Можна набрати вагу під час тренувань для марафону

Я тренуюся 4 дні в тиждень, щоб набрати вагу; деяким маси. Але я також працює 3 дні на тиждень для підготовки до марафону.

Чи можу я набрати вагу під час бігу. Я їм багато калорій, вуглеводів ... добре все, що добре, щоб покласти на деякі маси.

Дякую

+51
TMT 5 жовт. 2013 р., 15:18:34
34 відповідей

Я робив трицепс магазинної і я стає більш біль у плечізамість трицепс, якщо я поставлю менше ваги, ніж не зробити плечі біль, так що краще для зниження ваги або можна продовжити з більш важкими вагами?

+950
alfonso 03 февр. '09 в 4:24

На прямий м'язи черевної міститься сухожильна перехрестях, які йдуть через м'яз живота, яка розділяє прямий м'язи черевної в 6 або 8 "пачками". Чи є у вас 6-Pack або в 8-пакет визначається вашої генетики.

Поєднання дієти і фізичних вправ розкрити АБС. Зміцнення прямий черевної м'язи і навколишнє мускулатуру, поліпшить відносний розмір пакетів. Якщо ви не бачите окремі пакети це, ймовірно, тому що у вас занадто багато підшкірного жиру, потрібно спалювати жир, щоб побачити 6-пакет.

+950
Love Zone 26 вер. 2014 р., 06:55:18
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я не можу придумати визначення "Біблія працює" краще, ніж дивовижно, безкоштовний сайт EXRX.

Як пропозицію, ви можете почати з того, щоб поглянути на новачка сторінці, або перейти безпосередньо до здійснення навчання і дізнатися про проектуванні власних тренувань.

Набагато простіше, але дуже хороший джерело чесної інформації про Робота на дому-це Скубі майстерні. Він зробив багато відео, які знаходяться у вільному доступі на YouTube. Зокрема, він говорить про своєї домашньої тренування плани з мінімальним обладнанням діляться на три категорії в залежності від вашого фітнес-рівня.

Остерігайтеся сайтів, спонсорованих добавки компаній. Вони можуть привести вас на нереально високі тренувань обсяг (занадто багато вправ, занадто часто) так, що ви змушені відчувати, що ви потребуєте допомоги добавки, щоб впоратися з вимогами на вашому тілі.

+887
Max Peaceprayer 12 лют. 2011 р., 00:20:50

я також ходжу в тренажерний зал перед моїми танцями, я не впевнений, який танець ви робите, але мій Зук. робити розминку, перш ніж руки, поки гантелі не важкі відмінне, так як він розігріває УР тіло готове танцювати. роблячи простягання перед танцями теж допомагає.

+875
paersona 17 бер. 2015 р., 05:22:26

Зробивши зараз присідання на деякий час, є кілька речей, які можу скинути свій баланс не в порядку старшинства:

 • Відсутність гнучкості
 • Дивлячись вгору або вниз
 • Погане становище в отвір (коліна далеко вперед)

Помилка Номер один, яку я і багато інших людей, нові присідання зробити, це подивитися вгору. Ми дивимося в дзеркало, щоб оцінити нашу форму і ми дивимося на нашій талії безпосередньо. У будь-якому випадку начальник не знаходиться в анатомічно нейтральному положенні. Дивно, як невелике пристосування може виправити проблеми з рівновагою або проблеми з хребтом позиції.

Для боротьби з гнучкістю, є кілька ділянок, які допоможуть, і я рекомендую робити їх перед початком сесії:

 • Випад тягнеться. Покращує хіп-згиначів мобільність і ікри/щиколотки мобільності. Обидві ноги повинні бути плоскими на підлозі, і ви повинні тримати своє тіло вертикально, як ви штовхати свої стегна вперед.
 • Присідання ваги тіла. Тримайте ваше положення на дно і притисніть коліна з ліктями. Складці ваші стегна повинні бути нижче верхньої частини колінної чашечки, і Ваш баланс повинен бути в середині вашої ноги. Утримуйте її протягом приблизно 10 секунд, і зробити це як мінімум двічі. Запам'ятати, як ваше тіло відчуває себе в цьому положенні, це те, що ви намагаєтеся робити, коли ви маєте вага на спину.

Щоб розібратися з балансом, є кілька варіацій з присіданнями, щоб допомогти вам дізнатися положення тіла:

 • Блоки перед коліна. Блоки повинні бути досить високий, так що ваше коліно можете доторкнутися до неї, і розмістили близько 1-2 дюймів в передній частині ваших ніг. Коли ви присідаєте сенсорний блок з колін, але не збити його з ніг.
 • Блок під дупою. Блок повинен бути достатньо низьким, так що складка стегна нижче колінної чашечки, і розташовані так, що коли ваші коліна знаходяться в правильному положенні ви торкаєтеся блок з прикладом, а не сидіти на ньому.

Ці варіації допоможе вам дізнатися правильне положення тіла і зробити краще кінестетичну відчуття себе під час навчань. Пам'ятаю, з присіданнями ти знижує свої стегна, а не спину. Якщо ваші стегна не отримують достатньо низько, він буде кидати свій баланс, а також (штовхає свій баланс на пальцях). У барі завжди повинен бути на середині стопи, як ваш вагу.

+868
X1011 26 серп. 2015 р., 06:08:03

Ваш темп за 1 км це добре, але ви повинні тренуватися, роблячи великі відстані і вашого організму не буде на всьому готовому за 10к і ви ніяк не зможете тримати, що 1к ПАРЄ про 10k перспективі, поки підготовка 1к кожного запуску. Починайте збільшувати відстань, яку ви бігти, поки ви не принаймні до 5к або 6к в зручному темпі. Якщо у вас є час, спробуйте запустити 10к раз в тиждень як мінімум, щоб відчути темп потрібно ставити на гонку. Крім того, біг на біговій доріжці-це не погано, але спробуйте отримати деякі працюють в зовні, як це сильно відрізняється, ніж на біговій доріжці з постійною швидкістю, що дано вам машину. Якщо можливо, спробуйте знайти маршрут для гонки і запустити його кілька разів перед гонкою.

+845
ktopaz 7 серп. 2012 р., 08:31:37

Я бачу багато рекомендацій пити достатньо води. Ще один звичайний фітнес-рекомендація отримати пристойну кількість сну для того, щоб допомогти зростанню м'язів і відновленню тканин (дорогоцінний тестостерон і гормон росту секреції добре відомо, трапляються в основному під час глибокого сну у дорослих).

Але ніхто нічого не говорить про те, щоб примирити обидві ці речі там, де вони стикаються: відразу пити воду перед сном змусить вас перервати свій сон, щоб сходити в туалет.

Єдиним способом я можу отримати вісім годин безперервного сну, уникаючи пити будь-яку рідину за дві години до сну. Я п'ю воду часто протягом дня (особливо до і відразу після тренування), але якщо я стверджую, моє звичайне споживання води перед сном, потім сон переривається, тому що я повинен ходити в туалет хоча б один раз.

Від того, як я впав на наступне ранок, я не знаю, яка стратегія краще: менше безперервного сну, але добре зволоженою, або 8 годин міцного сну, але пити. Я думаю, низький гідратації не повинні за багато природних анаболічних процесів у вашому організмі.

Я якось бачив рекомендацію в морські котики фітнес-відео в ютубі. Військовий лікар рекомендував високе споживання води перед сном, незалежно від того, скільки разів, що змусило вас піти в туалет. Але в іншому кінці спектру, перериваючи сон для походу в туалет часто є стан здоров'я (ніктурія).

Я хотів би почути, як більше досвіду спортсменів управляти цим рівновагою.

+801
Alberto Mancini 25 бер. 2010 р., 05:07:47
Важкий м'яч з ручкою, що використовуються для силових тренувань.
+800
Helio 9 лип. 2018 р., 05:43:35

Буде підняття тягарів, силове тренування і т. д., трюк мій ріст моєї дитини?

Якщо ви (ваша дитина) не зростають так швидко, як інші діти і робота з Вагами, можна легко вдатися до вірячи в казки старих дружин, що у вас мало з-за ваговій категорії. Ми ніколи не можемо знати, як цей слух почав поширюються, але там, звичайно, мало (якщо такі є) доказу в її підтримку. Насправді, є дані, що свідчать про протилежне.

Чому люди думають, що силовий тренінг може зупинити зростання? Це дійсно гарне питання. Я думаю, люди, уявіть, що так само, як ноги-обов'язкові практики стародавньої Японії, з вагами (на спині, на корточках, наприклад) може протидіяти зростанню організму і, можливо, пошкоджуючи зростання замикання пластини і викликаючи передчасне припинення росту. Це висновок про те, що насправді має певний сенс. З додаванням, що медична тарабарщина пластини зростання, може навіть видати за дійсну аргумент. На щастя, існує дослідження, що показує інакше, але здоровий глузд також говорить інакше: якщо хребта збільшені навантаження є причиною затримки росту, дітей, гуляти, бігати, стрибати, лазити, або навіть стояти на ногах повинні бути коротше, ніж в середньому. Діти, які грають в баскетбол, в результаті коротше. Діти, які грають у футбол врізатися один в одного на високій частоті-ці діти повинні бути коротше.

Як з'ясовується, дуже мало спортивних виявлені можливі наслідки (не каламбур) на висоті, та причини їх впливу прийти, як не дивно. Два таких видів спорту є гімнастика і боротьба. Спортсмени, які виконують в цих видах спорту на високому рівні проходять екстремальної фізичної підготовки. Деякі дослідження показують, що їх тіла не можуть вирости до повної висоти. Одне дослідження показало, що "тривале пригнічення гіпоталамо-гіпофізарно-гонадної осі з допомогою фізичних вправ поряд з або через метаболічні ефекти дієти відповідає за [вплив на ріст]". (джерело) однак, існує багато досліджень, які передбачають, що досягши повного зросту дорослої людини, навіть для спортсменів у цих видах спорту, це норма.

Що говорить, поганого харчування і екстремальних фізичних навантажень може викликати зростання трюк. Якщо організм не отримає достатній час і умови для відновлення сил, це мало б сенс, що зростання буде страждати. Не висипається, погано їсть і піддаються впливу токсинів, таких як сигаретний дим або стероїдів може зупинити ріст організму. Однак, розглянемо наступні результати дослідження:

"Експериментальні протоколи тренувань з вагами і тренажери, і з керівництвом і співвідношень учасник низьким інструктор-відносно безпечні і не справляють негативного впливу на ріст і дозрівання пре - і ранню пубертатну молоді". http://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/17119361

"Численні дослідження показали, що при відповідному контролі і заходи безпеки, тренування опору може бути безпечним та ефективним для дітей і підлітків. ""[Навчання опору] не чинять негативного впливу на лінійний ріст." http://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/16437017

Сподіваюся, дослідження говорять самі за себе. Здається, що для нормального, здорового малюка, турбуючись про це, ймовірно, витрачається енергія.

+730
Anshuman Abhishek 17 груд. 2017 р., 01:21:36

"Відчуття опіку" під час тренування просто означає, що ти працюєш на витривалість, а не сила або потужність. З мого неспеціаліста зрозуміти, що може бути не так, це тому, що ти більше не здатна змусити анаеробно. Зверніть увагу, що ви рідко відчуваєте це відчуття в перші кілька повторень, коли (якщо ви використовуєте складні ваги) ви робите роботу стимулювання збільшення міцності. Так зосередитися на підйомі ваги всього кілька разів, замість того, щоб піднімати легкі ваги достатньо раз, щоб відчути опік.

Якщо вашою метою є сила, то оцінити ефективність тренування шляхом вимірювання сили, а не на скільки "палити" ви відчуваєте. Ви можете піднімати більш важку вагу цієї тренуванні, ніж минулого тренування? Здорово, що ти сильніший, забудьте спалити.

+727
Brian Bi 12 жовт. 2015 р., 11:34:35

Якщо ваш спортзал дозволяє, "правильним" рішенням є використання крейди. Він тримає бар від ковзання, що є основним джерелом болю, і як і раніше дозволяє підсилити зчеплення за рахунок захоплення бару напряму.

+714
user139769 12 лип. 2016 р., 02:58:38

Термінологія може залежати від того, де ви знаходитесь. Немає дійсно ніякої такої речі як "звичайної йоги". Я знаю, що в США багато людей асоціюють "йога" з хатха-йоги, який зазвичай означає, що акцент робиться на будівельні блоки і пози на розтяжку-типу позах.

Силова йога, з іншого боку, це віньяса або аштанга-стиль, флоу йога; йоги влади швидко переміщатися між пози, але пози часто спрямовані на розвиток сили, а не гнучкості. (Будь-якого типу йога поліпшить вашу гнучкість; я кажу у відносному вираженні тут.) "Силова йога", в той час як натхненний Аштанга, не слідувати суворим розпорядком поз. Є свобода для пози змінюватися від однієї сесії до іншої.

Звичайна рекомендація щодо харчування повинен чекати принаймні 3-4 години після прийому їжі для практики будь-якого виду йоги, або через 1-2 години після легкого перекусу. Якщо вам дійсно потрібно харчуватися правильно, перш ніж займатися йогою, є щось світле, як фрукт.

Я не рекомендую намагатися вивчати йогу самостійно, якщо ви ніколи не робили будь-який тип йоги перед. Немає заміни за те, що вчитель зможе показати вам пози ближче і з різних ракурсів, і, щоб прийти і виправити свої корчить з вашої практики. Цілком можливо, травмувати себе, виконуючи пози неправильно, особливо неодноразово (я припускаю, що ви не займаєтеся йогою всього один раз і потім кинути). Це, як кажуть, рідні Йі силова йога DVD-диски гарні для занять вдома.

Наскільки робиш як в той же день; якщо у вас немає травм, які заважають вам вести активний спосіб життя, ви можете зробити стільки йога, скільки ви хочете в один день. Я знаю людей, які роблять 1-2 години йоги щодня, аж до людей, які практикують чотири або п'ять годин на день.

+681
Simon Smedberg 2 вер. 2010 р., 05:36:36

Моя головна мета-скинути жир. Я борюся трохи, щоб втратити його. Я хочу чесний чиюсь думку з приводу цієї теми: я повинен бігати перед тренуванням або після силового тренування? Я читав деякі статті, але вони не задовольнили мене своєю відповіддю. Я зазвичай перед тренуванням, тому що після тренування я відчуваю втому. Якісь поради?

+679
InterestedInALot 15 трав. 2015 р., 04:50:06

Так, це питання, яке може бути складним.

З одного боку, якщо ви практикуєте для проведення заходу, ви, ймовірно, слід зосередитися спочатку на біг і зробити кілька додаткових тягарів.

З іншого боку, якщо ви дотримуєтеся загального добробуту і мати обмежений час на підготовку, ви могли б почати з обтяженням і пропустити хід. Мої власні експерименти з вимірюванням ефекту навчання з імпульсних лічильників показує мені, що ви отримаєте хороший ефект кардіо, Коли ви піднімаєте ваги, особливо коли ви робите вправи, в яких беруть участь великі м'язові групи (станова тяга, присідання тощо).

+647
Ajay Kumar Bhojani 6 вер. 2013 р., 10:19:42

Я танцювала протягом тривалого часу і мають ступінь бакалавра в цьому і була частиною сучасного танцю. Подивився б я на самому справі, деякі загальні йога, стретчинг для початку, це те, що ми завжди робили. Великий ключ, щоб переконатися, що ви отримаєте кров рухатися першим, щоб уникнути травм. Простий спосіб, щоб просто зробити клас пострибає, але це нудно. З моменту свого сучасний танець, деякі "Денсі" розминки може бути більш цікавим. Контактна імпровізація, імпровізація по підлозі, базові рухи і т. д. Просто вам трохи піт. Ви, напевно, зробили багато тягнеться в минуле, тому звертайте увагу на м'язи, які ви маєте намір використати під час танцю, це було б очевидно, ноги, нижня частина спини, верхня частина спини, прес, стегон і т. д. Ми звикли робити багато порожнього тіла і рухів прокатки, а також збільшити рухливість.

Вибачте, якщо я накатала небагато, але я сподіваюся, що це допомагає. Я б сказав, що йога-штука дуже важлива, якщо ви шукаєте не турбуватися про травму, оскільки кожен може йти в своєму власному темпі.

+582
Athar K 12 січ. 2017 р., 00:14:06

Розібравшись з ліктьової тендиніт успішно, є пара речей, які потрібно подивитися:

 • Як міцно мої руки, коли я навпочіпки?
 • Моя верхня кузовні роботи трицепс або біцепс домінуючим домінуючим?
 • Як часто я піднімаючись на 90+% від мого Макс?

Іноді ви можете полегшити навантаження на лікті, так як руки трохи далі на бар. Деякі "як" присадкуватий гідів радимо генерувати верхній частині спини герметичність, отримуючи руки щільно до тіла, як це можливо, самозахоплення. Все це робить дозволяє вага штанги для перенесення на лікті. Ви можете (і повинні) тримати в їжакових верхній частині спини, коли ви присідаєте, але окремо від положення руки. Перший раз я займався тендиніт це все, що я повинен був зробити.

Загальне положення для харчування спортсменів полягає в тому, що вони витрачають багато часу натиснувши в деякому роді або інший, але не маєте достатньо потягнути або керлінг. Якщо ви робите багато накладних робота для силовика підготовки заходу, будьте впевнені, щоб зробити деякі високопоставлені реп кучері раз в тиждень, щоб допомогти зберегти здоровий суглоб. Штанги, гантелі і т. д. неважливо, який тип локон, просто зробити 5 комплектів 20 (в загальній складності 100 повторень). Мета полягає в тому, щоб отримати кров тече через суглоб, щоб змити запалення. Лікування компресійного працює за тим же принципом, але кучері насправді виправити м'язовий дисбаланс. Може бути істина, якщо у вас багато роботи біцепси трицепси порівняно з роботою в цьому випадку робити 5х20 роботу з вузьким хватом, Жим лежачи або деякі інші трицепс домінуючого руху. Другий раз я мав справу з тендиніт це виправили проблему.

І нарешті, якщо ви проводите багато часу близька до максимальної, то ви ставите свої суглоби під великою напругою. Якщо ви робите supramaximal роботі (робити часткові більше, ніж ваш максимум), такі як жим блокування виходи або присідати ходьби аутів, підкреслює, що багато ваших суглобів. Якщо велика частина вашої роботи полягає в 70-80% діапазону, що дозволяє суглобам зміцніти. Подивіться на supramaximal роботу в якості початкового стресор, який буде приймати ваше тіло на пару тижнів, щоб повністю оговтатися від. Це краще, щоб отримати сильніше З більше обсягу в цілому, ніж постійно натискати Максів. Це вірно ти силач або пауерліфтинг. Коли ви подивіться на успішних людей в тих видах спорту, тренуються вони в середньому близько 70-75% за місяць-іноді важче, іноді легше. Однак, це допомагає організму залишатися сильним і залишатися здоровим. Постійно проживають в 90+% діапазону просто випробовує тебе на міцність-не будувати його. Я пройшов через короткий етап, коли я грав з supramaximal роботи. Коли початок ознаки тендиніту переповзли, я відступив і він пішов.

Будь ласка, зрозумійте, що є часи, щоб піти в 90+% діапазону. А я зараз в пік циклу для конкурсу Я буду вражати чисел у діапазоні протягом декількох тижнів. Я просто роблю більшість моїх суб-максимально професійної підготовки і нарощування сил на Тома. Це був ключ, щоб тримати моє навчання послідовним і будинок набагато більше сил, ніж у мене були останні змагання.

+563
sarah666 7 трав. 2010 р., 19:21:46

Я згоден з веденням самостійного тестування. Жорсткі люди не весело, але ти будеш знати правду.

 • Запустити 5K раси або час судового розгляду важко, запустивши останній 1к-800м все швидше. Спринт жорсткий до кінця.
 • Знайти довгі, жорсткі Хілл (наприклад, ~2 хвилини знизу вгору). Підбігають 2-3 рази. Штовхати складно, як вам дістатися до вершини.
 • Пробігти 2км на доріжці, збільшуючи темп з кожним колом. На останньому колі, спробувати прискорити з кожної ділянки 100м, поки ви працюєте повний-максимальне спринт.

Очевидно, це допомагає, якщо у вас є навчальну групу чи партнера, щоб допомогти підштовхнути вас з одним із цих зусиль. Ви повинні бути в змозі взяти максимум годину до тренування, як це і додати кілька БПМ, щоб отримати "істинний" Макс. (Припустимо, що це дійсно важко по-справжньому максимум на тренування та гонки.)

Мені 37 з відпочиваючи ч ~40 ударів в хвилину і знайшли мій максимум був близько 175 ударів в хвилину.

Але я використовував різні "тренувальна зона" відсоток коливається і вони збігаються дуже добре сприймається з зусиллям. Візьміть ваш реальний максимум годину і забрати ваш спокій персоналом для отримання "запасу тарифу серця" (ГРР):

 • Зона 1: від 60 до 70%; дуже зручні зусиль; використовувати це для розминки і відновлення
 • Зона 2: від 70 до 80%; досить комфортно, щоб провести бесіду; більшість тренувань робиться тут
 • Зона 3: від 81 до 93%; "комфортно жорсткий" зусиль; можна сказати коротких, неповних речень.
 • Зона 4: 94 до 100%; важка праця; темп сталого, але розмова кілька слів одночасно. Для більшості людей це приблизно в 5-до темпі.

Ключовим для мене є те, що ці поріг і темп діапазони збігаються дуже добре з темпом і порогових тренувань.

+493
Dan Walker 9 січ. 2010 р., 20:30:40

Гіповентиляція навчання, вперше Еміля Затопека- це тренувальний метод, за допомогою якого спочатку вдих, потім видих, як правило, потім, утримуючи його дихати.

Вікіпедія відзначає, що гіповентиляція тренування затримки ацидозу і, таким чином, затримка настання втоми, дозволяючи поліпшити продуктивність під час фізичних навантажень коротких до помірної тривалості.

Однак, які недоліки або побічні ефекти гіповентиляції навчання (крім фізично важка)?

Зокрема, бере участь у довгострокових гіповентиляція підготовки небезпечні для здоров'я?

+476
Geoff Crow 2 лист. 2019 р., 23:54:18

Я працюю на 2 тижні і я помітила, що я дуже ледачий. Хоча я приймати добавки, я намагаюся триматися настільки ледачий, що крім часу в тренажерному залі, мені не встати з дивана. Крім тренажерного залу, у мене немає фізичної активності. Причина я відчуваю лінь і вниз.
У мене тест і я в порядку. Іноді я відчуваю себе так втомився, що тренування теж відчуває себе тягарем. Це як я витрачаю чи даремно. Мені 29 і я 78,5 кг. В чому може бути проблема? Чи може це бути генетичним? Як моя мама дуже багато спить, або де я був купив? Що я повинен зробити, щоб відчути себе енергійним і могутнім?
Навіть коли я прокидаюся, я відчуваю себе вниз або втрати енергії. Будь-тест або процедуру зміни я можу зробити?

+469
user3276509 24 лист. 2013 р., 16:03:20

Кожен повинен почати десь. Ви дуже швидко з'ясуйте, як далеко ви можете йти.

Не спробувати і йти в ногу з класом, але працювати на збереженні ваші ноги рухатися як можна довше. Тобто Робити найкраще, що ви можете, враховуючи обставини. Ви краще з практикою, і мати терпіння.

Одна з речей, інструктор буде зробити, це рекомендувати рівнях напруженості на гальма. Легше зберегти ваше напруга, так що ви можете зробити це через сесії, як ви можете.

+445
Jahan vali 3 січ. 2016 р., 13:57:04

Те, що ви говорите про те, що тіло будівельники називають різання. Так розумію, наступні два основних принципи про шести пакет АБС:

 • Жир покриває АБС у вас вже є, так що ви хочете обрізати жир
 • Дієта піклується про 80% ваших цілей втрати ваги, решта 20% надходять від фізичних вправ.

Є книга під назвою "Правда про 6 АБС пакет", який визначає, що ви говорите. Тепер, я не читав це, і я підтримую його. Я дам посилання на відгук про книгу Отже, ви можете скласти свою власну думку.

Нижня лінія, я б і уваги на свій раціон, і низька частота серцевих скорочень аеробного тренування, щоб доповнити те, що ви зараз робите. Пийте багато води, допомагає з втратою жиру, здорові м'язи і здорову активність мозку. Більше упор на білок, і обмеження вуглеводів для повільного горіння і близьких.

+421
TheSilverBullet 21 лип. 2010 р., 08:49:43

Це дійсно залежить від того, як ви визначили "загальну придатність".

Бокс є відмінним джерелом кардіо тренування, і хороший traininer буде у вас не лише лупить мішок, але бігати, робити присідання, віджимання, підтягування, присідання з власною вагою, скачущим, і хто знає, що ще.

Всі ці речі збираються побудувати кілька м'язової маси і допоможе зменшити жирові відкладення (як і будь-якої іншої високої інтенсивності навчання). Хороший тренінг також дасть вам відмінну координацію - для обох рук і очей і основу.

Три або чотири тренування з боксу в тиждень будемо виходити у вас набагато витривалішими і здоровіше, ніж ні. Очевидно, вона не довго накачати стільки м'язів, в той же час в тренажерному залі. Але не менш, ви не бігти так швидко, як людина, який витратив час тренувань спринт, або як хто провів цей час дистанційне навчання.

Коли справа доходить до запобігання ушкоджень, гарантуючи, ваш тренер вчить вас, як обернути свої руки також важливо. Якщо ви не спаринг, то ваші руки є єдиною проблемою потрібно доглядати. Навіть під рукавичками, я затримав пальці на боксерському мішку, тому що мої руки були погано загорнуті.

У певному відношенні "здоров'я та фітнес" - це дуже туманно мета і один, що ви можете тільки дійсно побачити за все життя в ретроспективі. Якщо ви любите бокс і він отримує вас і активна, і ви можете зберегти його на тривалий термін, то це ідеальний для вас.

+419
ribamar 30 вер. 2010 р., 11:32:02

Мені потрібно допомогти придумуючи план втрати ваги. Я вдарив мою найбільшу питому вагу в 290lbs! Я повернувся вниз до 280, спостерігаючи, що я їм, але я почав набирати його знову. Мені потрібна допомога! Які продукти я повинен їсти і які вправи хороші для втрати ваги, підняття тягарів або кардионагрузки? Хто-небудь може мені допомогти скласти план на тиждень?

Майте на увазі, у мене підвищений тиск і я гіпоглікемічну.

Спасибі!

+365
Justin Parks 26 лист. 2019 р., 20:20:02

Ви не можете збільшити свій зріст. Але, ви можете збільшити свій вертикальний, особливо якщо ваша мета полягає тільки 3-4 дюйми зростання. Якщо ви просто граєте аматорському рівні спортом, і зробіть їм вашу мету мати масивний вертикальний стрибок, ви будете більш ніж компенсувати недолік висоти. Дуже небагато людей ставлять на час, необхідний, щоб отримати величезний вертикальний на аматорському рівні.

Пропозиції

 • Штангою Присідання
 • Очищає влади
 • Пліометріка (після того, як ваш присіданнях зі штангою до близько 1.5 х ваш вагу тіла... тому що до тих пір, ви отримаєте краще вертикальної прибуток, просто збільшуючи свою чинність)
 • Читати Біблію вертикального стрибка
+319
Jon Schneider 10 жовт. 2014 р., 20:05:04

Коротше, так, ваші щоденні прогулянки аеробної активності (напевно не анаеробні...ходьби починаються фермера, що відстань, і ви реально отримаєте деякі виглядає, як ви проходите люди).

Майже будь-який правильний лікар буде аплодувати вашим зусиллям, ви подвоїти рекомендації Американської асоціації серця 150 хв/тиждень помірної аеробної активності.

Це досить для того, щоб Compliment ваші тренування з обтяженнями? Так, в загальних рисах. Ваш світ-до-вміру год/день прогулянки поступово поліпшується-принаймні, збереження--здатність серця забезпечувати паливом і видалення відходів з ваших м'язів. Що сказав, Деякі анаеробні "кардіо" кожен зараз (наприклад, інтервал Хілл спринт) дозволить підвищити ефективність роботи м'язів, щоб використовувати це паливо.

Якщо ваша мета-стати (або продовжувати бути) в цілому здорової людини, продовжуйте робити те, що ти робиш. Тим не менш, я б рекомендував експериментувати з деякими більш короткі сесії, вище інтенсивність тренувань один або два рази в тиждень, якщо ви можете вписати його в свій графік, особливо якщо врахувати більш конкретними, орієнтовані на цілі в майбутньому.

+318
weli 13 груд. 2015 р., 19:32:06

Я розділю свою відповідь на дві частини. По-перше, відповідаючи на ваші конкретні питання, а по-друге, відповідаючи на питання в темі.

Те, що ви засумнівалися в основному, "навіщо я тримаю свої сили однією програмою, але я нічого іншого після довгого звільнити?"

Я думаю, що відповідь на це питання проста. З складовою силового тренування рухів (таких як жим лежачи, які ви згадали) вони допомагають хорошій формі. Хтось з поганими форма можуть істотно збільшити свої ліфти за короткий період часу просто усунення типових помилок.

Подумайте про це таким чином, перший раз ви отримаєте на велосипеді, ваша форма-це жахливо і вам потрібні навчальні диски. Як тільки ви знаєте, як правильно користуватися велосипедом, ви зможете їздити на велосипеді на все життя.

Тепер зворотний бік цього полягає в тому, наскільки швидко чи довго ви можете їздити на велосипеді? Якщо ви тренувалися протягом багатьох років і були в змозі їздити на велосипеді 150 км в короткий проміжок часу, повертаючись і намагаючись такий же подвиг не вдасться після настільки тривалої перерви.

Тепер з точки зору "які тренування краще працює..?" Зараз це набагато більш важке питання.

На мій погляд все тренажерний зал програми роботи. Давайте вирішувати її, вони все, що ти робиш щось активно в тренажерному залі.

Перша велика річ, яка відділяє всього тренування в тренажерному залі більшість з них мають різні задачі в розумі. Це перша частина, вибираючи кращі тренування в тренажерному залі для вас. Ви повинні запитати себе, Чого ти хочеш?

Міркування для цього, тому що, на мій погляд, кращий тренажерний зал тренування для вас, це один, що ви можете зробити. Якщо ви отримуєте задоволення від тренування, Якщо ви бачите результати від тренування, дотримуйтеся його. Я не можу підкреслити це достатньо. Найбільшим недоліком усіх з тренування послідовність. Немає сенсу робити 'краща тренування в світі, якщо ви не можете переконати себе, щоб завершити його.

Судячи по звуках, у вашому випадку, ви отримаєте силових тренувань. Від ваших знань і розмір ліфтів, я збираюся припустити, що ваш ще новачок. Так що ви хочете зробити, це знайти програму силових тренувань, яка призначена для початківців. Мою рекомендацію вам відомої книги і програми, Стартова сила Марк Rippetoe.

Але, як я згадував раніше, ви повинні зробити своє власне дослідження і спробувати знайти інші програми, які можуть сподобатися вам навіть більше, і є величезна кількість інші силові тренування програм, таких як - небудь 5х5.

Удачі, і пам'ятайте, дотримуватися його. Вам не доведеться втрачати свої доходи, ви ніколи не припиняйте навчання правильно.

+288
Nony Mouse 17 квіт. 2018 р., 22:30:19

Питання: я-24-річний чоловік. 147 фунтів. 5' 11". 12-14% жиру. Я їм близько 3315 калорій в день. Я переїдання або недоїдання?

Контекст: раніше я була дуже худою близько 121 фунт. Я почав займатися спортом і є більше, і мій вага почала рости дуже різко. Я також помітив, що мій апетит зростає трохи швидше, ніж я очікував. За перші 2 місяці серйозних піднімаючись, здавалося, що мій апетит зростає з кожним тижнем я ставав все сильніше. Їжа, яка влаштовує мене минулого тижня зараз був недостатнім для цього тижня. Так, я, мабуть, працював мій шлях до їв багато їжі. Я надів близько 30 фунтів на перші 2 місяці. Моя родина стала свідком такого різкого збільшення апетиту і критикував мене за переїдання. Потім я взяв перерву від підйому, тому що я відновив школі, але апетит залишився той же. Я був зайнятий і не подобається готувати так багато їжі три рази на день їсть, тому я стала їсти два рази на день (сніданок і вечеря). Я спочатку був голодний, але мій організм звик до нього. Через кілька тижнів, я набрала назад один раз в день (обід), і знову, моє тіло звикли до нього. Отже, це підводить нас до цього. Я відновив піднімаючись з один раз в день їсть, а я стаю сильнішим і, на щастя, мій апетит не збільшується. Моя сім'я до цих пір думає, що я їм дуже багато.

Специфіка: Я думаю, що моє підняття вік близько 4 місяців, хоча я бавився з вагами більше року. Я тренуюся 3-4 рази в тиждень братан спліт: груди і трицепс / спину і біцепс / ноги / плечі. Ось деякі з моїх останніх цифр, щоб оцінити мої сили:

 • Сидячи гантелями плечі жим 45 кг 5х7
 • Підтягування (без сторонньої допомоги) 4х7
 • Станова тяга 155 кг 4х7
 • Плоский Жим гантелей 60 кг 4х7
 • Соуси (без сторонньої допомоги) 5х11

Я бігаю 3-4 рази/тиждень, 2.75 км/сеанс. Я намагаюся збільшити свою швидкість з кожної сесії. В даний час @ 7,5 хвилин/милю.

Моя їжа інфо:

 • Сніданок: 1 стакан соєвого молока
 • Обід: Немає
 • Обід: 1 чашка соєвого молока, 3.8 порцій брокколі, 4.1 порції цільнозернових макаронів, 2.9 порцій чорний горох, 7.8 порції вівсянки, 3.2 порцій арахіс

Загальна: 3315 калорій 537 г вуглеводів, 155 г білків, 84 г жирів, 107 г клітковини. 61% вуглеводів, 18% білків, 21% жирів Крім важкої атлетики та кардіо, я дуже сидячий спосіб життя і працює за столом весь день. Значить, я їм занадто багато або занадто мало?

Редагувати: Моя оцінка полягає в тому, що я отримую близько фунта кожні 2 тижні. Я не відстежувала свою вагу релігійно так, як я звик, тому я не можу сказати точно.

+284
user98483 26 лют. 2010 р., 06:17:08

З мого досвіду швидко втратити жиру за рахунок м'язової маси-це реально, але це дуже погана ідея. Краще прагнути до середньої швидкості на 1% мінімум і максимум 2% від маси тіла в місяць жиру. Таким чином, ви зберегти вашу м'язову масу і ви не будете повертатися так легко.

+237
pladanad 5 січ. 2012 р., 08:03:45

Я б не рекомендував отримувати найбільшу ефективність на долар. Питань якості.

Висока якість добавки, як правило, краще засвоюється і використовується організмом. Мега доз дешеві добавки, як правило, мають високий відсоток проходу через невикористовувані.

Крім того, деякі дослідження показують неприродні форми добавки не можуть забезпечити ті ж переваги, або навіть можуть бути шкідливі.

Я особисто купую нову главу, яка коштує дуже дорого. Це насправді штучного ферментовані продукти і легко засвоюваного навіть дешеві бренди можуть надати більш високих дозах.

+208
May Ver 12 вер. 2014 р., 10:48:39

Я читав, що іноді ми відчуваємо голод навіть тоді, коли наші тіла мають достатньо їжі. Я намагаюся схуднути, з'ївши меншу порцію їжі кожний прийом їжі. Іноді я відчуваю себе голодним, але я не знаю, хто я насправді їдять занадто мало або якщо мій організм ще не звик до меншою кількістю їжі.

+182
Madball15 31 серп. 2015 р., 01:39:05

На жаль, немає суворої формули для цього, і відповідь сильно залежить від інтенсивності тренування.

Якщо вам незручно, коли вправи, вона справляє безпосередній вплив на мій виступ. Якщо я їм повноцінну їжу, мені доведеться чекати 2-3 години до вправ високої інтенсивності.

Що сказав, Перш ніж низької інтенсивності вправ, як в довгостроковій перспективі (>10 км) я завжди намагаюся зробити в мені кілька зайвих калорій. Банан, булочку, батончик, і тонни рідини. Більше 15 миль, я намагаюся, щоб додати калорій під час.

+102
timbp 7 лист. 2011 р., 11:46:47

Вся інформація, яку ви отримуєте онлайн-це розпливчасто. Все, що ви знайдете в інтернеті способи, щоб просто оцінити в середньому на що ви можете розраховувати, виходячи з таких факторів, як вік, стать, ріст і т. д. Якщо ви дійсно хочете з'ясувати, ваш метаболізм як можна точніше, її перевіряв. Ви можете знайти місця, які будуть поставити вас через зітхання відпочиває аналізи метаболізм, щоб точно з'ясувати, скільки ви спалюєте в стані спокою. Тіло комп в приклад, а конкретно я зробив, щоб знайти свій склад тіла і відпочиваючи метаболічно тариф.

Наскільки 'як класифікувати себе, - якщо ти дивишся на культуризму TDEE на калькулятор, ви б потрапили під помірно активної категорії.

+66
Minh Triet 1 квіт. 2010 р., 08:42:23

Мені випередити цей відповідь з тим, що я напевно не розуміюся на технології. Я можу помилятися, але я думаю, що мій маленький Таймекс це. (Я не впевнений, я зазвичай просто мій страпон і йти без використання яких-небудь функцій). Але щоб спробувати його для вас, я поставив вузьку цільову зону. "У зоні" таймер перерахувати, коли я був у зоні, зупинився, коли я був поза зоною, а потім відновити підрахунок, де вона була перервана коли я повернувся в зону. Так якщо я зрозумів ваше запитання, я думаю, це те, що потрібно.

Тим не менш, ви повинні натисніть кнопку повторного виклику для перемикання з екрану монітора на екран таймер і я не думаю, що ви завжди можете зберегти її на екрані таймера. Моя повертається на екран монітора за замовчуванням. Так що може не працювати для вас. Таймер дає вам час "в зоні" вашої "Аве" ВРП а "пік" РПБ.

Амазонки опис каже: “ці години дозволяє постійно відстежувати частоту серцевих скорочень під час вправ, а також попередньо встановити цільові зони серцевого ритму з функцією сповіщення, які повідомляють вас, коли ви знаходитесь поза зоною. Він також пропонує автоматичний таймер активності та огляд тренування, яка нагадує про час активності і середня/максимальна частота серцевих скорочень".

Якщо це те, що ви хочете, ви зробили мені послугу, одержуючи його через магазин на нашому сайті? Годин Timex T5G971. Якщо це не так, не звертайте уваги :) спасибі - сподіваюся, що це працює для вас.

+41
bijdam 18 квіт. 2018 р., 15:29:23

Я не розумію, чому мій браслет буде записувати "активні хвилини", коли я тренування, а потім, коли я увійти моя "тренування", щоб отримати калорії ближче, він віднімає час від "активних хвилин". Це дуже дивно, 3 години активного відпочинку з спорту ( зразок керлінгу, де я рухаюся вперед і назад, вгору і вниз льоду і підмітання багато) і моя сумарна активна хвилини читання 12 хвилин. Чому це? Будь ласка, поясніть.

+18
McQDOGG 12 квіт. 2015 р., 12:25:24

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil