Є менше, працювати більше, але набирають вагу?

Близько року тому я почав вводити в прагненні схуднути і отримати більш фізично активні. Моя спроба схуднути була успішною, і я скинула близько 13 кг і почував себе чудово. Але кілька місяців тому я почав робити більш інтенсивні вправи, і я почав замість того, щоб набирати вагу, хоча я все одно їм менше калорій, ніж те, що я хочу залишитися такою ж вагою. Я просто дуже бентежить, адже я навіть не робив будь силового тренування для нарощування м'язової маси і користуюся калькулятором калорій, так що я не їв достатньо, щоб набирати вагу. Допомогти?

+519
Zubair Ahmad 9 вер. 2013 р., 18:20:59
35 відповідей

Я на 12 програма трансформації тижнів, і в мене пройшло 6 тижнів. Кровопостачання і почала брикатися в, втрата ваги відбувається, м'язи ніг можуть відчуватися квадроцикли ESP і клаву. Тому я припускаю, що жир на животі є останньою. У мене прийде великий день протягом декількох тижнів, і я отримую багато коментарів, що я слабею, який може бути погано, тому що я, можливо, вільний крій одягу. Тому моя проблема-я хочу набрати м'язову масу і разом із стає стрункішою. Що я повинен робити? Я повинен є багато? Що буде робити вага більше або я повинен підняти важкий? Як я йшов через програми,

ярлик розмір

Я бачив зміни до харчування і додають добавки. Так якщо я збільшу моя їжа моя нинішня програма не буде працювати. Як це розмір першої порції білка і крабів. Так що я повинен робити?"

Редагувати : я хочу наростити м'язову масу і зробити більш об'ємний вигляд. Поки не ослаб.

+990
plandsu 03 февр. '09 в 4:24

Я припускаю, що ви маєте на увазі анаеробних чути тариф.

Навчання за даною пульсу (80-90%) буде тренувати вашу систему молочної кислоти. В даному серцевого ритму, ви припиняєте використовувати більше жиру для отримання енергії і почати використовувати глікоген зберігається у ваших м'язах. Спалювання глікогену буде створити молочної кислоти у ваших м'язах, що створює болісні відчуття ви відчуваєте при підйомі кілька разів важким предметом або біг на довгу дистанцію.

+963
Wenom13 17 жовт. 2015 р., 00:09:25
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Велика кількість повторень не будують високу міцність. Вони допоможуть побудувати м'язову витривалість (тип сили), але вплив на міцність виходу буде зведено до мінімуму.

Давайте візьмемо це до логічної крайності. Припустимо, ви починаєте роботу, і максимум повторень для віджимань в один час 5. Потім, через рік вона стає 50. Ваша сила збільшилася в десять разів? Немає, але між розвитком м'язової тканини і створення вашої витривалості ви поліпшили. Там буде збільшення міцності, але це не буде нічого великого.

Більш висока інтенсивність менше повторень надати найбільш набирає силу. Крім того, спробуйте працювати до відмови або близько до нього, щоб переконатися, що ви насправді випробувати себе правильно. 12 повторень-це стандартна причина, робити більше або менше з розумінням, чому. Більше для витривалості, для сили. Дванадцять навіть для хорошого балансу.

+962
Tarikov 25 лист. 2017 р., 15:10:47

Є обертальної манжети є частиною плечу або спині?

Я чув, що на Athlean x відео я тобі посилання нижче цього одна гілка м'язів спини вище і нижче ості лопатки, але мені здається це більше плече, що базуються разом з дельтоподібного.

(https://www.youtube.com/watch?v=OXvQe9payHw&t=508s).

Крім того, які вправи будуть націлені на ці групи м'язів.

enter image description here

+947
ronald monkeymanovich 2 трав. 2014 р., 23:18:27

Я потрапив у спортзал вчора після того, як я знайшов 3-денний спліт" рутина, яку я відчуваю, це звучить добре, але я хочу запитати, чи повинні мені подобається, що я знаю, як полководець/повне тіло тренування на певний період часу може бути двох тижнів до місяця, перш ніж я сам, щоб слідувати цієї рутини.. або просто дотримуйтесь інструкції і я буду в порядку

тут є звичайні тренування, щоб перевірити його http://www.jcdfitness.com/jcdfitness-beginners-muscle-building-routine/

і це одна, але тепер я йду за колишнім:

http://www.aworkoutroutine.com/the-beginner-weight-training-workout-routine/

+931
Falco Preiseni 22 вер. 2018 р., 19:14:23

Я дійсно не виконані протягом досить багатьох років, і я хотів би повернутися на підніжку в цьому році починаючи з деякого біговій доріжці (поряд з деякими іншими тренажерний зал, засновані речі, як Орбітреки і велосипеди)

Який тип кросівки будуть добре для бігуна-любителя з вельми плоскостопість? Які речі я повинен бути розглядаємо, коли шукаю взуття?

+927
Nicetoknow 24 січ. 2014 р., 09:33:48

1 грам білка за фунт маси тіла трохи вище абсолютного максимуму ваш організм може використовувати (що на 0,8 г/фунт). Дивіться мою відповідь на білок: скільки це занадто багато?

Якщо ви тренуєтеся менше, ваше тіло буде потрібно менше білка, щоб відновити м'язи і тканини. Це також включає калорій з усіх груп (вуглеводи, жир і білок). Чим менше ви спалюєте, тим менше ви повинні споживати.

Ви повинні будьте обережні, що ви не розглядаєте три помірних тренувань, щоб бути "більше працювати", ніж два важких тренувань. Це не зовсім про те, скільки разів ви тренуєтеся в тиждень, але скільки організм відновлюється після кожного тренування.

+893
Rdesmond 17 груд. 2017 р., 18:19:39

Без відпочинку, ви будете будувати м'язову масу швидше, ніж ваші підтримують органи можуть створювати і настроювати для забезпечення їх належного використання. У цей момент ви потрапили на плато, яке ви не зможете перетнути. Однак це не справедливо для аеробних вправ, де Клініка Майо передбачає 30 хвилин щодня. Це більше для нарощування м'язової маси і силових тренувань.

+837
TetSu TErdii 25 жовт. 2017 р., 02:40:47

Маючи гантелі дивляться один на одного відрізняється від їх паралельні ваші плечі. Вони потрапили в груди, але не так безпосередньо:

 • Ваші плечі знаходяться у більш нейтральній і захищеній позиції, з мінімальним стресом для сухожиль двк. Це істотно безпечніше і легше йдуть важкі з цією формою.
 • Він підкреслює, трицепси, найширші і грудні м'язи в такому порядку.

З достатньою вагою і досить довгі набори, ви повинні відчувати в грудях. У насправді, коли ви отримуєте ближче до провалу ви будете відчувати себе в груди, як ви боретеся, щоб тримати гантелі від грудей літають негативний. Я використовував 75lbs для наборів 20 і напевно відчув, як у трицепс і груди.

Деякі з Де ви відчуваєте вправа може бути там, де ти слабкий на той момент. Якщо ви відчуваєте, що більше у ваших латів на даний момент, тому що ваші лати повинні бути сильніше, щоб підтримати звертати гантелі з нижньої позиції. Як ви прогрес чи додати інший допомогою ви можете знайти ви ніколи не відчуваю себе більше у своїй латів.

+817
bandre422 5 серп. 2019 р., 03:56:22

Взагалі кажучи, це не "вправа", що викликає "уповільнення зростання". Це всього лише тип навчання, який ви робите, що може впливати на організм у своєму розвитку.

Якщо ви молоді ваш bonestructure не так міцні, як це буде, коли ви виросли і схильні змінювати свою форму і direktion рости з себе і повторювати силу. Той факт, що молоді кістки більш гнучка і м'яка, і є причиною того, чому діти не отримують переломи, які легко.

Вищі сили на кістки і частіше це відбувається, тим більше вона буде створювати реакції на зміни в структурі. Ви повинні уявити собі, що м'язи підключається до кістки за допомогою сухожилля. І коли розім'яв м'язи його пульс сухожилля, який тягне кістка. Якщо це повторюється часто з тяжким зусиллям, і кістки ще не зміцнів, він буде адаптуватися до цієї нової середовищі і мети по-різному, що може стримувати потенціал зростання наприклад. у висоти.

Ось чому люди не повинні піднімати занадто важка вага, поки вони майже повністю виросли. Якщо ви хочете працювати в молодому віці, ви повинні тренувати м'язову витривалість.

Це не scientificly сказав, в якому віці ви збережете починати з важких вправ. 18-середня кількість якого підвищується, коли ви можете позайматися важкою, але насправді вона відрізняється і залежить від того, як швидко ви перетворитеся. Також він сказав, що ви повністю виросли, коли Ви 21...

Я сподіваюся, що зможу допомогти вам. З найкращими побажаннями

+809
thedeatheater 22 лют. 2019 р., 19:22:29

Я згоден з Jwrecker, і я хотів би додати порожнисте тіло тримається за це. Крім того, дуже важливо, щоб зосередитися на договірні м'язи живота, як ви можете знайти собі ініціювати рух за ваші згиначі стегна якщо ви не платите пильну увагу.

У більш широкому Примітка, ABS-це 90% харчування і 10% тренувань АБ -- це не важливо скільки у вас м'язів, якщо ви не можете бачити це. Якщо ви хочете отримати АБС, то важливо менше їсти і робити велику кількість вправ високої інтенсивності, таких як опір і силові тренування, щоб підтримувати дефіцит калорій і, отже, зменшити ваш жир %. Удачі!

+796
ckliborn 10 лист. 2014 р., 21:41:35

Більшість форм високої інтенсивності кардіо може бути досить шкідливими для організму. Особливо біг, який я припускаю, що ви збираєтеся робити, ґрунтуючись на питання. Постійно лупить по землі і старанно штовхає взяти багато і вимагають відновлення.

Так що Так, цілком можливо, що висока інтенсивність кардіо обмежує вашу здатність відновлюватися між сеансами ліфтингу. Можливо також, що додаткове кардіо робить вас занадто втомився, щоб повністю завершити набори, вам потрібно під час підняття сесії.

Це не означає, що ви не можете зробити це на всіх. Ви просто повинні бути розумними про це. Висока інтенсивність кардіо в той же день, піднімаючись дозволить для повного відновлення між сесіями. Його можна розглядати в якості допомоги для силових тренувань (тому що це). Переконайтеся, що ви робите це після підняття сесії, або за кілька годин до, так що ви не вичерпали, коли вам потрібно підняти.

+762
user61142 5 жовт. 2015 р., 23:57:24

Намагаючись знайти компроміс, як правило, не спрацює. Краще харчуватися роздільно, так що ви не турбувати їх, і вони не отримують на вашому шляху. Ви завжди можете внести свої пропозиції про те, як вони можуть зробити свою їжу більш здоровою, але що б вони не робили, ймовірно, бути світлових років від мінімальних стандартів, які ви хочете дотримуватися. Таким чином, ви будете поважати один одного кордону, які допоможуть зберегти гармонію в родині.

+729
Laurentiu Roescu 28 груд. 2013 р., 19:59:14

Я старшокласниця, і від кілька днів мій регулярний графік порушується. Іноді мені потрібно, щоб прокинутися рано, хоча деякий час я сплю більше, ніж мені потрібно.Це безпосередньо позначається на моєму фізичному здоров'ї.

Я не в змозі слідувати будь-графік за місяць, як мої іспити йдуть. Так що я можу бути фізично здоровим мій ненормований графік?

+712
agnotek 28 вер. 2012 р., 07:57:25

Це буде сильно, звичайно, залежить, на жаль. Якщо у вас широкі, добре упакований слід, раз не буде сильно відрізняється, ніж вони є на треку. Якщо ви отримуєте типовий європейський крос-кантрі хід (США Багато крос курси, особливо на рівні середньої школи, не набагато гірше гольфу), а потім ви боретеся пересічену місцевість, і часто гірше рейки через бруд/води/погодні умови. От де різниця в часі, і тому одному і тому ж в різні роки може зробити дуже різні часи. Звичайно, на дорозі не буде сильно відрізнятися у раз незалежно від погоди, якщо ви в крайнощі шкали (дуже гарячі або крижані рейки). У груповій гонці на 75 за Фаренгейтом на м'який день не буде робити раз сильно відрізняється від 50 градусів і дощ, де по бездоріжжю крос-кантрі гонка буде набагато більша різниця в цих двох умовах.

Деякі з переваг тікати доріг з твердим покриттям, що легше на ногах (наслідки), дає вам більш ретельні тренування, тому що ви змушені працювати більше, і, як правило, набагато цікавіше, ніж бігати по вулицях. Недоліки полягають у тому, що ви більш уразливі для травм, отриманих при недогляді місцевості, спотикаючись об коріння дерев, ковзаючи в бруду, тощо.

Просто як інформативний, цемент-це складне робочої поверхні, потім асфальт, потім прогресує від hardpack бруд на ваги. Більшість сучасних бігових доріжок являють собою губчасту поверхню тип, який є більш щадним, ніж асфальт.

+601
RGR 10 бер. 2012 р., 07:19:24

Коротка відповідь та продовжити нормально заплановані тренування сесії. Біль значно зменшується з плином часу, як ви звикли регулярно використовувати ваші м'язи. Краще мати один світловий день і продовжувати тренуватися, ніж взагалі пропустити.

Зараз, суворі Домс (крепатуру), як це звучить, як ви відчуваєте, є симптомом прошу вашого непристосовані тіла зробити набагато більше роботи, ніж він був готовий. Проблема не у міцності, але втому та відновлення. Ваш організм не звик відскакуючи назад від важкої роботи ще.

Моя рекомендація для вас:

 • Підступ близько 20% (знизити вага на турніку), і зосередитися на формі. Ви хочете йти як мінімум паралельно, щоб отримати максимум від тренування. Якщо ви не можете виконати вправу з правильною формою, тримати вагу викл, поки ви можете. Погана техніка-це те, що викликає травми.
 • Використовувати цей новий більш низьку вагу, так як ваш поточний вагу працювати і поступово завантажувати звідти (додати 5 кг або 2,5 кг за сеанс).
 • Використовуйте поролоновий валик і розтягуватися після тренування. Це допоможе допомогти в одужанні.

Скажімо, наприклад, ви стрибнув у вашій першої сесії з 135lb присідання і ви не звикли до цього типу вправ. Ви б підступ у 105lb і працювати звідти. Ось, скажімо, коли ти 135lb присідань ви тільки пішла на півдорозі вниз. Вага був занадто важкий для вас, то і це занадто важко для тебе тепер. Можливо, вам доведеться йти весь шлях до 65lb або навіть порожній бар, щоб отримати техніку відразу. Коли ви починаєте, техніка набагато важливіше, ніж вага на штанзі.

Стає сильнішим-це не спринт. Ви там повільно.

+571
chethu 7 січ. 2016 р., 12:38:20

Краща річ, щоб зробити, це працювати на максимальну міцність - таким чином буде означати, що ваша економіка в реп при спробі для вашого віджиматися менше.

Якщо у вас є доступ в тренажерний зал, включати одну або дві сесії на тиждень, щоб сила - це і буде меншою кількістю повторень (десь від 1-5), але з вагою, що дійсно змушує вас боротися. Коли вага стає легше, збільшити вагу і продовжити. Дивитися в 5х5 або програми 5-3-1 як вони прості, але дуже ефективні.

Потім, коли ви натиснете ваш максимум повторень віджиматися, ви будете розбити його!

Перевірте мій блог для отримання додаткової поради: http://mmastrengthandconditioning.wordpress.com

+525
Louiela Rein 10 січ. 2016 р., 02:44:22

Його тільки 2 дні з моменту мого першого заняття з гімнастики і всі мої м'язи дуже болять. Я повинен ще йти сьогодні, хоча я до сих пір цей біль?

+518
nderjung 1 лют. 2012 р., 03:34:46

"Новачок отримує" являє собою корисну абстракцію за те, що я припускаю-це взаємопов'язаний набір фізіологічних процесів. Частиною його є системною гормональної відповідь на перший раз хто-то робить тренування опору, це легко поліпшення неврологічної ефективності (тобто вам краще в рух, так що можете підняти більшу вагу залежить від теоретичної максимальної м'язової сили), це відсутність психологічного або фізичного уставки для того, що є важка вага. Але оскільки термін-це просто фраза для позначення того, що дійсно кілька складних процесів, важливо не досліджувати її як свою власну сутність.

Якщо хтось починає тренуватися і не багато верхньої частини тіла, штовхаючи і витягаючи, вони будуть отримувати дуже добре, що і верхня частина тіла буде побачити поліпшення в зростанні м'язів, силою і так далі. Але там будуть системні зміни викликані тим, що верхня частина тіла, робота: обмін речовин і гормональний профіль зміниться, нижньої частини тіла і тулуба зміцніє з-за випадкової фіксації і стабілізації роботи. Так що нижня частина тіла вже бачу поліпшення, не роблячи будь-яких безпосередню роботу. Це джерело стара приказка, що непідготовленої людини жимі лежачи можуть бути поліпшені шляхом проведення їх зробити довго-відстань велоспорт--і навпаки. Організм адаптується спеціально накладені вимоги, але ввели вимоги велоспорт відносяться речі, пов'язані з жиму лежачи, і введені вимоги жим лежачи включає речі, пов'язані з присідання.

Так коли ж верхня частина тіла-навчена людина починає присідати, вони вже мають перевагу якійсь "новачок отримує", але і деякі інші незадіяною досі "новачок отримує" буде викликане їх нове навчання. Вони будуть швидко прогресувати, тому що їх ноги/неврологічний ефективність задній ланцюга дуже низьке і готовий до швидкого поліпшення, а тому, що вони можуть побачити інший системний відповідь цьому новому вимогу. Ефект не буде настільки драматичним, як якщо б вони почали навпочіпки, коли вони вперше приступили до тренувань, але я не бачив багато доказів того, що будь-які ефекти цього етапу новачка, які не повториться в майбутньому.

Що стосується лінійної прогресії: цей метод працює в багатьох ситуаціях, що це смішно говорити, що хтось повинен її уникнути. Він повинен бути першим інструментом, людина досягає, коли починає новий ліфт, тільки якщо знайти правильне місце, щоб почати періодизації для цього ліфт.

+498
user37370 17 черв. 2018 р., 09:09:03

Вага його по відношенню до вашої мети. Ви збираєтеся добитися прогресу, гіпертрофія-мудрий, як довго, як ви надати стимул або механічне та/або метаболізму.

Як правило, силові тренування ( тренування з обтяженнями ) забезпечує обидві ці подразники.

Почніть з ваги, який влаштує тебе. Потім побудувати свій шлях вгору по periodizating обсягу та інтенсивності ( хороший парадигми навантаження для новачків 2:1 - 2 мікроциклів збільшення гучності [загальна кількість повторень навчання], і зниження ).

Ви можете використовувати цей підхід або просто піти з хвилеподібною періодизації, що за даними останніх літературних даних в області дослідження кращий для міцності і знежиреного маси.

Сподіваюся, що це допомагає.

+482
Davie Jones 21 серп. 2018 р., 05:01:59

Як правило, немає. Я спробував кілька речей, в тому числі і для купання "шкарпетки". Неважливо, пісок потрапляє в них і зводить вас з розуму. Босоніж-це шлях. Ви звикнете до неї лише через пару тижнів.

+466
bwvanmanen 30 бер. 2017 р., 15:14:58

Маючи досвідчену зону раніше, важливо розуміти, що ваш максимальний пульс тренування, ймовірно, буде нижче, ніж максимальної фізичної частоти серцевих скорочень. Важливо також обмежити тестування вашого фізичного серцевого ритму для правильного кардіологів. Що сказав, Ви не повинні отримати максимум фізичної серцевого ритму, щоб отримати набір корисних зон та індивідуальні тренування для вас.

Процес тестування використовує пульсометр і аналізатор по2. Багато тренажерні зали мають все необхідне устаткування/програмне забезпечення. Вони вимірюють свій аеробної бази (АБ) і анаеробний поріг (АТ) рівнях. (посилання представляє, де у мене тест зробити, а також описано більш докладно).

Процес перевірки досить простий:

 • Ходьба на біговій доріжці
 • Тестер дозволить збільшити швидкість/нахилу, щоб збільшити ваш серцевий ритм
 • Перезарядка починається після того, як ви натиснете на (визначається обмін СО2)

Ви не натисніть вашої максимальної частоти серцевих скорочень. Після того як зробила тест, програмне забезпечення буде надати деякі кардіо працюємо, щоб допомогти вам поліпшити ваше загальне здоров'я, але ви помітите, що максимальна частота серцевих скорочень під свій фізичний максимум. Ви нічого не отримуєте, йдучи за частотою пульсу.

Ідея і мета навчальну зону, щоб допомогти вам зрозуміти ваші поточні стан серцево-судинної системи і як поліпшити вашу продуктивність. Особисто моє аеробної бази досить висока, що є гарною новиною. Однак, мій анаеробний поріг досить низький. В результаті план кардіо я на це допоможе збільшити відстань між ними. Це було близько 3 тижнів, і я вже помітив, що мої зони починають змінюватися.

З тих пір я мав належних випробувань кардіо з кардіологом. Процес тестування був інший, але вони перевіряли, скільки стрес, моє серце може взяти (не для фітнесу, а тому, що було наказано моєї лікаря загальної практики). Тест був зроблений, коли я почав відчувати легке запаморочення, і мій пульс пішов набагато вище, ніж встановлений максимальний пульс від зони випробувань. Я досі не досягли максимального серцевого ритму, який вимагатиме, поки не вирубався.

Зверніть увагу, що тільки кілька закоренілих спортсменів коли-небудь здати аналізи, щоб знайти свою справжню максимальної частоти серцевих скорочень. Це інформація від тренера, який зробив тестовій зоні. Він сказав мені, і рада, що якщо я коли-небудь хотів зробити, що я повинна звернутися до кардіолога. З урахуванням стрес-тесту у мене було з кардіологом, я не хочу, щоб дійсно знайти максимальний пульс. Це все одно змінюються щороку.

+449
Boris Brodski 27 лют. 2011 р., 18:31:40

Ні, це не треба робити які-небудь летить на всіх. Ви можете стати надзвичайно сильним і сексуально, просто робити елементарні штангою з'єднання, як я вже говорив в іншому відповіді на один з ваших питань. 2 години-це довгі тренування, багато експертів припускають, більш ніж на годину роботи встановлюється контрпродуктивно. Але я в основному читаю сила літератури і ви робите бодібілдинг.

+339
Sanchit Mishra 15 бер. 2010 р., 11:20:44

Ми переїхали в нову квартиру і збиралися купити бігову доріжку. Але керівництво квартири відмовлено дозвіл на біговій доріжці, так як це може викликати перешкоди для інших орендарів, а також апартаменти недавно побудовані.

Які інші альтернативи ви могли б запропонувати для роботи вдома.

+339
Harshita Vemula 10 лип. 2011 р., 08:30:02

Кроссфіт має дуже напруженому режимі тренування, деякі російської мови не вимагають великої контролю. Так що так, є ризик травми, але якщо у вас хороший тренер і гідний тренер співвідношення членів, то це хороший варіант.

Як я можу судити хороший тренер/тренер? Я звертаю увагу на

 • його/її тлі він був поранений, які види спорту він використовується грати.
 • Кваліфікації за кроссфіт.
 • Також дивіться яку розминку він робить, так як більшість тренування дуже короткі і високої інтенсивності повинно бути багато розминку і розтяжку до і після.

Якщо ви бачите, що відбувається, то ви знаходитеся в хорошій компанії.

+313
eaglet 23 квіт. 2013 р., 00:00:55

Від того, що я можу знайти книги 'немає потових вправ план: схуднути, стати здоровішими і жити довше, він орієнтований на краще харчування і помірна кількість вправ - краще їж тепер ви знаходитеся і більше практикуватися, тоді ви зараз займаєтеся. Обидві в поєднанні забезпечить план втрати ваги, яка є ефективною. Як з будь-якою іншою 'немає проблем', акцент робиться на людей, які в даний час не здорове харчування і не (або дуже мало), що здійснюють....за це спільнота людей, все працює, на деякий час.

Ваше запитання: чи має значення, що вправи для здоров'я/схуднення - так і в книзі ту ж пораду стосовно цього (там начебто один розділ в книзі, де висока metobolism тип вправ рекомендується - наприклад, біг, який викликає більшість людей в поті чола..). Чим більше ви натискаєте, тим більше користі ви отримаєте. Моя рекомендація полягає в тому, щоб встановити деякі цілі для себе і орієнтуючись на доступне час і ресурси, розробити план для досягнення цих цілей. Я впевнений, що надійна програма підняття тягарів забезпечить більшість людей з втратою ваги і основних сил, які нам всім потрібні. Якщо ваша мета-потрапити у конкурс Залізна людина, тренування витривалості-це кращі. Простий втрати ваги? план дієти, ви можете жити і ходити 1-2 години в день.....Отже, крок перший: ставити якісь цілі...перерахуйте їх тут і подивимося, що ми можемо зробити, щоб допомогти

+308
Isidro Ngarcia 23 лист. 2019 р., 01:12:20

Я використовую флот тілі методу розрахунку жиру протягом двох місяців у поєднанні з фізичними вправами. Це робило її робота, наскільки мені кажеш, що я втрачаю жиру і набору сухий м'язової в це місце, але мені все ж цікаво, наскільки вона точна і може бути.

З того що я читав в інтернеті, загальна думка полягає в тому, що це з точністю до 3%, що гідростатичне зважування дає, але я дещо помітив на його виході, а саме, що моя шия вимірювань більше (реверс) тримається на тому, що мій ДЦ, ніж моя талія вимірювання робить.

Наприклад:

 • Якщо мій об'єм талії збільшується розмір 1/8ї дюйма (що означатиме приріст БФП), але шия вимірювань збільшується на 3/8тыс дюйма, потім мій БФ розраховується як втратити .61 процентних пункту.

 • З іншого боку, якщо мій об'єм талії залишається незмінним (що вказує на відсутність змін), і моя шия вимірів зменшується на 1/2 дюйма, мій БФ розраховується як набирає більше піввідсотка.

Я розумію, що я будучи розбірливою тут, як він каже мені, що за останні два місяці я втратив близько 4% (піднімаюся на 5%) БФП, але не моєї талії мають більшу вагу в розрахунку, що моє тіло жир робить, ніж моя шия? До речі зараз він якось піти в дупу, вибачте за французький.

Це було побудовано алгоритм Військово-Морського Флоту? Це робить його неточним?

+291
Govi Dan 30 черв. 2011 р., 18:32:53

Мені недавно зробили комплімент причиною тренування результати показують, що це комплімент зі словами: "ваші плечі виглядати більше" і це змусило мене замислитися, адже я вже великий хлопець, як є. Останнє, що я хочу зробити ширше. Тренування плечей я роблю не містять важких ваг. 10кг гантелі на більшість. Я можу що-небудь зробити, щоб уникнути будь-яких більше/ширше?

Причина в тому, що я завжди боровся сторона красиві сорочки з моїх плечей, і завжди в кінцевому підсумку отримати розмір, який більше, ніж те, що я хочу, тому що інші розміри, хоча вони підходять красиво і скрізь вони тиснуть на плече/пахви зона.

+275
KT Brown 24 лип. 2011 р., 14:19:45

Я в даний час наступні палео дієти протягом декількох місяців, і я підстрибом на вуглеводи, хоча я даю собі деякі "безкоштовні" дні, щоб дозволити собі з'їсти картоплю фрі чи рис, може бути, один-два рази в тиждень.

Я відчуваю себе добре, так. Але те, що я не міг бачити довгострокові наслідки.

Чи існують які-небудь довгострокові наслідки для не є вуглеводи?

+186
user2257445 20 бер. 2018 р., 06:04:00

Білка дійсно наростити м'язову масу, так що це буде важко, щоб додати масу без достатнього споживання білка. Однак, ви не обов'язково повинні брати протеїнові добавки, якщо ваш раціон слушно задоволення ваших потреб в протеїні, коли ви тренуєтеся. Ви повинні спробувати, щоб отримати ваше споживання білка з їжі і добавки перша, тільки якщо ви не можете здатися, щоб задовольнити ваші вимоги інакше.

Що стосується вашого кузена, я думаю, що його поява більше пов'язано з не більше підготовки, чим це пов'язано із споживанням білкових добавок.

+183
Terry Romphf 10 бер. 2013 р., 04:11:57

http://startingstrength.com/article/who_wants_to_be_a_novice_you_do#.Uk2wDmSieLg

Становий тяги використовувати тільки один важкий набір. Один. Дійсно. Набори-по тязі не працюють, тому що чим більше тяга не краще. Повірте мені на це.

Чому його рекомендують робити тільки один набір? Це працює тільки для новачків?

+171
Satya Routray 3 черв. 2012 р., 23:41:19

Вона повинна бути в порядку, щоб використовувати його, він ще не закінчився, так? :Д

Є навіть місця, які продають майже прострочені білка http://www.bestpricenutrition.com/clearance.html

так що ви повинні бути добре!

+152
H S 23 лист. 2019 р., 01:48:58

Постійно втрачають більше ніж 2 фунти в тиждень, значить ви втрачаєте м'язову масу тіла (м'язи). М'язової маси тіла, що вимагає калорій, щоб працювати. Якщо ви знижуєте м'язову масу тіла, і ви будете мати потребу в меншій кількості калорій для підтримки вашої ваги. Таким чином, втрати м'язової маси практично гарантує відскік ваги.

+95
CJH 6 черв. 2013 р., 02:47:12

В ідеалі ви хочете, щоб лікті спалювання трохи, як ви будете потягнувши біцепси більше, коли лікті ближче один до одного.

Широкий хват дозволяє вдарити латів більше (це точка вправи), беручи навантаження зі зброєю. В залежності від вашої мети, ви можете регулювати зчеплення. Супінації (долоні звернені до себе) хватом при орієнтації на біцепси і передпліччя, pronated (долонями від себе) для залучення спині.

Крім того, робити те, що відчуває себе більш комфортно. Ви повинні бути в змозі інтуїтивно схопити штангу в потрібному для вас положенні і лікті.

+94
kike 27 черв. 2016 р., 07:42:52

Я раніше не розглядали вертикальному ряду, щоб бути небезпечним, але я думаю, що якщо ви використовуєте важкі ваги і у вас немає гарної техніки, наброс може бути розгляд.

Є так багато варіантів для тренування м'язів, можна легко уникнути 1 вправа - ви могли б зробити зворотний flye, знизує плечима, схилився над поспіль, всі вони будуть працювати ті ж м'язи.

Якщо ви зацікавлені в захисті свого плечі, було б доцільно включити деякі роботи на роторної манжети м'язів.

Це маленькі м'язи, які допомагають stabalise плеча і безсумнівно допоможе знизити ризик травми

+17
riveravaldez 31 серп. 2017 р., 04:43:10

Показати питання з тегом