Більш-перебільшені пози під час присідань?

Коли я роблю присідання я так наполягала на тому, що робить прямою спиною я відчуваю, що я перебільшую свою поставу. В кінцевому результаті, замість поплентався назад я відчуваю, як моя спина вигнулася в іншу сторону. Це те, що я повинен бути стурбовані або виправити? Якщо це те, що має бути виправлено, що є кращою технікою для мого спина пряма, а не вигнута (в будь-якому напрямку).

+86
Valerio Bozz 3 вер. 2014 р., 05:44:35
26 відповідей

Мій контрольний список, приблизно в тому ж порядку, що потрібно шукати, коли у мене поганий тренування:

 • Їжа. Я голодний? Я вчора голодна? Я їм достатньо білка після мого останнього підняття сесії? Я сьогодні їла мало вуглеводів? Я їла досить жирів останні кілька днів?
 • Інші вправи. Моя розминка дуже довго сьогодні, чи я гидоту з того, я роблю свою ліфти? Я ходив минулої ночі дзюдо? Я йду на пробіжку вранці? Я нарешті полагодили мій передній присед плече положення тяги шаблон/назад в присяд позицію, яка могла б стимулювати попит на моє одужання? (Це те, що трапилося з вами тут.)
 • Сну. Як минулого тижня сон був? Це кумулятивний, так просто вчора ввечері не вистачає.
 • Стрес. Я натиснула на роботі? У мене була сварка з моєю подругою? Мій друг Білл переживає важкі часи, і я відволікся, думаючи про нього?
 • Удачі. Іноді ми просто не знаємо причину поганого тренувань. Вони просто трапляються. В цих випадках я дозволяю Еклезіаст 9:11 втішити мене:

І звернувся я, і бачив під сонцем, що гонка йде не швидким і не сильні-у битві, ні хліба мудрою, ні багатства для чоловіків розуміння, ні користь для людей майстерності, але і можливість happeneth їх усіх.

+919
Desperate Chef 03 февр. '09 в 4:24

Я дико не згоден з Мартен і забороняю тобі різати. Ти вже дуже худа і це буде практично не можливо для вас, щоб позбутися від останньої трохи жиру на животі без будь-яких м'язів на вашому тілі.

Почати їсти +3000 ккал кожен день, кожну підняти важкий день. Поки ви не отримали близько 15 кг (що займе деякий час) навіть не турбуватися про різання. Ви будете відчувати себе і виглядати набагато краще, до цього, хоча.

+909
Christian Schragner 4 бер. 2015 р., 18:05:06
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Читати Чарльз Бронсон книга названа поодинокі фітнес

Чарлі Бронсон провів три десятиліття в одиночній камері, і ще залишився як огірочок, набирає кілька світових міцності і спортивні результати в процесі. Зараз, це без надмірностей керівництво, щоб отримати підходять і залишатися у формі, він показує тільки як він це зробив.

У вас є час у ваших руках, так що не завадило б спробувати щось нове, і як Бронсон був у полоні, може бути, ви будете отримувати дієта схожа на його. Тому ця книга підходить для вас.

+868
vikingmaster 13 лип. 2017 р., 06:08:34

Я можу ставитися до вашого досвіду. Я веслував конкурентоспроможним для клубу, поки травма, яка вимагає хірургічного втручання пропустить мене на 10 місяців. По-перше, ви не можете очікувати, щоб конкурувати на тому ж попередньому рівні травми після настільки тривалої перерви. Краще всього, щоб встановити ваші очікування рано. Так само, як ваша витривалість потрібно якийсь час, щоб скоротитися, це займе час, щоб побудувати його назад вгору. Такі фактори, як ступінь вашої травми, у вашому віці і до здоров'я і фітнес-рівня буде впливати на те, як скоро це станеться.

У моєму випадку, я почав повільно. Я використовував стаціонарний лежачий велосипед , щоб відновити силу ніг. Через деякий час, я перейшов назад у весло кількох щотижневих сеансів. Я почав з метою збільшення інтенсивності й часу я витратив на машину кожні два-три тижні, поки я не міг комфортно поспіль протягом 20 хвилин з відносною легкістю.

