Скільки ваги я повинна набрати, якщо я збільшив свій становий на 50 кг?

Я хочу тренувати станову тягу, і мені цікаво знати, скільки ваги я можу виграти, якщо я збільшив свій становий тязі, скажімо, 50 фунтів. Є література, що характеризує відносини між приріст сили і м'язової маси?

Я завзятий альпініст, тому у мене є стимул тримати низький моя вага. Просто так, без причини, хоча, я хочу тренувати станову тягу. Мені було цікаво, якщо це було практично, щоб спробувати збільшити свою тязі і залишатися в рамках цільового ваги. Хотів збільшити вагу, що я можу зробити в комплект тяга на 50 фунтів відповідають 5 фунтів м'язової маси? 2кг? Нижче 10 фунтів?

Я маю на увазі не тільки навчання на 1 ПМ (ви можете налаштувати, що з чисто неврологічних навчання), мене більше цікавить те, що не станеться, якщо я, скажімо, мій 8-10 повторень Станова тяга на 50 фунтів. Може бути, немає відповіді на це питання там. Можливо, дурне запитання. :)

Моя силове тренування фон: я фізично активний, але майже зовсім ненавчених deadlifter. Насправді, я історично знехтувати моєї нижньої частини тіла, і зосередився на підтягування, довгих тренувань, і деякі гантелі benchpresses за фігню.

Спасибі заздалегідь.

+164
saurab 6 трав. 2016 р., 19:42:52
37 відповідей

Не спалювання калорій і більше, щоб зробити з тим, як часто Це можна робити.

Дефіцит калорій-це король, але це не означає, що деякі види фізичної активності не запропонувати деякі інші переваги.

Наприклад, 'аеробне тренування' (який, всупереч розхожій думці, не потрібно бути тихіше) окисляє жирні кислоти краще, ніж опір тренування. Робити деякі навіть якщо опір навчання-це ваш фокус для втрати жиру, роблячи деякі аеробні тренування-це, ймовірно, хороша ідея, скориставшись цією метаболічного шляху.

Маючи "пристойний" аеробної системи (ЧСС ~60 ударів на хвилину) покращує відновлюваність. Зроблено у відповідному дозуванні (2-3 рази на тиждень по 20-30 хвилин без обтяження засіб, як велосипед) це все ще залишає багато часу для навчання опору, в той час як поліпшення вашої здатності робити опір тренування регулярно. Аеробної енергетичної системи є те, що вам допомагає відновлюватися між підходами силових тренувань, а також між днями тренувань.

Але в кінцевому підсумку все одно зводиться до частоті і тривалості ви можете зробити кардіо. Якщо ти розумний і ти ганяєшся за втрати ваги ви, ймовірно, або силовими тренуваннями через день все тіло або ви використовуєте 4 рази в тиждень спліт (наприклад верхній/нижній). Швидше за все, це не більш півгодини за тренування.

Так що Так, ще трохи часу, умовно кажучи, але якщо ви можете звільнити до 3-4 годин на тиждень, можна швидше звільнити 3-4 більше (або хоча б 1-2). Ви не можете заповнити ці більше тренувань і ти б нерозумно, щоб заповнити їх у HIIT або теж сидять. Ви просто не можете оговтатися від того, що багато силових тренувань або вправ високої інтенсивності ефективно за тиждень.

Основна мета навчання опору під час втрати жиру фаза програмування, щоб зберегти м'язову масу, а не спалювати калорії. Так що ви можете піти з навіть менше, ніж ви думаєте, це програмування технічне обслуговування. 2-3 комплекту з декількох ключових підйомниках, потім перемкнемося.

Введіть кардіотренування. Це те, що ви можете використовувати, щоб заповнити прогалини і додати заряд до будь фаза втрати ваги ' від програмування ти будеш робити. Якщо у вас є час.

Мова не про заміну силових тренувань з кардіо, це додати небагато (що 'край') до вашого режиму. Є межа того, скільки опір тренування можна в будь-яку дану тиждень (та інших вищих форм інтенсивності тренування).

Це як тренування мозку про заповнення банку з великими каменями (опір тренування в даному випадку). Це повний? Ні, звичайно, ні, ви все ще можете заповнити прогалини з гравієм або піском (в "кардіо" і/або мобільності навчання).

Нарешті, звичайно, існує проблема здоров'я. Спеціально для здоров'я серця. Ви хочете, щоб спертися на рахунок цього? Навчання опору не тренує серце, а також заняття аеробікою займатися аеробікою підтримувати шлуночка пружність набагато краще, ніж тренування високої інтенсивності (яка має тенденцію згущуватися серце).

+974
dmiman 03 февр. '09 в 4:24

В точку, Джордж. Фітнес-індустрії штовхає людей в двох напрямках: або це "речі, які ви б рекомендували до 60 років огрядний чоловік", або це хардкор тренування в навчальному таборі, що зношується суглобів і тіла. У фітнес-індустрії не робить хорошу роботу по заповненню посередині між двома крайнощами.

Ви теж праві, щоб бути стурбовані кіфоз. Більшість людей в тренажерному залі роблять вправи, які тільки посилять їх кіфозу. Спробуйте це: зайдіть в спортзал і просто спостерігати за людьми. Майже в кожній вправі ви будете бачити, як люди вибігають вперед у верхній частині хребта. Наприклад, спостерігати за людьми, робити берпи.

Я бажаю що я мало гарне рішення для вас, але я не. Я працюю щодня протягом тридцяти років. Як я став старшим, я знав, що я хотів зберегти мої суглоби і я хотів зробити абсолютно все, що міг, щоб уникнути кіфозу (тому що я знаходжу це непривабливим). Тому протягом багатьох років я поступово створив свій власний тренування, що знаходиться між двох вищезгаданих крайнощів. Однак, у коментарі, як цей, я не можу повідомити вам численні вправи я роблю. Якщо б ми зустрілися особисто, я міг би показати вам (я живу в Портленді, Орегон).

Можливо, мій кращий рада для вас, шукати персонального тренера. Я не кажу про 23 е у вашому тренажерному залі, який платять мінімальну заробітну плату. Я кажу про людей, які беруть $70 в годину. Перш ніж платити їм гроші, задати їм питання про кіфоз. Переконайтеся, що вони знають більше про тему, Ніж ви (більше не буду). Запитайте їх, якщо вони прочитали всі останні наукові роботи з цієї теми, а потім запитати, що журнал газети були опубліковані. Якщо вони не можуть дати вам тверді відповіді, перейти на наступний тренажер. Бажаю знайти кваліфіковану допомогу.

+970
Spounka 22 бер. 2016 р., 17:21:31
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це не хороший план, ну взагалі! Просто вирізати всі вуглеводи зі свого раціону, буде мати величезний вплив.

 1. Немає. Чому? Тому що ви перебуваєте поєднання вуглеводів і жирів і це вірна ставка, щоб сплеск інсуліну і перекласти всі ці вуглеводи в жир. Забудьте цей комбо.

 2. Немає. Чому? Є мільйон планів в інтернеті ви можете знайти і більшість з них (принаймні зараз) підписатися на якийсь LCHF (низький Carb високим вмістом жиру) ідея, яка, як було доведено в літературі, щоб мати дивовижні ефекти на рівень цукру в крові і інші чинники здоров'я. Гугл Musclehack ЦПА і ви, на мій суб'єктивний погляд, є дуже чіткий план.

+948
Abidali Sah 21 лют. 2016 р., 22:49:46

Досить таки широкий, але мій кращий пропозиція повинна вирішили, що ви хочете від цих:

Знежирене молочний коктейль/смузі: протеїновий порошок, чорниця, ожина, малина, полуниця, банан, яблуко(и). Додатковий асаї і граната (або пом чудово). Що дає свій плід і білок майже весь день (залежно від розміру) і не жахливий смак. Майже всі анти-оксидантів, якщо ти цю штуку.

Струсити/суміш: шпинат, морква, броколі, цвітна капуста, помідори, спаржа, солодкий перець. Це "найкращий" для здоров'я.

Для здорового харчування в загальному, шукати що-то на кшталт "Що їсти після інфаркту".

Іншого, риб'ячий жир, деякі горіхи і бобові, знежирене молоко.

+914
Shanzay Naqvi 9 лист. 2011 р., 15:25:00

Роздягальні зручні місця для більшості чоловіків, і страхітливе простір для деяких.

Якщо ви знаходитесь в останній категорії, не використовувати в роздягальні або використовувати його, але не душ.

Хороша новина-поки ви не дивіться важко порушити священні правила, бо їх немає.

Після душу в десятках різних роздягальні, макети розрізняються. Незалежно від типу душ (в наметах або відкритого), основної процедури така ж.

Ви залишаєте свою спорядження в шафку і піти позайматися. Коли ви не обідаєте ви повернетеся до шафки, і роздягатися, укладаючи свої спітнілі шестерні в свою спортивну сумку/рюкзак. У мене посипалися в тренажерні зали від 4 до 7 днів в тиждень вже більше десяти років і з-за поїздки я ходжу багато тренажерних залів. Я бачив багато хлопців пропустити душ, але я ніколи не бачив, надіти купальник, щоб прийняти душ.

Коли ви не роздягнені, більшість хлопців покладіть рушник навколо своєї талії, як вони ходять в душ. Інші просто тримати його перед ними. Деякі тримайте рушник на свою сторону або покласти його через плече. Немає ніякого правила.

Як тільки ви отримаєте в душ, там зазвичай гачки в районі біля ларька, поряд із загальною душовою або іноді в душовій кімнаті на стіні навпроти душовою. Є кілька місць, де є гачки всередині великою душовою кабіною. Ви просто подивіться навколо і покласти свій рушник, де інші.

В душі немає ніяких особливих правил, крім не дивлячись. Не дивився, не означає, що ти не можеш дивитися на людей. Ви повинні виглядати як вашій душі товаришам в очі. Якщо це відкрита душа ви повинні забрати мене відкритим душем голову, як далеко від інших користувачів. Це дає іншим простір, але це не непорушне правило, один хлопець у моєму залі з якоїсь причини, мабуть, повинен збігатися з душа, і якщо душа порожня, за винятком мене, при вході він буде брати в голову поруч з моєю, якщо це та, яку він любить. Я зрозумів це в якийсь момент і якщо я бачу його в тренажерному залі і очікуємо, що наші душі будуть перетинатися, у мене голова на інший номер.

Ви можете і повинні принести свій власний шампунь і гель для тіла. Дуже мало принести в мило.

Поїздка назад в шафку, такий же, як похід в душ. Якщо ви хочете, ви можете поголитися і т. д. Деякі хлопці роблять це в рушник. Деякі роблять це тільки в нижню білизну. Деякі роблять це в штани, але без сорочки. Деякі роблять це повністю одягненим. Кілька хлопців подобається робити це голою. Це вибір.

+904
user191164 27 трав. 2013 р., 14:15:57

Мій племінник був 60 кг, 17 років і 5 футів 6 дюймів зростанням шість місяців тому.

Він почав навчання ваги, а зараз він важить понад 85 кілограмів.

Це можливо без стероїдів і пептиди?

+900
Prankester 12 вер. 2019 р., 21:52:24

Я серйозний відпочинку склопідіймача. Мені подобається робити влада і Олімпійських підйомників, але знайти над головою присідання частина повного урвати складно. Я легко можу робити сидячи-жим з 185, але я знайти повний урвати складно навіть 115 фунтів. Я хотів би знати, які хороші вправи і тренування допомогли мені поліпшити повний урвати. Я вдячний за будь-які поради ви можете запропонувати.

+848
user46393 11 вер. 2016 р., 18:43:49

віджимання не тільки пропрацювати м'язи рук, але й опрацювати всю верхню частину тіла, включаючи живіт, тобто він може певною мірою бути пов'язано з кардіо тренування, що дуже добре для вас, здоров'я мудрим. Все, що вам ваш пульс добре для вас здоров'я-мудрих :)

+823
KerMor 1 груд. 2014 р., 23:25:33

Це може бути, що ви потребуєте додаткової мобілізації... але після цього я втратив багато сил. Все, що тримало мій розв'язок на місці зняли, але м'язи посуду не знайомі з моєю звичайної навантаження.

Інша справа - потрібно будувати як антагоніст групи м'язів. Наприклад, сильна груди, і слабкі трапецієвидні руху ваші плечі повинні передню, і може призвести до болю в спині. Тому люди використовують повні плани тренувань, працює з особистим тренером, або багато читати. Особисто я в останній групі - Я люблю знати, як це працює. Неважливо, що це.

До речі: прошу медичної консультації це не по темі тут.

+821
Sagar Bahadur Tamang 29 січ. 2011 р., 00:40:47

Місці скорочення спорів втрата ваги є ще в повітрі, багато хто вважає, Ви можете Багато вважають, що Ви не можете. Розглянемо цю статтю з BodyBuilding.com.

Я не буду вдаватися в подробиці цього. Моє переконання полягає в тому, що зменшення плями, в цілому, не представляється можливим.

Для нарощування м'язової маси в певній зоні, скажімо, на животі, жирові клітини не "згоряють" або зникають. По суті, енергія, яку вони несуть в межах їх засмокче бути використаний організмом в якості енергії, тому жирові клітини стають здувся. Побачити гіперплазію проти гіпертрофії

Жирові клітини не перетворюються. Проста метафора полягає в тому, що жир, як ми його бачимо, починається як виноград - повний жирний сік. Потім, коли ми спалюємо саме жир, сік засмоктується і впала клітина стає родзинками.

В цілому, для спалювання жиру потрібно приймати в умовах дефіциту калорій. Коли ваше тіло має менше калорій з їжі, він звертається до самого для енергії через жирові клітини і м'язові тканини.

Я пропоную робити більше досліджень на свій власний про втрату жиру з допомогою різних фітнес-і дієтичні сайти.

+813
John Safi 4 січ. 2013 р., 07:33:56

Коротше, так. Це багато залежить від того, що ви робили в минулому і ви починаєте плато. Якщо це так, то ви, мабуть, помітите, що ви будете мати набагато краще тренувань, помінявши свої набори і діапазони повторень як можна більше. Пам'ятайте, що ви завжди можете чергувати або робити обидва.

А за що насправді краще, це спірне питання. Різні речі можуть працювати краще для різних людей. Я хотів би запропонувати, що ви повинні спробувати і знайти те, що працює краще для вас. На жаль я не можу дати вам більш точну відповідь.

+813
frikadel 11 січ. 2014 р., 08:19:45

Це помилка, що чоловіків сильніше верхня частина тіла, а не загальні strengtha все навколо тіла, як правило, сильніше:

http://science.howstuffworks.com/life/human-biology/men-vs-women-upper-body-strength.htm

http://www.livestrong.com/article/422532-do-women-have-more-lower-body-strength-than-men/

+753
nVxx 1 квіт. 2019 р., 03:10:50

Основні посадки не має обмеження 90 градусів. У мене відчуття, що цей міф починав як один хлопець все вигадав на льоту, і люди просто втекла.

Коли робиш основний посадки, найбільш важливою частиною є те, що обома ногами і руками пом'якшити падіння.

Переважно, перше, що вдарився об землю, слід кулях ваших ніг (в районі ніг), а ноги все ще витягнута, але не замкнені. Таким чином, гомілковостопний суглоб є першим спільним взяти під тиском, потім, коли ваші п'яти натисніть, коліна почнуть згинатися, а потім і талії.

На цьому етапі повинні бути зігнуті вперед (з-за вигину на талії) з розпростертими руками, готовими для пом'якшення посадки ще більше.

Як Примітка сторони, основні посадки часто слід запустити. На 90 градусів "правило" буде допомогти вам почати працювати швидше, так як ви будете витрачати менше часу на підйом назад. Сама повільна частина самозахоплень тому, знаходиться на найнижчій точці. Але це те, що приходить природно, як ви практикуєте. І ваші руки також може допомогти вам прискорити, як вони торкаються землі.

+733
MickMorley 25 січ. 2016 р., 22:12:19

Оскільки ви займалися спортом, моя порада-зосередитися на поліпшення в ваш улюблений вид спорту.

Це вимагає підготовки (практики, силові тренування і т. д.), і є правильний тип і кількість їжі, щоб підтримати це навчання.

Все буде просто збалансувати. Ви можете бути худою фазі зараз (але, 5'8", 115lbs, здається, цілком нормально для мене). Але, кого це взагалі цікавить. Поки ви робите прогрес в твоїх тренуваннях, відчуваєте себе енергійним і покращити спорті, ти досить їж.

Якщо ви не достатньо їсте, ви б тягне в ваш прогрес, немає енергії, щоб грати, і ви будете швидко втомлюватися.

+720
post modarn 21 січ. 2014 р., 22:00:17

Бігові кросівки-це взуття для бігу, але знайти один, який підходить до вашої нозі і правильного кроку. Припущення, як ви бігати на біговій доріжці буде таким же, як всередині. Піти в магазин і спробувати кілька і побігати трохи в них, навіть якщо це виглядає трохи безглуздо, просто знайти те, що ви відчуваєте, не завдасть удар.

+689
Zordey 23 черв. 2010 р., 18:21:58

Всі мікроелементи, які ви перерахували, розчинні у воді, але це не означає, що це безпечно приймати будь-яку суму. Але це значно менш небезпечно, ніж споживали надто багато жиророзчинних мікронутрієнтів. Було ясно вчених показують, що вітамін-таблетки на рівні дози, де небезпечно, вони б не продали, з іншого боку, не припустити, що у кожної речовини на кожному рівні, в поєднанні з будь-яким іншим речовиною, була випробувана на людях. Є безліч речовин, яких у нас немає чіткого знання про вплив.

Однак, питання, яке ви повинні задати собі, якщо вони не небезпечні, але якщо вони вигідні. Відповідь, в більшості випадків, немає. Найбільше вітаміну suplementation це абсолютно не потрібно і немає ніякої різниці, що так завжди для вашого здоров'я. Але вони як і раніше продають на мільярди доларів, тому що ніколи не знаєш, вірно?

+688
user82418 17 лист. 2014 р., 16:52:53

Ви можете знайти багато творів про втрату живота жир в тиждень, але в реальності запустити тіло, щоб зменшити розмір жирових клітин (позбутися від жиру) в залежності від того, де він отримав перше. Оскільки ви не набирати вагу в тиждень, це займе деякий час, щоб втратити його. Тому, по-перше, будьте терплячі і дотримуватися дієти і регулярно займатися спортом. Не гуглите це, проконсультуйтеся з вашим лікарем дієтологом та дотримуватися їх рекомендацій. Зробити список досить довгий, але з часом вона перетвориться в ваш спосіб життя. Принаймні, дати собі 6 місяців, щоб побачити зміни. Будьте терплячі, і ви будете позбутися від жиру на животі ви напевно.

+686
Xilef 7 жовт. 2011 р., 20:12:32

Я піднімаюся сходами на роботу (20 поверхів) кожен день . Найменшу кількість роботи моє тіло робить мій набирає потенційну енергію (п. е) = ммH, де m-маса , г соотв. з-за сили тяжіння, а h-висота . Припускаючи, що кожен поверх висотою 1 метр . Маса -> 70кг роботу виходить 70*10*20 = 14000J . 1 калорія дорівнює 4.2 Джоуля . Так я спалюю десь близько 3000 калорій . Так ? Але цей розрахунок, схоже, далеко . Я не відчуваю себе таким втомленим після сходження на 20 поверхів . Що я втрачаю ? Спасибі.

+675
Yuriy Kovalenko 27 бер. 2018 р., 00:21:53

На мій двотактний розділити ноги, я буду робити станову тягу в день тягнути і на наступний день, я.е день ноги, я буду робити присідання. Є проблеми з цим? Ви отримаєте якісь травми через обидва мають великий тиск на ваш хребет і достатньо часу для відновлення не дали?

+674
Joseph Levy 18 лист. 2010 р., 02:09:36

Я ненавиджу носити пов'язки, коли працюю, і мої навушники, здається, піймали. Хто-небудь використовував цю сорочку раніше? enter image description here

+643
War Lay 4 лип. 2014 р., 06:55:36

За умови, що вправи не впливають на якість і час сну.

Якщо я не сплю багато днем раніше, я повинен тренуватися пізніше в той же день.

+621
SystemicPlural 6 черв. 2010 р., 10:48:06

Я пропоную вам поглянути на науково 7-хвилинне тренування. Це безкоштовно (як і Нью-Йорк Таймс додаток для цього), і вона ефективна (це результат досліджень , опублікованих в АКСМ охорони здоров'я та фітнес журналі).

У нього входить стілець, крок злети, високе коліно біг на місці і стрибки на місці. Я не знайшов ні одного з тих, хто особливо голосно, але якщо ви турбуєтеся, килимок розміщений під кріслом і під себе по мірі необхідності, ймовірно, довести об'єм до мінімуму, щоб не розбудити дітей.

Кілька змін, які я зробив на основі інших фітнес-дослідження:

 1. Я замінити присідання і стіни сидіти в порядок, тому що присідання повинні бути хорошої за запуск вироблення тестостерону, тому краще робити їх на початку тренування.
 2. Я замінити сухарики з мостів, так що мого нижній частині спини отримує виконані й тому, що хрумтить жорстко на спині.
 3. Я використовую два стільці на трицепс DIP і опускатися між ними, так що я не дуже відстала навантаження на суглоби плеча.
 4. Я додати набір маси тіла рядків для тренування верхньої частини спини і біцепси. Мій підхід полягає в тому, щоб лежати під обіднім столом, підніміть і утримуйте верхню поверхню, і тягнути мою груди вгору до нього. Підказка: переконайтеся, що таблиця може підтримувати свою вагу, і, ймовірно, не спробувати це в таблицю, яка має один центральний постамент. ;)
+555
James Edward 8 вер. 2017 р., 18:55:42

Ви не робите кардіо, щоб нарощувати м'язи. Це важливо для здоров'я серцево-судинної системи та це найкращий спосіб для спалювання жиру.

Так що це не стільки важливо, чи ти будеш робити еліптичний або бігова доріжка.

Просто переконайтеся, що ваша швидкість серцебиття між оптимальною ціною.

Наприклад, для мене оптимальний діапазон 140-160.

Якщо ви не маєте ніяку ідею, то зверніться за допомогою до тренера у вашому залі або лікаря.

Є також деякі калькулятори в інтернеті, які можуть дати вам загальне уявлення.

+475
mcmimik 20 січ. 2014 р., 16:04:12

Висока інтенсивність інтервал підготовки (HIIT) буде гарний вид фізичних вправ. Тренування зазвичай короткі і спрямовані на спалювання жиру. Прикладом може бути запущена протягом хвилини, потім спринт на 30 секунд, а потім протягом хвилини і т. д. Інший приклад-біг в похилому положенні на пару хвилин після запуску. Якщо ваша бігова доріжка може імітувати природний біг звичайно з пагорбів і долин, що подібний ефект.

Ось пара сайтів, які пояснюють деталі:

+424
siddhi 4 трав. 2010 р., 17:59:06

Відповідь: так, ви можете наростити м'язи, не набравши значну міцність. А є якась кореляція за рахунок позикових коштів, розмір є фізіологічним явищем, а сила-це більше неврологічне і залежить від ефективності, з якою ваша нервова система координує стрілянину з рухових одиниць. Ключі до м'язевого росту незалежно від того, що ваша сила може бути кілька:

Механічні навантаження необхідно збільшувати навантаження від тренування до тренування, у середньому, для досягнення гіпертрофії Хронічне прогресування - вам слід послідовно застосовувати подібні навантаження і не надто часто міняти, або ваш організм буде змушений мати справу з механічною і неврологічної адаптації, а не фізіологічні Стратегічне дезадаптації ТБ Брайан Хейкок "у цей момент треба або збільшити навантаження (прогресивної навантаження), або зменшити ступінь витримування навантаження (стратегічний дезадаптації). М'яз чутлива не тільки до абсолютної навантаження, але і зміна навантаження (вгору або вниз). Таким чином, ви можете отримати ефект гіпертрофічній від збільшення навантаження від попередньої навантаження, навіть якщо абсолютна навантаження не максимальна, припускаючи, кондиціонер (опір вправи викликали мікро-пошкодження) не великий. Є обмеження на кількість кроків можна додати, щоб збільшити навантаження. Ви просто досягнете максимального добровільної сила в кінці кінців. Саме тому стратегічні дезадаптації необхідний для подальшого росту коли зростання припинився (всі інші рівні)."

Щоб підвести підсумок, ви не хочете занадто часто змінювати вправи, але в кінці кінців доведеться, і навантаження царя, щоб методика навчання, де ви можете постійно збільшувати навантаження буде працювати краще. Це означає, що можливо починати при більш високих повторень, легкі навантаження і прогресує з меншою кількістю повторень, навантаження і потім почати знову в те, що відомо як "еліптичний" або "піраміди", тобто на лавці я роблю 200, 220, 240, 260, потім відступити і зробити, 205, 225, 245, 265 і т. д. до прогресу.

Я знаю, що деякі люди хочуть, щоб наука так що, якщо ви виходите і читайте журнали, ось човен, навантаження згадок Брайан Хейкок дав мені інтерв'ю багато років тому (він розробив гіпертрофія спеціальної підготовки/Гот, який є метод, заснований конкретно на науку за гіпертрофії або нарощування м'язової маси)

1: Носака до Ньютон М. неодноразові сутички напади не посилити пошкодження м'язів і ремонту. Сила Дж Рез. Конд 2002 Лютого;16(1):117-122.

2: Носака до Ньютон М. концентричний або ексцентричний тренінг впливає на ексцентричні вправи-індукованого пошкодження м'язової тканини. Мед Науково Спортивних Тренировк. Січня 2002;34(1):63-9.

3: Proske у Морган дл. Пошкодження м'язів від ексцентричного вправи: механізм, механічна ознак, адаптації і клінічного застосування. Джей Физиол. Журн. 2001 1 Грудня;537(Пт 2):333-45.

4: Носака до Ньютон м, Сакко П. відповіді людини ліктьових згиначів до электростимулированных вимушене вправа на подовження. Аста Физиол Скандію. 2002 лютого;174(2):137-45.

5: Аллен ДГ. Ексцентриковий пошкодження м'язів: механізми зниження сили. Аста Физиол Скандію. Березень 2001 р.;171(3):311-9.

6: Кларксон вечора. Зіткнення і пошкодження м'язів. Інт J Спорт Мед. 1997 Жовтня;18 Додаток 4:S314-7.

7: Паддон-Джонс Д, Абернеті Піджей. Гострої адаптації до низьких ексцентричний обсягу вправ. Мед Науково Спортивних Тренировк. Липня 2001;33(7):1213-9.

8: Носака до Сакамото до Ньютон м, Сакко П. Скільки захисну дію на эксцентриковом викликаної здійсненням пошкодження м'язів тривати? Мед Науково Спортивних Тренировк. Вересня 2001;33(9):1490-5.

9: Макхью МП, Конноллі так, Эстон РГ, Глейм ГВ. Викликаної здійсненням пошкодження м'язів і потенційних механізмів для повторного ефекту запій. Спортивний Мед. 1999 березня;27(3):157-70.

10: Носака до Сакамото до Ньютон м, Сакко П. повторний бій ефект від зниження навантаження ексцентриковий вправи на ліктьового згинача пошкодження м'язів. Євро Дж Заявл Физиол. Журн. Липня 2001;85(1-2):34-40.

11: Ренні МДЖ. Як м'язи вміють адаптуватися. Джей Физиол. Журн. 2001 15 Серпня;535(ПТ 1):1.

 1. Носака до Сакамото к. дію ліктьовий суглоб під кутом від величини пошкодження м'яза до ліктя згиначів. Мед Науково Спортивних Тренировк. Січня 2001;33(1):22-9.

13: Лібер РЛ Fridenбыл Ж. морфологічні та механічні основи уповільненої м'язах початку. Джей Мене Акадо Surg. Orthop 2002 Січня-Лютого;10(1):67-73.

14: Носака до Кларксон вечора. Вплив попередніх концентричні вправи на эксцентриковом фізичним навантаженням muscledamage. J Спорт ТСМ. Жовтня 1997;15(5):477-83.

15: Карсон Дж. Регуляції експресії генів в гіпертрофуючи скелетних м'язів. Тренировк Спорту ТСМ Ред. 1997;25:301-20.

16:. Лібер РЛ, механізмів Ж. Fridenбыл м'язової травми після відцентровому стисненні. Джей Скі Мед Спорт. Жовтня 1999;2(3):253-65.

17: Носака до Кларксон вечора. Пошкодження м'язів після неодноразових нападів високого ексцентричні вправи силу. Мед Науково Спортивних Тренировк. 1995 вересня;27(9):1263-9.

+418
ainbarakagerges 17 лип. 2012 р., 17:50:57

Більше і сильніше-це не обов'язково синоніми, ви, можливо, захочете дізнатися більше дивитися, але ви не могли б стати сильніше, і навпаки. Я вважаю, що ви намагаєтеся описати як прогресивної перевантаження.

Я думаю, що ви робите зараз-це кілька марно в цьому, потрібно будувати ваші м'язи, і стан їх обробляти більше вага, більше повторень і т. д.

Збільшення ваги повинна бути стабільною і прогресивною.

Ви можете спробувати і використовувати ці гантелі 25 фунтів для якоїсь вищої реп набори піраміди, роблячи речі, як 5 комплектів 20-15-12-10 і наприклад supersetting біцепс стоячи завитки розширення трицепсів практично без відпочинку створить умови для м'язової гіпертрофії. і м'язової витривалості. Обидва з яких допоможе вам, коли ви хочете збільшити вагу.

Якщо ваш інтерес знаходиться в будівлі тіла або стає більше, ви будете хотіти тримати помірно-велика кількість повторень (9-12) З великою вагою. Якщо ваш інтерес полягає в збільшенні сили//протиставити стає все більше, вам необхідно збільшити вагу приблизно 80%+ максимальне навантаження, і робити мінімум повторень (6 або менше), натискуючи на центральну нервову систему в екстремальних актами сила, протистояти високої узгодженості малюнком навантаження на ваші м'язи.

Я б сказав Як активувати високим вмістом швидко скорочуються м'язових волокон, але вага високий/низький реп буде більше активувати... Я б теж не відстану, поки не зробив 4 сету як мінімум 2 комплекси вправ, а потім додати деяку ізольованість рухів в ту чи іншу групу м'язів у певний день тижня, що ви хочете, щоб зосередитися. Це дозволить створити свій розкол. Якщо віджимання є тільки вправи грудей, ви повинні робити їх кожного разу і постійно збільшувати кількість повторень в сеті, навіть якщо доведеться згорнути між згинаючи їх, так само, для підтягування...

Я планував приклеїти на ту ж вагу кожен день, поки це не стало "легко", а потім збільшуючи його і повторювати цей процес. Такий підхід якимось неповноцінним?

Це не ущербність, це просто не те, що зручно для прогресивної системи, як правило, ви хочете, щоб збільшити вагу або кількість повторень для того, щоб підштовхнути себе, іноді це простіше зробити 10 повторень 200lbs проти 20 повторень 100фунта. Це також про час під напругою, які вам треба погуглити. Тому якщо ви не можете зробити купу віджимань, ви можете робити їх повільніше, створюючи більше опору.

Є відчутні зміни я повинен зробити, щоб моя програма? Які результати я повинен чекати?

Вам не вистачає життєво важливою частиною вашого силових тренувань, і це ноги. Опрацьовують ваші ноги будуть стимулювати обмін речовин і спалювати більше калорій в тренажерному залі з-за розміру квадрицепси і підколінні сухожилля, сідниці і, що ще важливіше основний. Я досліджував би толк в правильній формі на двох основних складових ліфтів, становій тязі і присяд. Без тих, Ви не тільки тренування верхньої частини тіла, і ви б обмежуєш себе. Крім того, впроваджувати прогресивні системи перевантаження в кожної процедури.

Ви могли б очікувати, щоб побачити втрата ваги протягом тижня, чесно кажучи, в залежності від того, наскільки суворою ваша дієта, і як сильно ви тиснете себе.

Ваш жир фізичне тіло на рівні 12-16%, можливо, ідеальне, так що вам доведеться з часом змінювати його, напевно, мати активний день з якою-небудь шлягер.

Сподіваюся, що це допомагає деяким.

+372
DWilliams 31 трав. 2011 р., 15:28:05

У мене були деякі досить серйозні проблеми обертає манжети плеча в минулому і підтягування (долоні) був, напевно, одним з вправ, які aggrevated травми. Коли ви йдете з повним висуванням тягнути вгору з підборіддям над поперечиною ви можете потрапляла (думаю, вщипнути) обертальної манжети. Негайне рішення, щоб зупинити підтягування та альтернативні вправи, які дозволять вам працювати на лати і назад без затирання обертальної манжети.

Вправа я дізнався від фізіотерапевта, який є також експертом плече є вузьким хватом LAT витягає вниз. Взяти дві вільні ручки і прикріпити до кабелю на LAT витягає вниз машину. Коли ви робите повторень, тримайте руки ближче до тіла і витягнути вниз і ст. Ви повинні завершити кожен тягне вниз руками, потягнувши в свій шлунок і верхню частину руки повністю вертикальної.

Виявляється, що для такого роду тягне вниз не тільки дозволить вам продовжувати міцність будівлі, але це також корисно для обертає манжети плеча. Його манжета і допоможе вам тренувати ваше плече, щоб перейти у безпечний спосіб.

Після того, як біль починає стихати через кілька тижнів або місяців за важкої травми плеча, ви можете повернутися до підтягування. Але будьте впевнені, щоб поступово будувати себе. Вам потрібно точно з'ясувати, що плече дозволить вам зробити.

+348
T5ashi 5 лют. 2018 р., 19:46:54

Я тренуюся під час обіду протягом 6 років (початку моєї професійної життя) До обіду явно краще, ніж після про ваш комфорт і ризик відригнути їжу.

Рівень енергії буде змінюватись в залежності від типу тренування ви робите. Легких тренувань, безумовно, підвищити вашу обізнаність під час важких тренувань буде зменшуватися енергії для вашої роботи. З мого досвіду, це керовано.

Про дієті аспект, не настільки важливо, коли ви тренуєтеся. Травлення займає деякий час, і якщо ви їсте щось регулярно (ранок, середина ранку, ...) ви, напевно, завжди є щось переварюючи в своєму тілі під час навчання і, отже, енергії. Так що з урахуванням цього не має.

+316
Inaimathi 10 жовт. 2013 р., 13:54:26

Я помітив, що я схильний відступити, коли глибоке присідання(без ваги) і якщо я розширю свою позицію трохи більше, ніж мого плеча ширина я можу стверджувати, що положення присідання з більше стабилности. Тепер повертаючись до сидіння навпочіпки Barbell тому,буде тримати такий широкій стійці свого роду обман, так як сідничні м'язи теж беруть участь, і таким чином перешкоджають своєму розвитку м'язи ніг? Я 168см хлопець,61 кг,максимум 90кг і мій робочий набір-80кг х 5,з моїм нинішнім короткострокові цілі, як робить 100 кг 5 повторень.Довгострокова мета-зробити 2*ЧБ тому в присяд Х5 повторень.(Також варто відзначити, що 8 місяців тому у мене була пахова грижа операція, так що я хочу зберегти мій повільний прогрес,стійкий і безпечний.

+307
BoringMonkey 4 груд. 2011 р., 11:03:57

Я 14-річний чоловік. Я повненький і важу близько 60 кг. Мій зріст 5 дюймів 5feet . Я хочу, щоб розробляти м'язи і втратити жир, для якого я купив пару фіксовані гантелі 3 кг кожен. Може хто-небудь підкаже вправи з цими, щоб наростити м'язову масу і привести себе в форму? Крім того, ці ваги досить? Я не можу робити віджимання /підтягування. І як довго я зможу використовувати це? Будь ласка, допоможіть.

+298
Danya Smith 10 жовт. 2017 р., 03:53:30

Обтяжені жилети людей. Переваги, які ви шукаєте в зап'ястях і ногах смуги, але менше ймовірність травми, тому що вага не локалізується на максимальне кредитне плече точкою вашого кінцівках.

+298
Lokian 12 трав. 2010 р., 05:59:00

Якщо у вас є план тренування, що ви будете дотримуватися, і ваша мета-наростити м'язи: це контрпродуктивно фізично працювати після того, як ви вже зробили ваші тренування? Наприклад, якщо ви тільки що зробили ваші тренування і потім, через годину, ви мити посуд або працюєте в саду або щось. Така “звичка“ БАД для нарощування м'язів або набирає силу?

+274
Alexs 7 лют. 2018 р., 03:05:14

Я, здається, нарешті "налагодження" цієї.

Я досить впевнений, що це через нестачу натрію. Я їм дуже здоровим, уникаючи високим вмістом натрію та оброблених харчових продуктів, спостерігаючи за солі при приготуванні їжі. Як-то я не підозрювала, що в якості винуватця. Моя дружина займається з низьким вмістом натрію; вона робить добре, тому що я великий тренажер.

Кілька тижнів тому, за натхненням, я почав експерименти з більш високим споживанням натрію. В середу, четвер і п'ятницю, я випив чарку соєвого соусу. Проблема повністю пішла, я не маю дивну втому за вихідні.

Я з підвищене споживання натрію з тих пір і не бачив проблема більше в протягом декількох тижнів.

Крім того, різні інші проблеми, не кажучи вже прояснилося.

Ефект плацебо завжди слід підозрювати в подібних випадках, але це просто неможливо; позитивний настрій або віра просто не виправити це фізична проблема, яка робить майже кожен рух тужно.

Я страждав з цим протягом року, тому я сподіваюся, що інформація комусь стане в нагоді.

+270
user4147 23 лип. 2019 р., 16:51:56

Якщо ви та людина, яка може поставити мету, а потім змусити себе працювати в цьому напрямку, поки ви не досягнете її, то ви можете зробити це. Більшість людей, яких я знаю, не працює. Робити речі, які ви ненавидите швидко набридає, і волею, може тільки піти так далеко.

Я вважаю, що ми не повинні бути нещасні, і що піклуватися про себе добре

Мені подобається працювати за комп'ютером, але якщо я роблю це весь день, моє тіло починає хворіти. Багато видів фізичної активності є велике задоволення: вітер в моїх волоссі на велосипеді; відчуття влади, коли я піднімаю щось важке; хвилювання підійматися по стіні на скеледромі; радість пограти з моїми дітьми, або фрісбі з друзями. Волонтерство з Хабітат для людства це цілий день активної роботи, і він відчуває себе чудово, щоб допомогти людям у те ж саме час.

Плавання в басейні-це весело, приблизно на 1 коло. Те ж саме з біговою доріжкою. Я часто бачу людей на біговій доріжці з книгою або дивитися телевізор, і я думаю, що "очевидно, вам не подобається те, що ви робите, так як ви повинні прикинутися, що ви не робите це!"

Це може зайняти трохи сили волі, щоб нагадати мені, щоб отримати там і зробити щось, але набагато менше, якщо це те, що я люблю, ніж те, що я ненавиджу.

+90
mcGuffin 23 бер. 2019 р., 17:51:27

Те, що ви шукаєте, є міцність або фітнес-стандартам. Як правило, вони поділяються на дві загальні групи:

 • Сила-упереджених оцінок, які, як правило, дивляться на такі речі, як спину присідання, станова тяга, жим над головою і штанів, а може підтягуватися. Багато прикладів цього будемо заглиблюватися в оцінки сили або атлетизм, включивши такі вправи, як Олімпійських підйомників (наприклад, харчування) або вертикальний стрибок. Побачити стартову силу стандартів (формат PDF).
 • Загальної фізичної підготовленості оцінок (які не так зосереджений на міцність), який буде включати все перераховане вище, а також подвигів, як гирі роботі, пістолети, стійки на руках, м'язи-підйоми, миля перспективі, 100м тире раз, 2000м раз поспіль, і так далі. Вони можуть бути досить великими. Кроссфіт Сіетла спортивне рівнів є гарним прикладом.

Перевагою першого підходу є те, що вона проста. Якщо ваші основні ліфти не дико непропорційні, то ви можете бути впевнені, що ви не маєте якихось серйозних відстаючі ділянки. Недоліком є те, що його оцінка обмежується сила в основних рухів, які можуть привести слухачів до "навчальні випробування". Наприклад, на спині присідати-це хороший показник, але треба ще й вміти передній присед і робити важкі вправи. Пастка стає діяльності.

Перевага другого підходу полягає в тому, що це комплексна. Вона охоплює різні аспекти фізичної підготовки (кондиціонування, сила, рухливість...) і безліч варіацій подібних рухів (наприклад, падіння, віджимання, армійський жим). Недоліком є те, що це досить широкий спектр навичок, які можуть відобразити ефективність навчання. Маючи стільки цілей часто контрпродуктивно. Пастка переслідує занадто багато кроликів.

Якщо ви просто стурбовані сила для основних завдань, то я рекомендую отримати за початківця рівня з якоюсь з глибокого присідання (спереду або ззаду), станова, і якийсь заманювати (наприклад, присідання і підтягування), то ганятися за деякі елементи зі списків ГПЗ, як спортивне рівнів кваліфікації.

Щоб отримати більш конкретну оцінку, ніж ці підходи зажадають особисту оцінку інструктора або тренера.

+60
user100600 5 вер. 2013 р., 12:47:29

Ви повинні отримати собі гідну серцевого ритму монітор і відкалібрувати його самостійно (як можна краще). Що ви робите, ви берете велоспорт домашній тренажер і виконайте наступний протокол:

 • Підтримувати 80 всіх оборотах, час
 • Почати їзда на велосипеді протягом 3-5 хвилин на 100 Ватт
 • Додати 30 Вт кожні 3 хвилини
 • Монітор серцевого ритму

Припускаючи, що всі більш або менш точний, ваш пульс збільшується більш або менш лінійно, поки ви не почнете одержувати вище анаеробного порогу, після якого вона може почати збільшуватися крутіше.

Сенс в тому, що це дає вам гарну оцінку того, скільки Ватт ви спалюєте при чому ЧСС. І оскільки вати можна перевести в кіло-калорій (1 ккал = 1.163 Ватт), ви отримаєте уявлення про те, скільки калорій ви спалили. Перетворити частоту серцевих скорочень протягом часу Вт і конвертувати ці калорії. Хоча я впевнений, що більшість з них має один вбудований. Ви можете використовувати свій власний 'калібрування' для регулювання значення.

Якщо ваше серце пацієнта або у вас є інші захворювання, ваш пробіг може змінюватись

+57
Mike Breytenbach 19 лист. 2017 р., 19:52:33

“Я думаю руки 2-3 рази в тиждень.Це добре, щоб зробити це і якщо я зроблю це, як я збираюся покрити мої інші частини тіла."

Якщо вашою метою є збалансованою, естетичної статури, то, "більше - не обов'язково краще". Гіпертрофія-це дуже індивідуальна річ. Там немає певного набору вправ, який буде гарантувати вам зростання для конкретної групи м'язів. При виборі вправ сприяє зростанню м'язів, я думаю, що це набагато більш важливо вивчити ваш підхід до навчання. Запитайте себе: "мій підхід до навчання оптимальною для м'язової?".

Ви повинні розуміти, що ви будуєте м'язової розмір при оптимізації живлення, сну і відновлення. Якщо один аспект вашої підготовки - "викл", швидше за все, ви не будете робити успіхи. Уважно вивчивши кожен з них повинен дати уявлення про будь-яких можливих місцях, яких не вистачає.

Якщо ви відчуваєте, що ви оптимально навчання, є одна зміна, яка може бути ефективним для вас. Якщо ви відчуваєте, що певна частина тіла відстає, ви повинні поглянути на пріоритети вашого життя. Уривок з Національного міцність і кондиціонування Асоціації свідчить про те, що

“Порядок вправ протягом тренування істотно впливає гострий піднімаючись подання і подальші зміни в силі протягом навчання опору. Цілі початкового навчання повинен диктувати порядок вправ. Вправи, що виконуються до початку тренування виконуються з менше втоми, поступаючись більш високі темпи розвитку сили, вища повторення кількість, і більша кількість поднимаемого ваги."

Якщо ви відчуваєте, що ваші руки не вистачає, ви повинні розглянути можливість підготовки біцепси і трицепси раніше у вашому розпорядку. Ви повинні також розглянути використання "попереднього стомлення" як метод, щоб стимулювати зростання.

І, нарешті, домогтися зростання м'язів, для цих навчальних наркотиків, слід розглядати як довгострокову мету. Якщо ви постійно оптимізувати ваше навчання, кумулятивний ефект повинен бути очевидний в останні роки.

+54
Nogatco 6 січ. 2014 р., 07:39:18

Показати питання з тегом