Як вибрати програму тренування для досягнення моїх цілей

У мене була сидяча робота програмістом за останні 3,5 роки і я отримав досить непридатним. Однак я не жирний або надмірною вагою я не годен і корисний, я намагаюся добігти до кінця шляху, не виходячи з подих і я не можу піднімати тяжкості, які полягають в тому, що важкі небудь. Так що я досить негідними астматик.

Я хотів би змінити це, і я намагаюся знайти або навіть придумати план тренування, який допоможе мені досягти наступних цілей:

Для поліпшення ЗФП рівні, в даний час у мене є піковий потік , який становить від 300-400, які серйозно низька для 22-річного чоловіка, і безумовно повинні бути одним з головних пріоритетів у збільшення цього значення до 580-600.

Я хотів би бути в змозі підняти солідного ваги речей, як самозахоплення 1,5 х вага тіла, тяги 2 х вагу тіла і т. д.

Як я ріс і мав набагато більш високий рівень фізичної підготовки я ніколи не стежив за здійснення програми, але я зробив багато спорту і це тримало мене дуже підходить. Такі заходи, як плавання, джиу-джитсу, біг і т. д. На даний момент у мене немає часу, щоб повернутися на кілька заходів, щоб тримати мене здоровим, і я думаю, зараз я б волів, щоб стежити за здійсненням програми, яка допоможе мені досягти цілей, поставлених вище. Моя проблема-я не знаю, як досягти цих цілей.

Більшість програм, з якими я стикався, здається, зосередитися на отриманні більше або далі (якоїсь конкретної мети), у той час як обидві ці речі я прагну до досягнення моєю головною спільною метою є отримати хорошу фізичну форму і здоровий. Мій низький піковий потік для читання є проблемою для мене і мені потрібно збільшити це, але в той же час я не хочу просто зробити фізичну форму і не стає ні сильніше, точно так само я не хочу просто отримати сильний і ігнорувати мої жахливі кондиціонер рівні. Я зовсім не знаю, як до цього підступитися. Я знайшов і дотримуйтесь CrossFit вод протягом 3 місяців (перед зупинкою, тому що я просто відвикли), але у мене дві проблеми з ним.

1) Деякі з російської мови вимагає багато обладнання, яке може бути важко дістати в тренажерному залі і безпечної для всієї вод.

2) рівень моєї сили, а після він, здається, не збільшити. Він відчував, як ніби ви хочете підтримувати актуальну базу міцність після програми, але ви б боротися, щоб поліпшити його, дотримуючись вод. Я помітив, що мій кондиціонер зробили, а покращення після хоча програму.

Тому я припускаю, що мій питання насправді, це можливо для мене, щоб працювати на обидві ці цілі одночасно, якщо так, то що це хороший спосіб підійти до цього? Я не шукаю швидкого рішення тут і зрозумів, що це займе важка праця і прихильність від мене, але я хотів би почувати себе, якщо це можливо, що я, призначені для цілей, викладених вище, а не просто одне або інше. В даний час я не стикався і ефективний спосіб зробити це.

+919
John Panayioti 6 черв. 2017 р., 06:57:36
36 відповідей

Може бути, спробувати похилій для деяких високих інтервалами інтенсивності. Я вважаю, що ~5 км / год у 15% ухил досить інтенсивний по 2 хвилини, але якщо це не достатньо для вас, підібрати швидкість.

Ще важко крокує (злегка пританцьовуючи) боком на ухилі. Я роблю 15% з 3,4 швидкість миль / год протягом однієї хвилини на кожній стороні, відпочиваючи між ними. Знову ж таки, набирати швидкість, якщо вам потрібно більше інтенсивності. Будьте обережні з підніжки (займає якесь узгодження).

Крім того, ходьба вгору по похилій тому. Важче отримати хоча інтенсивність серце, а ноги горять.

Ви дійсно робите 4.6 хв милю за 1 хвилину? Це вражає!

+999
SergeantDom 03 февр. '09 в 4:24

Я новачок, і я почав піднімати тяжкості на початку цього року. Я роблю тренування 3 дні на тиждень (ПН, Вт і чт) я тримав, що за останні два з половиною місяці. Коли я роблю підйом, я зупинюся на конкретних м'язових груп, що це день для ніг, день для грудей і рук, в день на спину і один день для мого преса. Так, там буде група м'язів не буде навчений на тиждень (ноги або ABS).

Я тренуюся по 30 хвилин, де я ставила перед собою завдання якомога краще, і я перемикатися між машини націлені на різні групи м'язів, так що я не просто сісти на машину і чекають, щоб відпочити. Наприклад, я переключаюсь між біцепс і трицепс машини. І я тренуюся до точки, я не зроблю нічого (Де мої м'язи повністю застрягла і не може рухатися).

Я помітила, що на ніч після тренування (я тренуюся до обіду), що я не сплю добре, і нещодавно я повністю потрапити в проблему безсоння. Наприклад, вчора був день АБС і я не міг спати по 3 години! Я намагався збільшити мій споживання вуглеводів, але це не спрацювало, тому мені цікаво, що ймовірність того, що я перенапружувати себе?

Я повинен взяти тиждень відпочинку або так? Я дивився це відео з каналу мені подобається. Однак, я боюся, що якщо я це зроблю, то я втрачу мотивацію і перестати тримати мій білкового синтезу у вогні!

Я зазвичай зупиняюся дефіцит калорій, але я беру не менше 90 грам білка. Моя вага 73 кг і 1,78 см заввишки (та ні, я не худа, є трохи жиру навколо моєї талії.. скінні фет? може бути, я не впевнений)

Будь ласка, дайте мені знати, якщо я роблю щось неправильно тут.

+976
Mayweather vs McGregor 10 бер. 2010 р., 05:09:21
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Існують різні причини для кінцівок (у вашому випадку зброї) лягайте спати, як ви можете прочитати тут:

http://www.drlamb.com/paresthesia.htm

У вашому випадку я думаю, що це із-за тиску. Можливо, що ви спите на руках? Що сталося зі мною з тих пір я намагаюся не покласти голову на руки.

Іншою можливістю є дефіцит вітаміну. Під час тренування ви повинні їсти здорову! Я просто не розумію людей, які працюю 4 рази в тиждень і плювати.. про те, що вони їдять. Їжа-це половина вашої роботи люди!

Сподіваємося, що ви знайдете, що це саме.

+966
Avi Weizman 21 бер. 2019 р., 11:16:01

Перед запуском переконайтеся, що ви отримали для надійного магазину, щоб отримати правильну взуття. Потім ходити і бігати, може бути, 5 хвилин в один день. Потім поступово нарощувати. Це може зайняти більше часу, щоб дістатися до вашого відстань/час, але це швидше, ніж отримати травму.

Переконайтеся, що ви розігрітися і правильно розминатися, практика робить досконалим, але не більше ніж зробити це. Якщо ви тягнете м'яз, зупинитися, відпочити і відновитися. Шукати щось на зразок Парку запускати і локально запущеного групи/клубу часто клуби або групи для початківців, щоб вам допомогти початківцям. Ніщо не зрівняється хто з тобою, щоб допомогти.

Нарешті, намагаюся плавати, він буде спалювати більше жиру і допомагає вашому тілу відновитися після бігу.

+925
xiix 18 груд. 2017 р., 23:46:19

Я ходжу в тренажерний зал за останні чотири місяці, раніше ходив три рази в wekk але зараз я йду 1/2 днів на тиждень.

Але я не набирає м'язи, але я можу підняти більше ваги, ніж торік.

Схоже, що мені доведеться приймати деякі добавки. Ви можете згадати деякі імена GNC або інше ім'я білкові добавки? Як їх їдять?

Моя мета-набрати масу. Мені зараз 24, 5'8" і вагою 59кг.

Я повинен купити його від Amazon (моя країна не має ніякого ГНЦ магазин) і відправити його до мене. Скільки ПДВ додається на добавки?

Спасибі заздалегідь.

+887
AlexSee 27 черв. 2018 р., 01:50:59

ВСАА містять 4 калорії на грам, як і білки, тому вони не ймовірно, сприяють схудненню. Крім того, ВСАА використовуються в якості стимуляторів апетиту у пацієнтів, які перебувають на гемодіалізі, і у хворих на рак. Джерело: Nutrientsreview.com

Також я виявив, що немає якісних досліджень, які б показали, що ВСАА в м'язи.

Єдина вправа, пов'язаних із ефект від ВСАА, здається, зменшується болючість м'язів після тренування. Джерело: В PubMed

+862
david3497463 27 груд. 2011 р., 03:08:03

Наскільки мені відомо, сукупність досліджень не вказують на яку-небудь вигоду від пре - або пост-вправа на розтяжку для відновлення або зниження травматизму. Тобто не можна сказати, розтягування абсолютно марною, тому що воно може збільшити мобільність і діапазон руху, просто щоб сказати, що це не має значення, коли ви робите це по відношенню до вашої тренування.

Мені не відомі наукові дослідження, щоб підтримати це, але є теорія, що розтяжка перед важкої атлетики можуть вплинути на ваші результати, якщо ви "відпустіть" м'язи, які ви завантажуєте, і тимчасово зменшує максимальну міцність.

Редагувати: більшість досліджень, які я бачив упором на вправи на розтяжку для "розрядки" і її вплив на показники травматизму. Цей тип досліджень не дає відповіді на питання про болі і час відновлення. Однак, я знайшов огляд дослідження, які показали відсутність впливу розтягування (до або після тренування) після тренування Домс (хворобливість) -- Герберт і ін 2011. Ласкаво просимо ще однієї!

+845
fifthace 9 груд. 2010 р., 12:47:29

Рекомендації мікроелементів публікуються в США продуктів харчування і медикаментів, і інших національних органів охорони здоров'я, як "посилання щоденне споживання" (DDR) значень. Вони легко доступні, просто шукати "DDR" і вітамін або мінерал інтерес. НДІ; визначаються, як правило, на 2000 ккал у день, тому якщо ви їсте значно більше, ніж це, то просто масштаб вгору пропорційно фактичного добового споживання калорій.

І якщо ви турбуєтеся про конкретну проблему, як темрява під очима, зверніться до лікаря і запитайте їх про це. Приймаючи припущення, мікронутрієнтів, що у вас може бути дефіцит навряд чи дасть позитивні результати.

+822
user4401 18 трав. 2019 р., 00:15:35

Я використав, щоб бути в змозі зробити 100+ хрумтить, але тепер я можу зробити тільки 40 і мій АБС відчуваю, що вони горять так сильно(після). Я більше не хрумтить часто. Я втратив вагу(близько 5 фунтів), перш ніж це почалося. У мене немає шести кубиків. Чому у мене АБС горить так погано? Допомогти?

+800
Nisalana 22 січ. 2011 р., 18:36:12

Я хочу купити важкий боксерський мішок для практики карате і, можливо, навчити себе деякі боксу. Мені 15 і я важу близько 140lbs і мені було цікаво, що пробиваючи мішок вагу я повинна вибрати. Я чув, що найкраще використовувати боксерську грушу тобто половину своєї ваги, так що для мене це буде 70фунт мішок, але я не знаю напевно, якщо це те, що я повинен робити.

+798
James Christopher 29 жовт. 2013 р., 16:29:57

Я як-то збільшив свою вагу дуже швидко (близько 2-3кг/тиждень), що час без тренування, і через так зване "доповнення" до лікаря. Тим не менш, він залишив деякі розтяжки, коли моя вага зменшується набагато швидше після того, як не споживати, що "додаток" більше.

Скільки коштує самий ідеальний приріст, якщо я збираюся зробити це знову + тренування цей час + допомогу персонального тренера і споживання гейнера + сироватка (я віддаю перевагу купити краще, щоб уникнути здуття живота), не залишаючи розтяжок в майбутньому.

+755
ShaneWarily 15 квіт. 2016 р., 07:05:54

Я в середню школу бігових бігун, і після декількох гонок і траси, я помітив, що моя права гомілка майже завжди більше втомився після бігу, а потім ще болить на наступний день. Моя права нога не слабкіше, ніж моя ліва і інші в моїй команді не мають цю ж проблему, так що я вважаю, це залежить від моєї форми. Що я роблю не так, щоб викликати цей дисбаланс, і як це можна виправити?

+707
Generalkidd 12 груд. 2016 р., 05:33:53

Цілком можливо, що це абсолютно нормально. Фізичні вправи, особливо кардіо, стимулює певні гормони і пригнічує інших:

Один годину аеробного тренування сприяє зниженню рівня греліну і пептиду YY підвищення рівня, зниження апетиту, Коли ви закінчите, йдеться в дослідженні 2008 року, опублікованому в "Американському журналі фізіології".

Як правило, це втрата апетиту відступає протягом однієї години тренування. Насправді, поширена проблема серед людей, що працюють з те, що, коли рівень гормонів проявляють себе, вони можуть робити це з подвоєною силою, в результаті чого є більше, ніж ви мали намір, як ваше тіло намагається заправитися сам. Якщо це більш довгострокова проблема, особливо якщо ви вважаєте себе знудить від низький цукор у крові і, якщо ви робите дуже багато вправ, то ви повинні поставитися до нього більше серйозно, знайти щось легке до вживання продуктів, які можна їсти через годину чи дві після тренування, щоб забезпечити ваше споживання калорій.

Як з багатьма речами, пов'язаними з харчуванням, одна з кращих ваших перших кроків, щоб почати записувати те, що ви їсте. Що дасть вам уявлення про те, чи ви як і раніше отримувати 1200 калорій (1000 жінок), що FDA рекомендує, як мінімум.

Під заголовком анекдот, я особисто знайшов, що я, здається, є менше в цілому, так як я почав бігати три рази в тиждень. Я просто не відчуваю, що мені потрібно стільки їжі. Однак, це більше з точки зору перекушувати, і дрібними порціями, не відчуваючи, як їдять весь день.

+640
BJG7714 4 черв. 2013 р., 10:16:10

У разі, якщо ви насправді дуже тонкий, то ваш стан може бути викликано слабкою сполучної тканини або який-небудь харчової непереносимості.

Колишній може бути викликана гормонами, недоїдання або просто біологічна схильність. Ви можете полегшити його, виконавши основні вправи (і спереду і ззаду!) але будьте обережні, щоб не створити занадто великий тиск в черевній порожнині, тому що, якщо ваша сполучна тканина дійсно ослаблений, може пупкова грижа. Якщо ви зміцнюєте м'язи живота ваш живіт буде виглядати більш рівномірно.

А також перевірити, якщо ви страждаєте від будь-якого недоїдання або зневоднення, яке також підводить мене до останнього можлива причина: можливо, що ви споживаєте якась страва, яку ви не може бути правильно переварена. В цьому випадку їжа не перетравлюється, а проходить ферментацію, яка часто призводить до роздутою кишки і, швидше за все, метеоризм.

Тут ви повинні трохи поекспериментувати. Перевірте, якщо ваш стан стає гірше після вживання певних видів їжі. Досить поширеними є непереносимість лактози і непереносимість фруктози, тому, якщо ви помітили, що після вживання молочних продуктів або фруктів ви живіт стає ще більш розширився, ви могли б знайти можливу причину (але не бути параноїком, будь-яка їжа продовжить ваш шлунок і кишечник трохи)

Якщо ви не впевнені в цьому, ви також повинні проконсультуватися з лікарем, щоб виключити будь-які фактичні хвороба.

Загальні поради у випадку, якщо ці поради не допоможуть вам: отримання тоноване в цілому можна прикрити багато нерівності вашого тіла.

+630
CobaltZorch 15 січ. 2017 р., 20:59:13

Це не дуже ймовірно, що фізичні вправи збільшення розміру грудей. Це дослідження стверджує, що рівні естрогену, як правило, йдете вниз, коли ви знаходитесь в кращій формі. Швидше за все, ви відчуваєте, як вони більше через поєднання інші ефекти.

  1. М'язи знизу зростає. Тільки після 6 тижнів, я уявіть собі, що це не великий ефект, якщо ви були раніше сильніше і повертається до цього рівня.
  2. Ви втрачаєте жир навколо підстави. Знову-таки, це, напевно, неповнолітній вкладник після 6 тижнів, але ви робите 1 годину в день дисципліновані тренування, так що ви можете втратити значну вагу в підстава вашої грудей. Уявіть собі валун, що стирчить з землі, і ви копати трохи бруду навколо нього. Якщо копнути до 1 фут бруду, валун, здається, 1 фут вище.
  3. Ви збільшуєте свій тестостерон і жир в грудях взявши на себе більш мужнім характером. Чоловічий жирової тканини твердіший, але я не знаю жодного дослідження показують, що гормональні зміни перетворює існуючий жир. Це не може.
  4. Ви покращуєте свою поставу. Ви обов'язково повинні побачити позу покращення після 6 тижнів інтенсивних тренувань ви описі. Якщо ваші плечі пішли назад випростався, потім твої ребра зайняли нову позицію. Це як ви оновили постамент, який відображається ваша груди далі. Це найбільш ймовірне пояснення збільшення розміру. Ви може завжди були чашки, але вони ховалися в тіні з-за поганої постави.

Що стосується причин болю під час роботи, це важко винна сама вправа. Ця стаття говорить більшість людей, які розпочати заняття відчувають зниження болю.

Напевно, було б корисним знати, які конкретні болі, які ви відчуваєте. Якщо біль ближче до ребер, то це може бути не пов'язане з вашої грудей на всіх. Це може бути звичайна біль після тренування ваші м'язи Пец, посилюється підстрибуючи вага на них зверху. Якщо це так, то розтяжку або більше часу відновлення може зменшити це. якщо біль всередині грудей, це може бути тому, що Ваша нова поза або розподіл жиру більше не надає підтримку раніше. Це може бути час, щоб спробувати нові спортивні бюстгальтери.

+606
danielpwright 2 січ. 2013 р., 01:50:48

Є дві проблеми я бачу з людиною, який чекає ще десять років, перш ніж стати активним.

Чутливий вік для спортивних атрибутів

У своїй книзі " Наука про спортивних тренуваннях, тому Курц йде на кілька сторінок докладно про те, як максимально використовувати потенціал спортсмена, зіставляючи їх вікової схильності до певних видів розвитку з відповідною підготовкою. Як він описує на сторінках 303 на 304:

У різному віці діти і молодь найбільш сприйнятлива до різних стимулам розвитку різних рухових здібностей. Це так звані "чутливі періоди" для даного фізичні здібності (витривалість, швидкість, сила, гнучкість, координація компонентів). Слідство не розробляє дали можливість в ході своєї вікової чутливості знижується Фітнес і спортивний потенціал втрачено назавжди (Drabik 1996).

Зокрема, це дозволить визначити можливість кожної людини реалізувати свій максимальний потенціал життя в конкретних видах легкої атлетики. На сторінці 305:

У гімнастиці, фігурному катанні та плаванні, [вік максимальної реалізації потенціалу спортсмена] - між 14 і 20 років. У важкої атлетики, легкої атлетики кидає, і біг на довгі дистанції це між 21 і 30 років. В інших видах спорту цей вік знаходиться між 18 і 26 років. Ці періоди відносно стабільні, визначаються закономірності людського росту і дозрівання, і не сильно вплинуло на час початку спортивних, ні системи підготовки.

Таким чином, незалежно від інших чинників, людина, яка починає працювати в 20 років буде мати шанс досягти їх максимального потенціалу, в той час як людина, яка чекає і буде прогоріти на деякі конкретні можливості максимального спортивного потенціалу.

Довгострокові наслідки сидячого

Існують тисячі досліджень на довгострокові наслідки бездіяльності. Rippetoe і Кілгор поклав його кращим на 2 стор. стартові сили:

Люди фізично не нормальною при відсутності великих фізичних зусиль.

Без запуску ігор, перенесення і альпінізм речі, випадкове відтворення, конкурси та спорту, люди в'януть. Вони атрофуються у ряді способів занадто великий, щоб детально тут. Вони кидають кістки з раком та хворобами серця. Їх тіло звикає до бездіяльності у його метаболізмі і його розум, вносити зміни пізніше в житті дієти і фізичних вправ звички складніше.

Я міг би навести дослідження, які говорять про оклюзії артерій і довгострокові наслідки сидіння, але я думаю, ми всі розуміли, що є реальні наслідки для здоров'я бути не активний протягом десяти років. Можливо, пом'якшити ті негативні наслідки, повернувши свої звички, але це як палити: ви ж негайно добре йти, але звернути назад пошкодження займає багато часу. Іноді це займає більше часу, ніж у вас залишилося.

+592
Ahmed Abdelazim 23 трав. 2017 р., 17:48:02

Це було б прийнятно і/або ефективної Вендлер 5/3/1 щодня, а не Пн-Ср-Чт-Пт?

Я не обов'язково маю на увазі більш ефективне, я просто хочу зробити це для задоволення заради. Але мені потрібно знати, якщо це, ймовірно, зупинити поліпшення.

+529
jayant bhatia 23 бер. 2019 р., 15:22:58

Тема силові тренування і харчування (щодо придатності), безсумнівно, складний. Внаслідок складності цієї теми, там було багато поганих книг і ресурсів, вироблених протягом багатьох років. Ця проблема ще більш ускладнюється тим, що силові вправи і фітнес-це величезний потенційний ринок, і згодом завалений всілякими 'вам підходить-швидко' типу шахрайства і дезінформації.

Як новачок в області силових тренувань, це було досить важко для мене, щоб переварити всю інформацію, яка є, і навіть більше для мене, щоб відсіяти все погане і суперечливої інформації, що там складно.

Які остаточні книги та ресурси на силові тренування / харчування, що людина повинна читати, якщо вони хочуть отримати більш глибоке розуміння предмета?

+517
user7579349 28 лип. 2010 р., 01:31:31

Ден Джон рекомендовано один-половина ваги в кожній руці для мене, як відправною орієнтир до чого прагнути. (Мабуть це його мета для середньої школи спортсменів дівчата.) Я знайшов це корисним. Я не вийти за 100 метрів, коли я тренуюся цей ліфт, як правило, 50м до якихось знакових, потім 50м назад не покласти його вниз.

Для подальшого орієнтири, силач чет Morjaria каже:

Цілком імовірно, ви зможете підібрати та прогулянка з більше, ніж ви можете тязі.

Скільки ви повинні почати з залежить від того, скільки ви можете зробити сьогодні. Скільки ви повинні прагнути в найближчій перспективі:

Я вважаю, що 0.75 х вага в кожній руці-це хороша відправна точка як для чоловіків, так і жінок. Ваги в кожній руці-це велика мета і цілком досяжно. Будучи в стані зробити 1,25 х вага тіла поставить вас вище більшості в передових території, і в 1,5 винятковий.

Його рекомендації з'являються характерні для людей, які роблять навчання силач, але орієнтири дати певний контекст. Щодо відстані, він розрізняє:

  • Легка вага і довгі дистанції (40-60м)
  • Середній вагу і середні відстані (20-30м)
  • Важкий вага і короткі дистанції (10-15м)
+508
Mahesh Gurav 15 квіт. 2014 р., 17:28:13

Використовувати прийом Вальсальви. Коли ви щодо спокій між представників (нижньої частини станова тяга, верхній з присідання, верхній частині жиму лежачи з замкнутими ліктями), видихніть, потім вдихніть і пастка, що повітря в легенях. Зробити наступні рэпх, що повітря у ваших легенях, чинячи тиск проти ваших закритій голосової щілини.

Ти затримуєш дихання так довго, як один респ на раз - безумовно не досить довго, щоб морити свій організм киснем.

+508
Mukund Prasad Sah 30 вер. 2011 р., 22:34:18

Зворотне тяжіння-це пуш/прес.

Тому протилежні руху для підтягування будуть будь-які накладні прес руху. Протилежні руху для віджимання буде який-небудь горизонтальній гребковое рух.

+499
kokoko1236 15 лист. 2010 р., 22:12:10

Спочатку жим лежачи, похила лава прес виглядає нормально. Однак необхідна координація, як вже згадувалося @PoloHoleSet, але і удар начебто вибухової речовини, при жимі лежачи-це скоріше максимальне силова вправа. Статичний проти динамічної. Якщо ваш тренажерний зал має фугасу прихильність покладіть один кінець штанги, а інший кінець кинути, зловити з протилежного боку. Як у цьому фільмі. Будьте впевнені, щоб використовувати все тіло. Пізніше, ви можете зробити кілька рухів ногами.

Проблема цієї вправи в тому, що ви рухаєтеся зловити руку, а потім пробивати. Під час бою, що є чітким сигналом того, що відбувається.

+457
Klas 31 січ. 2019 р., 08:14:46

Я б порекомендував залишатися вдома в основному заради інших членів тренажерний зал....не передати мікроби. Витрачати час на читання/переглядає свій план тренувань і техніки, ви, можливо, не зможе стільки підняти, але ви можете зосередитися на тому, як ви підніматися, використовуючи ручку мітли, щоб пройти через рухів.

+434
Tanveer Ahmad Beigh 3 жовт. 2015 р., 07:03:20

Ну давайте припустимо, що ви хочете втратити 9 кілограмів жиру, тому що якщо ви м'язи на вершині, що він кидає все в несправному стані(спалювати більше калорій, більше м'язів, ви наберете вагу з м'язів і т. д.). Так що давайте просто скажемо, ви хочете бути 9 фунтів легше тепер, і що це означає з точки зору вашої споживання калорій і скільки вам потрібно спалити.

Метаболізм не той же самий для всіх, але взагалі з вашим вагою(і за умови, що ви близько 6 футів), буде приблизно 2000, може трохи менше.

3500 калорій в фунт * 9 кг = 31,500 коеф спалили все. Ви хочете зробити це протягом 90 днів. Ну, давайте розділимо на 90. 31,500/90 = 350.

Тому необхідно приблизно 350 щоденний дефіцит калорій протягом 90 днів втратити 9 кілограмів жиру. Ви будете набирати м'язи і спалювати жир поступово, протягом цього періоду, тому цифри трохи спотворені і суперечливі, але якщо ти приблизно така кількість в своїй середньому дефіцит калорій, ви будете в порядку.

Інша річ, щоб зазначити, вам не побудувати , що багато м'язів, принаймні, не так сильно, як ви могли б сподіватися. Тіло потребує палива, щоб наростити м'язову масу, і тим більше палива він має більш ефективної побудови м'язів. Оскільки ви збираєтеся бути на дефіцит пального, ви не наростити м'язову масу майже так само ефективно(це нормально, якщо для спалювання жиру те, що ви хочете, це неможливо оптимально).

Я просто хочу додати, що ці цифри не конкретні, і не завжди точний для вас, як людину, це просто те, що середні значення будуть серед людей. Ви повинні оцінити ваші результати з плином часу і подивитися, як ви, можливо, буде потрібно коректування.

+410
JonLord 4 лют. 2016 р., 05:12:30

Це майже виключно для збільшення маси, в протилежність енергії в тренажерному залі. Ви завжди можете оптимізувати терміни ваші страви/закуски для енергії, і ви можете також використовувати добавки перед тренуванням, Якщо ваш рівень енергії не праві, коли ви потрапляєте в тренажерний зал. Навіть найбільш інтенсивні тренування не вимагають величезних кількість калорій в даний момент, тому ідея про те, що вам потрібна додаткова енергія для тренування-це просто нерозумно.

+317
Sherppard Maluks 25 лист. 2014 р., 02:35:11

Так, я в системі нещодавно знову плавання, мучачи 1км три рази в тиждень. Це поки все, що я можу керувати, практично, щоб дістатися до басейну.

Я почав намагатися навчати допомогою проведення одних і тих же рухів у повітрі. Просто руками, або переді мною, або прямо в повітрі.

Біда в тому, що я знайшов це дуже втомлює, після 10 або 15 ударів у мене болять руки і я не змогла продовжити.

Хто-небудь знає, чому це більш важко без опору з води?

+286
Anke Tester 18 бер. 2019 р., 10:48:10
Тіла відновлювалася після травми або навчання стимул.
+275
Sharifuddin Shaik 7 черв. 2011 р., 12:40:17

Близько року тому я почав використовувати жир-в-паз відправитися з Рівного 0 підтягуєшся на мій нинішній максимум 5-6. Моє розклад, щоб зробити ГТГ 3x/тиждень в кілька стислій формі: якщо я, також піднімаючись в той день (змінена Стартова сила), я роблю 6 комплектів протягом години в перервах, то зробіть ще ~3 комплекти розтягнулися на весь день. Якщо я не піднімаючись в той день, тоді я розклала комплекти до такої міри, що мій графік дозволяє. Тепер я зробити ~3-4 повторень/набір, на загальну суму близько 35-40 повторень в день. Раз в тиждень, я намагаюся для мого Макса на перший сет дня.

За останні ~4 місяці, хоча, я не дочитав мій нинішній максимум. Жодних змін у масі тіла, що б пояснити це. Як я можу змінити мою програму? Припустимо, моя мета-потрапити в довільне 10 строгих повторень.

Ось подібний питання Відмінний відповідь, але оскільки я вже роблю великий обсяг, я міг би використовувати конкретні вказівки про те, як реалізувати ці (або інші) рекомендації з точки зору точних повторень, серій і днів в тиждень.

+275
user291734 28 лип. 2010 р., 09:39:13

Там завжди буде багато формул там, і тут ніхто не збирається, щоб надати вам більш авторитетний формула. Це, як кажуть, вони не сильно відрізняються, і ви повинні бути добре з будь-якою формулою для втрати ваги для істота.

Як тільки ви отримаєте ближче до мети втрати ваги вам може знадобитися для тонкої настройки його. Це звучить, як ви намагаєтеся втратити 2 фунти в тиждень за 280 свій TDEE це буде досить висока. Ви, можливо, захочете, щоб сповільнити його на 1 фунт на тиждень, якщо ви не відчуваєте себе добре

+232
Joehot200 10 вер. 2016 р., 18:37:20

Мені було цікаво, як я можу отримати АБС. Я вже хотів сказати, що у мене образ життя підходить для їх досягнення. Кожен день серед тижня, з понеділка (день відпочинку) я бігом/велосипедом десь від 2 - 8 км вранці. У другій половині дня та ввечері я роблю деякі роботи АБ аутів, які включають в себе 50 вправ, 20 підйомів ніг, 25 вигинів і 25 вертикальних нога хрумтить. Я повторюю це знову пізніше в той вечір, який подвоює суму, я заявив раніше.

Що стосується дієти, на сніданок у мене мюслі з пластівцями перед ранковим кардіо вправи. На обід сендвічі з низьким вмістом жиру вершкового масла і сиром, з листям салату, фруктами, смузі, йогурт і дві інші фрукти. Я також включати трохи задоволення, так що трохи темного шоколаду або печива. Вечеря не так добре, щоб бути чесним, я вибагливий їдець, тому протягом багатьох років у мене були оброблені продукти, такі як картопляні вафлі і нагетси тощо. Хоча останнім часом я в тому числі свіжу рибу і горошок/зелена квасоля іноді броколі/цвітну капусту замінити деякі оброблені харчові продукти. Також іноді звичайна паста. На десерт у мене є йогурт і фрукти, такі як полуниця або консервований ананас, а потім ще невелике частування, таких як печиво. Щосуботи ми забираємо на вечерю, але це нормально, раз в тиждень не так вже погано.

Інша річ, щоб додати, що будь-яка їжа у мене дуже проста, без соусів і заправок. Наприклад, якщо у мене яловичий бургер, це буде хліб і просто яловичина і нічого більше. Щось на зразок цього.

Я дуже добре з напоями, не було газованих напоїв в моєму житті, ні алкоголю. За 21 років (мій вік) я жив на воді, молоці, сік чорної смородини і апельсиновий сік. Я ненавиджу газовані напої та алкоголь. І я п'ю близько галеона води в день. Також я ніколи не курив у своєму житті.

Як говорив раніше мені 21 рік, я важу близько 135/140 фунтів я близько 175 см/5 футів 9. Я дуже худа, просто немає м'язів, і мені цікаво, як я можу отримати деякі дрібні АБС на моєму торсі, а не хвалитися або що-небудь просто так у мене знижений ризик виникнення жиру на животі, пізніше в житті. Я дотримувався такого способу життя протягом приблизно 2 років, і це, здається, не робить нічого хорошого в плані тулуба АБС. Крім того, якщо це впливає, що я можу бути слабкою/високофункціональний аутизм, але я сумніваюся, що наслідки мого фізичного здоров'я. Якщо хто-небудь може що-небудь вказати, що я роблю неправильно, будь ласка, дайте мені знати.

Спасибі GR412.

+207
user2324439 27 груд. 2017 р., 03:46:55

Ти будеш в порядку. Спробуйте опрацювати різні групи м'язів, у суботу і неділю, щоб дозволити вашим м'язам відновитися. У двотактний Спліт - це відмінний режим для тренування частота

+177
Saehun Sean Oh 8 лют. 2018 р., 23:20:55

Насправді ви повинні турбуватися про своє вигляді при виконанні вправ. Якщо ваша форма не досить добре, ви можете підняти більшу вагу, але все безрезультатно. Ви будете тільки обманювати себе ти краще і прогрес.

Що стосується ваги правила більше вага, менше повторень (80% від Макс ваги можна зняти 3 серії по 6-8 повторень) для набору. Якщо ви можете зробити 10 повторень, збільште вагу.

Деякі люди робили це протягом набагато більше часу, тоді ви і деякі люди мають різні гени. Природно, вони, що вони піднімають більше ваги, то ви зараз. Ви не повинні турбуватися про це. Якщо вони менше за розміром, це не означає, що вони мають менше м'язової тканини.

+117
user29668 17 серп. 2018 р., 11:25:09

Я підозрюю, що якщо ви насправді зламався весь його раціон на день, ви виявите, що співвідношення поживних речовин і склад не сильно відрізняється від багатьох спортсменів, які не мають своє навантаження, і, що основна відмінність просто величезна кількість. Я думаю, що його ставлення є, напевно, десь в 60/20/20 або аналогічного асортименту, і для найбільш частина також планується з допомогою дієтолога або хоча б консультації по харчуванню десь по дорозі.

Це нездорове? В якійсь мірі, це невідомо. Я схильний нахилитися на бік, не будучи хворою, як спортсменів Олімпійського/світового калібру були висококалорійні продукти, щільності і кількості протягом десятиліть, щоб витримати важкі тренування навантажень, і як когорта, проявили не більше схильності до переїдання хвороб, ніж будь-яка інша частина населення.

Де це буде фактор, якщо він продовжує є в цьому моді після того, як він перестає працювати так багато. Якщо він це робить, тоді так, він, швидше за все, починають страждати ожирінням захворюваннями після звичайного часу. Якщо він контролює свій раціон харчування і пристосовується до їжі менше, то я не бачу в цьому проблему.

+93
Sainath Batthala 24 квіт. 2013 р., 12:48:51

Я читав на {1}:

Було встановлено, що вживання вуглеводів і білків перед (13,14) та/або після тренування (5,10,11,13–15) пригнічує розпад білків, стимулює синтез м'язового білка, в результаті чого чистий м'язового білка аккреції під час відновлення.

і {2}:

enter image description here

Існують деякі специфічні типи вуглеводів (дзеркало), що я повинна їсти до/під час/після важкої сесії, коли coingested з білками для оптимізації синтезу м'язового білка і відновлення?

Я знаю з стека обмін питання їсте достатньо вуглеводів для нарощування м'язової маси , але це не зосередитися на coingestion вуглеводів і білків.


Посилання:

+61
Viacheslav Kravchenko 16 квіт. 2018 р., 19:43:42

Мені сказали на фізіо, що моє право ромбовидна м'яз щільно. В результаті я отримую біль в цій області, особливо коли я глибоко зітхнув (що позначається на моїй працює).

Які є вправи для розтягування і розслаблення ромбовидних м'язів?

+48
Justin Kopepasah 22 бер. 2010 р., 10:46:39

Якщо хто-то в основному тільки хрумтить (або інші вправи, що з подібним звуженням) для своєї АБС (багато людей, здається, щоб бути в цій групі), який був би результат?

Ви отримаєте добре робити багато хрумтить.

Буде це нездоровим?

Можливо, можливо, захочете використовувати невеликий килимок, щоб захистити ваш нижча форма хребта підлогу. Якщо вам вдасться зберегти високі обсяги просто хрумтить Ваш буде розроблений АБС і більше нічого. Ваша спина буде 'енергія' за вашою основною і ви будете горбиться, викликаючи проблеми у довгостроковій перспективі.

Я повинен доповнити їх іншими вправами?

Звичайно, ви повинні.

+14
Andik Ajha 20 квіт. 2011 р., 08:44:54

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil