. Плюс це здорово для мислення, тому що ви не можете читати, дивитися телевізор, слухати музику, або поговорити з кимось, а робити це.

А щодо купання в прохолодній воді, я особисто вважаю, що він спалює більше калорій просто тому, що це дозволяє мені продовжувати плавати довше. Я знаходжу плавання в теплій воді нудним і нудотним/викликає головний біль, у гіршому.

+503
Beenish khan 22 жовт. 2017 р., 04:01:59

З йоги: згинання хребта і Кішка-корова. Дуже прості вправи, і дуже ефективні.

Кішка-корова виглядає так:

enter image description here

сайт Реф

+480
fansoul 5 трав. 2012 р., 22:00:50

Я каякінг зовсім трохи з моєю Fitbit гнучкий. Ні, це не є точною, наскільки фактичні дії, оскільки явно дитячий не ходити. Я не думаю, що є спосіб обійти це, якщо виробник робить для нього. Але, це все-таки приємно використовувати трекер, щоб бачити, куди ви пішли. Також питання щодо пробігу - я думаю, що навіть якщо він відстежує весь маршрут як сказати 10 миль, це тільки відстежувати фактичне відстань, яку ви подгребли і не ту частину, де ви дрейфуете. Це як піти на 10 милю поїздки, але плаваючі на половину. Я вибачаюся, якщо моя відповідь не в тому місці або форматі. Я не досвідчений у цьому форумі і шукав каякінг/гарячі поради я й подумав, може моя думка допоможе комусь.

+345
pri 9 лют. 2017 р., 09:37:00

Ваше опис може описувати підняти передні

Starting Front Raise Position Front Raise End

Що стосується як підняти Перед грудні м'язи, ця людина висловлюється про закулісні піднімає передні:

В залежності від того, як ви нишком передній дБ викликає вони можуть бути на передній або дельтовидного вони можуть бути зосереджені на верхній Пек [так в оригіналі]. При зближенні долонь на піку руху перед вами хороша звуження на верхньому клює. Коли йде більш прямо вона потрапляє на передню більш дельтоиды.

Вікіпедія каже, що багато з тих же речей у різних мовах (жирний шрифт мій):

Він в основному працює передня дельтовидні м'яз, за допомогою передньої зубчастої м'язі, двоголового м'яза плеча і ключичній порції великий грудний.

+293
jahrichie 23 вер. 2015 р., 01:55:18

Я б сказав, що "рух в голові" і запаморочення не загальні відповіді. Перевірте ваше дихання. Затримавши дихання, особливо при фізичному навантаженні може підняти кров'яний тиск. Переконавшись, що ви продовжуєте дихати може допомогти.

@Дейв-це правильно, що ви повинні проконсультуватися зі своїм лікарем про програму вправ, особливо якщо у вас є медичний стан, таких як високий кров'яний тиск. Ваш лікар дасть вам рекомендації по безпечному. Коли ви йдете до лікаря, будьте готові пояснити свої симптоми у відповідь на ваш важкої атлетики та віджимання. Задати конкретні питання, що стосуються ваших тренувань і те, що свідчення артеріального тиску є безпечними для вас.

Ця клініка Майо стаття дає деякі параметри артеріального тиску і важкої атлетики. Наприклад, вони передбачають:

Якщо ваш артеріальний тиск становить від 140 до 170 мм рт. ст. систолічного і 90 до 109 мм рт. ст. діастолічний, перевірте з вашим лікарем перед початком програми з важкої атлетики для обговорення будь-яких заходів або особливих міркувань.

Ця стаття дає НВР симптоми , які потребують негайної медичної допомоги. Однак, НВР часто без будь-яких симптомів помітно. Важливо, що ви розумієте свій стан і як безпечно вправи для поліпшення здоров'я. Також запитайте свого лікаря про вашу дієту. Удачі.

+293
AirGap 15 трав. 2011 р., 02:10:14

Хлопець неправильно; залежно від вправи ви виконували, АБС вже спрацювала.

Однак, якщо вам потрібно виконувати вправи разом з вашої звичайної тренування, вони (вправи) повинен прийти останньої; в іншому випадку, хворобливі відчуття, які можуть вплинути на вашу здатність виконувати свої регулярні тренування.

+281
Ovi Miches 14 бер. 2016 р., 21:26:55

Ви можете спробувати присідання зі штангою, дуже добре для балансу і гарної всім тренування ніг. Подивіться у Вікіпедії сторінку і перейти на пліометричні/тіла в розділі деякі варіації для

+241
375298855668 6 квіт. 2019 р., 09:05:10

Я студент і живу розкладом, що робить неможливим для мене, щоб робити які-небудь надзвичайно серйозні програми або навіть піти в спортзал. Таким чином, я почав тренуватися вдома, робити в першу чергу наступне:

 • Віджимання з стрічками опору, я поставив групах, так що я можу зробити тільки 10 повторень на максимум міцності.
 • Підтягування

5 комплектів кожного до знемоги обох

Я п'ю сироваткового після тренування, і відпочивайте 2 дні поки я повторити цикл.

Я нехтую нижньої частини тіла, яких я знаю, не така вже й велика, але я намагаюся зосередитися на моїй верхньої частини тіла. Я хочу бути сильніше, бути більш підтягнутою і збрити зайвого жиру на животі.

Ось мій загальний підхід до харчування. У мене немає мети намагатися рахувати калорії чи з'ясовувати точний зміст протеїну. Замість цього я їм цільні злаки, біле м'ясо, риба, горіхи, овочі та фрукти. В середньому за харчування я б зробив 30% зерна, 40% овочі, 30% м'ясо або замінники м'яса (тофу, сейтан тощо). Я їм 3 рази в день, з закусками один або два рази в день з горіхами, насінням або плодами.

Як це все виглядає? Я зроблю хороший прогрес з цим? Мені потрібно зробити мої тренування більш інтенсивними?

+209
Recon 10 серп. 2010 р., 01:33:39

Моя відповідь-ні. Спочатку протеїновий коктейль і чекати, поки вона залишає шлунок (мінімум 1 годину). Таким чином, ваш протеїн буде засвоюватися в "вікно можливостей", що означає, що він буде засвоюватися швидше і менше % піде у відходи/жиру. Якщо ви їсте закуску перед цим, він буде у вашому шлунку не менше 2 годин і це знизить швидкість абсорбції свій протеїновий коктейль.

Сподіваюся, що допомагає.

PS: Якщо ви знаходитесь в категорії втрати жиру, біг вранці на голодний шлунок, почекайте годинку і потім легкий сніданок - це кращий спосіб схуднути. Я втратила 25 кг, в минулому році таким чином (плюс підняття тягарів протягом дня і важкої дієти модерації).

Це посилання може вас зацікавити: http://www.thesportjournal.org/article/glycogen-replenishment-after-exhaustive-exercise

+203
ladialav fusszek 29 серп. 2011 р., 21:03:36

Незалежно від того, скільки різних варіацій вправ, які ви виберіть, це всього лише шість наборів розширень трицепсів. Ці вправи ізоляції - вони задіють одну м'яз, так там дійсно не буде ніякої суттєвої різниці введених шляхом зміни форми зовнішнього опору.

Це не важливо, чи будуть три з цих комплектів з гантелями і три зі штангою, або якщо ви замінили деякі з кабельними pulldowns. Порядок теж навряд чи має значення, оскільки вони всі такі схожі рухи.

Додавання додаткових варіацій тільки збирається зробити це важче, щоб відстежувати, скільки ваги вам потрібно для кожного варіанту.

+157
Gubfaiinoy OK 24 серп. 2010 р., 22:20:06

Залежить від добавок. Речі, пов'язані, ймовірно, не пошкоджуючи ваша мета, ймовірно, не допомагає ні скільки. Фізичні вправи і правильне харчування, з великою кількістю відпочинку та обліку стресів допоможе у вашій цілі більше, ніж більшість добавок.

Наркомани можуть бути дуже худий і мати 6 кубиків преса. Я була одна цифра жирових відкладень, та розробка і ніколи не було 6 АБС пакет. Деякі люди отримують їх, деякі ні.

Іди, як ти будеш виглядати, почувати, і це кращий спосіб робити речі, ІМО.

+150
ProgrammingPanda 3 лип. 2010 р., 09:00:17

Про важковаговик Джон Гатрі звик робити 12 раундів 3 хв 1 хв відпочинок три рази в тиждень. Як правило, на ті ж дні він робить тренування опору та ваги.

Я б не став тренуватися на ній більше трьох разів на тиждень. Дуже важливо використовувати хороші якісні рукавички. 14 унцій із захистом великого пальця. Уникнути thumbless рукавички на важкий мішок робота. Також важливо, щоб обернути свої руки перед тим, як надягти рукавички. Щоб уникнути травми зап'ястя, переконайтеся, що ви удар мішок на правильному відстані. Варто закрити варення і банку зап'ясті і отвешивала удари занадто далеко гіпер-продовжити своє плече. Мішок повинен потиснути більше, ніж гойдалки. Якщо він хитається багато ваш занадто близько. Якщо у вас виникли болі в зап'ясті, негайно припинити. Плечі будуть хворіти спочатку. Основна проблема полягає в розвитку важкого озброєння з-за молочної кислоти. Чим більше ви тренуєтеся на ньому, тим краще Ваше тіло буде обробляти кислотою.

+149
Chelsea Sanderson 27 лют. 2012 р., 10:48:58

Термін, що ви шукаєте-це "силові тренування". Успіхів у спорті, коли крім майстерності і стратегії на спорт, сильно залежить від вашої сили і могутності.

Підняття тягарів-це основний метод силового тренування для спорту. Попросіть вашого тренера, щоб допомогти вам з програмою підйому. Якщо вони не знають, як або кажуть, що це не важливо, то знайти його самостійно. Переконайтеся в тому, щоб уникати програм, які орієнтовані на кондиціонування або бодібілдінгом, тому що це не стосується вашої ситуації.

+124
Danny Bender 13 серп. 2016 р., 01:53:33
Пошкодження якої-небудь частини тіла/системи. Деякі травми можна лікувати, в той час як інші можуть тільки бути керованим.
+115
narjesia 28 серп. 2012 р., 05:02:55

Немає такого поняття, як тиждень за тижнем циклів різання оптом. Це дійсно не працює таким чином.

Єдиними особами, які повинні робити зсипати/різання циклів просунутих культуристів. Таким же чином пауерліфтерів використовувати періодизацію для того, щоб пік до змагань. Для тих, хто не просунутий культурист зрушення у складі дієти для набору м'язової/втратити ідеально підходить, оскільки ви будете виглядати краще весь час. Так можна робити максимум калорій/низький днів калорій на основі вашого рівня активності. Ніхто не назвав би це зсипати/хоча різання циклу.

В теорії, ви повинні бути завжди зсипати/збереження до тих пір, поки ви вирішите, що ви хочете стати стрункішою/краще жир, а ось коли буде 'різати'. Але навіть тоді, я ніколи б не суттєво жертвувати жир, щоб потрапити в "отримати" режим.

+105
arash 19 серп. 2019 р., 14:33:50

Я сумніваюся, що це якось пов'язано з цифрами і більше, щоб зробити з обмеженнями машини плити і гантелі. З машиною тарілки, вони часто йдуть від 5 кг до приблизно 100 кг або більше. Якщо вони пішли на 2,5 кг, то стек буде в подвійному розмірі. Машина повинна бути збільшена, щоб розмістити розмір або виробнику доведеться зробити плити з щільного матеріалу, щоб зберегти розмір вниз. Як би збільшити вартість і складність машини.

Гантелі з іншого боку обмежені розміром самого тренажерному залі і теоретично може тривати вічно. Тренажерні зали не технічно потрібно купити гантелі з кроком в 2.5, але вони часто роблять.

Я скажу, що деякі машини, які використовують подвійний шків системи можуть також мати більш широкі кроком, тому що подвійний шків фактично змушує піднімати вагу легше. Так що ви навряд чи відчуєте різницю в 2.5 кг приросту на машину, яка вже побудована. Також може бути, що виробники машин використовують більш широкі кроком, тому що сама машина робить його непотрібним. Гантелі тільки вільний вагу, тому немає нічого пособництво в ліфт і не вимагають великого збільшення.

Чому вони обрали 7 кг? Я поняття не маю. У Штатах, автомати по 10 кг. і деякі йдуть по 15 кг. Я бачив деякі, які йдуть по 20 кг. Гантелі йдуть з кроком 5 фунтів. 2,5 кілограма-трохи більше 5 кг і 7 сомів. трохи більше 15 кг. Виробники швидше за все просто використовують те ж обладнання і змінити маркування.

+93
Timmy Thomas 23 серп. 2019 р., 00:28:03

Очевидно, що правильна відповідь буде, проконсультуйтеся з вашим лікарем, перш ніж робити такі зміни.

Що сказав, я хотів почати робити C25K зараз, що кілька років тому, я почав і я був на 10 років старший за вас і 300 фунтів.

+80
synhershko 10 груд. 2014 р., 02:33:36

Я чув, що це корисно, щоб визначити ваші слабкі групи м'язів і працювати на ньому. Іноді це може бути добре видно, а якщо ні, то як я насправді робити це? Чи є якісь приблизні пропорції ваг у різних вправах, щоб з'ясувати, які групи м'язів порівняно слабше?

+69
Brage Celius 23 бер. 2017 р., 10:21:49

Спробувати його? Піти на прогулянку, не розмахуючи руками і подивитися, якщо він вважає розумне число кроків.

Технічно кажучи, акселерометр обов'язково зможете записувати ваші кроки, навіть якщо не махати руками.

+51
bt11 29 вер. 2010 р., 01:26:29

Є багато факторів, які йдуть у виборі пари кросівок. Працює в "низький" взуття означає, що ви не буде мати ніякої підтримки. Це означає, що якщо ви зцілити рослина, ви, швидше за все, отримати травму в якийсь момент. Чим довше ви працюєте, тим більше ви знайдете, як ви запустите.

Бігає по твердій поверхні, також буде грати фактор, якщо ви працюєте на траві буде легше на ноги, тоді біг по бетону.

Як ви довгостроковій перспективі ви станете більш втомленим і більш схильні зцілити рослина. Якщо не лікувати рослина, ви будете запускати на кулях ваших ніг, і чим довше ви працювати, тим більш схильні ви будете до гомілки і ахіллового травми.

Ви можете перейти до будь-добре працюючий магазин, і вони будуть оцінювати ваші бігу. З цієї ви дізнаєтеся, якщо ви пальцевої або супинат. Якщо ви запустите на вашому зцілити, ніг або ступнями. Звідти ви можете вирішити, якщо ви можете бігати у взутті, яку ви показуєте у вашій картині.

Отже, підіб'ємо підсумки: 1) у кого-то на працюючий магазин, оцінити вашу ходу

2) Не починайте із двох миль. Полегшити в нього, так що ви не отримаєте травму

3) Не забудьте взяти вихідні дні

4) Якщо ви дійсно любите працює, ви виявите, що ви хочете отримати пару кросівок для бігу.

+51
ShoaibSivany 27 лют. 2010 р., 21:05:26

Ось аналогічне питання, що стосується в цілому просте проти складного карбюратора міф.

Як правило, продукти, які мають високий глікемічний індекс мають відносно невисоку нульовим вмістом жиру, який викликає ваше тіло, щоб переварити висока їжа GI швидше.

Високий ГІ 'вуглеводи' (цукрів), прості або складні, перетравлюються набагато швидше, ніж ми можемо спалювати їх на енергію, після чого наші тіла перетворити їх у жир і зберігати їх у вигляді жиру, залишаючи нас голодними, навіть якщо ми додали у вазі!

Тоді ми отримаємо перехідні приплив дофаміну і подальший високий серотонін перш ніж наш падає цукор у крові, але зменшується з плином часу, як ми отримаємо товщі—це означає, що як хімічно, так і метаболічно пристрасть до цукру ('вуглеводи').

Переваги їжі з низьким ГІ їжі або висока їжа GI з відповідною кількістю жирів щодо втрати ваги для будь-якої людини, в тому числі діабетиків, включають в себе:

 • Більше задоволення від їжі ви їсте, знижуючи ризик переїдання через затяжний голод продуктів, які просто Спайк цукру в крові і залишити вас, бажаючи більше, що побічно допомагає у втраті ваги, якщо ви підрахунок калорій або участь у цільових дієти для втрати ваги або вагу управління
 • Знижує тягу до їжі
 • Зниження ризику розвитку інсулінорезистентності та діабету та умови
 • Якщо ви вже діабетик, то з низьким глікемічним індексом продукти допомагають контролювати вже нестабільний рівень цукру в крові і високий кров'яний тиск

Джерело: http://www.gnolls.org/1029/fat-and-glycemic-index-the-myth-of-complex-carbohydrates/

+12
micarmst 24 вер. 2012 р., 15:01:27

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil