Мої ноги ростуть у моєму стегні при присіданні

Я роблю присідання зі штангою, як описано в стартовому складі.

Коли я доходжу до певної глибини, я відчуваю, що моє стегнової кістки (стегна?) щипати проти всередині мого таза, і відчуваю, що я не можу йти глибше. Моя форма не так? Мені зупинитися? Або я якось глибше?

Зверніть увагу, що я не відчував це раніше, і було дуже глибоко. Але спостерігачі сказали мені (правильно я вважаю), що мої коліна йти вперед занадто багато, або що мої стегна йдуть вгору і вниз, а не назад і впоперек. Фіксації, який (зараз мій присед виглядає справа) викликало цей щипок.

+42
Ivan Avatkov 3 лист. 2014 р., 19:11:01
31 відповідей

Висока інтенсивність інтервал підготовки піднімає ваш пульс дуже високий, і мені було цікаво, якщо це безпечно. Це нормально, для кого-то, щоб стрибати прямо в ВИИТ, як ожиріння або люди, які не тренувалися довго?

+915
HelloToYou 03 февр. '09 в 4:24

Я не знаю розміри вашого гіпермобільність, але він повинен працювати, щоб зробити кілька віджимань або подібні вправи. Вам навіть не потрібно їхати в спортзал, якщо ви використовуєте власне тіло. Робити віджимання не вимагає практично всі групи м'язів, так що це допоможе вам отримати деякі м'язи і отримати шість пакетів, а також. Звичайно, тому ви повинні з'їсти достатньо, а реально працювати до межі. Таким чином, ви могли б також зробити деякі хрумтить або піднімає плечі (ви стоїте на колінах і штовхати свої руки високо, як якщо б ви натиснути на вікно. Ви зробити це чотири рази для кожної пуш-ап ви робите заздалегідь. Продовжуйте таким чином, поки ви не зможете зробити більше однієї серії. З цього моменту, ви починаєте нижче максимального йти назад, поки ви робите тільки один рух вгору і чотири раз піднімає). Звучить дивно, але не варто недооцінювати його! Ви знаєте, що я маю на увазі, коли ви спробувати його.

+870
Chi Nguyen 24 квіт. 2018 р., 07:10:21
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У мене плоскостопість. Я не думаю, що це хоч і важка. Це був мій день ноги пару днів тому і я робив присідання, випади, exntensions, кучері і мотузки стрибки. Однак, сьогодні, у мене болить ліве коліно. Сьогодні день кардіо. Я відчуваю біг або біг підтюпцем буде ще гірше, так що я планую дотримуватися еліптичному тренажері. Однак, я відчуваю, що стрибки на скакалці-це відмінна вправа. Саме тому я хотів запитати у вас все це доцільно робити враховуючи мій стан або я б краще не робити його взагалі. Заздалегідь спасибі!

+786
domwass 9 лип. 2015 р., 03:17:02

Я прийшов до цього усвідомлення, що моє серце і дозвольте мені вниз (або, що я ніколи не звернула увагу на моє серце).

Якщо чесно, я ніколи не заплатив мій основний це те, що 20 присідань в день було тужно-завжди були і я знайшов робити присідання нудно, тому я знехтував своїм ядром.

Наприклад: навіть у моєї юності я був непоганим велосипедистом, фехтувальниця, але я завжди хотів наразитися на проблеми зі спиною.

У мене було два нижніх операцій.

Тепер в моїх 40-их, як я намагаюся повернутися в форму, здається, моє серце дає задовго до того, як сказати, ноги або інші частини тіла. Насправді я бачу, що я можу допомагати людям на 1/2 мого віку, але коли я роблю, що вилазячи з ліжка на наступний день може бути рутиною (знову здригається)

Так я думав провести шість-дванадцять місяців, особливо на серце, роблячи інші речі, мені подобається, як їзда на велосипеді і йога.

Тому питання(и): 1. Як я думаю про цю проблему звуку? 2. Я намагаюся знайти оптимальну схему, яка буде підходити для додаткового сердечника кондиціонер і я не знайшов нічого, що я можу сказати, я можу з упевненістю сказати, що шукаю-так що будь покажчики в цьому напрямку будуть оцінені.

Спасибі.

+711
Anh Ng 19 жовт. 2016 р., 23:17:52

Я б запропонував консультації з лікарем. Пульс зазвичай повертається до норми приблизно через 15 - 20 хвилин після тренування, навіть без йоги або розтяжки. У людини, шишкоподібна залоза виробляє мелатонін, щоб контролювати цикл сну і неспання. Синій світло, близько 460 до 480 Нм пригнічує вироблення мелатоніну у вашому організмі.

Це саме та причина, чому ви не відчуваєте себе сонним, якщо проводити занадто багато часу з комп'ютерами або трубки вогні у вашому домі.

Мелатонін добавки доступні без рецепта в більшості країн, але я думаю, що це буде хороша ідея, щоб перевірити з вашим лікарем, перш ніж потрапити на нього.

Джерело: http://www.bodybuilding.com/fun/drsquat8.htm

+709
Lucas Tackett 11 квіт. 2013 р., 21:11:36

Якщо у вас є 17% жиру, то у вас буде один і той же відсоток жиру, що ви є 60 кг або 100кг. Якщо ви не 60кг і 17% жиру, то у вас є 10.2 кг жиру. (У загальних рисах, фактичні виміри будуть різними, так як ви просто не можете об'єднати все це в "жир" і називати його хорошим). Якщо ви не 100 кг і 17%, то у вас буде 17кг жиру.

Ви також не можете реально контролювати, куди він іде. Якщо ваші уподобання органів, щоб зберегти його на стегнах/перша талії, то ваш зад, він буде робити це незалежно від решти складу тіла. Жир зберігається в ЛІФО (останнім прийшов, першим пішов) метод, таким чином, останнє місце, де він вийшов на перше місце буде її зняти.

+697
mctsonic 10 груд. 2017 р., 19:07:04

В кілька різних сайтів і блогів, є багато згадок про військової преси поганих за плече. Вони гірше, ніж будь-яке інше вправу? і якщо це так, що б бути альтернативний спосіб отримати той же результат? enter image description here

+676
Dewtah 29 груд. 2016 р., 03:38:56

У вас є великі (60+ літрів) рюкзак? Якщо так, то заливати в нього воду (або краще: пісок) пляшки і може сягати близько 70-100 кг ваги. Поклади на спину і робити присідання, випади і інші вправи для ніг.

Обважнювачі не дають вам сильні ноги, вони занадто легкі.

+665
Bradley Clifford 2 жовт. 2016 р., 07:24:28

Ти вже робиш перше і найголовніше: ти працюєш верхня частина тіла більше нижній, так як ти на GreySkull LP і швидше, чим більш присадкуватий і нижньої частини тіла-підтягнути програму, як-небудь або стартову силу.

Важливо відзначити, що ви входите в царство бодібілдинг на даний момент: розвиток естетики, а не сила, пропорції, а не функція.

Якщо ви не хочете, щоб ваші ноги, щоб отримати більше, ви могли б спробувати кілька речей.

Присадкуватий, Але...

 • ...шухеру AMRAP набори для нижньої частини тіла роботи. Якщо ти б'єш 10 і 20 на останній сет з присідань і мертвих, то на мій погляд ти ще підніматися набагато нижче вашого рівня сили для присідання і станова тяга. У AMRAP набори спеціально призначені , щоб функціонувати як гіпертрофічна маси-будівельники в очікуванні більшої ваги-зверніть увагу, що ви в кінцевому підсумку в більш гіпертрофії орієнтованого на діапазоні повторень на цьому наборі. Залишивши AMRAPs буде повільно набирає розмір.
 • ...зупинитися в нижньому діапазоні повторень, наприклад, подвоюється і потроюється, так що вам уникнути гіпертрофії. Це було б передчасним в моїх очах, але, ймовірно, працювати. Вони повинні бути важкі, так що я б додати суттєву вагу.
 • ...залишитися в супер-високому діапазоні повторень, так що ви працюєте на витривалість, а не гіпертрофія. Це дозволить кардинально змінити програму.
 • ...використовувати накладні присідання , які вимагають значної кількості навичок і здатності плеча, і що ви не зможете використовувати стільки ваги.

Замінити присідання зі...

 • ...фермера прогулянки, які працюють на весь організм, але наскільки я знаю, не дуже сприятливих для великої ноги. У них короткі і важкі--близько двадцяти ярдів.
 • ...нічого, запевнивши, що іншими вправами побільше відпочивайте
 • ...розганяється, що дозволить підвищити потужність і міцність значно меншою мірою, хоча і не набагато збільшити масу.
+664
AlexTsr 3 лип. 2012 р., 03:03:58

Спробуйте включити соціальні медіа, наприклад, журнал тренувань dailymile.com. Це дає якийсь реальному житті (поки ще кілька анонімних) звітності.

Коли я був у Центрі підготовки марафону, вивісити мої успіхи змусили мене на кілька тренувань, які я б в іншому випадку пропустили. Він також може бути надихаючим, щоб побачити, як ваші друзі роблять у своїх програмах тренування теж.

+654
Megan Arenz 5 січ. 2017 р., 16:49:52

Я думаю ви відповіли на своє питання - зміна роботи. Я бачу статті про те, що люди повинні змінюватися кожні 10-12 тижнів, тому що їх тіла прийняти до вправ - але якщо у вас є повний план, що охоплює ваше тіло для досягнення ваших цілей, ні - фізичні причини (і багато будівельники залишитися ті ж вправи протягом багатьох років). Я відчуваю, що кожне тренування повинна бути поліпшення в порівнянні з останньою, збільшується інтенсивність за рахунок ваги, тривалість і т. д.....але вправи може залишатися незмінним, поки вони тримати вас займається.

+649
Donald L Wilson 2 лют. 2018 р., 02:53:57

Ви могли б спробувати важку роботу. Я використав, щоб бути залежним від гри види спорту (електронна. р. Алтимат фризбі) п'ять днів на тиждень. Піднімати важкі напевно пережити кризу, навіть у дні між тренуваннями.

+649
Ayesh Dulanja Aranayaka 16 січ. 2010 р., 07:00:22

Я 5'8 і 184 фунтів. Коли я почав в тренажерний зал близько 6 тижнів тому, я був 189 фунтів. Моєю метою було схуднути за допомогою кардіо (біг і велосипед), яке йшло нормально до недавнього часу (останні 1,5 тижні), коли моя вага почав плато на 184. Я суворо керується додатком MyFitnessPal, записуючи кожну калорійності їжі, намагаючись збалансувати харчування і моє щоденне споживання калорій приблизно 1300-1400, набагато менше, ніж приблизно 2200 рекомендується для мене. Однак, я повинен втратити вагу відповідно до цього розрахунку. Мій висновок видається тренування з обтяженнями. Я почав робити навчання опору строго (низька тяга, нахил груди, плече, щоб назвати декілька). Можливо, що це може бути причиною, чому я не худну на якій я раніше (через bulid вгору м'язової маси)?

Я хотів, щоб перейти до тільки кардіо, але боялися втратити вже побудоване м'язової маси.

Будь-які пропозиції/поради вітаються!

С. П.: використання MyFitnessPal, я встиг з'їсти рекомендоване білка, вітамінів, клітковини і зберегти цукор, натрію, вуглеводів, також в рамках рекомендованого рівня.

+620
Maxamuud Haaji 3 лип. 2011 р., 23:40:34

Щоранку, поки в тренажерному залі, є хлопець, якого завжди піднімає в ... особливий стиль для мене. Він не робить крайню кількість ваги, дуже здійсненним для повного висунення в ТВ-кажуть, гантелі жим від грудей. Однак, замість типових вниз до грудей і назад, він тримає гантелі назовні, і майже не смикаючи рух, переміщення його зброї в більшості дюйма, знову і знову. Він продовжує використовувати ці ж менше, ніж на дюйм спосіб з іншими він виконує в тренажерному залі, в, підтягування (рухаючи головою вгору 1 дюйм і назад), на зап'ясті кучері дюйма.

Чи є якась вигода в цій техніці? чи це просто його...особливий спосіб робити речі?

+607
JoeKun 7 лют. 2016 р., 18:27:21

Якщо ви хочете мати тіло бігуна, потрібно бігти. Крім того, якщо ви хочете, щоб тіло пауерліфтер, ліфт; весляр, греби; скелелаз, лізти і т. д...

Гарна новина полягає в тому, що марафонці біжать марафон тільки під час гонки, але часто не більше 100км в тиждень при навчанні. Почати повільно і подивитися програми, як Couch25K , що ви працюєте. Ви могли б отримати тіло, яке ви хотіли зі строгою дієтою і завдовжки 3-4 сеансу в тиждень. Ще одна хороша новина, біг-це весело, дає вам час подумати, і єдине обладнання вам потрібно, це деякі хороші черевики. В залежності від погоди вам може знадобитися пляшка з водою (і утримувач), якщо ви робите більше, ніж 10км до сесії, коли жарко, або пару хороших легких рукавичках, коли холодно.

Щодо вашого еліптичні, ти можеш подивитися просто робить довгий стійкий сеанси на машині замість того, щоб бігти. Майте на увазі, що еліптична тренування не зробить вас кращим бігуном як там менше вага-підшипника контакту і різниця в стабілізації використовуваного м'язів.

Крім того, тренування високої інтенсивності, є повною протилежністю цього пристосування, необхідні для далеких серцево-судинну витривалість. Так ви запустити або використовувати еліптичні, ви збираєтеся дивитися на те, щоб покласти протягом тривалого, стійкого сесій кардіо роботи.

В кінці дня, якщо ви хочете виглядати як певний тип спортсмена, потрібно тренуватися як вони.

+575
Heldrick 28 вер. 2011 р., 22:48:51

Ось правда і мій погляд на ВСАА.

Якщо ви не отримуєте достатньо амінокислот з розгалуженою ланцюгом через ваш раціон або ви тренуєтеся на порожній шлунок, добавки з амінокислотами не допоможе вам досягти ваших цілей швидше і простіше.

Замість цього, якщо у вас вже є вашому раціоні перевірити, єдине, що прийом BCAA досягає відділяє вас від ваших кровно зароблені гроші.

Тому, замість того, щоб наказувати іншим блискучою трубки, ВСАА, зосередитися на отриманні замість достатньо білка. Цього споживати не менше 1,6 грама білка на кілограм ваги тіла щодня. (джерело)

+549
Jacqueline Amy 17 бер. 2013 р., 22:53:39

Шкода чути про вашому коліні . Їзда на велосипеді, Еліптичні тренажери і басейн-все це спалює калорії. Їх можна використовувати для інтервальних тренувань і, як правило, прощає на подагричні коліна.

Палиці для скандинавської ходьби можуть допомогти вам спалювати більше калорій, ніж звичайна ходьба, до 20% більше калорій, за словами Купер інститут. Кожен раз, коли ви посадите полюса використовувати великі групи м'язів тулуба, АБС, найширші, плечі і руки. Скандинавська ходьба полюс є гарною альтернативою для бігу, Як поляки допомагають зменшити деякі з стресу на ваших суглобів коліна.

Ви можете ефективно зміцнити велику групу м'язів і спалювати калорії з тренуваннями без обтяження коліна. Ось деякі приклади способів, щоб сідниці не напружувати коліно:

1) з допомогою роликів

2) використовуючи вага машини - односторонні хіп-розширення або двостороннє розширення Hip

3) Використання ваги тіла, і стабільність м'яч. Якщо ви можете терпіти колінах, ця вправа також задіює ваше ядро.

Зміцнення і використання сідничного м'яза дійсно допомагають захистити і поліпшити ваші коліна.

Крім того, ви хочете, щоб зміцнити м'язи коліна (квадрицепси і підколінні сухожилля), щоб захистити ваші колінні суглоби, але ви можете проконсультуватися зі спортивним або ортопедичної фізіотерапевт, щоб дати відповідні вправи режим, який урівноважує сила/діапазон і працює на вирівнювання нижніх кінцівок.

Як вже відповіли, дієта-це ключовий фактор для втрати ваги. Сподіваюся, що це допомагає.

+514
Nick Sandvik 5 серп. 2016 р., 23:01:12

Він стоїть на док, щоб поглянути на нього. Але якщо ви хочете розтягнути його потім беремо олівець в руки і зігніть її по одній стороні, до точки буде некомфортно, не боляче, тримати його в цьому положенні на 20-30 секунд. Те ж в іншу сторону. Продовжуйте робити це, вліво, вправо, вгору, вниз і по діагоналі як можна більше.

Це те, що мій лікар сказав мені, що потрібно робити, щоб відновлення після операції на зап'ясті. Ви можете робити цю вправу в будь-якому місці(вдома, у громадському транспорті, на лекції, під час їжі) це не займе вашу увагу і допомагають повернути гнучкість досить швидко, якщо ви не забули це зробити

Удачі

+475
Segora 7 жовт. 2015 р., 15:23:46

Якщо ви будете дотримуватися режиму тренування, замість нього, через кілька тижнів, місяців у деяких випадках біль починає розсіюватися.

Коли ви вперше починаєте, хворобливість-це результат накопичення молочної кислоти в м'язах і в цілому може бути інтерпретовано як наявність ефективної тренування, які дозволять поліпшити якої групи м'язів опрацьовуються і болить.

Я знайти його дуже важко хворіти після тренування після 2,5 років важкої атлетики, принаймні, п'ять днів на тиждень і кардіо принаймні, багато хто, як правило, більше.

Коли ви перестанете отримувати болить, не хвилюйтеся. Поки ваша сила зростає і м'язи ростуть, ти все ще прогресуємо. Це, як кажуть, іноді перетрушування в свій раціон дозволить вам випробувати більш значних результатів, ніж регулярні тренування для даної групи м'язів, і може навіть призвести до біль у м'язах, не біль у тренування протягом деякого часу.

Сподіваюся, що допомагає...

+446
Shahrokh Mosalat 7 лип. 2011 р., 08:37:16

Чи є сайти (безкоштовно або іншим чином), що дозволить створити звичайні тренування, на чому базується ваша мета?

Так, сотні, якщо не тисячі, простий пошук Google 'створити звичайні тренування онлайн.

На якому сайті можна призначити хороший режим

Підсумок: ніхто!

Всі люди різні, тому хороший режим реалізується шляхом проб і помилок, хорошу дієту легше, хоча люди в основному потрібні ті ж речі, тільки більш або менш певного поживної речовини!

Зараз вам може пощастить і хоч якась випадкова аномалія чудове, сайт може описати ідеальний план. Але я б на це не розраховував.

Кращих планів тренування/дієти створюються знаючи свій організм, бачачи, що це найбільш ефективний і повільно розширюється звідти. Тому тренери, як правило, спробувати різні речі, щоб побачити, які є найбільш придатними для конкретного тіла людини.

+366
Kobi K 18 серп. 2010 р., 07:00:49

В першу чергу, позбутися ідея поставити на 10кг в 6 місяців не набирає жир. Шість банок-невроз не є вашим другом, коли ви намагаєтеся побудувати м'язи. Нічого страшного, хоча, сало легко нарізується як тільки ви отримали м'язова база відпрацювати.

По-друге, статистика дуже нетипово для проміжної стеклопод'емника (див. Мій коментар вище). Якщо ви не потрапили на проміжні орієнтири, Ви б скластися досить добре Починаючи сили (або будь-якого іншого новачка це сила рутини, але я не знаю багато про них).

Навіть якщо ваш ліфти сильні вже ви повинні бути в змозі спиратися на що Починаючи з чинність, з урахуванням маси прибутку ви отримаєте. Ви будете мати, щоб з'їсти як звір, хоча (про 4000kcal в день), і ви будете худнути разом з м'язової маси.
Що сказав, з м'язової бази ви будуєте ви зможете позбутися від жиру досить швидко. Якщо ви будете слідувати програмі на 4 місяці і на 2 місяці, ви б навіть відповідати ваш 6 місячний термін.

Що стосується добавок, є одна річ, ви повинні розглянути можливість: добавки не буде виправити вашу дієту для вас. Якщо ви не отримаєте ваш харчування з метою добавки не допоможуть вам багато. З урахуванням сказаного, є деякі добавки, які можуть допомогти вам досягти ваших цілей:

 • Сироватки: найдоступніший протеїн. Якщо ви не отримуєте достатньо білка з їжею, це гарне доповнення. Коктейль з 40г сироваткового після тренування, є достатнім. Отримувати білок з коктейлів не.
 • Креатин: може допомогти підвищити міцність (валики виробництва АТФ) і розмір м'язів (необхідна кількість клітин). Приймати по 5 г в день протягом чотирьох тижнів (фаза завантаження), потім падіння до 2-3г на день. Візьмемо, коли ви хочете, але на велосипеді треба.

Ось дві речі, які я б рекомендував. Якщо ви хочете отримати максимальну віддачу від ваших тренувань, ви могли б думати про перед - і пост-тренування формули, які містять всякі незвичайні хімічні речовини (бета-аланін, кофеїн і т. д.). Слова на гейнери: більшість з них прославлено цукор-трясе, і я дуже не люблю їх за це. Якщо ви абсолютно повинні отримати половину вашої 4000kcal в рідкій формі, а не пити молоко.

+346
kelian 13 лист. 2011 р., 05:31:14

Як правило, все, що менше 5% важко підтримувати протягом тривалого періоду часу і вимагає досить уважного зосередитися на дієті. Коли ви почнете одержувати в 3% і Нижньому діапазонах, це шкідливо для підтримки протягом тривалого часу.

На 8%, особливо якщо ви не скидання ваги для будь-якого змагання або інші спортивні заходи, я думаю, що ти досить худий, як це, і що візуально ви не помітите велику різницю між 8% і 5% БФ.

І так само, як і в бік, 10 годин в тиждень тренувань будь-якого типу не вважається малорухливий спосіб життя. Я б термін вашого часу для відновлення, а не сидячий.

+312
Breja 25 жовт. 2011 р., 02:01:42

Те, що ваш друг має на увазі, що зазвичай називають "золотий час" або "Золоте вікно". Це також залежить від типу вправ, які ви робите.

Багато досліджень показали, що для тренуються на витривалість, що виникає необхідність замінити глікогену в м'язах і зберігання тіла, що чим раніше, тим краще, так як тіло готове, щоб доставляти глікоген в м'язи, коли він тільки потрапляє в організм після тренування закінчена. З рахунком 3:1 вуглеводів співвідношення білків також були визначені в якості ідеалу, який відповідає профілю шоколадне молоко. Це вікно використовується для розглядатися як 1-2 години, але це було змінено на 15-30 хвилин як найкращі.

Це була экстраполирована в індустрії харчових добавок для blanketly включають в себе всі вправи в якості нужденних у заправці відразу після тренування, однак це не підтвердилося в дослідженнях як більш ефективний. Він може допомогти відновити деякі з м'язового глікогену, але ремонт і результати не вплинуло.

+295
Zelko 4 лист. 2011 р., 16:59:04

Я взагалі піднімати кожні 3-4 дні, та працювати, коли я отримую енергію. Мої підйоми, каже, піднімати кожен день, але я ніколи не відчувала себе добре від цього, і як я вже сказав, я також працює.

Я взяв тиждень підйому. Коли я повернувся в зал у мене була неймовірна енергія. Я підняв більше ніж у мене за довгий час на ліфти я зазвичай роблю, і кидали у кілька нових підйомників для задоволення.

Може це підвищений енергії після тривалого відпочинку бути свідченням того, що я повинна працювати рідше? Або, для максимального прибутку, мені все одно слід дотримуватися кожні 3 дні?

+256
Yunfei Ma 2 серп. 2017 р., 01:16:06

Ви спеціально шукали програмне забезпечення для роботи на Android?

Якщо ні, то майстерна ноутбук ніколи не підведе.

Замість того, щоб витрачати весь свій час на заповнення даних, проте, я раджу вибрати один день в тиждень присвятити внесення записів даних.

Занадто багато коливань день у день для щоденних вимірювань. Крім того, я виявив, що приймаючи щоденні вимірювання викликає у мене, особисто, для того щоб прагнути для щоденного вдосконалення - те, що насправді не є здоровою для вашого тіла. Опускаючи 1-фунт ваги в день, кожен день, або біг на 1 хвилину швидше, кожен день прошу щось зламати.

+230
Kelvin Nkomo 16 лют. 2019 р., 10:22:06

Якщо ви не штовхається, швидкості, з якою ви удар повинен бути прив'язаний до вашої швидкості ходу. Тобто, кожен раз, коли ви прийняти удар і поворот ваші стегна і плечі, ваші ноги повинні закінчити рух, як удар.

Це те, що відомо для конкурентних плавців, як "два-бити удар." В один повний хід, ви штовхнути двічі, один раз з лівої ноги і один раз правою, як ви повертаєте з боку в бік. Удар дійсно просто закінчує хід. На короткі відстані спринт плаває, є високочастотний удар, відомий як "шість-б'ють Пипець", де ви удар один раз, щоб повернути, потім ножицями удар з обох ніг, а потім повторіть з іншого боку.

На будь-які відстані з плавання (200+ ярдів) два-удар-це дійсно те, що ви шукаєте, інакше ви будете спалювати енергію через ноги, які не дуже сильно допомагає з установок. Але важливо пам'ятати, що штовхати не треба про вертіння в тебе ноги швидше і швидше. Ваш удар повинен відповідати швидкості ходу і обертання тіла, один удар за один оберт або три.

Як ви замедляетесь, коли ви плаваєте, це звичайно, тому що ваша швидкість ходу сповільнилася. Ви не приймаєте удари так швидко, і Ваше тіло не обертається з боку в бік, як часто.

Я бачу багато колінах плавців, які стрибають і агресивно удар протягом перших декількох хвилин з високою швидкістю ходу, які потім повільно їх удар вниз, і швидкість їх хід сповільнюється, а також. Зберігаючи фокус на ваш удар дійсно може допомогти вам підтримувати постійну швидкість ходу і тримати вас рухатися вперед для тренування або відстань пропливе.

Для отримання додаткової інформації, перевірити запливу програму я назвав тренер онлайн плавати. Сподіваюся, що це допомагає!

+208
user73147 22 січ. 2018 р., 12:09:50
 1. Для того, щоб схуднути, ви повинні бути у дефіциті калорій. У відповідності з вашими параметрами, споживання щоденних калорій для функціонування становить близько 1950-2000 за день, так як поки ви будете споживати менше, ви втрачаєте вагу. При виконанні аеробних тренувань (біг, плавання, велоспорт тощо) ви спалюєте більше калорій і таким чином збільшує дефіцит калорій. Силові тренування також допоможе з двох причин:

  • М'язи вимагають більше калорій, ніж жир на ремонт, таким чином, потрібне збільшення дози.
  • Ви спалюєте більше калорій під час силового тренування, а також (хоча значно менше, ніж в аеробному режимі).

  Є ще параметри, які слід враховувати (наприклад, адаптація організму), але це загальна ідея. Вам не потрібно виконувати які-небудь види спорту для того щоб схуднути, але це, безумовно, допомагає, і має більш позитивний вплив на ваш організм.

 2. Для того, щоб розвинути м'язи, потрібно стимулювати ваші м'язи, викликає їхнє ушкодження і тим самим заохочуючи ваше тіло, щоб підтримати їх і зробити їх більше і сильніше. Це теж не проста тема, щоб підвести підсумок в одному абзаці, а головне моя пропозиція для вас-це мати план. Інтернет сповнений планів початківців, і деякі з них можуть бути навіть тіла на основі.

  Поки ви не йдете в спортзал, це (на мій погляд) самі необхідні вправи. Кожен з них має десятки версій:

  • Віджимання
  • Підтягування
  • Дошки (а не хрумтить, хоча ви все ще можете це зробити)
  • Лава провали

  Знайти версію кожної вправи, які ви зможете виконувати, переважно щонайменше 8 повторень. Наприклад, ось відео 16 підтяжки варіаціях, від легкого до божевільного. Знайти свій рівень у цих варіантах.

  Якщо ви бажаєте розумно використовувати гантелі, одного набору не досить в довгостроковій перспективі. Ви повинні побудувати свій власний набір, або, що набагато простіше, зареєструвати найближчий тренажерний зал.

+203
user126630 23 серп. 2016 р., 20:42:14

Я рекомендую працювати з тим, що вага і реп пороги слабкі руки можуть керувати. Робити різні вправи для кожного буде тільки збільшуватися розрив між двома. Зрештою, слабші підтягнуться.

Оскільки ваше тіло не просто працює лише конкретні м'язи, в ізоляції, в нормальних, не-гантелі функціонування, я думаю, що різниці між сторонами тіла може призвести до інших, непередбачені проблеми, але, можливо, я параноїк, тому що у мене сколіоз, як молодь, в частині порушення балансу розвитку між двома сторонами.

Знову ж таки, там не може бути на шкоду, але мій власний йде перекіс у бік відносно рівний баланс, коли це можливо.

+161
Jason Kurczak 30 бер. 2011 р., 08:07:42

Так що заголовок досить очевидні, але в принципі я вже розчиняти близько 250г (1000 калорій варто) мальтодекстрину в гр до 64 унцій води і пити його протягом дня, у прагненні збільшити кількість вуглеводів, а також загальної калорійності.

Причина цього полягає в тому, що я в зсипати циклу з важкої атлетики, і я читав у підручнику з харчування [1] про важливість наявності дуже велике споживання вуглеводів, близько 60% від загального щоденного споживання калорій. Мені було цікаво, якщо є будь-які можливі негативні наслідки цього в довгостроковій перспективі: я займаюся цим близько двох місяців, і планую продовжити ще на два. Наприклад, це може поставити мене на підвищений ризик цукрового діабету? Я обережні, щоб і надалі отримувати багато поживних речовин в моїй дієті, Як їдять багато фруктів і овочів, а також щоденного застосування.

Заздалегідь спасибі за Ваш внесок!

[1] розширений спортивного харчування, друге видання книги 1450401619

+136
Altayeb Abdelrahim 5 бер. 2018 р., 14:28:41

Шлях складає близько 1,5 км, і це займає у мене близько 12 хвилин, щоб дістатися до роботи і 16 хвилин, щоб повернутися, як це в гору. Я не беріг при спуску, я педаль). У мене є добре збалансовану дієту зі всіма харчовими групами, але я намагаюся не йти більше 1200-1300 калорій в день

Я 6 футів і 165 фунтів (більше, чоловік, старше).

Моя тренування-2 години/день (36 км через міста на дорогах із твердим покриттям).

Онлайн лічильник калорій оцінок: на основі часу (для мене, 2 години), помноженої на потужність (зусилля на одиницю часу). Зусилля або потужність, необхідну для циклу (по асфальтованих дорогах), це складна функція: вершника (вага тіла), швидкості (аеродинамічний опір), і велосипед (опір коченню).

Коли я вводжу мій номер, вона запропонувала мені палаючу додаткову 1000 калорій в день.

Тому, щоб підтримувати свою вагу, додавши, що вправи, мені потрібно збільшити добову кількість калорій приблизно на 1000: я.Е.. може бути, 3000 калорій в день.

Коментарі:

 • 12 або 16 хвилин-це не багато вправ, я не очікував, що це вплине на мою дієту. Коли я йду протягом години-довго їздити, вона бере мене перші 20 хвилин тільки на розігрів.

 • Гарна річ про велоспорті, зокрема, полягає в тому, що: це низькою віддачею і високою кардіо; і ви можете змішувати аеробні (тривалі) і анаеробні (біг) вправ.

 • 1200-1300 калорій в день не здається багато для мене, але що я знаю.

 • Якщо ви не їсте (саме паливо) і розігрівання (початок роботи/догляд/накачуванням), то ви не можете зробити безперервної роботи (наприклад, велика велоспорт): хіба це неправда?

Замість деяких велосипедистів впиваються всі вони хочуть раціону: якщо у вас цикл близько години або більше в день, і отримати гарячий і спітнілий, а ти робиш це (але завжди приємний вітерець на велосипеді).

+92
sillyarms 24 серп. 2019 р., 19:25:32

Масаж/рулон спочатку, а потім розтягнути. Тригерні точки (hyperirritable м'язових волокон, ака 'вузлів') викликають болючість і ущільнення в м'язі і нерідко обтяжені посилюється розтягнення м'язів, повний тригерних точок.

+69
Pooya Darchaman 12 трав. 2016 р., 06:04:00

Показати питання з тегом