Це дійсно не має значення, який тип вправ ви робите, як довго, як ви починаєте повільно і продовжувати збільшувати попит на свої серце і легені. Щось же просто, як крок піднімає у вашому домі має бути достатньо. Важливо пам'ятати, щоб встановити ваші цілі такі, що в кінцевому результаті ви можете підняти ваш серцевий ритм протягом 20 хвилин або без особливого дискомфорту. Для більш інтенсивного тренування, ви можете стріляти протягом 30 до 45 хвилин.

+861
Caesius Ignadros 11 жовт. 2018 р., 04:30:17

Я БКА і я починаю відчувати біль у попереку. Я підозрюю, що це пов'язано з кількома чинниками: мій протез (він хороший, але все-таки протез), ліжко, і мій баланс теж вистачає.

Я активний, оскільки я працюю в середовищі високої темп, ходьба, підйом і навантаження носять регулярний характер, хоча я зрозумів, в останні кілька років мій баланс не вистачає, а зараз останнім часом болі в спині. Я падаю багато. Я ходила до остеопату, і вона дала мені кілька основних вправ, включаючи вправи з м'ячем. Це дуже допомогло.

Їзда на велосипеді є надто великою, я звикла їздити скрізь. Я намагаюся знайти будь-який привід, щоб взяти свій велосипед на справи і речі.

Для тих пацієнтів читаєте цей текст, намагайтеся не надто турбуватися про обмеження, він буде тримати вас назад. Це завжди варто спробувати його, принаймні, перш ніж ви повністю виправдати його, я каліка з 27-річним стажем.

+809
Teodor Zahtila 15 січ. 2011 р., 05:16:22

Стежинки проблем

Бігу по стежках і горбах складніше у кілька способів:

 • Психічний виклик. Ви повинні звертати увагу на кожен крок, щоб уникнути камені, коріння, нерівна земля і т. д. Це розумове зусилля може бути утомливо в тривалих подій. Вам також може знадобитися, щоб знайти свій шлях на нову або погано помітний слід, який може бути стрес.
 • Стратегічне завдання. На рівній дорозі бігти, ви можете застосовувати поступово збільшуючи темп на протязі, і поки ви не почнете занадто швидко, ви будете робити добре. На слід бігти, ти повинен визначити, наскільки сильно приймати кожен пагорб, як ви наближаєтеся. Ранні помилки в рішенні скласти з плином часу.
 • Серцево-судинні проблеми. Затяжних підйомів буде ваше серце і легені.
 • Сила кинути виклик. Круті пагорби вимагає потужні квадрицепси. Горбистим рельєфом і крутими поворотами вимагають ікри, щиколотки і ступні.

Як людина, що має в комплекті чотири сліду марафони головний моя порада завжди запускати на маршрути. Ви збираєтеся бути оскаржено в чотирьох нових шляхів порівняно з дорожньої перспективі, так що ви повинні практикувати як можна більше.

Стратегії навчання

 • Якщо вам відстежувати його, серцевого ритму є більш важливим, ніж темп. Але без пульсометра, вимірювання відносне зусилля досить часто. Уповільнити трохи на пагорбах, і нехай ваше серце уповільнити деякі, перш ніж вибрати ногу назад вгору.
 • Постановка мети буде важко, якщо тільки ви тренувалися на полі або дуже схожі події. Навіть тоді, зміни погоди або стан стежка може мати величезний вплив. По мірі проходження навчання, ви також буде працювати на постановка мети. В день гонки, будьте готові змінити ці параметри, якщо погода тепліша/холодніше, ніж очікувалося, або якщо траса мокра.

Підготовка місцевості

Для кожного типу "класик" працює тренування, ось що я пропоную:

 • Темпо працює. Місцевість не дуже важливо. Я б сфокусувалася на курс ви можете регулярно відвідувати. Якщо ви звикли до місцевості, ви можете відповідним чином скорегувати ваші зусилля, щоб отримати ефект темпу.
 • Швидкість роботи. Шукати курс з коротких, але крутих підйомів. Важке сходження настільки ж добре, як швидкий коло на трасі. Довше вилазять, це нормально, щоб трохи пройти замість уповільнення на пробіжку.
 • Довгі спуски. Ідеальним тривалий курс має кілька гарних довгих, плоских секцій, і кілька довгих, поступово піднімається. Довгий (або крутий) піднімаються ближче до кінця теж важливий: він допомагає судити про здібності вашого тіла, щоб продовжувати наполягати після використання багато енергії (яка допомагає побудувати впевненість у собі). Я теж намагаюся не ходити якомога більше на довгі дистанції, так що я звикла бути вичерпані.
 • Відновлення виконується. Намагайтеся уникати крутих підйомів, або ходьби ці порції.

Стратегії гонки

 • Прогулянка по пагорбах, і летіти вниз. Прогулянка раннім пагорби, щоб тримати гонки адреналін від спалювання вас занадто швидко. Ближче до кінця, якщо ви відчуваєте до нього, запускаючи їх у порядку. На тренуваннях, я намагаюся не йти занадто швидко на спусках, щоб уникнути травм. Але в день гонки, це коли ти з усіх сил (тільки постарайтеся не нарватися на кого завгодно!).
 • Носити їжу і воду. Станції швидкої допомоги часто будуть розміщувати там, де зручно для волонтерів, і може бути переповнений з іншими бігунами. Це означає, що ви, можливо, доведеться пригальмувати на частину курсу, де б ви інакше хочете надолужити час. Маючи свою власну їжу і воду означає, що ви можете пропустити деякі станції допомоги.
+798
Starlord 14 черв. 2014 р., 14:39:29

Мені сказали люди, що прогресивна перевантаження є єдиним способом ви можете викликати м'язову гіпертрофію.

Робити більше повторень тільки збільшує витривалість, а не гіпертрофія.

Так робили дошки для 5 хвилин?Що він робить? М'язової гіпертрофії або витривалості? Я не можу використовувати мої руки після цього багато часу планка, тому я думаю, м'язове стомлення є даністю, але я не можу зрозуміти, як це відноситься до концепції прогресивної перевантаження.

+770
user268679 20 трав. 2017 р., 13:05:24

Тримати курс.

Ваша тяга не досить важким, щоб турбуватися. Однак додасть багато ваги викликається програма і тяга 1х5, як заплановано.

+763
Terri 10 бер. 2010 р., 18:47:52

Все зводиться до калоріях дійсно (чисті або немає). Якщо ви їсте більше, ніж витрачаєте, ви отримаєте. Якщо ви їсте менше, ніж витрачаєте, ви втратите масу.

Ви можете з'їсти всі здорові або "чистого" їжі, яку ви хочете, але якщо ви їсте занадто багато, то надлишок калорій, і ви отримаєте масу (жир, якщо ви не зробите тренування з обтяженнями).

Тому, якщо ви знаходитеся в профіциті калорій, незважаючи на кардіо, ви все одно наберете.

Якщо ви робите силові тренування і хочуть "накачатися", в тому числі кардіо є гарною ідеєю в будь-якому випадку, потрібно просто підвищити споживання калорій трохи компенсувати.

+662
Charlie Muir 20 груд. 2018 р., 16:27:16

Я боюся, що ви не будете повністю задоволені відповідей, які ми даємо вам. Ви обов'язково повинні працювати на вашій здатності до вживання овочі і фрукти. Добавки ОК, і ви повинні прийняти їх, якщо ви дійсно, дійсно, дійсно не можу їсти такі продукти, як овочі або фрукти. Однак, оскільки у вас немає часу для тренажерного залу, єдиним можливим рішенням буде, якщо ви просто знизити щоденне споживання калорій. Намагайтеся їсти менше макаронів і замість того, щоб з'їсти більше цільного зерна.

+636
Emmanuele 3 жовт. 2015 р., 04:35:41

Мені потрібні ефективні вправи для крил на грудях. В основному моє тіло в нормі, але груди у мене майже такий же завширшки для нижньої частини тіла і живота. Я хочу, щоб моя груди/крила, щоб бути більше в ширину, тому він стає схожим на образності. В даний час, здається, прямо.Я хочу отримати деякий вага до нього.

Також мені потрібні ефективні вправи для нижньої живота і ABS. Спасибі заздалегідь.

Редагувати

Ну, зараз я не багато, всього кілька віджимань і використання гантелей для рук. Ось саме. Але я маю намір приєднатися до тренажерний зал протягом декількох днів.

+570
oksayt 10 квіт. 2010 р., 18:12:31

Дозвольте мені розпочати з того, що це не з-за травми. Немає болю під час або після моєї тренування (не тільки нормальні відчуття при розтягуванні м'язів при піднятті важких ваг). Це просто, що моє внутрішнє стегно, здається, працює набагато складніше, ніж раніше до 20lbs тому.

Відчуття проходить по внутрішній стороні стегна, як ніби це може бути мій кравецька і приводять м'язи, але я не бачу, як будь-який з тих, які пов'язані з присідання для фарбування під час підйому. Це змушує мене задатися питанням, якщо, може бути, моя форма якось неправильно, і в результаті величезна частка навантаження переноситься на ті м'язи, коли він повинен бути на більш крупні м'язи (ВМ, ВЛ, сідниці і т. д.). Чи є які-небудь поширена помилка форма, що призведе до передачі навантаження від тягача до Сарторіус або привідних м'язів стегна? Чи це, що Сарторіус або привідних м'язів стегна є більш важливими для присідання, ніж я припускав; тобто слід чекати, що вони відчувають себе напруженими під великим навантаженням?

Для чого це коштує, я прагну широкій стійці, низько-бар барліг. І коли я кажу про широкій стійці я маю на увазі на дюйм або два більше, ніж ширина плечей і з ногами відзначили 30°.

+529
user2170905 24 лют. 2012 р., 08:10:26

Випадкові тренування може або не може завдати шкоди вашому здоров'ю.. це залежить від комбінації. Якщо ви не робите вільною рукою вправи до і після важкої роботи, то ваші м'язи можуть отримати загартованої зводячи нанівець можливість подальшого зростання. Якщо вам розтягнути і після цього не роби пробіжки ви будете відчувати біль в м'язах ноги пізніше... всі правила, що стосуються цього є логіка. Ви також можете зробити свої власні комбінації, але ви повинні зрозуміти логіку

+461
Vielinko 2 квіт. 2011 р., 16:56:27

"Піднімати ногами, а не спиною" - це slapshod вирішення реальної проблеми, яка полягає в тому, що люди слабкі. Їх спини, зокрема, є слабкими. Які виправлення слабкий, схильний до травм спини? Тяги виправляє їх. Станова тяга дозволяють людям повільно, спокійно прогресувати до сильної, травми-стійкий тому.

Один із способів станова тяга може зробити це шляхом фіксації хребта у безпечне і нейтральне положення, потім піддають цю структуру для опору. Тіло може бути розроблений, щоб підняти і підтримати багато ваги в правильному положенні приготувався.

В реальному світі, я "станова тяга", і я "на корточках" речі. (Вони, як правило, більше схожа на Атлас кам'яні ліфти або картопляний мішок присідання зі штангою, ніж їх еквіваленти.) Що тримає мене травм при підйомі речей у реальному житті 1) я піднімаю важкі ваги в тренажерному залі як частина прогресивного опору програми, і 2) при підйомі дивні об'єкти в повсякденному житті, щоб використовувати ще один афоризм, не відкусити більше, ніж я можу жувати.

+406
Vicyorus 27 груд. 2016 р., 04:17:51

Все залежить від ваших цілей. Взагалі кажучи спортсменами дивлячись, що вам сильніше зосередитися на кількох спільних (складних) рухів. Прикладами цього є жим, станова тяга та присідання. І люди шукають більш бодібілдинг стиль навчання буде включати в себе більше одного суглоба (ізолюючі) вправи.

Це не означає, що немає хреста, але якщо ви хочете високий рівень всебічної фізичної форми повинна включати обидва види вправ у вашому розпорядку.

Для вашого "переваги та недоліки" питання, що сприймається як вигідно для одного, не може бути перед іншими. Знову все повертається до того, як ви хочете тренуватися і/або які ваші цілі для навчання.

+372
LyaXtin Male Enhancement 31 жовт. 2013 р., 09:31:06

Я знаю, що лат Пулдаун-це відмінна вправа для спини, але кожен раз, коли я роблю це, моє плече починає хворіти. Чи є альтернатива це без накладних руху, де рука не рухається вище плечей?

+361
Dom 2020 14 жовт. 2010 р., 23:23:48

У мене була така думка, коли я дивився якийсь документальний фільм про це. На жаль, я не зміг знайти жодних посилань небудь. Те, що я зробив, було почати вивчати медицину, і речі почали набувати сенс.

При виконанні вправ спостерігається гостре збільшення частоти серцевих скорочень. Це зростання короткочасний, і залежить від вашого кисневого боргу (це те, що фізіологи називають) під час і після тренування. Як тільки це кисневий борг був погашений, є невелике зростання порівняно з базовим, як тіло у вищий стан обміну речовин (анаболізму відновити та побудувати м'язи, органоїдів тощо).

Коли ви порівнюєте загальна кількість збільшилася б'ється серце під час тренування і після, щоб меншу кількість ударів серця протягом дня і ночі, завдяки збільшеній придатності та ефективності використання кисню, результат-зниження загального числа ударів серця.

Я не маю жодних досліджень, щоб підтримати це. Однак, ви можете прочитати про ці явища в області фізіології вправ книги. На одній стороні монети ви можете порівняти ціни серце спортсмена населення і люди з сидячим способом життя (я так і зробив; ніби як метаисследования), а для інших ви можете виміряти себе (з pulsmeter) ваша загальна збільшився в серце б'ється, від вихідного рівня, для тренування, і ви побачите, що все сходиться. Крім того, останні 6 років я записую мій пульс кілька разів в день, разом із кожен кілограм, який я підняв в тренажерному залі, і кожен метр я і рвонув. Переживши періоди максимальної Фітнес і травми, періоди абсолютного відпочинку, я виявив, що загальна кількість ударів серця, щоб дійсно бути нижче, чим більше ви тренуєтеся (якщо ви не станете перетрудишся як я був близько 3 місяців). Це може бути хороший дослідження для публікації. Однак, оскільки спортсмени широко відрізняються по своїй фізіології і видів навчання, кейс не був би такий гарний, як проспективне дослідження з не менше 10 учасників.

+343
theParanoidAndroid 25 січ. 2017 р., 03:29:19

Я просто не можу здатися, щоб отримати мою руку мертвої прямо з будь-якою вагою. Я можу зробити це 95% прямо біля 15фунтов, але настає момент, коли плече починає підніматися і трицепс просто не буде більше. Я повинен бути робиш це, як, 2 фунтів, щоб побудувати мой круг - чи це нормально, щоб не бути в змозі пройти весь шлях?

+291
bib bob 17 лист. 2012 р., 12:20:23

Я 43-річний чоловік. Я високий 190см і 85кг. Я тонкий, з деяким жиру на животі. Я активний, я роблю регулярні фізичні вправи і бойові мистецтва. Моя мета-поліпшити свій загальний рівень енергії і відчуття благополуччя. Я теж сподівалася втратити вісцерального жиру і збільшити підшкірний жир, і збільшити тестостерон і гормон росту.

Я недавно спробувала періодичне голодування, відклавши сніданок на 2 години щодня. У мене 16 годин в ніч і ранок, коли я не їм. Я також знижувати вуглеводи небагато.

Я відчуваю себе дуже добре і мати більше енергії в цілому. Хоча я відчуваю, легке запаморочення і мене похитує вранці перед сніданком.

Мені цікаво знати, якщо там може бути ніякої вигоди для різання вуглеводів навіть більше, до точки, де я хотів би піти в кетоз або напів-кетоз щоранку перед сніданком. Тоді я б карб-трохи протягом дня, але як раз потрібну кількість, так що я хотів би повернутися в кетоз на наступний ранок.

Це знаєте стратегії дієті?

Якщо так, які можуть бути переваги або недоліки даного підходу порівняно з постійною кето дієта або не кето дієти з низьким вмістом вуглеводів?

+291
Jaibuu 30 квіт. 2016 р., 00:15:10

Ви можете знайти багато інформації в інтернеті - пошук "харчування відновлення".

Є два напрямки, які є важливими:

По-перше, треба зволожити, якщо ви один з тих рідкісних людей, які насправді досить пити, щоб уникнути зневоднення під час поїздки.

По-друге, ви повинні замінити Ваш вуглеводний магазинах. Є "золоте вікно" Після закінчення тренування (близько години або близько того), в якому ви будете поглинати більше вуглеводів швидко. Вона також може бути корисно отримати деяку кількість білка в той же час. Дослідження говорить, що це не має значення, чи будете ви використовувати реальну їжу для цього, або використовувати відновного напою. Мій досвід - і в подібних речах, люди змінюються - це відновлення напої працюють набагато краще, ніж справжня їжа. Мені подобається Endurox R4 і, хоча шоколадне молоко може бути дешевим замінником, якщо ви терпіти лактоза і B) ви можете знайти шоколадне молоко з сахарозою, а не з високим вмістом фруктози Кукурудзяний сироп.

Це зробив великої різниці в тому, як сильно у мене болять ноги після тривалих поїздок. Він також допомагає контролювати голод після поїздки, що корисно, якщо ви намагаєтеся скинути вагу.

+273
Jane Pryor 8 трав. 2012 р., 19:55:23

У мене розрив медіального меніска в лівому коліні, так завжди був в жаху від присідань. Однак після 2 років робити присідання нижче паралелі і працюючи над формою, я можу сказати, що я не тільки не було болю в коліні після присідання, але ноги насправді відчуваю себе набагато сильніше. У мене швидко синопсис , як уникнути біль у коліні після присідань тут.

+273
Joe Castro 10 серп. 2012 р., 02:18:37

Більшість чуток про обмеження тривалості тренування, засновані на дослідженнях, які були зроблені на жорсткому кардіо тренування. Порівняння для цього типу силові тренування-яблука і апельсини, як ваша інтенсивність набагато вище, і ви відпочиваєте між сетами. Також майте на увазі, що різниця між 45 хвилин і 60 хвилин хіба це не здорово - ми не говоримо про кілька годин тут!

Ви праві, що високого рівня міцності спортсмени дуже часто приймають більше тренувань, і їх більше. Арнольд, наприклад, було відомо, працює по три години в день і шість днів на тиждень. Хоча, звичайно, можливо, буде потрібно створити "працездатність" з плином часу поступово зростає, що ви робите, якщо у вас є енергія і бажання зробити свій ліфтів після 60 хвилин, то всі кошти зробити їх. Якщо ви опинитеся на кінець газу, то роботи по кондиціюванню з метою бути в змозі тривати досить довго, щоб завершити свої заплановані тренування.

+209
Luke Matthews 8 бер. 2017 р., 16:21:30

@frankadelic Спасибі за оновлення. Я радий, що хіропрактика лікування допомагає і що ви бачили ортопеда, щоб виключити що-небудь серйозне. Як вирівнювання тазу, діапазон руху і поліпшити гнучкість, Ви повинні мати меншу навантаження на стегна.

Коли ви готові повернутися в біг, Якщо ви починаєте біг на груди або по пояс води, ви зменшите стискаючих сил на стегно. Потім ви можете поступово додавати більше ваги, як ваші стегна добре переносить тренування. Якщо ваш тазостегновий суглоб болить при поновленні бігу, ваш костоправ буде в змозі сказати вам, якщо вам потрібна будь-яка подальша робота з вашим ортопедом.

Ось трохи докладніше про кульшового суглоба, (якщо ви можете вбрід через цю статтю). Він пояснює, що "Клік" з Томасом тест як ви описуєте і можливі причини болю.

Ще одна річ, щоб обговорити з вашим мануального терапевта, перш ніж ви закінчите лікування будь-якої м'язової слабкості ви можете мати. Ви говорите, що худий, як ви ходите, тому і питаю, Які м'язи відчувати слабкість. Біль була, ймовірно, причина ви почали кульгати, але біль може також викликати м'язову пригнічення і поступової слабкості. Коли ваш костоправ говорить, що ви готові робити ізольовані м'язи зміцнюють вправи для тих м'язів стегон. Або фізіотерапевта, принаймні, для одного або двох сеансів, щоб дізнатися конкретні вправи. (Взяти з собою фотоапарат, так що ви будете пам'ятати ходи). Є позиціонери стегна, що приводять м'язи AB і в додаток до згиначів і розгиначів, що всі повинні бути гнучкими, а також сильні і скоординовані, так як плече вони повинні бути в рівновазі.

Не варто забувати і про решту ноги. Туго гояться зв'язки, це група, біцепс стегна або квадрицепси теж можу скинути свій розклад, тому і питаю про балансування все від талії вниз. Удачі.

+173
user1489829 22 серп. 2016 р., 07:16:53

Я багато купався, коли я був дитиною і я хотів би зробити знову. Мета-зробити трохи спорту, тому що я не роблю багато (не спорт) і мені не вистачає трохи зайнятися спортом. Плюс, я хочу втратити трохи жиру і підвищити свою витривалість і здатність дихати.

У мене немає багато часу, тому я думаю піти в басейн раз в тиждень.

Які вправи я можу зробити, щоб досягти моєї мети?

Якщо ви хочете отримати більше інформації про мене, яка може бути для вас корисною, не соромтеся питати !

Спасибі велике !

(Вибачте за мій поганий англійська, я бельгійський і не багато тренуватися англійською мовою)

+102
Miya Cornejo 22 бер. 2013 р., 18:46:57

Ви досягли значного прогресу. Вітаю, продовжуйте намагатися.

Якби я був тобою я б переключитися на програму, яка додає вагу щотижня або щомісяця, такі як техаський метод Rippetoe & Кілгор від практичного програмування, або 5/3/1, або іншою подібною програмою. Що буде тримати вас додаючи силу досить тривалий час.

Я б розглянути питання про перехід на вправи, щоб отримати переваги сорту: рухливість, сила в різних місцях, травматизму та профілактики вигорання. Наприклад, перейти на один або два дні на тиждень від присідань стійка для присідання, або повністю переключитися на Передні присідання протягом восьми тижнів. Те ж саме стосується і тяга (спробувати Рфлс, ривок-хват станова тяга і т. д.), пресування (ВАР лавка, накладні, гантелі/штангу, може бути, кинути в деяких турецького вікон) і так далі. Будьте обережні, щоб не додати багато ваги занадто рано на нові ліфти, навіть якщо вони дуже схожі. Якщо ви нервувати, що працюють з тимчасово легким вагою, тримати принаймні одну важку тренування в тиждень з допомогою ліфта ви більш досвідчені.

Я б зробив одне коротке кардіо фінішер для всіх тренувань за тиждень. Росс Enamait має багато матеріалу для метаболічного кондиціонування, в тому числі його магії 50 (5 раундів 1 хвилина відпочинку: 5 гантелі обривки в руці, тоді 5 гантелі гойдалки в рукоятку, потім 10 віджимань). Я теж схиляюся до рекомендації кондиціонер Гленн Pendlay, які прагнуть до важкої роботи гирі від 5 до 10 хвилин. Або ж, просто бігати і плавати.

+83
lexodistro 17 лист. 2016 р., 13:11:02

Стоп. Кинь цю ідею, що ви маєте статура і потрібно працювати певним чином на основі цього атрибута схильний.

Картинка ідеального тіла, той, який ви хочете мати. Це де варіації; деякі люди будуть картини Арнольд, який Леброн, деякі Фелпс, інші Фронінг. Коли ви виберете ваші тренування, ви хочете, щоб регулювати їх залежно від цього статура, ваша мета. Очевидно, ваш потенціал обмежений певною мірою на свій зріст, але в плані розміру м'язів і їх зовнішній вигляд ви можете прагнути досягти всього, що ви дивитися, як краще.

Це не означає, що вона буде однаково легко вписуються в кожен тип кузова. Худий 6 футер буде набагато більш легкий час, дивлячись, як Фелпс, ніж Арнольд, тому що його тіло в даний час знаходиться ближче до цієї точки. Це не означає, що він не зможе врешті-решт досягти дуже мускулисте тіло, так що відстань до цієї точки більше. Не обмежуйте себе, класифікуючи ваше тіло, щоб бути певного типу.

+78
JIghtuse 21 квіт. 2016 р., 02:34:20

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil