Треба робити спочатку кардіо або вагу?

Якщо за один сеанс в тренажерному залі, я хочу, щоб запустити (30-40 хвилин) і піднімати тяжкості, що краще: перший або не перший ваги. Я зробив купу погуглити і продовжувати читати суперечливі відповіді, тому хотів би отримати деякі думки від людей на цьому форумі.

+313
Daviepark 1 лют. 2016 р., 15:10:52
37 відповідей

Немає ніяких причин, ви не можете почати з гантелі (або гирі) для програми або 5х5, хоча б для початку десь з обладнанням у вас є доступні для вас. Мехді припускає, що це для жінок, але зміни можуть працювати, якщо у вас досить великий гантелями: http://stronglifts.com/5x5/#Does_StrongLifts_52155_work_for_women. Я почав цей шлях, і ще змінювати з гантелями іноді, якщо тренажерний зал знаходиться дуже зайнятий.

+974
itsJustMe 03 февр. '09 в 4:24

Я працюю близько двох років і я планую поїхати на наступний рік. Я зараз на насипною масою 154 кг стоячи 5"10.(В даний час 11% БФП) (137pounds, 7%БФП на мій останній відрізок) я планую доходити до 165 фунтів використовувати мої залишилися 3місяці наповнювачі. Я планую скоротити до 143-145pounds (85BFP). При плануванні буду вдячна на поради у плані різання, і я хочу почути, як довго ви збираєтеся вирізати. Я зараз планую близько 2-3 місяців. Дозвольте мені знати, що ви думаєте. Спасибі!!

+969
abilal 26 січ. 2016 р., 06:48:47
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Для домашнього використання я не в курсі всього, що треків на ніч, і клінічно (це був би перебір, так як це серце монітор трасування) є холтерівський монітор, який стежить за своїм серцем кальки і їх запис для подальшого перегляду та аналізу. Холтер також потрібен лікар, щоб ставити, якщо ви поговорите з кардіологом про те, чому він може бути заінтригований достатньо, щоб брати участь.

+953
ifraim Isa 5 черв. 2014 р., 04:56:09

В даний час я бігаю щоранку перед роботою і стежити, що працювати з підтягувань на турніку, м'язи злети і віджимань.

Я не намагаюся наростити м'язову масу з цими вправами, але я просто хочу переконатися, що я не роблю більше шкоди, ніж користі для мого тіла. Я бігаю 6 днів в тиждень (щоранку, за винятком суботи, так як я працюю в нічну зміну).

Мій пробіг становить від 20 - 30 хвилин, а потім на мої 'вікон', а потім підлозі-бігти/йти додому. Якщо я зроблю це 6 днів на тиждень, це викличе мої м'язи насправді зламати замість того, щоб перебудовувати себе? Я не турбуюся про цих кардіо вправ, але я також ходжу в тренажерний зал близько 3 днів на тиждень. Я в основному серцевиною і силові вправи тут.

Це кількість вправ вважається занадто багато?


Мої тренування в тренажерному залі складається з зважених присідання, жими, махи чайник, віджимання на брусах, підтягування, та ще кілька сортів. Я б сказав, між середньої та високої інтенсивності.

+946
user2189 21 груд. 2016 р., 06:07:09
Будинок або кімната, де можна позайматися. Тренажерні зали також часто мають спеціалізоване устаткування.
+915
DINESHKUMAR DEVARASU 30 трав. 2017 р., 23:12:57

Фізика підказує, що якщо енергії, ви приймаєте менше енергії, ваш вихід, ви будете втрачати вагу. Ви можете втратити вагу їжі 100% фрі, поки витрата енергії більше, ніж калорій ви споживаєте. Всі продукти мають термічний ефект, у тому числі вуглеводів.

При цьому дуже важливо дотримуватися збалансованої дієти, це означає, що дієта з правильним кількістю мікроелементів і макроелементів для ваших цілей.

Ви можете почути, якщо вона відповідає вашим макроси (IIFYM), у ці дні вона трохи помиляються і є багато дезінформації, пов'язані з ним, але в основному, якщо ви відстежувати калорії і макроелементи для ваших цілей і поїсти в скромну дефіцит калорій, ви будете втрачати вагу. Вводячи більше ходити у вашому повсякденному житті-це відмінний і добре зробив, простий енергетичної системи роботи (наприклад, ходьби) з невеликим дефіцитом калорій і здоровий вибір їжі (продукти можна терпіти) - це ідеальний початок для втрати ваги подорож.

+874
overoverover 10 жовт. 2015 р., 18:00:47

Хоча це хороша ідея для певного м'яза або групи м'язів з різними вправами, ви повинні тримати кілька речей на увазі:

 • Об'єм: Якщо ви робите кілька вправ, які націлені на ті ж м'язи, ефективно ви робите кілька наборів. Тому, вам необхідно або знизити вагу, або зменшити кількість повторень/множин окремих вправах.
 • Інше: проблема з робити 100 віджимань і 100 програми провали на інші дні ти ніколи не давайте м'язам відпочинок, щоб відновитися і набратися сил.

Рекомендації:

 • Якщо ви тільки робите 100 віджимань/150 програм діпи для контролю інших поліпшень я не думаю, що це дійсно важливо, чи ви чергувати тижня, чи ні, як довго, як ви відпочивали раніше.
 • Мені подобається ідея використання основні функціональні вправи, такі як віджимання або підтягування в якості орієнтира. Я періодично бачу, скільки послідовних віджимань/підтягувань можна робити перед тренуванням, а я дізнаюся це число, як я думаю, що це кращий показник моєї загальної чисельності, ніж кількість фунтів я можу зробити на конкретних вправу. Понаднормові я можу змінити зі штангою, жими з гантелями притискаємо до використання машини, але пуш-ап це пуш-ап, тому що це дає мені підставу для порівняння.
+852
Anirban Ghoshal 7 лют. 2012 р., 14:03:04

ММО це усунення слабких місць і я схиляюся до силового тренування по гіпертрофії (можливо, якщо тільки тому, що він може бути більш психологічно нагородження бачачи тих початківців ПРС поліпшити швидко), і, можливо, навіть вибухової підготовки і високої інтенсивності кардіо і, можливо, навіть гімнастику (може включати гімнастика). Крім того, принаймні, велику natties здатися, щоб зробити більш швидкі успіхи прийнявши значну міцність компонентів для їх підготовки, а не виключно на гіпертрофію.

Я дійсно думаю, що люди занадто багато уваги на те, скільки калорій вони спалюють робите певну фізичну активність. Я бачу це так, що ви починаєте поступово підвищуючи свій довгостроковий витрачання енергії стає все більш активним, сильним, енергійним індивідом, навіть якщо ви не тренуєтеся.

І усунення слабких сторін можна це зробити. Це може зробити різницю між прийомом ліфта, щоб потрапити на другий поверх, коли ви спізнюєтеся на роботу, щоб мати силу, координацію і енергії, щоб злетіти сходами на верхній поверх просто тому що вам це подобається. Це може зробити різницю між вибираючи шлях найменшого опору, щоб підштовхнути чим-небудь важким у порівнянні з тяги і з задоволенням ношу його. Це може зробити різницю між просто сидять на траві або не хочуть робити кульбіти.

Так що я сприймаю це так. Знайти спосіб, щоб збільшити ваш витрата енергії не тільки через навчання, але на протязі всього дня. Я навіть думаю, що вміння-орієнтоване навчання як навчитися робити стійку на руках може допомогти, так що ви можете зробити його більш захоплюючим, щоб практикувати ці навички весь час протягом дня.

+849
user19422 4 квіт. 2012 р., 05:30:23

Я займаюся важкою атлетикою програму з тренером, який включає в себе дієту як частина чого-то вона контролює. Для води, вона рекомендує певну суму, але каже, що я не повинен бути в тому числі і води я змішую в будь-протеїнові коктейлі. Ніби як це має розраховувати, як ваше тіло може отримати воду з приготовленої пастою, так що здається, ніби протеїновий коктейль, який буде відокремлювати треба не питання.

Чи є якісь причини у неї могли б сказати, щоб не вважати води в протеїнові коктейлі (або інші порошкоподібні напої)?

+804
user253396 25 лют. 2014 р., 03:16:59

Нордичні кучері є кращим вправою для боротьби за розвинений квадріцепс, чому? тому що він тренує підколінні сухожилля, ікри, сідниці і трохи привідних м'язів(ізометричні розширення).

Ось як ти це
https://www.youtube.com/watch?v=-RBAstMjbNU enter image description here

+796
Dennis Braga 27 квіт. 2013 р., 16:45:01

Я б другу рекомендацію www.myfitnesspal.com чи схожі, і я також рекомендував би підбираючи базові книги по харчуванню. Я також хотів би застерегти вас від перегляду свого раціону таким кардинальним чином, поки ви не зрозумієте ваші потреби трохи краще.

Дієти ви перерахували-це одне, що я боюся представить недоліки, і я не думаю, що вона буде підтримувати заходи, які у вас в іншому пості. У вас є мінімальний білків і жирів, і дуже важкий на вуглеводів.

Можу я запитати, чому ви хочете йти вегетаріанець? Вегетаріанець-це не "рецепт" для схуднення. Я знаю багато повних вегетаріанців, і якщо ви справді йти цим шляхом, що вам дійсно потрібно знати харчовими макіяж, а є тільки два вегетаріанських джерел повноцінного білка (квіноа та...ім'я вислизає від мене), так що ви повинні бути обережні, знаючи, що амінокислоти знаходяться в різних продуктах харчування, щоб отримати повноцінні білки для свого організму.

+795
JackDavis 25 бер. 2016 р., 18:28:07

Тренується лише раз на тиждень завжди буде складно зробити якісь зміни у вашому тілі. Особливо швидко! Вона є спільною для процедури очікують 3-4 або більше сеансів на тиждень.

Якби я тільки міг піти на один сеанс на тиждень, я б, ймовірно, вести до розколу і не один тиждень

Присідання Накладні Прес Станова тяга

Потім на наступному тижні Присідання Лавка Гантелі нахилився поспіль.

Це те, що я роблю (як основних, щоб моя сила рутини), але я ходжу три рази в тиждень.

+781
Elaskanator 27 жовт. 2012 р., 05:28:44

Якщо ви вирішите спроби марафон враховуючи рівень професійної підготовки, що ви описали, є цікава наукова стаття, яка може бути корисна при оцінці ймовірності обробки без травм. Стаття на Енг, Енг, і Вонг, "марафон обробники і non-обробники характеристики: преамбула до успіху," журналі спортивної медицини і фізичної культури, 41(червень 2001):170-176.

Дослідники опитали 113 зареєстрованих бігунів на марафон Гонг-Конг, з яких 55 закінчив і 58 були не в змозі закінчити. Прогнозуючих змінних, які мали переважна інформативності (Р < 0,005), є чи не бігун буде готово:

1) тижневий тренувальний пробіг -- дистанційного навчання, в тиждень, в середньому фінішер був 52км (32mi), тоді як для середнього, не фінішер, це було в 9 км (5 миль);

2) довжина найдовшої траси здійснюється в процесі навчання -- 28 км (17mi) для звичайного обробника і в 5,4 км (3.4 Мі) для середнього та DNF (не фінішував); і

3) бігуна особиста думка, скільки тренування була необхідна, щоб зробити марафон-тобто, наскільки складно бігунок думаю, що марафон буде? Середній фінішер оцінюється в 72 км (44mi) на тиждень у якості оптимальних тренувань, а середня-фінішер думав, що тільки в 29 км (18mi) на тиждень буде достатньо.

Враховуючи ваше питання, здається, що всі три прогностичних змінних (в їх нинішньому стані) вказують на передбачення не закінчувати.

Ваше питання також поставила питання про те, які ризики були, якщо ви все-таки зважитеся спробу марафону на даний момент. Цей же документ передбачає розбивку номери-обробники, який є, чому нефинишировавшие не закінчити? Не обробники, 43% вибули з гонки від виснаження, 35% зупинилися на 10км Марк через відсутність відрізок часу, 19% отримали поранення, 2% порадили в медичну намет, щоб зупинити, і 2% відповіли "інше".

+683
Mo Shen 4 черв. 2018 р., 22:25:10

Чим більше повторень ви можете зробити, тим більше ви просуваєтеся до тренування на витривалість. Тобто, ви розвинете м'язи, які можуть виконувати ті ж рухи знову і знову, не втомлюючись, як легко.

Більш важкі ваги з меншою кількістю повторень для нарощування м'язової маси. Це, як кажуть, просто виконуючи 10 комплектів віджимання по 5 повторів не буде нарощувати м'язову масу, якщо ваше тіло сприймає свою вагу як "важкий".

Якщо ви можете виконати 5 віджимань і відчувати, що ви нічого не зробили, ви б не наростити м'язову масу або рухатися до цього державі витривалість. Так що дійсно, відносно, як ваше тіло реагує на стрес, розміщених на ньому. Для порівняння, подивіться на ноги, на витривалість бігуна (думаю 1 сет з 50 повторень) проти спринтера ноги (думаю 1 сет з 5 повторень).

+683
Wazzzy 12 лют. 2016 р., 04:09:57

У чому різниця між робити тільки один набір і кілька сетів в одному тренуванні, якщо ви тренуєтеся на тому ж рівні після тренування болючість?

+679
will wiebe 14 вер. 2011 р., 09:12:40

Ось деякі пропозиції, які допоможуть вам зібрати стретчинг програма з профілактики травматизму:

 • Правильна гідратація є дуже важливим компонентом підготовки тіла для успішної розтяжки. Шок поглинаючих тканин, таких як хрящі і фасції потрібне гарне зволоження для того, щоб ефективно виконувати свою роботу. Хв жуй охоплює у своїй книзі, постійного болю ліки, яке усуває фасції з конкретними простягається на кожну частину тіла: хребет, плечі, ноги і т. д. (Він також є майстром бойових мистецтв, так що він може мати деяку інформацію на розтяжку, щоб поліпшити свій кайф, але у мене немає книги зі мною, тому я не можу сказати точно.)
 • Стрейч Регулярно- Як тільки ваше тіло добре зволоженою, а регулярні вправи на розтяжку для всього тіла з допомогою йоги рухається, як кобра або поза дитини буде вирішувати великі групи м'язів. Джозеф Wiseburg, має приємний 3-хвилинний режим 6 простягається на 30 секунд кожен, які охоплюють хребет, згиначі стегна, підколінні сухожилля, що приводять м'язи стегна та ін. Потім просто додати певні ділянки для конкретних м'язів ви хочете знайти гнучкість.

 • Розминка для стретчинга - вважай розминка перед розтягування програмі, як до спортивних або інших вправ тренувань. Розминка для вправу з урахуванням м'язів, які ви будете використовувати. Думаю, розминка як будь низька активність навантаження, які отримує ваша кров тече в м'язи і отримує синовіальної рідини, змащувальну суглоби. (Для занять спортом інших видів тренувань, ви б також розглянути вашу нервову систему у вашій розминки, щоб поліпшити вашу реакцію, координацію, терміни і балансу.)

  Ходьба, легкий біг, їзда на велосипеді і т. д. хороші теплі методів для нижніх кінцівок. Для верхніх кінцівок і тулуба розглянемо деякі динамічні вправи, як видно тут. Розминки не повинні бути більше, ніж кілька хвилин, як довго, як ви відчуваєте, що у вас є змастив тканин і суглобів, які будуть поставлені під напругу.

 • Пасивна розтяжка може допомогти поліпшити вашу гнучкість, коли робити регулярно протягом довгого часу. Після того, як ви розім'ялися, розтягуватися до точки опору, що дозволяє тканини, щоб звільнити, а потім взяти слабину. Повторюйте, поки ви не відпустите. Не затягувати.

  Я буду також додати, що пасивне розтягування призводить до тимчасового послаблення розтяжної тканини, і з цієї причини не рекомендується до операції, де потрібна міцність, такі як підняття важких або більшості видів спорту. Просто роби своє пасивне розтягування як звичайні самостійно або після вашої активності, занять спортом.

Що стосується ваших питань:

 • Що стосується вашого питання про "якщо я роблю нахили вперед, чи зобов'язаний я робити тому загинається" - не обов'язково. Як правило, це добре, щоб переконатися, що всі м'язи навколо суглоба мають гарну гнучкість. Однак, якщо у вас обмежений вигин вперед, і надмірні нахили назад (або гіпермобільність), вам не потрібно, щоб розтягнути рух, гіпермобільних.
 • Розтяжки під час перерв у роботі-це допоможе зняти підтягнути м'язи, як ви працюєте. У цьому випадку вони дуже корисні. Однак, оскільки до цього часу набирає асортимент, я запропонував би використовувати міні-сесій як доповнення, а не заміни на повну розтяжку.
 • Що стосується вашого припущення, що розтяжка буде виправити тріск в суглобах - я не впевнений. По-перше, зверніться до лікаря або фізіотерапевта, щоб з'ясувати, що відбувається з вашими суглобами. Не маючи діагнозу, ви можете викликати більше проблем, шляхом розтягування, особливо якщо ви намагаєтеся "вихлоп різної дальності". Ваш стан може отримати користь з вправ, які зміцнюють і стабілізують суглоби, а не збільшення їх гнучкості.
 • Як у позах 1 і 2, я б не сказав, що вони б допомогти з метою профілактики травматизму. Навпаки, екстремальні перегони (вельми нічого) це скоріше причиною, ніж не допустити травми. Для позі "лотоса", розтягнути внутрішніх обертання стегна. і ваші приводять м'язи. Ця стаття дає хороший стрейч, використовуючи метод ПНФ яких контракти напружені м'язи, потім з допомогою розтяжок Як м'язи розслабляються.

Сподіваюся, що допомагає. Крім цього, я згоден з @Дейв, що для кращого розуміння, розглянути книги на розтяжку. Якщо ви все ще шукаєте конкретні процедури, я б порекомендував Джей Бланік, повний гнучкості тіла. (Якщо ви зацікавлені в отриманні будь-якої з цих книги через Amazon, я був би вдячний, якщо ви будете використовувати посилання на нашому сайті.)

+667
Jax Coin 7 груд. 2014 р., 13:28:53

Я б припустив, що у вас є хороший нічний сон, вживати багато води і уникайте надмірно гострої їжі напередодні. Вам не потрібно навантажувати карбюратора, енергетичні гелі, буряковий сік або що-небудь спеціально для цього відстань.

+659
Sero Eskandaryan 11 січ. 2016 р., 20:15:02

Я тренувався 4 місяці, але для деяких вправ я відчуваю, що я вдарив плато. Я планую змінювати свою програму, так що воно містить нові вправи.

Для нових вправи я буду починати з низьких Ваг, тому я можу йти поступово, але те, що мене турбує, так це втратити м'язи маси, тому що спускатися на вагах.

Що я можу зробити, щоб переконатися, що я не втрачу м'язову масу яку я набрав за останні 4 місяці?

+649
ThePartyTurtle 1 черв. 2017 р., 10:40:01

Мда. Хороше питання. Було б краще бути в ситуації життя і смерті, як ваші інстинкти виживання, і ви можете отримати надбавку в силі, швидкості і реакції, щоб вижити. Він був свідком. Але так само, як ви, у відсутність небезпеки взагалі не розраховувати на можливість використання найближчим часом свою повну потужність. А я б зосередитися на своїй основній формі сильніше (так, я сказав, що). Просто зробити себе сильніше, і ви будете добре, ви могли б досягти піку фізичної сили і просто бути сильним без того, щоб повністю використовувати можливості ваших м'язів. Може бути, одного разу ми будемо розвиватися, але зараз, якщо ми спробуємо пройти повз наших кордонів, як люди наші тіла будуть рвати на частини. Ось чому у нас є неврологічні обмежувачі на наші мізки. Вони там, щоб переконатися, що ми не випадково вбити себе. Тварини повинні використовувати свою повну силу, тому що вони повинні вижити і таким чином народжуються без обмежувачів у нас немає. Так що швидше за все ні це не можливо, щоб використовувати повною мірою свої м'язи. Сподіваюся, що допомогла.

+645
Jeroen Jacobs 13 груд. 2016 р., 12:02:59

Просто з верхньої частини моєї голови:

Головне погано про фаст-фуд, він містить "поганих" жирів і "порожніх" цукрових калорій, як це впливає в деякій мірі, як ваш організм виробляє тестостерон і процесів споживаних продуктах поживних речовин (я раджу дивитися цукру фільм, він багато розповідає про такі речі)

Але в будь-якому випадку навіть на фаст-фуд ви можете отримати деякі м'язи, наприклад, ви можете отримати деяку кількість білка з котлети або стейки і т. д. А також ви отримуєте товстий і це може пошкодити ваш шлунок і т. д., Так, ось чому краще дотримуватися здорової їжі

+615
Serghei Niculaev 29 черв. 2012 р., 06:34:20

Має значення порядок здійснення першої конкретного м'яза в Спліт рутинних справах? Наприклад, в груди/спина, плечі/ноги або біцепс/трицепс рутини, є вправи на конкретні м'язи першого питання (наприклад, груди до спини) або їх можна чергувати в наступному тренуванні так, наприклад, груди і спину тренувати незалежні один від одного?

+573
79137038304 20 лист. 2010 р., 05:05:55

Ну в основному для нарощування м'язової маси потрібно піднімати важкі, якщо ви можете зробити більше 10 повторень, піднятися вагу. щоб дійсно порвати м'язи і рости, тренувати біцепс twixce тиждень. зробити exefcises ізоляції, такі як біцепс кучері, зробити 5 підходів по 10 повторень, а потім продовжити з іншими вправами.

головна причина того, що люди, які піднімають не м'язи, тому що вони не їдять достатньо білка... не вистачає білка.. неможливе для нових musxcle рости? як ви 190 фунтів ви повинні харчуватися 190 г мінімальне білок... тунець-17г, склянку молока становить 8,5 р.... як ви можете бачити, це важко, щоб задовольнити вимоги, спробувати білковий коктейль, щоб допомогти цьому. і переконайтеся, що у вас це відразу після тренування. піднімаємося категорії кожні 3 тижні і завжди змінити режими

+545
Sean Black 23 лист. 2014 р., 16:16:03

Я думаю, що для бездоріжжя набагато менш нудним, оскільки у вас є набагато більше різноманітності на поверхні, перепади висот, перешкоди, криві і т. д. Однак це часто не достатньо для мене, і, коли сама я часто вважаю себе ходити, а не намагаюся, як я хотів. На щастя, я знайшов дві "гри" або спортивні налаштування, які роблять ходові для мене хороша тренування.

 • гашишу: група люди зустрічаються і в заданий час знімати наступний слід прокладається на "зайців" (як правило, зазначає крейдою або палі борошна). ви не знаєте, де стежка йде і часто зайці лежали погані або складні маршрути, щоб тримати його цікавим. часто пиво п'ють перед, під час і/або після запуску.

 • Спортивне орієнтування: група людей зустріти, отримаєте карту з точками на ній зазначені, то кожен злітає, щоб знайти як можна більше очок протягом строку. це фактично визнаний міжнародним видом спорту.

+495
sundgz 8 серп. 2014 р., 18:33:42

Насправді, є щось важливе пропало з відповідей ви дали, Фред, що стосуються того, як машини гребний (на відміну від веслування на веслах) впливають на м'язи живота.

Цілком природно, на гребний тренажер малювати шків естафету на всьому шляху в шлунок які обороти на фініші тактний, з попередніми згинання АБС для того, щоб взяти досить легкого впливу. Ця деформація може бути сильніше в залежності від того, скільки імпульс, який ви бажаєте додати до фінішу. Тоді АБС знову розслабитися, як ви повернутися в положення зловити.

Це АБС-флекс, вбудований у веслуванні інсульту є дуже ефективним у стимулюванні ABS і цілі ядра, і тому я не згоден, що гребля-це не найкращий спосіб розвитку АБС. Дійсно, протягом всього тренування тіло, це заключне додаток до техніки охоплює одну з основних цілей багато займається спортом, щоб стимулювати ядро і ABS як частина загальної аеробного тренування.

Дійсно, через годину помірної веслування, ви будете робити помірні АВ флекс стільки 1800 разів (3 ударів у калорії, разом 600 ліцензій). Тепер це серйозні тренування за будь-якими стандартами.

Головне, щоб не переборщити динаміку і спізнюватися в термінах за гнучким графіком, в іншому випадку ви будете в кінцевому підсумку обмотувати себе і, можливо, навіть синці АБС.

Але хороша техніка протягом Веслування хід необхідний для того, щоб уникнути травм і отримати максимальний ефект від вправи.

+471
Deh 9 вер. 2012 р., 02:59:46

Деякі жінки стають дуже сильними, і більшим, ніж 90% чоловіків у фітнес-індустрії. Однак тільки при додаванні тестостерону недостатньо, щоб виключити фізіологічні відмінності між статями.

+437
Akshat01 26 трав. 2012 р., 23:48:32

Діапазони опору і інші тренування

Ймовірно, один з кращих, якщо не найкраще, що ви можете принести те, що є портативним і дає вам хорошу м'язову масу збільшувати тренування опір смуги. Тепер це залежить від того, яку м'язову масу ви плануєте будівництво. Діапазони опору збираєтеся будувати менше об'єму м'язів і м'язової (хоча можливо ти це вже знаєш). Якщо ви хочете більш об'ємну м'язову масу, я реально пропоную знайти хорошу громадська дитячий майданчик і робить деякі важкої тренування опір тіла (подивіться супер бафф хлопці на відео YouTube, які стверджують, що ніколи не були в тренажерному залі, вчитися у них). При роботі на баскетбол, як охорони, ми хотіли м'язової маси. У P3, ми використовували нарукавні пов'язки для багатьох вправи для побудови м'язової маси. Вони включали в себе (також додали дещо більше):

Верхня Частина Тіла

 • Біцепса кучері (стояти на смуги і робити біцепс завиток, як у вас є бар)
 • Переднє плече підняти (встати на смузі, руки вперед, підняти їх вгору, не згинаючи)
 • Обв'язуємо віджимання (руки по обидві сторони від смуги, смуга йде по спині)
 • Стороні плеча підняти (такі ж як спереду плеча, просто тримайте руки на вашій стороні)
 • Група рядків (група петля навколо дерева або нічого, тхне ряду з кожній руці)
 • Трицепсів рядка (аналогічно групі рядків, але повернутися обличчям геть від дерева)
 • Крім того, немає нічого поганого у віджиманні. Віджимання не повинні бути приземлена. Ви можете змінити положення рук у вправи широкого спектру м'язів. Наблизити ближче один до одного, і нижче, і натисніть всі ваші вага вперед, щоб дійсно отримати груди. Витягни руки широкий і вперед, щоб повернутися і трицепс. Також спробуйте зробити тренування піраміда (почніть з 5 віджимань, після завершення, встаньте на коліна і підніміть руки над головою 5 разів. Потім перейдіть до 6. Йде до 10 і назад зазвичай мене дуже добре.
 • Підтягування. Ці більш будувати більше м'язової маси, потім віджимання. З наборами від 5-15 якщо ти в пристойній формі, вони краще будувати більше м'язової маси, ніж віджимання (від 20-50+)

АБС

Я дійсно не думаю, що вам потрібно будь-яке обладнання для побудови АБС. Я ніколи не використовував будь-які і мій АБС в порядку.

 • ДБЖ шлунка невідомий мій улюблений. Повісити на турніку, як підтягти, але потім просто підніміть свої пальці на дотик над вами. Задає діапазон 5-20 повторень.
 • Обв'язуємо тренування Ab може бути корисно для того, щоб збільшити опір, але, чесно кажучи, я не думаю, що є необхідність в них. Є багато інших вправ Ab, що так само корисно
 • Російська повороти (ноги, повертати з боку в бік)
 • У вікна (особливо важко, лежати, руки прямі над головою, підніміть ноги/руки одночасно)
 • Сторона кризи (Ляж на бік, руки на голову, торкнутися правим ліктем правого стегна і т. д.)
 • Хардкор situp (звичайний situp але підніми ноги над землею)
 • Ногу піднімає (руки під дупу, виштовхнути ноги вгору в повітрі на 90 градусів так високо, як можете)
 • Тримати Планк (особливо гарний відразу після тренування віджимання)
 • Такі деякі з моїх улюблених, є ще багато звичайно

Нижня Частина Тіла

 • Короткі спринти (40 метрів)
 • Обв'язуємо слайд (поставити гумки навколо ніг, отримати низький, хід, розставивши ноги в сторони, повторити)
 • Обв'язуємо з фігурного катання (поставити гумки навколо ніг, отримати низький, хід, розставивши ноги по діагоналі, повторюю)
 • Обв'язуємо ногу підняти (ліг на спину, підніми одну ногу якомога вище підняти інших, повторити)
 • Випади (Стоячи, крок вперед і торкнутися спини коліно на землю, утримуйте протягом секунди)
+403
vegatripy 2 черв. 2019 р., 06:05:58

Я вважаю, що розрахунок, який ви шукаєте, має більше спільного з 1ПМ - 1 повторного максимуму в даному ліфті. Ви 1ПМ буде спосіб виміряти вашу силу прогресії і вирішити, на скільки збільшиться ваш вагу. Це може піти, не кажучи, але ніколи не намагайтеся знайти свій 1ПМ без плями. Бачите цю статтю для порад про те, як розрахувати свій 1ПМ. І це одне для математичної теорії на коефіцієнти.

Для того, щоб побудувати масу потрібно підніматися на більш високий вагу і встановити знижений коефіцієнт респ. Для будівлі тіла, це, як правило, це означає, підняття тягарів, що близько 85%-95% від вашого 1ПМ з великою кількістю наборів відпочивати по 2-3 хвилини між кожним набором і з охопленням близько максимум 6 повторень (див. таблицю прикладу) у кожному наборі. Набори/співвідношення повторень може змінюватись в залежності від вашої конкретної мети. Це екстремальний масову роботу з філософії.

1RM Rep Table

Як м'язова маса буде рости ваш 1ПМ і ви точно так само скорегувати свою вагу підйому опору, використовуючи ту ж формулу. Ви можете регулювати відсоток якщо ви не хочете зробити програму тренування міцності при екстремальних рівнях. У самому справі, якщо у вас мало досвіду було б доцільно, щоб працювати більш повільно, поки ви не можете спокійно контролювати рух. Велику частину часу цей вид тренування зажадає від партнера піднімаючись, щоб місце, яке ви АКА врятувати вас від вбивства себе, в буквальному сенсі.

Для Отримання Додаткової Інформації Див.:
http://www.jtsstrength.com/articles/2014/09/15/percentage-based-programs-revisited/
http://www.bodybuilding.com/fun/bbinfo.php?page=MassGainPrograms
http://www.bodybuilding.com/fun/topicoftheweek11.htm
https://www.inetsolutions.com.au/workhab/help/Equations.htmМайте на увазі, якщо ваш намір розпочати програму силових тренувань, що відпочинок і харчування є дуже важливими чинниками. Ви хочете, щоб дослідити це вас уже не.

Для таблиця ілюстрація кредит: дивіться за цим посиланням.

+385
vhax 8 лют. 2017 р., 23:26:58

Особисто я ніколи не робив будь-спорт до 4-х років тому. Це сталося тому, що команда-Спорт-найпоширеніші види спорту тут, і я просто їх не люблю. Мій висновок був, що я не люблю спорт.

Імхо, те ж саме стосується і кардіо. Немає жодної кардіо тренування! Є багато видів спорту, щоб спробувати, багато чого (майже) безкоштовно. Постарайтеся з'ясувати, який вид спорту вам подобається. тому що це дійсно залежить від однієї людини.

Особисто я дуже люблю будь-який спорт, який ви робите в природі: поплавати в озері, що працюють у сільській місцевості, їзда на велосипеді по 100 км в день на святі, Автостопом по горах, катання на ковзанах на природному льоду...

Але деякі з моїх друзів дуже подобається спінінг, я також знаю багато людей, хто любить бігати по місту.

Моя точка зору така: спробувати кілька різних (кардіо) спорт, і побачити, яка підходить вам

+337
bschultz 12 квіт. 2011 р., 00:29:33

Вправи, які ви робите, вже добре, просто щоб отримати більше гучності на стороні, ви могли б спробувати змішувати дошки з іншими вправами.

Планка + поспіль= Ренегат підряд або не підряд планки, це може бути зроблено з майже будь верхньої вправи тіла, щоб працювати всю верхню частину тулуба, одночасно отримуючи велику напругу на свій живіт.

Вікна я сиджу тяга або провали я сиджу занадто великі.

І так, робити більше повторень/частота/маса збирається будувати якісь м'язи, так що 500 повторень різних вправ черевної щодня збирається збільшити розмір ваших м'язів.

+324
Sakac 21 лист. 2018 р., 21:55:35

Це прогулянки на свіжому повітрі в хороших умовах (т. е.. не дощитиме, не дуже жарко, ні снігу) краще для тебе, чим займаєшся в приміщенні? Багато людей працюють на свіже повітря, але це відчуває тільки хороше або це також добре для вас?

+316
Aruther01 4 квіт. 2011 р., 11:07:10

Якщо вас не буде знову працювати для 24 годин., швидкого прийому вуглеводів, щоб замінити в м'язах запаси глікогену не так важливо , як якщо б Ви були реалізувати ще в більш короткий проміжок часу.

За даними "роль пост-вправа поживних адміністрації синтезу м'язового білка і глікогену синтез" в журналі спортивної науки і медицини:

...спортсмени повинні негайно або найближчим часом надходження поживних речовин після завершення тривалого або інтенсивний тренувальний бій, особливо якщо необхідно швидке поповнення запасів глікогену є. Якщо швидке відновлення глікогену-це непотрібний і мета довгострокового підтримання вуглеводного магазинах, щоденне споживання вуглеводів не більше 8 г·кг-1·доб-1 рекомендується для ефективного підтримання запасів глікогену під час повторного дні тренування на витривалість

Однак, крім заповнення м'язового глікогену, також синтез білка, щоб розглянути.

Синтез Білка

 • Вуглеводи можуть допомогти з синтезу білка м'язової гіпертрофії і сили:

  "Поєднання швидкодіючий джерело вуглеводів, таких як мальтодекстрин або глюкоза слід вживати з джерелом білка, так як амінокислоти не можуть модулювати синтез білка як ефективно без присутності інсуліну [27,28] і дослідження з використанням джерел білка з вуглеводним джерелом, як правило, щоб збільшити LBM більше, ніж білок джерело" (ЛБМ - м'язової маси тіла).

 • У журналі спортивної науки і медицини в статті:

  Загальний ефект від добавки глюкози викликало придушив швидкість деградації білка

  100 г вуглеводів покращує загальний баланс білка при попаданні в організм однієї години після тренування опору запій

Заповнення М'язового Глікогену

 • Що стосується вашого питання, звертаючись тільки заповнення м'язового глікогену, є фази швидкого синтезу глікогену після тренування, яка триває приблизно 30-60 хвилин. Повільна фаза може тривати до декількох годин, припускаючи, що вуглеводи в постачанні.

 • Кето-адаптація стані - заміна вуглеводів після тренування, однак не рекомендується для тих спортсменів після низкоуглеводная або кетогенна дієта і хто на кето-адаптація держави. За даними "в мистецтві та науці низкоуглеводная продуктивності":

  "У той час як споживаючи швидко засвоюються вуглеводи після тренування зазвичай рекомендується, ця практика контрпродуктивна в кето-адаптація держава."

+302
kwispel 10 лип. 2014 р., 01:43:45

Краще розділити кардіо і силові тренування, коли робиш їх в той же день? Я повинен прокинутися на годину раніше, щоб побігати, то ходити в спортзал в другій половині дня? Я намагався лягти спати на годину раніше, щоб компенсувати це, але давайте будемо чесними .. що не завжди переводять на годину сну. Змінюється мій графік сну навколо кидає моє тіло, і що зайва година сну вранці-це дуже не вистачати. Таким чином, питання зводиться до того: краще спати > розділяти кардіо і силовими тренажерами. Кліше з метою отримати/зберегти м'язи і спалювати жир. Я відчував, що я зупинився і хочете змінити що-небудь незначне, щоб допомогти собі поліпшити.

Моя типова тиждень виглядає так:

Понеділок - тренування ваги
Вівторок - силові тренування + біг (4.5 милі)
Середа - тренування ваги
Четвер - біг (4.5 милі)
П'ятниця - Перерва
Субота - Перерва
Неділя - спринти (45 хвилин)

+300
ALIGHOLI MARDANI 15 квіт. 2014 р., 09:18:21

Я помітив, що мої результати стали біднішими, коли я підкреслив. У мене D. A. S. І це дуже ускладнює виконання з різних причин, серед інших причин. Я хотів запитати і побачити, як стрес, гормони, та інші питання, пов'язані вплинути на результати і продуктивність.

Оскільки я чув, що дослідження показують, що стрес знижує тестостерон, тривожність знижує ефективність і депресії часто зберігається і в, тверді тренування не показують, ну в тих, у кого багато стресу/тривожності на щоденній основі.

Якою мірою стрес/тривога заважають результати, і я повинен звинувачувати в тому, що на мою бідну прогресії?

+160
NappingRabbit 27 вер. 2015 р., 06:57:59

Я знайшов відмінні результати у витривалості, як такої, з ти ходів, але як я бачив там великі успіхи, моя швидкість залишалася відносно сталою.

Що краще зосередитися на тому, щоб включити літаки з TI?

+144
Pat Bellinder 10 січ. 2010 р., 21:05:57

82% всіх питань щиколотки у футбол інверсій вивихи (рухомого щиколотки всередину). Найпоширенішими є номери-контант інверсій розтягнень, які приходять від нерівної поверхні, шви в областях, газон і т. д. Хоча багато клубів по всьому світу протягом багатьох десятиліть застосовується запис на стрічку, щоб мінімізувати розтягування в еліті професійних гравців, номери зараз, рекомендованих медичним комітетом ФІФА. Не Керкендалл з Північної Кароліни є експертом тут, в Сполучених Штатах, який служить на США та медичного комітетів ФІФА.

ФІФА 11+ тренувальні вправи рекомендуються для дорослих гравців і з деякими змінами для молодих гравців. См http://f-marc.com/11plus/exercises/.

ФІФА рекомендує дошки балансу і коливання дошка вправи на сторінці 16 наступного документа на зміцнення гомілковостопних суглобів і сполучної тканини http://www.fifa.com/mm/document/footballdevelopment/medical/59/78/19/ffb_gesamt_e_20035.pdf. Рада вправи є також дуже корисні у запобіганні проблем коліна.

Якщо голеностоп абсолютно повинен бути проклеєні найкраще рішення-це добре обладнана розчалками щиколотки. Питання з стрічкою через 15 хвилин він починає розпушувати і не забезпечують ті ж переваги для всього ігрового часу.

+119
Learner 2 груд. 2013 р., 16:41:41

Він вважав, що занадто багато фітнес-руйнує м'язи. Як можна дізнатися, що лінії? Деякі аргументи вказують на бігунів на довгі дистанції/марафонців в якості прикладу, який, як відомо, не дуже м'язисті люди, але, як правило, добре розвинена і досить худий.

Я питаю, тому що я намагаюся бути як дуже здоровий та спортивний, але хочу зберегти м'язи одночасно. Люди говорили мені, божевільні речі, як стверджує, що я повинна уникати кардіо, тому що кардіо нібито зливає або "САПС" м'язи відразу. Я не кажу про надмірних кардіо-ці претензії до будь-якого кардіо і стверджують, що він спалює м'язи", навіть якщо це робиться дуже м'яко сказано.

Наприклад, я бачила тему (BB.com), де люди намагаються поставити на розмір активно не займаюся кардіо/фітнес тренування, і категорично уникати його зі страху втрати м'язів від нього.

Я маю на увазі такі речі, як запуск/біг, пліометріка, спорт і т. д. Деякі говорили, як "форми" це зроблено ним. Я здуру повірив, що це правда, і тепер я відчуваю себе неймовірно з форми, а також.

Я в принципі і зрубати щось начебто працює, поки врешті-решт я просто-таки силові навантаження, і я відчуваю, захекавшись зараз на перший сет. Коли я навантажень кардіо я ніколи не відчував себе захекавшись і все ще відчував себе сильним і т. п. але боявся, що все Спорт/кардіо я робив би припинення м'язової маси.

Так що висновок тут? Може більшість людей, як правило, бути дуже потрібним і поставити на+підтримувати м'язи?

Я маю на увазі "високу посадку", як можливість запустити 5K і ще лавку три тарілки, дивлячись причини. Багато з цих "великих хлопців", як правило, мають величезну кількість харчування, але подивіться, як вони захекались після 10 повторень на 50%.

Я не хочу бути побудований і м'язистим, якщо я збираюся бути в формі цар-жопа-я хочу, щоб обох світів.

Зараз я намагаюся повернутися в хорошій формі знову, але борюся, щоб знайти правильний баланс. Я раніше легко працювати принаймні одна миля в день, кожен день-і робити коробки 50-100 стрибків у день без проблем.

Як я можу знати тонку грань між "надто підходять і ризик для ефективного нарощування м'язової маси" і "нарощування м'язової маси, але ще може працювати і не втомлююся?" Я читав суперечливі дослідження, доповіді, анекдоти і т. д. Я гублюся і не знаю, як сильно я повинен тиснути щоб бути в хорошій формі, зберігаючи при цьому впевнений, що я не "витягує" м'язи від. Моя дієта-це добре, і я точно знаю, що більш активний значить більше потребує їжі.

Я даремно хвилююся чи що мені/іншим треба взяти до уваги в цих починаннях?

Зверніть увагу, що я не тільки роблю кардіо/стаціонарний речі, але також пліометріка/стрибати, скакати/ВИИТ, вправи, види спорту, Велоспорт/велосипед верхової їзди та інших вибухонебезпечних, серця торкнувшись навчання.

+119
Aleksander Strusinski 3 лют. 2011 р., 23:29:47

Щось розглянути:

Машини обмежують діапазон рухів. Ви будете мати менше обмежень на діапазон руху з гантелями. Як правило, це означає, що поощрают хорошій формі. З гантелями ви повинні зосередитися на формі, тому що немає машини, щоб зробити це для вас.

+46
Tough Griff 25 квіт. 2018 р., 01:56:32

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil