Різниця у харчуванні між солодкий і звичайну картоплю.

Я думав про це протягом деякого часу.

Багато дієти включають солодкий картопля, як джерело складних вуглеводів, які було б просто чудово, якби я жив у США. Так як я не немає ніяких доступних мені ( та ні, справа не в ціні, ви просто не можете їх купити).

Тому, може, солодкий картопля бути замещенный із звичайною картоплею?

+977
Dhanraj Kawade 26 жовт. 2013 р., 18:43:42
31 відповідей

Почни з голови, і перейти до ваших ніг. Це м'язи. :Р

Серйозно, хороший удар буде задіяно більшість м'язів в тілі. Основний одиночної вантажників в ударі будуть

 • Грудні М'язи (Груди)
 • Трицепс (Руки)
 • Дельтоиды (Плечі)

Ти могла нанести удар тільки з допомогою цих м'язів, але це не буде дуже потужний удар (думаю, що джеб у боксі). Трицепс випрямлення руки, і дельтовидних/Печ поворухнути рукою вперед і в бік центру.

До цього можна додати м'язи живота (черевного преса і внутрішні і зовнішні косі м'язи живота) для обертання при виконанні удару, м'язи ніг (ікри і стегна/каре), що використовуються для приводу і передачу землі сили через удар, м'язів передпліччя для обертання і стабілізації нижній руці, і латів/біцепс за опозиційну силу і важіль стягування після удару. Стиснувши свої щелепи в місці удару буде напруженою/стабілізації і додати силу, хоча постійне стискання є контрпродуктивним.

Думаю, правий крос, з точки зору правша боксер (ведуча ліва рука). Стартова позиція для правої руки боксер-ліва нога і ліве плече вперед, права нога позаду, так що ваші стегна і верхню частину тіла під кутом до супротивника. Кілька боксерів будуть боротися, хоча більше площі.

Як боксер осідає від руху/перемішати, ніг засадить. Задня нога починає обертання стегна і дає "поштовх" від ніг вгору, залучаючи литкові і стегнові м'язи. Як стегна і тулуб продовжують обертатися (косі м'язи живота і черевного преса, деякі латів) верхня частина тіла продовжує обертання, і рука починає тягнутися (грудні м'язи/трицепс/дельти), і рука/нижній важіль повернути так, щоб у момент зіткнення кулак долонею вниз на відміну від спрямованість всередину себе, як у звичайному спарингу/захисту позицію.

Наскільки це руйнівна сила, будь-якого базового важкої атлетики рутини будуть працювати всі м'язи задіяні, так як більшість з них в якості головної рушійної сили для основних вправ, таких як підтягування/соуси, присідання, присідання та обертальні вправи (АБС і, наприклад, лісорубів). Де багато влада виходить від просто техніку, навчитися заводу і повертати, тримати руку розслабленою, як можна уникнути зіткнення, речі такого роду. Ви могли б одна людина, яка може outlift друга людина зі значним відривом, але не зможе вдарити так ефективно через відсутність техніки.

+820
sh0umik 03 февр. '09 в 4:24

З Вікіпедії

Термін ергономіка, від грец. ἔργον, що означає "робота" і νόμος, сенс "закони природи" вперше увійшов у сучасний лексикон, коли польський вчений Войцех Jastrzębowski використовував слово в його статті 1857 Рись ergonomji який науки про працы, opartej на prawdach poczerpniętych з науки Przyrody (план ергономіки, тобто науки робота, заснована на істинах, взятих з природничих наук).[4] введення терміна в англійському словнику широко приписують британського психолога Хайвел Меррелл, на засіданні 1949 році в Адміралтейство Великобританії, що призвело до створення ергономіка суспільства. Він використовував його, щоб охоплювати дослідження, в яку він набув під час і після Другої світової війни.[5] Вираз людський фактор-це північно-американський термін, який був прийнятий, щоб підкреслити застосування тих же методів, не пов'язаних з роботою ситуаціях. "Людський фактор" - це фізичний або душевний властивість індивіда або соціального поведінки, характерні для людей, які можуть вплинути на функціонування технологічних систем. Терміни "людський фактор" та "ергономіка" є по суті синонімами.1 Кілька міжнародних стандартів, таких як ISO 6385, обробити плані ергономіки і людського фактора як синоніми.

+803
thuva 27 лип. 2017 р., 15:56:53
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ви питаєте про те, як використовувати віджимання в тон. Це зрозумілий питання, але він відображає нерозуміння щодо того, як м'язи і вправи взаємодіяти.

"Тонування" - це розмовний термін, використовуваний для опису процесу розвитку видимої мускулатури без значного збільшення обсягу м'язів. Для цього, деталі вашої тренування є відносно незначними в порівнянні з вашим харчуванням.

Якщо ви хочете, щоб продовжувати робити упор на верхню частину тіла за допомогою віджимань, ви можете зробити це. Єдина по-справжньому важлива частина робить це після інтелектуальних прогресії. Існують десятки хороших пуш-ап програм, погуглити "пуш-ап" програма відкриє багато всього на першій сторінці. Ви можете той, який фокусується на гіпертрофію (додамо, що до пошуків, якщо ви хочете), а не на те, щоб стати здатним на певну кількість повторень. См. Також це питання.

Для того, щоб запобігти себе від можливості стати "занадто громіздким", ви контролювати свій раціон. Якщо ви не їсте більше, ніж вам потрібно для підтримання себе в ваш вага мети, як тільки він буде досягнуто, це фізично неможливо набрати вагу.

+793
Jmh 26 вер. 2012 р., 19:46:18

Ви можете підняти частоту серцевих скорочень, піднімання тягарів. Для більшості людей, їхні тіла важких ваг, так що бар художня гімнастика може бути хорошим варіантом - він тримає вас на ногах більшу частину часу, але дійсно працює решті частини вашого тіла. Я знаю, що це не те, що думає більшість людей, коли кажуть, що кардіо, але вправа працює ваше серце, все, що ви робите, що вимагає зусиль, буде добре для вас.

+772
pentavalentcarbon 6 серп. 2013 р., 00:45:01

Вам потрібний постійний дефіцит калорій. Як вам досягти цього дефіциту залежить від Вас - Ви можете тренуватися, щоб спалити їх, або ви можете змінити свій раціон харчування, щоб досягти дефіциту - або навіть краще, як.

15кг за 6 місяців не діставали взагалі. Я пропоную вести щоденник харчування через MyFitnessPal або аналогічні(і бути чесним із самим собою) і спрямована на дефіцит калорій близько 400-500 калорій в день.

Це протеїновий порошок допоможе вам знизити свою вагу?

Це неможливо сказати. Вона може допомогти вам у відновленні після тренувань і отримаєте кращу частку білка. Але знову ж таки.. потрібна мета і залишитися розраховані, а не пук вниз протеїнові коктейлі без мети. Тому що немає, вони не чарівним чином спалити зайвий жир або що-небудь.

+771
Noctis Skytower 1 лист. 2013 р., 08:38:00

Я думаю відповідь на ваше питання, всі зводяться до того, що є відправною точкою?

Ти нового підйому або піднімали на деякий час?

У вас є які-небудь спільні слабкості?

Ця стаття здається вельми корисною:-

http://www.symptomfind.com/healthy-living/weighted-vest-training/

Також, ви розглядали еспандером для роботи з дому? Є багато вправи ви можете робити, і вони приходять в різні сильні сторони. Ідеально підходить для роботи, коли простір обмежений.

Існують різні веб-сайти, які продають їх, але ось один http://www.elastitone.com/

Іншою альтернативою можна вважати таке TRX http://www.escapefitness.com/uk/trx-home-kit.html все, що вам потрібно, це дверний проріз. В основному, корисно зробити вагу тіла вправи більш складні, але трансивер, плюс зважений жилет може дати вам дивовижний тренування.

+733
Varesh 17 черв. 2013 р., 10:35:32

Я недавно почав віджимання рутини і я знаходжу, що мій нижній прес дуже болить, набагато більше, ніж груди і руки.

Як я повинен вчинити? Я повинен додати деякі вправи для зміцнення м'язів живота, такі, як присідання або підйоми ніг? Я повинен відпочити від Мій графік (3 дні в тиждень), щоб дозволити мої м'язи живота, щоб зцілити? Або я повинен діяти як заплановано?

Мені близько 40, я худий, але з-за форми.

+679
JoshM 6 трав. 2019 р., 17:43:50

Гіпертрофія-це не те ж, що сила.

Ми можемо тренуватися по-різному для досягнення різних результатів. Деякі форми навчання нарощування маси, інші додадуть сили, інші покращують витривалість. Більше м'яз, при інших рівних, сильніше, чим поменше. Однак, менша м'яз може бути більш функціонально ефективні та/або щільні, і, отже, бути сильніше, ніж великі м'язи.

Реп Діапазони

Робиш менше повторень з більш важкими вагами найбільш ефективно будує Силу. Робити більше повторень (близько 4 до 12), з вагою, який і досі є складним, найбільш ефективно будує масу. Робите більше 12 повторень в одному наборі, як правило, краще на витривалість, на відміну від силових.

Starting Strength rep range chart Цей відповідь , ймовірно, кращий ресурс для розгляду.

См. також

+623
tailspin123 16 лют. 2015 р., 10:20:05

Це була відповідь ось і коди на Java і Objective-C за допомогою дослідження компендіум фізичної діяльності.

+612
matiasmasca 28 жовт. 2013 р., 04:28:22

Я 44-річний чоловік. Кілька днів тому я примудрилася впасти на лижах і пошкодив зв'язки в плечі. Я зробив багато на лижах в моєму житті і, напевно, впала в 100 разів, не нашкодивши собі серйозно.

Падати і ушибался себе-це щось у мене асоціюється з людьми похилого віку, але для мене це рано. Причиною цього може бути те, що я високий: 192 см і важкий: 100 кг.

Я розумію, що гнучкість дуже важлива і адреса цього. Також я буду знижувати відсоток жиру.

Що мені цікаво як моїй ситуації повинно впливати на мої силові тренування?

Я читав, що швидкі м'язові волокна ми вільні, як ми стаємо старше. Це здається правдоподібним, так як ми використовуємо найвитриваліших трохи в нашому повсякденному житті. Я думаю, що при ударі м'язи будуть мобілізуватися і готуватися, щоб поглинути шок. Швидше б може реагувати швидше, ніж витривалих? Також максимальне зусилля буде важливо. Я повинен прагнути до максимальної міцності або вибуховою силою? Я трохи скептично з приводу тренування вибуховою силою, так як я боюся нашкодити собі.

Що стосується Навального, я думаю, що було б краще для мене, щоб додати трохи м'язової маси, як це можливо. Я можу втратити 10 кг жиру, але не набагато більше. І я не хочу бути важким, оскільки це веде до більш серйозних наслідків.

На жаль, у мене завжди були набагато більш міцних м'язових волокон, ніж швидких. Так що через скажімо 10 повторень замість 5 був найшвидший спосіб для мене, щоб зробити сильніше. Але зараз я не можу дозволити собі, щоб отримати громіздким. Це означає, що я повинен тренуватися з меншою кількістю повторень?

+537
Margie Caloy 11 груд. 2017 р., 17:39:37

Є у Вікіпедії стаття про вправи-індукованої нудота , де вони припускають дві можливі причини: ендорфіни і занадто багато води. Є також дослідження , яке показало, що тренування незабаром після їжі швидше всього причина у цьому. Які підтримуються в даній статті про "нудота під час силових тренувань Тренування", що дозволяє виділити три загальних факторів, які сприяють тренування нудота:

 • Занадто багато їжі або води в шлунку, що швидше за все справа просто після їжі або пиття занадто багато води (див. вище)
 • Висока або максимальна частота серцевих скорочень і неконтрольоване дихання, яке звеличує артеріальний тиск на висотах, що може давати хворий почуття шлунок'.
 • Нахиляючись в період максимального серцевого ритму під час вдиху. Це заморочки з м'язів, які закриває верхню частину живота і не під таким навантаженням.

Вони також дають кілька порад, щоб запобігти це:

 • Досить відпочивайте між сетами з дуже високою ЧСС
 • Не нахилятися для регулювання ваги, це дозволяє уникнути стиснення шлунок
 • Пийте мінімальну кількість води, яке ви відчуваєте, що вам теж потрібна (не багато, але і не дуже мало)
 • Не п'ю газовані напої!

Крім того, не піддавайтеся спокусі ковток води, коли хочеш пити. Пити воду ковтками і пауза на мить, щоб дозволити вашому тілу поглинати. Задоволення спраги вашого мозку не миттєво реагують.

Стає все більш здійснюється або в кращій формі, не допоможе, тому що ви завжди будете мати максимальну і якщо ви натискаєте на це, ви досягнете його.

+534
Thelegitxp 2 трав. 2019 р., 13:24:52

Центр ваги сильно відрізняється. Найбільш очевидним наслідком є те, що втрати та падіння з гантеллю означає, що ви падати близько 3 футів до вагу зупиняється на поверсі. Падаючи зі штангою за голову означає, що ви зупиніться, коли ваше обличчя падає на підлогу.

Мені подобається гантелі присідання особливо в гаражі, коли нікого немає, щоб врятувати мене. Я вирізав штангою в половину і змінити його з ручкою 90 градусів до стійки для комфорту та доданої довжиною півтора-бар для Ваг, щоб очистити мої коліна, коли йде вгору і вниз. Це набагато безпечніше домовленості.

Повна довжина стиль штангою, станова тяга не буде працювати, тому що коліна встати на шляху, коли поперек опускається на підлогу. У мертвих піднімати крижі і гомілки вертикально, так що в барі очищає. Не так з присіданнями, таким чином, гантелі рішення для безпеки. Втрата є необхідність розвивати рівновагу, коли вага за шию.

Я б вважав за краще не робити особи заводу, якщо я коли-небудь в непритомність. Або отримати травму від скручування недотримання нахилу, щоб зберегти контроль. (Не знаю, хвороба, вік і т. д.)

+522
Callumt 31 груд. 2016 р., 22:34:03

Єдиний ефект, який я бачив, іноді руки і плечі будуть хворіти, поки я збігаю. Це все залежить від того, як важко ви йдете з обома працює і працювати рукою.

Я не думаю, що робочі руки допоможе біг у будь-якому випадку, якщо це частина вашого питання, чи буде він мати "ефект". Хоча якщо ви знайдете ваші руки ніколи не втомлюються під час бігу, зміцнення їх допоможе в довгостроковій перспективі (не каламбур...ну може бути)

+518
Gary Smith 16 трав. 2012 р., 17:30:57

Я не думаю, що можна було б затримувати дихання з допомогою набору, так що я припускаю, що ви маєте на увазі, чи є чи не тримати своє дихання протягом одного повного повторення.

Тримати ваші повні легені повітря допомагає створювати внутрішньочеревний тиск, який стабілізує і додає підтримку для ваги над вами. Я вважаю, що це найважливіше, коли робиш присідання, але явно, що додаткова стабілізація може допомогти з лава для преса. Будь-яке зниження цього тиску призводить до зниження напруженості. Взяти наведений нижче уривок з інтерв'ю Павло Tsatsouline, в контексті внутрішньочеревного тиску для силових тренувань.

Коли я почав займатися армрестлінгом, мені сказав професіонал в спорт, "не дозволь мені почути, як ти дихаєш." Це тому що момент, коли ви видихніть, ви отримаєте бити.

Тим не менш, ви повинні балансувати з комфортом, а вам не треба відволікатися на свій фокус. Я ловлю себе на видиху трохи вгору частина важких підйомників. Я ніколи не видихайте весь шлях, тому що я хочу підтримувати цей тиск для безпеки (і на наступний реп, якщо він є). Звичайно, потрібно тільки вдихати (швидко) між повторень.

Зверніть увагу, що якщо у вас є проблеми з серцем або кров'яним тиском, то дихання може нести в собі ряд додаткових ризиків.

+491
Siddhesh Bakkar 3 черв. 2016 р., 00:39:36

Я шукаю деякі хороші підручники, поради або рекомендації про те, як підвищити свою гнучкість.

Явно регулярно розтягування і високе споживання води допомагає, Але мені цікаво, що ще я можу зробити, щоб поліпшити свою гнучкість, особливо в моєму ядрі і назад.

+479
Davis Rash 19 черв. 2010 р., 04:25:51

Я намагаюся вимірювання калорій їжі для зниження ваги, але не міг знайти спосіб, щоб виміряти калорії я їм ..чи є способи зробити це ідеально ?

дякую

Шихаб

+460
anna23sd 18 лип. 2019 р., 22:29:55

Підняття тягарів відмінно підходить для нарощування м'язової маси. Маючи більше м'язової маси, було сказано як засіб підвищення вашого метаболізму, тому спалювання калорій:

Силові тренування має додаткову перевагу для втрати ваги в додаток до просто спалювання калорій. Це підніме ваш м'язовий метаболізм під час тренування і через тривалий час, навіть дні після високоінтенсивних тренувань..

Детальніше: http://www.livestrong.com/article/256854-calories-burned-through-strength-training/#ixzz1xgfFH1id

З точки зору ваші запитання про калорійності і потреби в харчуванні. Це дійсно залежить від ваших цілей у фітнесі. Я буду йти вперед і зробити деякі загальні припущення.

Якщо ви тільки починаєте грати, і ви шукаєте, щоб схуднути є чорт візьми підходів і філософій: обмеження споживання калорій/вуглеводів, зміни частоти і проміжків між прийомами їжі і т. д.

Також, я б рекомендував переглянути деякі теми тут на цей фітнес.СЕ:

+445
Verbal 28 груд. 2018 р., 05:02:28

Що потрібно їсти, також залежить від вашого типу тіла (і віку). Напевно вам буде потрібно білок, основний будівельний матеріал для м'язів. Ви хочете більше, ніж один день. Йти ще як мінімум ввечері, а також більш пісне м'ясо. Намагайтеся вживати білок з кожним прийомом їжі.

Крім того, не ігноруйте вуглеводи. Вам потрібні вуглеводи для енергії, щоб живити ваші тренування, а також щоб переконатися, що ти білка паркану не використовується для палива і залишається для нарощування м'язової маси.

В залежності від типу креатин тренування бустер взяти, я очікую, що ви будете отримувати більше брати допомога, що до тренування, а не відразу після. Креатин допомагає в передачі енергії під час анаеробних навантажень, таких як силові тренування. Це не добавка для нарощування м'язової маси, як протеїн.

Головне, підняти важко і піде у відмову і за кожний набір (як тільки ваша форма хороша). Ваш організм росте лише у відповідь на стимул, і цей стимул змушує його працювати більше, ніж він звик працювати. Навіть якщо це означає, що збільшення ваги всього на 1 кг кожне тренування, або робиш ще одним підходом до відмови.

+435
Jorge Luis Alcantara 24 серп. 2012 р., 15:10:30

Я знаю, що є Спайк взуття для бігу) з постійними шипами. Але частіше всього, що я бачив, знаходяться гумові шипи.

Так що в принципі мені було цікаво, чи є така річ, як гумові постійному взуття Спайк?

+424
Garima Garg 3 лют. 2015 р., 06:02:14

Я настійно рекомендую прочитати "практичне програмування для силових тренувань" доктор Кілгор і Марк Rippetoe. Перші кілька глав, допоможе вам краще зрозуміти, що відбувається у вашому тілі, як ви тренуєтеся. Та частина, яка стосується цієї відповіді полягає в тому, що 48-72 годин інше стосується початківців і новачків, а не для середнього або вище спортсменів.

Програма для кожного класу спортсмен має певну кількість напруги, щоб викликати вас, щоб пристосуватися і бути краще на вашій тренуванні. Між кожним періодом адаптації викликають стрес-це період відновлення. Для початківців і новачків, відновлення відбувається у формі спокою. Для лижників середнього рівня і вище, відновлення складена як і "активне відновлення"--більш легкий стрес тренування, щоб зберегти обсяг, але не перенапружувати процес відновлення.

 • Новачкам необхідно 24-48 годин для відпочинку
 • Новачкам потрібно 48-72 години, щоб відпочити
 • Проміжні необхідності до тижня
 • Досвідчені спортсмени повинні до місяця
 • Елітам потрібно кілька місяців або років

Якщо ви вже не новачок у своєму спорті (або з вашої підготовки), ви можете бути на вашому шляху, щоб стати проміжною. Якщо так, вам доведеться внести деякі зміни в свою програму тренувань, щоб допомогти вам продовжувати вдосконалювати.

+392
Guimoute 4 черв. 2010 р., 04:59:39

Я хотів би бути набагато краще підтягування. Я можу тільки навряд чи два рази поспіль - на досить високу планку.

Біда в тому, що я досить високий, що майже у всіх тренажерних залах, я можу дістатися до турніків з мої ноги на землі мої плечі займаються і тягнуть вниз, і мої руки злегка зігнуті. Це означає, що я не можу почати з мертвої повісити з моєї ноги прямо, як рекомендовано у відповіді на це питання. Замість цього, я повинен або:

 1. Зігніть коліна так, щоб підошви ніг були повернені назад.

 2. Як вище, але з мої коліна ще зігнуті, щоб підошви дивилися вгору.

 3. Согнитесь в талії, з ногами прямо попереду - в кінці кінців, рухається в сторону підтягування у сидячому положенні з ногами від Землі.

 4. Сидіти в тому, що моя дочка назвала б "хрест-навхрест пюре" моди.

 5. Тримайся з дуже широким хватом.

 6. Що ще?

Ні один з цих підходів здається легше, ніж іншим - вони всі почуваю себе страшенно ніяково, і у мене є важкий час навіть одного підтягування, коли планка занадто низька (знову ж - більшість барів)

Питання: Як я повинен змінити моє становище ноги при роботі на турніку, що є надто низьким для правильного мертвих вішати?

Питання:

Де наші ноги, коли ми робимо підтягування або підтягування?

Яка оптимальна висота для моїх підтягнути бар.

Рухається вперед ногами на підтягування погані речі?

+367
Moeen kand 16 трав. 2013 р., 09:04:41

Я п'ю багато води через нормальний день, навіть якщо пасивний - близько 7-9 літрів. У дні, коли я працюю, я, ймовірно, пити близько 1-3 зайвих літрів. Є емпіричне правило для зйомки в додаткових електролітах після вживання певної кількості води?

1 літр = 0.25 галонів

+366
Ruronin Angel 7 вер. 2019 р., 19:58:42

Що стосується того, щоб бути худою і хоче покласти деяку силу, там дуже добре написано відповісти тут, я рекомендую перевірити.

Я, як правило, пропускають прийоми їжі або їдять мало. Я п'ю багато соків (Яблуко Сік), яка я знаю має багато цукру.

Сік Це досить жахливо, якщо чесно: це, як все погано частинах фруктами, ні з ким з хороших деталей. Ваше тіло повинно працювати в руйнуванні волокон і розблокування цукрів. Роблячи це для вас, поглинання цукру швидкість різко зростає і він нарівні з пити солодкі газованої води. Перевірте деякі статті на нього:

enter image description here

Чи втрачу я м'язи або жир, коли Я "пост"? Я не заперечую втратити жир, а втрати м'язової маси (що я немає) мене турбує.

Ви втратите м'язів при виконанні трьох умов. Якщо ви об'єднаєте їх, ви втратите ще більше.

 1. Ти не вимагає багато сил. Ваше тіло буде тільки підтримувати м'язову силу, які вона вважатиме необхідними. Якщо ви регулярно не піддавати його високим навантаженням, він позбавить себе від труднощів збереження непотрібних м'язів.

 2. У вас менше гормону росту, тестостерону і людини, серед інших питань, обміну речовин. Це відбувається, як ви старієте, якщо ви не спите достатньо, і якщо у вас є ендокринні розлади.

 3. Ви знаходитесь в дефіцит калорій. Ваш організм в першу чергу хоче, щоб тримати вас в живих, і якщо він має потребу в калоріях він буде отримувати їх від вас через дробленні вашого тіла. Це дійсно пов'язано з вимогами міцності. Якщо ви не навантажувати свій організм з міцнісними вимогами, м'яз стає приємним насиченим цільової калорій.

+363
arkus 27 лист. 2017 р., 22:38:43

У вас є кілька варіантів, доступних для вас, але мені здається, ви хочете реально уповільнити вашу станову тягу. Відразу намагаюся підтримувати її може бути більш проблематично, але якщо ви не тяги більше, ніж раз в тиждень це час, щоб подивитися тільки тяги один раз в тиждень.

Коли Recovery-це проблема, настав час поставити собі деякі цілі, що орієнтують питання:

 • Моя мета стати сильніше як можна швидше?
 • Я можу бути щасливий з набагато більш повільних темпів?
 • Підйому підтримки для чогось ще, чи це мій вид спорту?
 • Який кондиціонер/мобільність потрібна?

Перші два питання справді напасти на те ж саме з протилежного боку медалі, щоб змусити вас думати про ролі піднімаючись в те, що ви хочете зробити. Інші питання також допомогти визначити, який тип програм навчання вам буде цікава. Від змісту питання, я можу здогадатися, в який з ваших відповідей:

 • Піднімаючись добавки інших видах діяльності (дзюдо, плавання, піші прогулянки, спринти, кінцева)
 • Пару ці заходи вимагають навик роботи, і це має бути враховано.
 • Всі заходи вимагають значних кондиціонер, і хоча б один з них вимагає пристойну кількість мобільності.
 • З підйому в якості доповнення, і рівень робіт ви принесли себе, ви можете реально дивитися на програми, які ви щомісяця збільшувати.

З таким фундаментом, програми, які я знаю, мабуть, найбільш гнучка і корисна структура програми буде Вендлер 5/3/1. У вас є чотири основних підйомників: присідання, жим, станова тяга та накладні преси. Кожен головний ліфт має свій власний день, разом з 2-3 вправ допомоги. Це допомагає зберегти час в тренажерному залі, і можливість відновлення до. Програма є щомісячним прогресії, де кожні 4 тижні ви цикл через різні інтенсивності і коливається реп минулого тижня підступ тиждень.

Можна спокійно замінити Передні присідання для спини присідання за програмою, і ви не будете порушувати основні принципи програми. Крім того, програма пропонує вам зробити ваш кондиціонер та мобільності роботи. Вендлер-це колишній футболіст, зробив перемикач для підйомної сили, а потім перестав бути таким агресивним, так що його тіло може зцілити себе. Повільний приріст змусь його рухатися вперед, але дозволив йому робити інші речі, як добре.

Інші варіанти включають дивлячись на те, що Ден Джон пропонує. Ден Джон-колишній хлопець легкої атлетики (метання диска), який пізніше увійшов в Олімпійський підйом. Він має дуже практичні думки на навчання. Передні присідання є одним з основних Оли підніматися, тому він буде включати їх.

Немає нічого поганого в змішуванні різних подібних програм разом. Якщо ви дійсно хочете, щоб підтримувати вашу тягу при залученні інших піднімає, я рекомендую глибше підступ з deadlifts, і повернутися туди, де ви знаходитесь. Якщо вам потрібно більше часу, підступ їх знову і працювати назад. Залишаючись у тому ж вазі буде носити на своєму одужанні. Варіюючи вага тримає тіло в місці, де це стає перерву і потім знову вгору.

+304
hberg539 18 бер. 2010 р., 19:36:35

Якщо ти хочеш схуднути (зменшити жирові відкладення), необхідно мати невеликий сніданок вранці (нічого не їм), після тривалих тренувань на витривалість нижче анаеробний поріг.

+152
Inchikku 13 лип. 2012 р., 23:04:01

Ну якщо ти питаєш... жартую. Якщо ви в змозі дотримуватися розпорядку протягом року, що звучить насправді подобається ваша здатність дотримуватися всі. Ви можете називати це психічної витривалості, але це з часом, через безліч дрібних рішень. Розум і тіло дуже добре падають в звички, хороші чи погані.

Кілька речей, які допомагають мені дотримуватися і позайматися:

Приєднати тренування з існуючою частиною вашого повсякденного життя.

Наприклад, я вставав і ходити в спортзал в 4 ранку кожен день до роботи/навчання за останні десять років тільки вистачає на день, якщо я занадто хворий, щоб працювати. Думаю, що це просто частина робочого дня, не дозвольте собі пропустити це, якщо ви не збираєтеся працювати. Навіть якщо 5 днів на тиждень-це дуже багато, я все-таки пропоную йти і робити полегшену діяльністю поза домом тільки тому, що даю собі вихідний зроблю так, що ти їдеш розклад/розум відкритим на вихідні дні. У той же самий час в тренажерному залі і покинути зал, коли ви будете готові перейти до наступного дня.

Змішайте в інших видах діяльності.

Бажано ті, які ви не пробували раніше, освоюйте нові навички та поліпшення-відмінні мотиватори. Він буквально все що завгодно, їзда на велосипеді, скелелазіння, серфінг, плавання, приєднатися до спортивної команди і т. д. Я витратив кілька років, перш ніж захоплюються скелелазінням спробувавши його раз, піднімаючись на вулиці або в тренажерному залі 6 днів на тиждень протягом року. Це може бути гарною заміною, якщо ви хочете вихідний день в тренажерний зал.

Зробити подія або мета.

Видатний мотиватор робить якийсь конкуренції або мета. Наприклад, зареєструйтесь на 5к+, піднімаючись комп, спортивні команди, бруду і т. д. Ви ніколи не будете тренуватися так складно, як ви робите, коли інші залежать від тебе виконання, або ви не хочете, щоб збентежити себе. Це може бути тимчасове явище, а просто взяти ще один, як тільки ви закінчите, ви можете отримати дійсно в це.

Тоді, сподіваюся, якщо ключ кидають у вас життя тренувань буде останнє, що ви хочете позбутися.

+149
Umnngg 11 черв. 2019 р., 14:52:11

Я прыга тенденцію і сказати, що вам потрібно скинути вагу - ви не в кращій формі.

Давайте подивимося на кілька фактів.

 1. Ви не зашкалює. У буквальному сенсі. Зображення ви увійшли не останні 250 фунтів, ви не 262.

 2. Джей Катлер, професійний бодібілдер і конкурує на 274 фунт з вагою сезоні 310 фунтів. Ви близькі до цих цифр, але я якось сумніваюся, що ви є професійним будівельником тіла.

 3. Ви були 195 Нм при 10% жиру. Це дає вам близько 175 фунтів м'язів. Ви говорите, що млява з вашої дієти і фізичних вправ, оскільки дозволяє припустити, що це ті ж залишилися. Ваш нинішній вага, що робить тебе близько 33% жиру. Припускаючи, що ви росли м'язи до 195 фунтів, то ще 25% жиру. У будь-якому випадку, це занадто високо.

ІМТ працює в якості діагностичного інструменту, а поки він underreports на низьким вмістом жиру зазвичай дуже точний у визначенні високим вмістом жиру тіла.

Висновок: на основі ваших власних даних у вас надмірна вага і не в кращій формі.

+127
TrophyWife 25 квіт. 2017 р., 03:05:37

Я наука і техніка "виродок" (мені подобається вивчати речі сам, використовуючи мій комп'ютер просунутий способи, як програмування власного аналітичних рішень) і мені подобається бігати. Так я готовий купити гаджет (зразок годин або так) що б не лише надати мені відео з даними, заснованими на мій пульс, коли я бігти, але дозвольте мені також завантажити динамікою серцевого ритму (я маю на увазі так як ЕКГ) даних, "часові ряди" для мого ПК так, що я б міг його сам проаналізувати.

Чи Можете ви порекомендувати якісь конкретні моделі? Я не знаю точно. Багато USB-включений і може передавати дані на ПК, але я не змогла знайти інформацію про те, що саме вони передають і я не впевнений, якщо вони можуть записувати і дай мені серце, історія якої.

Інші функції не дуже важливі. Єдина особливість, яку я дійсно хочу, так це те, що я описав, всі інші будуть просто приємні "бонуси".

+97
Yossi Benady 25 бер. 2014 р., 14:36:04

В даний час я готуюся до марафону. У зв'язку зі зміною в розкладі, починаючи з 1 грудня, вранці буде єдиний раз, коли я можу працювати. Я чув, що це займає близько години для тіла, щоб поглинати воду, тому в даний час по вихідних я п'ю 24 унції води, коли я прокидаюся, помочитися, потім побігла. Однак, в будні дні це не здається таким вже здійсненним:

Прокинутися -> випити води -> почекати годину -> запустити 10 миль -> душ/поїсти -> їздити на роботу

Схоже, надзвичайно ранній ранок. Чи є спосіб, щоб зробити це краще? Невже треба чекати цілу годину після питної води?

+84
skipatrol 18 квіт. 2014 р., 12:19:40

Дивіться "трицепс" провали повністю полегшити біль у плечі? про біль у плечі при зниженні ціни. Моя порада для підтримки плечової зовнішньої ротації (не впевнений, що офіційна назва), коли робиш якісь вправи або потягнувши або штовхаючи плечової кістки "вгору" на плечі (плечолопатковий) суглоб (наприклад, присідання і підтягування). Використовувати пастки для стабілізації лопатки по мірі необхідності ці добре.

+18
homework 20 лист. 2016 р., 04:04:14

Втрата ваги складає близько витрачаючи більше калорій, ніж ви приймаєте всередині. Таким чином, ви будете отримувати кращі результати, якщо ви з'єднаєте дієту з вправами і якщо вам відстежувати Ваші калорії.

Є тонн різних програм тренування, що там є дієтичне компоненти до них. P90X (більше орієнтована на робота на дому ж/ вага), маразм (немає необхідного устаткування), а тіло для життя (дає більш загальну систему, а не конкретних рухів) всі приходять на розум. Різні люди краще реагують на різні програми, але всі вони можуть виробляти результати. Я пропоную дивлячись на них і ті, які ви думаєте, вам сподобається найбільше, тобто та, яку ви хотіли дотримуватися довше.

Є також купа безкоштовних калорій трекерів там такі як і на livestrong.com. Цей специфічний дозволяє ввести поточний вага/ріст і ваші цілі. Він буде автоматично визначити, скільки чистого калорій в день можна споживати для того, щоб досягти своїх цілей. Відстеження є корисним, оскільки він дозволяє побачити, якщо ви можете з'їсти більше їжі, або якщо ви повинні використовувати більше калорій для того, щоб досягти своєї мети на щоденній основі.

+15
JP Duffy 20 вер. 2012 р., 17:59:02

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil